Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk

Zlaté 9K náušnice anjel s gravírovanými detailmi a lesklou úpravou

Zlaté náušnice zo 9K zlata s vyobrazením anjela sú nadčasovým symbolom viery a ochrany. Ich gravírovaný dizajn s lesklou úpravou zvýrazňuje precízne detaily. Puzetové zapínanie zaisťuje pohodlné nosenie.

Pozrite sa aj 4Home Obliečky Geometric sivá micro, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

cena 61.7 €
Detail

ArtFir Uterák BABY 48 | modrá 50 x 90 cm

Uterák BABY 48 | nebeská modrá 50 x 90 cm Savý detský froté uterák BABY 48 z prírodnej bavlny v žiarivom modrom prevedení s milým obrázkom pre vášho chlapčeka. Vďaka skoro 100%-nému podielu bavlny má vysokú savosť a je príjemný na dotyk. V rovnakej farbe a dizajne máme v našej ponuke na výber aj iné rozmery uterákov a osušiek. Materiál: 100% bavlna Rozmery: ŠxV: 50 x 90 cm gramáž: 500 g/m2 Farebné prevedenie: nebeská modrá Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.

Pozrite sa aj 4Home Obliečky Geometric sivá micro, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 8.0 €
Detail

Dvojdverový pizza-stôl so zasuvkami a s chladiacou vitrínou COOLHEAD®

chladiaca vitrína na 10x GN1/4 7x nechladená zásuvka 600x400 mm s granitovou pracovnou doskou pracovná plocha: 200x80 cm!! výkon: 0,24+0,12kW/230V objem: 390l+7 zásuviek rozmery: 2025 x 800 x 1425 mm

Pozrite sa aj Carbotex Bavlnené obliečky Geometric Art Jeleň, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 3173.4 €
Detail

4Home Set prikrývky a vankúša Aloe Premium, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Set prikrývky a vankúša Aloe Premium predstavuje ideálne riešenie pre váš pohodlný a zdravý spánok. Jemné mikrovlákno je obohatené o výťažky z aloe vera, ktoré pôsobí skvele na pokožku, pomáha upokojeniu a relaxácii a dodáva textíliám prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Výplň z dutého vlákna je vhodná aj pre alergikov, pohodlie si tak môže užiť celá vaša rodina.Set je prešívaný, čím zaisťuje rovnomerné rozloženie výplne a zabraňuje jej zhlukovaniu. To tiež prispieva k dlhšej životnosti a zachovaniu tvaru prikrývky.Váha výplne: vankúš 950 g, prikrývka 1000 gSet je opatrený certifikátom Öko-Tex.

Objav podobné ako 4Home Set prikrývky a vankúša Aloe Premium, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

cena 36.99 €
Detail

Trade Concept Vianočný obrus Škriatkovia a stromčeky, 90 x 90 cm

Krásny vianočný motív navodí pohodovú a príjemnú atmosféru v každom domove. Prinesie vám kúsok vianočnej nálady. Obrusy sú ozdobou každého stola, tak si ozdobte aj ten svoj. Iste oceníte aj kvalitný a pevný materiál, ktorý veľmi dobre drží tvar.

Objav podobné ako Trade Concept Vianočný obrus Škriatkovia a stromčeky, 90 x 90 cm

cena 5.99 €
Detail

B.E.S.Petrovice Prešívaný a plnený chránič matraca s gumami v rohoch, 90 x 200 cm, 90 x 200 cm

Doprajte si maximálne zdravý spánok. Tento unikátny plnený chránič matraca prinesie vašej posteli dokonalú čistotu aj pohodlie. Je mäkký a priedušný. Vrchná a spodná vrstva je z príjemného mikrovlákna a vo vnútri je vložená vrstva z dutého vlákna.Chránič na matrac jednoducho pripevníte a zvlečiete pomocou gúm všitých v rohoch.Pravidelné používanie chrániča predlžuje životnosť vášho matraca a zabraňuje prenikaniu potu aj špiny do matraca, zaručí tak dokonalú hygienu vášho lôžka. Chrániče sa používajú ako ochranná vrstva medzi matracom a prestieradlom. Sú antibakteriálne.

Objav podobné ako B.E.S.Petrovice Prešívaný a plnený chránič matraca s gumami v rohoch, 90 x 200 cm, 90 x 200 cm

cena 15.99 €
Detail

Detská fototapeta Mickey Mouse a kamaráti, 202 x 90 cm

Mickey Mouse a jeho priatelia vás veselo zdravia z Mickeyho klubíka. Pridajte sa k nim tiež. Krásna tapeta plná farieb rozžiari každú detskú izbičku.Tapeta sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, ktorý nebledne a je ekologicky šetrná. Ľahko sa aplikuje vďaka vynikajúcemu lepidlu, ktoré sa nanáša na stenu. Lepidlo je súčasťou balenia.Materiál je netkaný vlies a vďaka vysoko kvalitnej digitálnej tlači Eco Ink je ideálny pre výzdobu stien. Vyrobené v EU.

Objav podobné ako Detská fototapeta Mickey Mouse a kamaráti, 202 x 90 cm

cena 25.49 €
Detail

Bellatex Set prikrývky a vankúša Merkado, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Prikrývka Merkado má výplň z vysoko kvalitného dutého vlákna. Tieto prikrývky sú vďaka zvolenej sile dutého vlákna vhodné na celoročné obdobie. Možnosť prania prikrývky na 95 °C. Výplň vankúša tvorí vysoko kvalitné značkové guľôčkové duté vlákno STANDARD, ktoré je určené špeciálne na výrobu antialergických vankúšov. Vankúše sa vďaka týmto kvalitným guľôčkam dajú ľahko naklepať a nemenia tvar. Guľôčkové vlákno je vo vnútri prešitého korpusu. Vankúš je opatrený zipsovým uzáverom, pre možnosť doplnenia či odobratia časti výplne podľa potreby. Vankúš je vhodný pre alergikov a astmatikov. Možnosť prania až na 60 °C.

Objav podobné ako Bellatex Set prikrývky a vankúša Merkado, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 53.99 €
Detail

Detské obliečky Minecraft Alex a Steve, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

 Detské obliečky Minecraft Alex a Steve sú vyrobené zo 100% hladkej bavlny renforcé a sú vybavené zipsovým zapínaním. Obliečky s motívom Minecraftu zobrazujú obľúbené postavy Alexa a Steva, pripravené na dobrodružstvo v pixelovom svete. Dizajn je doplnený o Creepera, zombie a kostlivca, čo dodáva obliečky akčný nádych. Farebné prevedenie v odtieňoch modrej, oranžovej a zelenej vytvára veselý a živý vzhľad, ktorý poteší každého hráča tejto populárnej hry. Bavlnené obliečky budú ideaálnym doplnkom do izby všetkých minecrafťákov. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Detské obliečky Minecraft Alex a Steve, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 24.22 €
Detail

BedTex Bavlnené obliečky Buldoček a Buldoček, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Originálne obliečky, ktoré sa stanú nádherným doplnkom každej izby. Príjemná bavlna v úprave renforce sa postará o tie najkrajšie sny a pohodlný spánok. Z prednej strany obliečky na prikrývku na vás hľadia roztomilí buldočci. Zadnú stranu obliečky na prikrývku zdobia drobné bodky. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako BedTex Bavlnené obliečky Buldoček a Buldoček, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 20.49 €
Detail

Kvalitex Saténové obliečky s prúžkom tmavosivá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

 Kolekcia saténových obliečok je charakteristická vodorovnými prúžkami, ktoré sú vytvorené vlastným tkaním. Obliečky z bavlneného saténu vynikajú decentným leskom a pôsobia veľmi luxusne. Použitá tkanina je veľmi kvalitná a zároveň jemná. Saténové obliečky s prúžkom v tmavosuveh farbe sú momentálne veľmi trendy a zároveň pôsobia veľmi elegantne. Posteľné obliečky sú vyrobené z bavlnenej tkaniny atlasovej väzby. Tkanina je charakteristická vysokou dostavou veľmi jemných priadzí, teda pevnosť tkaniny je zachovaná, ale práve vďaka hustej dostave tkaniny sú obliečky hrejivé a veľmi príjemné na dotyk. Na bavlnenom saténe je dezén oveľa pestrejší a farby na tejto tkaninovej väzbe vyniknú a to aj vďaka mercerizácii. Mercerizácia je úprava, ktorá mení obličkovitý prierez bavlneného vlákna na kruhový. Tento tvar odráža lesk zo všetkých uhlov a farby sú teda výrazné. Obliečky sa bežne vyrábajú so zipsovým uzáverom. Všitý zips patrí dnes medzi vysoko žiadané a to z dôvodu veľmi ľahkého prezliekania lôžkovín. K výrobeje použitý zipsový uzáver s kôstkovým jazdcom, ktorý nijako nevyčnieva z obliečok. Zapínanie obliečok je vyrobené s tzv. zámkom, kde nie je zips v plnej šírke obliečok, ale je odšitý 10 cm od kraja, rohy obliečok sú teda spevnené. Pred prvým použitím prosím obliečky vyperte. Rozmery obliečok uvádzame už po vyzrážaní, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť bavlnených tkanín patrí k bežným vlastnostiam. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilnej etikete na výrobku. Neodporúčame posteľnú bielizeň sušiť v sušičke, ale ak napriek tomu chcete použiť sušičku, zvoľte dlhší program s nižšou teplotou sušenia. Určite obliečky perte, sušte a žehlite naruby. Saténové bavlnené obliečky majú ľahko žehlivú úpravu, teda sa nekrčia ako klasické hladké bavlnené obliečky a ich žehlenie je oveľa jednoduchšie. Posteľné obliečky sú vyrobené v ČR. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Kvalitex Saténové obliečky s prúžkom tmavosivá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 39.99 €
Detail

Tempo Kondela Komoda Ruby biela, 90 cm

Zútulnite si váš dom štýlovou komodou v kombinácii dreva a prútia. Komoda s 5 košíkmi poskytne dostatok úložného priestoru a bude sa dobre vynímať v ktorejkoľvek miestnosti.

Objav podobné ako Tempo Kondela Komoda Ruby biela, 90 cm

cena 90.49 €
Detail

Detské obliečky Leví Kráľ Simba a Nala, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

 Detské obliečky Leví Kráľ Simba a Nala sú vyrobené zo 100% hladkej bavlny renforcé a vybavené zipsovým zapínaním. Tieto obliečky s motívom obľúbeného filmu Leví kráľ zachytávajú roztomilé postavičky Simby a Naly. Dizajn je ladený do príjemných zelených odtieňov, ktoré pripomínajú africkú savanu a prírodu. Jemné vzory okolo hlavných postáv dodávajú obliečkm hravý a veselý nádych, ideálny pre detskú izbu. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Detské obliečky Leví Kráľ Simba a Nala, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 19.97 €
Detail

4home Set prikrývky a vankúša Aloe Vera, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

Kvalitný set prikrývky a vankúša Aloe Vera je skvelým spoločníkom pre pohodlný a zdravý spánok celý rok. Jemné mikrovlákno obsahuje blahodarné výťažky z Aloe Vera, ktoré pôsobia skvele na pokožku, pomáhajú upokojeniu a relaxácii, a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnymi vlastnosťami. Výplň z dutého vlákna je vhodná aj pre alergikov, pohodlie si tak môže vychutnať celá vaša rodina. Vďaka prešívaniu zostane výplň rovnomerne rozložená po celej ploche.Hmotnosť výplne: vankúš 950 g, prikrývka 1000 g. Set je opatrený certifikátom Öko-Tex Standard 100.

Objav podobné ako 4home Set prikrývky a vankúša Aloe Vera, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

cena 28.99 €
Detail

Detské obliečky Zajačik Bing a Dúhové Slniečko, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Uložte svoje deti do kvalitných obliečok s motívmi neohrozených superhrdinov a animovaných postavičiek z obľúbených seriálov. Hravo zapadnú ako uliate do každej chlapčenskej i dievčenskej izby. Minimalistické obliečky sa budú hodiť k akýmkoľvek farebným doplnkom, rovnako ako potešia nielen všetky Supermanky a odvážnych Batmanov.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Detské obliečky Zajačik Bing a Dúhové Slniečko, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 24.64 €
Detail

Carbotex Detské obliečky Ježko Sonic a Amy Rose, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Detské obliečky sú obojstranné, vyrobené zo 100% hladkej bavlny renforce. Na lícnej strane obliečky na prikrývku je modrý ježko Sonic a ružový ježko Amy Rose. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnaká a je na nej modrý ježko Sonic, oranžový dvojchvostový lišiak Tails a ježura Knuckles. Obliečky majú certifikát Oeko-Tex Standard 100 a sú opatrené zipsovým zapínaním. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cmÚdržba obliečok: Obliečky perte vždy z rubu, so zapnutým zipsom, podľa symbolov udaných na obale. Nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich a rozjasňujúcich substancií. Odstreďujte pri nižších otáčkach, aby nedošlo k polámaniu a tak k trvalému poškodeniu bavlnených vlákien. Obliečky sa môžu sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia. Žehlenie pri maximálnej teplote žehliacej plochy 150 °C.

Objav podobné ako Carbotex Detské obliečky Ježko Sonic a Amy Rose, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 20.39 €
Detail

Bellatex Detské bavlnené obliečky Junior Lietadlá a autá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Obliečky sú vyrobené z príjemnej bavlny a zaistí dokonalé pohodlie pri spánku. Tiež krásne vyzerá a má kvalitnú potlač, čo zaručuje rozmerovú aj farebnú stálosť. Aby obliečky slúžilo čo najdlhšie, odporúčame prať po rube so zapnutými uzávermi. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Bellatex Detské bavlnené obliečky Junior Lietadlá a autá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 24.22 €
Detail

John Cotton Set prikrývky a vankúša The first, 140 x 200 cm + 70 x 90 cm

Set vankúš s prikrývkou. Na výrobu prikrývky The First sme spotrebovali o 40 % menej nití ako pri štandardnej prikrývke, čo ani v najmenšom neovplyvňuje kvalitu prikrývky a dokonca ju robí nezničiteľnou. Špeciálne vyvinutá výplň je nadýchaná a pružná. Moderná technológia robí prikrývku priateľskú k alergikom – minimalizuje vývoj roztočov a ich alergénov. Vankúš First je základnou vecou, ktorá by mala byť v každej spálni. Je mäkký a príjemný na dotyk. Vankúš. Možno prať na 60 °C a je hypoalergénny.Špecifikácia prikrývky: látka: 100% polyerster (mikrovlákno) 72 g/m2 výplň: 100% polyester (recyklované HCS vlákno) 200 g/m2 prešitie: channnels zakončenie: SmartStitch balenie: potlačená plastová taška s uchom + etiketaŠpecifikácia vankúša: látka: 100% polyerster (mikrovlákno) 72 g/m2 výplň: 100% polyester (recyklované HCS guľôčky), 900 g prešitie: neprešívané balenie: potlačená plastová taška s uchom + etiketa

Objav podobné ako John Cotton Set prikrývky a vankúša The first, 140 x 200 cm + 70 x 90 cm

cena 29.99 €
Detail

Bellatex Detské bavlnené obliečky Junior Sova a vtáčik, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Obliečky sú vyrobené z príjemnej bavlny a zaistia dokonalé pohodlie pri spánku. Tiež krásne vyzerajú a majú kvalitnú potlač, čo zaručuje rozmerovú aj farebnú stálosť. Aby obliečky slúžili čo najdlhšie, odporúčame prať naruby so zapnutými uzávermi. Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Bellatex Detské bavlnené obliečky Junior Sova a vtáčik, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 24.22 €
Detail

BRILANZ Síť do okna 150 x 90 cm a páskou 4,8 m

Praktická sieť do okna, ktorá vás ochráni pred doterným ivným hmyzom. Je vyrobená na princípe suchého zipsu. Balenie obsahuje okennú sieť s rozmerom 150 x 90 cm a pásku so suchým zipsom s rozmerom 4,8 m. Pásku aj sieť možno ešte ďalej upravovať. Sieť nie je možné prať v práčke.

Objav podobné ako BRILANZ Síť do okna 150 x 90 cm a páskou 4,8 m

cena 5.99 €
Detail

Kvalitex Saténové obliečky s prúžkom tmavosivá, 220 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

 Kolekcia saténových obliečok je charakteristická vodorovnými prúžkami, ktoré sú vytvorené vlastným tkaním. Obliečky z bavlneného saténu vynikajú decentným leskom a pôsobia veľmi luxusne. Použitá tkanina je veľmi kvalitná a zároveň jemná. Saténové obliečky s prúžkom v tmavosivej farbe sú momentálne veľmi trendy a zároveň pôsobia veľmi elegantne. Posteľné obliečky sú vyrobené z bavlnenej tkaniny atlasovej väzby. Tkanina je charakteristická vysokou dostavou veľmi jemných priadzí, teda pevnosť tkaniny je zachovaná, ale práve vďaka hustej dostave tkaniny sú obliečky hrejivé a veľmi príjemné na dotyk. Na bavlnenom saténe je dezén oveľa pestrejší a farby na tejto tkaninovej väzbe veľmi vyniknú a to aj vďaka mercerizácii. Mercerizácia je úprava, ktorá mení obličkovitý prierez bavlneného vlákna na kruhový. Tento tvar odráža lesk zo všetkých uhlov a farby sú teda výrazné. Obliečky sa bežne vyrábajú so zipsovým uzáverom. Všitý zips patrí dnes medzi vysoko žiadané a to z dôvodu veľmi ľahkého prezliekania lôžkovín. K výrobe je použitý zipsový uzáver s kôstkovým jazdcom, ktorý nijako nevyčnieva z obliečok. Zapínanie obliečok je vyrobené s tzv. zámkom, kde nie je zips v plnej šírke obliečok, ale je odšitý 10cm od kraja, rohy obliečok sú teda spevnené. Pred prvým použitím prosím obliečky vyperte. Rozmery obliečok uvádzame už po vyzrážaní, kde sú nové obliečky vyrobené s rozmerovou rezervou. Zrážanlivosť bavlnených tkanín patrí k bežným vlastnostiam. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilnej etikete na výrobku. Neodporúčame posteľnú bielizeň sušiť v sušičke, ale ak napriek tomu chcete použiť sušičku, zvoľte dlhší program s nižšou teplotou sušenia. Určite obliečky perte, sušte a žehlite naruby. Saténové bavlnené obliečky majú ľahko žehlivú úpravu, teda sa nekrčia ako klasické hladké bavlnené obliečky a jeho žehlenie je oveľa jednoduchšie. Posteľné obliečky sú vyrobené v ČR. Súprava obsahuje: 2x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 220 x 200 cm

Objav podobné ako Kvalitex Saténové obliečky s prúžkom tmavosivá, 220 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm, 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm

cena 84.49 €
Detail

Kesper 15919 Botník s podsedákom, sivá, 103 x 48 x 30,5 cm

Botník s podsedákom od nemeckej značky Kesper v modernej sivej farbe je praktickým a elegantným doplnkom pre každú predsieň. Vďaka dvom veľkým a šiestim menším priehradkám ponúka dostatok priestoru na ukladanie obuvi, rukavíc, šálov a ďalších nevyhnutností. Súčasťou botníku je pohodlný sedák z polyuretánovej peny, ktorý poskytuje miesto na sedenie pri obúvaní a vyzúvaní topánok. Botník je vyrobený z drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC, čo zaisťuje jeho ekologickú šetrnosť a dlhú životnosť. Jeho variabilné priehradky zvyšujú flexibilitu usporiadania úložného priestoru, čo oceníte v každej domácnosti.Hlavné výhody produktu: vyrobený z materiálu s certifikáciou FSC sedák z polyuretánovej peny dvoje dvere s veľkými variabilnými priehradkami šesť menších priehradok na rôzne využitie ideálny do predsiení a vstupných priestorovObsah balenia: 1x botník s dvoma dverami 1x sedákParametre a špecifikácie: rozmery (š x v x h): 103 x 48 x 30,5 cm materiál botníku: drevotriesková doska s certifikátom FSC materiál podsedáku: polyester, polyuretán farba: sivá hmotnosť: 18,7 kg

Objav podobné ako Kesper 15919 Botník s podsedákom, sivá, 103 x 48 x 30,5 cm

cena 97.99 €
Detail

Kesper 15918 Botník s podsedákom, biela, 103 x 48 x 30,5 cm

Botník s podsedákom od nemeckej značky Kesper v modernej bielej farbe je praktickým a elegantným doplnkom pre každú predsieň. Vďaka dvom veľkým a šiestim menším priehradkám ponúka dostatok priestoru na ukladanie obuvi, rukavíc, šálov a ďalších nevyhnutností. Súčasťou botníku je pohodlný sedák z polyuretánovej peny, ktorý poskytuje miesto na sedenie pri obúvaní a vyzúvaní topánok. Botník je vyrobený z drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC, čo zaisťuje jeho ekologickú šetrnosť a dlhú životnosť. Jeho variabilné priehradky zvyšujú flexibilitu usporiadania úložného priestoru, čo oceníte v každej domácnosti.Hlavné výhody produktu: vyrobený z materiálu s certifikáciou FSC sedák z polyuretánovej peny dvoje dvere s veľkými variabilnými priehradkami šesť menších priehradok na rôzne využitie ideálny do predsiení a vstupných priestorovObsah balenia: 1x botník s dvoma dverami 1x sedákParametre a špecifikácie: rozmery (š x v x h): 103 x 48 x 30,5 cm materiál botníku: drevotriesková doska s certifikátom FSC materiál podsedáku: polyester, polyuretán farba: biela hmotnosť: 18,7 kg

Objav podobné ako Kesper 15918 Botník s podsedákom, biela, 103 x 48 x 30,5 cm

cena 103.99 €
Detail

Kesper 15913 Botník s podsedákom, sivá, 51,5 x 48 x 29,5 cm

Botník s podsedákom od nemeckej značky Kesper v modernej sivej farbe je kompaktným a praktickým riešením pre každú domácnosť. Vďaka svojmu priestorovo úspornému dizajnu ponúka úložný priestor pre až 5 párov topánok a zároveň poskytuje komfortné sedátko pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Botník je vyrobený z drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC, čo zaručuje jeho ekologickú šetrnosť a dlhú životnosť. Okrem topánok ho môžete využiť aj na uloženie ďalších vecí, ako sú knihy, kabelky alebo hračky. Jeho rozmery umožňujú umiestnenie aj do menších vstupných priestorov, detských izieb či spální.Hlavné výhody produktu: vyrobený zo 100% drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC s podsedákom na pohodlnejšie obúvanie a vyzúvanie obuvi ponúka priestor pre 5 párov topánok priestorovo úsporná organizácia nielen pre topánkyObsah balenia: 1x botník s podsedákomParametre a špecifikácie: rozmery (š x v x h): 51,5 x 48 x 29,5 cm materiál: drevotriesková doska s certifikátom FSC farba: sivá hmotnosť: 9 kg

Objav podobné ako Kesper 15913 Botník s podsedákom, sivá, 51,5 x 48 x 29,5 cm

cena 41.49 €
Detail

Kesper 15931 Botník s podsedákom, biela, 103,5 x 48 x 29,5 cm

Botník s podsedákom od nemeckej značky Kesper v bielej farbe je ideálnym doplnkom do každej predsiene. Vďaka svojim 8–⁠⁠⁠⁠⁠⁠10 priehradkám poskytuje dostatok priestoru na ukladanie obuvi i ďalších doplnkov, ako sú rukavice alebo šály. Súčasťou botníku je pohodlný látkový sedák, ktorý ponúka komfortné miesto na sedenie pri obúvaní topánok. Botník je vyrobený z kvalitnej drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC, čo zaisťuje jeho ekologickú šetrnosť a dlhú životnosť. Vďaka dvom variabilným priehradkám je možné ľahko uložiť aj vyššie topánky alebo iné predmety.Hlavné výhody produktu: vyrobený z ekologickej drevotrieskovej dosky s certifikáciou FSC pohodlný látkový sedák na sedenie variabilne delené priehradky pre vyššie topánky kapacita až pre 10 párov topánok priestorovo úsporné riešenieObsah balenia: 1x botník 1x látkový podsedákParametre a špecifikácie: rozmery (š x v x h): 103,5 x 48 x 29,5 cm materiál: drevotriesková doska s certifikátom FSC farba: biela nosnosť: 150 kg

Objav podobné ako Kesper 15931 Botník s podsedákom, biela, 103,5 x 48 x 29,5 cm

cena 82.99 €
Detail

Kvalitex Set prikrývky a vankúša so zipsom Aloe Vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Doprajte si pohodlný a ničím nerušený spánok. Sada vankúša a prikrývky je vhodná pre celoročné použitie, takže si s touto výhodnou sadou s výťažkami z Aloe Vera môžete pohodlie užívať po celý rok.Povrchový materiál (tkanina) z mikrovlákna je obohatená výťažkom z Aloe Vera, kedy tento výťažok z liečivej rastliny prináša zdravý spánok a má zmäkčujúci vplyv na pokožku, a to aj napriek bavlnenej obliečke. Jedná sa o veľmi kvalitný a príjemný materiál.Tieto mikrovlákna dodávajú tkanine príjemný pocit dotyku, tkanina je veľmi jemná i ľahká a vysoko absorbčná. Set Aloe Vera je vďaka svojmu zloženiu vhodný pre alergikov.Výplňovým materiálom vankúša aj prikrývky Aloe Vera je vysoko kvalitné duté vlákno guľôčkového prierezu, ktoré je charakteristické svojou vysokou stabilitou a nezliehavosťou. Guľôčkové duté vlákno UNICO patrí medzi najkvalitnejšie materiály.Gramáž prikrývky: 840 gGramáž vankúša: 900 g

Objav podobné ako Kvalitex Set prikrývky a vankúša so zipsom Aloe Vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 58.99 €
Detail

Betónový obal na kvetináč Geometric rings, 14 x 11 x 14 cm

Štvorcový betónový obal s geometrickým vzorom zaujme svojim dizajnom a praktickosťou kdekoľvek bude umiestnený, či už vo vašej záhrade, na terase, balkóne alebo v interiéri. Vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu je veľmi ľahko zakomponovateľný k rôznym štýlom a ďalším dekoráciám.Betónový obal sa pýši odolnosťou, pri ktorej konštrukcia zaisťuje bezpečnosť rastlín, nepraská, nedeformuje sa a je vhodný prakticky pre všetky druhy rastlín.

Objav podobné ako Betónový obal na kvetináč Geometric rings, 14 x 11 x 14 cm

cena 4.49 €
Detail

B.E.S. Petrovice Set prikrývky a vankúša Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Celoročný set Bella Aloe vera optimal je ideálny výrobok na celoročné použitie. Váha náplne prikrývky je 200 g/m2 a naplnenie vankúšov je cca 1000 g, zaistia po celý rok úplne optimálnu klímu pre spánok a odpočinok.Aloe Vera má overené blahodárne účinky. Výťažky z rastliny Aloe Vera majú pozitívny vplyv na ľudské telo a zdravie, najmä zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a navyše sa môžu pochváliť antibakteriálnym efektom.Vynikajúca kvalita, elegantný prešiv.Bella optimal je z jemnej 100% polyesterovej tkaniny obsahujúcej stovky mikrovlákien. Na tie nadväzujú mikro priestory vyplnené vzduchom, ktoré v tkanine pôsobia ako termoregulačný prvok, takže tkanina v chlade hreje a v teplom prostredí účinne odvádza vodné pary a teplo od ľudského tela.Vďaka svojej pevnosti zaisťuje tkanina dlhú životnosť. Vzhľadom na materiálové zloženie pôsobí prikrývka aj vankúš antibakteriálne a sú vhodné aj pre alergikov.Vankúš je v povrchovej časti podložený polyesterovým rúnom a prešitý. Náplň je tvorená z dutých vlákien tvarovaných do chumáčikov, ktoré dodávajú vankúšu mäkkosť a pružnosť.Prikrývka obsahuje v náplni tvarované duté polyesterové vlákna, ktoré jej spolu s mikro vláknitou tkaninou dodávajú zvýšenú ľahkosť, príjemnú hrejivosť a vysokú vzdušnosť. Prikrývka je vhodná na celoročné používanie.Výhody vankúša: optimálna opora hlavy vysoká priedušnosť odvod potu antibakteriálne a alergicky neutrálne náplň 100% polyester guľôčky dlhá životnosťVýhody prikrývky: termoregulačné účinky v zime hreje, v lete chladí antibakteriálne a alergicky neutrálne prateľná do 60 °C sušenie v domácej sušičke dlhá životnosť

Objav podobné ako B.E.S. Petrovice Set prikrývky a vankúša Bella Optimal Aloe vera, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 42.49 €
Detail

Vopi Rohožka Rubber s otvormi, 60 x 90 cm

Rohožka je vyrobená z gumy odolnej voči poveternostným vplyvom. Preto sa ideálne hodí na vonkajšie aj vnútorné použitie. Je odolná voči poveternostným vplyvom, škvrnám alebo zmene farby. Ľahko sa udržuje.

Objav podobné ako Vopi Rohožka Rubber s otvormi, 60 x 90 cm

cena 18.99 €
Detail

Strieborný 925 prsteň, trblietavá línia z piatich čírych zirkónov - Veľkosť: 48 mm

Zásnubný prsteň s lesklými hladkými ramenami a rovným pásom okrúhlych zirkónov v čírej farbe, oddelených oblými paličkami.

Objav podobné ako Strieborný 925 prsteň, trblietavá línia z piatich čírych zirkónov - Veľkosť: 48 mm

cena 13.95 €
Detail

Home Elements Obrus Líšky, 90 x 90 cm, 90 x 90 cm

Obrus vyrobený z recyklovanej bavlny bude nádherným doplnkom pre váš stôl, či už na každodenné použitie alebo na slávnostné príležitosti. Obrus oživí miestnosti a zároveň ochráni váš stôl pred znečistením a zničením. Materiál je kvalitný a pevný a veľmi dobre drží tvar.

Objav podobné ako Home Elements Obrus Líšky, 90 x 90 cm, 90 x 90 cm

cena 5.99 €
Detail

Compactor Skladacia úložná kartónová krabica s PVC 58 x 48 x 16 cm, sivá

Skladaciu úložnú škatuľu od francúzskej firmy Compactor v elegantnej sivej farbe využijete na skladovanie papierov, časopisov, dokladov, hračiek, oblečenia a jednoducho čohokoľvek, pre čo nemáte úložný priestor a predsa si tieto predmety zaslúžia pekné miesto na uloženie. Ak chcete ušetriť čas, zjednodušiť svoj život, a tiež potešiť svoje oči, upracte svoj interiér krok za krokom a objavte potešenie z domu, kde bude mať všetko dokonale svoje miesto.Ak krabicu práve nepoužívate, je možné ju opäť rozložiť. Krabica je opakovane použiteľná a odolná v čase, môžete ju použiť toľkokrát, koľkokrát budete potrebovať. Predným priehľadným okienkom vždy uvidíte, čo krabica obsahuje. Krabica je zhotovená z lepenky, ktorá je potiahnutá PVC, teda je možné kedykoľvek jednoducho umyť vodou.

Objav podobné ako Compactor Skladacia úložná kartónová krabica s PVC 58 x 48 x 16 cm, sivá

cena 13.49 €
Detail

Modom Rehabilitačná pedálová pomôcka s počítadlom, 48 x 38,5 x 31 cm, SJH 570

Táto pomôcka slúži najmä pre rehabilitáciu, posilňovanie a cvičenie dolných končatín. Je možné ju využiť ležmo alebo v sede a aj pre rehabilitáciu paží. Je vhodná po úrazoch, operáciách, neurologických ochoreniach, pre seniorov alebo osoby so zníženou schopnosťou mobility. Môžete si nastaviť obtiažnosť šliapania. Pomôcka má odnímateľný displej s počítadlom otáčok, času jazdy a spotrebovaných kalórií. Displej sa po 4 minútach nečinnosti automaticky vypne. Napájanie je riešené pomocou 1 batérie AAA. Pedále majú protišmykovú úpravu. Konštrukcia je vyrobená z lakovanej ocele.

Objav podobné ako Modom Rehabilitačná pedálová pomôcka s počítadlom, 48 x 38,5 x 31 cm, SJH 570

cena 52.99 €
Detail

Tiptrade Bavlnené obliečky Šteniatko s Kvetinkou, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Bavlnené obliečky Šteniatko s Kvetinkou sú vyrobené z hladkej bavlny renforcé a sú vybavené zipsovým zapínaním. Na lícnej strane obliečky sedí malá, hnedá slečna amerického pitbulteriéra. Šteňacia slečna je rovnako pekná ako jej oranžová kvetinka Ostálka Sličná, ktorú má na ušku. Reverzná strana obliečky na prikrývku je sivá a sú na nej psie labky a kocky v bielej farbe. Obliečka na vankúš je z oboch strán rovnako ladená ako lícna strana obliečky na prikrývku.Obliečky sú opatrené certifikátom kvality Oeko-Tex Standard 100.Obliečky vždy perte naruby, oddelene a so zapnutým zipsovým uzáverom. Nikdy nepoužívajte pracie prostriedky s obsahom bieliacich a rozjasňujúcich substancií. Vždy odstreďujte pri nižších otáčkach, aby nedošlo počas odstreďovania k polámaniu bavlnených vlákien, a tak k ich trvalému poškodeniu. Neodporúčame používanie avivážnych prostriedkov, môžu zlepiť bavlnené vlákna a znížiť tak ich savosť.Súprava obliečok obsahuje: 1 obliečka na prikrývku v rozmere 140 x 200 cm 1 obliečka na vankúš v rozmere 70 x 90 cm

Objav podobné ako Tiptrade Bavlnené obliečky Šteniatko s Kvetinkou, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 19.99 €
Detail

Jerry Fabrics Obliečky s králikom - Králik | 140 x 200 cm / 70 x 90 cm

Obliečky s králikom - Králik | 140 x 200 cm / 70 x 90 cm od výrobca Jerry Fabrics. Produkt je skladem.

Objav podobné ako Jerry Fabrics Obliečky s králikom - Králik | 140 x 200 cm / 70 x 90 cm

cena 24.13 €
Detail

Redcliffs Závesný organizér s priehradkami 45 x 90 cm, čierna

Praktický organizér je ideálny pre dokonalý poriadok pri kempovaní. 11 priehradok rôznych veľkostí vám poskytne dostatok miesta na rôzne drobnosti.Vlastnosti: 11 praktických priehradok so zrkadielkom materiál: 600D Oxford tkanina PU záter s 2 háčikmi na zavesenie

Objav podobné ako Redcliffs Závesný organizér s priehradkami 45 x 90 cm, čierna

cena 8.99 €
Detail

Pletený domček pre mačky s pelechom béžová, 48 x 33 cm

Oválny mačací pelech spletený z vodného hyacintu ponúka vašim milovaným maznáčikom ideálny priestor pre odpočinok, vďaka svojmu tvaru, do ktorého sa vaša mačička prirodzene schúli do klbka. Tvar a otvor pelechu je navrhnutý a vytvorený tak, aby mala mačička neustále prehľad o svojom okolí a zároveň sa cítila bezpečne.Elegantné spracovanie pelechu je doplnené o mäkký a hrejivý plyšový vankúšik, ktorý určite vaša mačička pre svoje pohodlie ocení. Z mačacieho pelechu sa tak stáva luxusné útočisko bezpečia a relaxu, ktoré si vaša mačička zamiluje.

Objav podobné ako Pletený domček pre mačky s pelechom béžová, 48 x 33 cm

cena 69.99 €
Detail

Pletený domček pre mačky s pelechom čierna, 48 x 45 cm

Dvojposchodový mačací pelech spletený z vodného hyacintu ponúka vašim milovaným maznáčikom dvojaký priestor pre odpočinok. V spodnom úkryte, bude môcť vaša mačička ničím nerušene driemať takmer bez povšimnutia, na vrchole pelechu, bude mať naopak neustále prehľad o svojom okolí.Elegantné spracovanie pelechu je doplnené o mäkké a hrejivé plyšové výstelky, ktoré určite vaša mačička pre svoje pohodlie ocení. Z mačacieho pelechu sa tak stáva luxusné útočisko bezpečia a relaxu, ktoré si vaša mačička zamiluje.

Objav podobné ako Pletený domček pre mačky s pelechom čierna, 48 x 45 cm

cena 79.99 €
Detail

Home Elements Obrus Srdcový motív, 90 x 90 cm, 90 x 90 cm

Obrus vyrobený z recyklovanej bavlny bude nádherným doplnkom pre váš stôl, či už na každodenné použitie alebo na slávnostné príležitosti. Obrus oživí miestnosti a zároveň ochráni váš stôl pred znečistením a zničením. Materiál je kvalitný a pevný a veľmi dobre drží tvar.

Objav podobné ako Home Elements Obrus Srdcový motív, 90 x 90 cm, 90 x 90 cm

cena 6.49 €
Detail

Briliantové náušnice zo zlata 585 - kvet s piatimi lupeňmi a diamantom

Náušnice v 14K kombinovanom zlate v podobe kvetu s piatimi lupienkami so vsadeným čírym okrúhlym diamantom v kotlíku, puzetové zapínanie.

Objav podobné ako Briliantové náušnice zo zlata 585 - kvet s piatimi lupeňmi a diamantom

cena 328.95 €
Detail

Strieborný náhrdelník 925 - lesklá stuha, kvet s piatimi lupeňmi a briliantom

Strieborný 925 náhrdelník - sériovo napájané očká, lesklý prívesok v tvare kvetu, číry okrúhly diamant.

Objav podobné ako Strieborný náhrdelník 925 - lesklá stuha, kvet s piatimi lupeňmi a briliantom

cena 51.85 €
Detail

Strieborné náušnice 925 - lesklá hviezdica s piatimi ramenami a zárezmi, puzetky

Náušnice zo striebra 925, morská hviezdica s piatimi ramenami a zárezmi, lesklý povrch, puzetové zapínanie.

Objav podobné ako Strieborné náušnice 925 - lesklá hviezdica s piatimi ramenami a zárezmi, puzetky

cena 13.25 €
Detail

VÝHODNÝ SET-Prikrývka a vankúš Normál 1000 g, biela, 135 x 200 + 70 x 90 cm

VÝHODNÝ SET-Prikrývka a vankúš Normál 1000 g, biela, 135 x 200 + 70 x 90 cm Luxusná prikrývka Normal je vyrobená z kvalitnej látky a to brúsenej mikrofázy, ktorá je na dotyk príjemne jemná a hebká. Svoje luxusné vlastnosti si prikrývka zachováva aj pri vypraní na 60 ºC. Výplň prikrývky tvorí silikonizované polyesterové rúno s dutým vláknom, ktoré zaisťuje dlhú životnosť. Vankúš je prešívaný a možno prať na 90 ºC. Táto prikrývka sa hodí na celoročné užívanie a do bežne vykurovaných miestností. Zloženie: Obliečka: 100% polyester mikrofáza Náplň: 100% silikonizované polyesterové rúno s dutým vláknom Rozmer: 135 x 200 cm + 70 x 90 cm Vhodné pre alergikov Vankúše a prikrývky » Prikrývky a vankúše » VÝHODNÝ SET-Prikrývka a vankúš Normál 1000 g, biela, 135 x 200 + 70 x 90 cm

Objav podobné ako VÝHODNÝ SET-Prikrývka a vankúš Normál 1000 g, biela, 135 x 200 + 70 x 90 cm

cena 66.6 €
Detail

Blumfeldt Bearsdon stolová doska 160 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

Jedálenský stôl blumfeldt Bearsdon s moderným dizajnom harmonicky zapadá do industriálnych alebo minimalistických konceptov miestností a dodáva jedálenskému priestoru moderný nádych.Pri výrobe boli použité len vysokokvalitné materiály z kontrolovaných zdrojov. Takto si environmentálne povedomie nájde cestu do vášho domova. Výroba zároveň podporuje miestnych výrobcov. Preglejková doska stola je mimoriadne odolná a vhodná na každodenné používanie. Je odolná voči zafarbeniu, teplu, poškriabaniu a nárazom a ponúka dlhotrvajúci a odolný povrch. Elegantný vzhľad dreva pôsobí aj v jedálni mimoriadne útulne.Stolová doska blumfeldt Bearsdon je ideálnou voľbou na spoločenskú večeru a štýlové stolovanie. V našej ponuke nájdete aj zodpovedajúce stolové nohy v rôznych veľkostiach:Čísla položiek pre nohy stola: 10045745, 10045746

Objav podobné ako Blumfeldt Bearsdon stolová doska 160 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

cena 108.9 €
Detail

Blumfeldt Bearsdon stolová doska 160 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

Jedálenský stôl blumfeldt Bearsdon s moderným dizajnom harmonicky zapadá do industriálnych alebo minimalistických konceptov miestností a dodáva jedálenskému priestoru moderný nádych.Pri výrobe boli použité len vysokokvalitné materiály z kontrolovaných zdrojov. Takto si environmentálne povedomie nájde cestu do vášho domova. Výroba zároveň podporuje miestnych výrobcov. Preglejková doska stola je mimoriadne odolná a vhodná na každodenné používanie. Je odolná voči zafarbeniu, teplu, poškriabaniu a nárazom a ponúka dlhotrvajúci a odolný povrch. Elegantný vzhľad dreva pôsobí aj v jedálni mimoriadne útulne.Stolová doska blumfeldt Bearsdon je ideálnou voľbou na spoločenskú večeru a štýlové stolovanie. V našej ponuke nájdete aj zodpovedajúce stolové nohy v rôznych veľkostiach:Čísla položiek pre nohy stola: 10045745, 10045746

Objav podobné ako Blumfeldt Bearsdon stolová doska 160 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

cena 108.9 €
Detail

Blumfeldt Bearsdon stolová doska 180 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

Jedálenský stôl blumfeldt Bearsdon s moderným dizajnom harmonicky zapadá do industriálnych alebo minimalistických konceptov miestností a dodáva jedálenskému priestoru moderný nádych.Pri výrobe boli použité len vysokokvalitné materiály z kontrolovaných zdrojov. Takto si environmentálne povedomie nájde cestu do vášho domova. Výroba zároveň podporuje miestnych výrobcov. Preglejková doska stola je mimoriadne odolná a vhodná na každodenné používanie. Je odolná voči zafarbeniu, teplu, poškriabaniu a nárazom a ponúka dlhotrvajúci a odolný povrch. Elegantný vzhľad dreva pôsobí aj v jedálni mimoriadne útulne.Stolová doska blumfeldt Bearsdon je ideálnou voľbou na spoločenskú večeru a štýlové stolovanie. V našej ponuke nájdete aj zodpovedajúce stolové nohy v rôznych veľkostiach:Čísla položiek pre nohy stola: 10045745, 10045746

Objav podobné ako Blumfeldt Bearsdon stolová doska 180 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

cena 131.9 €
Detail

Blumfeldt Bearsdon stolová doska 180 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

Jedálenský stôl blumfeldt Bearsdon s moderným dizajnom harmonicky zapadá do industriálnych alebo minimalistických konceptov miestností a dodáva jedálenskému priestoru moderný nádych.Pri výrobe boli použité len vysokokvalitné materiály z kontrolovaných zdrojov. Takto si environmentálne povedomie nájde cestu do vášho domova. Výroba zároveň podporuje miestnych výrobcov. Preglejková doska stola je mimoriadne odolná a vhodná na každodenné používanie. Je odolná voči zafarbeniu, teplu, poškriabaniu a nárazom a ponúka dlhotrvajúci a odolný povrch. Elegantný vzhľad dreva pôsobí aj v jedálni mimoriadne útulne.Stolová doska blumfeldt Bearsdon je ideálnou voľbou na spoločenskú večeru a štýlové stolovanie. V našej ponuke nájdete aj zodpovedajúce stolové nohy v rôznych veľkostiach:Čísla položiek pre nohy stola: 10045745, 10045746

Objav podobné ako Blumfeldt Bearsdon stolová doska 180 x 90 cm pre kuchyňu a jedáleň, Robustná vrstvená drevotrieska

cena 131.9 €
Detail

Matex Saténové obliečky Lúka s modrými kvetmi, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

 Obliečky sú vyrobené z prvotriedneho bavlneného saténu, z veľmi jemnej tkaniny s vysokou hustotou jemných priadzí, ktorý spája eleganciu, jemnosť a dlhú životnosť. Vďaka vysokej kvalite materiálu a precíznemu spracovaniu ponúkajú maximálne pohodlie a estetiku, ktorá povýši vzhľad každej spálne. Vlastnosti obliečok: Luxusný vzhľad – Saténová väzba dodáva látke hodvábny lesk a jemnosť, pričom si zachováva výhody 100% bavlny, ako je priedušnosť a odvod vlhkosti. Dlhá životnosť – Vďaka kvalitnému spracovaniu si zachováva tvar aj farby aj po mnohých praniach. Pohodlie vo všetkých ročných obdobiach - Materiál sa skvele prispôsobuje teplote, v lete chladí, v zime príjemne hreje. Jednoduchá údržba – Nepotrebujú špeciálnu starostlivosť, sú odolné proti krčeniu a dobre držia tvar. Exkluzívny dizajn – Elegantné vzory v moderných farbách sa jednoducho kombinujú s rôznymi štýlmi interiéru. Údržba: možno sušiť v sušičke pri nízkej teplote žehlenie pri maximálnej teplote 110 °C nebieliť a nepoužívať agresívne chemické prostriedky nečistiť chemicky Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm

Objav podobné ako Matex Saténové obliečky Lúka s modrými kvetmi, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

cena 35.49 €
Detail

BMS Detská posteľ s prístelkou ERYK 2 | sivá 90 x 200 cm Farba: Sivá / biela, 200 x 90 cm

Detská posteľ s prístelkou ERYK 2 | sivá 90 x 200 cm Detská jednolôžková posteľ ERYK s prístelkou v sivej farbe s doplnkovou farbou na zásuvke je tou ideálnou voľbou pre všetky detské izby, ktoré preferujú moderný a nadčasový dizajn. Detská posteľ s prístelkou tak spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby Vášho dieťaťa. Posteľ je navrhnutá tak, aby v sebe skĺbila funkčnosť, modernosť ale predovšetkým kvalitu. Súčasťou detskej postele je 2x penový matrac, 2x rošt a zábranka. Nechajte sa inšpirovať našou kvalitnou ponukou. rám - borovicový masív farebný vklad - MDF matrac - Polyuretánová pena T-25 Stabilná konštrukcia postele ERYK 2 zaručuje bezpečnosť pre Vaše dieťa. Dodatočná zábrana, chráni pred vypadnutím aj tých najmenších. Zábranu je však možné v prípade potreby odmontovať. Súčasťou detskej postele je kvalitný rošt a klasický penový matrac. Nosnosť postele je 70 kg. šírka: 97 cm výška: 77 cm dĺžka: 206 cm plocha na spanie: 200 x 90 cm nosnosť: 70 kg šírka matraca 1: 90 cm výška matraca 1: cca 7 cm dĺžka matraca 1: 200 cm šírka matraca 2: 80 cm výška matraca 2: cca 7 cm dĺžka matraca 2: 200 cm výška zábranky: 25 cm šírka zábranky: 90 cm šírka zásuvky: 195 cm výška zásuvky: 16-19 cm šírka otvoru: 110 cm počet úchytiek: 2 balenie: v demonte rošt: 2 matrac: 2 úložný priestor: 1 farebné prevedenie: sivá / biela sivá / sivá sivá / ružová sivá / modrá sivá / zelená

Objav podobné ako BMS Detská posteľ s prístelkou ERYK 2 | sivá 90 x 200 cm Farba: Sivá / biela, 200 x 90 cm

cena 408.0 €
Detail

BMS Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 s prístelkou | borovica 90 x 200 cm Farba: Borovica / biela, Rozmer.: 200 x 90 cm

Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 | borovica 90 x 200 cm Veľmi pekná a praktická detská poschodová posteľ KUBUŠ s tromi miestami na spanie v neutrálnej farbe s výberom farieb na prístelke je vyrobená tak, aby bola vhodná pre dievčatá ako aj chlapcov. Detská poschodová posteľ s úložným priestorom je dodávaná spolu s roštami. Spolu s posteľou je taktiež dodávaný klasický penový matrac s výškou cca 5 cm. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac z našej širokej ponuky. Vyberte pre Vaše deti vysnívanú posteľ, v ktorej budú pekne snívať. drevo MDF matrac Detská poschodová posteľ KUBUŠ 3 s prístelkou | borovica 80 x 190 cm je vyrobená z vysoko kvalitnej materiálu v kombinácii MDF a LTD doskou. Hrany sú zaoblené ABS hranou, čo zaručuje bezpečnejšie používanie pre Vaše deti. Borovicové drevo nie je lakované. Rošty pod matrac tvoria viac vrstvové pružné lamely, ktoré sú vyrobené z brezového dreva. Dodatočná spodná zábrana chráni pred vypadnutím aj tých najmenších, pričom zábranu je možné v prípade potreby jednoducho odmontovať. šírka: 97 cm výška: 154 cm dĺžka: 206 cm šírka prístelky: 195 cm výška prístelky: 16 - 19 cm šírka spodnej zábranky: 90 cm šírka hornej zábranky: 164 cm nosnosť na jedno lôžko: 70 kg plocha na spanie: 90 x 200 cm počet úchytiek: 2 rošt: 3 matrac: 3 farebné prevedenie: borovica / biela borovica / modrá borovica / ružová borovica / zelená

Objav podobné ako BMS Detská poschodová posteľ s prístelkou KUBUŠ 3 s prístelkou | borovica 90 x 200 cm Farba: Borovica / biela, Rozmer.: 200 x 90 cm

cena 522.0 €
Detail

Pozrite sa aj