Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
ROBITUSSIN Antitussicum sirup na suchý dráždivý kašeľ 100 ml
Robitussin Antitussicum sirup na suchý dráždivý kašeľ 100 ml Sirup obsahuje liečivo dextrometorfániumhydrobromid. Je to liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, dráždivý kašeľ. Liek je určený na použitie u dospelých a detí od 6 rokov.
Pozrite sa aj Robitussin ANTITUSSICUM sir (liek.skl.) na suchý dráždivý kašeľ 1x100 ml
ROBITUSSIN Junior sirup na suchý dráždivý kašeľ u detí 100 ml
Robitussin Junior sirup na suchý dráždivý kašeľ u detí 100 ml Robitussin JUNIOR používajte na zmiernenie a na potlačenie úporného suchého a dráždivého kašľa. Liek je určený deťom od 1 roku.
Pozrite sa aj Kalciový sirup 100 ml Generica
ROBITUSSIN Antitussicum sirup 100 ml
Robitussin Antitussicum sirup na suchý dráždivý kašeľ s dextromethorpanom. Pre dosplelých a deti 6+. Čerešňová príchuť.
Pozrite sa aj Robitussin EXPECTORANS sir (liek.skl.) na vykašliavanie 1x100 ml
Pozrite sa aj
- Bylinný sirup Bronchosyp - Vitamir - 100 ml
- STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss multibylinný sirup (100 ml + 50 ml navyše) 1x150 ml
- STOPVIRUS Medical sirup Dr. Weiss multibylinný sirup (200 ml + 100 ml navyše) 1x300 ml
- Robitussin JUNIOR sir (liek.skl.) na suchý dráždivý kašeľ 1x100 ml
- WIKY TERC KRTKO NA SUCHY ZIPS /170810/
- Imunoglukánový sirup P4H sirup 250 ml
- TEREZIA NEKAŠLI Junior 100 % prírodný bylinný sirup na kašeľ 150 ml (8594006897921)
- STOPBACIL Medical sirup Dr. Weiss (200 ml + 100 ml navyše) 1x300 ml
- STOPBACIL Medical sirup Dr. Weiss (100 ml + 50 ml navyše) 1x150 ml
- STOPKAŠEĽ Medical sirup Dr. Weiss (200 ml +100 ml navyše) 1x300 ml
- STOPKAŠEĽ Medical sirup Dr. Weiss (100 ml + 50 ml navyše) 1x150 ml
- STOPKAŠEĽ Medical sirup OD 1 ROKU (100 ml + 50 ml navyše) 1x150 ml
- STOPKAŠEĽ Medical sirup OD 1 ROKU (200 ml + 100 ml navyše) 1x300 ml
- HLÍVÁČEK sirup s hlivou a rakytníkom HRUŠKA 100 ml (3367035)
- HLÍVÁČEK sirup s hlivou a rakytníkom VIŠŇA 100 ml (3367043)
- STOPBACIL Medical sirup Dr. Weiss 100+50 ml NAVÍC (8594059739148)
- PEDIAKID Na ľahšie zaspávanie sirup 1x125 ml
- TUSSIREX sirup 1x120 ml
- RINIMUN SIRUP 1x120 ml
- Urinal Sirup 1x150 ml
Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 100 ml
Obsah Stoptussin sirup Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 100 ml Charakteristika Stoptussin sirup Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu a uľahčuje tak jeho vykašlávanie. Stoptussin baby sirup je určený na liečbu suchého, dráždivého, ťažko utíšiteľného kašľa rôzneho pôvodu. Na odporúčanie lekára liek možno podať aj na utíšenie kašľa pred operáciou a po nej. Dávkovanie Stoptussin sirup Liek sa dávkuje podľa hmotnosti pacienta. Odstup medzi jednotlivými dávkami má byť 4–6 hodín. Sirup je vhodné užívať alebo podávať deťom po jedle, zapíja sa tekutinou (vodou, čajom, ovocnou šťavou a pod.). Liek môžu užívať deti od 6 mesiacov a mladiství do 18 rokov. Vedľajšie účinky Stoptussin sirup Pri odporúčanom dávkovaní sa dobre znáša. Ojedinele sa vyskytnú zažívacie ťažkosti, vracanie, hnačka, bolesti hlavy a kožné reakcie. Stoptussin má mierny vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje. Príbalový leták Stoptussin
Objav podobné ako Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 100 ml
IVEX sirup na suchý kašeľ 100 ml
IVEX sirup na suchý kašeľ 100 ml Zdravotnícka pomôcka, sirup vhodný pre deti od 1 roka, pri suchom a vlhkom (produktívnom) kašli. Vďaka obsiahnutým prírodným extraktom s preukázanou účinnosťou vytvára mukoadhezívny film, ktorý upokojuje kašeľ.
Objav podobné ako IVEX sirup na suchý kašeľ 100 ml
Paxeladine 0,2 PERCENT sirup na suchý kašeľ 100 ml
Obsah Paxeladine 0,2 PERCENT sirup Paxeladine 0,2 PERCENT sirup na suchý kašeľ 100 ml Charakteristika Paxeladine 0,2 PERCENT sirup Účinná látka lieku je oxeladín, čo je antitusikum, liek proti kašľu. Je to liek na liečbu obtiažneho, neproduktívneho kašľa u dospelých a detí starších ako 30 mesiacov a vážiacich viac ako 15 kg. Použitie Paxeladine 0,2 PERCENT sirup Symptomatická liečba by mala trvať krátko (niekoľko dní) a je limitovaná časom, kedy je kašeľ prítomný. Dospelí Jedna dávka 5 ml každé 4 hodiny podľa potreby, maximálne 5 dávok denne. Pediatrická populácia Deti od 15 - 20 kg (t.j. približne od 30 mesiacov do 6 rokov) Jedna dávka 2,5 ml podľa potreby každé 4 hodiny, maximálne však 3 - 4 dávky denne podľa hmotnosti. Deti od 20 - 30 kg (t.j. približne od 6 do 10 rokov) Jedna dávka 5 ml každé 4 hodiny podľa potreby, maximálne však 2 - 3 dávky denne podľa hmotnosti. Deti od 30 - 50 kg (t.j. približne od 10 do 15 rokov) Jedna dávka 5 ml každé 4 hodiny podľa potreby, maximálne však 3 - 5 dávok denne podľa hmotnosti. Sirup sa užíva v odporúčaných časových odstupoch. Balenie obsahuje odmerku odmerku s vyznačeným objemom 2,5 ml a 5 ml. Upozornenie: Liek sa neodporúča počas gravidity. Vzhľadom k nedostatočným údajom o exkrécii do materského mlieka sa nedoporučuje užívať tento liek u dojčiacich žien. Vzhľadom na chýbanie údajov o účinnosti a bezpečnosti u detí do 30 mesiacov života, sa nedoporučuje podávať tento liek tejto vekovej skupine. Liek obsahuje sacharózu. Pri diéte s nízkym obsahom cukrov alebo pri diabetes mellitus je potrebné vziať do úvahy obsah cukru 4,25 g v 5-ml dávke a 2,125 g v 2,5-ml dávke. Je nelogické kombinovať expektorans alebo mukolytikum s antitusikom. Liek nemá žiadny alebo má iba zanedbateľný vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje. Po prvom otvorení môže byť liek uchovávaný maximálne po dobu 6 mesiacov. Príbalový leták Paxeladine 0,2 PERCENT sirup
Objav podobné ako Paxeladine 0,2 PERCENT sirup na suchý kašeľ 100 ml
Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 180ml
Obsah Stoptussin sirup Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 180 ml Charakteristika Stoptussin sirup Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu a uľahčuje tak jeho vykašlávanie. Stoptussin baby sirup je určený na liečbu suchého, dráždivého, ťažko utíšiteľného kašľa rôzneho pôvodu. Na odporúčanie lekára liek možno podať aj na utíšenie kašľa pred operáciou a po nej. Dávkovanie Stoptussin sirup Liek sa dávkuje podľa hmotnosti pacienta. Odstup medzi jednotlivými dávkami má byť 4–6 hodín. Sirup je vhodné užívať alebo podávať deťom po jedle, zapíja sa tekutinou (vodou, čajom, ovocnou šťavou a pod.). Liek môžu užívať deti od 6 mesiacov a mladiství do 18 rokov. Vedľajšie účinky Stoptussin sirup Pri odporúčanom dávkovaní sa dobre znáša. Ojedinele sa vyskytnú zažívacie ťažkosti, vracanie, hnačka, bolesti hlavy a kožné reakcie. Stoptussin má mierny vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje.
Objav podobné ako Stoptussin sirup na dráždivý kašeľ 180ml
Robitussin Antitussicum sir.1 x 100 ml
Indikácie: Robitussin Antitussicum je liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ. Kontraindikácie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak máte chronický kašeľ, ktorý sa vyskytuje pri fajčení alebo chronickom ochorení pľúc, ako je astma alebo rozdutie pľúc (emfyzém).Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak máte dýchaciu nedostatočnosť alebo trpíte ochorením pečene.Ukončite užívanie a poraďte sa so svojím lekárom, ak kašeľ pretrváva viac ako 7 dní (3 dni u detí), vracia sa alebo je sprevádzaný horúčkou, vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy. Toto môžu byť znaky závažného stavu. Dávkovanie: Vždy užívajte Robitussin Antitussicum presne tak, ako Vám povedal Váš lekár. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.Pokiaľ lekár neurčil ináč, riaďte sa dávkovacou schémou:Dospelí a deti od 12 rokov:7,5 ml každé 4 hodiny.Deti od 6 do 12 rokov:5 ml každé 4 hodiny.Nepoužívajte u detí do 6 rokov.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Liek sa neodporúča používať dlhšie ako 7 dní.Ak sa príznaky nezlepšia alebo ak sa zhoršia, poraďte sa so svojím lekárom. Nepoužívať: Keď ste precitlivený (alergický) na dextrometorfan alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek. Keď užívate na lekársky predpis inhibítor monoaminoxidázy (IMAO), čo je liek na depresiu alebo do 14 dní po ukončení liečby.keď máte kašeľ s nadmernou tvorbou hlienu.Nepoužívajte u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so zdravotníckym pracovníkom. Zloženie: Liečivo:dextrometorfaniumhydrobromid-5 ml sirupu obsahuje 7,5 mg dextrometorfaniumhydrobromidu. Pomocné látky: glycerol (E422), sodná soľ karmelózy, benzoan sodný (E211), dinátriumedetát, maltitol (E965), etanol (96% V/V), bezvodá kyselina citrónová, amarant (E123), karamel (E150), levomentol, višňová aróma, sorbitol (70%) (E420), nátriumcyklamát (E952), draselná soľ acesulfamu (E950), čistená voda. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Robitussin Antitussicum sir.1 x 100 ml
IMIS Sirup na kašeľ G.C.M. 100 ml
Imis Sirup na kašeľ G.C.M. 100 ml Bylinný sirup zo šiestich bylín podľa ajurvédskej receptúry.
Objav podobné ako IMIS Sirup na kašeľ G.C.M. 100 ml
IVEX sirup na kašeľ pre deti 100 ml
Obsah IVEX sirup na kašeľ IVEX sirup na kašeľ pre deti 100 ml Charakteristika IVEX sirup na kašeľ Zdravotnícka pomôcka, sirup vhodný pre deti od 1 roka, pri suchom a vlhkom (produktívnom) kašli. Vďaka obsiahnutým prírodným extraktom s preukázanou účinnosťou vytvára mukoadhezívny film, ktorý upokojuje kašeľ, chráni pred podráždením a pomáha zlepšiť funkciu horných dýchacích ciest, najmä v zimnom období alebo pri vystavení sa nepriaznivým vonkajším vplyvom (chlad, smog, prach a dym). Upokojuje podráždenie a kašeľ, chráni sliznicu, podporuje odstránenie hlienu. Zloženie IVEX sirup na kašeľ Extrakt z brečtanu popínavého (Hedera helix L., DER 1-2:1) so štandardizovaným obsahom hederagenínu 3,5%, med kvetový, extrakt z ibišteka lekárskeho (Althaea officinalis L.) 1% bohatý na slizové látky, extrakt z tymianu obyčajného (Thymus vulgaris L.) 0,3%, fruktóza, čistená voda, xantánová guma, aróma, citrónová silica, kyselina citrónová, sorbát draselný, benzoát sodný. Použitie IVEX sirup na kašeľ Pred použitím fľaštičku pretrepať. Užíva sa najlepšie medzi jedlami v dávke:. • Deti od 1 do 4 rokov: 5 ml dvakrát denne. • Deti od 4 rokov: 10 ml dvakrát denne. Zdravotnícka pomôcka vytvára ochrannú bariéru na sliznici, odporúča sa jesť a/alebo piť 45-60 minút po jej užití. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 1 roka. Nepoužívajte pri alergii na niektorú zo zložiek prípravku. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ak príznaky pretrvávajú aj po 3 dňoch užívania, poraďte sa s lekárom. Po použití fľaštičku dôkladne uzatvorte.Čas použiteľnosti po prvom otvorení sirupu je 6 mesiacov. Zdravotnícku pomôcku užívajte najneskôr hodinu pred spaním: cukrové zložky môžu stimulovať aktivitu dieťaťa. Príbalový leták IVEX sirup na kašeľ pre deti
Objav podobné ako IVEX sirup na kašeľ pre deti 100 ml
Stoptussin kvapky na dráždivý kašel 25 ml
Obsah Stoptussin Stoptussin na dráždivý kašel 25 ml Charakteristika Stoptussin Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie. Liek sa používa na liečbu suchého, dráždivého a ťažko utíšiteľného kašľa pri vírusových infekciách horných a dolných dýchacích ciest, pri zápaloch horných dýchacích ciest, pri zápale hltana, hrtana, priedušiek a pľúc. Dávkovanie Stoptussin Dávkuje sa podľa hmotnosti pacienta. Dávka sa odkvapká do vody, čaju, minimálny príjem tekutín po každom podaní. Užíva sa po jedle. Vedľajšie účinky Stoptussin Liek sa zvyčajne dobre znáša. Vzácne môže vyvolať nevoľnosť, vracanie, hnačku, žalúdočné bolesti, závraty a bolesti hlavy, žihľavku a kožné vyrážky. Pri prípadnom výskyte nežiaducich účinkov alebo pri iných nezvyčajných reakciách sa o ďalšom užívaní lieku poraďte so svojím lekárom. Príbalový leták Stoptussin
Objav podobné ako Stoptussin kvapky na dráždivý kašel 25 ml
Mucosolvan sirup na kašeľ 30 mg / 5 ml, 100 ml
Obsah Mucosolvan sirup na kašeľ: 100 ml Charakteristika Mucosolvan sirup na kašeľ: Ambroxol, aktívna zložka prípravku MUCOSOLVAN Sirup, zvyšuje sekréciu hlienu, tvorbu pľúcneho surfaktantu (látka pokrývajúca steny pľúcnych mechúrikov) a stimuluje činnosť riasiniek. Toto pôsobenie vedie k zlepšeniu mukociliárnej clearence (transportu hlienu sliznicami). Zlepšenie mukociliárnej clearance bolo preukázané v klinických štúdiách. Zvýšenie sekrécie hlienu a mukociliárnej clearence uľahčuje vykašliavanie a zmierňuje kašeľ. Dávkovanie Mucosolvan sirup na kašeľ: Pokiaľ lekár neurčí inak, dospelí a deti nad 12 rokov: 10 ml (2 čajové lyžičky) 2 x denne Vedľajšie účinky Mucosolvan sirup na kašeľ: MUCOSOLVAN Sirup je obvykle dobre znášaný. Zriedka sa môžu vyskytnúť krátkodobé alebo strednodobé zažívacie ťažkosti.
Objav podobné ako Mucosolvan sirup na kašeľ 30 mg / 5 ml, 100 ml
ROBITUSSIN Junior sirup 100 ml
Robitussin Junior sirup pre deti na suchý kašeľ s dextromethorphanom. Pre deti od 2 rokov. Čerešňová príchuť.
Objav podobné ako ROBITUSSIN Junior sirup 100 ml
ROBITUSSIN Expectorans sirup 100 ml
Robitussin Expectorans sirup na vlhký kašeľ s guajfenezínom. Pre dosplelých a deti 2+. Čerešňová príchuť.
Objav podobné ako ROBITUSSIN Expectorans sirup 100 ml
THERATUSS ProNatural sirup na suchý a vlhký kašeľ 128 g
Obsah THERATUSS ProNatural sirup 128 g Charakteristika THERATUSS ProNatural sirup Zdravotnícka pomôcka na upokojenie suchého a vlhkého kašľa a ochranu sliznice horných dýchacích ciest u dospelých a detí od 1 roka. Sirup obsahuje med a komplex Polifractin M.A. na rastlinnej báze. Pôsobí proti podráždeniu - vytvára ochrannú vrstvu, ktorá obmedzuje kontakt sliznice s vonkajšími látkami a podporuje zriedenie hlienu, čo umožňuje jeho vykašliavanie. Pôsobí ako antioxidant proti podráždeniu spôsobenom voľnými radikálmi. 100% prírodné zloženie Sirup TheraTuss ProNatural je vyrobený zo 100% prírodných zložiek. Med a výťažky z ibiša lekárskeho, skorocelu kopijovitého a repíka lekárskeho majú upokojujúci účinok na podráždené hrdlo. Trojitá úľava od kašľa S vedecky podloženým* trojitým účinkom, TheraTuss ProNatural zvlhčuje sliznicu krku, vytvára ochrannú vrstvu a upokojuje kašeľ. Tiež pôsobí ako antioxidant proti podráždeniu spôsobeným volnými radikálmi. Vytvára ochrannú vrstvu Sirup TheraTuss ProNatural pôsobí proti podráždeniu tak, že vytvára ochrannú vrstvu, ktorá obmedzuje kontakt sliznice s vonkajšími látkami a podporuje zriedenie hlienu, co umožnuje jeho vykašliavanie. Vhodné pre celú rodinu TheraTuss ProNatural sirup na kašeľ je vhodný pre dospelých aj deti od 1 roka. S príchuťou medu, citrónu a černíc TheraTuss ProNatural sirup má príjemnú medovú, citrónovú, černicovú príchuť Odporúčané dávkovanie Deti od 1 do 6 rokov užívajú 1 odmerku (5 ml) 2x denne. Deti staršie ako 6 rokov užívajú 2 odmerky (10 ml) 2x denne. Dospelí užívajú 2 odmerky (10 ml) 2 alebo 3x denne. V prípade potreby je možné prípravok používať až 4x denne, a to aj v krátkych časových intervaloch. Požadované množstvo sirupu sa naleje do priloženej odmerky a vypije sa. Pred použitím pretrepať. Upozornenie Vždy postupujte podľa pokynov v príbalovom letáku. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na jednu alebo viac zložiek. Každá odmerka (5 ml) obsahuje približne 4,52 gramov cukru. Skladujte pri izbovej teplote, mimo zdrojov tepla a chráňte pred slnečným žiarením. Udržujte mimo dosah detí. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený, správne skladovaný produkt.
Objav podobné ako THERATUSS ProNatural sirup na suchý a vlhký kašeľ 128 g
THERATUSS ProNatural prírodný sirup na suchý a vlhký kašel 128 g
TheraTuss ProNatural prírodný sirup na suchý a vlhký kašel 128 g TheraTuss sirup proti kašľu je 100% prírodný produkt, ktorý bojuje proti suchému aj vlhkému kašľu a zároveň chráni sliznice horných dýchacích ciest. Obsahuje zmes troch bylín a medu a je vhodný pre dospelých aj deti staršie ako jeden rok.
Objav podobné ako THERATUSS ProNatural prírodný sirup na suchý a vlhký kašel 128 g
Dinarex 1,5 mg/ml sirup proti kašľu na suchý kašeľ 200 ml
Obsah Dinarex 1,5 mg/ml Dinarex 1,5 mg/ml sirup proti kašľu na suchý kašeľ 200 ml Charakteristika Dinarex 1,5 mg/ml Liek obsahuje dextrometorfániumbromid, čo je antitusikum pomáhajúce utlmiť kašeľ. Používa sa na úľavu od suchého, dráždivého kašľa. Príbalový leták Dinarex 1,5 mg/ml
Objav podobné ako Dinarex 1,5 mg/ml sirup proti kašľu na suchý kašeľ 200 ml
STOPTUSSIN kvapky na dráždivý kašel 50ml
Obsah Stoptussin Stoptussin na dráždivý kašel 50 ml Charakteristika Stoptussin Liek tlmí dráždenie na kašeľ, mení skladbu prieduškového hlienu, a tak uľahčuje jeho vykašliavanie. Liek sa používa na liečbu suchého, dráždivého a ťažko utíšiteľného kašľa pri vírusových infekciách horných a dolných dýchacích ciest, pri zápaloch horných dýchacích ciest, pri zápale hltana, hrtana, priedušiek a pľúc. Dávkovanie Stoptussin Dávkuje sa podľa hmotnosti pacienta. Dávka sa odkvapká do vody, čaju, minimálny príjem tekutín po každom podaní. Užíva sa po jedle. Vedľajšie účinky Stoptussin Liek sa zvyčajne dobre znáša. Vzácne môže vyvolať nevoľnosť, vracanie, hnačku, žalúdočné bolesti, závraty a bolesti hlavy, žihľavku a kožné vyrážky. Pri prípadnom výskyte nežiaducich účinkov alebo pri iných nezvyčajných reakciách sa o ďalšom užívaní lieku poraďte so svojím lekárom.
Objav podobné ako STOPTUSSIN kvapky na dráždivý kašel 50ml
SINECOD sirup proti suchému a dráždivému kašľu 200 ml
Sinecod sirup proti suchému a dráždivému kašľu 200 ml Sinecod sa používa na liečbu suchého, dráždivého kašľa rôzneho pôvodu. Pre dospelých a deti.
Objav podobné ako SINECOD sirup proti suchému a dráždivému kašľu 200 ml
TEREZIA Nekašli junior 100% prírodný bylinný sirup na kašeľ 150 ml
Bylinkové pohladenie pre podráždený detský krk od 1.roku v období prechladnutia.
Objav podobné ako TEREZIA Nekašli junior 100% prírodný bylinný sirup na kašeľ 150 ml
Mucoplant Sirup proti kašľu so skorocelom a medom na suchý kašeľ 250 ml
Obsah Mucoplant Sirup proti kašľu Mucoplant Sirup proti kašľu so skorocelom a medom na suchý kašeľ 250 ml Charakteristika Mucoplant Sirup proti kašľu Mucoplant sirup proti kašľu so skorocelom a medom je tradičný rastlinný liek. Používa sa na symptomatickú liečbu pri podráždení oblasti ústnej dutiny alebo hltanu s pridruženým suchým kašľom. Ak príznaky ochorenia pri užívaní tohto lieku pretrvávajú dlhšie ako týždeň, je potrebné konzultovať to s lekárom. Mucoplant sirup proti kašľu so skorocelom a medom je tradičný rastlinný liek určený na indikácie overené výhradne dlhodobým používaním. Príbalový leták Mucoplant Sirup proti kašľu
Objav podobné ako Mucoplant Sirup proti kašľu so skorocelom a medom na suchý kašeľ 250 ml
TEREZIA NEKAŠLI Junior 100 % prírodný bylinný sirup na kašeľ 150 ml (8594006897921)
Bylinný sirup – obsahuje 5 extraktov bylín, pomáha zmierniť kašeľ, bolesť v krku, podráždenie hlasiviek či chrapot, šípky so skorocelom na podporu imunity Sirup TEREZIA NEKAŠLI Junior obsahuje 5 bylinných extraktov (skorocel, šípky, harmanček, materina dúška obyčajná a materina dúška úzkolistá). Ďalšou zložkou sirupu je koncentrovaná šťava z plodov jabĺk, ktorá je obohatená o spomínané extrakty a citrónovú šťavu. Vďaka tomu má neodolateľnú chuť, ktorú si zamiluje aj to najnáročnejšie dieťa. Vhodný na suchý aj vlhký kašeľ. TEREZIA NEKAŠLI Junior je 100 % prírodnýbylinný sirup.Dávkovanie: Deti od 1 do 6 rokov: 5 ml (1 čajová lyžička) 3× denne; Dospelí a deti od 6 rokov: 15 ml (1 polievková lyžica) 3× denne. Pred použitím pretrepte.Upozornenie: Zdravotnícky prostriedok. Nepoužívajte, pokiaľ trpíte alergiou či precitlivenosťou na niektorú zložku tohto výrobku. Nie sú k dispozícii žiadne poznatky, ktoré by bránili užívaniu lieku počas tehotenstva a dojčenia....
Objav podobné ako TEREZIA NEKAŠLI Junior 100 % prírodný bylinný sirup na kašeľ 150 ml (8594006897921)
TUSSIREX Sirup na kašeľ 120 ml
Tussirex Sirup na kašeľ 120 ml Zmierňuje suchý, dráždivý + vlhký prieduškový kašeľ spojený s prechladnutím. Pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.
Objav podobné ako TUSSIREX Sirup na kašeľ 120 ml
TUSSIREX sirup na kašeľ 120 ml
Obsah TUSSIREX sirup TUSSIREX sirup na suchý kašeľ 120 ml Charakteristika TUSSIREX sirup Sirup na kašel. Zmierňuje suchý dráždivý a prieduškový kašel. Tussirex pokryje zapálenú sliznicu hltana, a tak ju upokojuje. Slizové látky ibiša lekárskeho vytvárajú povlak chrániaci pred cudzími časticami, zmierňujú suchý a dráždivý kašeľ, vlhký prieduškový kašeľ a umožňujú sliznici sa uzdraviť. Antitusický: polysacharidy obsiahnuté v ibiši lekárskom majú vysokú mukoadhezívnu schopnosť, priľnú na zapálenú sliznicu hltana, a tak ju upokojujú. Slizové látky vytvárajú povlak, čím zmierňujú suchý a dráždivý kašeľ, pocit šteklenia v krku a piskot. Expektoračný: vďaka afinite polysacharidov k vode sa predpokladá, že podporuje hydratáciu slizníc horných ciest dýchacích a riedenie hlienu. Hojivý: ochranný film vytvorený slizovými látkami chráni sliznicu hltana pred cudzími časticami, umožňuje hydratáciu a uľahčuje jej zotavenie. Dávkovanie TUSSIREX sirup 15 ml až 4-krát denne. Vhodné pre deti a dospievajúcich od 12 rokov. Možno užívať vo dne aj v noci. Príbalový leták TUSSIREX sirup
Objav podobné ako TUSSIREX sirup na kašeľ 120 ml
TUSSIREX Sirup na kašeľ 120 ml
Zmierňuje suchý, dráždivý + vlhký prieduškový kašeľ spojený s prechladnutím. Pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.
Objav podobné ako TUSSIREX Sirup na kašeľ 120 ml
TUSSIREX Junior sirup na kašeľ 120 ml
Obsah TUSSIREX Junior sirup TUSSIREX Junior sirup na kašeľ 120 ml Charakteristika TUSSIREX Junior sirup Sirup na kašel. Zmierňuje suchý dráždivý a prieduškový kašel. TUSSIREX pokrýva zapálenú sliznicu hltana a tým ju upokojí. Slizové látky tvoria fyzickú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred cudzími telesami čím prináša úľavu od suchého dráždivého kašľa a umožňuje zotavenie sliznice. Dávkovanie TUSSIREX Junior sirup Deti vo veku 6-11 rokov: 15 ml až 4x denne Deti vo veku 4-5 rokov: 7,5 ml až 4x denne Deti vo veku 2-3 roky: 5 ml až 4x denne Deti vo veku 1 rok a staršie: 5 ml až 3x denne Upozornenie: Neodporúča sa užívať počas tehotenstva a dojčenia. V prípade detí mladších ako 3 roky je potrebné poradiť sa s lekárom. Uchovávať mimo dosahu detí. Po otvorení fľaštičky spotrebovať do 1 mesiaca. Príbalový leták TUSSIREX Junior sirup
Objav podobné ako TUSSIREX Junior sirup na kašeľ 120 ml
TUSSIREX Nočný sirup na kašeľ 120 ml
Obsah TUSSIREX Nočný sirup TUSSIREX Nočný sirup na kašeľ 120 ml Charakteristika TUSSIREX Nočný sirup Sirup určený na všetky druhy nočného kašľa spojeného s prechladnutím. Zmierňuje suchý dráždivý aj prieduškový kašeľ + podporuje pokojný spánok. Sirup určený na všetky druhy nočného kašľa Zmierňuje suchý dráždivý aj prieduškový kašeľ Podporuje pokojný spánok Použitie TUSSIREX Nočný sirup Odporúča sa užiť 1 dávku bezprostredne pred spaním: Dospelí sa dospievajúci od 12 rokov: 15 ml pred spaním. V priebehu 24 hodín maximálne 3x 15 ml. Deti od 5 do 11 rokov: 7,5 ml pred spaním. V priebehu 24 hodín maximálne 3x 7,5 ml. Deti vo veku od 1 do 4 roky: 5 ml pred spaním. V priebehu 24 hodín maximálne 3x 5 ml. Produkt sa môže užívať až 5 dní Súčasťou balenia je odmerka, ktorá uľahčuje dávkovanie. Upozornenie: Pred podávaním sirupu deťom vo veku 1 až 4 roky je potrebné poradiť sa s lekárom. U detí mladších ako 1 rok sa užívanie tejto zdravotníckej pomôcky neodporúča. Prípravok sa neodporúča užívať počas tehotenstva a dojčenia. Ak užívate iné prípravky, odporúča sa užiť ich pol1/2 hodiny až 1 hodinu pred tým, alebo po tom, ako užijete sirup. Príbalový leták TUSSIREX Nočný sirup
Objav podobné ako TUSSIREX Nočný sirup na kašeľ 120 ml
Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli
Sirup proti kašľu pri podráždení slizníc ústnej dutiny a hrdla. Podráždené sliznice sú tak chránené pred vonkajším napadnutím, čím sa zabráni vzniku kašľa. Utišujúce pôsobenie sa dosahuje vysokým podielom slizovitých látok vo výťažku lišajníka islandského. Tieto látky zabraňujú vysušovaniu slizníc viazaním vody na ich povrchu.
Objav podobné ako Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli
ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup na vykašliavanie 100ml
Obsah ROBITUSSIN EXPECTORANS: ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup na vykašliavanie 100ml Charakteristika ROBITUSSIN EXPECTORANS: Robitussin EXPECTORANS užívajte na ľahšie vykašliavanie, ak trpíte prieduškovým kašľom sprevádzaným tvorbou väzkého, ťažko vykašľateľného hlienu. Liek môžu užívať dospelí, mladiství a deti od 2 rokov. Zloženie ROBITUSSIN EXPECTORANS: Quajtenezín Dávkovanie ROBITUSSIN EXPECTORANS: Liek sa obvykle užíva v dávke 10 ml každé 4 hodiny. Deťom od 6 do 12 rokov podávame 5 ml každé 4 hodiny. Deťom od 2 do 6 rokov podávame 2,5 ml každé 4 hodiny. Odmerané množstvo roztoku sa vypije nezávisle na jedle, vždy s trochou tekutiny. Pacientovi treba zaitiť dostatočný prísun tekutín. Dĺžku liečby určuje lekár. Príbalový leták ROBITUSSIN EXPECTORANS
Objav podobné ako ROBITUSSIN EXPECTORANS sirup na vykašliavanie 100ml
Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli 100ml
Obsah Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli s islandským lišajníkom 100 ml Charakteristika Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli Sirup proti kašľu pri podráždení slizníc ústnej dutiny a hrdla. Podráždené sliznice sú tak chránené pred vonkajším napadnutím, čím sa zabráni vzniku kašľa. Utišujúce pôsobenie sa dosahuje vysokým podielom slizovitých látok vo výťažku lišajníka islandského. Tieto látky zabraňujú vysušovaniu slizníc viazaním vody na ich povrchu. Dávkovanie Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli Deti od 2-4 rokov užívajú 5 ml sirupu 1x - 2x denne Deti od 5-10 rokov užívajú 10 ml sirupu 2x denne Deti 11-16 rokov užívajú 10 ml sirupu 3x až 4x denne Príbalový leták Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli
Objav podobné ako Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli 100ml
TUSSIREX Junior sirup na kašeľ pre deti 120 ml
Tussirex Junior sirup na kašeľ pre deti 120 ml Zmierňuje suchý, dráždivý + vlhký prieduškový kašeľ spojený s prechladnutím. Pre deti od jedného roku.
Objav podobné ako TUSSIREX Junior sirup na kašeľ pre deti 120 ml
TUSSIREX Junior sirup na kašeľ pre deti 120 ml
Zmierňuje suchý, dráždivý + vlhký prieduškový kašeľ spojený s prechladnutím. Pre deti od jedného roku.
Objav podobné ako TUSSIREX Junior sirup na kašeľ pre deti 120 ml
Sinupret kvapky na kašeľ 100 ml
Obsah Sinupret Sinupret kvapky na kašeľ 100 ml Charakteristika Sinupret Sinupret uvoľňuje hustý hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest. Výťažok z prvosienky a štiavca má protizápalový účinok, obsahuje výťažok z bazy čiernej, zmenšuje opuch sliznice čo priaznivo vplýva a uľahčuje vykašliavanie. Dávkovanie Sinupret Ak lekár neurčí inak, užijú : dospelí: 3x denne 50 kvapiek, alebo 3x denne 2 tablety deti školského veku: 3x denne 25 kvapiek, alebo 3x denne 1 tabletu deti predškolského veku: 3x denne 15 kvapiek deti v dojčeneckom veku : 3x denne 10 kvapiek Sinupret - kvapky sa užívajú spravidla neriedené. U detí môžu byť podávané v ovocnej šťave alebo čaji. Príbalový leták Sinupret
Objav podobné ako Sinupret kvapky na kašeľ 100 ml
IVEX sirup na kašeľ
Zdravotnícka pomôcka, sirup vhodný pre deti od 1 roka, pri suchom a vlhkom (produktívnom) kašli. Vďaka obsiahnutým prírodným extraktom s preukázanou účinnosťou vytvára mukoadhezívny film, ktorý upokojuje kašeľ, chráni pred podráždením a pomáha zlepšiť funkciu horných dýchacích ciest, najmä v zimnom období alebo pri vystavení sa nepriaznivým vonkajším vplyvom (chlad, smog, prach a dym). Upokojuje podráždenie a kašeľ, chráni sliznicu, podporuje odstránenie hlienu. Zloženie: Extrakt z brečtanu popínavého (Hedera helix L., DER 1-2:1) so štandardizovaným obsahom hederagenínu 3,5%, med kvetový, extrakt z ibišteka lekárskeho (Althaea officinalis L.) 1% bohatý na slizové látky, extrakt z tymianu obyčajného (Thymus vulgaris L.) 0,3%, fruktóza, čistená voda, xantánová guma, aróma, citrónová silica, kyselina citrónová, sorbát draselný, benzoát sodný.
Objav podobné ako IVEX sirup na kašeľ
Robitussin sirup antitussikum 100ml
Obsah Robitussin sirup antitussikum Robitussin sirup antitussikum 100ml Charakteristika Robitussin sirup antitussikum Účinná látka obsiahnutá v prípravku Robitussin antitussicum na suchý dráždivý kašeľ potláča a zmierňuje suchý a dráždivý kašeľ. Neúčinkuje proti bolesti a má len minimálny upokojujúci účinok. Nespôsobuje ospalosť. Dávkovanie Robitussin sirup antitussikum Dospelí a deti nad 12 rokov, starší pacienti: 7,5 ml každé 4 hodiny Deti od 6 do 12 rokov: 5 ml každé 4 hodiny. Tento liek nie je určený deťom do 6 rokov. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Vynechanú dávku užite čo najskôr, ale interval medzi dávkami neskracujte a výšku dávok nemeňte. Príbalový leták Robitussin sirup antitussikum
Objav podobné ako Robitussin sirup antitussikum 100ml
TOPVET Sirup na kašeľ a prechladnutie pre psov 200 ml
Topvet Sirup na kašeľ a prechladnutie pre psov 200 ml Veterinárny prípravok pre psov. Pomoc pri kašli a nachladnutí.
Objav podobné ako TOPVET Sirup na kašeľ a prechladnutie pre psov 200 ml
GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok na kašeľ 100 ml
Obsah GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok na kašeľ 100 ml Charakteristika GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok Výživový doplnok vo forme roztoku s obsahom rastlinných extraktov a betaglukánu, so sladidlom. Tieto 3 prírodné látky zabezpečia 3 účinky: upokoja dýchacie cesty, hrdlo a podporia imunitu. Brečtan popínavý (Hedera helix) prispieva k správnej funkcii dýchacích ciest, má upokojujúci vplyv na dýchacie cesty Dúška tymianová (Thymus vulgaris) má upokojujúci účinok na dýchacie cesty, hrdlo, hltan a hlasivky, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, pomáha podporovať imunitný systém, obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky a tkanivá pred voľnými radikálmi Betaglukán je unikátny prírodný komplexný polysacharid, ktorý sa v ľudskom organizme vstrebáva cez klky tenkého čreva, následne sa cez lymfatický systém dostane do krvného riečiska, kde pôsobí na imunitné bunky čistota obsiahnutého betaglukánu je viac ako 90 % (0 % bielkovín) = účinnosť a bezpečnosť Hedera bylinný perorálny roztok neobsahuje alkohol, cukor, lepok, laktózu ani pridané farbivá má príjemnú chuť pribalená odmerka pre presné dávkovanie je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých Príbalový leták GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok
Objav podobné ako GENERICA Hedera bylinný perorálny roztok na kašeľ 100 ml
TEREZIA NEKAŠLI bylinný sirup na kašeľ
Zdravotnícka pomôcka. 100% prírodný bylinný sirup na kašeľ obsahuje zmes 6 rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky bežných ochorení spojených s nachladnutím ako je kašeľ, podráždenie hlasiviek, bolesť v krku a zachrípnutie. Bez konzervantov, pridaného cukru, farbív a sladidiel. Zloženie: Koncentrát z plodov viniča, sirup z agávy tmavý, vodný extrakt listu skorocelu (Plantago lanceolata), suchý extrakt plodu šípky (Rosa canina), vodný extrakt z mäty (Mentha piperita), vodný extrakt z lipového kvetu (Tilia Cordata), vodný extrakt z materinej dúšky (Thymus serpyllum), vodný extrakt zo smreka (Picea abies), koncentrát z citrónovej šťavy.
Objav podobné ako TEREZIA NEKAŠLI bylinný sirup na kašeľ
TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ
Zdravotnícka pomôcka. 100% prírodný bylinný sirup obsahuje zmes 5 rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky ochorení spojených s prechladnutím, ako je suchý a vlhký kašeľ, podráždenie hlasiviek, bolesť v hrdle a zachrípnutie. Pomáha odstraňovať hlien. Bez konzervantov, pridaného cukru, sladidiel a farbív. Zloženie: Koncentrát z plodov jabĺk, sirup z agávy tmavý, vodný extrakt zo skorocelu kopijovitého 1:6 (Plantago lanceolata), prírodná jablčná aróma, suchý extrakt z plodu ruže šípovej (Rosa canina), vodný extrakt z dúšky materinej 1:15 (Thymus serpyllum), vodný extrakt z rumančeka kamilkového 1:15 (Chamomilla recutita), vodný extrakt z dúšky tymianovej 1:15 (Thymus vulgaris), koncentrát z citrónovej šťavy.
Objav podobné ako TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ
Pleumolysin kvapky na suchý kašeľ 10 ml
Indikácie: Tento liek obsahuje liečivá rastlinného pôvodu, ktoré uvoľňujú sekrét z dýchacích ciest a kodeín, ktorý tlmí dráždenie na kašeľ. Pleumolysin sa používa pri suchom dráždivom kašli, pri zápaloch hltanu, hrtanu, priedušnice a pri akútnych a chronických zápaloch priedušiek. Kontraindikácie: Nepoužívajte Pleumolysin, ak ste alergický na liečivá alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, pri utlmenom dýchaní, pri ochoreniach sprevádzaných kŕčmi (napr. epilepsia), pri poranení hlavy. Tehotenstvo a dojčenie: Vzhľadom na to, že liek obsahuje kodeín a prilbicovú tinktúru, je nutné vždy starostlivo zvážiť, či pri podaní lieku v období tehotenstva a dojčenia terapeutický prínos lieku prevyšuje nad potenciálnym rizikom pre plod alebo dieťa. Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete používať tento liek. Dávkovanie: Dospelí užívajú zvyčajne každé 2 až 3 hodiny 13 kvapiek, deti od 1 do 6 rokov 7 kvapiek 2 až 3-krát denne, od 6 do 15 rokov 16 kvapiek 2 až 3-krát denne. Liek používajte po jedle, nakvapkajte na lyžičku alebo do menšieho množstva tekutiny a zapite. Liek môžu užívať dospelí, dospievajúci a deti od 1 roku. Pri podávaní lieku deťom do 6 rokov sa vždy poraďte s lekárom. Ak sa do 3 dní nebudete cítiť lepšie, alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na lekára. Liek nepoužívajte dlhšie ako 1 týždeň. Pred použitím je potrebné liek pretrepať. U detí je potrebné dodržiavať maximálne odporúčané dávky. Pri požití väčšieho množstva lieku (deťmi, pri samovražedných pokusoch) je potrebné predovšetkým vyvolať vracanie buď vypitím teplej slanej vody alebo dráždením hltana. Ďalej sa postihnutým odporúča opakovane podávať živočíšne uhlie a okamžite privolať lekára. Pri predávkovaní prejavujúcom sa ospalosťou, depresiami, poruchou koordinácie pohybov, zúžením zreníc, nevoľnosťou, vracaním, svrbením a opuchmi kože, poruchami srdcového rytmu, zastavením močenia, zápchou, poklesom krvného tlaku a telesnej teploty a útlmom dýchania, je potrebné okamžite privolať lekára. Po opakovanom podaní veľmi vysokých dávok sa môže znížiť účinnosť lieku a môže vzniknúť závislosť na liek. Ak zabudnete užiť dávku v stanovenú dobu, užite ju hneď, ako si spomeniete a ďalej potom pokračujte v užívaní lieku vo svojich pravidelných časových intervaloch, avšak nikdy neužívajte dve dávky súbežne.
Objav podobné ako Pleumolysin kvapky na suchý kašeľ 10 ml
Robitussin Junior sirup 100ml
Obsah Robitussin Junior Robitussin Junior sirup 100ml Charakteristika Robitussin Junior Robitussin Junior používajte na zmiernenie a potlačenie úporného suchého a dráždivého kašľa. Prípravok je určený deťom od 1 roku. Dávkovanie Robitussin Junior Deti od 6-12 rokov: 10 ml každé 4 hodiny Deti od 2-6 rokov: 5 ml každé 4 hodiny deti od 1-2 rokov: dávkovanie podľa odporučenia lekára. Tento liek sa neodporúča podávať deťom mladším ako 1 rok. Neprekročiť odporučené dávkovanie. Vynechanú dávku podajte čo najskôr, ale interval medzi dávkami neskracujte a výšku dávok nemeňte. Upozornenie: Ak problémy Vášho dieťaťa pretrvávajú viac ako 3 dni, ochorenie sprevádza vysoká horúčka, alebo sa vyskytnú akékoľvek iné nezvyčajné reakcie, poraďte sa s lekárom. Príbalový leták Robitussin Junior
Objav podobné ako Robitussin Junior sirup 100ml
Thymomel sirup na kašeľ pre deti od 1roku 100ml
Obsah Thymomel: Thymomel sirup na kašeľ pre deti od 1roku 100ml Charakteristika Thymomel: Liek obsahuje výťažky z tymiánu, materinej dúšky, skorocelu a med. Podporuje vykašliavanie a používa sa predovšetkým u detí. Používa sa pri akútnych a chronických zápalových ochoreniach dýchacích ciest predovšetkým u detí od 1 roku. Dávkovanie Thymomel: Podáva sa deťom od 1 roku 1/2-3 kávové lyžičky 3x denne po jedle, dospelým 1 polievkovú lyžicu niekoľkokrát denne. Nezdvojnásobujte nasledujúcu dávku, aby ste doplnili vynechanú dávku. Vedľajšie účinky Thymomel: Vzhľadom k obsahu etanolu môže byť liek nebezpečný pri pečeňových ochoreniach, alkoholizme, epilepsii, aj pre tehotné ženy a deti. Príbalový leták Thymomel
Objav podobné ako Thymomel sirup na kašeľ pre deti od 1roku 100ml
Dr.Svatek SIRUP z bylín NA KAŠEL
Výživový doplnok, vodný výluh z bylín divozel, ibištek, baza čierna, slez, praslička, lipa, plodu ruže šípovej.
Objav podobné ako Dr.Svatek SIRUP z bylín NA KAŠEL
Junior-angin sirup pre deti proti suchému kašľu 100 ml
Obsah Junior-angin sirup pre deti Junior-angin sirup pre deti proti suchému kašľu s čerešňovou príchuťou 100 ml Charakteristika Junior-angin sirup pre deti Sirup pre deti od 1 roka je určený pri suchom, neproduktívnom kašli, pri bolesti v krku a podráždení sliznice v dutine ústnej a hrdla v dôsledku nachladnutia. Neobsahuje alkohol ani cukor. Dávkovanie Junior-angin sirup pre deti deti 1-6 rokov: 5ml sirupu 1-2krát denne (podľa potreby) deti 6-16 rokov: 10ml sirupu 2krát denne. Príbalový leták Junior-angin sirup pre deti
Objav podobné ako Junior-angin sirup pre deti proti suchému kašľu 100 ml
Topvet Sirup Kašeľ a nachladnutie 200 ml (8595643604538)
Doplnok stravy pre psov vhodný pre plemená všetkých veľkostí, forma: sirup, hmotnosť balenia: 200g, objem balenia: 200ml, účel: na posilnenie imunity, proti zápalom Ak chcete, aby mal váš psík dobrú kondíciu, je nutné myslieť na jeho výživu. Základom je pestrá strava plná vitamínov a minerálov, ktorú je dobré doplniť o kvalitný výživový doplnok pre psov GREEN-IDEA. Tento konkrétny produkt má pre vášho psíka mnoho benefitov. Obsahuje vitamíny, ktoré podporujú imunitný systém. Rovnako by sa vám mohlo zapáčiť, že v zložení nájdete aj protizápalové látky. Pre správny účinok tohto prípravku, musíte myslieť na odporúčané dávkovanie aj vhodný vek zvieraťa, ktorému je tento produkt určený. Vzhľadom na pozitívne vlastnosti nie je tento produkt nijako obmedzený vekom zvieraťa. Hmotnosť celého balenia je 200 g. Ak ide o celkový objem balenia, ten je 200 ml. Zaujímavé funkcie výživového doplnku pre psov Topvet Sirup Kašeľ a nachladnutie 200 ml Výživový doplnok pre psov je...
Objav podobné ako Topvet Sirup Kašeľ a nachladnutie 200 ml (8595643604538)
Topvet Sirup Kašeľ a prechladnutie 1000 ml (8595643602169)
Doplnok stravy pre kone –, hmotnosť balenia: 1000g Sirup Kašel a nachlazení je veterinární přípravek pro koně. O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k podpoře při kašli a nachlazení. Klíčové vlastnosti doplňku stravy pro koně Topvet Sirup Kašel a nachlazeníBylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k usnadnění odkašlávání a tlumení úporného, dusivého kašleJitrocel kopinatý slouží k podpoře léčby bronchopneumonálních zánětů, úomáhá při akutních i chronických infekcíchIbišek pomáhá chránit před oxidačním stresem, podporuje normální činnost imunitního a dýchacího systému a usnadňuje odkašláváníYzop lékařský udržuje správnou funkci horních cest dýchacích, pomáhá zefektivnit bronchiální sekreci a chrání sliznici dýchacích cestBorovice lesní a látky získávané z pupenů borovice (silice, terebentin) pomáhají udržovat optimální stav horních cest dýchacích,...
Objav podobné ako Topvet Sirup Kašeľ a prechladnutie 1000 ml (8595643602169)
Hedelix sirup na vykašliavanie 100 ml
Obsah Hedelix sirup na vykašliavanie Hedelix sirup na vykašliavanie 100 ml Charakteristika Hedelix sirup na vykašliavanie Liek obsahuje extrakt z brečtanových listov. Je to rastlinný liek. Používa sa na liečbu zápalov dýchacích ciest sprevádzaných tvorbou hlienu a liečbu príznakov chronických zápalových ochorení dýchacích ciest. Dávkovanie Hedelix sirup na vykašliavanie Dospelí a deti staršie ako 10 rokov: Trikrát denne 5 ml (čo zodpovedá 300 mg lieku denne). Deti vo veku 4 – 10 rokov: Štyrikrát denne 2,5 ml (čo zodpovedá 200 mg lieku denne). Deti vo veku 1 – 4 rokov: Trikrát denne 2,5 ml (čo zodpovedá 150 mg lieku denne). Dojčatá vo veku 0 – 1 rok: Jedenkrát denne 2,5 ml (čo zodpovedá 50 mg lieku denne). Spôsob použitia Hedelix sirup na vykašliavanie Na presné podanie dávky je súčasťou balenia lieku dávkovacia striekačka, na ktorej je vytlačená odmerná stupnica. Dávkovacia striekačka sa vloží do otvorenej fľaše, jemne sa zatlačí, až kým nie je pevne zachytená (piest je v striekačke). Fľaška sa má opatrne obrátiť hore dnom a tekutina sa má jemne natiahnuť potiahnutím piestu na zvolenú dávkovaciu značku. Sirup sa môže užiť vyprázdnením striekačky priamo do úst smerom k lícu alebo pomocou lyžičky. Po užití dávky je potrebné očistiť jednotlivé časti striekačky a vysušiť ich. Ak symptómy pretrvávajú dlhšie ako jeden týždeň počas užívania lieku, je potrebné sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Upozornenie Liek možno počas gravidity a laktácie používať iba po konzultácii s lekárom. Obsahuje sorbitol, ktorý môže mať mierny laxatívny účinok. Pacienti so zriedkavými dedičnými problémami intolerancie fruktózy nesmú užívať tento liek. Súbežné používanie s antitusikami, ako je kodeín alebo dextrometorfán, sa neodporúča bez súhlasu lekára. Nežiaduce účinky Hedelix sirup na vykašliavanie Tak ako všetky lieky, aj tento liek môže spôsobovať vedľajšie účinky, hoci sa neprejavia u každého. Veľmi zriedkavé (môžu postihovať menej ako 1 z 10 000 osôb): Môžu sa vyskytnúť alergické reakcie (dýchavičnosť, opuch, začervenanie a žihľavka). Príbalový leták Hedelix sirup na vykašliavanie
Objav podobné ako Hedelix sirup na vykašliavanie 100 ml
Dromenwinkel Sirup na spanie DroomSap 100 ml
DroomSap je výrobok, ktorý dokáže stimulovať kvalitný nočný odpočinok. V jeho základe je prírodný med, 7 ekologicky pestovaných bylín a veľmi nízka dávka antihistaminického liečivá doxylamín (0,326%) . DroomSap je skutočným hitom na trhu spania a už pomohol tisícom ľudí znova sa dobre vyspať.
Objav podobné ako Dromenwinkel Sirup na spanie DroomSap 100 ml
Apicold thyme sirup na vykašliavanie 100 ml
Obsah Apicold thyme Apicold thyme sirup na vykašliavanie 100 ml Charakteristika Apicold thyme Výživový doplnok. Sirup s medom, dúškou tymianovou a propolisovou tinktúrou pre deti od 4 rokov a dospelých. Doplnok stravy, ktorý obsahuje med, tymián a tinktúru z propolisu Tymian prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému Dávkovanie Apicold thyme Deti vo veku od 4 do 12 rokov užívajú 5 ml sirupu 3x denne po jedle. Deti staršie ako 12 rokov a dospelí užívajú 5 ml sirupu 3-5x denne po jedle a v prípade potreby ďalších 5 ml pred spaním. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 4 rokov Nie je určené ako náhrada pestrej stravy Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie Neužívajte, ak máte alergiu na včelie produkty alebo na niektorú zložku výrobku Uchovávajte mimo dosahu detí Príbalový leták Apicold thyme sirup
Objav podobné ako Apicold thyme sirup na vykašliavanie 100 ml
Robitussin Expectorans sir.1 x 100 ml
Indikácie: Robitussin EXPECTORANS sirup je liek na vykašliavanie, ktorý pomáha uvoľňovať hlien a riedke výlučky z priedušiek na umožnenie produktívnejšieho kašľa a pomáha zmierniť nahromadenie hlienu v hrudi. Kontraindikácie: Keď ste precitlivený (alergický) na guajfenezín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek,ak máte ochorenie myastenia gravis,nepoužívajte u detí do 2 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so zdravotníckym pracovníkom. Dávkovanie: Vždy užívajte Robitussin Expectorans presne tak, ako Vám povedal Váš lekár. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.Pokiaľ lekár neurčil ináč, riaďte sa dávkovacou schémou:Dospelí a deti od 12 rokov, starší pacienti:10 ml každé 4 hodiny.Deti od 6 do 12 rokov:5 ml každé 4 hodiny.Deti od 2 do 6 rokov:2,5 ml každé 4 hodiny.Pred použitím sa poraďte s lekárom.Nepoužívajte u detí do 2 rokov.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Liek sa neodporúča používať dlhšie ako 7 dní. Ak sa príznaky nezlepšia alebo ak sa zhoršia, poraďte sa so svojím lekárom. Zloženie: Liečivo je guajfenezín.5 ml sirupu obsahuje 100 mg guajfenezínu.Pomocné látky: glycerol (E422), sodná soľ karmelózy, benzoan sodný (E211), maltitol (E965), etanol (96% V/V), bezvodá kyselina citrónová, karamel (E150), levomentol, prírodná višňová aróma, sorbitol (70%) (E420), nátriumcyklamát (E952), draselná soľ acesulfamu (E950), čistená voda. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Robitussin Expectorans sir.1 x 100 ml
Robitussin Junior sir.1 x 100 ml
Indikácie: Robitussin Junior je liek na tlmenie kašľa, ktorý upokojuje a kontroluje suchý, pretrvávajúci kašeľ. Kontraindikácie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom, ak máte chronický kašeľ, ktorý sa vyskytuje pri fajčení alebo chronickom ochorení pľúc, ako je astma alebo rozdutie pľúc (emfyzém). Ak máte dýchaciu nedostatočnosť alebo trpíte ochorením pečene.Ukončite užívanie a poraďte sa so svojím lekárom, ak kašeľ pretrváva viac ako 7 dní (3 dni u detí), vracia sa alebo je sprevádzaný horúčkou, vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy. Toto môžu byť znaky závažného stavu. Dávkovanie: Vždy užívajte Robitussin Junior presne tak, ako Vám povedal Váš lekár. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.Pokiaľ lekár neurčil ináč, riaďte sa dávkovacou schémou:Deti od 6-12 rokov: 10 ml každé 4 hodiny.Deti od 2-6 rokov: 5 ml každé 4 hodiny.Pred použitím sa poraďte s lekárom.Nepoužívajte u detí do 2 rokov.Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Liek sa neodporúča používať dlhšie ako 7 dní.Ak sa príznaky nezlepšia alebo ak sa zhoršia, poraďte sa so svojím lekárom. Tehotenstvo a dojčenie:Tento liek sa odporúča na použitie iba u detí.Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím sa poraďte so zdravotníckym pracovníkom. Zloženie:Liečivo:dextrometorfaniumhydrobromid-5 ml sirupu obsahuje 3,75mg dextrometorfaniumhydrobromidu. Pomocné látky:glycerol (E422), sodná soľ karmelózy, benzoan sodný (E211), dinátriumedetát, maltitol (E965), etanol (96% V/V), bezvodá kyselina citrónová, amarant (E123), karamel (E150), levomentol, višňová aróma, sorbitol (70%) (E420), nátriumcyklamát (E952), draselná soľ acesulfamu (E950), čistená voda. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Robitussin Junior sir.1 x 100 ml
Pozrite sa aj
- KALLOS 0838 GOGO SUCHY SAMPON 200ML
- Doktor Sirup kalciový sirup s príchuťou Čokolády 1x100 ml
- TEREZIA NEKAŠLI bylinný sirup na kašeľ 1x150 ml
- PEDIAKID Na chuť do jedla sirup 1x125 ml
- SINUPO FORTE sirup 1x150 ml
- ParazitEx Junior sirup 1x150 ml
- T.ZLATO RAKYTNÍKOVÝ SIRUP 1x250 ml
- KolagenDrink FlexiRep sirup 1x500 ml
- Phyteneo Vermophyt sirup 1x60 ml
- GENERICA SymbioLac sirup 1x100 ml
- Apicold thyme sirup 1x100 ml
- SODASTREAM SIRUP 7UP 440 ML
- SODASTREAM SIRUP JABLKO 500 ML
- SODASTREAM SIRUP PEPSI 440 ML
- SODASTREAM SIRUP MIRINDA 440 ML
- SODASTREAM SIRUP TONIK 500 ML
- SODASTREAM SIRUP MANDARINKA 500 ML
- Doktor Sirup kalciový sirup s príchuťou PINA COLADA 1x200 ml
- Doktor Sirup kalciový sirup s príchuťou IRISH CREAM 1x200 ml
- Doktor Sirup kalciový sirup s príchuťou GINGER COFFEE 1x200 ml
- Vitar Veterinae Artivit sirup 1000 ml + DentOn 100 g + šiltovka béžová (8595011142563)
- TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ 1x150 ml