súprava 6 šálok na espresso
Mäser Súprava šálok na espresso s podšálkami Cordelia Sand, 6+6 ks
Súprava šálok na espresso s podšálkami Cordelia Sand od značky Mäser je ideálnou voľbou pre milovníkov silnej kávy s dôrazom na štýl a kvalitu. Šálky s objemom 90 ml sú perfektné pre klasické espresso alebo ristretto, zatiaľ čo ladiace podšálky zabezpečujú elegantné a praktické servírovanie. Celá súprava je vyrobená z odolnej kameniny, ktorá si zachováva svoju pevnosť a prirodzený vzhľad aj pri častom používaní. Všetky časti možno bez obáv umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Dizajn šálok a podšálok zaujme svojou nadčasovou estetikou a ručne vyrobeným vzhľadom. Reaktívna glazúra v pieskovom odtieni vytvára na každom kuse jemne odlišný vzor, vďaka čomu je každá šálka originál. Lesklý povrch dodáva keramike elegantný lesk a zdôrazňuje prirodzené farebné prechody. Tvar šálok je rovný a jemne zaoblený, s pohodlným uškom a čistou líniou, ktorá dobre padne do ruky. Podšálky s priemerom 12 cm krásne ladia a vytvárajú stabilný základ pre servírovanie. Súprava je ideálna ako darček alebo ako každodenný doplnok do vašej kuchyne. Vďaka jemným tónom a remeselnej výrobe sa ľahko hodí do rôznych interiérov a skvele sa kombinuje s ďalšími kúskami z kolekcie Cordelia. Hlavné výhody produktu: kvalitná kamenina s dlhou životnosťou a prírodným vzhľadom ideálna veľkosť na espresso ... Unknown localization key: "more"
Objav podobné ako Mäser Súprava šálok na espresso s podšálkami Cordelia Sand, 6+6 ks
Mäser Súprava šálok na espresso Felise 100 ml, 6 ks, 100 ml
Sada šálok na espresso Felise od značky Mäser potěší každého, kto si rád vychutná kvalitnú kávu v elegantnom prevedení. Šálky sú vyrobené z odolného porcelánu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a príjemne hladkým povrchom. Jednoduchý biely dizajn dopĺňa jemná čierna línia po okraji, ktorá šálkam dodáva moderný a vkusný vzhľad.Každá šálka má objem 100 ml, čo je ideálna veľkosť pre klasické espresso. Vďaka kompaktnému tvaru a praktickému ušku sa dobre drží a ľahko používa. Ich minimalistický dizajn je perfektne zladený s ostatnými produktmi z kolekcie Felise, takže si ľahko vytvoríte jednotnú kávovú súpravu.Šálky sú vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúry, čo oceníte pri každodennom používaní. Okrem funkčnosti zaujmú aj svojou decentnou estetikou, ktorá vynikne ako v domácom prostredí, tak aj pri servírovaní kávy hosťom.Hlavné výhody produktu: ideálny objem na espresso alebo ristretto kvalitný porcelán s odolnou glazúrou diskrétny dekor s čiernou linkou jednoduché použitie a údržba súčasť dizajnovej kolekcie FeliseObsah balenia: 6x šálka na espresso 100 ml
Objav podobné ako Mäser Súprava šálok na espresso Felise 100 ml, 6 ks, 100 ml
Vialli Design sada šálok na espresso 80 ml (2-pak)
Sada šálok na espresso z kolekcie Vialli Design. Model vyrobený zo skla.
Objav podobné ako Vialli Design sada šálok na espresso 80 ml (2-pak)
Pozrite sa aj
modrý šálok na espresso 80 ml
súprava 2 ks šálok na čaj a cappuccino
súprava šiestich šálok s podšálkami myCOFFEE
darčeková súprava kávových šálok s moderným dekorom
súprava 2 šálok s podšálkami
elegantný šálok na kávu s Minnie Mouse
L'OR CLASSIQUE káva na espresso
šálka na espresso s tanierikom GUSTITO
porcelánová šálka na espresso s podšálkou
prvotriedna porcelánová šálka na espresso
šálka na espresso s tanierikom CREMA
porcelánová šálka na espresso
šálka na espresso vhodná do mikrovlnky
šálka na espresso s dlhou zárukou
šálka na espresso odolná v umývačke
šálka na espresso s tanierikom do chladničky
Vialli Design sada šálok na espresso Carbon 80 ml (2-pak)
Sada šálok na espresso z kolekcie Vialli Design. Model vyrobený zo skla.
Objav podobné ako Vialli Design sada šálok na espresso Carbon 80 ml (2-pak)
Sada šálok na espresso Vialli Design 150 ml 6-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Vialli Design. Model vyrobený zo skla.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Vialli Design 150 ml 6-pak
Sada šálok na espresso Villa Collection Hela 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Villa Collection. Model vyrobený z kameniny.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Villa Collection Hela 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso Villa Collection Hela 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Villa Collection. Model vyrobený z kameniny.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Villa Collection Hela 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso Sagaform Coffee & More 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Sagaform. Model vyrobený z keramiky.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Sagaform Coffee & More 100 ml 4-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Lungo 190 ml 6-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Lungo 190 ml 6-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Lungo 190 ml 6-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Lungo 190 ml 6-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Nature 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova. Model vyrobený kameniny.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Nature 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso 70 ml 6-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso 70 ml 6-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Eco Gres 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Eco Gres 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Eco Gres Gift 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Eco Gres Gift 70 ml 8-pak
Sada šálok na espresso Bloomingville Maxima 112 ml 2-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Bloomingville.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Bloomingville Maxima 112 ml 2-pak
Sada šálok na espresso Bloomingville Herzha 55 ml 2-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Bloomingville.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Bloomingville Herzha 55 ml 2-pak
Sada šálok na espresso Pols Potten Handpainted 150 ml 4-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Pols Potten.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Pols Potten Handpainted 150 ml 4-pak
Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Lungo 190 ml 6-pak
Sada šálok na espresso z kolekcie Costa Nova.
Objav podobné ako Sada šálok na espresso Costa Nova Grespresso Lungo 190 ml 6-pak
JURA Ohrievač šálok malý, čierny (24176)
Ohrievač – šálok, predhriate šálky – dokonalý pôžitok Aby ste si vychutnali šálku kávy s jej plnou arómou a pri ideálnej teplote, je vhodné porcelánovú šálku predhriať. Práve na to vám poslúži ohrievač šálok JURA, ktorý udržuje ich vnútro na konštantnej teplote 55 °C. Vybavený je vekom, ktoré zabraňuje tepelným stratám. Ohrievač pritom pojme 8 šálok na espresso, 6 šálok na kávu a 4 šálky na cappuccino. Ohrievač šálok JURA predstavuje elegantný doplnok ku každému automatickému kávovaru JURA. Kľúčové vlastnosti ohrievača šálok JURA, malý, čiernyPraktický ohrievač šálokElegantný doplnok ku každému automatickému kávovaru JURAUdržuje vnútro šálok na konštantnej teplote 55 °CVeko zabraňujúce tepelným stratámOhrievač JURA pojme 8 šálok na espresso, 6 šálok na kávu a 4 šálky na cappuccinoFarebné vyhotovenie: čierne Rozmery: 25,8 × 19,9 × 13,9 cm Hmotnosť: 1,1 kg
Objav podobné ako JURA Ohrievač šálok malý, čierny (24176)
Pákový espresso kávovar PRESIDENT
Pákový espresso kávovar PRESIDENT je domáci spotrebič s tlakovým čerpadlom 19 barov, ktorý pripravuje kvalitné espresso a kávy s mliečnou penou. Ponúka nastaviteľné dávkovanie na 1-2 šálky, parnú trysku a plochu na nahrievanie šálok. Jeho dizajn je zladený s ostatnými výrobkami línie PRESIDENT.
- Výkonné tlakové čerpadlo 19 barov pre dokonalú extrakciu
- Všestrannosť: pripraví espresso, kávy s mliečnou penou aj horúcu vodu
- Praktické funkcie: nastaviteľné dávkovanie, plocha na nahrievanie šálok, objemný zásobník
- Jednotný dizajn kompatibilný s ďalšími spotrebičmi línie PRESIDENT
Objav podobné ako Pákový espresso kávovar PRESIDENT
Egan Porcelánový šálek na espresso Minnie, modrý
Tento porcelánový šálok na espresso s motívom Minnie Mouse je vyrobený z kvalitného porcelánu. S objemom 80 ml je ideálny na podávanie espressa. Je vhodný do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry.
- Kvalitný porcelán odolný voči mikrovlnnej rúre a umývačke riadu
- Autentický dizajn s roztomilým motívom Minnie Mouse
- Ideálny objem 80 ml pre dokonalé espresso
- Vhodný ako originálny darček pre fanúšikov Disney
Objav podobné ako Egan Porcelánový šálek na espresso Minnie, modrý
Kávovar PALOMA, 6 šálok
Kávovar PALOMA je tradičný perkolátor na sporák, ktorý pripravuje silnú aromatickú kávu pre 6 šálok. Vychádza z dizajnu Moka Express a je vyrobený z hliníka, čo prispieva k tvorbe patiny a intenzívnej chuti. Funguje na princípe vztlaku, kedy voda preniká cez mletú kávu do hornej nádoby.
- Výrazná a silná chuť kávy s nezameniteľnou arómou
- Autentický dizajn inšpirovaný pôvodným Moka Express z roku 1933
- Hliníková konštrukcia pre dokonalé preberanie vône kávy
- Jednoduchá príprava na klasickom sporáku do 3 minút
Objav podobné ako Kávovar PALOMA, 6 šálok
Kávovar PALOMA, 9 šálok
Kávovar PALOMA je klasický perkolátor na sporák s kapacitou 9 šálok, inšpirovaný dizajnom Moka Express. Vyrába sa z hliníka, ktorý priberá arómu kávy a časom vytvára patinu. Kávovar pracuje na princípe vztlaku a pripravuje výraznú silnú kávu.
- Autentický dizajn inšpirovaný originálom Moka Express z roku 1933
- Hliníková konštrukcia pre lepšiu chuť a aromu kávy
- Jednoduchá príprava tradičnej silnej kávy na sporáku
- Vytvára žiadanú patinu pre autentickú chuť
Objav podobné ako Kávovar PALOMA, 9 šálok
Kávovar MONTE CARLO, 6 šálok
Kávovar Monte Carlo je určený na prípravu 6 šálok espressa. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má ergonomické úchytky zo žiaruvzdorného plastu. Je kompatibilný s rôznymi typmi sporákov, ale nie je vhodný do umývačky riadu.
- Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele
- Ergonomické úchytky zo žiaruvzdorného plastu, ktoré nepália
- Vhodný pre plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky
- 5-ročná záruka
Objav podobné ako Kávovar MONTE CARLO, 6 šálok
Dolmar Sedacia súprava SCANDI 3+2+1 Prevedenie: Kreslo SCANDI
Sedacia súprava SCANDI 3+2+1 je modulárny nábytok s variabilným usporiadaním a voľne stojacim dizajnom. Vyrába sa z kvalitných materiálov, vrátane kostry z masívneho dreva a sedákov z vysoko pružnej HR peny. K dispozícii je v niekoľkých látkových a ekokožených prevedeniach rozdelených do cenových skupín.
- Modulárny dizajn umožňujúci variabilné usporiadanie
- Vysoký komfort vďaka polohovateľným záhlavníkom a kvalitnej HR pene
- Voľne stojaci dizajn s čalúneným zadným dielom
- Možnosť výberu z viacerých látok a ekokoží v rôznych cenových skupinách
Objav podobné ako Dolmar Sedacia súprava SCANDI 3+2+1 Prevedenie: Kreslo SCANDI
ArtElta Rohová sedacia súprava ERIDANO | ľavá Farba: Amore 01
Rohová sedacia súprava ERIDANO v ľavom usporiadaní kombinuje klasický tvar L s modernými prvkami ako chrómové nožičky. Vyrábaná je z kvalitných materiálov vrátane ekokože alebo látky, s výplňou z vlnovej pružiny, HR peny a peny T30 pre pohodlie a oporu tela. Súprava je rozkladacia s plochou na spanie 125 x 193 cm a obsahuje úložný box.
- Prémiové materiály: ekokoža/látka, vlnová pružina, HR pena a pena T30 pre optimálnu oporu a komfort
- Praktická funkčnosť: rozkladací mechanizmus Delfín vytvára priestrannú plochu na spanie a zabudovaný úložný box
- Ergonomický dizajn: priestranné sedadlá, tvarované operadlo, pohyblivé opierky hlavy a široká lakťová opierka
- Odolnosť a jednoduchá údržba: vysoká odolnosť voči opotrebovaniu a možnosť impregnácie pre ľahšie čistenie
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava ERIDANO | ľavá Farba: Amore 01
ArtElta Rohová sedacia súprava Anton | ľavá ANTON: Sawana 14 / Soft 17
Rohová sedacia súprava Anton v ľavom prevedení je rozkladací nábytok s úložným priestorom. Konštrukcia využíva kombináciu púrovej peny a vlnovej pružiny pre pohodlné sedenie. Súprava je dostupná v rôznych farebných variantoch ekokože.
- Rozkladací dizajn s úložným priestorom
- Vysoká nosnosť 315 kg
- Pohodlné sedenie vďaka kombinácii pružín a púrov
- Výber z viacerých farebných prevedení
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava Anton | ľavá ANTON: Sawana 14 / Soft 17
ArtElta Rohová sedacia súprava SILLA | ľavá farebné prevedenie: Poco 100
Rohová sedacia súprava SILLA v ľavom prevedení je moderný kus nábytku s čalúnením z látky, výplňou z HR peny T25 a vlnovej pružiny typu B. Ponúka funkciu rozloženia na veľkú plochu na spanie a zabudovaný úložný priestor. Je vhodná do obývacích izieb a je dodávaná v niekoľkých farebných variantoch.
- Rozkladací mechanizmus na spanie s veľkou plochou 148 x 244 cm
- Praktický úložný priestor v sedacej časti
- Moderný dizajn vhodný do obývacích izieb
- Možnosť doobjednania taburetky v rovnakom prevedení
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava SILLA | ľavá farebné prevedenie: Poco 100
ArtElta Rohová sedacia súprava GOMSI | pravá Farba GOMSI: Manhattan 40
Rohová sedacia súprava GOMSI | pravá je multifunkčný nábytok v modernom klasickom štýle. Ponúka rozkladacie lôžko s rozmermi 200x128 cm a praktický úložný kontajner. Konštrukcia využíva kvalitné materiály vrátane HR peny a vlnovej pružiny typu B.
- Multifunkčná rohová sedačka s rozkladacím lôžkom (200x128 cm)
- Praktický úložný priestor (kontajner) na lôžkoviny
- Kvalitné čalúnenie (látka HR pena, pena T25, vlnová pružina)
- Elegantný dizajn v modernom klasickom štýle s kovovými nohami
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava GOMSI | pravá Farba GOMSI: Manhattan 40
ArtElta Rohová sedacia súprava HAVANA | ľavá Farebné prevedenie HAVANA: Monolith 97/Monolith 84
Rohová sedacia súprava Havana v tvare U je rozkladacia s mechanizmom Delfín a poskytuje priestrannú plochu na spanie. Disponuje úložným priestorom a je čalúnená kombináciou látky a ekokože s vlnovými pružinami. Je impregnovaná NANO technológiou pre zvýšenú odolnosť a ochranu.
- Rozkladacia s veľkou plochou na spanie (280 x 215 cm)
- Praktický úložný priestor na prestieradlá
- Odolnosť a ochrana vďaka NANO impregnácii
- Moderný dizajn vhodný do rôznych interiérov
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava HAVANA | ľavá Farebné prevedenie HAVANA: Monolith 97/Monolith 84
ArtElta Rohová sedacia súprava HAVANA | pravá Farebné prevedenie HAVANA: Berlin 03/ Soft 33
Rohová sedacia súprava HAVANA v tvare U s pravidelnými geometrickými líniami je vhodná pre moderné interiéry. Súprava je rozkladacia s mechanizmom Delfín a ponúka úložný priestor. K dispozícii je v rôznych dvojfarebných variantoch a s NANO impregnáciou.
- Rozkladací mechanizmus Delfín s veľkou plochou na spanie (280 x 215 cm)
- Praktický úložný priestor na prestieradlá alebo deky
- NANO impregnácia na ochranu pred vodou a nečistotami
- Kvalitné materiály: pena T3040, vlnové pružiny, kombinácia látky a ekokože
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava HAVANA | pravá Farebné prevedenie HAVANA: Berlin 03/ Soft 33
ArtElta Rohová sedacia súprava LARCO Farebné prevednie LARCO: Gojo 40
Rohová sedacia súprava LARCO v tvare U kombinuje moderný dizajn s praktickými funkciami. Súprava sa rozkladá na posteľ pomocou automatického mechanizmu Delfín a ponúka úložný priestor. Konštrukcia využíva vysoko elastickú HR penu a vlnové pružiny pre maximálne pohodlie.
- Automatický rozkladací mechanizmus Delfín pre jednoduchú transformáciu na posteľ
- Kvalitná výplň z vysoko elastickej HR peny odolnej proti deformácii
- Praktický úložný priestor v sedačke na deky a posteľné prádlo
- NANO impregnácia látky pre vodoodpudivosť a odolnosť voči znečisteniu
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava LARCO Farebné prevednie LARCO: Gojo 40
Ibiza 2.1 aktívna PA súprava, 1 × subwoofer, 2 × satelit, 2 × statív, 800 W
Ibiza Cube1512 je 2.1 aktívna PA súprava pozostávajúca z 15-palcového subwooferu a dvoch 12-palcových pasívnych satelitov. Systém s výkonom 800 W je určený na ozvučenie stredne veľkých podujatí a obsahuje dva statívy, prepravnú tašku a speakon káble. Ponúka možnosť samostatného nastavenia hlasitosti subwooferu, dva mikrofónové vstupy a 2-pásmový ekvalizér.
- Výkonný 800W systém vhodný pre podujatia do 300 osôb
- Samostatná regulácia hlasitosti subwooferu a master ovládanie
- Kompletná súprava vrátane statívov a prepravnej tašky
- 2 mikrofónové vstupy a 2-pásmový ekvalizér pre úpravu zvuku
Objav podobné ako Ibiza 2.1 aktívna PA súprava, 1 × subwoofer, 2 × satelit, 2 × statív, 800 W
ArtElta Rohová sedacia súprava SADO | ľavá Farba: Sola 06
Rohová sedacia súprava SADO v ľavom prevedení je moderná čalúnená sedačka s rozkladacou funkciou na spanie. Disponuje pútavým prešitím, čalúnenou zadnou stranou a kvalitným vyplnením. Je vhodná na vytvorenie harmonického priestoru v obývacej izbe.
- Rozkladacia funkcia na spanie s mechanizmom deflín (130 x 207 cm)
- Pútavé prešitie a zaujímavé tvarovanie podrúčok
- Čalúnená zadná strana vhodná do priestoru
- Kvalitné vyplnenie (pena T30, pena T18, vlnové pružiny typu B)
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava SADO | ľavá Farba: Sola 06
Súprava na kvasenie DELLA CASA 5000 ml
Súprava Della Casa 5000 ml uľahčuje kvasenie zeleniny v domácich podmienkach. Nahradzuje tradičné kameninové nádoby a obsahuje sklenený pohár s viečkom vybaveným odvzdušňovacím ventilom. Je vhodná na prípravu kyslej kapusty, uhoriek, pickles alebo kimchi.
- Vzduchotesné viečko so špeciálnym ventilom uvoľňuje tlak a zabraňuje vstupu vzduchu.
- Pohár zo silnostenného skla je vhodný do umývačky riadu.
- Nahrádza objemné kameninové nádoby a šetrí miesto.
- Súčasťou je podrobný návod s receptami na kyslú kapustu, uhorky, pickles a kimchi.
Objav podobné ako Súprava na kvasenie DELLA CASA 5000 ml
KitchenAid Súprava strojčekov na výrobu cestovín
Súprava troch strojčekov na výrobu cestovín je vyrobená z odolného pochrómovaného kovu. Obsahuje strojček na rozvaľkanie cesta, strojček na krájanie tagliatelle a strojček na krájanie špagiet. Zloženie materiálu je 90% železo, 8% meď a zinok a 2% PA.
- Vyrobené z odolného pochrómovaného kovu pre dlhú životnosť
- Obsahuje tri strojčeky na rozvaľkanie, krájanie tagliatelle a špagiet
- Vhodné na výrobu čerstvých cestovín s šírkou plátov do 14 cm
Objav podobné ako KitchenAid Súprava strojčekov na výrobu cestovín
ArtElta Rohová sedacia súprava LOUIS U | ľavá LOUIS farba: Poco 07
Rohová sedacia súprava LOUIS U v ľavej konfigurácii ponúka priestranné sedenie a spanie. Disponuje mechanizmom Delfín, ktorý umožňuje jednoduché rozloženie na veľkú spaciu plochu. Súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach látky alebo ekokože so striebornými nožičkami.
- Štyri polohovateľné opierky hlavy pre maximálny komfort
- Veľká spacia plocha 210 x 125 cm s mechanizmom Delfín
- Praktický kontajner na uskladnenie lôžkovín
- NANO impregnácia pre ochranu pred škvrnami a vodou
Objav podobné ako ArtElta Rohová sedacia súprava LOUIS U | ľavá LOUIS farba: Poco 07
Súprava na prípravu krémového syra DELLA CASA
Súprava DELLA CASA umožňuje domácu prípravu čerstvého krémového syra a detských dezertov. Obsahuje misu s vekom, cedník a 5 kusov netkaného plátna na viacnásobné použitie. Vyrábaná je z odolného plastu, je vhodná do umývačky a ponúka 3-ročnú záruku.
- Rýchla a ľahká príprava čerstvého krémového syra
- Všetko potrebné v jednom balení – misa, cedník, plátno
- Vysoká kvalita a odolný plast, vhodný do umývačky riadu
- Dlhšia životnosť – 3 roky záruka a plátno na opakované použitie
Objav podobné ako Súprava na prípravu krémového syra DELLA CASA
Súprava na kvasenie DELLA CASA 1000 ml
Súprava na kvasenie DELLA CASA 1000 ml slúži na prípravu a uchovávanie kvasenej zeleniny ako kapusta, uhorky alebo kimči. Pohár je vybavený vzduchotesným viečkom s ventilom na odvod plynov a vložkou na ponorenie potravín. Vyrobená je z hrubostenného skla a plastových dielov s výnimkou viečka, ktoré nie je vhodné do umývačky.
- Unikátne viečko s odvzdušňovacím ventilom zabraňuje prístupu vzduchu
- Pružná plastová vložka udržuje potraviny pod hladinou nálevu
- Hrubostenné sklo odolné a vhodné do umývačky riadu
- Súčasťou je návod s receptami na tradičné kvasené pokrmy
Objav podobné ako Súprava na kvasenie DELLA CASA 1000 ml
Wüsthof súprava kuchárskeho noža Classic, ocieľky a ochrany ostria
Súprava obsahuje kuchársky nôž, ocieľku a ochranu ostria. Nož je vhodný na rôzne krájacie úkony pri príprave jedál. Doplnky umožňujú správnu údržbu a bezpečné uskladnenie.
- Univerzálna súprava pre väčšinu krájacích úkonov v kuchyni.
- Kvalitná ocieľka zabezpečuje dokonalú údržbu noža pred a po použití.
- Ochrana ostria chráni nôž pred poškodením pri uskladnení.
Objav podobné ako Wüsthof súprava kuchárskeho noža Classic, ocieľky a ochrany ostria
L3VEL3 sada hrebeňov na vlasy 9 ks
Sada pozostáva z deviatich hrebeňov na vlasy od značky L3VEL3. Súčasťou je praktické puzdro na prenášanie. Ide o funkčný produkt pre úpravu vlasov.
- Sada obsahuje 9 hrebeňov na vlasy
- Dodáva sa s praktickým puzdrom na prenášanie
- Vyrábané americkou značkou L3VEL3
- Vhodné na každodenné používanie a cestovanie
Objav podobné ako L3VEL3 sada hrebeňov na vlasy 9 ks
Elektrický mlynček na kávu PRESIDENT
Elektrický mlynček na kávu PRESIDENT umožňuje presné mletie zrnkovej kávy s 15 nastaviteľnými stupňami hrúbky. Ponúka nastavenie doby mletia od 3 do 15 sekúnd a pamäť individuálnych nastavení. Je vhodný na prípravu rôznych druhov kávy vrátane espressa, filtrovanej kávy alebo French press.
- 15 nastaviteľných stupňov hrúbky mletia pre rôzne druhy kávy
- Kónický kovový mlecí mechanizmus šetrný ku káve
- Možnosť nastavenia doby mletia a pamäť individuálnych nastavení
- Jednoduché čistenie priloženým štetčekom
Objav podobné ako Elektrický mlynček na kávu PRESIDENT
Tognana Súprava šálok na kávu s podšálkami 6 ks 100 ml NEW VICTORIA (VC185010000)
Šálka s podšálkou porcelán, objem 100ml, vhodná do umývačky Tognana VICTORIA BIANCO - to je súprava espresso šálok v jedinečnom dizajne. Súprava celkom 6 ks šálok s podšálkami je vyrobená z veľmi kvalitného talianskeho porcelánu. Šálky s objemom 100 ml rovnako ako podšálky je možné bez obáv umývať v umývačke riadu. V prípade, že teplota vášho espressa klesne, môžete šálku vložiť do mikrovlnnej rúry a kávu ohriať priamo v ňom. Vychutnajte si svoj obľúbený nápoj zo šálok Tognana VICTORIA BIANCO s veľmi výnimočným a jemným dizajnom, ktorý je vlastný tejto talianskej značke. Kľúčové vlastnosti Tognana súpravy espresso šálok 100 ml VICTORIA BIANCO 6 ksSúprava espresso šálokTognana VICTORIA BIANCO vyrobená z porcelánuSúprava obsahuje 6 ks šálok s objemom 100 ml s podšálkamiMožno umývať v umývačke riaduVhodné na použitie v mikrovlnnej rúreBiele Objem:100 ml
Objav podobné ako Tognana Súprava šálok na kávu s podšálkami 6 ks 100 ml NEW VICTORIA (VC185010000)
Tognana - Súprava šálok na čaj s tanierikmi, 200 ml GRAPHIC, 6 ks (ME685025529)
Šálka s podšálkou porcelán, objem 200ml, vhodná do umývačky Vychutnajte si kávu alebo čaj z elegantných šálok Tognana GRAPHIC. Súprava obsahuje 6 kusov šálok s objemom 200 ml a 6 kusov tanierikov. Elegantná súprava je určená na každodenné i sviatočné príležitosti. Decentný dizajnový dekór nenechá nikoho na pochybách o vašom dobrom vkuse. Kľúčové vlastnosti súpravy šálok s tanierikmi Tognana GRAPHICElegantná súprava na každodenné i sviatočné príležitostiŠálky s objemom 200 ml na kávu i čajMateriál súpravy Tognana GRAPHIC je porcelán6 ks šálok6 ks tanierikov
Objav podobné ako Tognana - Súprava šálok na čaj s tanierikmi, 200 ml GRAPHIC, 6 ks (ME685025529)
Tognana - Súprava 6 ks kávových šálok, 90 ml, s tanierikmi RELIEF MAYA (RE185015706)
Kávové šálky – materiál kamenina, kapacita 90ml ,s dekorom v troch farbách Tognana RELIEF MAYA predstavuje sadu šálok na kávu v jedinečnom a úplne originálnom dizajne. Súprava celkovo 6 šálok s tanierikmi je vyrobená z veľmi kvalitnej keramiky. Šálky s objemom 90 ml rovnako ako tanieriky je možné bez obáv umývať v umývačke riadu. Vychutnajte si obľúbený nápoj zo šálok Tognana RELIEF MAYA s veľmi výnimočným dizajnom, ktorý je vlastný tejto talianskej značke. Kľúčové vlastnosti sady kávových šálok s tanierikmi Tognana RELIEF MAYA, 6 ks, 90 mlSúprava šálok na kávu s tanierikmiVyrobená z keramikySúprava Tognana RELIEF MAYA obsahuje 6 šálok s objemom 90 ml s tanierikmiMožno umývať v umývačke riaduFarebné vyhotovenie: žlté a modré Objem: 90 ml
Objav podobné ako Tognana - Súprava 6 ks kávových šálok, 90 ml, s tanierikmi RELIEF MAYA (RE185015706)
Darčeková súprava 2 vianočných šálok s podšálkami Perníčky 70 ml
Darčeková vianočná súprava šálok s podšálkami Perníčky poteší všetkých milovníkov vianočnej atmosféry a hrejivých chvíľ pri šálke obľúbeného nápoja. Každá šálka aj podšálka zdobí pôvabný motív perníkových postavičiek obklopených vianočnými stromčekmi a ozdobami, ktoré vytvárajú čarovný sviatočný dojem. Celá súprava je uložená v krásnej darčekovej krabičke s ladiacim motívom a ozdobnou mašľou, takže predstavuje ideálny vianočný darček pre priateľov, rodinu i kolegov.Jemne ladené farby s prevahou červenej, zelenej a zlatej dodávajú celej sade tradičný vianočný charakter.Šálky sú vyrobené z kvalitného porcelánu, ktorý je príjemný na dotyk, odolný a vhodný na každodenné používanie. Vďaka objemu 70 ml sú ideálne na espresso, cappuccino. Tvar šálok s elegantným uškom skvele padne do ruky a doplnené podšálky zaistia stabilitu a ochranu povrchu stola.Hlavné výhody produktu súprava dvoch šálok s podšálkami v darčekovom balení vianočný dekor s motívom perníčkov a ozdôb kvalitný porcelán s dlhou životnosťou ideálny objem 70 ml pre kávu alebo čaj vhodné ako vianočný darček krásne prevedenie v jednotnom štýle s krabičkouObsah balenia 2× porcelánová šálka (70 ml) 2× porcelánová podšálka 1× darčeková krabička s mašľou
Objav podobné ako Darčeková súprava 2 vianočných šálok s podšálkami Perníčky 70 ml
Tognana -Súprava šálok na kávu s tanierikmi, 6 ks, 100 ml LAPIS AGATA (LP18501M079)
Kávové šálky – materiál kamenina, priemer tanierika 11cm, výška 6cm, kapacita šálky 100ml, s farebnou dekoráciou Kávová súprava Tognana Lapis Agata obsahuje šesť šálok s objemom 100 ml s tanierikmi z kameniny. Farebná sada Lapis Agata značky Tognana má vkusné dekory na hnedom, béžovom a ružovom podklade. Jednotlivé časti súpravy na kávu Tognana môžete umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Kľúčové vlastnosti kávovej súpravy Tognana Lapis Agata, 6 ksKeramická súprava na kávu obsahuje šesť šálok s tanierikmi z kameninyTognana Lapis Agata má príjemné farby v prírodných tónoch s vkusným dekoromSúprava šálok značky Tognana sa ľahko udržuje, možno ju umývať v umývačke riaduLapis Agata je vhodná do mikrovlnnej rúryObjem:6× 100 mlRozmery:vonkajší priemer: 11 cmvýška: 6 cm
Objav podobné ako Tognana -Súprava šálok na kávu s tanierikmi, 6 ks, 100 ml LAPIS AGATA (LP18501M079)
Tognana - Súprava šálok na kávu s tanierikmi, 6 ks, 80 ml METROPOLIS GAIA (ME185015637)
Kávové šálky – materiál kamenina a porcelán, šálka – kamenina, tanierik – porcelán, kapacita 80ml, farebné kombinácie Kávová súprava Tognana Metropolis Gaia obsahuje šesť šálok s obsahom 80 ml z kameniny a tanieriky z porcelánu. Farebná sada Metropolis Gaia značky Tognana má vkusný dekor prevládajúcej modrej farby. Jednotlivé časti súpravy na kávu Tognana môžete umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Kľúčové vlastnosti kávovej súpravy Tognana Metropolis Gaia, 6 ksKeramická súprava na kávu obsahuje šesť šálok z keramiky a tanieriky z porcelánuTognana Metropolis Gaia má príjemné farby s prevládajúcou modrou s vkusným dekoromSúprava šálok značky Tognana sa ľahko udržuje, možno ju umývať v umývačke riaduMetropolis Gaia je vhodná do mikrovlnnej rúryObjem:6× 80 ml
Objav podobné ako Tognana - Súprava šálok na kávu s tanierikmi, 6 ks, 80 ml METROPOLIS GAIA (ME185015637)
Mäser Súprava šálok na kávu s podšálkami Cordelia Atacama Green, 6+6 ks
Súprava šálok na kávu s podšálkami Cordelia Atacama Green od značky Mäser prináša do každej domácnosti elegantný spôsob, ako si vychutnať obľúbený horúci nápoj. Vďaka objemu 220 ml sú šálky ideálne na espresso lungo, cappuccino aj bežnú porciu kávy alebo čaju. Sú vyrobené z pevnej a odolnej kameniny, ktorá je vhodná na každodenné použitie. Sadu možno bez obáv umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre.Vzhľad celej súpravy je ladený do pastelových tónov. Reaktívna glazúra v jemnom modrozelenom odtieni vytvára decentný, nepravidelný vzor, vďaka ktorému je každý kus originálny. Lesklý povrch zvýrazňuje barevné přechody a dodává šálkům i podšálkům řemeslný výraz. Okrúhly tvar s jemným zaoblením a pohodlným uškom skvele padne do ruky, zatiaľ čo ľahko zvýšený okraj podšálky udrží šálku stabilnú. Sada obsahuje šesť šálok a šesť ladiacich podšálok, ktoré spolu tvoria harmonický a štýlový celok. Kolekcia Cordelia sa navyše ľahko kombinuje s ostatnými produktmi rovnakej rady, takže si môžete vytvoriť dokonale zladenú súpravu podľa vlastného vkusu.Hlavné výhody produktu: kamenina s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou jedinečná reaktívna glazúra s lesklým povrchom príjemný tvar šálok a stabilné tanieriky s vyvýšeným stredom vhodné do umývačky riadu aj mikrovlnnej rúryObsah balenia: 6x šálka na kávu objem 220 ml 6x tanierik ... Unknown localization key: "more"
Objav podobné ako Mäser Súprava šálok na kávu s podšálkami Cordelia Atacama Green, 6+6 ks
Tognana - Súprava šálok na kávu, 90 ml, s tanierikmi, 6 ks GOLF (GF085010000)
Kávové šálky – materiál porcelán, objem šálky 90ml, priemer tanierika 12.5cm, výška 6cm, biela farba, s reliéfom Nielen zarytí hráči gentlemanského športu si radi posedia pri výbornej káve servírovanej v štýlovom riade. Súprava šálok na kávu Tognana zo série GOLF zaujme na prvý pohľad ako svojou snehovobielou farbou, tak aj reliéfom imitujúcim povrch golfovej loptičky. Servis je vyrobený z porcelánu vysokej kvality. Šálky aj tanieriky zo súpravy Tognana GOLF možno bez obáv použiť v umývačke riadu. Taktiež ich môžete používať aj v mikrovlnnej rúre. Kľúčové vlastnosti súpravy šálok na kávu Tognana GOLFElegantný, jednoduchý a štýlový kávový servisSúprava šálok a tanierikov na kávu Tognana GOLF je z kvalitného porcelánuV snehobielej farbe a s reliéfom imitujúcim povrch golfovej loptičkyŠálky na kávu Tognana GOLF možno používať v umývačke riadu aj mikrovlnnej rúre Obsah balenia: 6× šálka 90 ml6× tanierik
Objav podobné ako Tognana - Súprava šálok na kávu, 90 ml, s tanierikmi, 6 ks GOLF (GF085010000)