Detske bicykle velkost

Produkt Detske bicykle velkost sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Detske bicykle velkost upraviť a produkt hľadať znova.

Signes Grimalt Hodiny Bicykle Žltá

Signes Grimalt  Hodiny Bicykle  Žltá
Detail

Signes Grimalt Hodiny Bicykle Žltá EUR Diam 35 cm. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Signes Grimalt Hodiny Bicykle Žltá , Tectake stojan na bicykle, 4 (402378)

Poschodový držiak na bicykle inSPORTline Bikespire

Poschodový držiak na bicykle inSPORTline Bikespire
Detail

Patrový držák na kola inSPORTline Bikespire se stane nepostradatelným pomocníkem v každé cyklistické rodině. Díky jedné nastavitelné tyči, která se skládá ze tří dílů a přídavným hákům uskladníte bez problémů až 6 kol! Tyč má nastavitelnou výšku pro strop od 2,1 m do 4 m a její montáž je naprosto jednoduchá. S nosností až 120 kg bezpečně udrží 6 dvoukolých dopravních prostředků každého cyklo nadšence! Povrch háků, které drží rám kola, je potažen ochrannou gumou, nemusíte mít proto strach z poškození laku vašeho miláčka. Součástí balení jsou háky na dvě kola (pro 50 mm a 45 mm průměr tyče stojanu), vy si však můžete dle potřeby dokoupit další hák pro držák na kolo inSPORTline Bikespire.Technický popis: bezpečné uskladnění kol snadná montáž složení ze tří teleskopických dílů o průměrech 50, 45 a 40 mm ochranná guma proti poškození laku kola možnost dokoupení dalších háků pro držák na kolo inSPORTline Bikespire možnost připevnění až 6 háků šířka háku: cca 5 cm nosnost 1 háku: 20 kg celková nosnost: 120 kg vhodná pro výšku stropu od od 2,1 m do 4 m součástí balení jsou 2 háky (s objímkou pro 50 mm a 45 mm průměr tyče stojanu) pro uskladnění celkem 2 kol háky mají odlišný průměr úchopu (objímky) na tyč stojanu, proto je nutno při montáži upevnit správný hák na správnou část tyče (efitness.sk)

Podobné produkty ako Poschodový držiak na bicykle inSPORTline Bikespire , Tectake stojan na bicykle, 5 (402379)

Brother 1619 Duša pre bicykle 14

Brother 1619 Duša pre bicykle 14
Detail

Brother 1619 Duša pre bicykle 14 z kategórie Šport | Cyklistika kúpite na Kokiskashop.sk za 4.09 €. "Duše pre kolesá 14 ""- do pneumatiky 14"" s motocyklovým ventilčekom. Presný rozmer je 14 ""x 1,75"". Vhodná pre kolopběžky a detské bicykle" (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Brother 1619 Duša pre bicykle 14 , Tectake stojan na bicykle, 3 (402377)

Signes Grimalt Hodiny Historické Bicykle Čierna

Signes Grimalt  Hodiny Historické Bicykle  Čierna
Detail

Signes Grimalt Hodiny Historické Bicykle Čierna EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Signes Grimalt Hodiny Historické Bicykle Čierna , Thule adaptér pre cestné bicykle (th9772)

Tectake Stojan na bicykle, 3 (402377)

Detail

Stojan na bicykel – stojan na bicykle z potiahnutej ocele; prístupný z oboch strán; montáž na stenu aj do zeme; možnosť spojiť viac stojanov; stabilná konštrukcia (alza.sk)

Podobné produkty ako Tectake Stojan na bicykle, 3 (402377) , Dolphin 4 tüv – 4 bicykle (8591686021264)

Tectake Stojan na bicykle, 4 (402378)

Detail

Stojan na bicykel – stojan na bicykle z potiahnutej ocele; prístupný z oboch strán; montáž na stenu aj do zeme; možnosť spojiť viac stojanov; stabilná konštrukcia (alza.sk)

Podobné produkty ako Tectake Stojan na bicykle, 4 (402378) , Compass dolphin tüv - 3 bicykle (02125)

Tectake Stojan na bicykle, 5 (402379)

Detail

Stojan na bicykel – stojan na bicykle z potiahnutej ocele; prístupný z oboch strán; montáž na stenu aj do zeme; možnosť spojiť viac stojanov; stabilná konštrukcia (alza.sk)

Podobné produkty ako Tectake Stojan na bicykle, 5 (402379) , Maľovanie podľa čísel – bicykle a kvety (hramal00544nad)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)

DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, 13-pinový konektor Vyrážate radi ako celá rodina do hôr a popri jazde na bicykloch sa kocháte okolitou krajinou? V tom prípade určite oceníte nosič bicyklov DOLPHIN 4 TÜV. Na ťažné zariadenie umiestníte až 4 bicykle s celkovou hmotnosťou 60 kg, čo je viac ako postačujúce. Nosič DOLPHIN 4 TÜV má, samozrejme osvetlený zadný panel a miesto na upevnenie ŠPZ.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 4 TÜVZariadenie DOLPHIN 4 TÜV unesie až 4 bicykleCelková nosnosť je 60 kgOdolná oceľová a hliníková konštrukcia pre bezpečnejší transportZadný panel je osvetlený a možno naň upevniť aj ŠPZNosič DOLPHIN 4 TÜV je sklápací a možno ho umiestniť do kufra automobiluAž trojitá fixácia bicyklaZaobídete sa bez akéhokoľvek náčiniaKompaktný a odolný zároveňNosič bicyklov DOLPHIN 4 TÜV sa pripevňuje k zadnej časti automobilu a maximálnou výhodou je možnosť jednoduchého uloženia... (alza.sk)

Podobné produkty ako DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264) , Maľovanie podľa čísel – bicykle v amsterdame (hramal00567nad)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)

COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 45kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Kvalitný nosič na ťažné zariadenie pre 3 bicyklePraktický nosič na bicykle COMPASS DOLPHIN TÜV pre ťažné zariadenie disponuje robustnou oceľovou konštrukciou, ktorá je určená pre 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg. Upevnenie kolies je riešené jednoduchým systémom, ktorý umožňuje sklápanie nosiča pre ľahký prístup do kufra automobilu.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov COMPASS DOLPHIN TÜVUpnutie na guľu ťažného zariadeniaOdolná oceľová konštrukciaUrčené pre 3 cyklistické bicykleMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchý systém zaistenia so zabudovaným uzamykanímSklápanie pre ľahký prístup do kufraZadné svetlá na prenos na pozemných komunikáciáchOsvetlenie ŠPZ13-pinový konektorCertifikácia TÜVPanel so svetlamiNosič COMPASS DOLPHIN TÜV má kompletnú súpravu zadných svetiel vrátane osvetlenia ŠPZ. Svetelný panel je... (alza.sk)

Podobné produkty ako COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125) , Turer family pre 4 bicykle, tuv (tuf4)

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety

Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety
Detail

Maľovanie podľa čísel pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky.Ide o dobrodružstvo, keď z pôvodne bezfarebného plátna s nejakými čiarami a číslami vznikne naozajstný obraz. Maľovanie podľa čísel uvoľňuje a zmierňuje stres, rozvíja kreativitu a manuáne zručnosti, zlepšuje jemnú motoriku a podporuje koordináciu pohybov, učí koncentrácií, trpezlivosti a vytrvalosti. Súprava obsahuje: 100 % ľanové plátno potlačené vzorom a očíslovaním vymaľovaný vzor, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz 3 ks nylonových štetcov s rôznou hrúbkou štetín súpravu kvalitných akrylových farieb namiešaných špeciálne pre zvolený vzor, každé číslo má svoju už namiešanú farbu plátno vypnuté na blind rám Veľkosť : 40 x 50 cm Krajina pôvodu : Česko Téma : Architektúra Variant : Bicykle a kvety Rámovanie : Vypnuté plátno na rám Úroveň obtiažnosti : Zložité Typ : Maľovanie podľa čísiel (muziker.com)

Podobné produkty ako Zuty Maľovanie podľa čísiel Bicykle a kvety , Peruzzo pure instinct pre 4 bicykle (8015058070846)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad)
Detail

Maľovanie podľa čísel – tematika zvieratá, kvetiny a rastliny, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety Maľovanie podľa čísel si obľúbia všetci tvoriví ľudia Materiálom plátna je ľan Námet: kvetiny a rastliny a zvieratá V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby ste mali obrázok tip-top, využijete 23 akrylových farieb (alza.sk)

Podobné produkty ako Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad) , Vw - nosič bicyklov basic, 2 bicykle (000071105k)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)

Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad)
Detail

Maľovanie podľa čísel – tematika dopravné prostriedky, mestá a miesta, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame Maľovanie podľa čísiel je vhodné pre všetkých tvorivých ľudí Materiálom plátna je ľan Námet: dopravné prostriedky a mestá a miesta V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na to, aby ste mali obrázok tip-top, využijete 24 akrylových farieb (alza.sk)

Podobné produkty ako Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad) , Peruzzo pure instinct pre 3 bicykle (8015058708305)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)

TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, 13-pinový konektor TURER FAMILY 4 je precízne spracovaný nosič, do ktorého je možné naraz umiestniť až 4 bicykle. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov je nosič veľmi odolný a maximálne spoľahlivý. Nosič bicyklov TURER FAMILY 4 ponúka moderný dizajn a jednoduché umiestnenie na ťažné zariadenie je zaistené praktickým rýchloupínacím mechanizmom. Na nosiči oceníte možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj samostatné uzamknutie každého bicykla. Maximálna nosnosť nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 činí až 60 kg. Konštrukciu nosiča možno jednoducho zložiť, vďaka čomu je zabezpečené praktické skladovanie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov TURER FAMILY 4 Možnosť uzamknutia k ťažnému zariadeniu aj uzamknutie každého bicykla zvlášťSkladacia konštrukcia pre praktické skladovanieModerný dizajn nosiča bicyklov TURER FAMILY 4Nosič je určený pre 4 bicykleTelo nosiča... (alza.sk)

Podobné produkty ako TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4) , Pro-user diamant tg – nosič pre 2 bicykle (91748)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až tri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované zadné svetlá s 13-pinovým konektorom. Iste oceníte aj montáž, ktorá nezaberie veľa času a nebudete k nej potrebovať žiadne ďalšie náradie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov... (alza.sk)

Podobné produkty ako PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305) , Škoda strešný nosič na bicykle – jedno rameno, strieborný (000071128p)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)

PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 4 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologovanézadné svetlá s 13-pinovým konektorom. Iste oceníte aj montáž, ktorá nezaberie veľa času a nebudete na ňu potrebovať žiadne ďalšie náradie.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov... (alza.sk)

Podobné produkty ako PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846) , Pro-user diamant sg2, nosič na 2 bicykle (91734)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)

PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle.Špičkový nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až dva bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatné ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované zadné svetlá s 13-pinovým konektorom. Iste oceníte aj montáž, ktorá nezaberie veľa času a nebudete na ňu potrebovať žiadne ďalšie náradie.Kľúčové vlastnosti nosiča... (alza.sk)

Podobné produkty ako PERUZZO PURE INSTINCT, pre 2 bicykle (8015058007088) , Pro-user diamant sg3 – nosič pre 3 bicykle (91735)

Springos Súprava na opravu pneumatík pre bicykle - 14ks

Detail

parametre: Značka: Springos® Počet kusov v sade: 14 Zapínanie na suchý zips Praktické vrecko na uloženie - každé príslušenstvo má svoje vrecko Rukoväť v zadnej časti krytu Multitool obsahuje: 6 imbusových kľúčov, rozmery: 2 / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 mm 1x Viacrozmerný kľúč s maticami: 8 / 10 / 15 mm 1x kľúč na lúče 14GE 1x krížový skrutkovač 1x plochý skrutkovač Rozmery multitoolu: 9 x 4 x 2,5 cm Komponenty na opravu ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Springos Súprava na opravu pneumatík pre bicykle - 14ks , Oxford plachta na dva bicykle aquatex (čierna/strieborná) (m001-27)

ArtPP Sedací vak Sako XXXL - PPY-03 | bicykle

Detail

Sedací vak Sako XXXL - PPY-03 | bicykle Sedací vak Sako XXXL - PPY-03 v 1.cenovej kategórii sa vďaka svojej veľkosti a premyslenému dizajnu dokonale prispôsobí vášmu telu pri sedení. Sedacie vaky sú pohodlné a ľahko prenosné, môžete ho so sebou zobrať kdekoľvek. Sedenie pred počítačom či televízorom, alebo relaxácia pri dobrej knihe, naberie s našimi sedacími vakmi nový rozmer. Kvalitná výplň a perfektný tvar Vám umožnia rozlúčiť sa s bolesťami chrbta či napätými svalmi. Nádherné prevedenie s obrázkami bicyklov očarí všetky vekové kategórie. Materiál: 100% polystyrén Objem: 300 l Rozmer (DxŠxV): 90 x 80 x 120 cm Farebné prevedenie: čierna / biela Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, ako v skutočnosti sú. (mojnabytok.sk)

Podobné produkty ako ArtPP Sedací vak Sako XXXL - PPY-03 | bicykle , Oxford plachta na tri bicykle aquatex(černá/strieborná) (m001-28)

Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle, 40 x 60 cm

Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle, 40 x 60 cm
Detail

Kokosová rohožka nesmie chýbať pred dverami žiadnej domácnosti. Táto kokosová rohožka je ako krásna, tak aj praktická. Hlavnou úlohou rohožiek je zachytenie nečistôt. Vďaka ich kefovému povrchu automaticky čistia obuv všetkých prichádzajúcich a pomáhajú tak udržiavať čistotu. Rohožka je navyše vašou vizitkou, jej vzor napovedá mnoho o obyvateľoch nielen návštevám. (4home.sk)

Podobné produkty ako Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle, 40 x 60 cm , Compass kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410)

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle z kategórie Voľný čas | Autodoplnky | Nosiče kúpite na Kokiskashop.sk za 325.79 €. Upevnenie kolesa do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá z troch základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič sa pripevňuje na guľu ťažného zariadenia, a zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Ďalej je vybavený panelom s osvetlením a miestom na uchytenie registračnej značky (SPZ). Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svietidlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. Technické údaje: upnutie nosiča na guľu ťažného zariadenia panel so svetlami pripojenie svetiel zástrčka ťažného zariadenia, 13-pólov fixácia bicyklov predné, zadné koleso a rám zamykanie kolies zamykanie nosiča sklápací mechanizmus material oceľ, alumínium, odolný plast max. nosnosť: 45 kg certifikácia: TÜV approved Obsah balenia: 1 x nosič na bicykle (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN TÜV - 3 bicykle , Pro-user diamant sg2 plus – nosič pre 2 bicykle (91737)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)

Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, skladací, nosnosť 60kg, 7-pinový konektor a 13-pinový konektor Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG2.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2Moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s ľubovoľnými rozmermi pneumatíkOsvetlenie s kombinovanou 7 a 13-pinovou zástrčkouObsahuje zadné hmlové svetlo a svetlo spiatočkyPrepravný textilný vak súčasťou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734) , Compass nosič bicyklov na zadné dvere triple – 3 bicykle (02112)

Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735)

Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, uzamknutie bicyklov k nosiču, redukcia z 13 na 7 pinov Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG3 ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 3 bicyklov a elektrobicyklov. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG3.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG3Moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 3 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s ľubovoľnými rozmermi pneumatíkOsvetlenie s kombinovanou 7 a 13-pinovou zástrčkouObsahuje zadné hmlové svetlo a svetlo spiatočkyPrepravný textilný vak súčasťou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735) , Twinny load plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle (7998051)

Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748)

Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, s odnímateľným ramenom, nosnosť 60kg, uzamknutie nosiča k autu Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant TG ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov. Tento model umožňuje rozšírenie o prídavný nosič tretieho bicykla (nie je súčasťou príslušenstva). Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant TG.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant TGModerný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s ľubovoľnými rozmermi pneumatíkOsvetlenie s kombinovanou 7 a 13-pinovou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748) , Compass nosič bicyklov na ťažné zariadenie orca tüv – 3 bicykle (8591686021226)

Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle polkruh, 40 x 60 cm

Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle polkruh, 40 x 60 cm
Detail

Kokosová rohožka nesmie chýbať pred dverami žiadnej domácnosti. Táto kokosová rohožka je ako krásna, tak aj praktická. Hlavnou úlohou rohožiek je zachytenie nečistôt. Vďaka ich kefovému povrchu automaticky čistia obuv všetkých prichádzajúcich a pomáhajú tak udržiavať čistotu. Rohožka je navyše vašou vizitkou, jej vzor napovedá mnoho o obyvateľoch nielen návštevám. (4home.sk)

Podobné produkty ako Trade Concept Kokosová rohožka Bicykle polkruh, 40 x 60 cm , M-style sada farebných prúžkov easy na bicykle oranžová (3893-tp17ms-z01cor)

Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV, 3 bicykle

Detail

Univerzálny nosič bicyklov s jednoduchým systémom upevnenia, s kompletne osvetleným panelom a miestom pre ŠPZ. Upevnenie bicykla do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na jednom z párov základní. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá z páru troch základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič je vhodný pre tri bicykle, nepresahujúce dohromady hmotnosť 45 kg. (4home.sk)

Podobné produkty ako Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV, 3 bicykle , M-style sada farebných prúžkov easy na bicykle žltá (3892-tp17ms-z01cly)

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo-ružové

Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo-ružové
Detail

Základná charakteristika odrážadla MOVINO CLASSIC: Čo je to Movino Classic?Movino Classic je veľmi ľahké odrážadlo odporúčané pre najmladších, začiatočníkov cyklistov s výškou 85 cm. Ohnutý, nízko zavesený rám uľahčuje vstup a výstup pre deti. Odizolovaná konštrukcia pedálov vám umožní rýchlo zvládnuť základy jazdy, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Tento model má veľký rad nastavení výšky sedadla a volantu, takže sa pohodlne hodí aj na deti do 4 rokov. Movino Classic: Navrhnutý pre najmenších Veľmi ľahké Najlepšie pre začiatočníkov Praktické odrážadlo s moderným riešením 12-palcové kolesá s penovými pneumatikami EVA - bezdušová a bezúdržbová pneumatikaVeľmi ľahká konštrukcia, nízka hmotnosť je veľmi dôležitou vlastnosťou prvého kolesa/odrážadla. Ak chcete minimalizovať hmotnosť Vášho odrážadla, tento model je vybavený ultra ľahkými pneumatikami z peny EVA. Veľkou výhodou materiálu EVA je jeho vysoká pevnosť a odolnosť proti prepichnutiu. Penové kolesá nemajú vnútorný ventil, takže nevyžadujú nafukovanie. Sú úplne bezúdržbové. Nepotrebujete pumpičku! Nezabudnite, že hmotnosť bicykla by nemala prekročiť viac ako 30% hmotnosti Vášho dieťaťa. Veľký rozsah nastavenia sedla je tiež výhodou, sedlo v najnižšej polohe je 32 cm od zeme a najvyššie až 45 cm. Žiadny zámok riadenia nie je bezpečným riešenímTieto odrážadlá nemajú zámok riadenia. Prečo? Z bezpečnostných dôvodov. V prípade pádu sa volant bez blokády sklopí pod váhu dieťaťa. Vozidlo s blokádou sa nebude skladať, a volant môže vyčnievať, čo môže ohroziť zdravie a bezpečnosť dieťaťa. Po druhé: bicykel bez zámku vám dáva viac manévrovateľnosti, čo zvyšuje hladkosť jazdy. Nedostatok obmedzenia volantu umožňuje rýchlejší a jednoduchší prechod do bicykla s pedálmi. Ergonomické sedadlo s výškovým nastavenímDobre uchytené sedlo je nevyhnutným prvkom pohodlnej jazdy. Rozmery sedla v modeli Classic a jeho tvar boli vhodné pre deti od 2 do 4 rokov. Špeciálne predĺžená sedlovka umožňuje veľký rozsah nastavenia výšky od 32 do 45 cm. Parametre: Produkt obdržal potrebné európske certifikáty a tiež spĺňa normu PN-EN 71. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Detské odrážadlo MOVINO CLASSIC, bicykle 12'', tyrkysovo-ružové , M-style sada farebných prúžkov easy na bicykle sivá (3894-tp17ms-z01ctg)

OXFORD Plachta na dva bicykle Aquatex (čierna/strieborná) (M001-27)

OXFORD Plachta na dva bicykle Aquatex (čierna/strieborná) (M001-27)
Detail

Plachta na motorku – rozmer 200×80×110cm (D׊×V), vodoodolná, dvojité švy Máte doma bicykel a chcete zabezpečiť, aby bol stále ako nový? Ak parkujete vonku, bude sa vám hodiť plachta na bicykel OXFORD Aquatex. Inovovaná plachta je navrhnutá tak, aby bezpečne chránila bicykel. Odolá prachu a je navyše nepremokavá, naopak priedušná membrána zaisťuje neustály priechod vzduchu. Vďaka zdvojeným švom ju hneď tak neroztrhnete. Spodný lem zaručuje správneusadenie plachty.Kľúčové vlastnosti plachty na dva bicykle Oxford AquatexPlachta Aquatex chráni pred prachom a vodouDvojité švy zaisťujú vysokú pevnosťPlachta Oxford je určená na exteriérové použitiePriedušná membrána umožňuje cirkuláciu vzduchuLem drží plachtu pevneRozmery:200 × 80 × 110 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako OXFORD Plachta na dva bicykle Aquatex (čierna/strieborná) (M001-27) , Compass - nosič bicyklov na ťažné zariadenie e-bike tüv - 2 bicykle (8591686021202)

OXFORD Plachta na tri bicykle Aquatex(černá/strieborná) (M001-28)

OXFORD Plachta na tri bicykle Aquatex(černá/strieborná) (M001-28)
Detail

Plachta na motorku – rozmer 200×105×110cm (D׊×V), vodoodolná, ochrana proti prachu a znečisteniu Máte doma bicykel a chcete zabezpečiť, aby bol stále ako nový? Ak parkujete vonku, bude sa vám hodiť plachta na bicykel OXFORD Aquatex. Inovovaná plachta je navrhnutá tak, aby bezpečne chránila bicykel. Odolá prachu a je navyše nepremokavá, naopak priedušná membrána zaisťuje neustály priechod vzduchu. Vďaka zdvojeným švom ju hneď tak neroztrhnete. Spodný lem zaručuje správneusadenie plachty.Kľúčové vlastnosti plachty na tri bicykle Oxford AquatexPlachta Aquatex chráni pred prachom a vodouDvojité švy zaisťujú vysokú pevnosťPlachta Oxford je určená na exteriérové použitiePriedušná membrána umožňuje cirkuláciu vzduchuLem drží plachtu pevneRozmery:203 × 105 × 110 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako OXFORD Plachta na tri bicykle Aquatex(černá/strieborná) (M001-28) , Geko rázová hlavica na bicykle, 4 rozmery, 17/19/22/24 mm (g02685)

COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410)

COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410)
Detail

Kľúč na kolesá s veľkosťou (podľa metrického závitu) 17 mm, 19 mm, 21 mm a 23 mm krížový Predstavujeme vám tento výborný kovový kľúč v tvare kríža, s nadstavcami pre matice s priemerom 17, 19, 21 a 23 mm. Je určený ako na povoľovanie, tak aj na uťahovanie matíc kolies automobilu. Vďaka krížovej konštrukcii sa s ním dajú povoliť aj naozaj pevne utiahnuté skrutky.Parametre a špecifikácia:Priemer matice:17, 19, 21, 23 mmHmotnosť kľúča:0,96 kgMateriál:Pevný kov (alza.sk)

Podobné produkty ako COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410) , Dresco plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle 150 × 74 × 122 cm (5252001)

Twinny Load Plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle (7998051)

Twinny Load  Plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle (7998051)
Detail

Plachta – ochrana bicykla alebo elektrobicykla pred dažďom, prachom, špinou, ľadom, snehom, teplom a UV žiarením, vhodné pre dva elektrobicykle štandardných rozmerov, elastický lem, montážne háčiky, priechodky na uzamykanie lankovými zámkami a suchými zipsami na ideálne prichytenie, vyrobené z pevného, vodoodolného polyesteru, rozmery 156×78×120cm, farba čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Twinny Load Plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle (7998051) , Bosal comfort pro ii, nosič bicyklov na ťažné zariadenie, 2 bicykle, tuv (b500-002)

Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737)

Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 2 bicykle, sklopný, nosnosť 60kg, redukcia z 13 na 7 pinov Bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklovVysoko odolný a moderný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 PLUS ocenia milovníci cyklistiky hľadajúci kvalitný a spoľahlivý nástroj na prepravu až 2 bicyklov a elektrobicyklov na vozidlách typu VAN. Dômyselný skladací systém uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovateľnosť. Zaiste oceníte aj rýchlu montáž bicyklov a možnosť ich uzamknutia na nosiči Pro-USER Diamant SG2 PLUS.Kľúčové vlastnosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER Diamant SG2 PLUSModerný nosič bicyklov na ťažné zariadenie Pro-USER na prepravu až 2 bicyklovUrčené pre vozidlá typu VANPlne skladací, sklopný vrátane rýchlostrmeňov na rýchle upnutieVhodný takmer pre všetky typy bicyklov a elektrobicyklov s ľubovoľnými rozmermi pneumatíkOsvetlenie s kombinovanou 7 a 13-pinovou zástrčkouObsahuje zadné hmlové svetlo a svetlo... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737)

COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112)

COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112)
Detail

Nosič bicyklov na zadné dvere pre 3 bicykle, skladací, nosnosť 45kg Praktický zadný nosič na 3 bicykleUniverzálny nosič na bicykle COMPASS TRIPLE ľahko upevníte na zadné dvere automobilu bez nutnosti kupovania nákladných nosičov na strechu či na ťažné zariadenia. Robustná oceľová konštrukcia je určená na 3 bicykle s maximálnou hmotnosťou 45 kg, ktoré sú zabezpečené jednoduchým systémom objímok.Kľúčové vlastnosti nosiča na bicykle COMPASS TRIPLEPraktický nosič na 3 bicykleOceľové vyhotovenie s antikoróznou úpravouĽahká a rýchla montáž na piate dvere automobiluJednoduché zabezpečenie pomocou objímokNosič nezakrýva ŠPZ ani svetláCertifikovaná kvalita GS/TÜVMaximálna nosnosť 45 kgJednoduchá a rýchla montážUpevnenie bicyklov je riešené objímkami s fixačnou sponou, ktorú pohodlne utiahnete aj jednou rukou. Samotný nosič je pripevnený k zadným dverám vozidla systémom textilných upínacích pásov. Všetky časti nosiča, ktoré sú v kontakte s vozidlom sú opatrené... (alza.sk)

Podobné produkty ako COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112)

Sixtol Nosič bicyklov na ťažné zariadenie BIKE 3 BULL - 3 bicykle

Detail

Robustný oceľový nosič bicyklov na upevnenie na guľu ťažného zariadenia BIKE 3 BULL pre 3 bicykle. Nosič je vyrobený z ocele a disponuje jednoduchým systémom upevnenia na guli pomocou zaisťovacej skrutky. Upevnenie bicykla do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením rámu kolies do rýchloupínacích pásikov.Nosič BIKE 3 BULL je možné použiť iba pri vozidlách, kde nosič, alebo v ňom upevnené bicykle, nezakryjú registračnú značku ani zadné svetlá automobilu. V opačnom prípade je nutné použiť doplnkové zadné svetlá s držiakom registračnej značky (nie sú súčasťou nosiča).Hlavné výhody: jednoduché upevnenie bicyklov na nosič bez náradia robustná oceľová konštrukcia skladacia konštrukcia pre ľahké skladovanie a prevozTechnické parametre: počet bicyklov na upevnenie: max. 3 bicykle maximálna nosnosť: 45 kg upevnenie nosiča: na ťažnú guľu s veľkosťou 50 mm zamykanie kolies: nie zamykanie nosiča: nie fixácia bicyklov: za rám nosiča nasadenie a zloženie kolies pomocou rýchloupínacieho systému materiál rámu nosiča: oceľ s antikoróznou úpravou materiál plastových súčiastok: odolný plast výška nosiča od zavesenia: 80 cm certifikácia: TÜV/SÜD - EK5/AK6 12-02:2012Obsah balenia: nosič a všetky jeho súčasti český návod na montáž a na obsluhu (4home.sk)

Podobné produkty ako Sixtol Nosič bicyklov na ťažné zariadenie BIKE 3 BULL - 3 bicykle

Sixtol Nosič bicyklov na piate dvere BIKE 3 TRUNK - 3 bicykle

Detail

Kompaktný oceľový nosič bicyklov BIKE 3 TRUNK s jednoduchým upevnením na zadné dvere. Na nosič je možné upevniť až 3 bicykle pomocou jednoduchých objímok s fixačnou sponou. Aby nedošlo k poškodeniu povrchu vozidla, tak všetky časti nosiča, ktoré sú s ním v kontakte, sú opatrené chráničmi.Nosič je vyrobený z ocele s antikoróznou úpravou. Upevnenie nosiča k vozidlu je zaistené pomocou dômyselných textilných upínacích pásikov. Nosič BIKE 3 TRUNK je možné použiť iba pri vozidlách, kde nosič, alebo v ňom upevnené bicykle, nezakryjú registračnú značku ani zadné svetlá automobilu. V opačnom prípade je nutné použiť doplnkové zadné svetlá s držiakom registračnej značky (nie sú súčasťou nosiča).Hlavné výhody: kompaktný rozmer a sklopná konštrukcia pre ľahké uskladnenie jednoduchá montáž pomocou textilných pásikov jednoduché upevnenie kolies na nosič bez náradia robustná oceľová konštrukciaTechnické parametre: počet bicyklov na upevnenie: max. 3 bicykle maximálna nosnosť: 45 kg uchytenie nosiča: na piate dvere vozidla jednoduchá inštalácia pomocou 6 háčikov zamykanie bicyklov: nie zamykanie nosiča: nie fixácia bicyklov: za rám nasadenie a zloženie bicyklov pomocou rýchloupínacieho systému materiál rámu nosiča: oceľ s antikoróznou úpravou materiál plastových súčiastok: odolný plast certifikácia: TÜV/SÜD ISO/DIS 15263-4:2006Obsah balenia: nosič a všetky jeho súčasti český návod na montáž a obsluhu (4home.sk)

Podobné produkty ako Sixtol Nosič bicyklov na piate dvere BIKE 3 TRUNK - 3 bicykle

Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 3 TÜV, 3 bicykle

Detail

Univerzálny nosič bicyklov s jednoduchým systémom upevnenia, sklápaním pre prístup do kufra, s kompletne osvetleným panelom a miestom pre ŠPZ. Upevnenie bicykla do nosiča sa zaobíde bez náradia, vykonáva sa uchytením držiaka na rám a dotiahnutím spôn na kolesá, umiestnených na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie kolesa. Ružicu na upevnenie bicykla je nutné dôkladne dotiahnuť, aby sa prekonal odpor preklzu v zamknutej polohe. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá z troch základní pre bicykle je z hliníka striebornej farby. Nosič je vhodný pre tri bicykle, nepresahujúce dohromady hmotnosť 45 kg.Nosič sa pripevňuje na guľu ťažného zariadenia, zaisťuje sa pomocou robustnej páky a zámku. Ďalej je vybavený panelom s osvetlením a miestom na uchytenie registračnej značky (SPZ). Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svietidlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. (4home.sk)

Podobné produkty ako Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie DOLPHIN 3 TÜV, 3 bicykle

Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle

Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle
Detail

Tento univerzálny nosič sa upevňuje na guľu ťažného zariadenia. Je určený pre 2 elektrobicykle alebo bežné bicykle, maximálna hmotnosť jedného je 30 kg. Má jednoduchý systému upevnenia so sklápaním pre prístup do kufra, s kompletne osvetleným panelom a miestom pre registračnú značku vozidla. Upevnenie bicykla do nosiča sa robí uchytením držiaku na rám a dotiahnutím spôn na bicykle, umiestnené na základni. Mechanizmus je uzamykací a nehrozí tak odcudzenie bicykla. Ružicu pre upevnenie bicykla je nutné dôkladne dotiahnuť, aby sa prekonal odpor preklzu v zamknutej polohe.Nosič sa na guľu taždného zariadenia zaistí pomocou robustnej páky a zámku. Svetelný panel je pripojený k zásuvke ťažného zariadenia vozidla pomocou 13-pólového konektora a je vybavený kompletnými zadnými svetlami, vrátane osvetlenia ŠPZ. Nosič je precízne zhotovený z ocele a každá zo základní pre bicykel je z hliníka. (4home.sk)

Podobné produkty ako Compass Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV, 2 bicykle

Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 5,5"

Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 5,5"
Detail

Univerzálny držiak telefónu pripevniteľný na volant akéhokoľvek bicykla alebo motocykla.Vďaka priehľadnej dotykovej ploche ho môžete používať bez akýchkoľvek prodblémov počas športovanie alebo používanie navigácie.Ideálne na sledovanie športového výkonu, jednoducho môžete sledovať koľko kilometrov ste ubehli alebo akou rýchlosťou sa pohybujete.Otvor na kábel umožňuje používať telefón aj so slúchadlami, takto môžete jednoducho prijať prichádzajúci ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 5,5"

Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 6,3"

Taška na mobilný telefón na bicykle  - s dotykovou plochou - do 6,3"
Detail

Univerzálny držiak telefónu pripevniteľný na volant akéhokoľvek bicykla, motocykla.Vďaka dotykovej ploche ho môžete jednoducho používať počas športovania alebo používanie navigácie.Ideálny pri sledovaní športového výkonu, jednoducho môžete sledovať koľko kilometrov ste ubehli alebo akou rýchlosťou sa pohybujete.Vďaka otvoru na kábel môžete používať aj slúchadlá a prijímať prichádzajúce hovory.Široký otvor umožňuje vloženie telefónu aj s ochrannným ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Taška na mobilný telefón na bicykle - s dotykovou plochou - do 6,3"

COMPASS Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV – 3 bicykle (8591686021226)

COMPASS Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV – 3 bicykle (8591686021226)
Detail

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie - pre 3 bicykle, sklopný, nosnosť 45kg, uzamknutie bicyklov k nosiču, 13-pinový konektor Ak patríte medzi nadšených cyklistov alebo ak s rodinou plánujete cyklistickú dovolenku, vo vašej výbave by nemal chýbať nosič bicyklov na ťažné zariadenie COMPASS. Pri každom nosiči hrá hlavnú rolu to, koľko bicyklov môže odviezť. Tento model bol navrhnutý tak, aby sa naň dali umiestniť 3 bicykle. Vziať do úvahy musíte tiež maximálnu nosnosť 45 kg. Pri prevoze bicyklov je nutné myslieť aj na dôkladné zabezpečenie. Nosič na bicykel na ťažné zariadenie COMPASS umožní uzamknúť bicykle k nosiču. Správne fungovanie osvetlenia potrebuje zásuvku, ktorá má 13-pinový konektor. Mali by ste myslieť aj na to, že tento model je sklopný. Tento nosič bicyklov na ťažné zariadenie COMPASS zabezpečuje jednoduchý prevoz cyklistického vybavenia. Dôležité prednosti nosiča bicyklov na ťažné zariadenie COMPASS Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV – 3... (alza.sk)

Podobné produkty ako COMPASS Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV – 3 bicykle (8591686021226)

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny
Detail

Naložiť! Prívesný nákladný vozík Klarstein Companion je špecialista, ak sa jedná o jednoduchý transport s bicyklom alebo pešo - či už na nákupy, na cestu na záhradu alebo späť, na ďalší piknik alebo na treckingovú túru na bicykli.V 50 litrovom nákladnom priestore prívesného vozíka Klarfit Companion s plochou 42 x 63 cm nájde bez problémov miesto tak isto batožina ako aj dve prepravka s nápojmi, mechy so zeminou alebo celá výbava na kemping. Stabilný, práškom lakovaný oceľový rám môže byť zaťažený až do 40 kg. Na ochranu nákladu slúžia vode odolný poťah ako ak aj v prípade nutnosti natiahuteľný, tiež vode odolný kryt. Spôsob používania, ručné alebo na bicykli, rozhoduje pozícia oje. S dvoma blokovacími kolíkmi je možné ho umiestniť ako vysoké klzné alebo nízke oje v niekoľkých jednoduchých krokoch. Výklopný stojan zaisťuje stabilitu jednonápravového vozíku. 16 "pneumatiky s bezskrutkovým násuvným systémom a hrubými 1,95" dušami zaisťujú vysoký komfort valenia. Dva biele a červené reflektory zabezpečujú viditeľnosť v cestnej premávke.Zdravý, ekologický a super jednoduchý: s prívesným alebo ručným vozíkom Klarfit Companion môže každý ísť na túru alebo premiestňovať denné náklady.Upozorňujeme, že na zabezpečenie úplnej bezpečnosti premávky prívesu je potrebný červený zadný svetlomet. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

Detail

Naložiť! Prívesný nákladný vozík Klarstein Companion je špecialista, ak sa jedná o jednoduchý transport s bicyklom alebo pešo - či už na nákupy, na cestu na záhradu alebo späť, na ďalší piknik alebo na treckingovú túru na bicykli.V 50 litrovom nákladnom priestore prívesného vozíka Klarfit Companion s plochou 42 x 63 cm nájde bez problémov miesto tak isto batožina ako aj dve prepravka s nápojmi, mechy so zeminou alebo celá výbava na kemping. Stabilný, práškom lakovaný oceľový rám môže byť zaťažený až do 40 kg. Na ochranu nákladu slúžia vode odolný poťah ako ak aj v prípade nutnosti natiahuteľný, tiež vode odolný kryt. Spôsob používania, ručné alebo na bicykli, rozhoduje pozícia oje. S dvoma blokovacími kolíkmi je možné ho umiestniť ako vysoké klzné alebo nízke oje v niekoľkých jednoduchých krokoch. Výklopný stojan zaisťuje stabilitu jednonápravového vozíku. 16 "pneumatiky s bezskrutkovým násuvným systémom a hrubými 1,95" dušami zaisťujú vysoký komfort valenia. Dva biele a červené reflektory zabezpečujú viditeľnosť v cestnej premávke.Zdravý, ekologický a super jednoduchý: s prívesným alebo ručným vozíkom Klarfit Companion môže každý ísť na túru alebo premiestňovať denné náklady.Upozorňujeme, že na zabezpečenie úplnej bezpečnosti premávky prívesu je potrebný červený zadný svetlomet. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

Detail

Naložiť! Prívesný nákladný vozík Klarstein Companion je špecialista, ak sa jedná o jednoduchý transport s bicyklom alebo pešo - či už na nákupy, na cestu na záhradu alebo späť, na ďalší piknik alebo na treckingovú túru na bicykli.V 50 litrovom nákladnom priestore prívesného vozíka Klarfit Companion s plochou 42 x 63 cm nájde bez problémov miesto tak isto batožina ako aj dve prepravka s nápojmi, mechy so zeminou alebo celá výbava na kemping. Stabilný, práškom lakovaný oceľový rám môže byť zaťažený až do 40 kg. Na ochranu nákladu slúžia vode odolný poťah ako ak aj v prípade nutnosti natiahuteľný, tiež vode odolný kryt. Spôsob používania, ručné alebo na bicykli, rozhoduje pozícia oje. S dvoma blokovacími kolíkmi je možné ho umiestniť ako vysoké klzné alebo nízke oje v niekoľkých jednoduchých krokoch. Výklopný stojan zaisťuje stabilitu jednonápravového vozíku. 16 "pneumatiky s bezskrutkovým násuvným systémom a hrubými 1,95" dušami zaisťujú vysoký komfort valenia. Dva biele a červené reflektory zabezpečujú viditeľnosť v cestnej premávke.Zdravý, ekologický a super jednoduchý: s prívesným alebo ručným vozíkom Klarfit Companion môže každý ísť na túru alebo premiestňovať denné náklady.Upozorňujeme, že na zabezpečenie úplnej bezpečnosti premávky prívesu je potrebný červený zadný svetlomet. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny
Detail

Naložiť! Prívesný nákladný vozík Klarstein Companion je špecialista, ak sa jedná o jednoduchý transport s bicyklom alebo pešo - či už na nákupy, na cestu na záhradu alebo späť, na ďalší piknik alebo na treckingovú túru na bicykli.V 50 litrovom nákladnom priestore prívesného vozíka Klarfit Companion s plochou 42 x 63 cm nájde bez problémov miesto tak isto batožina ako aj dve prepravka s nápojmi, mechy so zeminou alebo celá výbava na kemping. Stabilný, práškom lakovaný oceľový rám môže byť zaťažený až do 40 kg. Na ochranu nákladu slúžia vode odolný poťah ako ak aj v prípade nutnosti natiahuteľný, tiež vode odolný kryt. Spôsob používania, ručné alebo na bicykli, rozhoduje pozícia oje. S dvoma blokovacími kolíkmi je možné ho umiestniť ako vysoké klzné alebo nízke oje v niekoľkých jednoduchých krokoch. Výklopný stojan zaisťuje stabilitu jednonápravového vozíku. 16 "pneumatiky s bezskrutkovým násuvným systémom a hrubými 1,95" dušami zaisťujú vysoký komfort valenia. Dva biele a červené reflektory zabezpečujú viditeľnosť v cestnej premávke.Zdravý, ekologický a super jednoduchý: s prívesným alebo ručným vozíkom Klarfit Companion môže každý ísť na túru alebo premiestňovať denné náklady.Upozorňujeme, že na zabezpečenie úplnej bezpečnosti premávky prívesu je potrebný červený zadný svetlomet. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako KLARFIT Companion, nákladný príves, 40kg/50litrov, príves na bicykle, ručný vozík, čierny

Moravia 169.15.334 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=4 ocel zinkovosivá

Moravia 169.15.334 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=4 ocel zinkovosivá
Detail

Kompaktný stojan na bicykle MORION je lacný stojan na bicykle pre stredné použitie (napr. Firmy, menšie obytné komplexy, súkromné domy). Možné jednostranné a obojstranné nastavenie kolies. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.15.334 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=4 ocel zinkovosivá

Moravia 169.14.981 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá

Moravia 169.14.981 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá
Detail

Stojan na bicykle MORION obojstranný s oblúkovým držiakom na koleso je určený na jedno alebo obojstranné parkovanie bicyklov. Počet nastaviteľných bicyklov je možné podľa potreby rozšíriť spojením nosičov bicyklov, ktoré je možné zoskrutkovať. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.14.981 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá

Moravia 169.15.566 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá

Moravia 169.15.566 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá
Detail

Stojan na bicykle MORION obojstranný s oblúkovým držiakom na koleso je určený na jedno alebo obojstranné parkovanie bicyklov. Počet nastaviteľných bicyklov je možné podľa potreby rozšíriť spojením nosičov bicyklov, ktoré je možné zoskrutkovať. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.15.566 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá

Moravia 169.17.164 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=3 ocel zinkovosivá

Moravia 169.17.164 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=3 ocel zinkovosivá
Detail

Stojan na bicykle MORION na jednej strane s priamym uchytením na koleso je určený na jednostranné nastavenie bicyklov. Počet nastaviteľných bicyklov je možné podľa potreby rozšíriť spojením nosičov bicyklov, ktoré je možné zoskrutkovať. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.17.164 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=3 ocel zinkovosivá

Moravia 169.19.382 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá

Moravia 169.19.382 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá
Detail

Kompaktný stojan na bicykle MORION je lacný stojan na bicykle pre stredné použitie (napr. Firmy, menšie obytné komplexy, súkromné domy). Možné jednostranné a obojstranné nastavenie kolies. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.19.382 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=5 ocel zinkovosivá

Moravia 169.19.864 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá

Moravia 169.19.864 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá
Detail

Stojan na bicykle MORION so šikmou konzolou je stabilný stojan na bicykle vyrobený z žiarovo pozinkovanej ocele s ďalšími vyvýšenými konzolami, ktoré uľahčujú uzamknutie bicykla. Ponúka optimalizovanú ochranu proti krádeži a zabraňuje úmyselnému pretlačeniu kolesa (ohnutý okraj). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.19.864 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=6 ocel zinkovosivá

Moravia 169.13.535 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=2 ocel zinkovosivá

Moravia 169.13.535 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=2 ocel zinkovosivá
Detail

Stojan na bicykle MORION obojstranný s oblúkovým držiakom na koleso je určený na jedno alebo obojstranné parkovanie bicyklov. Počet nastaviteľných bicyklov je možné podľa potreby rozšíriť spojením nosičov bicyklov, ktoré je možné zoskrutkovať. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Moravia 169.13.535 vonkajší stojan na bicykle Počet parkovacích miest=2 ocel zinkovosivá
Tectake Stojan na bicykle, 4 (402378), Tectake Stojan na bicykle, 5 (402379), Tectake Stojan na bicykle, 3 (402377), THULE Adaptér pre cestné bicykle (TH9772), DOLPHIN 4 TÜV – 4 bicykle (8591686021264), COMPASS DOLPHIN TÜV - 3 bicykle (02125), Maľovanie podľa čísel – Bicykle a kvety (HRAmal00544nad), Maľovanie podľa čísel – Bicykle v Amsterdame (HRAmal00567nad), TURER FAMILY pre 4 bicykle, TUV (TUF4), PERUZZO PURE INSTINCT pre 4 bicykle (8015058070846), VW - Nosič bicyklov Basic, 2 bicykle (000071105K), PERUZZO PURE INSTINCT pre 3 bicykle (8015058708305), Pro-USER Diamant TG – nosič pre 2 bicykle (91748), Škoda strešný nosič na bicykle – jedno rameno, strieborný (000071128P), Pro-USER Diamant SG2, nosič na 2 bicykle (91734), Pro-USER Diamant SG3 – nosič pre 3 bicykle (91735), OXFORD Plachta na dva bicykle Aquatex (čierna/strieborná) (M001-27), OXFORD Plachta na tri bicykle Aquatex(černá/strieborná) (M001-28), COMPASS Kľúč na bicykle krížový 17 – 19 – 21 – 23 (9410), Pro-USER Diamant SG2 PLUS – nosič pre 2 bicykle (91737), COMPASS Nosič bicyklov na zadné dvere TRIPLE – 3 bicykle (02112), Twinny Load Plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle (7998051), COMPASS Nosič bicyklov na ťažné zariadenie ORCA TÜV – 3 bicykle (8591686021226), M-Style sada farebných prúžkov EASY na bicykle oranžová (3893-TP17MS-Z01COR), M-Style sada farebných prúžkov EASY na bicykle žltá (3892-TP17MS-Z01CLY), M-Style sada farebných prúžkov EASY na bicykle sivá (3894-TP17MS-Z01CTG), COMPASS - Nosič bicyklov na ťažné zariadenie E-BIKE TÜV - 2 bicykle (8591686021202), GEKO Rázová hlavica na bicykle, 4 rozmery, 17/19/22/24 mm (G02685), Dresco Plachta na prevoz bicyklov – pre 2 bicykle 150 × 74 × 122 cm (5252001), BOSAL COMFORT PRO II, nosič bicyklov na ťažné zariadenie, 2 bicykle, TUV (B500-002)