Forcell my art ochranny kryt apple iphone 7 iphone 8 se 2020 gold lines 101

Produkt Forcell my art ochranny kryt apple iphone 7 iphone 8 se 2020 gold lines 101 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Forcell my art ochranny kryt apple iphone 7 iphone 8 se 2020 gold lines 101 upraviť a produkt hľadať znova.

3mk ochranný kryt Clear Case pre Apple iPhone 7, 8, SE (2020), číra

Detail

3mk ochranný kryt Clear Case pre Apple iPhone 7, 8, SE (2020), číraČíry ochranný kryt 3mk Clear Case pokračuje v tradícii a filozofii značky 3mk, tj v jednoduchosti a precíznosti čo najmenej narušiť a zachovať pôvodný vzhľad prístroja.Transparentne číry kryt bez loga je vyrobený z TPU materiálu. ŠpecifikáciaTrieda odolnosti: Absorber125™ - testovanie pádu prístrojov z výšky 125cm bez zárezu, prasklín alebo poškriabania.Spevnené lemy okolo fotoaprátov.Hrúbka 1,2 mm.Balenie: Blister (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako 3mk ochranný kryt Clear Case pre Apple iPhone 7, 8, SE (2020), číra , Safe by panzerglass case apple iphone 7/8/se 2020/2022 (safe95105)

3mk ochranný kryt Matt Case pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierna

Detail

Čierny gélový ochranný kryt 3mk Matt Case pokračuje v tradícii a filozofii značky 3mk, tj. v jednoduchosti a precíznosti čo najmenej narušiť a zachovať pôvodný vzhľad prístroja.Matne čierny nepriesvitný s jemným logom je vyrobený z TPU materiálu.Matt Case – kryt so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu, zmene farby a zašpineniu.Zvýšená odolnosť:Aké sú Vaše očakávania, keď si dávate na svoj mobil nový kryt?Požadujete odolnosť proti poškriabaniu, zmenám farby a odtlačkom prstov? Chcete, aby kryt dobre sedel, bol vyrobený starostlivo a dobre vyzeral po dlhú dobu? Práve taký je Matt Case - kryt so zvýšenou odolnosťou od 3mk.Testovanie odolnosti proti pádu Matt Case bude výborne chrániť Váš mobil pri páde a bude tlmiť silu tým, že stlmí silu nárazu.Trieda odolnosti Absorber125TM dokazuje, že mobil chránený puzdrom Matt Case vydržal bez akéhokoľvek poškodenia 26 pádov z výšky 125 cm. A to je viac, než požaduje norma Military Grade.Jednoduché bezdrôtové nabíjanie:Štruktúra krytu Matt Case je kompatibilná s indukčnými nabíjačkami, vďaka čomu môžete mobil ľahko nabíjať bez toho, aby ste museli kryt dávať dole.Ochrana pred zašpinením:Kryt Matt Case je veľmi pružný, výborne prilieha k Vášmu mobilu, a chráni ho tak pred poškodením pieskom a prachom.Kryt Matt Case má aj presné výrezy na všetky nevyhnutné konektory v mobile.Displej chráni mierne zvýšené hrany krytu, ktoré sú kompatibilné so sklami a fóliami 3mk.Ochrana objektívu:Kryt Matt Case má zvýšený okraje okolo objektívov. Keď mobil položíte, šošovky sa nebudú dotýkať priamo povrchu a budú veľmi dobre chránené proti poškodeniu.Kryt Matt Case je bezpečný pre zdravie a životné prostredie - atest poľského štátneho hygienického ústavu, certifikát RoHS.Hrúbka 1,2mm.Váha samotného krytu: 18-23 gVáha s balením: 66-71 gRozmery balenia: 194 x 94 x 17 mmBalenie: Blister (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako 3mk ochranný kryt Matt Case pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierna , Fixed pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) číry (fixtcc-100)

Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP13790

Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022  KP13790
Detail

Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Biela Veľmi odolné temperované tvrdené sklo s celoplošným lepidlom od renomovanej spoločnosti Wozinsky je perfektným dôkazom, že prvotriedna ochrana nemusí nutne obmedzovať pohodlie pri používaní. Sklo je viacvrstvové s odolnosťou proti poškriabaniu. Perfektne chráni displej telefónu a vďaka priľnavej vrstve na celom povrchu sklo k nemu pevne a presne priľne. Sklo pohlcuje energiu generovanú nárazom a rozloží ju na svoj povrch. Vďaka tomu sa rozbije len nalepené sklo a nie celý displej. Temperované sklo nepriaznivo neovplyvňuje citlivosť dotyku. Rám, ktorý ich obklopuje, zabraňuje odštiepeniu krytu. Sklo je balené v elegantnej krabičke. POZNÁMKA: Hrany tvrdeného skla v niektorých prípadoch môžu byť mierne zdvihnuté. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženým handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Aký je rozdiel medzi klasickým 9H/2D vs 9H 3D/5Dsklom na mobil? Tvrdené sklo 3D/5D alebo Full Glue chráni vašu obrazovku po celej časti a má tvarovaný okraj skla presne na váš telefón na rozdiel od klasického skla ktoré nie je zaoblené a nie je chránený celý displej ale je vhodnejší pre púzdro. Špecifikácia: Značka: Wozinsky Chráni rovnú časť displeja tvrdosť 9H Extrémne odolný proti nárazom a poškriabaniu vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín Chráni váš smartfón pred vodou, prachom, olejom a odtlačkami prstov V balení: tvrdené sklo, handričky na čistenie obrazovky, nálepka pre odstránenie prachových častíc všetko potrebné k inštalácii v balení farba: Biela Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone SE 2022 (izmael.eu)

Podobné produkty ako Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP13790 , Epico flip iphone 7/8/se (2020)/se (2022) – čierne (15811131300007)

Beline Apple iPhone 7 Kryt Case Lace 3D Apple iPhone 7/8/SE 2020 KP26297 multifarebná

Detail

Čipka 3D Case Collection vytvorená pre každého, kto hľadá niečo jedinečné na ochranu svojho mobilného telefónu. Krajkové puzdrá ponúkajú ochranu aj rôznorodý vzhľad, šité na mieru vašej osobnosti a štýlu. Vyznačujú sa inovatívnym a módnym, trojrozmerným dizajnom a spôsobom realizácie. Vo výrobnom procese tohto prípadu bola použitá technológia UV tlače, ktorá vám umožňuje dosiahnuť vysokokvalitnú grafiku. Tlač sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou proti oderu, je mimoriadne silná a odolná, Prípad okrem originálnych vizuálnych efektov zaručuje bezpečnosť (izmael.eu)

Podobné produkty ako Beline Apple iPhone 7 Kryt Case Lace 3D Apple iPhone 7/8/SE 2020 KP26297 multifarebná , Spigen liquid crystal iphone 7/8/se 2020/se 2022 (042cs20435)

Beline Apple iPhone 7 Kryt Case Lace 3D Apple iPhone 7/8/SE 2020 KP26298 multifarebná

Detail

Čipka 3D Case Collection vytvorená pre každého, kto hľadá niečo jedinečné na ochranu svojho mobilného telefónu. Krajkové puzdrá ponúkajú ochranu aj rôznorodý vzhľad, šité na mieru vašej osobnosti a štýlu. Vyznačujú sa inovatívnym a módnym, trojrozmerným dizajnom a spôsobom realizácie. Vo výrobnom procese tohto prípadu bola použitá technológia UV tlače, ktorá vám umožňuje dosiahnuť vysokokvalitnú grafiku. Tlač sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou proti oderu, je mimoriadne silná a odolná, Prípad okrem originálnych vizuálnych efektov zaručuje bezpečnosť (izmael.eu)

Podobné produkty ako Beline Apple iPhone 7 Kryt Case Lace 3D Apple iPhone 7/8/SE 2020 KP26298 multifarebná , Panzerglass standard pre apple iphone 6/6s/7/8/se 2020/se 2022 číre (2684)

FIXED gélový zadný kryt pre Apple iPhone 7/8/SE (2020), číra

Detail

Popis produktu: Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho smartfónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškriabaním, prachom a prípadnými pádmi. Plne transparentné prevedenie nechá vyniknúť originálnemu dizajnu vášho mobilného telefónu. Puzdro je vyrobené presne na mieru daného zariadenia, nezakrýva nabíjacie ani slúchadlové konektory. Okraje puzdra ľahko presahujú displej a chránia ho tak pred poškriabaním, pre maximálnu ochranu telefónu je však vhodné doplniť puzdro fólií na displej.Vlastnosti:- TPU puzdro presne na mieru daného telefónu- ochrana pred poškriabaním, prachom a pádmi- plne transparentný- ľahko presahujúce okraje púzdra pre ochranu displeja- nezakrýva nabíjacie ani slúchadlové konektory- protišmykové prevedenie- ľahká aplikácia (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako FIXED gélový zadný kryt pre Apple iPhone 7/8/SE (2020), číra , Fixed skin na apple iphone 7/8/se (2020/2022) číry (fixtcs-100)

2x Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 6/iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6s KP11262

Detail

2x Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 6/iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6s - Čierna Veľmi odolné temperované tvrdené sklo s celoplošným lepidlom od renomovanej spoločnosti Wozinsky je perfektným dôkazom, že prvotriedna ochrana nemusí nutne obmedzovať pohodlie pri používaní. V balení sa nachádzajú 2 kusy obchranného skla Sklo je viacvrstvové s odolnosťou proti poškriabaniu. Perfektne chráni displej telefónu a vďaka priľnavej vrstve na celom povrchu sklo k nemu pevne a presne priľne. Sklo pohlcuje energiu generovanú nárazom a rozloží ju na svoj povrch. Vďaka tomu sa rozbije len nalepené sklo a nie celý displej. Temperované sklo nepriaznivo neovplyvňuje citlivosť dotyku. Rám, ktorý ich obklopuje, zabraňuje odštiepeniu krytu. Sklo je balené v elegantnej krabičke. POZNÁMKA: Hrany tvrdeného skla v niektorých prípadoch môžu byť mierne zdvihnuté. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženým handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Aký je rozdiel medzi klasickým 9H/2D vs 9H 3D/5Dsklom na mobil? Tvrdené sklo 3D/5D alebo Full Glue chráni vašu obrazovku po celej časti a má tvarovaný okraj skla presne na váš telefón na rozdiel od klasického skla ktoré nie je zaoblené a nie je chránený celý displej ale je vhodnejší pre púzdro. Špecifikácia: Značka: Wozinsky Chráni celú obrazovku tvrdosť 9H Extrémne odolný proti nárazom a poškriabaniu vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín Chráni váš smartfón pred vodou, prachom, olejom a odtlačkami prstov V balení:2x tvrdené sklo, handričky na čistenie obrazovky, nálepka pre odstránenie prachových častíc všetko potrebné k inštalácii v balení farba: Čierna Apple iPhone 6Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone 6s (izmael.eu)

Podobné produkty ako 2x Wozinsky ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 6/iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6s KP11262 , Fixed magpure na apple iphone 7/8/se (2020/2022) číry (fixpum-100)

Vivanco Floral zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná

Vivanco Floral zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná
Detail

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Floral zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná , Lenuo leshield na iphone se 2020/8/7 zlatý (470573)

Vivanco Day zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná

Vivanco Day zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná
Detail

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Day zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná , Lenuo leshield na iphone se 2020/8/7 čierny (470574)

Vivanco Terrazzo zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná

Vivanco Terrazzo zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná
Detail

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Terrazzo zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná , Epico flexiglass iphone 6/6s/7/8/se 2020 (15812151000028)

Vivanco Love zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná

Vivanco Love zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná
Detail

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Love zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná , Uag pathfinder black iphone se (2022/2020)/8/7 (114007114040)

Vivanco Hand zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná

Vivanco Hand zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná
Detail

Vysoko kvalitný polykarbonátový kryt série Special Edition 2021 je k dispozícii v 5 rôznych prevedeniach a výhradne pre modely Apple. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Hand zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 farebná , Uag plyo ice iphone se (2022/2020)/8/7 (114009114343)

IZMAEL Flexibilná ochranná fólia pre Apple iPhone SE 2022/iPhone SE 2020/iPhone 8/iPhone 7 KP18217

IZMAEL Flexibilná ochranná fólia pre Apple iPhone SE 2022/iPhone SE 2020/iPhone 8/iPhone 7  KP18217
Detail

Hard Ceramic - je flexibilný ochranný povlak ideálne vhodný pre displej telefónu so zakrivenými okrajmi. Skladá sa z niekoľkých vrstiev, vr. hybrid skla a keramiky. Hard Ceramic je veľmi odolný voči akémukoľvek poškodeniu a poskytuje účinnú ochranu. Pri páde sa nerozbije na veľa ostrých a nebezpečných kúskov. Nezmení citlivosť dotykovej obrazovky a vysoká priehľadnosť zaisťuje pohodlné používanie obrazovky. Vďaka olefóbnemu povlaku je mimoriadne odolný voči mastným stopám a odtlačkom prstov. Po demontáži nezanecháva žiadne stopy, je bezpečný pre obrazovku. Vlastnosti: Chránič vyrobený zo sklenenej základne a PET povlaku Úplné lepidlo Vynikajúca dlhodobá ochrana obrazovky pred prachom, poškriabaním či dokonca rozbitím veľmi vysoká priehľadnosť spôsobí, že zabudnete, že je obrazovka niečím chránená Jednoduchosť aplikácie Oleofóbny povlak spôsobujúci stekanie kvapiek vody pri zaplavení Súprava obsahuje: TVRDÉ KERAMICKÉ sklo Čistiaca handrička namočená v alkohole Utierka z mikrovlákna Apple iPhone SE 2022Apple iPhone SE 2020Apple iPhone 8Apple iPhone 7 (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Flexibilná ochranná fólia pre Apple iPhone SE 2022/iPhone SE 2020/iPhone 8/iPhone 7 KP18217 , Uag monarch black iphone se (2022/2020)/8/7 (114003114040)

JT Berlin Pankow Clear zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 priehľadná

JT Berlin Pankow Clear zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 priehľadná
Detail

BackCase „Pankow Clear“ od JT Berlin má rám vyrobený z TPU absorbujúceho nárazy. Tlačidlá na boku sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlakový bod. Zadná strana je vyrobená z akrylového skla odolného proti poškriabaniu (stupeň tvrdosti 2H). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JT Berlin Pankow Clear zadný kryt na mobil Apple iPhone SE (2020), iPhone 8, iPhone 7 priehľadná , Lenuo leather na iphone se 2020/8/7, sivé (470517)

IZMAEL Temperované tvrdené sklo Orange pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP18202

Detail

Temperované tvrdené sklo Orange pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Transparentná Prémiové sklo Temperované tvrdené sklo 9H pre najlepšiu ochranu displeja vášho zariadenia Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022. Ochranné sklo chráni rovnú časť displeja a lepí sa po celej ploche, vďaka tomu je priľnutie k displeju telefónu perfektné a kryje tak len rovnú časť displeja, končí v mieste, kde sa displej začína ohýbať. Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 chráni 5x viac nárazov ako normálne ochranné sklo. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženou handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Čo znamená tvrdosť 9H? Tvrdosť 9H označuje tvrdosť samotného skla. Meria sa pomocou Mohsovej stupnice, ktorá je škálovaná číselným radom od 1 do 10. Tvrdosť v hodnote 1 znamená, že materiál je ľahko poškriabateľný nechtom (túto tvrdosť prirovnávajú k minerálu mastenec). Do materiálu s tvrdosťou v hodnote 10, naopak, nie je možné rýpať ani pilníkom (túto tvrdosť prirovnávajú k diamantu). Tvrdené sklá by podľa tejto stupnice mali byť také tvrdé, ako minerál korund (úroveň 9), na poškriabanie ktorého by ste museli vynaložiť naozaj nadľudské úsilie. Vďaka tomu je sklo výborným bezpečnostným prvkom, ktorý ochráni displej telefónu pred väčšinou nárazov. Je až 3x tvrdšie ako klasické ochranné fólie, ktoré dosahujú hodnotu tvrdosti len okolo 3-4H a sú účinné maximálne proti poškriabaniu displeja. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Špecifikácia: 100% zbrusu nové a vysoko kvalitné sklo Ultra tenké tvrdosť 9H 100% priehľadnosť vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín Chráni váš smartfón pred vodou, prachom, olejom a odtlačkami prstov 99% UV ochrana: Znižuje únavu očí spôsobenú obrazovkou LCD všetko potrebné k inštalácii v balení Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone SE 2022 (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Temperované tvrdené sklo Orange pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP18202 , Lenuo leshield na iphone se 2020/8/7 modrý (470572)

Tactical Glass Shield 2.5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP25800

Detail

Tactical Glass Shield 2.5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Čierna Prémiové sklo Tactical Glass Shield 2.5D pre najlepšiu ochranu displeja mobilného telefónu Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022. Ochranné sklo chráni rovnú časť displeja a lepí sa po celej ploche, vďaka tomu je priľnutie k displeju telefónu perfektné a kryje tak len rovnú časť displeja, končí v mieste, kde sa displej začína ohýbať. Hrúbka skla je iba 0,33mm, na displeji je tak prakticky nerozoznateľné, ale dostatočne pevné, aby ochránilo displej telefónu pri nechcenom páde. Oleofóbna úprava tvrdeného skla Tactical Glass Shield 2.5D zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov, veľmi ľahko sa čistí a spoľahlivo odpudzuje vodu. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženým handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Špecifikácia: kryje celú plochu displeja až k okrajom hrúbka: 0,33 mm tvrdosť 9H 100% priehľadnosť oleofóbna štruktúra proti odtlačkom prstov 2.5D - kryje celú plochu displeja až k okrajom vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín všetko potrebné k inštalácii v balení Farba: Čierna Obsah balenia ochranné tvrdené sklo vlhčený obrúsok handrička z mikrovlákna pre vyleštenie displeja antistatická fólia pre odstránenie prachu Rozdiely ochranného skla Tactical 5D vs Tactical 2.5D. 5D je prémiové ochranné sklo, ktoré je tvarované tak, aby pokrylo maximum plochy displeja. Lepí po celej ploche a zabraňuje tak vzniku bublín a vnikaniu nečistôt pod sklo. 2.5D sklo je vlastnosťami rovnaké ako 5D avšak s tým rozdielom, že je rovné, nekryje zahnuté časti displeja a končí obvykle v mieste, kde displej prestáva byť perfektne plochý. Preto sklo 2.5D je vhodné aj pre použitie akéhokoľvek púzdra. Kompaktibilný: Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone SE 2022 (izmael.eu)

Podobné produkty ako Tactical Glass Shield 2.5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP25800 , Spigen alignmaster fc black iphone se 2022/se 2020/8/7 (agl01294)

Tactical Glass Shield 5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP25789

Detail

Tactical Glass Shield 5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Biela Prémiové sklo Tactical Glass Shield 5D pre najlepšiu ochranu displeja mobilného telefónu Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022. Ochranné sklo chráni rovnú aj zahnutú časť displeja a lepí po celej svojej ploche, vďaka tomu je priľnutie k displeju telefónu perfektné. Hrúbka skla je iba 0,33mm, na displeji je tak prakticky nerozoznateľné, ale dostatočne pevné, aby ochránilo displej telefónu pri nechcenom páde. Oleofóbna úprava tvrdeného skla Tactical Glass Shield 5D zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov, veľmi ľahko sa čistí a spoľahlivo odpudzuje vodu. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženým handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Špecifikácia: zahnuté okraje skla kryjú celý displej hrúbka: 0,33 mm tvrdosť 9H 100% priehľadnosť oleofóbna štruktúra proti odtlačkom prstov zakryje škrabance na displeji, telefón je potom zase ako nový vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín všetko potrebné k inštalácii v balení Farba: Biela Obsah balenia ochranné tvrdené sklo vlhčený obrúsok handrička z mikrovlákna pre vyleštenie displeja antistatická fólia pre odstránenie prachu Rozdiely ochranného skla Tactical 5D vs Tactical 2.5D. 5D je prémiové ochranné sklo, ktoré je tvarované tak, aby pokrylo maximum plochy displeja. Lepí po celej ploche a zabraňuje tak vzniku bublín a vnikaniu nečistôt pod sklo. 2.5D sklo je vlastnosťami rovnaké ako 5D avšak s tým rozdielom, že je rovné, nekryje zahnuté časti displeja a končí obvykle v mieste, kde displej prestáva byť perfektne plochý. Preto sklo 2.5D je vhodné aj pre použitie akéhokoľvek púzdra. Kompaktibilný: Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone SE 2022 (izmael.eu)

Podobné produkty ako Tactical Glass Shield 5D sklo pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP25789 , Epico ultimate case iphone 7/8/se (2020)/se (2022) - zlatý (15810102000006)

4x Sklo na kameru 3mk pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP20918

Detail

4x Sklo na kameru 3mk pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 - Transparentná Nerozbitné sklo a fólia na fotoaparát. Vysoká ochrana proti poškriabaniu: Tvrdosť sita udržiavaná na vysokej úrovni 6H je udržiavaná dodatočnými keramickými vrstvami, ktoré nepridávajú na pôvodnej hrúbke skla. Lens Protection™ zvyšuje tvrdosť obrazovky až 2,5-krát: V prípade pádu sa nerozbije na veľa nebezpečných kúskov. Nielen, že je odolný voči prasknutiu, ale tiež vytvrdzuje obrazovku. Pozoruhodne tenký - 0,16 mm: Po aplikovaní skla vyzerá, že na obrazovke nie je žiadna ďalšia vrstva. Lens Protection™ zaručuje vysokú odolnosť, pričom je stále nedetekovateľný. Špecifikácia: Balenie obsahuje: 4x sklo na fotoaparát, handrička na čistenie Značka: 3mk Farba: Transparentná Tvrdosť: 6H Hrúbka: 0,16mm Vylepšená odolnosť proti nárazu: 2,5x Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone SE 2022 (izmael.eu)

Podobné produkty ako 4x Sklo na kameru 3mk pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone SE 2022 KP20918 , Spigen liquid air black iphone 7/8/se 2020/se 2022 (042cs20511)

IZMAEL Temperované tvrdené sklo 9H pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s KP11032

Detail

Temperované tvrdené sklo 9H pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s - Transparentná Prémiové sklo Temperované tvrdené sklo 9H pre najlepšiu ochranu displeja vášho zariadenia Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s. Ochranné sklo chráni rovnú časť displeja a lepí sa po celej ploche, vďaka tomu je priľnutie k displeju telefónu perfektné a kryje tak len rovnú časť displeja, končí v mieste, kde sa displej začína ohýbať. Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s chráni 5x viac nárazov ako normálne ochranné sklo. Návod na nalepenie skla Aplikovať ochranné sklo je jednoduché. Displej čo najstarostlivejšie očistite priloženou handričkou namočenou v alkohole a po zaschnutí povrch vyleštite priloženým handričkou z mikrovlákna. Než priložíte sklo uistite sa, že na displeji ani v okolí slúchadlá nezostali žiadne nečistoty, ktoré by bránili dokonalému priľnutiu skla, alebo ho mohli znehodnotiť. Pred pritlačením tvrdeného skla dbajte na to, aby sklo bolo na výšku i šírku perfektne vycentrované, a od stredu vytlačte vzduch do krajov. Čo znamená tvrdosť 9H? Tvrdosť 9H označuje tvrdosť samotného skla. Meria sa pomocou Mohsovej stupnice, ktorá je škálovaná číselným radom od 1 do 10. Tvrdosť v hodnote 1 znamená, že materiál je ľahko poškriabateľný nechtom (túto tvrdosť prirovnávajú k minerálu mastenec). Do materiálu s tvrdosťou v hodnote 10, naopak, nie je možné rýpať ani pilníkom (túto tvrdosť prirovnávajú k diamantu). Tvrdené sklá by podľa tejto stupnice mali byť také tvrdé, ako minerál korund (úroveň 9), na poškriabanie ktorého by ste museli vynaložiť naozaj nadľudské úsilie. Vďaka tomu je sklo výborným bezpečnostným prvkom, ktorý ochráni displej telefónu pred väčšinou nárazov. Je až 3x tvrdšie ako klasické ochranné fólie, ktoré dosahujú hodnotu tvrdosti len okolo 3-4H a sú účinné maximálne proti poškriabaniu displeja. Po inštalácii skla nedochádza k zhoršeniu dotykových vlastností displeja ani ku skresleniu farebného podania displeja, perfektné optické vlastnosti zostávajú zachované. Špecifikácia: 100% zbrusu nové a vysoko kvalitné sklo Ultra tenké tvrdosť 9H 100% priehľadnosť vyrobené presne na mieru daného telefónu jednoduchá inštalácia bez vzduchových bublín Chráni váš smartfón pred vodou, prachom, olejom a odtlačkami prstov 99% UV ochrana: Znižuje únavu očí spôsobenú obrazovkou LCD všetko potrebné k inštalácii v balení Apple iPhone 7Apple iPhone 8Apple iPhone SE 2020Apple iPhone 6Apple iPhone 6s (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Temperované tvrdené sklo 9H pre Apple iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020/iPhone 6/iPhone 6s KP11032 , Alzaguard na iphone 7 / 8 / se 2020 / se 2022 číre (agd-pct0049z)

FIXED flipové púzdro TOPIC pre Apple iPhone 7/8/SE (2020), čierna

Detail

Popis produktu: Elegantné puzdro FIXED Opus typu kniha navrhnuté presne na mieru vášho telefónu. Zaistí maximálnu ochranu vášho zariadenia proti pádom, škrabancom a nečistote. Napriek tomu zostáva zachovaný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a fotoaparátu, bez nutnosti vyberať telefón z puzdra. Odklápacia predná strana má zatváranie na magnet a plne chráni displej zariadenia. Navyše má na vnútornej strane praktické vrecká na kreditné karty a bankovky.Vlastnosti:- vyrobené z PU kože- perfektný tvar na mieru telefónu- odklápacia čelná tvrdená časť s vreckami pre rôzne karty- uchytenie pomocou magnetu (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako FIXED flipové púzdro TOPIC pre Apple iPhone 7/8/SE (2020), čierna , Epico ultimate case iphone 7/8/se (2020)/se (2022) - strieborný (15810102100006)

FIXED pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCC-100)

FIXED pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCC-100)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Ultra tenké TPU puzdro Fixed pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) spája jednoduchosť s efektívnou ochranou vášho telefónu. Ochranný kryt je vyrobený z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát mobilného telefónu pred poškriabaním, prachom alebo prípadnými pádmi. Je tenký, teda takmer vôbec nezväčšuje rozmery telefónu ani nedeformuje jeho dizajn. Puzdro je robené na mieru daného telefónu, máte prístup ku všetkým ovládacím tlačidlám, konektorom a fotoaparátu.Kľúčové vlastnosti ochranného krytu FIXED pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022)TPU materiál zaisťuje skvelú ochranu pred poškriabaním, prachom a pádmiPuzdro je vyrobené presne pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022)Chváli sa hrúbkou iba 0,5 mmNezakrýva žiadne konektory ani tlačidláVďaka svojmu protišmykovému vyhotoveniu zníži pravdepodobnosť... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCC-100) , Uag pathfinder se midnight camo iphone se (2022/2020)/8/7 (114006114061)

SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 (SAFE95105)

SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 (SAFE95105)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, pevný, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte váš telefón pred poškodením vďaka krytu na mobil SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je kvalitným spracovaním spoľahlivou zárukou veľmi vysokej odolnosti. Povrch je príjemný na dotyk a drží sa dobre v ruke. Samozrejmé je, že pri tomto kryte na mobil SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 kryt nezakryje prístup ku konektoru napájania aj k ostatným tlačidlám nevyhnutným na ľahké používanie mobilného telefónu. Kryt na mobil je tuhý, kvôli tomu sa môže horšie nasadzovať, ale potom bude pevne držať. Ochranný kryt na mobil na Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022) zaručí vášmu telefónu ochranu pred poškodením. Hlavné prednosti krytu na mobil SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 Praktická ochrana telefónu Apple iPhone... (alza.sk)

Podobné produkty ako SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 (SAFE95105) , Panzerglass standard privacy pre apple iphone 6/6s/7/8/se (2020)/se (2022) číre (p2684)

Hama "Antibakteriell" zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation)

Hama "Antibakteriell" zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation)
Detail

Mobilné telefóny sú skutočnou živnou pôdou. Už nie! Presne nasadený, priehľadný „antibakteriálny“ kryt mobilného telefónu svojím povrchom zabraňuje množeniu baktérií. Antimikrobiálny účinok a odolnosť proti poškriabaniu pevného krytu chránia nielen váš mobilný telefón, ale aj vás. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hama "Antibakteriell" zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) , Fixed story pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) čierny (fixst-100-bk)

Otterbox zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľadná

Otterbox  zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľadná
Detail

Priehľadný ochranný kryt pre iPhone 7 Chráňte svoj smartphone týmto svetlom, prakticky neviditeľnou ochranou proti poškriabaniu a nárazom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Otterbox zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľadná , Fixed fit pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) čierne (fixfit-100-bk)

MG Outer Space kryt na iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2020, čierny

Detail

Silikónové puzdro je vhodné ochranu pred mechanickým poškodením v dôsledku pádov alebo otrasov. Kryt bol vyrobený z dvoch častí, pružného rámu TPU a pevného PC materiálu pre najlepšiu odolnosť. Vyvýšené okraje okolo displeja chránia telefón pred poškriabaním, keď ho položíte na rovný povrch. Pružný TPU gél neutralizuje otrasy a pevný PC materiál použitý na zadnej strane puzdra chráni pred silným tlakom. Zosilnené okraje chránia vaše vybavenie pred poškodením pri páde. Užívatelsky prívetivý Toto puzdro bolo navrhnuté tak, aby zaistilo maximálne pohodlie pri používaní telefónu. To je dosiahnuté citlivými tlačidlami, ktoré chránia citlivé oblasti zariadenia, pričom neznižujú ich funkčnosť. Okraje puzdra sú v miestach slúchadiel a konektorov pre nabíjanie presne orezané, preto je zapájanie zástrčiek veľmi pohodlné. Výrobok dobre padne do ruky, zaisťuje plnú ergonómiu a pohodlie pri používaní. Vlastnosti: • Materiál: PC, TPU • Hybridné puzdro • Priehľadný dizajn • Vyrobený zo silného PC a pružného TPU materiálu • Vyvýšené okraje chránia obrazovku a šošovku fotoaparátu • Integrované tlačidlá • Presné výrezy zaručujú ľahký prístup ku všetkým potrebným portom (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Outer Space kryt na iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2020, čierny , Fixed story pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) ružový (fixst-100-pk)

Otterbox Symmetry zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čie

Otterbox Symmetry zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čie
Detail

Štýl, ktorý chcete. Ochrana, ktorú potrebujete. MENEJ JE VIAC. ZARIADENIE A ODOLNOSŤ V RÝCHLYCH ČASOCH. Najtenší a najľahší ochranný kryt s certifikovanou ochranou proti pádu + od OtterBoxu. Vyjadrite svoj štýl - vyberte sériu Symetria. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Otterbox Symmetry zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čie , Fixed story pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) červený (fixst-100-r)

Hama Crystal zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľad

Hama Crystal zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľad
Detail

Poskytnite ochranu svojmu Apple iPhone 7/8! Kryt spoľahlivo chráni kryt pred poškriabaním. Ak chcete, aby to bolo nenápadné, je táto priehľadná obálka tou správnou voľbou. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hama Crystal zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) priehľad , Fixed topic pre apple iphone 7/8/se (2020/2022) čierne (fixtop-100-bk)

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čierna

Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čierna
Detail

Tento tuhý zadný kryt vyrobený z polykarbonátu sa vyznačuje svojim ultratenkým dizajnom a mäkkým povrchom. Dokonale sa prispôsobí dizajnu vášho smartphonu a chráni ho pred ľahkými škrabancami a hrboľmi. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Gentle zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) čierna , Fixed story pre apple iphone 7/8/se (2020/2022), modrý (fixst-100-bl)

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružová

Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružová
Detail

Tento zadný kryt je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, aby dokonale sedel. Kryt ponúka vďaka mäkkému povrchu príjemný pocit. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco Hype zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružová , Fixed pre apple iphone 7 plus/8 plus číry (fixtcc-101)

Hama Curve zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružovozlat

Hama Curve zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružovozlat
Detail

perfektná všestranná ochrana pre Apple iPhone 7/8 vo výklopnej taške v lesklom vzhľade: štýlová a moderná kovová funkcia stojana na pozeranie videozáznamov so skrytým magnetickým uzatváracím vreckom na karty alebo podobným priehľadným a flexibilným držiakom pre väčšie pohodlie pri pripevňovaní mäkkej podšívky smartfónu Ochrana citlivého displeja, vrecka vo vnútri napríklad na vizitky, zaoblených okrajov brožúry optimálne chráni smartphone pred znečistením a poškriabaním. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hama Curve zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) ružovozlat , Panzerglass edge-to-edge pre apple iphone 6/6s/7/8/se 2020/se 2022 čierne (2679)

FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXPUM-100)

FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXPUM-100)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU a polykarbonát, pevný, MagSafe, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj telefón proti poškodeniu vďaka krytu na mobil FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry. Ide o zadný kryt na telefón, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením spoľahlivou zárukou spoľahlivou zárukou. Materiál krytu je príjemný na dotyk a výborne sa drží. Samozrejmé je, že pri tomto kryte na telefón FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry zostane zachovaný prístup k nabíjaniu a k dalším tlačidlám nutným na plynulé používanie telefónu. Za jeho najväčšiu prednosť je považovaná kompatibilita s bezdrôtovým nabíjaním, ktoré je čím ďalej častejšie pri mobilných telefónov využívané. Samozrejme môžete počítať s tým, že je kompatibilný s modernou technológiou MagSafe, ktorá slúži na bezdrôtové dobíjanie telefónov od značky Apple. Kryt na... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXPUM-100)

FIXED Skin na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCS-100)

FIXED Skin na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCS-100)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Ak chcete spoľahlivo ochrániť svoj mobilný telefón Apple iPhone 7, bezfarebný zadný kryt Fixed vám to nielen umožní, ale dostane vás aj ďalšími vlastnosťami.Svoj mobilný telefón musíte náležite chrániť. Číry zadný kryt Fixed predstavuje jedinečnú a vizuálne zaujímavú ochranu na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022). Bol vyrobený z kvalitného a netoxického termoplastického polyuretánu (TPU) a má jemnú a ultratenkú gélovú štruktúru. Samozrejmosťou je prístup k nabíjacím a slúchadlovým konektorom bez toho, aby ste museli mobil vybrať. Puzdro je protišmykové, čo ešte zvyšuje ochranu vášho telefónu a navyše sa veľmi ľahko nasadzuje. Okrem toho vám perfektne sadne do ruky, takže s ním nebudete mať žiadne starosti navyše. Dôležité prednostiVyrobené z kvalitného a netoxického... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Skin na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCS-100)

JT Berlin Kreuzberg zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) č

JT Berlin Kreuzberg zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) č
Detail

Jemné a luxusné kožené puzdro od JT Berlin. Exkluzívny ClipOnCover vyrobený z robustnej tvrdej škrupiny potiahnutej najlepšou pravou kožou. Mäkká zamatová podšívka na vnútornej strane chráni zadnú časť smartfónu. Kryt optimálne chráni váš smartphone pred kvapkami, poškriabaním a prachom. Ochranný obal sa prispôsobí ako druhá koža a váš smartphone bude ťažko viditeľne hrubší. Hladký chrbát dáva prípadu ešte elegantnejší vzhľad. Logo JT Berlin je zreteľne viditeľné na všetkých ClipOnCovers a pritom diskrétne. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JT Berlin Kreuzberg zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) č

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation)

JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation)
Detail

BackCase Pankow Soft od JT Berlin je veľmi tenký a dobre premyslený obal pre smartfón. Vonkajšia vrstva puzdra je potiahnutá trendovou štruktúrou, ktorá robí zariadenie skvelým držaním. Vyrobené z flexibilného TPU, je puzdro veľmi tenké a ľahké, ale dostatočne robustné, aby chránilo smartphone pred poškodením aj pri páde z výšky 1 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1 m. Vyrobené z vysoko kvalitného TPU so zosilnenými rohmi. S povlakom odolným proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové a elastické vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne dokonale. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JT Berlin Pankow Soft zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation)

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation

JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation
Detail

Batéria BackCase Pankow Solid od spoločnosti JT Berlin je extrémne robustné dvojdielne puzdro pre smartphone. Vonkajšia strana polykarbonátového puzdra je vybavená štruktúrou, ktorá umožňuje skvelé držanie zariadenia. Flexibilná vložka TPU je extrémne ľahká a spoľahlivo vankúšiky padajú z výšky až 1,2 m. Bočné tlačidlá sú tiež chránené a ponúkajú optimálny tlak. Vďaka tenkej konštrukcii je možné bezdrôtové nabíjanie. Ochrana proti pádu testovaná do 1,2 m. Vyrobené z vysoko kvalitného polykarbonátového obalu s vložkou TPU. Zvýšená bočná hrana pre dodatočnú ochranu obrazovky. Tenký, ultraľahký dizajn. Veľmi dobré hmatové vlastnosti. Všetky funkcie, napr B. Tlačidlá, pripojenia, fotoaparát a indukčné nabíjanie sú stále dokonale použiteľné. Vyrobené úplne dokonale. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako JT Berlin Pankow Solid zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation

Black Rock Fitness zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) či

Black Rock Fitness zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) či
Detail

flexibilný silikónový protišmykový povrch puzdra pre príjemné haptické zdvihnutie hrán zabráni poškriabaniu na displeji ultratenký dizajn prístup ku všetkým tlačidlám a prístupovým bodom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Black Rock Fitness zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Generation) či

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE modrá

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE modrá
Detail

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE modrá

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE jahodová

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE jahodová
Detail

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE jahodová

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE zelená

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE zelená
Detail

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE zelená

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE čierna

Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE čierna
Detail

Tento zadný kryt je vyrobený zo 100% biologicky odbúrateľných a prírodných materiálov. Čisté prírodné farby podčiarkujú ekologický aspekt tejto produktovej série. Hlavná zložka, PBAT, je biologicky odbúrateľná a rozkladá sa bez zanechávania toxických zvyškov. Sekundárna zložka uhličitanu vápenatého sa vyskytuje vo veľkej miere v horninách na celom svete a je prakticky nerozpustná vo vode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vivanco GoGreen zadný kryt na mobil Apple iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE čierna

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022), modrý (FIXST-100-BL)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022), modrý (FIXST-100-BL)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Ochranný kryt FIXED Story v modrej farbe pre mobilný telefón Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) spája jednoduchosť s efektívnou ochranou vášho telefónu. Ochranný kryt je vyrobený z jemného silikónu so soft touch úpravou, ktorý chráni boky a chrbát mobilného telefónu pred poškriabaním, prachom alebo prípadnými pádmi. Ochranný kryt je príjemný na dotyk, kopíruje tvar telefónu a nešmýka sa v ruke. Tento kryt FIXED Story je robený na mieru daného telefónu, vďaka tomu vás neoberá o prístup ku všetkým ovládacím tlačidlám a nebráni funkcii bezdrôtového nabíjania. Kľúčové vlastnosti o chranného krytu FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) v modrej farbeMateriál z jemného silikónu so soft touch úpravou kopíruje tvar telefónu a nešmýka sa v rukePuzdro je vyrobené... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022), modrý (FIXST-100-BL)

FIXED FIT pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXFIT-100-BK)

FIXED FIT pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXFIT-100-BK)
Detail

Puzdro na mobil - pro Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), flipové, materiál umelá koža, ochrana displeja pred poškriabaním, priestor na kreditnú kartu, zatváranie na magnet, výrezy na konektory a tlačidlá a ručne šité Luxusné ručne šité puzdro FIXED FIT v čiernej farbe je určené pre mobilný telefón Apple iPhone 7. Vďaka použitej PU koži a perfektnému kopírovaniu tvaru telefónu vyzerá veľmi dobre. Flipové puzdro bezpečne chráni displej aj zadnú časť mobilného telefónu.Luxusné ručne šité puzdro FIXED FIT v čiernej farbe je určené pre mobilný telefón Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022). Vďaka použitej PU koži a perfektnému kopírovaniu tvaru telefónu vyzerá veľmi dobre. Flipové puzdro bezpečne chráni displej aj zadnú časť mobilného telefónu.Zároveň pri jeho využití máte stále prístup ku všetkým ovládacím prvkom a výstupom. Napr. pri nabíjaní alebo počúvaní hudby je puzdro stále bezpečne zatvorené magnetickou sponou. Pridajte k tomu fakt, že... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED FIT pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXFIT-100-BK)

FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXTOP-100-BK)

FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXTOP-100-BK)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál umelá koža, pevný, ochrana displeja pred poškriabaním, priestor na kreditnú kartu, integrovaný stojan, zatváranie na magnet, výrezy na konektory a tlačidlá Ochráňte svoj mobilný telefón vďaka krytu na mobil FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne. Ide o flipové puzdro, ktoré je svojím vyhotovením poistkou odolnosti. Povrch krytu je na dotyk príjemný a dobre sa v ruke drží. Istotou je tiež, že pri tomto kryte na mobil FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne zostane zachovaný prístup ku konektoru napájania aj k tlačidlám nevyhnutným na bezstarostné používanie vášho telefónu. Bol skonštruovaný tak, aby sa postaral o ochranu displeja pred poškriabaním. Určitee využijete aj jeho priestor na uschovanie kreditnej karty. Zatvára sa na magnet a to vám zaručí, že sa sám nikdy nedokáže otvoriť. Môže sa tiež pochváliť integrovaným stojanom. Táto... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXTOP-100-BK)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) červený (FIXST-100-R)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) červený (FIXST-100-R)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá S krytom FIXED Story v červenom vyhotovení ochránite váš telefón Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022). Kryt je tvorený zo silikónu, je mäkký a bráni poškodeniu a poškriabaniu zariadenia. Kryt FIXED disponuje otvormi na prístup ku konektorom a tlačidlám a možno s ním bezdrôtovo nabíjať váš telefón.Kľúčové vlastnosti krytu FIXED Story pre Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022)Kryt FIXED Story je určený pre telefón Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022)Chráni váš telefón pred poškodením a poškriabanímČervené vyhotovenie je ideálne ako doplnokFIXED Slim kryt je tvorený silikónom (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) červený (FIXST-100-R)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) ružový (FIXST-100-PK)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) ružový (FIXST-100-PK)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá S krytom FIXED Story v ružovom vyhotovení ochránite váš telefón Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022). Kryt je vyrobený zo silikónu, je mäkký a bráni poškodeniu a poškriabaniu zariadenia. Kryt FIXED disponuje otvormi na prístup ku konektorom a tlačidlám a môžete s ním bezdrôtovo nabíjať váš telefón.Kľúčové vlastnosti krytu FIXED Story pre Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022)Kryt FIXED Story je určený pre telefón Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022)Chráni váš telefón pred poškodením a poškriabanímRužové vyhotovenie je ideálne ako doplnokFIXED Slim kryt je tvorený silikónom (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) ružový (FIXST-100-PK)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierny (FIXST-100-BK)

FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierny (FIXST-100-BK)
Detail

Kryt na mobil - pre Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2020) a iPhone SE (2022), materiál TPU, mäkký, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním, výrezy na konektory a tlačidlá Chráňte svoj telefón pred poškodením za pomoci čierneho ochranného krytu FIXED Story, ktorý je určený pre smartfóny Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022). Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným vyhotovením a odolnosťou zárukou vysokého bezpečia pre Apple iPhone 7, iPhone 8 a iPhone SE (2020/2022). Materiál vybraný na výrobu tohto krytu na mobil je silikón TPU. TPU je populárny pre svoju odolnosť, tuhosť a pružnosť aj pri vysokom výkyve teplôt. Samozrejmosťou je, že zachováva prístup k portu na nabíjanie aj k ostatným ovládacím prvkom potrebným pre nevyhnutné používanie vášho mobilného telefónu. Kryt FIXED je pevný, vďaka čomu sa môže náročnejšie nasadzovať, avšak potom bude veľmi pevne držať. Pogumovaný povrch je príjemný na dotyk, dobre sa drží a zamedzí vypadnutiu z... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierny (FIXST-100-BK)

Black Rock Ultra Thin Iced zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Genera

Black Rock Ultra Thin Iced zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Genera
Detail

Kryt chráni Apple iPhone 7/8 pred poškriabaním a dáva mu individuálny štýl. Polopružné a priesvitné polypropylénové puzdro s matnou povrchovou úpravou pre odolnosť proti poškriabaniu tenký prístup k tlačidlám a vstupom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Black Rock Ultra Thin Iced zadný kryt na mobil Apple iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE (2. Generation), iPhone SE (3. Genera

MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 7/8/SE 2020, červený

MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 7/8/SE 2020, červený
Detail

Kryt na telefón MG Kickstand sa vyznačuje vysoko kvalitným spracovaním a elegantným vzhľadom. Môžete ho používať ako ochranu telefónu, štýlový doplnok alebo vďaka funkcie stojana ako podporu zariadenia. Kryt je flexibilný a chráni zariadenie v prípade pádov alebo otrasov. Praktický stojan Na zadnej strane sa nachádza mimoriadne praktický držiak s magnetmi, ktorý má funkciu stojana a výrazne zvyšuje pohodlie pri používaní puzdra, pretože vám umožňuje sledovať filmy, či videá. Držiak je možné nasadiť na prst, aby ste telefón držali bezpečnejšie v ruke. Umožňuje tiež funkciu stojana alebo pripevniť telefón k magnetickému držiaku do auta. Magnetická funkcia Stojan je vybavený vstavaným magnetom, vďaka ktorému je kryt ideálnym príslušenstvo pre magnetické držiaky do auta, či iné magnetické príslušenstvo. Protišmykový dizajn Telefón umiestnený v puzdre je veľmi dobre chránený v prípade pádu alebo iného mechanického poškodenia. Pohodlne sa drží v ruke a nekĺže. Vďaka tomu sa výrazne zlepší váš komfort každodenného používania. Vlastnosti: • Kvalitný silikónový materiál • Funkcia stojanu zaisťuje stabilitu a držanie telefónu na stole • Stojan je možné použiť vodorovne i horizontálne • Zaručená ochrana mobilného telefónu • Protišmykový materiál • Magnet umiestnený v stojane • Vhodné na používanie s magnetickým držiakom do auta (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 7/8/SE 2020, červený

DUX DUCIS Fino kryt na iPhone 7/8/SE 2020, zelený

DUX DUCIS Fino kryt na iPhone 7/8/SE 2020, zelený
Detail

Puzdra a kryty značky DUX DUCIS sa pýšia kvalitnými materiálmi a precíznym spracovaním. Elegantný kryt na mobil DUX DUCIS Fino je vyrobený z kvalitného PC materiálu a mäkkého TPU materiálu na boku. Kryt má protišmykové vlastnosti, nezanecháva odtlačky prstov a disponuje mierne vyvýšenými okrajmi, ktoré chránia displej i objektív fotoaparátu. Vďaka svojim vlastnostiam dokáže absorbovať silu nárazu do seba, čím môže ochrániť váš telefón pred poškodením. Výhodou je i podpora bezdrôtového nabíjania vďaka čomu môžete používať bezdrôtovú nabíjačku bez nutnosti vyberania telefónu z krytu. Kryt pôsobí elegantným a luxusným dojmom, vďaka čomu sa stane príjemnou ozdobou vášho mobilného telefónu. Vlastnosti: • Poskytuje ochranu telefónu pri každodennom používaní • Podporuje bezdrôtové nabíjanie • Chráni pred znečistením a prachom • Protišmykový povrch • Kvalitný PC a TPU materiál • Eliminuje odtlačky prstov • Mierne vyvýšené okraje • Vysoká odolnosť • Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým portom a tlačidlám • Elegantný a štýlový dizajn (mobilego.sk)

Podobné produkty ako DUX DUCIS Fino kryt na iPhone 7/8/SE 2020, zelený

CELLULARLINE SUPREMECIPH747K PRE APPLE IPHONE 7/8/SE 2020 KOZENE PUZDRO TYPU KNIHA SUPREME, CIERNE

CELLULARLINE SUPREMECIPH747K PRE APPLE IPHONE 7/8/SE 2020 KOZENE PUZDRO TYPU KNIHA SUPREME, CIERNE
Detail

KOŽENÉ PÚZDRO . Luxusné kožené puzdro typu kniha CellularLine SUPREME predstavuje štýlový doplnok pre váš mobilný telefón. Je vyrobené z najkvalitnejšej pravý kože, ktora Caso získa charakteristickú patinu az každého puzdra sa (andreashop.sk)

Podobné produkty ako CELLULARLINE SUPREMECIPH747K PRE APPLE IPHONE 7/8/SE 2020 KOZENE PUZDRO TYPU KNIHA SUPREME, CIERNE
SAFE by Panzerglass Case Apple iPhone 7/8/SE 2020/2022 (SAFE95105), FIXED pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCC-100), Epico Flip iPhone 7/8/SE (2020)/SE (2022) – čierne (15811131300007), Spigen Liquid Crystal iPhone 7/8/SE 2020/SE 2022 (042CS20435), PanzerGlass Standard pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 číre (2684), FIXED Skin na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXTCS-100), FIXED MagPure na Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) číry (FIXPUM-100), Lenuo Leshield na iPhone SE 2020/8/7 Zlatý (470573), Lenuo Leshield na iPhone SE 2020/8/7 Čierny (470574), EPICO FLEXIGLASS iPhone 6/6S/7/8/SE 2020 (15812151000028), UAG Pathfinder Black iPhone SE (2022/2020)/8/7 (114007114040), UAG Plyo Ice iPhone SE (2022/2020)/8/7 (114009114343), UAG Monarch Black iPhone SE (2022/2020)/8/7 (114003114040), Lenuo Leather na iPhone SE 2020/8/7, sivé (470517), Lenuo Leshield na iPhone SE 2020/8/7 Modrý (470572), Spigen AlignMaster FC Black iPhone SE 2022/SE 2020/8/7 (AGL01294), Epico Ultimate Case iPhone 7/8/SE (2020)/SE (2022) - zlatý (15810102000006), Spigen Liquid Air Black iPhone 7/8/SE 2020/SE 2022 (042CS20511), AlzaGuard na iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2022 číre (AGD-PCT0049Z), Epico Ultimate Case iPhone 7/8/SE (2020)/SE (2022) - strieborný (15810102100006), UAG Pathfinder SE Midnight Camo iPhone SE (2022/2020)/8/7 (114006114061), PanzerGlass Standard Privacy pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE (2020)/SE (2022) číre (P2684), FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierny (FIXST-100-BK), FIXED FIT pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXFIT-100-BK), FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) ružový (FIXST-100-PK), FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) červený (FIXST-100-R), FIXED Topic pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022) čierne (FIXTOP-100-BK), FIXED Story pre Apple iPhone 7/8/SE (2020/2022), modrý (FIXST-100-BL), FIXED pre Apple iPhone 7 Plus/8 Plus číry (FIXTCC-101), PanzerGlass Edge-to-Edge pre Apple iPhone 6/6s/7/8/SE 2020/SE 2022 čierne (2679)