Kolagén na pleť

Produkt Kolagén na pleť sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kolagén na pleť upraviť a produkt hľadať znova.

Kolagén na pleť

Kolagén na pleť
Detail

Skin collagen Kolagén Rybí kolagén Rybí kolagén, inak známy aj ako morský kolagén, je v porovnaní s ostatnými kolagénmi živočíšneho charakteru obohatený o látky glycín a prolín. Morský kolagén, kráľ medzi kolagénmi, obsahuje: bioaktívny hydrolyzovaný kolagén z morských rýb vitamín C Benefity rybieho kolagénu: Svieža, mladá a pružná pokožka – je snom každej ženy. Rybí kolagén obsahuje látky, ktoré účinne bojujú proti starnutiu pokožky, čo ocenia najmä ženy. Kolagén je totiž látka, ktorá sa prirodzene v ľudskom tele prestáva tvoriť vo veku okolo 25 rokov a po 40. roku života ho organizmus obsahuje v minimálnom množstve. Jeho nedostatok je viditeľný najmä na pokožke – keďže kolagén tvorí až 70 % jej zloženia, je dôležité ho dopĺňať aj formou výživových doplnkov. Po doplnení kolagénu je pokožka hydratovaná, pevná, svieža a hladká. Vrásky – kolagén zjemňuje vrásky – vrásky na čele, vrásky v okolí očí aj úst, vyhladzuje ich a vypĺňa. Celulitída – dopĺňanie kolagénu je ideálnym bojom proti celulitíde, pretože látky v kolagéne udržiavajú pevnosť pokožky. Kĺbová výživa – nielen koža je miestom, kde je potrebné doplňovať kolagén. Kolagén tvorí až 90 % výplne kostí a súbežne s vekom a poklesom tvorby kolagénu klesá aj obsah kostnej výplne, kostnej hmoty. To môže viesť k rôznym ochoreniam, ako je napríklad osteoporóza. Rybí kolagén účinne podporuje vstrebávanie vápnika a iných potrebných minerálov do kostí, čo vedie k posilneniu ich pevnosti. Rybí kolagén vo forme výživových doplnkov pomáha regenerovať kosti. Jazvy – viditeľnosť jaziev je závislá od stavu pokožky, teda do veľmi veľkej miery aj od obsahu kolagénu v pokožke. Kolagén je bielkovina, ktorá nielen stavia, ale aj opravuje bunky. Rybí kolagén je výnimočný v tom, že podporuje rýchlejšie hojenie rán a zmierňuje jazvy tak, že podporuje silu tkaniva pokožky. Kolagén podporuje regeneráciu kože od jej najmiernejších problémov ako sú škrabance až po popáleniny. Rybí kolagén alebo morský kolagén pochádza z rýb, kde je extrahovaný primárne z ich kože, sekundárne z plutvy a kostí. Biologická využiteľnosť a dostupnosť kolagénu z rýb je najvyššia v porovnaní s ostatným kolagénom extrahovaným zo živočíchov. Má najvyššiu absorpčnú schopnosť zo všetkých kolagénov, pretože jeho častice, ktoré sa do tela vstrebávajú, sú najmenšie. Preto sa aj rozpadá oveľa rýchlejšie a rýchlejšie sa aj absorbuje. Ak je navyše kolagén hydrolyzovaný, jeho schopnosť dostať sa do krvného obehu je oveľa vyššia ako u iných druhov kolagénov. Zloženie: kolagén z morský rýb vitamín C (5 g -1 dávka obsahuje 750 mg vitamínu C) Dávkovanie: 1,5 odmerky (5 g) rozmiešať v 200 ml vlažnej vody. Balenie: 200g Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Kolagén na pleť , Kolagén movit kolagén beauty + biotín, 90 tbl. (4678067) + zdarma šatka movit energy

Emani Halo Vegan Collagen - Prvý tekutý kolagén na pleť 35 ml

Emani Halo Vegan Collagen - Prvý tekutý kolagén na pleť 35 ml
Detail

Emani Halo Vegan Collagen - Prvý tekutý kolagén na pleť 35 ml Prvý svojho druhu. Certifikovaný vegánsky tekutý kolagén na tvár. Má super protizápalové vlastnosti a podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, pre viditeľnú obnovu žiarivosti pleti s efektom rozjasnenia. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Emani Halo Vegan Collagen - Prvý tekutý kolagén na pleť 35 ml , Dutio masážny valček na pleť (8595691000573)

Adelle Davis KOLAGÉN NA KRÁSU

Adelle Davis KOLAGÉN NA KRÁSU
Detail

Výživový doplnok s obsahom peptidov rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, vitamínu c a zinku v práškovej forme. (drmax.sk)

Podobné produkty ako Adelle Davis KOLAGÉN NA KRÁSU , Kolagén premium 137 g (8595643606907)

Kolagén na kĺby - Adelle Davis

Kolagén na kĺby - Adelle Davis
Detail

Kolagén na kĺbyCollagenKvalitný kolagén s obsahm až 14 účinných zložiek zmaraných na kĺbovú výživu. Výživový doplnok je určený prioritne na kĺby ale má samozrejme pozitívny vplyv aj na ostatné časti telá, ktoré pre svoje zdravé fungovanie potrebujú kolagén.Kĺbová výživaKolagén od Adelle Davis je určený pre športovcov ale aj ostatných ľudí ktorý majú problémy s kĺbmi alebo sa o ne chcú preventívne starať.Postupne s vekom naše telo vyrába stále menej kolagénu, preto ho treba dopĺňať, Približne 1/4 bielkovín v organizme tvorí collagen. Kolagén strácajú hlavne ženy po prechode.Kolagén na kĺby obsahuje okrém samotného kolagénu aj ďalších 14 dôležitých zložiek ako sú vitamíny, kyselina hyalurónová, horčík, gukozamín, chondroitín a iné.samotný kolagén pochádza z brazilskeho hovädzieho dobytkaKolagén účinné látky:Hydrolyzované kolagénové peptidyGlukozamín sulfátMSMChondroitínKyselina HyalurónováVitamín CVápníkMagnéziumVitamín EVitamín B6Vitamín B1Vitamín B2Kyselina listováVitamín DCollagen účinky:na kosti a kĺbyzdravé nechtyzdravá pokožka a vlasypredlžuje mladosťobnovuje tkanivápodpora imunitya iné. Zloženie:Hydrolyzované hovädzie kolagénové peptidy, glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C (kyselina L – askorbová), aquamín Mg soluble (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), hydrolyzované kolagénové peptidy typu II z kuracích hrudí, chondroitín sulfát, farbivo: betakarotén, aróma: broskyňa, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, vitamín E (D – alfa – tokoferylacetát), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín B6 pyrodoxín),vitamín B1(tiamín), vitamín B2 (riboflavín), kyselina listová, vitamín D3 (cholekalciferol)Obsah: 257g Dávkovanie: Denná dávka je 12,87g (jedná odmerka) - vysypať do 200ml pohára a zaliať vodou, po zamiešaní a úplnom rozpustení vypiť.Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, kojacie a tehotné ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Kolagén na kĺby - Adelle Davis , Rays of beauty premium kolagén (745110723004)

Kolagén na krásu - Adelle Davis

Kolagén na krásu - Adelle Davis
Detail

Kolagén na krásuCollagenKolagén zameraný proti starnutiu a udržanie si krasných vlasov a pružnej pokožky od Adelle Davis obsahuje okrem kolagénu aj ďalšie krásu podporujúce látky.Kolagén proti starnutiuKolagén od Adelle Davis na krásu je morský kolagén z rýb od Francúzského pobrežia, tento morský kolagén I a III typu obsahuje 3 základné stavebné prvky:glycínuprolínuhydroxyprolínMorský kolagén obsiahnutý v tomto výživovom doplnku sa sústredí hlavne na výživu nechtov, vlasov a pletiKolagén účinné látky:Bioaktívne kolagénové peptidy z rýbZinokKyselina HyalurónováVitamín CCollagen účinky:na kosti a kĺbyzdravé nechtyzdravá pokožka a vlasypredlžuje mladosťobnovuje tkanivápodpora imunitya iné. Zloženie:Hydrolyzovaný rybí kolagén, vitamín C (kyselina L – askorbová), glukónan zinočnatý, prírodná aróma: citrón, sladidlo: glykozidy steviolu, hyaluronan sodný, prírodné farbivo: betakaroténObsah: 190g Dávkovanie: Denná dávka je 6,3g (priložená odmerka) - vysypať do 200ml pohára a zaliať vodou, po zamiešaní a úplnom rozpustení vypiť.Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov, kojacie a tehotné ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Kolagén na krásu - Adelle Davis , Mira mar črievka kolagén 60g (8595042660661)

Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g

Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g
Detail

Obsah ADELLE DAVIS KOLAGÉN NA KRÁSU ADELLE DAVIS KOLAGÉN NA KRÁSU 187 g Charakteristika ADELLE DAVIS KOLAGÉN NA KRÁSU Výživový doplnok v práškovej forme s hydrolyzovaným rybím kolagénom, s vitamínom C, zinkom a kyselinou hyalurónovou. Zmes na prípravu nápoja. S citrónovou príchuťou. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. ÚČINKY KOLAGÉNU pomáha udržiavať zdravé kosti a kĺby pomáha udržiavať zdravé a pevné nechty pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku spomaľuje starnutie pomáha pri obnove tkanív podporuje a posilňuje imunitný (obranný) systém organizmu pomáha v mnohých procesoch v tele Príbalový leták ADELLE DAVIS KOLAGÉN NA KRÁSU (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g , Beauty formulas čistiaca hubka na pleť z konjaku (5012251012690)

Adelle Davis Kolagén na kĺby 257 g

Adelle Davis Kolagén na kĺby 257 g
Detail

Obsah ADELLE DAVIS KOLAGÉN na kĺby ADELLE DAVIS KOLAGÉN na kĺby 257 g Charakteristika ADELLE DAVIS KOLAGÉN na kĺby Výživový doplnok v práškovej forme obsahuje zmes kolagénu s kyselinou hyalurónovou, glukozamínom, chondroitínom, s vitamínmi, s vápnikom a horčíkom. Zmes na prípravu nápoja. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a správnemu fungovaniu svalov. ÚČINKY KOLAGÉNU pomáha udržiavať zdravé kosti a kĺby pomáha udržiavať zdravé a pevné nechty pomáha udržiavať zdravé vlasy a pokožku spomaľuje starnutie pomáha pri obnove tkanív podporuje a posilňuje imunitný (obranný) systém organizmu pomáha v mnohých procesoch v tele Dávkovanie ADELLE DAVIS KOLAGÉN na kĺby Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú odmerku (12,87g) výživového prípravku Kolagén na kĺby, zalejte studenou vodou a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Upozornenie Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Príbalový leták ADELLE DAVIS KOLAGÉN na kĺby (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Adelle Davis Kolagén na kĺby 257 g , Collalloc bioaktívny morský kolagén 30× 3.3 g (8594185990017)

Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g

Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g
Detail

Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g Výživový doplnok s obsahom kolagénu, kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a zinku v práškovej forme. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Adelle Davis Kolagén na krásu 187 g , Gymbeam runcollg hydrolyzovaný kolagén 500 g, peach (8588006751871)

Adelle Davis Kolagén na kĺby 275 g

Adelle Davis Kolagén na kĺby 275 g
Detail

Adelle Davis Kolagén na kĺby 275 g Výživový doplnok s obsahom kolagénu v práškovej forme. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Adelle Davis Kolagén na kĺby 275 g , Avene tyčinka na pery spf 50+ na citlivú pleť 3 g (3282770204797)

Bioten Multi Collagen koncentrované sérum proti príznakom starnutia pleti s kolagénom 30 ml

Bioten Multi Collagen koncentrované sérum proti príznakom starnutia pleti s kolagénom 30 ml
Detail

Bioten Multi Collagen, 30 ml, Pleťové séra pre mužov, Pleťové sérum Bioten Multi Collagen predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu obnovuje pružnosť pleti dodáva pleti hutnosť má dlhotrvajúci efekt Zloženie: obsahuje minimálne 97 % zložiek prírodného pôvodu Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Podobné produkty ako Bioten Multi Collagen koncentrované sérum proti príznakom starnutia pleti s kolagénom 30 ml , Philips series 7000 wet & dry na citlivú pleť s7882/55

HillVital | Kolagén na vlasy a pokožku s kyselinou hyalurónovou, 60 kapsúl

HillVital | Kolagén na vlasy a pokožku s kyselinou hyalurónovou, 60 kapsúl
Detail

Kolagén pre vlasy a pokožku Pribúdajúci vek sa vôbec nemusí podpísať na vzhľade vašej pleti a vlasov! Spomaľte starnutie pre telo tým najprirodzenejším spôsobom. S Kolagénom obohateným o kyselinu hyaulurónovú a vitamín C sa to dá! Produkcia kolagénu totiž s rastúcim vekom v tele klesá. Prvé oslabenie prichádza už okolo 25 roku života. Dramaticky sa znižuje jeho tvorba vo veku 30 – 40 rokov, a následne sa netvorí takmer vôbec. Kolagén v tele: pomáha udržiavať pleť pružnú a bez vrások podporuje regeneráciu nechtov pozitívne ovplyvňuje rast vlasov pomáha s liečbou kožných chorôb pomáha vyhladzovať vrásky Čo vlastne kolagén je? Kolagén je podstatným stavebným prvkom vášho tela, ktorý sa podieľa na vytváraní silných a zdravých nechtov, vlasov a udržiavaní hladkej a mladej pokožky. Okrem tejto estetickej funkcie je potrebný aj pre zdravie šliach, kostí a svalov. Vedeli ste, že tvorí až 75% našej kože a asi 30% ľudského tela sa vytvára a funguje vďaka kolagénu? Jeho vplyv je pre zdravie nepostrádateľný, keďže pomáha udržiavať celkovú silu a funkčnosť orgánov. Najlepšia náhrada: kolagén z rýb Ryby sú jedným z hlavných zdrojov kolagénu. Rybí kolagén sa v tele vstrebáva najúčinnejšie spomedzi všetkých typov kolagénu (hovädzí a bravčový). Keďže sa vstrebáva efektívnejšie a vstupuje do krvného obehu rýchlejšie, považuje sa za najlepší zdroj kolagénu na liečebné účely. Práve preto je Kolagén od HillVital vyhľadávaný našimi zákazníkmi, ktorí tento benefit vedia oceniť. Kolagén obohatený o kyselinu hyalurónovú a vitamín C Aby bol účinok kolagénu, čo najviac citeľný navonok aj vo vnútri, je receptúra obohatená o kyselinu hyalurónovú a vitamín C. V našom tele hrá kyselina hyalurónová dôležitú rolu pri zadržiavaní vody. Dá sa povedať, že udržuje vodu v tkanivách, aby boli potrebne vlhké a svieže. Viditeľne si jej nedostatok všimnete pri pocitoch suchej pokožky alebo pri tvorbe vrások. Hydratuje pokožku a vlasy. V kĺboch sa zasa správa ako tlmič nárazov. Kyseline hyalurónovej asistuje aj vitamín C, ktorý je v tele prepojený s kolagénom. Na to, aby kolagén pracoval v tele, tak ako má, je potrebný práve vitamín C. Prepojenie je ešte silnejšie tým, že od vitamínu C závisí prirodzená tvorba kolagénu v tele. HillVital tip: Denno-denne sa pozeráte ako vám rednú vlasy? Vypadávanie vlasov, slabá kvalita, rozštiepené končeky sú nechcenou realitou, a to nie je iste všetko. Vtedy siahnite po Prírodnom šampóne proti vypadávaniu vlasov od HillVital. Receptúra v sebe ukrýva špeciálnu kombináciu liečivých bylín a aktívnych látok. Navyše bez umelých vôní a farbív. Oporu v starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku poskytuje aj arganový balzam na vlasy. Tá je ideálna aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Hydratuje a premasťuje pokožku, a pritom hĺbkovo vyživuje vlasy. Pre komplexnú starostlivosť o pokožku a vlasy odporúčame rozšíriť kolagén tiež o Tucuma olej, ktorý hydratuje, regeneruje a chráni pokožku pred slnečnými lúčmi. Krehká, zničená pokožka poznačená začervenaním a tvorbou šupín nie je nič príjemné. Okrem vnútornej podpory s Kolagénom na vlasy a pokožku jej doprajte aj tú vonkajšiu. Urobte krok vpred s bylinnými mydlami od HillVital. Sú ručne vyrábané a zložením ideálne na citlivú pokožku. Pri závažnejších kožných problémoch ako je seborea alebo psoriáza použite Psorisoft. Ak trpíte ekzémom, siahnite na Dermasoft. Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 60 kapsúl - výživový doplnok Zloženie Vitamín C, Kyselina hyalurónová, hydrolyzovaný rybí kolagén, vegetariánska kapsula vyrobená z hydroxypropyl methylcelulózy, voda. Spôsob konzumácie a skladovanie Dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly denne spolu s jedlom. Upozornenie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste! Hmotnosť: 33g Upozornenie Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Nutričné hodnoty Výživové hodnoty: v 2 kapsulách: %RVH* Vitamín C (kys. L-askorbová) 96 mg 120% Kyselina hyalurónová 20 mg ** Hydrolyzovaný rybí kolagén 720 mg ** * Referenčná výživová hodnota **Referenčná výživová hodnota nie je stanovená Výrobca Natural s.r.o. (hillvital.eu)

Podobné produkty ako HillVital | Kolagén na vlasy a pokožku s kyselinou hyalurónovou, 60 kapsúl , Palsar7 rotačná čistiaca kefka na pleť 3 v 1 (8594209100118)

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nočný Krém Proti Vráskam A Strate Kolagénu V Pleti 50 Ml

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nočný Krém Proti Vráskam A Strate Kolagénu V Pleti 50 Ml
Detail

Komplexný nočný krém proti vráskam a zníženiu kvality kolagénu v pleti. (drmax.sk)

Podobné produkty ako Vichy Liftactiv Collagen Specialist Nočný Krém Proti Vráskam A Strate Kolagénu V Pleti 50 Ml , Nivea darčekové balenie na hydratovanú pleť v každom veku (9005800360553)

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST NOČNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM A STRATE KOLAGÉNU V PLETI 50 ml (3337875722520)

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST NOČNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM A STRATE KOLAGÉNU V PLETI 50 ml (3337875722520)
Detail

Krém na tvár pre ženy a pre mužov, nočný, typ pleti: citlivá a zrelá, účinok: vyživujúci, proti vráskam, regeneračný a lifting a spevnenie, 50 ml Pleťový krém VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night Cream predstavuje celkovú nočnú starostlivosť bojujúcu proti vráskam a zníženiu kvality kolagénu v pokožke. Jeho cieľom je zredukovanie vrások, podpora spevnenia pleti a podporenie jej jasnosti. Zároveň je vyhovujúci pre všetky typy pleti. V jeho zložení je obsiahnutá tiež termálna voda Vichy, ktorá je vulkanického pôvodu. Po aplikácii krému bude vaša pleť odpočinutá a zregenerovaná. Po 1 mesiaci používania budú vaše vrásky menej viditeľné a kontúry pleti ako nové. Kľúčové vlastnosti pleťového krému VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night CreamKrém VICHY spevňuje pokožku a pridáva jej pružnosťZároveň napomáha vyrovnávať tóny pletiPleťový krém VICHY Liftactiv Collagen Specialist Night Cream povzbudzuje pleť proti agresívnym... (alza.sk)

Podobné produkty ako VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST NOČNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM A STRATE KOLAGÉNU V PLETI 50 ml (3337875722520) , Saloos bio ružová čistiaca pena na pleť 150 ml (8595666007262)

Vely Twenty Be Attractive™ hydrolyzovaný kolagén pre krásne vlasy, pleť a nechty príchuť Strawberry 30x6 g

Vely Twenty Be Attractive™ hydrolyzovaný kolagén pre krásne vlasy, pleť a nechty príchuť Strawberry 30x6 g
Detail

Vely Twenty Be Attractive™, 30x6 g, Doplnky stravy pre mužov pre ženy (notino.sk)

Podobné produkty ako Vely Twenty Be Attractive™ hydrolyzovaný kolagén pre krásne vlasy, pleť a nechty príchuť Strawberry 30x6 g , Bione cosmetics bio cannabis raňajky na pleť 260 ml (8595061607425)

Kozmetický kolagén na telo s kyselinou hyalurónovou, elastínom a zeleným čajom - Vesna - 75 ml - HealthNA

Kozmetický kolagén na telo s kyselinou hyalurónovou, elastínom a zeleným čajom - Vesna - 75 ml - HealthNA
Detail

Spôsob použitia: malé množstvo gélu naneste na pokožku, rozotrite rovnomernou vrstvou a nechajte vstrebať. Upozornenie: nepoužívajte pri individuálnej intolerancii jednotlivých zložiek Objem: 75 ml Krajina pôvodu: Rusko Skladovanie: Udržujte pri teplote 5-25°C mimo dosahu detí. (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Kozmetický kolagén na telo s kyselinou hyalurónovou, elastínom a zeleným čajom - Vesna - 75 ml - HealthNA , Weleda mandľové čistiace mlieko na citlivú pleť, 75 ml (4001638080316)

Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml

Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml
Detail

Charakteristika: Kozie mlieko obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a kyselinu listovú. Elastín zvláčňuje pokožku. Kolagén vyživuje nechtové lôžko, znižuje lámavosť nechtov a tvorbu záderov. Prípravok hĺbkovo vyživuje a regeneruje vysušenú a unavenú pokožku a navracia stratenú hebkosť a jemnosť. Príjemne vonia. Nepoužívajte: Ak ste alergický na zložku produktu. Použitie: Na vlhkej pokožke vytvorte jemnú penu, ktorá odstraňuje nečistoty. Potom opláchnite vlažnou vodou. Zloženie: Aqua, Cetearyl Isononanoate, Isopropyl Myristate, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Caprae Lac Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Collage, Elastin, Calcium Gluconate (lieky24.sk)

Podobné produkty ako Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml , Garnier mini micelárna voda na citlivú pleť 100 ml (3600542081351)

Sérum na pleť Colostrum

Sérum na pleť Colostrum
Detail

SÉRUM NA PLEŤ COLOSTRUMPrírodná kozmetikaPleťové sérum Colostrum je vyrobené z extraktov Colostra a kyseliny hyalurónovej. Sérum Colostrum môžeme používať ráno aj večer. Po používaní je pokožka mäkká, jemná s prirodzeným vzhľadom. Sérum Colostrum je vhodný pre všetky typy pleti aj na suchú, citlivú, problematickú pleť a je vhodný pre všetky vekové skupiny. Najobľúbenejší a najviac pozitívnych účinkom má u vekovej skupine 30 a viac. Sérum Colostrum obsahuje zložky, ktoré sú rozložiteľné v životnom prostredí a sú netoxické. AplikáciaPleťové sérum nanesiem na vopred očistenú pleťRozotriemePo nanesení séra môžeme naniesť aj make-upSpolu so Sérom odporúčame používať aj pleťové tonikum Colostrum v boji proti vráskam Sérum Colostrum obsahujePrírodná látka Colostrum Colostrum reguluje mikrobiálnu flóru Pokožke poskytuje jemný pocit a sviežosťColostrum obsahuje látky, ktoré sú dôležité pre vitalitu a regeneráciu kožných buniek tzv. anti-aging efektColostrum má antibakteriálne a protizápalové účinky Colostrum obsahuje zložky, ktoré znižujú prejavy starnutiaColostrum regeneruje a podporuje obnovu kožných buniekProti vráskam - pomáha zjemňovať vráskyKyselina hyalurónováHydratuje – zvyšuje obsah vody v pokožke a preto je pleť hebká a hladká Kyselina hyalurónová udržuje pokožku vlhkú a hladkúKyselina hyalurónová zvyšuje pružnosť pokožkyKyselina hyalurónová podporuje rast nových zdravých kožných buniek Makadamiový olejSilný antioxidantMakadamiový olej zabraňuje poškodiť bunkové membrányČajovník ČínskyVýťažky z listov Čajovníka čínskeho majú silné antioxidačné vlastnosti FosfolipidyPodporujú vstrebateľnosť účinných látok cez vrchný povrch kožeVytvárajú lipidový film, je to tenká vrstva, ktorá zabraňuje odparovaniu vody z pokožky a jej vysúšaniu Lactoferrin a laktoperoxidáza Má antibakteriálne a protizápalové účinkyProti zápalovým ochoreniam kože ako napr. psoriázaPomáha pri podráždenej pokožke Obsah balenia: 30 mlZloženie: Aqua, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Colostrum, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1. Nezávislý distribútor firmy Essens. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Sérum na pleť Colostrum , Priessnitz kĺbová výživa forte glukozamín +kolagén 180 + 90 (2890110)

Valmont Regenerating maska na oči s kolagénom 5 ks

Valmont Regenerating maska na oči s kolagénom 5 ks
Detail

Valmont Regenerating, 5 ks, Pleťové masky na oči pre ženy, Pleťová maska Valmont Regenerating bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú navracia pleti pružnosť a pocit pohodlia Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. (notino.sk)

Podobné produkty ako Valmont Regenerating maska na oči s kolagénom 5 ks , Avene upokojujúca rozjasňujúca maska na unavenú citlivú pleť 50 ml (3282770209938)

Lak na vlasy - žihľava a kolagén MARGARITA 250 ml

Lak na vlasy - žihľava a kolagén MARGARITA 250 ml
Detail

Lak na vlasy s extra silnou fixáciou s výťažkom zo žihľavy a kolagénom je ideálnou voľbou na tvorbu rôznych účesov. Vlasom dodáva lesk. Ľudia z baltského regiónu používali výťažok zo žihľavy na posilnenie vlasov už od dávnych čias. Kolagén pomáha udržiavať vlasy zdravé a lesklé. Vitamín B5 a glycerín obsiahnuté v tomto výrobku majú hydratačné účinky. Použitie: Nastriekajte na vlasy, na konečnú úpravu v krátkych intervaloch. Zloženie: Alcohol Denat, Butane, Propane, Isobutane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Aminopropyl Phenyl Trimethicone, Aminomethyl Propanol, Panthenol (Vitamin B5), Glycerin, Hydrolyzed Vollagen, Urtica Dioca (Nettle) Leaf Extract, Butylene Glycol, Benzophenone-4, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum. Upozornenie: Dermatologicky testovaný. Bez parabénov. Vhodné pre vegánov. Skladujte mimo dosahu detí. Horľavina. Uchovávajte mimo tepelného zdroja. Obsah: 250 ml Krajina pôvodu: Litva (vitanella.sk)

Podobné produkty ako Lak na vlasy - žihľava a kolagén MARGARITA 250 ml , Avene hydrance aqua-gel na dehydratovanú citlivú pleť 50 ml (3282770203493)

Vivapharm Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml

Vivapharm Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml
Detail

Vivapharm Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml Prírodná receptúra pre suché a popraskané ruky s mliečnymi proteínmi, zjemňuje a hydratuje pokožku a vracia jej prirodzenú pružnosť. Elastín zvláčňuje pokožku, Collagen vyživuje nechtové lôžko, znižuje lámavosť nechtov a tvorbu záderov. Krém sa ľahko vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty, príjemne vonia. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Vivapharm Kozí krém na ruky s kolagénom 100 ml , Avene hydratačný telový balzam na suchú citlivú pleť 250 ml (3282770111583)

Liqoil Kolagén 3000 bioaktívny morský kolagén

Liqoil Kolagén 3000 bioaktívny morský kolagén
Detail

Hydrolyzovaný morský kolagén 3000mg jedna dávka (balenie 100g) (drmax.sk)

Podobné produkty ako Liqoil Kolagén 3000 bioaktívny morský kolagén , Ziaja čistiaca pena na tvár pre normálnu pleť 150 ml (5901887050049)

Žehlička na pleť Razzy 3v1

Žehlička na pleť Razzy 3v1
Detail

Žehlička na pleť Razzy 3 v 1 s LCD displejom v sebe ukrýva tri rôzne terapie - galvanická, ultrazvuková a fotónová funkcia s 3 farbami svetiel. Odstraňuje vrásky, čistí, regeneruje a vyživuje pleť do hĺbky, pomáha pri liečbe akné a odstraňuje pigmentové škvrny. Vďaka širokej nastaviteľnosti funkcií je vhodná pre všetkých. (dixo.sk)

Podobné produkty ako Žehlička na pleť Razzy 3v1 , Ketomix kolagén s kyselinou hyalurónovou – lesná zmes (30 porcií) (8594196634207)

Sérum na pleť Colostrum - parfumované

Sérum na pleť Colostrum - parfumované
Detail

SÉRUM NA PLEŤ COLOSTRUMPrírodná kozmetikaPleťové sérum Colostrum je vyrobené z extraktov Colostra a kyseliny hyalurónovej. Sérum Colostrum môžeme používať ráno aj večer. Po používaní je pokožka mäkká, jemná s prirodzeným vzhľadom. Sérum Colostrum je vhodný pre všetky typy pleti aj na suchú, citlivú, problematickú pleť a je vhodný pre všetky vekové skupiny. Najobľúbenejší a najviac pozitívnych účinkom má u vekovej skupine 30 a viac. Sérum Colostrum obsahuje zložky, ktoré sú rozložiteľné v životnom prostredí a sú netoxické. AplikáciaPleťové sérum nanesiem na vopred očistenú pleťRozotriemePo nanesení séra môžeme naniesť aj make-upSpolu so Sérom odporúčame používať aj pleťové tonikum Colostrum v boji proti vráskam Sérum Colostrum obsahujePrírodná látka Colostrum Colostrum reguluje mikrobiálnu flóru Pokožke poskytuje jemný pocit a sviežosťColostrum obsahuje látky, ktoré sú dôležité pre vitalitu a regeneráciu kožných buniek tzv. anti-aging efektColostrum má antibakteriálne a protizápalové účinky Colostrum obsahuje zložky, ktoré znižujú prejavy starnutiaColostrum regeneruje a podporuje obnovu kožných buniekProti vráskam - pomáha zjemňovať vráskyKyselina hyalurónováHydratuje – zvyšuje obsah vody v pokožke a preto je pleť hebká a hladká Kyselina hyalurónová udržuje pokožku vlhkú a hladkúKyselina hyalurónová zvyšuje pružnosť pokožkyKyselina hyalurónová podporuje rast nových zdravých kožných buniek Makadamiový olejSilný antioxidantMakadamiový olej zabraňuje poškodiť bunkové membrányČajovník ČínskyVýťažky z listov Čajovníka čínskeho majú silné antioxidačné vlastnosti FosfolipidyPodporujú vstrebateľnosť účinných látok cez vrchný povrch kožeVytvárajú lipidový film, je to tenká vrstva, ktorá zabraňuje odparovaniu vody z pokožky a jej vysúšaniu Lactoferrin a laktoperoxidáza Má antibakteriálne a protizápalové účinkyProti zápalovým ochoreniam kože ako napr. psoriázaPomáha pri podráždenej pokožke Obsah balenia: 30 mlZloženie: Aqua, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Colostrum, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1. Nezávislý distribútor firmy Essens. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Sérum na pleť Colostrum - parfumované , Ivybears žiarivá pleť 60 ks (4260581422394)

Santalové drevo - olej na pleť

Santalové drevo - olej na pleť
Detail

Santalové drevo - pleťové olejeBIO oleje Extra výživný prírodný bio olej pomáha zvláčňovať, vyživovať a tonizovať najmä suchú a dehydrovanú pleť. Vhodný je aj na pokožku so sklonom k začervenaniu a inak problematickú pokožku. Pre svoju zmyselnú drevitú vôňu je aj u mužov obľúbeným ošetrujúcim olejom vhodným na starostlivosť o pokožku po holení. Vôňa esenciálneho oleja môže celkovo upokojovať a uvoľňovať.Zloženie:Rastlinné oleje lisované za studena: bio jojobový, bio borákový, bio šípkovýEsenciálne oleje: santalové drevoVitamíny A, E, F, lecitín Bio regeneračné pleťové olejeÚčinnou alternatívou denného aj nočného krému sú bio regeneračné tvárové oleja. Ich základom sú tri najkvalitnejšie bio oleje lisované za studena: Jojobový, ako jeden z najcennejších prírodných olejov, významne pomáha regulovať vlhkosť pokožky. Borákový je vďaka vysokému obsahu kyseliny gama-linolénovej mimoriadne vhodný na problematickú pokožku. Šípkový má protivráskové účinky. Dokonale ošetruje suchú a zrelú pleť a podporuje jej vitalitu. Ďalej môžu obsahovať bio arganový olej alebo olej z granátového jablka.Prirodzená starostlivosť prírodyVýrobcovia špičkovej kozmetiky stále hľadajú nové a nové látky, ktoré by pomohli udržať pleť mladú a krásnu. Posledným trendom je pomáhať koži, aby sa o seba postarala sama - čiže pomocou kozmetických produktov podporiť jej prirodzené biologické procesy, ktoré v nej prebiehajú. Výskumy ukazujú, že k povzbudeniu prirodzených procesov sú opäť najlepšie prirodzené látky a že príroda svojimi účinkami stále prekonáva produkty modernej chémie. Medzi také prírodné zázraky patria regeneračné pleťové oleje, ktoré sa v podobnom zložení ako dnes používali už pred niekoľkými tisíckami rokov. Obsahujú vysokú koncentráciu čisto prírodných účinných látok, ktorých pôsobenie je skutočne multifunkčný - prebudí unavenú pleť k životu, dodajú energiu, hydratujú, regenerujú, zvláčňujú a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia.Zoznámte sa s bio regeneračnými tvárovými olejmi a ich použitímIch prednosťou je stopercentne prírodné zloženie bez syntetických a konzervačných látok. Pre porovnanie si skúste preštudovať etiketu akéhokoľvek pleťového krému. S vysokou pravdepodobnosťou na nej nájdete "paraffinum liquidum" čiže minerálny olej, vyrábaný z ropy, ktorý sa používa ako základ na výrobu krémov. Ďalej syntetické konzervanty (metylestery, etyl, propyl-, či butylparabén, ...) a syntetické vonné látky. Naproti tomu základom bio regeneračných tvárových olejov sú prvotriedne oleje lisované za studena (bio jojobový, bio borákový, bio šípkový), získané najšetrnejším možným spôsobom, pri ktorom sú zachované všetky účinné látky, vitamíny a biostimulátory.Účinky bio regeneračných tvárových olejov:Prebúdza unavenú pleť k životu, udržujú jej prirodzenú rovnováhu, harmonizujú funkciu pokožky.Pomáhajú udržať prirodzené regeneračné schopnosti pleti a jej hydratačný režim v rovnováhe.Sú vhodné na vrásky a proti predčasnému starnutiu pokožky.Udržujú pleť vláčnu a pružnú, pomáhajú zachovať jej pevnosť.Chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi.Príjemná vôňa obsiahnutých esenciálnych olejov môže podporovať kompletné uvoľnenie a navodzovať okamžitý pocit pohody.Prirodzene splývajú s pokožkou, rýchlo sa vstrebávajú, zanechávajú pleť prirodzene vláčnu a hebkú bez pocitu mastnoty.Sú vhodné pre všetky typy pleti, veľmi dobre pôsobí aj na citlivú a problematickú pleť, ktorá inak neznesie bežné kozmetické prípravky.Vlastnosti bio regeneračných tvárových olejov SaloosMajú čisto prírodný pôvod, sú vyrábané iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo je zárukou špičkovej kvality.Sú harmonickou kombináciou rastlinných olejov lisovaných za studena, bio olejov a esenciálnych olejov v mnohých prípadoch veľmi vzácnych a exkluzívnych.Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe a dokážu tieto cenné látky v maximálnej miere odovzdať nášmu telu, sú "extraktom zdravia".Prenikajú do pokožky, pôsobí komplexne a ich zloženie najviac zodpovedá zloženiu tukov nášho tela.Dobre sa vstrebávajú, nezanechávajú na pokožke pocit mastnoty. Sú vhodné pre všetky typy pleti a nevyvolávajú nežiaduce reakcie.Zásadne neobsahujú minerálne oleje (paraffinum liquidum) ani rafinované oleje. Nenájdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani farbivá.Spôsob použitia bio regeneračných tvárových olejov SaloosBio regeneračné pleťové oleje Saloos skvele nahradia pleťové krémy. Majú aj pri nižšej spotrebe výborné ošetrujúca účinky. Ide len o to, zvyknúť si na ich "inú" konzistenciu oproti bežným krémom. Vďaka kvapkadlom je dávkovanie oleja veľmi pohodlné, úsporné a hygienické zároveň. Niekoľko kvapiek oleja stačí jemne votrieť alebo jemne vmasírovať do vyčistenej suchej či vlhkej pokožky tváre, krku a dekoltu. Pri pravidelnom používaní ráno aj večer budú výsledky zlepšenie stavu vašej pleti skutočne viditeľné.Tri kroky k prirodzene krásnej pletiAk chceme, aby pleť vyzerala skvele, musíme ju zbaviť vrstvy odumretých buniek a nečistôt, ktoré sa na nej priebežne usadzujú. Preto je veľmi dôležité a užitočné pred nanesením samotného bio regeneračného tvárového oleja pleť dôkladne vyčistiť a pripraviť pomocou hydrofilného odličovacieho oleja a kvetinové pleťové vody Saloos. Po týchto troch krokoch je celkový účinok ešte zreteľnejšie. Pleť pôsobí zdravo a rozžiarene. Osvojte si zároveň s nami tieto každodenné krôčiky k spokojnosti v starostlivosti o vašu pokožku. čistenie - Hydrofilný odličovací olej SALOOS dôkladne a jemne čistí nalíčenú aj nenalíčenú pleť a zbavuje ju tak všetkých nečistôt, ktoré na ňu zostávajú.tonizácia -Kvetinová pleťová voda Saloos podporuje vlhkosť pleti, jemne ju dočistí, osvieži, tonizuje a zanechá ju dokonale uvoľnenú, hydratovanú a pripravenú k ďalšej starostlivosti.regenerácia - Bio regeneračný pleťový olej Saloos prebudí unavenú pleť k životu, dodá energiu, hydratuje ju a rozjasňuje a chráni pred škodlivými vplyvmi. Zloženie regeneračných tvárových bio olejov SaloosBio jojobový olej - Patrí k najcennejším prírodným olejom s ideálne vyváženým pomerom ošetrujúcich a regeneračných látok. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a udržuje jej prirodzenú optimálnu vlhkosť. Bio borákový olej - Obsahuje veľké množstvo biostimulátorov a polynenasýtené kyseliny gamalinolenovej, ktorá pomáha zachovať pevnosť pokožky. Vysoko regeneračné účinky blahodárne pôsobí aj na problematickú pokožku, ktorú pomáha upokojiť a prispieva k jej zdravému vzhľadu. Bio šípkový olej - Vzácny bio šípkový olej, typický svojím nádychom odtieňa červenkastá, je veľmi bohatým zdrojom vitamínu A a zmesí viacnenasýtených mastných kyselín. Intenzívne ošetruje a regeneruje predovšetkým suchú a zrelú pokožku, má vysoko ošetrujúce účinky, je vhodný proti predčasnému starnutiu pokožky. Esenciálne oleje - Zloženie jednotlivých bio regeneračných olejov je obohatené o 100% čistej esenciálne oleje, ktoré im dodávajú mnohé jedinečné vlastnosti a tiež nádhernú vôňu. Je dobre známe, že aj samotná vôňa dokáže spôsobiť zmenu nálady, navodiť pocity uvoľnenia, spríjemniť chvíľky relaxácie a tým podporiť regeneračné procesy. Naše klasické čisto prírodné vône stojí v kontraste k zložitým syntetickým parfumovým kompozíciám súčasnosti. Ruža je skutočnou ruží, nie je to len kvapka esenciálneho oleja prebiť priemyselnú parfumáciou.Použitie:Pomocou kvapkadla naneste niekoľko kvapiek oleja na vyčistenú mierne navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Nanesené kvapky jemne votrite alebo vmasírujte. Regeneračný pleťový olej môžete použiť ako ráno - ako podklad pod make-up, tak aj večer - ako regeneračnú starostlivosť.Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Santalové drevo - olej na pleť , Čisticí tonikum pro zralou pleť (774)

Olej na pleť - levanduľový olej

Olej na pleť - levanduľový olej
Detail

LevanduľaRegeneračné pleťové oleje Jedinečný extra výživný prírodný bio olej, prospieva každému typu pleti, najmä so sklonmi k problematickým prejavom. Pleť upokojuje a vyživuje. Vhodný pri akné. Má výborné regeneračné schopnosti, pleti navracia žiarivosť a vitalitu. Esenciálny olej levanduľa môže priaznivo pôsobiť pri nespavosti.Zloženie:Rastlinné oleje lisované za studena: bio jojobový, bio borákový, bio šípkovýEsenciálny olej: levanduľaVitamíny A, E, F, lecitín Bio regeneračné pleťové olejeÚčinnou alternatívou denného aj nočného krému sú bio regeneračné tvárové oleja. Ich základom sú tri najkvalitnejšie bio oleje lisované za studena: Jojobový, ako jeden z najcennejších prírodných olejov, významne pomáha regulovať vlhkosť pokožky. Borákový je vďaka vysokému obsahu kyseliny gama-linolénovej mimoriadne vhodný na problematickú pokožku. Šípkový má protivráskové účinky. Dokonale ošetruje suchú a zrelú pleť a podporuje jej vitalitu. Ďalej môžu obsahovať bio arganový olej alebo olej z granátového jablka.Prirodzená starostlivosť prírodyVýrobcovia špičkovej kozmetiky stále hľadajú nové a nové látky, ktoré by pomohli udržať pleť mladú a krásnu. Posledným trendom je pomáhať koži, aby sa o seba postarala sama - čiže pomocou kozmetických produktov podporiť jej prirodzené biologické procesy, ktoré v nej prebiehajú. Výskumy ukazujú, že k povzbudeniu prirodzených procesov sú opäť najlepšie prirodzené látky a že príroda svojimi účinkami stále prekonáva produkty modernej chémie. Medzi také prírodné zázraky patria regeneračné pleťové oleje, ktoré sa v podobnom zložení ako dnes používali už pred niekoľkými tisíckami rokov. Obsahujú vysokú koncentráciu čisto prírodných účinných látok, ktorých pôsobenie je skutočne multifunkčný - prebudí unavenú pleť k životu, dodajú energiu, hydratujú, regenerujú, zvláčňujú a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia.Zoznámte sa s bio regeneračnými tvárovými olejmi a ich použitímIch prednosťou je stopercentne prírodné zloženie bez syntetických a konzervačných látok. Pre porovnanie si skúste preštudovať etiketu akéhokoľvek pleťového krému. S vysokou pravdepodobnosťou na nej nájdete "paraffinum liquidum" čiže minerálny olej, vyrábaný z ropy, ktorý sa používa ako základ na výrobu krémov. Ďalej syntetické konzervanty (metylestery, etyl, propyl-, či butylparabén, ...) a syntetické vonné látky. Naproti tomu základom bio regeneračných tvárových olejov sú prvotriedne oleje lisované za studena (bio jojobový, bio borákový, bio šípkový), získané najšetrnejším možným spôsobom, pri ktorom sú zachované všetky účinné látky, vitamíny a biostimulátory.Účinky bio regeneračných tvárových olejov:Prebúdza unavenú pleť k životu, udržujú jej prirodzenú rovnováhu, harmonizujú funkciu pokožky.Pomáhajú udržať prirodzené regeneračné schopnosti pleti a jej hydratačný režim v rovnováhe.Sú vhodné na vrásky a proti predčasnému starnutiu pokožky.Udržujú pleť vláčnu a pružnú, pomáhajú zachovať jej pevnosť.Chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi.Príjemná vôňa obsiahnutých esenciálnych olejov môže podporovať kompletné uvoľnenie a navodzovať okamžitý pocit pohody.Prirodzene splývajú s pokožkou, rýchlo sa vstrebávajú, zanechávajú pleť prirodzene vláčnu a hebkú bez pocitu mastnoty.Sú vhodné pre všetky typy pleti, veľmi dobre pôsobí aj na citlivú a problematickú pleť, ktorá inak neznesie bežné kozmetické prípravky.Vlastnosti bio regeneračných tvárových olejov SaloosMajú čisto prírodný pôvod, sú vyrábané iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo je zárukou špičkovej kvality.Sú harmonickou kombináciou rastlinných olejov lisovaných za studena, bio olejov a esenciálnych olejov v mnohých prípadoch veľmi vzácnych a exkluzívnych.Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe a dokážu tieto cenné látky v maximálnej miere odovzdať nášmu telu, sú "extraktom zdravia".Prenikajú do pokožky, pôsobí komplexne a ich zloženie najviac zodpovedá zloženiu tukov nášho tela.Dobre sa vstrebávajú, nezanechávajú na pokožke pocit mastnoty. Sú vhodné pre všetky typy pleti a nevyvolávajú nežiaduce reakcie.Zásadne neobsahujú minerálne oleje (paraffinum liquidum) ani rafinované oleje. Nenájdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani farbivá.Spôsob použitia bio regeneračných tvárových olejov SaloosBio regeneračné pleťové oleje Saloos skvele nahradia pleťové krémy. Majú aj pri nižšej spotrebe výborné ošetrujúca účinky. Ide len o to, zvyknúť si na ich "inú" konzistenciu oproti bežným krémom. Vďaka kvapkadlom je dávkovanie oleja veľmi pohodlné, úsporné a hygienické zároveň. Niekoľko kvapiek oleja stačí jemne votrieť alebo jemne vmasírovať do vyčistenej suchej či vlhkej pokožky tváre, krku a dekoltu. Pri pravidelnom používaní ráno aj večer budú výsledky zlepšenie stavu vašej pleti skutočne viditeľné. Tri kroky k prirodzene krásnej pletiAk chceme, aby pleť vyzerala skvele, musíme ju zbaviť vrstvy odumretých buniek a nečistôt, ktoré sa na nej priebežne usadzujú. Preto je veľmi dôležité a užitočné pred nanesením samotného bio regeneračného tvárového oleja pleť dôkladne vyčistiť a pripraviť pomocou hydrofilného odličovacieho oleja a kvetinové pleťové vody Saloos. Po týchto troch krokoch je celkový účinok ešte zreteľnejšie. Pleť pôsobí zdravo a rozžiarene. Osvojte si zároveň s nami tieto každodenné krôčiky k spokojnosti v starostlivosti o vašu pokožku. čistenie - Hydrofilný odličovací olej SALOOS dôkladne a jemne čistí nalíčenú aj nenalíčenú pleť a zbavuje ju tak všetkých nečistôt, ktoré na ňu zostávajú.tonizácia -Kvetinová pleťová voda Saloos podporuje vlhkosť pleti, jemne ju dočistí, osvieži, tonizuje a zanechá ju dokonale uvoľnenú, hydratovanú a pripravenú k ďalšej starostlivosti.regenerácia - Bio regeneračný pleťový olej Saloos prebudí unavenú pleť k životu, dodá energiu, hydratuje ju a rozjasňuje a chráni pred škodlivými vplyvmi. Zloženie regeneračných tvárových bio olejov SaloosBio jojobový olej - Patrí k najcennejším prírodným olejom s ideálne vyváženým pomerom ošetrujúcich a regeneračných látok. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a udržuje jej prirodzenú optimálnu vlhkosť. Bio borákový olej - Obsahuje veľké množstvo biostimulátorov a polynenasýtené kyseliny gamalinolenovej, ktorá pomáha zachovať pevnosť pokožky. Vysoko regeneračné účinky blahodárne pôsobí aj na problematickú pokožku, ktorú pomáha upokojiť a prispieva k jej zdravému vzhľadu. Bio šípkový olej - Vzácny bio šípkový olej, typický svojím nádychom odtieňa červenkastá, je veľmi bohatým zdrojom vitamínu A a zmesí viacnenasýtených mastných kyselín. Intenzívne ošetruje a regeneruje predovšetkým suchú a zrelú pokožku, má vysoko ošetrujúce účinky, je vhodný proti predčasnému starnutiu pokožky. Esenciálne oleje - Zloženie jednotlivých bio regeneračných olejov je obohatené o 100% čistej esenciálne oleje, ktoré im dodávajú mnohé jedinečné vlastnosti a tiež nádhernú vôňu. Je dobre známe, že aj samotná vôňa dokáže spôsobiť zmenu nálady, navodiť pocity uvoľnenia, spríjemniť chvíľky relaxácie a tým podporiť regeneračné procesy. Naše klasické čisto prírodné vône stojí v kontraste k zložitým syntetickým parfumovým kompozíciám súčasnosti. Ruža je skutočnou ruží, nie je to len kvapka esenciálneho oleja prebiť priemyselnú parfumáciou.Použitie:Pomocou kvapkadla naneste niekoľko kvapiek oleja na vyčistenú mierne navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Nanesené kvapky jemne votrite alebo vmasírujte. Regeneračný pleťový olej môžete použiť ako ráno - ako podklad pod make-up, tak aj večer - ako regeneračnú starostlivosť.Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Olej na pleť - levanduľový olej , Avene revitalizačný výživný krém na unavenú suchú citlivú pleť 50 ml (3282770209402)

Suchý olej na podporu tvorby kolagénu COCOSOLIS organic 110 ml

Suchý olej na podporu tvorby kolagénu COCOSOLIS organic 110 ml
Detail

Suchý olej na podporu tvorby kolagénu COCOSOLIS organic 110 ml Suchý olej na podporu tvorby kolegénu je vyrobený zo zmesy ôsmich vzácnych olejov z exotického ovocia, ktoré majú vysoký obsah antioxidantov a omladzujúcich vlastností. Vďaka osviežujúcej vôni Vám zároveň dodá energiu. Suchý olej na podporu tvorby kolegénu je zmesou tých najvyberanejších surovín: Prírodné, za studená lisované oleje - z bobúľ goji, granátového jablka, šípky, kokosu, kakaa, konope a sezamu Špeciálne zložky s jemnou textúrou, ktoré zabezpečujú rýchlu absorbciu oleja. Vitamín E Aplikácia: Naneste na čistú pokožku, najlepšie ihneď po sprchovaní, kedy sú póry pokožky otvorené a dokážu tak efektívnejšie vstrebať výživné zložky oleja. Používajte dvakrát denne, najlepšie ráno a večer. Zloženie: Sesame Seed Oil*, Coconut Ooil*, Caprylc/Capric Trigliceride from Coconut Oil, Octyldodecyl Olivate from Olive Oil, Hemp Seed Oil*, Cocoa Butter*, Passion Fruit Seed Oil*, Vitamin E, Pomegranate Seed Oil*, Rosehip Seed Oil, Goji Berry Seed Oil*, Aroma *organic ingredients (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Suchý olej na podporu tvorby kolagénu COCOSOLIS organic 110 ml , Avene odličovací fluid 3 v 1 na citlivú pleť 200 ml (3282770072952)

Galvanická žehlička na pleť BZ-005

Galvanická žehlička na pleť BZ-005
Detail

Unikátny kozmetický prístroj, ktorý ponúka najmodernejšie technológie pre ošetrenie pleti. Pri pravidelnom a správnom používaní dosiahnete ľahko viditeľných výsledkov. Galvanická žehlička odďaľuje starnutie pokožky, napomáha eliminovať jemné aj hlboké vrásky, vypína a zlepšuje pružnosť pleti, zvýrazňuje kontúry tváre, zjednocuje pleť, redukuje opuchy, pigmentové škvrny a čierne bodky. Stimuluje tvárové svaly, prekrvuje pokožku, zefektívňuje vstrebávanie výživných látok a kozmetických prípravkov. Pokožka bude po použití pôsobiť sviežim, zdravým a mladistvým dojmom. Vhodné pre všetky typy pleti.Tento jedinečný profesionálny prístroj ponúka komplexne rôzne druhy ošetrení pleti.Dosiahnite svojich snov o krásnej pokožke doma, efektívne, bezpečne a bez bolesti.Táto galvanická žehlička má 5 automatických programov s prednastavenými režimami ošetrenia pleti. Využíva technológiu rádiofrekvencie, galvanický prúd, vibrácie, EMS (elektrická svalová stimulácia), fotónovú terapiu a chladivú funkciu pre upokojenie pleti.Rádiofrekvencia - jedna z najpoužívanejších technológií v estetickej medicíne. Aplikačná hlavica generuje rádiofrekvenčné vlny, ktoré prenikajú do podkožnej vrstvy. Účinok spočíva v intenzívnom prehriatí tkaniva, dochádza k stimulácii kolagénových vlákien a elastínu. Účinne pôsobí na ochabnuté kontúry tváre, redukuje jemné mimické vrásky a má pozitívny účinok na vyhladenie a vypnutie pokožky. Efektívne pôsobí na redukciu tukového tkaniva.Galvanický prúd - galvanická terapia pôsobí na základe nízkeho napätia elektrického prúdu, ktorý bol špeciálne navrhnutý a prispôsobený pre estetické úpravy pleti. Ošetrenie galvanickým prúdom si získalo obľubu vďaka vysokej účinnosti v pomerne krátkom časovom období. Prístroj umožňuje zmeniť náboj na kladný či záporný. Kladná a záporná ionizácia má rôzne účinky na pleť. Kladná ionizácia slúži k dôkladnému čisteniu pleti. Záporná dokáže zapracovať výživové látky z kozmetických prípravkov hlboko do pokožky, čím dôjde k efektívnemu vyživeniu pleti zvnútra.EMS - aplikačná hlavica generuje jemné elektrické impulzy, ktoré stimulujú tvárové svaly. Nevyužité svaly po čase ochabujú a strácajú svoj tonus, na tvári sa nám začína tvoriť zvädnutá pokožka a vrásky. Technológia EMS podporí prekrvenie tváre, posilní tvárové svaly, zvýši elasticitu pleti a obnoví jej mladistvý vzhľad.Fotónová terapia - prístroj ponúka 3 farby svetla (červené, modré a zelené). Fotónová terapia je používaná na ošetrenie poškodených mäkkých tkanív a odstraňovanie kožných problémov. Červené svetlo podporuje a urýchľuje hojenie, metabolizmus a podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu - omladzuje pokožku, zvyšuje elasticitu pokožky. Zelené svetlo rozjasňuje, prispieva k eliminácii pigmentových škvŕn. Zlepšuje lymfatickú a krvnú cirkuláciu, zvyšuje absorpciu výživných látok. Modré svetlo má antibakteriálne a protizápalový účinok, ničí baktérie spôsobujúce akné.Vibrácie - vibračná mikromasáž intenzívne podporí krvný obeh a stimuluje lymfatický systém.Funkcia COOL - chladivá funkcia pre upokojenie pleti po ošetrení. Pri ošetrení môže dôjsť k miernemu začervenaniu pokožky, preto sa odporúča na záver ošetrenia použiť túto chladivú funkciu, ktoré eliminuje začervenanie, upokojí pleť a stiahne póry.Prístroj nesmú používať tehotné a dojčiace ženy, osoby s kardiostimulátorom alebo podobnými prístrojmi, pri rakovine, epilepsii, srdcových ťažkostiach, hypertenzii, cievnych poruchách, ochoreniach obličiek či pečene. Osoby trpiace alergiami, ekzémom, infekciou kože, atopickou dermatitídou, osoby s horúčkou, tuberkulózou a inými vážnymi choroby. Pri vysokých horúčkach a vírusovom ochorení. Neodporúča sa používať pri menštruácii.V priebehu ošetrovania pleti galvanickou žehličkou odporúčame používať prípravky určené pod galvanickú žehličku.Parametre produktu: vstupné napätie a prúd: DC 9 V 1 A batéria: Polymer-lítiová 7,4 V 400 mAh príkon: 9 W (4home.sk)

Podobné produkty ako Galvanická žehlička na pleť BZ-005 , Nivea men darčeková kazeta s kozmetikou na citlivú pleť a pokožku (9005800361857)

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť
Detail

Obojstranná kefka TOUCHBeauty 1762 je ideálny pomocník na čistenie pleti (nielen) na cestách. Z jednej strany ponúka kefku s dokonca 350 000 ultra jemnými štetinkami na čistenie tváre a na hĺbkové čistenie, z druhej strany silikónovú kefku v tvare kvapky, ktorá bola špeciálne navrhnutá na čistenie tváre a čela. Dômyselná konštrukcia umožňuje používať úložný kryt aj ako stojan na kefku. Zároveň ho na cestách perfektne chráni.Vlastnosti: obojstranné prevedenie – ultra jemné štetinky z jednej a silikónová kefka z druhej strany silikónová hlavica kefky v tvare kvapky, špeciálne navrhnutá na čistenie nosa a čela úložný kryt je možné použiť aj ako stojan, ktorý zabraňuje usadzovaniu nečistôt a prachu na štetinky kefky extra ľahké a prenosné prevedenie, vhodné na cestovanie (4home.sk)

Podobné produkty ako TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť , Ľoréal paris fleurs rares odličovacie mlieko na suchú a citlivú pleť (3600523449149)

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť
Detail

Čistiaca kefka na pleť pre každodennú starostlivosť o pleť. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť , Ziaja čistiaca pena na tvár pre suchú citlivú pleť 150 ml (5901887050063)

Hyaluronové sérum na pleť TianDe 25ml

Detail

Hyaluronové sérum na pleť TianDe 25ml Hyaluronové sérum na pleť pomáha hĺbkovo hydratovať pokožku a dopĺňať stratenú vodu. Sérum má intenzívne zloženie s vysokou koncentráciou aktívnych zložiek, ktoré pôsobia komplexne: hydratuje pokožku, spevňuje hydrolipidovú bariéru pokožky, predchádza vzniku vrások, vyhladzuje pleť a dodáva jej hebkosť a nežnosť. Aktívne zložky: panthenol, hyaluronát sodný, vilín, trehalóza, výťažok z morských ježkov, očistený Beta Glukán. Sérum revitalizuje a hydratuje pokožku po pobyte na slnku, pri pôsobení suchého vzduchu, kompenzuje suchosť starnúcej pleti. Sérum je vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu. Použitie Naneste malé množstvo séra na vopred vyčistenú pleť a vyhnite sa oblasti okolo očí. (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Hyaluronové sérum na pleť TianDe 25ml , Bione cosmetics bio antakne salicylový lieh na problematickú pleť 255 ml (8595061605841)

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť

TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť
Detail

Čistiaca kefka na pleť pre každodennú starostlivosť o pleť, obojstranné prevedenie, silikón a pbt štetinky, extra ľahké a prenosné prevedenie. (drmax.sk)

Podobné produkty ako TOUCHBeauty 1762 Silikónová kefka na pleť

TOUCHBeauty 1887 Ultrazvuková špachtľa na pleť

TOUCHBeauty 1887 Ultrazvuková špachtľa na pleť
Detail

Ultrazvuková čistiaca špachtľa na pleť má 3 nastaviteľné intenzity, 3 režimy, vodeodolnosť IPX6, batériu 500mAh. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako TOUCHBeauty 1887 Ultrazvuková špachtľa na pleť

Silk'n Pure čistiaca kefka na pleť

Silk'n Pure čistiaca kefka na pleť
Detail

Silk'n Pure, Elektrické čistiace kefky pre ženy, Čistiaca elektrická kefka Silk'n Pure dokonale zbaví vašu pleť nečistôt, kožného mazu aj odumretých pleťových buniek. Vlastnosti: hĺbkovo čistí póry odstraňuje zvyšky make-upu jemne masíruje tvár prístroj je vodoodolný Použitie: Podrobné informácie o použití nájdete v priloženom návode. (notino.sk)

Podobné produkty ako Silk'n Pure čistiaca kefka na pleť

Bunková atelovoda - revitalizačný sprej na pleť

Bunková atelovoda - revitalizačný sprej na pleť
Detail

Bunková AtelovodaRevitalizačný sprej na pleťJedinečný sprej s obsahom kolagénu prináša pokožke optimálnu a rovnomernú hydratáciu, revitalizáciu, regeneráciu, osvieženie a pocit uvoľnenia. Bunková atelovoda má rovnaké zloženie ako voda nachádzajúca sa v ľudskej pokožke. Obsahuje všetky živiny a látky, ktoré ľudské bunky potrebujú.Atelovoda účinky:rovnomerne hydratuje pokožku celého telapokožke prinavracia zdravie - vyživuje a dodáva jej potrebné stimulypodporuje regeneráciupokožku revitalizuje a rozjasňuje, bojuje proti znakom unavenej pokožkymá anti age účinkychráni pokožku a bunky pred voľnými radikálmiAtelokolagénJeho úlohou je zadržiavanie vlhkosti, pokožke poskytuje hydratáciu. Má výrazné anti age účinky, zmierňuje jemné aj hlbšie vrásky. Má silné revitalizačné účinky. Okamžite a ľahko preniká do pokožky tela a rozžiaruje ju. Zlepšuje hustotu a pružnosť pokožky, vyhladzuje jej povrch a zaručuje hladký vzhľad.Vitamín C Vitamín C je získaný austrálskej slivky kakadu, ovocia známeho ako najväčší zdroj vitamínu C na svete. Vitamín C zo slivky kakadu zvyšuje antioxidačnú obranu buniek a dobre chráni pokožku pred oxidačným stresom. Slivka kakadu je zdrojom antioxidantov, no je najväčším zdrojom vitamínu C, obsahuje až 50 x viac tohto vitamínu ako pomaranče.Vitamín C má pre pokožku jedinečné omladzujúce účinky. Zvyšuje jas pleti, pomáha zvrátiť poškodenie voľnými radikálmi a stimuluje produkciu kolagénu. Zaručuje hladkú a bezchybnú pleť.Superoxid dismutázaSuperoxid dismutáza je najsilnejší antioxidant. Antioxidanty tvoria základný kameň každého komplexného režimu starostlivosti o pokožku a sú jednou z najlepších prísad v kozmetických produktoch na ochranu pokožky pred každodenným poškodením. Superoxid dismutáza je jedným z takých antioxidantov - bojuje s najhoršími typmi voľných radikálov. Bohato zvlhčuje pleť a poskytuje komplexnú ochranu zásob kolagénu v pokožke. Vďaka ochrane tohto antioxidantu je pokožka schopná zostať hladká, jemná a bez poškodenia. Vďaka superoxidu dismutáza nedochádza k poškodeniu pokožky slnečným žiarením a k starnutiu pokožky – má anti age účinky. Zvyšuje prirodzenú obranu pokožky pred voľnými radikálmi. Po použití zanecháva na pokožke neviditeľnú ochrannú vrstvu, cez ktorú nepreniknú voľné radikály ani UV lúče. Udržiava zdravé bunky a zdravie pokožky po dlhý čas. Pokožku poskytuje revitalizáciu a hydratáciu. Obsah: 150ml (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Bunková atelovoda - revitalizačný sprej na pleť

Lemon tea tree - olej na pleť

Lemon tea tree - olej na pleť
Detail

Lemon Tea TreePleťové regeneračné olejeJe ideálny pre mastnú, mladú aj problematickú pleť, ktoré pomáha udržiavať prirodzenú sviežosť a vitalitu, veľmi vhodný olej na starostlivosť o pokožku so sklonmi k akné. Špecifická osviežujúca citrusová vôňa esenciálnych olejov môže pozitívne harmonizovať.Zloženie:Rastlinné oleje lisované za studena: bio jojobový, bio borákový, bio šípkovýEsenciálny olej: lemon tea treeVitamíny A, E, F, lecitín Bio regeneračné pleťové olejeÚčinnou alternatívou denného aj nočného krému sú bio regeneračné tvárové oleja. Ich základom sú tri najkvalitnejšie bio oleje lisované za studena: Jojobový, ako jeden z najcennejších prírodných olejov, významne pomáha regulovať vlhkosť pokožky. Borákový je vďaka vysokému obsahu kyseliny gama-linolénovej mimoriadne vhodný na problematickú pokožku. Šípkový má protivráskové účinky. Dokonale ošetruje suchú a zrelú pleť a podporuje jej vitalitu. Ďalej môžu obsahovať bio arganový olej alebo olej z granátového jablka.Prirodzená starostlivosť prírodyVýrobcovia špičkovej kozmetiky stále hľadajú nové a nové látky, ktoré by pomohli udržať pleť mladú a krásnu. Posledným trendom je pomáhať koži, aby sa o seba postarala sama - čiže pomocou kozmetických produktov podporiť jej prirodzené biologické procesy, ktoré v nej prebiehajú. Výskumy ukazujú, že k povzbudeniu prirodzených procesov sú opäť najlepšie prirodzené látky a že príroda svojimi účinkami stále prekonáva produkty modernej chémie. Medzi také prírodné zázraky patria regeneračné pleťové oleje, ktoré sa v podobnom zložení ako dnes používali už pred niekoľkými tisíckami rokov. Obsahujú vysokú koncentráciu čisto prírodných účinných látok, ktorých pôsobenie je skutočne multifunkčný - prebudí unavenú pleť k životu, dodajú energiu, hydratujú, regenerujú, zvláčňujú a chránia pred škodlivými vplyvmi prostredia.Zoznámte sa s bio regeneračnými tvárovými olejmi a ich použitímIch prednosťou je stopercentne prírodné zloženie bez syntetických a konzervačných látok. Pre porovnanie si skúste preštudovať etiketu akéhokoľvek pleťového krému. S vysokou pravdepodobnosťou na nej nájdete "paraffinum liquidum" čiže minerálny olej, vyrábaný z ropy, ktorý sa používa ako základ na výrobu krémov. Ďalej syntetické konzervanty (metylestery, etyl, propyl-, či butylparabén, ...) a syntetické vonné látky. Naproti tomu základom bio regeneračných tvárových olejov sú prvotriedne oleje lisované za studena (bio jojobový, bio borákový, bio šípkový), získané najšetrnejším možným spôsobom, pri ktorom sú zachované všetky účinné látky, vitamíny a biostimulátory.Účinky bio regeneračných tvárových olejov:Prebúdza unavenú pleť k životu, udržujú jej prirodzenú rovnováhu, harmonizujú funkciu pokožky.Pomáhajú udržať prirodzené regeneračné schopnosti pleti a jej hydratačný režim v rovnováhe.Sú vhodné na vrásky a proti predčasnému starnutiu pokožky.Udržujú pleť vláčnu a pružnú, pomáhajú zachovať jej pevnosť.Chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi.Príjemná vôňa obsiahnutých esenciálnych olejov môže podporovať kompletné uvoľnenie a navodzovať okamžitý pocit pohody.Prirodzene splývajú s pokožkou, rýchlo sa vstrebávajú, zanechávajú pleť prirodzene vláčnu a hebkú bez pocitu mastnoty.Sú vhodné pre všetky typy pleti, veľmi dobre pôsobí aj na citlivú a problematickú pleť, ktorá inak neznesie bežné kozmetické prípravky.Vlastnosti bio regeneračných tvárových olejov SaloosMajú čisto prírodný pôvod, sú vyrábané iba zo starostlivo vybraných rastlín, čo je zárukou špičkovej kvality.Sú harmonickou kombináciou rastlinných olejov lisovaných za studena, bio olejov a esenciálnych olejov v mnohých prípadoch veľmi vzácnych a exkluzívnych.Obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe a dokážu tieto cenné látky v maximálnej miere odovzdať nášmu telu, sú "extraktom zdravia".Prenikajú do pokožky, pôsobí komplexne a ich zloženie najviac zodpovedá zloženiu tukov nášho tela.Dobre sa vstrebávajú, nezanechávajú na pokožke pocit mastnoty. Sú vhodné pre všetky typy pleti a nevyvolávajú nežiaduce reakcie.Zásadne neobsahujú minerálne oleje (paraffinum liquidum) ani rafinované oleje. Nenájdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani farbivá.Spôsob použitia bio regeneračných tvárových olejov SaloosBio regeneračné pleťové oleje Saloos skvele nahradia pleťové krémy. Majú aj pri nižšej spotrebe výborné ošetrujúca účinky. Ide len o to, zvyknúť si na ich "inú" konzistenciu oproti bežným krémom. Vďaka kvapkadlom je dávkovanie oleja veľmi pohodlné, úsporné a hygienické zároveň. Niekoľko kvapiek oleja stačí jemne votrieť alebo jemne vmasírovať do vyčistenej suchej či vlhkej pokožky tváre, krku a dekoltu. Pri pravidelnom používaní ráno aj večer budú výsledky zlepšenie stavu vašej pleti skutočne viditeľné. Tri kroky k prirodzene krásnej pletiAk chceme, aby pleť vyzerala skvele, musíme ju zbaviť vrstvy odumretých buniek a nečistôt, ktoré sa na nej priebežne usadzujú. Preto je veľmi dôležité a užitočné pred nanesením samotného bio regeneračného tvárového oleja pleť dôkladne vyčistiť a pripraviť pomocou hydrofilného odličovacieho oleja a kvetinové pleťové vody Saloos. Po týchto troch krokoch je celkový účinok ešte zreteľnejšie. Pleť pôsobí zdravo a rozžiarene. Osvojte si zároveň s nami tieto každodenné krôčiky k spokojnosti v starostlivosti o vašu pokožku. čistenie - Hydrofilný odličovací olej SALOOS dôkladne a jemne čistí nalíčenú aj nenalíčenú pleť a zbavuje ju tak všetkých nečistôt, ktoré na ňu zostávajú.tonizácia -Kvetinová pleťová voda Saloos podporuje vlhkosť pleti, jemne ju dočistí, osvieži, tonizuje a zanechá ju dokonale uvoľnenú, hydratovanú a pripravenú k ďalšej starostlivosti.regenerácia - Bio regeneračný pleťový olej Saloos prebudí unavenú pleť k životu, dodá energiu, hydratuje ju a rozjasňuje a chráni pred škodlivými vplyvmi. Zloženie regeneračných tvárových bio olejov SaloosBio jojobový olej - Patrí k najcennejším prírodným olejom s ideálne vyváženým pomerom ošetrujúcich a regeneračných látok. Pokožku ošetruje, regeneruje, vyhladzuje a udržuje jej prirodzenú optimálnu vlhkosť. Bio borákový olej - Obsahuje veľké množstvo biostimulátorov a polynenasýtené kyseliny gamalinolenovej, ktorá pomáha zachovať pevnosť pokožky. Vysoko regeneračné účinky blahodárne pôsobí aj na problematickú pokožku, ktorú pomáha upokojiť a prispieva k jej zdravému vzhľadu. Bio šípkový olej - Vzácny bio šípkový olej, typický svojím nádychom odtieňa červenkastá, je veľmi bohatým zdrojom vitamínu A a zmesí viacnenasýtených mastných kyselín. Intenzívne ošetruje a regeneruje predovšetkým suchú a zrelú pokožku, má vysoko ošetrujúce účinky, je vhodný proti predčasnému starnutiu pokožky. Esenciálne oleje - Zloženie jednotlivých bio regeneračných olejov je obohatené o 100% čistej esenciálne oleje, ktoré im dodávajú mnohé jedinečné vlastnosti a tiež nádhernú vôňu. Je dobre známe, že aj samotná vôňa dokáže spôsobiť zmenu nálady, navodiť pocity uvoľnenia, spríjemniť chvíľky relaxácie a tým podporiť regeneračné procesy. Naše klasické čisto prírodné vône stojí v kontraste k zložitým syntetickým parfumovým kompozíciám súčasnosti. Ruža je skutočnou ruží, nie je to len kvapka esenciálneho oleja prebiť priemyselnú parfumáciou.Použitie:Pomocou kvapkadla naneste niekoľko kvapiek oleja na vyčistenú mierne navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Nanesené kvapky jemne votrite alebo vmasírujte. Regeneračný pleťový olej môžete použiť ako ráno - ako podklad pod make-up, tak aj večer - ako regeneračnú starostlivosť.Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Lemon tea tree - olej na pleť

Dutio Masážny valček na pleť (8595691000573)

Dutio Masážny valček na pleť (8595691000573)
Detail

Valček na tvár na tvár a krk, materiálom je kov a plast, strieborná farba, celková dĺžka 141.3mm, hlavnou výhodou je relaxačná masáž, odstránenie svalového napätia, upokojenie pokožky, vyhladenie vrások a omladenie, darčekové balenie Štýlovýmasážny valček DUTIOMasážny valček DUTIO Facial Roller Massager zaujme svojím jedinečným dizajnom v tvare písmena „V" a kovovou rukoväťou. Okrem toho vám tento valček poskytne úplne nový zážitok z tvárovej a telovej masáže.MATERIÁLABS, kovOBLASŤ POUŽITIATvár, krkHMOTNOSŤ123,5 gramovO pleť sa DUTIO stará efektívneDva 360° valčeky sa dokonale postarajú o vašu pokožku. Nielen, že ju premasírujú, ale pravidelnou starostlivosťou ju výrazne spevnia, zmiernia únavu a tiež pomôže redukovať vrásky.Zvýšte účinky masážePre maximálny efekt je ideálne použiť DUTIO Facial Roller Massager v kombinácii s celotvárovou maskou alebo podobnými kozmetickými prípravkami.Kľúčové vlastnostimasážneho valčeka DUTIOValček na masáž tváre značky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Dutio Masážny valček na pleť (8595691000573)

TouchBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť

TouchBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť
Detail

TouchBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť Čistiaca kefka na pleť pre každodennú starostlivosť o pleť, obojstranné prevedenie, silikón a PBT štetinky, extra ľahké a prenosné prevedenie. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako TouchBeauty 1762 Silikonový kartáček na pleť

TouchBeauty 1887 Ultrazvuková špachtla na pleť

TouchBeauty 1887 Ultrazvuková špachtla na pleť
Detail

TouchBeauty 1887 Ultrazvuková špachtla na pleť Ultrazvuková špachtľa na pleť TOUCHBeauty 1887 je bezbolestný exfoliátor, ktorý odstraňuje čierne bodky, spevňuje a hydratuje pokožku, čím jej dodáva mladistvý vzhľad. 3 režimy a úrovne intenzity vám umožnia prispôsobiť vašu rutinu starostlivosti o pleť podľa vašich potrieb. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako TouchBeauty 1887 Ultrazvuková špachtla na pleť

Beauty Formulas Gold čistiaca náplasť na zanesené póry na nose s kolagénom 6 ks

Beauty Formulas Gold čistiaca náplasť na zanesené póry na nose s kolagénom 6 ks
Detail

Beauty Formulas Gold, 6 ks, Masky na nos unisex (notino.sk)

Podobné produkty ako Beauty Formulas Gold čistiaca náplasť na zanesené póry na nose s kolagénom 6 ks

Kolagen 4000 STADA Kolagén 4000 vrecúška 30 ks

Kolagen 4000 STADA Kolagén 4000 vrecúška 30 ks
Detail

Kolagen 4000 STADA Kolagén 4000 vrecúška 30 ks Rozpustný prášok na prípravu nápoja s obsahom kolagénu, kalcia a vitamínov C a D. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Kolagen 4000 STADA Kolagén 4000 vrecúška 30 ks

Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 1x40 ml

Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 1x40 ml
Detail

Sérum na regeneráciu pleti s dobrou znášanlivosťou a účinnosťou u osôb s problematickou pleťou. 10% Hydroxy komplex (kyselina glykolová, salicylová a polyhydroxy kyselina) pomáha zregenerovať povrch pleti, uvoľniť póry a zbaviť pleť odumretých kožných buniek – účinné proti akné. Obsahuje kyselinu salicylovú s antibakteriálnymi a komedolytickými účinkami pre redukciu nedokonalosti pleti. Protizápalový Licochalcon A upokojuje podráždenie a redukuje začervenanie pleti. Svojimi zložkami pleť čistí a vyhladzuje (lekarentriveze.sk)

Podobné produkty ako Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 1x40 ml

Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 40 ml

Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 40 ml
Detail

Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 40 ml EUCERIN DermoPure Sérum regenerácie kože bolo účinné od prvej aplikácie, čo znižuje nedostatky pokožky a postupne opúšťa pokožku čistejšie a hladšie. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Eucerin DERMOPURE sérum na regeneráciu pleti problematická pleť 40 ml

INVENTIA Živý prírodný kolagén elixír na tvár a dekolt 30 ml

INVENTIA Živý prírodný kolagén elixír na tvár a dekolt 30 ml
Detail

Čas pre vás platiť nemusí - kolagénový elixír na tvár a dekolt je neobyčajne ľahká a elegantná emulzia zaisťujúca jedinečný komfort pre zrelú pleť. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako INVENTIA Živý prírodný kolagén elixír na tvár a dekolt 30 ml

Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 300 ml

Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 300 ml
Detail

Dr. Santé Collagen, 300 ml, Masky na vlasy pre ženy, Maska na vlasy Dr. Santé Collagen predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou. Vlastnosti: pôsobí do hĺbky vlasového vlákna navracia vlasom prirodzený, zdravý vzhľad regeneruje vlasy po celej ich dĺžke intenzívne hydratuje zlepšuje pružnosť vlasových vláken vlasy sú hebké na dotyk Zloženie: bez silikónov Použitie: Aplikujte na vlhké, šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť podľa času uvedeného na obale a potom dôkladne opláchnite. (notino.sk)

Podobné produkty ako Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 300 ml

Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 1000 ml

Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 1000 ml
Detail

Dr. Santé Collagen, 1000 ml, Masky na vlasy pre ženy, Maska na vlasy Dr. Santé Collagen predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou. Vlastnosti: pôsobí do hĺbky vlasového vlákna navracia vlasom prirodzený, zdravý vzhľad regeneruje vlasy po celej ich dĺžke intenzívne hydratuje zlepšuje pružnosť vlasových vláken vlasy sú hebké na dotyk Zloženie: bez silikónov Použitie: Aplikujte na vlhké, šampónom umyté vlasy. Nechajte chvíľu pôsobiť podľa času uvedeného na obale a potom dôkladne opláchnite. (notino.sk)

Podobné produkty ako Dr. Santé Collagen revitalizačná maska na vlasy s kolagénom 1000 ml

TOUCHBeauty 14838 Čistiaca kefa na pleť 3v1

TOUCHBeauty 14838 Čistiaca kefa na pleť 3v1
Detail

Elektrická čistiaca kefka TOUCHBeauty 14838 ponúka tri rôzne nadstavce, ktoré odstraňujú make-up, hĺbkovo čistia pleť a pomáhajú s peelingom. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako TOUCHBeauty 14838 Čistiaca kefa na pleť 3v1

Monoderma C10 vitamíny na pleť 28 ampuliek

Monoderma C10 vitamíny na pleť 28 ampuliek
Detail

Monoderma vitamín C10 Obsah Monoderma vitamín C10 28 ampuliek – terapia na 1 mesiac + 28 ampuliek Charakteristika Monoderma vitamín C10 Hlavnými výhodami vitamínu C v oblasti estetickej dermatológie je jeho schopnosť zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu v koži, pričom ide o látky, ktoré udržiavajú mladý vzhľad pokožky. Okrem toho redukuje melanín nachádzajúci sa v koži a tak napomáha odstráneniu hyperpigmentácie (nadmernej pigmentácie) pokožky. Účinok: stimuluje syntézu kolagénu zmierňuje hyperpigmentáciu potláča prejavy starnutia pleti redukuje zápal a začervenanie Mesačná terapia zredukuje nadmernú pigmentáciu až o 50 % a vrásky o 39 %. Prečo špeciálne balenie? Vitamíny v čistej a prírodnej forme majú tendenciu na vzduchu a svetle oxidovať, a tak strácať svoju účinnosť. Špeciálne balenie Monodermodosi ochráni aktívne zložky pred účinkom slnečného žiarenia a pred možnou oxidáciou. Ampulky Monodermodosi sú vyrobené z rastlinného želé, ktoré je biologicky rozložiteľné, sterilné a uchováva stabilitu látok. Ampulky sú okrem toho balené v praktickom dávkovacom balení, ktoré umožní vybrať vždy len jednu ampulku a tak je ochrana pred okolitými vplyvmi dvojitá. Zloženie: Cyclopentasiloxane, Ascorbic Acid, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Methyl methacrylate/glycol Dimethacrylate Crosspolymer Neobsahuje bežné alergény, ako sú umelé farbivá, vône a konzervačné látky. Použitie: naneste 1 ampulky denne na oblasť, ktorú chcete ošetriť (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Monoderma C10 vitamíny na pleť 28 ampuliek

Uriage Bariéderm Sérum Na Pleť S Cica

Uriage Bariéderm Sérum Na Pleť S Cica
Detail

Dermatologické sérum, ktoré posilňuje a chráni pokožku denne vystavovanú vplyvom vonkajšieho prostredia. (drmax.sk)

Podobné produkty ako Uriage Bariéderm Sérum Na Pleť S Cica

MODOM Galvanická žehlička na pleť BZ-005

MODOM Galvanická žehlička na pleť BZ-005
Detail

Kozmetický prístroj, ktorý ponúka najmodernejšie technológie pre ošetrenie pleti. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako MODOM Galvanická žehlička na pleť BZ-005

Drop - Masážny prístroj na pleť s EMS

Drop - Masážny prístroj na pleť s EMS
Detail

Masážny prístroj na tvár s elektrickou stimuláciou svalov pôsobí proti vráskam, spevňuje ochabnutú pokožku a kontúry tváre. Prístroj má zabudovanú batériu a 2 hlavice pre čo najefektívnejšie ošetrenie tváre a okolia očí. (dixo.sk)

Podobné produkty ako Drop - Masážny prístroj na pleť s EMS
Kolagén MOVit Kolagén Beauty + Biotín, 90 tbl. (4678067) + ZDARMA Šatka Movit Energy, Dutio Masážny valček na pleť (8595691000573), Kolagén Premium 137 g (8595643606907), RAYS OF BEAUTY Premium Kolagén (745110723004), Mira Mar Črievka kolagén 60g (8595042660661), BEAUTY FORMULAS Čistiaca hubka na pleť z konjaku (5012251012690), COLLALLOC Bioaktívny morský kolagén 30× 3.3 g (8594185990017), GymBeam RunCollg Hydrolyzovaný kolagén 500 g, peach (8588006751871), AVENE Tyčinka na pery SPF 50+ na citlivú pleť 3 g (3282770204797), Philips Series 7000 Wet & Dry na citlivú pleť S7882/55, PALSAR7 Rotačná čistiaca kefka na pleť 3 v 1 (8594209100118), NIVEA darčekové balenie na hydratovanú pleť v každom veku (9005800360553), SALOOS Bio Ružová čistiaca pena na pleť 150 ml (8595666007262), BIONE COSMETICS Bio Cannabis Raňajky na pleť 260 ml (8595061607425), WELEDA Mandľové čistiace mlieko na citlivú pleť, 75 ml (4001638080316), GARNIER MINI micelárna voda na citlivú pleť 100 ml (3600542081351), Priessnitz Kĺbová výživa Forte Glukozamín +Kolagén 180 + 90 (2890110), AVENE Upokojujúca rozjasňujúca maska na unavenú citlivú pleť 50 ml (3282770209938), AVENE Hydrance Aqua-gel na dehydratovanú citlivú pleť 50 ml (3282770203493), AVENE Hydratačný telový balzam na suchú citlivú pleť 250 ml (3282770111583), ZIAJA Čistiaca pena na tvár pre normálnu pleť 150 ml (5901887050049), KETOMIX Kolagén s kyselinou hyalurónovou – lesná zmes (30 porcií) (8594196634207), IVYBEARS Žiarivá pleť 60 ks (4260581422394), Čisticí tonikum pro zralou pleť (774), AVENE Revitalizačný výživný krém na unavenú suchú citlivú pleť 50 ml (3282770209402), AVENE Odličovací fluid 3 v 1 na citlivú pleť 200 ml (3282770072952), NIVEA MEN darčeková kazeta s kozmetikou na citlivú pleť a pokožku (9005800361857), ĽORÉAL PARIS Fleurs Rares odličovacie mlieko na suchú a citlivú pleť (3600523449149), ZIAJA Čistiaca pena na tvár pre suchú citlivú pleť 150 ml (5901887050063), BIONE COSMETICS Bio Antakne Salicylový lieh na problematickú pleť 255 ml (8595061605841)