Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 3 mm farba zirkonu cervena r

Produkt Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 3 mm farba zirkonu cervena r sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 3 mm farba zirkonu cervena r upraviť a produkt hľadať znova.

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM
Detail

(najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70
Detail

Tunel na posuv do pouzdra jilm pre dvere o šírke 70 cm pre hrúbku steny 10 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80
Detail

Tunel na posuv do pouzdra biela matná pre dvere o šírke 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80

Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm

Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm
Detail

Montážny tŕň. Značkovač vodičov, 3 x 3,4 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Sortiment značiek drôtov a káblov spoločnosti Weidmüller ponúka používateľom riešenia pre širokú škálu aplikácií. Oblasť použitia sa pohybuje od úzkych vodičov po káble s veľkými vonkajšími priemermi. Sortiment zahŕňa okrem iného kombinované systémy s individuálnymi znakmi, priehľadné rukávy, zmršťovacie bužírky a štítky, ktoré sú pripevnené sťahovacími páskami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm , Španělština do ucha

Stomahesive Seal ConvaTec stomický tesniaci krúžok tvarovateľný, hrúbka 3 mm, priemer 48 mm, 1x10 ks

Stomahesive Seal ConvaTec stomický tesniaci krúžok tvarovateľný, hrúbka 3 mm, priemer 48 mm, 1x10 ks
Detail

Stomahesive tesniace krúžky sa používajú na ochranu kože. (lekarentriveze.sk)

Podobné produkty ako Stomahesive Seal ConvaTec stomický tesniaci krúžok tvarovateľný, hrúbka 3 mm, priemer 48 mm, 1x10 ks

MARVO G38 PODLOZKA POD MYS, HERNA, CIERNO-CERVENA, 300X230X3 MM, 3 MM

Detail

HERNÁ PODLOŽKA . Herná podložka Marvo G38 . Podložka optimalizovaná pre všetky typy senzorov. . Ideálna herná podložka pre myši s vysokou citlivosťou. . Kvalitné prevedenie zaručí dlhšiu životnosť a lepší komfort. . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MARVO G38 PODLOZKA POD MYS, HERNA, CIERNO-CERVENA, 300X230X3 MM, 3 MM

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha , Nemčina do ucha 1

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha , Nemčina do ucha 2

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha , Playmobil dovolenkár s plávacím kruhom (4008789701121)

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha , Kesper z úpletu, farba hnedá (77698)

Weidmüller CLI R 1-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 2.5 do 5 mm 0

Weidmüller CLI R 1-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 2.5 do 5 mm 0
Detail

Montážny tŕň. Značkovač vodičov, 3 x 4,2 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Sortiment značiek drôtov a káblov spoločnosti Weidmüller ponúka používateľom riešenia pre širokú škálu aplikácií. Oblasť použitia sa pohybuje od úzkych vodičov po káble s veľkými vonkajšími priemermi. Sortiment zahŕňa okrem iného kombinované systémy s individuálnymi znakmi, priehľadné rukávy, zmršťovacie bužírky a štítky, ktoré sú pripevnené sťahovacími páskami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weidmüller CLI R 1-3 GE/SW Z označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) Z Rozsah vonkajšieho priemeru 2.5 do 5 mm 0 , Holubí tunel (9788025730423)

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Potíže na titanu (999-00-035-3309-8)

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha , Kesper z plastového pletiva, farba biela (77541)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-3000 (2415131)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-1000 (2415127)

Hrkálka lopta s uchom 10 cm, guma, 3 farby

Hrkálka lopta s uchom 10 cm, guma, 3 farby
Detail

Hrkálka lopta s uchom 10 cm, guma, 3 farby z kategórie Darčeky a hračky | Hračky pre najmenších | Doplnky do kočíkov kúpite na Kokiskashop.sk za 2.59 €. Hrkálka loptu s uchom Technické údaje: 10 cm materiál: guma vhodné od veku 0+ Obsah balenia: hrkálka- lopta s uchom 10 cm guma,3 farby Pokiaľ nie je uvedené inak, cena sa vzťahuje na 1 ks produktu. Upozornenie: Konkrétnu farbu alebo druh výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelený náhodný variant podľa skladových možností. (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Hrkálka lopta s uchom 10 cm, guma, 3 farby , Ham stake hl bylinkový tunel so semienkami a platanom 11 cm (5907222880395)

Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW R označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm

Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW R označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm
Detail

Montážny tŕň. Značkovač vodičov, 3 x 3,4 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Sortiment značiek drôtov a káblov spoločnosti Weidmüller ponúka používateľom riešenia pre širokú škálu aplikácií. Oblasť použitia sa pohybuje od úzkych vodičov po káble s veľkými vonkajšími priemermi. Sortiment zahŕňa okrem iného kombinované systémy s individuálnymi znakmi, priehľadné rukávy, zmršťovacie bužírky a štítky, ktoré sú pripevnené sťahovacími páskami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weidmüller CLI R 02-3 GE/SW R označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 1.3 do 3 mm , 3× led vianočná hviezda do okna 21 w, teplá biela farba (x081081231)

MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z"

MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z"
Detail

Je vyrobená z ušľachtilých odrôd viniča hroznorodého z viníc integrovanej výroby. Obsahuje oxid siričitý. (drmax.sk)

Podobné produkty ako MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z" , 3× led vianočná hviezda do okna 21 w, studená biela farba (x081082231)

Faller 282960 Z trubicový tunel

Faller 282960  Z trubicový tunel
Detail

(flexibilné) Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Faller 282960 Z trubicový tunel , Z paříže do paříže (978-80-204-4423-3)

Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny

Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny
Detail

Ponožny do tenisiek v darčekovom balní, vysokohodnotné spracovanie a silikónové pásiky. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny , Z kopce do kopce

Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny

Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny
Detail

Ponožny do tenisiek v darčekovom balní, vysokohodnotné spracovanie a silikónové pásiky. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Ponožky do tenisiek (3 ks) so silikónovými pásikmi, z bio bavlny , Drevená predsieňová zostava so skrinkou na topánky 3 v 1, biela farba a dub

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci , Led vianočná vločka do okna, teplá biela farba, ip20, 3× aaa, prísavka (x04151111)

Guttasyn 2594 Zástera z PVC Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm

Guttasyn 2594 Zástera z PVC   Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm
Detail

Tento ochranný odev spĺňa normu EN 467 a zaručuje ochranu časti tela pred chemikáliami, ako aj v súvislosti s normou EN 340 všeobecné požiadavky na ochranný odev. Ochranný účinok sa testoval na kyseline sírovej 96%, hydroxidu sodnom 40%, kyseline chlorovodíkovej 32%, kyseline dusičnej 65%. Chemické ochranné zástery Guttasyn® nie sú vhodné na manipuláciu s teplom a otvoreným ohňom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Guttasyn 2594 Zástera z PVC Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm , Led vianočný snehuliak do okna, teplá biela farba, ip20, 3× aaa, prísavka (x04151104)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)
Detail

E-kniha - autor Chris Priestley, 232 stran Třetí várka "příšerných příběhů" pro mladé čtenáře se tentokrát veze po kolejích, v kupé strašidelného vlaku. Robert Harper cestuje z otcovského domu do internátní školy. Poprvé jede sám vlakem; kupé, do kterého se posadil, se postupně zcela zaplní. Vlak náhle zastaví, právě před tunelem, a Robert nedokáže zjistit, proč nejedou dál. Všichni v kupé usnuli, až na krásnou a trochu podivnou dámu, která sedí naproti Robertovi. Dají se do řeči; dáma pak chlapci začne vyprávět děsivé příběhy, při kterých stydne krev v žilách. Roberta během vyprávění kdoví proč přemáhá spánek. Dokáže se mu ubránit? A dojede do cílové stanice? (alza.sk)

Podobné produkty ako Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498) , Led vianočný santa do okna, teplá biela farba, ip20, 3× aaa, prísavka (x04151105)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí , Led vianočný zvonček do okna, teplá biela farba, ip20, 3× aaa, prísavka (x04151107)

Rostex super - základná antikorózna farba na oceľ, pozink, hliník 3 l cervena

Rostex super - základná antikorózna farba na oceľ, pozink, hliník 3 l cervena
Detail

Rýchloschnúca antikorózna základná farba na oceľ, pozink a hliník. Rostex super je ideálny základný náter pod farbu na strechu Panssarimali. Základný náterRostex Super je vhodný ako základný náter pre oceľové povrchy, pozinkovanú oceľ, zdrsnené hliníkové povrchy podliehajúce väčšiemu namáhaniu ako je bežné. Vhodný na:plechové strechy, odkvapy, zvody, odkvapové a odtokové rúry, únikové východy, zábradlia, stĺpy, stojany na sušenie, stožiare lode a iné oceľové konštrukcie. Rýchle schnutiePri 20°C je povrch suchý proti prachu v priebehu 15 minút. Spotreba: 8-10m2 z 1 L (eFarby.sk)

Podobné produkty ako Rostex super - základná antikorózna farba na oceľ, pozink, hliník 3 l cervena

Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, sada 4 farieb (KF26038)

Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, sada 4 farieb (KF26038)
Detail

Popisovač – na bielu tabuľu, čierna, červená, modrá a zelená farba, guľatý hrot, šírka stopy 1,5 mm, 4 fixky Prajete si nový popisovač hodiaci sa na písanie na bielu tabuľu? Popisovač Q-Connect má k dispozícii náplň na vodnej báze, a dôsledkom toho písaný text môžete ľahko zotrieť handričkou. Guľatý hrot fixky má šírku s priemerom 1,5 mm, čo sľubuje dostatočne výrazné kreslenie aj písanie. Balenie vám obstará 4 kusy popisovačov Q-Connect, ktorých farby sú: čierna, červená, modrá a zelená. Základné prednosti popisovača Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, sada 4 farieb Popisovač vyrobený na povrch bielej tabule Čierna, červená, modrá a zelená farba náplne Šírka zanechanej stopy je 1,5 mm Hrot popisovača Q-Connect má guľatý tvar (alza.sk)

Podobné produkty ako Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, sada 4 farieb (KF26038)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha
Detail

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Q-CONNECT PM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26045)

Q-CONNECT PM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26045)
Detail

Popisovač – permanentný, čierna farba, guľatý hrot, šírka stopy 1,5 mm, vodoodolný Prajete si označiť CD či DVD nosiče? Popisovač Q-Connect využíva náplň s alkoholom tvoreným základom, vďaka čomu napísaný text nemožno bez námahy zmazať. Guľatý hrot fixky necháva stopu s priemerom 1,5 mm, čo zaručuje patrične nápadné písanie. V balení nájdete jeden popisovač Q-Connect, ktorého stopa je čierna. Atrament je vodoodolný, text sa tak nerozmaže. Najdôležitejšie vlastnosti popisovača Q-CONNECT PM-R, 1,5 – 3 mm, čierny Popisovač stvorený na popísanie DVD alebo CD Čierna farba náplne Zanecháva linku so šírkou 1,5 mm Hrot popisovača Q-Connect má guľatý tvar (alza.sk)

Podobné produkty ako Q-CONNECT PM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26045)

Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26035)

Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26035)
Detail

Popisovač – na bielu tabuľu, čierna farba, guľatý hrot, šírka stopy 1,5 mm Priali by ste si popisovač na tabuľu? Popisovač Q-Connect v sebe má náplň so základom obsahujúcim vodu, čo spôsobuje to, že napísaný text bez obáv odstránite handričkou. Guľatý hrot fixky má veľkosť s priemerom 1,5 mm, čo vám zaistí patrične výrazné písanie aj kreslenie. Balenie zahŕňa jeden popisovač Q-Connect, ktorého farba je čierna. Hlavné prednosti popisovača Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, čierny Popisovač na písanie na tabuľu Čierna farba náplne Veľkosť linky je 1,5 mm Hrot popisovača Q-Connect má guľatý tvar (alza.sk)

Podobné produkty ako Q-CONNECT WM-R, 1,5 – 3 mm, čierny (KF26035)

Niceboy RAZE 3 Titan (raze-3-titan)

Niceboy RAZE 3 Titan (raze-3-titan)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 50W, k mobilu, s rádiom, s mikrofónom, frekvenčný rozsah od 65 Hz do 20000 Hz, 3.5mm Jack, AUX, Bluetooth 5.0, podpora SBC, ovládanie cez zariadenia s OS iOS alebo Android, výdrž batérie 15 h Gradient selectoraudiovideosmartgamingkonferenciaBluetooth reproduktorNiceboy RAZE 3 TitanBluetooth reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan si vás získa veľkým množstvom praktických funkcií a modernými technológiami. Dokonale silný zvuk je zaistený vysokým výkonom 50 W a vďaka technológii MaxxBass získate čistý zvuk. Vysoká odolnosť reproduktora Bluetooth Niceboy RAZE 3 Titan je zaručená krytím IP67, ktorá ho ochráni pred prachom aj vodou. Na jedno nabitie vydrží reproduktor v prevádzke po dobu až 15 hodín a je možné ho využiť aj ako praktickú power bank. Pre počúvanie rádia je k dispozícii zabudovaná anténa a vďaka technológii Bluetooth 5.0 je prenos hudby čistý a veľmi kvalitný. Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Bez... (alza.sk)

Podobné produkty ako Niceboy RAZE 3 Titan (raze-3-titan)

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm
Detail

Hrúbka materiálu: 38 mm Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb Vážení zákazníci, ak porovnávate našu borovicovú masívny zostavu s konkurenčným produktom, opýtajte sa predajcu na čistú silu materiálu po opracovaní! Naša sila všetkých materiálov po opracovaní robí naozaj 38 mm (ostatní predajcovia neuvádza pravdivé hodnoty!) Čo je základným ukazovateľom kvality produktu. Pred opracovaním sila nášho materiálu robí 42mm. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Tschechisches Produkt aus Kiefernholz ist sehr hochwertig, Materialdicke von 30 mm. Die Lieferung erfolgt zerlegt (Selbstmontage), inkl. Verbindungsmaterial und Montageanleitung (Montage ca. 10 Minuten) Die Sitzgruppe aus Kiefernholz ist auch für Restaurants, Bistros, Pubs, Gärten geeignet. Extra robuste und formschöne Gartengruppe aus massivem Kiefernholz. Das Holz ist bei 80 ° C getrocknet und bietet somit höchste Stabilität und größtmögliche Festigkeit. Verwendet werden 30 mm starke Hölzer, dadurch ist die Garnitur auch für höchste Belastungen geeignet. Vorteile: Das Holz hat ein geringes Gewicht Die Verarbeitungseigenschaften sind gut Holz kommt aus tschechischen Wäldern Günstiger Preis schnelle und einfache Montage Tschechisches Produkt aus Kiefernholz mit FSC-Zertifikat. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm
Detail

Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft  stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm  10 ks
Detail

Sada zaisťovacích krúžkov od Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00
Detail

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Filofax Metropol A4 portfólio so zipsom a uchom

Filofax Metropol A4 portfólio so zipsom a uchom
Detail

Jedna z najpredávanejších kolekcií diárov je doplnená tiež o portfólio A4 so zipsom a uchom. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Filofax Metropol A4 portfólio so zipsom a uchom
Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, Playmobil Dovolenkár s plávacím kruhom (4008789701121), Kesper z úpletu, farba hnedá (77698), Holubí tunel (9788025730423), Potíže na Titanu (999-00-035-3309-8), Kesper z plastového pletiva, farba biela (77541), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-3000 (2415131), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-1000 (2415127), Ham Stake HL bylinkový tunel so semienkami a platanom 11 cm (5907222880395), 3× LED vianočná hviezda do okna 21 W, teplá biela farba (X081081231), 3× LED vianočná hviezda do okna 21 W, studená biela farba (X081082231), Z Paříže do Paříže (978-80-204-4423-3), Z kopce do kopce, Drevená predsieňová zostava so skrinkou na topánky 3 v 1, biela farba a dub, LED vianočná vločka do okna, teplá biela farba, IP20, 3× AAA, prísavka (X04151111), LED vianočný snehuliak do okna, teplá biela farba, IP20, 3× AAA, prísavka (X04151104), LED Vianočný Santa do okna, teplá biela farba, IP20, 3× AAA, prísavka (X04151105), LED vianočný zvonček do okna, teplá biela farba, IP20, 3× AAA, prísavka (X04151107)