Sperky eshop falosny akrylovy piercing do ucha biele hviezdy na ciernom koliesku aa4010

Produkt Sperky eshop falosny akrylovy piercing do ucha biele hviezdy na ciernom koliesku aa4010 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop falosny akrylovy piercing do ucha biele hviezdy na ciernom koliesku aa4010 upraviť a produkt hľadať znova.

TORO Vykrajovač na cukrovinky TORO 4cm koliesko - hviezda

TORO Vykrajovač na cukrovinky TORO 4cm koliesko - hviezda
Detail

(kitos.sk)

Podobné produkty ako TORO Vykrajovač na cukrovinky TORO 4cm koliesko - hviezda

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo
Detail

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo Meranie telesnej teploty ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Tento bezkontaktný teplomer meria nielen telesnú teplotou, ale tiež teplotu mlieka a pokrmov. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha , Španělština do ucha

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha , Nemčina do ucha 1

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha , Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Artis 3 hviezdy loptičky na stolný tenis biele 6 ks (35330)

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí , Retlux rxl 239 - biele hviezdy, 10× ww tm

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci , Dhs 3 hviezdy – 144 ks celuloid biele akcia biela (3032)

Magnet 3Pagen Testovacie pero na falošné bankovky

Magnet 3Pagen Testovacie pero na falošné bankovky
Detail

S týmto testovacím perom na sfalšované peniaze nespravíte chybu!! Pomocou pera označte na jednej strane podozrivú bankovku. Ak označenie vybledne, peniaze sú pravé. Ak výrazne stmavne, dajte pozor, bankovka môže byť sfalšovaná! (magnet-3pagen.sk)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Testovacie pero na falošné bankovky , Hviezdy (8592386019681)

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda
Detail

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda • so snehuliakom • laserom vyrezávané motívy • 6 ks teplých bielych LED • OFF/ON (6 h ON / 18 h OFF) časovač • napájanie: 2 x 1,5 V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti umiestnenie na vnútorné použitie zdroj svetla LED počet zdrojov svetla 6 ks farba zdrojov svetla teplá biela funkcie drevená ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda , Kreul mucki hviezdy na textil, 5 farieb (4000798122294)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí , Sterntaler dojčenské, 3 páry, froté, manžetka, červené, biele, ružové, mačička, hviezdy 8402125 (hrajkob1111nad)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha
Detail

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha , Ceba baby podložka na komodu mäkká – hviezdy ružová (5907672329536)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 , Ceba baby podložka na komodu mäkká – hviezdy béžová (5907672329543)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 , Cosing sleeplease – hviezdy (8595608804232)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 , Džersej do postieľky 120 × 60 biele (43224)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 , Maltex detské ležadlo do vane biele (5903067010102)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne , Laalu samolepky do okien hviezdy strieborné, zlaté 15 cm 2 ks (lau-6020)

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda so sobom

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda so sobom
Detail

Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda • so sobom • laserom vyrezávané motívy • 6 ks teplých bielych LED • OFF/ON (6 h ON / 18 h OFF) časovač • napájanie: 2 x 1,5 V (AAA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti umiestnenie na vnútorné použitie zdroj svetla LED počet zdrojov svetla 6 ks farba zdrojov svetla teplá biela funkcie drevená dekorácia do ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Drevená dekorácia do okna, na dvere, hviezda so sobom , Maľovanie podľa čísel - malý princ pri pohľade na hviezdy (hrabz33201nad)

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00
Detail

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 , Colouring sets/zvieracie hviezdy (9341736008603)

Zrkadlo na kolieskach, biela, NEPTUN

Zrkadlo na kolieskach, biela, NEPTUN
Detail

Zrkadlo NEPTUN Materiál: MDF Farba: biela Rozmery (ŠxV): 40x168 cm Praktické Na kolieskach Dodávané v demonte. (temponabytok.sk)

Podobné produkty ako Zrkadlo na kolieskach, biela, NEPTUN , Nba – basketbalové hviezdy – plagát (8435497282486)

Zrkadlo na kolieskach, biela, DUMAS

Zrkadlo na kolieskach, biela, DUMAS
Detail

Zdrkadlo na kolieskach DUMAS Materiál: kov/plast/zrkladlo Farba: biela Rozmery (ŠxV): 31x160 cm Praktické Kolieska ako súčasť Dodávané v demonte. (temponabytok.sk)

Podobné produkty ako Zrkadlo na kolieskach, biela, DUMAS , New baby froté prestieradlo do postieľky - biele (8596164096789)

Skrinka na kolieskach biela 808476

Detail

Skrinka – rozmery 60×60×45cm (V׊×H), materiálom je drevotrieska, s kolieskami, farba biela, matná Ak potrebujete viac úložného priestoru, mohla by vás zaujať klasická skrinka SHUMEE. So skrinkou získate aj kolieska, a tak vám premiestňovanie skrinky nebude robiť problémy. Klasické otváracie dvierka vám zaručia bleskový prehľad o uložených veciach. Na jej výrobu poslúžil kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska. Na konečnú povrchovú úpravu bol vybraný matný vzhľad, ktorý umocňuje celkový dojem. Na skrinke vyniká biela farba. Rozmery skrinky SHUMEE sú 60 × 60 × 45 cm (vך×h). Kľúčové prednosti produktu Skrinka na kolieskach biela 808476 Rovná skrinka SHUMEE vám pomôže usporiadať vaše veci Na ľahké premiestňovanie skrinky boli pridané kolieska Klasické otváranie dvierok Môžete sa tešiť na matnú povrchovú úpravu Dizajnové stvárnenie podčiarkuje biela farba Materiálom vybraným na výrobu skrinky SHUMEE je drevotrieska Jej rozmery zodpovedajú 60 × 60 × 45 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Skrinka na kolieskach biela 808476 , Dudao x10 pro slúchadlá do uší, biele (dud18493)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Guirca Falošné jazvy

Guirca Falošné jazvy
Detail

Falošné jazvy počet kusov: 1 ks 1 ks kozmetického lepidla Chystáte oslavu na Halloween, párty s maskami alebo chcete nachytať svojich známych? Vo Vašej párty výbave nesmie chýbať jazva, ktorá vyzerá autenticky a ktorá perfektne doladí Váš kostým na Halloween. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Falošné jazvy

Náplň do akrylových fixiek Triton - KREUL / biela sada

Náplň do akrylových fixiek Triton - KREUL / biela sada
Detail

Náplň do akrylových fixiek Triton - KREUL / biela sada Náhradná náplň do akrylových fixiek Triton od nemeckej značky KREUL v obľúbenej bielej farbe. Sada obsahuje akrylový atrament v sklenenej fľaštičke s pipetou a akrylovú fixku Triton. Akrylové fixky Triton sú skvelým doplnkom pri maľovaní akrylom. V kombinácii so Solo Goya akrylovými farbami môžete na plátne vytvárať výrazné línie, maľovať obrysy a zaujímavé detaily. Samozrejme, takého všestranne využiteľné pero sa môže rýchlo minúť. Prázdne pero sa preto dá jednoducho naplniť priloženým akrylovým atramentom. Takýmto krokom šetríte životné prostredie, pretože jednu fixku môžete používať stále dookola. Parametre produktu:Náhradná náplň do akrylových fixiek KREUL TritonAtrament na báze vodyVysoká intenzita farieb, svetlostále pigmentyZasychá do hodvábne matného povrchuVhodné na rôzne povrchy - plátno, papier, kartón, drevo, kameň, plast, kov, skloSada obsahuje: 1x 50 ml akrylový atrament Triton v sklenenej fľaštičke s pipetou a 1x akrylovú fixka Triton (s hrotom 1 - 4 mm) Galéria fotiek (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Náplň do akrylových fixiek Triton - KREUL / biela sada

LED vianočná hviezda do okna 40× LED, teplá biela (X063014202)

Detail

Vianočné osvetlenie – LED hviezda, teplá biela farba svetla, 40× LED, vstupné napätie 230 V, stupeň krytia IP44 (alza.sk)

Podobné produkty ako LED vianočná hviezda do okna 40× LED, teplá biela (X063014202)

Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks

 Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks
Detail

(kitos.sk)

Podobné produkty ako Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks

Signes Grimalt Sochy Miska Na Morskú Hviezdu Biela

Detail

Signes Grimalt Sochy Miska Na Morskú Hviezdu Biela EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Signes Grimalt Sochy Miska Na Morskú Hviezdu Biela

MIMIKO Kolieska s poistkou biela na postieľku

MIMIKO Kolieska s poistkou biela na postieľku
Detail

Kolieska, ktorá pasujú na každú postieľku Mimiko. (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako MIMIKO Kolieska s poistkou biela na postieľku

MIMIKO Kolieska na postieľku s poistkou biele

MIMIKO Kolieska na postieľku s poistkou biele
Detail

Kolieska, ktorá pasujú na každú postieľku Mimiko. (feedo.sk)

Podobné produkty ako MIMIKO Kolieska na postieľku s poistkou biele

Biela kancelárska stolička na kolieskach Interstil MOON

Biela kancelárska stolička na kolieskach Interstil MOON
Detail

Pre príjemné pracovné prostredie je bezpochyby dôležité vybrať vhodnú kancelársku stoličku. Interstil MOON sa okrem podrúčia pýši aj nastaviteľnou výškou, dokonale ju tak prispôsobíte výške vášho stola. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Biela kancelárska stolička na kolieskach Interstil MOON

Konferenčný stolík na kolieskach, biela/grafit, DALEN

Konferenčný stolík na kolieskach, biela/grafit, DALEN
Detail

Materiál: laminovaná DTD Farba: biela/grafit Rozmery (ŠxHxV): 110x60x40 cm Hrúbka lamina: 16 mm Kvalitný slovenský výrobok Dodávané v demonte (temponabytok.sk)

Podobné produkty ako Konferenčný stolík na kolieskach, biela/grafit, DALEN

Skrinka na kolieskach biela, vysoký lesk 808473

Skrinka na kolieskach biela, vysoký lesk 808473
Detail

Skrinka – rozmery 59×46×36cm (V׊×H), materiálom je drevotrieska, so zásuvkami, s kolieskami, farba biela, lesklá Ak sa stretávate s nedostatkom úložného priestoru, zvážte kúpu klasickej skrinky SHUMEE. So skrinkou dostanete aj kolieska, ktoré vám uľahčia premiestňovanie skrinky. K dispozícii sú praktické zásuvky na uloženie menších vecí. Klasické otváracie dvierka vám zaistia okamžitý prehľad o uložených veciach. Na jej zhotovenie bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska. Na záverečnú povrchovú úpravu bol zvolený lesklý vzhľad, ktorý umocňuje konečný dojem. Na skrinke prevláda biela farba. Rozmery skrinky SHUMEE sú 59 × 46 × 36 cm (vך×h). Zásadné vlastnosti produktu Skrinka na kolieskach biela, vysoký lesk 808473 Rovná skrinka SHUMEE vám pomôže usporiadať vaše veci Na ľahké premiestňovanie skrinky boli pridané kolieska Klasické otváranie dvierok Nákupom získate skrinku so zásuvkami Môžete sa tešiť na lesklú povrchovú úpravu Podarené vyhotovenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako Skrinka na kolieskach biela, vysoký lesk 808473

Springos Úložný kôš na hračky - slon a hviezdy na krémovej

Springos Úložný kôš na hračky - slon a hviezdy na krémovej
Detail

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Značka: Springos Farba vonkajšej vrstvy: krémová s prvkami čiernej, šedej a hnedej Farba vnútornej vrstvy: krémová Farba spodnej strany; krémová Farba rukovätí: bronz Vonkajší materiál: 70% ľan, 30% bavlna Vnútorný materiál: 100% polyetylén Účel: na uskladnenie Vzor: slon + hviezdy ROZMERY: Výška: 50 cm Priemer: 40 cm Kapacita: 80 l DODATOČNÉ: funkčné 2 rúčky na prenášanie vystužený obvod - ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Springos Úložný kôš na hračky - slon a hviezdy na krémovej

Guirca Falošná krv 1 l

Guirca Falošná krv 1 l
Detail

Falošná krv 1 l objem: 1 l Chystáte halloweensku oslavu, party s maskami alebo len chcete niekoho z Vášho okolia nachytať? Táto falošná krv je pre Vás tá najlepšia voľba. S jej pomocou viete ostatných ľahko presvedčiť, že sa jedná o pravú krv. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Falošná krv 1 l

Eurolamp Hviezda na špičku vianočného stromčeka, biela, 25,4 cm

Detail

Dekorácia v podobe hviezdy v bielej farbe určenej na špičku stromčeka je vhodným doplnkom, ktorý vo vašej domácnosti navodí kúzelnú vianočnú atmosféru. Táto dekorácia z drôtu a bavlny má priemer 25,4 cm. Ak hľadáte dekoráciu, ktorá ozdobí váš dom čibyt v čase vianočnom, dekorácia v podobe hviezdy v bielej farbe určenej na špičku stromčeka od EUROLAMP je skvelou voľbou. Kľúčové vlastnosti: - farba: biela, - materiál: drôt, bavlna, - priemer: 25,4 cm (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Eurolamp Hviezda na špičku vianočného stromčeka, biela, 25,4 cm

LED dekorácia na stôl, hviezda, neon-light, teplá biela

LED dekorácia na stôl, hviezda, neon-light, teplá biela
Detail

LED dekorácia na stôl, hviezda, neon-light, teplá biela • na vnútorné použitie • LED neon-light pásik • teplé biele svetlo • napájanie: 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti na vnútorné použitie LED neon-light pásik teplé biele svetlo napájanie 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako LED dekorácia na stôl, hviezda, neon-light, teplá biela

Orion Regál UH 3 poschodial na kolieskach BIELY

Orion Regál UH 3 poschodial na kolieskach BIELY
Detail

Regál košíkový na kolieskach. Ponúka úložný priestor v podobe 3 košíkov. Praktický nielen do kúpeľne, ale aj do kuchyne, predsiene, upratovacej miestnosti. (4home.sk)

Podobné produkty ako Orion Regál UH 3 poschodial na kolieskach BIELY

Skrinka na kolieskach 3 police SPRINGOS HA1010 biela

Detail

Pojízdný multifunkční kontejner na kolečkách se třemi prostornými policemi pomůže jednoduchým způsobem rozšířit vaše úložné místo. Kvalitní materiál, vysoká nosnost, intuitivní a jednoduché složení. Rozměry 54x12,5x70 cm (ŠxHxV).Pojízdný organizérPojízdná skříňka na kolečkách od Springos pomůže rozvíjet úzké prostory v koupelně, kuchyni, spíži nebo jiné místnosti. 3 prostorné police zaručí, že budete mít vždy po ruce to nejnutnější. Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, trvanlivé a odolné vůči vysokým teplotám, bude vám sloužit po dlouhou dobu.Čtyři kolečka usnadňují přemisťování police. Díky tomu je výměna jeho místa velmi snadná. Skládání a rozkládání je navíc intuitivní. Abyste jej mohli používat, stačí jej sestavit ve třech krocích.Multifunkční pomocníkKontejner na kolečkách se skvěle hodí do mnoha místností. V koupelně udrží kosmetiku, prací gely nebo prášek a prací kapalinu. Na druhou stranu v kuchyni vám umožní vytvořit místo pro nápoje nebo jiné potravinářské výrobky. Umístěním do dětského pokoje pojme plyšáky a další hračky na poličkách. Díky multifunkčnosti této skříně se můžete sami rozhodnout, kde pomůže prakticky rozvinout úzký prostor.Hlavní přednostiVhodný do každé místnostiTrvalnlivý a odolný materiálVysoká nosnost3 prostorné policeKolečka zajišťují lepší manipulaciTechnické parametryBarva: bíláMateriál: PPPočet polic: 3Výška: 70 cmŠířka: 54 cmHloubka: cca 12,5 cmNosnost: 8 kg na první polici, 4 kg na ostatní Hmotnost složené police: 2 kg (efitness.sk)

Podobné produkty ako Skrinka na kolieskach 3 police SPRINGOS HA1010 biela
Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, Artis 3 hviezdy loptičky na stolný tenis biele 6 ks (35330), RETLUX RXL 239 - Biele Hviezdy, 10× WW TM, DHS 3 hviezdy – 144 KS CELULOID BIELE AKCIA biela (3032), Hviezdy (8592386019681), KREUL MUCKI HVIEZDY na textil, 5 farieb (4000798122294), Sterntaler dojčenské, 3 páry, froté, manžetka, červené, biele, ružové, mačička, hviezdy 8402125 (HRAjkob1111nad), CEBA BABY Podložka na komodu mäkká – Hviezdy ružová (5907672329536), CEBA BABY Podložka na komodu mäkká – Hviezdy béžová (5907672329543), COSING SLEEPLEASE – hviezdy (8595608804232), Džersej do postieľky 120 × 60 biele (43224), MALTEX detské ležadlo do vane biele (5903067010102), LAALU Samolepky do okien hviezdy strieborné, zlaté 15 cm 2 ks (LAU-6020), Maľovanie podľa čísel - Malý princ pri pohľade na hviezdy (HRAbz33201nad), Colouring Sets/Zvieracie hviezdy (9341736008603), NBA – Basketbalové hviezdy – plagát (8435497282486), New Baby Froté prestieradlo do postieľky - Biele (8596164096789), Dudao X10 Pro slúchadlá do uší, biele (DUD18493)