Sperky eshop krabicka na nausnice mramorovane pastelove odtiene s maslickou y261315 farba oranzova

Produkt Sperky eshop krabicka na nausnice mramorovane pastelove odtiene s maslickou y261315 farba oranzova sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop krabicka na nausnice mramorovane pastelove odtiene s maslickou y261315 farba oranzova upraviť a produkt hľadať znova.

Akvarelové farby White Nights metalické a pastelové odtiene / 12 ks

Akvarelové farby White Nights metalické a pastelové odtiene / 12 ks
Detail

Akvarelové farby White Nights metalické a pastelové odtiene / 12 ks Akvarely White Nights Metallic and Pastel sú farby z limitovanej edície vyrábané v polosuchej forme v panvičkách s objemom 2.5 ml. Akvarel White Nights je vyrobený z kvalitných jemne strúhaných pigmentov a spojiva s prídavkom arabskej gumy. Farby sa navzájom dobre miešajú a ľahko sa rozmývajú vodou. Farba je vysoko svetlostála. Paleta sady limitovanej edície akvarelov White Nights v plastovom boxe pozostáva zo 7 metalických a 5 pastelových odtieňov potrebných na to, aby umelec vo svojich dielach vytvoril metalický a jemný pastelový efekt. Všetky akvarelové farby v palete White Nights sú bezpečné, certifikované a spĺňajú normy ASTM D-4236. Vysoká koncentrácia pigmentu zaisťuje maximálnu intenzitu farebného tónu akvarelu. Sýtosť je zachovaná aj pri zriedení veľkým množstvom vody. Vyznačujú sa transparentnosťou, ktorá umožňuje umelcovi pracovať s tenkými glazúrami. Čisté farby umožňujú maľovať v zmesiach a získať bohatú škálu odtieňov. Väčšina farieb má najvyššiu svetlostálosť, čo prispieva k zachovaniu diel na viac ako 100 rokov. To všetko zabezpečuje ich vysokú kvalitu a možnosť využitia aj pri profesionálnej maľbe. Parametre produktu: Sada akvarelových farieb White Nights Metallic and Pastel Limitovaná edícia 12 odtieňov v 2.5 ml panvičkách 7 metalických a 5 pastelových odtieňov balené v plastovom boxe Galéria fotiek (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Akvarelové farby White Nights metalické a pastelové odtiene / 12 ks , Djeco farby na maľovanie na tvár – prírodné odtiene (3070900092303)

Farebné ceruzky Bruynzeel pastelové odtiene 12 ks

Detail

Farbičky bruynzeel sú vynikajúcim pomocníkom pri kreslení a kreatívnom tvorení. Sada od značky Royal Talens je uložená v pevnom kovovom obale. (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Farebné ceruzky Bruynzeel pastelové odtiene 12 ks , Henry´s hestrapsl, držiak na brnkadlo, textilný, farba strieborná

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Pink 1 ks

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Pink 1 ks
Detail

LOVI Dummy Case 0+ m, 1 ks, Cumlíky pre deti (notino.sk)

Podobné produkty ako LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Pink 1 ks , Henry´s hestrapbk, držiak na brnkadlo, textilný, farba čierna

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Beige 1 ks

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Beige 1 ks
Detail

LOVI Dummy Case 0+ m, 1 ks, Cumlíky pre deti (notino.sk)

Podobné produkty ako LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Beige 1 ks , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba žltá (performance yellow) (2195)

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Mint 1 ks

LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Mint 1 ks
Detail

LOVI Dummy Case 0+ m, 1 ks, Cumlíky pre deti (notino.sk)

Podobné produkty ako LOVI Dummy Case 0+ m krabička na cumlík odtieň Mint 1 ks , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba červená (performance red) (2194)

Lak na nehty Lollipopz - pastelově růžový

Detail

Lak na nehty v designu oblíbené, dětské, hudební skupiny Lollipopz. K odstranění laku není potřeba odlakovač. Lak jde jednoduše sloupnout. Lahvičku nelze vylít. Výrobek je vhodný pro děti od 3 let. (efitness.sk)

Podobné produkty ako Lak na nehty Lollipopz - pastelově růžový , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba strieborná (marina bay) (2197)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Srdce v topánkach 20 × 25 cm – dva odtiene (5904073125941)

MAKE IT REAL LAKY NA NECHTY - PASTELOVE

MAKE IT REAL LAKY NA NECHTY - PASTELOVE
Detail

LAKY NA NECHTY . Balenie obsahuje 5 lakov na nechty v pastelových farbách. Vhodné od 8 rokov. (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MAKE IT REAL LAKY NA NECHTY - PASTELOVE , Femmas farba na vlasy medená (4260450266517)

PLETATEX - Krabička na mydlo umelá hmota rôzne farby

PLETATEX - Krabička na mydlo umelá hmota rôzne farby
Detail

11x7x5cm PLETATEX, mix farieb (homepoint.sk)

Podobné produkty ako PLETATEX - Krabička na mydlo umelá hmota rôzne farby , Femmas farba na vlasy žltá (4260450266524)

Mistrall krabička na náväzce s mezistenou

Mistrall krabička na náväzce s mezistenou
Detail

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás! Špecifikácia: • Rozmery: 350x100x68 mm (parys.sk)

Podobné produkty ako Mistrall krabička na náväzce s mezistenou , Femmas farba na vlasy neutral (4260450266456)

Fenwit Drevená krabička na obálky s kľúčikom

Fenwit Drevená krabička na obálky s kľúčikom
Detail

Drevená krabička na obálky s kľúčikom Blíži sa Váš svadobný deň? Drevená krabička bude skvelým organizačným riešením, aby sa Vaše darčeky nestratili. Krabicu jednoducho zložíte a umiestnite na viditeľné miesto na Vašej svadobnej oslave. Výrobok je ideálny na zdobenie rôznymi technikami vrátane decoupage! Krabica je dodávaná s kľúčom, s ktorým môžete krabicu jednoducho zavrieť. počet: 1 ks materiál: brezová preglejka rozmery: dĺžka: 29 cm, šírka: 20 cm, výška: 21,5 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Fenwit Drevená krabička na obálky s kľúčikom , Femmas farba na vlasy popolavá (4260450266470)

Mistrall krabička na náväzce s dvoma medzistenami

Mistrall krabička na náväzce s dvoma medzistenami
Detail

Pokiaľ si pri vode radi vyberáte z väčšieho množstva náväzcov, potom je táto krabička vhodná práve pre vás! Skvele sa hodí aj na preteky, kde nemáte čas náväzce vyrábať a potrebujete veľké množstvo rôznych náväzcov. V tejto škatuľke máte 6 plôch, kam si ich môžete uložiť, triedenie už závisí čisto na vás! Špecifikácia: • Rozmery: 250x90x44 mm (parys.sk)

Podobné produkty ako Mistrall krabička na náväzce s dvoma medzistenami , Femmas farba na vlasy fialová (4260450266494)

Garbolino krabička na doplnky boite accessoires - s

Detail

Priehradky sú uzamknuté poklopom a spoľahlivým zámkom. Špecifikácia: • rozmery: 11,5 x 8 x 3,5 cm • odolný plast ABS • voliteľné nastavenie jednotlivých priehradok (parys.sk)

Podobné produkty ako Garbolino krabička na doplnky boite accessoires - s , Foliatec - farba na brzdy - čierna (2164)

SHARPIE PERMANENTNY POPISOVAC FINE SUPRAVA 4 KS PASTELOVE FARBY

SHARPIE PERMANENTNY POPISOVAC FINE SUPRAVA 4 KS PASTELOVE FARBY
Detail

POPISOVAČE . Popisovač Sharpie Fine s permanentným atramentom na väčšinu svetlých aj tmavých povrchov. Súprava obsahuje 4 pastelové farby permanentných popisovačov s tenkým hrotom F. Dĺžka stopy cca 225 m. . na všetky druhy (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SHARPIE PERMANENTNY POPISOVAC FINE SUPRAVA 4 KS PASTELOVE FARBY , Foliatec - farba na brzdy - modrá (2162)

Zebco krabička na červy zelená s 85 mm

Zebco krabička na červy zelená s 85 mm
Detail

Praktické ucho garantuje veľmi jednoduchý transport. (parys.sk)

Podobné produkty ako Zebco krabička na červy zelená s 85 mm , Foliatec - farba na brzdy - zlatá (2165)

Santex Krabička na darčeky - srdce s mašľou 6 ks

Santex Krabička na darčeky - srdce s mašľou 6 ks
Detail

Krabička na darčeky - srdce s mašľou 6 ks Pre svadbu sú typické darčeky pre svadobných hostí. Zabaľte ich do krásnej darčekovej krabičky, ktorá sa určite zapáči každému. Vyberte si z našej ponuky krabičiek v rôznych prevedeniach. Táto zaujímavá kartónová krabička s kvetinovým vzorom je v tvare srdiečka a je previazaná saténovou stuhou. počet: 6 ks rozmer: 10 x 3 x 9 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Santex Krabička na darčeky - srdce s mašľou 6 ks , Foliatec - farba na brzdy - žltá (2161)

PartyDeco Krabička na darčeky - biela s krídlami 10 ks

PartyDeco Krabička na darčeky - biela s krídlami 10 ks
Detail

Krabička na darčeky - biela s krídlami Pre svadbu sú typické darčeky pre svadobných hostí. Zabaľte ich do krásnej darčekovej krabičky, ktorá sa určite zapáči každému. Vyberte si z našej ponuky krabičiek v rôznych prevedeniach. · počet: 10 ks · rozmer: 8,5 x 14,5 x 8,5 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Krabička na darčeky - biela s krídlami 10 ks , Foliatec - farba na brzdy - ružová (2169)

Vitility 90610060 Inteligentná krabička na lieky s App biela

Vitility 90610060 Inteligentná krabička na lieky s App biela
Detail

Dávkovač liekov – má 6 priehradiek, do ktorých ľahko uložíte lieky. Inteligentná je na tom aplikácia, ktorá vám pripomenie, kedy si máte vziať svoje lieky. Táto aplikácia sa nazýva Pill Buddy a je k dispozícii pre Android a iOS. V aplikácii musíte zadať názvy liekov, čas ich užívania a množstvo, ktoré potrebujete užiť. Môžete tak urobiť až pre 6 rôznych typov tabletiek. Aplikácia potom prevezme plánovanie a upozorní vás, kedy si máte vziať ďalšiu tabletku a kedy je potrebné ich doplniť. Krabička na léky Vitility 90610060 není obyčejný organizátor, do kterého si nachystáte tabletky na celý týden. Vyniká totiž svou kompaktní velikostí, která není větší než chytrý telefon a navíc je možné krabičku s chytrým telefonem propojit. K tomu vám pomůže aplikace Pill Buddy, jež se postará o to, abyste už nikdy nezapomněli vzít svůj lék a bude vás pravidelně upozorňovat na jejich konzumaci. Stačí do aplikace doplnit potřebné údaje, jako jsou názvy léků, kdy je třeba... (alza.sk)

Podobné produkty ako Vitility 90610060 Inteligentná krabička na lieky s App biela , Foliatec - farba na brzdy - zelená (2166)

Chytrá krabička na lieky s App čierna Vitility VIT-90610050

Chytrá krabička na lieky s App čierna Vitility VIT-90610050
Detail

Skoro každý je pravdepodobne oboznámený s klasickými organizérmi tabletiek. Majú mnoho priehradok na každý deň v týždni. Priehradky dopĺňate raz týždenne. Tento organizátor je veľký a vyhovuje modernému rušnému životnému štýlu. Má 6 priehradok, ktoré ľahko držia vaše lieky. Múdra vec na tom je aplikácia, ktorá vám pripomenie, kedy si máte vziať svoje lieky.Táto aplikácia sa volá Pill Buddy a je k dispozícii pre Android a iOS. Do aplikácie musíte zadať názvy liekov, čas ich užívania a množstvo, ktoré treba vziať. Môžete to urobiť až pre maximálne 6 rôznych druhov tabliet. Aplikácia potom prevezme plánovanie a upozorní vás, kedy musíte vziať ďalšie tabletky a kedy treba doplniť.Zakladače chytrých tabliet sú dodávané spoločne s 3 nálepkami, ktoré môžete umiestniť na vnútornú stranu zakladača ako zvláštne pripomenutie ak nepoužívate aplikáciu.Aplikácia je zadarmo a sťahuje sa v telefóne podľa operačného systému telefónu (tabletu) v trhovisku Google Play alebo Apple App store. (4home.sk)

Podobné produkty ako Chytrá krabička na lieky s App čierna Vitility VIT-90610050 , Foliatec - farba na brzdy - červená (2160)

Krabička na výslužku – krémová s ornamentmi – svadba 10 ks (5901157458421)

Krabička na výslužku – krémová s ornamentmi – svadba 10 ks (5901157458421)
Detail

Párty doplnky – ideálna na svadobnú výslužku, krémová farba s ornamentmi, v balení 10 kusov, rozmery 19 × 14 × 9 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Krabička na výslužku – krémová s ornamentmi – svadba 10 ks (5901157458421) , Foliatec – farba na brzdy – zelená (2182)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop , Foliatec – farba na brzdy – zelená (2177)

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop , Foliatec – farba na brzdy – fialová (2179)

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop , Foliatec - farba na brzdy - biela (2168)

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop , Foliatec - farba na brzdy - tyrkysová (2174)

Gymbeam fitness opasok jay s čierna oranzova

Gymbeam fitness opasok jay s čierna oranzova
Detail

Fitness opasok jay je kvalitný opasok na cvičenie vyrobený z umelej kože. Opasok je ukončený mohutnou prackou s dvoma tŕňmi. Je pevný, odolný a má dvojité prešitie, čo zaisťuje jeho dlhú životnosť. Dovoľte mu, aby bol vašim sparing partnerom na ceste za vašimi úspechmi! (drmax.sk)

Podobné produkty ako Gymbeam fitness opasok jay s čierna oranzova , Foliatec - farba na brzdy - strieborná (2172)

Krabička na prežitie

Detail

Hľadáte originálny darček pre dedka, ktorý rád trávi svoj čas v prírode a na výpravách? Darujte mu praktickú krabičku na prežitie. V plechovej krabičke sa ukrýva pohotovostná zahrievacia fólia, ručná drôtová pílka, píšťalka, štuple do uší, ceruzka, sviečka, kresadlo, žiletka, multifunkčný nožík, háčik a vlasec. (babickarstvo.sk)

Podobné produkty ako Krabička na prežitie , Foliatec - farba na brzdy - oranžová (2167)

Box – krabička na blahoželanie – svadba s ružovo-zlatým nápisom – cards (5900779103948)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emma 6911838 (4055579749252)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emma 6911838 (4055579749252)
Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Box na desiatu pre deti STERNTALER vám bude nápomocný hlavne pri cestovaní. S jeho pomocou nachystáte svojim deťom desiatu, nech už idú kamkoľvek. Zásluhou detského motívu si ho deti okamžite obľúbia. Nebudete mať starosti s umývaním, pretože sa môže vložiť do umývačky riadu. Objem desiatového boxu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem korešponduje s rozmermi, ktoré predstavujú 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútrajšok sa postará o to, aby potraviny boli chránené pred zmiešaním. Nebude vám robiť problém v desiatovom boxe prenášať hlavný chod a prílohu zároveň. Základné parametre desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emma 6911838 S týmto desiatovým boxom pre deti bude mať vaše dieťa jedlo vždy so sebou Farba boxu STERNTALER: ružová Môžete ho umývať v umývačke riadu S objemom 1,75 l Rozmery desiatového... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emma 6911838 (4055579749252) , Stabilo boss original arty teplé odtiene – balenie 10 ks (4006381577786)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmi 6912000 (4055579104433)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmi 6912000 (4055579104433)
Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Desiatový box pre deti STERNTALER využijete hlavne pri cestovaní. Svojim ratolestiam tak môžete pripraviť desiatu, nech už idú kamkoľvek. Pre deti je atraktívny, a to zásluhou detského motívu. Nepochybne oceníte jeho jednoduchú údržbu vo forme možnosti umytia v umývačke. Objem boxu na desiatu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem súvisí s rozmermi, ktoré sa vyšplhali na 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútrajšok má na starosti, aby sa potraviny nepomiešali. V boxe na desiatu teda prenesiete hlavné jedlo aj prílohu zároveň. Dôležité funkcie desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmi 6912000 Desiatový box pre deti na výlety či do školy Farba boxu STERNTALER: oranžová Odolá umývaniu v umývačke riadu S objemom 1,75 l Rozmery desiatového boxu predstavujú 7,5 × 19 × 14 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmi 6912000 (4055579104433) , Pilot pintor fine medium, sada 10 ks, teplé odtiene (3131910572558)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmilius 6912106 (4055579550476)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmilius 6912106 (4055579550476)
Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Box na desiatu pre deti STERNTALER je dôležitým pomocníkom pri cestovaní. Svojim ratolestiam tak môžete desiatu nabaliť vždy so sebou. Zásluhou detského motívu si ho deti okamžite obľúbia. Nebudete mať starosti s umývaním, pretože sa môže vložiť do umývačky riadu. Objem boxu na desiatu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem korešponduje s rozmermi, ktoré predstavujú 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútrajšok má na starosti, aby sa vnútri potraviny nepomiešali. Do desiatového boxu teda uložíte hlavné jedlo aj prílohu zároveň. Základné vlastnosti desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmilius 6912106 S týmto desiatovým boxom pre deti bude mať vaše dieťa jedlo vždy so sebou Farba boxu STERNTALER: zelená Je vhodný na umytie v umývačke riadu Objem predstavuje 1,75 l Desiatový box disponuje rozmermi 7,5 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmilius 6912106 (4055579550476) , Pilot pintor fine medium, sada 10 ks, studené odtiene (3131910572541)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmily 6912107 (4055579550483)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmily 6912107 (4055579550483)
Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Desiatový box pre deti STERNTALER vám pomôže hlavne pri cestovaní. Svojim ratolestiam tak môžete pripraviť desiatu, nech už idú kamkoľvek. Zásluhou detského motívu si ho deti okamžite obľúbia. Nebudete mať starosti s umývaním, pretože sa môže vložiť do umývačky riadu. Objem desiatového boxu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem korešponduje s rozmermi, ktoré predstavujú 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútrajšok má na starosti, aby sa vám jedlo nepomiešalo. Do deleného boxu na desiatu teda uložíte hlavné jedlo aj prílohu zároveň. Zaujímavé vlastnosti desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmily 6912107 S týmto desiatovým boxom pre deti bude mať vaše dieťa jedlo vždy so sebou Farba boxu STERNTALER: červená Je možné jeho umytie v umývačke riadu Celkový objem predstavuje 1,75 l Rozmery desiatového boxu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, oslík Emmily 6912107 (4055579550483)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, medvedík Ben 6912002 (4004701142553)

Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Desiatový box pre deti STERNTALER využijete pri cestovaní. Svojim ratolestiam tak môžete pripraviť desiatu, nech už idú kamkoľvek. Zásluhou detského motívu ho budú mať deti radšej. Nebudete mať starosti s umývaním, pretože sa môže vložiť do umývačky riadu. Objem desiatového boxu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem potom súvisí s rozmermi, ktoré sa vyšplhali na 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútrajšok sa postará o to, aby sa potraviny nepomiešali. Do desiatového boxu teda bezpečne uložíte aj rôzne dipy alebo omáčky. Kľúčové prednosti desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, medvedík Ben 6912002 S týmto desiatovým boxom pre deti bude mať vaše dieťa jedlo vždy so sebou Farba boxu STERNTALER: tyrkysová Možno ho vložiť do umývačky riadu S objemom 1,75 l Desiatový box disponuje rozmermi 7,5 × 19 × 14 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, medvedík Ben 6912002 (4004701142553)

Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, koník Pauline 6912003 (4004701142560)

Detail

Desiatový box 7.5×19×14 cm, objem 1.75 l, vnútorné priehradky na oddelenie jedla, detský motív a vhodné do umývačky Box na desiatu pre deti STERNTALER sa hodí pri cestovaní. Jedlo tak svojim deťom môžete pripraviť a nabaliť, nech už idú kamkoľvek. Zásluhou detského motívu si ho deti okamžite obľúbia. Veľkou výhodou je jeho jednoduchá údržba, kedy ho jednoducho umyjete v umývačke. Objem desiatového boxu STERNTALER je 1,75 l. Takýto objem potom súvisí s rozmermi, ktoré sa vyšplhali na 7,5 × 19 × 14 cm. Usporiadaný vnútorný priestor sa postará, aby sa vnútri potraviny nepomiešali. Bez problému do desiatového boxu uložíte hlavný chod aj prílohu. Kľúčové prednosti desiatového boxu Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, koník Pauline 6912003 S týmto boxom na desiatu pre deti bude mať vaše dieťa jedlo vždy so sebou Farba boxu STERNTALER: fialová Je možné jeho umytie v umývačke riadu Celkový objem predstavuje 1,75 l Desiatový box disponuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sterntaler Krabička na desiatu s vnútornou priečkou, polypropylén, koník Pauline 6912003 (4004701142560)

Bino Krabička na zúbky

Detail

Krabička na zúbky je vyrobená z vysoko kvalitného dreva, je odolná voči korózii a je trvanlivá. Chráni a organizuje zúbky vášho dieťaťa. Každý zub má svoje miesto a tiež zvláštny význam. Uchovávajte ich v krabičke na zúbky, aby ste si mohli zaznamenať nezabudnuteľné okamihy svojho dieťaťa. Je to najlepší darček na pamiatku z detstva.Každá krabička je pre deti a bábätká jedinečná, pretože si v nej môžu uchovať nezabudnuteľné okamihy svojho rastu. Dodáva sa s jedinečným rámčekom na fotografie. Spájame zbierku zubov a úložisko fotografií do jedného celku, aby vaša krabička bola ešte pamätihodnejšia. Na dlhodobé skladovanie mliečnych zubov. Počet dielov: 6 ks. (4home.sk)

Podobné produkty ako Bino Krabička na zúbky

Ažúrová krabička na vreckovky

Ažúrová krabička na vreckovky
Detail

Ažúrová krabička na vreckovky Drevené polotovary na dekupáž Edícia ROMANCEDecoupage technika - známa aj ako servítkovanie, sa teší veľkej obľúbenosti pre svoju krásu a jednoduchosť. Táto moderná technika prináša radosť ako deťom, tak aj dospelým. Poďte si spolu s nami vyrobiť dekoračné predmety, ktoré Vám zaručene z domovov urobia jedinečné dizajnérske skvosty. Vytvorte si tie najkrajšie šperkovnice, darčekové krabičky na víno pre svojich priateľov, či očarujúce fotorámčeky na fotky. Darujte svojmu blízkemu originálnu dekoračnú krabičku, do ktorej ste vniesli svoju vlastnú fantáziu. Vlastnosti krabičky:vyrobená z preglejkypraktické vysúvacie dno na vloženie balenia vreckoviekvonkajšie rozmery: 25,5 x 13,5 x 10,5 cm (š x d x v) Galéria fotiek Zákazníci si kúpili tiež tieto produkty Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml 4.79 € Temperová farba UMTON 16 ml / rôzne odtiene 1.19 € Okrúhle šepsované plátno na lepenke 3mm 1.29 € (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Ažúrová krabička na vreckovky

Antibakteriálna krabička na lieky

Detail

Prenosný cestovný organizér na tabletky s 3 priehradkami. Praktický plastový box má dostatok priestoru na jednoduché uloženie tabliet a vitamínov. Priehradková nádobka na lieky môže poslúžiť aj ako viacúčelové puzdro, ideálne na uloženie dekorácií, klipov, háčikov, šperkov, štupľov do uší a iných drobností. rozmer: 60 x 39 x 13 mm farba: biela (hillvital.eu)

Podobné produkty ako Antibakteriálna krabička na lieky

MAKRO - Krabička na mydlo12x7x4,5cm

MAKRO - Krabička na mydlo12x7x4,5cm
Detail

(homepoint.sk)

Podobné produkty ako MAKRO - Krabička na mydlo12x7x4,5cm

MAKRO - Krabička na čaj

MAKRO - Krabička na čaj
Detail

(homepoint.sk)

Podobné produkty ako MAKRO - Krabička na čaj

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Rozmery - 11 x 7,4 x 3,2cm (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Falcon krabička na plaváky

Falcon krabička na plaváky
Detail

Falcon Krabička na plaváky (parys.sk)

Podobné produkty ako Falcon krabička na plaváky

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti

Mivardi krabička na drobnosti
Detail

Mivardi Krabička na drobnosti (parys.sk)

Podobné produkty ako Mivardi krabička na drobnosti

Mistrall krabička na háčiky

Mistrall krabička na háčiky
Detail

Je pevná a ľahko sa otvára, preto nehrozí, že sa vám veci rozsypú. Vďaka špeciálnej prepážke je tiež zamedzené presýpanie medzi jednotlivými segmentmi. Skvele sa hodí na uskladnenie umelých mušiek. Špecifikácia: • Rozmery: 20x11,5x5 cm (parys.sk)

Podobné produkty ako Mistrall krabička na háčiky

Drevená krabička na zúbky

Drevená krabička na zúbky
Detail

Všetci rodičia sa zhodnú na tom, že deti rýchlo vyrastú. Neskôr sa pristihnú pri tom, že si chcú tieto detské časy pripomenúť. Môže im na to slúžiť aj táto drevená krabička na zúbky. Každý jeden mliečny zúbok má v nej miesto a v extra priestore je miesto aj na pupočnú šnúru a prvé vlásky bábätka. Vo vrchnej časti sú riadky na vpísanie údajov o dieťatku a najväčšie želanie do života od rodičov. Neskôr, keď dieťa vyrastie, si môže samé prezerať tieto poklady z jeho prvých dní, mesiacov, rokov. Drevená krabička na zúbky je skvelý darček pre čerstvých rodičov či pri príležitosti baby shower a krstín.Vyrobená z borovicového dreva s kovovým zatváranímNa vrchnej časti je priestor na vyznačenie dátumu narodeniaVo vnútri je priestor na zúbky, pupočnú šnúru aj prvé vláskyNápisy sú v angličtiněSlovenský návodRozmery: 13 x 3 x 12 cmPacketa (Zásielkovňa) - výdajné miesta: 2,70 €GLS Parcelshop a Balíkomat: 2,70 €GLS kuriér: 3,50 €Dobierka: + 1 €Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma (balabim.sk)

Podobné produkty ako Drevená krabička na zúbky

Krtko na výlete, drevo, 2 farby v krabičke

Krtko na výlete, drevo, 2 farby v krabičke
Detail

Krtko na výlete, drevo, 2 farby v krabičke z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Motorické, didaktické hry kúpite na Kokiskashop.sk za 16.39 €. Krtko s kamarátkou žabkou sa vydali na výlet v červenom autíčku. Figúrky aj kľúčik je možné ľubovoľne vyberať a prehadzovať. Upozornenie: Konkrétnu farbu alebo druh výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelený náhodný variant podľa skladových možností. Technické údaje: rozmery výrobku: 5 x 5 x 11 cm (v x š x h) vhodné pre deti od 3 rokov materiál: drevo Obsah balenia: 1 x krtko pokiaľ nie je uvedené inak, cena sa vzťahuje na 1 ks produktu (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Krtko na výlete, drevo, 2 farby v krabičke
Djeco Farby na maľovanie na tvár – prírodné odtiene (3070900092303), Henry´s HESTRAPSL, držiak na brnkadlo, textilný, farba strieborná, Henry´s HESTRAPBK, držiak na brnkadlo, textilný, farba čierna, FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba žltá (Performance yellow) (2195), FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba červená (Performance red) (2194), FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba strieborná (Marina bay) (2197), Srdce v topánkach 20 × 25 cm – dva odtiene (5904073125941), FemMas Farba na vlasy Medená (4260450266517), FemMas Farba na vlasy Žltá (4260450266524), FemMas Farba na vlasy Neutral (4260450266456), FemMas Farba na vlasy Popolavá (4260450266470), FemMas Farba na vlasy Fialová (4260450266494), FOLIATEC - farba na brzdy - čierna (2164), FOLIATEC - farba na brzdy - modrá (2162), FOLIATEC - farba na brzdy - zlatá (2165), FOLIATEC - farba na brzdy - žltá (2161), FOLIATEC - farba na brzdy - ružová (2169), FOLIATEC - farba na brzdy - zelená (2166), FOLIATEC - farba na brzdy - červená (2160), FOLIATEC – farba na brzdy – zelená (2182), FOLIATEC – farba na brzdy – zelená (2177), FOLIATEC – farba na brzdy – fialová (2179), FOLIATEC - farba na brzdy - biela (2168), FOLIATEC - farba na brzdy - tyrkysová (2174), FOLIATEC - farba na brzdy - strieborná (2172), FOLIATEC - farba na brzdy - oranžová (2167), Ochranné silikónové puzdro na kľúč na Audi s vystreľovacím kľúčom, farba čierna (SZBE-032B), STABILO BOSS ORIGINAL ARTY teplé odtiene – balenie 10 ks (4006381577786), PILOT Pintor Fine Medium, sada 10 ks, teplé odtiene (3131910572558), PILOT Pintor Fine Medium, sada 10 ks, studené odtiene (3131910572541)