Sperky eshop piercing do jazyka z ocele pismeno so zirkonmi aa610aa703 pismeno v

Produkt Sperky eshop piercing do jazyka z ocele pismeno so zirkonmi aa610aa703 pismeno v sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop piercing do jazyka z ocele pismeno so zirkonmi aa610aa703 pismeno v upraviť a produkt hľadať znova.

Balónek písmeno V stříbrné -

Balónek písmeno V stříbrné -
Detail

Balónek písmeno V stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno V stříbrné - , Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu

PartyDeco Drevené písmeno V - biele

PartyDeco Drevené písmeno V - biele
Detail

Drevené písmeno V - biele Drevené písmeno V je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 21 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno V - biele , Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581)

MEYCO - Písmená z preglejky

MEYCO - Písmená z preglejky
Detail

Drevené polotovary vhodné na ďalšiu úpravu. Písmená sú vo veľkosti 20-26 mm v balení 50 ks. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako MEYCO - Písmená z preglejky , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele (chpmf0326nad)

Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi

Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi
Detail

Krásny zlatý prívesok písmenko H Vás očarí svojím dokonale jemným a lesklým dizajnom 14 karátového žltého zlata. Písmenko zdobia biele zirkóniky, ktorých oslnivý jagot dotvára s vysokým leštením zlata nádhernú súhru. Zlatý prívesok písmenko je dokonalým darčekom k akejkoľvek príležitosti, ktorým potešíte každého. Šírka prívesku je 8 mm, výška 10 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (chpmf0336nad)

PartyDeco Drevené písmeno - Z biele

PartyDeco Drevené písmeno - Z biele
Detail

Drevené písmeno - Z biele Drevené písmeno Z je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 17 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno - Z biele , Equa smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, latte

Fóliový balón písmeno "V" 115 cm - BALONČ

Fóliový balón písmeno "V" 115 cm - BALONČ
Detail

Fóliový balón písmeno "V" 115 cm Fóliový balónik môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si vybrať z našej ponuky jednorazových nádob plnených héliom. Máme helium na balóny pre vaše vlastné použitie - je jednoduché na použitie a zvládne ho každý! Takto naplnený balónik vydrží približne 7-10 dní a je možné ho znovu naplniť. Fóliový balónik je samozrejme možné nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, pumpičky, slamky alebo dokonca dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "V" 115 cm - BALONČ , Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro sš (978-80-253-4315-9)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm strieborný

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm strieborný
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm strieborný počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm strieborný , Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35cm zlatý , Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm strieborný

Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm strieborný
Detail

Fóliový balónik písmeno V 86 cm strieborné počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm strieborný , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3ja)

Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm zlatý

Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm zlatý
Detail

Fóliový balónik písmeno V 86 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno V 86 cm zlatý , Dremel kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2ja)

Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051020

Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051020
Detail

Drážka v tvare písmena S s bočnými skoseniami, so sploštenou rukoväťou z habrového dreva. Vďaka tvaru S je možné dláto umiestniť naplocho bez toho, aby mu prekážali prsty. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051020 , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2ja)

Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051010

Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051010
Detail

Drážka v tvare písmena S s bočnými skoseniami, so sploštenou rukoväťou z habrového dreva. Vďaka tvaru S je možné dláto umiestniť naplocho bez toho, aby mu prekážali prsty. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Drážka v tvare písmena S s rukoväťou z habrového dreva Kirschen 1051010 , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8ja)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružový

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružový
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružový počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružový , Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (nh22cj005)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm zlatý

Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm zlatý
Detail

Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm zlatý , Banquet súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele rondel 6 ks (a14056)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm strieborný

Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm strieborný
Detail

Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm strieborný počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno V 33 cm strieborný , Sixtol univerzálne hlavice z crv ocele, 5 – 14 mm (sx3015)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm červený

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm červený
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm červený Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE je vhodný na nafukovanie héliom (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm červený , Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm holografický

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm holografický
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm holografický počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm holografický , Sedmá funkce jazyka (9788025722077)

Fóliový balón písmeno "Z" 115 cm - BALONČ

Fóliový balón písmeno "Z" 115 cm - BALONČ
Detail

Fóliový balón písmeno "Z" 115 cm Fóliový balónik môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si vybrať z našej ponuky jednorazových nádob plnených héliom. Máme helium na balóny pre vaše vlastné použitie - je jednoduché na použitie a zvládne ho každý! Takto naplnený balónik vydrží približne 7-10 dní a je možné ho znovu naplniť. Fóliový balónik je samozrejme možné nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, pumpičky, slamky alebo dokonca dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "Z" 115 cm - BALONČ , Vývoj portugalského jazyka (9788024629797)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružovo-zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružovo-zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružovo-zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno V 35 cm ružovo-zlatý , Osvojování jazyka dítětem (9788024633503)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm strieborný

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm strieborný
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm strieborný počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm strieborný , Sixtol univerzálna hlavica z crv ocele, červená, 11 – 32 mm (sx3012)

Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm strieborný

Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm strieborný
Detail

Fóliový balónik písmeno Z 86 cm strieborný počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm strieborný , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-3000 (2415131)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35cm zlatý , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-1000 (2415127)

Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm zlatý

Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm zlatý
Detail

Fóliový balónik písmeno Z 86 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno Z 86 cm zlatý , Kesper misa z nehrdzavejúcej ocele, priemer 20 cm, výška 11 cm (90890)

Penové Puzzle do vody: Písmena a čísla

Penové Puzzle do vody: Písmena a čísla
Detail

Penové Puzzle do vody Penové puzzle na hranie počas kúpania. Puzzle sa môžu voľne vznášať na šať na vode alebo namočené lepiť na vaňu, či kachličky. Skvelá hračka ktorá spríjemní kúpeľ dieťaťa. Učenie a hra v jednom - počas kúpeľa sa dieťa učí abecedu a číslice, alebo aj farby. Sada obsahuje 26 písmen a číslice 1 – 9 Výška 1ks: 7,5 cm (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Penové Puzzle do vody: Písmena a čísla , Toner 2-dielna súprava uhlových zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele 18/10 (73000090)

Munchkin – Písmená a čísla do vane (5019090111089)

Munchkin – Písmená a čísla do vane (5019090111089)
Detail

Hračka do vody – pre deti, pro deti od 2 rokov Písmená a čísla do vane spríjemnia vašej ratolesti kúpanie. Táto jedinečná súprava dokáže z nudnej večernej hygieny urobiť úžasnú zábavu. Písmená a čísla plávajú po vodnej hladine a po namočení držia na hladkom povrchu. Dieťa si ich tak môže skladať na stenu vane či na obklady. Pri tom si príjemnou formou precvičí poznávanie písmen, číslic aj farieb. Táto krásna súprava môže robiť radosť deťom od 3 rokov.Písmená a čísla MunchkinSúprava písmen a číslic do vaneMäkký materiálDržia na stenách vane a obkladochKvalitné vyhotovenieNetoxický materiálHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES zo dňa 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa českej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Podobné produkty ako Munchkin – Písmená a čísla do vane (5019090111089) , Kesper košík z nerezovej ocele s odnímateľnou látkou 26×26 cm (90881)

Fóliový balón písmeno "V", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco

Fóliový balón písmeno "V", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco
Detail

Fóliový balón písmeno "V", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) Strieborný párty balónik z fólie má veľkosť 35 cm nemôže byť nafúknutý héliom, kvôli svojej malej veľkosti nezadrží toľko helia pre balóniky a po nafúknutí je ťažší ako samotný plyn, preto nebude plávať. Preto odporúčame nafukovanie vzduchom, buď pomocou kompresora, pumpy, slamky alebo dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "V", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco , Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele s kanvicou 1 352 g (nh22cj005k)

Drážka v tvare písmena S Kirschen 1051016

Drážka v tvare písmena S Kirschen 1051016
Detail

Drážka v tvare písmena S s bočnými skoseniami, so sploštenou rukoväťou z habrového dreva. Vďaka tvaru S je možné dláto umiestniť naplocho bez toho, aby mu prekážali prsty. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Drážka v tvare písmena S Kirschen 1051016 , Tefal súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele daily cook 11 ks g713sb74 (g713sb45)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružový

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružový
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružový počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružový , Kesper košík z nerezovej ocele s odnímateľnou látkou 21×21 cm (90871)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm strieborný

Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm strieborný
Detail

Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm strieborný počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm strieborný , Tierra verde súprava slamiek z nehrdzavejúcej ocele 3 typy s kefkou (8594165007698)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm zlatý

Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm zlatý
Detail

Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno Z 33 cm zlatý , Weber sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre smokefire ex4 (7002)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm červený

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm červený
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm červený Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE je vhodný na nafukovanie héliom (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm červený

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm holografický

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm holografický
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm holografický počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm holografický

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružovo-zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružovo-zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružovo-zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno Z 35 cm ružovo-zlatý

Nuby Písmena a číslice do kúpeľa 12m+ 36 ks

Nuby Písmena a číslice do kúpeľa 12m+ 36 ks
Detail

Nuby Písmena a číslice do kúpeľa 12m+ 36 ks Písmená a čísla do kúpeľa menia čas vo vani na zábavný a vzdelávací zážitok. Písmená a číslice sú mäkké a bezpečné. Vhodné pre deti od 12 mesiacov. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Nuby Písmena a číslice do kúpeľa 12m+ 36 ks

Fóliový balón písmeno "Z", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco

Fóliový balón písmeno "Z", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco
Detail

Fóliový balón písmeno "Z", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) Strieborný párty balónik z fólie má veľkosť 35 cm nemôže byť nafúknutý héliom, kvôli svojej malej veľkosti nezadrží toľko helia pre balóniky a po nafúknutí je ťažší ako samotný plyn, preto nebude plávať. Preto odporúčame nafukovanie vzduchom, buď pomocou kompresora, pumpy, slamky alebo dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "Z", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco

Písmená "HOME" 15x13x1,8cm

Detail

(homepoint.sk)

Podobné produkty ako Písmená "HOME" 15x13x1,8cm

Pečiatky, písmená (5060138824843)

Pečiatky, písmená (5060138824843)
Detail

Vzdelávacia súprava - pomôcka na výučbu s témou písmená, vhodná pre deti od 3 rokov Vzdelávacie hračky rozvíjajú hneď šesť oblastí učenia a vývoja: hrubé a jemné motorické zručnosti, sociálny a emočný rozvoj, reč a jazyk, kognitívne myslenie a zvedavosť. Sada Pečiatky písmená pre deti od 3 rokov obsahuje všetky písmenká abecedy. Robustné pečiatky disponujú praktickými držiakmi vhodnými pre malé detské ruky a dodávajú sa v praktickom kufríku na jednoduchšie prenášanie. Vďaka vzdelávacej sade pečiatok sa chlapci a dievčatá ľahšie naučia rozpoznávať písmenká, tvoriť z nich slová aj vety, osvoja si aj základy tlače a rozvinú výtvarné vlohy. Súprava obsahuje 26 pečiatok veľkosti 75 mm. Kľúčové vlastnosti vzdelávacej sady Pečiatky písmenáSúprava pečiatok s písmenkami je vhodná pre deti od 3 rokovSada Pečiatky písmená obsahuje 26 pečiatok s praktickými držiakmi vhodnými pre malé detské rukyVzdelávacia hračka rozvíja písanie, čítanie aj výtvarné... (alza.sk)

Podobné produkty ako Pečiatky, písmená (5060138824843)

Balónek písmeno J stříbrné -

Balónek písmeno J stříbrné -
Detail

Balónek písmeno J stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno J stříbrné -

C s písmenami - RAPPA

C s písmenami - RAPPA
Detail

C s písmenami Pamätáte sa na staré dobré céčka, s ktorými sa všetci dobre bavili? Teraz sú opäť exkluzívne v našom obchode! Tieto skvelé kúsky sa dajú použiť len na hranie, ale aj ako veselý módny doplnok. S céčkami si môžete zahrať aj zábavnú hru s názvom "čiara", v ktorej sa céčka alebo zväzky céčok hádžu na čiaru a ten, kto má svoje najbližšie, berie céčka ostatným. Balenie obsahuje približne 150 kusov Dobré vidieť! (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako C s písmenami - RAPPA

Balónek písmeno D stříbrné -

Balónek písmeno D stříbrné -
Detail

Balónek písmeno D stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno D stříbrné -

Balónek písmeno O stříbrné -

Balónek písmeno O stříbrné -
Detail

Balónek písmeno O stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno O stříbrné -

Balónek písmeno T stříbrné -

Balónek písmeno T stříbrné -
Detail

Balónek písmeno T stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno T stříbrné -

Písmena 3 pěnové puzzle

Písmena 3 pěnové puzzle
Detail

Merco Písmena 3 jsou různobarevné puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými písmeny, vyrobené z lisované EVA pěny, tedy materiálu, který je velice lehký, měkký, příjemný na dotek, má skvělé izolační vlastnosti, tlumí hluk, nenasáká, neabsorbuje prach, snadno se udržuje a je zdravotně nezávadný. Pro tyto vlastnosti se pěnové puzzle Merco Písmena 3 výborně hodí k vytvoření hrací plochy všude tam, kde jsou děti a kde je podlaha příliš chladná. Ale pěnové puzzle Merco Písmena 3 nejsou vhodné jen jako podlahová krytina. Mají i pozitivní vliv na rozvoj dětské kreativity, motoriky, koordinace, prostorového myšlení, poznávání barev a slouží i k prvnímu seznámení s písmeny. Dětské puzzle Merco Písmena 3 tvoří 26 kusů čtvercových dílů s délkou strany 32 cm a tloušťkou 1 cm. Součástí každého dílu jsou dvě zarovnávací hrany. Pěnové puzzle Merco Písmena 3 vyhovují evropské směrnici 2005/84/EC a normě EN71 část 1, 2, 3 a jsou vhodné pro děti od 3 let.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:39189000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Písmena 3 pěnové puzzle

Drevená vkladačka – písmená (6934510501242)

Drevená vkladačka – písmená (6934510501242)
Detail

Vkladačka – vkladacie puzzle, do izbičky, motív abeceda, materiál drevo, vhodná od 1,5 rokov Vkládačky dokáží děti zabavit na dlouhou dobu. Ne jinak tomu bude s dřevěnou vkládačkou s písmenky značky Viga. Při hře s veselými písmenky se děti naučí poznávat nejen abecedu, ale i barvy. Pod každým písmenkem je navíc vyobrazeno slovo, které jím začíná. Jedná se o anglická slovíčka. Hra se dřevěnou vkládačkou Viga rozvíjí dětem jemnou motoriku a trénuje rozlišovací schopnosti. Hračka je určena klukům i holkám od 18 měsíců. Klíčové vlastnosti dřevěné vkládačky Viga - písmenaHračka, která zabaví děti na dlouhou dobuDřevěná vkládačka Viga - písmenka naučí děti poznávat abecedu a také barvyPod každým písmenkem je vyobrazeno slovo, které jím začínáSlovíčka jsou z angličtinyDřevěná vkládačka Viga - písmena rozvíjí jemnou motorikuHračka je vhodná pro děti od 18 měsíců Rozměry:cca 30 × 30 × 2,5 cmRozměry balení:cca 31 × 31 × 3 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Drevená vkladačka – písmená (6934510501242)

Písmená didaktická pomôcka (25503)

Písmená didaktická pomôcka (25503)
Detail

Didaktická hračka – vhodné od 3 rokov (alza.sk)

Podobné produkty ako Písmená didaktická pomôcka (25503)

Písmená Písanie a mazanie 1 didaktická spoločenská hra v krabici 19x18x5cm

Písmená Písanie a mazanie 1 didaktická spoločenská hra v krabici 19x18x5cm
Detail

Písmená Písanie a mazanie 1 didaktická spoločenská hra v krabici 19x18x5cm z kategórie Darčeky a hračky | Detské hry | Stolné hry kúpite na Kokiskashop.sk za 12.19 €. Hra se skládá z 28 naučných motivů na 14 tabulkách a mazací fixy.Na každém z 28 motivů se nachází jedno písmeno. Řádky obsahují prostor pro psaní písmen.Každý znak obsahuje pomocnou přerušovanou čáru, která pomáhá při kreslení jeho tvaru.U písmen se nacházejí obrázky, jejichž název začíná stejným písmenem, což velmi napomáhá při výuce čtení. Na všechny kartičky s úkoly lze psát a malovat fixem. Napsané texty lze snadno smazat speciální koncovkou na násadce fixu.Děti mohou opravovat chyby a používat tabulky opakovaně, v krabici.Rozměr balení: 19,5 x 18,5 x 5 cmVhodné od 5 letTechnické údaje:Roky 05Obsah balení:Písmena Psaní a mazání 1 didaktická společenská hra v krabici 19x18x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Písmená Písanie a mazanie 1 didaktická spoločenská hra v krabici 19x18x5cm

Amscan Sviečky Happy Birthday - písmená

Amscan Sviečky Happy Birthday - písmená
Detail

Sviečky Happy Birthday - písmená počet: 13 ks (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Sviečky Happy Birthday - písmená

PartyDeco Drevené písmeno - N biele

PartyDeco Drevené písmeno - N biele
Detail

Drevené písmeno - N biele Drevené písmeno N je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 21,5 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno - N biele

PartyDeco Drevené písmeno - L biele

PartyDeco Drevené písmeno - L biele
Detail

Drevené písmeno - L biele Drevené písmeno L je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 16 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno - L biele

PartyDeco Drevené písmeno - K biele

PartyDeco Drevené písmeno - K biele
Detail

Drevené písmeno - K biele Drevené písmeno K je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 19,5 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno - K biele
Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu, Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele (CHPmf0326nad), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (CHPmf0336nad), Equa Smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, Latte, Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ (978-80-253-4315-9), Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7), Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3JA), DREMEL Kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8JA), Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (NH22CJ005), BANQUET Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele RONDEL 6 ks (A14056), SIXTOL univerzálne hlavice z CrV ocele, 5 – 14 mm (SX3015), Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele, Sedmá funkce jazyka (9788025722077), Vývoj portugalského jazyka (9788024629797), Osvojování jazyka dítětem (9788024633503), SIXTOL univerzálna hlavica z CrV ocele, červená, 11 – 32 mm (SX3012), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-3000 (2415131), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-1000 (2415127), Kesper Misa z nehrdzavejúcej ocele, priemer 20 cm, výška 11 cm (90890), Toner 2-dielna súprava uhlových zásobníkov z nehrdzavejúcej ocele 18/10 (73000090), Kesper Košík z nerezovej ocele s odnímateľnou látkou 26×26 cm (90881), Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele s kanvicou 1 352 g (NH22CJ005K), Tefal Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele Daily Cook 11 ks G713SB74 (G713SB45), Kesper Košík z nerezovej ocele s odnímateľnou látkou 21×21 cm (90871), TIERRA VERDE súprava slamiek z nehrdzavejúcej ocele 3 typy s kefkou (8594165007698), Weber Sklápací predný stolík z nehrdzavejúcej ocele, vhodný pre SmokeFire EX4 (7002)