Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 4 mm

Produkt Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 4 mm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 4 mm upraviť a produkt hľadať znova.

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha , Španělština do ucha

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Nemčina do ucha 1

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Nemčina do ucha 2

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm

4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm
Detail

Hirschmann T&M measuring lead PL 2600 S W red (conrad.sk)

Podobné produkty ako 4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm

4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm
Detail

Hirschmann T&M measuring lead PL 2600 S W black (conrad.sk)

Podobné produkty ako 4 mm safety test lead, test probe/angled plug, 100 cm , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí , Joyo multi-plug 4 (hn181164)

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci , Vileda miraclean hubka (4 ks) (4023103093096)

Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm²

Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm²
Detail

Pre plné využitie kompletnej sily kvalitnej reproduktorovej techniky by mala byť celá cesta signálu v oblasti hifi a domáceho kina navrhnutá vhodne pre bezproblémový a nerušený prenos signálu. Časté zapájanie a odpájanie holého kábla vedie často k rozstrapkaným koncom, čo má nie zriedka za následok stratu kvality a skreslenia.Prémiové konektory banániky NUMAN Banana Plug slúžia pre bezpečné audio pripojenie bez zvukových kompromisov a tvoria so svojím 24-karátovým pozlátením pohodlné a kvalitné rozhranie medzi reproduktorom a zosilňovačom. Ich elastické pružinové kontakty ponúkajú trvalo bezpečné držanie v príslušných banánikových zásuvkách. Dajú sa ľahko vybaviť holými reproduktorovými káblami a tiež sú ideálne vhodné ako spojka pre ďalšie konektory banániky. (klarstein.sk)

Podobné produkty ako Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm² , Clanax nano hubka z melamínu 4 ks (8590786229044)

Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm²

Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm²
Detail

Pre plné využitie kompletnej sily kvalitnej reproduktorovej techniky by mala byť celá cesta signálu v oblasti hifi a domáceho kina navrhnutá vhodne pre bezproblémový a nerušený prenos signálu. Časté zapájanie a odpájanie holého kábla vedie často k rozstrapkaným koncom, čo má nie zriedka za následok stratu kvality a skreslenia.Prémiové konektory banániky NUMAN Banana Plug slúžia pre bezpečné audio pripojenie bez zvukových kompromisov a tvoria so svojím 24-karátovým pozlátením pohodlné a kvalitné rozhranie medzi reproduktorom a zosilňovačom. Ich elastické pružinové kontakty ponúkajú trvalo bezpečné držanie v príslušných banánikových zásuvkách. Dajú sa ľahko vybaviť holými reproduktorovými káblami a tiež sú ideálne vhodné ako spojka pre ďalšie konektory banániky. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako Numan Banana Plug, prémiový banánikový konektor, pozlátený 24-karátovým zlatom, 4 mm² , Head špunty do uší ear plug silicone flap (792460343123)

4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm

4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm
Detail

Hirschmann T&M silicone safety test lead PL 2600 SIL S WS red (conrad.sk)

Podobné produkty ako 4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm , Shelly plug s, wifi (shelly-plug-s)

4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm

4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm
Detail

Hirschmann T&M silicone safety test lead PL 2600 SIL S WS black (conrad.sk)

Podobné produkty ako 4 mm safety test lead, silicone, test probe/angled plug, 100 cm , Kaleidoskop – hubka (8854740043177)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí , Weber hubka (17688)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha
Detail

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha , Smart plug dual + smart plug (tsl-spl-plgdp)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 , Niceboy ion smart plug pro (smart-plug-pro)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 , Sonax aplikačná hubka (417300)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 , Adonis umývacia hubka (8594023220825)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 , Alori nano hubka (8594195508073)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne , Bosch leštiaca hubka pre excentrické brúsky, 125 mm suchý zips (2609256051)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele , Smart plug dual 2 usb + smart plug (tsl-spl-usbplgp)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

Sada obojkov značky Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks , Gosund smart plug sp112

Hensel EDKF 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 20 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 20. Rozsah tesnenia Ø 6-13 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks , Alpine plug & go (hn131841)

Hensel EDKF 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 5 ks

Hensel EDKF 40 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  5 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 40. Rozsah tesnenia Ø 11-30 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 5 ks , Calypso active peeling hubka (9001378200611)

Hensel EDKF 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 25 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 25. Rozsah tesnenia Ø 9-17 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 32 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 32. Rozsah tesnenia Ø 8-23 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár
Detail

Upínacie krúžky z hliníka na absolútne bezpečné uchytenie na hriadele upnutím na celom obvode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00
Detail

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

BIALETTI VENUS MODRA 4 SALKY

BIALETTI VENUS MODRA 4 SALKY
Detail

MOKA KÁVOVAR . Vďaka ideálnemu materiálu - leštený nerez si už po niekoľkých šálkach budete môcť vychutnať tú najlepšiu chuť Vašej kávy. Kávovar je chodný pre všetky typy platničiek. . VLASTNOSTI: . Objem 200 ml - na 4 (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BIALETTI VENUS MODRA 4 SALKY

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Hensel EDK 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks

Hensel EDK 20 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks
Detail

Zasunovacie káblové priechodky pre výrezy M 20 a tesniacu plochu Ø 6-13 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDK 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks

Hensel STM 16 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 16 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Spojka stupňov pre vyrazenie M 16 a tesniacu plochu Ø 3,5-12 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel STM 16 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 32 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 32 gumová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Stupňovitá spojka pre vyrazené otvory M 32 a tesniaca plocha Ø 13-26,5 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel STM 32 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel Ste 16 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel Ste 16 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Nástrčná zásuvka pre vylamovacie otvory PG 16 a tesniacu plochu Ø 9-14 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel Ste 16 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel EDK 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 5 ks

Hensel EDK 40 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 5 ks
Detail

Zasunovacie káblové priechodky pre výrezy M 40 a tesniacu plochu Ø 11-30 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDK 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 5 ks

Hensel STM 40 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 40 gumová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Spojka stupňov pre vyrazenie M 40 a tesniacu plochu Ø 13-34 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel STM 40 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel LDM 32 B káblový vstup Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks

Hensel LDM 32 B káblový vstup  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks
Detail

Káblový vstup pre vyrazenie základne M 32. Rozsah tesnenia Ø 12-24 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel LDM 32 B káblový vstup Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks

Hensel EDK 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks

Hensel EDK 25 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks
Detail

Zasunovacie káblové priechodky pre výrezy M 25 a tesniacu plochu Ø 9-17 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDK 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 20 ks

Hensel STM 20 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 20 gumová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Spojka pre výstupky M 20 a tesniaca plocha Ø 5-16 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel STM 20 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel EDK 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 10 ks

Hensel EDK 32 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 10 ks
Detail

Zasunovacie káblové priechodky pre výrezy M 32 a tesniacu plochu Ø 8-23 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDK 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 10 ks

Hensel STM 25 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks

Hensel STM 25 gumová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Detail

Spojka pre výstupky M 25 a tesniaca plocha Ø 5-21 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel STM 25 gumová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm svetlo sivá 1 ks
Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, JOYO Multi-plug 4 (HN181164), VILEDA Miraclean hubka (4 ks) (4023103093096), CLANAX nano hubka z melamínu 4 ks (8590786229044), Head špunty do uší EAR PLUG SILICONE FLAP (792460343123), Shelly Plug S, WiFi (SHELLY-PLUG-S), Kaleidoskop – hubka (8854740043177), WEBER Hubka (17688), Smart Plug Dual + Smart Plug (TSL-SPL-PLGDP), Niceboy ION Smart Plug PRO (smart-plug-pro), SONAX Aplikačná hubka (417300), Adonis Umývacia hubka (8594023220825), ALORI Nano hubka (8594195508073), BOSCH Leštiaca hubka pre excentrické brúsky, 125 mm Suchý zips (2609256051), Smart Plug Dual 2 USB + Smart Plug (TSL-SPL-USBPLGP), Gosund Smart Plug SP112, ALPINE Plug & Go (HN131841), CALYPSO Active Peeling hubka (9001378200611)