Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 8 mm

Produkt Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 8 mm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop plug do ucha modra achatova hubka aa704aa705 hrubka 8 mm upraviť a produkt hľadať znova.

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha , Španělština do ucha

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Nemčina do ucha 1

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Nemčina do ucha 2

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks , Joyo multi-plug 8 (hn181165)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks , Head špunty do uší ear plug silicone flap (792460343123)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

Sada obojkov značky Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks , Shelly plug s, wifi (shelly-plug-s)

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

Sada zaisťovacích krúžkov od Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 3 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks , Kaleidoskop – hubka (8854740043177)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí , Weber hubka (17688)

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 18 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 18 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár
Detail

Upínacie krúžky z hliníka na absolútne bezpečné uchytenie na hriadele upnutím na celom obvode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 18 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár , Smart plug dual + smart plug (tsl-spl-plgdp)

LAPP SKINDICHT LA 8 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 2 mm chloroprenový kau

LAPP SKINDICHT LA 8 káblová priechodka  Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 2 mm chloroprenový kau
Detail

Ochrana proti ostrým, hranatým stenám krytu. Ľahká montáž. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako LAPP SKINDICHT LA 8 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 2 mm chloroprenový kau , Niceboy ion smart plug pro (smart-plug-pro)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha
Detail

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha , Fixed screen protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (fixsp-8)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 , Sonax aplikačná hubka (417300)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 , Adonis umývacia hubka (8594023220825)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 , Alori nano hubka (8594195508073)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 , Geko skľučovadlo do vŕtačky, 5 – 16 mm, 5/8 (g00547)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne , Geko skľučovadlo do vŕtačky, 1,5 – 13 mm, 3/8 (g00504)

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele , Geko frézy tvarové do dreva 12 ks, 8 mm (g01200)

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00
Detail

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 , Bosch leštiaca hubka pre excentrické brúsky, 125 mm suchý zips (2609256051)

Třetí ucho (978-80-275-0822-8)

Třetí ucho (978-80-275-0822-8)
Detail

Elektronická kniha - Druhá kniha ze série Ptačí srdce. Z jednadvaceti krajin jich zůstalo deset. Trat’Hys by nejspíš plakal. Erenézie se hroutí Darovi pod rukama, proč ale řešit nemocné království, když má člověk víno a děvky? - ze série Ptačí srdce, autor Jan Hamouz, 760 stran, česky Druhá kniha ze série Ptačí srdceZ jednadvaceti krajin jich zůstalo deset. Trat’Hys by nejspíš plakal. Erenézie se hroutí Darovi pod rukama, proč ale řešit nemocné království, když má člověk víno a děvky? Utéct před problémy Dar’Hys ještě dokáže, ať už na sever, nebo na jih, ovšem jeho vnitřní démoni jsou pořád s ním. Poté co Rohatí přitloukli jeho otce ke kůlu, stává se mladý Oldenik pánem Železného Listu. Bohové však umějí být krutí, a tak chlapci vyrvou jeho dědictví z rukou dřív, než byste řekli medový koláček. Doposud bylo nejdůležitější věcí v jeho životě dosyta se najíst. Od nynějška je to přežít. A nakonec je tu Iko, věhlasný erenézský lékař, který měl ve... (alza.sk)

Podobné produkty ako Třetí ucho (978-80-275-0822-8) , Smart plug dual 2 usb + smart plug (tsl-spl-usbplgp)

HellermannTyton HV1303-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.6 mm PV

HellermannTyton HV1303-PVC-BK-M1 káblová priechodka  Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.6 mm PV
Detail

Priechodky HellermannTyton z mäkkého PVC bez kadmia ponúkajú veľký výber tvarov a veľkostí. Sú odolné voči rôznym mineráliám a poveternostným vplyvom. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton HV1303-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.6 mm PV , Gosund smart plug sp112

HellermannTyton HV1208-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.5 mm PV

HellermannTyton HV1208-PVC-BK-M1 káblová priechodka  Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.5 mm PV
Detail

Priechodky HellermannTyton z mäkkého PVC bez kadmia ponúkajú veľký výber tvarov a veľkostí. Sú odolné voči rôznym mineráliám a poveternostným vplyvom. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton HV1208-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.5 mm PV

HellermannTyton HV1302-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm PVC

HellermannTyton HV1302-PVC-BK-M1 káblová priechodka  Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm PVC
Detail

Priechodky HellermannTyton z mäkkého PVC bez kadmia ponúkajú veľký výber tvarov a veľkostí. Sú odolné voči rôznym mineráliám a poveternostným vplyvom. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton HV1302-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 3 mm PVC

HellermannTyton HV1304-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 6 mm PVC

HellermannTyton HV1304-PVC-BK-M1 káblová priechodka  Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 6 mm PVC
Detail

Priechodky HellermannTyton z mäkkého PVC bez kadmia ponúkajú veľký výber tvarov a veľkostí. Sú odolné voči rôznym mineráliám a poveternostným vplyvom. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HellermannTyton HV1304-PVC-BK-M1 káblová priechodka Priemer svorky (max.) 8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 6 mm PVC

JOYO Multi-plug 8 (HN181165)

JOYO Multi-plug 8 (HN181165)
Detail

Sieťový adaptér – multi-plug Univerzálny napájací kábel k adaptérom JOYO Multi-plug 8. Celková dĺžka kábla je 2,64 m a ponúka 8 lomených konektorov (samec) a 1 konektor (samica). Kľúčové vlastnosti sieťového adaptéra JOYO Multi-plug 8Napájací multi-plug kábel JOYO k adaptéromVysoko kvalitné vyhotovenie zaručujúce spoľahlivú prevádzkuDĺžka: 2,65 m (alza.sk)

Podobné produkty ako JOYO Multi-plug 8 (HN181165)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo
Detail

Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo Meranie telesnej teploty ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Tento bezkontaktný teplomer meria nielen telesnú teplotou, ale tiež teplotu mlieka a pokrmov. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Laica TH1004 digitálny infrared teplomer do ucha a na čelo

Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks

 Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks
Detail

(kitos.sk)

Podobné produkty ako Vrecká do odpadkových košov s uchami 60l 10ks

Plug QP 1,5/ 8 3051179 Phoenix Contact

Plug QP 1,5/ 8 3051179 Phoenix Contact
Detail

Plug, Connection method: Quick connection, Number of positions: 8, Cross section: 0.25 mm² - 1.5 mm², AWG: 24 - 16, Width: 41.6 mm, Height: 40 mm, Color: gray (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plug QP 1,5/ 8 3051179 Phoenix Contact

Plug UPBV 2,5/ 8 3045460 Phoenix Contact

Plug UPBV 2,5/ 8 3045460 Phoenix Contact
Detail

Plug, Connection method: Screw connection, Number of positions: 8, Cross section: 0.14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, Width: 41.6 mm, Height: 47 mm, Color: gray (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plug UPBV 2,5/ 8 3045460 Phoenix Contact

MAC TOYS NAFUKOVACIA CERUZKA DO VODY MODRA /M1130018/

MAC TOYS NAFUKOVACIA CERUZKA DO VODY MODRA /M1130018/
Detail

NAFUKOVACIA CERUZKA . Nafukovacia ceruzka do vody modrá, Pre deti od: 5 rokov. (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MAC TOYS NAFUKOVACIA CERUZKA DO VODY MODRA /M1130018/

TE Connectivity 1-160304-8 faston zásuvka Šírka zástrčky: 6.3 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 180 ° neizolované 1 ks

TE Connectivity 1-160304-8 faston zásuvka Šírka zástrčky: 6.3 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 180 ° neizolované 1 ks
Detail

Použitie FASTON PRODUCTS sa osvedčilo vo všetkých odvetviach priemyslu ako spoľahlivý systém plug-in. Všeobecne platí, že výber konektora Faston z hľadiska materiálu a povrchu závisí od prevádzkovej teploty. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako TE Connectivity 1-160304-8 faston zásuvka Šírka zástrčky: 6.3 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 180 ° neizolované 1 ks

Plug PP-H 2,5/ 8 3209934 Phoenix Contact

Plug PP-H 2,5/ 8 3209934 Phoenix Contact
Detail

Plug, Connection method: Push-in connection, Number of positions: 8, Cross section: 0.14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, Width: 41.6 mm, Height: 39 mm, Color: gray (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plug PP-H 2,5/ 8 3209934 Phoenix Contact

Plug SP-H 2,5/ 8 3210680 Phoenix Contact

Plug SP-H 2,5/ 8 3210680 Phoenix Contact
Detail

Plug, Connection method: Spring-cage connection, Number of positions: 8, Cross section: 0.08 mm² - 4 mm², AWG: 28 - 12, Width: 41.6 mm, Height: 39 mm, Color: gray (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plug SP-H 2,5/ 8 3210680 Phoenix Contact

Vogt Verbindungstechnik 3826F08.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 4.8 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 18

Vogt Verbindungstechnik 3826F08.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 4.8 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 18
Detail

Pocínovaná mosadz Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vogt Verbindungstechnik 3826F08.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 4.8 mm Hrúbka konektora: 0.8 mm 18

Vogt Verbindungstechnik 3785F05.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 2.8 mm Hrúbka konektora: 0.5 mm 18

Vogt Verbindungstechnik 3785F05.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 2.8 mm Hrúbka konektora: 0.5 mm 18
Detail

Pocínovaná mosadz Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Vogt Verbindungstechnik 3785F05.68 faston zásuvka k pripájaniu do DPS Šírka zástrčky: 2.8 mm Hrúbka konektora: 0.5 mm 18

ARTDECO Make Up Sponges hubka na make-up 8 ks 8 ks

ARTDECO Make Up Sponges hubka na make-up 8 ks 8 ks
Detail

ARTDECO Make Up Sponges, 8 ks, Hubky pre ženy (notino.sk)

Podobné produkty ako ARTDECO Make Up Sponges hubka na make-up 8 ks 8 ks

ED COMFORT PLUG náplň do dávkovača (500p.

ED COMFORT PLUG náplň do dávkovača (500p.
Detail

Náplň do dávkovača, 500 párov v sáčku. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako ED COMFORT PLUG náplň do dávkovača (500p.
Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, JOYO Multi-plug 8 (HN181165), Head špunty do uší EAR PLUG SILICONE FLAP (792460343123), Shelly Plug S, WiFi (SHELLY-PLUG-S), Kaleidoskop – hubka (8854740043177), WEBER Hubka (17688), Smart Plug Dual + Smart Plug (TSL-SPL-PLGDP), Niceboy ION Smart Plug PRO (smart-plug-pro), FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8), SONAX Aplikačná hubka (417300), Adonis Umývacia hubka (8594023220825), ALORI Nano hubka (8594195508073), GEKO Skľučovadlo do vŕtačky, 5 – 16 mm, 5/8 (G00547), GEKO Skľučovadlo do vŕtačky, 1,5 – 13 mm, 3/8 (G00504), GEKO Frézy tvarové do dreva 12 ks, 8 mm (G01200), BOSCH Leštiaca hubka pre excentrické brúsky, 125 mm Suchý zips (2609256051), Smart Plug Dual 2 USB + Smart Plug (TSL-SPL-USBPLGP), Gosund Smart Plug SP112