Sperky eshop strieborny privesok 925 hladke ozdobne pismeno j ab813

Produkt Sperky eshop strieborny privesok 925 hladke ozdobne pismeno j ab813 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop strieborny privesok 925 hladke ozdobne pismeno j ab813 upraviť a produkt hľadať znova.

Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm strieborný

Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm strieborný
Detail

Fóliový balónik písmeno J 86 cm strieborný počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm strieborný , Ngk lmar9d-j (1633)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm strieborný

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm strieborný
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm strieborný počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm strieborný , Ngk mar9a-j (6869)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm strieborný

Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm strieborný
Detail

Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm strieborný počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm strieborný , Ngk mar10a-j (4706)

Fóliový balón písmeno "J", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco

Fóliový balón písmeno "J", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco
Detail

Fóliový balón písmeno "J", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) Strieborný párty balónik z fólie má veľkosť 35 cm nemôže byť nafúknutý héliom, kvôli svojej malej veľkosti nezadrží toľko helia pre balóniky a po nafúknutí je ťažší ako samotný plyn, preto nebude plávať. Preto odporúčame nafukovanie vzduchom, buď pomocou kompresora, pumpy, slamky alebo dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "J", 35 cm, strieborný (NELZE PLNIT HELIEM) - xPartydeco , Eternico elegance milanese pre apple watch 38mm / 40mm / 41mm strieborny (aet-awmms25s-38)

Balónek písmeno J stříbrné -

Balónek písmeno J stříbrné -
Detail

Balónek písmeno J stříbrné Novinka na trhu! Udělejte si balónkový nápis dle Vašeho přání :) Nabízíme Vám možnost poskládat si z balónků jakýkoliv nápis. Potřebujete jméno Vaší firmy? Jméno oslavence? Nápis "vítej doma"? Jména snoubenců? To vše je možné vytvořit z naší balónkové abecedy. Poskládáte si jakýkoliv nápis, a to ve třech barevných variantách. Je to růžová holčičí, modrá klučičí a bílá - univerzální. Další výhodou je nafukování vzduchem, není nutné kupovat drahé helium. Balónková abeceda sice neobsahuje háčky, čárky atd, ale to je taky možné vyřešit. Stačí si zakoupit fixy na balónky v odpovídající barvě a jednoduše čárku anebo háček dokreslit rukou. Návod na výrobu balónkového nápisu je jednoduchý - balónky nafouknete ruční pumpou, na konec balónků přiložíte barevnou stuhu anebo silon a jednoduše zauzlujete. Stuha tedy bude uprostřed Vašeho uzlu - je tedy možné balónkem posouvat na pravou anebo na levou stranu a aranžovat nápis z balónků do Vámi požadovaného designu. Balónkový řetěz můžete doplnit o číslovky anebo o smajlíky. Ty jsou v nabídce e-shopu již delší dobu a jsou velice oblíbené hlavně kvůli nafukování vzduchem. Při instalaci v interiéru můžete využít samolepící úchyty - drží pevně a urychlí instalaci slavnostní dekorace. Pokud chcete vytvořit balónkové girlandy, můžete využít profi pásku k přípravě balónkové girlandy. Při přípravě dekorace si můžete vyzkoušet různé barevné kombinace v našem konfigurátoru. Nepřikládejte balónkový nápis na ostré hrany a omítky - balónky by mohly praskat. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Balónek písmeno J stříbrné - , Nike j guard biele (sptnik245nad)

PartyDeco Drevené písmeno - J biele

PartyDeco Drevené písmeno - J biele
Detail

Drevené písmeno - J biele Drevené písmeno J je ideálna svadobná dekorácia na svadobný stôl novomanželov. Písmeno viete postaviť kdekoľvek a vyzdobiť tak Váš svadobný stôl, ale aj interiér Vášho domu. počet: 1 ks rozmery: 14,5 x 20 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Drevené písmeno - J biele , Aci opel astra j (3749x12)

Náhrdelník Písmeno J/Str. KP5167

Náhrdelník Písmeno J/Str. KP5167
Detail

Náhrdelník Písmeno Elegantný náhrdelník Písmeno za bezkonkurenčnú cenu. Tento šperk je vhodný aj na každodenné nosenie. Neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Špecifikácia: Dĺžka: 44cm Písmeno: J Rozmer prívesku: 1,6cm x 2cm Materiál: zlúčenina kovu a zinku Farba: Strieborná (izmael.eu)

Podobné produkty ako Náhrdelník Písmeno J/Str. KP5167 , Meatfly exile 4 , j (8590201728589)

Fóliový balón písmeno "J" 115 cm - BALONČ

Fóliový balón písmeno "J" 115 cm - BALONČ
Detail

Fóliový balón písmeno "J" 115 cm Fóliový balónik môžete veľmi ľahko naplniť héliom, stačí si vybrať z našej ponuky jednorazových nádob plnených héliom. Máme helium na balóny pre vaše vlastné použitie - je jednoduché na použitie a zvládne ho každý! Takto naplnený balónik vydrží približne 7-10 dní a je možné ho znovu naplniť. Fóliový balónik je samozrejme možné nafúknuť aj vzduchom pomocou kompresora, pumpičky, slamky alebo dokonca dutej slamky. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Fóliový balón písmeno "J" 115 cm - BALONČ , Sixtol opel astra j 2009 (vp3459degr)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35cm zlatý , Sixtol opel astra j 2009 (vp3459cizw)

Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm zlatý

Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm zlatý
Detail

Fóliový balónik písmeno J 86 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 86 cm vhodné na nafukovanie vzduchom aj héliom Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare písmena. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare písmena Vám odporúčame hélium na 20 balónikov - je to najlacnejšia varianta hélia, s ktorým nafúkate 2 ks fóliových balónikov v tvare písmena + cca 5 klasických balónikov. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balónik písmeno J 86 cm zlatý , Sixtol opel astra j 2009> (vp3459bube)

Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi

Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi
Detail

Krásny zlatý prívesok písmenko H Vás očarí svojím dokonale jemným a lesklým dizajnom 14 karátového žltého zlata. Písmenko zdobia biele zirkóniky, ktorých oslnivý jagot dotvára s vysokým leštením zlata nádhernú súhru. Zlatý prívesok písmenko je dokonalým darčekom k akejkoľvek príležitosti, ktorým potešíte každého. Šírka prívesku je 8 mm, výška 10 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok písmeno H so zirkónmi , Spidi j-flex (m111-34-34)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružový

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružový
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružový počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružový , Spidi j flex (m110-92-40)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm holografický

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm holografický
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm holografický počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm holografický , Roxy popscreen j sngg kvj6 (3613375537957)

Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm zlatý

Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm zlatý
Detail

Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm zlatý počet: 1 ks veľkosť: 33 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové číslo je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Mini fóliový balónik písmeno J 33 cm zlatý , Sixtol opel astra j 2009 (vp3459dezw)

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm červený

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm červený
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm červený Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE je vhodný na nafukovanie héliom (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm červený , Nugget bradley 3 backpack, j (8590201729180 )

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružovo-zlatý

PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružovo-zlatý
Detail

Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružovo-zlatý počet: 1 ks rozmer: 35 cm NIE sú vhodné na nafukovanie héliom Mini fóliové písmeno je skvelou dekoráciou na každú party alebo narodeninovú oslavu. Vytvorte zaujímavú a jedinečnú party výzdobu. Tieto fóliové balóny nie sú vhodné na nafúkanie héliom, no aj napriek tomu s nimi môžete vytvoriť úžasnú atmosféru. Dajú sa tiež použiť ako rekvizita na fotenie. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón Mini - Písmeno J 35 cm ružovo-zlatý , Meatfly exile 3 backpack, j (8590201798797)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Stadler form julia titanium (j-036)

PDPAOLA písmeno P CO01-275-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719264)

PDPAOLA písmeno P CO01-275-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719264)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Chceli by ste si zaobstarať náhrdelník, z ktorého budete nadšení vy aj vaše okolie? Náhrdelník PDPAOLA sa bude páčiť každej žene. Výrobný materiál tvorí striebro. Striebro pôsobí veľmi decentne, a preto skvele doplní väčšinu vašich outfitov. Náhrdelník sa blyští zlatistými podtónmi vďaka pozláteniu. Náhrdelník na krk PDPAOLA bude vždy vhodným doplnkom, nielen pri významnej udalosti. Zásadné prednosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno P CO01-275-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA, s ktorým vzbudíte záujem vášho okolia Výnimočný náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno P CO01-275-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719264) , Stadler form jasmine titanium (j-010)

PDPAOLA písmeno A CO01-260-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719110)

PDPAOLA písmeno A CO01-260-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719110)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Zvažujete kúpu náhrdelníka, ktorý vás bude fascinovať? Náhrdelník PDPAOLA ocení každá žena. Na jeho výrobu slúži striebro. Striebro má veľmi elegantný vzhľad, a preto bude vynikajúcim doplnkom k vášmu oblečeniu. Náhrdelník svieti zlatistými odleskami vzhľadom na pozlátenie. Náhrdelník na krk PDPAOLA patrí medzi obľúbené módne doplnky vhodné nielen na nosenie na významné udalosti, ako sú plesy či spoločenské akcie. Kľúčové vlastnosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno A CO01-260-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA sa stane vaším obľúbeným doplnkom Výnimočný náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno A CO01-260-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719110) , Sixtol opel astra j hatchback (09-) (hbc08372)

PDPAOLA písmeno B CO01-261-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719127)

PDPAOLA písmeno B CO01-261-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719127)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Mali by ste záujem o náhrdelník, ktorým ohromíte svojich priateľov? Náhrdelník PDPAOLA sa stane dôležitou súčasťou šperkovnice všetkých žien. Na jeho výrobu slúži striebro. Striebro má veľmi elegantný vzhľad, a preto skvele doplní väčšinu vašich outfitov. Na náhrdelníku možno pozorovať zlatisté odlesky vďaka pozláteniu. Náhrdelník na krk PDPAOLA je nestarnúcou klasikou medzi módnymi doplnkami a je vhodný na akúkoľvek príležitosť. Hlavné vlastnosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno B CO01-261-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA si veľmi rýchlo obľúbite Parádny náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno B CO01-261-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719127) , Sixtol opel astra j gtc (11-) (hbc08541)

PDPAOLA písmeno D CO01-263-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719141)

PDPAOLA písmeno D CO01-263-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719141)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Radi by ste si kúpili náhrdelník, ktorým ohromíte svojich priateľov? Náhrdelník PDPAOLA si obľúbia všetky ženy. Na jeho výrobu slúži striebro. Striebro má veľký ohlas pre svoj decentný vzhľad, a preto ladí s väčšinou vášho oblečenia. Náhrdelník sa blyští zlatistými podtónmi vzhľadom na pozlátenie. Náhrdelník na krk PDPAOLA je nestarnúcim módnym doplnkom vhodným na akúkoľvek príležitosť. Kľúčové vlastnosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno D CO01-263-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA už nezložíte z krku Parádny náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno D CO01-263-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719141) , Sixtol opel astra j sedan (12-) (hbc08411)

PDPAOLA písmeno E CO01-264-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719158)

PDPAOLA písmeno E CO01-264-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719158)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Radi by ste si kúpili náhrdelník, ktorým uchvátite svoje okolie? Náhrdelník PDPAOLA ocení každá žena. Výrobný materiál tvorí striebro. Striebro má veľmi elegantný vzhľad, z toho dôvodu bude vhodný k väčšine oblečenia. Na náhrdelníku možno pozorovať zlatisté odlesky vďaka pozláteniu. Náhrdelník na krk PDPAOLA patrí k veľmi obľúbeným a nestarnúcim módnym doplnkom a využijete ho nielen pri významných udalostiach. Kľúčové prednosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno E CO01-264-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA doplní váš outfit Trendy náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno E CO01-264-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719158) , Sixtol opel astra j sedan (12-) (hbc08771)

PDPAOLA písmeno K CO01-270-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719219)

PDPAOLA písmeno K CO01-270-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719219)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Zháňate náhrdelník, ktorým ozdobíte svoj krk? Náhrdelník PDPAOLA bude bezkonkurenčnou ozdobou pre všetky ženy. Na jeho výrobu slúži striebro. Striebro má veľký ohlas pre svoj decentný vzhľad, a preto bude vynikajúcim doplnkom k vášmu oblečeniu. Náhrdelník svieti zlatistými odleskami vzhľadom na pozlátenie. Náhrdelník na krk PDPAOLA patrí k veľmi obľúbeným a nestarnúcim módnym doplnkom a využijete ho nielen pri významných udalostiach. Zásadné vlastnosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno K CO01-270-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA, s ktorým vzbudíte záujem vášho okolia Parádny náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Úprava povrchu: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno K CO01-270-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719219) , Nike j guard, veľ. m (sp2162-010_m)

PDPAOLA písmeno M CO01-272-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719233)

PDPAOLA písmeno M CO01-272-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719233)
Detail

Náhrdelník – dámsky, s veľkosťou 40cm, do náhrdelníka sú zasadené kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny, materiál: striebro, hmotnosť 2.5g Zháňate náhrdelník, ktorým zvýrazníte svoj krk? Náhrdelník PDPAOLA zušľachtí každú ženu. Na jeho výrobu slúži striebro. Striebro má veľký ohlas pre svoj decentný vzhľad, z toho dôvodu pasuje k väčšine outfitov. Náhrdelník sa zlatisto blýska vzhľadom na pozlátenie. Náhrdelník na krk PDPAOLA je nestarnúcim módnym doplnkom vhodným na akúkoľvek príležitosť. Zásadné prednosti náhrdelníka PDPAOLA písmeno M CO01-272-U (Ag 925/1000, 2,5 g) Náhrdelník PDPAOLA, s ktorým urobíte dojem Vkusný náhrdelník pre ženy Materiálom je striebro Striebro 925/1000 Celková hmotnosť náhrdelníka PDPAOLA je 2,50 g Povrchová úprava: pozlátenie Osadenie: kryštály, labradorit, tigrie oko a zirkóny (alza.sk)

Podobné produkty ako PDPAOLA písmeno M CO01-272-U (Ag 925/1000, 2,5 g) (8435511719233) , Nike j guard, veľ. s (sp2162-010_s)

Strieborný prívesok Tous

Detail

Strieborný prívesok z kolekcie Tous. Model s ónyxom vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Spidi j&racing lady (m111-31-32)

Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous
Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ónyxom vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Roxy celestial world j prhb kvj5 (3613375178631)

Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous
Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ónyxom vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Piper j-3 cub rc lietadlo (4260463521641)

Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous
Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Funko pop! fast 9 - j. toretto (m00718)

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Roxy wheelie neop j lugg kvj7 (3613375628242)

Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous
Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous , Pergola záhradná bruce j – sivá, polykarbonát (8595226708479)

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ozdobným prvkom vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ozdobnými prvkami vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ozdobnými prvkami vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ozdobou z perál vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model s ozdobným prvkom vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok Tous

Detail

Prívesok z kolekcie Tous. Model vyrobený zo striebra 925. (answear.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok Tous

Strieborný prívesok 16316

Detail

(amiatex.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok 16316

Strieborný prívesok 16614

Detail

(amiatex.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok 16614

Strieborný prívesok 16634

Detail

(amiatex.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok 16634

Strieborný prívesok 16635

Detail

(amiatex.sk)

Podobné produkty ako Strieborný prívesok 16635
NGK LMAR9D-J (1633), NGK MAR9A-J (6869), NGK MAR10A-J (4706), Eternico Elegance Milanese pre Apple Watch 38mm / 40mm / 41mm strieborny (AET-AWMMS25S-38), Nike J Guard biele (SPTnik245nad), ACI Opel ASTRA J (3749X12), Meatfly Exile 4 , J (8590201728589), SIXTOL Opel Astra J 2009 (VP3459DEGR), SIXTOL Opel Astra J 2009 (VP3459CIZW), SIXTOL Opel Astra J 2009> (VP3459BUBE), Spidi J-FLEX (M111-34-34), Spidi J FLEX (M110-92-40), Roxy Popscreen J SNGG KVJ6 (3613375537957), SIXTOL Opel Astra J 2009 (VP3459DEZW), Nugget Bradley 3 Backpack, J (8590201729180 ), Meatfly Exile 3 Backpack, J (8590201798797), Stadler Form Julia Titanium (J-036), Stadler Form Jasmine Titanium (J-010), Sixtol Opel Astra J Hatchback (09-) (HBC08372), Sixtol Opel Astra J GTC (11-) (HBC08541), Sixtol Opel Astra J Sedan (12-) (HBC08411), SIXTOL Opel Astra J Sedan (12-) (HBC08771), Nike J Guard, veľ. M (SP2162-010_M), Nike J Guard, veľ. S (SP2162-010_S), Spidi J&RACING LADY (M111-31-32), Roxy CELESTIAL WORLD J PRHB KVJ5 (3613375178631), PIPER J-3 CUB RC lietadlo (4260463521641), Funko POP! Fast 9 - J. Toretto (M00718), Roxy Wheelie Neop J LUGG KVJ7 (3613375628242), Pergola záhradná BRUCE J – sivá, polykarbonát (8595226708479)