Sperky eshop svietiaci ocelovy plug do ucha okruhly ciry zirkon aa240608 hrubka 8 mm farba cira

Produkt Sperky eshop svietiaci ocelovy plug do ucha okruhly ciry zirkon aa240608 hrubka 8 mm farba cira sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop svietiaci ocelovy plug do ucha okruhly ciry zirkon aa240608 hrubka 8 mm farba cira upraviť a produkt hľadať znova.

Okrúhla dóza s uchom SMART TO GO 0,9l mix farieb

Okrúhla dóza s uchom SMART TO GO 0,9l mix farieb
Detail

Okrúhla dóza s uchom smart to go 0,9l mix farieb, ;10x17x17 cm (drmax.sk)

Podobné produkty ako Okrúhla dóza s uchom SMART TO GO 0,9l mix farieb

#COOL BY VICTORIA okrúhle, 8 mm, 12 farieb (ISCRZS12)

#COOL BY VICTORIA okrúhle, 8 mm, 12 farieb (ISCRZS12)
Detail

Voskovky – COOL by Victoria, okrúhle, voskové pastelky s mäkkou tuhou, vhodné pre pravákov aj ľavákov (alza.sk)

Podobné produkty ako #COOL BY VICTORIA okrúhle, 8 mm, 12 farieb (ISCRZS12)

FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8)

FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8)
Detail

Ochranná fólia – na Univerzálne Univerzálne, na displej prístroja, lesklý povrch, čistiaca handrička a samolepka na odstránenie prachu súčasťou balenia Máte tu a tam obavy poškodeného skla zariadenia? To je dôvod, prečo bola vytvorená lesklá ochranná fólia na displej FIXED. Tento typ je určený pre Univerzálne Univerzálne a ponúkne primeranú ochranu pred poškriabaním. Tým, že je zhotovená pre konkrétne zariadenie, ponecháva dôležité prvky voľné a tým vzniká pocit, ako by ste ani žiadnu fóliu nemali. S priloženou čistiacou handričkou bude očistenie displeja pred inštaláciou jednoduché. Balenie obsahuje aj samolepku na odstránenie prachu. Hlavné prednosti ochrannej fólie na mobil FIXED Screen Protector na displeje do 8" 175 × 100 mm číra Fólia na mobil FIXED zamedzí vzniku škrabancov a iných poškodení povrchu Určená na displej prístroja Univerzálne Univerzálne Zachováva citlivosť dotyku Veľmi jednoduchá aplikácia Ochranná fólia FIXED má všetky dôležité výrezy... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Screen Protector na displeje do 8 175 × 100 mm číra (FIXSP-8)

Dláto do dreva, drevená rukoväť, poniklovaný oceľový prsteň, 8 x 140 mm Bahco 425-8

Dláto do dreva, drevená rukoväť, poniklovaný oceľový prsteň, 8 x 140 mm Bahco 425-8
Detail

Rukoväte z červeného bukového dreva s poniklovaným oceľovým krúžkom, ktorý zabraňuje rozštiepeniu rukoväte pri náraze kladivom. Čepele vyrobené z vysoko kvalitnej nástrojovej ocele s kužeľovým hrdlom. Dláta majú úplné skosenie, tj dlhé strany čepele sú skosené až do polovice hrúbky čepele. Rezné hrany sú brúsené a pripravené na použitie. Plochý bočný povrch rukoväte zabraňuje stáčaniu z pracovnej dosky. Dodáva sa s ochranou čepele hore. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dláto do dreva, drevená rukoväť, poniklovaný oceľový prsteň, 8 x 140 mm Bahco 425-8 , Španělština do ucha

Fischer 24437 Okrúhla oceľová konzola 270 mm 5 ks

Fischer 24437 Okrúhla oceľová konzola 270 mm  5 ks
Detail

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 8 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24437 Okrúhla oceľová konzola 270 mm 5 ks

Fischer 24435 Okrúhla oceľová konzola 210 mm 5 ks

Fischer 24435 Okrúhla oceľová konzola 210 mm  5 ks
Detail

Vysoko kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 6 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúr, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24435 Okrúhla oceľová konzola 210 mm 5 ks

Fischer 24436 Okrúhla oceľová konzola 232 mm 5 ks

Fischer 24436 Okrúhla oceľová konzola 232 mm  5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24436 Okrúhla oceľová konzola 232 mm 5 ks

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha , Nemčina do ucha 1

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha , Nemčina do ucha 2

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha , Joyo multi-plug 8 (hn181165)

MasterLock 7140EURD - Uzamykateľný box; pevná oceľová konštrukcia; praktické ucho

MasterLock 7140EURD - Uzamykateľný box; pevná oceľová konštrukcia; praktické ucho
Detail

Pokladnička s rozmermi 10×32×21cm, zámok: na kľúč Majte všetky svoje dôležité dokumenty bezpečne uložené pred zvedavými očami a zlodejmi. Viacúčelový box MasterLock sa spoľahlivo postará o vaše šekové knižky, pasy, dôležité zmluvy alebo aj rodinné financie. Pohodlne do neho uložíte všetky dokumenty s rozmermi A4 bez toho, aby ste ich museli prekladať. Box 7140EURD je robustný vďaka svojej oceľovej konštrukcii. Praktické vstavané ucho vám poslúži na ľahký prenos. Kufor MasterLock 7140EURD stačí zamknúť jedným z dvoch pribalených kľúčov a môžete si byť istí, že svoje osobné doklady a dôležité dokumenty vždy nájdete na tom istom mieste. Kľúčové vlastnosti kufra MasterLock 7140EURDViacúčelový box sa spoľahlivo postará o vaše šekové knižky, pasy, dôležité zmluvy alebo aj rodinné financieDo kufra MasteLock pohodlne uložíte dokumenty s rozmermi A4Box 7140EURD je pevný vďaka svojej oceľovej konštrukciiPraktické vstavané ucho na ľahký prenosKu kufru... (alza.sk)

Podobné produkty ako MasterLock 7140EURD - Uzamykateľný box; pevná oceľová konštrukcia; praktické ucho , Svietiaci panel a2 635 × 460 mm (5060138827622)

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Led vianočná kométa do okna 8 w, teplá biela farba (x081817117)

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha , Led vianočná kométa do okna 8 w, studená biela farba (x081820717)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Head špunty do uší ear plug silicone flap (792460343123)

Okrúhla dóza s uchom SMART MICROWAVE ECO 0,9l červená

Okrúhla dóza s uchom SMART MICROWAVE ECO 0,9l červená
Detail

Okrúhla dóza s uchom smart microwave eco 0,9l červená, 10x16x16 cm (drmax.sk)

Podobné produkty ako Okrúhla dóza s uchom SMART MICROWAVE ECO 0,9l červená , Svietiaci náramok (8590331326648)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Svietiaci náramok (8590331258215)

Fischer 24415 Okrúhla oceľová konzola 30 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24415 Okrúhla oceľová konzola 30 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 1/4 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúr, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24415 Okrúhla oceľová konzola 30 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937)

Fischer 24421 Okrúhla oceľová konzola 70 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24421 Okrúhla oceľová konzola 70 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 1 1/2 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24421 Okrúhla oceľová konzola 70 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Shelly plug s, wifi (shelly-plug-s)

Fischer 24422 Okrúhla oceľová konzola 80 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24422 Okrúhla oceľová konzola 80 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 2 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24422 Okrúhla oceľová konzola 80 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Smart plug dual + smart plug (tsl-spl-plgdp)

Fischer 24423 Okrúhla oceľová konzola 100 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24423 Okrúhla oceľová konzola 100 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24423 Okrúhla oceľová konzola 100 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Niceboy ion smart plug pro (smart-plug-pro)

Fischer 24434 Okrúhla oceľová konzola 200 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24434 Okrúhla oceľová konzola 200 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24434 Okrúhla oceľová konzola 200 mm galvanizovaná oceľ 5 ks , Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)

Fischer 24432 Okrúhla oceľová konzola 185 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24432 Okrúhla oceľová konzola 185 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 5 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24432 Okrúhla oceľová konzola 185 mm galvanizovaná oceľ 5 ks , Svietiaci koberec hviezda (8595645614856)

Fischer 24425 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24425 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24425 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Svietiaci koberec mrak (8595645614801)

Fischer 24426 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24426 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 3 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24426 Okrúhla oceľová konzola 115 mm galvanizovaná oceľ 10 ks , Svietiaci koberec mesiac (8595645614757)

Fischer 24431 Okrúhla oceľová konzola 180 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24431 Okrúhla oceľová konzola 180 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24431 Okrúhla oceľová konzola 180 mm galvanizovaná oceľ 5 ks , Svietiaci koberec hviezda (8595645614863)

Fischer 24428 Okrúhla oceľová konzola 150 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24428 Okrúhla oceľová konzola 150 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24428 Okrúhla oceľová konzola 150 mm galvanizovaná oceľ 5 ks , Svietiaci koberec mrak (8595645614818)

Fischer 24416 Okrúhla oceľová konzola 35 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24416 Okrúhla oceľová konzola 35 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Vysoko kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 3/8 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúr, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24416 Okrúhla oceľová konzola 35 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24420 Okrúhla oceľová konzola 68 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24420 Okrúhla oceľová konzola 68 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 1 1/4 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24420 Okrúhla oceľová konzola 68 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24424 Okrúhla oceľová konzola 110 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24424 Okrúhla oceľová konzola 110 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 2 1/2 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24424 Okrúhla oceľová konzola 110 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24419 Okrúhla oceľová konzola 55 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24419 Okrúhla oceľová konzola 55 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 1 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúr a na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24419 Okrúhla oceľová konzola 55 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24417 Okrúhla oceľová konzola 40 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24417 Okrúhla oceľová konzola 40 mm galvanizovaná oceľ 10 ks
Detail

Kvalitný fischer kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 1/2 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24417 Okrúhla oceľová konzola 40 mm galvanizovaná oceľ 10 ks

Fischer 24430 Okrúhla oceľová konzola 170 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24430 Okrúhla oceľová konzola 170 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24430 Okrúhla oceľová konzola 170 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24429 Okrúhla oceľová konzola 156 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24429 Okrúhla oceľová konzola 156 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 4 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúr na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24429 Okrúhla oceľová konzola 156 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24427 Okrúhla oceľová konzola 145 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24427 Okrúhla oceľová konzola 145 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak pre menovitú veľkosť 3 1/2 "s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24427 Okrúhla oceľová konzola 145 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24433 Okrúhla oceľová konzola 193 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

Fischer 24433 Okrúhla oceľová konzola 193 mm galvanizovaná oceľ 5 ks
Detail

Kvalitný fischerový kruhový oceľový držiak s metrickým závitom na inštaláciu stojacich alebo závesných rúrok, ako aj na vedenie rúrok na profiloch alebo konzolách. Dvojskrutkové spojenie kruhového oceľového držiaka umožňuje optimálne prispôsobenie sa vonkajšiemu priemeru rúry. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer 24433 Okrúhla oceľová konzola 193 mm galvanizovaná oceľ 5 ks

odizolovací nástroj na dátové káble Weidmüller CST VARIO 9005700000 koaxiálny kábel, Okrúhle dátové káble 2.5 do 8 mm

odizolovací nástroj na dátové káble Weidmüller CST VARIO 9005700000 koaxiálny kábel, Okrúhle dátové káble 2.5 do 8 mm
Detail

Odizolovací nástroj. Koaxiálne a okrúhle dátové vedenia, 17 mm. Pre koaxiálne káble a okrúhle (tienené) dátové vedenia od Ø 2,5 ... 8 mm. 1-, 2- a 3-stupňové stripovanie v jednej operácii. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako odizolovací nástroj na dátové káble Weidmüller CST VARIO 9005700000 koaxiálny kábel, Okrúhle dátové káble 2.5 do 8 mm

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

HT Instruments 2002581 transpondér Transpondér 125kHz, okrúhly 18 mm, hrúbka 1,5 mm, samolepiaci (1VPE = 100 kusov) 1

HT Instruments 2002581 transpondér Transpondér 125kHz, okrúhly 18 mm, hrúbka 1,5 mm, samolepiaci (1VPE = 100 kusov) 1
Detail

Ďalšie modely nájdete na domovskej stránke HT Instruments. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako HT Instruments 2002581 transpondér Transpondér 125kHz, okrúhly 18 mm, hrúbka 1,5 mm, samolepiaci (1VPE = 100 kusov) 1

Jokari T71000 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble, Kábel do vlhkých priestorov 8 do 28 mm

Jokari T71000 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble, Kábel do vlhkých priestorov 8 do 28 mm
Detail

Odizolovací nôž s modulárnym systémom. Konzoly je možné meniť pre rôzne veľkosti káblov. Na odizolovanie všetkých bežných kruhových káblov. Zranenia pri rezaní sú minulosťou vďaka novo vyvinutému ochrannému mechanizmu pre čepeľ háčika. S jedinečným pozorovacím oknom na kovovej konzole je na prvý pohľad zrejmý priebeh rezu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Jokari T71000 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble, Kábel do vlhkých priestorov 8 do 28 mm

Bernstein 5-503 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm

Bernstein 5-503 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm
Detail

Pre presné, rýchle a bezpečné odizolovanie všetkých bežných kruhových káblov od Ø 4 - 28 mm, nastavenie hĺbky rezu pomocou nastavovacej skrutky na konci rukoväte sa rotujúci vnútorný nôž automaticky zmení z kruhového na pozdĺžny rez, náhradný nôž v brožúre. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bernstein 5-503 odizolovacie nôž Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm

Bernstein 5-536 odizolovacie nástroj Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 13 mm

Bernstein 5-536 odizolovacie nástroj Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 13 mm
Detail

S ergonomicky tvarovanými rukoväťami. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bernstein 5-536 odizolovacie nástroj Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 13 mm

Gedore 6698300 nôž na káble Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm

Gedore 6698300 nôž na káble Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm
Detail

Na odizolovanie káblov s priemerom 4 až 28 mm. Háčik na odizolovanie plochých a plochých káblov. Automatická výmena čepele z guľatého na pozdĺžny rez bez toho, aby bol nôž položený dole. Vnútorný nôž s nastaviteľnou hĺbkou rezu, otočne namontovaný. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Gedore 6698300 nôž na káble Vhodné pre odizolovacie kliešte okrúhle káble 8 do 28 mm

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 2.5 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 8 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

Sada obojkov značky Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, JOYO Multi-plug 8 (HN181165), Svietiaci panel A2 635 × 460 mm (5060138827622), LED vianočná kométa do okna 8 W, teplá biela farba (X081817117), LED vianočná kométa do okna 8 W, studená biela farba (X081820717), Head špunty do uší EAR PLUG SILICONE FLAP (792460343123), Svietiaci náramok (8590331326648), Svietiaci náramok (8590331258215), Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937), Shelly Plug S, WiFi (SHELLY-PLUG-S), Smart Plug Dual + Smart Plug (TSL-SPL-PLGDP), Niceboy ION Smart Plug PRO (smart-plug-pro), FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005), Svietiaci koberec Hviezda (8595645614856), Svietiaci koberec Mrak (8595645614801), Svietiaci koberec Mesiac (8595645614757), Svietiaci koberec Hviezda (8595645614863), Svietiaci koberec Mrak (8595645614818)