Sperky eshop titanova obrucka striebristej farby so zlatistym vrubkovanym okrajom l201 velkost 57 mm

Produkt Sperky eshop titanova obrucka striebristej farby so zlatistym vrubkovanym okrajom l201 velkost 57 mm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop titanova obrucka striebristej farby so zlatistym vrubkovanym okrajom l201 velkost 57 mm upraviť a produkt hľadať znova.

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Čistý vzduchový filter K&N sa podieľa na čo najlepšom stave motora. Nielenže nevpúšťa nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Navyše, keď sa výmena filtra oneskorí, môže to zhoršiť výkon motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vplyv na výkonnosť motora Vzduchový filter K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je určený pre Vzduchový filter treba vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm , L.o.l. surprise! ligotavé zvieratko so zmenou farby (0035051585312)

K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, pokiaľ nedôjde k nutnej výmene filtra, môže to ublížiť výkonu motora. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje spotrebu a hluk Starý filter môže zaviniť zníženie výkonu Vzduchový filter K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je vhodný pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm , Sharpie neon 1,4 mm, 4 farby (3501179858555)

K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N má pozitívny vplyv na kondíciu motora. Nielenže nevpúšťa nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto znižuje hlučnosť a riziko poškodenia motora vodou. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je určený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm

K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm
Detail

Vzduchový filter univerzální Čistý vzduchový filter K&N udrží váš motor v perfektnej kondícii. Zachytí nielen špinu z nasávaného vzduchu, ale takisto znižuje hlučnosť a neprepustí dovnútra vodu. Zároveň keď sa o výmenu filtra nepostaráte včas, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a poistí jeho bezproblémový chod. Čistý vzduchový filter sa stará o bezproblémový chod motora a minimalizuje hluk Starý filter môže zaviniť zníženie výkonu Vzduchový filter K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm sa hodí pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm

K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter univerzální Nový vzduchový filter K&N napomáha tomu, aby váš motor zostal v perfektnej kondícii. Nielenže dokáže zachytiť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môžete si všimnúť zhoršený výkon motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Čistý vzduchový filter sa stará o bezproblémový chod motora a obmedzuje hlučnosť Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je určený pre Filter požaduje výmenu raz za čas podľa podmienok stanovených výrobcom (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N pozitívne pôsobí na kondíciu motora. Nielenže zastavuje prenikanie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môžete sledovať zhoršený výkon motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže zhoršiť výkon motora Vzduchový filter K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je navrhnutý pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N zabezpečuje kondíciu vášho motora. Nielenže sa postará o zachytenie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale čiastočne znižuje hlučnosť a bráni vniknutiu vody do motorového priestoru. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môžete sledovať zhoršený výkon motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a poistí jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je uspôsobený pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora. Nielenže predchádza zaneseniu nečistotami z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Navyše, keď sa výmena filtra oneskorí, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a postará sa o jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vplyv na výkon motora Vzduchový filter K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je vyrobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Zároveň keď výmenu filtra vynecháte, môžete si všimnúť zhoršený výkon motora. Kvalitný vzduchový filter sa podieľa na dobrom stave motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a znižuje spotrebu a hluk Používanie starého filtra môže spôsobiť zníženie výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je uspôsobený pre Filter požaduje výmenu raz za čas podľa podmienok stanovených výrobcom (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter pre vybrané modely NISSAN Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď k výmene filtra nedôjde včas, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter zaisťuje dobrú kondíciu vášho motora a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vplyv na výkon motora Vzduchový filter K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm sa hodí pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže dokáže zachytiť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je prispôsobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N pozitívne pôsobí na kondíciu motora. Nielenže zastavuje prenikanie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Zároveň keď výmenu filtra vynecháte, môžete pociťovať zhoršenie výkonu motora. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a zaručí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vplyv na výkonnosť motora Vzduchový filter K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm je vhodný pre Filter si vyžaduje pravidelnú výmenu podľa pokynov výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora. Nielenže predchádza zaneseniu nečistotami z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď sa výmena filtra zanedbá, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter pomôže udržať motor v lepšom stave a postará sa o jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm je určený pre Filter je nutné raz za čas vymeniť podľa pokynov výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm

K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže nepustí dovnútra nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. K tomu je nutné podotknúť, že keď sa filter nevymení včas, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm je prispôsobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm

K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora. Zachytí nielen špinu z nasávaného vzduchu, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter dokáže motor udržať v lepšom stave a umožňuje jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter sa podieľa na čo najlepšom stave motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je vhodný pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže nenechá prejsť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď sa filter nevymení včas, môžete pociťovať zhoršenie výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter dokáže motor udržať v lepšom stave a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže spôsobiť zníženie výkonu motora Vzduchový filter K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je navrhnutý pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm

WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm
Detail

Otvorená toaleta pre mačky s vysokým okrajom, rôzne farby (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm

Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah

Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah
Detail

Vhodný náhradný spájkovací hrot pre kompaktnú spájkovaciu stanicu Basetech JLT-13. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop , Sharpie metallic 1,4 mm, 3 základné farby (3026980671037)

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop , Sharpie metallic 1,4 mm, 3 kovové farby (3501179860060)

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop , Maped marker´peps 1,5 mm, 4 farby (741312)

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop , Flexoffice wb2 2,5 mm – 4 farby (ow-8883)

Moto prilba Cassida Reflex Farba čierno-žltá, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba Cassida Reflex Farba čierno-žltá, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto helma Cassida Reflex je otevřená přilba na motorku s dlouhým plexi od legendární české značky Cassida. Je vhodná pro město i cestování na mopedech, skútrech a chopperech. Aerodynamicky tvarovaná skořepina z polykarbonátu vyniká maximální odolností proti nárazu a vysokou tepelnou odolností. Designovou i funkční vychytávkou je odrazka na zadní části helmy, zlepšuje tak viditelnost jezdce za zhoršených světelných podmínek. Samozřejmostí je i vyjímatelný a pratelný interiér. Jeho výstelka se může pyšnit vysokým stupněm prodyšnosti i komfortu. Díky výborným vlastnostem je helma Cassida Reflex velmi oblíbenou mezi motorkáři.Technický popis: polykarbonátová skořepina reflexní odrazka v týlové části přilby dlouhé plexi, polohovatelné plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky vrchní ventilace hmotnost přilby: ±1260 g homologace: ECE 22.05 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba Cassida Reflex Farba čierno-žltá, Veľkosť M (57-58) , L. o. l. surprise! trblietavé prekvapenie so zmenou farby – fialové (0035051119005)

akrylová farba Revell sivá (matná) 57 nádoba so sprejom 100 ml

akrylová farba Revell sivá (matná) 57 nádoba so sprejom 100 ml
Detail

Revell Spray Color sú akrylové sprejové farby, ktoré veľmi rýchlo schnú a majú vysoké pokrytie a vysokú odolnosť proti poškriabaniu. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je možné farbu Spray Color použiť aj na maľovanie polykarbonátových karosérií od spoločnosti RC Cars. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako akrylová farba Revell sivá (matná) 57 nádoba so sprejom 100 ml , L. o. l. surprise! trblietavé prekvapenie so zmenou farby – tyrkysové (0035051118992)

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0 , Smt creatoys akrylové farby so štetcom na keramiku a sklo (4895007220478)

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0
Detail

Páková nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0 , Led sviečky so zmenou farby a diaľkovým ovládačom biele 6 ks (402888)

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0 , Led sviečky so zmenou farby a diaľkovým ovládačom biele 3 ks (402409)

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozstup batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0 , Herlitz 20 × 50 mm, 4× 50 lístkov, neónové farby (790642)

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0
Detail

Páková nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozstup batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0 , Maľovanie podľa čísel – orgován vo váze so zlatým okrajom (hramal00551nad)

Motokrosová prilba W-TEC V321 Farba Fluo Moonlight, Veľkosť M (57-58)

Detail

Motokrosová přilba W-TEC V321 kombinuje atraktivní grafiku a agresivní tvar s vysokou mírou bezpečnosti, komfortu i funkčních vlastností. Výhodou dále především kompletně vyjímatelné pratelné polstrování, které při jízdě působí velmi komfortně, a také bohatá ventilace, jak na bradové, tak horní části. Spolehlivé zapínání je provedeno klasicky - na dvojité D-kroužky. Nekompromisní design přilby vizuálně doplňuje snadno odnímatelný kšilt, který vás ochrání před sluncem i prachem. Motokrosová helma W-TEC V321 splňuje bezpečnostní normu ECE 22-05 a vy si tak bez obav užijete své off-roadové výlety.Technický popis: agresivní design atraktivní grafika odnímatelný kšilt 4 ventilační otvory pod kšiltem, 2 zadní odfuky ventilace brady kompletně vyjímatelné polstrování zapínání na D-kroužky homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh) materiál: ABS hmotnost: 1260 g přepravní vak s ramenními popruhy součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Motokrosová prilba W-TEC V321 Farba Fluo Moonlight, Veľkosť M (57-58)

Motokrosová prilba W-TEC V321 Farba Midnight Fire, Veľkosť M (57-58)

Detail

Motokrosová přilba W-TEC V321 kombinuje atraktivní grafiku a agresivní tvar s vysokou mírou bezpečnosti, komfortu i funkčních vlastností. Výhodou dále především kompletně vyjímatelné pratelné polstrování, které při jízdě působí velmi komfortně, a také bohatá ventilace, jak na bradové, tak horní části. Spolehlivé zapínání je provedeno klasicky - na dvojité D-kroužky. Nekompromisní design přilby vizuálně doplňuje snadno odnímatelný kšilt, který vás ochrání před sluncem i prachem. Motokrosová helma W-TEC V321 splňuje bezpečnostní normu ECE 22-05 a vy si tak bez obav užijete své off-roadové výlety.Technický popis: agresivní design atraktivní grafika odnímatelný kšilt 4 ventilační otvory pod kšiltem, 2 zadní odfuky ventilace brady kompletně vyjímatelné polstrování zapínání na D-kroužky homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh) materiál: ABS hmotnost: 1260 g přepravní vak s ramenními popruhy součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Motokrosová prilba W-TEC V321 Farba Midnight Fire, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Retron Farba žíhaná strieborná, Veľkosť M (57-58)

Detail

Moto přilba W-TEC Retron potěší především příznivce retro motokrosu a také milovníky Café racer image. Helma totiž skvěle kombinuje atraktivní grafiku, působivý vintage styl a tvar evokující 70. léta s moderním zpracováním a normami na zpracování i bezpečnost. Její odnímatelný kšilt vás ochrání před sluncem i prachem. Dále určitě potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo spolehlivé oldskool zapínání na D-kroužky. Výhodou při nošení pak bude i velmi nízká hmotnost přilby. Vraťte se do bezstarostné doby s moto helmou W-TEC Retron.Technický popis: retro tvar a atraktivní barevné zpracování odnímatelný kšilt zadní poutko na uchycení moto brýlí ventilace brady vyjímatelné polstrování lícnic zapínání na D-kroužky materiál: sklolaminátová skořepina hmotnost: 1100 g homologace ECE R-22.05 (norma pro evropský trh) přepravní vak součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Retron Farba žíhaná strieborná, Veľkosť M (57-58)

Motokrosová prilba W-TEC Crosscomp Farba karbón lesk, Veľkosť M (57-58)

Detail

Motokrosová přilba W-TEC Crosscomp doslova s lehkostí kombinuje atraktivní agresivní styl s vysokou mírou bezpečnosti, komfortu i funkčních vlastností. Nízká hmotnost přilby díky skořepině z karbon-fiberglass kompozitu potěší každého motorkáře. Za pomoci pohodného vnitřního polstrování a promyšlené ventilace bude přilba působit příjemně i při dlouhé či náročné jízdě. Její spolehlivé zapínání je provedeno klasicky - na dvojité D-kroužky. Nekompromisní design přilby vizuálně doplňuje snadno odnímatelný kšilt, který vás ochrání před sluncem i prachem, a dále také typický karbonový vzor či chromové štítky. Díky svým komplexním vlastnostem je moto přilba W-TEC Crosscomp vlajkovou lodí off-road helem brandu W-TEC.Technický popis: lehká off-road přilba agresivní design odnímatelný kšilt 2 ventilační otvory pod kšiltem, 2 zadní odfuky ventilace brady vyjímatelné polstrování lícnic zapínání na D-kroužky dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh) materiál: kompozitní skořepina z kombinace karbonu a fiberglass hmotnost: 1150 g přepravní vak součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Motokrosová prilba W-TEC Crosscomp Farba karbón lesk, Veľkosť M (57-58)

Motokrosová prilba W-TEC Crosscomp Farba karbón mat, Veľkosť M (57-58)

Detail

Motokrosová přilba W-TEC Crosscomp doslova s lehkostí kombinuje atraktivní agresivní styl s vysokou mírou bezpečnosti, komfortu i funkčních vlastností. Nízká hmotnost přilby díky skořepině z karbon-fiberglass kompozitu potěší každého motorkáře. Za pomoci pohodného vnitřního polstrování a promyšlené ventilace bude přilba působit příjemně i při dlouhé či náročné jízdě. Její spolehlivé zapínání je provedeno klasicky - na dvojité D-kroužky. Nekompromisní design přilby vizuálně doplňuje snadno odnímatelný kšilt, který vás ochrání před sluncem i prachem, a dále také typický karbonový vzor či chromové štítky. Díky svým komplexním vlastnostem je moto přilba W-TEC Crosscomp vlajkovou lodí off-road helem brandu W-TEC.Technický popis: lehká off-road přilba agresivní design odnímatelný kšilt 2 ventilační otvory pod kšiltem, 2 zadní odfuky ventilace brady vyjímatelné polstrování lícnic zapínání na D-kroužky dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh) materiál: kompozitní skořepina z kombinace karbonu a fiberglass hmotnost: 1150 g přepravní vak součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Motokrosová prilba W-TEC Crosscomp Farba karbón mat, Veľkosť M (57-58)

PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka 57 mm 1 ks

PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka  57 mm  1 ks
Detail

Vŕtacie píly vyrobené z húževnatého, nerozbitného a stabilného bimetalu HSS na vytváranie otvorov. Závit: LS 14 - LS 30 = 1 / 2–20 LS 32 - LS 152 = 5 / 8–18 Zhodné hriadele: LS 14 - LS 30 = LSS 1 , LSS 4LS 32-LS 152 = LSS 2 Typy diskov: - Vŕtačka - zvislý vŕtací stroj Použitie: - vŕtanie - Vytváranie prielomov Materiál: - hliník - Tvrdý neželezný kov - Neželezný kov mäkký - nehrdzavejúca oceľ (INOX) - plasty - Oceľ, liata oceľ Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka 57 mm 1 ks

Tamiya farba Lexan perelťová biela PS-57 nádoba so sprejom 100 ml

Tamiya farba Lexan perelťová biela PS-57 nádoba so sprejom 100 ml
Detail

Môžu byť natierané alebo nastriekané a zostávajú po zaschnutí elastické. Rozštiepenie alebo drobenie na lexánových telách, ako je to pri bežných farbách, už nie je možné. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Tamiya farba Lexan perelťová biela PS-57 nádoba so sprejom 100 ml

PartyDeco Poháre biele so zlatým okrajom

PartyDeco Poháre biele so zlatým okrajom
Detail

Poháre biele so zlatým okrajom počet: 6 ks objem: 260 ml Na každej oslave musí byť nejaké jedlo a k nemu je potrebné nejaké prestieranie. Tieto poháre sú vhodné na krstiny, Sväté prijímanie alebo svadbu. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Poháre biele so zlatým okrajom

PartyDeco Taniere biele so zlatým okrajom

PartyDeco Taniere biele so zlatým okrajom
Detail

Taniere biele so zlatým okrajom počet: 6 ks materiál: tvrdený papier priemer: 18,5 cm Každá oslava môže mať výzdobu až do najmenších detailov, a to aj keď ide o párty stolovanie. Nezabudnite pri organizovaní narodeninovej párty ani na taniere, ktoré sú praktické a zároveň sú aj skvelou dekoráciou na oslave. Tieto taniere sú vhodné na krstiny, Sväté prijímanie alebo svadbu. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Taniere biele so zlatým okrajom

Vitility 70210070 Tácka so zvýšeným okrajom

Vitility 70210070 Tácka so zvýšeným okrajom
Detail

Podnos – okrúhly, plastový, rozmery 250×250mm (Š×H) Užitočný podnos značky Vitility bude skvelým doplnkom do každej kuchyne. Do ruky sa vám dostane plastový model, je príjemne ľahký, jeho údržba je bezproblémová a pri bežnom zaobchádzaní vydrží fungovať dlhé roky. Kľúčové parametre podnosu Vitility 70210070 Tácka so zvýšeným okrajom Okrúhly podnos Vitility 70210070 Tácka so zvýšeným okrajom bude nápomocný v každej kuchyni Ľahký a pevný plast (alza.sk)

Podobné produkty ako Vitility 70210070 Tácka so zvýšeným okrajom

Integrálna prilba W-TEC FS-811 Farba matne čierna, Veľkosť M (57-58)

Integrálna prilba W-TEC FS-811 Farba matne čierna, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC FS-811 je integrální helma určená především pro silniční a cestovní motocykly. Pro vysokou míru pohodlí je helma opatřena uzavíratelnou vrchní ventilací, větráním bradové části a robustním, příjemně měkkým polstrováním (které lze vyjmout a prát). Jezdec se tak může lépe soustředit na samotnou jízdu i v náročnějších podmínkách. Široké odklopné hledí poskytuje dokonalou ochranu pro oči a velký zorný úhel. To vše je doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. Lze jí pohodlně ovládat z vnějšku pomocí páčky na boku helmy. V neposlední řadě potěší i jednoduché a rychlé zapínání se snadnou možností úpravy jeho dotažení. Bezpečnostní standard je zaručen evropskou homologací ECE 22.05. Díky kvalitnímu zpracování, skvělé výbavě, bezpečnostnímu standardu a zároveň výhodné ceně je integrální přilba W-TEC FS-811 vyhledávaným příslušenstvím pro motocyklové nadšence.Technický popis: aerodynamicky tvarovaná skořepina 2 uzavíratelné ventilační otvory na horní straně helmy, výdechy v zadní části uzavíratelná ventilace brady kompletně vyjímatelný interiér s možností praní pohodlné, měkké polstrování plexi s úpravou proti poškrábání samostatně výsuvná sluneční clona s vnějším ovládáním na boku helmy zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1500±50 g homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh) (efitness.sk)

Podobné produkty ako Integrálna prilba W-TEC FS-811 Farba matne čierna, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba 3Ways Surf, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba 3Ways Surf, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC Café Racer je helma v působivém retro stylu okořeněném atraktivní barevnou grafikou. Helma je ideální pro jízdu na chopperech a motocyklech typu "hárlej", ale bez námitek jí lze používat i na skútrech či pomalejších motocyklech. K tomu je pro maximální komfort opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Při jízdě proti ostrému slunci oceníte vysouvací sluneční clonu a odnímatelný kšilt. Z hlediska praktičnosti potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo snadné zapínání na rychloupínací přezku. Efektní vintage zpracování pak podtrhují výrazné chromové lemy. To vše dělá z přilby W-TEC Café Racer jasnou volbu na oldskoolové modely motorek.Technický popis: atraktivní grafické motivy pohodlná, měkká vnitřní výstelka vysouvací sluneční clona vyjímatelné a pratelné lícnice jednoduché zapínání na přezku zadní poutko na uchycení moto brýlí dekorativní chromové lemy odnímatelné stínítko vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí homologace ECE R-22.05 a DOT (normy pro evropský a americký trh) materiál: ABS hmotnost: 1100 g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Café Racer Farba 3Ways Surf, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Garage, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Garage, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC Café Racer je helma v působivém retro stylu okořeněném atraktivní barevnou grafikou. Helma je ideální pro jízdu na chopperech a motocyklech typu "hárlej", ale bez námitek jí lze používat i na skútrech či pomalejších motocyklech. K tomu je pro maximální komfort opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Při jízdě proti ostrému slunci oceníte vysouvací sluneční clonu a odnímatelný kšilt. Z hlediska praktičnosti potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo snadné zapínání na rychloupínací přezku. Efektní vintage zpracování pak podtrhují výrazné chromové lemy. To vše dělá z přilby W-TEC Café Racer jasnou volbu na oldskoolové modely motorek.Technický popis: atraktivní grafické motivy pohodlná, měkká vnitřní výstelka vysouvací sluneční clona vyjímatelné a pratelné lícnice jednoduché zapínání na přezku zadní poutko na uchycení moto brýlí dekorativní chromové lemy odnímatelné stínítko vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí homologace ECE R-22.05 a DOT (normy pro evropský a americký trh) materiál: ABS hmotnost: 1100 g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Garage, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Big Star, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Big Star, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC Café Racer je helma v působivém retro stylu okořeněném atraktivní barevnou grafikou. Helma je ideální pro jízdu na chopperech a motocyklech typu "hárlej", ale bez námitek jí lze používat i na skútrech či pomalejších motocyklech. K tomu je pro maximální komfort opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Při jízdě proti ostrému slunci oceníte vysouvací sluneční clonu a odnímatelný kšilt. Z hlediska praktičnosti potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo snadné zapínání na rychloupínací přezku. Efektní vintage zpracování pak podtrhují výrazné chromové lemy. To vše dělá z přilby W-TEC Café Racer jasnou volbu na oldskoolové modely motorek.Technický popis: atraktivní grafické motivy pohodlná, měkká vnitřní výstelka vysouvací sluneční clona vyjímatelné a pratelné lícnice jednoduché zapínání na přezku zadní poutko na uchycení moto brýlí dekorativní chromové lemy odnímatelné stínítko vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí homologace ECE R-22.05 a DOT (normy pro evropský a americký trh) materiál: ABS hmotnost: 1100 g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Big Star, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Stock, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Stock, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC Café Racer je helma v působivém retro stylu okořeněném atraktivní barevnou grafikou. Helma je ideální pro jízdu na chopperech a motocyklech typu "hárlej", ale bez námitek jí lze používat i na skútrech či pomalejších motocyklech. K tomu je pro maximální komfort opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Při jízdě proti ostrému slunci oceníte vysouvací sluneční clonu a odnímatelný kšilt. Z hlediska praktičnosti potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo snadné zapínání na rychloupínací přezku. Efektní vintage zpracování pak podtrhují výrazné chromové lemy. To vše dělá z přilby W-TEC Café Racer jasnou volbu na oldskoolové modely motorek.Technický popis: atraktivní grafické motivy pohodlná, měkká vnitřní výstelka vysouvací sluneční clona vyjímatelné a pratelné lícnice jednoduché zapínání na přezku zadní poutko na uchycení moto brýlí dekorativní chromové lemy odnímatelné stínítko vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí homologace ECE R-22.05 a DOT (normy pro evropský a americký trh) materiál: ABS hmotnost: 1100 g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Café Racer Farba Vintage Stock, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba French 41, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Café Racer Farba French 41, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto přilba W-TEC Café Racer je helma v působivém retro stylu okořeněném atraktivní barevnou grafikou. Helma je ideální pro jízdu na chopperech a motocyklech typu "hárlej", ale bez námitek jí lze používat i na skútrech či pomalejších motocyklech. K tomu je pro maximální komfort opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Při jízdě proti ostrému slunci oceníte vysouvací sluneční clonu a odnímatelný kšilt. Z hlediska praktičnosti potěší zadní poutko pro uchycení a zajištění motocyklových brýlí nebo snadné zapínání na rychloupínací přezku. Efektní vintage zpracování pak podtrhují výrazné chromové lemy. To vše dělá z přilby W-TEC Café Racer jasnou volbu na oldskoolové modely motorek.Technický popis: atraktivní grafické motivy pohodlná, měkká vnitřní výstelka vysouvací sluneční clona vyjímatelné a pratelné lícnice jednoduché zapínání na přezku zadní poutko na uchycení moto brýlí dekorativní chromové lemy odnímatelné stínítko vhodná i pro uživatele dioptrických brýlí homologace ECE R-22.05 a DOT (normy pro evropský a americký trh) materiál: ABS hmotnost: 1100 g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Café Racer Farba French 41, Veľkosť M (57-58)

Enduro prilba LS2 MX701 Explorer Solid Farba Matt Black, Veľkosť M (57-58)

Enduro prilba LS2 MX701 Explorer Solid Farba Matt Black, Veľkosť M (57-58)
Detail

LS2 MX701 Explorer Solid je špičková enduro přilba moderními technologickými prvky, vysokým komfortem a bohatým vybavením. Skořepina z vysokopevnostního HPFC - High Performance Fiberglass Composite dává přilbě nízkou hmotnost a zároveň vysokou bezpečnost. Integrovaná nastavitelná sluneční clona zaručuje příjemnou a bezpečnou jízdu i proti ostrému slunci. Vynikající větrání je zajištěno účinným ventilačním systémem s propracovaným přívodem vzduchu mezi výstelku a interiér, umístěným v přední části přilby. V ceně přilby je jedna folie Pinlock Max Vision, která minimalizuje zamlžování hledí.Technický popis: vysoká kvalita zpracování skořepina: z vysokopevnostního HPFC - High Performance Fiberglass Composite s vysokou odolností proti proražení výstelka: vícedílná s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie plexi: opticky přesné z vysoce odolného polykarbonátu s úpravou proti poškrábání / Anti-UV tlačítkový zámek sluneční clona: integrovaná vysouvací z vysoce odolného polykarbonátu větrání: účinné větrání Dynamic Flow-Through Ventilation s ventilačními otvory vpředu, nahoře a vzadu interiér: antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný pratelný vyjímatelný bradový deflektor Emergency Release System - rychlé vyjímání lícnic v případě nouze zapínání: mikrometrickou rychlopřezkou zesílený podbradní řemínek Metal Security Plate protizamlžovací folie Pinlock Max Vision součástí balení hmotnost: 1460 +/- 50g homologace: ECE 22.05 / DOT Rady a tipy na údržbu přileb LS2 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Enduro prilba LS2 MX701 Explorer Solid Farba Matt Black, Veľkosť M (57-58)

Výklopná moto prilba W-TEC Tensiler Farba karbón lesk, Veľkosť M (57-58)

Detail

Výklopná moto přilba W-TEC Tensiler je špičková cestovní helma, jejíž lehká skořepina je vyrobena z karbon-fiberglass kompozitu. Přilba je určena především pro jízdu na silničních motocyklech. Nabízí vzrušující aerodynamický design se spoustou pokročilých funkcí. Má odklopné hledí či celou přední část - ta je jištěna bezpečnými kovovými zámky. Výbava je ještě doplněna o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. Tu lze snadno ovládat i v rukavicích z vnějšku pomocí posuvného mechanismu na boku helmy. Pro maximální komfort je přilba opatřena uzavíratelnou vrchní i bradovou ventilací a robustním, velmi pohodlným polstrováním. To přispívá k příjemnému pocitu uvnitř helmy. Zmiňované polstrování je odnímatelné a omyvatelné, takže lze jednoduše udržovat helmu čistou, "fresh" a bez zápachu. Potěší i snadné a bezpečné zapínání na rychlopřezku a prostor pro instalaci interkomu. Styl přilby W-TEC Tensiler pak doplňuje typický karbonový vzor a dekorativní chromová loga značky W-TEC. Díky svým komplexním vlastnostem je výklopná moto přilba W-TEC Tensiler vlajkovou lodí cestovních moto helem brandu W-TEC.Technický popis: lehká výklopka výklopný mechanismus s jednoduchým ovládáním a kovovými zámky samostatně odklopné plexi odolné proti poškrábání široký zorný úhel samostatně výsuvná sluneční clona s vnějším ovládáním na boku helmy (lze ovládat i v rukavicích) a plynulým nastavením vrchní uzavíratelná ventilace (1 středový otvor, 2 boční otvory, 2 zadní odfuky) uzavíratelná bradová ventilace (1 středový otvor, 2 boční odfuky) aerodynamický tvar zadní spoiler vyjímatelné a pratelné polstrování rychloupínací přezka příprava pro interkom dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu homologace ECE 22-05 (norma pro evropský trh) materiál: kompozitní skořepina z kombinace karbonu a fiberglass hmotnost: 1600 g přepravní vak součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Výklopná moto prilba W-TEC Tensiler Farba karbón lesk, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba W-TEC Cruder Brindle Farba žíhaná strieborná, Veľkosť M (57-58)

Detail

Moto přilba W-TEC Cruder je působivá helma s retro designem, tvarem a barevným zpracováním. Její luxusní zpracování navíc decentně podtrhují chromové lemy. Stylově se tak hodí především na motocykly typu Café Racer, veteránské modely, skútry a samozřejmě pro ty, co mají rádi atmosféru 70. let. I zapínání je provedeno klasicky - na dvojité D-kroužky. Rafinovaně zaoblené ventilační otvory na bradě a v oblasti čela nejen doplňují stylový vzhled přilby, ale také zajišťují přísun čerstvého vzduchu dovnitř helmy. Není to ovšem jen o vintage image této přilby. Skořepina helmy je vyrobena ze sklolaminátového materiálu, který zaručuje vysoký stupeň ochrany, ale i relativně nízkou hmotnost přilby. Helma tedy na hlavě působí velmi přirozeně. Přilba pak také splňuje bezpečnostní standard daný homologací ECE 22.05. Vraťte se do starých dobrých časů vkusně nakombinovaných s moderním zpracováním skrze moto přilbu W-TEC Cruder.Technický popis: retro design atraktivní barevné zpracování hledí s úpravou proti poškrábání pohodlná, měkká vnitřní výstelka vyjímatelné a pratelné lícnice ventilační vstupy na bradě a v oblasti čela dekorativní chromové lemy dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu zapínání na D-kroužky homologace ECE R-22.05 (norma pro evropský trh) materiál: sklolaminátová skořepina hmotnost: 1250 g přepravní vak součástí balení (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba W-TEC Cruder Brindle Farba žíhaná strieborná, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba Cassida Reflex Safety Farba čierna-fluo žltá, Veľkosť M (57-58)

Moto prilba Cassida Reflex Safety Farba čierna-fluo žltá, Veľkosť M (57-58)
Detail

Moto helma Cassida Reflex Safety je otevřená přilba na motorku s dlouhým plexi od legendární české značky Cassida. Je vhodná pro město i cestování na mopedech, skútrech a chopperech. Aerodynamicky tvarovaná skořepina z polykarbonátu vyniká maximální odolností proti nárazu a vysokou tepelnou odolností. Designovou i funkční vychytávkou je odrazka na zadní části helmy, zlepšuje tak viditelnost jezdce za zhoršených světelných podmínek a doplňuje už tak nepřehlédnutelný vzhled přilby samotné. Samozřejmostí je i vyjímatelný a pratelný interiér. Jeho výstelka se může pyšnit vysokým stupněm prodyšnosti i komfortu. Díky výborným vlastnostem je helma Cassida Reflex velmi oblíbenou mezi motorkáři.Technický popis: nepřehlédnutelná fluo barva polykarbonátová skořepina reflexní odrazka v týlové části přilby dlouhé plexi, polohovatelné plně odnímatelná a pratelná výstelka z prodyšného materiálu zapínání řemínku pomocí mikrometrické přezky vrchní ventilace hmotnost přilby: ±1270 g homologace: ECE 22.05 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Moto prilba Cassida Reflex Safety Farba čierna-fluo žltá, Veľkosť M (57-58)
L.O.L. Surprise! Ligotavé zvieratko so zmenou farby (0035051585312), SHARPIE Neon 1,4 mm, 4 farby (3501179858555), SHARPIE Metallic 1,4 mm, 3 základné farby (3026980671037), SHARPIE Metallic 1,4 mm, 3 kovové farby (3501179860060), Maped Marker´Peps 1,5 mm, 4 farby (741312), FLEXOFFICE WB2 2,5 mm – 4 farby (OW-8883), L. O. L. Surprise! Trblietavé prekvapenie so zmenou farby – fialové (0035051119005), L. O. L. Surprise! Trblietavé prekvapenie so zmenou farby – tyrkysové (0035051118992), SMT Creatoys Akrylové farby so štetcom na keramiku a sklo (4895007220478), LED sviečky so zmenou farby a diaľkovým ovládačom biele 6 ks (402888), LED sviečky so zmenou farby a diaľkovým ovládačom biele 3 ks (402409), HERLITZ 20 × 50 mm, 4× 50 lístkov, neónové farby (790642), Maľovanie podľa čísel – Orgován vo váze so zlatým okrajom (HRAmal00551nad)