Sperky eshop trojprivesok v zltom 14k zlate kotva srdce a kriz leskle a hladke gg0524

Produkt Sperky eshop trojprivesok v zltom 14k zlate kotva srdce a kriz leskle a hladke gg0524 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop trojprivesok v zltom 14k zlate kotva srdce a kriz leskle a hladke gg0524 upraviť a produkt hľadať znova.

Zlatý prívesok SRDCE KOTVA KRÍŽ

Zlatý prívesok SRDCE KOTVA KRÍŽ
Detail

Originálna trojkombinácia zlatýho prívesku srdce, kotva a kríž je vyrobený z vysoko lešteného 14 karátového zlata. Prívesok sa so svojimi rozmermi hodí aj ako doplnok zlatého náramku, nielen retiazky. Jednoduché, no zároveň originálne prevedenie tohto prívesku je skvelou voľbou pre obdarovanie svojich blízkych. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok SRDCE KOTVA KRÍŽ , M-style kotva reťaze a lana (4021-ms-196197)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe.
Detail

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.99 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: krémová farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Kríž so sviečkou a umelým kvetom v krémovej farbe. , M-style simple kotva reťaze a lana (5382-ms-049202)

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe.
Detail

Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.99 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: žltá farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Kríž so sviečkou a umelým kvetom v žltej farbe. , Maľovanie podľa čísel – srdce a hrdličky (hramal00733nad)

DYSON DS-920018-04 KLBOVA HLACIVA PRE HLADKE A PLAVAJUCE PODLAHY

DYSON DS-920018-04 KLBOVA HLACIVA PRE HLADKE A PLAVAJUCE PODLAHY
Detail

KĹBOVÁ HUBICA NA HLADKÉ A PLÁVAJÚCE PODLAHYPOPIS:Kĺbová hubica s mäkkými štetinami pre jemné čistenie a vysávanie citlivých drevených a iných podláh. Kĺb otočný o 180 ° a ultra tenký profil umožňujú dostať sa aj do ťažko (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DYSON DS-920018-04 KLBOVA HLACIVA PRE HLADKE A PLAVAJUCE PODLAHY , Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5)

Zlatý prívesok písmenko A v srdci

Zlatý prívesok písmenko A v srdci
Detail

Potešte svojich blízkych krásnym darčekom v podobe zlatého prívesku v tvare písmena A, vyrobeného zo 14 karátového kombinovaného zlata. Jagavé zirkónové písmenko z bieleho zlata je dokonale osadené vo vysokom leštenom žltom srdci. Nádherná harmónia kombinovaného zlata s ligotom bielych kamienkov očarí nielen Vaše oči, ale aj srdce. Šírka prívesku je 22 mm, výška 18 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok písmenko A v srdci , Statečné a zlomené srdce (978-80-766-1032-3)

Hristina prírodné kondicionér pre lesklé a zdravé vlasy s skorocelom 200 ml

Hristina prírodné kondicionér pre lesklé a zdravé vlasy s skorocelom 200 ml
Detail

S každým umývaním týmto šampónom sa obnoví váš prirodzený lesk a vitalita vlasov. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako Hristina prírodné kondicionér pre lesklé a zdravé vlasy s skorocelom 200 ml , Maľovanie podľa čísel - srdce a pár na loďkách (hrabz33374nad)

Alcina Nutri Shine olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 50 ml

Alcina Nutri Shine olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 50 ml
Detail

Alcina Nutri Shine, 50 ml, Klasické vlasové oleje pre ženy, Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Klasický vlasový olej Alcina Nutri Shine im dodá hebkosť, jemnosť a lesk. Vlastnosti: zvýrazňuje a podporuje farebný odtieň vlasov napravuje poškodenú štruktúru vlasov dodáva vlasom zamatovú hebkosť dodáva vlasom lesk nezaťažuje vlasy Použitie: Aplikujte na suché vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov. Môžete používať každý deň. (notino.sk)

Podobné produkty ako Alcina Nutri Shine olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 50 ml , Labyrint světa a ráj srdce (978-80-748-7032-3)

FarmaVita Argan Sublime olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml

FarmaVita Argan Sublime olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml
Detail

FarmaVita Argan Sublime, 100 ml, Séra na vlasy pre ženy, Majte krásne vlasy od korienkov až po končeky. Sérum FarmaVita Argan Sublime vlasy dokonale ošetrí a vdýchne im nový život. Vlastnosti: zanecháva vlasy hodvábne jemné na dotyk obnovuje prirodzený lesk vlasov vyživuje vlasy po celej ich dĺžke (notino.sk)

Podobné produkty ako FarmaVita Argan Sublime olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml , Dolina noteci superfood hovädzie a husacie srdce 800 g (5902921303633)

Prestieranie Srdce a ruže

Prestieranie Srdce a ruže
Detail

Prestieranie na váš jedálenský stôl s modernými motívmi. Prestieranie je vyrobené z kvalitného materiálu Canvas 100% PES. Sublimačná tlač zaručuje dlhoročnú životnosť farieb. Rozmer 42cm x 28cm. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Prestieranie Srdce a ruže , Dolina noteci superfood hovädzie a husacie srdce 400 g (5902921303640)

A v srdci láska (978-80-762-5145-8)

A v srdci láska (978-80-762-5145-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Favel Parrettová, 216 stran, česky Praha, 1938 – Eva s Máňou běží tryskem ulicí, vracejí se z posledního předválečného sletu Sokola. Nechtěně se srazí s mužem plným zloby, neúmyslně mu vyrazí klobouk z ruky… Jeho nenávist a nadcházející válka obrací všechno, co znají, naruby. Máňa si musí sbalit do hnědého kufříku celý svůj život a zachránit se emigrací do neznáma… Praha, 1980 – Desetiletý Luděk umí být neviditelný. Neustále běhá, skáče a dokáže se prosmýknout skrze šedivé mraky nízko nad městem. Luděk je svobodný. A všechno vidí. Ať si svět dělá, co se mu zlíbí. Ať si jde celý svět klidně k čertu, protože na něho čeká doma v teple babička. Jeho celý svět. Melbourne, 1980 – Malá liška se drží babiččiny ruky, když stoupají po schodech k jejich bytu ve třetím patře. Uvnitř je přivítá vůně tabáku z dědečkovy dýmky a čerstvě upečených koláčků. Tady je domov, který pro svou vnučku vybudovali čeští... (alza.sk)

Podobné produkty ako A v srdci láska (978-80-762-5145-8) , Piper adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g (5902921301752)

Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml

Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml
Detail

Balmain Hair Couture Argan, 100 ml, Klasické vlasové oleje pre ženy, Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Suchý olej dodá vlasom hebkosť, jemnosť a lesk. Vlastnosti: dodáva vlasom lesk zlepšuje štruktúru vlasov predchádza štiepeniu končekov zabraňuje krepovateniu vlasov Použitie: Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov. (notino.sk)

Podobné produkty ako Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy 100 ml , Dolina noteci superfood hovädzie a husacie srdce 300 g (5902921304548)

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom
Detail

Rakytník je vhodný v období zvýšeného výskytu nachladenia a chrípky, posilňuje obranyschopnosť. (drmax.sk)

Podobné produkty ako HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom , Oxford kotva anchor14, (čierna) (lk405)

Mycocard - Energy - srdce a tenké črevo

Mycocard - Energy - srdce a tenké črevo
Detail

MycocardLiečivé hubyVýživový doplnok Mycocard od Energy je mix liečivých húb a bylín ktorý na princípe Mycosynergy pozitývne ovplyvňuje hlavne funkciu srdca krvi a tenkého črevaMycosynergyČo znamená mycosynergy? Ide využitie liečivých húb a ich vlastnosti (mykoterapia) v kombinácii s výťažkami bylín. Takéto špeciálne kombinácie zosilňujú pozitívny účinok húb na jednotlivé orgány a zabraňuju nežiaducím účinkom húb ktoré by mohlo nastať v prípade ich aplikácie bez požadovanej úpravy. Takéto výživové doplnky vedia cielene a silne pôsobiť na jednotlivé zdravotné problémy.Táto nová rada Mycosynergy je zasadená do Regenerácie v pentagrame a každý z výživových doplnkov zodpovedá príslušnému elementu pentagramu:Mycopulm - pľúca a črevoMycoren - obličky prostata a močový mechúrMycohepar - pečeň a žlčníkMycocard - srdce a krvMycopan - pankreas a žalúdok Produkty Mycosynergy sa odlišujú od základného pentagramu tým že oproti kalsickým produktom sú zamerané nie na konkrétný problém ale na kontretnú oblasť orgánov. Mycocard Elementom tohto výživového doplnku je oheň, to znamená že vplýva hlavne na okruh tenkého čreva, srdca a krvného obehu ale má pozitívny vplyv aj na celý organizmus. Základnou vlastnosťou je renovácia tkaniva v dotknutých orgánoch. Mycocard zloženie:Rastlina kapsula HPMCTrúdnikovec Pestrý - Coriolus VersicolorReishi - Ganoderma Lucidum - Leskokôrovka leskláKarbinec Európsky - Lycopus EuropaeusDraselné soli mastných kyselín (rastlinného pôvodu) Obsah: 90cps Dávkovanie:1 cps 3x denne, zvýšený príjem tekutín. Po 3 týždňoch aplikácie, týždeň prestávka. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Mycocard - Energy - srdce a tenké črevo , Beliani, sada 2 bavlnených vankúšov 45 × 45 cm v zlate farbe gardenia, 198583 (beliani_198583)

Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Balíček na tlak, srdce a cholesterol
Detail

Balíček na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterolVýživové doplnkyObsah balíčka na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterol: Ako Vám pomôže LKVB6 ?Ako Vám pomôže Balancer Klas?Ako Vám pomôže Cesnak + Petržlen?Ako Vám pomôže Quatro Klas?Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. (bohatstvo-prirody.sk)

Podobné produkty ako Balíček na tlak, srdce a cholesterol , Oxford kotva brute force (m005-30)

Topstein Hovädzie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava

Topstein Hovädzie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava
Detail

Mleté hovädzie mäso so srdcom - ručne plnené - 100 % živočíšne bielkoviny. (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Topstein Hovädzie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava , Oxford kotva beast anchor (m005-210)

Topstein Kuracie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava

Topstein Kuracie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava
Detail

Celá kuracia štvrtka so srdiečkom - ručne plnená - 100 % živočíšna bielkovina (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Topstein Kuracie mäso a srdce v konzerve 800 g + Množstevná zľava , Oxford kotva rota force (m005-186)

Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy cestovné balenie 20 ml

Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy cestovné balenie 20 ml
Detail

Balmain Hair Couture Argan, 20 ml, Klasické vlasové oleje pre ženy, Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Suchý olej dodá vlasom hebkosť, jemnosť a lesk. Vlastnosti: dodáva vlasom lesk zlepšuje štruktúru vlasov predchádza štiepeniu končekov zabraňuje krepovateniu vlasov Použitie: Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov. (notino.sk)

Podobné produkty ako Balmain Hair Couture Argan olejový elixír pre lesklé a uhladené vlasy cestovné balenie 20 ml , Somagic arizona party, plynový gril – 4× horáky, 14k w (mat27639)

Patchwork vykrajovačky Srdce a filigránky - Patchwork Cutters

Patchwork vykrajovačky Srdce a filigránky - Patchwork Cutters
Detail

Vykrajovačky na tvorbu svadobných tort a všade tam, kde potrebujeme tieto motívy - filigránky a srdiečka. Patchwork vykrajovačky v tvare srdiečok a filigrán rôznych veľkostí. Najväčšie rozmery sú 7,5 cm. Materiál plast. Množstvo - sada (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Patchwork vykrajovačky Srdce a filigránky - Patchwork Cutters , V zemi babišismu a buranokracie

Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad)

Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad)
Detail

Maľovanie podľa čísel – tematika romantika, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky Maľovanie podľa čísel si obľúbia všetci tvoriví ľudia Materiálom plátna je ľan Námet: romantika V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomôže 8 akrylových farieb (alza.sk)

Podobné produkty ako Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad) , Mycelium v: hlasy a hvězdy

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe.

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe.
Detail

Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe. z kategórie Záhrada | Záhradné dekorácie kúpite na Kokiskashop.sk za 11.99 €. Krásny ozdobný kríž s kvetinou je vhodný nielen na dušičky. Je vhodný do akéhokoľvek interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne farebné varianty kvetov. Technocké údaje: rozmery: 40 x 26 cm výška sviečky: 25 cm hmotnosť: 4,6 kg farba kvetov: fialová farba kríža: šedo/biela Obsah balenia: 1 x kríž s kvetinou 1 x sviečka (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Kríž so sviečkou a umelým kvetom vo fialovej farbe. , Princezna - kuráž a dobré srdce - sbírka pohádek (978-80-252-4993-2)

Conan a atlantský kříž (978-80-872-6458-4)

Conan a atlantský kříž (978-80-872-6458-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Štangl, 173 stran Strhující příběh, který upoutá svým dějovým spádem i popisy exotických postav a prostředí vzdálených zemí, kde velkou moc má velekněz Thot Aamon Conan si znepřátelil Krále nocí strávenou s jeho nejoblíbenější milovnicí. Stal se tak uprchlíkem, který prchá před královým hvěvem a meči jeho nohsledů. Snad ironií osudu mu život zachrání jiný odpadlík, od kterého by to Cimmeřan nejméně čekal. Ten se rozhodl překazit plány velekněze na zmasakrování všech jinověrců černou magií boha Seta. Majíce společného nepřítele vydávají se oba uprchlíci na pouť plnou překážek.Kdyby se na ni ale nevydali, byl by to nejen konec jejich, ale i obrovský masakr všech jinověrců. Ty všechny chce Thot Amon zahubit. Velekněz vyšle na dopadení obou uprchlíků trestnou výpravu, před kterou oba hrdinové musí prchat. Cestou naráží na nejedny obtíže, ale naleznou i přátele, kteří jsou ochotni jim pomoci i nasazením vlastních životů. Brzy... (alza.sk)

Podobné produkty ako Conan a atlantský kříž (978-80-872-6458-4) , Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 250 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 250 cm
Detail

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 70x70/250- 104 cm (parys.sk)

Podobné produkty ako Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 250 cm , Podoby antisemitismu v čechách a na slovensku v 20. a 21. století (9788024634951)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 200 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 200 cm
Detail

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 60x60/200- 83 cm (parys.sk)

Podobné produkty ako Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 200 cm , Premiumcord hdmi v paneli 1x hdmi a – hdmi a (kphdmz01)

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 170 cm

Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 170 cm
Detail

Tá výrazne znižuje čas potrebný na vyschnutie a taktiež nepreberá rybacie pachy! Podberák je napriek použitiu vysokého počtu kovových súčastí veľmi ľahký a manipulácia s jeho detailne vypracovanými časťami je bezchybná. Výborne sa s ním manipuluje aj vďaka pogumovanej rukoväti. Samozrejmosťou sú kovové ramená a rukoväť! Transportná dĺžka: 60x60/170- 76 cm (parys.sk)

Podobné produkty ako Delphin podberák kovový kríž a pogumovaná sieťka 170 cm , Sport a olympijské hnutí v zemích visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře (9788024627205)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Oxford kotva terra force, (čierna) (m005-187)

Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5)

Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Jindřiška Mendozová, 152 stran Nechte se uchvátit dalším strhujícím příběhem o záhadném Meči! V kulisách tajemného zámku se dotknete historie a s dětskými hrdiny, Jakubem, Anežkou a Péťou, zažijete nevšední dobrodružství. (alza.sk)

Podobné produkty ako Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5) , Voda a kanalizace v domě a bytě (80-247-0800-0)

Maľovanie podľa čísel - Srdce a pár na loďkách (HRAbz33374nad)

Maľovanie podľa čísel - Srdce a pár na loďkách (HRAbz33374nad)
Detail

Maľovanie podľa čísel – tematika romantika, veľmi ľahká náročnosť, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísiel Maľovanie podľa čísel - Srdce a pár na loďkách Maľovanie podľa čísel sa hodí pre všetkých tvorivých jedincov Materiálom plátna je ľan Námet: romantika V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor Na namaľovanie obrázka využijete 18 akrylových farieb Maľovanie podľa čísel s veľkými políčkami je ideálne pre začiatočníkov (alza.sk)

Podobné produkty ako Maľovanie podľa čísel - Srdce a pár na loďkách (HRAbz33374nad) , Válečné dětství a mládí (1939-1945) v literatuře a publicistice (9788024635026)

Prívesok ZIRKÓNOVÝ KRÍŽ z bieleho zlata

ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi

ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi
Detail

Kvalitný ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi, Akcia za 28.81 €. (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako ZAZU Králíček BIBI - Šumící zvířátko s tlukotem srdce a melodiemi , Mycelium v: hlasy a hvězdy (9788025719886)

Herbex Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj 20x3 g

Herbex Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj 20x3 g
Detail

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom Obsah: 20x3 g Charakteristika: Zmes bylín s obsahom rakytníka. Rakytník rešetliakovitý (Hippophae Rakytník rhamnoides) je prostriedkom posilnenia srdcového systému, podporuje metabolizmus, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela. Použitie: 1 vrecko sa zeleje 0,5 l vriacej vody a nechá 10 minút vylúhovať. Príbalový leták (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Herbex Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj 20x3 g , Výživa v geriatrii a gerontologii (9788024646411)

Piper Adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g (5902921301752)

Piper Adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g (5902921301752)
Detail

Kapsička pre psov – určená pre dospelých psov všetkých plemien s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, hmotnosť balenia 0,15 kg Zháňate pre svojho štvornohého maznáčika kvalitné krmivo? Stavte na kapsičku pre psov Piper. Lahodná kuracia receptúra sa stane obľúbenou dobrôtkou vášho psieho miláčika. Kapsička bude vyhovovať všetkým psím plemenám. Pri výbere krmiva by ste mali poznať denný výdaj vášho zvieratka. Kapsička pre psov Piper sa bude hodiť pre psov s bežnou aktivitou. Delikátna receptúra obohatená o vitamín D3 prispieva k správnemu chodu organizmu vášho zvieratka. Hmotnosť balenia je 0,15 kg. Kľúčové prednosti kapsičky pre psa Piper Adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g Kvalitná strava vhodná pre dospelých psov všetkých plemien Kapsička pre psov Piper zachutí štvornohým normálne aktívnym kamarátom Kapsička je doplnená o vitamín D3 Balenie má hmotnosť 0,15 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako Piper Adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g (5902921301752)

Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy, cps 1x30 ks

Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy, cps 1x30 ks
Detail

Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy, cps 1x30 ks Obsah Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy Prípravok s obsahom extraktov hlohu, imela a cesnaku / cps 1x30 ks Charakteristika Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy Starostlivosť o srdce. Kombinácia bylín, ktoré prispievajú k správnej činnosti srdca (hloh, cesnak) a cievnej sústavy (imelo biele). Hloh navyše prispieva k správnemu fungovaniu obehovej a nervovej sústavy, cesnak a imelo zas prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vhodné pre vegetariánov. Aktívne látky v 1 kapsule: cesnak siaty (Allium sativum) (extrakt) 150 mg, hloh obyčajný (Crataegus laevigata) (extrakt) 60 mg, imelo biele (Viscum album) (extrakt) 60 mg. Použitie Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy Odporúčané dávkovanie 1-2 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú v celku a zapijú sa pohárom vody. Upozornenie: Nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy. Príbalový leták (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Liftea HLOH, IMELO, CESNAK na srdce a cievy, cps 1x30 ks

Zazu Psík DEX - šumiace zvieratko a tlkotom srdca a melódiami

Zazu Psík DEX - šumiace zvieratko a tlkotom srdca a melódiami
Detail

Zazu Psík DEX - šumiace zvieratko a tlkotom srdca a melódiami Roztomilé a veľmi hebké zvieratko ZAZU pomáha bábätku spriateliť sa s jeho novým prostredím. Prehráva 3 tradičné uspávanky a 3 zvuky. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Zazu Psík DEX - šumiace zvieratko a tlkotom srdca a melódiami

Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami

Detail

Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami

Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami

Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami
Detail

Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Posteľná bielizeň s nápisom a srdcami

Soľnička a korenička srdcia Mr. & Mrs.

Soľnička a korenička srdcia Mr. & Mrs.
Detail

Ak hľadáte originálny darček pre vašu polovičku, členov rodiny, priateľov alebo vašich známych, je tu pre vás soľnička a korenička srdcia Mr. & Mrs.Keramická soľnička a korenička srdcia Mr. & Mrs. je zabalená v elegantnej krabičke s bielou ozdobnou stuhou s nápisom „For You“. Táto sada je vhodná na praktické použitie (na ochucovanie) alebo môže byť štýlovou dekoráciou vo vašej kuchyni, jedálni či obývačke. Dodajte svojim jedlám trochu lásky s touto soľničkou a koreničkou v tvare srdca.Štýlové koreničky v tvare srdcaS nápismi Mr. a Mrs.Vyrobené z keramikySilikónové zátky na dopĺňanieOzdobná krabička s nápisom For You (Pre Teba)Praktický doplnok a dekorácia na každý stôlRozmery jedného srdca: 5,6 x 4,5 x 3,5 cmRozmery balenia: 9,7 x 5,7 x 3,9 cmPacketa (Zásielkovňa) - výdajné miesta: 2,70 €GLS Parcelshop a Balíkomat: 2,70 €GLS kuriér: 3,50 €Dobierka: + 1 €Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma (balabim.sk)

Podobné produkty ako Soľnička a korenička srdcia Mr. & Mrs.

Signes Grimalt Sochy Srdce Srdce Ježiš Zlatá

Signes Grimalt  Sochy Srdce Srdce Ježiš  Zlatá
Detail

Signes Grimalt Sochy Srdce Srdce Ježiš Zlatá EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Signes Grimalt Sochy Srdce Srdce Ježiš Zlatá

Fischer FHB-A dyn 16 x 125/50 V kotva Highbond 175 mm 18 mm 92040 10 ks

Fischer FHB-A dyn 16 x 125/50 V kotva Highbond 175 mm 18 mm 92040 10 ks
Detail

Fischer Highbond kotva dynamic FHB-A dyn V je vyrobená z pozinkovanej ocele. Kotevná tyč na hriadeli je vystužená manžetou, ktorá absorbuje najvyššie priečne sily. Silovo riadená rozpínacia kotva sa spracuje špeciálnou maltou Highbond FIS HB. Po dotiahnutí šesťhrannej matice sa kužele kotvovej tyče vtiahnu do maltovej škrupiny, ktorá je podopretá o stenu vrtu. Injekčná malta FIS HB uzatvára počas procesu tuhnutia prstencovú medzeru v nadstavci a zaručuje optimálne rozloženie zaťaženia. To umožňuje absorbovať dynamický prah a striedavé zaťaženie. Fischer Highbond kotva dynamic FHB-A dyn V je ideálne vhodná na upevnenie vodiacich líšt výťahov, priemyselných robotov alebo portálových a mostových žeriavov v interiéroch. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer FHB-A dyn 16 x 125/50 V kotva Highbond 175 mm 18 mm 92040 10 ks

Fischer FHB-A dyn 12 x 100/50 V kotva Highbond 150 mm 14 mm 92039 10 ks

Fischer FHB-A dyn 12 x 100/50 V kotva Highbond 150 mm 14 mm 92039 10 ks
Detail

Fischer Highbond kotva dynamic FHB-A dyn V je vyrobená z pozinkovanej ocele. Kotevná tyč na hriadeli je vystužená manžetou, ktorá absorbuje najvyššie priečne sily. Silovo riadená rozpínacia kotva sa spracuje špeciálnou maltou Highbond FIS HB. Po dotiahnutí šesťhrannej matice sa kužele kotvovej tyče vtiahnu do maltovej škrupiny, ktorá je podopretá o stenu vrtu. Injekčná malta FIS HB uzatvára počas procesu tuhnutia prstencovú medzeru v nadstavci a zaručuje optimálne rozloženie zaťaženia. To umožňuje absorbovať dynamický prah a striedavé zaťaženie. Fischer Highbond kotva dynamic FHB-A dyn V je ideálne vhodná na upevnenie vodiacich líšt výťahov, priemyselných robotov alebo portálových a mostových žeriavov v interiéroch. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer FHB-A dyn 12 x 100/50 V kotva Highbond 150 mm 14 mm 92039 10 ks

Prívesok ZLATÁ KOTVA so zirkónmi

Prívesok ZLATÁ KOTVA so zirkónmi
Detail

Unikátnym príveskom zo 14 karátového žltého zlata bude ZLATÁ KOTVA so zirkónmi. Kotva je po povrchu vykladaná žiarivými bielymi kamienkami a upravená vysokým leštením zlata, čo dotvára oslnivý dizajn prívesku. Výška prívesku je 29 mm a jeho šírka je 20 mm, priemer očka prívesku je 4 mm. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Prívesok ZLATÁ KOTVA so zirkónmi

EVEREST AYURVEDA Amalaki plod škorica imunita & srdce a cievy sušené ovocie 100 g

EVEREST AYURVEDA Amalaki plod škorica imunita & srdce a cievy sušené ovocie 100 g
Detail

Ajurvédske sušené ovocné plody, prírodný zdroj antioxidantov a vitamínu C. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako EVEREST AYURVEDA Amalaki plod škorica imunita & srdce a cievy sušené ovocie 100 g

Hrnček Srdce ∞ fotografií a textov 300 ml

Hrnček Srdce ∞ fotografií a textov 300 ml
Detail

Približná veľkosť maximálneho potlače je 65x160mm (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Hrnček Srdce ∞ fotografií a textov 300 ml

Chňapka kuchynská, Vianočné hviezdy a srdce, červenošedá

Chňapka kuchynská, Vianočné hviezdy a srdce, červenošedá
Detail

Chňapka kuchynská, Vianočné hviezdy a srdce, červenošedá POPIS PRODUKTU Pre vytvorenie príjemného vzhľadu v kuchyni si stačí zaobstarať nádherné textilné doplnky v rovnakom dezéne a farbe. Kuchynská chňapka je nielen ochranným prvkom pri varení, ale aj krásnym doplnkom každej gazdinky. Chňapka má všitý magnet a tiež pútko pre ľahšie zavesenie na háčik alebo na chladničku. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Vrchná a vnútorná časť: 100% bavlna Výplň:100% polyester Rozmer: 18 x 28 cm Farba: odtieň, čerevný, šedý, biely Magnet a pútko na zavesenie Jednoduchá údržba Možnosť prania Vzor Chňapky sa môže mierne líšiť, môže byť posunutý podľa odstrihnutia látky. STAROSTLIVOSŤ O CHŇAPKU Pri prvom použití odporúčame chňaku neprať. Stačí ju sterilizovať prežehlením do 200 °C. Perieme na 40 °C. Chňapky » Chňapka kuchynská, Vianočné hviezdy a srdce, červenošedá (dekortextil.sk)

Podobné produkty ako Chňapka kuchynská, Vianočné hviezdy a srdce, červenošedá

Drevené dekorácie - srdcia a hviezdy - 4 ks

Detail

Drevené dekorácie - srdcia a hviezdy - 4 ks Praktické drevené dekorácie s kovovým očkom na zavesenie sú určené pre kreatívne dotvorenie. Povrch nie je lakovaný a je možné ich zdobiť napríklad akrylovými farbami, lazúrami, voskovými efektovými pastami, patinou a mnohým iným. Vhodné sú na rôzne hobby techniky ako je decoupage, scrapbooking, maľovanie, sieťotlač, dekorácia laserom a pod. Je to ideálny polotovar pre výrobu prekrásnych, s láskou ručne pripravených, vianočných či valentínskych ozdôb.Tieto produkty sa vyznačujú kvalitou severských krajín. Precíznosť a minimalizmus škandinávskeho štýlu sú zrejmé už na prvý pohľad. Jednoduché a funkčné predmety hodiace sa do každého interiéru dodajú vašej domácnosti nádych škandinávskej čistoty, ktorý môžete pretvoriť podľa vlastných predstáv.PARAMETRE PRODUKTU:dekorácie z dreva - srdcia a hviezdyv balení: 2 x drevená hviezda a 2 x drevené srdcerozmery hviezd: 8.5 x 8.5 cm / 6 x 6 cm [veľká / malá]rozmery sŕdc: 7.5 x 7.5 cm / 5.5 x 5.5 cm [veľké / malé] Galéria fotiek (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Drevené dekorácie - srdcia a hviezdy - 4 ks

Farmabijoux hypoalergénny náramok so srdcom a hviezdami

Detail

LIMITOVANÁ SÉRIA náramok od Farmabijoux. Jediné šperky, ktoré nájdete v lekárni a sú vhodné aj pre alergičky Hypoalergénny náramok Farmabijoux neobsahuje nikel ani iné ťažké kovy.. (lekarentriveze.sk)

Podobné produkty ako Farmabijoux hypoalergénny náramok so srdcom a hviezdami

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI
Detail

Rozkošný zlatý prívesok srdca v srdci v prevedení žltého 14 karátového zlata. Srdiečka prívesku majú vysoko leštený povrch, pričom vnútorné srdiečko je zdobené aplikáciou bieleho zlata. Srdcia navzájom spájajú tri žiariace číre zirkóniky, ktoré prívesku dodávajú romantický nádych. Šírka prívesku je 13 mm, výška 12 mm a priemer očka na retiazku má 6 mm. Krásny darček k mnohým príležitostiam. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok SRDCE V SRDCI

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj (wellness tea) 20x3 g (60 g)

HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj (wellness tea) 20x3 g (60 g)
Detail

Zmes bylín s obsahom rakytníka. Rakytník rešetliakovitý (Hippophae Rakytník rhamnoides) je prostriedkom posilnenia srdcového systému, podporuje metabolizmus, prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tela. (lekarentriveze.sk)

Podobné produkty ako HERBEX Srdce a cievy s rakytníkom bylinný čaj (wellness tea) 20x3 g (60 g)

PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl

PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl
Detail

Fóliový balón ružové srdce - It's a girl počet: 1 ks rozmery: 45 cm Ak chystáte oslavu na príchod nového člena rodiny, nesmie Vám chýbať balónová výzdoba. Vďaka fóliovým balónikom ako je tento fóliový balón s nápisom It's a girl, bude Vaša oslava nezabudnuteľná. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl

Forbyt, Zástera kuchynská, Vianoční hvězdy a srdce, červenošedá

Forbyt, Zástera kuchynská, Vianoční hvězdy a srdce, červenošedá
Detail

Forbyt, Zástera kuchynská, Vianoční hvězdy a srdce, červenošedá PRakotická a zároveň dekoračné zástera v krásnom vianočnom dezénu je neoddeliteľnou súčasťou pri varení. Zástera ochráni odev pred zašpinením. Vďaka priedušné bavlne sa cítite pohodlne a tiež elegantne. Materiál: 100% bavlna Farba: biela, červená, sivá Rozmer: 60 x 75 cm (univerzálny rozmer) Možnosť prania v práčke Zástery » Dámske a pánske zástery » Forbyt, Zástera kuchynská, Vianoční hvězdy a srdce, červenošedá (dekortextil.sk)

Podobné produkty ako Forbyt, Zástera kuchynská, Vianoční hvězdy a srdce, červenošedá

Medvedík s mašľou a srdcom – 35 cm (5904073153906)

Medvedík s mašľou a srdcom – 35 cm (5904073153906)
Detail

Plyšová hračka – vhodný pre deti od narodenia, s výškou 35 cm Chcete potešiť priateľa, alebo priateľku, kamarátku, či deti? Blíži sa sviatok zamilovaných, Vianoce, alebo narodeniny a vy premýšľate nad vhodným a milým darčekom, ktorý dá najavo, čo pre vás vaši blízki znamenajú? Malých i veľkých určite poteší hebký biely plyšový medvedík s mašľou a srdcom od Vizopol. Medvedík je roztomilý, má veselý výraz, biely kožúšok a drží veľké červené srdiečko. Na labkách a uškách má našité ďalšie červené srdiečka. Nechýba mu štýlová mašľa. Je vyrobený z kvalitných materiálov. Urobte radosť medvedíkom, ktorý poteší všetky generácie.Kľúčové vlastnosti bieleho plyšového medvedíka s mašľou a srdcom od Vizopol, 35 cmPlyšový medvedík s mašľou a srdcom v bielej farbe, od VizopolHebký plyšový kožúšok, štýlová mašľa, našité červené srdiečka na uškách i na labkáchV labkách drží veľké červené srdiečkoVyrobený z kvalitných materiálovIdeálny darček pre vašich blízkych na Vianoce,... (alza.sk)

Podobné produkty ako Medvedík s mašľou a srdcom – 35 cm (5904073153906)
M-Style kotva reťaze a lana (4021-MS-196197), M-Style Simple kotva reťaze a lana (5382-MS-049202), Maľovanie podľa čísel – Srdce a hrdličky (HRAmal00733nad), Meč, srdce a čarodějky (978-80-247-5616-5), Statečné a zlomené srdce (978-80-766-1032-3), Maľovanie podľa čísel - Srdce a pár na loďkách (HRAbz33374nad), Labyrint světa a ráj srdce (978-80-748-7032-3), Dolina Noteci Superfood hovädzie a husacie srdce 800 g (5902921303633), Dolina Noteci Superfood hovädzie a husacie srdce 400 g (5902921303640), Piper Adult kuracie srdce a hnedá ryža 150 g (5902921301752), Dolina Noteci Superfood Hovädzie a husacie srdce 300 g (5902921304548), OXFORD kotva Anchor14, (čierna) (LK405), BELIANI, Sada 2 bavlnených vankúšov 45 × 45 cm v zlate farbe GARDENIA, 198583 (beliani_198583), OXFORD kotva Brute Force (M005-30), OXFORD Kotva BEAST ANCHOR (M005-210), OXFORD kotva Rota Force (M005-186), SOMAGIC ARIZONA PARTY, plynový gril – 4× horáky, 14k W (MAT27639), V zemi babišismu a buranokracie, Mycelium V: Hlasy a hvězdy, Princezna - Kuráž a dobré srdce - Sbírka pohádek (978-80-252-4993-2), Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0), Podoby antisemitismu v Čechách a na Slovensku v 20. a 21. století (9788024634951), PremiumCord HDMI v paneli 1x HDMI A – HDMI A (kphdmz01), Sport a olympijské hnutí v zemích Visegrádu a jejich transformace v postkomunistické éře (9788024627205), OXFORD Kotva Terra Force, (čierna) (M005-187), Voda a kanalizace v domě a bytě (80-247-0800-0), Válečné dětství a mládí (1939-1945) v literatuře a publicistice (9788024635026), Judaismus a ženy v Izraeli (9788024627199), Mycelium V: Hlasy a hvězdy (9788025719886), Výživa v geriatrii a gerontologii (9788024646411)