Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121)

Produkt Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121) upraviť a produkt hľadať znova.

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky patria ku každej poriadnej oslave alebo párty. Využite ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Použiť ich môžete na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale aj na hry a súťaže, ktoré počas osláv ocenia hlavne deti. V balení sa ukrýva jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm disponujú farbou, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 46 cm. Zaujímavé funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm Doprajte si balóniky a rozžiarte priestor konania oslavy Výrazná metalická... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm (02141)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú skvelú atmosféru vašej jedinečnej oslave. Obstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Môžete s nimi vyzdobiť záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na rôzne detské hry počas svadobných alebo detských osláv. Balenie obsahuje jeden kus. Na ich nafúknutie vám postačí pumpička alebo slamka. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm dostanete vo farbe, ktorou je strieborná. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Najdôležitejšie vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm Balóniky dodajú každé oslave radostnú atmosféru Metalické... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm (02141) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm (02123)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm (02129)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dokážu dotvoriť tú pravú atmosféru na každej oslave. Zakúpte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Môžete s nimi vyzdobiť oslavy narodenín detí či dospelých, ale aj na nápadité hry a súťaže, ktoré zaujmú detských oslávencov. Balenie obsahuje jeden kus. Na ich nafúknutie môžete využiť pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zvoľte si aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Po úplnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 46 cm. Zásadné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm Prekvapte oslávenca nápaditými balónikmi Metalické balóniky so špecifickou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm (02129) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm (02125)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm (02125)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Zažite jedinečnú oslavu, na ktorej by nemali chýbať balóniky. Zaobstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Môžete ich využiť na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Na ich nafúknutie budete musieť využiť pumpičku či slamku. Keď ich budete vyberať, zamerajte sa aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm disponujú farbou, ktorou je zlatá. Po úplnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 46 cm. Rozhodujúce parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky s výraznými farbami Balenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm (02125) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm (02128)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm (02122)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky patria ku každej poriadnej oslave alebo párty. Využite ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Možno ich využiť napríklad na výzdobu záhradnej párty, detskej oslavy, ale aj na nápadité hry a súťaže, ktoré zaujmú detských oslávencov. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie budete musieť využiť pumpičku či slamku. Môžete si ich vyberať aj podľa farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm majú farbu, ktorou je zlatá. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Hlavné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú pravú atmosféru Jedinečná metalická farba balónikov V... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm (02122) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm (02120)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm (02120)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Žiadna poriadna oslava sa nezaobíde bez balónikov. Kúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Možno ich využiť napríklad na výzdobu svadobnej hostiny alebo záhradnej párty, ale aj na nápadité hry a súťaže, ktoré zaujmú detských oslávencov. V balení sa ukrýva jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zvoľte si aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm ponúkajú farbu, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 46 cm. Zásadné vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky s výraznými farbami V balení sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm (02120) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm (02126)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm (02126)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú skvelú atmosféru vašej jedinečnej oslave. Obstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi miesto konania slávnostnej udalosti. Rozhodne sú vhodné na výzdobu detskej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie využijete pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zvoľte si aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm dostanete vo farbe, ktorou je zlatá. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Zásadné parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm Rozžiarte priestor oslavy balónikmi Výrazná metalická farba balónikov V balení nájdete... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm (02126) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm (02129)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm (02128)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Zažite jedinečnú oslavu, na ktorej by nemali chýbať balóniky. Obstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Perfektne sa hodia na výzdobu oslavy narodenín detí či dospelých, ale tiež na rôzne súťaže a hry. V balení je k dispozícii jeden kus. Aby ste ich nafúkli, možno využiť slamku alebo pumpičku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm dostanete vo farbe, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 46 cm. Rozhodujúce prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú pravú atmosféru Nezameniteľná metalická farba balónikov V balení je k dispozícii... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm (02128) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm (02122)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm (02123)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú každej oslave tú pravú atmosféru. Využite ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Môžete s nimi vyzdobiť záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. Balenie obsahuje jeden kus. Aby ste ich nafúkli, musíte využiť pumpičku alebo slamku. Pri výbere možno zohľadniť aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm dostanete vo farbe, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, dosiahnu veľkosť až 46 cm. Významné parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Metalické balóniky so špecifickou farbou Balenie obsahuje jeden kus... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm (02123) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm (02141)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm (02143)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Zaobstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Môžete ich využiť na výzdobu záhradnej párty alebo svadobnej hostiny, ale aj na súťaže a hry pre deti, ktoré tak nápadito zabavíte počas osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie vám bude stačiť pumpička alebo slamka. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm majú farbu, ktorou je strieborná. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Najdôležitejšie parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm S balónikmi zažijete na oslave veľa zábavy Špecifická metalická farba... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm (02143) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm (02119)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm (02144)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Pri žiadnej oslave by nemali chýbať balóniky. Obstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Perfektne sa hodia na výzdobu záhradnej párty, detskej oslavy, ale aj na hry a súťaže, ktoré počas osláv ocenia hlavne deti. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm dostanete vo farbe, ktorou je strieborná. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Dôležité funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm Balóniky patria ku každej oslave narodenín Metalické balóniky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm (02144) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm (02112)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm (02145)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Súčasťou každej oslavy alebo párty by mali byť balóniky. Využite ich aj vy a vyzdobte nimi miesto konania slávnostnej udalosti. Určite sa hodia na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. Balenie obsahuje jeden kus. Na ich nafúknutie treba použiť slamku či pumpičku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm disponujú farbou, ktorou je strieborná. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 46 cm. Zásadné vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky s nezameniteľnou farbou V balení... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm (02145) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm (02116)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm (02146)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Zažite jedinečnú oslavu, na ktorej by nemali chýbať balóniky. Kúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Môžete s nimi vyzdobiť detskej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na hry a súťaže, pri ktorých sa deti zabavia počas svadobnej hostiny. Balenie ponúka jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Ďalšou možnosťou, podľa čoho sa rozhodnúť, je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm ponúkajú farbu, ktorou je strieborná. Po poriadnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 46 cm. Kľúčové funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Špecifická... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm (02146) , Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm (02137)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm (02142)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Zaobstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Hravo ich použijete na výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení sa ukrýva jeden kus. Na ich nafúknutie treba použiť slamku či pumpičku. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm majú farbu, ktorou je strieborná. Po poriadnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 46 cm. Zásadné funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm Balóniky patria ku každej oslave narodenín... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm (02142) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm (02134)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm (02148)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Obstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Použiť ich môžete na výzdobu záhradnej párty, detskej oslavy, ale aj na zábavné súťaže a hry počas narodeninových osláv. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie využijete pumpičku alebo slamku. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm majú farbu, ktorou je strieborná. Po úplnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 46 cm. Dôležité vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Výrazná metalická farba balónikov V balení je k... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm (02148) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm (02132)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm (02149)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dokážu dotvoriť tú pravú atmosféru na každej oslave. Kúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi miesto konania slávnostnej udalosti. Perfektne sa hodia na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale aj na rôzne súťaže a hry počas osláv. Balenie obsahuje jeden kus. Aby ste ich nafúkli, musíte využiť pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm ponúkajú farbu, ktorou je strieborná. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Významné parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú pravú atmosféru Nezameniteľná metalická farba balónikov Balenie ukrýva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm (02149) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm (02113)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm (02147)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 46 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú každej oslave tú pravú atmosféru. Obstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu svadobnej hostiny alebo záhradnej párty, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. V balení sa ukrýva jeden kus. Aby ste ich nafúkli, musíte využiť pumpičku alebo slamku. Môžete si ich vyberať aj podľa farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm ponúkajú farbu, ktorou je strieborná. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 46 cm. Významné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm Balóniky dodajú každé oslave radostnú atmosféru Výrazná metalická farba balónikov Balenie ponúka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm (02147) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm (02118)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm (02134)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Využite ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Určite sa hodia na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na súťaže a hry pre deti, ktoré tak nápadito zabavíte počas osláv. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie môžete využiť pumpičku alebo slamku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Pri úplnom nafúknutí budú mať veľkosť až 102 cm. Podstatné vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky so špecifickou farbou Balenie ponúka jeden kus Balóniky (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm (02134) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm (02117)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm (02112)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Žiadna poriadna oslava sa nezaobíde bez balónikov. Kúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Môžete ich využiť na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na rôzne detské hry počas svadobných alebo detských osláv. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie budete musieť využiť pumpičku či slamku. Môžete si ich voliť aj na základe farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Pokiaľ ich nafúknete úplne, dosiahnu veľkosť až 82 cm. Základné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm Rozžiarte priestor oslavy balónikmi Nezameniteľná metalická farba balónikov Balenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm (02112) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm (02144)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm (02113)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dokážu dotvoriť tú pravú atmosféru na každej oslave. Obstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Možno ich využiť napríklad na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale aj na zábavné súťaže a hry počas narodeninových osláv. V balení sa ukrýva jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Môžete si ich voliť aj na základe farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Po poriadnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 82 cm. Zásadné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Jedinečná metalická farba balónikov V... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm (02113) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm (02148)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm (02132)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú skvelú atmosféru vašej jedinečnej oslave. Kúpte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Môžete ich využiť na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Aby ste ich nafúkli, je potrebné využiť pumpičku alebo slamku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm dostanete vo farbe, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 102 cm. Dôležité funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm S balónikmi zažijete na oslave veľa zábavy Jedinečná metalická farba balónikov... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm (02132) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm (02142)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm (02116)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky patria ku každej poriadnej oslave alebo párty. Obstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Rozhodne sú vhodné na výzdobu oslavy narodenín detí či dospelých, ale aj na zábavné súťaže a hry počas narodeninových osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie budete musieť využiť pumpičku či slamku. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Kľúčové prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú pravú atmosféru Špecifická metalická farba balónikov V balení je k... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm (02116) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm (02145)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm (02117)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Obstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu svadobnej hostiny alebo záhradnej párty, ale aj na hry a súťaže, ktoré počas osláv ocenia hlavne deti. V balení sa nachádza jeden kus. Aby ste ich nafúkli, musíte využiť pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zvoľte si aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Základné funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm Balóniky vám spríjemnia každú oslavu Metalické balóniky majú špecifickú... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm (02117) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm (02143)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm (02118)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky by nemali chýbať na žiadnej párty ani oslave. Zaobstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Rozhodne sú vhodné na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na rôzne detské hry počas svadobných alebo detských osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie vám vystačí pumpička alebo slamka. Ďalšou možnosťou, podľa čoho sa rozhodnúť, je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je zlatá. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Hlavné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm Rozžiarte priestor oslavy balónikmi Špecifická metalická farba balónikov V... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm (02118) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm (02146)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm (02119)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky sú súčasťou každej dokonalej oslavy. Využite ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Môžete ich využiť na výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na hry a súťaže, ktoré počas osláv ocenia hlavne deti. V balení sa ukrýva jeden kus. Aby ste ich nafúkli, musíte využiť pumpičku alebo slamku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm majú farbu, ktorou je zlatá. Keď ich úplne nafúknete, dosiahnu veľkosť až 82 cm. Dôležité funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm Doprajte si balóniky a rozžiarte priestor konania oslavy Nezameniteľná metalická... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm (02119) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm (02149)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm (02137)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm (02137)
Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou, zlatá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky patria ku každej poriadnej oslave alebo párty. Zaobstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Použiť ich môžete na výzdobu záhradnej párty alebo svadobnej hostiny, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení je k dispozícii jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm majú farbu, ktorou je zlatá. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 102 cm. Základné funkcie balónikov Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky s výraznými farbami Balenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm (02137) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm (02147)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm (02172)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Zažite jedinečnú oslavu, na ktorej by nemali chýbať balóniky. Využite ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Môžete s nimi vyzdobiť svadobnej hostiny alebo záhradnej párty, ale aj na rôzne detské hry počas svadobných alebo detských osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie vám vystačí pumpička alebo slamka. Keď ich budete vyberať, zamerajte sa aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm ponúkajú farbu, ktorou je ružová. Môžete ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Zásadné vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm Vyzdobte priestor oslavy či si s balónikmi zahrajte hry... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm (02172) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm (02173)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, ružovo zlatý 82 cm (02177)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení S balónikmi povýšite svoju oslavu na vyššiu úroveň. Využite ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Perfektne sa hodia na výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na rôzne súťaže a hry počas osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Na ich nafúknutie vám bude stačiť pumpička alebo slamka. Ďalším kritériom výberu je ich farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, ružovo zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je ružová. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 82 cm. Základné parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, ružovo zlatý 82 cm S balónikmi zažijete na oslave veľa zábavy Metalické balóniky s výraznými farbami V... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, ružovo zlatý 82 cm (02177) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm (02176)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, ružovo zlatý 82 cm (02179)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dokážu dotvoriť tú pravú atmosféru na každej oslave. Obstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Hravo ich použijete na výzdobu detskej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na súťaže a hry pre deti, ktoré tak nápadito zabavíte počas osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Na ich nafúknutie môžete využiť pumpičku alebo slamku. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, ružovo zlatý 82 cm získate vo farbe, ktorou je ružová. Po úplnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 82 cm. Významné vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, ružovo zlatý 82 cm Prekvapte oslávenca nápaditými balónikmi Metalické... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, ružovo zlatý 82 cm (02179) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm (02174)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm (02173)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy sú balóniky. Kúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Môžete ich využiť na výzdobu detskej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na rôzne detské hry počas svadobných alebo detských osláv. V balení sa ukrýva jeden kus. Aby ste ich nafúkli, možno využiť slamku alebo pumpičku. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm kúpite vo farbe, ktorou je ružová. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Rozhodujúce funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm S balónikmi zažijete na oslave veľa zábavy Špecifická metalická farba... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm (02173) , Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm (02172)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm (02174)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Súčasťou každej oslavy alebo párty by mali byť balóniky. Obstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu detskej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. Balenie ponúka jeden kus. Na ich nafúknutie treba použiť slamku či pumpičku. Ďalším kritériom výberu je ich farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm majú farbu, ktorou je ružová. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 82 cm. Kľúčové parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm Vyzdobte priestor oslavy či si s balónikmi zahrajte hry... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm (02174)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, ružovo-zlatý 82 cm (02175)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú skvelú atmosféru vašej jedinečnej oslave. Obstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Možno ich využiť napríklad na výzdobu záhradnej párty, detskej oslavy, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, ružovo-zlatý 82 cm disponujú farbou, ktorou je ružová. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Zaujímavé vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, ružovo-zlatý 82 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú pravú atmosféru Metalické balóniky so špecifickou farbou V balení sa nachádza... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, ružovo-zlatý 82 cm (02175)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm (02176)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, ružová farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky patria ku každej poriadnej oslave alebo párty. Zaobstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Môžete s nimi vyzdobiť detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na nápadité hry a súťaže, ktoré zaujmú detských oslávencov. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Ďalším kritériom výberu je ich farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm majú farbu, ktorou je ružová. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 82 cm. Zaujímavé parametre balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm Prekvapte oslávenca nápaditými balónikmi... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm (02176)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 82 cm (02153)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky by nemali chýbať na žiadnej párty ani oslave. Využite ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Možno ich využiť napríklad na výzdobu záhradnej párty, detskej oslavy, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení je k dispozícii jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 82 cm získate vo farbe, ktorou je strieborná. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Najdôležitejšie prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 82 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky s... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 82 cm (02153)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 82 cm (02154)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú každej oslave tú pravú atmosféru. Zaobstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi miesto konania slávnostnej udalosti. Môžete ich využiť na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale aj na hry a súťaže, pri ktorých sa deti zabavia počas svadobnej hostiny. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Môžete si ich vyberať aj podľa farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 82 cm kúpite vo farbe, ktorou je strieborná. Keď ich úplne nafúknete, dosiahnu veľkosť až 82 cm. Kľúčové prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 82 cm Prekvapte oslávenca nápaditými balónikmi Metalické balóniky s... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 82 cm (02154)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 82 cm (02156)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení S balónikmi povýšite svoju oslavu na vyššiu úroveň. Zakúpte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Môžete s nimi vyzdobiť oslavy narodenín detí či dospelých, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Na ich nafúknutie vám postačí pumpička alebo slamka. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 82 cm získate vo farbe, ktorou je strieborná. Po poriadnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 82 cm. Kľúčové znaky balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 82 cm Doprajte si balóniky a rozžiarte priestor konania oslavy Metalické balóniky s výraznými... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 82 cm (02156)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 82 cm (02158)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy sú balóniky. Obstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu svadobnej hostiny alebo záhradnej párty, ale tiež na rôzne hry a súťaže v priebehu svadobných či detských osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie vám bude stačiť pumpička alebo slamka. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 82 cm ponúkajú farbu, ktorou je strieborná. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 82 cm. Rozhodujúce vlastnosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 82 cm Doprajte si balóniky a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 82 cm (02158)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 102 cm (02163)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Žiadna poriadna oslava sa nezaobíde bez balónikov. Kúpte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale tiež na rôzne súťaže a hry. Balenie obsahuje jeden kus. Na ich nafúknutie využijete pumpičku alebo slamku. Môžete si ich voliť aj na základe farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 102 cm dostanete vo farbe, ktorou je strieborná. Dokážete ich nafúknuť až do veľkosti 102 cm. Podstatné prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 102 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Metalické balóniky s nezameniteľnou farbou V balení sa nachádza... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 102 cm (02163)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 82 cm (02159)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dokážu dotvoriť tú pravú atmosféru na každej oslave. Obstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Určite sa hodia na výzdobu oslavy narodenín detí či dospelých, ale aj na rôzne hry počas detských osláv. V balení sa ukrýva jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Môžete si ich voliť aj na základe farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 82 cm získate vo farbe, ktorou je strieborná. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Dôležité prednosti balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 82 cm Doprajte si balóniky a rozžiarte priestor konania oslavy Metalické balóniky s nezameniteľnou farbou Balenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 82 cm (02159)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 82 cm (02157)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 82 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, strieborná farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky by nemali chýbať na žiadnej párty ani oslave. Zakúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi miestnosť, v ktorej sa bude príležitosť konať. Rozhodne sú vhodné na výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na hry a súťaže, pri ktorých sa deti zabavia počas svadobnej hostiny. V balení je k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie môžete využiť pumpičku alebo slamku. Môžete si ich vyberať aj podľa farby. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 82 cm získate vo farbe, ktorou je strieborná. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 82 cm. Kľúčové funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 82 cm Prekvapte oslávenca nápaditými balónikmi Špecifická... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 82 cm (02157)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 6, červený, 102 cm (02196)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 6, červený, 102 cm (02196)
Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, červená farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky by nemali chýbať na žiadnej párty ani oslave. Obstarajte si ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Použiť ich môžete na výzdobu detskej narodeninovej oslavy alebo svadobnej hostiny, ale aj na súťaže a hry pre deti, ktoré tak nápadito zabavíte počas osláv. V balení sa nachádza jeden kus. Na ich nafúknutie budete potrebovať pumpičku alebo slamku. Pri výbere sa zamerajte aj na ich farbu. Tieto balóniky Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 6, červený, 102 cm kúpite vo farbe, ktorou je červená. Po poriadnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 102 cm. Základné funkcie balónikov Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 6, červený, 102 cm Balóniky dodávajú každej oslave tú... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 6, červený, 102 cm (02196)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 8, červený, 102 cm (02197)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 8, červený, 102 cm (02197)
Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, červená farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú každej oslave tú pravú atmosféru. Obstarajte si ich aj vy a dodajte farby do všetkých kútov miesta, kde sa bude slávnostná udalosť odohrávať. Môžete ich využiť na výzdobu oslavy narodenín detí či dospelých, ale aj na rôzne súťaže a hry počas osláv. V balení máte k dispozícii jeden kus. Na ich nafúknutie využijete pumpičku alebo slamku. Pri výbere možno zohľadniť aj farbu. Tieto balóniky Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 8, červený, 102 cm získate vo farbe, ktorou je červená. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 102 cm. Najdôležitejšie funkcie balónikov Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 8, červený, 102 cm Bez balónikov by nebola oslava Metalické balóniky so špecifickou farbou V balení môžete... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 8, červený, 102 cm (02197)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 9, modrý, 102 cm (02198)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 9, modrý, 102 cm (02198)
Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, modrá farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Neodmysliteľnou súčasťou každej oslavy sú balóniky. Zakúpte si ich aj vy a vyzdobte nimi priestor, ktorý sa chystáte na slávnostnú udalosť zútulniť. Rozhodne sú vhodné na výzdobu svadobnej hostiny, záhradnej párty, ale tiež na rôzne súťaže a hry. V balení nájdete jeden kus. Na ich nafúknutie treba použiť slamku či pumpičku. Keď ich budete vyberať, zohľadnite aj farbu. Tieto balóniky Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 9, modrý, 102 cm ponúkajú farbu, ktorou je modrá. Po úplnom nafúknutí dosiahnu veľkosť až 102 cm. Podstatné prednosti balónikov Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 9, modrý, 102 cm Balóniky by nemali chýbať na žiadnej poriadnej oslave Metalické balóniky majú špecifickú farbu V balení sa nachádza... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 9, modrý, 102 cm (02198)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 0, čierny, 102 cm (02199)

Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 0, čierny, 102 cm (02199)
Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, čierna farba, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení Balóniky dodajú každej oslave tú pravú atmosféru. Zaobstarajte si ich aj vy a rozžiarte nimi každý kút miesta konania slávnostnej udalosti. Určite sa vám budú hodiť na výzdobu záhradnej párty alebo narodeninovej oslavy, ale aj na zábavné súťaže a hry počas narodeninových osláv. V balení je k dispozícii jeden kus. Pumpička alebo slamka vám pomôžu ich nafúknuť. Jedným z ďalších kritérií výberu je farba. Tieto balóniky Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 0, čierny, 102 cm dostanete vo farbe, ktorou je čierna. Možno ich nafúknuť až do veľkosti 102 cm. Najdôležitejšie prednosti balónikov Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 0, čierny, 102 cm Balóniky vám spríjemnia každú oslavu Metalické balóniky so špecifickou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 0, čierny, 102 cm (02199)

Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, dúhová farba 102 cm (02195)

Detail

Balóny – nafukovacie, klasické, metalické, v tvare číslice, veľkosť 102 cm, materiál fólia, balónik/balóniky súčasťou balenia, nafúknutie možné slamkou/pumpičkou a héliom, viacfarebné, vhodné pre deti a dospelých, na narodeniny, 1 kus v balení S balónikmi povýšite svoju oslavu na vyššiu úroveň. Obstarajte si ich aj vy a postarajte sa o výzdobu miesta konania udalosti. Hravo ich použijete na výzdobu záhradnej párty alebo svadobnej hostiny, ale aj na hry a súťaže, pri ktorých sa deti zabavia počas svadobnej hostiny. V balení sa ukrýva jeden kus. Na ich nafúknutie využijete pumpičku alebo slamku. Ďalšou možnosťou, podľa čoho sa rozhodnúť, je farba. Tieto balóniky Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, dúhová farba 102 cm dostanete vo farbe, ktorou je viac farieb. Keď ich úplne nafúknete, budú mať veľkosť až 102 cm. Zaujímavé funkcie balónikov Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, dúhová farba 102 cm Doprajte si balóniky a rozžiarte priestor konania oslavy... (alza.sk)

Podobné produkty ako Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, dúhová farba 102 cm (02195)

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 86cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 86cm
Detail

Fóliový balón narodeninové číslo 1 počet: 1 ks vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom veľkosť 86 cm Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare čísla. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare čísla Vám odporúčame hélium na 18 a viac balónikov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 86cm

Amscan Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 66cm

Amscan Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 66cm
Detail

Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 66 cm počet: 1 ks vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom veľkosť 66 cm Vizuálne porovnateľná veľkosť s balónmi vo veľkosti 86 cm z našej ponuky avšak na nafuknutie takéhoto Midi balóna potrebujete len 40% hélia oproti veľkým balónom. Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare čísla. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare čísla Vám odporúčame hélium na 18 a viac balónikov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Amscan Fóliový balón narodeninové číslo 1 zlatý 66cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 ružovo-zlatý 86 cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 ružovo-zlatý 86 cm
Detail

Fóliový balón narodeninové číslo 1 počet: 1 ks vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom veľkosť: 86 cm Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare čísla. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare čísla Vám odporúčame hélium na 18 a viac balónikov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 ružovo-zlatý 86 cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 čierny 86 cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 čierny 86 cm
Detail

Fóliový balón narodeninové číslo 1 Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare čísla. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare čísla Vám odporúčame hélium na 20 a viac balónikov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. počet: 1 ks vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom veľkosť: 86 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 čierny 86 cm

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 svetlomodrý

PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 svetlomodrý
Detail

Fóliový balón narodeninové číslo 1 svetlomodrý počet: 1 ks vhodné pre nafukovanie vzduchom aj héliom veľkosť: 86 cm Oživte narodeninovú výzdobu fóliovými balónikmi v tvare čísla. Sú síce drahšie ako klasické latexové balóniky, ale ich výhodou je kvalita a nepriepustnosť. Fóliové balóniky nafúknuté vzduchom vám vydržia niekoľko mesiacov bez výrazných zmien. V prípade, že fóliový balónik nafúknete héliom, môžete počítať s tým, že Vám bude lietať približne 14 dní, pričom tvar nezmení cca 7 dní. Na nafúknutie balónikov v tvare čísla Vám odporúčame hélium na 18 a viac balónikov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón narodeninové číslo 1 svetlomodrý
Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, zlatý 46 cm (02121), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 46 cm (02123), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, zlatý 46 cm (02125), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 46 cm (02128), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 0, zlatý 46 cm (02120), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 46 cm (02126), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 46 cm (02129), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 46 cm (02122), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 1, strieborný 46 cm (02141), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, zlatý 82 cm (02119), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 82 cm (02112), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, zlatý 82 cm (02116), Atomia, fóliový balón, narodeninové číslo 7, zlatý, 102 cm (02137), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, zlatý 102 cm (02134), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, zlatý 102 cm (02132), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, zlatý 82 cm (02113), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, zlatý 82 cm (02118), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, zlatý 82 cm (02117), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, strieborný 46 cm (02144), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 8, strieborný 46 cm (02148), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, strieborný 46 cm (02142), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 5, strieborný 46 cm (02145), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, strieborný 46 cm (02143), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, strieborný 46 cm (02146), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 9, strieborný 46 cm (02149), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 7, strieborný 46 cm (02147), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 3, ružovo zlatý 82 cm (02173), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 6, ružovo zlatý 82 cm (02176), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 4, ružovo zlatý 82 cm (02174), Atomia fóliový balón narodeninové číslo 2, ružovo-zlatý 82 cm (02172)