Detská sedačka na bicykel prednej do 22 kg

Detská sedačka na bicykel Polisport Bilby Junior, tmavosivá,…

Detská sedačka na bicykel Polisport Bilby Junior, tmavosivá, strieborná

Pre deti od 9-15 kg telesnej hmotnosti·Nastaviteľný 3-bodový bezpečnostný pás·Spona na opasok bezpečná pre deti·Tento text bol preložený strojovo. Detská sedačka na bicykel "Bilby Junior"·návod. (conrad.sk)

Baby Annabell Sedačka na bicykel (4001167703335)

Baby Annabell Sedačka na bicykel (4001167703335)

Doplnok pre bábiky pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Výlety so svojou mamičkou a oteckom Baby Annabell miluje, a čo potom, keď môže objavovať svet z bicykla. Na bicykel stačí umiestniť špeciálnu sedačku, v ktorej sa Baby Annabell pohodlne posadí a môže sa vyraziť. Sedačka na bicykel v ružovo-mentolovej farbe je zdobená motívom roztomilých ovečiek a na bicykel sa jednoducho pripevní pomocou suchých zipsov. Nastaviteľné pásy zaručia, že bude bábika po celý čas pekne v bezpečí. Doplnok pre bábiky Baby Annabell rozvíja detskú predstavivosť a otvára nové možnosti a témy hry. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti doplnku pre bábiky Baby Annabell Sedačka na bicykelSedačka na bicykel pre bábiky Baby AnnabellNa upevnenie na detský bicykelSedačka je v ružovo-mentolovej farbeS… (alza.sk)

BABY born Sedačka na bicykel (4001167830048)

BABY born Sedačka na bicykel (4001167830048)

Doplnok pre bábiky pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Aj bábika Baby Born si chce užiť jazdu na bicykli. Pripútajte ju do pohodlnej ergonomickej sedačky s geometrickými vzormi. Vďaka doplnku pre bábiky BABY born Sedačka na bicykel môže ísť bábika na dlhý výlet so svojou mamičkou. Pre maximálnu bezpečnosť sú v cyklosedadle k dispozícii bezpečnostné pásy. Doplnok pre bábiky BABY born sa dá ľahko upevniť pomocou suchých zipsov na riadidlá rôznych detských bicyklov. Sedačka na bicykel pre bábiky veľkosti 43 cm v žltej farbe je vhodná pre deti od 3 rokov. Kľúčové vlastnosti doplnku pre bábiky Baby Born Sedačka na bicykelOriginálny doplnok pre bábiky Baby BornPohodlná ergonomická sedačka na bicykel s geometrickými vzormiS bezpečnostnými pásmiPomocou suchých zipsov možno sedačku upevniť na riadidlá… (alza.sk)

Baby Annabell Sedačka na bicykel (4001167706855)

Baby Annabell Sedačka na bicykel (4001167706855)

Doplnok pre bábiky pre dievčatá, vhodné od 3 rokov Výlety so svojou mamičkou a oteckom Baby Annabell miluje, a čo potom, keď môže objavovať svet z bicykla. Na bicykel stačí umiestniť špeciálnu sedačku, v ktorej sa Baby Annabell pohodlne posadí a môže sa vyraziť. Sedačka na bicykel v ružovo-modrej farbe je zdobená motívom kvetov a ovečky. Na bicykel sa jednoducho prirobí pomocou suchých zipsov. Nastaviteľné pásy zaručia, že bude po celý čas bábika pekne vbezpečí. Doplnok pre bábiky Baby Annabell rozvíja detskú predstavivosť a otvára nové možnosti a témy hry. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti doplnku pre bábiky Baby Annabell Sedačka na bicykelSedačka na bicykel pre bábiky Baby AnnabellSlúži na upevnenie na riadidlá detského bicykla pomocou suchých zipsovSedačka od Zapf… (alza.sk)

ZAPF CREATION BABY ANNABELL SEDACKA NA BICYKEL

ZAPF CREATION BABY ANNABELL SEDACKA NA BICYKEL

DOPLNKY PRE BÁBIKY . Pobyt na čerstvom vzduchu svedčí všetkým malým deťom, Baby Annabell nie je výnimkou. A navyše vonku je toho toľko, čo je potrebné preskúmať a objaviť. Baby Annabell je už dosť veľká na to, aby mohla jazdiť (andreashop.sk)

Predné + Zadné svetlo na bicykel

Predné + Zadné svetlo na bicykel

Predné + Zadné svetlo na bicykel Zabezpečujú bezpečnosť na ceste počas jazdy na bicykli. Predné svetlo má aj funkciu húkačky. Po stlačení sa ozve zvuk z predného reproduktora. Knoflík prepína medzi rôznymi zvukmi húkačky. Húkačka má 8 rôznych zvukov. 2 režimy činnosti: nočný - rozsvieti sa predné a zadné svetlo denný Rýchla a jednoduchá montáž Biela predné svetlo je namontované na volante bicykla, zatiaľ čo zadné svetlo je namontované na ... (skvelydarcek.sk)

Svietidlo na bicykel predné EMOS P3914

Svietidlo na bicykel predné EMOS P3914

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné EMOS P3914 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné LECHPOL URZ0067

Svietidlo na bicykel predné LECHPOL URZ0067

v kategorii Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. Kvalitní Svietidlo na bicykel predné LECHPOL URZ0067 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné SOLIGHT WN28

Svietidlo na bicykel predné SOLIGHT WN28

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné SOLIGHT WN28 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné COMPASS 12006

Svietidlo na bicykel predné COMPASS 12006

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné COMPASS 12006 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné EMOS P3915

Svietidlo na bicykel predné EMOS P3915

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné EMOS P3915 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné SPOKEY DALLAS

Svietidlo na bicykel predné SPOKEY DALLAS

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné SPOKEY DALLAS z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ0900

Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ0900

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ0900 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Svetlá na bicykel a cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ3494

Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ3494

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné REBEL URZ3494 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Svetlá na bicykel a cyklosvietidlá. (esat.sk)

Svietidlo na bicykel predné EXTOL LIGHT 43110

Svietidlo na bicykel predné EXTOL LIGHT 43110

Kvalitní Svietidlo na bicykel predné EXTOL LIGHT 43110 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Cyklistika | Cyklosvietidlá. (esat.sk)

INGENUITY Podsedák na stoličku 2v1 Baby Base Pink Flambe 6 m+, do 22…

INGENUITY Podsedák na stoličku 2v1 Baby Base Pink Flambe 6 m+, do 22 kg

Pohodlný, ľahko čistiaci podsedák pomáha dieťaťu stravovať sa pri stole v ideálnej výške. Vychutnajte si tak viac smiechu a konverzácie, vrátane detských rozhovorov, pri spoločnom obede alebo večeri. Podsedák sa ľahko pripája na jedálenské stoličky. Funkcia 2v1 Vám umožňuje použiť ho ako sedenie pri stole, ale aj ako sedadlo na podlahe počas voľného času. Vďaka odnímateľnému pultíku má dieťatko vlastný stôl dokonalej veľkosti, čiže občerstvenie a aj hračky sú na dosah. Ak sa nepoužíva, pohodlne sa vyklopí pod samotné sedadlo. Keď dieťa vyrastie z vysokej stoličky tento podsedák je presne to, čo potrebujete. Vlastnosti: ľahko sa pripája na jedálenské stoličky funkcia 2v1 ako sedenie pri stole alebo ako sedadlo na podlahe možnosť pripojiť chrbtovú pierku pre menšie deti jednoducho sa čistí… (feedo.sk)

Walser poťahy sedadiel na predné sedačky Allessandro čierne (11798)

Walser poťahy sedadiel na predné sedačky Allessandro čierne (11798)

Autopoťahy – materiál: polyester, homologizované pre airbagy Kvalitné autopoťahy na celé vozidlo Walser Allessandro v čiernej farbe možno použiť na väčšinu vozidiel. Autopoťahy ochránia vaše sedačky pred znečistením a každodenným opotrebovaním. Poťahy na auto Walser sú vyrobené z odolného a pružného polyesteru s 2 mm podšívkou.Autopoťahy Walser sú vybavené systémom CLIX III, ktorý pomocou bočných zoslabených švov uľahčuje prácu bočnému airbagu. Jednoduchú montáž má na svedomí systém Zipp - It, ktorým pomocou zipsov poťahy ľahko nasadíte.Hlavné prednosti – Autopoťahy Walser Allessandro – čierneAutopoťahy na celé vozidlo vrátane hlavových opierokŠpeciálne zoslabené švy na bočných častiachSú vhodné pre vozidlá s aj bez bočného airbaguJednoduchá montáž pomocou zipsov (alza.sk)

Capital Sports Azura M3, bicykel na domáci tréning, do 100 kg, merač…

Capital Sports Azura M3, bicykel na domáci tréning, do 100 kg, merač tepu, sklápací, 3 kg, modrý

X-Bike Azura M3 od spoločnosti Capital Sports je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 3 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia odporu si vždy nájdete to správne zaťaženie pre tréning podľa Vašich nárokov. Povzbudzuje spaľovanie tukov a mobilizuje kĺby. Pre pohodlný a komfortný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré sa dá v siedmich pozíciách jednotlivo nastaviť podľa dĺžky nôh. Dve rukoväte a stabilné operadlo na sedadle dodávajú stabilitu a odľahčujú chrbticu.Na presnú kontrolu výkonu pri cvičení disponuje X-Bike Azura M3 od spoločnosti Capital Sports ľahko ovládateľným, prehľadným tréningovým počítačom, ktorý Vám ukáže rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, odjazdený čas a pritom spálené kalórie. Cez… (electronic-star.sk)

Ingenuity Sedadlo SmartClean Toddler – Slate, do 22 kg (074451117877)

Ingenuity Sedadlo SmartClean Toddler – Slate, do 22 kg (074451117877)

Detské sedadlo plastové a protišmykové, vhodné pre deti od 2 roky, dieťa v sedadle pripútava 3-bodový pás Vyrástlo už vaše dieťa z klasickej jedálenskej stoličky a vy si márne lámete hlavu s tým, ako situáciu so stolovaním vyriešiť? Správnou voľbu ponúka detské sedadlo Ingenuity SmartClean Toddler Slate, ktoré je vyrobené z veľmi príjemného materiálu a pri prípadnom znečistení ho jednoducho umyjete. Bezpečnosť menším deťom zaistí trojbodový pás, ktorý môžete ľahko odňať a nebude tak prekážať väčším deťom. Protišmykové nôžky zabránia nechcenému posunutiu sedadla. Bezpečnostné popruhy detského sedadla Ingenuity SmartClean Toddler Slate možno jednoducho pripnúť k stoličke, a preto sa dá použiť takmer pri všetkých stoloch. Ingenuity SmartClean Toddler je určené pre deti od 2 rokov do 22… (alza.sk)

LED svetlomet na bicykel, LS 22, Security Plus, strieborný

LED svetlomet na bicykel, LS 22, Security Plus, strieborný

Malý a praktický LED reflektor LS 22 disponuje extrémne silným svietidlom s LED technológiou. S troma extra bielymi LED a špeciálnym reflektorom. 360 ° viditeľnosť, možnosť zapnutia trvalého svetla alebo blikania. S rýchloupínačom na tyč, vďaka čomu je všestranne využiteľný v domácnosti, pri kempovaní, rybárčení atď. Vodotesná konštruckcia·Trvalé svetlo & blikanie Nie je schválený StVZO, nenahrádza osvetlenie bicykla. LED svetlo·návod. (conrad.sk)

Ingenuity Sedadlo SmartClean Toddler – Peacock Blue, do 22 kg …

Ingenuity Sedadlo SmartClean Toddler – Peacock Blue, do 22 kg (074451117860)

Detské sedadlo plastové a protišmykové, vhodné pre deti od 2 roky, dieťa v sedadle pripútava 3-bodový pás Vyrástlo už vaše dieťa z klasickej jedálenskej stoličky a vy si márne lámete hlavu s tým, ako situáciu so stolovaním vyriešiť? Správnu voľbu ponúka detské sedadlo Ingenuity SmartClean Toddler Peacock Blue, ktoré je vyrobené z veľmi príjemného materiálu a pri prípadnom znečistení ho jednoducho umyjete. Bezpečnosť menším deťom zaistí trojbodový pás, ktorý môžete ľahko odňať a nebude tak prekážať väčším deťom. Protišmykové nôžky zabránia nechcenému posunutiu sedadla. Bezpečnostné popruhy detského sedadla Ingenuity SmartClean Toddler Peacock Blue možno jednoducho pripnúť k stoličke, a preto sa dá použiť takmer pri všetkých stoloch. Ingenuity SmartClean Toddler je určené pre deti od 2… (alza.sk)

Olej konopný CBD 10% 10 ml (270 kvapiek) pre stredné psy od 12 kg do…

Olej konopný CBD 10% 10 ml (270 kvapiek) pre stredné psy od 12 kg do 22 kg

Kvalitný Olej konopný CBD 10% 10 ml (270 kvapiek) pre stredné psy od 12 kg do 22 kg za 30.64 €. (najlekaren.eu)

Detské rukavice na bicykel veľkosť S

Detské rukavice na bicykel veľkosť S

Kvalitné a veľmi pohodlné rukavice, búdú poskytovať malú útechu a zároveň bezpečnosť pre najmenších cyklistov. Vonkajšia časť rukavice je vyrobená z elastického materiálu, a z vnútra jemný a mäkký materiál. Okrem toho sú rukavice na suchý zips, s ktorým si môžte upraviť obvod zápästia. 5 farieb / 1 veľkosť (skvelydarcek.sk)

KLARFIT AZURA PRO X-BIKE, BICYKEL NA DOMACI TRENING, DO 100 KG, MERAC…

KLARFIT AZURA PRO X-BIKE, BICYKEL NA DOMACI TRENING, DO 100 KG, MERAC TEPU, SKLAPACI, MODRY,10030579

TRÉNINGOVÝ BICYKEL. KLARFIT AZURA PRO X-BIKE, BICYKEL NA DOMÁCI TRÉNING, DO 100 KG, MERAČ TEPU, SKLÁPACÍ, 3 KG, MODRÝ. X-Bike bicykel, ktorý šetrí priestor pri uskladnení, je ideálny na šetrný, ergometrický tréning kondície, na (andreashop.sk)

KLARFIT Companion Chaser, Príves na bicykel, 30 kg, 16", Multiplex,…

KLARFIT Companion Chaser, Príves na bicykel, 30 kg, 16", Multiplex, Breza

Stále v pohybe. Príves na bicykel Klarfit Companion Chaser vás bude sprevádzať na veľkých aj malých výletoch. Na mimoriadne stabilnom jednokolesovom prívese s ložnou plochou 75 x 41 cm z brezového dreva multiplex môžete prepravovať až 30 kg batožiny. Priložené popruhy udržia všetko na mieste bez skĺznutia. Vďaka držiaku upínacieho kolíka s rýchloupínacím mechanizmom sa dá príves v okamihu pripevniť na bicykel od 20" do 28" a odpojiť od neho. Jednokolesové usporiadanie poskytuje mimoriadne príjemný zážitok z jazdy, pretože na rozdiel od dvojkolesových prívesov takmer neovplyvňuje ovládanie kolesa. Príves Klarfit Companion Chaser prívesný vozík je k dispozícii buď s dodatočne vystuženým horným rámom, alebo bez rámu s odpružením. (electronic-star.sk)

KLARFIT Companion Chaser, Príves na bicykel, 30 kg, 16", Multiplex,…

KLARFIT Companion Chaser, Príves na bicykel, 30 kg, 16", Multiplex, Breza

Stále v pohybe. Príves na bicykel Klarfit Companion Chaser vás bude sprevádzať na veľkých aj malých výletoch. Na mimoriadne stabilnom jednokolesovom prívese s ložnou plochou 75 x 41 cm z brezového dreva multiplex môžete prepravovať až 30 kg batožiny. Priložené popruhy udržia všetko na mieste bez skĺznutia. Vďaka držiaku upínacieho kolíka s rýchloupínacím mechanizmom sa dá príves v okamihu pripevniť na bicykel od 20" do 28" a odpojiť od neho. Jednokolesové usporiadanie poskytuje mimoriadne príjemný zážitok z jazdy, pretože na rozdiel od dvojkolesových prívesov takmer neovplyvňuje ovládanie kolesa. Príves Klarfit Companion Chaser prívesný vozík je k dispozícii buď s dodatočne vystuženým horným rámom, alebo bez rámu s odpružením. (electronic-star.sk)

Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu,…

Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu, sklápací, 4 kg, čierny

X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 4 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia odporu si vždy nájdete to správne zaťaženie pre tréning podľa Vašich nárokov. Je ideálny na zvyšovanie výdrže, povzbudzuje spaľovanie tukov a mobilizuje kĺby. Pre pohodlný a komfortný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré sa dá v siedmich pozíciách jednotlivo nastaviť podľa dĺžky nôh. Dodatočný komfort prináša nastaviteľné operadlo, ktoré sa dá nastaviť do vysokej či nízkej polohy. Prostredníctvom trojstupňového polohovania dovoľuje Azura X2 tréning pre osoby až do výšky 1,9 metra.Na presnú kontrolu výkonu pri cvičení disponuje X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS… (electronic-star.sk)

Capital Sports Azura X1 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu,…

Capital Sports Azura X1 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu, sklápací, 4 kg, biely

X-Bike Azura X1 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 4 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia odporu si vždy nájdete to správne zaťaženie pre tréning podľa Vašich nárokov. Je ideálny na zvyšovanie výdrže, povzbudzuje spaľovanie tukov a mobilizuje kĺby. Pre pohodlný a komfortný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré sa dá v siedmich pozíciách jednotlivo nastaviť podľa dĺžky nôh. Dodatočný komfort prináša nastaviteľné operadlo, ktoré sa dá nastaviť do vysokej či nízkej polohy, ako aj rúčky na sedadle pre dodatočnú možnosť držania sa. Prostredníctvom trojstupňového polohovania dovoľuje Azura X1 tréning pre osoby až do výšky 1,9 metra.Na presnú kontrolu výkonu pri… (electronic-star.sk)

Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu,…

Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač tepu, sklápací, 4 kg, biely

X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 4 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia odporu si vždy nájdete to správne zaťaženie pre tréning podľa Vašich nárokov. Je ideálny na zvyšovanie výdrže, povzbudzuje spaľovanie tukov a mobilizuje kĺby. Pre pohodlný a komfortný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré sa dá v siedmich pozíciách jednotlivo nastaviť podľa dĺžky nôh. Dodatočný komfort prináša nastaviteľné operadlo, ktoré sa dá nastaviť do vysokej či nízkej polohy. Prostredníctvom trojstupňového polohovania dovoľuje Azura X2 tréning pre osoby až do výšky 1,9 metra.Na presnú kontrolu výkonu pri cvičení disponuje X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS… (electronic-star.sk)

Trixie Vozík za bicykel 45 × 48 × 74 cm do 30 kg (4011905128146)

Trixie Vozík za bicykel 45 × 48 × 74 cm do 30 kg (4011905128146)

Vozík za bicykel pre psa vhodný pre malé plemená a stredne veľké plemená, použitie: cyklistika, čierna a červená farba, materiál: kov a polyester Chcete svojho maznáčika brať so sebou na cesty a rozhodujete sa o kúpe prepravky? Potom je pre vás tou pravou voľbou Trixie Vozík za bicykel 45 × 48 × 74 cm do 30 kg, vďaka ktorému môže váš psík byť sprievodom na cesty. Ideálny je pre zvieratká stredného vzrastu. Presun prepravky s kolieskami vás bude stáť menej energie. Sieťovými dvierkami sa môže váš maznáčik pozerať von. Materiál, ktorý tvorí přepravku, je kov a polyester. Významné parametre prepravky pre psa Trixie Vozík za bicykel 45 × 48 × 74 cm do 30 kg Vďaka prepravke môžete vziať na cesty svojho maznáčika Pohodlne sa do nej zmestia stredne veľké zvieratkáVlastnosti prepravky: jednoduchá… (alza.sk)

Trixie Vozík za bicykel 38 × 37 × 58 cm do 20 kg (4011905128139)

Trixie Vozík za bicykel 38 × 37 × 58 cm do 20 kg (4011905128139)

Vozík za bicykel , použitie: cyklistika, nosnosť do 15kg, hmotnosť: 9,5kg, čierna a červená farba, materiál: plast, kov a polyester, rozmery: 60cm×60cm×53cm, rozmery zložené: 60cm×60cm×53cm jednoduchá údržba, vetracie otvory, karabína na pripevnenie, s kolieskami, reflexné prvky, skladacie, s dvoma dvierkami Hľadáte riešenie, ako so sebou na cesty brať svojho maznáčika a plánujete si preto zakúpiť prepravku? V tom prípade by sa vám osvedčil Trixie Vozík za bicykel 38 × 37 × 58 cm do 20 kg, vďaka ktorému s vami psík môže vyraziť napríklad aj na dovolenku. Vhodný je pre stredne veľké zvieratá. Prepravka s kolieskami vás ušetrí námahy. Sieťovými dvierkami sa môže váš maznáčik pozerať von. Materiálom prepravky je plast, kov a polyester. Najdôležitejšie prednosti prepravky pre psa Trixie Vozík… (alza.sk)

CAPITAL SPORTS AZURA X2 X-BIKE, BICYKEL, DO 120 KG, MERAC TEPU,…

CAPITAL SPORTS AZURA X2 X-BIKE, BICYKEL, DO 120 KG, MERAC TEPU, SKLAPACI, 4 KG, CIERNY, 10030161

ERGOMETER . X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 4 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia (andreashop.sk)

CAPITAL SPORTS AZURA X1 X-BIKE, BICYKEL, DO 120 KG, MERAC TEPU,…

CAPITAL SPORTS AZURA X1 X-BIKE, BICYKEL, DO 120 KG, MERAC TEPU, SKLAPACI, 4 KG, BIELY, 10030162

ERGOMETER . X-Bike Azura X1 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. So svojou zotrvačnou hmotnosťou 4 kg a s ôsmimi stupňami nastavenia (andreashop.sk)

Holzmann Maschinen WB106MINI Detský pracovný stôl Holzmann Maschinen…

Holzmann Maschinen WB106MINI Detský pracovný stôl Holzmann Maschinen 22 kg

Detský pracovný stôl pre rôzne oblasti použitia. Vrcholom sú nálepky od BADALA, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre spoločnosť HOLZMANN, aby využili obal na hranie a podporili kreativitu vašich detí. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

DURAMAXX Trailer Swift, príves na bicykel pre dieťa, 2 sedadlá, 20 kg…

DURAMAXX Trailer Swift, príves na bicykel pre dieťa, 2 sedadlá, 20 kg max.

Vždy na cestách! Vždy s vami! Malí ľudia na veľkých cestách: S prívesom na bicykel pre dieťa DURAMAXX Trailer Swift môžu aktívni rodičia vziať svojich najmenších buď na bicykel do prírody, alebo na behanie v parku.Príves na bicykel pre dieťa Trailer Swift od spoločnosti DURAMAXX ponúka bezpečné a pohodlné miesto pre jedno dieťa alebo dve deti vo veku od 12 mesiacov. 5-bodové bezpečnostné pásy poskytujú obom pasažierom optimálne držanie. Plne odpružená náprava tlmí nárazy nerovného povrchu vozovky, a tak chráni chrbát detí. Vďaka veľkým priehľadným bočným oknám môžu deti sledovať okolie. Dvojdielna predná strecha sa skladá z priedušnej sieťky proti hmyzu pre teplé a suché dni a rolovací priehľadný kryt proti dažďu, ktorý chráni zariadenie Trailer Swift pred počasím a vetrom. Za sedadlami… (electronic-star.sk)

Detský organizér na predné sedadlo Autá, červená

Detský organizér na predné sedadlo Autá, červená

Spríjemnite svojim deťom dlhú cestu autom a zakúpte im tento krásny organizér na ich detské poklady s obľúbeným motívom animovaného filmu. Ľahko do neho schovajú hračky alebo knihy. Má priehľadné zadné vrecko pre tablety do veľkosti 9,7 palcov.Organizér tiež chráni zadnú časť autosedačky pred nečistotami. Vďaka špeciálnej konštrukcii môže byť umiestnený aj na detskom kočíku alebo "golfkách". Vyrobené z odolného materiálu, ktorý možno ľahko čistiť. Výhodou je aj jednoduchá montáž s nastaviteľnými popruhmi vybavenými rýchlo sponami. (4home.sk)

COMFORT detský príves na bicykel - vrátane odpruženia Fischer Fahrrad…

COMFORT detský príves na bicykel - vrátane odpruženia Fischer Fahrrad 86388

Jednoduchá a beznástrojová rýchla montáž pomocou zásuvných spojov·Pre všetky bežné bicykle od 26-28 "·Vč. Sada LED osvetlenia, predné svetlo s intenzitou osvetlenia až 12 luxov·Tento text bol preložený strojovo. Príves na bicykel· Sada LED osvetlenia, 2 závesy prívesu (conrad.sk)

KLARFIT Kiddy King, príves na bicykel pre deti, džogingový kočík, 2…

KLARFIT Kiddy King, príves na bicykel pre deti, džogingový kočík, 2-miestny, 40 kg

Malí ľudia na veľkom výlete: s prívesom na bicykel pre deti Klarfit Kiddy King môžeš svoje ratolesti vziať vždy so sebou nekomplikovane aj ekologicky – či už na cyklotúru do prírody, alebo na džoging do parku.Príves na bicykel pre deti Kiddy King od spoločnosti Klarfit ponúka jednému alebo dvom deťom od 12 mesiacov bezpečné a pohodlné polstrované miesto na sedenie. 5-bodové bezpečnostné pásy poskytujú obom pasažierom optimálnu oporu. Cez veľké bočné okná môžu deti počas jazdy pozorne sledovať okolie. Predný kryt sa skladá z priedušnej mriežky pre teplé a suché dni a z rolovateľného priehľadného krytu proti dažďu, vďaka ktorému je zariadenie Kiddy King odolné voči poveternostným vplyvom aj vetru. Ak začne páliť slnko príliš silno, môžeš použiť aj slnečnú clonu. 15-litrový batožinový… (electronic-star.sk)

KLARFIT Kiddy King, príves na bicykel pre deti, džogingový kočík, 2…

KLARFIT Kiddy King, príves na bicykel pre deti, džogingový kočík, 2-miestny, 40 kg

Malí ľudia na veľkom výlete: s prívesom na bicykel pre deti Klarfit Kiddy King môžeš svoje ratolesti vziať vždy so sebou nekomplikovane aj ekologicky – či už na cyklotúru do prírody, alebo na džoging do parku.Príves na bicykel pre deti Kiddy King od spoločnosti Klarfit ponúka jednému alebo dvom deťom od 12 mesiacov bezpečné a pohodlné polstrované miesto na sedenie. 5-bodové bezpečnostné pásy poskytujú obom pasažierom optimálnu oporu. Cez veľké bočné okná môžu deti počas jazdy pozorne sledovať okolie. Predný kryt sa skladá z priedušnej mriežky pre teplé a suché dni a z rolovateľného priehľadného krytu proti dažďu, vďaka ktorému je zariadenie Kiddy King odolné voči poveternostným vplyvom aj vetru. Ak začne páliť slnko príliš silno, môžeš použiť aj slnečnú clonu. 15-litrový batožinový… (electronic-star.sk)

Detská sedačka zadná HAMAX Zenith na nosič Black Čierna

Detská sedačka zadná HAMAX Zenith na nosič Black Čierna

Detská sedačka zadná HAMAX Zenith na nosič Black Sedačka HAMAX Zenith je kombináciou elegantného dizajnu a bezpečnosti. Montáž je možná na klasický, ale aj elektrický bicykel so zadným nosičom (pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou dodávky). Vymeniteľné integrované polstrovanie a nastaviteľné stupačky. Odrazka na zadnej časti operadla. Sedačka je určená pre deti od 9 mesiacov s hmotnosťou do 22 kg. (topski.sk)

Detský organizér na predné sedadlo Ľadové kráľovstvo, modrá

Detský organizér na predné sedadlo Ľadové kráľovstvo, modrá

Spríjemnite svojim deťom dlhú cestu autom a zakúpte im tento krásny organizér na ich detské poklady s obľúbeným motívom rozprávky Frozen. Ľahko do neho schovajú hračky alebo knihy. Má priehľadné zadné vrecko pre tablety do veľkosti 9,7 palcov.Organizér tiež chráni zadnú časť autosedačky pred nečistotami. Vďaka špeciálnej konštrukcii môže byť umiestnený aj na detskom kočíku alebo "gofkách". Vyrobené z odolného materiálu, ktorý možno ľahko čistiť. Výhodou je aj jednoduchá montáž s nastaviteľnými popruhmi vybavenými rýchlo sponami. (4home.sk)

Detský organizér na predné sedadlo Star Wars, červená

Detský organizér na predné sedadlo Star Wars, červená

Spríjemnite svojim deťom dlhú cestu autom a zakúpte im tento krásny organizér na ich detské poklady s obľúbeným motívom Hviezdnych vojen. Ľahko do neho schovajú hračky alebo knihy. Má priehľadné zadné vrecko pre tablety do veľkosti 9,7 palcov.Organizér tiež chráni zadnú časť autosedačky pred nečistotami. Vďaka špeciálnej konštrukcii môže byť umiestnený aj na detskom kočíku alebo "golfkách". Vyrobené z odolného materiálu, ktorý možno ľahko čistiť. Výhodou je aj jednoduchá montáž s nastaviteľnými popruhmi vybavenými rychlo sponami. (4home.sk)

Swissten vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny do 6,7 (3)…

Swissten  vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny do 6,7 (3) (65020300)

Držiak na mobil na bicykel, max. šírka zariadenia 11cm, max. výška zariadenia 20 cm Chcete primontovať svoj telefón na bicykel? Tou správnou voľbou sa môže stať držiak na mobil Swissten. Vďaka držiaku Swissten vám bude uľahčené ovládania telefónu Spôsob vloženia telefónu do držiaka: bez fixácie Ide o držiak na mobil na bicykel (alza.sk)

IMBUS kľúč na predné koleso 17-19-22-24 mm (2525-MS-9568)

IMBUS kľúč na predné koleso 17-19-22-24 mm (2525-MS-9568)

Kľúč – na motocykle Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Inbus: 17, 19, 22 a 24mm, pre 3/8" račňu, vhodný na množstvo súčasných motocyklov Kľúč na predné koleso IMBUS perfektne pasuje na mnoho moderných motocyklov vrátane takých značiek ako Honda, Kawasaki, Suzuki, Inbus. Kľúč IMBUS má až 4 hlavičky s priemerom 17, 19, 22 a 24 mm. Hodí sa pre 3/8" račňu. Navyše je kľúč zhotovený z naozaj hutnej ocele. Kľúčové vlastnosti kľúča IMBUS na predné kolesoMá až štyri hlavičky s priemerom 17, 19, 22 a 24 mmKľúč IMBUS je vhodný pre všetky súčasné motocykleJe vyrobený z naozaj hutnej oceleIMPUS je určený pre 3/8" račňu (alza.sk)

DURAMAXX King Rex, príves na bicykel pre psov, 250 l, 40 kg, oceľové…

DURAMAXX King Rex, príves na bicykel pre psov, 250 l, 40 kg, oceľové rúry, červený

Vlečka pre psa na bicykel King Rex od výrobcu DURAMAXX je novým a bezpečným druhom prevozu štvornohých miláčikov. Vďaka vnútornému priestoru s objemom 250 litrov a maximálnou nosnosťou 40kg ponúka King Rex dostatok miesta pre pohodlný transport menších až stredne veľkých psov. Príves je spevnený špeciálne pre transport psov a je vybavený protišmykovou, voduodpudzujúcou spodnou stenou z umelej hmoty, aby sa na nej vaše zvieratko dobre cítilo. Predinštalovaný riad garantuje bezpečnosť pri prevoze. Zatvoriteľné chlopne so sieťkami proti muchám na prednej a zadnej strane uľahčujú nástup zvieraťa do prívesu a zabezpečujú optimálnu vetráciu. Pri zlom počasí sa dá celá predná chlopňa kompletne uzavrieť priesvitnou plachtou.70cm dlhé prívesové oje možno vďaka predmontovanej spojke rýchlo a… (electronic-star.sk)

DURAMAXX King Rex, príves na bicykel pre psov, 250 l, 40 kg, oceľové…

DURAMAXX King Rex, príves na bicykel pre psov, 250 l, 40 kg, oceľové rúry, modrý

Vlečka pre psa na bicykel King Rex od výrobcu DURAMAXX je novým a bezpečným druhom prevozu štvornohých miláčikov. Vďaka vnútornému priestoru s objemom 250 litrov a maximálnou nosnosťou 40kg ponúka King Rex dostatok miesta pre pohodlný transport menších až stredne veľkých psov. Príves je spevnený špeciálne pre transport psov a je vybavený protišmykovou, voduodpudzujúcou spodnou stenou z umelej hmoty, aby sa na nej vaše zvieratko dobre cítilo. Predinštalovaný riad garantuje bezpečnosť pri prevoze. Zatvoriteľné chlopne so sieťkami proti muchám na prednej a zadnej strane uľahčujú nástup zvieraťa do prívesu a zabezpečujú optimálnu vetráciu. Pri zlom počasí sa dá celá predná chlopňa kompletne uzavrieť priesvitnou plachtou. 70cm dlhé prívesové oje možno vďaka predmontovanej spojke rýchlo a… (electronic-star.sk)

Swissten vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny od 5,4 do 6…

Swissten vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny od 5,4 do 6,7 (2) (65020200)

Držiak na mobil na bicykel, min. šírka zariadenia 6.42, max. šírka zariadenia 11cm, min. výška zariadenia 13.15 cm, max. výška zariadenia 20 cm Praktický držiak pre každého cyklistuHľadáte vodotesné puzdro, ktoré ochráni váš mobilný telefón počas jazdy na bicykli aj pred nepriaznivým počasím? Držiak na mobilný telefón Swissten ľahko pripevníte pomocou dvoch suchých zipsov na rúrku a tretím suchým zipsom ho pripnete na riadidlá. Vďaka kompaktnému pripevneniu môžete držiak na mobilný telefón Swissten využiť pre každý bicykel. Odolné vyhotovenie tohto držiaka zaručí, že váš telefón bude v maximálnom bezpečí pred prípadným poškodením.Držiak na mobilný telefón Swissten je vhodný do každého počasiaVodoodolné puzdro je vybavené priehľadnou sľudou, ktorá telefón ochráni pred dažďom a pritom svoje… (alza.sk)

Swissten vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny od 5,4 do 6…

Swissten vodotesné puzdro na bicykel pre mobilné telefóny od 5,4 do 6,7 (1) (65020100)

Držiak na mobil na bicykel, min. šírka zariadenia 6.42, max. šírka zariadenia 11cm, min. výška zariadenia 13.15 cm, max. výška zariadenia 20 cm Praktický držiak pre každého cyklistuZháňate vodotesné puzdro, ktoré ochráni váš mobilný telefón počas jazdy na bicykli aj pred nepriaznivým počasím? Držiak na mobilný telefón Swissten ľahko pripevníte pomocou dvoch suchých zipsov na rúrku a tretím suchým zipsom ho pripnete na riadidlá. Vďaka kompaktnému pripevneniu môžete držiak na mobilný telefón Swissten využiť pre každý bicykel. Odolné vyhotovenie tohto držiaka zabezpečí, že váš telefón bude v maximálnom bezpečí pred prípadným poškodením.Držiak na mobilný telefón Swissten je vhodný do každého počasiaVodoodolné puzdro je vybavené priehľadnou sľudou, ktorá telefón chráni pred dažďom a pritom… (alza.sk)

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody v modrom farebnom prevedení. motív Frozen (outletexpert.sk)

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody v čiernom farebnom prevedení. motív Spiderman (outletexpert.sk)

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody Character vel. 22

Detské topánky do vody v čiernom farebnom prevedení. motív Batman (outletexpert.sk)

VOLARE - Detský bicykel pre dievčatá Rose - ružový, 12" - zložený na…

VOLARE - Detský bicykel pre dievčatá Rose - ružový, 12" - zložený na 95 %

VOLARE - Detský bicykel pre dievčatá Rose - ružový, 12" - zložený na 95 % Detský bicykel od Volare ,,Rose“ je 12 palcový a je vhodný pre deti od 3 do 4 rokov s veľkosťou oblečenia od 92 do 104.Bicykel Volare Rose s priemerom 12 palcov (andreashop.sk)

BAMBO 5 (12-18 kg) detské plienky priedušné 22 ks

BAMBO 5 (12-18 kg) detské plienky priedušné 22 ks

Ekologické priedušné detské plienkové nohavičky s absorpciou 1100 ml: detské absorpčné plienky sú vhodné pre malých inkontinentných pacientov v závislosti od váhy (12-18 kg) vhodné pre deti s citlivou a začervenanou pokožkou, nakoľko sú priedušné a neobsahujú žiadne alergény - dermatologicky testované určené pre deti vo veku určené pre deti vo veku 1,5 - cca 4 roky na jednorázové použitie Upozornenie: Pri výdaji na poukaz sa uplatňuje 10% sadzba DPH - konečná cena za ks je následne 0,28 €. Nová generácia: tenké a veľmi pohodlné plienky s vynikajúcou absorpciou, plne priedušné nové absorpčné kanáliky: plienka absorbuje tekutiny ešte rýchlejšie, čím udržiava pokožku dieťaťa suchú, čo minimalizuje riziko tvorby plienkových vyrážok v absorpčnom jadre sa všetká tekutina opakovane premieňa na… (najlekaren.eu)

BAMBO 1 (2-4 kg) detské plienky priedušné 22 ks

BAMBO 1 (2-4 kg) detské plienky priedušné 22 ks

Ekologické priedušné detské plienkové nohavičky s absorpciou 500 ml: detské absorpčné plienky sú vhodné pre novorodencov - váha (2-4 kg) vhodné pre deti s citlivou a začervenanou pokožkou, nakoľko sú priedušné a neobsahujú žiadne alergény - dermatologicky testované určené pre novorodencov na jednorázové použitie Nová generácia: tenké a veľmi pohodlné plienky s vynikajúcou absorpciou, plne priedušné nové absorpčné kanáliky: plienka absorbuje tekutiny ešte rýchlejšie, čím udržiava pokožku dieťaťa suchú, čo minimalizuje riziko tvorby plienkových vyrážok v absorpčnom jadre sa všetká tekutina opakovane premieňa na gél nový indikátor vlhkosti: umožňuje ľahkú kontrolu, kedy je potrebná výmena plienky (prúžok zmení farbu, čím signalizuje potrebu vymeniť plienku) dokonalé tvarovanie, ktoré sa… (najlekaren.eu)

Sedačka pojazdná nastaviteľná - 135 kg

Sedačka pojazdná nastaviteľná - 135 kg

Sedačka pojazdná nastaviteľná - 135 kg z kategórie Voľný čas | Autodoplnky | Ostatné kúpite na Kokiskashop.sk za 53.99 €. Ideálny pomocník do akejkoľvek autodielne alebo do Vašej garáže. Sedačka je veľmi praktická vďaka svojej pojazdnosti a polstrovanému sedáku. Technické údaje: rozmery: 240 x 380 x 500 mm nosnosť: 135 kg hmotnosť: 6,25 kg materiál: oceľový rám, pena / vinyl Obsah balenia: 1 x sedačka (kokiskashop.sk)

Bicykel detský 10 (8590756060721)

Bicykel detský 10 (8590756060721)

Odrážadlo – jednostopové, s nastaviteľným sedadlom, motív Bez motívu, vzhľad kokakola, materiál: oceľ, výška sedadla 46cm, maximálna nosnosť 25kg, modrá farba Vaše dieťa by rado jazdilo na bicykli, ale zdá sa vám, že to ešte nezvládne? Potom sa vám určite zapáči odrážadlo Bicykel detský 10", z ktorého bude nadšené a navyše ho pripraví na jazdu na bicykli. Odrážadlo Made má udanú nosnosť až 25 kg. Pokiaľ hovoríme o sedle, nachádza sa vo výške 46 cm. Kľúčové funkcie odrážadla Bicykel detský 10" Odrážadlo zlepší koordináciu a odhad dieťaťa predtým, než začne jazdiť na bicykli Farebné vyhotovenie detského odrážadla: modrá Motív odrážadla: Bez motívu (alza.sk)

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel (káblová). Oceľový pogumovaný kábel je odolný proti rezaniu alebo prestrihnutiu. Kvalitný zámok s 2 kľúčami. Rozmery: 10 mm x 120 cm Farba: biela (skvelydarcek.sk)

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel (káblová). Oceľový pogumovaný kábel je odolný proti rezaniu alebo prestrihnutiu. Kvalitný zámok s 2 kľúčmi. Rozmery: 10 mm x 120 cm Farba: modrá (skvelydarcek.sk)

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel

Zámka na bicykel (káblová). Oceľový pogumovaný kábel je odolný proti rezaniu alebo prestrihnutiu. Kvalitný zámok s 2 kľúčmi. Rozmery: 18 mm x 100 cm Farba: čierna (skvelydarcek.sk)

najľahších detska kolesá, detska kupacie vesta, stolicky ikea detska, detska pracovny stolicky, detska psaci stolicky, rozkladacia pohovka detska, poťah na prednej sedačku pre psa, košík na bicykel pre psa do 10 kg, taška na bicykel pre psa do 7 kg, košík na bicykel pre psa do 12 kg

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť