Kávový beliani sivý imitácia betónu bonita (beliani_121500)

Produkt Kávový beliani sivý imitácia betónu bonita (beliani_121500) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kávový beliani sivý imitácia betónu bonita (beliani_121500) upraviť a produkt hľadať znova.

Kávový BELIANI sivý imitácia betónu BONITA (beliani_121500)

Kávový BELIANI sivý imitácia betónu BONITA (beliani_121500)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 3 nohy, sivá farba, výška 42 cm Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. V spodnej časti sa nachádzajú 3 klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Hlavné vlastnosti výrobku Kávový BELIANI sivý imitácia betónu BONITA Praktický príručný stolík BELIANI vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Naspodku sú umiestnené klasické nožičky na výbornú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje sivá farba Priemer tohto... (alza.sk)

Podobné produkty ako Kávový BELIANI sivý imitácia betónu BONITA (beliani_121500) , Kávový beliani sivý imitácia betónu bonita (beliani_121500)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 41×83×83cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má pekný štvorcový tvar, ktorý môžete zladiť so zvyškom nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 83 × 83 cm, výška potom nadobudla hodnotu 41 cm. Taburetka BELIANI sivý menčestrový LEMVIG bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Stojí na nožičkách, pôsobí tak ľahším, elegantnejším dojmom a tiež je umožnený jeho ľahký presun z miesta na miesto. Podstatné prednosti produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Štvorcový tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Vyrobená s drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Kraľuje jej sivá farba Rozmery produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG sa vyšplhali na 41 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274) , Sivý beliani kansas (beliani_74983)

BELIANI sivý zamatový FLAYAT (beliani_204244)

BELIANI sivý zamatový FLAYAT (beliani_204244)
Detail

Nočný stolík – sivá a zlatá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál konštrukcie drevo a preglejka, atypické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 49 × 46 × 38 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho moderní styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Zespodu jsou umístěny 4 atypické nožičky, které jsou zárukou stability. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Obsahuje přidané šuplíky a úložný prostor k uložení menších věcí. Odkládací část nočního stolku vám poslouží k umístění potřebných věcí. Balení je tvořeno jedním nočním stolkem pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI šedý sametový FLAYAT Moderní noční stolek BELIANI nabídne dostatek prostoru pro lampičku nebo třeba rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý zamatový FLAYAT (beliani_204244) , Sivý beliani rovigo (beliani_220607)

Čalúnený BELIANI sivý TAMPA (beliani_73336)

Čalúnený BELIANI sivý TAMPA (beliani_73336)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 30×55×55cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? Potom vás nadchne taburetka BELIANI. Má prívetivý okrúhly tvar, ktorý si skvele porozumie s ostatným vašim nábytkom. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 55 × 55 cm, výška potom bude optimálnych 30 cm. Taburetka Čalúnený BELIANI sivý TAMPA bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí textil. Rozhodujúce parametre produktu Čalúnený BELIANI sivý TAMPA Taburetka pre vaše unavené nohy Okrúhly tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: textil Váš interiér doplní jej sivá farba Rozmery produktu Čalúnený BELIANI sivý TAMPA budú 30 × 55 × 55 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Čalúnený BELIANI sivý TAMPA (beliani_73336) , Beliani sivý menčestrový lemvig (beliani_251274)

BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284)

BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 50 × 45 × 50 cm farba: čierna Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? V případě, že ano, bude pro vás jako dělaný konferenční stolek BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a ještě skvěle vypadá. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že co do rozměrů naměříte 45 × 50 × 50 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI šedá / černá MELODY malý bude pro vás skvělý, jestliže vás těší kulaté kusy nábytku. Významné vlastnosti u produktu BELIANI šedá / černá MELODY malý Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu činí 45 × 50 × 50 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF Získá si vás, pokud máte ve svém hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI šedá / černá MELODY malý dělá přitažlivým černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284) , Sivý mäkký beliani iowa (beliani_73086)

Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO (beliani_252665)

Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO (beliani_252665)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 38×83×83cm (V׊×H) čierna a sivá farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? V tom prípade vás nadchne taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý sa bude perfektne hodiť do vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 83 × 83 cm, výška potom bude príjemných 38 cm. Taburetka Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí polyester. Je postavená na drobné nôžky, čo ju obdaruje ľahkosťou a eleganciou a tiež sa hravo prenáša z miesta na miesto. Základné prednosti produktu Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO Praktický kúsok do vášho domova Štvorcový tvar si perfektne porozumie s interiérom Obohatená o drobné nôžky Materiál taburetky BELIANI: polyester Zvýrazňuje ju čierna a sivá farba Rozmery produktu Záhradný BELIANI sivý s čiernou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO (beliani_252665) , Sivý čalúnený beliani manteo (beliani_71665)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)
Detail

Sedacia súprava s nožičkami, roh: univerzálne, materiál: látka, rozmery: 78×83×83 cm (V׊×H), Premýšľate o výmene vašej starej sedačky za novú? Potom by sa vám mohla hodiť sedacia súprava BELIANI. Jej moderný štýl upúta pozornosť v každom priestore. Sedacia súprava na nožičkách je nielen elegantná, ale aj praktická, navyše uľahčuje upratovanie. Ponúkaný variant je ušitý z látky. Rozmery sedacej súpravy BELIANI dosahujú 78 × 83 × 83 cm (V׊×H). Usadíte sa vo výške 41 cm a hĺbka sedu dosahuje 60 cm. Hmotnosť sedacej súpravy je 20 kg. Hlavné vlastnosti sedacej súpravy BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 Sedacia súprava BELIANI má moderný štýl a poskytne vám vytúžený odpočinok S nožičkami S univerzálnym rohom Materiál: látka Pri sedacej súprave počítajte s rozmermi 78 × 83 × 83 cm (V׊×H) Sedák je umiestnený vo výške 41 cm Počítajte s hĺbkou sedu 60 cm Hmotnosť sedacej súpravy 20 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271) , Beliani sivý zamatový flayat (beliani_204244)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 32×37×37cm (V׊×H) biela a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý hravo zladíte s ostatným vašim nábytkom. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 37 × 37 cm, výška potom bude optimálnych 32 cm. Taburetka Sivý BELIANI KANSAS bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí bavlna. Stojí na drobných nôžkach, vďaka čomu má elegantný šmrnc a tiež sa vďaka nim lepšie prenáša. Zásadné prednosti produktu Sivý BELIANI KANSAS Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Štvorcový tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Dopĺňajú ju nožičky Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zvýrazňuje ju biela a sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI KANSAS budú 32 × 37 × 37 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983) , Čalúnený beliani sivý tampa (beliani_73336)

Sivý BELIANI ROVIGO (beliani_220607)

Sivý BELIANI ROVIGO (beliani_220607)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 36×83×83cm (V׊×H) biela a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom sa vám bude páčiť taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý skvele zapadne do vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 83 × 83 cm, výška potom bude optimálnych 36 cm. Taburetka Sivý BELIANI ROVIGO je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, tvorí ju polyester. Postavená je na drobných nôžkach, vďaka čomu pôsobí elegantným dojmom a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Podstatné prednosti produktu Sivý BELIANI ROVIGO Praktický kúsok do vášho domova Štvorcový tvar si perfektne porozumie s interiérom Obohatená o nožičky Materiál taburetky BELIANI: polyester Zdobí ju biela a sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI ROVIGO sú 36 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI ROVIGO (beliani_220607) , Svetlo sivý čalúnený beliani oslo (beliani_65434)

Sivá BELIANI ALPACA (beliani_161095)

Sivá BELIANI ALPACA (beliani_161095)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 45×65×30 cm (V׊×H), výška sedadla: 45 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, sivá farba Plánujete zakoupení dalšího místa k sezení či jen stylový kousek do vašeho interiéru? Šedá BELIANI ALPACA je tím správným výběrem. Umístíte ji klidně i do menší místnosti, její rozměry dosahují 65 × 30 cm a pokud jde o výšku sedáku, ta dosahuje 45 cm. Na výrobu konstrukce byl použit materiál, kterým je dřevo. Aby se vám na stoličce pohodlně sedělo, budete se starat i o materiál sedáku. Na tento model se používá textil. Podobu stoličky BELIANI doplní šedá. Při jejím používání je nutné myslet i na to, že její nosnost činí 120 kg. Uvnitř balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI váží 4 kg. Hlavní přednosti produktu Šedá BELIANI ALPACA Zakupte si originální stoličku Nabízí výšku sedu 45 cm Rozměry: 65 × 30 cm Stoličce BELIANI patří šedá barva Konstrukce se vyrábí z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI ALPACA (beliani_161095) , Svetlo sivý čalúnený beliani aberdeen (beliani_119601)

Sivá BELIANI BUNNY (beliani_161326)

Sivá BELIANI BUNNY (beliani_161326)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 36×57×31 cm (V׊×H), výška sedadla: 36 cm, hmotnosť: 3 kg, 1 ks v balení, sivá farba Hledáte nové místo k sezení či si chcete jen stylově doplnit interiér? Šedá BELIANI BUNNY pro vás bude opravdu vhodná. Dá se umístit i do menší místnosti díky svým rozměrům 57 × 31 cm, sedák se nachází ve výšce 36 cm. Celá konstrukce byla vytvořena z materiálu, jímž je dřevo. Aby se vám na stoličce příjemně sedělo, určitě vás bude zajímat i z jakého materiálu byl sedák vyroben. V tomto případě se používá textil. Podobu stoličky BELIANI dotváří šedá. Při jejím používání myslete i na to, že její nosnost dosahuje 120 kg. Balení disponuje jednou stoličkou. Stolička BELIANI disponuje hmotností 3 kg. Rozhodující vlastnosti produktu Šedá BELIANI BUNNY Pořiďte si originální stoličku Výška sedu činí 36 cm Rozměry: 57 × 31 cm Stoličce BELIANI náleží šedá barva Konstrukci tvoří... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI BUNNY (beliani_161326) , Beliani sivý/čierny melody malý (beliani_318284)

Sivá BELIANI LAMB (beliani_169385)

Sivá BELIANI LAMB (beliani_169385)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: polyester, nosnosť: 110 kg, rozmery stoličky: 36×61×34 cm (V׊×H), výška sedadla: 36 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, sivá farba Poohlížíte se po dalším místě k sezení či hledáte nový stylový doplněk do bytu? Šedá BELIANI LAMB pro vás bude tou pravou volbou. Najdete pro ni místo i v malé místnosti, její rozměry jsou pouze 61 × 34 cm, sedák se nachází ve výšce 36 cm. Celá konstrukce je zhotovena z materiálu, jímž je dřevo. Pokud chcete, aby se vám na stoličce pohodlně sedělo, měl by vás zajímat i materiál sedáku. U tohoto modelu jej tvoří polyester. Specifický vzhled stoličky BELIANI má na starosti šedá. Při jejím používání byste neměli zapomínat ani na to, že má nosnost 110 kg. Balení disponuje jednou stoličkou. Stolička BELIANI disponuje hmotností 4 kg. Klíčové přednosti produktu Šedá BELIANI LAMB Odměňte se zajímavou stoličkou Je opatřena výškou sedu 36 cm Rozměry: 61 × 34 cm Stoličce BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI LAMB (beliani_169385) , Sivý beliani na kávu chester (beliani_71869)

Sivý mäkký BELIANI IOWA (beliani_73086)

Sivý mäkký BELIANI IOWA (beliani_73086)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 35×33×33cm (V׊×H) sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? V tom prípade by sa vám mohla hodiť taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorým môžete doplniť interiér izby. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 33 × 33 cm, na výšku to potom bude príjemných 35 cm. Taburetka Sivý mäkký BELIANI IOWA bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára polyester. Možno na nej nájsť nožičky, vďaka čomu pôsobí elegantným dojmom ak tomu ju ľahšie prenesiete z miesta na miesto. Zaujímavé prednosti produktu Sivý mäkký BELIANI IOWA Zamilujete si ju na prvé posedenie Okrúhly tvar ľahko zladíte s interiérom Obohatená o drobné nôžky Materiál taburetky BELIANI: polyester Zdobí ju sivá farba Rozmery produktu Sivý mäkký BELIANI IOWA sa vyšplhali na 35 × 33 × 33 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý mäkký BELIANI IOWA (beliani_73086) , Beliani so zásuvkou sivý clio (beliani_294922)

Sivý čalúnený BELIANI MANTEO (beliani_71665)

Detail

Taburetka na nožičkách, tvar obdĺžnikový, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 42×50×39cm (V׊×H) biela a sivá farba Máte po dlhom dni unavené nohy a chcete si ich pohodlne natiahnuť? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má sympatický obdĺžnikový tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 50 × 39 cm, výška potom bola navrhnutá s 42 cm. Taburetka Sivý čalúnený BELIANI MANTEO je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí bavlna. Stojí na drobných nôžkach, pôsobí tak ľahším, elegantnejším dojmom a lepšie sa prenáša z miesta na miesto. Zaujímavé vlastnosti produktu Sivý čalúnený BELIANI MANTEO Pohodlná taburetka do vášho domova Obdĺžnikový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Stojí na drobných nôžkach Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju biela a sivá farba Rozmery produktu Sivý čalúnený BELIANI MANTEO majú hodnoty 42 × 39 × 50 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý čalúnený BELIANI MANTEO (beliani_71665) , Dantoy kávový set (5701217056419)

2-miestna BELIANI sivá ASNES (beliani_236711)

Detail

Pohovka dvojmiestna, materiál: polyester, rozmery: 80×110×80 cm (V׊×H), sivá farba Máte v úmyslu vyměnit vaši starou pohovku za novou? Pak by vám mohla přijít vhod pohovka BELIANI. Pohovka na nožičkách působí moderně, navíc u ní oceníte snadnější úklid. Rozměry pohovky BELIANI činí 80 × 110 × 80 cm (V׊×H). Pohovka disponuje výškou sedu 46 cm a hloubka sedu dosahuje 52 cm. Hmotnost pohovky činí 16 kg. Pro pohovku BELIANI byla zvolena šedá barva. Klíčové vlastnosti pohovky 2místná BELIANI šedá ASNES Pohovka BELIANI vám nabídne vytoužený odpočinek S nožičkami Použitým materiálem je polyester Pohovka disponuje rozměry 80 × 110 × 80 cm (V׊×H) Sedák je umístěn ve výšce 46 cm Hloubka sedu činí 52 cm Pohovka o hmotnosti 16 kg Barvou pohovky BELIANI je šedá (alza.sk)

Podobné produkty ako 2-miestna BELIANI sivá ASNES (beliani_236711) , Koala vývrtka na víno imitácia drevo (6259mm01koa)

Dvojmiestna BELIANI sivá zamatová RONNEBY (beliani_202588)

Detail

Pohovka dvojmiestna, materiál: látka, rozmery: 88×140×78 cm (V׊×H), sivá farba Hodila by se vám nová pohovka? Potom byste mohli být spokojeni s pohovkou BELIANI. Pohovka na nožičkách patří k nejoblíbenějším, navíc ulehčuje úklid. Nabízená varianta je ušitá z látky. Rozměry pohovky BELIANI jsou 88 × 140 × 78 cm (V׊×H). Usadíte se ve výšce 48 cm a hloubka sedu dosahuje 56 cm. Hmotnost pohovky činí 35 kg. Pro pohovku BELIANI byla použita šedá barva. Klíčové přednosti pohovky Dvoumístná BELIANI šedá sametová RONNEBY Pohovka BELIANI vám nabídne vytoužený odpočinek S nožičkami Materiál: látka Rozměry pohovky jsou 88 × 140 × 78 cm (V׊×H) Sedák se nachází ve výšce 48 cm Hloubka sedu činí 56 cm Hmotnost pohovky 35 kg Barvou pohovky BELIANI je šedá (alza.sk)

Podobné produkty ako Dvojmiestna BELIANI sivá zamatová RONNEBY (beliani_202588) , Tmavo sivý čalúnený beliani chesterfield wisconsin (beliani_73098)

BELIANI zo sivého zamatu AMTRAK (beliani_120112)

BELIANI zo sivého zamatu AMTRAK (beliani_120112)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: umelý zamat, rozmery: 40 × 45 × 80 cm farba: čierna Rádi byste si pořídili nový nábytek? Pokud kýváte hlavou, že ano, bude pro vás jako dělaný konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že disponuje rozměry 45 × 40 × 80 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, jímž je umělý samet. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří dřevo. BELIANI z šedého sametu AMTRAK bude dělaný jako pro vás, jestliže vám činí radost obdélníkové kusy nábytku. Velkým plus je i vestavěný úložný prostor. Zajisté váš potěší úložný prostor ve formě šuplíků. Základní parametry u produktu BELIANI z šedého sametu AMTRAK Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Tento typ má rozměry 45 × 40 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zo sivého zamatu AMTRAK (beliani_120112) , Záhradný beliani sivý s čiernou rovigo (beliani_252665)

Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO (beliani_65434)

Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO (beliani_65434)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar obdĺžnikový, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 46×95×71cm (V׊×H) strieborná a sivá farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V tom prípade si zamilujete taburetku BELIANI. Má príjemný obdĺžnikový tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 95 × 71 cm, výška potom bude príjemných 46 cm. Taburetka Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO je vyhotovená z patrične odolného materiálu, tvorí ju polyester. Možno na nej nájsť nožičky, vďaka čomu pôsobí elegantným dojmom a tiež sa bude vďaka nim lepšie prenášať. Základné parametre produktu Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Obdĺžnikový tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok S nožičkami Materiál taburetky BELIANI: polyester Kraľuje jej strieborná a sivá farba Rozmery produktu Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO majú hodnoty 46 × 71 × 95 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO (beliani_65434) , Dantoy thorbjorn kávový set (5701217048605)

Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN (beliani_119601)

Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN (beliani_119601)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar obdĺžnikový, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 41×80×80cm (V׊×H) strieborná a sivá farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? Potom vás určite osloví taburetka BELIANI. Má pekný obdĺžnikový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 80 × 80 cm, výška potom bola navrhnutá s 41 cm. Taburetka Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN je vyhotovená z veľmi odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí polyester. Stojí na drobných nôžkach, čo jej prepožičalo eleganciu a ľahkosť a tiež sa lepšie prenáša. Významné vlastnosti produktu Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN Dizajnový kúsok do vášho domova Obdĺžnikový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru S drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: polyester Váš interiér doplní jej strieborná a sivá farba Rozmery produktu Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN sa vyšplhali na 41 × 80... (alza.sk)

Podobné produkty ako Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN (beliani_119601) , Kesper, motív kávový popis (77594)

BELIANI grafitovo sivá čalúnená ABERDEEN (beliani_118631)

Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 41×80×80cm (V׊×H) strieborná a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom bude pre vás ako stvorená taburetka BELIANI. Má sympatický štvorcový tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 80 × 80 cm, výška potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI grafitovo sivá čalúnená ABERDEEN je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, vytvára ju polyester. Výrobca jej dodal nožičky, čo jej pridáva na elegantnom dojme a k tomu sa lepšie prenáša. Významné funkcie produktu BELIANI grafitovo sivá čalúnená ABERDEEN Taburetka pre vaše unavené nohy Štvorcový tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom S nožičkami Materiál taburetky BELIANI: polyester Zdobí ju strieborná a sivá farba Rozmery produktu BELIANI grafitovo sivá čalúnená ABERDEEN sú 41 × 80 × 80 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI grafitovo sivá čalúnená ABERDEEN (beliani_118631) , Bino dětský kávový set (4019359833968)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, rozkladací, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, prekrížené nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, sivá farba, rozmery 46 × 40 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 4 prekrížené nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Kľúčové prednosti produktu Sivý BELIANI na kávu CHESTER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú prekrížené nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Povrch je v matnej úprave... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869) , Invisibobble® flores & bloom hairhalo margarita bonita (4063528004413)

BELIANI so zásuvkou sivý CLIO (beliani_294922)

BELIANI so zásuvkou sivý CLIO (beliani_294922)
Detail

Nočný stolík – strieborná a sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevo a drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 51 × 45 × 40 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Součástí stolku jsou 4 nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Úklid tak bude snazší a navíc bude vzduch pod stolkem cirkulovat. Vyznačuje se přidanými šuplíky i úložným prostorem k uložení menších věcí. Odkládací část nočního stolku vám poslouží k umístění potřebných věcí. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Klíčové přednosti produktu BELIANI se zásuvkou šedý CLIO Moderní noční stolek BELIANI přináší dostatek prostoru pro budík či... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so zásuvkou sivý CLIO (beliani_294922) , Biely koberec imitácia králičej kožušiny undara, 250287 (beliani_250287)

Zamatová 2-miestna BELIANI sivá MAURA (beliani_247482)

Detail

Pohovka dvojmiestna, materiál: látka, rozmery: 83×130×78 cm (V׊×H), sivá farba Přemýšlíte o výměně vaší staré pohovky za novou? Pak by vás mohla zaujmout pohovka BELIANI. Pohovka je díky nožičkám velmi oblíbená a elegantní, a navíc usnadňuje úklid. Nabízená varianta je ušitá z látky. Rozměry pohovky BELIANI jsou 83 × 130 × 78 cm (V׊×H). Pohovka disponuje výškou sedu 47 cm a hloubka sedu dosahuje 50 cm. Hmotnost pohovky se rovná 33 kg. Pro pohovku BELIANI byla vybrána šedá barva. Zásadní vlastnosti pohovky Sametová 2místná BELIANI šedá MAURA Pohovka BELIANI vám přináší vytoužený odpočinek S nožičkami Výrobní materiál: látka U pohovky počítejte s rozměry 83 × 130 × 78 cm (V׊×H) Sedák má výšku 47 cm Počítejte s hloubkou sedu 50 cm Hmotnost pohovky 33 kg Barva pohovky BELIANI je šedá (alza.sk)

Podobné produkty ako Zamatová 2-miestna BELIANI sivá MAURA (beliani_247482) , Beliani, sivý menčestrový rohový modul lemvig, 251271 (beliani_251271)

BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN (beliani_70044)

BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN (beliani_70044)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar obdĺžnikový, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 40×72×42cm (V׊×H) sivá farba Máte po dlhom dni unavené nohy a chcete si ich pohodlne natiahnuť? V takom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má klasický obdĺžnikový tvar, ktorý ľahko zladíte s interiérom vášho domova. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 72 × 42 cm, výška potom bude príjemných 40 cm. Taburetka BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí textil. Stojí na nožičkách, čo jej prepožičalo eleganciu a ľahkosť a tiež sa vďaka nim lepšie prenáša. Zásadné funkcie produktu BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Obdĺžnikový tvar ľahko zladíte s interiérom Stoja na nožičkách Materiál taburetky BELIANI: textil Zvýrazňuje ju sivá farba Rozmery produktu BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN sa vyšplhali na 40 × 42 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI Chesterfield v sivej farbe MICHIGAN (beliani_70044) , Beliani, 1-miestny sivý modul evja, 246526 (beliani_246526)

Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN (beliani_73098)

Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 32×30×30cm (V׊×H) sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má pekný štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 30 × 30 cm, výška potom bude príjemných 32 cm. Taburetka Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, tvorí ju textil. Zásadné prednosti produktu Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN Praktický kúsok do vášho domova Štvorcový tvar si skvele porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: textil Zvýrazňuje ju sivá farba Rozmery produktu Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN sa vyšplhali na 32 × 30 × 30 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN (beliani_73098) , Sivý beliani puf 40 × 40 cm kayseri (beliani_172319)

Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634)

Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634)
Detail

Posteľ – 101 × 220 cm (Š×D), výška 110 cm, jednolôžko, s čelom, materiál drevo a polyester, moderný štýl, dekor dreva topoľ, pre matrac 100 × 200 cm, s roštom, sivá farba Plánujete si zaobstarať novú posteľ, ktorá by zapadla do vašej spálne? Potom vám určite padne do oka posteľ BELIANI. Spánok je potrebný k nášmu správnemu fungovaniu, preto si dajte na výbere postele záležať. Jednolôžková posteľ je ideálna pre väčšie deti aj dospelých. Posteľ meria 110 × 101 × 220 cm (v × š × h). Zatiaľ čo jej sivá farba ponúka pekný vzhľad, kvalitný materiál zase prispeje k dlhej životnosti, vďaka čomu bude posteľ slúžiť na pohodlný spánok dlhé roky. Výrobným materiálom postele je drevo a polyester. Nielenže posteľ BELIANI skvele vyzerá, ale prináša do domova tiež moderný štýl. Kľúčové prednosti produktu Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES Kvalitná posteľ BELIANI je vybavená čelom Meria 110 × 101 × 220 cm (v × š × h) Na jej výrobu bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevo a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634) , Beliani puf svetlo sivý 46 × 48 cm dalama (beliani_135554)

Sivá BELIANI s úložným priestorom TRICERATOPS (beliani_169393)

Sivá BELIANI s úložným priestorom TRICERATOPS (beliani_169393)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: polyester, nosnosť: 110 kg, rozmery stoličky: 56×92×42 cm (V׊×H), výška sedadla: 56 cm, hmotnosť: 5 kg, 1 ks v balení, sivá farba Potřebujete další místo k sezení nebo jenom chcete oživit svůj interiér? Šedá BELIANI s uložným prostorem TRICERATOPS bude ideálním výběrem. Vejde se i do malé místnosti, její rozměry činí pouze 92 × 42 cm a výšku sedáku očekávejte 56 cm. Konstrukce je vytvořena z materiálu, kterým je dřevo. Aby pro vás stolička byla příjemná a pohodlná, budete se starat i o materiál sedáku. U tohoto modelu jej tvoří polyester. Celkový vzhled stoličky BELIANI doplňuje šedá. Při její koupi také myslete na to, že disponuje nosností 110 kg. V balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI má hmotnost 5 kg. Zajímavé funkce produktu Šedá BELIANI s uložným prostorem TRICERATOPS Pořiďte si zajímavou stoličku Nabízí výšku sedu 56 cm Rozměry: 92 × 42 cm Stoličce BELIANI vévodí šedá barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI s úložným priestorom TRICERATOPS (beliani_169393) , Beliani puf tmavo sivý 40 × 40 cm hirri (beliani_117931)

Sivý držiak na kávové filtre Fackelmann Eco

Sivý držiak na kávové filtre Fackelmann Eco
Detail

Sivý držiak na kávové filtre Fackelmann Eco (bonami.sk)

Podobné produkty ako Sivý držiak na kávové filtre Fackelmann Eco , Extol vrtáky sds plus do betónu, súprava 6ks (23901)

BELIANI v svetlo sivom/betónovom odtieni ADENA (beliani_162958)

BELIANI v svetlo sivom/betónovom odtieni ADENA (beliani_162958)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 43 × 100 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? V případě, že ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je sympaticky praktický, a navíc bude dobře vypadat. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má rozměry 43 × 60 × 100 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, kterým je MDF. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI ve světle šedém/betonovém odstínu ADENA bude dělaný jako pro vás, pokud vás těší obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé funkce u produktu BELIANI ve světle šedém/betonovém odstínu ADENA Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 43 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Zalíbí se vám, pokud hledáte obdélníkové kusy nábytku BELIANI ve světle šedém/betonovém odstínu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI v svetlo sivom/betónovom odtieni ADENA (beliani_162958) , Beliani, ozdobný vankúš 30 × 45 cm sivý kirikkale, 174321 (beliani_174321)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 42 × 100 cm farba: čierna a sivá Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a ještě skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že disponuje rozměry 42 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. Konečný design stolku podpořila povrchová úprava v matu. BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON bude pro vás perfektní, pokud jste si oblíbili obdélníkové kusy nábytku. Stěžejní parametry u produktu BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu jsou 42 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105) , Beliani, dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý konni, 203176 (beliani_203176)

BELIANI, 1-miestny sivý modul EVJA, 246526 (beliani_246526)

BELIANI, 1-miestny sivý modul EVJA, 246526 (beliani_246526)
Detail

Sedacia súprava s nožičkami, materiál: umelý zamat, rozmery: 84×65×85 cm (V׊×H), Plánujete zakúpenie novej sedačky? Potom by správnou voľbou mohla byť sedacia súprava BELIANI. Jej klasický štýl neprehliadnete. Sedacia súprava na nožičkách pôsobí moderne, tiež sa pod ňou ľahšie upratuje. Materiálom ponúkaného variantu je umelý zamat. Rozmery sedacej súpravy BELIANI dosahujú 84 × 65 × 85 cm (V׊×H). Súprava disponuje výškou sedu 48 cm a hĺbka sedu je 85 cm. Sedacia súprava váži 14 kg. Zásadné vlastnosti sedacej súpravy BELIANI, 1-miestny sivý modul EVJA, 246526 Sedacia súprava BELIANI má klasický štýl a dokáže poskytnúť vytúžený odpočinok S nožičkami Materiál je umelý zamat Rozmery sedacej súpravy sú 84 × 65 × 85 cm (V׊×H) Výška sedáka je 48 cm Počítajte s hĺbkou sedu 85 cm Sedacia súprava s hmotnosťou 14 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, 1-miestny sivý modul EVJA, 246526 (beliani_246526)

Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)

Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade sa vám bude páčiť taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 40 × 40 cm, výška potom bude príjemných 40 cm. Taburetka Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI je vyhotovená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára bavlna. Zaujímavé parametre produktu Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI Zamilujete si ju na prvé posedenie Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI sú 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)

Sivá zamatová BELIANI s úložným priestorom DOGGY (beliani_231420)

Sivá zamatová BELIANI s úložným priestorom DOGGY (beliani_231420)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 38×62×36 cm (V׊×H), výška sedadla: 38 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, sivá farba Sháníte další nové místo k sezení či stylový doplněk pro oživení interiéru? Šedá sametová BELIANI s úložným prostorem DOGGY vám toto nabízí. Vejde se vám i do malého prostoru se svými rozměry 62 × 36 cm a výška sedáku je potom 38 cm. Konstrukce se vyrábí z materiálu, jímž je dřevo. Aby posezení na stoličce bylo pohodlné, musíte znát i materiál sedáku. V tomto případě se používá textil. Specifický vzhled stoličky BELIANI ladí šedá. Konečnou podobu v tomto případě zajišťuje lesklá úprava. Při jejím používání nezapomínejte ani na to, že vám nabízí nosnost 120 kg. V balení najdete jednu stoličku. Stolička BELIANI disponuje hmotností 4 kg. Významné vlastnosti produktu Šedá sametová BELIANI s úložným prostorem DOGGY Zakupte si originální stoličku Připravte se na sezení ve výšce 38... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá zamatová BELIANI s úložným priestorom DOGGY (beliani_231420)

BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117931)

BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117931)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) béžová a sivá farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? Potom si zamilujete taburetku BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 40 × 40 cm, výška je potom príjemných 40 cm. Taburetka BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, vytvára ju bavlna. Zaujímavé prednosti produktu BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI Praktický kúsok do vášho domova Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju béžová a sivá farba Rozmery produktu BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI budú 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117931)

BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135554)

BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135554)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 48×46×46cm (V׊×H) béžová a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom nedáte dopustiť na taburetku BELIANI. Má pekný okrúhly tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 46 × 46 cm, výška potom bude príjemných 48 cm. Taburetka BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí juta a bavlna. Podstatné prednosti produktu BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Okrúhly tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Formuje ju béžová a sivá farba Rozmery produktu BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA majú hodnoty 48 × 46 × 46 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135554)

BELIANI puf tmavo sivá 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139888)

Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 44×44×44cm (V׊×H) béžová a sivá farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má prívetivý štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na rozmery tohto modelu, tie sú 44 × 44 cm, výška potom bude príjemných 44 cm. Taburetka BELIANI puf tmavo sivá 44 × 44 cm KIRAMA bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára juta a bavlna. Rozhodujúce prednosti produktu BELIANI puf tmavo sivá 44 × 44 cm KIRAMA Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Váš interiér doplní jej béžová a sivá farba Rozmery produktu BELIANI puf tmavo sivá 44 × 44 cm KIRAMA budú 44 × 44 × 44 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf tmavo sivá 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139888)

BELIANI, Ozdobný vankúš 30 × 45 cm sivý KIRIKKALE, 174321 (beliani_174321)

BELIANI, Ozdobný vankúš 30 × 45 cm sivý KIRIKKALE, 174321 (beliani_174321)
Detail

Vankúš – dekoračný, obdĺžnikový tvar, rozmery 45 × 30 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu v obývacím pokoji, ale také skvěle poslouží jako doplňkový polštářek do ložnice. Oblíbené obdélníkové provedení vám nabídne rozměry 45 × 30 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna. Výplň tvoří polyester. Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva. Hlavní přednosti produktu BELIANI, Ozdobný polštář 30 x 45 cm šedý KIRIKKALE, 174321 Polštář BELIANI vám bude skvělým společníkem Řadí se mezi dekorační polštáře Má vkusné obdélníkové zpracování Jeho rozměry jsou 45 × 30 cm Výrobním materiálem výplně je polyester Povlak tvoří bavlna Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva Oblíbíte si jeho háčkované provedení Je oblíbený pro své relaxační účinky Dodejte svému interiéru osobitost dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl vytvořen s cílem uspokojit náročné požadavky zákazníků. Charakterizuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Ozdobný vankúš 30 × 45 cm sivý KIRIKKALE, 174321 (beliani_174321)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý PAIKA, 182701 (beliani_182701)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý PAIKA, 182701 (beliani_182701)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI bude skvělým doplňkem sedací soupravy v obývacím pokoji a zároveň se hodí i jako elegantní prvek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Výrobním materiálem povlaku je bavlna a polypropylen. Jeho výplň tvoří polyester. Zajímavé provedení podtrhuje šedá barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 45 cm šedá PAIKA, 182701 Polštář BELIANI vám bude skvělým společníkem Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Nabídne rozměry 45 × 45 cm Výrobce pro výrobu výplně vybral kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak tvoří bavlna a polypropylen Zajímavé ztvárnění navíc umocňuje šedá barva Charakterizuje jej háčkované provedení Nabízí relaxační účinky Osvěžte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl zhotoven s cílem vyhovět specifickým požadavkům zákazníků.... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý PAIKA, 182701 (beliani_182701)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý KONNI, 203176 (beliani_203176)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý KONNI, 203176 (beliani_203176)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Vkusné čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Výrobce ke zhotovení povlaku vybral kvalitní materiál, jakým je bavlna. Jeho výplň tvoří polyester. K zajímavému provedení přispívá šedá barva. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 45 cm šedý KONNI, 203176 Polštář BELIANI se vám bude líbit Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové vyhotovení Jeho rozměry jsou 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří bavlna Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva Je pro něj charakteristické háčkované provedení Poskytuje relaxační účinky Dejte svému domovu nový rozměr s dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl zhotoven s cílem vyhovět specifickým... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý KONNI, 203176 (beliani_203176)

BELIANI s úložným priestorom sivá z umelej kože JUMBO (beliani_245034)

BELIANI s úložným priestorom sivá z umelej kože JUMBO (beliani_245034)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: umelá koža, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 38×34×63 cm (V׊×H), výška sedadla: 38 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, sivá farba Toužíte po dalším místě k sezení nebo jen novém doplňku do vašeho interiéru? BELIANI s úložným prostorem šedá z umělé kůže JUMBO se vám zajisté bude hodit. Dá se umístit i do menší místnosti díky svým rozměrům 34 × 63 cm a výšku sedáku očekávejte 38 cm. Na výrobu konstrukce byl použit materiál, kterým je dřevo. Pokud chcete, aby se vám na stoličce pohodlně sedělo, bude pro vás důležitý i materiál sedáku. S tímto modelem se pojí umělá kůže. Design stoličky BELIANI tvoří šedá. Při jejím používání nezapomínejte ani na to, že její nosnost dosahuje 120 kg. V balení na vás čeká jedna stolička. Stolička BELIANI dosahuje hmotnosti 4 kg. Stěžejní parametry produktu BELIANI s úložným prostorem šedá z umělé kůže JUMBO Pořiďte si originální stoličku Výška sedu činí 38 cm Rozměry:... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s úložným priestorom sivá z umelej kože JUMBO (beliani_245034)

Polohovacie TV kreslo TV-4086 látka imitácia kože Autronic Sivá

Detail

Elegantné, extra polstrované a veľmi pohodlné polohovateľné TV a relaxačné kreslo. Poťah je z hnedej alebo sivej látky v dekore kože.Kostra je z masívneho dreva. Mechanická konštrukcia je kovová s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej farbe. Výplň z PU peny 28 kg/m2 na sedacích plochách, 22 kg/m2 na ostatných plochách. V miestach sedáku sú vlnovcové pružiny a elastické popruhy pre spevnenie.Funkcia - polohovateľné v dvoch pozíciách s aretáciou. Nosnosť kresla je 130 kg.Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Hodí sa do akokoľvek štýlovo zariadeného interiéru a v každom bude pôsobiť ako skvelý a hlavne pohodlný solitér.Farba:hnedásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester (gr. 280 g / m2) / masívna a kovová konštrukcia / PU penaRozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 96/166 cmvýška: 105 cmšírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 50 cmNosnosť:130 kgHmotnosť:35 kgDodáva sa v demonte. (inpostele.sk)

Podobné produkty ako Polohovacie TV kreslo TV-4086 látka imitácia kože Autronic Sivá

Sivá jedálenská stolička z imitácie kože DAN–FORM Denmark Pitch

Sivá jedálenská stolička z imitácie kože DAN–FORM Denmark Pitch
Detail

Kolekcia Pitch ponúka moderné jedálenské stoličky, ktoré sa dokonale hodia k malým aj veľkým stolom. Ak hľadáte pohodlie v štýlovej podobe, zamilujete si ho na prvý pohľad a posedenie. Trochu viac si posvietime na čalúnenie tohto kusu. V skutočnosti je vyrobená z umelej kože, čo je veľmi cenovo výhodný variant pravej kože. Je vhodná pre alergikov, pretože s pravou kožou má spoločný len vzhľad. Je vysokoodolná voči oderu, veľmi pevná a priedušná. To je užitočné najmä v lete, keď sa nebudete nepríjemne potiť a nebudete mať nepríjemný lepkavý pocit pri sedení. Má síce kratšiu životnosť ako pravá koža, ale pri správnej starostlivosti a údržbe vydrží spokojne niekoľko rokov. Poznajte značku DAN-FORM Denmark: Dánska nábytkárska značka DAN-FORM Denmark si dala za cieľ ponúkať široký sortiment moderného nábytku, ktorý sa môže pochváliť prvotriednym spracovaním a vysokou dizajnovou hodnotou. Dôraz sa potom kladie aj na prejavenie lásky k prírode v každej fáze výrobného procesu - používanie bezpečných, ekologických materiálov a recyklácia. Výrobky navrhli interní dizajnéri aj hosťujúci dizajnéri: štúdio Says Who, Marianne Bjarløv, Jørgen Mensen a Bjarke Boganik Nielsen. DAN-FORM je jedna z najinovatívnejších severských značiek. Ich prvá stolička uzrela svetlo sveta v roku 1992 a v súčasnosti sa väčšina výrobkov z ich dielní posiela do viac ako 48 krajín sveta. Kusy sú vhodné do domácností aj verejných priestorov. Pozrite si video o tejto stoličke v inom farebnom prevedení: (bonami.sk)

Podobné produkty ako Sivá jedálenská stolička z imitácie kože DAN–FORM Denmark Pitch

Polohovacie TV kreslo TV-4086 látka imitácia kože Autronic Sivá

Detail

Elegantné, extra polstrované a veľmi pohodlné polohovateľné TV a relaxačné kreslo. Poťah je z hnedej alebo sivej látky v dekore kože.Kostra je z masívneho dreva. Mechanická konštrukcia je kovová s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej farbe. Výplň z PU peny 28 kg/m2 na sedacích plochách, 22 kg/m2 na ostatných plochách. V miestach sedáku sú vlnovcové pružiny a elastické popruhy pre spevnenie.Funkcia - polohovateľné v dvoch pozíciách s aretáciou. Nosnosť kresla je 130 kg.Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Hodí sa do akokoľvek štýlovo zariadeného interiéru a v každom bude pôsobiť ako skvelý a hlavne pohodlný solitér.Farba:hnedásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester (gr. 280 g / m2) / masívna a kovová konštrukcia / PU penaRozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 96/166 cmvýška: 105 cmšírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 50 cmNosnosť:130 kgHmotnosť:35 kgDodáva sa v demonte. (dekorhome.sk)

Podobné produkty ako Polohovacie TV kreslo TV-4086 látka imitácia kože Autronic Sivá

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 x 45 cm sivý LALAM, 203186 (beliani_203186)

Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI skvěle ozdobí sedací soupravu v obývacím pokoji a může být také využit jako elegantní doplňkový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Výrobce pro výrobu povlaku vybral kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Jeho výplň tvoří polyester. Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 45 cm šedý LALAM, 203186 Polštář BELIANI je velice příjemný Je zařazen mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Jeho rozměry jsou 45 × 45 cm K výrobě výplně posloužil kvalitní materiál, jakým je polyester Jeho povlak tvoří bavlna a polypropylen Zajímavé provedení podtrhuje šedá barva Charakterizuje jej prošívané provedení Poskytuje relaxační účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl vytvořen s cílem... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 x 45 cm sivý LALAM, 203186 (beliani_203186)

BELIANI, Detský vankúš hviezda 40 × 40 cm, sivý BHOPAL, 243772 (beliani_243772)

BELIANI, Detský vankúš hviezda 40 × 40 cm, sivý BHOPAL, 243772 (beliani_243772)
Detail

Vankúš – dekoračný, atypický tvar, rozmery 40 × 40 cm, materiál výplne polyester, detský, vzor hviezdy Dekorační polštář BELIANI je ideální pro doplnění sedací soupravy v obývacím pokoji a může sloužit také jako stylový polštářek do ložnice. Vkusné atypické provedení nabídne rozměry 40 × 40 cm. K výrobě povlaku byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně bavlna. Výplň polštáře tvoří polyester. Zajímavé provedení podtrhuje černá a šedá barva a svěží nádech přináší hvězdy. Balení obsahuje jeden polštář BELIANI. Klíčové přednosti produktu BELIANI, Dětský polštář hvězda 40 x 40 cm, šedý BHOPAL, 243772 Polštář BELIANI je skvělou volbou Patří mezi dekorační polštáře Má vkusné atypické zpracování Jeho rozměry činí 40 × 40 cm Ke zhotovení výplně posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří bavlna Zajímavé ztvárnění navíc umocňuje černá a šedá barva Atmosféru dotváří hvězdy V balení najdete jeden polštář BELIANI Oceníte jeho prošívané provedení Děti si... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Detský vankúš hviezda 40 × 40 cm, sivý BHOPAL, 243772 (beliani_243772)

BELIANI, Sada 2 bavlnených vankúšov 45 × 45 sivá FATSIA, 253631 (beliani_253631)

BELIANI, Sada 2 bavlnených vankúšov 45 × 45 sivá FATSIA, 253631 (beliani_253631)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová, ružová, sivá a zelená farba Po náročném dni si užijte zaslouženou relaxaci a nechte svou hlavu a krk odpočinout na polštáři nejvyšší kvality. Klasický polštář BELIANI je důležitým faktorem pro zajištění kvalitního spánku. Oblíbené čtvercové zpracování disponuje rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna. Výplň polštáře tvoří polyester. Designové provedení umocňuje béžová, růžová, šedá a zelená barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 bavlněných polštářů 45 x 45 šedých FATSIA, 253631 Polštář BELIANI slouží k podpoře hlavy a krku při spánku nebo relaxaci Je zařazen mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Disponuje rozměry 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak polštáře tvoří bavlna K designovému ztvárnění přispívá béžová, růžová, šedá a zelená barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 bavlnených vankúšov 45 × 45 sivá FATSIA, 253631 (beliani_253631)

BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm sivá CIDE, 257544 (beliani_257544)

BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm sivá CIDE, 257544 (beliani_257544)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dopřejte si patřičnou relaxaci po náročném dni a nechte hlavu a krk spočinout na kvalitním polštáři. Klasický polštář BELIANI má pozitivní vliv na spánek a zajišťuje ničím nerušenou noc. Vkusné čtvercové zpracování vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář má jak povlak, tak výplň z polyesteru, takže si můžete být jisti, že jen tak nevybledne. Designové provedení umocňuje šedá barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm šedá CIDE, 257544 Polštář BELIANI je určen k podpoře hlavy a krku během spánku nebo odpočinku Patří mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Disponuje rozměry 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak polštáře tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva Oblíbíte si jeho prošívané vyhotovení Vyniká relaxačními účinky Skvělá volba polštáře pro... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm sivá CIDE, 257544 (beliani_257544)

Sivé prestieranie z imitácie kože ZicZac Troja, 33 x 45 cm

Sivé prestieranie z imitácie kože ZicZac Troja, 33 x 45 cm
Detail

Okoreňte vzhľad svojho jedálenskom stola prestieraním ZicZac Troja. Vyrobené sú z imitácie kože, ktorá verne napodobňuje vzhľad tej pravej. Nielen teda, že stôl štýlovo ozvláštni, ochráni ho navyše pred prípadným poškriabaním či drobným zničením. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Sivé prestieranie z imitácie kože ZicZac Troja, 33 x 45 cm

BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov 45 × 45 cm sivá LALAM, 319864 (beliani_319864)

Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu v obývacím pokoji, ale také skvěle poslouží jako doplňkový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení nabídne rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Výplň polštáře tvoří polyester. Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 dekorativních polštářů 45 x 45 cm šedá LALAM, 319864 Polštář BELIANI je velice příjemný Patří mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Nabídne rozměry 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak tvoří bavlna a polypropylen Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva Oceníte jeho prošívané provedení Může se pochlubit relaxačními účinky Vylepšete svůj domov dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl navržen tak, aby splňoval... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov 45 × 45 cm sivá LALAM, 319864 (beliani_319864)

BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov 45 × 45 cm sivá LUPINE, 205346 (beliani_205346)

BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov 45 × 45 cm sivá LUPINE, 205346 (beliani_205346)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, sivá farba Dekorační polštář BELIANI bude skvěle vypadat na sedací soupravě v obývacím pokoji, ale také se hodí jako dekorační polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové zpracování nabízí rozměry 45 × 45 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové ztvárnění podtrhuje šedá barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 dekorativních polštářů 45 x 45 cm šedé LUPINE, 205346 Polštář BELIANI je skvělou volbou Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové provedení Disponuje rozměry 45 × 45 cm Pro zhotovení výplně zvolil výrobce kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak polštáře tvoří bavlna a polyester K designovému ztvárnění přispívá šedá barva Umocňuje jej prošívané provedení Jde o polštář s relaxačními účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl vytvořen s cílem... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 dekoratívnych vankúšov 45 × 45 cm sivá LUPINE, 205346 (beliani_205346)
Kávový BELIANI sivý imitácia betónu BONITA (beliani_121500), Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983), Sivý BELIANI ROVIGO (beliani_220607), BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274), Sivý mäkký BELIANI IOWA (beliani_73086), Sivý čalúnený BELIANI MANTEO (beliani_71665), BELIANI sivý zamatový FLAYAT (beliani_204244), Čalúnený BELIANI sivý TAMPA (beliani_73336), Svetlo sivý čalúnený BELIANI OSLO (beliani_65434), Svetlo sivý čalúnený BELIANI ABERDEEN (beliani_119601), BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284), Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869), BELIANI so zásuvkou sivý CLIO (beliani_294922), Dantoy Kávový set (5701217056419), KOALA Vývrtka na víno imitácia drevo (6259MM01KOA), Tmavo sivý čalúnený BELIANI Chesterfield WISCONSIN (beliani_73098), Záhradný BELIANI sivý s čiernou ROVIGO (beliani_252665), Dantoy Thorbjorn kávový set (5701217048605), Kesper, motív Kávový popis (77594), Bino Dětský kávový set (4019359833968), INVISIBOBBLE® Flores & Bloom HAIRHALO Margarita Bonita (4063528004413), Biely koberec imitácia králičej kožušiny UNDARA, 250287 (beliani_250287), BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271), BELIANI, 1-miestny sivý modul EVJA, 246526 (beliani_246526), Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319), BELIANI puf svetlo sivý 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135554), BELIANI puf tmavo sivý 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117931), EXTOL Vrtáky SDS PLUS do betónu, súprava 6ks (23901), BELIANI, Ozdobný vankúš 30 × 45 cm sivý KIRIKKALE, 174321 (beliani_174321), BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm sivý KONNI, 203176 (beliani_203176)