Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt carcassonne, 161732 (beliani_161732)

Produkt Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt carcassonne, 161732 (beliani_161732) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt carcassonne, 161732 (beliani_161732) upraviť a produkt hľadať znova.

Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt CARCASSONNE, 161732 (beliani_161732)

Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt CARCASSONNE, 161732 (beliani_161732)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 77×96×40cm (V׊×H), s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: MDF, materiál dosky: MDF, strieborná farba Ak práve zariaďujete svoj domov, alebo sa obzeráte po kúsku nábytku, ktorým si aktuálne bývanie vylepšíte, rozhodne dajte šancu konzolovému stolíku BELIANI. Jeho obdĺžnikové zhotovenie nájde uplatnenie v mnohých podmienkach a miestnostiach. Poslúži vám napríklad v obývacej izbe ako miesto na kvety či dekorácie, vo vstupnej hale zase poskytne praktické a štýlové miesto na odkladanie rôznych vecí. Samozrejmosťou sú 4 klasické nohy, ktoré sa postarajú o dobrú stabilitu. Je vyrobený s pridanými šuplíkmi a s úložným priestorom, kam je možné umiestniť menšie veci. Na osobné veci sa nájde miesto vďaka odkladaciemu priestoru stolíka. Vkusný konzolový stolík vás poteší ako svojim vzhľadom, tak svojou praktickosťou. Zásadní vlastnosti konzolového stolku Konzola so zásuvkou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt CARCASSONNE, 161732 (beliani_161732) , Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt carcassonne, 161732 (beliani_161732)

Svietiaci reťazec so zrkadlovým efektom, stromček

Svietiaci reťazec so zrkadlovým efektom, stromček
Detail

Svietiaci reťazec so zrkadlovým efektom, stromček • s tunelovým efektom LED na oboch stranách ozdoby • 6 ks zelených stromčekov, 12 ks LED / stromček • priesvitný kábel • napájanie: 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti s tunelovým efektom LED na oboch stranách ozdoby 6 ks zelených stromčekov, 12 ks LED / stromček priesvitný ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Svietiaci reťazec so zrkadlovým efektom, stromček , Beliani zrkadlový efekt tigy (beliani_157104)

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, hviezda

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, hviezda
Detail

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, hviezda • s tunelovým efektom LED na oboch stranách ozdoby • 6 ks studených bielych hviezd, 12 ks LED / hviezda • priesvitný kábel • napájanie: 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti s tunelovým efektom LED na oboch stranách ozdoby 6 ks studených bielych hviezd, 12 ks LED / hviezda priesvitný ... (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, hviezda , Brilanz euro ii so zásuvkou a11857

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, stromček

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, stromček
Detail

LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, stromček • s tunelovým efektom LED • 56 ks zelených LED • napájanie: 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom Vlastnosť Podrobnosti s tunelovým efektom LED 56 ks zelených LED napájanie 3 x 1,5 V (AA) batéria, nie je príslušenstvom (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako LED dekorácia na stôl so zrkadlovým efektom, stromček , Podstavec pod práčku so zásuvkou, biely

EMOS P3307 NOCNE LED SVETLO SO ZASUVKOU

EMOS P3307 NOCNE LED SVETLO SO ZASUVKOU
Detail

LED NOČNÉ SVETLO DO ZÁSUVKY . Praktické LED nočné svietidlo do siete s fotosenzorom a priechodnou zásuvkou. Skvelé nielen tam, kde potrebujete núdzové osvetlenie. . TECHNICKÉ PARAMETRE: . Nízka spotreba energie, malé rozmery, (andreashop.sk)

Podobné produkty ako EMOS P3307 NOCNE LED SVETLO SO ZASUVKOU , Beliani so zásuvkou sivý clio (beliani_294922)

PINTY PLUS ART - Sprej so zrkadlovým efektom 400 ml

PINTY PLUS ART - Sprej so zrkadlovým efektom 400 ml
Detail

Sprej určený pre dosiahnutie zrkadlového efektu zo skla, akrylového skla alebo podobných materiálov. Na nepriehľadných povrchoch dosahuje vysoko lesklý strieborný efekt. Vzhľad sa dosiahne nastriekaním zadnej strany povrchu, čím sa vytvorí reflexný zrkadlový povrch. Výdatnosť: - cca 2 m2/ 400 ml Príprava podkladu Povrch, ktorý sa bude striekať musí byť čistý, suchý a zbavený všetkých nečistôt. Pre čistenie použite napr. Izopropylalkohol v spreji. Na to, aby bol dosiahnutý požadovaný efekt sa nevyužíva základný náter. Aplikácia Sprej pred použitím dôkladne pretrepte po dobu cca 1 minúty. Striekajte zo vzdialenosti 20 cm niekoľko tenkých vrstiev. Medzi jednotlivými vrstvami počkajte niekoľko sekúnd. Striekanie v tenkých vrstvách je dôležité, aby nedošlo k vznikaniu stekancov. Po použití vyčistite trysku spreja tak, že ho otočíte hore dnom a striekajte, kým nebude vychádzať iba plyn. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako PINTY PLUS ART - Sprej so zrkadlovým efektom 400 ml , Carcassonne (8595558300105)

BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104)

BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104)
Detail

Nočný stolík – strieborná farba, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 63 × 49 × 32 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho klasický styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Ve spodní části se nacházejí 4 klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Úklid tak bude snazší a navíc bude vzduch pod stolkem cirkulovat. Je zhotoven s přidanými šuplíky a úložným prostorem, kam můžete uložit menší věci. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Hlavní vlastnosti výrobku BELIANI zrcadlový efekt TIGY Klasický noční stolek BELIANI vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové vyhotovení působí... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104) , New baby králik so zásuvkou – biela (8596164039311)

BELIANI s efektom bieleho mramoru so striebornou EMPORIA (beliani_180757)

Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, rozmery: 50 × 40 × 100 cm farba: biela a strieborná Zařizujete nový byt nebo potřebujete vyměnit starý nábytek? Jestliže je vaše odpověď kladná, zcela jistě vás potěší konferenční stolek BELIANI, který je navýsost praktický, a ještě přináší úžasný design. Pokud zvažujete, kam jej umístíte, neměli byste zapomenout, že mu byly dány do vínku rozměry 40 × 50 × 100 cm. Deska konferenčního stolku byla vyrobena z materiálu, jímž je sklo. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří ocel. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v lesku. BELIANI s efektem bílého mramoru se stříbrnou EMPORIA bude ideální právě pro vás, jestliže vás těší obdélníkové kousky nábytku. Stěžejní parametry u produktu BELIANI s efektem bílého mramoru se stříbrnou EMPORIA Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Rozměry u tohoto modelu dělají 40 × 50 × 100 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s efektom bieleho mramoru so striebornou EMPORIA (beliani_180757) , New baby medvedík so zásuvkou – dub (8596164039281)

Nástenná liatinová konzola so závesom Ego Dekor, výška 18,8 cm

Nástenná liatinová konzola so závesom Ego Dekor, výška 18,8 cm
Detail

Záhradníci a milovníci všetkého, čo vonia hlinou, POZOR! Je tu nová doplnkov Esschert Design, ktorú si zamilujete rovnako tak ako tú kvetinku, čo vám začala práve kvitnúť na záhradke. Máte pred sebou totiž kúsok, ktorý sa stane vaším verným spoločníkom. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Nástenná liatinová konzola so závesom Ego Dekor, výška 18,8 cm , Beliani somma zrkadlový (beliani_123142)

Carcassonne (8595558300105)

Carcassonne (8595558300105)
Detail

Spoločenská hra – strategická a rodinná hra, pre 2 až 5 hráčov, ľahká obťažnosť, dĺžka hry 60 min, v českom jazyku, vhodné od 8 rokov Carcassonne je populárna spoločenská stolová hra pre 2 až 5 hráčov, ktorá zabaví celú rodinu na dlhé hodiny.Táto taktická stolová hra vám prináša s každým ťahom nové možnosti.Hra obsahuje celkom 72 stavebných kariet, z ktorých postupným prikladaním vzniká podoba krajiny s mestami a kláštormi, cestami a lúkami a je každým ďalším ťahom väčšie a väčšie.Vznikajú cesty, mestá, lúky a kláštory, na ktoré môžete umiestniť svoje figúrky, aby ste zbierali body.Body sa započítavajú ako v priebehu hry, tak na jej konci, a preto je víťaz známy až po konečnom sčítaní.Tak ako je juhofrancúzske mesto Carcassonne povestné svojím jedinečným opevnením, tak sa hra Carcassonne stáva povestnou svojou úspešnosťou.Od jej uvedenia na trh v roku 2001 sa predalo už niekoľko miliónov kusov.K základnej hre Carcassonne možno postupne dokupovať rôzne... (alza.sk)

Podobné produkty ako Carcassonne (8595558300105) , Lego stolný box 4 so zásuvkou – biely (5711938031916)

Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, AYDEN, 180197 (beliani_180197)

Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, AYDEN, 180197 (beliani_180197)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 76×107×46cm (V׊×H), s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: MDF, čierna a hnedá farba Čerešničkou na torte pri vybavovaní vášho domova by mohol byť konzolový stolík BELIANI. Jeho obdĺžnikové spracovanie sa bude vynímať v rôznych miestnostiach. Bude sa hodiť napríklad do obývacej izby, kde na ňu môžete položiť kvety či fotografie, skvele bude ale vyzerať aj vo vstupnej hale ako stolík odkladací. Samozrejmosťou sú 4 klasické nohy, ktoré sú zárukou dobrej stability. Je vyrobený s pridanými šuplíkmi a s úložným priestorom na umiestnenie drobných vecí. Na osobné veci sa nájde miesto vďaka odkladaciemu priestoru stolíka. Dekoračný konzolový stolík rozžiari akúkoľvek miestnosť a stane sa obľúbeným kútikom na odkladanie vecí. Klíčové přednosti konzolového stolku Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, AYDEN, 180197 Konzolový stolík BELIANI je skvelý... (alza.sk)

Podobné produkty ako Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, AYDEN, 180197 (beliani_180197) , Lego stolný box 4 so zásuvkou – čierny (5711938031909)

Carcassonne – Safari (8595558303335)

Carcassonne – Safari (8595558303335)
Detail

Spoločenská hra – strategická a rodinná hra, pre 2 až 5 hráčov, dĺžka hry 40 min, rok vydania 2018, v českom jazyku, vhodné od 7 rokov Carcassonne je populárna spoločenská stolová hra pre 2 až 5 hráčov, ktorá zabaví celú rodinu na dlhé hodiny. Taktická stolová hra vám prináša s každým ťahom nové možnosti. Hra Carcassonne – Safari obsahuje celkom 72 stavebných kariet, z ktorých postupným prikladaním vzniká podoba africkej savany, ktorá je každým ďalším ťahom väčšia a väčšia. Vydajte sa na Safari, ktoré je plné divokých zvierat a pomaly zbierajte svoje body. Body sa započítavajú ako v priebehu hry, tak na jej konci, a preto je víťaz známy až po konečnom sčítaní. Odporúčaná veková hranica je sedem rokov, ale v základnej verzii zvládajú hru Carcassonne – Safari aj mladšie deti. Zato so všetkými dodatkami potrápi aj niektorých dospelých. Kľúčové vlastnosti spoločenskej hry CarcassonnePredstavuje obľúbenú spoločenskú hruToto Carcassonne je s... (alza.sk)

Podobné produkty ako Carcassonne – Safari (8595558303335) , Lego úložný box 4 so zásuvkou – aqua (5711938029890)

Nástenná liatinová konzola so závesom na kvetináč/kŕmidlo Esschert Design, výška 17,8 cm

Nástenná liatinová konzola so závesom na kvetináč/kŕmidlo Esschert Design, výška 17,8 cm
Detail

Správne zvolené doplnky v sebe skrývajú čaro, vďaka ktorému vytvoria nádhernú atmosféru pohody v interiéri aj v exteriéri. Preto treba starostlivo vyberať aj tú najmenšiu drobnosť. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Nástenná liatinová konzola so závesom na kvetináč/kŕmidlo Esschert Design, výška 17,8 cm , Lego stolný box 8 so zásuvkou – sivá (5711938032050)

BELIANI strieborná závesná zrkadlová GAONA (beliani_251923)

BELIANI strieborná závesná zrkadlová GAONA (beliani_251923)
Detail

Polička do kúpeľne obdĺžnikový tvar základne,, rozmery: 410×1080×200 mm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI strieborná závesná zrkadlová GAONA (beliani_251923) , Lego stolný box 4 so zásuvkou – sivý (5711938032005)

HELIOS SPEKTRA Domflok - vrchný náter so striebristým efektom 2 l perleťový strieborný

HELIOS SPEKTRA Domflok - vrchný náter so striebristým efektom 2 l perleťový strieborný
Detail

Bezfarebný konečný náter so strieborným efektom na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien denných priestorov, v halách, chodbách, aulách, na schodiskách a v iných priestoroch.Vhodný je na natieranie veľmi kvalitných umývateľných disperzných náterov. Je umývateľný a má hodvábne lesklý vzhľad. Spotreba: - cca 8 (špachtľa) - 30(špongia) m2/L pri jednom nátereRiedenie: - vodouČistenie náradia: - ihneď po použití vodou Pred nanesením Domflok musí byť podklad nafarbený kvalitnou disperznou farbou, ktorá je umývateľná - napr. Spektra Latex. Farba musí byť pred nanesením laku primeraná vyschnutá. Aplikácia Lak je pred nanesením potrebné dôkladne premiešať.Náter lakom sa odporúča vykonať v dvoch vrstvách. Riedenie je závislé od techniky nanášania. Povrchy, ktoré sú natreté neumývateľnými disperznými farbami nie sú vhodné pre nanesenie tohto laku - môže dôjsť k popraskaniu a odpadávaniu farebného filmu. Lak je úplne suchý a definitívne vytvrdnutý za 7 dní - až po tomto čase ho môžeme čistiť neabrazívnymi čistiacimi prostriedkami a vodou. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako HELIOS SPEKTRA Domflok - vrchný náter so striebristým efektom 2 l perleťový strieborný , Lego stolný box 8 so zásuvkou – čierna (5711938032036)

CHROMOS BRAVO INSPIRE ELITE - Dekoračná farba so zamatovým efektom strieborná 1 L

CHROMOS BRAVO INSPIRE ELITE - Dekoračná farba so zamatovým efektom strieborná 1 L
Detail

Dekoratívny náter pre povrchovú úpravu vnútorných stien s výbornou priľnavosťou, odolnosťou voči vysokému zaťaženiu v prevádzke, dobrou paropriepustnosťou a vodoodpudivosťou. Vytvára jedinečný výsledný vzhľad na ktorom sa striedajú polia rôzneho lesku.Vhodný je na dekoratívnu ochranu hladkých vnútorných povrchov stien s cieľom zvýšiť úroveň estetitky v bytových a obchodných priestoroch.Náter je odolný voči umývaniu. Výdatnosť: - 4-6 m2/L Riedenie: - pripravená na použitie Príprava podkladu Podklad musí byť úplne suchý, hladký, čistý, bez voľných častíc, prachu, mastných škvŕn, plesní alebo iných cudzích látok.Starý náter, ktorý nie je súdržný odstráňte mechanicky.Nové podklady z vnútornej minerálnej omietky by mali byť minimálne 28 dní staré.Ak je na povrchu pleseň, tak ju ošetrite pomocou vhodného protiplesňového prípravku.Nerovné povrchy vyrovnajte pomocou Premium Glet. Pred a po nanesení stierky je nevyhnutné podklad impregnovať prípravkom Simpra Universal Primer v pomere 1:3 s vodou.Potom na povrchu naneste Kemopol Premium v bielom alebo tónovanom odtieni. Aplikácia Pred použitím dekoračnú farbu premiešajte.Aplikujte farbu v dvoch vrstvách - prvá vrstva sa aplikuje nerezovým hladidlom so zaoblenými hranami postupne v rôznych smeroch.Druhá vrstva sa aplikuje po uschnutí prvej vrstvy pomocou hladidla so zaoblenými hranami na plochu cca 1-1,5 m2 v mierne hrubšej vrstve v rôznych smeroch.V priebehu niekoľkých minút sa materiál krúživými pohybmi zahladí plastovým hladidlom so zaoblenými hranami, čím sa vytvorí požadovaný efekt. Čistenie náradia Náradie po skončení prác očistite vodou.Identifikácia nebezpečnosti Klasifikácia zmesi Zmes nespĺňa kritériá pre klasifikáciu ako nebezpečná podľa klasifikačných pravidiel nariadenia (ES) č. 1272/2008 (CLP).Klasifikácia zmesi podľa nariadenia (ES) č.1272/2008 (CLP):EUH208 Prvky označovania Výstražné piktogramy: -Výstražné slovo: -Výstražné upozornenia: - Bezpečnostné upozornenia P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.P501 Zneškodnite obsah/nádobu Ďalšie prvky označovania EUH208 Obsahuje reakčná zmes zložená z týchto látok: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu. Iná nebezpečnosť Informácie nie sú k dispozícii. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako CHROMOS BRAVO INSPIRE ELITE - Dekoračná farba so zamatovým efektom strieborná 1 L , Design scandinavia so zásuvkou woody 105 cm (a1001875)

Deti z Carcassonne (8595558300280)

Deti z Carcassonne (8595558300280)
Detail

Spoločenská hra – detská a strategická hra, pre 2 až 4 hráčov, ľahká obťažnosť, dĺžka hry 20 min, v českom jazyku, vhodné od 4 rokov Svetovo preslávená hra Deti z Carcassonne je dosková hra pre deti aj dospelých.Túto hru si môžu zahrať deti od štyroch rokov. Ide o hru, pri ktorej sa zabaví celá rodina. Príbeh hry je taký, že sa pri každoročnej slávnosti vypúšťajú zo všetkých ohrád kravy, sliepky a ovce. Deti potom musia pred zotmením zvieratá zahnať späť do ich ohrád. Hra nemá žiadne špeciálne bodovanie, vyhráva ten kto prvý dostane svoje deti do krásnej krajiny v okolí hradu Carcassonne.Parametre a špecifikácie:Vlastnosti:Počet hráčov: 2 – 4Dosková hraUrčená deťom od 4 rokov (alza.sk)

Podobné produkty ako Deti z Carcassonne (8595558300280) , Design scandinavia so zásuvkou calina 100 cm (a1002519)

Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, biela

Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, biela
Detail

Kompletná sada kúpeľňového nábytku ponúka dostatok priestorov pre uloženie kúpeľňového príslušenstva. Skrinky spĺňajú vysoké štandardy. Vyrobené sú z drevotrieskovej dosky z melamínu pre obzvlášť ľahké čistenie. Rozsah dodávky: 1x vysoká skrinka: Rozmery približne H 160 x Š 31 x D 30 cm - Otvorená polica - Dve veľké dvere 1x Zrkadlová skrinka: Rozmery približne H 41,5 x Š 60 x D 12 cm - 2 Zrkadlové dvere 1x Základná skrinka: Rozmery približne H 51 x Š 61 x D 32 cm - 2 zásuvky s hladkým chodom - Dvere 1x skriňa midi: Rozmery približne H 93 x Š 31 x D 30 cm - Otvorená polica - Veľké dvere, montážny materiál + montážny materiál (velkykosik.sk)

Podobné produkty ako Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, biela , Biely nočný stolík so zásuvkou monroe, 73601 (beliani_73601)

Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, čiernobiely

Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, čiernobiely
Detail

Kompletná sada kúpeľňového nábytku ponúka dostatok priestorov pre uloženie kúpeľňového príslušenstva. Skrinky spĺňajú vysoké štandardy. Vyrobené sú z drevotrieskovej dosky s melamínovým povrchom pre obzvlášť jednoduché čistenie. Rozsah dodávky: 1x vysoká skrinka: rozmery V x Š x H: 160 x 31 x 30 cm - otvorená polica - 2x dvierka 1x Zrkadlová skrinka: rozmery V x Š x H: 41,5 x 60 x 12 cm - 2 Zrkadlová dvierka 1x Základná skrinka: rozmery V x Š x H: 51 x 61 x 32 cm - 2 zásuvky s hladkým chodom - dvierka 1x skriňa midi: rozmery V x Š x H: 93 x 31 x 30 cm - otvorená polica - veľké dvere + montážny materiál (velkykosik.sk)

Podobné produkty ako Kúpeľňový set Flandu so zrkadlovou skrinkou, čiernobiely , Čierny nočný stolík so zásuvkou monroe, 125571 (beliani_125571)

IZMAEL Nástenné zrkadlové nalepovacie hodiny KP16515 strieborná

IZMAEL Nástenné zrkadlové nalepovacie hodiny KP16515 strieborná
Detail

Nástenné zrkadlové nalepovacie hodiny Nalepovacie nástenné hodiny sú skvelým doplnkom do vášho bytu, domu alebo kancelárie. Nadčasové prevedenie a moderný dizajn oživí každý interiér a dodá jedinečný charakter. Hodiny sa na povrch umiestňujú jednoducho pomocou obojstrannej pásky. Číslice sú pravidelne usporiadané do kruhu pomocou šablóny, pričom veľkosť hodín si určujete sami. Špecifikácia: Priemer: od 80cm, veľkosť si určujete sami Priemer hodinového strojčeka: 10cm Napájanie: 1x AA batéria (nie je súčasťou balenia) Materiál: plast, akryl Ako správne nalepiť hodiny?: 1.Nalepovacie hodiny umiestnite vždy na suchú a prachu zbavenú stenu. Neodporúčame lepiť na vlhnúce steny alebo na stenu s odlupujúcou sa omietkou. Úplne nevhodné sú plochy pokryté mastným filmom (napr. v kuchyni mastnota od sporákov a pod.) 2.Nepodceňte prípravu - dobre si rozmyslite umiestnenie. Z väčšej diaľky od steny lepšie odhadnete finálne miesto pre 3D nalepovacie hodiny. 3.Použite priloženú kruhovú šablónku na určenie dĺžky (odstupov od stredu hodín) a presné pozície pre číslice alebo indexy. Miesta označte mäkkou ceruzkou - netlačte na ňu. Po aplikácii čísel miesta označenia ľahko vygumujete. 4.Teraz postupne odstráňte ochranné pásky z lepiacich častí a nalepte ich na vymerané pozície. Neodporúčame ihneď poriadne fixovať, ale len s mierou pritlačiť, aby segmenty neodpadávali 5. V prípade korekcie - zmeny umiestnenia opatrne diel odlepte a znovu prilepte na správne miesto. Akúkoľvek zmenu urobte v deň montáže hodín, kedy je lepiaca vrstva čerstvá 6. Teraz priklepte háčik alebo klinček do stredu vytvorených hodín (obvykle je v balení a je vhodný ako do tehly tak aj do panelu) 7. Na záver skontrolujte svoju prácu a všetky lepené diely dotlačte riadne k ploche (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Nástenné zrkadlové nalepovacie hodiny KP16515 strieborná , Sivý nočný stolík so zásuvkou monroe, 73602 (beliani_73602)

Carcassonne: Big Box 2017 (8595558302918)

Carcassonne: Big Box 2017 (8595558302918)
Detail

Spoločenská hra – strategická a rodinná hra, pre 2 až 6 hráčov, rozšírenie základnej hry, ľahká obťažnosť, dĺžka hry 60 min, v českom jazyku, vhodné od 8 rokov Máte radi hru Carcassonne a nebaví vás dokupovať jednotlivé rozšírenia? Tu je pre vás pripravená táto spoločenská hra v balení Big Box 2017. Vďaka tomu budete mať kompletnú hru pekne pohromade. Takto v ucelenom balení môžete hru Carcassonne zobrať so sebou na hory alebo iné pobyty, kde ju budete mať vždy pripravenú k hre. V balení Big Box 2017 nájdete legendárnu základnú hru, dve veľké rozšírenia a deväť malých rozšírení. S hrou Carcassonne strávite hodiny príjemnej zábavy. Kľúčové vlastnosti hry Carcassonne Big Box 2017Základná hra a 11 rozšírení v Big Box 2017Carcassonne je strategická hraVytváranie nových ciest a miestVhodná pre mladšie školopovinné detiCarcassonne je najobľúbenejšia hra na sveteSpoločenská hra Carcassonne je celosvetovo obľúbená dosková hra, v ktorej sa hráči vydávajú na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Carcassonne: Big Box 2017 (8595558302918) , Nočný stolík so zásuvkou daisy, 60 cm (a1001335)

Príslušenstvo konzole Jika Cubito 2x42x14 cm strieborná H4501331720001

Príslušenstvo konzole Jika Cubito 2x42x14 cm strieborná H4501331720001
Detail

Príslušenstvo v striebornom prevedení o rozmere 2x42x14 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Príslušenstvo konzole Jika Cubito 2x42x14 cm strieborná H4501331720001 , Carcassonne – safari (8595558303335)

Sconto Zrkadlová skrinka BEST dub divoký so zrkadlom

Sconto Zrkadlová skrinka BEST dub divoký so zrkadlom
Detail

Praktická 3-dverová zrkadlová skrinka BEST vám poskytne dostatok krytého úložného priestoru a vytvorí v kúpeľni príjemnú atmosféru. **Zrkadlová aplikácia** opticky zväčší aj najmenšiu kúpeľňu. **LED osvetlenie** vytvorí príjemnú intímnu atmosféru. Na police za dvierkami ľahko uložíte všetko, čo nechcete mať na očiach, ale rozhodne po ruke. Otvorená časť poskytne miesto na váš obľúbený parfém alebo kvet. Skrinka BEST bude praktickým prvkom aj ozdobou kúpeľne ako obyčajný solitér, ale možno kombinovať aj s ďalšími prvkami rovnomennej kolekcie. (sconto.sk)

Podobné produkty ako Sconto Zrkadlová skrinka BEST dub divoký so zrkadlom , Efekt spásy

Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom VIVY, 135364 (beliani_135364)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, s úložným priestorom, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, strieborná a zlatá farba, rozmery 70 × 50 cm (V׊) (alza.sk)

Podobné produkty ako Odkladací stolík so zrkadlovým vzhľadom VIVY, 135364 (beliani_135364) , Lego úložný box 4 so zásuvkou – tmavo sivý (5711938034290)

SOLIGHT 2D91 PODRIADENA ZASUVKA, KOMPATIBILNA S GPRS ZASUVKOU

SOLIGHT 2D91 PODRIADENA ZASUVKA, KOMPATIBILNA S GPRS ZASUVKOU
Detail

Podriadená zásuvka 2D91 je prídavná zásuvka k bezdrôtovej zásuvke zo sady 2D90.. Týchto zásuviek je možné pripojiť až pätnásť k jednej hlavnej jednotke.. Zásuvky je možné ovládať cez aplikáciu a cez GPRS rozhranie skrze hlavnú (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SOLIGHT 2D91 PODRIADENA ZASUVKA, KOMPATIBILNA S GPRS ZASUVKOU , Brüxxi bagli so zásuvkou 130 cm, masív sheesham (sp1000393)

SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 600x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA601

SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 600x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA601
Detail

Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Konštrukcia so zásuvkou pod umývadlo MARIA Oceľová konštrukcia na nožičkách 1x spodnej zásuvka: lamino biela lesk Výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM® TANDEMBOX Antara s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvorte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX Antara zabezpečí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg. Technológia integrovaného tlmenie BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu rolu, ako dôrazne zásuvky zatvorte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.Industriálny štýl nič nepredstiera. Je jednoduchý, minimalistický, máva ostré hrany a priame línie. Svoje uplatnenie tu nachádzajú predovšetkým kovové prvky vo svojej pôvodnej neuhladenej podobe. Najčastejšie sa stretávame s kontrastom bielej a čiernej farby. Tento štýl je inšpirovaný starými priemyselnými halami a ukazuje jednoduchú krásu, ktorá sa ukrýva za obnaženými rúrkami a kovovými konštrukciami, akými sú aj konštrukcie série SKA. Súčasťou série SKA nie sú len pevné konštrukcie pod umývadlá či dosky, ale aj stojany a držiaky na uteráky, nástenné police, všetko z prvotriednej ocele, lakované práškovou farbou. Štandardne dodávame konštrukcie v bielej a čiernej farbe, v matnom prevedení. Za príplatok 40 % je možné vyrobiť v akomkoľvek odtieni RAL. Dodacia lehota je 8 týždňov. Ean: 8590913883590 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 600x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA601 , Design scandinavia so zásuvkou trixy 120 cm, biely (a1001931)

SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 750x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA602

SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 750x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA602
Detail

Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Konštrukcia so zásuvkou pod umývadlo MARIA Oceľová konštrukcia na nožičkách 1x spodnej zásuvka: lamino biela lesk Výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou Pri výrobe nábytku používame systém výsuvu zásuvky BLUM® TANDEMBOX Antara s integrovanou funkciou tlmenia BLUMOTION. Všetky zásuvky vybavené týmto systémom otvorte nanajvýš ľahko a jednoducho jedným pohybom ruky. TANDEMBOX Antara zabezpečí vysokú kvalitu pohybu pri dynamickej nosnosti 30 a 65 kg. Technológia integrovaného tlmenie BLUMOTION garantuje ľahký chod, zatvára nábytok mäkko a ticho a to po celú dobu životnosti nábytku. Pritom nehrá žiadnu rolu, ako dôrazne zásuvky zatvorte, alebo ako veľmi sú plné a teda zaťažené.Industriálny štýl nič nepredstiera. Je jednoduchý, minimalistický, máva ostré hrany a priame línie. Svoje uplatnenie tu nachádzajú predovšetkým kovové prvky vo svojej pôvodnej neuhladenej podobe. Najčastejšie sa stretávame s kontrastom bielej a čiernej farby. Tento štýl je inšpirovaný starými priemyselnými halami a ukazuje jednoduchú krásu, ktorá sa ukrýva za obnaženými rúrkami a kovovými konštrukciami, akými sú aj konštrukcie série SKA. Súčasťou série SKA nie sú len pevné konštrukcie pod umývadlá či dosky, ale aj stojany a držiaky na uteráky, nástenné police, všetko z prvotriednej ocele, lakované práškovou farbou. Štandardne dodávame konštrukcie v bielej a čiernej farbe, v matnom prevedení. Za príplatok 40 % je možné vyrobiť v akomkoľvek odtieni RAL. Dodacia lehota je 8 týždňov. Ean: 8590913883606 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - SKA konzola pod umývadlo so zásuvkou 750x850x460mm, čierna mat/biela lesk SKA602 , Deti z carcassonne (8595558300280)

IZMAEL Huawei P Smart Lesklé zrkadlové puzdro KP19671 strieborná

Detail

Vlastnosti: 1. Dizajn TPU + mäkký + nárazuvzdorný kryt. 2. Tenký, ľahký TPU štýlové puzdro. 3. Odolný voči nečistotám, proti otrasom, dobrý pocit na dotyk. 4. Dokonale sa hodí k vášmu mobilnému telefónu, ľahko sa nasadí a dáva dole.Huawei P Smart (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Huawei P Smart Lesklé zrkadlové puzdro KP19671 strieborná , Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, ayden, 180197 (beliani_180197)

IZMAEL Samsung Galaxy S7 Lesklé zrkadlové puzdro KP19666 strieborná

Detail

Vlastnosti: 1. Dizajn TPU + mäkký + nárazuvzdorný kryt. 2. Tenký, ľahký TPU štýlové puzdro. 3. Odolný voči nečistotám, proti otrasom, dobrý pocit na dotyk. 4. Dokonale sa hodí k vášmu mobilnému telefónu, ľahko sa nasadí a dáva dole.Samsung Galaxy S7 (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Samsung Galaxy S7 Lesklé zrkadlové puzdro KP19666 strieborná , Brüxxi repa so zásuvkou 120 cm, masív sheesham, biely (sp1000383)

IZMAEL Xiaomi Redmi 5 Lesklé zrkadlové puzdro KP19669 strieborná

Detail

Vlastnosti: 1. Dizajn TPU + mäkký + nárazuvzdorný kryt. 2. Tenký, ľahký TPU štýlové puzdro. 3. Odolný voči nečistotám, proti otrasom, dobrý pocit na dotyk. 4. Dokonale sa hodí k vášmu mobilnému telefónu, ľahko sa nasadí a dáva dole.Xiaomi Redmi 5 (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Xiaomi Redmi 5 Lesklé zrkadlové puzdro KP19669 strieborná , Brüxxi repa so zásuvkou 120 cm, masív sheesham, čierny (sp1000382)

Konzola v striebornej farbe prehnutého tvaru na sprchový záves Wenko

Konzola v striebornej farbe prehnutého tvaru na sprchový záves Wenko
Detail

Praktickí pomocníci od značky Wenko sú tu, vždy pripravení vám uľahčiť každodenné činnosti. S teleskopickou tyčou na sprchový záves si doprajete osviežujúce ranné prebudenie bez toho, aby ste potom museli zdĺhavo vytierať všade okolo. Tyč ľahko pripevníte pomocou skrutiek, ktoré už sú súčasťou balenia. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Konzola v striebornej farbe prehnutého tvaru na sprchový záves Wenko

Stolová lampa v zlatej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

Stolová lampa v zlatej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax
Detail

Autentická krása fúkaného skla vynikne obzvlášť s efektom unikátneho metalického povrchu. Podľahnite modernému tvaru a neopakovateľnému lesku. Kolekcia Pendulum dodá osobitosť celej miestnosti. Holandská značka Leitmotiv vie chytiť za srdce a do vášho domova prináša doplnky, ktoré idú v šľapajách posledných trendov. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Stolová lampa v zlatej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

Závesné svietidlo v metalickysivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

Závesné svietidlo v metalickysivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax
Detail

Autentická krása fúkaného skla vynikne obzvlášť s efektom unikátneho metalického povrchu. Podľahnite modernému tvaru a neopakovateľnému lesku. Kolekcia Pendulum dodá osobitosť celej miestnosti. Holandská značka Leitmotiv vie chytiť za srdce a do vášho domova prináša doplnky, ktoré idú v šľapajách posledných trendov. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Závesné svietidlo v metalickysivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

IZMAEL Xiaomi Redmi 5 Plus Lesklé zrkadlové puzdro KP19668 strieborná

Detail

Vlastnosti: 1. Dizajn TPU + mäkký + nárazuvzdorný kryt. 2. Tenký, ľahký TPU štýlové puzdro. 3. Odolný voči nečistotám, proti otrasom, dobrý pocit na dotyk. 4. Dokonale sa hodí k vášmu mobilnému telefónu, ľahko sa nasadí a dáva dole.Xiaomi Redmi 5 Plus (izmael.eu)

Podobné produkty ako IZMAEL Xiaomi Redmi 5 Plus Lesklé zrkadlové puzdro KP19668 strieborná

Aerosol-Art efekt - chrómový, zlatý a bronzový efekt 400 ml efekt - strieborný

Aerosol-Art efekt - chrómový, zlatý a bronzový efekt 400 ml efekt - strieborný
Detail

Aerosol ART Efekt je vysokolesklý efektný sprej, ktorý poskytuje dlhodobý vzhľad podobný lešteného zlata, resp. chrómu na hladké povrchy. Vhodný je pre všetky hladké povrchy ako je kov, drevo, sklo a mnoho plastov. Náter by sa mal aplikovať na podklad nastriekaný základným ART PRIMER sprejom.Farby nie sú odolné voči oderu a voči poveternostným vplyvom. Zo 400ml balenia nastriekate cca 1-1,5m2. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako Aerosol-Art efekt - chrómový, zlatý a bronzový efekt 400 ml efekt - strieborný

Šaty so zavinovacím efektom

Detail

Dlhé šaty s nápadnou potlačou. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Šaty so zavinovacím efektom

Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm

Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm
Detail

Dánsky dizajn vyrábaný po celom svete, to je Hübsch v skratke. Ich cieľom je poskytovať ľuďom vysokokvalitné kúsky do interiéru, ktorých každý detail je krásne precízny. Kľúčovým slovom je pre firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi kúskami a prístupom robí šťastnejším celý svet. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Čierny odkladací stolík so zrkadlovou doskou Hübsch Dorotea, ø 43 cm

Stolová lampa v metalickej sivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

Stolová lampa v metalickej sivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax
Detail

Autentická krása fúkaného skla vynikne obzvlášť s efektom unikátneho metalického povrchu. Podľahnite modernému tvaru a neopakovateľnému lesku. Kolekcia Pendulum dodá osobitosť celej miestnosti. Holandská značka Leitmotiv vie chytiť za srdce a do vášho domova prináša doplnky, ktoré idú v šľapajách posledných trendov. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Stolová lampa v metalickej sivej farbe so zrkadlovým leskom Leitmotiv Lax

Súprava dvoch zlatých odkladacích stolíkov so zrkadlovou doskou SIERRA, 134166 (beliani_134166)

Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, zlatá farba, rozmery 45 × 50 cm (V׊) (alza.sk)

Podobné produkty ako Súprava dvoch zlatých odkladacích stolíkov so zrkadlovou doskou SIERRA, 134166 (beliani_134166)

BELIANI zrkadlová s osvetlením LED 60 × 60 cm bielo-strieborná TALAPAGA (beliani_293106)

BELIANI zrkadlová s osvetlením LED 60 × 60 cm bielo-strieborná TALAPAGA (beliani_293106)
Detail

Kúpeľňová skrinka bez umývadla, so zrkadlom a s osvetlením, horná, rozmer: 60×60×14cm, materiál: preglejka, farba: biela a strieborná Přemýšlíte, že vaše koupelna by si zasloužila oživit? Pak vám jistě přijde vhod horní koupelnová skříňka BELIANI. Bílá a stříbrná skříňka se postará nejen o praktickou funkci, ale svou barvou a designem výborně doplní celkový dojem koupelny. Každá koupelna musí mít zrcadlo. Koupelnová skříňka se zrcadlem plní nejen praktickou funkci, ale navíc opticky zvětší malé prostory. V noci i za šera vám pomůže přidané osvětlení, jež šetří energii velkého světla a lépe osvětlí prostor před zrcadlem. Koupelnová skříňka BELIANI disponuje praktickými dvířky, za která uschováte vše potřebné. Materiálem skříňky je překližka. Rozměry koupelnové skříňky BELIANI jsou 60 × 60 × 14 cm (V׊×H). Klíčové přednosti koupelnové skříňky BELIANI zrcadlová s LED osvětlením 60 × 60 cm bílo stříbrná TALAPAGA Bílá a stříbrná skříňka svým designem skvěle padne do... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zrkadlová s osvetlením LED 60 × 60 cm bielo-strieborná TALAPAGA (beliani_293106)

Guirca Samopaľ so zvukovým efektom

Guirca Samopaľ so zvukovým efektom
Detail

Samopaľ so zvukovým efektom 56 cm Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento Samopaľ so zvukovým efektom. Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 ks (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Samopaľ so zvukovým efektom

Mini Golf so svetelným efektom

Mini Golf so svetelným efektom
Detail

Ak Vaše dieťa fascinuje hra golfu, darujte mu túto golfovú súpravu, ktorá im poskytne skvelú zábavu doma alebo na záhrade. Celá sada je vyrobená z plastu. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Mini Golf obsahuje:Veľká základňa so zvukovým a svetelným efektom a s dierou a otvormi,2 zvukové, osvetlené paličky,3 loptičky,Zástavka,Podložky dráhy (imitácia umelej trávy),RozmeryZákladňa: cca 28 cm x 8 cn x 45,5 cm / dĺžka x šírka x výška,Golfová palica: dĺžka cca 60 cm,Loptička: priemer cca 4,5 cm,Podložka dráhy: cca 120 cm x 29 cm,Napájanie:Základňa: 3 ks batérie typu AG13 - sú súčasťou balenia.Golfové palice: 3 ks batérie AG13 - sú súčasťou balenia. Rozmer balenia:Dĺžka: 62,5 cmšírka: 9 cmvýška: 33,5 cm (najlepsiehracky.sk)

Podobné produkty ako Mini Golf so svetelným efektom

Džínsy Marlene so zničenými efektami

Džínsy Marlene so zničenými efektami
Detail

Moderné džínsy Wide-Leg s vysokým pásom. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Džínsy Marlene so zničenými efektami

Džínsová vesta so zničenými efektami

Detail

Ležérna džínsová vesta so strapcami v zničenom vzhľade. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Džínsová vesta so zničenými efektami

Džínsy, so zničenými efektami, rovné

Džínsy, so zničenými efektami, rovné
Detail

Nápadné džínsy s roztomilými detailmi. S kvetovanou čipkou pod zničenými efektami. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Džínsy, so zničenými efektami, rovné

Materské džínsy so zničeným efektom

Materské džínsy so zničeným efektom
Detail

Moderné materské džínsy so strapcovitým okrajom. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Materské džínsy so zničeným efektom

Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom

Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom
Detail

Pekné capri strečové džínsy so sťahovacím efektom, vhodné na home office. Vnútorná dĺžka vo veľ. 42 cca 48,5 cm, pranie v práčke. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom

Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom

Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom
Detail

Pekné capri strečové džínsy so sťahovacím efektom, vhodné na home office. Vnútorná dĺžka vo veľ. 42 cca 48,5 cm, pranie v práčke. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Komfortné capri džínsy so sťahovacím efektom

Strečové džínsy so shaping efektom BOOTCUT

Strečové džínsy so shaping efektom BOOTCUT
Detail

Strečové džínsy s rozšíreným strihom bootcut. Vnútorná dĺžka vo veľ. 42 cca údaje, možné prať. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Strečové džínsy so shaping efektom BOOTCUT

Sťahovacie nohavičky so silným modelujúcim efektom

Detail

Silný tvarujúci efekt, vysoký pás so širokou gumou pre optimálny efekt na bruchu. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Sťahovacie nohavičky so silným modelujúcim efektom
Konzola so zásuvkou, strieborný zrkadlový efekt CARCASSONNE, 161732 (beliani_161732), BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104), BRILANZ EURO II so zásuvkou A11857, Podstavec pod práčku so zásuvkou, biely, BELIANI so zásuvkou sivý CLIO (beliani_294922), Carcassonne (8595558300105), New Baby Králik so zásuvkou – biela (8596164039311), New Baby Medvedík so zásuvkou – dub (8596164039281), BELIANI SOMMA zrkadlový (beliani_123142), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – biely (5711938031916), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – čierny (5711938031909), LEGO Úložný box 4 so zásuvkou – aqua (5711938029890), LEGO stolný box 8 so zásuvkou – sivá (5711938032050), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – sivý (5711938032005), LEGO stolný box 8 so zásuvkou – čierna (5711938032036), DESIGN SCANDINAVIA so zásuvkou Woody 105 cm (A1001875), DESIGN SCANDINAVIA so zásuvkou Calina 100 cm (A1002519), Biely nočný stolík so zásuvkou MONROE, 73601 (beliani_73601), Čierny nočný stolík so zásuvkou MONROE, 125571 (beliani_125571), Sivý nočný stolík so zásuvkou MONROE, 73602 (beliani_73602), Nočný stolík so zásuvkou Daisy, 60 cm (A1001335), Carcassonne – Safari (8595558303335), Efekt spásy, LEGO úložný box 4 so zásuvkou – tmavo sivý (5711938034290), BRÜXXI Bagli so zásuvkou 130 cm, masív Sheesham (SP1000393), DESIGN SCANDINAVIA so zásuvkou Trixy 120 cm, biely (A1001931), Deti z Carcassonne (8595558300280), Konzola so 2 zásuvkami, tmavé drevo s čiernou, AYDEN, 180197 (beliani_180197), BRÜXXI Repa so zásuvkou 120 cm, masív Sheesham, biely (SP1000383), BRÜXXI Repa so zásuvkou 120 cm, masív Sheesham, čierny (SP1000382)