Ngs singerair

Produkt Ngs singerair sme našli 29x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ngs singerair upraviť a produkt hľadať znova.

NGS Singerair

NGS Singerair
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez 6,3 mm Jack, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 18000 Hz, impedancia 50 Ohm Pre vašu karaoke párty sa stane mikrofón NGS Singerair nutnosťou. Mikrofón je bezdrôtový a na zapojenie do reproduktora slúži prijímač s konektorom 6,3 mm jack. Synchronizácia prebehne automaticky a vy tak môžete mikrofón ihneď začať používať. Vďaka dvom AA batériám vydrží mikrofón až 6 hodín prevádzky. Prijímač mikrofónu NGS Singerair zvládne 3,3 hodiny prevádzky a možno ho následne znovu dobiť. Kľúčové vlastnosti mikrofónu NGS SingerairMikrofón NGS Singerair doplní zábavu na vašej oslaveVďaka prijímaču netreba využívať kábleSynchronizácia prijímača s mikrofónom prebehne automatickyBatéria prijímača s kapacitou 400 mAh vydrží 3,3 hodinyMikrofón SingerAir môžete používať až 6 hodín bez potreby výmeny batérie (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS Singerair

NGS MS102

NGS MS102
Detail

Mikrofón – stolný, pripojenie cez 3,5 mm Jack, dĺžka kábla 1,8 m, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 16000 Hz, stojanček v balení, vhodný pre hovorené slovo Ak natáčate videá, venujete sa spevu alebo ak pracujete so záznamom zvuku, nemal by vám chýbať mikrofón. Ponúkané vyhotovenie je určené na stôl, napríklad ako mikrofón k PC. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón NGS využijete pri nahrávaní diskusií či interview. Dokáže totiž zaznamenať zvuk z viacerých smerov. V balení nájdete stojanček. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 20 do 16000 Hz. Pripojíte ho cez 3,5 mm Jack. Zásadné vlastnosti mikrofónu NGS MS102 Ide konkrétne o stolný mikrofón So schopnosťou zachytiť zvuk z viacerých smerov Frekvenčný rozsah je od 20 až 16000 Hz Citlivosť dosahuje -62 dB Prepojenie cez 3,5 mm Jack Kábel bol vyrobený s dĺžkou 1,8 m Mikrofón váži 60... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS MS102

NGS SUGAR

NGS SUGAR
Detail

Reproduktory – aktívne, 2.1 s výkonom 20W, aktívny subwoofer, frekvenčný rozsah od 20 do 20000Hz, 3.5mm jack, 5V Radi by ste pri domácom sledovaní filmov zažívali atmosféru ako v kine? Skvelým spoločníkom sa stanú 2.1-kanálové reproduktory NGS. Ako aktívne reproduktory sú vybavené integrovaným zosilňovačom, a tak prehráte hudbu jednoducho priamo zo zdroja. Hlavné prednosti reproduktorov NGS SUGAR NGS reproduktory prinesú na vašu záhradnú párty alebo pri sledovaní filmov špičkovú posluchovú kvalitu Je to aktívna sústava reproduktorov Celkový výkon reproduktorov je 20 W Frekvencia dosahuje od 20 do 20000 Hz Farba reproduktorov NGS je čierna Vážia 1,03 kg Rozmery reproduktorov dosahujú 19 × 15 × 26 cm (v × š × h) Reproduktory vás nesklamú ani svojím výkonom Výkon reproduktorov vám môže napovedať, do akej veľkej miestnosti sú vhodné, aby ju boli schopné bez problémov ozvučiť. Reproduktory NGS dosahujú výkon 20 W a ozvučia tak aj väčšie miestnosti. Dôležitá je aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS SUGAR

NGS Singerfire

NGS Singerfire
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez 6,3 mm Jack, dĺžka kábla 3 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 80 do 12000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute Vokálny mikrofón NGS Singerfire poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku. Je ideálny pre karaoke, záznam spevu aj konferencie a prednášky. Mikrofón má dynamickú smerovú charakteristiku, a tak precízne zaznamená predovšetkým hlas samotného používateľa. Na ostatné zvuky z iných smerov je menej citlivý. Okolie preto nebude rušiť výstup speváka alebo prednášajúceho. Kábel, ktorý je dlhý 3 metre dáva dostatočnú slobodu pohybu. Vďaka 6,3 mm konektoru sa hodí aj k mixpultu.Kľúčové vlastnosti mikrofónu NGS SingerfireDynamický vokálny mikrofón pre spev a hovorené slovoBez okolitého hluku (smerový)Rýchle prerušenie tlačidlom vypnutie/zapnutieSloboda pohybu bez zamotania kábla (3 m) (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS Singerfire

NGS SKYCHARM čierny

NGS SKYCHARM čierny
Detail

Reproduktor - aktívny, s výkonom 50 W, určenie k TV, s rádiom, s prehrávaním USB flash, farba čierna, 3.5mm Jack, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač Chcete si atmosféru svojho obľúbeného kina preniesť aj k sebe domov? Skvelým spoločníkom sa stane samostatný reproduktor NGS. Pretože je to aktívny reproduktor, je vybavený integrovaným zosilňovačom, takže prehrá hudbu jednoducho zo zdroja. Spojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby tak budete potrebovať iba telefón. Kľúčové prednosti reproduktora NGS SKYCHARM čierny NGS verzia reproduktora využijete na sledovanie filmov v špičkovej zvukovej kvalite Je to aktívna verzia reproduktora Podporuje bezdrôtové pripojenie pomocou technológie Bluetooth Celkový výkon reproduktora dosahuje 50 W Reproduktor disponuje rádiom s FM Farba reproduktora NGS je čierna Váži 2,39 kg Rozmery reproduktora zodpovedajú 83,3 × 20 × 18 cm (v × š × h) Reproduktor NGS prináša ďalšie funkcie a novinky Reproduktor NGS... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS SKYCHARM čierny

NGS GHX-510

NGS GHX-510
Detail

Herné slúchadlá – káblové, s mikrofónom, na hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5mm Jack, pre PC, PlayStation 4 a Xbox ONE, podpora AAC a SBC, herný režim, s ovládaním hlasitosti, frekvenčný rozsah 20–20000 Hz, citlivosť 108 dB/mW, impedancia 32 Ohm, menič 40 mm, kábel 2.2 m Nechcete byť nikým rušení počas hry a chcete si užiť hranie naplno? Potom sa vám iste budú páčiť herné slúchadlá NGS, s ktorými nedáte iným tímom šancu vyhrať. Náušníky zakryjú celé uši a vás tak nebude rušiť okolie. Uzavretá konštrukcia takmer neprepúšťa zvuk von a tlmí okolitý hluk a šum. Kvalita a presnosť 3D audia je zvýšená izoláciou zvuku a vy tak môžete byť o krok napred pred svojimi spoluhráčmi. Na rozdiel od ostatných slúchadiel vás tieto zaujmú 2,2m káblom, ktorý je zapojený do jednej mušle. Frekvenčný rozsah obstará silné výšky aj basy a nič viac cezeň ľudské ucho už nebude počuť. Frekvenčný rozsah týchto slúchadiel je od 20 do 20000 Hz a vy môžete mať istotu, že vaše uši... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS GHX-510

NGS SKYCHARM biely (SKYCHARMWHITE)

NGS SKYCHARM biely (SKYCHARMWHITE)
Detail

Reproduktor - aktívny, s výkonom 50 W, určenie k TV, s rádiom, s prehrávaním USB flash, farba biela, 3.5mm Jack, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač Chcete si atmosféru svojho obľúbeného kina preniesť aj k sebe domov? Potom je pre vás skvelou voľbou samostatný reproduktor NGS. Pretože je to aktívny reproduktor, disponuje integrovaným zosilňovačom, takže prehrá hudbu jednoducho zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú muziku si tak pustíte bez káblov priamo z telefónu. Zásadné vlastnosti reproduktora NGS SKYCHARM biely NGS verzia reproduktora využijete na počúvanie hudby na večierkoch či doma Je to aktívna verzia reproduktora Bezdrôtové pripojenie pomocou technológie Bluetooth Maximálny výkon reproduktora je 50 W Reproduktor má k dispozícii rádio s FM Farba reproduktora NGS je biela Váži 2,39 kg Rozmery reproduktora dosahujú 83,3 × 20 × 18 cm (v × š × h) Reproduktor NGS vás zaujme aj ďalšími funkciami Reproduktor NGS vám prinesie... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS SKYCHARM biely (SKYCHARMWHITE) , Ngs ghx-510

NGS WILD SAMBA (WILDSAMBA)

NGS WILD SAMBA (WILDSAMBA)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 30W, aktívny subwoofer, párty, AUX, Bluetooth 4.2, výdrž batérie 3 h Chceli by ste si vypočuť hudbu, kedykoľvek vás napadne? Potom vám dobre poslúži tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má už integrovaný zosilňovač, preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby tak budete potrebovať iba telefón. Kvalitný prenos dát vám zaistí Bluetooth verzia 4.2. Výkon neupresňuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento typ Bluetooth reproduktora dosahuje maximálny výkon 30 W, a tak zvládne bez problému ozvučiť aj väčšie miestnosti. Bluetooth reproduktor s vlastnou batériou dokáže hrať celých 3 h. Rozmery reproduktora na Bluetooth NGS sú 44 × 26 × 21 cm (vך×h). Hlavné prednosti Bluetooth reproduktora NGS WILD SAMBA Bluetooth reproduktor NGS pre počúvanie hudby, kedykoľvek budete chcieť Bezdrôtové... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD SAMBA (WILDSAMBA) , Ngs skycharm biely (skycharmwhite)

NGS GBX-1500 – CZ/SK

NGS GBX-1500 – CZ/SK
Detail

Set klávesnice a myši so slúchadlami, drôtová, česká a slovenská herná klávesnica, vysokoprofilové klávesy + symetrická optická myš, 2400DPI, 6 tlačidiel, viacfarebné podsvietenie Herný set klávesnice, myši a slúchadiel NGS GBX-1500 je ideálny pre hráčovPre nadpriemerné herné zážitky potrebujete dobre vyladený počítač, ale nemenej dôležité je aj príslušenstvo. TO vám môže ponúknuť herný set klávesnice, myši a slúchadiel NGS-GBX-1500 v jednotnom dizajne. Za veľmi solídne peniaze totiž získate mimoriadne podarené produkty, ktoré výrobca vybavil v prípade klávesnice aj CZ/SK popiskami jednotlivých klávesov. Plnoformátová klávesnicaZákladom modernej klávesnice zo setu NGS GBX-1500 je hneď 12 multimediálnych klávesov alebo nastaviteľné RGB podsvietenie (3 rôzne typy). K dispozícii dostanete aj tradičný numerický blok po pravej časti. Na spodnej strane klávesnice sa nachádzajú plastové nožičky na prispôsobenie si výšky klávesnice a zaistenie ideálnej... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS GBX-1500 – CZ/SK , Ngs wild samba (wildsamba)

NGS SKYCHARM 2.1 čierny (SKYCHARM2.1)

NGS SKYCHARM 2.1 čierny (SKYCHARM2.1)
Detail

Reproduktor - aktívny, s výkonom 80 W, určenie k TV, s rádiom, s prehrávaním USB flash, farba čierna, 3.5mm Jack, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač Radi by ste pri sledovaní filmov u seba doma zažívali podobný pocit ako v kine? Potom určite oceníte samostatný reproduktor NGS. Pretože je to aktívny reproduktor, má už integrovaný zosilňovač, preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. Prepojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Muziku tak môžete ľahko prehrať bez káblov rovno zo svojho telefónu. Kľúčové vlastnosti reproduktora NGS SKYCHARM 2.1 čierny NGS verzia reproduktora vás očarí špičkovou kvalitou prenášaného zvuku pri sledovaní filmov Je to aktívna verzia reproduktora Bezdrôtové pripojenie pomocou technológie Bluetooth Celkový výkon reproduktora dosahuje 80 W Reproduktor disponuje rádiom s FM Farba reproduktora NGS je čierna Váži 3,3 kg Rozmery reproduktora zodpovedajú 92 × 13 × 11 cm (v × š × h) Reproduktor NGS poteší aj ďalšími funkciami Reproduktor NGS... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS SKYCHARM 2.1 čierny (SKYCHARM2.1) , Ngs gbx-1500 – cz/sk

NGS WILD DUB 2 (WILDDUB2)

NGS WILD DUB 2 (WILDDUB2)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 800W, párty, s mikrofónom, s prehrávaním USB flash, frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20000 Hz, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač, výdrž batérie 12 h Nedokážete si bez hudby predstaviť svoj život a chcete ju mať všade so sebou? Potom určite oceníte tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor je vybavený integrovaným zosilňovačom, a tak prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby tak budete potrebovať iba telefón. Výkon nevymedzuje jeho maximálnu hlasitosť, ale odkazuje na vstavaný zosilňovač reproduktora. Tento druh Bluetooth reproduktora dosahuje najvyšší výkon 800 W a zvládne tak ozvučenie celej domácnosti či párty. Podstatná je aj frekvencia, tá je v rozmedzí od 20 do 20000 Hz. Bluetooth reproduktor s vlastnou batériou vydrží celých 12 h. Rozmery Bluetooth reproduktora NGS sú 110 × 36 × 32 cm (vך×h). Zásadné prednosti Bluetooth reproduktora NGS... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD DUB 2 (WILDDUB2) , Ngs skycharm 2.1 čierny (skycharm2.1)

NGS WILD DUB 1 (WILDDUB1)

NGS WILD DUB 1 (WILDDUB1)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 300W, párty, s mikrofónom, s prehrávaním USB flash, frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20000 Hz, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač, výdrž batérie 12 h Chceli by ste si vypočuť hudbu, kedykoľvek vás napadne? Potom sa vám bude hodiť tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor je vybavený už integrovaným zosilňovačom, jednoducho tak prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú hudbu si tak ľahko pustíte bez káblov rovno z vášho telefónu. Výkon nedefinuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento typ Bluetooth reproduktora dosahuje výkon 300 W, a preto zvládne ozvučenie ako večierku, tak celej domácnosti. Dôležitú úlohu zohráva aj frekvencia, ktorá sa pohybuje od 20 do 20000 Hz. Bluetooth reproduktor s integrovanou batériou vydrží hrať až 12 h. Rozmery reproduktora na Bluetooth NGS sú 79,5 × 27 × 23,5 cm (vך×h). Hlavné... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD DUB 1 (WILDDUB1) , Ngs wild dub 2 (wilddub2)

NGS WILD RAVE 2 (WILDRAVE2)

NGS WILD RAVE 2 (WILDRAVE2)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 300W, párty, s mikrofónom, s prehrávaním USB flash, frekvenčný rozsah od 40 Hz do 18000 Hz, AUX, Bluetooth 5.0, diaľkový ovládač, výdrž batérie 10 h Priali by ste si mať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek pri sebe? Ideálnym spoločníkom sa stane tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má už integrovaný zosilňovač, takže môžete počúvať hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby vám tak postačí iba telefón bez káblov. O kvalitný prenos hudby sa stará Bluetooth verzia 5.0. Výkon nedefinuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento reproduktor na Bluetooth disponuje maximálnym výkonom 300 W, a tak zvládne bez problému ozvučiť napríklad večierok alebo celú domácnosť. Veľmi dôležitá je aj frekvencia, tá sa pohybuje od 40 do 18000 Hz. Bluetooth reproduktor s integrovanou batériou zvládne hrať po dobu 10 h. Rozmery... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD RAVE 2 (WILDRAVE2) , Ngs wild dub 1 (wilddub1)

NGS WILD RAVE 1 (WILDRAVE1)

NGS WILD RAVE 1 (WILDRAVE1)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 200W, párty, s mikrofónom, s prehrávaním USB flash, frekvenčný rozsah od 40 Hz do 18000 Hz, AUX, Bluetooth 5.0, diaľkový ovládač, výdrž batérie 6 h Priali by ste si počúvať hudbu, kedykoľvek vás napadne? Určite sa vám zapáči tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má vo svojom tele už zabudovaný zosilňovač, preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú muziku si tak pustíte bez káblov priamo z telefónu. O kvalitný prenos dát sa postará Bluetooth verzia 5.0. Výkon nevymedzuje jeho maximálnu hlasitosť, ale odkazuje na vstavaný zosilňovač reproduktora. Tento Bluetooth reproduktor má najvyšší výkon 200 W a ľahko tak ozvučí večierok alebo domácnosť. Dôležitú úlohu zohráva aj frekvencia, ktorá sa pohybuje od 40 do 18000 Hz. Bluetooth reproduktor s integrovanou batériou zvládne hrať po dobu 6 h. Rozmery Bluetooth reproduktora NGS sú 61 × 28 × 24 cm (vך×h). (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD RAVE 1 (WILDRAVE1) , Ngs wild dub 3 (wilddub3)

NGS ALLURE KIT – CZ/SK (ALLUREKIT)

NGS ALLURE KIT – CZ/SK (ALLUREKIT)
Detail

Set klávesnice a myši – bezdrôtový, rozhranie: USB a bezdrôtový USB prijímač, česká a slovenská kancelárska klávesnica, nízkoprofilové klávesy + optická myš, 1200 DPI, 3 tlačidlá, vhodná pre pravákov Klávesnica a myš predstavujú základnú výbavu na ovládanie počítača. Súprava NGS ALLURE KIT – CZ/SK vám ponúkne obe tieto súčasti. K počítaču aj inému zariadeniu ich pripojíte pomocou bezdrôtového USB prijímača. Ide o myš optického typu, ktorá využije na snímanie pohybu červené LED svetlo. Výhodou tejto technológie je prívetivejšia cena. Klávesnica je určená najmä pre priaznivcov počítačových hier. do kancelárie. na zdĺhavú prácu s počítačom vďaka ergonomickému tvaru. Hmotnosť klávesnice s myšou NGS je 550 g. Klávesnica v balení je vybavená nízkoprofilovými klávesami, ich lokalizácia je česká a slovenská. Najdôležitejšie vlastnosti klávesnice a myši NGS ALLURE KIT – CZ/SK Klávesnica a myš v jednom balení NGS Klávesnica je predurčená na hranie počítačových hier... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ALLURE KIT – CZ/SK (ALLUREKIT) , Ngs wild rave 2 (wildrave2)

NGS SPELL KIT – CZ/SK (SPELLKIT)

NGS SPELL KIT – CZ/SK (SPELLKIT)
Detail

Set klávesnice a myši – bezdrôtový, rozhranie: bluetooth, bezdrôtový USB prijímač a USB-C, česká a slovenská kancelárska klávesnica, nízkoprofilové klávesy + laserová myš, 2400 DPI, 7 tlačidiel, Unifying ready, vhodná pre pravákov, vertikálna a 3d myš Klávesnica a myš NGS SPELL KIT s možnosťou spárovania až na tri zariadeniaNa ovládanie počítača alebo notebooku je potrebná klávesnica a myš. V dnešnej dobe pôjde vo väčšine prípadov o kompletne bezdrôtové riešenie. Máme preto radosť, že vám môžeme ponúknuť cenovo dostupný set NGS SPELL KIT, ktorý v jednotnom dizajne ponúka nadpriemerne kvalitnú myš aj klávesnicu s možnosťou spárovania až na tri rôzne zariadenia. Plnoformátová klávesnicaPokiaľ často píšete dlhšie texty, tak iste oceníte klávesnicu zo setu NGS SPELL KIT. Má na zákazku vyrobený CZ/SK layout, má 10 multimediálnych klávesov alebo fyzický vypínač pre úsporu energie napríklad cez noc alebo na dovolenke. K dispozícii dostanete aj tradičný numerický blok... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS SPELL KIT – CZ/SK (SPELLKIT) , Ngs wild rave 1 (wildrave1)

NGS ROLLER NITRO 3 čierny (ROLLERNITRO3BLACK)

NGS ROLLER NITRO 3 čierny (ROLLERNITRO3BLACK)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 30W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 10 h Chcete mať hudbu neustále so sebou? Potom je pre vás skvelou voľbou tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor je vybavený už integrovaným zosilňovačom, a preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú muziku si tak pustíte bez káblov priamo z telefónu. Kvalitný prenos dát vám zaistí Bluetooth verzia 5.0. Výkon nevymedzuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento reproduktor na Bluetooth disponuje maximálnym výkonom 30 W a ľahko tak ozvučí aj väčšie miestnosti. Vnútorná batéria disponuje kapacitou 1500 mAh, vďaka ktorej bude Bluetooth reproduktor hrať po dobu 10 h na jedno nabitie. Nabíjanie zaisťuje konektor micro USB. Rozmery reproduktora na Bluetooth NGS sú 8,8 × 20,9 × 8,5 cm (vך×h). Hlavné vlastnosti Bluetooth reproduktora... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 3 čierny (ROLLERNITRO3BLACK) , Ngs allure kit – cz/sk (allurekit)

NGS ROLLER NITRO 2 modrý (ROLLERNITRO2BLUE)

NGS ROLLER NITRO 2 modrý (ROLLERNITRO2BLUE)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 20W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 12 h Priali by ste si mať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek pri sebe? Skvelým spoločníkom sa stane tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má vo svojom tele už zabudovaný zosilňovač, preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. Spojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú hudbu si tak ľahko pustíte bez káblov rovno z vášho telefónu. Kvalitný prenos dát vám zaistí Bluetooth verzia 5.0. Výkon neupresňuje jeho maximálnu hlasitosť, ale týka sa vstavaného zosilňovača reproduktora. Tento Bluetooth reproduktor dosahuje najvyšší výkon 20 W, a preto zvládne aj ozvučenie väčších miestností. Integrovaná batéria disponuje kapacitou 1200 mAh, a tak môžete využívať Bluetooth reproduktor celých 12 h na jedno nabitie. Nabíjanie je ľahké a vykonáva sa cez konektor micro USB. Rozmery bezdrôtového Bluetooth reproduktora NGS sú 9 × 21 × 9 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 2 modrý (ROLLERNITRO2BLUE) , Ngs spell kit – cz/sk (spellkit)

NGS ROLLER NITRO 1 modrý (ROLLERNITRO1BLUE)

NGS ROLLER NITRO 1 modrý (ROLLERNITRO1BLUE)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 10W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 8 h Priali by ste si mať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek pri sebe? Potom je pre vás skvelou voľbou tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má v sebe zabudovaný zosilňovač, a tak dokáže prehrať hudbu priamo zo zdroja. Prepojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú hudbu si tak prehráte z telefónu bez káblov. O kvalitný prenos hudby sa stará Bluetooth verzia 5.0. Výkon nedefinuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento druh Bluetooth reproduktora dosahuje výkon 10 W a dokáže tak ozvučiť aj väčšie miestnosti. Integrovaná batéria disponuje kapacitou 1500 mAh, vďaka ktorej bude Bluetooth reproduktor hrať po dobu 8 h na jedno nabitie. Nabíjanie je veľmi jednoduché a vykonáva sa cez konektor micro USB. Rozmery reproduktora na Bluetooth NGS sú 9 × 11 × 9 cm (vך×h). Kľúčové... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 1 modrý (ROLLERNITRO1BLUE) , Ngs roller nitro 2 modrý (rollernitro2blue)

NGS ROLLER NITRO 1 čierny (ROLLERNITRO1BLACK)

NGS ROLLER NITRO 1 čierny (ROLLERNITRO1BLACK)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 10W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 8 h Nedokážete si bez hudby predstaviť svoj život a chcete ju mať všade so sebou? Výborným spoločníkom pre vás bude tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má už integrovaný zosilňovač, takže môžete počúvať hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Vašu obľúbenú muziku si budete prehrávať bez káblov priamo z telefónu. O kvalitný prenos dát sa postará Bluetooth verzia 5.0. Výkon nevymedzuje jeho maximálnu hlasitosť, ale týka sa vstavaného zosilňovača reproduktora. Tento reproduktor na Bluetooth disponuje maximálnym výkonom 10 W a zvládne tak ozvučiť aj väčšie miestnosti. Vnútorná batéria disponuje kapacitou 1500 mAh, s ktorou vám vydrží Bluetooth reproduktor hrať až 8 h na jedno nabitie. Nabíjanie je jednoduché a vykonáva sa cez konektor micro USB. Rozmery Bluetooth reproduktora NGS sú 9 × 11... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 1 čierny (ROLLERNITRO1BLACK) , Ngs roller nitro 3 čierny (rollernitro3black)

NGS ROLLER NITRO 3 modrý (ROLLERNITRO3BLUE)

NGS ROLLER NITRO 3 modrý (ROLLERNITRO3BLUE)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 30W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 10 h Túžite po tom mať svoju obľúbenú hudbu stále na dosah? Potom je pre vás ideálnou voľbou tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor je vybavený integrovaným zosilňovačom, ľahko preto prehrá hudbu priamo zo zdroja. O prepojenie sa postará moderná technológia Bluetooth. Obľúbenú hudbu si tak ľahko pustíte bez káblov rovno z vášho telefónu. Kvalitný prenos dát má na starosť Bluetooth verzia 5.0. Výkon neupresňuje jeho maximálnu hlasitosť, ale odkazuje na vstavaný zosilňovač reproduktora. Tento druh Bluetooth reproduktora má maximálny výkon 30 W a postará sa o kvalitný zvuk aj vo väčších miestnostiach. Vnútorná batéria disponuje kapacitou 1500 mAh, vďaka ktorej bude Bluetooth reproduktor hrať po dobu až 10 h na jedno nabitie. Nabíjanie je ľahké a vykonáva sa cez konektor micro USB. Rozmery Bluetooth reproduktora NGS sú 8,8 × 20,9 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 3 modrý (ROLLERNITRO3BLUE) , Ngs roller nitro 2 čierny (rollernitro2black)

NGS ROLLER NITRO 2 čierny (ROLLERNITRO2BLACK)

NGS ROLLER NITRO 2 čierny (ROLLERNITRO2BLACK)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 20W, k mobilu, 3.5mm Jack, Bluetooth 5.0, certifikácia IPX5, výdrž batérie 12 h Priali by ste si mať obľúbenú hudbu neustále na dosah? Potom je pre vás skvelou voľbou tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor je vybavený integrovaným zosilňovačom, a tak prehrá hudbu priamo zo zdroja. Spojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby tak budete potrebovať iba telefón. O kvalitný prenos hudby sa stará Bluetooth verzia 5.0. Výkon neurčuje jeho maximálnu hlasitosť, ale odkazuje na vstavaný zosilňovač reproduktora. Tento Bluetooth reproduktor dosahuje výkon 20 W a bez problému ozvučí aj väčšie miestnosti. Integrovaná batéria ponúka kapacitu 1200 mAh, a tak vám Bluetooth reproduktor vydrží až 12 h na jedno nabitie. Nabíja sa jednoducho cez konektor micro USB. Rozmery reproduktora na Bluetooth NGS sú 9 × 21 × 9 cm (vך×h). Hlavné prednosti Bluetooth reproduktora NGS ROLLER NITRO 2 čierny... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS ROLLER NITRO 2 čierny (ROLLERNITRO2BLACK) , Ngs roller nitro 3 modrý (rollernitro3blue)

Bopla NGS 9410 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 109.5 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9410 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 109.5   čierna (RAL 9005) 1 ks
Detail

Kryt ovládacieho panela podľa DIN IEC 61555 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bopla NGS 9410 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 109.5 čierna (RAL 9005) 1 ks , Ngs roller nitro 1 modrý (rollernitro1blue)

Bopla NGS 9606 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 63 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9606 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 63   čierna (RAL 9005) 1 ks
Detail

Kryt ovládacieho panela podľa DIN IEC 61556 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bopla NGS 9606 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 63 čierna (RAL 9005) 1 ks , Ngs roller nitro 1 čierny (rollernitro1black)

Bopla NGS 9610 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 109.5 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9610 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 109.5   čierna (RAL 9005) 1 ks
Detail

Kryt ovládacieho panela podľa DIN IEC 61557 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bopla NGS 9610 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 96 x 109.5 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9806 UNINORM-EINSCHUBG. vstavaná krabica 144 x 144 x 64 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9806 UNINORM-EINSCHUBG. vstavaná krabica 144 x 144 x 64   čierna (RAL 9005) 1 ks
Detail

Kryt ovládacieho panela podľa DIN IEC 61558 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bopla NGS 9806 UNINORM-EINSCHUBG. vstavaná krabica 144 x 144 x 64 čierna (RAL 9005) 1 ks

NGS MS115

NGS MS115
Detail

Mikrofón – stolný, pripojenie cez 3,5 mm Jack, dĺžka kábla 1,5 m, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 10000 Hz, ochrana proti vetru ("vinšus") a stojanček v balení, vhodný pre hovorené slovo Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, nepochybne budete potrebovať mikrofón. Ponúkané vyhotovenie je určené na stôl, napríklad ako mikrofón k PC. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón NGS vám perfektne sadne, ak chcete nahrávať debaty a rozhovory. Je totiž zameraný na zaznamenávanie zvuku z rôznych smerov. V balení sa nachádza ochrana proti vetru ("vinšus") a stojanček. Ak hľadáte mikrofón na vonkajšie použitie, tento je ten pravý, pretože dokonale tlmí nárazy vetra. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 100 do 10000 Hz. Pripája sa cez 3,5 mm Jack. Zásadné prednosti mikrofónu NGS MS115 Zaradený ako stolný mikrofón Schopný zachytiť zvuk z viacerých... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS MS115

NGS WILD DUB 3 (WILDDUB3)

NGS WILD DUB 3 (WILDDUB3)
Detail

Bluetooth reproduktor – aktívny, s výkonom 1200W, párty, s mikrofónom, s prehrávaním USB flash, frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20000 Hz, AUX, Bluetooth, diaľkový ovládač Milujete hudbu a chcete ju mať všade so sebou? Určite sa vám bude páčiť tento Bluetooth reproduktor NGS. Ako aktívny reproduktor má už integrovaný zosilňovač, ľahko tak prehrá hudbu priamo zo zdroja. Prepojenie zaistí moderná technológia Bluetooth. Na prehranie hudby tak budete potrebovať iba telefón. Výkon nedefinuje jeho maximálnu hlasitosť, ale vzťahuje sa k vstavanému zosilňovaču reproduktora. Tento typ Bluetooth reproduktora disponuje maximálnym výkonom 1200 W a ozvučí tak napríklad večierok či celú domácnosť. Podstatná je aj frekvencia, tá sa pohybuje od 20 do 20000 Hz. Rozmery Bluetooth reproduktora NGS sú 131 × 46 × 35,6 cm (vך×h). Hlavné prednosti Bluetooth reproduktora NGS WILD DUB 3 Bluetooth reproduktor NGS na počúvanie hudby na cestách, večierkoch či doma Bezdrôtové pripojenie... (alza.sk)

Podobné produkty ako NGS WILD DUB 3 (WILDDUB3)

Bopla NGS 9408 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 85 čierna (RAL 9005) 1 ks

Bopla NGS 9408 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 85   čierna (RAL 9005) 1 ks
Detail

Kryt ovládacieho panela podľa DIN IEC 61554 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Bopla NGS 9408 UNINORM-EINSCHUBGEH. vstavaná krabica 96 x 48 x 85 čierna (RAL 9005) 1 ks
NGS GHX-510, NGS SKYCHARM biely (SKYCHARMWHITE), NGS WILD SAMBA (WILDSAMBA), NGS GBX-1500 – CZ/SK, NGS SKYCHARM 2.1 čierny (SKYCHARM2.1), NGS WILD DUB 2 (WILDDUB2), NGS WILD DUB 1 (WILDDUB1), NGS WILD DUB 3 (WILDDUB3), NGS WILD RAVE 2 (WILDRAVE2), NGS WILD RAVE 1 (WILDRAVE1), NGS ALLURE KIT – CZ/SK (ALLUREKIT), NGS SPELL KIT – CZ/SK (SPELLKIT), NGS ROLLER NITRO 2 modrý (ROLLERNITRO2BLUE), NGS ROLLER NITRO 3 čierny (ROLLERNITRO3BLACK), NGS ROLLER NITRO 2 čierny (ROLLERNITRO2BLACK), NGS ROLLER NITRO 3 modrý (ROLLERNITRO3BLUE), NGS ROLLER NITRO 1 modrý (ROLLERNITRO1BLUE), NGS ROLLER NITRO 1 čierny (ROLLERNITRO1BLACK)