Postquam professional luxury gold luxusne liftingove serum s 24k zlatom 30 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k zlatom 30 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusné liftingové sérum s 24k zlatom 30 ml Luxusné liftingové sérum proti vráskam s 24 karátovým zlatom pre všetky typy pleti, najmä suchá, dehydrovaná, citlivá. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 24K zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Lifting Tone Serum - Liftingové sérum 30 ml

PostQuam Professional Lifting Tone Serum - Liftingové sérum 30 ml

PostQuam Professional Lifting Tone Serum - Liftingové sérum 30 ml Liftingové sérum s plesnivcom alpínskym pre všetky typy pleti, obzvlášť vhodný pre tie, ktoré vykazujú známky starnutia. Efektívny aj pre kontúry očí. Okamžitý lifting pleti. Obsah plesnivca alpínskeho s antibakteriálnymi, antiseptickými a hojivými schopnosťami. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1%…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1% zlata 50 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný regeneračný nočný krém s 1% zlata 50 ml Luxusný regeneračný a upokojujúci nočný krém s 1% zlata. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1…

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata 50 ml

PostQuam Professional Luxury Gold - Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata 50 ml Luxusný hydratačný denný krém s 1% zlata, neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný…

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata 15 ml

PostQuam Professional Luxury Gold Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata 15 ml Luxusný liftingový hydratačný očný krém s 1% zlata pre všetky typy pleti, najmä suchá, dehydrovaná, citlivá. Neuveriteľne jemná a hodvábna textúra prípravkov s obsahom 1% zlata a kyselinou hyaluronóvou. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Depigmentante Serum - Bieliace sérum 30 ml

PostQuam Professional Depigmentante Serum - Bieliace sérum 30 ml

PostQuam Professional Depigmentante Serum - Bieliace sérum 30 ml Bieliace sérum proti pigmentovým škvrnám. Umožňuje predchádzať, napravovať a zmierňovať intenzitu pigmentových škvŕn. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s…

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s kyselinou haylurónovou 30 ml

PostQuam Professional Hyaluronic Protivráskové hydratačné sérum s kyselinou haylurónovou 30 ml Koncentrované protivráskové sérum s kyselinou haylurónovou pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú a mdlú pleť. Intenzívna a hĺbková hydratácia. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Glykolic Peel Serum - Biologické peelingové…

PostQuam Professional Glykolic Peel Serum - Biologické peelingové sérum s kyselinou glykolovou 30 ml

PostQuam Professional Glykolic Peel Serum - Biologické peelingové sérum s kyselinou glykolovou 30 ml Biologické sérum ako peeling s kyselinou glykolovou (bez abrazívnych častíc) pre všetky typy pleti. Odstraňuje šupinky odumretých buniek vďaka prírodným látkam maximálne šetrne a mimoriadne účinne, bez mechanického dráždenia. (pilulka.sk)

PostQuam Professional VITA-C Serum - Biologické antioxidačné a…

PostQuam Professional VITA-C Serum - Biologické antioxidačné a rozjasňujúce sérum s Vitamínom C 30 ml

PostQuam Professional VITA-C Serum - Biologické antioxidačné a rozjasňujúce sérum s Vitamínom C 30 ml Biologické antioxidačné a rozjasňujúce sérum s vitamínom C pre všetky typy pleti, hlavne pre mdlú a unavenú pleť, bez jasu a žiarivej iskry, pre problematickú pleť so sklonom k akné, nezdravý odtieň pleti, matnú pokožku a pleť s pigmentovými škvrnami. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Age Control Sérum večnej mladosti 30 ml

PostQuam Professional Age Control Sérum večnej mladosti 30 ml

PostQuam Professional Age Control Sérum večnej mladosti 30 ml Sérum večnej mladosti obsahuje aktívne vysoko účinné zložky rastlinného pôvodu, ako sú skvalen, sója a pšeničné hydrolyzáty. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Caviar Serum Age Control - Kaviárové sérum…

PostQuam Professional Caviar Serum Age Control - Kaviárové sérum elixír krásy 30 ml

PostQuam Professional Caviar Serum Age Control - Kaviárové sérum elixír krásy 30 ml Sérum elixír krásy s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú, suchú a popraskanú pokožku. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

Holika Holika Prime Youth 24K Gold hĺbkovo obnovujúce sérum s…

Holika Holika Prime Youth 24K Gold hĺbkovo obnovujúce sérum s 24karátovým zlatom 100 ml

Holika Holika Prime Youth 24K Gold, 100 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Holika Holika Prime Youth 24K Gold predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky dodáva pleti hutnosť obnovuje pružnosť pleti navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Nanášajte malé množstvo prípravku na celú tvár alebo jednotlivé partie po použití denného krému. (notino.sk)

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml

PostQuam Professional CC krém s intenzívnou ochranou 30 ml CC krém s intenzívnou ochranou pre všetky typy pleti. Nahrádza mejkap a denný krém, pomáha ako korekcia farebných nezrovnalostí. (pilulka.sk)

Babor HSR liftingové sérum 30 ml

Babor HSR liftingové sérum 30 ml

Babor HSR, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Babor HSR predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti predchádza vzniku vrások pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. Sérum môžete používať pod denný a/alebo nočný krém, poprípade samostatne. (notino.sk)

Omorovicza Rose Lifting Serum intenzívne liftingové sérum 30 ml

Omorovicza Rose Lifting Serum intenzívne liftingové sérum 30 ml

Omorovicza Rose Lifting Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Omorovicza Rose Lifting Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky spevňuje kontúry tváre obnovuje pružnosť pleti navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

PostQuam Professional Enzymatický biologický peeling 30 ml

PostQuam Professional Enzymatický biologický peeling 30 ml

PostQuam Professional Enzymatický biologický peeling 30 ml Sérum s biologickým enzymatickým peelingom (bez abrazívnych častíc) pre všetky typy pleti, špeciálne pre najcitlivejšiu, jemnú, problematickú, unavenú a suchú pleť. (pilulka.sk)

Weleda Liftingové sérum granátové jablko 30 ml

Weleda Liftingové sérum granátové jablko 30 ml

Weleda Liftingové sérum granátové jablko 30 ml Ľahké sérum z granátového jablka zjemňuje vrásky a vyhladzuje pleť, zlepšuje elasticitu a hydratáciu pleti. (pilulka.sk)

Thalgo Silicium Marin Wrinkle Lifting Serum liftingové sérum proti…

Thalgo Silicium Marin Wrinkle Lifting Serum liftingové sérum proti vráskam 30 ml

Thalgo Silicium Marin Wrinkle Lifting Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Thalgo Silicium Marin Wrinkle Lifting Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky obnovuje pružnosť pleti účinne hydratuje a vyživuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection 1,5%…

Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection 1,5% liftingové sérum s kyselinou hyalurónovou 50 g

Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection 1,5%, 50 g, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection 1,5% predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky obnovuje pružnosť pleti účinne hydratuje a vyživuje navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Omorovicza Gold Flash Firming Serum spevňujúce pleťové sérum so…

Omorovicza Gold Flash Firming Serum spevňujúce pleťové sérum so zlatom 30 ml

Omorovicza Gold Flash Firming Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Omorovicza Gold Flash Firming Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky zjednocuje farebný tón pleti odstraňuje známky únavy navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu rozjasňuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

WHAMISA Cactus Bouncy Serum liftingové sérum s intenzívnym účinkom 33…

WHAMISA Cactus Bouncy Serum liftingové sérum s intenzívnym účinkom 33 ml

WHAMISA Cactus Bouncy Serum, 33 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum WHAMISA Cactus Bouncy Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pôsobí proti nedokonalostiam sťahuje rozšírené póry pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu účinne hydratuje a vyživuje zjednocuje farebný tón pleti redukuje nadmernú tvorbu kožného mazu Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Sérum môžete používať pod denný a/alebo nočný krém, poprípade samostatne. (notino.sk)

Martiderm Platinum liftingové sérum pre spevnenie kontúr tváre 30 ml

Martiderm Platinum liftingové sérum pre spevnenie kontúr tváre 30 ml

Martiderm Platinum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Martiderm Platinum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: spevňuje kontúry tváre obnovuje pružnosť pleti vyhladzuje vrásky Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Filorga LIFT-DESIGNER liftingové sérum proti starnutiu pleti 30 ml

Filorga LIFT-DESIGNER liftingové sérum proti starnutiu pleti 30 ml

Filorga LIFT-DESIGNER, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Filorga LIFT-DESIGNER predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: spevňuje kontúry tváre (notino.sk)

Annayake Ultratime Lift Contour Reshaping Serum liftingové sérum pre…

Annayake Ultratime Lift Contour Reshaping Serum liftingové sérum pre spevnenie kontúr tváre 30 ml

Annayake Ultratime Lift Contour Reshaping Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Annayake Ultratime predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: spevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť obnovuje pružnosť pleti Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Eisenberg Classique Sérum Régénérant Liftant protivráskové a…

Eisenberg Classique Sérum Régénérant Liftant protivráskové a liftingové sérum pre unavenú pleť 30 ml

Eisenberg Classique Sérum Régénérant Liftant, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky odstraňuje známky únavy Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Sérum môžete používať pod denný a/alebo nočný krém, poprípade samostatne. (notino.sk)

Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid liftingové pleťové sérum s…

Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid liftingové pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 30 ml

Collistar Attivi Puri Hyaluronic Acid, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Collistar Attivi Puri predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky (notino.sk)

Omorovicza Gold Night Drops obnovujúce pleťové sérum so zlatom 30 ml

Omorovicza Gold Night Drops obnovujúce pleťové sérum so zlatom 30 ml

Omorovicza Gold Night Drops, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Omorovicza Gold Night Drops predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky zjednocuje farebný tón pleti spevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť odstraňuje známky únavy Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Dr. Barbara Sturm Lifting Serum liftingové pleťové sérum 30 ml

Dr. Barbara Sturm Lifting Serum liftingové pleťové sérum 30 ml

Dr. Barbara Sturm Lifting Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Dr. Barbara Sturm Lifting Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti rozjasňuje účinne hydratuje a vyživuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Juvena Juvenance® Epigen liftingové sérum na tvár a oči 30 ml

Juvena Juvenance® Epigen liftingové sérum na tvár a oči 30 ml

Juvena Juvenance® Epigen, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Juvena Juvenance® Epigen predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky účinne hydratuje a vyživuje pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti rozjasňuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. (notino.sk)

Ziaja Lifting Solution liftingové sérum na očné okolie a pery 30 ml

Ziaja Lifting Solution liftingové sérum na očné okolie a pery 30 ml

Ziaja Lifting Solution, 30 ml, Očné séra pre ženy, Očné sérum Ziaja Lifting Solution intenzívne ošetruje pleť očného okolia a dodáva jej mladistvý vzhľad. Vlastnosti: intenzívne vyživuje očné okolie dodáva perám aj ich okoliu potrebnú hydratáciu a výživu efektívne vyhladzuje linky a jemné vrásky má liftingový efekt Použitie: Aplikujte na čisté očné okolie a jemne vklepte končekmi prstov. Malé množstvo naneste na čisté pery a ich okolie a nechajte vstrebať. (notino.sk)

Lierac Lift Integral liftingové spevňujúce sérum 30 ml

Lierac Lift Integral liftingové spevňujúce sérum 30 ml

Lierac Lift Integral, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: obnovuje pružnosť pleti spevňuje kontúry tváre pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Emma Hardie Midas Touch Super Serum liftingové spevňujúce sérum 30 ml

Emma Hardie Midas Touch Super Serum liftingové spevňujúce sérum 30 ml

Emma Hardie Midas Touch Super Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Emma Hardie Midas Touch Super Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu účinne hydratuje a vyživuje rozjasňuje (notino.sk)

FlosLek Pharma DermoExpert Concentrate liftingové sérum na tvár, krk…

FlosLek Pharma DermoExpert Concentrate liftingové sérum na tvár, krk a dekolt 30 ml

FlosLek Pharma DermoExpert Concentrate, 30 ml, Starostlivosť o dekolt a poprsie pre ženy, Pleťové sérum FlosLek Pharma DermoExpert Concentrate predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky spevňuje kontúry tváre obnovuje pružnosť pleti odstraňuje známky únavy regeneruje pleť a predchádza jej podráždeniu (notino.sk)

Rituals The Ritual Of Namasté Ageless Active Firming Serum liftingové…

Rituals The Ritual Of Namasté Ageless Active Firming Serum liftingové pleťové sérum s hydratačným účinkom 30 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Rituals sa radí pod pleťové emulzie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu. (brasty.sk)

Collistar Attivi Puri Hyaluronic + Polyglutamic Moisturizing Lifting…

Collistar Attivi Puri Hyaluronic + Polyglutamic Moisturizing Lifting liftingové pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 30 ml

Collistar Attivi Puri Hyaluronic + Polyglutamic Moisturizing Lifting, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Collistar Attivi Puri Hyaluronic + Polyglutamic Moisturizing Lifting predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: účinne hydratuje a vyživuje spevňuje kontúry tváre rozjasňuje obnovuje pružnosť pleti Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Sérum môžete používať pod denný a/alebo nočný krém, poprípade samostatne. (notino.sk)

Apivita Wine Elixir Santorini Vine protivráskové a liftingové sérum…

Apivita Wine Elixir Santorini Vine protivráskové a liftingové sérum so spevňujúcim účinkom 30 ml

Apivita Wine Elixir Santorini Vine, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Apivita Wine Elixir Santorini Vine predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu spevňuje kontúry tváre chráni pleť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi účinne hydratuje a vyživuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Dr Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting liftingové sérum na tvár…

Dr Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting liftingové sérum na tvár a krk 30 ml

Dr Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Dr Irena Eris Institute Solutions Y-Lifting predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: spevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu účinne hydratuje a vyživuje Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Filorga Lift-Designer Ultra-Lifting Serum liftingové pleťové sérum…

Filorga Lift-Designer Ultra-Lifting Serum liftingové pleťové sérum proti vráskam 30 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Filorga sa radí pod pleťové séra a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu. (brasty.sk)

Holika Holika Prime Youth 24K Gold obnovujúca emulzia s 24karátovým…

Holika Holika Prime Youth 24K Gold obnovujúca emulzia s 24karátovým zlatom 120 ml

Holika Holika Prime Youth 24K Gold, 120 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Holika Holika Prime Youth 24K Gold predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky dodáva pleti hutnosť obnovuje pružnosť pleti navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Nanášajte malé množstvo prípravku na celú tvár alebo jednotlivé partie po použití denného krému. (notino.sk)

âme pure 24K Gold Digger Scrub čistiaci peeling s 24karátovým zlatom…

âme pure 24K Gold Digger Scrub čistiaci peeling s 24karátovým zlatom 50 ml

âme pure 24K Gold Digger Scrub, 50 ml, Mechanické peelingy pre ženy, Pleťový peeling âme pure 24K Gold Digger Scrub čistí pleť do hĺbky, zbavuje ju všetkých nečistôt a vyhladzuje ju. Vlastnosti: dôkladne umýva a čistí celú tvár zbavuje čiernych bodiek a prebytočného mazu čistí upchaté póry vyhladzuje a zjemňuje pleť redukuje nedokonalosti pleti možno použiť aj na citlivú pleť Použitie: Naneste na vlhkú tvár, jemne masírujte a potom starostlivo opláchnite vodou. Vyhnite sa oblasti očí. Používajte 1× – 3× týždenne. (notino.sk)

Ahava Mineral Mud 24K Gold minerálna bahenná maska s 24karátovým…

Ahava Mineral Mud 24K Gold minerálna bahenná maska s 24karátovým zlatom 6 ml

Ahava Mineral Mud 24K Gold, 6 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska AHAVA Mineral Mud 24K Gold bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

AHAVA Mineral Mud 24K Gold minerálna bahenná maska s 24karátovým…

AHAVA Mineral Mud 24K Gold minerálna bahenná maska s 24karátovým zlatom 50 ml

AHAVA Mineral Mud 24K Gold, 50 ml, Krémové masky pre ženy, Pleťová maska AHAVA Mineral Mud 24K Gold bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje zanecháva pleť na dotyk hodvábne jemnú celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku naneste v tenkej vrstve na vyčistenú tvár, vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku dôkladne zmyte vlažnou vodou. (notino.sk)

AHAVA Beauty Before Age Halobacteria liftingové spevňujúce sérum 30 ml

AHAVA Beauty Before Age Halobacteria liftingové spevňujúce sérum 30 ml

AHAVA Beauty Before Age Halobacteria, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum AHAVA Beauty Before Age Halobacteria predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: obnovuje pružnosť pleti spevňuje kontúry tváre pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky rozjasňuje navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. Pokračujte svojou obľúbenou dennou/nočnou starostlivosťou. (notino.sk)

Caudalie Resveratrol-Lift liftingové spevňujúce sérum proti vráskam…

Caudalie Resveratrol-Lift liftingové spevňujúce sérum proti vráskam 30 ml

Caudalie Resveratrol-Lift, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Caudalie Resveratrol-Lift predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky spevňuje kontúry tváre navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu prípravok je nekomedogénny dermatologicky testovaný Zloženie: neobsahuje olej Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Holika Holika Prime Youth 24K Gold omladzujúce pleťové tonikum s…

Holika Holika Prime Youth 24K Gold omladzujúce pleťové tonikum s 24karátovým zlatom 120 ml

Holika Holika Prime Youth 24K Gold, 120 ml, Pleťové toniká pre ženy, Tonizačný prípravok Holika Holika Prime Youth pomôže dočistiť, zharmonizovať a osviežiť vašu pleť. Vlastnosti: upokojuje a tonizuje zanecháva pleť jemnú, sviežu a žiarivú hydratuje a vyživuje pleť Použitie: Naneste na kozmetický tampón a krúživými pohybmi pleť ošetrite. (notino.sk)

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml

PostQuam Professional Anti-aging krém s kaviárom 24h 50 ml Anti-aging krém s kaviárom pre 24 hodinovú vitalitu pokožky, pre všetky typy pleti, aj citlivú pokožku. Mandľový olej a rastlinné výťažky vyživujú do hĺbky a zabezpečia pleti vitalitu. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový peeling 75 ml

PostQuam Professional Kaviárový peeling 75 ml

PostQuam Professional Kaviárový peeling 75 ml Kaviárový peeling s jemnými abrazívnymi časticami, pre všetky typy pleto. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

Eveline Slim Therapy 24k Gold modelujúce sérum

Eveline Slim Therapy 24k Gold modelujúce sérum

Luxusné modelujúce sérum obohatené mikro čiastočkami 24 karátového zlata zaisťuje efekt presného tvarovania siluety. Pomáhá modelovať tvár tela a intenzívne vyhladzuje nedokonalosti problémových oblastí tela postihnutých celulitídou. Pozvyhuje ochabnutú pokožku a obnovuje jej prirodzené napetie. Hrejivý efekt napomáhá koži intenzivne sa spevňovať. (drmax.sk)

Bielenda Professional Supremelab Pro Age Expert protivráskové sérum s…

Bielenda Professional Supremelab Pro Age Expert protivráskové sérum s peptidmi 30 ml

Bielenda Professional Supremelab Pro Age Expert, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Bielenda Professional Supremelab Pro Age Expert predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: obnovuje pružnosť pleti účinne hydratuje a vyživuje pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Nuxe Nuxuriance Gold revitalizačné pleťové sérum s vyživujúcim…

Nuxe Nuxuriance Gold revitalizačné pleťové sérum s vyživujúcim účinkom 30 ml

Nuxe Nuxuriance Gold, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Nuxe Nuxuriance predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: obnovuje pružnosť pleti navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu pomáha odstraňovať príznaky starnutia pleti Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s…

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s quinoou 50 ml

PostQuam Professional Prebiotic Quinoa - Vyživujúci nočný krém s quinoou 50 ml Vyživujúci nočný krém s quinoou pre všetky typy pleti. Produktová línia Prebiotic pomáha obnovovať prirodzenú mikroflóru pokožky. (pilulka.sk)

Clinique Anti-Blemish Solutions Blemish+Line Correcting Serum…

Clinique Anti-Blemish Solutions Blemish+Line Correcting Serum liftingové pleťové sérum pre problematickú pleť 30 ml

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Clinique sa radí pod pleťové séra a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu. (brasty.sk)

Elemis Pro-Collagen Definition Face & Neck Serum liftingové…

Elemis Pro-Collagen Definition Face & Neck Serum liftingové spevňujúce sérum na tvár, krk a dekolt 30 ml

Elemis Pro-Collagen Definition Face & Neck Serum, 30 ml, Pleťové séra pre ženy, Pleťové sérum Elemis Pro-Collagen Definition Face & Neck Serum predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť. Vlastnosti: pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky spevňuje kontúry tváre dodáva pleti hutnosť obnovuje pružnosť pleti navracia pleti sviežosť a mladistvú krásu Použitie: Primerané množstvo séra jemne vklepte končekmi prstov do čistej pleti. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml

PostQuam Professional Hydratačný krém so ženšenom 50 ml Hydratačný krém s obsahom ženšenu pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a dehydrovanú pokožku. Pleť bude opäť zregenerovaná a matná pleť získa jas. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml

PostQuam Professional Šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml

PostQuam Professional Šampón proti vypadávaniu vlasov 1000 ml Šampon v sobě skrývá tu správnou kombinaci posilujících výživných látek pro vaše vlasy. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Depigmentante Peeling - Bieliaci peeling 75 ml

PostQuam Professional Depigmentante Peeling - Bieliaci peeling 75 ml

PostQuam Professional Depigmentante Peeling - Bieliaci peeling 75 ml Bieliaci peeling s jemnými časticami na pigmentové škvrny. Umožňuje predchádzať, napravovať a zmierňovať intenzitu pigmentových škvŕn. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový regeneračný denný krém 50 ml Regeneračný denný krém s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú pleť. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml

PostQuam Professional Kaviárový vyživujúci nočný krém 50 ml Vyživujúci nočný krém s kaviárovým extraktom pre všetky typy pleti, vynikajúci aj pre citlivú, suchú a popraskanú pokožku. Dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam. (pilulka.sk)

Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Water Dual Snail Mask hydratačná…

Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Water Dual Snail Mask hydratačná plátienková maska s 24karátovým zlatom 10x25 ml

Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Water Dual Snail Mask, 10x25 ml, Plátenné masky pre ženy, Pleťová maska Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Water Dual Snail Mask bude vašu pleť rozmaznávať a ošetrovať ju. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje rozjasňuje a osviežuje celkovo skrášľuje vzhľad pleti Použitie: Masku opatrne vyberte z obalu a umiestnite na vyčistenú tvár. Nechajte pôsobiť v čase uvedenom na obale. Potom masku opatrne zlúpnite. Nevstrebané sérum jemne vmasírujte do pleti alebo utrite vatovým tampónom. (notino.sk)

kozeny obojok rose gold, ortopedicky vankus luxury pre psa, kombineza pre psa luxury dog, pelech pre psa luxury brown, luxury oblečenie pre pre psov, kombineza pre psov luxury do, hmota krém 30 30, ml nábytok, elektrický strojček pre psov professional, batoh vacation professional pre psa

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť