Sperky eshop ocelovy piercing do brady cierno biela ruzica na cervenom pozadi aa3118 dlzka piercingu 10 mm

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23

Morellato Pánsky oceľový náramok s ružicou Vela SAHC23. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307

S`Agapõ Oceľový prívesok Veterná ružica Happy SHA307. (vivantis.sk)

Mr Bear Family Grooming Tools oceľový hrebeň na bradu

Mr Bear Family Grooming Tools oceľový hrebeň na bradu

Mr Bear Family Grooming Tools, , Hrebene a kefy pre mužov, Produkt Mr Bear Family Grooming Tools vám pomôže s každodennou úpravou zovňajška.Vlastnosti:rozčesáva a uhladzuje bradu/fúzypohodlne sa drží v ruke (notino.sk)

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33

Morellato Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou Vela SAHC33. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. (vivantis.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87

Brosway Pánsky oceľový náramok s kompasovú ružicou TJ Man BTJNS87. (vivantis.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 906106280, Vonkajšia dĺžka 57 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín SWG 906106280, Vonkajšia dĺžka 57 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 6 ks

Hmoždinka do dutín SWG 906106280, Vonkajšia dĺžka 57 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 6 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kotva do pórobetónu Fischer 519022, Vonkajšia dĺžka 75 mm, Vonkajší Ø…

Kotva do pórobetónu Fischer 519022, Vonkajšia dĺžka 75 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 25 ks

Pórobetónová kotva fischer FPX-I je vyrobená z pozinkovanej ocele. Po predvŕtaní je FPX-I zatĺkaný iba kladivom. Čistenie vyvŕtaného otvoru nie je potrebné. Pórobetónová kotva fischer sa utiahne imbusovým kľúčom pomocou akumulátorového skrutkovača alebo račne. Toto vtiahne kužeľ do rozpínacej objímky. Štyri krídla vytvárajú vo vrte podrezanie. Po rozšírení sa šesťhranný kľúč automaticky uvoľní. Pórobetónová kotva fischer FPX-I sa ideálne hodí na upevnenie zavesených stropov, zábradlí alebo kuchynských skriniek z pórobetónu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín Fischer 519774, Vonkajšia dĺžka 52 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín Fischer 519774, Vonkajšia dĺžka 52 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 50 ks

Kovová kotva fischer pre dutiny HM-S je univerzálna dutinová kotva s metrickou skrutkou pre všetky panelové stavebné materiály. Hmoždinka je nasadená pomocou montážnych klieští fischer HM-Z 1 do vopred nastavenej polohy. Kliešte sa používajú na stiahnutie hmoždinky v dutine proti panelovému stavebnému materiálu. Roztiahnuté ramená sa otvoria a zatlačia na zadnú časť panelu. Alternatívne je možná aj montáž pomocou skrutkovača alebo akumulátorového skrutkovača. Kovová hmoždinka fischer s dutinou HM-S je vhodná na upevnenie svetiel, držiakov na uteráky a záclonových tyčí v interiéri. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Delphin The End Zig Rig Čierno-biela 15 mm 10 ks (8586018467865)

Delphin The End Zig Rig Čierno-biela 15 mm 10 ks (8586018467865)

Umelá nástraha – na Zig-rig, priemer: 15mm, farba: čierno-biela, 10 ks v balení Penová nástraha Delphin The End Zig Rig je skvelou voľbou nielen pre použitie v letnom období. Vyniká predovšetkým svojím mnohostranným využitím. Umelú nástrahu Delphin môžete použiť v kombinácii s potápivými guľôčkami, ponúknuť rybám v stĺpci, dipovať a dokonca aj orezať do ľubovoľného tvaru. Súčasťou balenia je 10 ks penových guľôčok s priemerom 15 mm v čierno-bielom farebnom vyhotovení. Vslnečnom počasí je vhodné guľôčky nastražiť čiernou stranou smerom ku dnu, vďaka čomu ich ryba priplávajúca zospodu lepšie identifikuje. Nástraha Delphin The End Zig Rig tak spoľahlivo prispeje k vašim úspešným úlovkom.Kľúčové vlastnosti umelej nástrahy Delphin The End Zig Rig, čierno-biela, 15 mm 10 ksUmelá penová nástraha… (alza.sk)

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 10 15935, Vonkajšia dĺžka 28 mm,…

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 10 15935, Vonkajšia dĺžka 28 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 100 ks

Fischerová kotva do dosiek PD je rozpínacia kotva na upevnenie do sadrokartónových dosiek, sadrokartónových dosiek a dosiek zo stavebných materiálov. Hmoždinka z vysoko kvalitného nylonu je zasadená do vopred umiestnenej inštalácie. Keď je skrutka utiahnutá, kužeľ sa vtiahne do objímky a hmoždinka sa roztiahne v stavebnom materiáli. To znamená, že PD je možné bezpečne nastaviť aj pri malej hĺbke dutiny. Fischerová kotva na panely PD je ideálna na pripevnenie obrázkov, svetiel a ľahkých nástenných políc. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 10 050492, Vonkajšia dĺžka 55 mm,…

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 10 050492, Vonkajšia dĺžka 55 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 20 ks

Plynová betónová kotva fischer GB je špeciálna kotva schválená stavebnými úradmi pre bezpečnostné upevnenie do pórobetónu. GB vyrobený z vysoko kvalitného nylonu je po predvŕtaní rotačného kolesa zatĺkaný. Charakteristické vonkajšie rebrá vytvárajú tvarové spojenie medzi hmoždinkou a stavebným materiálom. Plynová betónová kotva fischer GB je ideálna na upevnenie fasádnych a strešných konštrukcií, ako aj zábradlí z pórobetónu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Beviro Cinnamon Season olej na bradu 10 ml

Beviro Cinnamon Season olej na bradu 10 ml

Beviro Cinnamon Season, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Beviro Cinnamon Season zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťuľahčuje rozčesávanie bradyzabraňuje podráždeniu a svrbeniu pletidodáva jemnú sviežu vôňuZloženie:vegánsky produktPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Beviro Honkatonk Vanilla olej na bradu 10 ml

Beviro Honkatonk Vanilla olej na bradu 10 ml

Beviro Honkatonk Vanilla, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Beviro Honkatonk Vanilla zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťuľahčuje rozčesávanie bradyzabraňuje podráždeniu a svrbeniu pletiudržuje bradu zdravú a lesklúZloženie:vegánsky produktPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

FARIS Ružica 3/4“ - 697/10 3/4"

FARIS Ružica 3/4“ - 697/10 3/4"

(vivaeshop.sk)

Hmoždinka do dutín Hüfner Dübel 827216, Vonkajšia dĺžka 10 mm,…

Hmoždinka do dutín Hüfner Dübel 827216, Vonkajšia dĺžka 10 mm, Vonkajší Ø 47 mm, 25 ks

25 dutinových hmoždiniek 10 x 47 mm. (conrad.sk)

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 10 S 15936, Vonkajšia dĺžka 28 mm,…

Hmoždinka do dosiek Fischer PD 10 S 15936, Vonkajšia dĺžka 28 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 50 ks

Fischerová kotva do dosiek PD je rozpínacia kotva na upevnenie do sadrokartónových dosiek, sadrokartónových dosiek a dosiek zo stavebných materiálov. Hmoždinka z vysoko kvalitného nylonu je zasadená do vopred umiestnenej inštalácie. Po utiahnutí skrutky z drevotriesky sa kužeľ vtiahne do objímky a hmoždinka sa roztiahne v stavebnom materiáli. To znamená, že PD je možné bezpečne nastaviť aj pri malej hĺbke dutiny. Fischerová panelová kotva PD je ideálna na pripevnenie držiakov na uteráky, záclonových tyčí a svetelných zrkadlových skriniek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Náhradná ružice na kanva TES 51mm

Náhradná ružice na kanva TES 51mm

Kvalitní Náhradná ružice na kanva TES 51mm z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Doplnky pre záhradu. (esat.sk)

Náhradné ružice na kanva TES 61mm

Náhradné ružice na kanva TES 61mm

Kvalitní Náhradné ružice na kanva TES 61mm z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Doplnky pre záhradu. (esat.sk)

Captain Fawcett Olej na bradu Private Stock 10 ml

Captain Fawcett Olej na bradu Private Stock 10 ml

Ručne a v malých dávkach vyrobený anglický olej na bradu je prvotriedny kombináciou vonných esenciálnych olejov a vyživujúcich olejov z mandlí a jojoby a bohatých na vitamín E. Pri každodennom používaní sa oživia a vyživené ako vaša pokožka, tak bradu. Jemná vôňa cédrového dreva, čierneho korenia, pačuli a palmarosy (sladké trávy). (vivantis.sk)

Captain Fawcett Beard Oil olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Beard Oil olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Beard Oil, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Captain Fawcett Beard Oil zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťzabraňuje podráždeniu a svrbeniu pletiudržuje bradu zdravú a lesklúzjemňuje chĺpkydodáva jemnú sviežu vôňuPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Captain Fawcett Million Dollar olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Million Dollar olej na bradu 10 ml

Pri tvorbe tohto unikátneho oleja na bradu spolupracoval Captain Fawcett s kolegom Jimmy Nigglesem. Zemitá vôňa živice je zakončená tónmi citrusových kvetov. Pridané plátky 23 karátového zlata robia z tohto oleja Milliónovú záležitosť. Kúpou tohto oleja prispievaš k šíreniu povedomia o rakovine kože a boji proti nej. Použitie: Pipetou kvapnite pár kvapiek do dlaní, rozotrite zlaté plátky a vmasírujte do porastu. Pre zlepšenie efektu bradu prečešte jemným hrebeňom alebo kefkou na bradu. Objem: 10ml (vitanella.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Spádová lišta Havos do sprchovacieho kúta pravá nerez kartáčovaná,…

Spádová lišta Havos do sprchovacieho kúta pravá nerez kartáčovaná, dĺžka 120 cm, výška 10 mm, SPNRZK10120P

Spádový profil (pravý) pre sprchové kúty bez vaničky v úrovni podlahy. (siko.sk)

Spádová lišta Havos do sprchovacieho kúta ľavá nerez kartáčovaná,…

Spádová lišta Havos do sprchovacieho kúta ľavá nerez kartáčovaná, dĺžka 120 cm, výška 10 mm, SPNRZK10120L

Spádový profil (ľavý) pre sprchové kúty bez vaničky v úrovni podlahy. (siko.sk)

Captain Fawcett The Gentleman's Tipple olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett The Gentleman's Tipple olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett The Gentleman's Tipple, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Captain Fawcett The Gentleman's Tipple zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťuľahčuje rozčesávanie bradydodáva jemnú sviežu vôňuuhladzuje chĺpky a obmedzuje ich krepovateniezjemňuje chĺpkyPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. Neoplachujte. (notino.sk)

Apothecary 87 Vanilla & Mango ošetrujúci olej na bradu 10 ml

Apothecary 87 Vanilla & Mango ošetrujúci olej na bradu 10 ml

Apothecary 87 Vanilla & Mango, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Apothecary 87 Vanilla & Mango zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťuhladzuje chĺpky a obmedzuje ich krepovatenieudržuje bradu zdravú a lesklúdodáva jemnú sviežu vôňuPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Captain Fawcett Ricki Hall´s olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Ricki Hall´s olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Ricki Hall´s, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Captain Fawcett Ricki Hall´s zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťzabraňuje podráždeniu a svrbeniu pletidodáva jemnú sviežu vôňuudržuje bradu zdravú a lesklúPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Captain Fawcett Ricki Hall´s olej na bradu 10 ml

Captain Fawcett Ricki Hall´s olej na bradu 10 ml

Angličan Ricki Hall je svetoznámy bradatý model, s ktorým Captain Fawcett naviazal spoluprácu. Toto spojenie prináša delikátny Olej na Bradu. Bohatá a komplexná zmes esenciálnych olejov, tabakových listov, benzoinu, dubového machu, vanilky, myrty, pomarančových kvetov, bobkového listu, so strednými tónmi čerstvého chmeľu, prináša potešenie aj tým najnáročnejším zákazníkom. Použitie:Po sprche alebo naparení tváre si v dlaniach rozotrite pár kvapiek a vmasírujte do brady. Taktiež môžete 1 - 2 kvapky použiť na fúzy. Objem: 10ml (vitanella.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 9060532080, Vonkajšia dĺžka 30 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín SWG 9060532080, Vonkajšia dĺžka 30 mm, Vonkajší Ø 5 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 9060532080, Vonkajšia dĺžka 30 mm, Vonkajší Ø 5 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do sadrokartónu SWG 9042480, Vonkajšia dĺžka 24 mm,…

Hmoždinka do sadrokartónu SWG 9042480, Vonkajšia dĺžka 24 mm, Vonkajší Ø 13 mm, 10 ks

Hmoždinka do sadrokartónu SWG 9042480, Vonkajšia dĺžka 24 mm, Vonkajší Ø 13 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8…

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 906085180, Vonkajšia dĺžka 46 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 9060852080, Vonkajšia dĺžka 47 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 906063680, Vonkajšia dĺžka 33 mm, Vonkajší Ø 6…

Hmoždinka do dutín SWG 906063680, Vonkajšia dĺžka 33 mm, Vonkajší Ø 6 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 906063680, Vonkajšia dĺžka 33 mm, Vonkajší Ø 6 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do dutín SWG 9060637080, Vonkajšia dĺžka 34 mm, Vonkajší Ø…

Hmoždinka do dutín SWG 9060637080, Vonkajšia dĺžka 34 mm, Vonkajší Ø 6 mm, 10 ks

Hmoždinka do dutín SWG 9060637080, Vonkajšia dĺžka 34 mm, Vonkajší Ø 6 mm, 10 ks od výrobce SWG v kategorii Hmoždinky za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 112 K 88681, Vonkajšia…

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 112 K 88681, Vonkajšia dĺžka 112 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 6 ks

Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je špeciálna kotva pre beznapäťové rozstupy okenných a dverných zárubní. Skladá sa z kovového puzdra a zápustnej skrutky z pozinkovanej ocele. F 10 M je kvôli úspore času zasadený do tlačnej zostavy. Keď je skrutka utiahnutá, kužeľ sa vtiahne do objímky hmoždinky, roztiahne sa a vystuží sa proti stene vrtu. Vďaka tomu je okenný rám upevnený bez napätia v pevných a dierovaných stavebných materiáloch. Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je vhodná nielen na upevnenie okenných a dverných zárubní, ale aj na hranoly. Tento text bol preložený strojovo. 6 x hmoždinky s kovovým rámom F 10 M 112 - kovové, 6 x krycie kryty biele, 6 x krycie kryty tmavohnedé. (conrad.sk)

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 182 B 49147, Vonkajšia…

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 182 B 49147, Vonkajšia dĺžka 182 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 6 ks

Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je špeciálna kotva pre beznapäťové rozstupy okenných a dverných zárubní. Skladá sa z kovového puzdra a zápustnej skrutky z pozinkovanej ocele. F 10 M je kvôli úspore času zasadený do tlačnej zostavy. Keď je skrutka utiahnutá, kužeľ sa vtiahne do objímky hmoždinky, roztiahne sa a vystuží sa proti stene vrtu. Vďaka tomu je okenný rám upevnený bez napätia v pevných a dierovaných stavebných materiáloch. Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je vhodná nielen na upevnenie okenných a dverných zárubní, ale aj na hranoly. Tento text bol preložený strojovo. 6 x hmoždinky s kovovým rámom F 10 M 182 - kovové, 6 x krycie kryty biele, 6 x krycie kryty tmavohnedé. (conrad.sk)

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 152 K 88683, Vonkajšia…

Hmoždinka do kovových rámov Fischer F 10 M 152 K 88683, Vonkajšia dĺžka 152 mm, Vonkajší Ø 10 mm, 6 ks

Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je špeciálna kotva pre beznapäťové rozstupy okenných a dverných zárubní. Skladá sa z kovového puzdra a zápustnej skrutky z pozinkovanej ocele. F 10 M je kvôli úspore času zasadený do tlačnej zostavy. Keď je skrutka utiahnutá, kužeľ sa vtiahne do objímky hmoždinky, roztiahne sa a vystuží sa proti stene vrtu. Vďaka tomu je okenný rám upevnený bez napätia v pevných a dierovaných stavebných materiáloch. Fischerová kovová rámová kotva F 10 M je vhodná nielen na upevnenie okenných a dverných zárubní, ale aj na hranoly. Tento text bol preložený strojovo. 6 x hmoždinky s kovovým rámom F 10 M 152 - kovové, 6 x krycie kryty biele, 6 x krycie kryty tmavohnedé. (conrad.sk)

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GK K 52391, Vonkajšia dĺžka 22 mm,…

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GK K 52391, Vonkajšia dĺžka 22 mm, 10 ks

Fischer hmoždinka do sadrokartónu GK je vyrobená z kvalitného nylonu. Pri vopred umiestnenej inštalácii sa hmoždinka priskrutkuje do sadrokartónu tak, aby bola v jednej rovine s povrchom pomocou dodávaného nastavovacieho nástroja pomocou akumulátorového skrutkovača. U panelov s hrúbkou do 15 mm nie je potrebné žiadne predvŕtanie. Fischer GK pojme skrutky do dreva, plechu a drevotriesky s hrúbkou od 4 do 5 mm, ako aj rôzne háčiky a oká. Vďaka tomu je univerzálne vhodný na bezpečné a rýchle pripojenie obrázkov, svetiel a elektrických inštalácií. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Rukavice LEKI Griffin Prime S Čierno-biela 10

Rukavice LEKI Griffin Prime S Čierno-biela 10

Rukavice LEKI Griffin Prime S Vďaka jemnej a teplej podšívke sú rukavice LEKI Griffin Prime S suverénnym spoločníkom ako na zjazdovke, tak aj v snowparku, na U-rampe alebo v teréne. S chráničmi prstov EVA a silne tvarovanými prstami ponúka optimálnu ochranu, hodí sa teda najlepšie pre rýchle zjazdy. PRO FIT Dizajn s mierne zúženým strihom pre dokonalú kontrolu a športový zážitok v alpskom teréne. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Mivardi prevlek na obratlík mäkký 10 ks - dĺžka 40 mm

Mivardi prevlek na obratlík mäkký 10 ks - dĺžka 40 mm

Mivardi Prevlek Na Obratlík Mäkký 10 ks - Dĺžka 40 mm (parys.sk)

Mivardi prevlek na obratlík tuhý 10 ks - dĺžka 58 mm

Mivardi prevlek na obratlík tuhý 10 ks - dĺžka 58 mm

Mivardi Prevlek Na Obratlík Tuhý 10 ks - Dĺžka 58 mm (parys.sk)

Lišta ukončovacia Havos L hliník komaxit biela, dĺžka 250 cm, výška…

Lišta ukončovacia Havos L hliník komaxit biela, dĺžka 250 cm, výška 10 mm, ALKMB10250

, Farba: biela, Materiál: hliník (siko.sk)

Spádová lišta do sprchovacieho kúta Schlüter Showerprofile-S nerez…

Spádová lišta do sprchovacieho kúta Schlüter Showerprofile-S nerez kartáčovaná, dĺžka 120 cm, výška 10 mm, SPSB100EB/120

Spádový profil pre sprchové kúty bez vaničky v úrovni podlahy. Univerzálne použitie pre pravú aj ľavú stranu. (siko.sk)

Vianočná dekorácia hviezda s časovačom - 10 LED čierno-biela

Vianočná dekorácia hviezda s časovačom - 10 LED čierno-biela

Vianočná dekorácia hviezda s časovačom - 10 LED čierno-biela z kategórie Dom a bývanie | Vianoce | Vianočné dekorácie | Hviezdy kúpite na Kokiskashop.sk za 10.09 €. Dekoratívna papierová vianočná hviezda z kvalitného papiera so zaujímavým vzorom rozsvieti nielen Vaše okná, ale aj celý domov. Možno ju zavesiť na stenu alebo voľne do priestoru. Skrášlite si svoju domácnosť touto tradičnou dekoráciou v modernom prevedení. Technické údaje: priemer: 40 cm dĺžka kábla: 0,4 m len pre vnútorné použitie ochrana napájania: IP20 napájanie: batérie 2 x AA (nie sú súčasťou balenia) farba: čierno-biela 6-hodinový časovač Obsah balenia: 1 x vianočná hviezda papierová (kokiskashop.sk)

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM K 504330, Vonkajšia dĺžka 31 mm…

Hmoždinka do sadrokartónu Fischer GKM K 504330, Vonkajšia dĺžka 31 mm, Vonkajší Ø 8 mm, 10 ks

Fischer doska do sadrokartónu GKM je vyrobená z kovu. Pri vopred umiestnenej inštalácii sa hmoždinka zaskrutkuje do sádrokartónu tak, aby bola zarovnaná s povrchom pomocou akumulátorového skrutkovača alebo ručne. Pre jednoducho plátované sadrokartónové dosky nie je potrebné žiadne predvŕtanie. Na sadrokartónové dosky a sádrokartónové dosky s dvojitým opláštením použite na predvŕtanie fischer GKM vrták s priemerom 8 mm. Fischer GKM môže brať skrutky do dreva, plechu a drevotriesky s hrúbkou od 4 do 5 mm, ako aj rôzne háčiky a očká. Vďaka tomu je univerzálne vhodný na bezpečné a rýchle pripojenie svetiel, elektrických inštalácií a zariaďovacích doplnkov. Tento text bol preložený strojovo. 10x hmoždinky do sadrokartónu kovové GKM (conrad.sk)

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 14 050493, Vonkajšia dĺžka 75 mm,…

Hmoždinka do pórobetónu Fischer GB 14 050493, Vonkajšia dĺžka 75 mm, Vonkajší Ø 14 mm, 10 ks

Plynová betónová kotva fischer GB je špeciálna kotva schválená stavebnými úradmi pre bezpečnostné upevnenie do pórobetónu. GB vyrobený z vysoko kvalitného nylonu je po predvŕtaní rotačného kolesa zatĺkaný. Charakteristické vonkajšie rebrá vytvárajú tvarové spojenie medzi hmoždinkou a stavebným materiálom. Plynová betónová kotva fischer GB je ideálna na upevnenie fasádnych a strešných konštrukcií, ako aj zábradlí z pórobetónu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Delia Cosmetics Cameleo Men vyživujúci olej na fúzy a bradu 10 ml

Delia Cosmetics Cameleo Men vyživujúci olej na fúzy a bradu 10 ml

Delia Cosmetics Cameleo Men, 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Delia Cosmetics Cameleo Men zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:hydratuje a nevysušuje pleťzabraňuje podráždeniu a svrbeniu pletizjemňuje chĺpkyPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. Neoplachujte. (notino.sk)

Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. olej na bradu so zlatom 10 ml

Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. olej na bradu so zlatom 10 ml

Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq., 10 ml, Oleje pre mužov, Ošetrujúci olej Captain Fawcett Jimmy Niggles Esq. zaistí, že sa vaša brade stane skutočnou pýchou!Vlastnosti:udržuje bradu zdravú a lesklúPoužitie:Naneste do dlaní malé množstvo oleja a prstami votrite do brady a pleti. (notino.sk)

Sprchová ružica

Sprchová ružica

1 funkčná, ručná sprcha, ktorá elegantne zapadá do každej kúpeľne. Funkcia dažďa Odvápňovacie silikonové trysky Chrómovaný plast Jednoduchá montáž Kompatibilný s väčšinou hadíc Priemer: 70 mm Dĺžka: 180 mm Farba: Chróm Spoj: 1/2" (skvelydarcek.sk)

Čierno-biela dóza na popisovanie Premier Housewares

Čierno-biela dóza na popisovanie Premier Housewares

Britská značka Premier Housewares, to sú naozaj šikovné nápady na starostlivosť o váš domov. Pekne vyzerajú, a navyše vždy nájdu praktické využitie! (bonami.sk)

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Čierno-biela 10

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Čierno-biela 10

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Black/Graphite Rukavice LEKI Griffin S s izoláciou Primaloft sa vyznačujú elegantným dizajnom, konštrukciou Comfort Fit a skvelým ergonomickým tvarom. Skvelé zapnutie na zápästí zabezpečujú tesne priliehajúce neoprénové manžety. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Grey/Black Čierno-biela 10

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S White/Grey/Black Čierno-biela 10

Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S Lyžiarske rukavice LEKI Griffin S vďaka teplej podšívke sú suverénnym spoločníkom na zjazdovke. Rukavice LEKI Griffin S sa vyznačujú elegantným dizajnom, konštrukciou Comfort Fit a skvelým ergonomickým tvarom. Skvelé zapnutie na zápästí zabezpečujú tesne priliehajúce neoprénové manžety. Izolácia Primaloft vaše ruky dostatočne zahreje aj pri veľmi nízkych teplotách. Trigger S Technológia Trigger S poskytuje maximálnu bezpečnosť a špičkový komfort. Umožňuje jednoduché nacvaknutie a uvoľnenie pútka pohodlne a rýchlo. Táto technológia poskytuje navyše aj patentované bezpečnostné uvoľnenie - dodatočnú ochranu voči zraneniu. (topski.sk)

Proraso Wood and Spice Kit 3-dielná na bradu a fúzy Olej na bradu a…

Proraso Wood and Spice Kit 3-dielná na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy 30 ml + Balzam na bradu a fúzy 100 ml + Šampón na bradu a fúzy 200 ml darčeko

Darčeková sada produktov pre starostlivosť o fúzy s jemnú vôňu bergamotu a cédrového dreva od značky Proraso. (luxusne-holenie.sk)

Proraso Azur Lime Kit 3-dielna na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy…

Proraso Azur Lime Kit 3-dielna na bradu a fúzy Olej na bradu a fúzy 30 ml + Balzam na bradu a fúzy 100 ml + Šampón na bradu a fúzy 250 ml darčeková sa

Darčeková sada na fúzy od Proraso v plechovej darčekovej krabičke. So sviežou vôňou limetiek a citrusov. (luxusne-holenie.sk)

KUBALA Škárovačka oceľová 10 mm (1122)

KUBALA Škárovačka oceľová 10 mm (1122)

Škárovačka – škárovačka oceľová 10mm Kvalitná oceľová škárovačka so šírkou 10 mm od firmy Kubala je určená na jednoduché zatieranie škár pri murárskych prácach. Telo škárovačky je vyrobené z odolnej kalenej ocele a pohodlie pri práci zaručuje drevená rukoväť G-4, ktorá dobre padne do ruky.Kľúčové vlastnosti škárovačky Kubala 10 mmOceľová murárska škárovačka Kubala so šírkou 10 mmNa ľahké zatieranie škár pri murárskych prácachŠkárovačka Kubala je vyrobená z odolnej kalenej ocelePohodlná drevená rukoväť G-4 (alza.sk)

Čierno-biela ozdoba na topánky Crocs Kitty Cat

Čierno-biela ozdoba na topánky Crocs Kitty Cat

Model: Kitty CatFarba: biela, čiernaMateriál: 100 % PVC (zoot.sk)

psi Pelech dlzka 65-70, taška na psa biela, biela lazúra na nábytok, biela fólia na nábytok, farba na nábytok biela, biela farba na nábytok, biela tapeta na nábytok, biela stolička na kolieskach, klokanka psa do 10 kg, batoh na nosené psa do 10 kg na kolieskach

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť