Stagg suw 12h-bk bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 ghz uhf (25025773)

Produkt Stagg suw 12h-bk bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 ghz uhf (25025773) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Stagg suw 12h-bk bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 ghz uhf (25025773) upraviť a produkt hľadať znova.

Stagg SUW 12H-BK bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 GHz UHF (25025773)

Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez 3,5 mm Jack a 6,3 mm Jack, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz Ak natáčate videá, venujete sa spevu alebo ak pracujete so záznamom zvuku, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Stagg SUW 12H-BK bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 GHz UHF je kondenzátorový (elektretový). Svoje miesto nájde v nahrávacích štúdiách, pretože je schopný veľmi presne zaznamenať aj ten najmenší zvuk. Dôležitým parametrom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón Stagg vám pomôže s blogovaním, streamovaním alebo moderovaním. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. Mikrofón má rozsah frekvencie od 20 do 20000 Hz. S funkciou auto scan máte zaistené bezproblémové pripojenie k voľnej frekvencii. Možno ho pripojiť cez 3,5 mm Jack a 6,3 mm Jack. Kľúčové prednosti mikrofónu Stagg SUW 12H-BK bezdrôtová náhlavná... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SUW 12H-BK bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 GHz UHF (25025773) , Stagg suw 12h-bk bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 ghz uhf (25025773)

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 920 mono

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 920 mono
Detail

Jabra PRO 920 monoBezdrôtová náhlavná súprava DECT s dosahom 120 m určená pre stolné telefóny. Vybavená mikrofónom do hlučného prostredia. Podpora pripojenia celkom 4 slúchadiel v konferencii k jednej základni. Vlastnosti a funkcie:Rozhranie: konektor RJ9Typ mikrofónu: NC, smerovýFrekvenčný rozsah reproduktorov: 150-6800 HzKonštrukcia slúchadiel: mono, jednostrannéŠtýl nosenia: nastaviteľná spona cez hlavuDoba hovoru až 8 hodínHmotnosť: 27 g (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 920 mono , Motorola veľká náhlavná súprava 00179 pre tlkr

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Engage 65 stereo

Detail

Jabra Engage 75, StereoZískajte najvýkonnejšiu profesionálnu bezdrôtovú náhlavnú súpravu na svete. Ideálne slúchadlá pre hovory aj hudbu si obľúbi nejeden priaznivec značky Jabra. Doprajte si slobodu až na 150 metrov pomocou bezdrôtovej technológie a vďaka batérii s výdržou až 13 hodín na jedno nabitie. Pokročilý mikrofón s potlačením šumuPokročilý mikrofón s potlačením šumu a vylepšené reproduktory poskytujú krištáľovo čisté hovory aj v hlučných kanceláriách. Súprava spĺňa požiadavky služby Skype for Business Open Office a mäkké náušníky poskytujú celodenné pohodlie. Indikátor hovoru a moderná základňaPokiaľ práve hovoríte a nechcete pritom byť nikým rušení, je možné využiť špeciálny indikátor hovoru. Ak zapnete červený indikátor, nikto vás už nebude rušiť. Nechýba ľahká obsluha pomocou jednodotykových tlačidiel pre funkcie prijatia, ukončenia a stlmenia hovoru. Kľúčové vlastnostiBezdrôtová náhlavná súprava DECT s dosahom 150 metrov, na ucho stereo, životnosťou batérie až 13 hodín a vstavaným indikátorom hovoru, pripojiť je možné 2 zariadenia súčasne, špičkový bezdrôtový výkon a hustota, pokročilý mikrofón s potlačením šumu pre krištáľovo čisté hovory, funkcia rýchlonabíjania na 4 za pouhých 30 minút, spĺňa požiadavky služby Skype for Business Open Office. Technické špecifikácieVýrobca: JabraBezdrôtové: ÁNOBezdrôtová technológia: DECTVýdrž batérie: 13 hodínKonektor: RJ-11, USB Type-ATyp slúchadiel: Kancelárske, NáhlavnéPotlačenie šumu: ÁNOOvládanie hlasitosti: Na slúchadlePodpora NFC: ÁnoPočet konektorov: 2Mikrofón: Nastaviteľný (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Engage 65 stereo , Motorola ľahká náhlavná súprava 00174 pre tlkr

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 920 duo

Detail

Jabra PRO 920 duoBezdrôtová náhlavná súprava DECT s dosahom 120 m určená pre stolné telefóny. Vybavená mikrofónom do hlučného prostredia. Podpora pripojenia celkom 4 slúchadiel v konferencii k jednej základni. Vlastnosti a funkcie:Rozhranie: konektor RJ9Typ mikrofónu: NC, smerovýFrekvenčný rozsah reproduktorov: 150 - 6800 HzKonštrukcia slúchadiel: duo, obojstrannéŠtýl nosenia: nastaviteľná spona cez hlavuDoba hovoru až 8 hodínHmotnosť: 37 g (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 920 duo , Faber uhlíkový filter f8 - súprava (uhf 008) (112.0037.325)

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 930 mono, MS

Detail

Jabra PRO 930 NC, MS, monoBezdrôtová náhlavná súprava DECT s dosahom 120 m určená pre PC. Vybavená mikrofónom do hlučného prostredia. Podpora pripojenia celkom 4 slúchadiel v konferencii k jednej základni. Vlastnosti a funkcie:Rozhranie: konektor USBTyp mikrofónu: NC, smerovýFrekvenčný rozsah reproduktorov: 150 - 6800 HzKonštrukcia slúchadiel: mono, jednostrannéŠtýl nosenia: nastaviteľná spona cez hlavuDoba hovoru až 10 hodínHmotnosť: 28 g (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava PRO 930 mono, MS

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65 SE, UC, stereo, MS

Detail

Jabra Evolve 65 UC, NC, stereo, MSBezdrôtová náhlavná súprava Bluetooth s dosahom 30 m určená pre PC, mobilný telefón a tablety. Vybavená mikrofónom do hlučného prostredia. Vlastnosti a funkcie:Rozhranie: Bluetooth 3.0, USBTyp mikrofónu: NC, smerovýFrekvenčný rozsah reproduktorov: Hi-Fi (70 – 20000 Hz)Konštrukcia slúchadiel: duo, obojstrannéŠtýl nosenia: nastaviteľná spona cez hlavuDoba hovoru až 10 hodín (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65 SE, UC, stereo, MS , Stagg svyspcl bk

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 75, stereo, Link 370, MS

Detail

Jabra Evolve 75Najlepšia bezdrôtová náhlavná súprava pre koncentráciu v otvorenej kanceláriiReproduktory svetovej triedy a funkcie HD VoiceVynikajúce potlačenie šumu (ANC) a vstavaný indikátor hovoruDuálna konektivita BluetoothVynikajúci zvuk pre volanie a hudbuReproduktory svetovej triedy a funkcie HD voice pre krištáľovo čisté volanie a hudbu. Zbavte sa kancelárskeho šumu a zvýšte svoju produktivituMôžete zapnúť aktívne potlačenie šumu, a tým prakticky eliminovať nízkofrekvenčné zvuky - napríklad hukot klimatizácie. Funkcia aktívneho potlačenia šumu využíva na sledovanie a elimináciu okolitého šumu pokročilé mikrofóny. Obmedzenie hlučnosti a vyrušovaniaŠpičkové aktívne potlačenie šumu (ANC) a vstavaný indikátor hovoru, fungujúci ako nápis „nerušiť“ pre zvýšenie produktivity. Väčšia voľnosťMožnosť pripojenia Dual Bluetooth k dvom zariadeniam súčasne pre volanie a hudbu. Flexibilita pre voľný pohyb do 30 m od pripojeného zariadenia. Pohodlie na celodenné nosenieKožené náušníky a prevedenie na ucho sú ideálne na celodenné používanie. Kompatibilný s vašou platformouVšetky náhlavné súpravy a hlasové komunikátory Jabra USB dobre fungujú so všetkými najobľúbenejšími hlasovými službami on-line volania. Naše výrobky fungujú ihneď po vybalení a umožňujú kombinovať dokonalú kvalitu zvuku so skvelým komfortom. Technické parametre:Spôsob nosenia: Na uchuDoba volania: Do 15 hodínVýdrž batérie (s aktivovanou funkciou ANC): Do 30 hodínDoba nabíjania: 2,5 hodinyNabíjací stojan: VoliteľnéOvládanie zvuku: Zvyšovanie/znižovanie hlasitosti reproduktora na náhlavnej súpravePasívne potlačenie šumu: ÁnoAktívne potlačenie šumu: Áno - hybridné 4 mikrofóny zaisťujúce hladinu 17 dB (potlačenie šumu v kancelárskom prostredí)Funkcia príposluchu: Neprehliadnite dôležité oznámenia alebo otázky od svojich kolegov. Po stlačení ľavého náušníka je možné počúvať vonkajšie okolie bez nutnosti sňať náhlavnú súpravuCertifikácia: Skype for Business, Avaya, Cisco a mnoho ďalšíchPripojenie: Bluetooth alebo USB. K dispozícii je duálna konektivita pre pripojenie dvoch zariadení Bluetooth súčasneBluetooth: Áno. Trieda 1 (do 30 metrov) a Bluetooth 4.2Veľkosť reproduktora: 40 mmVstavaný indikátor hovoru (busylight): Pri hovore sa na oboch náušníkoch automaticky rozsvietia červené svetlá, prípadne ich je možné zapnúť ručne a signalizovať tak zaneprázdnenosťTyp mikrofónu: Stredne dlhé rameno s jednosmerným mikrofónom ECM s potlačením šumuŠírka pásma reproduktora v hudobnom režime: 20Hz až 20kHzŠírka pásma reproduktora v komunikačnom režime: 150 Hz až 6,8 kHzFrekvenčný rozsah mikrofónu: 150 Hz až 6,8 kHzHmotnosť náhlavnej súpravy: 177 gObsah balenia:Stručný návod na použitieNáhlavná súprava Evolve 75USB adaptér Jabra Link 370 USBUSB kábel (umožňujúci použitie počas nabíjania)Ochranné cestovné púzdro (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 75, stereo, Link 370, MS

Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65e UC, stereo, Link 370

Detail

Pohodlie na celodenné nosenie. Nikdy nezmeškáte hovor.Pokiaľ potrebujete byť na príjme po celý deň, potrebujete náhlavnú súpravu, ktorá je dostatočne pohodlná. Náhlavná súprava Evolve 65e sa pohodlne nosí, je ľahká a má pohodlné oválne kôstkové slúchadlá, ktoré sa nosia okolo krku. Toto prevedenie zaručuje maximálne pohodlie a jednoduché používanie. Môžete tak prijímať hovory alebo počúvať hudbu po celý deň. Nech už ste kdekoľvek a robíte čokoľvek. Profesionálny zvukProfesionálne kôstkové slúchadlá s certifikáciou pre UC. Optimalizované na použitie mimo kancelárie.Náhlavná súprava Evolve 65e má certifikáciu pre platformy Skype for Business a UC. Môžete ju tak používať úplne bez problémov pre dôležité hovory. Táto náhlavná súprava zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku, najmä mimo kancelárie. Nemusíte si tak robiť starosti s hlukom spôsobeným poveternostnými vplyvmi ani so slabým pripojením. Pomocou adaptéra USB Bluetooth ju môžete tiež prepojiť s PC a zároveň so smartfónom. 13-hodinová výdrž batérieBuďte produktívni aj na cestách. Batéria s celodennou výdržou.Buďte produktívni aj na cestách s batériou, ktorá má výdrž celých 13 hodín. Náhlavná súprava vám bude slúžiť, nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek. Správa zvukuV aplikácii Jabra Sound+ je možné spravovať nastavenia zvuku.Aplikácia Jabra Sound+ je dokonalým doplnkom slúchadiel Jabra. Zvuk si môžete vždy upraviť tak, aby vaša hudba a hovory zodpovedali okolitým podmienkam. Vylepšite si svoj zážitok prispôsobením prenosu zvuku aplikáciou Sound+ a celkového vzhľadu. Vyberte si svojho obľúbeného hlasového asistenta z možností Amazon Alexa, Siri, Google Assistant a ďalších. * Vaše slúchadlá majú 2-ročnú záruku, ktorú je možné aktivovať registráciou zariadenia v aplikácii. Reproduktory navrhnuté spoločnosťou JabraSkvelá hudba vždy na dosah ruky. Možnosť sústrediť sa kedykoľvek potrebujete.Reproduktory od spoločnosti Jabra zaisťujú, aby hudba znela vždy tak, ako má. Pohodlné kôstkové slúchadlá pritom zaisťujú tlmenie okolitého hluku, aby ste sa mohli lepšie sústrediť na prácu. Vstavaná dióda nedostupnosti funguje ako signalizácia stavu „nerušiť“, aby ľudia vo vašom okolí vedeli, že nechcete byť rušení. Kompatibilný s vašou platformouVšetky náhlavné súpravy a hlasové komunikátory Jabra USB dobre fungujú so všetkými najobľúbenejšími hlasovými službami on-line volania.Naše výrobky fungujú ihneď po vybalení a umožňujú kombinovať dokonalú kvalitu zvuku so skvelým komfortom. Technické parametreKoncepcia mikrofónu: 4mikrofónna technológia potlačenia okolitého šumuReproduktor: Dynamický reproduktor 12mmŠírka pásma reproduktora - hudobný režim: 20Hz až 20KHzŠírka pásma reproduktora - konverzačný režim: 100Hz až 8KHzPasívne potlačenie šumu: Áno (utesnené gélové nástavce), ramienka EarwingFunkcia príposluchu: Túto funkciu je možné aktivovať pomocou aplikácie Jabra Direct, Jabra Sound+Certifikácia: Microsoft Skype for Business, Cisco, Avaya, Unify a mnoho ďalšíchPrispôsobenie hovorov podľa vlastného gusta: Ekvalizér s trojitým prednastavením (Túto funkciu je možné aktivovať pomocou aplikácií Jabra Direct alebo Jabra Sound+)Prispôsobenie hudby podľa vlastného gusta: Ekvalizér s piatimi pásmami (Túto funkciu je možné aktivovať pomocou aplikácie Jabra Sound+)Prevedenie náhlavnej súpravy: Oblúk za hlavuRamienka EarWing: 3 veľkosti S/M/L s balíčkom príslušenstvaGélové nástavce EarGels: Oválne silikónové gumové gélové nástavce (3 veľkosti S/M/L s balíčkom príslušenstva)Materiál EarGels: Silikónová gumaMateriál oblúka za hlavu: TPEOdolné proti vode a prachu: Áno, IP54Magnety v slúchadlách: Pre ľahké a pohodlné usadenie okolo krku, tj. keď sú kôstkové slúchadlá pripojené, sa vaša hudba pozastaví alebo sa ukončí hovor.Intuitívne ovládanie hovorov: Prijať/ukončiť hovor - Odmietnutie volania - Ovládanie hlasitosti - Ovládanie skladieb - Prehrať/pozastaviť hudbuVibračné upozornenie: Áno, v oblkúku za hlavuTlačidlo hlasového ovládania: ÁnoHlasový asistent: Jednodotykový prístup k službám Amazon Alexa, Siri a Google Assistant 1 pomocou tlačidla Hlas (Voice)Doba volania: Do 8 hodínDoba prehrávania hudby: Do 13 hodínNabíjací výkon a čas: približne 2 hodinyŠtandard Bluetooth: Bluetooth 4.2 - Bluetooth Low Energy (BTLE)Bezdrôtový dosah: Do 30m s počítačom pomocou adaptéra Jabra Link 370. Do 10m s mobilným zariadením.Počítač, adaptér Jabra link 370 Bluetooth: Zariadenie USB audio BT. Bluetooth 4.2 - Bluetooth Low Energy (BTLE)Zoznam párovania Bluetooth: Do 8 zariadeníSúčasné pripojenia cez Bluetooth: 2 zariadeniaRozmery balenia (D x Š x V): Náhlavná súprava: 192 x 153 x 63 mm / Príslušenstvo: 135 x 45 x 12 mmObsah balenia: Jabra Evolve 65e, Jabra Link 370, Ochranné cestovné puzdro, balenie gélových nástavcov EarGels a ramienok EarWings (veľkosť S/M/L), USB kábel, Stručný návod, Záruka a upozornenie (bezpečnostné letáky)Veľkosť oblúka za hlavu: Šírka oblúka za hlavu: 145 mm / dĺžka náhlavnej súpravy: 400 mmHmotnosť náhlavnej súpravy: 36 gPripojenie: Bluetooth a USB 2.0 (USB kábel pribl. 150 cm)Záruka: 2 rokyJabra Direct: ÁnoAplikácia Jabra Sound+: ÁnoPrevádzková teplota: -10 °C až 55 °C (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65e UC, stereo, Link 370

PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8220-M Savi, 3v1, DECT, stereo

Detail

Plantronics Savi 8200 SeriesVychutnajte si jednoducho lepšiu konverzáciu s radom Savi 8200 Series. Bezproblémovo spravujte telefónne, mobilné a stolné hovory so zvukom DECT. Jeden headset pre všetky zariadeniaDnešní profesionáli v oblasti podnikových a kontaktných centier pracujú v celom rade zariadení - od počítača po mobilný telefón až po stolný telefón. Systém headsetu Savi 8200 Series uľahčuje správu hovorov pomocou trojcestného pripojenia, ktoré umožňuje bezproblémové prepínanie medzi všetkými. Konferencia dvoch z troch zariadení pre spoluprácu s kolegami alebo pripojenie až štyroch slúchadiel Savi 8200 Series pre školenia alebo rozlíšenie hovorov. Zvuk excelentnostiSéria Savi 8200 prináša podnikový zvuk DECT pre prvotriedny posluchový zážitok v dvoch štýloch slúchadiel - stereo (Savi 8220) a mono (Savi 8210). Savi 8220 ponúka hi-fi stereo zvuk, či už voláte zákazníkom, kolegom alebo počúvate hudbu. Aktívne potlačenie šumu (ANC) blokuje šum na pozadí, takže sa môžete vždy sústrediť na to, čo je dôležité. Savi 8210 je ideálny, keď potrebujete mimo hovoru počuť aj to, čo sa deje okolo vás. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, dosiahnete to najlepšie aj v hlučnom prostredí. V najcitlivejších prostrediach môžete potlačiť šum pomocou funkcie obmedzeného rozhovoru (konfigurovateľné v systéme Plantronics Hub) pre ďalšie súkromie. ÚčinnejšieSystém headsetu Savi 8200 Series pomáha dosahovať špičkový výkon a produktivitu s celým radom komunikačných funkcií. Zvuk DECT v podnikovej kvalite umožňuje roamingu alebo viac úloh až do vzdialenosti 180 m od počítača. Jednodotykové ovládanie - napríklad príjem / koniec hovoru, zvýšenie / zníženie hlasitosti a stlmenie - umožňujú spravovať hovory z ľubovoľného pripojeného zariadenia v rozsahu roamingu. Pohodlné hlasové výzvy vás upozornia na stav stlmenia, limit roamingu a ďalšie. S až 13 hodinami hovoru na jedno nabitie sú slúchadlá Savi 8200 Series pripravené pracovať kedykoľvek. Prispôsobte si svoje skúsenostiVyberte nastavenia pre prispôsobenie náhlavnej súpravy pomocou sady Plantronics Hub for desktop. Skontrolujte zostávajúci čas hovoru a vyberte jazykové preferencie, nastavenie funkcií, volanie a stlmenie oznámenia. Bezproblémové riadenie ITSavi 8200 je podporovaný produktom Plantronics Manager Pro, ktorý je predávaný samostatne. Použite Plantronics Manager Pro na správu náhlavných súprav, monitorovanie používania a údržbu zariadenia. Vďaka prehľadným informáciám od spoločnosti Plantronics Manager Pro môže IT zlepšiť obchodné procesy, výkon zamestnancov a dodržiavanie predpisov. Certifikované zabezpečenie DECTPokročilé bezdrôtové zabezpečenie Dect. Vďaka najnovším štandardom v oblasti bezdrôtového zabezpečenia DECT poskytujú slúchadlá radu Savi 8200 konverzáciu v bezpečí. S ôsmimi diskrétnymi bezpečnostnými opatreniami, vrátane overovania, overovania predplatného a šifrovania, zostávajú dôverné informácie súkromné a bezpečné. Technické parametre:Doba hovoru / pohotovostného režimu: Až 13 hodín hovoru, až 50 hodín v pohotovostnom režimeBezdrôtový dosah slúchadiel: 180 m; Typické kancelárske prostredie: 55 mKapacita batérie: Mono 490mAh; Stereo 700mAhTyp batérie: Nabíjací, vymeniteľný, lítium-iónový polymérDoba nabíjania: 3 hodinyBezdrôtová technológia: DECT 6.0 a Bluetooth v4.2Audio profily: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP); AVRCP; Bluetooth Hands-Free Profile (HFP); Profil Bluetooth Headset (HSP)Kodek: G726, G722, Broadvoice32, OPUS/CELT 16kS, OPUS/CELT 48kSAudio výkon: Aktívne potlačenie šumu (ANC) (W8220)Šírka pásma: 100-6800 Hz; Multimédiá 20 Hz - 20 kHzCitlivosť reproduktora: 118 dB SPL maxImpedancia reproduktora: 32 ohmovVeľkosť reproduktora 32 mmOchrana sluchu: SoundGuard DIGITAL: chráni proti úrovniam zvuku nad 118dBA; G616 anti-startle (počas hovorov) detekuje a eliminuje akékoľvek veľké náhle zvýšenie úrovne signálu; Časovo vážený priemer zabraňuje priemernú dennú expozíciu hluku presahujúcu 85dBA * Vyžaduje softvér Plantronics Hub pre povolenie funkcií SoundGuard DIGITAL.Technológia mikrofónu: Potlačenie šumuFrekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz - 6800 HzCitlivosť mikrofónu: 112 dB SPL maxHmotnosť náhlavnej súpravy: Mono: 115 g; Stereo: 160 gOvládanie hovorov: Prijatie / ukončenie hovoru, stlmenie, hlasitosť +/-, zapnutie / vypnutie ANC, zapnutie / vypnutieHlasové upozornenia: Viac hlasových výzievJazyky: Konfigurovateľné softvérom Plantronics HubModel W8210-M a W8220-M: Certified for Skype for Business. W8210 a W8220: Vytvorené pre UC aplikácie a soft telefóny od Avaya, Cisco, Skype a ďalších. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8220-M Savi, 3v1, DECT, stereo , Stagg svycst bk

PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8210/A Savi, 3v1, DECT, mono

Detail

Plantronics Savi 8200 SeriesVychutnajte si jednoducho lepšiu konverzáciu s radom Savi 8200 Series. Bezproblémovo spravujte telefónne, mobilné a stolné hovory so zvukom DECT. Jeden headset pre všetky zariadeniaDnešní profesionáli v oblasti podnikových a kontaktných centier pracujú v celom rade zariadení - od počítača po mobilný telefón až po stolný telefón. Systém headsetu Savi 8200 Series uľahčuje správu hovorov pomocou trojcestného pripojenia, ktoré umožňuje bezproblémové prepínanie medzi všetkými. Konferencia dvoch z troch zariadení pre spoluprácu s kolegami alebo pripojenie až štyroch slúchadiel Savi 8200 Series pre školenia alebo rozlíšenie hovorov. Zvuk excelentnostiSéria Savi 8200 prináša podnikový zvuk DECT pre prvotriedny posluchový zážitok v dvoch štýloch slúchadiel - stereo (Savi 8220) a mono (Savi 8210). Savi 8220 ponúka hi-fi stereo zvuk, či už voláte zákazníkom, kolegom alebo počúvate hudbu. Aktívne potlačenie šumu (ANC) blokuje šum na pozadí, takže sa môžete vždy sústrediť na to, čo je dôležité. Savi 8210 je ideálny, keď potrebujete mimo hovoru počuť aj to, čo sa deje okolo vás. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, dosiahnete to najlepšie aj v hlučnom prostredí. V najcitlivejších prostrediach môžete potlačiť šum pomocou funkcie obmedzeného rozhovoru (konfigurovateľné v systéme Plantronics Hub) pre ďalšie súkromie. ÚčinnejšieSystém headsetu Savi 8200 Series pomáha dosahovať špičkový výkon a produktivitu s celým radom komunikačných funkcií. Zvuk DECT v podnikovej kvalite umožňuje roamingu alebo viac úloh až do vzdialenosti 180 m od počítača. Jednodotykové ovládanie - napríklad príjem / koniec hovoru, zvýšenie / zníženie hlasitosti a stlmenie - umožňujú spravovať hovory z ľubovoľného pripojeného zariadenia v rozsahu roamingu. Pohodlné hlasové výzvy vás upozornia na stav stlmenia, limit roamingu a ďalšie. S až 13 hodinami hovoru na jedno nabitie sú slúchadlá Savi 8200 Series pripravené pracovať kedykoľvek. Prispôsobte si svoje skúsenostiVyberte nastavenia pre prispôsobenie náhlavnej súpravy pomocou sady Plantronics Hub for desktop. Skontrolujte zostávajúci čas hovoru a vyberte jazykové preferencie, nastavenie funkcií, volanie a stlmenie oznámenia. Bezproblémové riadenie ITSavi 8200 je podporovaný produktom Plantronics Manager Pro, ktorý je predávaný samostatne. Použite Plantronics Manager Pro na správu náhlavných súprav, monitorovanie používania a údržbu zariadenia. Vďaka prehľadným informáciám od spoločnosti Plantronics Manager Pro môže IT zlepšiť obchodné procesy, výkon zamestnancov a dodržiavanie predpisov. Certifikované zabezpečenie DECTPokročilé bezdrôtové zabezpečenie Dect. Vďaka najnovším štandardom v oblasti bezdrôtového zabezpečenia DECT poskytujú slúchadlá radu Savi 8200 konverzáciu v bezpečí. S ôsmimi diskrétnymi bezpečnostnými opatreniami, vrátane overovania, overovania predplatného a šifrovania, zostávajú dôverné informácie súkromné a bezpečné. Technické parametre:Doba hovoru / pohotovostného režimu: Až 13 hodín hovoru, až 50 hodín v pohotovostnom režimeBezdrôtový dosah slúchadiel: 180 m; Typické kancelárske prostredie: 55 mKapacita batérie: Mono 490mAh; Stereo 700mAhTyp batérie: Nabíjací, vymeniteľný, lítium-iónový polymérDoba nabíjania: 3 hodinyBezdrôtová technológia: DECT 6.0 a Bluetooth v4.2Audio profily: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP); AVRCP; Bluetooth Hands-Free Profile (HFP); Profil Bluetooth Headset (HSP)Kodek: G726, G722, Broadvoice32, OPUS/CELT 16kS, OPUS/CELT 48kSAudio výkon: Aktívne potlačenie šumu (ANC) (W8220)Šírka pásma: 100-6800 Hz; Multimédiá 20 Hz - 20 kHzCitlivosť reproduktora: 118 dB SPL maxImpedancia reproduktora: 32 ohmovVeľkosť reproduktora 32 mmOchrana sluchu: SoundGuard DIGITAL: chráni proti úrovniam zvuku nad 118dBA; G616 anti-startle (počas hovorov) detekuje a eliminuje akékoľvek veľké náhle zvýšenie úrovne signálu; Časovo vážený priemer zabraňuje priemernú dennú expozíciu hluku presahujúcu 85dBA * Vyžaduje softvér Plantronics Hub pre povolenie funkcií SoundGuard DIGITAL.Technológia mikrofónu: Potlačenie šumuFrekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz - 6800 HzCitlivosť mikrofónu: 112 dB SPL maxHmotnosť náhlavnej súpravy: Mono: 115 g; Stereo: 160 gOvládanie hovorov: Prijatie / ukončenie hovoru, stlmenie, hlasitosť +/-, zapnutie / vypnutie ANC, zapnutie / vypnutieHlasové upozornenia: Viac hlasových výzievJazyky: Konfigurovateľné softvérom Plantronics HubModely W8210-M a W8220-M: Certified for Skype for Business. W8210 a W8220: Vytvorené pre UC aplikácie a soft telefóny od Avaya, Cisco, Skype a ďalších. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8210/A Savi, 3v1, DECT, mono

PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8220/A Savi, 3v1, DECT, stereo

Detail

Plantronics Savi 8200 SeriesVychutnajte si jednoducho lepšiu konverzáciu s radom Savi 8200 Series. Bezproblémovo spravujte telefónne, mobilné a stolné hovory so zvukom DECT. Jeden headset pre všetky zariadeniaDnešní profesionáli v oblasti podnikových a kontaktných centier pracujú v celom rade zariadení - od počítača po mobilný telefón až po stolný telefón. Systém headsetu Savi 8200 Series uľahčuje správu hovorov pomocou trojcestného pripojenia, ktoré umožňuje bezproblémové prepínanie medzi všetkými. Konferencia dvoch z troch zariadení pre spoluprácu s kolegami alebo pripojenie až štyroch slúchadiel Savi 8200 Series pre školenia alebo rozlíšenie hovorov. Zvuk excelentnostiSéria Savi 8200 prináša podnikový zvuk DECT pre prvotriedny posluchový zážitok v dvoch štýloch slúchadiel - stereo (Savi 8220) a mono (Savi 8210). Savi 8220 ponúka hi-fi stereo zvuk, či už voláte zákazníkom, kolegom alebo počúvate hudbu. Aktívne potlačenie šumu (ANC) blokuje šum na pozadí, takže sa môžete vždy sústrediť na to, čo je dôležité. Savi 8210 je ideálny, keď potrebujete mimo hovoru počuť aj to, čo sa deje okolo vás. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, dosiahnete to najlepšie aj v hlučnom prostredí. V najcitlivejších prostrediach môžete potlačiť šum pomocou funkcie obmedzeného rozhovoru (konfigurovateľné v systéme Plantronics Hub) pre ďalšie súkromie. ÚčinnejšieSystém headsetu Savi 8200 Series pomáha dosahovať špičkový výkon a produktivitu s celým radom komunikačných funkcií. Zvuk DECT v podnikovej kvalite umožňuje roamingu alebo viac úloh až do vzdialenosti 180 m od počítača. Jednodotykové ovládanie - napríklad príjem / koniec hovoru, zvýšenie / zníženie hlasitosti a stlmenie - umožňujú spravovať hovory z ľubovoľného pripojeného zariadenia v rozsahu roamingu. Pohodlné hlasové výzvy vás upozornia na stav stlmenia, limit roamingu a ďalšie. S až 13 hodinami hovoru na jedno nabitie sú slúchadlá Savi 8200 Series pripravené pracovať kedykoľvek. Prispôsobte si svoje skúsenostiVyberte nastavenia pre prispôsobenie náhlavnej súpravy pomocou sady Plantronics Hub for desktop. Skontrolujte zostávajúci čas hovoru a vyberte jazykové preferencie, nastavenie funkcií, volanie a stlmenie oznámenia. Bezproblémové riadenie ITSavi 8200 je podporovaný produktom Plantronics Manager Pro, ktorý je predávaný samostatne. Použite Plantronics Manager Pro na správu náhlavných súprav, monitorovanie používania a údržbu zariadenia. Vďaka prehľadným informáciám od spoločnosti Plantronics Manager Pro môže IT zlepšiť obchodné procesy, výkon zamestnancov a dodržiavanie predpisov. Certifikované zabezpečenie DECTPokročilé bezdrôtové zabezpečenie Dect. Vďaka najnovším štandardom v oblasti bezdrôtového zabezpečenia DECT poskytujú slúchadlá radu Savi 8200 konverzáciu v bezpečí. S ôsmimi diskrétnymi bezpečnostnými opatreniami, vrátane overovania, overovania predplatného a šifrovania, zostávajú dôverné informácie súkromné a bezpečné. Technické parametre:Doba hovoru / pohotovostného režimu: Až 13 hodín hovoru, až 50 hodín v pohotovostnom režimeBezdrôtový dosah slúchadiel: 180 m; Typické kancelárske prostredie: 55 mKapacita batérie: Mono 490mAh; Stereo 700mAhTyp batérie: Nabíjací, vymeniteľný, lítium-iónový polymérDoba nabíjania: 3 hodinyBezdrôtová technológia: DECT 6.0 a Bluetooth v4.2Audio profily: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP); AVRCP; Bluetooth Hands-Free Profile (HFP); Profil Bluetooth Headset (HSP)Kodek: G726, G722, Broadvoice32, OPUS/CELT 16kS, OPUS/CELT 48kSAudio výkon: Aktívne potlačenie šumu (ANC) (W8220)Šírka pásma: 100-6800 Hz; Multimédiá 20 Hz - 20 kHzCitlivosť reproduktora: 118 dB SPL maxImpedancia reproduktora: 32 ohmovVeľkosť reproduktora 32 mmOchrana sluchu: SoundGuard DIGITAL: chráni proti úrovniam zvuku nad 118dBA; G616 anti-startle (počas hovorov) detekuje a eliminuje akékoľvek veľké náhle zvýšenie úrovne signálu; Časovo vážený priemer zabraňuje priemernú dennú expozíciu hluku presahujúcu 85dBA * Vyžaduje softvér Plantronics Hub pre povolenie funkcií SoundGuard DIGITAL.Technológia mikrofónu: Potlačenie šumuFrekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz - 6800 HzCitlivosť mikrofónu: 112 dB SPL maxHmotnosť náhlavnej súpravy: Mono: 115 g; Stereo: 160 gOvládanie hovorov: Prijatie / ukončenie hovoru, stlmenie, hlasitosť +/-, zapnutie / vypnutie ANC, zapnutie / vypnutieHlasové upozornenia: Viac hlasových výzievJazyky: Konfigurovateľné softvérom Plantronics HubModely W8210-M a W8220-M: Certified for Skype for Business. W8210 a W8220: Vytvorené pre UC aplikácie a soft telefóny od Avaya, Cisco, Skype a ďalších. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8220/A Savi, 3v1, DECT, stereo

PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8210-M Savi, 3v1, DECT, mono

Detail

Plantronics Savi 8200 SeriesVychutnajte si jednoducho lepšiu konverzáciu s radom Savi 8200 Series. Bezproblémovo spravujte telefónne, mobilné a stolné hovory so zvukom DECT. Jeden headset pre všetky zariadeniaDnešní profesionáli v oblasti podnikových a kontaktných centier pracujú v celom rade zariadení - od počítača po mobilný telefón až po stolný telefón. Systém headsetu Savi 8200 Series uľahčuje správu hovorov pomocou trojcestného pripojenia, ktoré umožňuje bezproblémové prepínanie medzi všetkými. Konferencia dvoch z troch zariadení pre spoluprácu s kolegami alebo pripojenie až štyroch slúchadiel Savi 8200 Series pre školenia alebo rozlíšenie hovorov. Zvuk excelentnostiSéria Savi 8200 prináša podnikový zvuk DECT pre prvotriedny posluchový zážitok v dvoch štýloch slúchadiel - stereo (Savi 8220) a mono (Savi 8210). Savi 8220 ponúka hi-fi stereo zvuk, či už voláte zákazníkom, kolegom alebo počúvate hudbu. Aktívne potlačenie šumu (ANC) blokuje šum na pozadí, takže sa môžete vždy sústrediť na to, čo je dôležité. Savi 8210 je ideálny, keď potrebujete mimo hovoru počuť aj to, čo sa deje okolo vás. Nech už si vyberiete akýkoľvek model, dosiahnete to najlepšie aj v hlučnom prostredí. V najcitlivejších prostrediach môžete potlačiť šum pomocou funkcie obmedzeného rozhovoru (konfigurovateľné v systéme Plantronics Hub) pre ďalšie súkromie. ÚčinnejšieSystém headsetu Savi 8200 Series pomáha dosahovať špičkový výkon a produktivitu s celým radom komunikačných funkcií. Zvuk DECT v podnikovej kvalite umožňuje roamingu alebo viac úloh až do vzdialenosti 180 m od počítača. Jednodotykové ovládanie - napríklad príjem / koniec hovoru, zvýšenie / zníženie hlasitosti a stlmenie - umožňujú spravovať hovory z ľubovoľného pripojeného zariadenia v rozsahu roamingu. Pohodlné hlasové výzvy vás upozornia na stav stlmenia, limit roamingu a ďalšie. S až 13 hodinami hovoru na jedno nabitie sú slúchadlá Savi 8200 Series pripravené pracovať kedykoľvek. Prispôsobte si svoje skúsenostiVyberte nastavenia pre prispôsobenie náhlavnej súpravy pomocou sady Plantronics Hub for desktop. Skontrolujte zostávajúci čas hovoru a vyberte jazykové preferencie, nastavenie funkcií, volanie a stlmenie oznámenia. Bezproblémové riadenie ITSavi 8200 je podporovaný produktom Plantronics Manager Pro, ktorý je predávaný samostatne. Použite Plantronics Manager Pro na správu náhlavných súprav, monitorovanie používania a údržbu zariadenia. Vďaka prehľadným informáciám od spoločnosti Plantronics Manager Pro môže IT zlepšiť obchodné procesy, výkon zamestnancov a dodržiavanie predpisov. Certifikované zabezpečenie DECTPokročilé bezdrôtové zabezpečenie Dect. Vďaka najnovším štandardom v oblasti bezdrôtového zabezpečenia DECT poskytujú slúchadlá radu Savi 8200 konverzáciu v bezpečí. S ôsmimi diskrétnymi bezpečnostnými opatreniami, vrátane overovania, overovania predplatného a šifrovania, zostávajú dôverné informácie súkromné a bezpečné. Technické parametre:Doba hovoru / pohotovostného režimu: Až 13 hodín hovoru, až 50 hodín v pohotovostnom režimeBezdrôtový dosah slúchadiel: 180 m; Typické kancelárske prostredie: 55 mKapacita batérie: Mono 490mAh; Stereo 700mAhTyp batérie: Nabíjací, vymeniteľný, lítium-iónový polymérDoba nabíjania: 3 hodinyBezdrôtová technológia: DECT 6.0 a Bluetooth v4.2Audio profily: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP); AVRCP; Bluetooth Hands-Free Profile (HFP); Profil Bluetooth Headset (HSP)Kodek: G726, G722, Broadvoice32, OPUS/CELT 16kS, OPUS/CELT 48kSAudio výkon: Aktívne potlačenie šumu (ANC) (W8220)Šírka pásma: 100-6800 Hz; Multimédiá 20 Hz - 20 kHzCitlivosť reproduktora: 118 dB SPL maxImpedancia reproduktora: 32 ohmovVeľkosť reproduktora 32 mmOchrana sluchu: SoundGuard DIGITAL: chráni proti úrovniam zvuku nad 118dBA; G616 anti-startle (počas hovorov) detekuje a eliminuje akékoľvek veľké náhle zvýšenie úrovne signálu; Časovo vážený priemer zabraňuje priemernú dennú expozíciu hluku presahujúcu 85dBA * Vyžaduje softvér Plantronics Hub pre povolenie funkcií SoundGuard DIGITAL.Technológia mikrofónu: Potlačenie šumuFrekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz - 6800 HzCitlivosť mikrofónu: 112 dB SPL maxHmotnosť náhlavnej súpravy: Mono: 115 g; Stereo: 160 gOvládanie hovorov: Prijatie / ukončenie hovoru, stlmenie, hlasitosť +/-, zapnutie / vypnutie ANC, zapnutie / vypnutieHlasové upozornenia: Viac hlasových výzievJazyky: Konfigurovateľné softvérom Plantronics HubModely W8210-M a W8220-M: Certified for Skype for Business. W8210 a W8220: Vytvorené pre UC aplikácie a soft telefóny od Avaya, Cisco, Skype a ďalších. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako PLANTRONICS bezdrôtová náhlavná súprava W8210-M Savi, 3v1, DECT, mono

Stagg SVYNASH BK

Stagg SVYNASH BK
Detail

Elektrická gitara – 6 strún, typ snímačov single coil, päťpolohový prepínač snímačov, kobylka jednozvratné tremolo, 20 pražcov, lesklá povrchová úprava, telo jelša, krk javor, hmatník blackwood, hardvér nikel Hľadáte nový model gitary? Elektrická gitara Stagg poteší vzhľadom aj zvukom a bude sa vám hodiť na pódiu aj v skúšobni. Iste bude pre vás počet podvalov jedným z hlavných aspektov. Na dĺžku hmatníka sa ich v tomto prípade naskladalo 20. Znelý zvuk a očarujúce tóny dokážete rozdávať prostredníctvom 6 strún. Jej srdcom je snímač typu SC-SC-SC s prepínačom vybaveným piatimi polohami. Skúseným hráčom dáva širšie možnosti jednozvratná tremolo kobylka, ktorá poslúži na zníženie výšky tónov. Svojou konštrukciou je elektrická gitara Stagg vhodná pre pravákov. Nepríjemnému poškriabaniu zabráni tzv. pickguard, plocha, kam vaša ruka zavedie brnkadlo. Materiálom krku je javor. Zásadné vlastnosti elektrickej gitary Stagg SVYNASH BK Dostala tvar tela, ktorému sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SVYNASH BK

Stagg SVYSPCL BK

Detail

Elektrická gitara – 6 strún, typ snímačov kombinácia single coil a humbucker, trojpolohový prepínač snímačov, pevná kobylka, 22 pražcov, lesklá povrchová úprava, telo mahagón, krk javor, hmatník blackwood, hardvér nikel Hľadáte nový model gitary? Elektrická gitara Stagg poteší príjemným zvukom a dodá vašej hre šmrnc. Iste bude pre vás počet podvalov jedným z hlavných aspektov. Na dĺžku hmatníka sa ich v tomto prípade naskladalo 22. Svojich poslucháčov očaríte skvele znejúcimi tónmi prostredníctvom 6 strún. Samotným srdcom gitary je snímač typu SC-HB s prepínačom vybaveným tromi polohami. Tento model má jednoduchú, pevnú kobylku a bude vyhovovať predovšetkým začiatočníkom. S týmto typom kobylky bude ladenie aj nastavovanie hračka. Postavením jednotlivých častí je elektrická gitara Stagg vyrobená pre pravákov. Nepríjemnému poškriabaniu zabráni tzv. pickguard, plocha, o ktorú sa otrie brnkadlo. Na výrobu krku slúži javor. Kľúčové prednosti elektrickej gitary Stagg... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SVYSPCL BK , Stagg ttg-24

Stagg TIM120B BK

Stagg TIM120B BK
Detail

Bicia súprava – s činelmi, 20" basový bubon, 10" Tom1, 12" Tom2, 14" Floor tom1, 14" × 5,5" Snare, hardware súčasťou súpravy, v balení paličky, pedál, stojany a stolička bez operadla, obrázok je ilustratívny, súprava obsahuje iba vymenované prvky Túžite po kvalitných bicích, s ktorými budete zdokonaľovať svoje bubnovacie umenie? Potom určite neprehliadnite biciu súpravu Stagg. Táto zostava s činelmi disponuje všetkými potrebnými bubnovými komponentmi, a k tomu obohatí vašu produkciu o chrapľavý či cinkavý zvuk, čo umožní hrať rôzne hudobné štýly a žánre. Balenie obsahuje paličky, bez ktorých sa žiadny hráč nezaobíde. Nechýba ani praktická stolička, ktorá zabezpečí dostatočný komfort počas hrania. Výrobca pridal aj robustný pedál, pomocou ktorého ovládate bubon nohou. Stojany umožňujú nastaviť súpravu tak, ako vám to bude vyhovovať. Dizajnové stvárnenie súpravy dopĺňa čierna farba. Zásadné vlastnosti bicej súpravy Stagg TIM120B BK Bicia súprava Stagg ponúka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TIM120B BK , Stagg tim122b bk (25020587)

Stagg B300-BK

Stagg B300-BK
Detail

Basgitara - elektrická, Jazz Bass, typ snímača single coil, 20 pražcov, menzúra 867 mm, telo jelša, krk javor, hmatník palisander, hardvér nikel Hľadáte pre seba vhodný hudobný nástroj? Elektrická basgitara Stagg by sa mohla stať tou správnou voľbou. Vyznačuje sa predovšetkým hutným zvukom, ktorý sa vyskytuje v mnohých štýloch. Disponuje menzúrou s dĺžkou 867 mm. Basgitara Stagg sa pýši celkom 20 pražcami, ktoré zaisťujú naozaj pohodové hranie. Očarujúce tóny bude vydávať prostredníctvom 4 strún. Má v sebe integrovaný snímač typu SC-SC. Svojou konštrukciou je basová gitara Stagg prispôsobená pre pravákov. Hlavné vlastnosti basgitary Stagg B300-BK Elektrická basgitara Stagg sa svojím tvarom hodí pre pravákov Tvar tela zaraďujeme medzi typy jazz Bass Menzúra basovej gitary Stagg na dĺžku je 867 mm Aby tóny pekne zneli, je osadená 4 strunami Má k dispozícii celkom 20 pražcov Basová gitara je osadená snímačom typu SC-SC Dizajn elektrickej basgitary Stagg Basgitara... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg B300-BK , Stagg ses-30 bk

Stagg BC300LH-BK

Stagg BC300LH-BK
Detail

Basgitara - elektrická, pre ľavákov, typ snímača single coil, 24 pražcov, menzúra 867 mm, telo jelša, krk javor, hmatník palisander, hardvér čierny Urobil by vám radosť úplne nový hudobný nástroj? Elektrická basgitara Stagg by mohla byť tá pravá voľba. Ponúkne menzúru s dĺžkou 867 mm. Basgitara Stagg sa chváli 24 pražcami, s ktorými sa bude naozaj dobre hrať. Znelý a podmanivý zvuk vyčaruje prostredníctvom 4 strún. V gitare je zabudovaný integrovaný snímač typu SC-SC. Umiestnením jednotlivých častí je basová gitara Stagg prispôsobená pre ľavákov. Zásadné prednosti basgitary Stagg BC300LH-BK Elektrická basgitara Stagg je svojím tvarom vhodná pre ľavákov Menzúra basovej gitary Stagg má 867 mm Aby tóny pekne zneli, je osadená 4 strunami Ponúkne dohromady 24 pražcov Basová gitara má integrovaný snímač typu SC-SC Dizajn elektrickej basgitary Stagg Basgitara je nástroj, ktorý dokáže vytvárať bohaté a plné tóny, vďaka nim sa hudba stáva nielen počúvaním, ale aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg BC300LH-BK , Stagg set-plus bk

Stagg BC300-BK

Detail

Basgitara - elektrická, typ snímača single coil, 24 pražcov, menzúra 867 mm, telo jelša, krk javor, hmatník palisander, hardvér čierny Obzeráte sa po novom nástroji? Elektrická basgitara Stagg by mohla byť tá pravá voľba. Výrobca ju vybavil menzúrou s dĺžkou 867 mm. Basgitara Stagg je tvorená celkom 24 pražcami, s ktorými si na nástroj každý rýchlo zvykne. Znelý zvuk a očarujúce tóny dokáže rozdávať prostredníctvom 4 strún. V gitare je zabudovaný integrovaný snímač typu SC-SC. Postavením jednotlivých častí je basová gitara Stagg prispôsobená pre pravákov. Kľúčové prednosti basgitary Stagg BC300-BK Elektrická basgitara Stagg je svojím tvarom vhodná pre pravákov Menzúra basovej gitary Stagg je 867 mm Aby tóny pekne zneli, je osadená 4 strunami Má k dispozícii celkom 24 pražcov Basová gitara ponúka aj kvalitný snímač typu SC-SC Dizajn elektrickej basgitary Stagg Basgitara je čím ďalej, tým viac populárnejšia vďaka schopnosti vytvárať hlboké tóny. Na výrobu krku... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg BC300-BK , Stagg svy 533 bk

Stagg SGC6VT BK

Stagg SGC6VT BK
Detail

Audio kábel – prepájací, dĺžka 6 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), obojstranná koncovka a nástrojový, rovné zakončenie Audio kábel značky Stagg doplní jednotlivé časti aparatúry a podporí zvuk vysokej kvality. Je opatrený male konektormi Jack 6,35 mm. Ak ide o dĺžku, má prepojovací kábel Stagg presne 6 m. Veľký konektor Jack 6,3 mm má uplatnenie na náročnejšiu prácu s hudbou, prepája nástroje a nie sú mu cudzie ani mixážne pulty alebo zosilňovače. Významné prednosti audio kábla Stagg SGC6VT BK Audio kábel Stagg má k dispozícii konektory male Jack 6,35 mm Celková dĺžka tohto modelu od značky Stagg sa dostala na hodnotu 6 m Stagg SGC6VT BK je charakterizovaný ako prepojovací kábel Zakončenie audio kábla: rovné Čierna farba audio kábla (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SGC6VT BK

Stagg SCPUK BK

Stagg SCPUK BK
Detail

Kapodaster – pre ukulele, materiál kov Zásadné vlastnosti kapodastra Stagg SCPUK BK Kapodaster na ukulele zmení podľa vašej potreby výšku tónov Vďaka nemu zahráte aj s pár akordmi pekný koncert Na jeho výrobu poslúžil kvalitný materiál, akým je kov Kapodaster Stagg má pevný stisk, a tak bude vaším spoľahlivým parťákom na vystúpeniach, aj pri cvičení (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SCPUK BK

DEFENDER MYS ACCURA MM-275, 1600 DPI, 2,4 GHZ, OPTICKA, 6 TL., BEZDROTOVA, CIERNA

DEFENDER MYS ACCURA MM-275, 1600 DPI, 2,4 GHZ, OPTICKA, 6 TL., BEZDROTOVA, CIERNA
Detail

MYŠ . Bezdrôtová optická myš Defender Accura MM-275 . 3 režimy rozlíšenia myši 800/1200/1600 dpi . Tlačidlo výmeny rozlíšenia umožňuje meniť rýchlosť kurzoru myši jedným stlačením (800/1200/1600 dpi). . 2 dodatočné (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DEFENDER MYS ACCURA MM-275, 1600 DPI, 2,4 GHZ, OPTICKA, 6 TL., BEZDROTOVA, CIERNA

Stagg TIM122B BK (25020587)

Stagg TIM122B BK (25020587)
Detail

Bicia súprava – s činelmi, 22" basový bubon, 12" Tom1, 13" Tom2, 16" Floor tom1, 14" × 5,5" Snare, hardware súčasťou súpravy, v balení držiaky, paličky, stojany a stolička bez operadla, obrázok je ilustratívny, súprava obsahuje iba vymenované prvky Zvažujete nákup kvalitných bicích, vďaka ktorým sa budete stále zlepšovať? Potom určite neprehliadnite biciu súpravu Stagg. Táto zostava s činelmi obsahuje všetky potrebné komponenty, a k tomu obohatí vašu produkciu o chrapľavý či cinkavý zvuk, čo vám umožní hrať rôzne štýly a žánre. Balenie obsahuje paličky, bez ktorých sa žiadny hráč nezaobíde. V sade sa nachádza aj praktická stolička, ktorá vám zaistí dostatočné pohodlie pri hraní. Vďaka stojanom a držiakom si upravíte súpravu tak, ako vám to bude najviac vyhovovať. Povrch bicej súpravy Stagg chráni dobre vyzerajúca a odolná fólia. Dizajnové vyhotovenie súpravy dopĺňa čierna farba. Zásadné prednosti bicej súpravy Stagg TIM122B BK Bicia súprava Stagg pozdvihne vašu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TIM122B BK (25020587)

Stagg SET-PLUS BK

Stagg SET-PLUS BK
Detail

Elektrická gitara – 6 strún, telo Telecaster, typ snímačov kombinácia single coil a humbucker, trojpolohový prepínač snímačov, pevná kobylka, 22 pražcov, menzúra 648 mm, lesklá povrchová úprava, telo paulovnia, krk javor, hmatník javor, hardvér nikel Uvažujete o zakúpení novej gitary? Elektrická gitara Stagg vám poslúži na pódiu či v skúšobni a určite oceníte jej príjemný zvuk. Gitara Telecaster je vhodná pre menej tvrdé žánre, ako je napríklad country alebo džez. Táto gitara má menzúru s dĺžkou 648 mm. Určite vás bude zaujímať aj počet podvalov, ktorý ovplyvní bohatosť vašej hry. Na hmatníku ich nájdete 22. Svojich poslucháčov očaríte skvele znejúcimi tónmi prostredníctvom 6 strún. Jej srdcom je snímač typu SC-HB s trojpolohovým prepínačom. Tento model má jednoduchú, pevnú kobylku, čo ocenia predovšetkým začiatočníci. Tento typ kobylky sa ľahko ladí aj nastavuje. Umiestnením jednotlivých častí je elektrická gitara Stagg vyrobená pre pravákov. Výrobným... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SET-PLUS BK , Stagg caj-50m bk

Stagg CTU-C5 BK

Stagg CTU-C5 BK
Detail

Ladička – klipová, univerzálna, rozsah B0-B7, frekvencia 440 Hz, na napájanie slúži CR2032 batéria Ladička Stagg CTU-C5 BK vám uľahčí ladenie nástroja, ak si úplne netrúfate spoliehať sa iba na svoj vlastný sluch. Táto klipová ladička sa stane nepostrádateľným pomocníkom každého hudobníka. Ponúkaný variant má univerzálne použitie, takže jej funkciu možno využiť pri viacerých nástrojoch. Ladička Stagg rozpozná tóny v rozmedzí B0-B7 a jej frekvencia ladenia je 440 Hz. Ladičku napája CR2032 batéria. Na ladičke Stagg dominuje čierna farba. Kľúčové vlastnosti ladičky Stagg CTU-C5 BK Ladička Stagg CTU-C5 BK pomôže so správnym naladením nástroja Táto klipová ladička je ideálnou voľbou pre každého muzikanta Bude si rozumieť s najobľúbenejšími hudobnými nástrojmi Má rozpätie B0-B7 a frekvencii 440 Hz O napájanie sa stará CR2032 batéria Farba ladičky Stagg: čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg CTU-C5 BK , Stagg sncl001-bk (25020595)

Stagg TAB-2 BK

Stagg TAB-2 BK
Detail

Perkusie – tamburína, čierna Tamburína Stagg TAB-2 predstavuje bicí nástroj, ktorý využijú hudobníci pre svoje živé vystúpenia aj nahrávky. Tamburína je vyrobená z plastu a obsahuje 8 párov plieškov. Opatrená je čalúneným držadlom, ktoré umožní jej komfortné používanie. Stagg TAB-2 dodá vašim vystúpeniam aj nahrávkam jedinečný zvuk. Kľúčové vlastnosti tamburíny Stagg TAB-2 BKBicí nástroj v podobe tamburínyVyrobená z plastuStagg TAB-2 obsahuje 8 párov plieškovČalúnené držadlo zaistí komfortné používanieFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TAB-2 BK , Stagg kali-kid10-bk

Stagg TAB-D BK

Stagg TAB-D BK
Detail

Perkusie – tamburína pre hi-hat, čierna Tamburína Stagg TAB-D BK predstavuje bicí nástroj, ktorý využijú hudobníci pre svoje živé vystúpenia aj nahrávky. Tamburína je vyrobená z plastu a obsahuje 8 párov plieškov. Opatrená je takisto úchytom na Hi-hat stojan. Stagg TAB-D BK dodá vašim vystúpeniam aj nahrávkam jedinečný zvuk. Kľúčové vlastnosti tamburíny Stagg TAB-D BKBicí nástroj v podobe tamburínyVyrobená z plastuStagg TAB-D BK obsahuje 8 párov plieškovOpatrená úchytom na Hi-hat stojanFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TAB-D BK , Stagg melosta32 bk čierna (25020794)

Stagg TAB-1 BK

Stagg TAB-1 BK
Detail

Perkusie – tamburína dvojradová, čierna Tamburína Stagg TAB-1 predstavuje bicí nástroj, ktorý využijú hudobníci pre svoje živé vystúpenia aj nahrávky. Tamburína je vyrobená z plastu a obsahuje 10 párov plieškov. Opatrená je čalúneným držadlom, ktoré umožní jej komfortné používanie. Stagg TAB-1 dodá vašim vystúpeniam aj nahrávkam jedinečný zvuk. Kľúčové vlastnosti tamburíny Stagg TAB-1 BKBicí nástroj v podobe tamburínyVyrobená z plastuStagg TAB-1 obsahuje 10 párov plieškovČalúnené držadlo zaistí komfortné používanieFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TAB-1 BK , Stagg mt-300 bk (25015361)

Stagg SNCL001-BK (25020595)

Detail

Popruh na gitaru – na gitary, materiál textil, šírka 25 mm, dĺžka 914 mm, farba čierna Hlavné prednosti popruhu na gitaru Stagg SNCL001-BK Vďaka popruhu na gitaru Stagg budete mať voľné ruky a nič vás nebude obmedzovať Vhodný je na zavesenie gitár typu: klasické gitary a ukulele Materiálom je textil, ktorý v prípade navlhnutia rýchlo schne Dĺžku si bez problémov nastavíte podľa svojich potrieb, a to od 686 do 914 mm So šírkou 25 mm Farba: čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SNCL001-BK (25020595)

Stagg KALI-KID10-BK

Stagg KALI-KID10-BK
Detail

Perkusie – detská kalimba, 10 tónov, čierna Nechajte sa očariť hrou na tradičný perkusný nástroj, ktorým je kalimba. Toto palcové piano značky Stagg je určené pre deti, ktoré s brnkaním ešte len začínajú. Telo nástroja z vysoko kvalitného lipového dreva a desať lamiel zo zvučnej ocele kúzlia tónmi v diatonickej stupnici v rozsahu C4 až E5. Aby bol hudobný zážitok silnejší, a hra ešte viac efektná, má nástroj v prednej doske ozvučný otvor. Kalimba Stagg KALI-KID10-BL zaujme svojím farebným vyhotovením v praktickej čiernej a hru na ňu si obľúbia malí hudobníci už od troch rokov. Kľúčové vlastnosti perkusia Stagg KALI-KID10-BL – detská kalimbaTradičný perkusný nástroj určený pre detiKalimba Stagg KALI-KID10-BL z kvalitného lipového drevaOzvučená otvorom v prednej doskeS desiatimi oceľovými lamelami v diatonickej stupnici C4 až E5Detská kalimba Stagg KALI-KID10-BL v čiernej farbe pre deti od 3 rokov Ladenie: Diatonické – C4 až... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg KALI-KID10-BK , Stagg fos-b1 bk (25018817)

POLY náhlavná súprava BLACKWIRE 3220, USB, stereo

Detail

Vylepšená audio kvalitaSéria slúchadiel Blackwire 32xx ponúka skutočne skvelý zvukový zážitok. Tieto slúchadlá sú ideálne na volanie, počúvanie hudby alebo multimédiá. Slúchadlá radu 32xx disponujú funkciou dynamického ekvalizéra na optimalizáciu kvality hlasu pri hovoroch. Pri počúvaní hudby alebo multimédií dôjde k automatickému nastaveniu ekvalizéra. Možnosť pripojeniaSéria Blackwire 32xx je ideálnou voľbou pre osoby, ktoré potrebujú riadiť svoje hovory na PC, mobilnom telefóne alebo tablete. Slúchadlá ponúkajú vždy komfort a trvanlivosť káblov v kombinácii s flexibilitou. Kľúčové vlastnostiIntuitívne inline ovládanie pre príjem / ukončenie hovorov, ovládanie hlasitosti a stlmenie zvuku.PC širokopásmový zvuk s mikrofónom s potlačením šumu.Funkcia Dynamic EQ automaticky upraví zvuk pre hlasové alebo multimediálne použitie.SoundGuard technológia - ochrana sluchu proti zvukom nad 118dBA.Regulácia hlasitosti: áno - na kábliTechnická špecifikáciaUchytenie: spona cez hlavuPrevedenie: na obe ušiKonektor: USBKompatibilita: Windows, Mac (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako POLY náhlavná súprava BLACKWIRE 3220, USB, stereo , Stagg fos-a1 bk (25013263)

Stagg SPM-435 BK (SPM-435 BK 4-driver)

Stagg SPM-435 BK (SPM-435 BK 4-driver)
Detail

Slúchadlá – štuple, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, frekvenčný rozsah 10–40000 Hz, citlivosť 108 dB/mW, impedancia 30 Ohm, kábel 1.2m Každý milovník hudby ocení kvalitný zvuk zo slúchadiel Stagg. Obľúbené kompaktné špuntové vyhotovenie sa zasúva hlbšie do zvukovodov, vďaka tomu nebudete počuť okolité zvuky, ale len svoju hudbu. Náušníky majú uzavretú konštrukciu, ktorá neprepúšťa zvuk von, a hudbu preto budete počuť iba so slúchadlami na ušiach. Dĺžka kábla v tomto prípade je 1,2 m. Hlavné vlastnosti slúchadiel Stagg SPM-435 BK Slúchadlá Stagg vo vyhotovení štupľov Uzatvorená konštrukcia Ich farba je čierna Slúchadlá majú hmotnosť 20 g Dĺžka kábla: 1,2 m In-ear Monitoring je neobvyklou funkciou slúchadiel Priložené puzdro využijete predovšetkým na cestách Slúchadlá disponujú vymeniteľnými štupľami Doprajte si dlhé počúvanie so slúchadlami Stagg SPM-435 BK S frekvenčným rozsahom 10 až 40000 Hz vám slúchadlá doprajú plnohodnotný hudobný zážitok. Citlivosť... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SPM-435 BK (SPM-435 BK 4-driver)

Stagg KALI-KID10-BK Kalimba

Stagg KALI-KID10-BK Kalimba
Detail

Detská kalimba:• telo lipa, ozvučný otvor vo vrchnej doske• 10 oceľových lamiel, diatonické ladenie (C4 - E5)• rozmery 95 x 120 x 170 x 30 mm, hmotnosť 225 g• dodávané vr. obalu.• Farba čierna Farba : Čierna Použitie : Pre najmenších Materiál : Drevo Ladenie : C Major Typ : Kalimba Farba podľa výrobcu : Black Materiál : Oceľ Počet tónov : 10 Balenie obsahuje : Manuál (muziker.com)

Podobné produkty ako Stagg KALI-KID10-BK Kalimba

Stagg MELOSTA32 BK čierna (25020794)

Stagg MELOSTA32 BK čierna (25020794)
Detail

Melodika – 32 klávesov, materiál plast, v balení náustok a puzdro Jste hudební nadšenec a chcete si udělat radost? Pořiďte si melodiku Stagg. Hra na ni je velmi snadná a po pár trénincích zvládnete všechny melodie. Kombinuje v jednu chvíli foukání a hru na klávesy, takže budete umět základní prvky hry na dechové i klávesové nástroje. Melodiku proto oceníte jako přípravu před hraním na akordeon. Tento typ nabízí 32 kláves. Pro příjemnější pocit z hraní můžete využít přibalený náustek. Pouzdro ochrání nástroj před prachem nebo poškrábání. Barva melodiky Stagg je černá. Klíčové vlastnosti melodiky Stagg MELOSTA32 BK černá Nevšední klávesový a dechový hudební nástroj Ke zhotovení melodiky byl použitý kvalitní materiál, konkrétně plast Hudební nástroj ocení především začátečníci Melodika má k dispozici 32 kláves V balení se nachází náustek a pouzdro K provozu nevyžaduje baterie Barva: černá (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg MELOSTA32 BK čierna (25020794)

Stagg MT-300 BK (25015361)

Stagg MT-300 BK (25015361)
Detail

Stolička ku klavíru – nastaviteľná výška od 550 do 790 mm, materiál kov, povrch sedadla koženka, hmotnosť 8,8 kg Ak trávite veľa času hrou na klavír, potom by ste mali dbať aj na výber kvalitnej stoličky. Stolička ku klavíru Stagg vám poskytne pohodlie pri vašej obľúbenej činnosti. Tento model je vyrobený s možnosťou nastavenia potrebnej výšky. Dobre nastavená výška vám dovolí dosiahnuť bez problémov na všetky pedále. Ponúkaný variant má rozpätie od 550 do 790 mm. Stolička ku klavíru bez možnosti otáčania je vysoko stabilná, takže sa môžete spoľahnúť, že sa len tak neprevrhne. Na jej výrobu poslúžil kvalitný materiál, akým je kov. Stoličke ku klavíru Stagg dominuje čierna farba. Pre sedadlo potiahnuté koženkou je charakteristická jeho ľahká údržba. Pri sedení pri klavíri či klávesoch budete spomínať na príjemné chvíle bez toho, aby vás neskôr bolela akákoľvek časť chrbta. Hlavné vlastnosti stoličky ku klavíru Stagg MT-300 BK Táto komfortná stolička sa bude... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg MT-300 BK (25015361)

Stagg FOS-B1 BK (25018817)

Stagg FOS-B1 BK (25018817)
Detail

Gitarová podnožka – dĺžka 250mm, šírka 100mm, výška od 100mm do 200mm, materiál: kov, hmotnosť 0.55kg (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg FOS-B1 BK (25018817)

Stagg FOS-A1 BK (25013263)

Stagg FOS-A1 BK (25013263)
Detail

Gitarová podnožka – dĺžka 250mm, šírka 100mm, výška od 100mm do 250mm, materiál: kov, hmotnosť 0.8kg (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg FOS-A1 BK (25013263)

Stagg SA35 DSCE-BK (25024409)

Detail

Elektroakustická gitara – 6 strún, telo Dreadnought, vrstvený korpus, lesklá povrchová úprava, predná doska lipa, zadná doska katalpa, luby katalpa, krk katalpa, hmatník tech wood, so snímačom a zabudovanou ladičkou Radi by ste si zaobstarali nový hudobný nástroj? Elektroakustická gitara Stagg by mohla byť tou pravou. Znelý zvuk a očarujúce tóny dokáže rozdávať prostredníctvom 6 strún, zatiaľ čo o dlhú životnosť sa postará ich kovové vyhotovenie. Má v sebe zabudovaný snímač pripravený priamo z výroby, nie je potrebné ho teda zháňať samostatne. Svojím konštrukčným riešením je elektroakustická gitara Stagg prispôsobená pre pravákov. Telo gitary a jeho tvar si zamilujú najmä hudobníci, ktorí dávajú prednosť typom s výrezom. Hlavné prednosti elektroakustickej gitary Stagg SA35 DSCE-BK Elektroakustická gitara Stagg je svojím tvarom ideálna pre pravákov Tvar jej tela je tzv. Dreadnought Ponúkaná elektroakustická gitara dostala vrstvený korpus Výrobným materiálom... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SA35 DSCE-BK (25024409)

Stagg SA35 ACE-BK LH

Detail

Elektroakustická gitara – 6 strún, telo Grand Auditorium, vrstvený korpus, lesklá povrchová úprava, predná doska lipa, zadná doska katalpa, luby katalpa, krk katalpa, hmatník špeciálny plast, so snímačom a zabudovanou ladičkou Máte v sebe hudobné nadanie a chcete si zaobstarať nový nástroj? Elektroakustická gitara Stagg by mohla byť tou pravou. Je zaradená medzi univerzálne gitary, ktoré v sebe kombinujú dreadnoughty a klasické koncertné gitary. Očarujúce tóny bude vydávať prostredníctvom 6 strún. Má v sebe integrovaný snímač nachystaný priamo z výroby, nie je potrebné ho teda zháňať samostatne. Svojou celkovou dispozíciou je elektroakustická gitara Stagg prispôsobená pre ľavákov. Telo gitary ocenia predovšetkým hudobníci, ktorí preferujú praktický výrez. Kľúčové prednosti elektroakustickej gitary Stagg SA35 ACE-BK LH Elektroakustická gitara Stagg sa svojím tvarom hodí pre ľavákov Tvar tela patrí k typom Grand Auditorium Ponúkaná elektroakustická gitara dostala... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SA35 ACE-BK LH

Stagg EDB-3/4 BK

Detail

Kontrabas - elektrický, v balení: obal, veľkosť 3/4, predná doska: javor, zadná doska: javor, hmatník: palisander, materiál tela: javor, výstupy: 3.5 mm Jack a 6.3 mm Jack Kontrabas Stagg EDB-3/4 BK vyniká menším a mobilním provedením. Nabízí velký tón. Jeho tělo, přední a zadní deska i luby jsou vyrobené z masivního javoru, zatímco hmatník z ebonizovaného dřeva. Pod kobylkou je umístěný piezoelektrický snímač, ze kterého přechází signál do aktivní elektroniky. Předzesilovač disponuje ovladačem Volume a potenciometrem Bass, který umožní nastavení ekvalizace zvuku. Kontrabas je vybavený také sluchátkovým výstupem a vstupem pro MP3 či CD přehrávač. Balení obsahuje rovněž obal, který jej ochrání při převážení. Kontrabas Stagg EDB-3/4 BK je ideální pro začínající i pokročilé basisty. Klíčové vlastnosti kontrabasu Stagg EDB-3/4 BKKontrabas v menším a mobilním provedeníNabízí velký tónJeho tělo, přední a zadní deska i luby jsou vyrobené z masivního... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg EDB-3/4 BK

Stagg SCPX-CU BK (25019158)

Stagg SCPX-CU BK (25019158)
Detail

Kapodaster – pre akustickú gitaru a elektrickú gitaru, materiál kov Kľúčové vlastnosti kapodastra Stagg SCPX-CU BK Kapodaster na akustickú gitaru a elektrickú gitaru dokáže zmeniť tóninu podľa vašich požiadaviek Aj so znalosťou pár akordov si vďaka nemu môžete zahrať širší repertoár skladieb Výrobným materiálom je kov Parádnou novinkou je možnosť nastavenia sily prítlaku presne podľa potreby Kapodaster Stagg prináša pevný stisk, a tak bude vaším spoľahlivým parťákom na vystúpeniach, aj pri cvičení (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SCPX-CU BK (25019158)

Stagg SCPX-FL BK (25019162)

Stagg SCPX-FL BK (25019162)
Detail

Kapodaster – pre klasickú gitaru, materiál kov Kľúčové prednosti kapodastra Stagg SCPX-FL BK Kapodaster na klasickú gitaru dokáže zmeniť tóninu podľa vašich požiadaviek Vďaka nemu zahráte aj s pár akordmi pekný koncert Na výrobu bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne kov Skvelou výhodou je nastavenie sily prítlaku tak, aby vyhovovala vašim potrebám Kapodaster Stagg má pevný stisk a oceníte ho mať poruke pri hraní obľúbených piesní (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SCPX-FL BK (25019162)

Stagg SNV5 BK čierny (25019483)

Detail

Popruh na gitaru – na gitary a basgitary, materiál koža a textil, šírka 50 mm, dĺžka 1410 mm, farba čierna Zásadné vlastnosti popruhu na gitaru Stagg SNV5 BK čierny Vďaka popruhu na gitaru Stagg budete mať voľné ruky a nič vás nebude obmedzovať Využijete ho na zavesenie gitár typu: akustické gitary, basgitary, dvanásťstrunové gitary, elektrické gitary a klasické gitary Na jeho výrobu slúži koža, tú si obľúbi ktorýkoľvek hudobník a pri správnej starostlivosti dlho vydrží Materiálom je textil, ktorý je priedušný Dĺžku si bez problémov nastavíte tak, ako potrebujete, a to od 820 do 1410 mm So šírkou 50 mm Farba: čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SNV5 BK čierny (25019483)

Jabra náhlavná súprava BIZ 1500 QD, NC, duo

Jabra náhlavná súprava BIZ 1500 QD, NC, duo
Detail

Jabra BIZ 1500Jabra BIZ 1500 je nízkonákladová profesionálna káblová náhlavná súprava základnej úrovne so špičkovou technológiou potlačenia šumu. Navrhnutá na pohodlné celodenné nosenie. SKVELÝ ZVUKMikrofón s funkciou potlačenia šumu znižuje hlučnosť na pozadí a ostré zvuky dýchania - ideálny pre preplnené otvorené kancelárie. Vďaka funkcii HD Voice vaše hovory znie pôsobivo a naživo. CELODENNÉ POHODLIEVyrobená na celodenné nosenie, s ergonomicky tvarovaným rámom, polstrovanou sponou cez hlavu a mimoriadne mäkkými penovými náušníkmi, ktoré odvádzajú teplo od vašich uší. Sponu cez hlavu aj ramienko s mikrofónom je možné upraviť podľa vašich potrieb. ODOLNOSŤ ZARUČENÁVyrobená tak, aby odolávala zaťaženiu vysoko výkonných kontaktných centier. Výklopným ramienkom je možné otáčať až o 270 stupňov bez rizika poškodenia. Prehľad funkciíMikrofón s potlačením šumuKrištáľovo čistý zvukVýklopné ramienko o 270 °HD zvukJabra XpressPeakStop™Jednoduchá správa hovorovSoftvérové aplikácie JabraPenové náušníky (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra náhlavná súprava BIZ 1500 QD, NC, duo

Jabra náhlavná súprava BIZ 1500 USB, NC, duo

Detail

Jabra BIZ 1500Jabra BIZ 1500 je nízkonákladová profesionálna káblová náhlavná súprava základnej úrovne so špičkovou technológiou potlačenia šumu. Navrhnutá na pohodlné celodenné nosenie. SKVELÝ ZVUKMikrofón s funkciou potlačenia šumu znižuje hlučnosť na pozadí a ostré zvuky dýchania - ideálny pre preplnené otvorené kancelárie. Vďaka funkcii HD Voice vaše hovory znie pôsobivo a naživo. CELODENNÉ POHODLIEVyrobená na celodenné nosenie, s ergonomicky tvarovaným rámom, polstrovanou sponou cez hlavu a mimoriadne mäkkými penovými náušníkmi, ktoré odvádzajú teplo od vašich uší. Sponu cez hlavu aj ramienko s mikrofónom je možné upraviť podľa vašich potrieb. ODOLNOSŤ ZARUČENÁVyrobená tak, aby odolávala zaťaženiu vysoko výkonných kontaktných centier. Výklopným ramienkom je možné otáčať až o 270 stupňov bez rizika poškodenia. Prehľad funkciíMikrofón s potlačením šumuKrištáľovo čistý zvukVýklopné ramienko o 270 °HD zvukJabra XpressPeakStop™Jednoduchá správa hovorovSoftvérové aplikácie JabraPenové náušníky (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Jabra náhlavná súprava BIZ 1500 USB, NC, duo

POLY náhlavná súprava BLACKWIRE 3320 MS, USB, stereo

Detail

Tie pravé, ktoré budete chcieť nosiťVaše slúchadlá sú… no, na hlave. Celý deň. Prečo si nevybrať tie, ktoré vyzerajú dobre, dobre sedia a znie dobre? Náš štýlový rad Blackwire 3300, ktorý bol vyvinutý s kvalitným zvukom, pre pohodlie a spoľahlivosti, ktoré sú pre Poly typické, prinášajú najlepšiu hodnotu vo svojej kategórii. Pripojte sa k akémukoľvek zariadeniu rýchlo a ľahko a vezmite si ho kamkoľvek so sebou. Pripojte sa rýchlo a ľahkoJednoduchosť ide ruka v ruke s flexibilitou. Len pripojte slúchadlá pomocou USB s vašim obľúbeným zariadením. Robustná konštrukcia poskytuje spoľahlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Telefonujte v kancelárii alebo na cestách. Vyzerať dobre a cítiť sa dobreJe ľahké pochopiť, prečo všetci milujú rad Blackwire 3300. Elegantný moderný dizajn vyzerá rovnako dobre, ako znie, takže ho budete chcieť nosiť - a vaša investícia sa oplatí. Ostrý zvuk spojený s celodenným komfortom vám umožní ľahko zvládnuť akýkoľvek hovor. Vyberte si slúchadlá, za ktoré vám celý tím poďakuje. Získajte jeden pre každéhoMyslíte si, že táto kombinácia štýlu a kvality je mimo dosahu? Máme dobré správy. Rad Blackwire 3300 prichádza s cenovo dostupnou cenou, takže môžete investovať múdro bez toho, aby ste míňali viac, než si môžete dovoliť. Navyše sa zakomponuje rýchlo a ľahko - a je postavený pre potreby podniku. Každý vyhrá. Nech je to vašaPrispôsobte si náhlavnú súpravu pomocou Plantronics Hub pre stolné počítače. Vyberte predvoľbu jazyka, nastavenie funkcií a aktualizujte svoje zariadenie s najnovším firmvérom. A Plantronics Manager Pro poskytuje tímom IT vzdialenú správu, inventár headsetu a monitorovanie využitia. Majte všetko pod kontrolou. Vyrobené pre kompatibilituVšetky náhlavné súpravy Poly USB a osobné hlasité telefóny sú kompatibilné s najpopulárnejšími hlasovými platformami - jednoducho pracujeme. Riešenia Poly poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku ako pre vás, tak aj pre tých na druhom konci hovoru - bez ohľadu na výber platformy. Technické špecifikáciePripojenie: PC cez USBKompatilibita: Windows alebo Mac OSFrekvenčná odozva audia na PC: Dynamické EQ optimalizované pre širokopásmové pripojenie k PC, hlasová telefónia do 6,8 kHz alebo pre multimédiá 20 Hz až 20 KHzCitlivosť reproduktora: 94 dBSPL ± 4 dBImpedancia reproduktora: 32 ohmVeľkosť reproduktora: 32 mmOchrana sluchu: SoundGuard, akustický limit na ochranu proti zvukom nad 118 dBATechnológia mikrofónu: Flexibilný mikrofón potláčajúci šumFrekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz až 10 kHz optimalizované pre širokopásmové pripojenie, k PC zvuk až 6,8 kHzCitlivosť mikrofónu: -38 dBV/Pa ± 4 dBVáha: 130 gs ovládačom, 96 g iba slúchadlá (stereo)Ovládanie hovoru: Začatie/ukončenie hovoru, hlasitosť, stlmenieOvládanie hovoru: Kombinované tlačidlo pre začatie/ukončenie hovoru, dedikované Microsoft Teams tlačidlo, hlasitosť, stlmenieZvukové upozornenia: Zvukové upozornenia na zapnutie a vypnutie stlmenia a maximálnu/minimálnu hlasitosť (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako POLY náhlavná súprava BLACKWIRE 3320 MS, USB, stereo

Stagg SA35 A-BK čierna (25024404)

Stagg SA35 A-BK čierna (25024404)
Detail

Akustická gitara – 6 strún, telo Dreadnought, lesklá povrchová úprava, predná doska lipa, zadná doska katalpa, luby katalpa, krk katalpa, hmatník syntetické drevo Hráte, alebo ešte len chcete začať a hľadáte najvhodnejší nástroj? Akustická gitara Stagg by mohla byť tou pravou. Táto akustická gitara disponuje tvarom Dreadnought s jedinečnou akustikou. Perfektný a skvele znejúci zvuk vykúzli prostredníctvom 6 strún, natiahnuté sú kovové. Svojou konštrukciou je akustická gitara Stagg SA35 A-BK čierna vyhotovená pre pravákov. Telo gitary a jeho tvar vám bude maximálne vyhovovať, ak máte radi modely bez výrezu. Významné prednosti akustickej gitary Stagg SA35 A-BK čierna Tvar nástroja je ideálny pre pravákov Tvar tela môžeme zaradiť medzi typy Dreadnought Materiál prednej dosky: lipa Gitara disponuje lesklým povrchom Stagg SA35 A-BK čierna je šesťstrunová akustická gitara Získala struny, ktoré boli vybrané ako kovové Vzhľad akustickej gitary Stagg Na vyhotovenie krku... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SA35 A-BK čierna (25024404)

Stagg SA35 DS-BK čierna (25024399)

Stagg SA35 DS-BK čierna (25024399)
Detail

Akustická gitara – 6 strún, telo Dreadnought, lesklá povrchová úprava, predná doska lipa, zadná doska katalpa, luby katalpa, krk katalpa, hmatník syntetické drevo Pokukujete po novom nástroji? Akustická gitara Stagg vás určite očarí. Táto akustická gitara ponúka tvar Dreadnought s nezabudnuteľným zvukom. Perfektný a skvele znejúci zvuk vykúzli prostredníctvom 6 strún, natiahnuté sú kovové. Svojim konštrukčným riešením je akustická gitara Stagg SA35 DS-BK čierna vyhotovená pre pravákov. Rozhodujúce parametre akustickej gitary Stagg SA35 DS-BK čierna Jej tvar bude najlepšie vhodný pre pravákov Tvar tela radíme medzi typy Dreadnought Materiál prednej dosky: lipa Pri gitare sa stretnete s lesklou povrchovou úpravou Stagg SA35 DS-BK čierna je šesťstrunová akustická gitara Struny sú zvolené kovové Vzhľad akustickej gitary Stagg Na vyhotovenie krku vybral výrobca katalpa, ktorý vďaka svojej kvalite patrí k obľúbeným materiálom. Hmatník gitary Stagg tvorí syntetické... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SA35 DS-BK čierna (25024399)

Stagg TIM JR 5/16B BK

Stagg TIM JR 5/16B BK
Detail

Bicia súprava – s činelmi, detská veľkosť, 16" basový bubon, 8" Tom1, 10" Tom2, 12" Floor tom1, 10" Snare, hardware súčasťou súpravy, v balení držiaky, paličky, pedál, stojany a stolička bez operadla, obrázok je ilustratívny, súprava obsahuje iba vymenované prvky Zvažujete, že svojej ratolesti zaobstaráte kvalitné bicie, ktoré jej pomôžu zdokonaliť sa v bubnovacom umení? Potom stavte na biciu súpravu pre deti Stagg. Táto zostava s činelmi ponúka všetko, čo je potrebné, a k tomu prinesie vašej hudbe aj cinkavý alebo chrapľavý zvuk, čo umožní hrať rôzne hudobné štýly a žánre. V balení dostanete paličky, bez ktorých sa žiadny hráč nezaobíde. Nechýba ani praktická stolička, ktorá vám zaistí dostatočné pohodlie pri hraní. Dostanete aj robustný pedál, ktorý umožňuje ovládanie bubna pomocou nohy. Vďaka stojanom a držiakom si prispôsobíte súpravu podľa vlastných individuálnych potrieb. Na súprave prevláda čierna farba. Zásadné prednosti bicej súpravy Stagg TIM JR 5/16B... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TIM JR 5/16B BK

Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)

Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)
Detail

Perkusie – mini tamburína čierna Tamburína Stagg TAB mini/BK je ideálnym sprievodným nástrojom k folkovému, country aj rockovému štýlu hudby. Po svojom obvode je doplnená o 4 páry plieškov, práve tie vydávajú svoj charakteristický zvuk. Tamburína je vyrobená z kvalitného plastu, vďaka ktorému je veľmi odolná. Stagg TAB mini/BK môžu využiť hudobníci na svoje vystúpenia a nahrávky, ale aj deti, ktorí sa tak zoznámia s týmto hudobným nástrojom. Kľúčové vlastnosti tamburíny Stagg TAB mini/BK čiernejTamburína vhodná pre hudobníkov aj detiIdeálny sprievodný nástroj k folkovému, country aj rockovému štýlu hudbyPo svojom obvode je doplnená o 4 páry plieškovStagg TAB mini je vyrobená z kvalitného plastuFarebné vyhotovenie: čierne (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg TAB mini/BK čierna (25012832)

Stagg SAX STRAP2 BK čierny (25025040)

Stagg SAX STRAP2 BK čierny (25025040)
Detail

Popruh na dychové nástroje – na saxofón, materiál textil Kľúčové prednosti popruhu na dychové nástroje Stagg SAX STRAP2 BK čierny Vďaka popruhu na dychové nástroje Stagg máte možnosť naplno sa venovať hraniu Ideálny pre saxofóny Výrobným materiálom je textil, ktorý sa ľahko udržiava Farba: čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Stagg SAX STRAP2 BK čierny (25025040)
Stagg SUW 12H-BK bezdrôtová náhlavná mikrofónna súprava 24 GHz UHF (25025773), Motorola veľká náhlavná súprava 00179 pre TLKR, Motorola ľahká náhlavná súprava 00174 pre TLKR, FABER UHLÍKOVÝ FILTER F8 - súprava (UHF 008) (112.0037.325), Stagg SVYSPCL BK, Stagg SVYCST BK, Stagg TTG-24, Stagg TIM122B BK (25020587), Stagg SES-30 BK, Stagg SET-PLUS BK, Stagg SVY 533 BK, Stagg CAJ-50M BK, Stagg SNCL001-BK (25020595), Stagg KALI-KID10-BK, Stagg MELOSTA32 BK čierna (25020794), Stagg MT-300 BK (25015361), Stagg FOS-B1 BK (25018817), Stagg FOS-A1 BK (25013263)