Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1)

Produkt Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1) upraviť a produkt hľadať znova.

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)

SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1)
Detail

Bezdrôtový systém – jednokanálový mikrofónny systém, signál dosahuje 50m, klipový vysielač má vstavaný mikrofón, prijímač - 3.5mm jack, farebné TFT displeje, rozmery 5×4.3×1.7cm, hmotnosť 39g Bezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1)SYNCO WAir G2 (A1) sa radí medzi miniatúrne jednokanálové digitálne bezdrôtové mikrofónové systémy. Sú skvelé predovšetkým pre natáčanie videí na sociálne siete, rozhovorov a podobne.Pokročilá technológia pre dosah spojeniaBezdrôtový systém SYNCO WAir G2 (A1) vďaka pokročilým technológiám dosahuje do vzdialenosti až 50 metrov priameho spojenia.Systém WAir G2 (A1)Systém WAir G2 (A1) je tvorený z klipového vysielača s vlastným vstavaným mikrofónom a kompaktného prijímača, ktorý ľahko pripojíte k telefónu alebo fotoaparátu cez 3,5 mm jack.Moderné vyhotovenie SYNCO WAir G2 (A1)Vysielač i prijímač sú vybavené farebnými TFT displejmi, ktoré sa chvália rýchlou odozvou, vysokým jasom a kontrastom. Sú dobre čitateľné pri rôznych intenzitách... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1) , Synco wair g2 (a1) (sy-g2-a1)

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )

SYNCO M1P (SY-M1P-BK )
Detail

Set na nahrávanie – v súprave: mikrofón, držiak, držiak na mobilný telefón, mini statív, ochrana proti vetru, taška, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play Set SYNCO M1P Set SYNCO M1P predstavuje kompletnú sadu pre streamerov, vloggerov i youtuberov. Nájdete tu mikrofón Synco M1 s držiakom, odpružený držiak mobilného telefónu, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360°, ochranu proti vetru, prepravné vrecko a potrebné káble. Mikrofón Synco M1Kondenzátorový mikrofón Synco M1 má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 35 Hz – 18 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRS/TRRS. Jeho priemer je 22 mm a dĺžka 81 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou 26 gramov. Ochrana proti vetruMikrofón Synco M1 sa pýši profesionálnym dizajnom. Poskytuje skvelú absorpciu nárazov a... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO M1P (SY-M1P-BK ) , Synco m1p (sy-m1p-bk )

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)

SYNCO MA38 (SY-MA38-BK)
Detail

Rameno na mikrofón – umiestnenie kábla v držiaku, pružina na správne polohovanie, rameno sklopné o 150°, otočné o 360°, dĺžka ramien: 450mm, pre mikrofóny do 2kg, adaptér so závitom 5/8", pre dosky do 6cm, hmotnosť 1.53kg Držiak SYNCO MA38Predstavujeme vám profesionálne rameno na uchytenie mikrofónu k doske od stola – držiak SYNCO MA38. Ak potrebujete využívať mikrofón a mať pri tom voľné ruky, je to skvelá voľba práve pre vás. Držiak SYNCO MA38 nájde využitie najmä v hudobných štúdiách, ale tiež u tvorcov webcastov.Integrovaný kábelOproti iným držiakom má SYNCO MA38 praktické umiestnenie kábla v držiaku. Tak zostane váš stôl prázdny a uprataný. Držiak je vybavený pružinou pre jednoduché polohovanie.Pohyblivý držiak SYNCO MA38Držiak SYNCO MA38 má sklopné rameno v rozmedzí 150° a súčasne ho možno otáčať až o 360°. Dĺžka ramien dosahuje 450 mm. Tak si nastavíte vhodný uhol aj výšku mikrofónu.Držiak pre väčšinu mikrofónovNa držiak SYNCO MA38 pripevníte väčšinu... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO MA38 (SY-MA38-BK) , Synco ma38 (sy-ma38-bk)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)

SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 18000 Hz, impedancia 250 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), stojanček v balení, vhodný pre spev, dychové nástroje, bicie Profesionálny vokálny a nástrojový mikrofón Mikrofón SYNCO Mic-E10 s kardioidnou smerovou charakteristikou a vyváženou frekvenčnou odozvou v pásme 50 Hz až 18 kHz. Vstavaný nízkofrekvenčný filter 180 Hz/12 dB pomáha minimalizovať ruch v miestnosti a ďalšie nežiaduce zvuky ako je napríklad vietor. Tento mikrofón je skvelou voľbou na rôzne rečnícke aj hudobné vystúpenia, rozhovory či živé vysielania. SYNCO Mic-E10 je veľmi citlivý na zvuk priamo spredu. Široká a vyvážená frekvenčná odozva Mikrofón SYNCO využíva frekvenčnú odozvu v rozmedzí od 50 Hz do 18 000 Hz, je tak ideálny na detailný záznam širokého spektra zvukov, vrátane vokálov, akustiky, hudobných nástrojov a spevu. Vyhotovenie odolné voči... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC) , Evolveo a1 (rgb-cab-a1)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)

SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK)
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, tlačidlo Mute, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Kompaktný mikrofónny systém SYNCO WMic-T1 je bezdrôtový UHF mikrofónny systém (prijímač a vysielač) vrátane všesmerového klopového mikrofónu. Tento UHF systém je kompatibilný so smartfónmi, digitálnymi zrkadlovkami, videokamerami, rekordérmi, tabletmi, počítačmi a ďalšími zariadeniami. Je vhodný na rozhovory, nahrávanie mikrofilmov, obchodné prezentácie a ďalšie podobné činnosti. Prenosová vzdialenosť až 50 metrovPokročilá bezdrôtová technológia umožňuje dosah WMic-T1 až 50 metrov pri priamej viditeľnosti. Klopový mikrofón je všesmerový a zaznamená tak viac detailov, čím produkuje prirodzený zvuk bez skreslenia. SNB 70 dBTento bezdrôtový mikrofónny UHF systém vďaka DSP technológii minimalizuje pri prenose signálu šum. SNR je 70 dB a dokonale reprodukuje pôvodný zvuk. (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK) , Ubiquiti unifi cloud key controller g2 (uck-g2)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)

SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog)
Detail

Set na nahrávanie – v sete: mikrofón, držiak, svetlo, statív, mikrofón – kardioidná smerová charakteristika, odolnosť voči vibráciám, Plug & Play, svetlo – 49 LED, na 2 AA batérie Set SYNCO Vlogger Kit 2 Set SYNCO Vlogger Kit 2 predstavuje kompletnú sadu pre vloggerov. Nájdete tu mikrofón Synco M1S vrátane odpruženého držiaka pre telefóny so šírkou 55 až 80 mm s 1,4“ závitom, mini svetlo, držiak pre mobilný telefón, mini statív s guľovou hlavou otočnou o 360° a potrebné káble. Mikrofón Synco M1SKondenzátorový mikrofón Synco M1S má kardioidnú smerovú charakteristiku s frekvenčným rozsahom 100 Hz – 20 kHz. Mikrofón ľahko zapojíte pomocou funkcie Plug & Play, nie je potrebné inštalovať žiadne dodatočné ovládače. Výstupný konektor mikrofónu je 3,5 mm jack TRRS. Jeho priemer je 21,5 mm a dĺžka 72 mm. Pýši sa nízkou hmotnosťou len 35 gramov. Mini svetlo SyncoOsvetlenie sa skladá celkom zo 49 LED diód. Svetlo Synco má nastaviteľnú... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog) , Synco mic-e10 (sy-e10-mic)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)

SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK)
Detail

Bezdrôtový systém – skladacie antény, nulové skreslenie, vysokofrekvenčný filter 100Hz, Li-Ion batéria 1300mAh – výdrž 8.5h, nabitie 3h, dosah 150m, SYNCO Noise Blocker, nastavenie výstupného výkonu Bezdrôtový systém SYNCO WMic-TS MiniBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini prináša kvalitný kanál, zabraňuje rušeniu elektromagnetického žiarenia, ponúka skladacie antény aj nulové skreslenie. SYNCO WMic-TS Mini je ideálny na záznam rozhovorov a hovoreného slova pre videozáznamy. Je vybavený vysokofrekvenčným filtrom 100 Hz, 15-úrovňovým zosilnením. Li-Ion batéria s kapacitou 1 300 mAh zabezpečuje výkon na dobu 8,5 hodiny. Nabitie do plného výkonu trvá približne tri hodiny.Profesionálne pásmo SYNCOSYNCO Wireless LinkLable UHF je profesionálne pásmo pre bezdrôtový mikrofón WMic-TS Mini. Získate najčistejší kanál s dosahom 150 metrov na priamu viditeľnosť.Systém blokovania hlukuBezdrôtový systém SYNCO WMic-TS Mini je vybavený unikátnym systémom blokovania hluku. SYNCO... (alza.sk)

Podobné produkty ako SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK) , Synco wmic-t1 (sy-t1-bk)

EVOLVEO A1 (rgb-cab-a1)

EVOLVEO A1 (rgb-cab-a1)
Detail

Napájací kábel – prepájací, dĺžka 1 m, male konektor 4× 6-pin pre ventilátor (RGB), 1× MOLEX, rovné zakončenie Praktický kábel EVOLVEO A1 sa vám určite bude hodiť. Slúži na pripojenie RGB LED ventilátora EVOLVEO 12R1 a RGB LED pásika EVOLVEO 25S1 k základnej doske. Môžete si pripojiť až 4 ventilátory pomocou konektora 6-pin alebo 3 ventilátory a 1 RGB LED pásik vďaka konektoru 4-pin. Kábel je kompatibilný so základnými doskami, ktoré podporujú RGB LED ventilátory a majú konektory typu male. EVOLVEO A1 má dĺžku 100 cm a poskytuje 4× 6-pin, 1× 4-pin a 1× molex.Kľúčové vlastnosti kábla EVOLVEO A1Praktický kábelDĺžka 100 cmNa pripojenie RGB ventilátora EVOLVEO 12R1 a LED pásika EVOLVEO 25S1Zapojenie až 4 ventilátorov alebo 3 ventilátorov a 1 LED pásikaKábel EVOLVEO A1 má širokú kompatibilituKonektory 4× 6-pin, 1× 4-pin a 1× molex (alza.sk)

Podobné produkty ako EVOLVEO A1 (rgb-cab-a1) , Lord g2 (4251539601046)

Zoom G2 Four

Zoom G2 Four
Detail

Zoom G2 Four je kompaktný, ľahko použiteľný multiefektový procesor, ktorý ponúka obrovskú škálu zvukov vďaka novému modelovaniu zosilňovačov, viacvrstvovej IR technológii a viac ako 100 efektom.FUNKCIE• 22 ampér/skriňové modely s novo vyvinutou viacvrstvovou IR technológiou• 79 gitarových efektov vrátane modelovania butikových pedálov• Použitie až 7 efektov súčasne• 250 predinštalovaných patchov so zvukmi, ktoré obnovujú gitarové zvuky od 50. rokov až po súčasnosť.• Celkom 300 pamätí náplastí• Ďalšie efekty/patche je možné inštalovať, upravovať a ukladať prostredníctvom aplikácie Handy Guitar Lab pre iOS a Android.• Ľahký a kompaktný dizajn, ktorý sa zmestí do vrecka gitarového puzdra• 80sekundová funkcia looper• 68 rytmických vzorov, ktoré je možné prehrávať synchronizovane s looperom.• Výstupný ekvalizér pre rýchle prispôsobenie celkového zvuku prostredia, v ktorom sa hrá.• Konektor AUX IN pre pripojenie hudobného prehrávača a pod.• Funkcia Autosave, ktorá automaticky ukladá nastavenie efektov• Funkcia ladičky, ktorá podporuje otvorené ladenie a ladenie s kvapkami• Pripojenie USB pre Handy Guitar Lab, 2-in/2-out audio rozhranie a aktualizácia firmvéru• Možno napájať cez zbernicu USB (počítač alebo powerbanku) alebo cez dodávaný sieťový adaptér (AD-16).ZVUKY BEZ KONCAVďaka úplne novému modelovaniu zosilňovačov a inovatívnym IR technológiám ponúka Zoom G2 Four gitaristom viac zvukových variantov ako kedykoľvek predtým. Môžete vytvárať úžasné zvuky ihneď po vybalení z krabice.KOMPLEXNÉ MODELY ZOSIĽOVAČOVG2 Four posúva modelovanie zosilňovačov na vyššiu úroveň. Starostlivo obnovené emulácie klasických zosilňovačov sú kombinované so simuláciami reproduktorov pomocou našej novej viacvrstvovej IR technológie. Gitaristi tak môžu využívať skvelý zvuk a vždy majú pocit, že sú na "veľkom pódiu", bez ohľadu na prostredie.VIACVRSTVÉ IRKaždý model zosilňovača je založený na inovatívnych viacvrstvových IR zosilňovačoch Zoom, ktoré zachytávajú zvukové vlastnosti aj pocit klasických zosilňovačov a reproboxov. Tieto IR boli namikované v troch úrovniach hlasitosti cez legendárne kabinety a je možné ich crossfadovať a aktivovať v závislosti od hlasitosti vašej gitary.HISTORICKÉ GITAROVÉ ZVUKYTieto patche, predinštalované v podobe 250 presetov, boli navrhnuté tak, aby dokumentovali zvukový vývoj gitarového zvuku. Každá záplata obnovuje zvuk legendárnej piesne od 50. rokov minulého storočia až po súčasnosť.PREKYPUJÚCE EFEKTYInterné patche obsahujú viac ako 100 efektov, ktoré reprodukujú širokú škálu tradičných aj butikových zvukov, od klasických pružinových reverbov cez extrémne skreslenie a modulačné efekty až po wah-wah a ďalšie. Môžete kombinovať až 7 efektov a vytvárať vlastné patche.KONTROLANová koncepcia krížovej navigácie Zoom vám pomôže ovládať pedál iba nohami a vykonávať nastavenia za chodu. Štyri nekonečné gombíky navyše umožňujú rýchlu úpravu parametrov efektu aj nastavenia výstupu.PROGRAMOVANIEPrepracovaná ovládacia plocha ešte viac uľahčuje editáciu parametrov efektov, zmenu usporiadania efektových reťazcov a prístup k slučke a ladičke.DOKONALÝ DOPLNOK VÁŠHO PEDALBOARDUG2 Four je vďaka svojej kompaktnej konštrukcii a rozmanitej ponuke efektov výkonným doplnkom každého existujúceho pedalboardu.OPTIMALIZOVANÉ PRE ZOSIĽOVAČE, MONITOROVACIE REPRODUKTORY A SLÚCHADLÁG2 Four je určený na pripojenie ku gitarovým zosilňovačom, štúdiovým monitorom, PA a slúchadlám. Po zapnutí nastavte G2 Four dokonale pre svoje nastavenie výberom medzi LINE a AMP.LOOPERVstavaný 80sekundový looper môžete využiť pri písaní piesní alebo vylepšiť svoje vystúpenie ďalšími zvukovými vrstvami.HRAŤ DO RYTMUNa vstavanom rytmere si môžete zahrať na niektorý zo 68 rytmov. Táto rytmická sekcia je ideálnym sprievodom na cvičenie, či už ide o metal, blues alebo akýkoľvek iný žáner.ZVUKOVÉ ROZHRANIENahrávajte doma alebo v štúdiu so svojimi obľúbenými efektmi a modelmi zosilňovačov pripojením G2 Four k počítaču cez USB-C.GUITAR LABVďaka neustále sa rozširujúcej knižnici patchov a efektov môže každý gitarista rozšíriť svoj výber zvukov prostredníctvom aplikácie Guitar Lab (pre iOS/Android). Počet presetov : 250 Typ : Vibrato Farba : Čierna Typ : Chorus Balenie obsahuje : Manuál Typ : Distortion Vstupy : Jack 6,3 mm TS Výstupy : Jack 6,3 mm TS Vstupy : USB-C Krajina pôvodu : Čína Vstupy : Jack 3,5 mm Typ : Digitálna Typ : Flanger Typ : Rotary True bypass : Nie Prevádzka na batérie : Nie Variant : G2 Four MIDI interface : Nie Možnosť montáže do racku : Nie Kompresor : Nie Počet efektov : 79 Typ : Phaser Napájanie : Adaptér Počet vstupov : 2 MP3 / Line In : Áno Adaptér súčasťou balenia : Áno Reverb : Áno Slúchadlový výstup : Áno Vstavané efekty : Áno USB : Áno Vstavaná ladička : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Zoom G2 Four , Synco vlogger kit 2 (sy- kit2- vlog)

LORD G2 (4251539601046)

Detail

Truhlicová mraznička – energetická trieda E, objem 198 l, klimatická trieda SN-T, biela farba, rozmery 84,5 × 90,5 × 54,5 cm (V׊×H) Truhlicová mraznička LORD patrí do samostatne stojacich mrazničiek, preto je možné jej umiestnenie takmer kamkoľvek do vašej kuchyne. Mraziace boxy vám ponúknu dostatok voľného priestoru, takže sa do nich zmestia aj objemnejšie potraviny. Truhlicová mraznička LORD G2 sa radí do energetickej triedy E. Ročná spotreba potom siaha na 200 kWh. Ak by vás zaujímala aj farba, tá je pri mrazničke LORD biela. Nemali by ste zabúdať na jej hmotnosť 33 kg. Dôležité vlastnosti mraziaceho boxu LORD G2 Truhlicová mraznička ponúka výnimočne veľké priestory Energetická trieda: E Ročná spotreba energie: 200 kWh/annum Objem mrazničky je 198 l Rozmery mrazničky LORD sú 84,5 × 90,5 × 54,5 cm Chladivo typu R600a Emisie šíreného hluku: C (alza.sk)

Podobné produkty ako LORD G2 (4251539601046) , Synco wmic-ts mini (sy-ts mini-bk)

AVACOM batéria pre HP 440 G2, 450 G2 Li-Ion 14, 4V 2200mAh

AVACOM batéria pre HP 440 G2, 450 G2 Li-Ion 14, 4V 2200mAh
Detail

Základná štvorčlánková batéria, 274 x 44,6 x 19,8 mm KompatibilityPart NumbersG6E88AAG6E88AA#ABAG6E88AA#ABBHSTNN-C79CHSTNN-C80CHSTNN-C81CHSTNN-C82CHSTNN-C83CHSTNN-C84CHSTNN-DB6IHSTNN-DB6JHSTNN-DB6KHSTNN-DB6LHSTNN-LB6IHSTNN-LB6JHSTNN-LB6KJ6U78AATPN-Q139TPN-Q140TPN-Q141TPN-Q142TPN-Q143TPN-Q144VI04VI04XLVI0404VI04040XLVI04048VI04048-CL756476-001756478-221756478-241756478-421756478-422756478-541756478-851756479-221756479-241756479-421756479-541756480-221756480-241756480-421756480-541756481-221756481-241756743-001756744-001756745-001756746-001 ModelyNotebookyHP / COMPAQEnvy m7-k001Envy m7-k010Envy m7-k111Envy m7-k211Envy 14-k010Envy 14-k012Envy 14-k014Envy 14-k019Envy 14t-u000Envy 14t-u100Envy 14-u000Envy 14-u001Envy 14-u002Envy 14-u003Envy 14-u004Envy 14-u005Envy 14-u006Envy 14-u007Envy 14-u008Envy 14-u009Envy 14-u010Envy 14-u011Envy 14-u012Envy 14-u013Envy 14-u014Envy 14-u015Envy 14-u016Envy 14-u099Envy 14-u121Envy 14-u185Envy 14-u187Envy 14-u201Envy 14-u202Envy 14-u203Envy 14-u204Envy 14-u205Envy 14-u206Envy 14-u207Envy 14-u208Envy 14-u209Envy 14-u210Envy 14-u211Envy 14-u212Envy 14-u290Envy 14-v000Envy 14-v099Envy 15-k000Envy 15-k001Envy 15-k001ncEnvy 15-k002Envy 15-k003Envy 15-k004Envy 15-k005Envy 15-k006Envy 15-k007Envy 15-k008Envy 15-k009Envy 15-k010Envy 15-k011Envy 15-k012Envy 15-k013Envy 15-k014Envy 15-k015Envy 15-k016Envy 15-k017Envy 15-k018Envy 15-k019Envy 15-k020Envy 15-k021Envy 15-k022Envy 15-k023Envy 15-k024Envy 15-k025Envy 15-k026Envy 15-k027Envy 15-k028Envy 15-k029Envy 15-k030Envy 15-k031Envy 15-k032Envy 15-k033Envy 15-k034Envy 15-k035Envy 15-k036Envy 15-k037Envy 15-k038Envy 15-k039Envy 15-k046Envy 15-k048Envy 15-k049Envy 15-k050Envy 15-k051Envy 15-k052Envy 15-k053Envy 15-k055Envy 15-k058Envy 15-k060Envy 15-k061Envy 15-k062Envy 15-k063Envy 15-k065Envy 15-k066Envy 15-k067Envy 15-k069Envy 15-k070Envy 15-k071Envy 15-k072Envy 15-k073Envy 15-k075Envy 15-k078Envy 15-k081Envy 15-k086Envy 15-k099Envy 15-k100Envy 15-k101Envy 15-k102Envy 15-k103Envy 15-k104Envy 15-k105Envy 15-k106Envy 15-k107Envy 15-k108Envy 15-k109Envy 15-k110Envy 15-k111Envy 15-k112Envy 15-k113Envy 15-k114Envy 15-k115Envy 15-k116Envy 15-k118Envy 15-k150Envy 15-k151Envy 15-k152Envy 15-k153Envy 15-k154Envy 15-k156Envy 15-k158Envy 15-k163Envy 15-k167Envy 15-k171Envy 15-k172Envy 15-k177Envy 15-k178Envy 15-k191Envy 15-k192Envy 15-k200Envy 15-k201Envy 15-k202Envy 15-k203Envy 15-k204Envy 15-k205Envy 15-k206Envy 15-k207Envy 15-k208Envy 15-k209Envy 15-k210Envy 15-k211Envy 15-k212Envy 15-k213Envy 15-k214Envy 15-k215Envy 15-k216Envy 15-k217Envy 15-k218Envy 15-k219Envy 15-k220Envy 15-k221Envy 15-k222Envy 15-k223Envy 15-k224Envy 15-k225Envy 15-k226Envy 15-k227Envy 15-k228Envy 15-k229Envy 15-k230Envy 15-k231Envy 15-k232Envy 15-k233Envy 15-k234Envy 15-k235Envy 15-k236Envy 15-k237Envy 15-k238Envy 15-k241Envy 15-k250Envy 15-k251Envy 15-k251ncEnvy 15-k252Envy 15-k253Envy 15-k257Envy 15-k258Envy 15-k277Envy 15-k280Envy 15-k281Envy 15t-k000Envy 15t-k100Envy 15-v010Envy 15-x000Envy 15-x099Envy 17-k000Envy 17-k011Envy 17-k073Envy 17-k100Envy 17-k100ncEnvy 17-k101Envy 17-k102Envy 17-k104Envy 17-k109Envy 17-k110Envy 17-k112Envy 17-k118Envy 17-k130Envy 17-k141Envy 17-k150Envy 17-k151Envy 17-k152Envy 17-k153Envy 17-k170Envy 17-k173Envy 17-k181Envy 17-k186Envy 17-k188Envy 17-k195Envy 17-k197Envy 17-k200Envy 17-k200ncEnvy 17-k201Envy 17-k202Envy 17-k203Envy 17-k204Envy 17-k205Envy 17-k206Envy 17-k207Envy 17-k208Envy 17-k209Envy 17-k210Envy 17-k211Envy 17-k212Envy 17-k213Envy 17-k214Envy 17-k215Envy 17-k216Envy 17-k217Envy 17-k230Envy 17-k231Envy 17-k242Envy 17-k243Envy 17-k250Envy 17-k251Envy 17-k252Envy 17-k253Envy 17-k254Envy 17-k270Envy 17-k273Envy 17-k299Envy 17t-k000Envy 17t-k100Envy 17t-k200Envy 17-x000Envy 17-x099Pavilion 14-v001Pavilion 14-v002Pavilion 14-v003Pavilion 14-v004Pavilion 14-v005Pavilion 14-v006Pavilion 14-v007Pavilion 14-v008Pavilion 14-v009Pavilion 14-v010Pavilion 14-v011Pavilion 14-v012Pavilion 14-v013Pavilion 14-v014Pavilion 14-v015Pavilion 14-v016Pavilion 14-v017Pavilion 14-v018Pavilion 14-v019Pavilion 14-v020Pavilion 14-v021Pavilion 14-v022Pavilion 14-v023Pavilion 14-v024Pavilion 14-v025Pavilion 14-v026Pavilion 14-v027Pavilion 14-v028Pavilion 14-v029Pavilion 14-v030Pavilion 14-v031Pavilion 14-v032Pavilion 14-v033Pavilion 14-v034Pavilion 14-v035Pavilion 14-v036Pavilion 14-v037Pavilion 14-v038Pavilion 14-v039Pavilion 14-v040Pavilion 14-v041Pavilion 14-v042Pavilion 14-v043Pavilion 14-v044Pavilion 14-v045Pavilion 14-v046Pavilion 14-v047Pavilion 14-v048Pavilion 14-v049Pavilion 14-v050Pavilion 14-v051Pavilion 14-v052Pavilion 14-v053Pavilion 14-v054Pavilion 14-v055Pavilion 14-v056Pavilion 14-v057Pavilion 14-v058Pavilion 14-v059Pavilion 14-v060Pavilion 14-v061Pavilion 14-v062Pavilion 14-v063Pavilion 14-v064Pavilion 14-v065Pavilion 14-v066Pavilion 14-v067Pavilion 14-v100Pavilion 14-v101Pavilion 14-v102Pavilion 14-v103Pavilion 14-v104Pavilion 14-v105Pavilion 14-v106Pavilion 14-v107Pavilion 14-v108Pavilion 14-v109Pavilion 14-v110Pavilion 14-v112Pavilion 14-v121Pavilion 14-v124Pavilion 14-v134Pavilion 14-v138Pavilion 14-v140Pavilion 14-v148Pavilion 14-v150Pavilion 14-v152Pavilion 14-v168Pavilion 14-v201Pavilion 14-v202Pavilion 14-v203Pavilion 14-v204Pavilion 14-v205Pavilion 14-v206Pavilion 14-v207Pavilion 14-v208Pavilion 14-v209Pavilion 14-v210Pavilion 14-v211Pavilion 14-v212Pavilion 14-v213Pavilion 14-v214Pavilion 14-v215Pavilion 14-v216Pavilion 14-v217Pavilion 14-v218Pavilion 14-v219Pavilion 14-v220Pavilion 14-v221Pavilion 14-v222Pavilion 14-v223Pavilion 14-v224Pavilion 14-v225Pavilion 14-v226Pavilion 14-v227Pavilion 14-v228Pavilion 14-v229Pavilion 14-v230Pavilion 14-v231Pavilion 14-v232Pavilion 14-v233Pavilion 14-v234Pavilion 14-v235Pavilion 14-v236Pavilion 14-v237Pavilion 14-v238Pavilion 14-v239Pavilion 14-v240Pavilion 14-v241Pavilion 14-v242Pavilion 14-v243Pavilion 14-v244Pavilion 14-v245Pavilion 14-v246Pavilion 14-v247Pavilion 14-v248Pavilion 14-v249Pavilion 14-v251Pavilion 14z-v000Pavilion 15-n019Pavilion 15-n034Pavilion 15-n037Pavilion 15-p000Pavilion 15-p001Pavilion 15-p002Pavilion 15-p003Pavilion 15-p004Pavilion 15-p005Pavilion 15-p005ncPavilion 15-p006Pavilion 15-p007Pavilion 15-p008Pavilion 15-p009Pavilion 15-p010Pavilion 15-p011Pavilion 15-p012Pavilion 15-p013Pavilion 15-p014Pavilion 15-p015Pavilion 15-p016Pavilion 15-p017Pavilion 15-p018Pavilion 15-p019Pavilion 15-p020Pavilion 15-p021Pavilion 15-p022Pavilion 15-p023Pavilion 15-p024Pavilion 15-p025Pavilion 15-p026Pavilion 15-p027Pavilion 15-p028Pavilion 15-p029Pavilion 15-p030Pavilion 15-p031Pavilion 15-p032Pavilion 15-p033Pavilion 15-p034Pavilion 15-p035Pavilion 15-p036Pavilion 15-p037Pavilion 15-p038Pavilion 15-p039Pavilion 15-p040Pavilion 15-p041Pavilion 15-p042Pavilion 15-p043Pavilion 15-p044Pavilion 15-p045Pavilion 15-p046Pavilion 15-p047Pavilion 15-p048Pavilion 15-p049Pavilion 15-p050Pavilion 15-p051Pavilion 15-p052Pavilion 15-p053Pavilion 15-p054Pavilion 15-p054ncPavilion 15-p055Pavilion 15-p055ncPavilion 15-p056Pavilion 15-p057Pavilion 15-p058Pavilion 15-p059Pavilion 15-p060Pavilion 15-p061Pavilion 15-p062Pavilion 15-p063Pavilion 15-p064Pavilion 15-p065Pavilion 15-p066Pavilion 15-p067Pavilion 15-p068Pavilion 15-p069Pavilion 15-p070Pavilion 15-p071Pavilion 15-p072Pavilion 15-p073Pavilion 15-p074Pavilion 15-p075Pavilion 15-p076Pavilion 15-p077Pavilion 15-p078Pavilion 15-p079Pavilion 15-p080Pavilion 15-p081Pavilion 15-p082Pavilion 15-p083Pavilion 15-p084Pavilion 15-p085Pavilion 15-p086Pavilion 15-p087Pavilion 15-p088Pavilion 15-p089Pavilion 15-p090Pavilion 15-p091Pavilion 15-p092Pavilion 15-p093Pavilion 15-p094Pavilion 15-p095Pavilion 15-p096Pavilion 15-p097Pavilion 15-p098Pavilion 15-p099Pavilion 15-p100Pavilion 15-p101Pavilion 15-p102Pavilion 15-p103Pavilion 15-p104Pavilion 15-p105Pavilion 15-p106Pavilion 15-p107Pavilion 15-p108Pavilion 15-p109Pavilion 15-p110Pavilion 15-p111Pavilion 15-p112Pavilion 15-p113Pavilion 15-p114Pavilion 15-p115Pavilion 15-p116Pavilion 15-p117Pavilion 15-p118Pavilion 15-p119Pavilion 15-p120Pavilion 15-p121Pavilion 15-p122Pavilion 15-p123Pavilion 15-p124Pavilion 15-p125Pavilion 15-p126Pavilion 15-p127Pavilion 15-p128Pavilion 15-p129Pavilion 15-p130Pavilion 15-p131Pavilion 15-p132Pavilion 15-p133Pavilion 15-p134Pavilion 15-p135Pavilion 15-p136Pavilion 15-p137Pavilion 15-p138Pavilion 15-p139Pavilion 15-p140Pavilion 15-p141Pavilion 15-p142Pavilion 15-p143Pavilion 15-p144Pavilion 15-p145Pavilion 15-p146Pavilion 15-p147Pavilion 15-p148Pavilion 15-p149Pavilion 15-p150Pavilion 15-p151Pavilion 15-p152Pavilion 15-p153Pavilion 15-p154Pavilion 15-p155Pavilion 15-p156Pavilion 15-p157Pavilion 15-p158Pavilion 15-p159Pavilion 15-p160Pavilion 15-p161Pavilion 15-p162Pavilion 15-p163Pavilion 15-p164Pavilion 15-p165Pavilion 15-p166Pavilion 15-p167Pavilion 15-p168Pavilion 15-p169Pavilion 15-p170Pavilion 15-p171Pavilion 15-p172Pavilion 15-p173Pavilion 15-p174Pavilion 15-p175Pavilion 15-p176Pavilion 15-p177Pavilion 15-p178Pavilion 15-p179Pavilion 15-p180Pavilion 15-p181Pavilion 15-p182Pavilion 15-p183Pavilion 15-p184Pavilion 15-p185Pavilion 15-p187Pavilion 15-p189Pavilion 15-p191Pavilion 15-p192Pavilion 15-p193Pavilion 15-p194Pavilion 15-p195Pavilion 15-p196Pavilion 15-p198Pavilion 15-p199Pavilion 15-p200Pavilion 15-p201Pavilion 15-p202Pavilion 15-p203Pavilion 15-p203ncPavilion 15-p204Pavilion 15-p204ncPavilion 15-p205Pavilion 15-p206Pavilion 15-p207Pavilion 15-p208Pavilion 15-p209Pavilion 15-p210Pavilion 15-p211Pavilion 15-p212Pavilion 15-p213Pavilion 15-p214Pavilion 15-p215Pavilion 15-p216Pavilion 15-p217Pavilion 15-p218Pavilion 15-p219Pavilion 15-p220Pavilion 15-p221Pavilion 15-p222Pavilion 15-p223Pavilion 15-p224Pavilion 15-p225Pavilion 15-p226Pavilion 15-p227Pavilion 15-p228Pavilion 15-p229Pavilion 15-p230Pavilion 15-p231Pavilion 15-p232Pavilion 15-p233Pavilion 15-p234Pavilion 15-p235Pavilion 15-p236Pavilion 15-p237Pavilion 15-p238Pavilion 15-p239Pavilion 15-p240Pavilion 15-p241Pavilion 15-p242Pavilion 15-p243Pavilion 15-p244Pavilion 15-p245Pavilion 15-p246Pavilion 15-p247Pavilion 15-p248Pavilion 15-p249Pavilion 15-p250Pavilion 15-p251Pavilion 15-p252Pavilion 15-p253Pavilion 15-p254Pavilion 15-p255Pavilion 15-p256Pavilion 15-p256ncPavilion 15-p257Pavilion 15-p257ncPavilion 15-p258Pavilion 15-p259Pavilion 15-p260Pavilion 15-p261Pavilion 15-p262Pavilion 15-p263Pavilion 15-p264Pavilion 15-p265Pavilion 15-p266Pavilion 15-p267Pavilion 15-p268Pavilion 15-p269Pavilion 15-p270Pavilion 15-p271Pavilion 15-p272Pavilion 15-p273Pavilion 15-p274Pavilion 15-p275Pavilion 15-p276Pavilion 15-p277Pavilion 15-p278Pavilion 15-p279Pavilion 15-p280Pavilion 15-p281Pavilion 15-p282Pavilion 15-p283Pavilion 15-p284Pavilion 15-p287Pavilion 15-p288Pavilion 15-p289Pavilion 15-p290Pavilion 15-p292Pavilion 15-p293Pavilion 15-p294Pavilion 15-p297Pavilion 15-p298Pavilion 15-p299Pavilion 15t-e000Pavilion 15t-p000Pavilion 15t-p100Pavilion 15t-p200Pavilion 15-x000Pavilion 15-x099Pavilion 15z-e000Pavilion 15z-p000Pavilion 15z-p100Pavilion 15z-p200Pavilion 17-f000Pavilion 17-f001Pavilion 17-f002Pavilion 17-f003Pavilion 17-f004Pavilion 17-f005Pavilion 17-f006Pavilion 17-f007Pavilion 17-f008Pavilion 17-f009Pavilion 17-f010Pavilion 17-f011Pavilion 17-f012Pavilion 17-f014Pavilion 17-f015Pavilion 17-f018Pavilion 17-f019Pavilion 17-f020Pavilion 17-f021Pavilion 17-f022Pavilion 17-f023Pavilion 17-f024Pavilion 17-f025Pavilion 17-f026Pavilion 17-f027Pavilion 17-f028Pavilion 17-f029Pavilion 17-f030Pavilion 17-f031Pavilion 17-f032Pavilion 17-f033Pavilion 17-f034Pavilion 17-f035Pavilion 17-f036Pavilion 17-f037Pavilion 17-f038Pavilion 17-f039Pavilion 17-f040Pavilion 17-f041Pavilion 17-f042Pavilion 17-f043Pavilion 17-f044Pavilion 17-f045Pavilion 17-f046Pavilion 17-f047Pavilion 17-f048Pavilion 17-f049Pavilion 17-f050Pavilion 17-f051Pavilion 17-f051ncPavilion 17-f052Pavilion 17-f053Pavilion 17-f054Pavilion 17-f054ncPavilion 17-f055Pavilion 17-f055ncPavilion 17-f056Pavilion 17-f056ncPavilion 17-f057Pavilion 17-f058Pavilion 17-f059Pavilion 17-f060Pavilion 17-f061Pavilion 17-f063Pavilion 17-f064Pavilion 17-f065Pavilion 17-f066Pavilion 17-f067Pavilion 17-f068Pavilion 17-f070Pavilion 17-f071Pavilion 17-f072Pavilion 17-f074Pavilion 17-f075Pavilion 17-f076Pavilion 17-f077Pavilion 17-f078Pavilion 17-f079Pavilion 17-f080Pavilion 17-f081Pavilion 17-f082Pavilion 17-f083Pavilion 17-f084Pavilion 17-f085Pavilion 17-f086Pavilion 17-f087Pavilion 17-f088Pavilion 17-f089Pavilion 17-f090Pavilion 17-f091Pavilion 17-f092Pavilion 17-f093Pavilion 17-f094Pavilion 17-f099Pavilion 17-f100Pavilion 17-f101Pavilion 17-f102Pavilion 17-f103Pavilion 17-f103ncPavilion 17-f104Pavilion 17-f105Pavilion 17-f106Pavilion 17-f107Pavilion 17-f108Pavilion 17-f110Pavilion 17-f111Pavilion 17-f1114Pavilion 17-f113Pavilion 17-f114Pavilion 17-f115Pavilion 17-f118Pavilion 17-f120Pavilion 17-f121Pavilion 17-f122Pavilion 17-f123Pavilion 17-f124Pavilion 17-f125Pavilion 17-f126Pavilion 17-f127Pavilion 17-f128Pavilion 17-f130Pavilion 17-f131Pavilion 17-f132Pavilion 17-f133Pavilion 17-f134Pavilion 17-f135Pavilion 17-f136Pavilion 17-f137Pavilion 17-f138Pavilion 17-f139Pavilion 17-f140Pavilion 17-f141Pavilion 17-f142Pavilion 17-f143Pavilion 17-f144Pavilion 17-f145Pavilion 17-f147Pavilion 17-f148Pavilion 17-f150Pavilion 17-f150ncPavilion 17-f151Pavilion 17-f152Pavilion 17-f153Pavilion 17-f154Pavilion 17-f155Pavilion 17-f156Pavilion 17-f157Pavilion 17-f158Pavilion 17-f159Pavilion 17-f160Pavilion 17-f161ncPavilion 17-f163Pavilion 17-f164Pavilion 17-f165Pavilion 17-f166Pavilion 17-f167Pavilion 17-f168Pavilion 17-f169Pavilion 17-f170Pavilion 17-f171Pavilion 17-f173Pavilion 17-f174Pavilion 17-f175Pavilion 17-f176Pavilion 17-f177Pavilion 17-f178Pavilion 17-f179Pavilion 17-f180Pavilion 17-f181Pavilion 17-f182Pavilion 17-f184Pavilion 17-f186Pavilion 17-f187Pavilion 17-f188Pavilion 17-f190Pavilion 17-f191Pavilion 17-f192Pavilion 17-f193Pavilion 17-f194Pavilion 17-f197Pavilion 17-f198Pavilion 17-f200Pavilion 17-f200ncPavilion 17-f201Pavilion 17-f202Pavilion 17-f203Pavilion 17-f204Pavilion 17-f205Pavilion 17-f206Pavilion 17-f207Pavilion 17-f208Pavilion 17-f209Pavilion 17-f210Pavilion 17-f211Pavilion 17-f212Pavilion 17-f213Pavilion 17-f215Pavilion 17-f216Pavilion 17-f217Pavilion 17-f218Pavilion 17-f219Pavilion 17-f220Pavilion 17-f221Pavilion 17-f222Pavilion 17-f223Pavilion 17-f224Pavilion 17-f225Pavilion 17-f226Pavilion 17-f227Pavilion 17-f228Pavilion 17-f229Pavilion 17-f230Pavilion 17-f231Pavilion 17-f232Pavilion 17-f233Pavilion 17-f234Pavilion 17-f235Pavilion 17-f236Pavilion 17-f237Pavilion 17-f238Pavilion 17-f239Pavilion 17-f240Pavilion 17-f241Pavilion 17-f242Pavilion 17-f243Pavilion 17-f244Pavilion 17-f245Pavilion 17-f246Pavilion 17-f247Pavilion 17-f248Pavilion 17-f250Pavilion 17-f251Pavilion 17-f252Pavilion 17-f252ncPavilion 17-f253Pavilion 17-f254Pavilion 17-f255Pavilion 17-f256Pavilion 17-f257Pavilion 17-f258Pavilion 17-f259Pavilion 17-f260Pavilion 17-f261Pavilion 17-f262Pavilion 17-f263Pavilion 17-f264Pavilion 17-f265Pavilion 17-f266Pavilion 17-f267Pavilion 17-f268Pavilion 17-f269Pavilion 17-f270Pavilion 17-f271Pavilion 17-f272Pavilion 17-f273Pavilion 17-f274Pavilion 17-f275Pavilion 17-f276Pavilion 17-f277Pavilion 17-f278Pavilion 17-f279Pavilion 17-f280Pavilion 17-f281Pavilion 17-f282Pavilion 17-f283Pavilion 17-f284Pavilion 17-f285Pavilion 17-f286Pavilion 17-f287Pavilion 17-f288Pavilion 17-f289Pavilion 17-f290Pavilion 17-f291Pavilion 17-f292Pavilion 17-f294Pavilion 17-f295Pavilion 17-f296Pavilion 17-f297Pavilion 17-f299Pavilion 17t-f000Pavilion 17-x000Pavilion 17-x099Pavilion 17z-e000Pavilion 17z-f000Pavilión 17z-f100Pavilion 17z-f200ProBook 440 G2ProBook 445 G2ProBook 450 G2ProBook 455 G2 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako AVACOM batéria pre HP 440 G2, 450 G2 Li-Ion 14, 4V 2200mAh , Walkingpad a1 (wpa1f)

AVACOM batéria pre HP 440 G2, 450 G2 Li-Ion 14, 4V 3200mAh 46Wh

Detail

Táto batéria obsahuje vysokokapacitné články značky Panasonic.Základná štvorčlánková batéria, 274 x 44,6 x 19,8 mm KompatibilityPart NumbersG6E88AAG6E88AA#ABAG6E88AA#ABBHSTNN-C79CHSTNN-C80CHSTNN-C81CHSTNN-C82CHSTNN-C83CHSTNN-C84CHSTNN-DB6IHSTNN-DB6JHSTNN-DB6KHSTNN-DB6LHSTNN-LB6IHSTNN-LB6JHSTNN-LB6KJ6U78AATPN-Q139TPN-Q140TPN-Q141TPN-Q142TPN-Q143TPN-Q144VI04VI04XLVI0404VI04040XLVI04048VI04048-CL756476-001756478-221756478-241756478-421756478-422756478-541756478-851756479-221756479-241756479-421756479-541756480-221756480-241756480-421756480-541756481-221756481-241756743-001756744-001756745-001756746-001ModelyNotebookyHP / COMPAQEnvy m7-k001Envy m7-k010Envy m7-k111Envy m7-k211Envy 14-k010Envy 14-k012Envy 14-k014Envy 14-k019Envy 14t-u000Envy 14t-u100Envy 14-u000Envy 14-u001Envy 14-u002Envy 14-u003Envy 14-u004Envy 14-u005Envy 14-u006Envy 14-u007Envy 14-u008Envy 14-u009Envy 14-u010Envy 14-u011Envy 14-u012Envy 14-u013Envy 14-u014Envy 14-u015Envy 14-u016Envy 14-u099Envy 14-u121Envy 14-u185Envy 14-u187Envy 14-u201Envy 14-u202Envy 14-u203Envy 14-u204Envy 14-u205Envy 14-u206Envy 14-u207Envy 14-u208Envy 14-u209Envy 14-u210Envy 14-u211Envy 14-u212Envy 14-u290Envy 14-v000Envy 14-v099Envy 15-k000Envy 15-k001Envy 15-k001ncEnvy 15-k002Envy 15-k003Envy 15-k004Envy 15-k005Envy 15-k006Envy 15-k007Envy 15-k008Envy 15-k009Envy 15-k010Envy 15-k011Envy 15-k012Envy 15-k013Envy 15-k014Envy 15-k015Envy 15-k016Envy 15-k017Envy 15-k018Envy 15-k019Envy 15-k020Envy 15-k021Envy 15-k022Envy 15-k023Envy 15-k024Envy 15-k025Envy 15-k026Envy 15-k027Envy 15-k028Envy 15-k029Envy 15-k030Envy 15-k031Envy 15-k032Envy 15-k033Envy 15-k034Envy 15-k035Envy 15-k036Envy 15-k037Envy 15-k038Envy 15-k039Envy 15-k046Envy 15-k048Envy 15-k049Envy 15-k050Envy 15-k051Envy 15-k052Envy 15-k053Envy 15-k055Envy 15-k058Envy 15-k060Envy 15-k061Envy 15-k062Envy 15-k063Envy 15-k065Envy 15-k066Envy 15-k067Envy 15-k069Envy 15-k070Envy 15-k071Envy 15-k072Envy 15-k073Envy 15-k075Envy 15-k078Envy 15-k081Envy 15-k086Envy 15-k099Envy 15-k100Envy 15-k101Envy 15-k102Envy 15-k103Envy 15-k104Envy 15-k105Envy 15-k106Envy 15-k107Envy 15-k108Envy 15-k109Envy 15-k110Envy 15-k111Envy 15-k112Envy 15-k113Envy 15-k114Envy 15-k115Envy 15-k116Envy 15-k118Envy 15-k150Envy 15-k151Envy 15-k152Envy 15-k153Envy 15-k154Envy 15-k156Envy 15-k158Envy 15-k163Envy 15-k167Envy 15-k171Envy 15-k172Envy 15-k177Envy 15-k178Envy 15-k191Envy 15-k192Envy 15-k200Envy 15-k201Envy 15-k202Envy 15-k203Envy 15-k204Envy 15-k205Envy 15-k206Envy 15-k207Envy 15-k208Envy 15-k209Envy 15-k210Envy 15-k211Envy 15-k212Envy 15-k213Envy 15-k214Envy 15-k215Envy 15-k216Envy 15-k217Envy 15-k218Envy 15-k219Envy 15-k220Envy 15-k221Envy 15-k222Envy 15-k223Envy 15-k224Envy 15-k225Envy 15-k226Envy 15-k227Envy 15-k228Envy 15-k229Envy 15-k230Envy 15-k231Envy 15-k232Envy 15-k233Envy 15-k234Envy 15-k235Envy 15-k236Envy 15-k237Envy 15-k238Envy 15-k241Envy 15-k250Envy 15-k251Envy 15-k251ncEnvy 15-k252Envy 15-k253Envy 15-k257Envy 15-k258Envy 15-k277Envy 15-k280Envy 15-k281Envy 15t-k000Envy 15t-k100Envy 15-v010Envy 15-x000Envy 15-x099Envy 17-k000Envy 17-k011Envy 17-k073Envy 17-k100Envy 17-k100ncEnvy 17-k101Envy 17-k102Envy 17-k104Envy 17-k109Envy 17-k110Envy 17-k112Envy 17-k118Envy 17-k130Envy 17-k141Envy 17-k150Envy 17-k151Envy 17-k152Envy 17-k153Envy 17-k170Envy 17-k173Envy 17-k181Envy 17-k186Envy 17-k188Envy 17-k195Envy 17-k197Envy 17-k200Envy 17-k200ncEnvy 17-k201Envy 17-k202Envy 17-k203Envy 17-k204Envy 17-k205Envy 17-k206Envy 17-k207Envy 17-k208Envy 17-k209Envy 17-k210Envy 17-k211Envy 17-k212Envy 17-k213Envy 17-k214Envy 17-k215Envy 17-k216Envy 17-k217Envy 17-k230Envy 17-k231Envy 17-k242Envy 17-k243Envy 17-k250Envy 17-k251Envy 17-k252Envy 17-k253Envy 17-k254Envy 17-k270Envy 17-k273Envy 17-k299Envy 17t-k000Envy 17t-k100Envy 17t-k200Envy 17-x000Envy 17-x099Pavilion 14-v001Pavilion 14-v002Pavilion 14-v003Pavilion 14-v004Pavilion 14-v005Pavilion 14-v006Pavilion 14-v007Pavilion 14-v008Pavilion 14-v009Pavilion 14-v010Pavilion 14-v011Pavilion 14-v012Pavilion 14-v013Pavilion 14-v014Pavilion 14-v015Pavilion 14-v016Pavilion 14-v017Pavilion 14-v018Pavilion 14-v019Pavilion 14-v020Pavilion 14-v021Pavilion 14-v022Pavilion 14-v023Pavilion 14-v024Pavilion 14-v025Pavilion 14-v026Pavilion 14-v027Pavilion 14-v028Pavilion 14-v029Pavilion 14-v030Pavilion 14-v031Pavilion 14-v032Pavilion 14-v033Pavilion 14-v034Pavilion 14-v035Pavilion 14-v036Pavilion 14-v037Pavilion 14-v038Pavilion 14-v039Pavilion 14-v040Pavilion 14-v041Pavilion 14-v042Pavilion 14-v043Pavilion 14-v044Pavilion 14-v045Pavilion 14-v046Pavilion 14-v047Pavilion 14-v048Pavilion 14-v049Pavilion 14-v050Pavilion 14-v051Pavilion 14-v052Pavilion 14-v053Pavilion 14-v054Pavilion 14-v055Pavilion 14-v056Pavilion 14-v057Pavilion 14-v058Pavilion 14-v059Pavilion 14-v060Pavilion 14-v061Pavilion 14-v062Pavilion 14-v063Pavilion 14-v064Pavilion 14-v065Pavilion 14-v066Pavilion 14-v067Pavilion 14-v100Pavilion 14-v101Pavilion 14-v102Pavilion 14-v103Pavilion 14-v104Pavilion 14-v105Pavilion 14-v106Pavilion 14-v107Pavilion 14-v108Pavilion 14-v109Pavilion 14-v110Pavilion 14-v112Pavilion 14-v121Pavilion 14-v124Pavilion 14-v134Pavilion 14-v138Pavilion 14-v140Pavilion 14-v148Pavilion 14-v150Pavilion 14-v152Pavilion 14-v168Pavilion 14-v201Pavilion 14-v202Pavilion 14-v203Pavilion 14-v204Pavilion 14-v205Pavilion 14-v206Pavilion 14-v207Pavilion 14-v208Pavilion 14-v209Pavilion 14-v210Pavilion 14-v211Pavilion 14-v212Pavilion 14-v213Pavilion 14-v214Pavilion 14-v215Pavilion 14-v216Pavilion 14-v217Pavilion 14-v218Pavilion 14-v219Pavilion 14-v220Pavilion 14-v221Pavilion 14-v222Pavilion 14-v223Pavilion 14-v224Pavilion 14-v225Pavilion 14-v226Pavilion 14-v227Pavilion 14-v228Pavilion 14-v229Pavilion 14-v230Pavilion 14-v231Pavilion 14-v232Pavilion 14-v233Pavilion 14-v234Pavilion 14-v235Pavilion 14-v236Pavilion 14-v237Pavilion 14-v238Pavilion 14-v239Pavilion 14-v240Pavilion 14-v241Pavilion 14-v242Pavilion 14-v243Pavilion 14-v244Pavilion 14-v245Pavilion 14-v246Pavilion 14-v247Pavilion 14-v248Pavilion 14-v249Pavilion 14-v251Pavilion 14z-v000Pavilion 15-n019Pavilion 15-n034Pavilion 15-n037Pavilion 15-p000Pavilion 15-p001Pavilion 15-p002Pavilion 15-p003Pavilion 15-p004Pavilion 15-p005Pavilion 15-p005ncPavilion 15-p006Pavilion 15-p007Pavilion 15-p008Pavilion 15-p009Pavilion 15-p010Pavilion 15-p011Pavilion 15-p012Pavilion 15-p013Pavilion 15-p014Pavilion 15-p015Pavilion 15-p016Pavilion 15-p017Pavilion 15-p018Pavilion 15-p019Pavilion 15-p020Pavilion 15-p021Pavilion 15-p022Pavilion 15-p023Pavilion 15-p024Pavilion 15-p025Pavilion 15-p026Pavilion 15-p027Pavilion 15-p028Pavilion 15-p029Pavilion 15-p030Pavilion 15-p031Pavilion 15-p032Pavilion 15-p033Pavilion 15-p034Pavilion 15-p035Pavilion 15-p036Pavilion 15-p037Pavilion 15-p038Pavilion 15-p039Pavilion 15-p040Pavilion 15-p041Pavilion 15-p042Pavilion 15-p043Pavilion 15-p044Pavilion 15-p045Pavilion 15-p046Pavilion 15-p047Pavilion 15-p048Pavilion 15-p049Pavilion 15-p050Pavilion 15-p051Pavilion 15-p052Pavilion 15-p053Pavilion 15-p054Pavilion 15-p054ncPavilion 15-p055Pavilion 15-p055ncPavilion 15-p056Pavilion 15-p057Pavilion 15-p058Pavilion 15-p059Pavilion 15-p060Pavilion 15-p061Pavilion 15-p062Pavilion 15-p063Pavilion 15-p064Pavilion 15-p065Pavilion 15-p066Pavilion 15-p067Pavilion 15-p068Pavilion 15-p069Pavilion 15-p070Pavilion 15-p071Pavilion 15-p072Pavilion 15-p073Pavilion 15-p074Pavilion 15-p075Pavilion 15-p076Pavilion 15-p077Pavilion 15-p078Pavilion 15-p079Pavilion 15-p080Pavilion 15-p081Pavilion 15-p082Pavilion 15-p083Pavilion 15-p084Pavilion 15-p085Pavilion 15-p086Pavilion 15-p087Pavilion 15-p088Pavilion 15-p089Pavilion 15-p090Pavilion 15-p091Pavilion 15-p092Pavilion 15-p093Pavilion 15-p094Pavilion 15-p095Pavilion 15-p096Pavilion 15-p097Pavilion 15-p098Pavilion 15-p099Pavilion 15-p100Pavilion 15-p101Pavilion 15-p102Pavilion 15-p103Pavilion 15-p104Pavilion 15-p105Pavilion 15-p106Pavilion 15-p107Pavilion 15-p108Pavilion 15-p109Pavilion 15-p110Pavilion 15-p111Pavilion 15-p112Pavilion 15-p113Pavilion 15-p114Pavilion 15-p115Pavilion 15-p116Pavilion 15-p117Pavilion 15-p118Pavilion 15-p119Pavilion 15-p120Pavilion 15-p121Pavilion 15-p122Pavilion 15-p123Pavilion 15-p124Pavilion 15-p125Pavilion 15-p126Pavilion 15-p127Pavilion 15-p128Pavilion 15-p129Pavilion 15-p130Pavilion 15-p131Pavilion 15-p132Pavilion 15-p133Pavilion 15-p134Pavilion 15-p135Pavilion 15-p136Pavilion 15-p137Pavilion 15-p138Pavilion 15-p139Pavilion 15-p140Pavilion 15-p141Pavilion 15-p142Pavilion 15-p143Pavilion 15-p144Pavilion 15-p145Pavilion 15-p146Pavilion 15-p147Pavilion 15-p148Pavilion 15-p149Pavilion 15-p150Pavilion 15-p151Pavilion 15-p152Pavilion 15-p153Pavilion 15-p154Pavilion 15-p155Pavilion 15-p156Pavilion 15-p157Pavilion 15-p158Pavilion 15-p159Pavilion 15-p160Pavilion 15-p161Pavilion 15-p162Pavilion 15-p163Pavilion 15-p164Pavilion 15-p165Pavilion 15-p166Pavilion 15-p167Pavilion 15-p168Pavilion 15-p169Pavilion 15-p170Pavilion 15-p171Pavilion 15-p172Pavilion 15-p173Pavilion 15-p174Pavilion 15-p175Pavilion 15-p176Pavilion 15-p177Pavilion 15-p178Pavilion 15-p179Pavilion 15-p180Pavilion 15-p181Pavilion 15-p182Pavilion 15-p183Pavilion 15-p184Pavilion 15-p185Pavilion 15-p187Pavilion 15-p189Pavilion 15-p191Pavilion 15-p192Pavilion 15-p193Pavilion 15-p194Pavilion 15-p195Pavilion 15-p196Pavilion 15-p198Pavilion 15-p199Pavilion 15-p200Pavilion 15-p201Pavilion 15-p202Pavilion 15-p203Pavilion 15-p203ncPavilion 15-p204Pavilion 15-p204ncPavilion 15-p205Pavilion 15-p206Pavilion 15-p207Pavilion 15-p208Pavilion 15-p209Pavilion 15-p210Pavilion 15-p211Pavilion 15-p212Pavilion 15-p213Pavilion 15-p214Pavilion 15-p215Pavilion 15-p216Pavilion 15-p217Pavilion 15-p218Pavilion 15-p219Pavilion 15-p220Pavilion 15-p221Pavilion 15-p222Pavilion 15-p223Pavilion 15-p224Pavilion 15-p225Pavilion 15-p226Pavilion 15-p227Pavilion 15-p228Pavilion 15-p229Pavilion 15-p230Pavilion 15-p231Pavilion 15-p232Pavilion 15-p233Pavilion 15-p234Pavilion 15-p235Pavilion 15-p236Pavilion 15-p237Pavilion 15-p238Pavilion 15-p239Pavilion 15-p240Pavilion 15-p241Pavilion 15-p242Pavilion 15-p243Pavilion 15-p244Pavilion 15-p245Pavilion 15-p246Pavilion 15-p247Pavilion 15-p248Pavilion 15-p249Pavilion 15-p250Pavilion 15-p251Pavilion 15-p252Pavilion 15-p253Pavilion 15-p254Pavilion 15-p255Pavilion 15-p256Pavilion 15-p256ncPavilion 15-p257Pavilion 15-p257ncPavilion 15-p258Pavilion 15-p259Pavilion 15-p260Pavilion 15-p261Pavilion 15-p262Pavilion 15-p263Pavilion 15-p264Pavilion 15-p265Pavilion 15-p266Pavilion 15-p267Pavilion 15-p268Pavilion 15-p269Pavilion 15-p270Pavilion 15-p271Pavilion 15-p272Pavilion 15-p273Pavilion 15-p274Pavilion 15-p275Pavilion 15-p276Pavilion 15-p277Pavilion 15-p278Pavilion 15-p279Pavilion 15-p280Pavilion 15-p281Pavilion 15-p282Pavilion 15-p283Pavilion 15-p284Pavilion 15-p287Pavilion 15-p288Pavilion 15-p289Pavilion 15-p290Pavilion 15-p292Pavilion 15-p293Pavilion 15-p294Pavilion 15-p297Pavilion 15-p298Pavilion 15-p299Pavilion 15t-e000Pavilion 15t-p000Pavilion 15t-p100Pavilion 15t-p200Pavilion 15-x000Pavilion 15-x099Pavilion 15z-e000Pavilion 15z-p000Pavilion 15z-p100Pavilion 15z-p200Pavilion 17-f000Pavilion 17-f001Pavilion 17-f002Pavilion 17-f003Pavilion 17-f004Pavilion 17-f005Pavilion 17-f006Pavilion 17-f007Pavilion 17-f008Pavilion 17-f009Pavilion 17-f010Pavilion 17-f011Pavilion 17-f012Pavilion 17-f014Pavilion 17-f015Pavilion 17-f018Pavilion 17-f019Pavilion 17-f020Pavilion 17-f021Pavilion 17-f022Pavilion 17-f023Pavilion 17-f024Pavilion 17-f025Pavilion 17-f026Pavilion 17-f027Pavilion 17-f028Pavilion 17-f029Pavilion 17-f030Pavilion 17-f031Pavilion 17-f032Pavilion 17-f033Pavilion 17-f034Pavilion 17-f035Pavilion 17-f036Pavilion 17-f037Pavilion 17-f038Pavilion 17-f039Pavilion 17-f040Pavilion 17-f041Pavilion 17-f042Pavilion 17-f043Pavilion 17-f044Pavilion 17-f045Pavilion 17-f046Pavilion 17-f047Pavilion 17-f048Pavilion 17-f049Pavilion 17-f050Pavilion 17-f051Pavilion 17-f051ncPavilion 17-f052Pavilion 17-f053Pavilion 17-f054Pavilion 17-f054ncPavilion 17-f055Pavilion 17-f055ncPavilion 17-f056Pavilion 17-f056ncPavilion 17-f057Pavilion 17-f058Pavilion 17-f059Pavilion 17-f060Pavilion 17-f061Pavilion 17-f063Pavilion 17-f064Pavilion 17-f065Pavilion 17-f066Pavilion 17-f067Pavilion 17-f068Pavilion 17-f070Pavilion 17-f071Pavilion 17-f072Pavilion 17-f074Pavilion 17-f075Pavilion 17-f076Pavilion 17-f077Pavilion 17-f078Pavilion 17-f079Pavilion 17-f080Pavilion 17-f081Pavilion 17-f082Pavilion 17-f083Pavilion 17-f084Pavilion 17-f085Pavilion 17-f086Pavilion 17-f087Pavilion 17-f088Pavilion 17-f089Pavilion 17-f090Pavilion 17-f091Pavilion 17-f092Pavilion 17-f093Pavilion 17-f094Pavilion 17-f099Pavilion 17-f100Pavilion 17-f101Pavilion 17-f102Pavilion 17-f103Pavilion 17-f103ncPavilion 17-f104Pavilion 17-f105Pavilion 17-f106Pavilion 17-f107Pavilion 17-f108Pavilion 17-f110Pavilion 17-f111Pavilion 17-f1114Pavilion 17-f113Pavilion 17-f114Pavilion 17-f115Pavilion 17-f118Pavilion 17-f120Pavilion 17-f121Pavilion 17-f122Pavilion 17-f123Pavilion 17-f124Pavilion 17-f125Pavilion 17-f126Pavilion 17-f127Pavilion 17-f128Pavilion 17-f130Pavilion 17-f131Pavilion 17-f132Pavilion 17-f133Pavilion 17-f134Pavilion 17-f135Pavilion 17-f136Pavilion 17-f137Pavilion 17-f138Pavilion 17-f139Pavilion 17-f140Pavilion 17-f141Pavilion 17-f142Pavilion 17-f143Pavilion 17-f144Pavilion 17-f145Pavilion 17-f147Pavilion 17-f148Pavilion 17-f150Pavilion 17-f150ncPavilion 17-f151Pavilion 17-f152Pavilion 17-f153Pavilion 17-f154Pavilion 17-f155Pavilion 17-f156Pavilion 17-f157Pavilion 17-f158Pavilion 17-f159Pavilion 17-f160Pavilion 17-f161ncPavilion 17-f163Pavilion 17-f164Pavilion 17-f165Pavilion 17-f166Pavilion 17-f167Pavilion 17-f168Pavilion 17-f169Pavilion 17-f170Pavilion 17-f171Pavilion 17-f173Pavilion 17-f174Pavilion 17-f175Pavilion 17-f176Pavilion 17-f177Pavilion 17-f178Pavilion 17-f179Pavilion 17-f180Pavilion 17-f181Pavilion 17-f182Pavilion 17-f184Pavilion 17-f186Pavilion 17-f187Pavilion 17-f188Pavilion 17-f190Pavilion 17-f191Pavilion 17-f192Pavilion 17-f193Pavilion 17-f194Pavilion 17-f197Pavilion 17-f198Pavilion 17-f200Pavilion 17-f200ncPavilion 17-f201Pavilion 17-f202Pavilion 17-f203Pavilion 17-f204Pavilion 17-f205Pavilion 17-f206Pavilion 17-f207Pavilion 17-f208Pavilion 17-f209Pavilion 17-f210Pavilion 17-f211Pavilion 17-f212Pavilion 17-f213Pavilion 17-f215Pavilion 17-f216Pavilion 17-f217Pavilion 17-f218Pavilion 17-f219Pavilion 17-f220Pavilion 17-f221Pavilion 17-f222Pavilion 17-f223Pavilion 17-f224Pavilion 17-f225Pavilion 17-f226Pavilion 17-f227Pavilion 17-f228Pavilion 17-f229Pavilion 17-f230Pavilion 17-f231Pavilion 17-f232Pavilion 17-f233Pavilion 17-f234Pavilion 17-f235Pavilion 17-f236Pavilion 17-f237Pavilion 17-f238Pavilion 17-f239Pavilion 17-f240Pavilion 17-f241Pavilion 17-f242Pavilion 17-f243Pavilion 17-f244Pavilion 17-f245Pavilion 17-f246Pavilion 17-f247Pavilion 17-f248Pavilion 17-f250Pavilion 17-f251Pavilion 17-f252Pavilion 17-f252ncPavilion 17-f253Pavilion 17-f254Pavilion 17-f255Pavilion 17-f256Pavilion 17-f257Pavilion 17-f258Pavilion 17-f259Pavilion 17-f260Pavilion 17-f261Pavilion 17-f262Pavilion 17-f263Pavilion 17-f264Pavilion 17-f265Pavilion 17-f266Pavilion 17-f267Pavilion 17-f268Pavilion 17-f269Pavilion 17-f270Pavilion 17-f271Pavilion 17-f272Pavilion 17-f273Pavilion 17-f274Pavilion 17-f275Pavilion 17-f276Pavilion 17-f277Pavilion 17-f278Pavilion 17-f279Pavilion 17-f280Pavilion 17-f281Pavilion 17-f282Pavilion 17-f283Pavilion 17-f284Pavilion 17-f285Pavilion 17-f286Pavilion 17-f287Pavilion 17-f288Pavilion 17-f289Pavilion 17-f290Pavilion 17-f291Pavilion 17-f292Pavilion 17-f294Pavilion 17-f295Pavilion 17-f296Pavilion 17-f297Pavilion 17-f299Pavilion 17t-f000Pavilion 17-x000Pavilion 17-x099Pavilion 17z-e000Pavilion 17z-f000Pavilión 17z-f100Pavilion 17z-f200ProBook 440 G2ProBook 445 G2ProBook 450 G2ProBook 455 G2 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako AVACOM batéria pre HP 440 G2, 450 G2 Li-Ion 14, 4V 3200mAh 46Wh , Mobilly hobby-a1

Icon QCon EX G2

Detail

9 faderov citlivých na dotyk 12-segmentové LED level meranie User A & User B 1/4” TRS konektory pre pripojenie pedálov Systémové požiadavky: Windows XP, Vista (32-bit), Windows 7/8/10 (32-bit & 64-bit), a Mac OS X (IntelMac) USB 2.0 Rozmery: 358 x 375 x 136 mm Hmotnosť: 4,5 kg (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Icon QCon EX G2 , Fantomas a1/a2

Icon QCon Pro G2

Detail

Počet kanálov: 8 8 kanálových faderov citlivých na dotyk 12-segmentové LED meranie levelov Jog potenciometer pre rýchle vyhľadávanie a kontrolu Systémove požiadavky: Windows XP, Vista (32-bit), Windows 7/8/10 (32-bit & 64-bit), a Mac OS X (IntelMac) USB 2.0 Firmvér je možné upgradeovať cez iMap softvér (Súčasťou balenia) Odolná konštrukcia Hmotnosť: 5,02 kg Rozmery: 457 x 203 x 456,6 mm (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Icon QCon Pro G2 , Madcat g2 main line (njvr002475)

Sennheiser SKM G2 Grill

Detail

Určená pre vysielače z rady G2 Čierne prevedenie (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Sennheiser SKM G2 Grill , Orico 2159c3-g2-cr-bp

iCON Qcon Pro G2

iCON Qcon Pro G2
Detail

Icon Pro Audio QCon Pro G2 je osemkanálový univerzálny control surface s ovládaním Mackie Control a emuláciou HUI, ktorá podporuje väčšinu veľkých DAW. Či už trackujete alebo mixujete, QCon Pro G2 poskytuje intuitívne dotykové ovládanie vašej práce. Nastavte si úrovne, dolaďte svoje EQ a efekty, automatizujte nahrávanie, dodajte šťavu svojim nahrávkam, to všetko špičkami prstov. QCon Pro G2 obsahuje deväť motorizovaných faderov, osem viacúčelových push encoders, 78 tlačidiel, otočné koliesko a 2 nožné pedálové konektory. Pre každý kanál je k dispozícii 12-segmentový LED hladinomer a veľká podsvietená LCD obrazovka zobrazuje názvy kanálov a hodnoty parametrov. Pre segmenty SMPTE alebo MIDI beat je k dispozícii 12-segmentový LED displej. Icon Pro Audio QCon Pro G2 využíva Mackie Control a emuláciu HUI na ovládanie vašej obľúbenej audio digitálnej pracovnej stanice a obsahuje prekrytia pre najpopulárnejšie DAW vrátane Cubase / Nuendo, Logic Pro, Ableton Live, ProTools, Studio One, Digital Performer, FL Studio, Samplitude , Reaper, Bitwig, Reason, Sonar a Audition. User Defined režim je zahrnutý na vytváranie vlastných predvolieb a midi mapovania. QCon Pro G2 je kompatibilný s triedami Windows XP, Vista, Windows 7/8/10 a Mac OS X a je vybavený vysokorýchlostným pripojením USB 2.0. QCon Pro G2 je možné rozšíriť až na 32 kanálov pomocou troch extenderov Qcon EX G2. USB to Device : Áno Variant : Qcon Pro G2 Fadery : 9 Hmotnosť : 6,36 kg Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Áno Šírka (cm) : 51.0 Výška (cm) : 13.6 Napájanie : Adaptér Hĺbka (cm) : 37.5 (muziker.com)

Podobné produkty ako iCON Qcon Pro G2 , Thule sport g2 universal (44297)

iCON Qcon EX G2

iCON Qcon EX G2
Detail

Icon Pro Audio QCon EX G2 je nadstavba pre univerzálny control surface QCon Pro G2. QCon EX poskytuje vášmu systému QCon Pro osem ďalších kanálov, čo vám umožňuje rozšíriť váš systém na 32 kanálov s tromi rozširovačmi QCon EX G2. Či už trackujete alebo mixujete, QCon EX G2 poskytuje intuitívne dotykové ovládanie vašej práce. Nastavte si svoje úrovne, dolaďte svoje EQ a efekty, automatizujte nahrávanie, dodajte šťavu vašim nahrávkam, to všetko špičkami prstov. QCon EX G2 je vybavený ôsmimi motorizovanými fadermi, ôsmimi viacúčelovými push encoders a 2 konektormi pre nožný pedál. Pre každý kanál je k dispozícii 12-segmentový LED hladinomer a veľká podsvietená LCD obrazovka zobrazuje názvy kanálov a hodnoty parametrov. Icon Pro Audio QCon EX G2 ovláda vašu obľúbenú audio digitálnu pracovnú stanicu pomocou Mackie Control alebo emulácie HUI (pre Pro Tools) a obsahuje presety pre niekoľko populárnych DAW vrátane Cubase / Nuendo, Logic Pro, Ableton Live, ProTools, Studio One, Digital Performer, Štúdio FL, Samplitude, Reaper, Bitwig, Reason, Sonar a Audition. User Defined režim je zahrnutý na vytváranie vlastných predvolieb a midi mapovania. Zariadenie QCon EX G2 je kompatibilné so systémami Windows XP, Vista, Windows 7/8/10 a Mac OS X a ponúka vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0. Variant : Qcon EX G2 Hmotnosť : 4,5 kg Adaptér súčasťou balenia : Áno USB to Device : Áno Šírka (cm) : 37.5 Fadery : 8 Napájanie : Adaptér Krajina pôvodu : Čína Hĺbka (cm) : 35.8 Výška (cm) : 13.6 (muziker.com)

Podobné produkty ako iCON Qcon EX G2 , Obchodní ruština a1-b1

Celestron UpClose G2 10x50

Detail

Vysoko kvalitný ďalekohľad v prijateľnej cenovej kategórii. Viacvrstvová optika zlepšuje prenos svetla, čo prináša jasnejší a ostrejší pohľad s vysokou úrovňou kontrastu. Hliníkové telo so štýlovým dizajnom je chránené gumenou ochrannou vrstvou. Ergonomické tvarovanie prináša pohodlnú manipuláciu. Šírka zorného pola na 1000 m : 118 m Balenie obsahuje : Manuál Nepremokavé : Áno Typ aktivity : Pozorovanie prírody Priemer objektívu : 50 mm Typ aktivity : Turistika Zorné pole : 6,8° Priemer výstupnej pupily : 5 mm Očnice : Výrobca neuvádza Typ aktivity : Cestovanie Balenie obsahuje : Púzdro Očný reliéf : 12 mm Farba : Čierna Typ : Ďalekohľad Zväčšenie : 10x Balenie obsahuje : Krytka okuláru Hmotnosť : 765 g Variant : 10x50 Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Celestron UpClose G2 10x50 , Technická ruština a1-b1

HP EliteBook 820 G2

HP EliteBook 820 G2
Detail

Využívajte moderné technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP EliteBook 820 G2. S úsporným výkonným procesorom Intel Core i5-5300U s Turbo Boost frekvenciou až 2.90 GHz a 320 GB HDD diskom vás HP EliteBook 820 G2 naozaj očarí. Tento pôvodne manažérsky notebook stvorený pre biznis je ideálnou voľbou nielen do firmy, ale aj na doma. Kľúčové vlastnosti Intel Core i5-5300U, 8 GB RAM Matný 12.5'' displej 320 GB HDD disk Dokovací konektor Windows 10 PRO Stvorený pre mobilitu Kompaktný notebook najvyššej triedy od HP bol navrhnutý pre časté cestovanie. Vďaka kvalitnému kovovému šasi je EliteBook 820 G2 odolný voči nárazom. Špeciálna povrchová úprava zabraňuje vyšmykntiu, takže ani prenášanie notebooku v rukách už nebude rizikom. EliteBook 820 G2 je preto ideálnou voľbou napríklad pre študentov na prenášanie v batohu či brašni. Vysoká bezpečnosť Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Obmedzenie prístupu ku kritickým súborom zaistíte pomocou aplikácie HP Trust Circles. Notebook tiež disponuje optimalizovanou ochranu pred útokmi vedenými priamo na BIOS. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management. Tenký, ale plne vybavený Pripojte sa k potrebným portom bez zbytočných doplnkových modulov. S hrúbkou len 21 mm je ultratenký a ľahký počítač HP EliteBook 820 vybavený portami DisplayPort, VGA, RJ-45 LAN, 3x USB 3.0, a možnosťou pripojenia dokovacej stanice. (bigon.sk)

Podobné produkty ako HP EliteBook 820 G2 , Obchodní polština a1-b1

HP EliteBook 820 G2

HP EliteBook 820 G2
Detail

Využívajte moderné technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP EliteBook 820 G2. S úsporným výkonným procesorom Intel Core i5-5300U s Turbo Boost frekvenciou až 2.90 GHz a 500 GB HDD diskom vás HP EliteBook 820 G2 naozaj očarí. Tento pôvodne manažérsky notebook stvorený pre biznis je ideálnou voľbou nielen do firmy, ale aj na doma. Kľúčové vlastnosti Intel Core i5-5300U, 8 GB RAM Matný 12.5'' displej 500 GB HDD disk Dokovací konektor Windows 10 PRO Stvorený pre mobilitu Kompaktný notebook najvyššej triedy od HP bol navrhnutý pre časté cestovanie. Vďaka kvalitnému kovovému šasi je EliteBook 820 G2 odolný voči nárazom. Špeciálna povrchová úprava zabraňuje vyšmykntiu, takže ani prenášanie notebooku v rukách už nebude rizikom. EliteBook 820 G2 je preto ideálnou voľbou napríklad pre študentov na prenášanie v batohu či brašni. Vysoká bezpečnosť Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Obmedzenie prístupu ku kritickým súborom zaistíte pomocou aplikácie HP Trust Circles. Notebook tiež disponuje optimalizovanou ochranu pred útokmi vedenými priamo na BIOS. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management. Tenký, ale plne vybavený Pripojte sa k potrebným portom bez zbytočných doplnkových modulov. S hrúbkou len 21 mm je ultratenký a ľahký počítač HP EliteBook 820 vybavený portami DisplayPort, VGA, RJ-45 LAN, 3x USB 3.0, a možnosťou pripojenia dokovacej stanice. (bigon.sk)

Podobné produkty ako HP EliteBook 820 G2 , Technická španielčina a1-b1

HP EliteBook 820 G2

HP EliteBook 820 G2
Detail

Využívajte moderné technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP EliteBook 820 G2. S úsporným výkonným procesorom Intel Core i5-5300U s Turbo Boost frekvenciou až 2.90 GHz a rýchlym 120 GB SSD diskom vás HP EliteBook 820 G2 naozaj očarí. Tento pôvodne manažérsky notebook stvorený pre biznis je ideálnou voľbou nielen do firmy, ale aj na doma. Kľúčové vlastnosti Intel Core i5-5300U, 8 GB RAM Matný 12.5'' displej 120 GB SSD disk Dokovací konektor Windows 10 PRO Stvorený pre mobilitu Kompaktný notebook najvyššej triedy od HP bol navrhnutý pre časté cestovanie. Vďaka kvalitnému kovovému šasi je EliteBook 820 G2 odolný voči nárazom. Špeciálna povrchová úprava zabraňuje vyšmykntiu, takže ani prenášanie notebooku v rukách už nebude rizikom. EliteBook 820 G2 je preto ideálnou voľbou napríklad pre študentov na prenášanie v batohu či brašni. Vysoká bezpečnosť Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Obmedzenie prístupu ku kritickým súborom zaistíte pomocou aplikácie HP Trust Circles. Notebook tiež disponuje optimalizovanou ochranu pred útokmi vedenými priamo na BIOS. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management. Tenký, ale plne vybavený Pripojte sa k potrebným portom bez zbytočných doplnkových modulov. S hrúbkou len 21 mm je ultratenký a ľahký počítač HP EliteBook 820 vybavený portami DisplayPort, VGA, RJ-45 LAN, 3x USB 3.0, a možnosťou pripojenia dokovacej stanice. (bigon.sk)

Podobné produkty ako HP EliteBook 820 G2 , Obchodná španielčina a1-b1

HP EliteBook 820 G2

HP EliteBook 820 G2
Detail

Využívajte moderné technológie zabalené do malého odolného tela notebooku HP EliteBook 820 G2. S úsporným výkonným procesorom Intel Core i5-5300U s Turbo Boost frekvenciou až 2.90 GHz a rýchlym 240 GB SSD diskom vás HP EliteBook 820 G2 naozaj očarí. Tento pôvodne manažérsky notebook stvorený pre biznis je ideálnou voľbou nielen do firmy, ale aj na doma. Kľúčové vlastnosti Intel Core i5-5300U, 8 GB RAM Matný 12.5'' displej 240 GB SSD disk Dokovací konektor Windows 10 PRO Stvorený pre mobilitu Kompaktný notebook najvyššej triedy od HP bol navrhnutý pre časté cestovanie. Vďaka kvalitnému kovovému šasi je EliteBook 820 G2 odolný voči nárazom. Špeciálna povrchová úprava zabraňuje vyšmykntiu, takže ani prenášanie notebooku v rukách už nebude rizikom. EliteBook 820 G2 je preto ideálnou voľbou napríklad pre študentov na prenášanie v batohu či brašni. Vysoká bezpečnosť Vaše osobné a pracovné dáta budú vždy ochránené vďaka bezpečnostným prvkom, medzi ktoré patrí čítačka odtlačkov prstov a HP Client Security. Obmedzenie prístupu ku kritickým súborom zaistíte pomocou aplikácie HP Trust Circles. Notebook tiež disponuje optimalizovanou ochranu pred útokmi vedenými priamo na BIOS. Jednoduchú integráciu do existujúceho IT prostredia zabezpečí riešenie HP Client Management. Tenký, ale plne vybavený Pripojte sa k potrebným portom bez zbytočných doplnkových modulov. S hrúbkou len 21 mm je ultratenký a ľahký počítač HP EliteBook 820 vybavený portami DisplayPort, VGA, RJ-45 LAN, 3x USB 3.0, a možnosťou pripojenia dokovacej stanice. (bigon.sk)

Podobné produkty ako HP EliteBook 820 G2 , Technická poľština a1 - b1

Starfishing brolly specter g2

Starfishing brolly specter g2
Detail

Specter brolly ponúka úplne unikátny dizajn a riešenie priestoru v segmente brolly. Viac priestoru, viac komfortu, viac variability a väčšia bezpečnosť patrí k hlavným prednostiam. Tu sa nič nezmenilo a všetko zostáva po starom. Brolly je vyrobené z excelentného, pevného, priedušného materiálu, ktorý je 100% nepremokavý. Konštrukcia brolly je vyrobená z 6mm sklolaminátového rámu, ktorý je stabilný a oproti hliníkovým konštrukciám veľmi ľahký. Mimo tento silný rám sa na prednej strane nachádza rozpínacia tyč, ktorá zvyšuje stabilitu a vytvára nad vchodom striešku pre lepší odvod vody. Strieška je vybavená okapnicou pre ľahký odvod vody. Rozpínací kĺb je tu navrhnutý, tak aby nezaberal veľký priestor, a kopíruje kopulu prístrešku. Vďaka tomuto riešeniu je v bivaku oveľa viac priestoru. Predná strana prešla jednou z hlavných úprav. Došlo k zväčšeniu dverí na komfortnú šírku 120cm a pridanie bočných okien. Brolly ponúka tri možnosti nastavenia predného panelu, moskytiéra, plný panel a sľudové okno. Dvere sú vybavené dvojcestnými zipsami a možnosťou odzipovania celej prednej strany. Zadná strana tiež prešla totálnou zmenou a najnovšie je zadná strana tvorená jedným veľkým moskytiérovým oknom, ktorý ponúka tri možnosti nastavenia, plný panel, moskytiéra a na pol otvorená zadná strana. Na vrchole sa nachádza ochranný klobúčik otváracieho systému. Na prednom šiltu sa nachádzajú pásky pre jednoduché uchytenie prútov. 4x búrkové tyče, dve dlhšie na prednej strane a dve kratšie vo vnútri brolly. Uchytenie tyčí je pomocou špeciálneho magnetického systému. Brolly je navrhnuté pre jednu až dve osoby s dostatočným priestorom pre veľké lehátko, stôl a kreslo. Bivak je dodávaný s praktickou transportnou taškou na zips, odnímateľnou hrubostennou PVC podlahou a nerezovými zavŕtavacími a zatĺkacími kolíkmi. Rozmer: 230 x 280 x 145cm (h x d x v) Počet osôb: 1 - 2 Transportná dĺžka: 190 x 18 x 18cm (d x š x v) Váha: 9,50kg (parys.sk)

Podobné produkty ako Starfishing brolly specter g2 , Technická španělština a1 - b1

AVACOM batéria pre HP ProBook 640 G2, 655 G2 Li-Pol 11, 4V 4210mAh 48Wh

Detail

KompatibilityPart NumbersCIO3CIO3XLCI03CI03XLHSTNN-UB6Q801554-001ModelyNotebookyHP / COMPAQProBook 640 G2ProBook 640 G3ProBook 645 G2ProBook 645 G3ProBook 650 G2ProBook 650 G3ProBook 655 G2ProBook 655 G3 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako AVACOM batéria pre HP ProBook 640 G2, 655 G2 Li-Pol 11, 4V 4210mAh 48Wh , Obchodná poľština a1 - b1

Sennheiser SK 100 G4-A1 A1: 470-516 MHz

Sennheiser SK 100 G4-A1 A1: 470-516 MHz
Detail

Robustný bodypack vysielač pre bezdrôtové systémy G4 100 G4. Ponúka jednoduchú a flexibilnú synchronizáciu medzi vysielačom a prijímačom prostredníctvom infračerveného portu. Umožňuje rýchlu a spoľahlivú alokáciu frekvencií až pre 12 prijímačov vďaka moderným prepojovacím funkciám. K dispozícii je 20 kompatibilných kanálov. Dosah: 100 m. Vysoký výstupný výkon RF (až 30 mW). Balenie obsahuje: vysielač SK 100 G4, 2 AA batérie, manuál. Rozmer: 82 x 64 x 24 mm. Hmotnosť: 160 g. Frekvencia: 470 - 516 MHz Prevádzka na batérie : Áno Frekvencia : A1: 470-516 MHz Prijímač : Nie Typ batérie : AA Krajina pôvodu : Nemecko Napájanie : Žiadne, Iba batériová prevádzka Adaptér súčasťou balenia : Nie Vysielač/mikrofón : SK 100 G4 (muziker.com)

Podobné produkty ako Sennheiser SK 100 G4-A1 A1: 470-516 MHz , Obchodní španělština a1 - b1

HP USB G2 Stereo Headset

Detail

Zapojte náhlavnú súpravu do kombinovaného zvukového konektora 3,5 mm na počítači a ovládajte hlasitosť z kábla náhlavnej súpravy. Upravte si náhlavný pásik a natočte mikrofón doľava či doprava alebo ho úplne vysuňte. Rozmery produktu (š xhxv)146 x 164 x 58 mm Hmotnosť86 g Čo je obsiahnuté v krabiciNáhlavná súpravaPríručka ZačínameZáručný listKarta s produktovými informáciami (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako HP USB G2 Stereo Headset , Obchodní němčina a1 - b1

Evans TOMPACK: G2 Clear Rock

Detail

• Zo série Rock• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Clear Rock , Technická němčina a1 - b1

Evans TOMPACK: G2 Clear Standard

Detail

• Zo série Standard• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Clear Standard , Technická angličtina a1-b1

Evans TOMPACK: G2 Coated Rock

Detail

• Zo série Fusion• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Coated Rock , Španělská slovíčka a1, a2

Evans 8'' GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 8"• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 8'' GEN G2 Coated , Angličtina - slovíčka a1, a2

Evans 14'' GEN G2 Coated

Evans 14'' GEN G2 Coated
Detail

• Veľkosť: 14"• Materiál: 8mil film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 14'' GEN G2 Coated

Evans TOMPACK: G2 Clear Fusion

Evans TOMPACK: G2 Clear Fusion
Detail

• Zo série Fusion• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Clear Fusion

Evans TOMPACK: G2 Coated Fusion

Evans TOMPACK: G2 Coated Fusion
Detail

• Zo série Fusion• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Coated Fusion

Evans TOMPACK: G2 Coated Standard

Detail

• Zo série Fusion• Pre prechodové bubny• Dvojvrstvové (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans TOMPACK: G2 Coated Standard

Evans 10'' GEN G2 Clear

Evans 10'' GEN G2 Clear
Detail

• Číra blana• Priemer: 10''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 10'' GEN G2 Clear

Evans 10" GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 10"• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 10" GEN G2 Coated

Evans 8'' GEN G2 Clear

Detail

• Číra blana• Priemer: 8''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 8'' GEN G2 Clear

Evans 13'' GEN G2 Clear

Evans 13'' GEN G2 Clear
Detail

• Číra blana• Priemer: 13''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 13'' GEN G2 Clear

Evans 14'' GEN G2 Clear

Evans 14'' GEN G2 Clear
Detail

• Číra blana• Priemer: 14''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 14'' GEN G2 Clear

Evans 13'' GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 13"• Materiál: 8mm film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 13'' GEN G2 Coated

LD Systems MEI 100 G2

Detail

Bezdrôtový In-Ear monitorovací systém LD Systems MEI 100 G2 ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku a veľký dynamický rozsah Systém prepína medzi mono a stereo režimom pre dokonalé monitorovanie živých hudobníkov, hercov alebo reproduktorov Prenosové pásmo: 823 - 832 a 863 - 865 MHz LD MEI 100 G2 umožňuje súčasnú prevádzku až 5 systémov LD Systems MEI 100 G2 T vysielač pre monitorovací systém do uší LDMEI100G2 Počet kanálov: 96 (8 skupín z 12 kanálov) Vstupy: 2 x 6,3 mm jack/XLR Vstupná impedancia: 8,5 kOhm Anténový konektor: BNC Ovládanie: AF Level (left/right), Mono/Stereo, Power, Volume Headphone Prevádzkové napätie: 12 - 18 V DC Rozmery (Š x V x H) v mm: 212 x 38 x 90 Hmotnosť: 1,1 kg Napájací adaptér, anténa, batérie a slúchadlá sú súčasťou balenia LD Systems MEI 100 G2 BPR prijímač pre monitorovací systém do uší LDMEI100G2 Frekvečná odozva: 80 Hz - 15 kHz THD: 0,25 % Audio výstup: 3,5 mm TRS Ovládanie: Down, Set, Up, Volume Indikátory: LC displej, RF (LED) Napájanie: 2 x 1,5 V AA batérie (súčasťou) Výdrž batérie: > 10 hodín Rozmery (Š x V x H) v mm: 65 x 95 x 25 Hmotnosť: 0,1 kg (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako LD Systems MEI 100 G2

Evans 15'' GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 15"• Materiál: 8mil film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 15'' GEN G2 Coated

Evans 18'' GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 18"• Materiál: 8mil film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 18'' GEN G2 Coated

Evans 20'' Genera G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 20"• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 20'' Genera G2 Coated

Evans 16'' GEN G2 Coated

Evans 16'' GEN G2 Coated
Detail

• Veľkosť: 16"• Materiál: 8mil film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 16'' GEN G2 Coated

Evans 12'' GEN G2 Coated

Detail

• Veľkosť: 12"• Materiál: 8mil film• Dvojvrstvová• Coated (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 12'' GEN G2 Coated

Evans 12'' GEN G2 Clear

Detail

• Číra blana• Priemer: 12''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 12'' GEN G2 Clear

Evans 6'' GEN G2 Clear

Evans 6'' GEN G2 Clear
Detail

• Číra blana• Priemer: 6''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 6'' GEN G2 Clear

Evans 15'' GEN G2 Clear

Detail

• Číra blana• Priemer: 15''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 15'' GEN G2 Clear

Evans 20'' Genera G2 Clear

Detail

• Číra blana• Priemer: 20''• Dvojvrstvová• Materiál: 7mil film (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Evans 20'' Genera G2 Clear
SYNCO WAir G2 (A1) (SY-G2-A1), SYNCO M1P (SY-M1P-BK ), SYNCO MA38 (SY-MA38-BK), EVOLVEO A1 (rgb-cab-a1), Ubiquiti UniFi Cloud Key Controller G2 (UCK-G2), SYNCO Mic-E10 (SY-E10-MIC), SYNCO WMic-T1 (SY-T1-BK), LORD G2 (4251539601046), SYNCO Vlogger Kit 2 (SY- kit2- Vlog), SYNCO WMic-TS Mini (SY-TS Mini-BK), WalkingPad A1 (WPA1F), Mobilly Hobby-A1, Fantomas A1/A2, MADCAT G2 Main Line (NJVR002475), ORICO 2159C3-G2-CR-BP, THULE Sport G2 Universal (44297), Obchodní ruština A1-B1, Technická ruština A1-B1, Obchodní polština A1-B1, Technická španielčina A1-B1, Obchodná španielčina A1-B1, Technická Poľština A1 - B1, Technická španělština A1 - B1, Obchodná poľština A1 - B1, Obchodní španělština A1 - B1, Obchodní němčina A1 - B1, Technická němčina A1 - B1, Technická angličtina A1-B1, Španělská slovíčka A1, A2, Angličtina - slovíčka A1, A2