linteo toaletny papier so sviezou vonou bavlny 10 roliek 8595686303122
LINTEO Toaletný papier so sviežou vôňou bavlny 10 roliek (8595686303122)
Toaletný papier trojvrstvový, s parfumovaním Toaletný papier LINTEO vďaka použitému materiálu poskytne potrebný komfort a čistotu. Ide o trojvrstvový papier, ktorý ponúka výraznejšiu pevnosť a mäkkosť, než typy s menším počtom vrstiev. Zaobstarať by ste ho mali v prípade, že dáte prednosť parfumovanému toaletnému papieru. V XXL balíku je dohromady 10 ks roliek. Podstatné funkcie toaletného papiera LINTEO Toaletný papier so sviežou vôňou bavlny 10 roliek Svojou pevnosťou a jemnosťou sa postará o maximálny komfort Toaletný papier LINTEO Toaletný papier so sviežou vôňou bavlny 10 roliek vďaka parfumácii zabezpečí príjemnú vôňu Trojvrstvový papier je mäkký a veľmi odolný Bol vyrobený je zo 100 % celulózy V jednom balíku papiera LINTEO nájdete 10 roliek
Objav podobné ako LINTEO Toaletný papier so sviežou vôňou bavlny 10 roliek (8595686303122)
Uppercut Deluxe Solid Cologne 02 tuhá kolínska voda pánska 15 g
Tuhá kolínska voda Uppercut Deluxe Solid Cologne 02 je pánska vôňa s kombináciou citrusov a dreva. Ponúka praktickú alternatívu k tekutým parfémom v kompaktnom formáte. Vhodná na každodenné používanie aj na cesty.
- Svieža vôňa citrusov a dreva
- Kompaktné a praktické balenie na cesty
- Dlhotrvajúci účinok
- Jednoduchá aplikácia bez kvapiek
Objav podobné ako Uppercut Deluxe Solid Cologne 02 tuhá kolínska voda pánska 15 g
LINTEO Toaletný papier MAXI PACK 30 roliek (8595686303368)
Toaletný papier dvojvrstvový, bez parfumovania Toaletný papier LINTEO je zárukou potrebného pohodlia. Ide o dvojvrstvový papier a vďaka tomu je na každej ruličke namotané väčšie množstvo, ako pri silnejších variantoch. Bude pre vás vhodný v prípade, že máte radšej klasický toaletný papier bez parfumácie. V obrovskom XXL balíku získate celkom 30 ks roliek. Základné prednosti toaletného papiera LINTEO Toaletný papier MAXI PACK 30 roliek Jeho pevnosť a jemnosť zaručí maximálne pohodlie Toaletný papier LINTEO Toaletný papier MAXI PACK 30 roliek neponúka parfumáciu Dvojvrstvový papier disponuje väčším množstvom útržkov Ide o výrobok zo 100 % celulózy V balení toaletného papiera LINTEO dostanete 30 roliek
Objav podobné ako LINTEO Toaletný papier MAXI PACK 30 roliek (8595686303368)
Pozrite sa aj
šampón na fúzy so sviežou vôňou
stylovacia pomôcka so sviežou vôňou
tradičný krém na holenie so sviežou vôňou
vlasová pasta so sviežou vôňou
ústna voda so sviežou príchuťou mäty
10 roliek termotransferovej pásky
Honeywell I90679-0 10 roliek
Honeywell termálna páska 10 roliek
AddStoris držiak na toaletný papier
Bemeta Dark držiak na toaletný papier
Bemeta Omega držiak na toaletný papier
chrómový držiak na toaletný papier pre kúpeľňu
čistá svieža vôňa parfumovanej vody
držiak na toaletný papier chróm GROHE
držiak na toaletný papier DUO s uzatvárateľným priehradkom
držiak na toaletný papier Grohe
LINTEO Toaletný papier harmanček 3-vrstvový 4x18 m
Jemný biely trojvrstvový toaletný papier balený po 4 roliach s parfumáciou harmančeka.
Objav podobné ako LINTEO Toaletný papier harmanček 3-vrstvový 4x18 m
MAKRO - Držiak na toaletný papier so zásobníkom, pochrómovaný
MAKRO - Držiak na toaletný papier so zásobníkom, pochrómovanýKód produktu: 89465EAN: 8581390894650Aj kúpeľňa si zaslúži poriadok, štýl a praktické riešenia, ktoré vám uľahčia každý deň. Tento pochrómovaný držiak na toaletný papier so zásobníkom je ideálny doplnok do domácnosti, kde chcete mať všetko prehľadne usporiadané a vždy poruke. Vďaka vysokému stojanu a integrovanému zásobníku máte nielen toaletný papier pripravený na použitie, ale aj dostatočnú rezervu na ďalšie rolky – bez zbytočného hľadania a stresu.Elegantné chrómové prevedenie pôsobí moderne a čisto, takže sa krásne hodí do rôznych štýlov kúpeľní – od minimalistických až po klasické. Stojan je stabilný, ľahko sa premiestňuje a nevyžaduje vŕtanie do steny, čo oceníte najmä v prenajatom byte alebo pri rýchlom zariaďovaní.Praktický držiak na toaletný papier aj so zásobou roliek v jednomElegantné pochrómované prevedenie pre moderný vzhľad kúpeľneStabilná konštrukcia, ktorá drží pevne na podlaheBez potreby vŕtania – ideálne riešenie aj do prenájmuUdržiava kúpeľňu prehľadnú a pomáha ušetriť miestoZásobník umožní mať náhradné rolky vždy pripravenéJednoduché dopĺňanie aj manipulácia pri upratovaníVhodné do domácnosti, na chatu aj do firemných priestorovŠtýlový doplnok, ktorý pôsobí čisto a profesionálneTento stojan je presne ten typ kúpeľňového doplnku, ktorý si všimnete až vtedy, keď ho máte – a potom si už neviete predstaviť fungovať bez neho. ... Unknown localization key: "more"
Objav podobné ako MAKRO - Držiak na toaletný papier so zásobníkom, pochrómovaný
Držiak na toaletný papier so zásobníkom House Doctor HDPaper 6 x 13 cm
Držiak na toaletný papier so zásobníkom z kolekcie House Doctor.
Objav podobné ako Držiak na toaletný papier so zásobníkom House Doctor HDPaper 6 x 13 cm
Držiak na toaletný papier so zásobníkom House Doctor 50 x 19 cm
Držiak na toaletný papier so zásobníkom z kolekcie House Doctor.
Objav podobné ako Držiak na toaletný papier so zásobníkom House Doctor 50 x 19 cm
LUBA Tuli detský vlhčený toaletný papier s 97% vody a kyselinou mliečnou 50 ks
Vlhčený toaletný papier s 97% vody a kyselinou mliečnou na udržanie čistoty a sviežosti po každom použití toalety.
Objav podobné ako LUBA Tuli detský vlhčený toaletný papier s 97% vody a kyselinou mliečnou 50 ks
Beviro Sevillian Villain toaletná voda pánska 50 ml
Pánska toaletná voda Beviro Sevillian Villain 50 ml ponúka sviežu vôňu. Kombinuje osviežujúce citrusy, hrejivé korenie a drevité tóny. Je vhodná na každodenné použitie.
- Svieža vôňa s citrusovými a drevitými tónmi
- Kombinácia osviežujúcich citrusov a hrejivého korenia
- Vhodná na každodenné nosenie
- Kvalitné zloženie a trvanlivosť
Objav podobné ako Beviro Sevillian Villain toaletná voda pánska 50 ml
Vonný difuzér FANCY HOME 120 ml, Svieža bavlna
Vonný difuzér FANCY HOME s objemom 120 ml vydáva sviežu vôňu čistého prádla. Obsahuje vysoký podiel prírodných esencií a je dodávaný s ratanovými tyčinkami. Jedna náplň postačuje približne na 4 až 5 týždňov používania.
- Vysoký obsah prírodných esencií
- Dlhý účinok až 4-5 týždňov
- Súčasťou sú ratanové tyčinky
- Svieža a príjemná vôňa čistého prádla
Objav podobné ako Vonný difuzér FANCY HOME 120 ml, Svieža bavlna
BATISTE Floral Suchý šampón na normálne vlasy So sviežou vôňou 200 ml
Suchý šampón so sviežou vôňou oceníte vo chvíľach, kedy si nestíhate umyť vlasy vodou a klasickým šampónom. Hodí sa vám aj na cestách.
Objav podobné ako BATISTE Floral Suchý šampón na normálne vlasy So sviežou vôňou 200 ml
Depot 905 Classic Cologne toaletná voda pánska 100 ml
Toaletná voda Depot 905 Classic Cologne je pánska vôňa so sviežou a ľahko kvetinovou charakteristikou. V jej zložení sa nachádzajú tóny bergamotu, mäty, verbeny a levandule. Produkt je dodávaný v objeme 100 ml.
- Svieža a ľahká kvetinová vôňa ideálna na každodenné nosenie
- Zloženie obsahuje prírodné tóny bergamotu, mäty, verbeny a levandule
- Elegantné balenie s objemom 100 ml pre dlhodobé používanie
- Vhodná pre mužov, ktorí preferujú svieže a jemné vône
Objav podobné ako Depot 905 Classic Cologne toaletná voda pánska 100 ml
DOVE FRESH CARE - Dámsky sprchovací gél so sviežou vôňou 0,45 L
Jemný sprchovací gél, ktorý poskytuje exkluzívnu starostlivosť o pokožku vďaka jemným hydratačným a čistiacim zložkám.Tajomstvo receptúry je obsah hydratačných zložiek, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke a rýchlo sa vstrebávajú.Zároveň obsahuje jemné bezsulfátové čistiace zložky a preto je vhodné aj pre použitie na citlivú pokožku.Už po prvej sprche bude pokožka vláčnejšia a lepšie hydratovaná.Sprchovací gél je vegánsky a certifikovaný PETA Vegan a z 99% biologicky rozložiteľný. Výhody sprchovacieho gélu: + svieža vôňa+ prémiová starostlivosť pre pokožku+ ľahká receptúra s rýchlym vstrebávaním+ udržateľný výrobok: vegánske zloženie s PETA Vegan certifikáciou
Objav podobné ako DOVE FRESH CARE - Dámsky sprchovací gél so sviežou vôňou 0,45 L
Toaletná mačka FURBA zelená Zolux
Toaletná mačka FURBA od značky Zolux je navrhnutá pre pohodlnú hygienu mačiek. Je vybavená sitkom, ktoré uľahčuje čistenie a výmenu podstielky. Vyrába sa v zelenej farbe, čo ju robí esteticky príjemnou pre domáce prostredie.
- Praktické sitko na jednoduché čistenie podstielky
- Odolný a stabilný dizajn pre každodenné použitie
- Ekologická zelená farba, vhodná do interiéru
Objav podobné ako Toaletná mačka FURBA zelená Zolux
Toaletná mačka QUEEN modrá Zolux
Toaletná mačka QUEEN od Zolux je veľká podstielka so zosilneným okrajom. Je určená pre veľké mačky alebo domácnosti s viacerými mačkami. Poskytuje dostatočný priestor a odolnosť.
- Veľká podstielka s vysokou kapacitou.
- Zosilnený okraj pre lepšiu odolnosť.
- Vhodná pre veľké mačky alebo viac mačiek.
Objav podobné ako Toaletná mačka QUEEN modrá Zolux
STALGAST Termoizolačná nádoba bez výpuste 10 l
Termoizolačná nádoba bez výpuste s objemom 10 litrov je vyrobená z nerezovej ocele 18/10. Vyznačuje sa dvojitou stenou, dnom a pokrievkou s hrubou penovou izoláciou na účinné udržanie teploty. Pokrievka je vybavená silikónovým tesnením a 6 izolačnými uzávermi pre maximálnu tesnosť.
- Dvojitá stena a hrubá penová izolácia na výborné udržanie teploty
- Pokrievka so silikónovým tesnením a 6 izolačnými uzávermi pre spoľahlivé tesnenie
- Vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 18/10 pre odolnosť a hygienu
Objav podobné ako STALGAST Termoizolačná nádoba bez výpuste 10 l
STALGAST Termoizolačná nádoba s výpusťou 10 l
Termoizolačná nádoba STALGAST s objemom 10 litrov je vyrobená z nerezu 18/10. Vyznačuje sa dvojitou stenou, hrubou penovou izoláciou a pokrievkou so silikónovým tesnením. Je vhodná na udržanie teploty jedál a nápojov v gastro prevádzkach.
- Vysoká termoizolácia vďaka dvojitej stene a hrubej penovej izolácii
- Odolný nerezový materiál 18/10 a pokrievka so silikónovým tesnením
- Praktická výpusť pre jednoduché čerpanie a manipuláciu
Objav podobné ako STALGAST Termoizolačná nádoba s výpusťou 10 l
Honeywell Intermec 1-970649-47-0 thermal transfer ribbon, TMX 2010 / HP06 wax/resin, 154mm, 10 rolls/box, black
Termotransferová páska Honeywell Intermec 1-970649-47-0 je vyrobená zo zmesi vosku a živice, čo zabezpečuje odolnú potlač. Šírka rolky je 154 mm s dĺžkou 420 metrov a vnútorným navíjaním na jadro 25,4 mm. Balenie obsahuje 10 roliek čiernej farby vhodných pre tlačiarne TMX 2010 a HP06.
- Vysoká kvalita potlače na rôznych povrchoch
- Dlhšia životnosť tlačových hláv
- Optimálna kompatibilita s tlačiareňami TMX 2010 a HP06
- Vhodné pre priemyselné a skladové prostredie
Objav podobné ako Honeywell Intermec 1-970649-47-0 thermal transfer ribbon, TMX 2010 / HP06 wax/resin, 154mm, 10 rolls/box, black
Honeywell Intermec I90679-0 thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 60mm, 10 rolls/box, black
Termotransferová páska Honeywell Intermec I90679-0 s označením TMX 3710/HR03 je živicová páska určená pre termotransferovú tlač. Rolka má šírku 60 mm, vnútorný priemer jadra 25,4 mm a dĺžku 300 metrov. Balenie obsahuje 10 roliek.
- Vysoká odolnosť proti treniu a chemikáliám
- Dokonalá kompatibilita s tlačiarmi TMX 3710
- Dlhšia životnosť vytlačených štítkov
- Konzistentná kvalita celej rolky
Objav podobné ako Honeywell Intermec I90679-0 thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 60mm, 10 rolls/box, black
Honeywell Intermec 1-130647-01-0 thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 10 rolls/box, black
Termotransferová páska Honeywell Intermec 1-130647-01-0 je živicový typ určený pre tlačiareň TMX 3710. Má šírku 110mm, dĺžku 220 metrov a je dodávaná v balení po 10 roliek. Páska využíva vnútorné navíjanie a poskytuje vysokú odolnosť potlačeného textu.
- Vysoká odolnosť proti treniu a chemikáliám
- Dokonalá kompatibilita s tlačiareňou TMX 3710
- Dlhšia životnosť vďaka HR03 živicovej vrstve
- Optimálna šírka 110mm pre štandardné štítky
Objav podobné ako Honeywell Intermec 1-130647-01-0 thermal transfer ribbon, TMX 3710 / HR03 resin, 110mm, 10 rolls/box, black
Lea Refresh voda po holení 125 ml
Voda po holení Lea Refresh s objemom 125 ml má sviežu vôňu. Obsahuje alantoín a glycerín, ktoré chránia a hydratujú pokožku. Tieto zložky tiež zjemňujú pokožku poškodenú holením.
- Svieža a príjemná vôňa
- Obsahuje alantoín a glycerín na ochranu a hydratáciu
- Zjemnuje pokožku poškodenú holením
Objav podobné ako Lea Refresh voda po holení 125 ml
Steves Šumava parfumovaná voda 2 ml
Toto je 2 ml vzorka parfumovanej vody Steves Šumava. Vyznačuje sa čistou, sviežou a energickou vôňou. Je vhodná na rýchle vyskúšanie alebo na cestovanie.
- Vzorka 2 ml ideálna na vyskúšanie vône
- Čistá a svieža vôňa pre energický deň
- Kompaktné balenie vhodné na cestovanie
- Parfumovaná voda od značky Steves
Objav podobné ako Steves Šumava parfumovaná voda 2 ml
Truefitt & Hill Mayfair Cologne kolínska voda pánska 100 ml
Kolínska voda Mayfair od Truefitt & Hill je pánska vôňa s kvetinovou charakteristikou. Obsahuje svieže citrusové tóny citróna, mandarínky a bergamotu doplnené o rozmarín a pižmo. Je vhodná pre mužov, ktorí preferujú elegantnú a komplexnú vôňu.
- Okúzľujúca kvetinová vôňa s citrusovými tónmi
- Kombinácia citróna, mandarínky, bergamotu a rozmarínu
- Elegantná a svieža vôňa vhodná pre každodenné nosenie
- Luxusná značka s dlhoročnou tradíciou
Objav podobné ako Truefitt & Hill Mayfair Cologne kolínska voda pánska 100 ml
Marmara Barber Eau de Cologne No° 99 limitovaná edícia kolínskej vody 500 ml
Marmara Barber Eau de Cologne No° 99 je limitovaná edícia kolínskej vody s objemom 500 ml. Vyznačuje sa vôňou, ktorá spája citrusové a morské tóny s ľahkým nádychom korenia. Je vhodná na osvieženie aj ako voda po holení.
- Limitovaná edícia s exkluzívnym dizajnom.
- Vôňa kombinuje citrusové a morské tóny s jemným korením.
- Vhodná na každodenné použitie aj ako voda po holení.
- Veľké balenie 500 ml pre dlhodobé používanie.
Objav podobné ako Marmara Barber Eau de Cologne No° 99 limitovaná edícia kolínskej vody 500 ml
Nishman Antarctica After Shave Cologne voda po holení 400 ml
Kolínska voda po holení Nishman Antarctica osviežuje a upokojuje pokožku po holení. Zanecháva ju príjemne navôňanú sviežou vôňou. Je vhodná pre aktívnych mužov.
- Osvežuje a upokojuje pokožku po holení.
- Zanecháva pokožku príjemne navôňanú sviežou vôňou.
- Vhodná pre aktívnych mužov.
- Veľké balenie 400 ml pre dlhodobé používanie.
Objav podobné ako Nishman Antarctica After Shave Cologne voda po holení 400 ml
Nishman Cream & Cologne Invisible Touch 05 krémová voda po holení 400 ml
Krémová voda po holení Nishman Invisible Touch 05 kombinuje funkcie krému a kolínskej vody. Produkt osviežuje a upokojuje pokožku po holení. Vďaka modernej vôni poskytuje sviežu náladu na celý deň.
- Kombinácia krému po holení a kolínskej vody v jednom produkte
- Osviežuje a upokojuje podráždenú pokožku po holení
- Zanecháva dlhotrvajúcu, modernú sviežu vôňu
Objav podobné ako Nishman Cream & Cologne Invisible Touch 05 krémová voda po holení 400 ml
Beviro Sophisticated, kolínska voda 1 ml vzorka
Vzorka kolínskej vody Sophisticated s objemom 1 ml. Vyznačuje sa sviežou korenistou vôňou bergamotu, koriandra a verbeny. Vhodná na testovanie alebo ako malý darček.
- Svieža korenistá vôňa bergamotu, koriandra a verbeny.
- Luxusná kolínska voda v praktickej vzorke 1 ml.
- Ideálna na skúšku alebo ako darčekový doplnok.
Objav podobné ako Beviro Sophisticated, kolínska voda 1 ml vzorka
Beviro Sophisticated, kolínska voda pánska 100 ml
Beviro Sophisticated je pánska kolínska voda s objemom 100 ml. Vyznačuje sa sviežou korenistou vôňou bergamotu, koriandra a verbeny. Je vhodná na každodenné osvieženie.
- Svieža korenistá vôňa bergamotu, koriandra a verbeny.
- Vhodná pre každodenné použitie ako osviežujúca kolínska voda.
- Elegantné balenie v objeme 100 ml, ideálne na cesty.
- Univerzálna vôňa vhodná pre rôzne príležitosti.
Objav podobné ako Beviro Sophisticated, kolínska voda pánska 100 ml
Beviro Metropolitan kolínska voda pánska 100 ml
Beviro Metropolitan je pánska kolínska voda s výraznou sviežou vôňou. Kombinuje citrusové tóny mandarínky a bergamotu s jemným akcentom jazmínu. Je určená pre mužov, ktorí ocenia sviežu a elegantnú vôňu.
- Výrazná svieža vôňa s mandarínkou, bergamotom a jazmínom.
- Elegantné a moderné balenie vhodné pre každodenné použitie.
- Ideálna kolínska voda pre mužov, ktorí preferujú svieže citrusové vône.
- Kompaktná veľkosť 100 ml, vhodná na cestovanie.
Objav podobné ako Beviro Metropolitan kolínska voda pánska 100 ml
Byjome Epicure kolínska voda pánska 100 ml
Kolínska voda Byjome Epicure ponúka sviežu citrusovú vôňu s drevitým nádychom. Je určená pre aktívnych mužov a dodáva sa v praktickom balaní 100 ml. Vhodná je na každodenné použitie.
- Svieža citrusová vôňa s elegantným drevitým nádychom.
- Ideálna pre aktívnych mužov a každodenné nosenie.
- Kompaktná veľkosť 100 ml vhodná na cestovanie.
Objav podobné ako Byjome Epicure kolínska voda pánska 100 ml
Byjome Gentleman kolínska voda pánska 100 ml
Kolínska voda Byjome Gentleman ponúka drevitú vôňu so sviežou špičkou. Obsahuje korenené a morské tóny, čím vytvára harmonický zápach. Je určená pre mužov všetkých vekových kategórií.
- Nevtieravá drevitá vôňa so sviežou špičkou
- Kombinácia korenených a morských tónov
- Vhodná pre mužov akéhokoľvek veku
- Elegantné balenie v objeme 100 ml
Objav podobné ako Byjome Gentleman kolínska voda pánska 100 ml
Truefitt and Hill 1805 kolínska voda pánska 50 ml
Kolínska voda 1805 od Truefitt and Hill ponúka sviežu vôňu založenú na santalovom a cédrovom dreve. Je obohatená o pižmo, bergamot, mandarínku a kardamón. Ide o pánsku parfumovanú vodu v objeme 50 ml.
- Svieža a elegantná vôňa s drevitými a citrusovými tónmi.
- Kombinácia santalového dreva, cédru, pižma, bergamotu, mandarínky a kardamónu.
- Vhodná pre každodenné použitie alebo špeciálne príležitosti.
- Exkluzívna kvalita od renomovanej značky Truefitt and Hill.
Objav podobné ako Truefitt and Hill 1805 kolínska voda pánska 50 ml
Truefitt and Hill Sandalwood kolínska voda pánska 50 ml
Kolínska voda Sandalwood od Truefitt and Hill ponúka modernú vôňu založenú na santalovom dreve. Kombinuje svieže citrusové tóny citróna, limetky a bergamotu s hlbšími notami cédru a pižma. Ide o pánsku kolínsku vodu v objeme 50 ml.
- Luxusná vôňa kombinujúca santalové drevo so sviežymi citrusmi
- Kvalitné britské značkové parfumované vody
- Elegantné a nadčasové vône vhodné pre každodenné nosenie
- Vysoká koncentrácia vône s dlhotrvajúcim efektom
Objav podobné ako Truefitt and Hill Sandalwood kolínska voda pánska 50 ml
Captain Fawcett Barberism, parfumovaná voda 50 ml
Captain Fawcett Barberism je parfumovaná voda s objemom 50 ml. Vytvorená v spolupráci so Sid Sottungom, ponúka sviežu a elegantnú vôňu s kombináciou limetky, cédrového dreva a pačuli. Vhodná pre mužov, ktorí preferujú sofistikované a dlhotrvajúce vône.
- Svieža a elegantná vôňa s limetkou, cédrovým drevom a pačuli.
- Vytvorená v spolupráci so Sid Sottungom.
- Ideálna pre každodenné nosenie alebo špeciálne príležitosti.
- Luxusný dizajn a kvalitné balenie.
Objav podobné ako Captain Fawcett Barberism, parfumovaná voda 50 ml
Reuzel Wood and Spice, voda po holení 100 ml
Voda po holení Reuzel Wood and Spice má objem 100 ml. Charakterizuje ju svieža vôňa citrusov, cédrového dreva a klinčekov. Je vhodná na pokožku po holení.
- Svieža vôňa citrusov, cédrového dreva a klinčekov.
- Vhodná pre každodenné použitie po holení.
- Kvalitná značka Reuzel s dlhoročnou tradíciou.
- Objem 100 ml ideálny na cestovanie.
Objav podobné ako Reuzel Wood and Spice, voda po holení 100 ml
Marvis Spearmint ústna voda 120 ml
Marvis Spearmint je prémiová koncentrovaná ústna voda s objemom 120 ml. Vyznačuje sa sviežou príchuťou mäty a je šetrná k zubom i ústam. Produkt neobsahuje alkohol.
- Prémiová koncentrovaná ústna voda
- Svieža príchuť mäty
- Šetrná k zubom a ústam
- Nezahŕňa alkohol
Objav podobné ako Marvis Spearmint ústna voda 120 ml
Marvis Anise Mint ústna voda 120 ml
Marvis Anise Mint je prémiová ústna voda s koncentrovanou formulou. Ponúka sviežu príchuť anízu a mäty a je šetrná k zubom aj ústam. Neobsahuje alkohol.
- Prémiová a koncentrovaná formula
- Svieža príchuť anízu a mäty
- Šetrná k zubom a ústam, bez alkoholu
Objav podobné ako Marvis Anise Mint ústna voda 120 ml
Saponificio Varesino 70th Anniversary voda po holení 100 ml
Voda po holení od talianskej značky Saponificio Varesino zo špeciálnej edície 70th Anniversary. Má sviežu kvetinovo-drevitú vôňu. Je dodávaná v objeme 100 ml.
- Taliansky výrobca Saponificio Varesino
- Špeciálna edícia 70th Anniversary
- Svieža kvetinovo-drevitá vôňa
- Objem 100 ml
Objav podobné ako Saponificio Varesino 70th Anniversary voda po holení 100 ml
St James of London Sea Moss & Salt, parfumovaná voda unisex 50 ml
Parfumovaná voda St James of London Sea Moss & Salt ponúka univerzálnu citrusovo-drevitú vôňu. Svieža kompozícia s morskými motívmi je vhodná pre mužov aj ženy. Produkt je dostupný v praktickom balení s objemom 50 ml.
- Očarujúca svieža citrusovo-drevitá vôňa vhodná pre obe pohlavia
- Kvalitná parfumovaná voda od renomovanej britskej značky
- Elegantné balenie s objemom 50 ml ideálne na cestovanie
- Univerzálna vôňa vhodná na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti
Objav podobné ako St James of London Sea Moss & Salt, parfumovaná voda unisex 50 ml
Marmara Barber No. 2 kolínska voda pánska 250 ml
Marmara Barber No. 2 je pánska kolínska voda s objemom 250 ml. Vyznačuje sa sviežou fougerovou vôňou. Je určená pre každodenné používanie.
- Svieža fougerová vôňa vhodná pre pánov
- Objem 250 ml na dlhodobé používanie
- Značka Marmara s tradíciou v pánskej kozmetike
Objav podobné ako Marmara Barber No. 2 kolínska voda pánska 250 ml
Marmara Barber No. 3 kolínska voda pánska 250 ml
Marmara Barber No. 3 je pánska kolínska voda s objemom 250 ml. Vyznačuje sa sviežou aromatickou vôňou na drevitom základe. Vôňa obsahuje tóny verbeny a jazmínu.
- Svieža aromatická vôňa s drevitým základom.
- Elegantný rozprašovač na jednoduchú aplikáciu.
- Kombinácia tónov verbeny a jazmínu pre harmonický zážitok.
Objav podobné ako Marmara Barber No. 3 kolínska voda pánska 250 ml
Barber Marmara Eau De Cologne No 3 voda po holení 500 ml
Kolínska voda Marmara No 3 ponúka sviežu aromatickú vôňu s drevitým základom. Vôňa je obohatená o tóny verbeny a jazmínu. Ide o vodu po holení v praktickom balení 500 ml.
- Svieža aromatická vôňa s drevitým základom
- Harmonická kombinácia verbeny a jazmínu
- Veľké ekonomické balenie 500 ml
Objav podobné ako Barber Marmara Eau De Cologne No 3 voda po holení 500 ml
Truefitt and Hill Clubman kolínska voda pánska 100 ml
Truefitt and Hill Clubman je pánska kolínska voda so sviežou citrusovo-mätovou vôňou. Jej aroma obsahuje tóny oceánu, čerstvých kvetov a lesa, zakončené pižmovým základom. Vhodná je na každodenné nosenie alebo špeciálne príležitosti.
- Svieža a čistá vôňa s citrusovými a mätovými tónmi
- Hlboký aromatický zážitok s vôňou oceánu, kvetov a lesa
- Dlhšia výdrž vône vďaka pižmovému základu
- Elegantné a luxusné balenie vhodné ako darček
Objav podobné ako Truefitt and Hill Clubman kolínska voda pánska 100 ml
Truefitt and Hill Freshman kolínska voda pánska 100 ml
Kolínska voda Freshman od Truefitt and Hill ponúka sviežu a jemnú vôňu. Kombinuje citrusové tóny citróna a bergamotu s bylinnými notami šalvie, konvalinky a jazmínu. Celý zážitok dopĺňajú akordy vzácnych drevín.
- Svieža a jemná vôňa s citrusovými a bylinnými tónmi
- Kombinácia citróna, bergamotu, šalvie, konvalinky a jazmínu
- Doplnená o vzácne drevinové akordy
- Vhodná pre každodenné nošenie a špeciálne príležitosti
Objav podobné ako Truefitt and Hill Freshman kolínska voda pánska 100 ml
Truefitt and Hill West Indian Limes pánska kolínska voda 100 ml
Pánska kolínska voda Truefitt and Hill West Indian Lines ponúka sviežu citrusovú vôňu s dominantou čerstvej limetky. Vôňa obsahuje jemné tóny verbeny a bergamotu. Produkt je dodávaný v elegantnom sklenenom fľaštičke s objemom 100 ml.
- Svieža a šťavnatá vôňa čerstvej limetky
- Luxusná britská značka s dlhoročnou tradíciou
- Elegantné sklenené balenie vhodné ako darček
- Univerzálna vôňa vhodná na každodenné nosenie
Objav podobné ako Truefitt and Hill West Indian Limes pánska kolínska voda 100 ml
Truefitt and Hill 1805 kolínska voda pánska 100 ml
Kolínska voda 1805 od Truefitt and Hill je pánska toaletná voda so sviežou vôňou. Jej kompozíciu tvorí kombinácia santalového a cédrového dreva s pižmom, bergamotom, mandarínkou a kardamónom. Ide o produkt v objeme 100 ml.
- Svieža a elegantná vôňa vhodná pre pánov
- Kombinácia santalového a cédrového dreva s pižmom
- Príchute bergamotu, mandarínky a kardamónu
- Luxusná značka s tradíciou
Objav podobné ako Truefitt and Hill 1805 kolínska voda pánska 100 ml
Proraso Sandalwood voda po holení 400 ml
Proraso Sandalwood je talianska voda po holení s objemom 400 ml. Vyznačuje sa sviežou a jemnou vôňou santalového dreva. Je určená na ošetrenie pokožky po holení.
- Kvalitný taliansky výrobok.
- Svieža a jemná vôňa santalového dreva.
- Veľké balenie 400 ml pre dlhodobé používanie.
- Vhodná na pokožku po holení.
Objav podobné ako Proraso Sandalwood voda po holení 400 ml
Proraso Azur Lime kolínska voda pánska 100 ml
Proraso Azur Lime je pánska kolínska voda so sviežou vôňou limetiek a pomarančov. Vôňa je obohatená o lístky mäty, čo pridáva na intenzite a príjemnom osviežení. Ide o vhodný produkt pre každodenné použitie.
- Intenzívna svieža vôňa limetiek a pomarančov
- Obohatená o lístky mäty pre príjemné osvieženie
- Vhodná pre každodenné použitie
- Elegantné balenie s objemom 100 ml
Objav podobné ako Proraso Azur Lime kolínska voda pánska 100 ml
Proraso Classic voda po holení 400 ml
Proraso Classic je talianska voda po holení s objemom 400 ml. Vyznačuje sa sviežou a jemnou vôňou eukalyptu. Je určená na použitie po holení.
- Talianska kvalita a tradícia
- Svieža a jemná vôňa eukalyptu
- Veľké balenie 400 ml na dlhodobé používanie
- Vhodná pre každodenné použitie po holení
Objav podobné ako Proraso Classic voda po holení 400 ml
Reuzel voda po holení 1 ml
Vzorka vode po holení od značky Reuzel s objemom 1 ml. Má sviežu vôňu citrusov a santalového dreva. Je určená na použitie po holení.
- Svieža vôňa citrusov a santalového dreva.
- Vzorka 1 ml na vyskúšanie.
- Vhodná na pokožku po holení.
- Od renomovanej značky Reuzel.
Objav podobné ako Reuzel voda po holení 1 ml