Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 1x2 ks
Účinnou látkou je ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs, NSAID). Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín. Viac na adcc.sk
Pozrite sa aj NUROFEN 200 mg liečivá náplasť emp med (vre.PET/LDPE/Al/LDPE) 1x4 ks
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 2 ks
Nurofen 200 mg liečivá náplasť 2 ks Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín.
Pozrite sa aj Flector náplasť (EP) emp med 1x2 ks
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť
Účinnou látkou je ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs, NSAID). Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín. Viac na adcc.sk
Pozrite sa aj Flector náplasť (EP) emp med 1x10 ks
Pozrite sa aj
- Flector náplasť (EP) emp med 1x5 ks
- NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks
- Olfen 140 mg emp med (vre.papier/PE/Al/kopol.etylénmetakryl. kys.) 1x5 ks
- Olfen 140 mg emp med (vre.papier/PE/Al/kopol.etylénmetakryl. kys.) 1x10 ks
- Voltaren 140 mg liečivá náplasť emp med (nápl.pap./Alu/PEX laminát) 1x5 ks
- NUROFEN 400 mg tbl obd 1x24 ks
- NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1x20 ks
- NUROFEN pre deti čapíky 60 mg sup 1x10 ks
- NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol (blis.) 1x30 ks
- NiQuitin CLEAR 21 mg/24 h emp tdm 1x7 ks
- NiQuitin CLEAR 14 mg/24 h emp tdm 1x7 ks
- CIGELSKA PRIRODNA LIECIVA VODA 0,33
- Nicorette Freshfruit Gum 2 mg gum med 1x30 ks
- Nicorette Freshfruit Gum 4 mg gum med 1x30 ks
- DEHINEL 230 mg/20 mg pre mačky tbl flm 1x2 ks
- TIGER NÁPLASŤ emp der 1x6 ks
- TIGER NÁPLASŤ emp der 1x4 ks
- Nicorette invisipatch 25 mg/16 h transder. náplasť emp tdm (vre.koextr.cykloolef.kopolymér) 1x7 ks
- Nicorette invisipatch 10 mg/16 h transder. náplasť emp tdm (vre.koextr.cykloolef.kopolymér) 1x7 ks
- Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transder. náplasť emp tdm (vre.koextr.cykloolef.kopolymér) 1x7 ks
NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 4 kusy
Nurofen 200 mg liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti u dospelých alebo dospievajúcich od 16 rokov.
Objav podobné ako NUROFEN 200 mg liečivá náplasť 4 kusy
Nurofen 200 mg liečivá náplasť emp.med. 4 x 200 mg
Indikácie: Účinnou látkou je ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs, NSAID). Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok; u pacientov, u ktorých sa v minulosti objavila hypersenzitívna reakcia (napr. astma, bronchospazmus, rinitída, angioedém alebo urtikária) po užití ibuprofénu, kyseliny acetylsalicylovej alebo iných nesteroidných protizápalových liekov (NSAID); aplikácia na poškodenú pokožku; tretí trimester tehotenstva; použitie na oči, pery alebo mukózne membrány. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: Dospelí a dospievajúci od 16 rokov: Jedna liečivá náplasť sa rovná jednej dávke. Maximálna dávka v priebehu 24 hodín je 1 liečivá náplasť. Liečivá náplasť má byť používaná po čo najkratšiu dobu potrebnú k potlačeniu symptómu ochorenia. Dĺžka trvania liečby nemá prekročiť 5 dní. Liečebný prínos pri používaní dlhšom než 5 dní nebol stanovený. V prípade, že sa stav v priebehu liečby nezlepšuje alebo sa dokonca zhoršuje, má pacient vyhľadať zdravotníckeho pracovníka. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen 200 mg liečivá náplasť emp.med. 4 x 200 mg
NUROFEN 200mg liečivá náplasť 4 ks
Nurofen 200mg liečivá náplasť 4 ks Liečivá náplasť sa používa na krátkodobú lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnych natiahnutiach svalu alebo vyvrtnutiach pri benígnych (menej závažných) poraneniach v blízkosti kĺbu horných alebo dolných končatín.
Objav podobné ako NUROFEN 200mg liečivá náplasť 4 ks
Voltaren 140 mg liečivá náplasť 5 ks
Obsah Voltaren náplasť 5ks liečivých náplastí Charakteristika Voltaren náplasť Liečivá náplasť Voltaren účinne uľavuje od bolesti. Táto tenká, samostatne balená liečivá náplasť je určená na úľavu od akútnej bolesti, priamo v mieste aplikácie. Kedy sa používa Liek Voltaren 140 mg liečivá náplasť sa používa na lokálnu symptomatickú a krátkodobú liečbu bolesti pri akútnych poraneniach ako je podvrtnutie, pohmoždenie a podliatiny na horných a dolných končatinách a tupé poranenia, napr. športové úrazy u dospievajúcich od 16 rokov a dospelých. Ako pôsobí Voltaren 140 mg liečivá náplasť je liek, ktorý prináša úľavu od bolesti. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). Z náplasti sa účinná látka (diklofenak) postupne uvoľňuje a preniká do miesta vzniku bolesti po dobu až 12 hodín. To znamená, že náplasť stačí aplikovať len raz ráno a raz večer, aby sa dosiahla úľava od bolesti. Lieková forma náplasti tiež znamená, že prípravok pevne drží a je len 1 mm tenký. Ako sa používa Vždy používajte tento liek presne v súlade s príbalovou informáciou alebo podľa pokynov svojho lekára alebo lekárnika. Ak si nie ste istý(á), poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Odporučené použitie liečivej náplasti je 2-krát denne. Aplikujte liečivú náplasť na postihnutú oblasť dvakrát denne, ráno a večer. Maximálna denná dávka sú 2 liečivé náplasti denne aj v prípade, že je potreba liečiť viac ako jednu postihnutú oblasť. Preto možno liečiť len jednu postihnutú oblasť v jednom časovom období. Voltaren 140 mg liečivá náplasť sa nesmie používať u detí a dospievajúcich do 16 rokov. U dospievajúcich vo veku 16 rokov a starších, ak si užívanie tohto lieku vyžaduje viac ako 7 dní na úľavu od bolesti, alebo ak sa príznaky u vášho dieťaťa zhoršia, odporúča sa poradiť s lekárom. Návod na použitie: 1. Odtrhnite vrecúško na vyznačenom perforovanom mieste a vyberte náplasť. Aplikácia náplasti: 2. Odstráňte jeden z dvoch ochranných filmov. 3. Náplasť aplikujte na oblasť, ktorú chcete liečiť, a odstráňte zostávajúci ochranný film. 4. Náplasť jemne uhlaďte dlaňou, aby ste dosiahli úplné priľnutie náplasti na kožu. Odstránenie náplasti: 5. Náplasť navlhčite vodou, odlúpnite okraj náplasti a jemným pohybom odstráňte celú náplasť z kože. 6. Na odstránenie zvyškov náplaste umyte liečenú oblasť vodou a jemne krúživými pohybmi prstov trite kožu. V prípade potreby je možné náplasť pripevniť neokluzívnou bandážou. Liečivá náplasť sa smie používať iba na zdravú a neporušenú kožu. Nepoužívajte súčasne s nepriedušným okluzívnym obväzom. Nepoužívajte počas sprchovania alebo kúpania. Náplasť nestrihajte. Upozornenie Nepoužívajte Voltaren 140 mg liečivú náplasť: ak ste alergický(á) na diklofenak alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku; ak ste alergický(á) na iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID napríklad kyselina acetylsalicylová alebo ibuprofén); ak ste niekedy v minulosti mali astmatický záchvat, akútnu rinitídu alebo opuch a podráždenie v nose vyvolané užitím kyseliny acetylsalicylovej alebo iných nesteroidných protizápalových liečiv; ak trpíte aktívnym vredom žalúdka alebo čreva; ak ste v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Voltaren 140 mg liečivá náplasť sa nemá používať na poškodenú kožu (napr. kožné odreniny, rezné rany, popáleniny), infikovanú kožu alebo kožu postihnutú exsudatívnou dermatitídou alebo ekzémom. Predtým, ako začnete používať Voltaren 140 mg liečivú náplasť, obráťte sa na svojho lekára. ak ste spozorovali kožnú vyrážku. Ak sa na koži objaví vyrážka, okamžite odstráňte náplasť a ukončite liečbu. ak trpíte ochorením obličiek, srdca alebo pečene, ak máte alebo ste v minulosti mali žalúdočné či črevné vredyalebo zápal čreva alebo máte sklon ku krvácaniu. Pokiaľ sa vás niečo z vyššie uvedeného týka, opýtajte sa svojho lekára alebo lekárnika pred použitím lieku Voltaren 140 mg liečivá náplasť. Nežiaduce účinky sa dajú obmedziť používaním najnižšej možnej dávky počas čo najkratšej doby potrebnej na úľavu od príznakov. Vyskúšajte aj ostatné produkty Voltaren Viac na adcc.sk
Objav podobné ako Voltaren 140 mg liečivá náplasť 5 ks
Voltaren 1x denne 140 mg liečivá náplasť 5 ks
Liek (liečivá náplasť) obsahuje diklofenak, ktorý patrí do skupiny látok známych ako nesterodné protizápalové lieky (NSAID). Zmierňuje bolesť a opuch spojený so zápalom v mieste podania. Používa sa u dospievajúcich od 16 rokov a dospelých na krátkodobú liečbu bolesti (maximálne 7 dní) v prípade akútnych pomliaždenín, výronov alebo podliatin na končatinách po tupom zranení.
Objav podobné ako Voltaren 1x denne 140 mg liečivá náplasť 5 ks
VOLTAREN 1x denne 140 mg liečivá náplasť 5 ks
Liečivá náplasť, ktorá zmierňuje bolesť a opuch spojený so zápalom v mieste podania.
Objav podobné ako VOLTAREN 1x denne 140 mg liečivá náplasť 5 ks
NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 200 mg 24 tabliet Úľava od bežných bolestí.
Objav podobné ako NUROFEN 200 mg 24 tabliet
NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 200 mg sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, zmierňuje zápaly a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch.
Objav podobné ako NUROFEN 200 mg 24 tabliet
Nurofen 200 mg proti bolesti 24 tbl
Obsah Nurofen Nurofen 200 mg proti bolesti 24 tbl Charakteristika Nurofen Zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia. Nurofen 200 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Liečivom lieku Nurofen 200 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí ako sú bolesti hlavy, bolesti chrbtice, zubov, menštruačnej bolesti, bolesti svalov a kĺbov, pri nachladení a príznakoch chrípky. Nurofen 200 mg tiež zmierňuje zápaly a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch. Liek je určený pre dospelých a deti nad 12 rokov. Dávkovanie Nurofen Dospelí a deti nad 12 rokov: 1tbl podľa potreby, maximálne však 6 tabliet denne. Interval medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Na vnútorné použitie. Ak pretrvávajú ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom. Príbalový leták Nurofen
Objav podobné ako Nurofen 200 mg proti bolesti 24 tbl
FLECTOR EP liečivá náplasť 2 ks
Na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín.
Objav podobné ako FLECTOR EP liečivá náplasť 2 ks
FLECTOR EP liečivá náplasť 5 ks
Flector ep na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín.
Objav podobné ako FLECTOR EP liečivá náplasť 5 ks
NUROFEN STOPGRIP 200 mg 24 tbl
Obsah NUROFEN STOPGRIP NUROFEN STOPGRIP 200 mg 24 tbl Charakteristika NUROFEN STOPGRIP Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedrín, ktorý znižuje opuch slizníc horných ciest dýchacích. Liek sa užíva pri krátkodobej liečbe príznakov akútnych infekčných ochorení horných ciest dýchacích ako je nádcha, bolesti hrdla, bolesť hlavy a celého tela, akútny zápal nosohltanu, akútny zápal Eustachovej trubice (pocit zaľahnutého ucha). Dávkovanie NUROFEN STOPGRIP Dospelí a dospievajúci starší ako 12 rokov Počiatočná dávka sú 2 tablety. Potom sa užíva 1-2 tablety. Minimálny časový odstup medzi jednotlivými dávkami sú 4 hodiny. Maximálna denná dávka je 6 tabliet. Obvyklá dĺžka liečby je 3-5 dní. Spôsob použitia NUROFEN STOPGRIP Tablety sa prehĺtajú celé a zapíjajú sa tekutinou. Ak sa počas liečby objavia tráviace problémy, odporúča sa užívať liek počas jedla. Upozornenie: Liek je kontraindikovaný počas tehotenstva a dojčenia. Liek nie je vhodný pre deti mladšie ako 12 rokov. Liek nesmú užívať pacienti s ťažkou hypertenziou, pacienti užívajúci iné sympatomimetiká (napr. dekongestíva). Liek nesmie byť podaný pacientom užívajúcim inhibítory MAO, ani 14 dní po podaní poslednej dávky týchto liečiv. Liek má zanedbateľný vplyv na schopnosť viesť vozidlá alebo obsluhovať stroje (u citlivých jedincov sa však môže vyskytnúť závrat). Športovci: liek môže spôsobiť pozitívny výsledok v antidopingových testoch. Nepiť alkohol. Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4). Príbalový leták NUROFEN STOPGRIP
Objav podobné ako NUROFEN STOPGRIP 200 mg 24 tbl
VOLTAREN liečivá náplasť 1x denne na bolesť chrbta, svalov a kĺbov 5 ks
Voltaren liečivá náplasť 1x denne na bolesť chrbta, svalov a kĺbov 5 ks Tenká, komfortná liečivá náplasť pre úľavu od akútnej bolesti, svalov a kĺbov priamo v mieste aplikácie.
Objav podobné ako VOLTAREN liečivá náplasť 1x denne na bolesť chrbta, svalov a kĺbov 5 ks
FLECTOR EP Liečivá náplasť 10 kusov
Na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín.
Objav podobné ako FLECTOR EP Liečivá náplasť 10 kusov
NUROFEN pre deti čapíky 60 mg 10 ks
Nurofen pre deti čapíky 60 mg 10 ks Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia odpoveď tela na bolesť, opuchy a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti čapíky 60 mg 10 ks
NUROFEN pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks
Nurofen pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks Nurofen pre deti čapíky obsahuje 125 mg ibuprofénu. Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové antiflogistiká. Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti čapíky 125 mg, 1 x 10 ks
LANSINOH NaturalWaveTM cumeľ L 1x2 ks
Lansinoh NaturalWave TM cumeľ, s rýchlym prietokom, podporuje sanie dieťaťa prostredníctvom peristaltického pohybu jazyka, pomáha zachovávať naučený spôsob sania dojčeného dieťaťa a umožňuje jednoduchý prechod medzi dojčením a dokrmovaním. Špeciálny NaturalWaveTM cumlík s rýchlym prietokom (FF) s klinickou štúdiou je mäkký a flexibilný s rýchlym a jednoduchým spôsobom dokrmovania je vyrobený zo 100% silikónu. Vrchol cumlíka reguluje tok mlieka. Hrúbka steny je variabilná a flexibilná s výstužou proti prepadnutiu. Povrchová úprava širokej podstavy plynulo prechádza k vrcholu cumlíka. Systém AVS TM redukuje množstvo prehĺtaného vzduchu čím znižuje možnosť koliky. Kompatibilný na Lansinoh dojčenské fľaše so širokým hrdlom. Viac na adc.sk
Objav podobné ako LANSINOH NaturalWaveTM cumeľ L 1x2 ks
Baby Top Test tehotenský - tyčinka 1x2 ks
Charakteristika: Baby Top Test® jednokrokový tehotenský test na určenie včasnej gravidity. Balenie obsahuje 2 prúžky. Citlivosť testu je 10 mIU/ml čo zaručuje vysokú presnosť a spoľahlivosť. Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Jednorazová testovacia tyčinka sa používa priamo v prúde moču, kde výsledok je viditeľný do 1 minúty. Test je konštruovaný k hygienickému použitiu a je schopný diagnostikovať tehotenstvo z moču kedykoľvek v priebehu 24 hodín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Baby Top Test tehotenský - tyčinka 1x2 ks
CUTIFLEX Med Náplasti do vody 4 veľkosti 20 ks
Náplasti na použitie pri plávaní, do mora, sprchy či vane.
Objav podobné ako CUTIFLEX Med Náplasti do vody 4 veľkosti 20 ks
FORTE Med Náplasti pevné vodeodolné 5 veľkostí 40 ks
Pevná náplasť zaručuje vysokú úroveň ochrany pred vonkajšími látkami pri vysokej fyzickej záťaži, športe a pod.
Objav podobné ako FORTE Med Náplasti pevné vodeodolné 5 veľkostí 40 ks
Quies AQUAPLUG Chrániče sluchu do vody 1x2 ks
Quies chrániče sluchu do vody. Špeciálne ušné chrániče zabraňujú vniknutiu vody do uší pri sprchovaní alebo rôznych vodných športoch ako napr. plávanie. (Možné použiť v bazéne, v mori,..). Sú vyrobené z pružného a mäkkého silikónu. Neznižujú okolitý hluk. Aplikácia chráničov je jednoduchá a ľahko sa prispôsobia rôznym veľkostiam zvukovodov. Majú 3 prstence - pre najlepšiu ochranu a vynikajúcu oporu. Viac na adc.sk
Objav podobné ako Quies AQUAPLUG Chrániče sluchu do vody 1x2 ks
NUROFEN 400 mg 48 tabliet
Tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN 400 mg 48 tabliet
Baby Top Test tehotenský kazetový jednokrokový (1+1 zadarmo), 1x2 ks
Charakteristika: Baby Top Test® jednokrokový kazetový tehotenský test na určenie včasnej gravidity. Balenie obsahuje 2 prúžky. Citlivosť testu je 10 mIU/ml čo zaručuje vysokú presnosť a spoľahlivosť. Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Odoberte moč do suchej a čistej nádoby. Testovaciu kazetu položte na rovnú podložku. Priloženú pipetu naplňte vzorkou moču, aplikujte 4 kvapky do okrúhleho otvoru testovacej kazety a čakajte na výsledok, ktorý sa zobrazí v priebehu 3 min. v závislosti na koncentrácii hCG v moči sa môže objaviť už za 40 sekúnd. Pri teste a jeho vyhodnotení sa riaďte podľa priloženého návodu na použitie. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Baby Top Test tehotenský kazetový jednokrokový (1+1 zadarmo), 1x2 ks
Rodial Snake Jelly Eye Patches hydrogélová maska na očné okolie 1x2 ks
Rodial Snake Jelly Eye Patches, 1x2 ks, Masky na oči pre ženy, Očné okolie je veľmi citlivá oblasť, jeho koža je mimoriadne tenká a krehká, takže je aj náchylnejšie na prejavy únavy a starnutia. Vyžaduje preto špeciálnu starostlivosť so zložením a konzistenciou navrhnutými presne pre jeho potreby. Maska na oči Rodial Snake Jelly Eye Patches skvele doplní váš obľúbený krém, kedykoľvek budete mať pocit, že bežná starostlivosť očnému okoliu nestačí. Maska zlepší kvalitu pleti okolo očí a navráti jej vitalitu a svieži, odpočinutý vzhľad. Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a pružnosť zvyšuje elasticitu pleti rozjasňuje očné okolie vyhladzuje linky a redukuje jemné vrásky Použitie: Nechajte pôsobiť v čase, ktorý je uvedený na obale.
Objav podobné ako Rodial Snake Jelly Eye Patches hydrogélová maska na očné okolie 1x2 ks
Zelletten 5x4 cm tampon z buničiny, rolky (á 500 tampónov) 1x2 ks
Zelletten 5x4 cm tampon z buničiny, rolky (á 500 tampónov) 1x2 ks
Objav podobné ako Zelletten 5x4 cm tampon z buničiny, rolky (á 500 tampónov) 1x2 ks
NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Nurofen Rapid 400 mg 30 kapsúl Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zápalu a horúčky.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Liečivom je ibuprofén. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Liek je určený dospelým a dospievajúcim od 12 rokov.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 30 kapsúl
Avent flaša Natural Response priehľadná cumlík s ventilom AirFree 125 ml 1x2 ks
Fľaša Natural Response podporuje rytmus pitia dieťaťa, rovnako ako prsník. - 125 ml, 0m+ 2 ks - Nový cumlík pre dojčenské fľaše Natural Response umožňuje dieťaťu sať, prehĺtať a dýchať, ako pri pití z prsníka. - Jednoduchá kombinácia dojčenia a kŕmenia z fľaše. - Antikolikový ventil . - Dizajn v tvare prsníka bez kvapkania. Podporuje prirodzený rytmus pitia dieťaťa Cumlík Natural Response uvoľňuje mlieko len vtedy, keď dieťa aktívne pije. To umožňuje dieťaťu piť, prehĺtať a dýchať v prirodzenom rytme, ako na prsníku. Vďaka tomu môžete ľahko kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Jednoduchá kombinácia dojčenia a kŕmenia z fľaše - Prirodzené prisatie vďaka cumlíku v tvare prsníka - Cumlík uvoľňuje mlieko, keď dieťa aktívne pije Ďalšie výhody - Vyberte si cumlík so správnym prietokom pre vaše dieťa - Dizajn cumlíka zabraňuje kvapkaniu, vylievaniu a plytvaniu mlieka - Kompatibilný s radom výrobkov Philips Avent - Ľahko uchopiteľné pre malé ruky - Jednoduché používanie, čistenie a rýchle zloženie - Cumlíky a fľaše Natural Response neobsahujú BPA - Buďte trpezliví a nechajte dieťa, aby si zvyklo - Vzduch nepreniká do bruška dieťaťa vďaka ventilu - Navrhnuté na zníženie rizika koliky a nepohodlia Cumlík Natural Response Cumlík Natural Response funguje v harmónii s prirodzeným rytmom kŕmenia dieťaťa, takže môžete ľahko kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Cumlík má jedinečný otvor, ktorý uvoľňuje mlieko len vtedy, keď dieťa aktívne pije. Takže, keď si dieťa urobí prestávku na prehltnutie a nadýchnutie, pozastaví sa aj tok mlieka. Prirodzené prisatie Široký, mäkký a pružný cumlík je navrhnutý tak, aby napodobnil tvar a pocit z prsníka a pomohol dieťaťu pohodlne sa prisať a kŕmiť. Antikolikový ventil Antikolikový ventil je navrhnutý tak, aby počas kŕmenia udržiaval vzduch mimo bruška vášho bábätka, a tým pomáhal zmierniť koliku a nepohodlie. Cumlík bez kvapkania Otvor na cumlíku je určený na uvoľnenie mlieka len pri kŕmení dieťaťa. Takto môžete zabrániť rozliatiu mlieka, či už doma, alebo na cestách. Ľahko sa používa a čistí Široké hrdlo fľaše zabezpečuje jednoduché plnenie a umývanie. Fľaša má len pár dielov, takže sa dá rýchlo a ľahko zložiť. Jednoduché držanie Ergonomická fľaša sa ľahko uchopí v akomkoľvek uhle a poskytuje maximálne pohodlie počas kŕmenia. Jednoduchá na držanie pre vás aj malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný so širokou škálou výrobkov Skombinujte našu odsávačku mlieka, fľaše a hrnčeky a vytvorte si výrobok podľa svojich aktuálnych potrieb. Bez obsahu BPA Fľaše Philips Avent Natural sú vyrobené vyrobené z materiálu bez obsahu BPA. Nájdite správny prietok cumlíka Každé dieťa sa kŕmi inak a vyvíja sa vlastným spôsobom. vlastným tempom. Navrhli sme rôzne rýchlosti prietoku, aby ste mohli nájsť ten správny pre vaše dieťa a mohli ste si fľašu tak prispôsobiť. Všetky Cumlíky Natural Response sú vyrobené vyrobené z mäkkého silikónu.
Objav podobné ako Avent flaša Natural Response priehľadná cumlík s ventilom AirFree 125 ml 1x2 ks
Avent flaša Natural Response priehľadná cumlík s ventilom AirFree 125 ml 1x2 ks
Fľaša Natural Response podporuje rytmus pitia dieťaťa, rovnako ako prsník. - 260 ml, 1m+ 2 ks - Nový cumlík pre dojčenské fľaše Natural Response umožňuje dieťaťu sať, prehĺtať a dýchať, ako pri pití z prsníka. - Jednoduchá kombinácia dojčenia a kŕmenia z fľaše. - Antikolikový ventil . - Dizajn v tvare prsníka bez kvapkania. Podporuje prirodzený rytmus pitia dieťaťa Cumlík Natural Response uvoľňuje mlieko len vtedy, keď dieťa aktívne pije. To umožňuje dieťaťu piť, prehĺtať a dýchať v prirodzenom rytme, ako na prsníku. Vďaka tomu môžete ľahko kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Jednoduchá kombinácia dojčenia a kŕmenia z fľaše - Prirodzené prisatie vďaka cumlíku v tvare prsníka - Cumlík uvoľňuje mlieko, keď dieťa aktívne pije Ďalšie výhody - Vyberte si cumlík so správnym prietokom pre vaše dieťa - Dizajn cumlíka zabraňuje kvapkaniu, vylievaniu a plytvaniu mlieka - Kompatibilný s radom výrobkov Philips Avent - Ľahko uchopiteľné pre malé ruky - Jednoduché používanie, čistenie a rýchle zloženie - Cumlíky a fľaše Natural Response neobsahujú BPA - Buďte trpezliví a nechajte dieťa, aby si zvyklo - Vzduch nepreniká do bruška dieťaťa vďaka ventilu - Navrhnuté na zníženie rizika koliky a nepohodlia Cumlík Natural Response Cumlík Natural Response funguje v harmónii s prirodzeným rytmom kŕmenia dieťaťa, takže môžete ľahko kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Cumlík má jedinečný otvor, ktorý uvoľňuje mlieko len vtedy, keď dieťa aktívne pije. Takže, keď si dieťa urobí prestávku na prehltnutie a nadýchnutie, pozastaví sa aj tok mlieka. Prirodzené prisatie Široký, mäkký a pružný cumlík je navrhnutý tak, aby napodobnil tvar a pocit z prsníka a pomohol dieťaťu pohodlne sa prisať a kŕmiť. Antikolikový ventil Antikolikový ventil je navrhnutý tak, aby počas kŕmenia udržiaval vzduch mimo bruška vášho bábätka, a tým pomáhal zmierniť koliku a nepohodlie. Cumlík bez kvapkania Otvor na cumlíku je určený na uvoľnenie mlieka len pri kŕmení dieťaťa. Takto môžete zabrániť rozliatiu mlieka, či už doma, alebo na cestách. Ľahko sa používa a čistí Široké hrdlo fľaše zabezpečuje jednoduché plnenie a umývanie. Fľaša má len pár dielov, takže sa dá rýchlo a ľahko zložiť. Jednoduché držanie Ergonomická fľaša sa ľahko uchopí v akomkoľvek uhle a poskytuje maximálne pohodlie počas kŕmenia. Jednoduchá na držanie pre vás aj malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný so širokou škálou výrobkov Skombinujte našu odsávačku mlieka, fľaše a hrnčeky a vytvorte si výrobok podľa svojich aktuálnych potrieb. Bez obsahu BPA Fľaše Philips Avent Natural sú vyrobené vyrobené z materiálu bez obsahu BPA. Nájdite správny prietok cumlíka Každé dieťa sa kŕmi inak a vyvíja sa vlastným spôsobom. vlastným tempom. Navrhli sme rôzne rýchlosti prietoku, aby ste mohli nájsť ten správny pre vaše dieťa a mohli ste si fľašu tak prispôsobiť. Všetky Cumlíky Natural Response sú vyrobené vyrobené z mäkkého silikónu.
Objav podobné ako Avent flaša Natural Response priehľadná cumlík s ventilom AirFree 125 ml 1x2 ks
Nurofen Rapid 400 mg Capsules cps.mol.30 x 400 mg
Indikácie: Nurofen &rapid 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Oproti klasickým tabletám Nurofen 400 má rýchlejší nástup účinku. Liečivom lieku Nurofen Rapid 400 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Kontraindikácie: Neužívajte Nurofen Rapid 400 mg Capsules: ak ste alergický/á (hypersenzitívny/a) na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok lieku; aleboak ste mali v minulosti bronchospazmus (stav prejavujúci sa dušnosťou), astmu, nádchu alebo žihľavku spojenú s podaním kyseliny acetylsalicylovej alebo iného lieku proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte alebo ste v minulosti mali žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo krvácanie do tráviacej sústavy; alebo ak ste v minulosti krvácali do tráviacej sústavy po liečbe akýmikoľvek liekom proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte závažné ochorenie pečene, obličiek alebo srdca; ak ste v posledných 3 mesiacoch tehotenstva; ak máte menej ako 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: V prvom a druhom trimestri tehotenstva a počas dojčenia sa liek môže užívať iba na odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť, sa musia o možnosti užívania lieku poradiť s lekárom. Liek sa nesmie užívať v treťom trimestri tehotenstva. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: počiatočná dávka 1 kapsula, ďalej sa užíva 1 kapsula podľa potreby, najviac však 3 kapsuly denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Kapsuly prehĺtajte celé, nerozhryzené a zapite ich malým množstvom vody alebo nealkoholickým nápojom. Ak sa počas liečby objavia zažívacie problémy, liek užívajte počas jedla. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen Rapid 400 mg Capsules cps.mol.30 x 400 mg
FAZZINI BARLA GR306 Podpazušná Hliníková stredná, výškovo nastaviteľná na 114-134 cm, 1x2 ks
Obsah FAZZINI BARLA GR306: FAZZINI BARLA GR306 Podpazušná Hliníková stredná, výškovo nastaviteľná na 114-134 cm, 2 ks Charakteristika FAZZINI BARLA GR306: Podpazušné hliníkové (duralové) barly na podopretie - veľkosť M, nastaviteľná výška na 114 - 134 cm. Príbalový leták FAZZINI BARLA GR306
Objav podobné ako FAZZINI BARLA GR306 Podpazušná Hliníková stredná, výškovo nastaviteľná na 114-134 cm, 1x2 ks
NUROFEN proti bolesti 400 mg 48 tabliet
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv (NSAID). Tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Používa sa u detí od 12 rokov a dospelých na: tlmenie miernych až stredne silných bolestí (napr. bolesti hlavy vrátane migrény, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, bolesti svalov a kĺbov, bolesti pri operácii a pri nachladení a príznakoch chrípky); zmiernenie zápalu, zníženie teploty pri horúčkovitých stavoch. Viac na adc.sk
Objav podobné ako NUROFEN proti bolesti 400 mg 48 tabliet
Nurofen 400 mg proti bolesti 24 tbl
Obsah Nurofen Nurofen 400 mg proti bolesti 24 tbl Charakteristika Nurofen Zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napr. choroby z prechladnutia. Nurofen 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Liečivom lieku Nurofen 400 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí ako sú bolesti hlavy, bolesti chrbtice, zubov, menštruačnej bolesti, bolesti svalov a kĺbov, pri nachladení a príznakoch chrípky. Nurofen 400 mg tiež zmierňuje zápaly a znižuje teplotu pri horúčkovitých stavoch. Liek je určený pre dospelých a deti nad 12 rokov. Dávkovanie Nurofen Dospelí a deti nad 12 rokov: 1tbl podľa potreby, maximálne však 6 tabliet denne. Interval medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Na vnútorné použitie. Ak pretrvávajú ťažkosti, poraďte sa so svojím lekárom. Príbalový leták Nurofen
Objav podobné ako Nurofen 400 mg proti bolesti 24 tbl
NUROFEN Rapid 400 mg 20 mäkkých kapsúl
Rýchla a účinna úľava od bolesti a zápalu. Potláča horúčku pri chrípke a zápaloch horných dýchacích ciest.
Objav podobné ako NUROFEN Rapid 400 mg 20 mäkkých kapsúl
NUROFEN pre deti 125 mg 10 čapíkov
Používa sa na symptomatickú liečbu horúčky a miernych až stredne silných bolestí.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti 125 mg 10 čapíkov
NUROFEN pre deti 60 mg 10 čapíkov
Liek je určený na symptomatickú liečbu horúčky a miernej až stredne silnej bolesti.
Objav podobné ako NUROFEN pre deti 60 mg 10 čapíkov
Nurofen pre deti čapíky 60 mg sup.10 x 60 mg
Nurofen čapíky pre deti Obsah: 10 čapíkov Charakteristika: Používa sa na zmiernenie miernych až stredne silných bolestí, ako sú bolesti hlavy, bolesti zubov, bolesti uší, bolesti v hrdle, bolesti pri prerezávaní zubov, pooperačné bolesti a bolesti pri zraneniach mäkkých tkanív; - pri horúčkach, vrátane horúčkovitého stavu po očkovaní; - pri bolestiach a horúčkach sprevádzajúcich prechladenie a chrípku. Prípravok je určený deťom od 3 mesiacov. Zloženie: Ibuprofenum 60mg/tbl Dávkovanie: 6-8kg 1 čapík 3x počas 24hod 8-12,5kg 1 čapík 3x denne počas 24hod Príbalový leták Nurofen 60mg proti bolesti
Objav podobné ako Nurofen pre deti čapíky 60 mg sup.10 x 60 mg
Nurofen pre deti čapíky 125 mg sup.10 x 125 mg
Obsah NUROFEN pre deti NUROFEN pre deti 125 mg na bolesť a teplotu 10 čapíkov Charakteristika NUROFEN pre deti Ibuprofén patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu. Používa sa na symptomatickú liečbu: horúčky miernych až stredne silných bolestí. Liek sa odporúča používať, keď nie je možné perorálne podávanie (ústami), napríklad pri vracaní. Príbalový leták NUROFEN pre deti
Objav podobné ako Nurofen pre deti čapíky 125 mg sup.10 x 125 mg
NICORETTE Invisipatch 10 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Nicorette Invisipatch 10 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks Používa sa na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení (nikotíne) a na zmiernenie abstinenčných príznakov nikotínu, čím pomáha odhodlaným fajčiarom prestať fajčiť. Náplasť nie je určená pre nefajčiarov. Náplasť obsahuje nikotín a pomáha s ukončením fajčenia.
Objav podobné ako NICORETTE Invisipatch 10 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
NICORETTE invisipatch 15 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Nicorette invisipatch 15 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks Používa sa na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení (nikotíne) a na zmiernenie abstinenčných príznakov nikotínu, čím pomáha odhodlaným fajčiarom prestať fajčiť. Náplasť nie je určená pre nefajčiarov. Náplasť obsahuje nikotín a pomáha s ukončením fajčenia.
Objav podobné ako NICORETTE invisipatch 15 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
NICORETTE invisipatch 25 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Nicorette invisipatch 25 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks Používa sa na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení (nikotíne) a na zmiernenie abstinenčných príznakov nikotínu, čím pomáha odhodlaným fajčiarom prestať fajčiť. Náplasť nie je určená pre nefajčiarov. Náplasť obsahuje nikotín a pomáha s ukončením fajčenia.
Objav podobné ako NICORETTE invisipatch 25 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
NICORETTE Invisipatch 10 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení a na zmiernenie abstinenčných príznakov.
Objav podobné ako NICORETTE Invisipatch 10 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
NICORETTE Invisipatch 25 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení a na zmiernenie abstinenčných príznakov.
Objav podobné ako NICORETTE Invisipatch 25 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Nicorette invisipatch sa používa na liečbu závislosti od tabaku, na zmiernenie túžby po fajčení (nikotíne) a nikotínových abstinenčných príznakov.
Objav podobné ako NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h transdermálna náplasť 7 ks
Nurofen Junior s pomarančovou príchuťou 100 mg cps.mdl.12 x 100 mg
NUROFEN Junior Obsah: 12 cps Charakteristika: Liečivo (zaisťuje účinok lieku) je ibuprofen, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky proti bolesti. Liek sa používa u detí vo veku od 7 do 12 rokov s telesnou hmotnosťou 20 - 40 kg: na úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť v hrdle, bolesť zubov, bolesť uší, bolesť hlavy, bolesť pri drobných poraneniach alebo podvrtnutiach, a na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. na zníženie vysokej teploty (horúčky). Príbalový leták NUROFEN Junior
Objav podobné ako Nurofen Junior s pomarančovou príchuťou 100 mg cps.mdl.12 x 100 mg
Nurofen pre deti čapíky 125 mg 10 čapíkov
Indikácie: Nurofen pre deti čapíky obsahuje 125 mg ibuprofénu. Ibuprofén patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob akým organizmus reaguje na bolesť, opuchy a vysokú telesnú teplotu. Nurofen pre deti čapíky 125 mg sa používa ako symptomatická liečba horúčky, miernych až stredne silných bolestí. Kontraindikácie: Nurofen pre deti čapíky 125 mg nepoužívajte, keď: ste alergický (precitlivený) na liečivo ibuprofén alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku NUROFEN pre deti čapíky 125 mg alebo ste po užití kyseliny acetylsalicylovej alebo na iných podobných analgetík (NSAID) u seba pozorovali dýchavičnosť, astmu, rinitídu (alergickú nádchu) alebo žihľavku trpíte alebo ste trpeli krvácaním do zažívacieho traktu alebo perforáciou v súvislosti s užívaním tohto lieku v súčasnosti trpíte alebo ste niekedy trpeli žalúdočnými vredmi alebo krvácaním do žalúdka trpíte ťažkým zlyhaním pečene, ľadvín alebo srdca ste v poslednom trimestri gravidity deti majú menšiu telesnú hmotnosť ako 12,5 kg (sú približne vo veku 2 rokov) Tehotenstvo a dojčenie: Pokiaľ ste v treťom trimestri gravidity, liek neužívajte. Vyvarujte sa ho v prvých šiestich mesiacoch tehotenstva, pokiaľ Váš lekár neurčí inak. Liek môžete užívať počas dojčenia, pokiaľ ho budete užívať v odporúčaných dávkach a najkratší možný čas. Dávkovanie: Maximálna celková denná dávka ibuprofenu predstavuje 20 – 30 mg na kilogram telesnej hmotnosti, rozdelených do 3 až 4 čiastkových dávok. Pre použitie lieku Nurofen pre deti čapíky 125 mg pre deti platí nasledovné dávkovanie: Telesná hmotnosť dieťaťa 12,5 až 17 kg (približne 2 až 4 roky): 1 čapík podľa potreby každých 6 – 8 hodín, počas 24-hodinového cyklu maximálne 3 čapíky Telesná hmotnosť dieťaťa 17 až 20,5 kg (približne 4 až 6 rokov): 1 čapík podľa potreby každých 6 hodín, počas 24-hodinového cyklu maximálne 4 čapíky Čapíky sú určené na aplikáciu do konečníka, pričom najprv sa zavedie špička čapíka. Pred zavedením niekedy pomôže, keď čapík zahrejete v dlaniach.
Objav podobné ako Nurofen pre deti čapíky 125 mg 10 čapíkov
Melitta Original 1x2 40 ks kávové filtre
Filtre Melitta Original sú vyrobené z jedinečného papiera Aromapor®. Vďaka obzvlášť jemnej štruktúre filtrov prejdú do kávy iba látky nesúce arómu a skvelú chuť. Čistota, pevnosť a filtračná schopnosť najvyššej kvality. Veľkosť 1x2. 40 kusov v balení. Vhodné pre prekvapkávače všetkých značiek.
Objav podobné ako Melitta Original 1x2 40 ks kávové filtre
Nurofen pre deti Active tbl.oro.12 x 100 mg
NUROFEN pre deti Active Obsah: 12 tabliet Charakteristika: Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprofén tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje horúčku. Liek sa používa: na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako sú bolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbtice, pri bolestiach a horúčke spojených s prechladnutím a chrípkou, pri bolestiach uší, bolestiach hrdla a bolestiach pri úrazoch mäkkých tkanív ako sú podvrtnutia alebo pomliaždenia. Príbalový leták NUROFEN pre deti Active
Objav podobné ako Nurofen pre deti Active tbl.oro.12 x 100 mg
Pozrite sa aj
- Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg tablety tbl 1x2 ks
- Nicorette Classic Gum 2 mg gum med (blis. PVC/Al) 1x105 ks
- Nicorette Icemint Gum 4 mg gum med (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
- Nicorette Classic Gum 4 mg gum med (blis. PVC/Al) 1x105 ks
- Nicorette Icemint Gum 4 mg gum med (blis.PVC/PVDC/Al) 1x105 ks
- Nicorette Icemint Gum 2 mg gum med (blis.PVC/PVDC/Al) 1x105 ks
- Drontal Dog Flavour XL 525/504/175 mg tablety tbl 1x2 ks
- MEDELA Chrániče bradaviek 1x2 ks
- MEDELA Formovače bradaviek 1x2 ks
- Septolete extra citrón a med pas ord 3 mg/1 mg (blis.PVC/PE/PVDC//Al) 1x16 ks
- Clotrimazol AL 200 tbl vag 200 mg 1x3 ks
- GS Mamatest tehotenský test 1x2 ks
- LIVSANE Rýchly tehotenský test 1x2 ks
- GYNOPHILUS RESTORE vaginálne tablety 1x2 ks
- DEHINEL PLUS FLAVOUR tbl 1x2 ks
- SURGISPON Standard 80x50x10 mm, 1x2 ks
- Chránič sluchu Plastifon malý 1x2 ks
- VERAL HOT hrejivá náplasť 1x2 ks
- Balonix med emulzia, simetikon 40 mg/ml 1x50 ml
- Biovisc Ortho Roztok viskoelastický inj 1x2 ml/20 mg, 1 % natrium hyaluronat, 1x1 ks
- Adelle Davis Magnézium (200 mg) + B6 (40 mg) cps 1x100 ks