Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén a je vhodný najmä pri bolesti, na ktorú nepostačuje samotný paracetamol alebo ibuprofén.
Pozrite sa aj GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
Pre dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti hlavy, chrbta, zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky.
Pozrite sa aj Spirulina 500 mg - výživový doplnok - 60 tabliet - HealthNA
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Pozrite sa aj PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1x10 ks
Pozrite sa aj
- Panadol Migréna tbl flm 250 mg/250 mg/65 mg 1x20 ks
- GymBeam Vitamín C 1 000 mg 20 tabliet (8588007570020)
- Panadol Extra Rapide tbl eff 500 mg/65 mg (strip papier/PE/Al/PE) 1x12 ks
- Lutamax DUO 20 mg cps 1x30 ks
- Panadol Novum 500 mg tbl flm (blis.PVC/Al/PET-nepriehľad.) 1x24 ks
- Panadol Junior sup 250 mg 1x10 ks
- Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
- Tasectan DUO 500 mg tablety pre dospelých 1x12 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- Silymarin 250 mg + vitamín D3 80 + 10 tabliet (8595026105706)
- Effipro DUO Dog S (2-10 kg) 67/20 mg, 4x0,67 ml
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- Marktinez MG 20 (30768)
- CETALGEN 500 mg/200 mg tbl flm (blis.PVC/PVDC/Al - biela tvrdá fólia) 1x20 ks
- Lutamax DUO 10 mg cps 1x30 ks
- Effipro DUO Dog L (20-40 kg) 268/80 mg, 4x2,68 ml VÝPREDAJ
- Effipro DUO Dog M (10-20 kg) 134/40 mg, 4x1,34 ml VÝPREDAJ
PANADOL 500 mg 24 filmom obalených tabliet
Panadol tablety na rôzne typy bolesti a tlmenie horúčky. Obsahuje paracetamol. Nedráždi žalúdok.
Objav podobné ako PANADOL 500 mg 24 filmom obalených tabliet
ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.
Objav podobné ako ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Liek obsahuje dve liečivá - paracetamol a ibuprofén. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). NSAID zmierňujú bolesť, znižujú opuch a horúčku. Paracetamol je analgetikum, ktoré účinkuje iným spôsobom na zmiernenie bolesti a horúčky ako ibuprofén. Používa sa u dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako je: bolesť hlavy (nie migrény), bolesť chrbta, menštruačná bolesť, bolesť zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky a bolesť hrdla.
Objav podobné ako Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
IBOLEX 200 mg 20 tabliet
Ibolex sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej akútnej bolesti rôzneho pôvodu u dospelých.
Objav podobné ako IBOLEX 200 mg 20 tabliet
MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Liek s obsahom minerálneho prvku horčíka, podieľa sa na regulácii priepustnosti buniek a prenose signálov medzi nervovou sústavou a svalstvom.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Cetalgen 500 mg/200 mg tbl.flm.20 x 500 mg
Indikácie: Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol. Kontraindikácie: Precitlivenosť na ibuprofén, paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. U pacientov s precitlivenosťou na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID) v anamnéze (napr. bronchospazmus, angioedém, astma, rinitída alebo urtikária). Anamnéza gastrointestinálneho krvácania alebo perforácie v súvislosti s predchádzajúcou liečbou NSAID. Aktívny peptický vred alebo anamnéza rekurentného peptického vredu/krvácania (dve alebo viac rôznych epizód preukázanej ulcerácie alebo krvácania). U pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi. U pacientov so závažným zlyhávaním pečene, závažným zlyhaním obličiek alebo závažným zlyhávaním srdca (NYHA trieda IV). Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi NSAID, vrátane selektívnych inhibítorov cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávok kyseliny acetylsalicylovej nad 75 mg denne. Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi paracetamol. Počas posledného trimestra tehotenstva. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: Len na krátkodobé použitie. Tablety sa majú prehltnúť v celku a zapiť pohárom vody. Na minimalizovanie vedľajších účinkov sa odporúča podávanie s jedlom. Najnižšia účinná dávka sa má použiť na čo najkratšiu dobu potrebnú na úľavu od príznakov. Užívajú sa 1-2 tablety najviac 3x denne. Interval medzi dávkami má byť najmenej 6 hodín. Počas 24 hodín sa nemá užiť viac ako 6 tabliet (3 000 mg paracetamolu, 1 200 mg ibuprofénu). U pacientov s poruchou funkcie obličiek sa má dávka znížiť: rýchlosť glomerulárnej filtrácie 10 - 50 ml/min: 1 tableta každých 6 hodín rýchlosť glomerulárnej filtrácie < 10 ml/min: 1 tableta každých 8 hodín U pacientov s poruchou funkcie pečene alebo Gilbertovým syndrómom sa musí dávka znížiť alebo sa musí predĺžiť dávkovací interval. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo ak je potrebné tento liek užívať viac ako 3 dni, pacient sa má poradiť s lekárom. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Cetalgen 500 mg/200 mg tbl.flm.20 x 500 mg
TALCID 500 mg 20 žuvacích tabliet
Talcid obsahuje liečivo hydrotalcit, ktoré pôsobí ako antacidum (látka znižujúca kyslosť žalúdočnej šťavy).
Objav podobné ako TALCID 500 mg 20 žuvacích tabliet
1/21 Panadol Novum 500 mg tbl.flm.24 x 500 mg
Indikácie: Panadol Novum 500 mg je určený na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napr. pri bolesti hlavy, migréne, bolesti chrbta, zubov, bolesti pri menštruácii. Panadol Novum 500 mg prináša úľavu pri nepríjemných príznakoch chrípky a prechladnutia, ako je bolesť svalov, kĺbov a bolesť hrdla a znižuje horúčku. Len na odporučenie lekára sa liek môže užívať na potlačenie bolesti pri niektorých reumatických ochoreniach, napr. artróze (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgii (bolesť pociťovaná v oblasti nervu). Kontraindikácie: Neužívajte Panadol Novum 500 mg, keď ste alergický na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte žltačku, ťažké zlyhávanie pečene a pri ťažkej hemolytickej anémii (málokrvnosť z rozpadu červených krviniek). Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Tehotné ženy môžu liek užívať len po porade s lekárom. Počas dojčenia možno liek užívať jeden deň, dlhšie len po porade s lekárom. Dávkovanie: Dospelí (vrátane starších osôb) a mladiství od 15 rokov 1-2 tablety podľa potreby s časovým odstupom najmenej 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pre osoby s telesnou hmotnosťou 34-60 kg, 2 tablety pre osoby s telesnou hmotnosťou nad 60 kg. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 g (2 tablety), maximálna denná dávka sú 4 g (8 tabliet). Pri dlhodobej liečbe (dlhšie ako 10 dní) nemá počas 24 hodín dávka prekročiť 2,5 g (5 tabliet). Mladiství 12-15 rokov: 500 mg paracetamolu (1 tableta) s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Maximálna denná dávka sú 3 g (6 tabliet). Deti 6-12 rokov: 250 – 500 mg paracetamolu (pol tablety až 1 tableta). Jednotlivá dávka je pol tablety pre deti s hmotnosťou 21-32 kg, 1 tableta pre deti s hmotnosťou od 33 kg. Jednotlivé dávky podávajte s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Maximálna denná dávka pri hmotnosti 21-24 kg je 1,25 g (2 a pol tablety), maximálna denná dávka pri hmotnosti 25-32 kg je 1,5 g (3 tablety), pri hmotnosti 33-40 kg je maximálna denná dávka 2 g (4 tablety). Medzi dávkami sa musí dodržať minimálny interval 4 hodiny. U pacientov s poškodením funkcie obličiek určí dávkovanie lekár. Upozornenie: Užívanie vyšších než odporučených dávok môže viesť k riziku závažného poškodenia funkcie pečene. Neužívajte tento liek bez odporučenia lekára, ak máte problémy s požívaním alkoholu alebo máte ochorenie pečene či užívate akékoľvek iné lieky, ktoré obsahujú paracetamol. Počas liečby nepite alkoholické nápoje.
Objav podobné ako 1/21 Panadol Novum 500 mg tbl.flm.24 x 500 mg
PHARMAVIT Calcium 500 mg 20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s citrónovou príchuťou s obsahom vápnika, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a nervov, pre rast kostí a zubov.
Objav podobné ako PHARMAVIT Calcium 500 mg 20 šumivých tabliet
GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
Kreatín – Monohydrát, bez príchute, vo forme tabliet, 200 tabliet Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživu Kreatín GymBeam 1 500 mg 200 tabliet Kreatín GymBeam je určený predovšetkým pre silových športovcov. Jedna tableta pritom obsahuje 1 500 mg kreatín monohydrátu. Kreatín GymBeam je vo forme tabliet a v balení ich je 200. Jeho užívanie je vhodné so sacharidovými a bielkovinovými nápojmi. Kľúčové vlastnosti kreatínu GymBeam 1 500 mg Kreatín vo forme tablietUrčený pre silových športovcov Jedna tableta obsahuje 1 500 mg kreatín monohydrátuV balení je 200 tabliet Keďže nám...
Objav podobné ako GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
BRUFEN BRUFEN COMBI TBL FLM 20X500/200 MG 20 tabliet
Brufen BRUFEN COMBI TBL FLM 20X500/200 MG 20 tabliet Brufen Combi sa používa u dospelých na krátkodobú liečbu miernej až stredne silnej bolesti hlavy (nie migrény), chrbta, menštruačná bolesť, bolesť zubov. Je vhodný od 18 rokov. Obsahuje 500 mg paracetamolu a 200 mg ibuprofénu. Liek na vnútorné použitie.
Objav podobné ako BRUFEN BRUFEN COMBI TBL FLM 20X500/200 MG 20 tabliet
MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tabliet
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej tvorbe kolagénu.
Objav podobné ako MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tabliet
REVITAL Botanicals vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet
Exkluzívna edícia na podporu imunity s vitamínom C a extrakty zo zázvoru a zeleného čaju.
Objav podobné ako REVITAL Botanicals vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet jahoda
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet jahoda
REVITAL Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet
Revital Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet Revital Botanicals Vitamín C 500 mg šumivé tablety obohatené o bylinné extrakty zo zeleného čaju a zázvoru a vlákninu z čakanky. S príchuťou zázvoru a citrónovej trávy.
Objav podobné ako REVITAL Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet
Ibolex 200 mg filmom obalené tablety tbl.flm. 20 x 200 mg
Indikácie: Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí a zápalu. Pôsobia tak, že znižujú množstvo prostaglandínov (látok, ktoré majú vplyv na zápal a bolesť), ktoré si telo vytvára. Lieksa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej akútnej bolesti rôzneho pôvodu u dospelých, ako je: muskuloskeletálna bolesť (bolesť svalov, kĺbov, šliach a kostí), napr. bolesť chrbta, bolesť zubného pôvodu, bolesť po vytrhnutí zubov, menštruačná bolesť, bolesť hlavy, bolesti pri nachladnutí a chrípke (napr. bolesť hlavy a končatín). Kontraindikácie: Dexibuprofén sa nesmie podávať pacientom: s precitlivenosťou na liečivo, na akékoľvek iné NSAID, resp. na ktorúkoľvek z pomocných látok uvedených v časti 6.1. u ktorých liečivá s podobným účinkom (napr. kyselina acetylsalicylová alebo iné NSAID) vyvolávajú záchvaty astmy, bronchospazmus, akútnu nádchu alebo. spôsobujú nosové polypy, žihľavku alebo angioneurotický edém. u ktorých sa v minulosti vyskytlo krvácanie alebo perforácia v tráviacom trakte v súvislosti s predchádzajúcou liečbou NSAID. u ktorých sa v súčasnosti alebo v minulosti objavil rekurentný peptický vred/krvácanie (dve alebo viacero epizód dokázanej ulcerácie alebo krvácania). s poruchami krvotvorby neobjasnenej príčiny. s cerebrovaskulárnym krvácaním alebo s iným druhom aktívneho krvácania. s aktívnou Crohnovou chorobou alebo aktívnou ulceróznou kolitídou. so závažným zlyhávaním srdca (trieda IV podľa NYHA) so závažnou poruchou funkcie obličiek (rýchlosť glomerulárnej filtrácie, GFR < 30 ml/min). so závažnou dehydratáciou (spôsobenou vracaním, hnačkou alebo nedostatočným príjmom tekutín). so závažnou poruchou funkcie pečene. v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: Má sa použiť najnižšia účinná dávka počas najkratšieho obdobia, ktoré je potrebné na zmiernenie symptómov. Úvodná dávka je 1 tableta a ďalšia 1 tableta vždy po 6-8 hodinách podľa potreby. Medzi jednotlivými dávkami sa má dodržať časový odstup minimálne 6 hodín a bez konzultácie s lekárom je maximálna denná dávka 3 tablety. Ak sa stav pacienta v priebehu 4 dní (v prípade horúčky v priebehu 3 dní) nezlepší, odporúča sa vyhľadať lekára. Tablety sa užívajú s jedlom alebo bez jedla a zapíjajú pohárom vody. Kombinácia s jedlom sa odporúča kvôli tomu, že sa zmierňuje podráždenie tráviaceho traktu, a to najmä pri dlhodobom užívaní. Tablety sa môžu rozdeliť na rovnaké dávky. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Ibolex 200 mg filmom obalené tablety tbl.flm. 20 x 200 mg
Walmark Calcium 500 mg Pharmavit 20 šumivých tabliet
Indikácie: Liek sa užíva na pokrytie zvýšenej potreby vápnika v období rastu, počas tehotenstva a v období dojčenia. Na odporúčanie lekára sa užíva ako súčasť liečby pri rednutí kostí (osteoporóza), pri mäknutí kostí (osteomalácia), pri chorobne zvýšenej priepustnosti kapilár pri alergických reakciách, ako podporná liečba spazmofílie a tetanie (zvýšená nervová dráždivosť so sklonom k svalovým kŕčom) a podporuje takisto hojenie zlomenín. Liek môžu užívať dospelí vrátane tehotných a dojčiacich žien, deti od 5 rokov a mladiství. Liek neobsahuje cukor, preto je vhodný aj pre diabetikov. Kontraindikácie: Neužívajte CALCIUM 500 mg PHARMAVIT, keď ste alergický (precitlivený) na liečivo alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku, keď trpíte na ťažkú poruchu funkcie obličiek a s obličkovými kameňmi, keď máte zvýšenú hladinou vápnika v krvi (napr. pri ochorení prištítnych teliesok) a u pacientov s hypervitaminózou D, keď užívate lieky proti srdcovému zlyhaniu (digoxín), môžete vápnik užívať iba so súhlasom ošetrujúceho lekára a pod jeho kontrolou. Tehotenstvo a dojčenie: Vápnik a riboflavín predstavujú normálne a potrebné zložky potravy a ich potreba je v období tehotenstva a dojčenia zvýšená. Počas tehotenstva a dojčenia používajte CALCIUM 500 mg PHARMAVIT iba pod lekársky dohľadom. Dávkovanie: Zvyčajná dávka, pokiaľ lekár neurčí inak je u dospelých 2-3 tablety denne. Deti od 5 rokov a dospievajúci do 24 rokov užívajú jedenkrát denne jednu tabletu. Tablety sa rozpustia v pohári vody (asi 200 ml), roztok sa užíva počas jedla alebo hneď po ňom. Liek sa môže užívať na pokrytie zvýšenej potreby vápnika počas dvoch mesiacov bez kontroly lekára. Pokiaľ užívate liek na odporúčanie lekára, dávkovanie a dĺžku liečby Vám určí Váš lekár. Ak užijete viac šumivých tabliet alebo pri náhodnom užití lieku dieťaťom vyhľadajte lekára. Pri užívaní vápnika vo forme šumivých tabliet nebol hlásený žiaden prípad predávkovania.
Objav podobné ako Walmark Calcium 500 mg Pharmavit 20 šumivých tabliet
GS Vitamín C 500 mg so šípkami 100 + 20 tabliet
Výživový doplnok s vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, obohatený o extrakt zo šípok.
Objav podobné ako GS Vitamín C 500 mg so šípkami 100 + 20 tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital® C obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou zvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií a pri nachladnutí.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg príchuť jahoda 20 šumivých tabliet
Doplnok stravy s vysokou dávkou vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, s príchuťou jahôd.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg príchuť jahoda 20 šumivých tabliet
GS Extra C 500 mg citrón 20 + 5 šumivých tabliet
Výživový doplnok so silnou dávkou vitamínu C vo forme šumivých tabliet, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg citrón 20 + 5 šumivých tabliet
CANESTEN GYN Kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g
Canesten GYN Kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g Kombinácia pošvovej a vonkajšej liečby. Liek obsahujúci tabletu na vaginálne použitie a krém na vonkajšie použitie.
Objav podobné ako CANESTEN GYN Kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g
PYRIDOXIN 20 mg 20 tabliet
Pyridoxin 20 mg 20 tabliet Prípravok sa používa na odporúčanie lekára u dospelých, mladistvých aj detí pri prevencii a liečbe stavov spojených s nedostatkom vitamínu B6.
Objav podobné ako PYRIDOXIN 20 mg 20 tabliet
AMBROBENE 30 mg 20 tabliet
Ambrobene pre rýchlu a účinnú úľavu od vlhkého kašľa.
Objav podobné ako AMBROBENE 30 mg 20 tabliet
SOLVOLAN 30 mg 20 tabliet
Liek je určený na liečbu akútnych a chronických ochorení dýchacích ciest sprevádzaných kašľom a vykašliavaním hustého hlienu.
Objav podobné ako SOLVOLAN 30 mg 20 tabliet
CANESTEN® GYN kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g
Vaginálna tableta vhodná pri príznakoch kandidózy - výtok, zápal pošvy. Krém je antimykotikum, ktoré je určené len na vonkajšie použitie.
Objav podobné ako CANESTEN® GYN kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g
GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
Výživový doplnok so silnou dávkou vitamínu C vo forme šumivých tabliet, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
Vitabalans Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet Prípravok obsahuje dve liečivé látky, paracetamol a kofeín. Paracetamol zmierňuje bolesť a znižuje horúčku a kofeín zvyšuje účinok na zmiernenie bolesti.
Objav podobné ako VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
Protizápalový liek a bolesť utišujúci liek.Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny, chronickej artritíde.
Objav podobné ako STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
NALGESIN S 275 mg 20 tabliet
Liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie horúčky.
Objav podobné ako NALGESIN S 275 mg 20 tabliet
CARBO Medicinalis 300 mg 20 tabliet
Liek obsahuje aktívne uhlie, ktoré pôsobí ako črevné adsorbencium, má protihnačkový účinok. Vhodný aj pre detí vo veku od 3 rokov.
Objav podobné ako CARBO Medicinalis 300 mg 20 tabliet
Vulm Thiamin 50 mg 20 tabliet
Charakteristika: Tiamín prispieva k: správnemu fungovaniu nervového systému, správnej funkcii psychiky, správnej funkcii srdca a správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: 1x denne 1 tableta. Tablety užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: vitamínu B1 (tiamínhydrochlorid) 50 mg Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Vulm Thiamin 50 mg 20 tabliet
GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
Prípravok dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
Liek dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
BRONCHIPRET Tymian a prvosienka 60 mg/160 mg 20 tabliet
Rastlinný liek, používa sa u doslepých pri produktívnom kašli a na uľahčenie vykašliavania hustého hlienu.
Objav podobné ako BRONCHIPRET Tymian a prvosienka 60 mg/160 mg 20 tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg s príchuťou lesná jahoda 20 šumivých tabliet
Revital Vitamín C 500 mg s príchuťou lesná jahoda 20 šumivých tabliet Effervescent (šumivý). Posilňuje imunitný systém. S príchuťou lesnej jahody. Obsahuje rozpustnú vlákninu.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg s príchuťou lesná jahoda 20 šumivých tabliet
DEVENAL 500 mg 180 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 180 tabliet
DEVENAL 500 mg 60 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 60 tabliet
FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
Liek znižuje výskyt opuchu a má protizápalové účinky.
Objav podobné ako FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
Flebaven je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl.
Objav podobné ako FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
Liek obsahuje minerálny prvok horčík. Liek sa používa pri poruchách svalovej a srdcovej činnosti spôsobených nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
DIOZEN 500 mg 60 tabliet
Liek zvyšuje tonus žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok.
Objav podobné ako DIOZEN 500 mg 60 tabliet
MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
Magnerot je liek určený na liečbu porúch svalovej a srdcovej činnosti vyvolaných nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Pozrite sa aj
- Fitolax 0,5g - 20 tabliet - Evalar
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- PANADOL PRE DETI JAHODA 24 mg/ml sus por (fľ.skl. hnedá+aplikátor) 1x100 ml
- HealthNA Kyselina jantárová - 20 tabliet - ViolaHerb
- MOVit L-Glutamin 1400 mg, 120 tabliet (8594202101358) + ZDARMA Šatka Movit Energy
- Kompava MSM, 500 mg, 120 kapsúl (8586011210710)
- GymBeam Chitosan 500 mg tbl 1x120 ks
- Solgar Rutin 500 mg tbl 1x50 ks
- kompava MSM 500 mg cps 1x120 ks
- Paracut 500 mg tbl (fľ.HDPE) 1x100 ks
- Venoruton Forte tbl 500 mg 1x60 ks
- FYTOSOJA OSTEO 500 mg cps 1x60 ks
- PARALEN 500 SUP sup 500 mg (strip Al) 1x5 ks
- DEHINEL 230 mg/20 mg pre mačky tbl flm 1x2 ks
- DEHINEL 230 mg/20 mg pre mačky tbl flm 1x30 ks
- MOVit Magnesium malate 100 mg + B6, 90 tabliet (8594202101402) + ZDARMA Šatka Movit Energy