Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Pozrite sa aj Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Pozrite sa aj Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Pozrite sa aj Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x10 ks
Pozrite sa aj
- GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
- Spirulina 500 mg - výživový doplnok - 60 tabliet - HealthNA
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- Silymarin 250 mg + vitamín D3 80 + 10 tabliet (8595026105706)
- PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
- PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- Panadol Extra Rapide tbl eff 500 mg/65 mg (strip papier/PE/Al/PE) 1x12 ks
- Panadol Migréna tbl flm 250 mg/250 mg/65 mg 1x20 ks
- Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg) sol 1x1 ml
- PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1x10 ks
- GymBeam Vitamín C 1 000 mg 20 tabliet (8588007570020)
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- Validol - 10 tabliet - HealthNA
- Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
- Marktinez MG 10 (30633)
- MG Carbon kryt na Realme 10, čierny
DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 10 tabliet
Obsahuje kombináciu dvoch liečivých látok – paracetamolu a kofeínu, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.
Objav podobné ako DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 10 tabliet
VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
Vitabalans Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet Prípravok obsahuje dve liečivé látky, paracetamol a kofeín. Paracetamol zmierňuje bolesť a znižuje horúčku a kofeín zvyšuje účinok na zmiernenie bolesti.
Objav podobné ako VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 30 tabliet
Obsahuje kombináciu dvoch liečivých látok – paracetamolu a kofeínu, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.
Objav podobné ako DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 30 tabliet
DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 20 tabliet
Obsahuje kombináciu dvoch liečivých látok – paracetamolu a kofeínu, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke.
Objav podobné ako DR.MÜLLER Paracetamol Kofein 500mg/65mg 20 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet Liek na zníženie teploty pri ochoreniach chrípkového charakteru a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
GS Vitamín C 500 mg so šípkami 50 + 10 tabliet
Výživový doplnok s vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, obohatený o extrakt zo šípok.
Objav podobné ako GS Vitamín C 500 mg so šípkami 50 + 10 tabliet
PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén a je vhodný najmä pri bolesti, na ktorú nepostačuje samotný paracetamol alebo ibuprofén.
Objav podobné ako PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
Pre dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti hlavy, chrbta, zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky.
Objav podobné ako BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
JAMIESON Vitamíny C a D3 500 mg/ 500 IU čerešňa 75 tabliet na cmúľanie
Vitamíny C a D prispievajú k správnej činnosti imunitného systému.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamíny C a D3 500 mg/ 500 IU čerešňa 75 tabliet na cmúľanie
PANADOL Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet
Panadol Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet Panadol Extra Novum je liek proti miernej až stredne silnej bolesti. Toto analgetikum pomáha zmierniť rôzne typy bolesti ako bolesť hlavy vrátane migrény, zubov, bolest chrbta tak menštruačné bolesti, rovnako ako bolesť v krku pri chrípke a prechladnutí. Vďaka pridanému kofeínu a technológii Optizorb poskytuje účinnejšiu úľavu od bolesti a vďaka technológii Optizorb sa rýcheljšie rozpadá a preto je pripravený začať pôsobiť už o 5 minút.
Objav podobné ako PANADOL Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet
GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
Prípravok dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
Liek dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
DEVENAL 500 mg 180 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 180 tabliet
DEVENAL 500 mg 60 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 60 tabliet
FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
Liek znižuje výskyt opuchu a má protizápalové účinky.
Objav podobné ako FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
Flebaven je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl.
Objav podobné ako FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
Liek obsahuje minerálny prvok horčík. Liek sa používa pri poruchách svalovej a srdcovej činnosti spôsobených nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
DIOZEN 500 mg 60 tabliet
Liek zvyšuje tonus žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok.
Objav podobné ako DIOZEN 500 mg 60 tabliet
MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
Magnerot je liek určený na liečbu porúch svalovej a srdcovej činnosti vyvolaných nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Liek s obsahom minerálneho prvku horčíka, podieľa sa na regulácii priepustnosti buniek a prenose signálov medzi nervovou sústavou a svalstvom.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 mg, 24 tabliet Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Liek nezhoršuje žalúdočné ťažkosti a nevyvoláva krvácanie, môžu ho užiť aj chorí s vredmi žalúdka a dvanástnika a chorí, ktorí neznášajú kyselinu acetylsalicylovú.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg, 24 tabliet
DETRALEX 500 mg 60 tabliet
Detralex 500 mg 60 tabliet DETRALEX lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. Detralex je liek s účinnou látkou, čistená mikronizovaná flavonoidná frakcia.
Objav podobné ako DETRALEX 500 mg 60 tabliet
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
JAMIESON Vitamín C 500 mg tablety na cmúľanie s príchuťou broskyňa 120 tabliet
Vitamín C vo forme tabliet na cmúľanie s prírodnou osviežujúcou broskyňovou príchuťou.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamín C 500 mg tablety na cmúľanie s príchuťou broskyňa 120 tabliet
JAMIESON Quercetin 500 mg s vitamínom C 250 mg 45 tabliet
Kvercetín je rastlinný bioflavonoid so silnými antioxidačnými účinkami.
Objav podobné ako JAMIESON Quercetin 500 mg s vitamínom C 250 mg 45 tabliet
TALCID 500 mg 20 žuvacích tabliet
Talcid obsahuje liečivo hydrotalcit, ktoré pôsobí ako antacidum (látka znižujúca kyslosť žalúdočnej šťavy).
Objav podobné ako TALCID 500 mg 20 žuvacích tabliet
VITAHARMONY Echinacea 500 mg 90 tabliet
Výživový doplnok vo forme tabliet, ktorý podporuje normálnu činnosť imunitného systému.
Objav podobné ako VITAHARMONY Echinacea 500 mg 90 tabliet
TALCID 500 mg 50 žuvacích tabliet
Talcid je určený pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov na liečbu príznakov pálenia záhy a tráviacich ťažkostí spôsobených nadmerným množstvom žalúdočnej kyseliny.
Objav podobné ako TALCID 500 mg 50 žuvacích tabliet
Naturvita Yucca 500 mg 60 tabliet
Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje prírodný extrakt z rastliny Yucca schidigera (10:1) a inulín. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Prípravok sa odporúča užívať v dávke 2 tablety denne, prehltnúť vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Účinné látky: mg/tbl Yucca schidigera (extrakt 10:1) 50 Inulín 250 Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Naturvita Yucca 500 mg 60 tabliet
ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 15 šumivých tabliet
Acylpyrin 500 mg 15 šumivých tabliet Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 15 šumivých tabliet
GLENMARK Devenal 500 mg 180 tabliet
Glenmark Devenal 500 mg 180 tabliet Liek je vazoprotektívum. Zvyšuje napätie žilovej steny a odolnosť krvných kapilár.
Objav podobné ako GLENMARK Devenal 500 mg 180 tabliet
ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.
Objav podobné ako ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
DIOZEN Diozen 500 mg, 60 tabliet
Diozen Diozen 500 mg, 60 tabliet Liečba príznakov chronickej žilovej nedostatočnosti dolných končatín, t.j. pocitu ťažkých nôh, opuchov a akútneho stavu hemoroidálneho ochorenia.
Objav podobné ako DIOZEN Diozen 500 mg, 60 tabliet
Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
GYMBEAM Bio Chlorella 500 mg, 500 tabliet
GymBeam Bio Chlorella 500 mg, 500 tabliet Bio Chlorella je sladkovodná zelená riasa, ktorá je populárnym vegánskym zdrojom železa a vitamínu B12. Obsahuje celú radu esenciálnych živín, vitamínov a minerálov, ako aj proteínov. Je bohatým zdrojom chlorofylu, vlákniny a unikátneho rastového faktoru CGF.
Objav podobné ako GYMBEAM Bio Chlorella 500 mg, 500 tabliet
JAMIESON Vitamín C 500 mg tropické ovocie 120 tabliet na cmúľanie
Výživový doplnok so sladidlom, vitamín C s prírodnou príchuťou tropického ovocia - banán, mango, marakuja, kiwi, čerešňa a citrón.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamín C 500 mg tropické ovocie 120 tabliet na cmúľanie
JAMIESON Vitamín C 500 mg citrusové ovocie 120 tabliet na cmúľanie
Výživový doplnok so sladidlom s obsahom vitamínu C vo forme tabliet na cmúľanie s príchuťou citrusového ovocia.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamín C 500 mg citrusové ovocie 120 tabliet na cmúľanie
CELASKON Imunita plus 500 mg 30 tabliet
Výživový doplnok obsahujúci vitamín C a zinok, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému.
Objav podobné ako CELASKON Imunita plus 500 mg 30 tabliet
Vieste L-karnitín 500 mg 50 tabliet
Karnitín je kvartérne amóniová zlúčenina a derivát aminokyselín lyzínu a metionínu. Má dôležitú úlohu v transporte mastných kyselín do mitochondrií.
Objav podobné ako Vieste L-karnitín 500 mg 50 tabliet
VENORUTON Forte 500 mg tablety 60 ks
Liek stabilizuje cievnu stenu, čo vedie k zníženiu jej priepustnosti a k zmenšeniu opuchov členka v dôsledku chronickej žilovej nedostatočnosti.
Objav podobné ako VENORUTON Forte 500 mg tablety 60 ks
VITAHARMONY Jablčný ocot 500 mg 50 tabliet
Prírodný produkt s jablčným octom.
Objav podobné ako VITAHARMONY Jablčný ocot 500 mg 50 tabliet
Pozrite sa aj
- MG 9H ochranné sklo na Realme 10
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- MG 9H ochranné sklo na Xiaomi Redmi 10
- MG Carbon kryt na Realme 10 Pro, čierny
- MG Magnet knižkové puzdro na Realme 10, čierne
- MG Soft kryt na Huawei Nova 10, čierny
- MG Jelly silikónový kryt na Honor 10, zlatý
- MG Matte silikónový kryt na Honor 10, čierny
- MG Soft silikónový kryt na Realme 10, čierny
- MOVit L-Glutamin 1400 mg, 120 tabliet (8594202101358) + ZDARMA Šatka Movit Energy
- Kompava MSM, 500 mg, 120 kapsúl (8586011210710)
- GymBeam Chitosan 500 mg tbl 1x120 ks
- Solgar Rutin 500 mg tbl 1x50 ks
- kompava MSM 500 mg cps 1x120 ks
- Paracut 500 mg tbl (fľ.HDPE) 1x100 ks
- Venoruton Forte tbl 500 mg 1x60 ks
- FYTOSOJA OSTEO 500 mg cps 1x60 ks