Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
PARALEN Grip Horúci nápoj pomaranč a zázvor 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj pomaranč a zázvor 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok
Pozrite sa aj
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- PARALEN 500 SUP sup 500 mg (strip Al) 1x5 ks
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- PARALEN RAPID 500 mg Pomarančová príchuť tbl eff (tuba PP) 1x16 ks
- PARALEN GRIP chrípka a bolesť tbl flm 1x24 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- PARALEN 100 sup 100 mg (strip Al) 1x5 ks
- Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg) sol 1x1 ml
- PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1x10 ks
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- Marktinez MG 10 (30633)
- SLOW-NATUR ETERICKY OLEJ POMARANC 10 ML
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Paralen Grip horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 15 rokov: 1- až 4-krát denne obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody. Podľa chuti môžete osladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny.Neužívajte viac ako 4 vrecká počas 24 hodín. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 sáčkov
PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
PARALEN Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Objav podobné ako PARALEN Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok
PARALEN Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Objav podobné ako PARALEN Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok
PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek
Paralen Grip horúci nápoj citron sa užíva pri príznakoch chrípky a prechladnutia. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 mg, 24 tabliet Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Liek nezhoršuje žalúdočné ťažkosti a nevyvoláva krvácanie, môžu ho užiť aj chorí s vredmi žalúdka a dvanástnika a chorí, ktorí neznášajú kyselinu acetylsalicylovú.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Indikácie: Paralen 500 tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: Paralen 500 tablety sa nesmú užívať pri známej precitlivenosti na liečivo, alebo na niektorú zložku lieku, ďalej pri ochorení pečene alebo pri akútnej žltačke. Pri ochorení obličiek možno Paralen 500 tablety užívať len so súhlasom lekára. Vzhľadom na vysoký obsah liečiva nie sú tablety Paralen 500 vhodné pre deti mladšie ako 6 rokov (alebo pre deti s telesnou hmotnosťou nižšou ako 20 kg). Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Dospelí a mladiství užívajú 1- 2 tablety Paralen 500 niekoľko ráz denne podľa potreby v časových odstupoch najmenej 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety, najvyššia denná dávka 8 tabliet. Chorí so zníženou funkciou obličiek užívajú so súhlasom lekára nižšie dávky. Deťom od 6 rokov (alebo s telesnou hmotnosťou vyššou ako 20 kg) do 15 rokov sa podáva 1/2 – 1 tableta 3 -krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín. Tablety Paralen 500 sa užívajú pri jedle, užitie pred jedlom zvýši rýchlosť nástupu účinku. Tablety možno poliť alebo drviť, zapíjajú sa malým množstvom tekutiny. Počas liečby nesmiete piť alkoholické nápoje. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
ROSALGIN 500 mg granulát na vaginálny roztok 10 sáčkov
Liek je vo forme granulátu, ktory je určený na prípravu vaginálneho roztoku.
Objav podobné ako ROSALGIN 500 mg granulát na vaginálny roztok 10 sáčkov
PARALEN 500 SUP 500 mg čapíky 5 ks
Paralen čapíky pôsobia proti bolesti a znižujú telesnú teplotu. Rýchle a účinné vstrebávanie.
Objav podobné ako PARALEN 500 SUP 500 mg čapíky 5 ks
Paralen 500 SUP sup.5 x 500 mg
Indikácie: Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sú vhodné najmä pre pacientov s tráviacimi ťažkosťami a pre pacientov, ktorí užívajú viac liekov súbežne. Liek je určený pri bolestiach rôzneho pôvodu, napríklad pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva nezápalového pôvodu, pri bakteriálnych a vírusových ochoreniach (chrípka), na zníženie zvýšenej telesnej teploty a pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: precitlivenosť na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok, závažná hemolytická anémia, závažné formy hepatálnej insuficiencie, akútna hepatitída, rektálne krvácanie alebo proktitída prekonaná v poslednom čase Liek nie je určený deťom mladším ako 9 rokov alebo s telesnou hmotnosťou nižšou ako 33 kg. Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Deti 9 - 12 rokov (33-40 kg): Podáva sa jednotlivo 1 čapík, túto dávku je možné zopakovať po 6 hodinách. Maximálna denná dávka sú 4 čapíky (2000 mg paracetamolu). Dospievajúci 12 - 15 rokov (40-50 kg): Podáva sa jednotlivo 1 čapík, túto dávku je možné zopakovať najlepšie po 6 hodinách. Maximálna denná dávka je 6 čapíkov (3000 mg paracetamolu). Odstup medzi jednotlivými dávkami má byť najmenej 4 hodiny. Dospelí a dospievajúci nad 15 rokov (50 kg<): Podáva sa 1-2 čapíky podľa potreby v časovom odstupe najmenej 4 hodiny. Maximálna denná dávka je 8 čapíkov (4000 mg paracetamolu), najvyššia jednotlivá dávka sú 2 čapíky (1000 mg paracetamolu). Najvyššiu jednotlivú dávku (2 čapíky jednorazovo) nemajú používať dospelí a dospievajúci s telesnou hmotnosťou nižšou ako 50 kg. Pri dlhodobej terapii (vyše 10 dní) nemá denná dávka prekročiť 5 čapíkov (2500 mg paracetamolu). Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 SUP sup.5 x 500 mg
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Vitamín C – s minerálom Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
TASECTAN Kids 250 mg 10 sáčkov
Zdravotnícka pomôcka, prášok na pediatrické použitie. Určená na obnovenie fyziologickej funkcie črevnej steny.
Objav podobné ako TASECTAN Kids 250 mg 10 sáčkov
Tasectan kids 250 mg 10 sáčkov
Charakteristika: Tasectan kids je zdravotnícka pomôcka určená na obnovu fyziologickej funkcie črevnej steny. Jej zloženie je špecificky vyvinuté tak, aby kontrolovalo a znižovalo symptómy sprevádzajúce hnačky rôznych príčin, ako je napätie v oblasti brucha a častá defekácia. Účinok pretrváva 12 hodín. Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Deti do 3 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Prípravok sa dávkuje v množstve 1 vrecko každých 6 hodín až do vymiznutia príznakov a to u detí do 3 rokov. U detí vo veku 3 až 14 rokov sa užíva 1-2 vrecká každých 6 hodín až do vymiznutia príznakov. Obsah vrecka sa rozpúsťa v pohári vody. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Tasectan kids 250 mg 10 sáčkov
CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
Posilňuje odolnosť organizmu pri infekčných ochoreniach ako chrípka a prechladnutie. Zmierňuje a skracuje príznaky.
Objav podobné ako CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
SALUTEM Vitamin C 500 mg Imunita kurkuma + zázvor 60 cmúľacích tabliet
Výživový doplnok s pomarančovou príchuťou na podporu imunity, zdravia dýchacích ciest a na zníženie únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako SALUTEM Vitamin C 500 mg Imunita kurkuma + zázvor 60 cmúľacích tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital® C obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou zvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií a pri nachladnutí.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet Liek na zníženie teploty pri ochoreniach chrípkového charakteru a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
JUTAVIT Vitamín C 500 mg s vitamínom D3 2000IU a extraktom zo šípok 25 mg s príchuťou pomaranča so sladidlami 100 žuvacích tabliet
JutaVit vitamín C 500 mg s vit. D3 a extraktom zo šípok so sladidlami sa vyznačuje príjemnou pomarančovou chuťou. Neobsahuje umelé farbivá a arómy.
Objav podobné ako JUTAVIT Vitamín C 500 mg s vitamínom D3 2000IU a extraktom zo šípok 25 mg s príchuťou pomaranča so sladidlami 100 žuvacích tabliet
PARALEN Grip chrípka a bolesť 24 tabliet
Účinne zmierňuje príznaky prechladnutia a chrípky - horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, upchatý nos, bolesti dutín a hrdla, svalov a kĺbov.
Objav podobné ako PARALEN Grip chrípka a bolesť 24 tabliet
PARALEN Grip Chrípka a bolesť 24 tabliet
Paralen Grip Chrípka a bolesť 24 tabliet PARALEN GRIP chrípka a bolesť účinne zmierňuje príznaky chrípky a prechladnutia, ako je bolesť hlavy, bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov, horúčka, zimnica, upchatý nos. Vďaka obsahu kofeínu pomáha bojovať proti únave a ospalosti.
Objav podobné ako PARALEN Grip Chrípka a bolesť 24 tabliet
CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
Celaskon Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet Prípravok Celaskon 500 mg Červený pomaranč sa užíva na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívaní tohto prípravku zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a prechladnutia. Podporte svoju imunitu pravidelným užívaním.
Objav podobné ako CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
Čaj Apotheke Pomaranč a zázvor 20sacc
Ovocný čaj s príchuťou, porciovaný vo vreckách.
Objav podobné ako Čaj Apotheke Pomaranč a zázvor 20sacc
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Paralen 100 mg 5 čapíkov
Indikácie: Čapíky Paralen 100 sa používajú u detí s telesnou hmotnosťou nad 7 kg na zníženie zvýšenej telesnej teploty pri chrípkových a iných horúčkových ochoreniach, pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov a pohybového ústrojenstva. Kontraindikácie: Čapíky Paralen 100 sa nesmú používať pri známej precitlivenosti na lieivo alebo na čapíkový základ, pri ťažšom ochorení obličiek a pečene alebo pri akútnej žltačke. Liek nie je určený deťom s telesnou hmotnosťou menšou ako 7 kg. Tehotenstvo a dojčenie: Liek je určený pre deti. Údaje nie sú uvedené. Dávkovanie: Čapíky Paralen 100 sa zavádzajú deťom do konečníka podľa potreby 3-krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín v nasledujúcich dávkach: deťom s telesnou hmotnosťou 7 - 13 kg - 1 čapík, deťom s telesnou hmotnosťou 14 - 20 kg - 2 čapíky. Liečbu môžete ukončiť ihneď ako ustúpi horúčka alebo bolesť.
Objav podobné ako Paralen 100 mg 5 čapíkov
PARALEN 100 mg 5 čapíkov
PARALEN čapíky sa používajú u detí na zníženie telesnej teploty a proti bolesti.
Objav podobné ako PARALEN 100 mg 5 čapíkov
PARALEN 100 mg 5 čapíkov
Paralen 100 mg 5 čapíkov Pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako PARALEN 100 mg 5 čapíkov
GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
Výživový doplnok so silnou dávkou vitamínu C vo forme šumivých tabliet, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
Paralen Grip chrípka a bolesť tbl.flm.1 x 24
Indikácie: PARALEN GRIP chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky. Tieto príznaky zahŕňajú horúčku, bolesť hlavy, zimnicu, plný alebo upchatý nos, bolesti prinosových dutín a bolesť hrdla, bolesti svalov a kĺbov. Liek obsahuje kombináciu troch liečiv. Paracetamol znižuje horúčku a uľaví od bolesti, fenylefrín pomáha uvoľniť plný alebo upchatý nos a kofeín urýchľuje bolesť tlmiaci účinok paracetamolu a pomáha bojovať proti ospalosti a pocitu vyčerpania. Kontraindikácie: Neužívajte PARALEN GRIP chrípka a bolesť, keď ste precitlivený (alergický) na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte vysoký krvný tlak alebo závažné ochorenie srdca, keď máte cukrovku, keď máte ťažké ochorenie pečene, keď máte zvýšenú činnosť štítnej žľazy (hypertyreózu), keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču (neschopnosť močiť), keď máte cievny nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate lieky na liečenie depresie (zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO)) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie (zo skupiny tricyklických antidepresív), sympatomimetiká vrátane liekov podávaných niekoľkými cestami, t.j. ústami a lokálne (nosové, ušné a očné lieky). Vek menej ako 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom skôr ako začnete užívať tento liek. Počas tehotenstva a dojčenia sa užívanie lieku PARALEN GRIP chrípka a bolesť neodporúča. Dávkovanie: Pre dospelých a mladistvých s hmotnosťou nad 65 kg sa odporúča 1 -2 tablety každé 4 hodiny, max 8 tabliet denne, pre mladistvých nad 12 rokov hmotnosťou nad 33 kg 1 tbl každýc 6 odín, max 4 tablety denne. Tablety sa môžu podať po jedle, i pred jedlom, zapijú sa pohárom vody. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip chrípka a bolesť tbl.flm.1 x 24
JAMIESON Vitamín C 500 mg s príchuťou pomaranča 120 tabliet na cmúľanie
Vitamín C vo forme tabliet na cmúľanie s prírodnou osviežujúcou pomarančovou príchuťou.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamín C 500 mg s príchuťou pomaranča 120 tabliet na cmúľanie
Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg)
Roztok na kvapkanie na kožu. Číry roztok žltkastej až hnedastej farby. Cieľový druh: Psy (od 4kg do 10 kg) Liečba a prevencia napadnutia blchami (Ctenocephalides felis). Liek sa môže použiť ako súčasť terapie alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Každá 1 ml pipeta obsahuje: Účinná látka: Permethrinum 500 mg Imidaclopridum 100 mg Pomocné látky: Butylhydroxytoluenum ( E321) 1 mg
Objav podobné ako Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg)
PARALEN pre deti 125 mg 20 tabliet
Liek sa podáva deťom od 3 rokov na zníženie horúčky a bolesti pri chrípke, nachladnutí a infekčných ochoreniach detského veku a očkovaní.
Objav podobné ako PARALEN pre deti 125 mg 20 tabliet
Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 10 vreciek
Indikácie: Zápaly pošvového vchodu, pošvy, krčka maternice akéhokoľvek pôvodu a povahy, vrátane tých, ktoré sa vyskytujú po liečbe cytostatikami a ožarovaní. Bakteriálne zápaly pošvy zapríčinené Gardnerella vaginalis. Pred a pooperačná prevencia v gynekologickej chirurgii. Intímna hygiena počas šestonedelia. Podporná liečba pri kvasinkových a trichomonádových infekciách, pri terapii atrofickej pošvovej sliznice po prechode. Kontraindikácie: Rosalgin Easy sa nesmie používať u žien, u ktorých bola zistená precitlivenosť na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok obsiahnutých v lieku. Tehotenstvo a dojčenie: Aj keď experimentálnymi metódami neboli dokázané embryotoxické účinky, odporúča sa liek predpisovat'v tehotenstve a v laktácii len v indikovaných prípadoch. Dávkovanie a spôsob podávania: Roztok: 1 -2 vaginálne výplachy denne, ak lekár neodporučí inak. Pri liečbe bakteriálnych vaginitíd (Gardnerella vaginalis) je odporúčané dávkovanie, ak lekár neurčí inak, 2 výplachy pošvy denne po dobu 7 po sebe nasledujúcich dní. Pri používaní na bežnú hygienu sa používa nepravidelne podľa potreby. Roztok sa môže použiť pri izbovej teplote. Ak chcete použiť roztok vlažný, stačí ponoriť uzatvorený PVC obal na niekoľko minút do teplej vody. Pri otváraní PVC obalu, vrúbkovaný uzáver držte pevne a otočte vrchnáčikom tak, aby sa pretrhol bezpečnostný uzáver. Vytiahnite kanylu, až kým nezaznie puknutie. Pozor, roztok začne vytekať až po úplnom vytiahnutí kanyly. Jemne vsuňte kanylu do pošvy a stlačte PVC obal, až kým sa nevyprázdni. Vyprázdnenie môže byť postupné a regulované podľa potreby, pretože vstavaná chlopňa zabráni spätnému toku tekutiny do PVC obalu. Vykonajte výplach podľa možnosti v plnom rozsahu. Pre maximálne využitie liečebnej aktivity sa snažte podržať tekutinu v pošve po dobu niekoľkých minút. V ostatnom dodržiavajte prípadné pokyny ošetrujúceho lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 10 vreciek
ERBORISTICA Vitamine Energy Telový peeling pomaranč a zázvor 200 ml
Erboristica Vitamine Energy Telový peeling pomaranč a zázvor 200 ml Vitamínový energetický telový peeling s čerstvo vylisovanou pomarančovou šťavou a zázvorom. 98 % zložiek je prírodného pôvodu.
Objav podobné ako ERBORISTICA Vitamine Energy Telový peeling pomaranč a zázvor 200 ml
Paralen Grip tbl.flm.24
Indikácie: Paralen Grip užívajú dospelí a mladiství pri liečbe horúčkovitých vírusových akútnych aj chronických ochorení dýchacieho ústrojenstva sprevádzaných suchým, dráždivým či záchvatovým kašľom. Kontraindikácie: Paralen Grip sa nesmie užívať pri známej precitlivenosti na paracetamol, pseudoefedríniumchlorid, dextrometorfániumbromid alebo niektorú pomocnú látku. Paralen Grip nesmú užívať pacienti so závažným ochorením srdca, pri závažnej hypertenzii (vysokom krvnom tlaku), epilepsii, pri niektorých druhoch málokrvnosti a pri závažnej poruche funkcie pečene a obličiek, ďalej potom osoby, ktoré dlhodobo požívajú alkohol. Paralen Grip nesmú užívať pacienti, ktorí sa súčasne liečia niektorými liekmi proti depresii (tzv. inhibítory monoaminooxidázy - IMAO) alebo do 14 dní po ich vysadení. Deti mladšie ako 15 rokov, tehotné a kojace matky. Tehotenstvo a dojčenie: Liek nesmú užívať tehotné a dojčiace matky. Dávkovanie a spôsob podávania: Paralen Grip sa užíva 3-krát denne po 1 - 2 tabletách počas trvania ťažkostí, spravidla 3 - 5 dní. Filmom obalené tablety sa prehĺtajú celé a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny.Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Počas liečby nepite alkohol. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip tbl.flm.24
APOTHEKE Horúci zázvor a koriander čaj 20x2g
Bylinný čaj s ľahko štipľavou chuťou exotického zázvoru v kombinácii pomarančom a korením.
Objav podobné ako APOTHEKE Horúci zázvor a koriander čaj 20x2g
Cetalgen 500 mg/200 mg tbl.flm.20 x 500 mg
Indikácie: Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol. Kontraindikácie: Precitlivenosť na ibuprofén, paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. U pacientov s precitlivenosťou na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID) v anamnéze (napr. bronchospazmus, angioedém, astma, rinitída alebo urtikária). Anamnéza gastrointestinálneho krvácania alebo perforácie v súvislosti s predchádzajúcou liečbou NSAID. Aktívny peptický vred alebo anamnéza rekurentného peptického vredu/krvácania (dve alebo viac rôznych epizód preukázanej ulcerácie alebo krvácania). U pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi. U pacientov so závažným zlyhávaním pečene, závažným zlyhaním obličiek alebo závažným zlyhávaním srdca (NYHA trieda IV). Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi NSAID, vrátane selektívnych inhibítorov cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávok kyseliny acetylsalicylovej nad 75 mg denne. Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi paracetamol. Počas posledného trimestra tehotenstva. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: Len na krátkodobé použitie. Tablety sa majú prehltnúť v celku a zapiť pohárom vody. Na minimalizovanie vedľajších účinkov sa odporúča podávanie s jedlom. Najnižšia účinná dávka sa má použiť na čo najkratšiu dobu potrebnú na úľavu od príznakov. Užívajú sa 1-2 tablety najviac 3x denne. Interval medzi dávkami má byť najmenej 6 hodín. Počas 24 hodín sa nemá užiť viac ako 6 tabliet (3 000 mg paracetamolu, 1 200 mg ibuprofénu). U pacientov s poruchou funkcie obličiek sa má dávka znížiť: rýchlosť glomerulárnej filtrácie 10 - 50 ml/min: 1 tableta každých 6 hodín rýchlosť glomerulárnej filtrácie < 10 ml/min: 1 tableta každých 8 hodín U pacientov s poruchou funkcie pečene alebo Gilbertovým syndrómom sa musí dávka znížiť alebo sa musí predĺžiť dávkovací interval. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo ak je potrebné tento liek užívať viac ako 3 dni, pacient sa má poradiť s lekárom. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Cetalgen 500 mg/200 mg tbl.flm.20 x 500 mg
CLINICAL Collagen 10 000 mg + vitamín C + selén & Q10 30 sáčkov
Na podporu tvorby kolagénu s vitamínom C a udržanie normálneho stavu vlasov vďaka selénu, na prípravu lahodného nápoja s ananásovou príchuťou.
Objav podobné ako CLINICAL Collagen 10 000 mg + vitamín C + selén & Q10 30 sáčkov
LEROS Čajová chvíľka lipa a zázvor 20 sáčkov
Bylinná zmes so štipľavým zázvorom a jemným lipovým kvetom príjemne prehreje, neobsahuje umelé sladidlá a konzervanty.
Objav podobné ako LEROS Čajová chvíľka lipa a zázvor 20 sáčkov
Combogesic 500 mg/150 mg
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén. Používa sa na dočasné zmiernenie bolesti spojenej s: bolesťou hlavy, migrénou, bolesťou chrbta, bolesťou počas menštruácie, bolesťou zubov, bolesťou svalov, prechladnutím a s príznakmi chrípky, bolesťou hrdla, horúčkou.
Objav podobné ako Combogesic 500 mg/150 mg
Combogesic 500 mg/150 mg
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén. Používa sa na dočasné zmiernenie bolesti spojenej s: bolesťou hlavy, migrénou, bolesťou chrbta, bolesťou počas menštruácie, bolesťou zubov, bolesťou svalov, prechladnutím a s príznakmi chrípky, bolesťou hrdla, horúčkou.
Objav podobné ako Combogesic 500 mg/150 mg
EDENPHARMA Vitamín C 100 mg príchuť pomaranč tablety 30 + 10 ZADARMO
Vitamín C vo forme tabliet so sladidlami a pomarančovou príchuťou.
Objav podobné ako EDENPHARMA Vitamín C 100 mg príchuť pomaranč tablety 30 + 10 ZADARMO
APOTHEKE Zázvor a med čaj 20 sáčkov
Voňavý ovocný čaj s ľahko pikantnou chuťou exotického zázvoru.
Objav podobné ako APOTHEKE Zázvor a med čaj 20 sáčkov
Čaj Apotheke Zázvor a rakytník 20 sáčkov
Ovocný čaj s príchuťou, porciovaný vo vreckách.
Objav podobné ako Čaj Apotheke Zázvor a rakytník 20 sáčkov
Pozrite sa aj
- MG Grip Stand samolepiaci držiak na mobil, žltý (WGS-01Y)
- Kompava MSM, 500 mg, 120 kapsúl (8586011210710)
- GymBeam Chitosan 500 mg tbl 1x120 ks
- Solgar Rutin 500 mg tbl 1x50 ks
- kompava MSM 500 mg cps 1x120 ks
- Paracut 500 mg tbl (fľ.HDPE) 1x100 ks
- Venoruton Forte tbl 500 mg 1x60 ks
- FYTOSOJA OSTEO 500 mg cps 1x60 ks
- kompava Tryptofan B+ cps 500 mg (Dobrá nálada a spánok) 1x60 ks
- SLOW-NATUR ZMES ETERICKYCH OLEJOV SKORICA-POMARANC 10 ML
- CLARITINE 10 mg tbl 1x7 ks
- CLARITINE 10 mg tbl 1x10 ks
- Maxi-Kalz 500 tbl eff 500 mg (tuba PP) 1x20 ks
- MG Floating Hand Grip vodeodolný držiak pre športové kamery GoPro / SJCAM
- GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
- Extrifit Arginine Peptides 500 mg 100 cps (8594181604420)
- PANENSKÉ KAPSULY 500 mg - Amazonas cps 1x80 ks
- VIRDE KOLOSTRUM FORTE 500 mg cps 1x60 ks
- Kompava L-Karnitín, 500 mg, 60 kapsúl (8586011210222)
- ROSALGIN gro vag 500 mg (vrecúška) 1x6 ks
- ROSALGIN gro vag 500 mg (vrecúška) 1x10 ks
- kompava L-KARNITÍN 500 mg cps 1x60 ks