Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Pozrite sa aj Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Pozrite sa aj Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.
Pozrite sa aj ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
Pozrite sa aj
- ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
- CANADA ICE GÉL proti bolesti a únave svalov 1x240 ml
- Gél Menovazil proti bolesti kĺbov a nervov - Eliksír - 40 ml
- ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x50 ks
- DOLAREN emulgel proti bolesti,OzoilE 1x50 ml
- DOLAREN emulgel proti bolesti, OzoilE 1x100 ml
- PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1x10 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- GymBeam Chitosan 500 mg tbl 1x120 ks
- Solgar Rutin 500 mg tbl 1x50 ks
- Paracut 500 mg tbl (fľ.HDPE) 1x100 ks
- Venoruton Forte tbl 500 mg 1x60 ks
- Biointimo Náplasť proti bolesti pri menštruácii hrejivé, 1x3 ks
- CLARITINE 10 mg tbl 1x7 ks
- CLARITINE 10 mg tbl 1x10 ks
- Talcid tbl mnd 500 mg (blis.) 1x20 ks
- EDENPharma KOLOSTRUM JUNIOR tbl (500 mg) 1x30 ks
- Maxi-Kalz 500 tbl eff 500 mg (tuba PP) 1x20 ks
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
PANADOL Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet
Panadol Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet Panadol Extra Novum je liek proti miernej až stredne silnej bolesti. Toto analgetikum pomáha zmierniť rôzne typy bolesti ako bolesť hlavy vrátane migrény, zubov, bolest chrbta tak menštruačné bolesti, rovnako ako bolesť v krku pri chrípke a prechladnutí. Vďaka pridanému kofeínu a technológii Optizorb poskytuje účinnejšiu úľavu od bolesti a vďaka technológii Optizorb sa rýcheljšie rozpadá a preto je pripravený začať pôsobiť už o 5 minút.
Objav podobné ako PANADOL Extra Novum s kofeínom, proti bolesti a horúčke 24 tabliet
Emspoma emulzia proti únave a bolesti špeciál zelená 500 g
EMSPOMA je špeciálna masážna emulzia pre športovú a kondičnú masáž a automasáž.
Objav podobné ako Emspoma emulzia proti únave a bolesti špeciál zelená 500 g
Emspoma SPORT emulzia proti bolesti a únave zelená 1000 g
EMSPOMA je špeciálna masážna emulzia pre športovú a kondičnú masáž a automasáž.
Objav podobné ako Emspoma SPORT emulzia proti bolesti a únave zelená 1000 g
CANADA ICE GÉL proti bolesti a únave svalov 240 ml
Canada ice gel, masážny chladivý gél.
Objav podobné ako CANADA ICE GÉL proti bolesti a únave svalov 240 ml
Flebaven 500 mg 90 tbl
Indikácie: Diosmín patrí do skupiny látok nazývaných bioflavonoidy a používa sa na stabilizáciu malých krvných ciev (kapilár). Liek obsahuje liečivo ovlyvňujúce aktivitu žíl a chrániace stenu žíl; zvyšuje tonus žíl a rezistenciu kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok. Liek je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl, ako bolesť, pocit ťažkých nôh, únava nôh, nepokoj v nohách, nočné kŕče, opuch a trofické zmeny (zmeny kože v dôsledku porušenej výživy a odolnosti tkaniva). Je indikovaný aj na liečbu príznakov spojených s akútnym stavom hemoroidálneho ochorenia (hemoroidy), ako bolesť, krvácanie a opuch konečníka. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa. Dávkovanie: Chronické venózne ochorenie: Zvyčajná denná dávka je 2 tablety 1x denne alebo 1 tableta 2x denne. Trvanie liečby: Ak sa po 6 týždňoch samoliečby pacient necíti lepšie, mal by sa obrátiť na lekára. Samoliečba bez konzultácie s lekárom môže trvať 3 mesiace. Akútny stav hemoroidálneho ochorenia: Počas prvých 4 dní liečby je denná dávka 6 tabliet. Počas nasledujúcich 3 dní je odporúčaná denná dávka 4 tablety. Odporúčaná denná dávka pri udržiavacej liečbe je 2 tablety. Trvanie liečby: Ak sa po 7 dňoch samoliečby pacient necíti lepšie, mal by sa obrátiť na lekára. Samoliečba môže trvať 15 dní. Ak príznaky neustúpia, je potrebné kontaktovať lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Flebaven 500 mg 90 tbl
Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Liek obsahuje dve liečivá - paracetamol a ibuprofén. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). NSAID zmierňujú bolesť, znižujú opuch a horúčku. Paracetamol je analgetikum, ktoré účinkuje iným spôsobom na zmiernenie bolesti a horúčky ako ibuprofén. Používa sa u dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako je: bolesť hlavy (nie migrény), bolesť chrbta, menštruačná bolesť, bolesť zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky a bolesť hrdla.
Objav podobné ako Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Indikácie: Paralen 500 tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: Paralen 500 tablety sa nesmú užívať pri známej precitlivenosti na liečivo, alebo na niektorú zložku lieku, ďalej pri ochorení pečene alebo pri akútnej žltačke. Pri ochorení obličiek možno Paralen 500 tablety užívať len so súhlasom lekára. Vzhľadom na vysoký obsah liečiva nie sú tablety Paralen 500 vhodné pre deti mladšie ako 6 rokov (alebo pre deti s telesnou hmotnosťou nižšou ako 20 kg). Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Dospelí a mladiství užívajú 1- 2 tablety Paralen 500 niekoľko ráz denne podľa potreby v časových odstupoch najmenej 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety, najvyššia denná dávka 8 tabliet. Chorí so zníženou funkciou obličiek užívajú so súhlasom lekára nižšie dávky. Deťom od 6 rokov (alebo s telesnou hmotnosťou vyššou ako 20 kg) do 15 rokov sa podáva 1/2 – 1 tableta 3 -krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín. Tablety Paralen 500 sa užívajú pri jedle, užitie pred jedlom zvýši rýchlosť nástupu účinku. Tablety možno poliť alebo drviť, zapíjajú sa malým množstvom tekutiny. Počas liečby nesmiete piť alkoholické nápoje. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Magnerot tbl.50 x 500 mg
Indikácie: Liečba porúch svalovej a srdcovej činnosti spôsobená nedostatkom horčíka, ako sú svalové kŕče, tetanus alebo angina pectoris. Liečba nedostatku horčíka následkom jednostrannej výživy alebo užívania rôznych liekov (antikoncepčné prípravky, diuretiká alebo laxanciá), pri alkoholizme alebo pri nedostatočnej kompenzácii zvýšenej potreby horčíka (obdobie dojčenia alebo stres). Kontraindikácie: Prípravok sa nesmie užívať pri zvýšenej hladine horčíka v krvi, prípadne pri príznakoch predávkovania horčíkom (svalová chabosť), ďalej pri myasténii gravis. Nie je vhodné súčasné užívanie prípravku s barbiturátmi alebo hypnotikami. Tehotenstvo a dojčenie: Liek sa užíva počas tehotenstva (riziko predčasného pôrodu, preeklampsia), pri niektorých poruchách srdcového rytmu, spôsobených najmä predávkovaním kardioglykozidmi, a pri ateroskleróze. Dávkovanie: Dávkovanie je individuálne, riadi sa podľa stupňa nedostatku horčíka, príp. jeho potreby. Ak lekár neurčí inak, úvodné dávkovanie je 2 tablety 3 krát denne počas prvého týždňa liečby, potom sa dávkovanie upraví na 1 - 2 tablety 1 - 2 krát denne. Tablety sa zapíjajú malým množstvom tekutiny. Dĺžka liečby je minimálne 6 týždňov. Magnerot sa môže užívať aj dlhodobo. Dávkovanie u detí určí detský lekár. V prípade užívania iných liekov je vhodné dodržať aspoň 2 hod časový odstup medzi liekmi. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Magnerot tbl.50 x 500 mg
Magnerot tbl.100 x 500 mg
Indikácie: Liečba porúch svalovej a srdcovej činnosti spôsobená nedostatkom horčíka, ako sú svalové kŕče, tetanus alebo angina pectoris. Liečba nedostatku horčíka následkom jednostrannej výživy alebo užívania rôznych liekov (antikoncepčné prípravky, diuretiká alebo laxanciá), pri alkoholizme alebo pri nedostatočnej kompenzácii zvýšenej potreby horčíka (obdobie dojčenia alebo stres). Kontraindikácie: Prípravok sa nesmie užívať pri zvýšenej hladine horčíka v krvi, prípadne pri príznakoch predávkovania horčíkom (svalová chabosť), ďalej pri myasténii gravis. Nie je vhodné súčasné užívanie prípravku s barbiturátmi alebo hypnotikami. Tehotenstvo a dojčenie: Liek sa užíva počas tehotenstva (riziko predčasného pôrodu, preeklampsia), pri niektorých poruchách srdcového rytmu, spôsobených najmä predávkovaním kardioglykozidmi, a pri ateroskleróze. Dávkovanie: Dávkovanie je individuálne, riadi sa podľa stupňa nedostatku horčíka, príp. jeho potreby. Ak lekár neurčí inak, úvodné dávkovanie je 2 tablety 3 krát denne počas prvého týždňa liečby, potom sa dávkovanie upraví na 1 - 2 tablety 1 - 2 krát denne. Tablety sa zapíjajú malým množstvom tekutiny. Dĺžka liečby je minimálne 6 týždňov. Magnerot sa môže užívať aj dlhodobo. Dávkovanie u detí určí detský lekár. V prípade užívania iných liekov je vhodné dodržať aspoň 2 hod časový odstup medzi liekmi. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Magnerot tbl.100 x 500 mg
Magnerot tbl.200 x 500 mg
Indikácie: Liečba porúch svalovej a srdcovej činnosti spôsobená nedostatkom horčíka, ako sú svalové kŕče, tetanus alebo angina pectoris. Liečba nedostatku horčíka následkom jednostrannej výživy alebo užívania rôznych liekov (antikoncepčné prípravky, diuretiká alebo laxanciá), pri alkoholizme alebo pri nedostatočnej kompenzácii zvýšenej potreby horčíka (obdobie dojčenia alebo stres). Kontraindikácie: Prípravok sa nesmie užívať pri zvýšenej hladine horčíka v krvi, prípadne pri príznakoch predávkovania horčíkom (svalová chabosť), ďalej pri myasténii gravis. Nie je vhodné súčasné užívanie prípravku s barbiturátmi alebo hypnotikami. Tehotenstvo a dojčenie: Liek sa užíva počas tehotenstva (riziko predčasného pôrodu, preeklampsia), pri niektorých poruchách srdcového rytmu, spôsobených najmä predávkovaním kardioglykozidmi, a pri ateroskleróze. Dávkovanie: Dávkovanie je individuálne, riadi sa podľa stupňa nedostatku horčíka, príp. jeho potreby. Ak lekár neurčí inak, úvodné dávkovanie je 2 tablety 3 krát denne počas prvého týždňa liečby, potom sa dávkovanie upraví na 1 - 2 tablety 1 - 2 krát denne. Tablety sa zapíjajú malým množstvom tekutiny. Dĺžka liečby je minimálne 6 týždňov. Magnerot sa môže užívať aj dlhodobo. Dávkovanie u detí určí detský lekár. V prípade užívania iných liekov je vhodné dodržať aspoň 2 hod časový odstup medzi liekmi. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Magnerot tbl.200 x 500 mg
Celaskon IMUNITA PLUS 500 mg 30 tbl
1 filmom obalená tableta obsahuje 500 mg vitamínu C, 40 mg bioflavonoidov, 10 mg zinku. Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. 1 filmom obalená tableta obsahuje 625% referenčnej výživovej hodnoty príjmu vitamínu C pre dospelých.
Objav podobné ako Celaskon IMUNITA PLUS 500 mg 30 tbl
Calcii carbonas Galvex 500 mg 50 tbl
Charakteristika: Liek obsahuje vápnik, ktorý má význam pre stavbu kostí a pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Je dôležitý pre udržanie fyziologickej funkcie srdca, obličiek, dýchania, krvnej zrážanlivosti, pri hormonálnej regulácii, pri vstrebávaní vitamínu B12 a pri vylučovaní žalúdočnej kyseliny. Liek sa užíva ako prevencia: na doplnenie hladiny vápnika pri jednostrannej výžive, počas rastu, v tehotenstve a pri dojčení, pri dlhodobej liečbe kortikoidmi, u starších osôb ako prevencia zlomenín (spoločne s vitamínom D). Ďalej sa užíva ako súčasť liečby: pri osteoporóze (rednutí kostí), osteomalácii (mäknutí kostí), poruchách metabolizmu vápnika, pri alergických opuchoch hrtana a hltana, pri chronických zápalových ochoreniach, rôznych kožných chorobách, tetanii (zvýšenej nervosvalovej dráždivosti). Zloženie: Liečivo je uhličitan vápenatý (jedna tableta obsahuje 500 mg uhličitanu vápenatého, čo zodpovedá 200 mg vápnika) Ďalšie zložky sú: ryžový škrob, mastenec, magnéziumstearát, povidón K 30. Dávkovanie: Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika. Pri preventívnom podávaní je odporúčaná dávka pre dospelých 1-4 tablety denne. Deťom sa má podávať polovica až 1 tableta denne. Pri liečebnom podávaní dávky lieku určí lekár. Tablety prehltnite celé a zapite ich dostatočným množstvom tekutiny počas jedla alebo po jedle. Pacienti nad 50 rokov s nedostatočným príjmom vápnika v potrave majú liek užívať po jedle. Ak užívate tento liek dlhodobo, váš lekár vám bude pravidelne sledovať hladinu vápnika v moči a v krvi. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Calcii carbonas Galvex 500 mg 50 tbl
VitaHarmony Jablčný ocot 500 mg tbl. 150
Jablčný ocot je prírodným prostriedkom na zvýšenie kyslosti v tráviacom trakte.
Objav podobné ako VitaHarmony Jablčný ocot 500 mg tbl. 150
Vulm Magnesii lactas 500 mg 60 tbl
Indikácie: Užíva sa pri nedostatočnom prívode horčíka potravou (počas tehotenstva, dojčenia, v puberte, v rekonvalescencii a po operáciách, pri jednostranných diétach a hladovkách, strese), pri zvýšených stratách horčíka (po opakovanom dávení, dlhšietrvajúcich hnačkách), pri zvýšenej náchylnosti ku kŕčom, pri dlhodobom podávaní antiepileptík a diuretík, pri alergických ochoreniach, pri hormonálnej antikoncepcii, na zníženie vysokej hladiny cholesterolu v krvi, pri cukrovke, pri predráždenosti, zníženej schopnosti sústredenia, závratoch.Na základe odporúčania lekára ako podporná liečba srdcových ochorení, vysokého tlaku krvi, na prevenciu premenštruačného napätia, pri migréne, pri chorobách štítnej žľazy a prištítnych teliesok, ako súčasť liečby chronických zápalových črevných ochorení, pri kŕčoch v tehotenstve (eklampsii), pri niektorých poruchách imunity. Kontraindikácie: Neodporúča sa súčasne užívať iné lieky s obsahom minerálnych látok. Lieky obsahujúce fosfor, vápnik a železo znižujú vstrebávanie horčíka v čreve. Horčík spomaľuje vstrebávanie tetracyklínov. Pri súčasnom podávaní týchto liekov je nutné horčík podať najmenej v 3-hodinovom odstupe. Pri ťažkej renálnej insuficiencii je liek kontraindikovaný. -keď ste alergickí (precitlivení) na liečivo dihydrát magnéziumlaktátu alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku, - keď máte zvýšenú hladinu horčíka v krvi (hypermagneziémia), - keď máte ťažkú pečeňovú poruchu, - keď máte ťažkú nedostatočnú funkciu obličiek, - keď trpíte na myasthenia gravis (choroba charakterizovaná výraznou svalovou slabosťou, ktorá sa prejavuje dvojitým videním, poruchou reči, neschopnosťou udržať otvorené oči apod.). Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a v období dojčenia sa liek môže užívať len na základe odporúčania lekára. Dávkovanie: Dávkovanie je individuálne, zvyčajne je však nasledovné, pokiaľ lekár neurčí inak: Dospelí užívajú 1 tabletu 2-3x denne. Pri profylaktickej liečbe migrény užívajú 2 tablety 3-4x denne. Pri doplnkovej terapii srdcového zlyhávania užívajú 2 tablety 2-4x denne. Deti nad 6 rokov a dospievajúci užívajú 1/2-1 tabletu 1x denne. Poruchy obličiek a pečene: Pri poruchách funkcie obličiek a pečene je nutné stanoviť dávkovanie na základe vyšetrenia hladín horčíka v plazme. Tehotné a dojčiace ženy: Denná dávka by nemala presiahnuť 350 mg. Trvanie liečby: Odporúčaná dĺžka liečby je 4 - 6 týždňov, pokiaľ lekár neurčí inak. Liek sa môže užívať aj dlhodobo. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Vulm Magnesii lactas 500 mg 60 tbl
Devenal tbl flm 500 mg 60 ks
Indikácie: Liek Devenal je vazoprotektívum. Zvyšuje napätie žilovej steny a odolnosť krvných kapilár. Devenal sa používa u dospelých: na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín: pocit ťažkých nôh, opuch nôh, bolesť, nočné kŕče nôh, na liečbu funkčných príznakov súvisiacich s akútnou hemoroidálnou epizódou, ako sú bolesť, krvácanie a opuch v oblasti konečníka. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva je lepšie sa užívaniu lieku vyhnúť.Liek by sa nemal užívať počas dojčenia. Dávkovanie: Chronická venózna insuficiencia: 1 tableta dvakrát denne (na obed a večer). Akútny stav hemoroidálneho ochorenia: Liečba akútneho hemoroidálneho ataku: 6 tabliet denne (3 tablety 2x denne) po dobu 4 dní, potom 4 tablety denne (2 tablety 2x denne) po dobu 3 dní. Liečba pri tejto indikácii je krátkodobá, t.j. 15 dní Tablety sa užívajú celé, s jedlom a zapíjajú tekutinou. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Devenal tbl flm 500 mg 60 ks
Devenal tbl flm 500 mg 180 ks
Indikácie: Liek Devenal je vazoprotektívum. Zvyšuje napätie žilovej steny a odolnosť krvných kapilár. Devenal sa používa u dospelých: na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín: pocit ťažkých nôh, opuch nôh, bolesť, nočné kŕče nôh, na liečbu funkčných príznakov súvisiacich s akútnou hemoroidálnou epizódou, ako sú bolesť, krvácanie a opuch v oblasti konečníka. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva je lepšie sa užívaniu lieku vyhnúť.Liek by sa nemal užívať počas dojčenia. Dávkovanie: Chronická venózna insuficiencia: 1 tableta dvakrát denne (na obed a večer). Akútny stav hemoroidálneho ochorenia: Liečba akútneho hemoroidálneho ataku: 6 tabliet denne (3 tablety 2x denne) po dobu 4 dní, potom 4 tablety denne (2 tablety 2x denne) po dobu 3 dní. Liečba pri tejto indikácii je krátkodobá, t.j. 15 dní Tablety sa užívajú celé, s jedlom a zapíjajú tekutinou. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Devenal tbl flm 500 mg 180 ks
Galvex Magnéziové tablety 500 mg 50 tbl
Indikácie: Užíva sa pri nedostatočnom prívode horčíka potravou (počas tehotenstva, dojčenia, v puberte, v rekonvalescencii a po operáciách, pri jednostranných diétach a hladovkách, strese), pri zvýšených stratách horčíka (po opakovanom dávení, dlhšietrvajúcich hnačkách), pri zvýšenej náchylnosti ku kŕčom, pri dlhodobom podávaní antiepileptík a diuretík, pri alergických ochoreniach, pri hormonálnej antikoncepcii, na zníženie vysokej hladiny cholesterolu v krvi, pri cukrovke, pri predráždenosti, zníženej schopnosti sústredenia, závratoch.Na základe odporúčania lekára ako podporná liečba srdcových ochorení, vysokého tlaku krvi, na prevenciu premenštruačného napätia, pri migréne, pri chorobách štítnej žľazy a prištítnych teliesok, ako súčasť liečby chronických zápalových črevných ochorení, pri kŕčoch v tehotenstve (eklampsii), pri niektorých poruchách imunity. Kontraindikácie: Neodporúča sa súčasne užívať iné lieky s obsahom minerálnych látok. Lieky obsahujúce fosfor, vápnik a železo znižujú vstrebávanie horčíka v čreve. Horčík spomaľuje vstrebávanie tetracyklínov. Pri súčasnom podávaní týchto liekov je nutné horčík podať najmenej v 3-hodinovom odstupe. Pri ťažkej renálnej insuficiencii je liek kontraindikovaný. -keď ste alergickí (precitlivení) na liečivo dihydrát magnéziumlaktátu alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku, - keď máte zvýšenú hladinu horčíka v krvi (hypermagneziémia), - keď máte ťažkú pečeňovú poruchu, - keď máte ťažkú nedostatočnú funkciu obličiek, - keď trpíte na myasthenia gravis (choroba charakterizovaná výraznou svalovou slabosťou, ktorá sa prejavuje dvojitým videním, poruchou reči, neschopnosťou udržať otvorené oči apod.). Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a v období dojčenia sa liek môže užívať len na základe odporúčania lekára. Dávkovanie: Tablety sa užívajú spolu s jedlom (v priebehu jedla) a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody (mlieko ani minerálne vody nie sú vhodné). Odporúča sa 2 hodiny pred a 2 hodiny po užití lieku nepiť mlieko a nejesť žiadne mliečne výrobky. Dospelí: obvykle sa podáva 1 tableta 2-3x denne. Deti: podáva sa 1/2 až 1 tableta denne. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Galvex Magnéziové tablety 500 mg 50 tbl
Galvex Magnéziové tablety 500 mg 80 tbl
Indikácie: Užíva sa pri nedostatočnom prívode horčíka potravou (počas tehotenstva, dojčenia, v puberte, v rekonvalescencii a po operáciách, pri jednostranných diétach a hladovkách, strese), pri zvýšených stratách horčíka (po opakovanom dávení, dlhšietrvajúcich hnačkách), pri zvýšenej náchylnosti ku kŕčom, pri dlhodobom podávaní antiepileptík a diuretík, pri alergických ochoreniach, pri hormonálnej antikoncepcii, na zníženie vysokej hladiny cholesterolu v krvi, pri cukrovke, pri predráždenosti, zníženej schopnosti sústredenia, závratoch.Na základe odporúčania lekára ako podporná liečba srdcových ochorení, vysokého tlaku krvi, na prevenciu premenštruačného napätia, pri migréne, pri chorobách štítnej žľazy a prištítnych teliesok, ako súčasť liečby chronických zápalových črevných ochorení, pri kŕčoch v tehotenstve (eklampsii), pri niektorých poruchách imunity. Kontraindikácie: Neodporúča sa súčasne užívať iné lieky s obsahom minerálnych látok. Lieky obsahujúce fosfor, vápnik a železo znižujú vstrebávanie horčíka v čreve. Horčík spomaľuje vstrebávanie tetracyklínov. Pri súčasnom podávaní týchto liekov je nutné horčík podať najmenej v 3-hodinovom odstupe. Pri ťažkej renálnej insuficiencii je liek kontraindikovaný. -keď ste alergickí (precitlivení) na liečivo dihydrát magnéziumlaktátu alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku, - keď máte zvýšenú hladinu horčíka v krvi (hypermagneziémia), - keď máte ťažkú pečeňovú poruchu, - keď máte ťažkú nedostatočnú funkciu obličiek, - keď trpíte na myasthenia gravis (choroba charakterizovaná výraznou svalovou slabosťou, ktorá sa prejavuje dvojitým videním, poruchou reči, neschopnosťou udržať otvorené oči apod.). Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a v období dojčenia sa liek môže užívať len na základe odporúčania lekára. Dávkovanie: Tablety sa užívajú spolu s jedlom (v priebehu jedla) a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody (mlieko ani minerálne vody nie sú vhodné). Odporúča sa 2 hodiny pred a 2 hodiny po užití lieku nepiť mlieko a nejesť žiadne mliečne výrobky. Dospelí: obvykle sa podáva 1 tableta 2-3x denne. Deti: podáva sa 1/2 až 1 tableta denne. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Galvex Magnéziové tablety 500 mg 80 tbl
Galvex Magnéziové tablety 500 mg 100 tbl
Indikácie: Užíva sa pri nedostatočnom prívode horčíka potravou (počas tehotenstva, dojčenia, v puberte, v rekonvalescencii a po operáciách, pri jednostranných diétach a hladovkách, strese), pri zvýšených stratách horčíka (po opakovanom dávení, dlhšie trvajúcich hnačkách), pri zvýšenej náchylnosti ku kŕčom, pri dlhodobom podávaní antiepileptík a diuretík, pri alergických ochoreniach, pri hormonálnej antikoncepcii, na zníženie vysokej hladiny cholesterolu v krvi, pri cukrovke, pri predráždenosti, zníženej schopnosti sústredenia, závratoch.Na základe odporúčania lekára ako podporná liečba srdcových ochorení, vysokého tlaku krvi, na prevenciu premenštruačného napätia, pri migréne, pri chorobách štítnej žľazy a prištítnych teliesok, ako súčasť liečby chronických zápalových črevných ochorení, pri kŕčoch v tehotenstve (eklampsii), pri niektorých poruchách imunity. Kontraindikácie: Neodporúča sa súčasne užívať iné lieky s obsahom minerálnych látok. Lieky obsahujúce fosfor, vápnik a železo znižujú vstrebávanie horčíka v čreve. Horčík spomaľuje vstrebávanie tetracyklínov. Pri súčasnom podávaní týchto liekov je nutné horčík podať najmenej v 3-hodinovom odstupe. Pri ťažkej renálnej insuficiencii je liek kontraindikovaný. -keď ste alergickí (precitlivení) na liečivo dihydrát magnéziumlaktátu alebo na niektorú z ďalších zložiek lieku, - keď máte zvýšenú hladinu horčíka v krvi (hypermagneziémia), - keď máte ťažkú pečeňovú poruchu, - keď máte ťažkú nedostatočnú funkciu obličiek, - keď trpíte na myasthenia gravis (choroba charakterizovaná výraznou svalovou slabosťou, ktorá sa prejavuje dvojitým videním, poruchou reči, neschopnosťou udržať otvorené oči apod.). Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a v období dojčenia sa liek môže užívať len na základe odporúčania lekára. Dávkovanie: Tablety sa užívajú spolu s jedlom (v priebehu jedla) a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody (mlieko ani minerálne vody nie sú vhodné). Odporúča sa 2 hodiny pred a 2 hodiny po užití lieku nepiť mlieko a nejesť žiadne mliečne výrobky. Dospelí: obvykle sa podáva 1 tableta 2-3x denne. Deti: podáva sa 1/2 až 1 tableta denne. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Galvex Magnéziové tablety 500 mg 100 tbl
Claritine 10 mg tbl 10x10 mg
Indikácie: Claritine zmierňuje príznaky spojené s alergickou nádchou (napr. senná nádcha), ako sú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie v nose, ako aj svrbenie a pálenie očí. Claritine tiež pomáha zmierniť príznaky chronickej žihľavky (urtikárie), ako sú svrbenie, začervenanie a počet a veľkosť vyrážok, u ktorej nie je známa príčina (tzv. chronická idiopatická urtikária). Zmiernenie týchto príznakov pretrváva celý deň a pomôže Vám vrátiť sa k Vašim bežným denným aktivitám a spánku. Kontraindikácie: Neužívajte Claritine, keď ste alergický (precitlivený) na loratadín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Claritine. Užívanie u detí do 12 rokov len na doporučenie lekára! Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná, užívanie lieku Claritine sa neodporúča. Ak dojčíte, užívanie lieku Claritine sa u Vás neodporúča. Dávkovanie: Dospelí a deti staršie ako 12 rokov: Užívajte jednu tabletu raz denne s pohárom vody s jedlom alebo bez jedla. Liek môže po požití vyvolať ospalosť! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Claritine 10 mg tbl 10x10 mg
Naturica VITAMÍN C 500 mg so zinkom 30 tbl
Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje vitamín C a zinok. Cmúľacie tablety s príchuťou višne. Vitamín C prispieva: k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu únavy a vyčerpania, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zinok prispieva: k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých nechtov, pokožky a vlasov. prispieva k udržaniu dobrého zraku. Nepoužívajte: U detí do 5 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Prípravok sa odporúča užívať u dospelých v dávke 1 cmúľavá tableta 1x denne. Deťom od 6 rokov 1/2 tablety 1x denne cmúľať. Dodržujte doporučené dávkovanie! Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie! Prípravok nie je určený pre deti do 6 rokov. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Prípravok je nevhodný pre chorých na fenylketonúriu!
Objav podobné ako Naturica VITAMÍN C 500 mg so zinkom 30 tbl
Vitamín C 500 mg so šípkami 90 tbl. (8594202100559)
Vitamín C – určený pre dospelých a deti od 12 rokov Výživový doplnok MOVit Vitamín C 500 mg so šípkami obsahuje vitamín C vo forme tabliet s postupným uvoľňovaním. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpaniu k normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien a zubov.Obsah aktívnych látok v 1 tablete: Vitamín C 500 mg 625 %* Šípky 30 mg *Referenčná hodnota príjmu v 1 tableteOdporúčané dávkovanie: 1 tableta denne, dôkladne zapiť tekutinou. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti do 10 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla alebo reflektorov, pri teplote od 4 do 25 °C.
Objav podobné ako Vitamín C 500 mg so šípkami 90 tbl. (8594202100559)
Gél Menovazil proti bolesti kĺbov a nervov - Elixir - 40 ml
Krémový gél Eliksir Menovazil je špeciálne navrhnutý na zmiernenie bolesti spôsobenej zápalom nervov a kĺbov, preťažením pohybového aparátu rôzneho charakteru a pôvodu. Účinné látky tohto krému taktiež poskytujú úľavu od svrbenia a chladiaci účinok ihneď po aplikácii. Účinky gélu: Eliminuje podráždenie, bolestivosť Chladiaci upokojujúci efekt hneď po aplikácii Vďaka svojím obsiahnutým zložkám sa používa pri: Neuralgia, neuropatia, bolesti a zápalu nervov Bolesti kĺbov a artróze Úrazoch, pomliaždeninách, modrinách Použitie: Naneste gél na bolestivé miesto a vmasírujte do pokožky. Zloženie: Objem: 40 ml Krajina pôvodu: Rusko
Objav podobné ako Gél Menovazil proti bolesti kĺbov a nervov - Elixir - 40 ml
L-Carnitine 500 mg šumivý - Biotech USA 20 tbl Citrón
Ideálne riešenie pre rýchle spaľovanie tuku a doplnenie energie potrebnej pre tréning.
Objav podobné ako L-Carnitine 500 mg šumivý - Biotech USA 20 tbl Citrón
Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Kinedryl tbl. 10 x 25 mg / 30 mg
Indikácie: Bez odporúčania lekára na predchádzanie a liečbu nevoľnosti a vracania pri cestovaní dopravnými prostriedkami (auto, vlak, lietadlo, loď). Na odporúčanie lekára je možné liek použiť aj pri nevoľnostiach a závratoch najrôznejšieho pôvodu (pri Meniérovej chorobe). Používa sa aj pri liečbe nevoľnosti spôsobenej poruchou vestibulárneho aparátu. Kontraindikácie: Keď ste alergický (precitlivený) na moxastin teoklát, kofeín alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Kinedrylu. Keď máte zelený zákal (glaukom), zväčšenú prostatu, závažné ochorenie žalúdka a čriev. Keď sa liečite inhibítormi monoaminooxidázy ( niektoré lieky na depresiu, Parkinsonovu chorobu) alebo keď ste v období kratšom ako 14 dní po ukončení liečby. V prípadoch akútnej otravy alkoholom alebo liekmi tlmiacimi centrálnu nervovú sústavu (lieky na spanie a upokojenie) alebo kde je nežiaduca ospalosť. Nepodávajte deťom mladším ako 2 roky. Počas užívania lieku Kinedryl je potrebné sa vyhnúť požívaniu alkoholických nápojov Tehotenstvo a dojčenie: Kinedryl sa nesmie užívať v tehotenstve. Kinedryl sa nesmie užívať počas dojčenia. Dávkovanie: Dospelí: 1 tableta 60 minút pred začiatkom cesty. Pri dlhotrvajúcom cestovaní stačí podávať ½ – 1 tabletu v intervale 2 – 3 hodín. Na liečbu náhle vzniknutej kinetózy sa užívajú 2 tablety jednorazovo, pri nedostatočnom účinku potom v intervaloch 30 minút ½ – 1 tableta až po maximálne 4 tablety. Pri náhlom vracaní je účelnejšie počiatočnú dávku 2 tablety nepodať naraz, ale rozdeliť ju do 4 dávok v intervale niekoľkých minút. Deti do 15 rokov: Deťom vo veku 2 – 6 rokov sa podáva ¼ tablety, vo veku 6 – 15 let ¼ - ½ tablety. Prvá dávka sa užije 60 minút pred začiatkom cesty, pri dlhotrvajúcom cestovaní sa môže podanie dvakrát zopakovať v intervale 2 – 3 hodín. Meniérova choroba a ďalšie vestibulárne poruchy: Dospelí ležiaci pacienti užívajú 2 – 4 tablety 2 – 3 krát denne. U ostatných sa podáva až 8 tabliet denne. Tabletu je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Počas užívania lieku Kinedryl je potrebné sa vyhnúť požívaniu alkoholických nápojov Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Kinedryl tbl. 10 x 25 mg / 30 mg
L-Carnitine 500 mg šumivý - Biotech USA 20 tbl Čučoriedka-Malina
Ideálne riešenie pre rýchle spaľovanie tuku a doplnenie energie potrebnej pre tréning.
Objav podobné ako L-Carnitine 500 mg šumivý - Biotech USA 20 tbl Čučoriedka-Malina
GN REISHI Ganoderma lucidum 90 tbl. po 500 mg sušenej huby
Reishi (Ganoderma lucidum), v Číne nazývaná "huba nesmrteľnosti", prispieva k prirodzenej imunologickej ochrane a napomáha udržiavať zdravý obehový systém. k prirodzenej imunologickej ochrane napomáha udržiavať zdravý obehový systém
Objav podobné ako GN REISHI Ganoderma lucidum 90 tbl. po 500 mg sušenej huby
PANADOL Novum proti horúčke a bolesti 500mg 24 tabliet
Panadol Novum proti horúčke a bolesti 500mg 24 tabliet Panadol Novum tablety znižujú horúčku a zmierňujú bolesť. Vďaka technológii OPTIZORB sa tablety rozpúšťajú rýchlejšie ako štandardné paracetamolové tablety, a tím sa dokáže uvolniť účinná látka už do 5 minút. Nedráždi žalúdok.
Objav podobné ako PANADOL Novum proti horúčke a bolesti 500mg 24 tabliet
NATURVITA BRUSNICE 20 000 mg 60+10 tbl
Charakteristika: Výživový doplnok obsahuje prírodný extrakt z brusníc (1 tableta obsahuje 400 mg koncentrovaného extraktu z kanadských brusníc lat. Vaccinium macrocarpon, čo zodpovedá v pomere 1:25 konzumácii 20 000 mg čerstvých brusníc). Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Odporúča sa užívať v množstve 2 tablety denne. Tablety sa môžu rozhrýzť alebo sa užijú vcelku a zapijú sa potrebným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako NATURVITA BRUSNICE 20 000 mg 60+10 tbl
PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Edenpharma Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním so šípkovým extraktom 30 tbl
Charakteristika: Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, pokožky. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, imunitného systému, prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Prípravok sa užíva obvykle v dávke 1 tableta 1x denne, najmä pri zvýšenej spotrebe vitamínu C. Tablety sa užívajú nezávisle na jedle, vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: vitamín C vo forme kyselina askorbová 500 mg /625% RVH/, výťažok zo šípok 25 mg. RVH - referenčná výživová hodnota. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Edenpharma Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním so šípkovým extraktom 30 tbl
Edenpharma Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním so šipkovým extraktom 100 tbl
Charakteristika: Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, pokožky. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, imunitného systému, prispieva k správnej funkcii psychiky, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Prípravok sa užíva obvykle v dávke 1 tableta 1x denne, najmä pri zvýšenej spotrebe vitamínu C. Tablety sa užívajú nezávisle na jedle, vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie Zloženie: vitamín C vo forme kyselina askorbová 500 mg /625% RVH/, výťažok zo šípok 25 mg. RVH - referenčná výživová hodnota. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Edenpharma Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním so šipkovým extraktom 100 tbl
Desloratadin Xantis 5 mg tbl 10 ks
Indikácie: Liek Daslodil obsahuje desloratadín. Je to antihistaminikum. Používa sa: na zmiernenie príznakov spojených s alergickou nádchou (zápal nosových priechodov spôsobený s alergiou, napríklad sennou nádchou alebo alergiou na roztoče v prachu). Tieto príznaky zahŕňajú kýchanie, výtok z nosa alebo svrbenie v nose, svrbenie na podnebí a svrbenie, sčervenanie alebo slzenie očí. na zmiernenie príznakov spojených s urtikáriou (ochorenie kože spôsobené alergiou). Tieto príznaky zahŕňajú svrbenie a žihľavku. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok uvedených v časti 6.1 alebo na loratadín.A u detí do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Gravidita Veľké množstvo údajov u gravidných žien (viac ako 1 000 ukončených gravidít) nepoukazuje na malformácie ani na fetálnu/neonatálnu toxicitu dezloratadínu. Štúdie na zvieratách nepreukázali priame alebo nepriame škodlivé účinky z hľadiska reprodukčnej toxicity (pozri časť 5.3). Ako preventívne opatrenie je vhodnejšie sa vyhnúť užívaniu Desloratadinu Xantis počas gravidity. Dojčenie Dezloratadín bol zistený u dojčených novorodencov/dojčiat liečených žien. Účinok dezloratadínu u dojčených novorodencov/dojčiat nie je známy. Rozhodnutie, či ukončiť dojčenie alebo ukončiť/prerušiť liečbu Desloratadinom Xantis sa má urobiť po zvážení prínosu dojčenia pre dieťa a prínosu liečby pre ženu. Fertilita K dispozícii nie sú žiadne údaje o fertilite mužov a žien. Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov: 1 tableta 1x denne. Liečbu možno prerušiť po tom, ako príznaky ustúpia, a začať znovu po ich opätovnom objavení sa. Liek sa môže užívať aj dlhodobo, ak to lekár schváli. Spôsob použitia Tableta sa užíva perorálne. Tablety sa užívajú v celku, nezávisle od jedla a zapíjajú sa vodou. Tablety majú deliacu ryhu. Deliaca ryha iba pomáha rozlomiť tabletu, aby sa dala ľahšie prehltnúť a neslúži na rozdelenie na rovnaké dávky. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Desloratadin Xantis 5 mg tbl 10 ks
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
DOLAREN Emulgel proti bolesti 50 ml
Rýchlo uľavuje od traumatickej, artritickej a reumatickej bolesti. Pomáha pri hojení zápalov, podliatin, opuchu, svalových a šľachových poraneniach.
Objav podobné ako DOLAREN Emulgel proti bolesti 50 ml
DOLAREN Emulgel proti bolesti 100 ml
Rýchlo uľavuje od traumatickej, artritickej a reumatickej bolesti. Pomáha pri hojení zápalov, podliatin, opuchu, svalových a šľachových poraneniach.
Objav podobné ako DOLAREN Emulgel proti bolesti 100 ml
URGO Elektroterapia proti bolesti dobíjacia náplasť
Elektroterapeutická náplasť na opakované použitie s 5 programami na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov.
Objav podobné ako URGO Elektroterapia proti bolesti dobíjacia náplasť
DOLORgit med Ušný sprej proti bolesti
Ušný sprej, fľaša s dávkovacou pumpičkou. Na fyzikálne ošetrenie a zmiernenie ťažkostí vonkajšieho zvukovodu (napr. Otitis externa). Zmierňuje bolesť, začervenanie a svrbenie. Pri zápaloch vonkajšieho zvukovodu. Zloženie: Glycerín (99,5 %), dexpantenol, cetylpyridíniumchlorid, voda.
Objav podobné ako DOLORgit med Ušný sprej proti bolesti
URGO Elektroterapia proti bolesti dobíjateľná náplasť
Urgo Elektroterapia proti bolesti dobíjateľná náplasť Elektroterapeutická náplast slúžiaca k opakovanému použitiu na zmierňovanie bolesti svalov a kĺbov fungujúca na princípe technológie TENS.
Objav podobné ako URGO Elektroterapia proti bolesti dobíjateľná náplasť
Aspirin 10 tabliet
Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Dospelí pri zápalových ochoreniach užívajú liek iba na odporúčanie lekára. Na odporučenie lekára sa môže Aspirin podávať deťom od 7 rokov. Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin, keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Aspirin sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiacov) tehotenstva. Aspirin sa nemá užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva vzhľadom na zvýšené riziko komplikácií pre matku i dieťa počas pôrodu. Do materského mlieka prechádzajú malé množstvá liečiva kyseliny acetylsalicylovej a jej metabolitov. Pri krátkodobom použití sa nepozorovali nepriaznivé účinky na dojča, preto nie je nevyhnutné ukončiť dojčenie. Pri pravidelnom užívaní vysokých dávok sa má dojčenie včas prerušiť. Dávkovanie: Pre dospelého je jednorazová dávka 1 až 2 tablety. Maximálna denná dávka 8 tabliet (4 g liečiva) sa nesmie prekročiť. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3 až 4-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín. Deti od 7 do 12 rokov môžu užívať Aspirin len po výslovnom odporúčaní lekára a pod stálym lekárskym dohľadom! Tablety sa majú užívať s dostatočným množstvom tekutín. Neužívajte nalačno.
Objav podobné ako Aspirin 10 tabliet
Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Vitamín C – s minerálom Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Allga San akut Dolor Gél proti bolesti
Zdravotnícka pomôcka, chladivý gél na podpornú liečbu akútnej bolesti svalov a kĺbov. S extraktom z arniky aj silicami z kosodreviny, rozmarínu a šalvie. Gél na podporné vonkajšie ošetrenie pri akútnej bolesti svalov a kĺbov, najmä pri modrinách, natiahnutiach, vyvrtnutiach a preťažení.
Objav podobné ako Allga San akut Dolor Gél proti bolesti
OZONIDY DOLAREN Emulgél proti bolesti 100 ml
Ozonidy DOLAREN Emulgél proti bolesti 100 ml Rýchlo uľavuje od bolesti svalov, kĺbov a šliach. Určený na poúrazové, artritické a reumatické bolesti.
Objav podobné ako OZONIDY DOLAREN Emulgél proti bolesti 100 ml
OZONIDY DOLAREN emulgél proti bolesti 50 ml
Ozonidy DOLAREN emulgél proti bolesti 50 ml Rýchlo uľavuje od bolesti svalov, kĺbov a šliach. Určený na poúrazové, artritické a reumatické bolesti.
Objav podobné ako OZONIDY DOLAREN emulgél proti bolesti 50 ml
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Pozrite sa aj
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- ZYRTEC tbl flm 10 mg 1x7 ks
- GENERICA Riboflavin 10 mg tbl 1x60 ks
- GENERICA Riboflavin 10 mg tbl 1x30 ks
- Vitamín C 500 mg so šípkami 90 tbl. (8594202100559)
- Diozen 500 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x60 ks
- GALVEX MAGNÉZIUM laktát 500 mg + B6 tbl 1x100 ks
- GALVEX KALCIUM karbonát 500 mg + D3 tbl 1x100 ks
- Fluxoven 500 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x60 ks
- Celaskon IMUNITA PLUS 500 mg tbl flm 1x30 ks
- Devenal tbl flm 500 mg (blis.PVC/Al) 1x180 ks
- DETRALEX tbl flm 500 mg (blis.Al/PVC) 1x60 ks
- Devenal tbl flm 500 mg (blis.PVC/Al) 1x60 ks
- COLONUTRIN SR 500 mg tbl s funkčným uvoľňovaním1x30 ks
- Talcid tbl mnd 500 mg (blis.PP/Al) 1x50 ks
- MAGNEROT 500 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x50 ks
- Vitabalans C-VITA long 500 mg tbl 1x90 ks
- NATURVITA YUCCA 500 mg Yucca shidigera tbl 1x60 ks
- Vitabalans Vita C 500 mg ORIGINAL tbl 1x200 ks
- ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1x10 ks