Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
Paralen Grip horúci nápoj Pomaranč a zázvor 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok
PARALEN Grip Horúci nápoj pomaranč a zázvor 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj pomaranč a zázvor 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Pozrite sa aj PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg plu por 1x12 vrecúšok
Pozrite sa aj
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- PARALEN 500 SUP sup 500 mg (strip Al) 1x5 ks
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- PARALEN RAPID 500 mg Pomarančová príchuť tbl eff (tuba PP) 1x16 ks
- PARALEN GRIP chrípka a bolesť tbl flm 1x24 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- PARALEN 100 sup 100 mg (strip Al) 1x5 ks
- FYPRYST combo 50 mg/60 mg MAČKY A FRETKY roztok na kvapkanie na kožu pre mačky a fretky (pipeta) 1x0,5 ml
- FYPRYST combo 67 mg/60,3 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre malé psy (pipeta) 1x0,67 ml
- Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg) sol 1x1 ml
- PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1x10 ks
- FYPRYST combo 134 mg/120,6 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre stredne veľké psy (pipeta) 1x1,34 ml
- MG Grip Stand samolepiaci držiak na mobil, žltý (WGS-01Y)
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- FYPRYST 67 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x0,67 ml
- FYPRYST 134 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x1,34 ml
- NEUROTidine 50 mg/ml perorálny roztok 1x250 ml
PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tento liek nie je určený pre deti a dospievajúcich do 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 12 rokov:obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody maximálne 4-krát denne. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny. Maximálna denná dávka paracetamolu je 4 g. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj Echinacea a šípky 500 mg/10 mg 12 sáčkov
Paralen Grip horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 sáčkov
Indikácie: Paralen Grip horúci nápoj obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamolu a fenylefrínu. Paracetamol pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefrín uvoľňuje dýchacie cesty. Paralen Grip horúci nápoj je určený na odstránenie príznakov chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchaný nos a prinosové dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Kontraindikácie: Neužívajte Paralen Grip horúci nápoj, keď ste precitlivený (alergický) na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte ťažké ochorenie pečene alebo obličiek , keď máte vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca a ciev, keď trpíte ochorením štítnej žľazy (zvýšenou funkciou), keď máte cukrovku, keď máte zelený zákal s úzkym uhlom, keď trpíte zadržovaním moču, keď máte nádor drene nadobličiek (feochromocytóm), keď súčasne užívate niektoré lieky: na liečenie depresie alebo Parkinsonovej choroby, zo skupiny inhibítorov monoaminooxidázy (MAO) alebo ste ich užívali v posledných 2 týždňoch, na liečenie depresie, zo skupiny tricyklických antidepresív,na vysoký krvný tlak alebo ochorenie srdca, zo skupiny betablokátorov. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, než začnete užívať tento liek. Užívanie lieku počas tehotenstva sa neodporúča, dojčiace ženy ho môžu užívať len po výslovnom odporučení lekára. Dávkovanie: Dospelí, vrátane starších osôb a mladiství od 15 rokov: 1- až 4-krát denne obsah jedného vrecka rozpustený v pohári horúcej (nie vriacej) vody. Podľa chuti môžete osladiť medom alebo cukrom. Interval medzi jednotlivými dávkami nemá byť kratší ako štyri hodiny.Neužívajte viac ako 4 vrecká počas 24 hodín. Liek nekombinujte s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Pri predávkovaní paracetamolom hrozí vážne poškodenie pečene! Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen Grip horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg 12 sáčkov
PARALEN Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Objav podobné ako PARALEN Grip Horúci nápoj echinacea a šípky 12 vrecúšok
PARALEN Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok
Paralen Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, vrátane horúčky, bolesti hlavy, bolesti v hrdle a bolestí kĺbov a svalov, uvoľňuje upchatý nos.
Objav podobné ako PARALEN Grip Horúci nápoj citrón 12 vrecúšok
ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu por 10 vrecúšok
Liek živé probiotické kultúry kvasinky Saccharomyces boulardii a používa sa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny.
Objav podobné ako ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu por 10 vrecúšok
PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek
Paralen Grip horúci nápoj citron sa užíva pri príznakoch chrípky a prechladnutia. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek
COLDREX MAX Grip lesné ovocie prášok na perorálny roztok 14 vreciek
Liek v prášku s ovocno-mentolovou príchuťou, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje horúčku.
Objav podobné ako COLDREX MAX Grip lesné ovocie prášok na perorálny roztok 14 vreciek
Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu.por.10 x 250 mg
Indikácie: Liečba a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny u dospelých a detí ako je: akútna infekčná hnačka u detí a dospelých, kolitída a hnačka v dôsledku užívania antibiotík (výhodné užitie i priamo s antibiotikami, keďže kvasinky nie sú citlivé na antibiotiká), kombinovaná liečba s vankomycínom/metronidazolom, ktorá sa používa na preventívnu liečbu opakovaného výskytu ochorenia spôsobeného Clostridium difficile, preventívna liečba hnačky vyvolanej kŕmením pomocou enterálnej trubice, liečba hnačky súvisiacej s imunodeficitným syndrómom, liečba syndrómu dráždiveho čreva,, liečba cestovateľskej hnačky. Kontraindikácie: Neužívajte Enterol 250 mg kapsuly, keď ste alergický (precitlivený) na liečivo alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Enterolu 250 mg kapsuly alebo ak ste pacientom s centrálnym venóznym katétrom. Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať Enterol, poraďte sa so svojím lekáromalebolekárnikom. Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je zvyčajne pre dospelých 2 sáčky dvakrát denne. Pre deti od 3 rokov: 1 sáčok dvakrát denne. Pre deti do 3 rokov: 1 sáčok jedenkrát denne. Obsah vrecúška zmiešajte s malým množstvom vody alebo sladeného nápoja a vypite. Prášok sa môže miešať aj s jedlom. Nemá sa miešať s veľmi chladným ani veľmi teplým nápojom alebo jedlom a ani s alkoholickým nápojom.
Objav podobné ako Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu.por.10 x 250 mg
Theraflu Forte 1000mg/200mg/12,2mg prášok na perorálny roztok plo.por.10
Indikácie: Krátkodobá liečba prejavov chrípky a prechladnutia, ako sú: horúčka, bolesti hlavy, kĺbov a svalov, nádcha a upchatie nosa so sťaženým dýchaním. TheraFlu® prechladnutie a chrípka obsahuje liečivá na potlačenie príznakov pri prechladnutí a chrípke. Paracetamol má antipyretický a analgetický účinok, zatiaľ čo fenylefrín tlmí tvorbu sekrétu a vedie k uvoľneniu dýchania nosom. Guajfenezín podporuje vykašiavanie.. Kontraindikácie: Zistená precitlivenosť na liečivá a pomocné látky lieku. Funkčné poruchy pečene a obličiek, závažné ochorenia srdca a krvného obehu, závažnejší stupeň vysokého krvného tlaku, nádor nadobličky a zvýšená funkcia štítnej žľazy; zväčšená prostata so sťaženým močením, cukrovka, hemolytická chudokrvnosť, tehotenstvo, zvýšený vnútroočný tlak, nadmerné požívanie alkoholu, súbežná liečba liekmi potláčajúcimi enzým mono-amonooxidázu, epilepsia. Tehotenstvo a dojčenie: TheraFlu forte sa nesmie užívať počas gravidity a laktácie. Dávkovanie a spôsob podávania: Dospelí, starší pacienti a dospievajúci od 16 rokov, ktorí vážia 50 kg a viac: Jedno vrecko každých 4 až 6 hodín podľa potreby. Celková denná dávka nemá prekročiť viac ako 3 vrecká počas 24 hodín (1 vrecko užité 3-krát denne). Dĺžka liečby nemá prekročiť 3 dni. Pacienti majú vyhľadať lekársku pomoc, ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, zhoršujú sa alebo ak je kašeľ sprevádzaný vysokou horúčkou, kožnou vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy. Obsah jedného vrecka TheraFlu® forte rozpustiť v pohári teplej vody (cca 2,5 dcl) a vypiť čo možno najteplejšie. TheraFlu® forte možno užívať počas celého dňa, najvhodnejšia doba užitia je večer pred spaním. Liek neužívať nepretržite dlhšie ako 5 dní. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Theraflu Forte 1000mg/200mg/12,2mg prášok na perorálny roztok plo.por.10
ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks
Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks Liečba a/alebo prevencia hnačky rôznej príčinny u dospelých a detí ako je :
Objav podobné ako ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks
Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 10 vreciek
Indikácie: Zápaly pošvového vchodu, pošvy, krčka maternice akéhokoľvek pôvodu a povahy, vrátane tých, ktoré sa vyskytujú po liečbe cytostatikami a ožarovaní. Bakteriálne zápaly pošvy zapríčinené Gardnerella vaginalis. Pred a pooperačná prevencia v gynekologickej chirurgii. Intímna hygiena počas šestonedelia. Podporná liečba pri kvasinkových a trichomonádových infekciách, pri terapii atrofickej pošvovej sliznice po prechode. Kontraindikácie: Rosalgin Easy sa nesmie používať u žien, u ktorých bola zistená precitlivenosť na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok obsiahnutých v lieku. Tehotenstvo a dojčenie: Aj keď experimentálnymi metódami neboli dokázané embryotoxické účinky, odporúča sa liek predpisovat'v tehotenstve a v laktácii len v indikovaných prípadoch. Dávkovanie a spôsob podávania: Roztok: 1 -2 vaginálne výplachy denne, ak lekár neodporučí inak. Pri liečbe bakteriálnych vaginitíd (Gardnerella vaginalis) je odporúčané dávkovanie, ak lekár neurčí inak, 2 výplachy pošvy denne po dobu 7 po sebe nasledujúcich dní. Pri používaní na bežnú hygienu sa používa nepravidelne podľa potreby. Roztok sa môže použiť pri izbovej teplote. Ak chcete použiť roztok vlažný, stačí ponoriť uzatvorený PVC obal na niekoľko minút do teplej vody. Pri otváraní PVC obalu, vrúbkovaný uzáver držte pevne a otočte vrchnáčikom tak, aby sa pretrhol bezpečnostný uzáver. Vytiahnite kanylu, až kým nezaznie puknutie. Pozor, roztok začne vytekať až po úplnom vytiahnutí kanyly. Jemne vsuňte kanylu do pošvy a stlačte PVC obal, až kým sa nevyprázdni. Vyprázdnenie môže byť postupné a regulované podľa potreby, pretože vstavaná chlopňa zabráni spätnému toku tekutiny do PVC obalu. Vykonajte výplach podľa možnosti v plnom rozsahu. Pre maximálne využitie liečebnej aktivity sa snažte podržať tekutinu v pošve po dobu niekoľkých minút. V ostatnom dodržiavajte prípadné pokyny ošetrujúceho lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 10 vreciek
BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok
Liek obsahuje liečivo ambroxol. Patrí do skupiny liekov nazývaných mukolytiká, ktoré znižujú viskozitu hlienu, robí ho tekutým a uľahčujú jeho vylučovanie. Liek je indikovaný na rozpúšťanie hlienu pri ochoreniach priedušiek a pľúc s hustým hlienom, u dospelých.
Objav podobné ako BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok
BROXIVAN 3 mg/ml perorálny roztok
Liek obsahuje liečivo ambroxol. Patrí do skupiny liekov nazývaných mukolytiká, ktoré znižujú viskozitu hlienu, robí ho tekutým a uľahčujú jeho vylučovanie. Liek je indikovaný na rozpúšťanie hlienu pri ochoreniach priedušiek a pľúc s hustým hlienom, u dospelých a detí od 2 rokov.
Objav podobné ako BROXIVAN 3 mg/ml perorálny roztok
ERDOMED 225 mg granulát na perorálnu suspenziu 20 vrecúšok
Liek sa používa na zníženie väzkosti hlienovitého, prípadne aj hnisavého výlučku sliznice dýchacích ciest a na uľahčenie vykašliavania.
Objav podobné ako ERDOMED 225 mg granulát na perorálnu suspenziu 20 vrecúšok
BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
Broxivan 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml Mukolytická liečba vlhkého, produktívneho kašľa pri akútnych, alebo chronických bronchopulmonálnych ochoreniach. Liek na uľahčenue vykašliavania pre dospelých.
Objav podobné ako BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
NEUROTIDINE 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml
NeuroTidine 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml Potravina na osobitné lekárske účely. Perorálny roztok s citikolínom je určený na diétnu výživu pacientov s glaukómom s farmakologicky liečeným a stabilizovaným vnútroočným tlakom a s progresívnou stratou zorného poľa.
Objav podobné ako NEUROTIDINE 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml
ROSALGIN 500 mg granulát na vaginálny roztok 10 sáčkov
Liek je vo forme granulátu, ktory je určený na prípravu vaginálneho roztoku.
Objav podobné ako ROSALGIN 500 mg granulát na vaginálny roztok 10 sáčkov
ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10 x 500 mg
Rosalgin granulát na vaginálny roztok 10 x 500 mg Granulát na prípravu vaginálneho roztoku, ktorý je určený na výplachy pošvy a oplachy vonkajších pohlavných orgánov pri zápale ženských pohlavných orgánov a na bežnú ženskú hygienu.
Objav podobné ako ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 10 x 500 mg
Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Liek sa používa u dospelých a dospievajúcich s telesnou hmotnosťou od 40 kg (vo veku 12 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok
Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
ACC Long Instant 600 mg perorálny prášok vo vrecku 10 kusov
ACC Long Instant sa používa na uvoľnenie hlienu a uľahčenie vykašliavania v prípade ochorenia dýchacích ciest s viskóznym hlienom.
Objav podobné ako ACC Long Instant 600 mg perorálny prášok vo vrecku 10 kusov
DITUSTAT NEO 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
Pre účinnú úľavu od suchého kašľa.
Objav podobné ako DITUSTAT NEO 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 mg, 24 tabliet Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Liek nezhoršuje žalúdočné ťažkosti a nevyvoláva krvácanie, môžu ho užiť aj chorí s vredmi žalúdka a dvanástnika a chorí, ktorí neznášajú kyselinu acetylsalicylovú.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 6 vreciek
Indikácie: Zápaly pošvového vchodu, pošvy, krčka maternice akéhokoľvek pôvodu a povahy, vrátane tých, ktoré sa vyskytujú po liečbe cytostatikami a ožarovaní. Bakteriálne zápaly pošvy zapríčinené Gardnerella vaginalis. Pred a pooperačná prevencia v gynekologickej chirurgii. Intímna hygiena počas šestonedelia. Podporná liečba pri kvasinkových a trichomonádových infekciách, pri terapii atrofickej pošvovej sliznice po prechode. Kontraindikácie: Rosalgin Easy sa nesmie používať u žien, u ktorých bola zistená precitlivenosť na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok obsiahnutých v lieku. Tehotenstvo a dojčenie: Aj keď experimentálnymi metódami neboli dokázané embryotoxické účinky, odporúča sa liek predpisovat'v tehotenstve a v laktácii len v indikovaných prípadoch. Dávkovanie a spôsob podávania: Roztok: 1 -2 vaginálne výplachy denne, ak lekár neodporučí inak. Pri liečbe bakteriálnych vaginitíd (Gardnerella vaginalis) je odporúčané dávkovanie, ak lekár neurčí inak, 2 výplachy pošvy denne po dobu 7 po sebe nasledujúcich dní. Pri používaní na bežnú hygienu sa používa nepravidelne podľa potreby. Roztok sa môže použiť pri izbovej teplote. Ak chcete použiť roztok vlažný, stačí ponoriť uzatvorený PVC obal na niekoľko minút do teplej vody. Pri otváraní PVC obalu, vrúbkovaný uzáver držte pevne a otočte vrchnáčikom tak, aby sa pretrhol bezpečnostný uzáver. Vytiahnite kanylu, až kým nezaznie puknutie. Pozor, roztok začne vytekať až po úplnom vytiahnutí kanyly. Jemne vsuňte kanylu do pošvy a stlačte PVC obal, až kým sa nevyprázdni. Vyprázdnenie môže byť postupné a regulované podľa potreby, pretože vstavaná chlopňa zabráni spätnému toku tekutiny do PVC obalu. Vykonajte výplach podľa možnosti v plnom rozsahu. Pre maximálne využitie liečebnej aktivity sa snažte podržať tekutinu v pošve po dobu niekoľkých minút. V ostatnom dodržiavajte prípadné pokyny ošetrujúceho lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Rosalgin granulát na vaginálny roztok 500 mg 6 vreciek
Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Indikácie: Paralen 500 tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: Paralen 500 tablety sa nesmú užívať pri známej precitlivenosti na liečivo, alebo na niektorú zložku lieku, ďalej pri ochorení pečene alebo pri akútnej žltačke. Pri ochorení obličiek možno Paralen 500 tablety užívať len so súhlasom lekára. Vzhľadom na vysoký obsah liečiva nie sú tablety Paralen 500 vhodné pre deti mladšie ako 6 rokov (alebo pre deti s telesnou hmotnosťou nižšou ako 20 kg). Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Dospelí a mladiství užívajú 1- 2 tablety Paralen 500 niekoľko ráz denne podľa potreby v časových odstupoch najmenej 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety, najvyššia denná dávka 8 tabliet. Chorí so zníženou funkciou obličiek užívajú so súhlasom lekára nižšie dávky. Deťom od 6 rokov (alebo s telesnou hmotnosťou vyššou ako 20 kg) do 15 rokov sa podáva 1/2 – 1 tableta 3 -krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín. Tablety Paralen 500 sa užívajú pri jedle, užitie pred jedlom zvýši rýchlosť nástupu účinku. Tablety možno poliť alebo drviť, zapíjajú sa malým množstvom tekutiny. Počas liečby nesmiete piť alkoholické nápoje. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
IBUPROFEN Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks Ibuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako IBUPROFEN Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks
PARALEN 500 SUP 500 mg čapíky 5 ks
Paralen čapíky pôsobia proti bolesti a znižujú telesnú teplotu. Rýchle a účinné vstrebávanie.
Objav podobné ako PARALEN 500 SUP 500 mg čapíky 5 ks
Paralen 500 SUP sup.5 x 500 mg
Indikácie: Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čapíky sú vhodné najmä pre pacientov s tráviacimi ťažkosťami a pre pacientov, ktorí užívajú viac liekov súbežne. Liek je určený pri bolestiach rôzneho pôvodu, napríklad pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva nezápalového pôvodu, pri bakteriálnych a vírusových ochoreniach (chrípka), na zníženie zvýšenej telesnej teploty a pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: precitlivenosť na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok, závažná hemolytická anémia, závažné formy hepatálnej insuficiencie, akútna hepatitída, rektálne krvácanie alebo proktitída prekonaná v poslednom čase Liek nie je určený deťom mladším ako 9 rokov alebo s telesnou hmotnosťou nižšou ako 33 kg. Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Deti 9 - 12 rokov (33-40 kg): Podáva sa jednotlivo 1 čapík, túto dávku je možné zopakovať po 6 hodinách. Maximálna denná dávka sú 4 čapíky (2000 mg paracetamolu). Dospievajúci 12 - 15 rokov (40-50 kg): Podáva sa jednotlivo 1 čapík, túto dávku je možné zopakovať najlepšie po 6 hodinách. Maximálna denná dávka je 6 čapíkov (3000 mg paracetamolu). Odstup medzi jednotlivými dávkami má byť najmenej 4 hodiny. Dospelí a dospievajúci nad 15 rokov (50 kg<): Podáva sa 1-2 čapíky podľa potreby v časovom odstupe najmenej 4 hodiny. Maximálna denná dávka je 8 čapíkov (4000 mg paracetamolu), najvyššia jednotlivá dávka sú 2 čapíky (1000 mg paracetamolu). Najvyššiu jednotlivú dávku (2 čapíky jednorazovo) nemajú používať dospelí a dospievajúci s telesnou hmotnosťou nižšou ako 50 kg. Pri dlhodobej terapii (vyše 10 dní) nemá denná dávka prekročiť 5 čapíkov (2500 mg paracetamolu). Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 SUP sup.5 x 500 mg
ATAXXA 500 mg/100 mg roztok na kvapkanie na kožu pre psov od 4 kg do 10 kg 1 pipeta
Zabíja kliešte, blchy a larvy bĺch, odpudzuje aj kliešte, komáre a kúťovky. Zostáva na koži a chlpoch najmenej 4 týždne. Pre psov od 4 kg do 10 kg.
Objav podobné ako ATAXXA 500 mg/100 mg roztok na kvapkanie na kožu pre psov od 4 kg do 10 kg 1 pipeta
AMBROBENE 7,5 mg/ml perorálny/inhalačný roztok 100 ml
Ambrobene pre rýchlu a účinnú úľavu od vlhkého kašľa.
Objav podobné ako AMBROBENE 7,5 mg/ml perorálny/inhalačný roztok 100 ml
ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 6 x 500 mg
Rosalgin granulát na vaginálny roztok 6 x 500 mg Granulát na prípravu vaginálneho roztoku, ktorý je určený na výplachy pošvy a oplachy vonkajších pohlavných orgánov pri zápale ženských pohlavných orgánov a na bežnú ženskú hygienu.
Objav podobné ako ROSALGIN granulát na vaginálny roztok 6 x 500 mg
Solmucol 600 mg 10 vrecúšok
Indikácie: Solmucol obsahuje N-acetylcysteín, ktorý má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, čím rozpúšťa všetky druhy molekúl zodpovedné za väzkosť hlienu. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu. Solmucol je vhodný pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, sprevádzaných intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), na doplnkovú liečbu laryngitídy (zápal hrtana), tracheitídy (zápal priedušnice), sinusitídy (zápal prínosových dutín), otitis media (zápal stredného ucha), mucoviscidózy (cystická fibróza), astmy bronchiale ( priedušková astma), bronchiolitídy (zápal priedušničiek), emfyzémy (rozdutie pľúc). Kontraindikácie: Precitlivenosť na N-acetylcysteín alebo inú pomocnú látku podľa zloženia lieku. Aktívny peptidický vred. Tehotenstvo a dojčenie: Užívanie v gravidite môže doporučiť lekár len v závažných prípadoch. Nie je známe, či sa N-acetylcysteín vylučuje do materského mlieka, preto sa nedoporučuje užívať liek počas laktácie. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: 600 mg N-acetylcysteínu denne, t.j. 1 sáčok (najlepšie večer). Dávkovanie u chronických ochorení, mukoviscidózy stanoví lekár alebo farmaceut. Príprava roztoku z granulátu: obsah vrecka vysypať do prázdneho pohára a potom zaliať vodou. Počas liečby treba piť dostatok tekutín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Solmucol 600 mg 10 vrecúšok
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Vitamín C – s minerálom Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
OSMOBIOTIC FLORA Prášok na rozpustenie vo vode 12 vrecúšok
Probiotiká s kombináciou starostlivo vybraných a preverených mikrobiálnych kmeňov pre správne osídlenie čriev.
Objav podobné ako OSMOBIOTIC FLORA Prášok na rozpustenie vo vode 12 vrecúšok
SMECTAGO Perorálna suspenzia 12 vrecúšok
SmectaGo je zdravotnícka pomôcka vo forme suspenzie vo vrecúšku určenému na priame použitie.
Objav podobné ako SMECTAGO Perorálna suspenzia 12 vrecúšok
JAMIESON Vitamín C 500 mg s príchuťou pomaranča 120 tabliet na cmúľanie
Vitamín C vo forme tabliet na cmúľanie s prírodnou osviežujúcou pomarančovou príchuťou.
Objav podobné ako JAMIESON Vitamín C 500 mg s príchuťou pomaranča 120 tabliet na cmúľanie
SMECTA prášok na prípravu suspenzie 10 vrecúšok
Liek je indikovaný na liečbu akútnej a chronickej hnačky u detí a dospelých.
Objav podobné ako SMECTA prášok na prípravu suspenzie 10 vrecúšok
CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
Posilňuje odolnosť organizmu pri infekčných ochoreniach ako chrípka a prechladnutie. Zmierňuje a skracuje príznaky.
Objav podobné ako CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
Coldrex Horúci nápoj citrón 10 vrecúšok
Indikácie: Coldrex Horúci nápoj je vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg) na úľavu od nepríjemných príznakov chrípky a prechladnutia. Coldrex Horúci nápoj odstraňuje bolesti v hrdle, uvoľňuje nos aj prinosové dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalov aj kĺbov, znižuje horúčku a dopĺňa vitamín C. Kontraindikácie: Coldrex Horúci nápoj obsahuje paracetamol. Neužívajte tento liek s akýmkoľvek ďalším liekom obsahujúcim paracetamol. Neužívajte tento liek bez odporúčania lekára, ak máte problémy s pitím alkoholu a/alebo máte pečeňové ochorenie. Coldrex Horúci nápoj obsahuje aj dekongestant (liečivo odstraňujúce upchatie nosa). Neužívajte tento liek s ďalšími liekmi, ktoré sa užívajú na zmiernenie chrípky, prechladnutia alebo opuchu nosovej sliznice (upchatého nosa). Neužívajte ColdrexHorúci nápoj, ak ste alergický/á na paracetamol, fenylefríniumchlorid, vitamín C alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, ak máte niektorý z týchto zdravotných problémov: závažné ochorenie pečene vrátane akútnej žltačky, zvýšený krvný tlak, zvýšený vnútroočný tlak (zelený zákal), užívate alebo ste užívali počas posledných dvoch týždňov lieky známe ako inhibítory monoaminooxidázy (lieky proti depresii). Vzhľadom na obsah liečiv sa nesmie podávať deťom do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Liek nie je vhodné užívať počas tehotenstva a dojčenia. Dávkovanie: Obsah vrecka vysypte do pohára a zalejte veľmi horúcou vodou. Miešajte, kým sa prášok nerozpustí. Podľa chuti môžete prisladiť medom alebo cukrom, prípadne doliať studenú vodu. Teplý nápoj vypite. Dospelí (vrátane starších osôb) a mladiství od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg): 1 vrecko 1 až 4-krát denne. Jednotlivé dávky užívajte vždy najskôr po 4 hodinách. Neužívajte viac ako 4 vrecká počas 24 hodín. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Špeciálne upozornenie: Užívanie vyšších než odporučených dávok môže viesť k riziku závažneho poškodenia funkcie pečene. Neužívajte spolu s inými liekmi s obsahom paracetamolu. Predávkovanie paracetamolom môže spôsobiť vážne poškodenie až zlyhanie funkcie pečene. V prípade predávkovania je nevyhnutná okamžitá lekárska pomoc, aj keď nie sú prítomné žiadne príznaky predávkovania. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Coldrex Horúci nápoj citrón 10 vrecúšok
COLDREX horúci nápoj citrón 10 vrecúšok
Coldrex horúci nápoj citrón 10 vrecúšok Horúci nápoj s príchuťou citróna určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov s telesnou hmotnosťou nad 50 kg. Liek obsahuje paracetamol, fenylefrínium-chlorid a kyselinu askorbovú (vitamín C).
Objav podobné ako COLDREX horúci nápoj citrón 10 vrecúšok
SALUTEM Vitamin C 500 mg Imunita kurkuma + zázvor 60 cmúľacích tabliet
Výživový doplnok s pomarančovou príchuťou na podporu imunity, zdravia dýchacích ciest a na zníženie únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako SALUTEM Vitamin C 500 mg Imunita kurkuma + zázvor 60 cmúľacích tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital® C obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou zvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií a pri nachladnutí.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet Liek na zníženie teploty pri ochoreniach chrípkového charakteru a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Pozrite sa aj
- Marktinez MG 10 (30633)
- SLOW-NATUR ETERICKY OLEJ POMARANC 10 ML
- MG 9H ochranné sklo na kameru na iPhone 12 / 12 mini
- MG Carbon kryt na Realme 10, čierny
- MG 9H ochranné sklo na Realme 10
- FYPRYST 2,5 mg/ml kožný sprej - roztok pre mačky a psov 1x100 ml
- MG Thunder silikónový kryt na iPhone 12 / 12 Pro, modrý
- MG Hard 2.5D ochranné sklo na iPhone 12 / 12 Pro
- MG 9H ochranné sklo na iPhone iPhone 12 / 12 Pro
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 12, ružový
- MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 12, modrý
- MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 12, červený
- MG Kickstand silikónový kryt na iPhone 12, čierny
- MG 9H ochranné sklo na iPhone 12 mini
- MG Soft silikónový kryt na iPhone 12, čierny
- MG 9H ochranné sklo na Xiaomi Redmi 10
- MG Carbon kryt na Realme 10 Pro, čierny