Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Liek sa používa u dospelých a dospievajúcich s telesnou hmotnosťou od 40 kg (vo veku 12 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Pozrite sa aj Ibuprofen 400 STADA tbl flm (blis.) 1x20 ks
IBUPROFEN Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen Stada 400 mg perorálny prášok 20 ks Ibuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
Pozrite sa aj Ibuprofen 400 STADA tbl flm (blis.) 1x50 ks
Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu. Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu: slabej až stredne silnej bolesti, horúčky.
Pozrite sa aj Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks
Pozrite sa aj
- Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1x20 ks
- STADA Lunestil cps mod 1x30 ks
- STADA Lunestil cps mod 1x15 ks
- STADA BIOPRON Forte cps 1x10 ks
- Kolagén 4000 - STADA vrecúška 1x30 ks
- BARNYS OSTEOEFFECT PRASOK 325G
- MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1x30 ks
- MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1x10 ks
- Acyclovir STADA crm (tuba Al) 1x2 g
- Acyclovir STADA crm (tuba Al) 1x5 g
- Zerex L-tryptofan 400 mg (8588007981260)
- Maalox bez cukru s príchuťou citróna tbl mnd 400 mg/400 mg (blis.) 1x40 ks
- KALLOS 0702 MELIROVACI PRASOK 500G
- ARIEL 5PD PRASOK 275G COLOR
- ARIEL 70PD PRASOK 3.85KG COLOR
- ARIEL 45PD PRASOK 2.475KG COLOR
- ARIEL 60PD PRASOK 3.3KG COLOR
- ARIEL 20PD PRASOK 1.1KG COLOR
- JELEN MYDLOVY PRASOK 550G 90438
- ARIEL 50PD PRASOK 3.25KG COLOR+
IBUPROFEN STADA 400 mg prášok 20 vreciek
Ibuprofen STADA je liek, ktorý obsahuje liečivo ibuprofén. Používa sa na liečbu slabej až stredne silnej bolesti a horúčky.
Objav podobné ako IBUPROFEN STADA 400 mg prášok 20 vreciek
Ibuprofen STADA 40 mg/ml perorálna suspenzia
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré zmierňujú bolesť a horúčku. Liek sa používa na krátkodobú liečbu príznakov: miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, bolesť zubov, menštruačné bolesti, horúčky.
Objav podobné ako Ibuprofen STADA 40 mg/ml perorálna suspenzia
IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks
Ibuprofen STADA je liek, ktorý obsahuje liečivo ibuprofén. Používa sa na liečbu slabej až stredne silnej bolesti a horúčky.
Objav podobné ako IBUPROFEN STADA 200 mg prášok 20 ks
STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
Protizápalový liek a bolesť utišujúci liek.Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny, chronickej artritíde.
Objav podobné ako STADA Ibuprofen 400 mg 20 tabliet
IBUPROFEN perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen perorálny prášok 20 ks Ibuprofén, liečivo v Ibuprofene STADA, patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.
Objav podobné ako IBUPROFEN perorálny prášok 20 ks
Ibuprofen 400 STADA
Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny chronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) a iných zápalových reumatických ochoreniach chrbtice stavoch podráždenia objavujúcich sa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov a chrbtice (artróza a spondylartróza) reumatizme mäkkých tkanív bolestivých opuchoch alebo zápaloch v dôsledku poranení.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA
Ibuprofen 400 STADA 50tbl
Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny chronickej artritíde, osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) a iných zápalových reumatických ochoreniach chrbtice stavoch podráždenia objavujúcich sa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov a chrbtice (artróza a spondylartróza) reumatizme mäkkých tkanív bolestivých opuchoch alebo zápaloch v dôsledku poranení.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA 50tbl
STADA Ibuprofen perorálna suspenzia sus por (fľ.PET+ striek.) 100 ml
Ibuprofen patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré zmierňujú bolesť a horúčku.
Objav podobné ako STADA Ibuprofen perorálna suspenzia sus por (fľ.PET+ striek.) 100 ml
Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet
Ibuprofen STADA® lieči bolesť a zápal aj pri pohybových ťažkostiach.
Objav podobné ako Ibuprofen 400 STADA 50 tabliet
IBUPROFEN 400 Stada 50 tabliet
Ibuprofen 400 Stada 50 tabliet Antiflogistikum, analgetikum Ibuprofen 400 STADA je protizápalový a bolesť utišujúci liek. Účinná látka – ibuprofén
Objav podobné ako IBUPROFEN 400 Stada 50 tabliet
ACC Long Instant 600 mg perorálny prášok vo vrecku 10 kusov
ACC Long Instant sa používa na uvoľnenie hlienu a uľahčenie vykašliavania v prípade ochorenia dýchacích ciest s viskóznym hlienom.
Objav podobné ako ACC Long Instant 600 mg perorálny prášok vo vrecku 10 kusov
Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu.por.10 x 250 mg
Indikácie: Liečba a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny u dospelých a detí ako je: akútna infekčná hnačka u detí a dospelých, kolitída a hnačka v dôsledku užívania antibiotík (výhodné užitie i priamo s antibiotikami, keďže kvasinky nie sú citlivé na antibiotiká), kombinovaná liečba s vankomycínom/metronidazolom, ktorá sa používa na preventívnu liečbu opakovaného výskytu ochorenia spôsobeného Clostridium difficile, preventívna liečba hnačky vyvolanej kŕmením pomocou enterálnej trubice, liečba hnačky súvisiacej s imunodeficitným syndrómom, liečba syndrómu dráždiveho čreva,, liečba cestovateľskej hnačky. Kontraindikácie: Neužívajte Enterol 250 mg kapsuly, keď ste alergický (precitlivený) na liečivo alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Enterolu 250 mg kapsuly alebo ak ste pacientom s centrálnym venóznym katétrom. Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať Enterol, poraďte sa so svojím lekáromalebolekárnikom. Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je zvyčajne pre dospelých 2 sáčky dvakrát denne. Pre deti od 3 rokov: 1 sáčok dvakrát denne. Pre deti do 3 rokov: 1 sáčok jedenkrát denne. Obsah vrecúška zmiešajte s malým množstvom vody alebo sladeného nápoja a vypite. Prášok sa môže miešať aj s jedlom. Nemá sa miešať s veľmi chladným ani veľmi teplým nápojom alebo jedlom a ani s alkoholickým nápojom.
Objav podobné ako Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu.por.10 x 250 mg
ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks
Enterol 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks Liečba a/alebo prevencia hnačky rôznej príčinny u dospelých a detí ako je :
Objav podobné ako ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu, vrecúšky 10 ks
ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu por 10 vrecúšok
Liek živé probiotické kultúry kvasinky Saccharomyces boulardii a používa sa na liečbu a/alebo prevencia hnačky rôznej príčiny.
Objav podobné ako ENTEROL 250 mg prášok na perorálnu suspenziu plu por 10 vrecúšok
PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.
Objav podobné ako PARALEN GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor prášok na perorálny roztok 500 mg/10 mg 12 vrecúšok
STADA Ladival Beta - karotén 15 mg
Beta-karotén je výrazne sfarbený červenooranžovým pigmentom (karotenoid), ktorý sa prirodzene vyskytuje v rastlinách a v ovocí. Beta-karotén pôsobí ako dôležitý provitamín, ktorý sa v ľudskom tele zmení na vitamín A. Vysoká dávka beta-karoténu Obohatený o selén a biotín Vyrobený na báze oleja na lepšiu absorpciu Odporúča sa užívať počas opaľovania na slnku i v soláriu Vhodný pre celiatikov a pri laktózovej intolerancii Účinky aktívnych výživových zložiek: Beta-karotén je prirodzeným zdrojom vitamínu A, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky a zdravých vlasov. Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a zdravých nechtov a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý je spôsobený napr. UV žiarením počas opaľovania na slnku Selén prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie: sójový olej, beta-karotén, želatína, zvlhčovadlo (glycerín), seleničitan sodný, antioxidant (sójový lecitín), protihrudkovacia látka (oxid kremičitý), farbivo (oxid železitý), D-biotín.
Objav podobné ako STADA Ladival Beta - karotén 15 mg
Theraflu Forte 1000mg/200mg/12,2mg prášok na perorálny roztok plo.por.10
Indikácie: Krátkodobá liečba prejavov chrípky a prechladnutia, ako sú: horúčka, bolesti hlavy, kĺbov a svalov, nádcha a upchatie nosa so sťaženým dýchaním. TheraFlu® prechladnutie a chrípka obsahuje liečivá na potlačenie príznakov pri prechladnutí a chrípke. Paracetamol má antipyretický a analgetický účinok, zatiaľ čo fenylefrín tlmí tvorbu sekrétu a vedie k uvoľneniu dýchania nosom. Guajfenezín podporuje vykašiavanie.. Kontraindikácie: Zistená precitlivenosť na liečivá a pomocné látky lieku. Funkčné poruchy pečene a obličiek, závažné ochorenia srdca a krvného obehu, závažnejší stupeň vysokého krvného tlaku, nádor nadobličky a zvýšená funkcia štítnej žľazy; zväčšená prostata so sťaženým močením, cukrovka, hemolytická chudokrvnosť, tehotenstvo, zvýšený vnútroočný tlak, nadmerné požívanie alkoholu, súbežná liečba liekmi potláčajúcimi enzým mono-amonooxidázu, epilepsia. Tehotenstvo a dojčenie: TheraFlu forte sa nesmie užívať počas gravidity a laktácie. Dávkovanie a spôsob podávania: Dospelí, starší pacienti a dospievajúci od 16 rokov, ktorí vážia 50 kg a viac: Jedno vrecko každých 4 až 6 hodín podľa potreby. Celková denná dávka nemá prekročiť viac ako 3 vrecká počas 24 hodín (1 vrecko užité 3-krát denne). Dĺžka liečby nemá prekročiť 3 dni. Pacienti majú vyhľadať lekársku pomoc, ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, zhoršujú sa alebo ak je kašeľ sprevádzaný vysokou horúčkou, kožnou vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy. Obsah jedného vrecka TheraFlu® forte rozpustiť v pohári teplej vody (cca 2,5 dcl) a vypiť čo možno najteplejšie. TheraFlu® forte možno užívať počas celého dňa, najvhodnejšia doba užitia je večer pred spaním. Liek neužívať nepretržite dlhšie ako 5 dní. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Theraflu Forte 1000mg/200mg/12,2mg prášok na perorálny roztok plo.por.10
COLDREX MAX Grip lesné ovocie prášok na perorálny roztok 14 vreciek
Liek v prášku s ovocno-mentolovou príchuťou, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje horúčku.
Objav podobné ako COLDREX MAX Grip lesné ovocie prášok na perorálny roztok 14 vreciek
BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok
Liek obsahuje liečivo ambroxol. Patrí do skupiny liekov nazývaných mukolytiká, ktoré znižujú viskozitu hlienu, robí ho tekutým a uľahčujú jeho vylučovanie. Liek je indikovaný na rozpúšťanie hlienu pri ochoreniach priedušiek a pľúc s hustým hlienom, u dospelých.
Objav podobné ako BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok
BROXIVAN 3 mg/ml perorálny roztok
Liek obsahuje liečivo ambroxol. Patrí do skupiny liekov nazývaných mukolytiká, ktoré znižujú viskozitu hlienu, robí ho tekutým a uľahčujú jeho vylučovanie. Liek je indikovaný na rozpúšťanie hlienu pri ochoreniach priedušiek a pľúc s hustým hlienom, u dospelých a detí od 2 rokov.
Objav podobné ako BROXIVAN 3 mg/ml perorálny roztok
Detralex 1000 mg perorálna suspenzia 30 vreciek
Indikácie: Liek obsahuje bioflavonoidy, ktoré stabilizujú kapiláry. Používa sa pri liečbe: žilovo-lymfatickej nedostatočnosti s spojenej s pocitom ťažkých nôh, ranným výskytom pocitu unavených nôh a bolesťou, funkčných príznakov akútneho stavu hemoroidálneho ochorenia. Kontraindikácie: Z dôvodu preventívneho opatrenia je lepšie sa užívaniu Detralexu počas tehotenstva a dojčenia -vyhnúť. Tehotenstvo a dojčenie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. Dávkovanie: Chronické žilové ochorenie (venolymfatická insuficiencia): odporúčaná dávka je 1 vrecko denne užité ráno. Liečba má trvať najmenej 1 mesiac. Akútny stav hemoroidálneho ochorenia: 3 vrecká denne (1x ráno, na obed a večer) po dobu 4 dní, potom 2 vrecká denne (1x ráno a na obed) po dobu 3 dní. Liečba pri tejto indikácii je krátkodobá. Ak sa pacient necíti lepšie do 3 dní (v prípade akútneho stavu hemoroidálneho ochorenia), respektíve do 8 dní (v prípade žilovo-lymfatickej nedostatočnosti) alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Suspenzia - obsah vrecka sa prehltne. Odporúča sa užívať počas jedla. Pred použitím je potrebné postláčať vrecko, aby sa jeho obsah rovnomerne rozložil v celom objeme. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Detralex 1000 mg perorálna suspenzia 30 vreciek
BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
Broxivan 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml Mukolytická liečba vlhkého, produktívneho kašľa pri akútnych, alebo chronických bronchopulmonálnych ochoreniach. Liek na uľahčenue vykašliavania pre dospelých.
Objav podobné ako BROXIVAN 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
NEUROTIDINE 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml
NeuroTidine 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml Potravina na osobitné lekárske účely. Perorálny roztok s citikolínom je určený na diétnu výživu pacientov s glaukómom s farmakologicky liečeným a stabilizovaným vnútroočným tlakom a s progresívnou stratou zorného poľa.
Objav podobné ako NEUROTIDINE 50 mg/ml perorálny roztok 250 ml
ERDOMED 225 mg granulát na perorálnu suspenziu 20 vrecúšok
Liek sa používa na zníženie väzkosti hlienovitého, prípadne aj hnisavého výlučku sliznice dýchacích ciest a na uľahčenie vykašliavania.
Objav podobné ako ERDOMED 225 mg granulát na perorálnu suspenziu 20 vrecúšok
DETRALEX 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku 30 kusov
Liečba žilovo-lymfatickej nedostatočnosti s príznakmi ako sú pocit ťažkých nôh, ranný výskyt pocitu unavených nôh, bolesť.
Objav podobné ako DETRALEX 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku 30 kusov
DITUSTAT NEO 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
Pre účinnú úľavu od suchého kašľa.
Objav podobné ako DITUSTAT NEO 6 mg/ml perorálny roztok 200 ml
AMBROBENE 7,5 mg/ml perorálny/inhalačný roztok 100 ml
Ambrobene pre rýchlu a účinnú úľavu od vlhkého kašľa.
Objav podobné ako AMBROBENE 7,5 mg/ml perorálny/inhalačný roztok 100 ml
DETRALEX 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku 30 ks
Detralex 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku 30 ks DETRALEX lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. Detralex je liek s účinnou látkou, čistená mikronizovaná flavonoidná frakcia.
Objav podobné ako DETRALEX 1000 mg perorálna suspenzia vo vrecku 30 ks
ESPUMISAN Comfort 100 mg/ml perorálne emulzné kvapky 30 ml
Liek lieči príznaky flatulencie (vetry a nadúvanie) a je vhodný pre všetky vekové skupiny.
Objav podobné ako ESPUMISAN Comfort 100 mg/ml perorálne emulzné kvapky 30 ml
LAXYGAL 7,5 mg/1 ml perorálne roztokové kvapky 25 ml
LAXYGAL je lokálne pôsobiace preháňadlo pre úľavu pri akútnej zápche.
Objav podobné ako LAXYGAL 7,5 mg/1 ml perorálne roztokové kvapky 25 ml
Lucetam 400 mg tbl.flm.60 x 400 mg
Indikácie: Piracetam sa používa u dospelých pacientov na: Symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedostatok motivácie. liečbu samotnej kortikálnej myoklónie (mimovoľné zášklby jednotlivých svalov) alebo v kombinácii. liečbu vertiga (pocit, že sa točíte vy alebo celé vaše okolie) a s ním spojených porúch rovnováhy, s výnimkou závratu cievneho alebo psychického pôvodu. prevenciu a liečbu kosáčikovitej anémie (málokrvnosti) – ochorenie červených krviniek. Piracetam sa používa u detí a dospievajúcich na: liečbu dyslexie (porucha, pri ktorej má dieťa poruchu reči a problémy s čítaním, ktoré nie sú výrazom postihnutia inteligencie), v kombinácii s príslušnými opatreniami, ako je logopédia. prevenciu a liečbu kosáčikovitej anémie (málokrvnosti) – ochorenie červených krviniek. Kontraindikácie: Neužívajte Lucetam: ak ste alergický (precitlivený) na liečivo alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek Lucetamu, ak máte krvácanie do mozgu, ak máte konečné štádium ochorenia obličiek, ak máte vzácne dedičné ochorenie mozgu - Huntingtonovu choreu. Obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika predtým, ako začnete užívať Lucetam, ak máte poškodenú funkciu obličiek, pred začiatkom liečby sa porozprávajte s lekárom. V prípade potreby budete užívať zníženú dávku. Ak máte poruchu zrážavosti krvi, žalúdočné a dvanástnikové vredy, ak ste prekonali mŕtvicu, užívate antikoagulanciá alebo antiagreganciá (lieky zabraňujúce vzniku krvných zrazenín v cievach), vrátane nízkych dávok kyseliny acetylsalicylovej alebo musíte absolvovať operáciu, či rozsiahlejší zubný zákrok, poraďte sa so svojím lekárom. Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Lucetam sa môže používať počas gravidity iba v nevyhnutných prípadoch. Lucetam sa vylučuje do materského mlieka u ľudí, preto sa nemá užívať počas dojčenia alebo sa má dojčenie počas liečby Lucetamom prerušiť. Dávkovanie: Uvedené pokyny platia iba v prípade, že vám lekár nedal iné pokyny o užívaní lieku. V takomto prípade užívajte liek presne podľa pokynov lekára. Tablety sa majú prehĺtať a zapíjať tekutinou. Liečba organických psychosyndrómov a kognitívnej (poznávacej) a psychickej dysfunkcie (poruchy) Odporúčaná denná dávka sa pohybuje od 2,4 g do 4,8 g, t.j. 3-6 tabliet 800 mg alebo 2-4 tablety 1200 mg. Denná dávka má byť rozdelená do dvoch alebo troch čiastkových dávok. Liečba myoklónie kortikálneho pôvodu (mimovoľné zášklby jednotlivých svalov mozgového pôvodu) Denná dávka sa má začať 7,2 g, t.j. 9 tabletami 800 mg alebo 6 tabletami 1200 mg, a má sa zvyšovať o 4,8 g každé tri alebo štyri dni až na maximálne 24 g, rozdelená do dvoch alebo troch čiastkových dávok. Lucetam užívajte až do odznenia príznakov. Dávka sa stanovuje individuálne pre každého pacienta liečebným pokusom. V závažných prípadoch navštívte svojho ošetrujúceho lekára. Liečba vertiga (závrat) Odporúčaná denná dávka sa pohybuje od 2,4 g do 4,8 g, t.j. 3-6 tabliet 800 mg alebo 2-4 tablety 1200 mg, rozdelená do dvoch alebo troch čiastkových dávok. Na prevenciu a liečbu kosáčikovitej anémie (málokrvnosti) Odporúčaná denná dávka na prevenciu je 160 mg/kg perorálne (ústami), rozdelená do štyroch čiastkových dávok. Presné dávkovanie pri tejto indikácii určí lekár. Toto preventívne podávanie pri kosáčikovitej anémii musí byť trvalé. Dávka nižšia ako 160 mg/kg/deň alebo nepravidelné užívanie môže viesť k zhoršeniu daného ochorenia. Použitie u detí a dospievajúcich Lucetam sa môže podávať deťom od 3 rokov, ktoré majú kosáčikovitú anémiu v dávke, ktorú určí lekár. Piracetam sa podával obmedzenému počtu detí vo veku 1 až 3 rokov. Liečba dyslexie (porucha, pri ktorej má dieťa poruchu reči a problémy s čítaním ) v kombinácii s logopédiou U detí od 8 rokov a dospievajúcich je odporúčaná denná dávka 3,2 g, t.j. 2-krát denne 4 tablety 400 mg, alebo 2-krát denne 2 tablety 800 mg zvyčajne po celý školský rok. Ak máte ochorenie obličiek, môžete liek užívať len na odporúčanie lekára a lekár vám môže predpísať inú dávku. Spôsob užívania Tablety treba užívať s dostatočným množstvom tekutín (1 – 2 dl) pred jedlom. Deliaca ryha iba pomáha rozlomiť tabletu, aby sa dala ľahšie prehltnúť. Dĺžka liečby Bez dohody s lekárom neužívajte liek dlhšie ako 8 týždňov. Ak sa do 4 týždňov príznaky ochorenia nezlepšia alebo sa naopak zhoršia, alebo sa vyskytnú nežiaduce účinky alebo nejaké iné nezvyčajné reakcie, poraďte sa o ďalšom užívaní lieku s lekárom. Ak užijete viac Lucetamu, ako máte Ak si myslíte, že ste užili vyššiu dávku lieku ako ste mali, informujte, prosím, svojho lekára alebo lekárnika, ktorý rozhodne v prípade potreby o ďalších opatreniach. Ak zabudnete užiť Lucetam Neužívajte dvojnásobnú dávku, aby ste nahradili vynechanú dávku.
Objav podobné ako Lucetam 400 mg tbl.flm.60 x 400 mg
PANADOL Pre deti jahoda 24 mg/ml perorálna suspenzia 100 ml
Panadol suspenzia pre deti jahoda na bolesť zúbkov, ucha, krku a zniženie horúčky u detí. Pre deti a dojčatá už od 1 mesiaca. Jahodová príchuť.
Objav podobné ako PANADOL Pre deti jahoda 24 mg/ml perorálna suspenzia 100 ml
SCHINDELEHO MINERÁLY Prášok 400 g
Jemne mleté minerály s dávkovacou lyžicou, vhodný na rozmiešanie v pohári vody.
Objav podobné ako SCHINDELEHO MINERÁLY Prášok 400 g
Nurofen Rapid 400 mg Capsules cps.mol.30 x 400 mg
Indikácie: Nurofen &rapid 400 mg patrí medzi lieky označované ako analgetiká, antipyretiká, nesteroidové antireumatiká (na tlmenie zápalu, bolesti, horúčky). Oproti klasickým tabletám Nurofen 400 má rýchlejší nástup účinku. Liečivom lieku Nurofen Rapid 400 mg je ibuprofén, ktorý tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zvýšenej teploty a zápalu. Kontraindikácie: Neužívajte Nurofen Rapid 400 mg Capsules: ak ste alergický/á (hypersenzitívny/a) na liečivo alebo ktorúkoľvek z pomocných látok lieku; aleboak ste mali v minulosti bronchospazmus (stav prejavujúci sa dušnosťou), astmu, nádchu alebo žihľavku spojenú s podaním kyseliny acetylsalicylovej alebo iného lieku proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte alebo ste v minulosti mali žalúdkový alebo dvanástnikový vred alebo krvácanie do tráviacej sústavy; alebo ak ste v minulosti krvácali do tráviacej sústavy po liečbe akýmikoľvek liekom proti bolesti zo skupiny nesteroidových protizápalových liekov; ak máte závažné ochorenie pečene, obličiek alebo srdca; ak ste v posledných 3 mesiacoch tehotenstva; ak máte menej ako 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: V prvom a druhom trimestri tehotenstva a počas dojčenia sa liek môže užívať iba na odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť, sa musia o možnosti užívania lieku poradiť s lekárom. Liek sa nesmie užívať v treťom trimestri tehotenstva. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: počiatočná dávka 1 kapsula, ďalej sa užíva 1 kapsula podľa potreby, najviac však 3 kapsuly denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Kapsuly prehĺtajte celé, nerozhryzené a zapite ich malým množstvom vody alebo nealkoholickým nápojom. Ak sa počas liečby objavia zažívacie problémy, liek užívajte počas jedla. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Nurofen Rapid 400 mg Capsules cps.mol.30 x 400 mg
Collamedic Kolagénový prášok 5000 mg 30 sáčkov
Bioaktívny morský kolagén Collamedic = 100 % čistota z Nórska s najvyšším obsahom kolagénu na trhu! Najsilnejšia dávka bioaktívneho morského kolagénu je tu. Ide o prémiový výrobok s morskými kolagénovými peptidmi z výhradne divoko žijúcich rýb v Nórsku. Tento produkt obsahuje 5000 mg (v jednom vrecku) morských peptidov, a tým sa radí na prvú priečku na trhu. Morský kolagén je výhradne prírodný produkt bez pridaných konzervačných látok či ochucovacích prípravkov. Užívateľom prináša tú najlepšiu kvalitu pre pleť a organizmus. Možno aplikovať do ľubovoľného nápoja podľa vlastnej voľby. Je tiež vhodný pri paleo diéte a je bezlepkový. Dermatologicky testované a schválené. Kolagén je skleroproteín, extracelulárna a vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou spojivových tkanív. Tvorí 25 – 30 % všetkých proteínov v tele cicavcov, vo forme kolagénových vlákien je zložkou medzibunkovej hmoty. Vedeli ste, že kolagén je najviac zastúpenou bielkovinou v našom tele? Od 25. roku života však jeho vlastná produkcia v tele klesá a jeho pokles sa potom odráža predovšetkým v kvalite pleti, vlasov a nechtov. Od 40 rokov veku je produkcia kolagénu zastavená úplne. Na podporu celkového organizmu využite Kolagénové kapsule s kyselinou hyalurónovou. Na podporu Vašej pleti využijete Kolagénové sérum.
Objav podobné ako Collamedic Kolagénový prášok 5000 mg 30 sáčkov
WOLFBERRY Kakao prášok BIO 400 g
Vyrobený z pražených kakaových bôbov Forastero Hispanola so zníženým obsahom tuku a s 11% kakaového masla.
Objav podobné ako WOLFBERRY Kakao prášok BIO 400 g
IBUTABS 400 mg
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky. Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je napr.: bolesť pri menštruácii, bolesť zubov, pooperačná bolesť, bolesť po nastrihnutí hrádze a po pôrode. Liek sa tiež používa na symptomatické zmiernenie bolesti hlavy vrátane migrény, pri prechladnutí a stavoch sprevádzaných horúčkou a na zmiernenie bolesti pri poraneniach mäkkých tkanív ako napr. pri podvrtnutí kĺbu alebo pomliaždení pohybového aparátu. Na odporúčanie lekára sa môže liek použiť na liečbu reumatoidnej artritídy (ochorenie kĺbov), osteoartritídy (rozpad chrupavky v kĺboch), alebo iných zápalových či bolestivých stavov kĺbov, rovnako ako pre zápalové a bolestivé stavy mäkkých tkanív, ako sú svaly.
Objav podobné ako IBUTABS 400 mg
IBUTABS 400 mg
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky. Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je napr.: bolesť pri menštruácii, bolesť zubov, pooperačná bolesť, bolesť po nastrihnutí hrádze a po pôrode. Liek sa tiež používa na symptomatické zmiernenie bolesti hlavy vrátane migrény, pri prechladnutí a stavoch sprevádzaných horúčkou a na zmiernenie bolesti pri poraneniach mäkkých tkanív ako napr. pri podvrtnutí kĺbu alebo pomliaždení pohybového aparátu. Na odporúčanie lekára sa môže liek použiť na liečbu reumatoidnej artritídy (ochorenie kĺbov), osteoartritídy (rozpad chrupavky v kĺboch), alebo iných zápalových či bolestivých stavov kĺbov, rovnako ako pre zápalové a bolestivé stavy mäkkých tkanív, ako sú svaly.
Objav podobné ako IBUTABS 400 mg
Ibutabs 400 mg
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky. Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je napr.: bolesť pri menštruácii, bolesť zubov, pooperačná bolesť, bolesť po nastrihnutí hrádze a po pôrode. Liek sa tiež používa na symptomatické zmiernenie bolesti hlavy vrátane migrény, pri prechladnutí a stavoch sprevádzaných horúčkou a na zmiernenie bolesti pri poraneniach mäkkých tkanív ako napr. pri podvrtnutí kĺbu alebo pomliaždení pohybového aparátu. Na odporúčanie lekára sa môže liek použiť na liečbu reumatoidnej artritídy (ochorenie kĺbov), osteoartritídy (rozpad chrupavky v kĺboch), alebo iných zápalových či bolestivých stavov kĺbov, rovnako ako pre zápalové a bolestivé stavy mäkkých tkanív, ako sú svaly.
Objav podobné ako Ibutabs 400 mg
ISOSTAR Hydrate & Perform prášok ORANGE 400 g
Zvláštna výživa vhodná pre športovcov - nápoj v prášku s prísunom sacharidov a elektrolytov, prispieva k udržaniu výkonnosti pri dlhšom vytrvalostnom športe.
Objav podobné ako ISOSTAR Hydrate & Perform prášok ORANGE 400 g
Ataxxa 2000 mg/400 mg (psy nad 25 kg)
Roztok na kvapkanie na kožu. Číry roztok žltkastej až hnedastej farby. Cieľový druh: Psy (nad 25 kg) Liečba a prevencia napadnutia blchami (Ctenocephalides felis). Liek sa môže použiť ako súčasť terapie alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Každá 4 ml pipeta obsahuje: Účinná látka: Permethrinum 2000 mg Imidaclopridum 400 mg Pomocné látky: Butylhydroxytoluenum ( E321) 4 mg
Objav podobné ako Ataxxa 2000 mg/400 mg (psy nad 25 kg)
IBUTABS 400 mg DISPLEJ
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky. Liek sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti ako je napr.: bolesť pri menštruácii, bolesť zubov, pooperačná bolesť, bolesť po nastrihnutí hrádze a po pôrode. Liek sa tiež používa na symptomatické zmiernenie bolesti hlavy vrátane migrény, pri prechladnutí a stavoch sprevádzaných horúčkou a na zmiernenie bolesti pri poraneniach mäkkých tkanív ako napr. pri podvrtnutí kĺbu alebo pomliaždení pohybového aparátu. Na odporúčanie lekára sa môže liek použiť na liečbu reumatoidnej artritídy (ochorenie kĺbov), osteoartritídy (rozpad chrupavky v kĺboch), alebo iných zápalových či bolestivých stavov kĺbov, rovnako ako pre zápalové a bolestivé stavy mäkkých tkanív, ako sú svaly.
Objav podobné ako IBUTABS 400 mg DISPLEJ
ROBORAN H pre farebné psy prášok 400 g
Liek je určený predovšetkým psom, u ktorých sú žiadané sýto pálené znaky alebo výrazné žlté či červené sfarbenie srsti.
Objav podobné ako ROBORAN H pre farebné psy prášok 400 g
MIG-400 tablety 400 mg 10 kusov
Liek patrí medzi protizápalové a bolesť utišujúce lieky (nesteroidové protizápalové lieky, NSAID) s horúčku znižujúcimi (antipyretickými) vlastnosťami.
Objav podobné ako MIG-400 tablety 400 mg 10 kusov
NUROFEN 400 mg 48 tabliet
Tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje zvýšenú teplotu.
Objav podobné ako NUROFEN 400 mg 48 tabliet
NUROFEN 400 mg 24 tabliet
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, používa sa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí.
Objav podobné ako NUROFEN 400 mg 24 tabliet
CONDROSULF 400 mg 60 kapsúl
Condrosulf je liek určený na liečbu degeneratívnych ochorení kĺbov, najmä osteoartrózy kolenného alebo bedrového kĺbu a kĺbov prstov ruky.
Objav podobné ako CONDROSULF 400 mg 60 kapsúl
Ibalgin 400 mg 24 tbl
Indikácie: Liek Ibalgin 400 sa užíva pri miernej až strednej bolesti, napr. pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie, ďalej pri horúčkovitých stavoch počas chrípkových ochorení a ako doplnková liečba horúčkovitých stavov pri iných ochoreniach. Liek Ibalgin 400 obsahuje liečivo ibuprofén, ktorá patrí do skupiny tzv. nesteroidných protizápalových liečiv. Zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré sú zodpovedné za vznik bolesti a zápalu a uvoľňujú sa v mieste poškodenia tkaniva. Kontraindikácie: Ibalgin 400 sa nesmie užívať pri precitlivenosti na liečivo alebo ktorúkoľvek zložku lieku, pri precitlivenosti na kyselinu acetylsalicylovú alebo niektoré iné protizápalové lieky, ktorá sa prejavuje ako priedušková astma alebo žihľavka, pri existujúcom alebo opakovanom vrede žalúdka alebo dvanástnika, pri krvácaní alebo perforácii v zažívacom trakte spôsobenom nesteroidnými protizápalovými liekmi v minulosti, pri ťažkom srdcovom zlyhaní, pri poruchách krvotvorby a poruchách krvnej zrážavosti, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Liek nie je vhodný pre deti mladšie ako 12 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Ibuprofén je kontraindikovaný počas posledných troch mesiacov tehotenstva. V prvých šiestich mesiacoch tehotenstva a počas dojčenia užívajte liek len na výslovné odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť sa musia o užívaní lieku poradiť s lekárom. Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov pri horúčkovitých ochoreniach zvyčajne užívajú 1 filmom obalenú tabletu Ibalgin 400 3-krát denne pri horúčkovitých ochoreniach, pri bolestiach 1 filmom obalenú tabletu jednorazovo alebo podľa potreby, najviac 3 filmom obalené tablety denne. Odstup medzi jednotlivými dávkami je najmenej 4 hodiny. Filmom obalené tablety sa prehĺtajú celé, zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Ak sa počas liečby objavia tráviace ťažkosti, liek užívajte počas jedla alebo ho zapite mliekom. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Ibalgin 400 mg 24 tbl
Pozrite sa aj
- ARIEL 50PD PRASOK 3.25KG UNIVERSAL+
- ARIEL 80PD PRASOK 5.2KG COLOR
- Hasiaci sprej 400 ml GLACI AID (MG-400) LI-ION (8594186320011)
- Ibalgin 400 tbl flm 400 mg (blis. PVC/Al) 1x24 ks
- VITAMIN E 400-ZENTIVA cps mol 400 mg (fľ.skl.) 1x30 ks
- NUROFEN 400 mg tbl obd 1x24 ks
- Lucetam 400 mg tbl flm 1x60 ks
- Maalox PREMIUM sus por 460 mg/400 mg (vrecko) 20x4,3 ml
- KALLOS 0815 KJMN MELIROVACI PRASOK 35G
- BROS PRASOK PROTI MRAVCOM 100 G
- CIF TEKUTY PRASOK 720G /500ML PINK
- ARIEL 5PD PRASOK 275G MOUNTAIN SPRING
- ARIEL 20PD PRASOK 1.1KG MOUNTAIN SPRING
- ARIEL 60PD PRASOK 3.3KG ULTRA OXI
- ARIEL 45PD PRASOK 2.475KG MOUNTAIN SPRING
- ARIEL 38PD PRASOK 2.09KG ULTRA OXI
- ARIEL 30PD PRASOK 1.65KG ULTRA OXI
- BROS PRASOK PROTI MRAVCOM 250 G
- APTUS APTOBALANCE PET PRASOK 140G (TRAVENIE)
- MERKUR PRACI PRASOK 3KG UNIVERSAL 60P
- MERKUR PRACI PRASOK 3KG BIELE 60P
- MERKUR PRACI PRASOK 3KG COLOR 60P