tuzidlo do tmelu 50 g

Tužidlo do tmelu 50 g

Tužidlo Presto je 50% BP pasta. Pre všetky druhy polyesterových tmelov.

Objav podobné ako Tužidlo do tmelu 50 g

Tužidlo do tmelu 8 g

Tužidlo Presto je 50% BP pasta. Pre všetky druhy polyesterových tmelov.

Objav podobné ako Tužidlo do tmelu 8 g

Tužidlo do tmelu 25 g

Tužidlo Presto je 50% BP pasta. Pre všetky druhy polyesterových tmelov.

Objav podobné ako Tužidlo do tmelu 25 g

Papierová forma do fritézy guľatá DELÍCIA ø 16 cm, 50 ks

Papierové formy DELÍCIA s guľatým tvarom priemeru 16 cm sú určené na jednorazové použitie v horúcovzdušných fritézach. Vyrobené sú z celulózy s odolnou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepeniu. Ich použitie výrazne zjednodušuje prípravu jedál a údržbu fritézy.

  • Silikónová vrstva zabraňuje prilepeniu jedla
  • Jednoduché vybratie spolu s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčujú čistenie fritézy
  • Vhodné pre väčšinu bežných horúcovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová forma do fritézy guľatá DELÍCIA ø 16 cm, 50 ks

Papierová podložka do fritézy guľatá DELÍCIA ø 18 cm, 50 ks

Papierové podložky DELÍCIA s priemerom 18 cm sú určené na jednorazové použitie v teplovzdušných fritézach. Sú vyrobené z celulózy s odolnou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepeniu. Ich použitím sa výrazne zjednodušuje údržba a čistenie fritézy.

  • Tenká silikónová vrstva zabraňuje prilepeniu jedla
  • Jednoduché vybratie aj s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčuje čistenie fritézy
  • Vhodné pre väčšinu bežných teplovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová podložka do fritézy guľatá DELÍCIA ø 18 cm, 50 ks

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 5007 - brilantná modrá, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba určená na ochranu oceľových konštrukcií, strojov a dopravných zariadení. Poskytuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom a chemickému zaťaženiu. Farba je certifikovaná pre použitie v námornom prostredí a je kompatibilná s intumescentnými nátermi.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom, chemikáliám a oteru.
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch s dobrou farebnou stálosťou.
  • Univerzálna aplikácia: vhodná na oceľové konštrukcie, stroje, nádrže a vnútorné priestory lodí (certifikát MED).
  • Dostupná v širokom spektre odtieňov vrátane metalických.

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 5007 - brilantná modrá, 7,5 L

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 3001 - signálna červená, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba určená pre náročné aplikácie. Poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, oderu a chemickému namáhaniu. Je vhodná na oceľové konštrukcie, dopravné zariadenia, skladovacie nádrže a má certifikáciu pre námorné použitie.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemickému namáhaniu
  • Certifikát MED pre použitie vo vnútri lodí a schválenie na intumescentné nátery
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch s dobrou zachovaním lesku
  • Dostupná v širokom spektre odtieňov vrátane metalických efektov

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 3001 - signálna červená, 7,5 L

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 3016 - korálová červená, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložkový pololesklý polyuretánový vrchný náter určený pre oceľové konštrukcie, stroje a dopravné zariadenia. Poskytuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom, oderu a chemickému namáhaniu. Náter je dostupný v širokom spektre farieb vrátane metalických efektov a je vhodný pre rôzne spôsoby aplikácie.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemickému namáhaniu
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch s dobrou lesklosťou
  • Schválený na použitie na vrchných intumescentných (bobtnajúcich) náteroch
  • Certifikát MED pre použitie na nátery povrchov vo vnútri lodí

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 3016 - korálová červená, 7,5 L

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 5020 - modrý oceán, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložkový pololesklý polyuretánový vrchný náter určený na ochranu oceľových konštrukcií, dopravných zariadení a strojov. Poskytuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, oderu a chemickému zaťaženiu. Náter je vhodný na aplikáciu štetcom, bezvzduchovým alebo konvenčným striekaním.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemickému namáhaniu
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch s dobrou farebnou stálosťou
  • Schválený na použitie na vrchných intumescentných (bobtnajúcich) náteroch a s certifikátom MED
  • Dostupný v širokom spektre farebných odtieňov vrátane metalických efektov

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 5020 - modrý oceán, 7,5 L

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 7034 - žltošedá, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba určená pre náročné vonkajšie a priemyselné aplikácie. Poskytuje vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom, oderu a chemickému namáhaniu. Je vhodná na oceľové konštrukcie, dopravné zariadenia, skladovacie nádrže a lodné povrchy.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemikáliám
  • Certifikát MED pre použitie na lodiach a v námorných podmienkach
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch
  • Schválený na použitie na vrchných intumescentných (bobtnajúcich) náteroch

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 7034 - žltošedá, 7,5 L

TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 8011 - oriešková hnedá, 7,5 L

TEMADUR 50 je dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba určená pre náročné exteriérové a priemyselné aplikácie. Poskytuje vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom, oderu a chemikáliám, pričom je vhodná na oceľové konštrukcie, dopravné zariadenia a skladovacie nádrže. Farba je dostupná v širokom spektre odtieňov vrátane metalických efektov a má certifikáciu pre námorné použitie.

  • Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemickému namáhaniu
  • Certifikát MED pre použitie vo vnútorných priestoroch lodí
  • Vytvára silný, ľahko čistiteľný nekriedujúci povrch
  • Schválená na aplikáciu na vrchné intumescentné (bobtnajúce) nátery

Objav podobné ako TEMADUR 50 - Dvojzložková pololesklá polyuretánová vrchná farba (zákazkové miešanie) RAL 8011 - oriešková hnedá, 7,5 L

Pružné pokrývky 4FOOD, 50 ks, malé

Pružné pokrývky 4FOOD slúžia na zakrytie a hygienické skladovanie jedla v miskách a na tanieroch. Chránia pokrmy pred nečistotami a osychaním, vhodné sú aj na zakrytie polovičiek melónov. Vyrábané sú z odolného plastu s pružným lemom, ktorý dobre drží na okrajoch riadu.

  • Praktické balenie 50 kusov
  • Dve veľkosti – do 22 cm a do 28 cm
  • Pružný lem pre dokonalé priľnutie
  • Vhodné do chladničky

Objav podobné ako Pružné pokrývky 4FOOD, 50 ks, malé

HB BODY 955 - Izolačná 2K polyuretánová hmota tužidlo - 200 ml

BODY 955 je ochranná 2K polyuretánová hmota s vysokými mechanickými vlastnosťami - odolná voči nárazu, poškriabaniu, hluku, poveternostným podmienkam a vplyvom UV žiarenia.Vytvára charakteristickú štruktúru (krupicu).Vytvára vrstvu odolnú voči rôznemu spektru chemikálií - oleje, živočíšny odpad, slaná voda a iné. Aplikácia je možná na všetky druhy kovov, OEM, plast, drevo, staré 2K nátery, sklolaminát bez základného náteru. Produkt je potrebné si objednať ako:- variant 0,2 L (tužidlo) + variant 0,6 L (biela, čierna - farba) Výdatnosť: - cca 3 m2/L Tuženie: - tužidlo 955 Riedenie: - riedidlo 740 Príprava podkladu Plochy, ktoré budete natierať ľahko prebrúste brúsnym papierom (P100-P180) a odstráňte prach z brúsenie. Podklad očistite od mastnoty, či starých náterov, ktoré sú nesúdržné. Na odmastenie použite Antisil 770 alebo 771, ktorý nanesiete na povrch a potom zotrite handričkou. Aplikácia Zmes pripravte naliatím tužidla do veľkej kartuše s farbou. V prípade ak požadujete protišmykovú prísadu, tak aplikujte aj protišmykové činidlo a následne zmes pretrepte po dobu 2-3 minút. Doba spracovateľnosti pripravenej zmesi je cca 1,5 hodiny. Pripravenú zmes aplikujte striekacou pištoľou UBS (hrubá štruktúra) alebo HVLP pištoľou (jemná štruktúra). Vždy nanášajte maximálne dve vrstvy kolmo na seba z dôvodu zjednotenia vrstvy a štruktúry. Hrubá štruktúra: pri hrubej štruktúre použite UBS ... Unknown localization key: "more"

Objav podobné ako HB BODY 955 - Izolačná 2K polyuretánová hmota tužidlo - 200 ml

AQUADECOL EPOXY - Tužidlo do Aquadecol 0,15 kg zložka 2

Tužidlo - zložka 2, ktorá slúži ako prísada do Aquadecol epoxidových farieb a Aquadecol lakov.

Objav podobné ako AQUADECOL EPOXY - Tužidlo do Aquadecol 0,15 kg zložka 2

AQUADECOL EPOXY - Tužidlo do Aquadecol 0,75 kg zložka 2

Tužidlo - zložka 2, ktorá slúži ako prísada do Aquadecol epoxidových farieb a Aquadecol lakov.

Objav podobné ako AQUADECOL EPOXY - Tužidlo do Aquadecol 0,75 kg zložka 2

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 1 kg

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 1 kg

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,5 L

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,5 L

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,25 kg

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,25 kg

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,04 kg

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,04 kg

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,08 kg

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,08 kg

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,33 kg

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,33 kg

U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,13 L

Tužidlo určené na vytvrdzovanie dvojzložkových a polyuretánových náterových hmôt s vysokou odolnosťou proti zažltnutiu a poveternostným vplyvom.Pomer tuženia a doba spracovateľnosti na tužené zmesi sú predpísané zvlášť pre každú náterovú hmotu.

Objav podobné ako U 7002 - tužidlo do dvojzložkových polyuretánových farieb 0,13 L

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 0,2 kg

Tužidlo výhradne určené pre vytvrdzovanie polyuretánových hmôt TELPUR. Pripravuje sa len také natužené množstvo zmesi, ktoré stačí spracovať behom životnosti zmesi. Obsahuje izokyanáty resp. diizokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 0,2 kg

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 0,5 kg

Tužidlo výhradne určené pre vytvrdzovanie polyuretánových hmôt TELPUR. Pripravuje sa len také natužené množstvo zmesi, ktoré stačí spracovať behom životnosti zmesi. Obsahuje izokyanáty resp. diizokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 0,5 kg

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 1 kg

Tužidlo výhradne určené pre vytvrdzovanie polyuretánových hmôt TELPUR. Pripravuje sa len také natužené množstvo zmesi, ktoré stačí spracovať behom životnosti zmesi. Obsahuje izokyanáty resp. diizokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 1 kg

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 1,5 kg

Tužidlo výhradne určené pre vytvrdzovanie polyuretánových hmôt TELPUR. Pripravuje sa len také natužené množstvo zmesi, ktoré stačí spracovať behom životnosti zmesi. Obsahuje izokyanáty resp. diizokyanáty. Môže vyvolať alergickú reakciu.Od 24. augusta 2023 sa pred priemyselným alebo profesionálnym použitím vyžaduje primeraná odborná príprava.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD PUR - tužidlo do polyuretánových náterov TELPUR 1,5 kg

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD POX - tužidlo do epoxidových náterov TELPOX 0,85 kg

TELHARD POX je prípravok určený pre vytvrdzovanie epoxidových náterových hmôt rady TELPOX. Pripravuje sa len toľko náterovej hmoty, ktorú je možné spracovať do 8 hodín.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD POX - tužidlo do epoxidových náterov TELPOX 0,85 kg

BARVY A LAKY TELURIA TELHARD POX - tužidlo do epoxidových náterov TELPOX 2 kg

TELHARD POX je prípravok určený pre vytvrdzovanie epoxidových náterových hmôt rady TELPOX. Pripravuje sa len toľko náterovej hmoty, ktorú je možné spracovať do 8 hodín.

Objav podobné ako BARVY A LAKY TELURIA TELHARD POX - tužidlo do epoxidových náterov TELPOX 2 kg

Nahradná náplň do vakov 50 l

Náhradná náplň do vakov 50 l je určená na doplnenie sedacích vakov, sedacích vankúšov a sedacích kociek na zvýšenie ich tuhosti. Sedacie vaky sa časom zosaďa, preto je vhodné mať náhradnú náplň do sedacích vakov. Náplň je polystyrol vo forme malých guľôčok, ktoré sú umiestnené v balení 50 litrov. Ak milujete pohodlné sedacie vaky, potom vám nemôže chýbať ani náplň na ich doplnenie. Náhradná náplň do vakov 50 l je určená na doplnenie sedacích vakov, sedacích vankúšov a sedacích kociek či taburetov na zvýšenie ich tuhosti či doplnenie chýbajúceho objemu. Sedacie vaky sa časom zosaďa, preto je vhodné mať náhradnú náplň do sedacích vakov doma. Náplň je polystyrol vo forme malých guľôčok, ktoré sú umiestnené v balení 50 litrov. Deti milujú sedacie vaky, v obľube ich majú aj študenti a v poslednej dobe aj dospelí, nie je totiž nad to, poriadne sa natiahnuť a užívať si zaslúženú relaxáciu ako v domácnosti, tak na balkóne či záhrade.

Objav podobné ako Nahradná náplň do vakov 50 l

ArtExt Vešiak do skrine DOX | 50 cm Farba: Biela

Vešiak do skrine DOX | 50 cm Modulárny nábytok DOX je riešenie pre moderné bývanie, kde sa kladie dôraz na funkčnosť, variabilitu a dizajn . Vďaka premyslenému systému si môžete jednotlivé kusy navrhnúť a vyskladať presne podľa potrieb vášho priestoru – či už máte dostatok úložného priestoru alebo počítate každý centimeter. Vešiaková tyč do skrine 50 cm je nevyhnutnou súčasťou každého úložného priestoru na oblečenie. Ak chcete zorganizovať svoju šatníkovú skriňu efektívne a podľa potrieb, ponúkame vám vešiaky do skrine v dvoch farbách , ktoré sa prispôsobia každému typu skrine. kov Kov je mimoriadne odolný, pevný a stabilný materiál, ktorý sa bežne používa pri výrobe vešiakových tyčí do skríň. V porovnaní s plastovými alebo hliníkovými alternatívami ponúka dlhšiu životnosť a vyššiu nosnosť , vďaka čomu je ideálny na zavesenie aj ťažších kusov oblečenia, ako sú zimné kabáty, bundy alebo obleky. dĺžka: 50 cm farebné prevedenie: biela sivá

Objav podobné ako ArtExt Vešiak do skrine DOX | 50 cm Farba: Biela

ArtExt Vešiak do skrine DOX | 50 cm Farba: Sivá

Vešiak do skrine DOX | 50 cm Modulárny nábytok DOX je riešenie pre moderné bývanie, kde sa kladie dôraz na funkčnosť, variabilitu a dizajn . Vďaka premyslenému systému si môžete jednotlivé kusy navrhnúť a vyskladať presne podľa potrieb vášho priestoru – či už máte dostatok úložného priestoru alebo počítate každý centimeter. Vešiaková tyč do skrine 50 cm je nevyhnutnou súčasťou každého úložného priestoru na oblečenie. Ak chcete zorganizovať svoju šatníkovú skriňu efektívne a podľa potrieb, ponúkame vám vešiaky do skrine v dvoch farbách , ktoré sa prispôsobia každému typu skrine. kov Kov je mimoriadne odolný, pevný a stabilný materiál, ktorý sa bežne používa pri výrobe vešiakových tyčí do skríň. V porovnaní s plastovými alebo hliníkovými alternatívami ponúka dlhšiu životnosť a vyššiu nosnosť , vďaka čomu je ideálny na zavesenie aj ťažších kusov oblečenia, ako sú zimné kabáty, bundy alebo obleky. dĺžka: 50 cm farebné prevedenie: biela sivá

Objav podobné ako ArtExt Vešiak do skrine DOX | 50 cm Farba: Sivá

Accu-Chek Instant 50 testovacie prúžky do glukomera 50 ks

Obsah ACCU-CHEK Instant 50 testovacie prúžky do glukomera: ACCU-CHEK Instant 50 testovacie prúžky do glukomera 50ks Charakteristika ACCU-CHEK Instant 50 testovacie prúžky do glukomera: Testovacie prúžky Accu-Chek Instant ku glukomeru Accu-Chek Instant a Accu-Chek Instant S sú určené na kvantitatívne stanovenie glukózy v čerstvej kapilárnej plnej krvi z prsta, dlane, predlaktia a nadlaktia ako pomôcka pri monitorovaní efektívnosti kontroly glykémie. Balenie obsahuje testovacie prúžky a príbalové letáky. Príbalový letk

Objav podobné ako Accu-Chek Instant 50 testovacie prúžky do glukomera 50 ks

fischer FBN II 10/10/86 oceľová svorníková kotva do betónu (50 ks) (40827)

Súprava spojovacieho materiálu – FBN II 10/10/86 50 ks Sadu spojovacieho materiálu Fischer FBN II 10/10/86 využijete pri upevnení rôznych predmetov do betónu s požiadavkou na vysokú mieru nosnosti. Použitie kvalitnej ocele zaručuje možnosť prevlečnej, dištančnej aj predsadenej montáže. Dlhý závit a úderový čap minimalizujú preklz aj poškodenie. Balenie obsahuje 50 svorníkových kotiev. Kľúčové vlastnosti oceľových svorníkových kotiev do betónu Fischer FBN II 10/10/86, 50 ksSada svorníkových kotiev Fischer FBN II 10/10/86 na upevnenie predmetov do betónuIdeálne napríklad na pripevnenie zábradlia, oceľových konštrukcií, fasády alebo konzolPraktické balenie svorníkových kotiev pre dištančnú, predsadenú aj prevlečenú montážDlhý závit a úderový čapKotva je vyrobená z kvalitnej oceleDĺžka hmoždinky: 110 mmPriemer vrtáka: 10 mmRozmer kľúča: 17 mmBalenie: 50 ks

Objav podobné ako fischer FBN II 10/10/86 oceľová svorníková kotva do betónu (50 ks) (40827)

Trixie Gulliver 7 73 × 75 × 104 cm do 50 kg (8003507974906)

Prepravka pre psa – plastová, kovová, pre stredné a veľké plemená, rozmery 75 × 73 × 104 cm (V׊×H), nosnosť 50 kg, s rukoväťou, vetracími otvormi, sivá farba Vydávate sa často na cesty so svojím domácim miláčikom? Pre stredné a veľké plemená vám určite bude vyhovovať prepravka pre psov Trixie. Prepravka je dostatočne pevná, aby uniesla psa do hmotnosti 50 kg. Pokiaľ sa spolu so psíkom aktívne venujete športu, zúčastňujete sa prehliadok krásy alebo často jazdíte na výlety, je nevyhnutnosťou praktická prepravka, ktorá je veľmi kvalitná a bude dlho slúžiť vám aj vášmu štvornohému miláčikovi. Materiálom prepravky je plast a kov. Rozmery prepravky pre psa Trixie 75 × 73 × 104 cm (v × š × h). K zaujímavému vyhotoveniu prispieva sivá farba. Kľúčové vlastnosti prepravky pre psov Trixie Gulliver 7 73 × 75 × 104 cm do 50 kg Prepravka pre psov Trixie zaistí pre vášho maznáčika bezpečné podmienky počas ciest Je navrhnutá pre stredné a veľké plemená Maximálna nosnosť...

Objav podobné ako Trixie Gulliver 7 73 × 75 × 104 cm do 50 kg (8003507974906)

Oregon Nôž do kosačky 50,2cm – tvarovaný (69-255)

Žací nôž – Vysoká pevnosť, dokonale vyvážený, odolný proti stupeniu, čistý a hladký rez pri kosení. Náhradný žací nôž Oregon One for All je kompatibilný s mnohými kosačkami od popredných výrobcov Honda, MTD, Toro či Castel Garden. Disponuje dĺžkou 50,2 cm a má tvarovaný profil. Tento certifikovaný žací nôž zaistí čistý a hladký rez. Má štandardný stredový otvor a robustné dištančné otvory na jednoduchú inštaláciu. Ideálny je na kosenie trávy, ale dá sa použiť aj na mulčovanie. Kľúčové vlastnosti žacieho noža do kosačky Oregon tvarovaného s dĺžkou 50,2 cmŽací nôž so špeciálnym tvarovaným profilomOregon One for All so štandardným stredovým otvoromPrecízne vyvážený certifikovaný nôž na čisté a hladké kosenieVysoká kompatibilita a kvalitné spracovanieJednoduchá montáž žacieho nožaRobustné dištančné otvoryDĺžka noža: 50,2 cmKompatibilita: MTD (742-0640), (942-0640), (942-0740), TORO Groundsmaster 580P (406CM) - (69-6920), CASTELGARDEN RL534...

Objav podobné ako Oregon Nôž do kosačky 50,2cm – tvarovaný (69-255)

Polášek Výplň do vankúša 50 x 50 cm

Výplň do vankúša 50 x 50 cm od výrobca Polášek. Produkt je dostupný za 5 dní.

Objav podobné ako Polášek Výplň do vankúša 50 x 50 cm

ArtCom Kúpeľňový komplet NOVA Oak 50/1

Kúpeľňový komplet NOVA Oak 50/1 pozostáva zo závesnej skrinky pod umývadlo, keramického umývadla SKY3 a čierneho LED zrkadla APOLLO 2. Skrinka s hĺbkou 39 cm je vhodná pre menšie kúpeľne a má povrch odolný voči vlhkosti. Komplet je dodávaný v demonte a vyžaduje montáž.

  • Minimalistický dizajn s prírodným dubovým dekorom Oak Coast Evoke
  • Kompletné riešenie vrátane skrinky, umývadla a LED zrkadla
  • Menšia hĺbka skrinky (39 cm) vhodná pre obmedzené priestory
  • Odolný materiál - laminované dosky 16 mm odolné voči vlhkosti

Objav podobné ako ArtCom Kúpeľňový komplet NOVA Oak 50/1

VELIS WIFI 50 EU (3626323)

Elektrický zásobníkový ohrievač vody VELIS WIFI 50 EU má objem 50 litrov a príkon 1500 W. Ponúka možnosť vertikálnej aj horizontálnej inštalácie vďaka kompaktným rozmerom. Vybavený je dvojitou nádržou pre rýchlejší ohrev, ochranou pred legionelou a elektronickým termostatom.

  • Kompaktné rozmery (hĺbka len 27 cm) šetria priestor
  • Dvojitá nádrž zabezpečuje rýchlejší ohrev vody
  • Možnosť vertikálnej aj horizontálnej inštalácie
  • Inteligentné funkcie a WiFi ovládanie

Objav podobné ako VELIS WIFI 50 EU (3626323)

Klarstein Big Spender Single, chladnička na nápojový sud, sudy do 50 l

Dobre vychladené osvieži lepšie: Chladnička na nápoje v sudoch Klarstein Big Spender Single je novým stredobodom každej rodinnej oslavy a párty. Netečie tu síce mlieko a med, ale čerstvo čapované pivo alebo limonáda tečie v neustálom prúde! Kto by nesníval o vlastnom výčape pre svojich hostí? Teraz je to možné s čapovacím systémom Klarstein Big Spender Single! V priestrannom interiéri je možné jednoducho umiestniť štandardné sudy do veľkosti 50 litrov a vďaka voľne nastaviteľnej teplote získavajú dokonalú teplotu na pitie. Aby zábave pri čapovaní nestálo nič v ceste, zariadenie Po niekoľkých krokoch už tečie do pohára pivo alebo limonáda z pochromovaného kohútika. Aby bol tento pôžitok k dispozícii všade, chladnička je plne mobilná so štyrmi pevnými podlahovými kolieskami - dostane sa teda so súdkom piva všade. Zariadenie Klarstein Big Spender Single zaujme aj opticky: Matná čierna konštrukcia s pochromovaným zábradlím a podobne pochromovanými kohútikmi sa hravo začlení do akéhokoľvek prostredia. Či s hosťami, alebo bez nich, dobre vychladené a čerstvé pivo alebo limonáda chutia najlepšie!

Objav podobné ako Klarstein Big Spender Single, chladnička na nápojový sud, sudy do 50 l

Klarstein Big Spender Single, chladnička na nápojový sud, sudy do 50 l

Dobre vychladené osvieži lepšie: Chladnička na nápoje v sudoch Klarstein Big Spender Single je novým stredobodom každej rodinnej oslavy a párty. Netečie tu síce mlieko a med, ale čerstvo čapované pivo alebo limonáda tečie v neustálom prúde! Kto by nesníval o vlastnom výčape pre svojich hostí? Teraz je to možné s čapovacím systémom Klarstein Big Spender Single! V priestrannom interiéri je možné jednoducho umiestniť štandardné sudy do veľkosti 50 litrov a vďaka voľne nastaviteľnej teplote získavajú dokonalú teplotu na pitie. Aby zábave pri čapovaní nestálo nič v ceste, zariadenie Po niekoľkých krokoch už tečie do pohára pivo alebo limonáda z pochromovaného kohútika. Aby bol tento pôžitok k dispozícii všade, chladnička je plne mobilná so štyrmi pevnými podlahovými kolieskami - dostane sa teda so súdkom piva všade. Zariadenie Klarstein Big Spender Single zaujme aj opticky: Matná čierna konštrukcia s pochromovaným zábradlím a podobne pochromovanými kohútikmi sa hravo začlení do akéhokoľvek prostredia. Či s hosťami, alebo bez nich, dobre vychladené a čerstvé pivo alebo limonáda chutia najlepšie!

Objav podobné ako Klarstein Big Spender Single, chladnička na nápojový sud, sudy do 50 l

ArtCom Kúpeľňová skrinka s umývadlom a doskou NOVA Black DU50/4 | 50 cm

Kúpeľňová skrinka NOVA Black DU50/4 je závesný nábytokový kus s rozmermi 50x57x39 cm v čiernom prevedení. Súčasťou je laminovaná doska odolná voči vlhkosti a keramické umývadlo GAJA 35. Dizajn je charakteristický zvislými drážkami a bezúchytkovým otváraním.

  • Elegantný nadčasový dizajn so zvislými drážkami a bezúchytkovým otváraním
  • Odolný materiál - laminované dosky 16 mm odolné voči vlhkosti kúpeľne
  • Kompletná sada vrátane kvalitného keramického umývadla GAJA 35
  • Kompaktné rozmery vhodné pre menšie kúpeľne

Objav podobné ako ArtCom Kúpeľňová skrinka s umývadlom a doskou NOVA Black DU50/4 | 50 cm

Podložky do naparovacieho košíka NIKKO, 50 ks

Papierové podložky NIKKO s nepriľnavým povrchom chránia bambusový naparovací košík pred znečistením. Sú určené na jednorazové použitie a hodia sa aj pre ďalšie okrúhle bambusové košíky príslušnej veľkosti. Balenie obsahuje 50 kusov podložok.

  • Chránia bambusový košík pred znečistením počas varenia
  • Nepriľnavý povrch uľahčuje čistenie a používanie
  • Vhodné aj pre iné okrúhle bambusové košíky príslušnej veľkosti
  • Jednorázové použitie zaisťuje hygienu

Objav podobné ako Podložky do naparovacieho košíka NIKKO, 50 ks

Papierová forma do fritézy guľatá DELÍCIA ø 20 cm, 50 ks

Papierové formy DELÍCIA s priemerom 20 cm sú určené na jednorazové použitie v horúcovzdušných fritézach. Sú vyrobené z celulózy s odolnou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepovaniu. Ich použitie zjednodušuje prípravu jedál a údržbu fritézy.

  • Silikónová vrstva zabraňuje prilepovaniu jedla
  • Jednoduché vybratie spolu s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčuje udržiavanie fritézy v čistote
  • Vhodné pre väčšinu bežných horúcovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová forma do fritézy guľatá DELÍCIA ø 20 cm, 50 ks

Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 16 x 16 cm, 50 ks

Papierové formy DELÍCIA sú štvorcové jednorazové nádoby určené pre prípravu jedál v horúcovzdušných fritézach. Sú vyrobené z celulózy s odolnou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepeniu. Ich použitie zjednodušuje vyberanie jedla a údržbu fritézy.

  • Silikónový potah zabraňuje prilepeniu jedla
  • Jednoduché vybratie spolu s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčuje čistenie fritézy
  • Vhodné pre väčšinu bežných horúcovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 16 x 16 cm, 50 ks

Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 20 x 20 cm, 50 ks

Papierové formy DELÍCIA sú štvorcové košíčky určené na použitie v horúcovzdušných fritézach. Sú potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepeniu a uľahčuje manipuláciu. Formy sú určené na jednorazové použitie a vyrábané z celulózy.

  • Silikónový povlak zabraňuje prilepeniu jedla
  • Jednoduché vybratie spolu s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčuje čistenie fritézy
  • Vhodné pre väčšinu bežných horúcovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 20 x 20 cm, 50 ks

Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 23 x 23 cm, 50 ks

Papierové formy DELÍCIA sú štvorcové formy s rozmermi 23 x 23 cm určené pre horúcovzdušné fritézy. Sú potiahnuté tenkou silikónovou vrstvou, ktorá zabraňuje prilepeniu a uľahčuje vyberanie. Formy sú určené na jednorazové použitie a výrazne zjednodušujú čistenie fritézy.

  • Silikónová vrstva zabraňuje prilepeniu jedla
  • Jednoduché vybratie spolu s pripraveným jedlom
  • Výrazne uľahčuje udržiavanie fritézy v čistote
  • Vhodné pre väčšinu bežných horúcovzdušných fritéz

Objav podobné ako Papierová forma do fritézy štvorcová DELÍCIA 23 x 23 cm, 50 ks

Campgo 180 × 50 × 1,0 cm dvojvrstvová PE zelená-modrá (8595691073348)

Karimatka – hrúbka 1 cm, ultraľahká, rozmery 180 × 50 cm (D׊), materiál IXPE, hmotnosť 280 g, rozmery po zbalení 50 × 18 cm (D׊), zelená farba Odolný materiál bol použitý ako prevencia proti poškodeniu či prepichnutiu. Výška 1 cm je prijateľným kompromisom na vonkajšie prespatie, nebudete ale mať také pohodlie ako so samonafukovacou karimatkou. Dĺžka 180 cm postačí každému výletníkovi a nie je problém ju zložiť do rozmerov 50 cm × 18 cm. Táto karimatka Campgo má celkovú hmotnosť 280 g. Zásadné parametre karimatky Campgo 180 × 50 × 1,0 cm dvojvrstvová PE zelená-modrá Karimatka je spracovaná z kvalitných materiálov Hrúbka 1 cm Veľkosť rozloženej karimatky je 180 cm × 50 cm Hmotnosť v zloženom stave je iba 280 g Rozmery zloženej karimatky predstavujú 50 cm × 18 cm

Objav podobné ako Campgo 180 × 50 × 1,0 cm dvojvrstvová PE zelená-modrá (8595691073348)

Areon Parfume Gold osviežovač vzduchu do auta 50 ml

Areon Parfume Gold, 50 ml, Vône a osviežovače do auta Vôňa do bytu, Vôňa do auta Areon Parfume Gold urobí z vašich ciest nezabudnuteľný zážitok. Zútulní interiér každého vozidla, príjemne ho prevonia a vytvorí tak harmonické prostredie. Vlastnosti: svieža vôňa bylinná aróma citrusová vôňa Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

Objav podobné ako Areon Parfume Gold osviežovač vzduchu do auta 50 ml

Areon Parfume Black osviežovač vzduchu do auta 50 ml

Areon Parfume Black, 50 ml, Vône a osviežovače do auta Vôňa do bytu, Vôňa do auta Areon Parfume Black urobí z vašich ciest nezabudnuteľný zážitok. Zútulní interiér každého vozidla, príjemne ho prevonia a vytvorí tak harmonické prostredie. Vlastnosti: korenená aróma drevitá vôňa citrusová vôňa Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

Objav podobné ako Areon Parfume Black osviežovač vzduchu do auta 50 ml

Areon Parfume Platinum osviežovač vzduchu do auta 50 ml

Areon Parfume Platinum, 50 ml, Vône a osviežovače do auta Vôňa do bytu, Vôňa do auta Areon Parfume Platinum urobí z vašich ciest nezabudnuteľný zážitok. Zútulní interiér každého vozidla, príjemne ho prevonia a vytvorí tak harmonické prostredie. Vlastnosti: citrusová vôňa drevitá vôňa kvetinová vôňa Použitie: Postupujte podľa priloženého návodu.

Objav podobné ako Areon Parfume Platinum osviežovač vzduchu do auta 50 ml