Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
Vitabalans Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet Prípravok obsahuje dve liečivé látky, paracetamol a kofeín. Paracetamol zmierňuje bolesť a znižuje horúčku a kofeín zvyšuje účinok na zmiernenie bolesti.
Pozrite sa aj PARAMAX EXTRA 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
VITABALANS Melatonin 3 mg 30 tabliet
Vitabalans Melatonin 3 mg 30 tabliet Liek obsahuje liečivo melatonín. Používa sa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých
Pozrite sa aj GymBeam kreatín 1 500 mg, 200 tabliet (8588006139389)
BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
Pre dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti hlavy, chrbta, zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky.
Pozrite sa aj Spirulina 500 mg - výživový doplnok - 60 tabliet - HealthNA
Pozrite sa aj
- Vitabalans C-VITA long 500 mg tbl 1x90 ks
- Vitabalans Vita C 500 mg ORIGINAL tbl 1x200 ks
- Vitabalans Vita C LONG 500 mg tbl plg 1x150 ks
- Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC tbl s jahodovou príchuťou 1x150 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- Vitabalans Unital 1 mg tbl 1x20 ks
- Vitabalans Unital 1 mg tbl 1x50 ks
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x20 ks
- Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x30 ks
- Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg tbl (blis.PVC/PVDC/Al) 1x10 ks
- Vitabalans Vita C 500 mg CHEW žuvacie tablety s mandarínkovo-pomarančovou príchuťou 1x150 ks
- Vitabalans MAGNEX 375 mg + B6 tbl 1x180 ks
- Panadol Extra Rapide tbl eff 500 mg/65 mg (strip papier/PE/Al/PE) 1x12 ks
- Panadol Migréna tbl flm 250 mg/250 mg/65 mg 1x20 ks
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- Melatonin Vitabalans 3 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x30 ks
- Melatonin Vitabalans 3 mg tbl (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- Vitabalans Vita C 1000 mg STRONG tbl 1x100 ks
- Anopyrin 30 mg tbl 30 mg 1x50 ks
MELATONIN VITABALANS 3 mg tablety 30 ks
Melatonin Vitabalans sa používa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých.
Objav podobné ako MELATONIN VITABALANS 3 mg tablety 30 ks
Melatonin Vitabalans 3 mg tablety 30 ks
Indikácie: Melatonín je indikovaný dospelým na krátkodobú liečbu desychronózy (pásmovej choroby, jet lag). Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok uvedených v časti 6.1. Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa použitie Melatoninu Vitabalans v období tehotenstva alebo dojčenia. Dávkovanie: Dospelí Odporúčaná dávka je 1 tableta so silou 3 mg najviac po dobu 4 dní. Ak odporúčaná denná dávka 3 mg nezmierni symptómy, môže sa namiesto nej užiť 1 tableta so silou 5 mg. Staršie osoby Odporúča sa nižšia začiatočná dávka 2,5 mg (1/2 z 5 mg tablety). Dĺžka liečby Ak sa pacient do 6 dní necíti lepšie alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Melatonin Vitabalans 3 mg tablety 30 ks
VITABALANS Vita C 500 mg chew Mandarínkovo-pomarančová príchuť 150 tabliet
Vitabalans Vita C 500 mg chew Mandarínkovo-pomarančová príchuť 150 tabliet Výživový doplnok. Žuvacie tablety s vitamínom C. Mandarínkovo-pomarančová príchuť.
Objav podobné ako VITABALANS Vita C 500 mg chew Mandarínkovo-pomarančová príchuť 150 tabliet
CELASKON Imunita plus 500 mg 30 tabliet
Výživový doplnok obsahujúci vitamín C a zinok, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému.
Objav podobné ako CELASKON Imunita plus 500 mg 30 tabliet
CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
Posilňuje odolnosť organizmu pri infekčných ochoreniach ako chrípka a prechladnutie. Zmierňuje a skracuje príznaky.
Objav podobné ako CELASKON Červený pomaranč 500 mg 30 šumivých tabliet
MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet
Liek obsahuje liečivo melatonín. Používa sa na krátkodobú liečbu pásmovej choroby (jet leg) u dospelých.
Objav podobné ako MELATONIN Vitabalans 3 mg 10 tabliet
VITABALANS Ibutabs 400 mg, 10 tabliet
Vitabalans Ibutabs 400 mg, 10 tabliet Ibutabs patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (NSAID), ktoré sa používajú na zmiernenie bolesti, zápalu a horúčky.
Objav podobné ako VITABALANS Ibutabs 400 mg, 10 tabliet
Vitabalans Vita C 500 mg CHEW
Výživový doplnok. Žuvacie tablety s vitamínom C. Mandarínkovo-pomarančová príchuť. Denná odporúčaná dávka 1 tableta obsahuje: Vitamín C 500mg 625% *RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu
Objav podobné ako Vitabalans Vita C 500 mg CHEW
Vitabalans Vita C 500 mg ORIGINAL
Výživový doplnok - tablety s obsahom vitamínu C.
Objav podobné ako Vitabalans Vita C 500 mg ORIGINAL
Vitabalans Vita C LONG 500 mg
Výživový doplnok. Tablety s obsahom vitamínu C s predĺženým uvoľňovaním. Denná odporúčaná dávka 1 tableta obsahuje: Vitamín C 500 mg 625 %* *RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu
Objav podobné ako Vitabalans Vita C LONG 500 mg
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Liek obsahuje dve liečivá - paracetamol a ibuprofén. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). NSAID zmierňujú bolesť, znižujú opuch a horúčku. Paracetamol je analgetikum, ktoré účinkuje iným spôsobom na zmiernenie bolesti a horúčky ako ibuprofén. Používa sa u dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako je: bolesť hlavy (nie migrény), bolesť chrbta, menštruačná bolesť, bolesť zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky a bolesť hrdla.
Objav podobné ako Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Melatonin Vitabalans 3 mg tablety 10 ks
Indikácie: Melatonín je indikovaný dospelým na krátkodobú liečbu desychronózy (pásmovej choroby, jet lag). Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok uvedených v časti 6.1. Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa použitie Melatoninu Vitabalans v období tehotenstva alebo dojčenia. Dávkovanie: Dospelí Odporúčaná dávka je 1 tableta so silou 3 mg najviac po dobu 4 dní. Ak odporúčaná denná dávka 3 mg nezmierni symptómy, môže sa namiesto nej užiť 1 tableta so silou 5 mg. Staršie osoby Odporúča sa nižšia začiatočná dávka 2,5 mg (1/2 z 5 mg tablety). Dĺžka liečby Ak sa pacient do 6 dní necíti lepšie alebo sa cíti horšie, musí sa obrátiť na lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Melatonin Vitabalans 3 mg tablety 10 ks
VITABALANS Magnex 375 mg + B6 180 tabliet
Vitabalans Magnex 375 mg + B6 180 tabliet Horčík patrí k najdôležitejším prvkom v ľudskom tele a je nevyhnutný takmer pre všetky procesy, ktoré v ňom prebiehajú. Bez neho by nevznikala energia, nebol by pohyb a ani život.
Objav podobné ako VITABALANS Magnex 375 mg + B6 180 tabliet
APOROSA Brusnice + D-manosa 30 tabliet + Aporosa Cesnak 500 mg 90 tabliet
Aporosa Brusnice + D-manosa 30 tabliet + Aporosa Cesnak 500 mg 90 tabliet Doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest. Účinné látky D-manóza a extrakt z brusníc zabraňujú priľnutiu baktérií na povrch slizníc a doplnok stravy s cesnakom doplnený o alicín. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu cholesterolu, cukru v krvi a krvného tlaku.
Objav podobné ako APOROSA Brusnice + D-manosa 30 tabliet + Aporosa Cesnak 500 mg 90 tabliet
Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC 150TBL
Výživový doplnok. Tablety s obsahom vitamínu C a zinku. Jahodová príchuť. Denná dávka (1 tableta) obsahuje: Viamín C 500 mg 628 %* Zinok 15 mg 150 %* *RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu
Objav podobné ako Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC 150TBL
BIO PHARMA Vitamín C 500 mg so šípkami 90 + 30 tabliet
Výživový doplnok s obsahom vysokej dávky vitamínu C, vhodné na užívanie v období fyzickej námahy, stresu a v období rekonvalescencie.
Objav podobné ako BIO PHARMA Vitamín C 500 mg so šípkami 90 + 30 tabliet
GS Vitamín C s echinaceou 500 mg 70 + 30 tabliet NAVYŠE
Na podporu imunity s vitamínom C a echinaceou vo výhodnom darčekovom balení, obohatené o vitamín D a zinok.
Objav podobné ako GS Vitamín C s echinaceou 500 mg 70 + 30 tabliet NAVYŠE
CELASKON tablety 250 mg 30 tabliet
Obsahuje 250 mg vitamínu C v jednej tablete - je dôležitý pre rast a udržiavanie zdravých kostí, zubov, ďasien, väziva a krvných ciev, pre tvorbu niektorých látok, ktoré sa zúčastňujú na prenose nervových vzruchov medzi nervovými bunkami, pre tvorbu hormónov nadobličiek, pre vstrebávanie železa z potravy, rovnako je nutný pre normálnu imunitnú odpoveď na infekciu a pre hojenie rán.
Objav podobné ako CELASKON tablety 250 mg 30 tabliet
NEUROBION 100 mg/50 mg/1 mg, 30 tabliet
Neurobion 100 mg/50 mg/1 mg, 30 tabliet Voľnopredajný liek s vitamínmi B1, B6, B12, 30 filmom obalených tabliet. Tlmí neurologické príznaky:⁷ pomáha zmierniť zníženú citlivosť, mravčenie v rukách a chodidlách, ktoré sú dôsledkom poškodenia nervov spôsobeného nedostatkom vitamínov B. Lieči častú príčinu:⁶ pomáha zmierniť príznaky tým, že lieči ich častú príčinu,⁶ podporuje správnu činnosť nervového systému.
Objav podobné ako NEUROBION 100 mg/50 mg/1 mg, 30 tabliet
Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC + D 50 µg
Výživový doplnok. Žuvacie tablety s obsahom zinku a vitamínov. Jahodová príchuť. Denná dávka (1 tableta) obsahuje: Vitamín C 500 mg 625 % Zinok 15 mg 150 % Vitamín D 50 µg 1000 % *RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu
Objav podobné ako Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC + D 50 µg
PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén a je vhodný najmä pri bolesti, na ktorú nepostačuje samotný paracetamol alebo ibuprofén.
Objav podobné ako PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
Celaskon Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet Prípravok Celaskon 500 mg Červený pomaranč sa užíva na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívaní tohto prípravku zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a prechladnutia. Podporte svoju imunitu pravidelným užívaním.
Objav podobné ako CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
FENOLAX 5 mg 30 tabliet
FENOLAX sa používa na zápchu rôzneho pôvodu. Zvyšuje obsah vody v čreve a zmäkčuje stolicu.
Objav podobné ako FENOLAX 5 mg 30 tabliet
GUAJACURAN 200 mg 30 tabliet
Liek Guajacuran sa používa na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a uvoľňuje svalové napätie.
Objav podobné ako GUAJACURAN 200 mg 30 tabliet
VERAL 25 mg 30 tabliet
Veral 25 mg odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch (edém) a tiež znižuje horúčku.
Objav podobné ako VERAL 25 mg 30 tabliet
BRUFEN 400 mg 30 tabliet
Brufen 400 potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku. Určené dospelým a dospievajúcim starším ako 12 rokov.
Objav podobné ako BRUFEN 400 mg 30 tabliet
AESCIN 20 mg 30 tabliet
Aescin, liek pre dospelých pri liečbe lokalizovaných opuchov, zápalov, podliatin a chorôb žíl dolných končatín.
Objav podobné ako AESCIN 20 mg 30 tabliet
GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
Prípravok dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magneziové tablety 500 mg 80 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety 15 tabliet
GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
Liek dopĺňa zníženú hladinu horčíka v období jeho zvýšenej potreby.
Objav podobné ako GALVEX Magnéziové tablety 500 mg 100 tabliet
DEVENAL 500 mg 180 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 180 tabliet
DEVENAL 500 mg 60 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 60 tabliet
FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
Liek znižuje výskyt opuchu a má protizápalové účinky.
Objav podobné ako FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
Flebaven je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl.
Objav podobné ako FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
Liek obsahuje minerálny prvok horčík. Liek sa používa pri poruchách svalovej a srdcovej činnosti spôsobených nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
DIOZEN 500 mg 60 tabliet
Liek zvyšuje tonus žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok.
Objav podobné ako DIOZEN 500 mg 60 tabliet
MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
Magnerot je liek určený na liečbu porúch svalovej a srdcovej činnosti vyvolaných nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Liek s obsahom minerálneho prvku horčíka, podieľa sa na regulácii priepustnosti buniek a prenose signálov medzi nervovou sústavou a svalstvom.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet Liek na zníženie teploty pri ochoreniach chrípkového charakteru a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 mg, 24 tabliet Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Liek nezhoršuje žalúdočné ťažkosti a nevyvoláva krvácanie, môžu ho užiť aj chorí s vredmi žalúdka a dvanástnika a chorí, ktorí neznášajú kyselinu acetylsalicylovú.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg, 24 tabliet
DETRALEX 500 mg 60 tabliet
Detralex 500 mg 60 tabliet DETRALEX lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. Detralex je liek s účinnou látkou, čistená mikronizovaná flavonoidná frakcia.
Objav podobné ako DETRALEX 500 mg 60 tabliet
WALMARK Železo 20 mg 30 tabliet
Železo je nevyhnutnou zložkou hemoglobínu v červených krvinkách a pre podporu energie.
Objav podobné ako WALMARK Železo 20 mg 30 tabliet
Pozrite sa aj
- Silymarin 250 mg + vitamín D3 80 + 10 tabliet (8595026105706)
- GymBeam Vitamín C 1 000 mg 20 tabliet (8588007570020)
- Vitabalans Vita C 500 mg + ZINC + D 50 µg žuvacie tablety s jahodovou príchuťou 1x150 ks
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- TEREZIA BETAGLUKAN Trio Komplex Forte 500 mg, 30 kapsúl (3703122)
- Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
- Vitabalans VITA B12 1 mg žuvacie tablety s príchuťou mäty 100+30 zdarma (130 ks)
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- Marktinez MG 30 (30916)
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x20 ks
- Combogesic 500 mg/150 mg tbl flm (blis.PVC/Al) 1x10 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- Vitabalans VITA B12 1 mg žuvacie tablety s príchuťou mäty 1x30 ks
- Vitabalans VITA B12 + kyselina listová (1 mg/ 400 mcg) pastilky 1x100 ks
- Vitamín B12 - 30 tabliet - HealthNA
- MOVit L-Glutamin 1400 mg, 120 tabliet (8594202101358) + ZDARMA Šatka Movit Energy
- Kompava MSM, 500 mg, 120 kapsúl (8586011210710)
- GymBeam Chitosan 500 mg tbl 1x120 ks
- Solgar Rutin 500 mg tbl 1x50 ks