Guirca set - dalmatínsky pes

Produkt Guirca set - dalmatínsky pes sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Guirca set - dalmatínsky pes upraviť a produkt hľadať znova.

Guirca Set - Dalmatínsky pes

Detail

Set - Dalmatínsky pes Hľadáte masky , alebo škrabošky na karneval či párty? Možno Vás zaujme tento set karnevalovej masky/škrabošky, ktorý je ako stvorený na karneval, oslavu, párty alebo bál. počet: 1bal./ set obsahuje - ušká, chvost a nos (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set - Dalmatínsky pes , Bílý pes

Guirca Set diablice

Detail

Set diablice počet: 1 ks Pri žiadnom kostýme čertice alebo diablice na mikulášskej párty, halloweenskej párty či karnevale nesmie chýbať SET DIABLICE . Vďaka tomuto doplnku bude Váš kostým neodolateľný. Set pravej diablice obsahuje: čelenku s rohami trojzubec chvost (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set diablice , Baskervillský pes

Guirca Set pavúkov

Detail

Set pavúkov Vytvorte nezabudnuteľnú Halloweensku párty s pomocou rôznych strašidelných dekorácií. Skvelým Halloweenskym doplnkom je aj tento set pavúkov, ktorý sa hodí na vytvorenie strašidelnej atmosféry pre každú Halloweensku oslavu. · počet: 2 ks · rozmer: 12,5 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set pavúkov , Pes baskervillský

Guirca Set Hippies

Detail

Set Hippies Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento Set Hippies - čelenka, okuliare, náušnice. Tieto doplnky sa hodia k rôznym karnevalovým kostýmom s tématikou Hippies, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 x čelenka, 1 x okuliare, 1 pár náušnic (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set Hippies , Kluk a pes

Detail

Set Hippies počet: 1 ks obsahuje: 1 x prívesok, 1 x náušnice, 1 x čelenka (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set Hippies , Kočka vs. pes

Guirca Set - Vládkyňa zla

Detail

Set - Vládkyňa zla Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je tento Set pre postavu z filmu Vládkyňa zla (rohy + plášť). Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: rohy + plášť 100 cm (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set - Vládkyňa zla , Pes jejího veličenstva

Guirca Set Princezná Jasmína

Detail

Parochňa Princezná Jasmína Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je aj napríklad táto Parochňa pre Princeznu Jasmínu z rozprávky Aladin. Tento doplnok sa hodí ku karnevalovým kostýmom k téme Aladin, samozrejme jej využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 ks (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set Princezná Jasmína , Čtvrtý králův pes

Guirca Set 50. roky

Detail

Set 50. roky Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je aj tento Set 50. roky. Tento doplnok sa hodí k rôznym tématickým karnevalovým kostýmom, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 ks (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set 50. roky , Atlas pes dalmatin (8590331902774)

Guirca Set - Jednorožec farebný

Detail

Set - Jednorožec farebný Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je tento Set - Jednorožca. Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom s tématikou Jednorožca, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1x čelenka, 1x chvost (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set - Jednorožec farebný , Silverlit pes deckel (4891813885788)

Guirca Set farieb na tvár

Detail

Set farieb na tvár počet: balenie obsahuje 5 farebných tyčiniek farby: biela, čierna, červená, žltá, modrá (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set farieb na tvár , Pes na batérie (8590756987936)

Guirca Set - Luk a šíp Legolas

Detail

Set - Luka a šíp Legolas (58 cm) Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je aj tento Set - Luk a šíp pre Elfa Legolasa z filmu Pán prsteňov. Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom k filmovej téme, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 x luk, 1 x šíp (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set - Luk a šíp Legolas , Bino tahací pes (4019359909885)

Guirca Set krvavá kravata a traky

Detail

Set krvavá kravata a traky Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je tento Set krvavej kravaty a trák z hororového filmu Kliatba kviliacej ženy (The Curse of La Llorona). Tento doplnok sa hodí ku ďalšim rôznym karnevalovým kostýmom k hororovej téme, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. · počet: 1 x kravata, 1 x traky (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set krvavá kravata a traky , Squishmallows pes – ballis (734689245048)

Guirca Set maska a krvavá mačeta

Detail

Set maska a krvavá mačeta počet: 1 ks Váš karnevalový či halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad maska a krvavá mačeta. Zaujmite svojím kostýmom na párty či karnevale. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set maska a krvavá mačeta , Drevená pyramída – pes (6934510516130)

Guirca Set Harryho Pottera - šál a okuliare

Detail

Set Harryho Pottera - šál a okuliare počet: 1 ks Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je tento Set Harryho Pottera - šál a okuliare. Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom, samozrejme využitie už nechávame na Vašej predstavivosti. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set Harryho Pottera - šál a okuliare , Projekt pes (ten můj)

Guirca PIRÁTSKY SET

Detail

Pirátsky set Váš karnevalový či halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento PIRÁTSKY SET. Zaujmite svojím kostýmom na párty či karnevale. Pirátsky set obsahuje: náušnicu šatku na hlavu pásku cez oko (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca PIRÁTSKY SET , Orion vykrajovačka nerez pes (121183)

Guirca Ninja set

Detail

Ninja set Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento ninja set. Tento doplnok sa hodí k rôznym karnevalovým kostýmom, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. obsahuje : NUNCHUCK - u, 2 ks 2 vrhacia hviezda, nôž 20 cm materiál : plast (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Ninja set , Rappa salašnícky pes ležiaci (8590687722750)

Guirca Set nalepovacích tetovaní - jazvy 30 x 13 cm

Detail

Set nalepovacích tetovaní - jazvy 30 x 13 cm počet: 1 ks rozmery: 30 x 13 cm rôzne tetovania (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Set nalepovacích tetovaní - jazvy 30 x 13 cm , Beurer by 11 - pes (4211125950064)

Guirca Dámsky set Minnie

Detail

Dámsky set Minnie Váš karnevalový či halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento dámsky set Minnie. Tento doplnok sa hodí ku karnevalovým kostýmom k téme postavičky Minnie Mouse. Samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · Obsah balenia: čelenka, traky, sukňa (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Dámsky set Minnie , Maľovanie podľa čísel – pes (hramal00660nad)

Guirca Detský set - Spiderman

Detail

Detský set - Spiderman Váš detský karnevalový či Halloweensky kostým môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka doplnkom, ako je tento set - plášť a maska Spidermana. Skvelý doplnok, ktorý sa hodí ku karnevalovým kostýmom - Spiderman. set obsahuje : masku a plášť dĺžka plášťa : 70 cm materiál : 100 % polyester (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Detský set - Spiderman , Bomimi ada pes – pink (bo1813bpik018)

Guirca Pánsky set Mickey Mouse

Detail

Pánsky set Mickey Mouse Váš karnevalový či Halloweensky kostým, môže pôsobiť dôveryhodnejšie aj vďaka rôznym doplnkom ako je napríklad tento Pánsky set Mickey Mouse. Tento doplnok sa hodí ku karnevalovým kostýmom k téme postavičky Mickey Mouse, samozrejme to nechávame na Vašej predstavivosti. · Obsah balenia: čelenka, traky, kraťasy (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Pánsky set Mickey Mouse , Canpol babies ružový pes (5901691820654)

Guirca Silvestrovský set - Klobúčik a okuliare

Detail

SIlvestrovský set - Klobúčik a okuliare Sada je vhodná na oslavy Nového roka, obsahuje klobúčik a okuliare v silvestrovskej tématike. počet: 1 bal/ 2 ks 1x klobúčik, 1 x okuliare (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Silvestrovský set - Klobúčik a okuliare , Ludi skákací pes, modrý (3550839927766)

Guirca Gothic Make-up set strieborno/biely

Detail

Gothic Make-up set strieborno/biely Vytvorte si originálny strašidelný make-up pomocou praktického setu. Set obsahuje umelé mihalnice, lepidlo na mihalnice, biely a strieborný očný tieň a aplikátor očných tieňov. počet: 1 ks/bal. 1x umelé mihalnice, 1 x lepidlo na umělé mihalnice, 2x oční tieň, 1x aplikátor očných tieňov (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Gothic Make-up set strieborno/biely , Ludi skákací pes ružový (3550839927773)

Guirca Detský set Mikuláš - Čiapka a plášť

Detail

Detský set Mikuláš - Čiapka a plášť Chystá sa Vaše dieťa na karneval či mikulášsku párty s kostýmami? Prezlečte ho do kostýmu Mikuláša. Detský set Mikuláš obsahuje: Čiapka Plášť (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Detský set Mikuláš - Čiapka a plášť , Bino batoh malý, pes (8033576715766)

Guirca Horror Make-up set čierno/červený

Detail

Horror Make-up set čierno/červený Vytvorte si originálny strašidelný make-up pomocou praktického setu. Set obsahuje umelé mihalnice, lepidlo, červenú a čiernu farbu na oči, a aplikátor očných tieňov. počet: 1 ks/bal. - 2x očný tieň, 1x aplikátor očných tieňov, 1 pár - umelé mihalnice, 1x lepidlo na umelé mihalnice (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Horror Make-up set čierno/červený , Clementoni new cuddles pes (8005125174744)

Guirca Make-up set - Dia de Los Muertos

Detail

Make-up set - Dia de Los Muertos S make-up sadou vytvoríte dokonalé halloween líčenie. Sada obsahuje biely podklad pod make-up, čierny a červený očný tieň, tetovanie/nálepky na oči, čiernu ceruzku, kamienky, aplikátor očných tieňov a hubku. počet: 1 ks/bal. - 1x podklad pod make-up, 2x očný tieň, 1 pár tetovaní, 1x čierna ceruzka, kamienky, 1x aplikátor očných tieňov, 1x hubka (heliumking.sk)

Podobné produkty ako Guirca Make-up set - Dia de Los Muertos , Airbi pet woof (pes) (bi5082)

Set motýlek - čelenka,křídla, hůlka, 50X36 cm - GUIRCA

Detail

Set motýlek - čelenka,křídla, hůlka, 50X36 cm (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Set motýlek - čelenka,křídla, hůlka, 50X36 cm - GUIRCA , Pes 26 cm, zvuková maňuška (8590121203951)

Beaphar Ošetrovateľský set pre psa

Detail

Napájacia súprava (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Beaphar Ošetrovateľský set pre psa , Rappa plyšový pes salašnícký velký (8590687820197)

Set zubných kefiek a pasty pre psov

Detail

Charakteristika Set zubných kefiek a pasty pre psov Zubná pasta Nobby je vhodná pre všetkých psov, odstraňuje zubný povlak a redukuje zubný kameň. V kombinácii so sviežou vôňou mäty zaisťuje aj svieži dych. Pre dobrú ústnu hygienu a zdravé zuby. Pasta 100g: vhodné pre všetkých psov so sviežou vôňou mäty odstraňuje zubný povlak a redukuje zubný kameň pre svieži dych pre dobrú ústnu hygienu a zdravé zuby Zubná kefka o veľkosti 23cm je vhodná pre psov a mačky. Použite veľkú kefku na čistenie rezákov a malú kefku na čistenie molárov. Kefka 23cm: vhodné pre psov a mačky čistenie rezákov a molárov Táto sada prstových zubných kefiek je vhodná pre psov a mačky. S prstovou zubnou kefkou vyčistíte zuby a s masážnou kefkou aj citlivé ďasná. Balenie obsahuje 2 kefky na prst. Kefka na prst: vhodné pre psov a mačky, ktorý neobľubujú klasické kefky masážna kefka aj na citlivé ďasná pre dobrú ústnu hygienu a zdravé zuby Balenie: pasta 100g, 1x kefka 23cm, 2x kefka na prst Výrobca: Nobby (Nemecko) (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Set zubných kefiek a pasty pre psov , Maľovanie podľa čísel – smutný pes (hramal01050nad)

Wireworld Platinum Eclipse 8 (PES) Set 2.0m

Detail

Prevedenie: Octo DNA Helix Signálové vodiče: 8x (128 vlákien) | 8 AWG | 8 mm² Materiál vodičov: čisté striebro najvyššej triedy OCC-7N Izolácia: Composilex 3 Konektory: postriebrené Uni-Term (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Wireworld Platinum Eclipse 8 (PES) Set 2.0m , Maľovanie podľa čísel – prekvapený pes (hramal00770nad)

Wireworld Platinum Eclipse 8 (PES) Set 3.0m

Detail

Podobné produkty ako Wireworld Platinum Eclipse 8 (PES) Set 3.0m , Maľovanie podľa čísel – čiernobiely pes (hramal00779nad)

Detail

Kreatívny set na maľovanie - Pes v záhrade Kreatívna sada na maľovanie podľa čísel- Pes v záhrade - formát A4 - vhodné pre kreatívnu tvorbu detí vo veku od 8 rokov vyššie Sada obsahuje: - 1x štetec - 7 x akrylová farba v kalíškoch (biela, žltá, zelená, modrá, červená, hnedá a fialová) - 1x predtlačená predloha s číslami - 1x hotová farebná predloha Zákazníci si kúpili tiež tieto produkty Akrylová farba PHOENIX 200 ml / rôzne odtiene 2.99 € Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml 2.39 € Farba na textil Amsterdam Textile Deco 16ml / 40 odtieňov farieb 2.29 € (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Kreatívny set na maľovanie - Pes v záhrade

Nobby Set pelechov pre psov Anza 4ks hnedá

Detail

Obsah Oválne ležadlo Classic "ANZA" set 4 pelechov Farba: hnedá/svetlohnedá Rozmer: 52cm, 62cm, 72cm, 82cm Charakteristika Oválne ležadlo Classic "ANZA" Set mäkkých oválnych pelechov Nobby Classic Anza pre psov a mačky o dĺžke 52cm, 62cm, 72cm a 82cm so spodnou stranou vybavenou protišmykovými bodmi vo farbe - hnedá/svetlohnedá. protišmykové majú vyberateľný vankúš; jedna strana je pokrytá veľmi jemným plyšom výplň je z vatovej bavlny; drží tvar a zároveň poskytuje vysoký komfort spánku vhodné pre každé ročné obdobie Pelechy Nobby Anza z kolekcie Classic majú poťah vyrobený z mikrovlákna, ktorý nie je odnímateľný a sú vyplnené vatelínom. Údržba Oválne ležadlo Classic "ANZA" pelech je pratelný vcelku používajte šetrný prací program na 30 °C chemicky nečistiť, nebieliť sušte na volno Materiál Oválne ležadlo Classic "ANZA" plyš (mikrovlákno) Výplň Oválne ležadlo Classic "ANZA" vatelín Výrobca Nobby (Nemecko) (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Nobby Set pelechov pre psov Anza 4ks hnedá

LITTLE DUTCH Set do domčeka Pes a mačka

Detail

Set do domčeka – zvieratká dotvorí krásnu atmosféru domčeka pre bábiky. Domáce zvieratká v podobe psíka alebo mačičky patria ku každému domu. Set obsahuje 8 kusov. Vhodné od 3 rokov. (feedo.sk)

Podobné produkty ako LITTLE DUTCH Set do domčeka Pes a mačka

Nobby Set pelechov pre psy a mašky Lissi 4ks

Detail

Pelech "Lissi" od Nobby Classics je plyšový oválny pelech pre psa a mačku. Je vyplnená pevnou penou a kryt je vyrobený z mäkkého fleecu (100% polyester). Je ozdobený ozdobnými labkami v rôznych farbách a má obojstranný vankúš, ktorý je z jednej strany farebný. Posteľ je vybavená protisklzovými gulička, aj počas nepokojných nocí. Možno prať v práčke do 30 ° C a je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. s protišmykovými guličkami s obojstrannými vankúšmi umývateľný do 30 ° C ručné pranie stabilná penová výplň fleece (100% polyester) Cena je za 4ks pelechov Rozmer: 45 / 55 / 65 / 75cm Výrobca: Nobby (Nemecko) (najlekaren.eu)

Podobné produkty ako Nobby Set pelechov pre psy a mašky Lissi 4ks

Detail

Charakteristika Classic "LISSI" pelech hnedá 4ks: Pelech s bočnicou oválny Classic "LISSI" hnedý set 4ks pelechov. Komfortný pelech „Lissi“ s bočnicou od Nobby Classics je útulná, veľká posteľ pre psy alebo mačky, ktorá ich pozýva beztarostne snívať. Podlaha z pevnej peny je prešívaná a poťah je vyrobený z mäkkého koralového rúna (100% polyester). Je ozdobená ozdobnými labkami v rôznych farbách. Okraj pelechu je vyplnený mäkkou bavlnou. Posteľ je vybavená protisklzovými gombíkmi a pelech zostáva na mieste aj v noci. Možno prať do 30 ° C na programe „pranie v rukách“ Rozmer: 45/55/65/75 cm Farba: hnedá Výrobca: Nobby (Nemecko) (najlekaren.eu)

Detail

Komfortný pelech pre psov Nobby Classic "LISSI" v sete 4ks pelechov Útulný pelech "Lissi" ponúka vášmu štvornohému priateľovi špeciálne miesto na spanie, oddych a relaxáciu. Pelech patrí k rady Nobby Classic a je vybavený farebnými labkami na povrchu. Je naplnený mäkkou vatou a poťah je vyrobený z mäkkého koralového rúna (100% polyester). Pelech je vybavený protisklzovými gombíkmi na spodnej strane, čo zabezpečí, aby sa pelech s vaším psom neposúval. Možno prať do 30°C na programe „pranie v rukách“ a je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Uvedená cena je za 4ks pelechov!!! s protišmykovými výstupkami, aby sa pelech na podlahe nešmýkal odnímateľný poťah na zips možno prať až do 30 ° C, ručné pranie naplnené jemnou vatou pre poskytnutie maximálneho komfortu pre vášho psa poťah je ušitý z príjemného rúna (100% polyester) Rozmer: balenie obsahuje 4ks pelechov - 45 / 55 / 65 / 75cm Výrobca: Nobby (Nemecko) (najlekaren.eu)

Bike Buddy vodící set na kolo pro psy Barva: černá

Detail

Venčit vašeho pejska můžete i při jízdě na jízdním kole! Vodící set na kolo pro psy Bike Buddy je jednoduchá pomůcka pro každého pejskaře a cyklistu zároveň. Set o celkové délce napnutého vodítka 130 cm vytváří dostatečně bezpečný odstup od kola a pejska. Vodítko upevníte k rámu pod sedadlem a utáhnete imbusem. Bike Buddy lze upevnit k rámu o maximální šířce 4 cm. Vodítko je tvořeno ze dvou částí - upevňovací tyčí a nylonovým vodítkem. Vodící set doporučujeme používat pro středně velká plemena psů. Parametry: rozměry balení: 43 x 7 x 4 cm maximálně napnutí vodítka: 130 cm hmotnost: 640 g materiál: nylon, ocelová trubkaParametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:42010000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Bike Buddy vodící set na kolo pro psy Barva: černá

Fixačný náhubok pre psa BUSTER Easy ID set 2XS-5XL 10ks

Detail

Vysokokvalitné nylonové náhubky s bočnými plastovými prackami na jednoduché nasadenie - sada 10 kusov (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Fixačný náhubok pre psa BUSTER Easy ID set 2XS-5XL 10ks

Fixačný náhubok pre psa BUSTER Easy ID set S-2XL 5ks

Detail

Podobné produkty ako Fixačný náhubok pre psa BUSTER Easy ID set S-2XL 5ks

Detail

Obojok pre psa – pre stredné a veľké plemená, klasický, materiál: nylon, obvod krku do 55cm, šírka popruhu 2.5cm, čierna a červená farba Obojok pre psa Yupeng je dôležitou výbavou každého psíčkara. Materiálom obojka Yupeng je nylon. K nylonu patrí vysoká pevnosť. Čierna a červená farba obojka pre psov prepojí praktickosť so štýlom. Pokiaľ ide o ideálnu veľkosť psíka, obojok sa hodí pre stredné a veľké plemená. Minimálny obvod krku je 45 cm a maximálny potom 55 cm. Dôležité funkcie obojka pre psov Yupeng Set široký obojok a flexibilná vôdzka pre stredných a veľkých psov Materiál: nylon Jeho dizajnu dominuje čierna a červená farba Šírka popruhu obojka pre psov Yupeng: 2,5 cm Ideálny pre psy s obvodom od 45 do 55 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Yupeng Set široký obojok a flexibilná vôdzka pre stredných a veľkých psov (CHPob0704)