Hansa hansa - emotion sprchový set s termostatom, 360x220 mm, 3 prúdy, antracit/chróm 5865017184

Produkt Hansa hansa - emotion sprchový set s termostatom, 360x220 mm, 3 prúdy, antracit/chróm 5865017184 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hansa hansa - emotion sprchový set s termostatom, 360x220 mm, 3 prúdy, antracit/chróm 5865017184 upraviť a produkt hľadať znova.

HANSA HANSA - Emotion Sprchový set s termostatom, 360x220 mm, 3 prúdy, antracit/chróm 5865017184

Detail

Nástenný sprchový set obsahuje sprchovú termostatickú batériu bezpečnostná poistka pri 38 ° C priestranná odkladacia plocha z bezpečnostného skla farebné prevedenie antracit guľové pripojovacie etážky, zakryté rozteč: 150 ± 15 mm výstup dole G 1/2 sieťka proti nečistotám a spätnej klapky v pripojeniach zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717) Thermo Cool - oddelené vedenie vody od telesa termostatu spôsobuje, že sa povrch termostatu nezahrieva (ochrana proti obareniu) hlavovú pevnú sprchu obdĺžnikový tvar rozmer 360x220 mm ručnú sprchu HANSAACTIVEJET Style a sprchovú hadicu s dĺžkou 1750 mm 3 druhy prúdu Sensitive Spray - mäkký, uvoľňujúci prúd Intense Spray - na denné použitie, ideálny na umývanie dlhých vlasov Rain - objemný, veľkorysý vodný prúd(GT) Ean: 4057304008436 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako HANSA HANSA - Emotion Sprchový set s termostatom, 360x220 mm, 3 prúdy, antracit/chróm 5865017184 , Allibert set california 3 seaters antracit (189440)

Sprchový systém Hansa EMOTION s termostatickou batériou šedá/chróm 5865017184

HANSA HANSA - Emotion Sprchový set Wellfit s termostatom, 360x220 mm, antracit/chróm 5865017284

Detail

Nástenný sprchový set Wellfit obsahuje sprchovú termostatickú batériu bezpečnostná poistka pri 38 ° C priestranná odkladacia plocha z bezpečnostného skla farebné prevedenie antracit guľové pripojovacie etážky, zakryté rozteč: 150 ± 15 mm výstup dole G 1/2 sieťka proti nečistotám a spätnej klapky v pripojeniach zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717) Thermo Cool - oddelené vedenie vody od telesa termostatu spôsobuje, že sa povrch termostatu nezahrieva (ochrana proti obareniu) Wellfit starostlivosť o telo, obsahuje 3 naprogramované wellness programy, ktoré možno ľahko ovládať aj cez aplikáciu hlavovú pevnú sprchu obdĺžnikový tvar rozmer 360x220 mm ručnú sprchu HANSAACTIVEJET Style a sprchovú hadicu s dĺžkou 1750 mm 3 druhy prúdu Sensitive Spray - mäkký, uvoľňujúci prúd Intense Spray - na denné použitie, ideálny na umývanie dlhých vlasov Rain - objemný, veľkorysý vodný prúd Wellfit - relaxovať, načerpať silu, uvoľniť sa .. Termostat HANSAEMOTION Wellfit je dizajnovým kusom, ktorý v spojení s ručnou sprchou radu HANSAACTIVEJET vytvára dokonalú dvojicu, ktorá významne obohatí váš komfort o domáce wellness v kúpeľni. Ide o jedinečný sprchový systém s tromi regeneračnými funkciami (Recover, Relax, Reload), ktoré je možné jednoducho zvoliť stlačením tlačidla. Z domácej sprchy tak možno urobiť miesto pre uvoľnenie, zotavenie a načerpanie sily. Jednoducho stlačíte tlačidlo Wellfit na termostatu a spustí sa jeden z troch rôznych regeneračných programov so striedajúcimi sa fázami teplej a studenej vody. Programy majú preukázateľne pozitívny vplyv na telo i dušu. Wellness program RELAX - plynulá zmena teploty a plno teplej vody Vám pomôže pri uvoľnení, odbúravanie stresu a relaxáciu. Wellness program RELOAD - vyrovnaný program teplej a studenej vody povzbudí krvný obeh, prebudí Vás a rozhýbe, postará sa tak o perfektný štart aktívneho dňa. Wellness program RECOVER - intenzívny intervaly sa studenou vodou Vám pomôže predovšetkým po náročnom telesnom výkone, aby ste boli opäť fit a plní energie. Predchádza bolestiam svalov a dlhodobo môže dokonca posilniť kardiovaskulárny systém.(GT) Ean: 4057304007859 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako HANSA HANSA - Emotion Sprchový set Wellfit s termostatom, 360x220 mm, antracit/chróm 5865017284 , Zahradný set family standard antracit (desili121bu)

Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5863017282

Detail

Termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V bílé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 12 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5863017282 , Sprchová súprava s dvoma hlavicami a termostatom nehrdzavejúca oceľ

Detail

Termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V bílé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 13,8 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5863017182 , Silfra quik samouzatvárací nástenný sprchový ventil, chróm qk16051

Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5863017284

Detail

Termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V šedé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 12 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5863017284 , Silfra quik samouzatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm qk15051

Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5863017184

Detail

Termostatická nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V šedé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 13,8 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5863017184 , Fala - sprchový set fala steely 4 (5906083038549)

Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5864217184

Detail

Termostatická nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. V šedé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 16,8 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5864217184 , Sema - navijak emotion ts

Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5864217182

Detail

Termostatická nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. V bílé barvě v kombinaci s chromem. Průtok baterie je 16,8 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5864217182 , Alfa plam elita 3*a*eco 8 kw krbové kachle, antracit, horné s 120 mm (105012600)

Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5864217282

Detail

Podobné produkty ako Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/biely 5864217282 , Philips sprchový filter awp1775, prietok 8 l/min, chróm (awp1775ch/10)

Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5864217284

Detail

Podobné produkty ako Vaňová batéria Hansa EMOTION bez sprchového setu 150 mm chróm/šedá 5864217284 , Dermacol aróma ritual sprchový gél mix ii. 2022 set (8595003126274)

HANSA HANSA - Emotion Sprchový set s termostatom, 360x220 mm, biela/chróm 5865017182

Detail

Nástenný sprchový set obsahuje sprchovú termostatickú batériu bezpečnostná poistka pri 38 ° C priestranná odkladacia plocha z bezpečnostného skla farebné prevedenie - biele sklo guľové pripojovacie etážky, zakryté rozteč: 150 ± 15 mm výstup dole G 1/2 sieťka proti nečistotám a spätnej klapky v pripojeniach zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717) Thermo Cool - oddelené vedenie vody od telesa termostatu spôsobuje, že sa povrch termostatu nezahrieva (ochrana proti obareniu) hlavovú pevnú sprchu obdĺžnikový tvar rozmer 360x220 mm ručnú sprchu HANSAACTIVEJET Style a sprchovú hadicu s dĺžkou 1750 mm 3 druhy prúdu Sensitive Spray - mäkký, uvoľňujúci prúd Intense Spray - na denné použitie, ideálny na umývanie dlhých vlasov Rain - objemný, veľkorysý vodný prúd(GT) Ean: 4057304007774 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako HANSA HANSA - Emotion Sprchový set s termostatom, 360x220 mm, biela/chróm 5865017182 , Sema - navijak emotion ts bcs

HANSA HANSA - Emotion Sprchový set Wellfit s termostatom, 360x220 mm, biela/chróm 5865017282

Detail

Nástenný sprchový set Wellfit obsahuje sprchovú termostatickú batériu bezpečnostná poistka pri 38 ° C priestranná odkladacia plocha z bezpečnostného skla farebné prevedenie - biele sklo guľové pripojovacie etážky, zakryté rozteč: 150 ± 15 mm výstup dole G 1/2 sieťka proti nečistotám a spätnej klapky v pripojeniach zabezpečené proti spätnému toku pri použití v domácnosti (podľa DIN EN 1717) Thermo Cool - oddelené vedenie vody od telesa termostatu spôsobuje, že sa povrch termostatu nezahrieva (ochrana proti obareniu) Wellfit starostlivosť o telo, obsahuje 3 naprogramované wellness programy, ktoré možno ľahko ovládať aj cez aplikáciu hlavovú pevnú sprchu obdĺžnikový tvar rozmer 360x220 mm ručnú sprchu HANSAACTIVEJET Style a sprchovú hadicu s dĺžkou 1750 mm 3 druhy prúdu Sensitive Spray - mäkký, uvoľňujúci prúd Intense Spray - na denné použitie, ideálny na umývanie dlhých vlasov Rain - objemný, veľkorysý vodný prúd Wellfit - relaxovať, načerpať silu, uvoľniť sa .. Termostat HANSAEMOTION Wellfit je dizajnovým kusom, ktorý v spojení s ručnou sprchou radu HANSAACTIVEJET vytvára dokonalú dvojicu, ktorá významne obohatí váš komfort o domáce wellness v kúpeľni. Ide o jedinečný sprchový systém s tromi regeneračnými funkciami (Recover, Relax, Reload), ktoré je možné jednoducho zvoliť stlačením tlačidla. Z domácej sprchy tak možno urobiť miesto pre uvoľnenie, zotavenie a načerpanie sily. Jednoducho stlačíte tlačidlo Wellfit na termostatu a spustí sa jeden z troch rôznych regeneračných programov so striedajúcimi sa fázami teplej a studenej vody. Programy majú preukázateľne pozitívny vplyv na telo i dušu. Wellness program RELAX - plynulá zmena teploty a plno teplej vody Vám pomôže pri uvoľnení, odbúravanie stresu a relaxáciu. Wellness program RELOAD - vyrovnaný program teplej a studenej vody povzbudí krvný obeh, prebudí Vás a rozhýbe, postará sa tak o perfektný štart aktívneho dňa. Wellness program RECOVER - intenzívny intervaly sa studenou vodou Vám pomôže predovšetkým po náročnom telesnom výkone, aby ste boli opäť fit a plní energie. Predchádza bolestiam svalov a dlhodobo môže dokonca posilniť kardiovaskulárny systém.(GT) Ean: 4057304007842 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako HANSA HANSA - Emotion Sprchový set Wellfit s termostatom, 360x220 mm, biela/chróm 5865017282 , Vitakraft emotion beauty škrečok (4008239314611)

Sprchový systém Hansa EMOTION s termostatickou batériou šedá/chróm 5865017284

Sprchový systém Hansa EMOTION s termostatickou batériou biela/chróm 5865017282

Sprchový systém Hansa EMOTION s termostatickou batériou biela/chróm 5865017182

Detail

, Farba: ostatné, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový systém Hansa EMOTION s termostatickou batériou biela/chróm 5865017182 , Rotho brisen 3 x 16l - antracit (1049708853)

Sprchový systém Hansa FIT s vaňovým termostatom chróm 65162101

Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44150130

Detail

Sprchová súprava s mydlovničkou so 4 funkciami s dĺžkou 91,5 cm. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44150130 , Rotho brisen 3 x 16l - antracit/cappucino (1049707422)

Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780133

Detail

Sprchová súprava s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 9,5 cm a dĺžkou 72 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780133 , Rotho brisen 3 x 16l - antracit/biely (1049701100)

Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44160110

Detail

Sprchová súprava s mydlovničkou s 1 funkciou s dĺžkou 62,5 cm. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44160110 , Tescoma miska emotion ¤ 14 cm, hnedá (8595028495980)

Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44150110

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 1 funkciou s dĺžkou 91,5 cm. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa VIVA s mydlovničkou chróm 44150110 , Tefal panvica 28 cm ingenio emotion l8970674

Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780113

Detail

Sprchová súprava s 1 funkčnou mydlovničkou s priemerom 9,5 cm a dĺžkou 72 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780113 , Tescoma hrnček emotion 440 ml, modrý (8595028401684)

Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44670113

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44670113 , Tefal súprava riadu 14 ks emotion e300se74

Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780211

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 1 funkciou s priemerom 7 cm a dĺžkou 65 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet s mydlovničkou chróm 44780211 , Sixtol ford transit custom, 3 miesta, antracit (ame541-p1)

Sprchový set Hansa ACTIVEJET s mydlovničkou chróm 84370210

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa ACTIVEJET s mydlovničkou chróm 84370210 , Siku super – set záchranné vozidlá 3 ks s príslušenstvom (4006874063321)

Sprchový set Hansa ACTIVEJET s mydlovničkou chróm 84370230

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 12 cm a dĺžkou 97 cm. Prietok 15 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa ACTIVEJET s mydlovničkou chróm 84370230 , Siku super – set pretekárske autá s kužeľmi, 3 ks (4006874063314)

Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 44160210

Detail

Sprchový set s 3 funkciami s poličkou. Uvedená dĺžka výrobku je 76,6 cm a priemer udávaný výrobcom je 11 cm. Prietok 12 litrov/minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 44160210 , Philips june nástenná lampa s čidlom antracit (915002146003)

Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47150130

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s dávkovačom mydla. Uvedená dĺžka výrobku je 97 cm a priemer uvedený výrobcom je 11 cm. Prietok 12 l/min. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47150130 , Sixtol garden set 3 (sx6013)

Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47150120

Detail

Sprchová súprava s 1 funkciou s dávkovačom mydla. Dĺžka výrobku uvedená výrobcom je 97 cm. Prietok 7,8 l/min. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47150120 , Nord antracit (meb008059)

Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47160130

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Aurelia s mydlovničkou chróm 47160130 , Delphin fdr quick s set 10 + 16 mm 5 ks (8586018468893)

Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 441602100009

Detail

Sprchový set s 3 funkciami s poličkou. Priemer udávaný výrobcom je 11 cm. Prietok 7,8 litrov/minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 441602100009

Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 44150330

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Viva s poličkou chróm 44150330

Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44670133

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s priemerom 9,5 cm a dĺžkou 92 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44670133

Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44780233

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44780233

Sprchový set HANSA BASIC chróm 55780133

Detail

Sprchový set s 3 funkciami. Uvedená dĺžka výrobku je 70 cm. Prietok 11,4 litrov/minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set HANSA BASIC chróm 55780133

Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44780213

Detail

Sprchová súprava s 1 funkciou s priemerom 9,5 cm a dĺžkou 65 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44780213

Sprchový set Hansa ACTIVEJET chróm 84380233

Detail

Set hadice a sprchové hlavice s 3 funkciami s priemerom 10,8 cm. Prietok 15 litrov / minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa ACTIVEJET chróm 84380233

Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44770131

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s priemerom 9,6 a dĺžkou 72 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44770131

Sprchový set Hansa Basicjet chróm 44770111

Detail

Sprchová súprava s 1 funkciou s priemerom 9,6 a dĺžkou 72 cm. Prietok 18 l/min. Materiál plast. (siko.sk)