Rappa set na tenis/bedminton s fóliou

Produkt Rappa set na tenis/bedminton s fóliou sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Rappa set na tenis/bedminton s fóliou upraviť a produkt hľadať znova.

Rappa Set na tenis/bedminton so sieťovanou výplňou

Detail

Sada pálok s loptičkami ti nesmie chýbať na žiadnej letnej dovolenke! Tento parádny set je ideálnym doplnkom na pláž aj do záhrady. Rakety sú vyrobené z PVC, výplň je látková (sieťka). Súčasťou setu sú 2 rôzne loptičky, ktoré sú vyrobené z plastu. (4home.sk)

Podobné produkty ako Rappa Set na tenis/bedminton so sieťovanou výplňou , Hry 2 v 1 jumbo tenis a bedminton (4893431658829)

Rappa Set na tenis/bedminton s fóliou

Detail

Sada pálok s loptičkami ti nesmie chýbať na žiadnej letnej dovolenke! Tento parádny set je ideálnym doplnkom na pláž aj do záhrady. Rakety sú vyrobené z PVC, výplň z pevnej fólie. Súčasťou setu sú 2 rôzne loptičky, ktoré sú vyrobené z plastu. (4home.sk)

Podobné produkty ako Rappa Set na tenis/bedminton s fóliou , Set na stolný tenis (8590439606734)

Hry 2 v 1 Jumbo tenis a bedminton (4893431658829)

Detail

Vonkajšia hra - pre dievčatá aj chlapcov Ak chcete deťom nachystať nejaké vonkajšie aktivity, jumbo tenis a bedminton bude tá pravá voľba. Sú ideálne na vonkajšie hry. Zabavia dvoch hráčov naraz. Rakety sú mäkké bezpečné. V balení nájdete dve rakety, jednu bedmintonovú a jednu tenisovú loptičku. Ľahko si tak zahráte dve hry s jedným športovým náčiním. Kľúčové vlastnosti vonkajšej hry 2 v 1 jumbo tenis a bedmintonPre vonkajšie zábavu využijete dve hry v jednom baleníIde o jumbo tenis a bedmintonHry sú určené pre dvoch hráčovV balení nájdete dve rakety, jednu bedmintonovú a jednu tenisovú loptičku (alza.sk)

Podobné produkty ako Hry 2 v 1 Jumbo tenis a bedminton (4893431658829) , Soft tenis (8594022570457)

Set na stolný tenis (8590439606734)

Detail

Set na stolný tenis – vhodné od 3 rokov Zahrajte si stolný tenis takmer kdekoľvek! S praktickou sadou od Mac Toys sa to dá. Súprava obsahuje sieťku, ktorá ponúka flexibilné rozpätie, dve pálky a loptičky. Ďalej vám potom stačí dlhší stôl, ktorý určite nechýba na žiadnej záhrade, a hra sa môže začať. Sieťku je možné ľahko zmotať a celú sadu jednoducho prenášať. Stolný tenis je hra vhodná do exteriéru aj interiéru.Kľúčové vlastnosti sady na stolný tenisPraktická sada na jednoduché vytvorenie stola pre stolný tenisSúprava Mac Toys obsahuje sieťku, loptičky a dve pálkySieťka sa ľahko rozťahujeStolný tenis je zábavná hra do exteriéru aj interiéruCelú sadu je možné ľahko prenášaťSúprava je vhodná pre deti od troch rokovRozmery sieťky: 148 × 14 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Set na stolný tenis (8590439606734) , Rappa, vodník (s) (8590687206854)

Net Set síťka s držáky na stolní tenis

Detail

Karakal Net Set je síťka s držáky na stolní tenis s chytrým samonavíjecím systémem, který umožňuje napnout síťku až do šíře 185 centimetrů. Síťka Karakal Net Set je vybavena ochranným obalem na zip.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Net Set síťka s držáky na stolní tenis , Rappa námorník (s) (8590687207905)

Set na stolní tenis JOOLA Family Set

Detail

Set na stolní tenis JOOLA Family SetPingpongový set Joola Family set je sada 4 pálek JOOLA Spirit, určených především pro začátečníky, rekreační hráče a také do škol. Pálky mají dobrou rychlost a excelují hodnotou kontroly. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Sada obsahuje též bílé a oranžové míčky. Pingpongový Family set je uložen v praktickém pouzdře. Technický popis:- Výrobce: Joola- Set obsahuje:- 4 ks pálek Joola Spirit- 5 ks bílých míčků - 5 ks oranžových míčků - praktický obal (efitness.sk)

Podobné produkty ako Set na stolní tenis JOOLA Family Set , Rappa, indiánka (s) (8590687199880)

KTT-50 set na stolní tenis

Detail

Set na stolní tenis Karakal KTT-50 se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky opatřené konkávní rukojetí jsou vyrobené z topolového dřeva, potaženého 1,8 mm silnou houbou a obranným pryžovým potahem. Obě pálky jsou společně s třemi míčky zabaleny v obdelníkovém obalu na zip. Hmotnost celého setu je 460 g.Parametry:hmotnost:165 gObal v ceně:anoHouba:1,8 mmVýkonnost:rekreační hráčiPovrch:hladkýZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000Držadlo:konkávní (efitness.sk)

Podobné produkty ako KTT-50 set na stolní tenis , Rappa vojak (s) (8590687198098)

Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET

Detail

Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET Set na stolní tenis MUK se skládá ze dvou pálek a tří žlutých míčků. Tato sada je určena pro začínající a hobby hráče. Konkávní rukojetě jsou vyrobené z pěti vrstev dřeva, pálky mají černo-červenou pogumovanou vrstvu s hladkou úpravou. Oranžové PP míčky mají klasický průměr 40 mm. Uspořádejte s rodinou a přáteli turnaj s touto cenově dostupnou sadou pro začínající a rekreační hráče. Sada dodávána v praktickém uzavíratelném pouzdřeTechnický popis:- 2 pálky- 3 oranžové PP míčky - 40 mm- konkávní rukojeti- pro začínající a hobby hráče- sada dodávána v praktickém uzavíratelném pouzdře (efitness.sk)

Podobné produkty ako Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET , Rappa, indián (s) (8590687198371)

Set na stolný tenis SunnyLife Casa Fez

Detail

Set na stolný tenis z kolekcie SunnyLife. Model vyrobený z umelej hmoty a dreva. (answear.sk)

Podobné produkty ako Set na stolný tenis SunnyLife Casa Fez , Rappa, veterinárka (s) (8590687206793)

Pulsion * set na stolní tenis 2+3

Detail

Set na stolní tenis Merco Pulsion* se skládá ze dvou pingpongových pálek Pulsion* a tří tréninkových míčků Popular. Tato sada je určena především pro začínající hráče a rekreační hráče, kteří si tak osvojí základní údery a techniku. Svou cenou je také vhodnou volbou pro školy. Pálky jsou vyrobené z materiálů – 5ti vrstvé dřevo, PU pěna a pryž – které zaručují dobrou odolnost a životnost. Parametry pálky: Rychlost 7/10, Kontrola 9/10, Rotace 6/10. Dřevěná konkávní rukojeť zaručuje velmi dobrý grip. Plastové míčky Popular jsou vyrobené v bílé barvě bez loga, s klasickým průměrem 40 mm. Rozměry balení 31 x 20 x 5 cm, hmotnost 370 g.Parametry:Příslušenství:3 míčkyPočet hvězdiček:1Obal v ceně:bez obaluRychlost:7Rotace:6Výkonnost:rekreační hráčiKontrola:9Parametry:stupnice 0-10Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pulsion * set na stolní tenis 2+3 , Stormred mini stôl na stolný tenis, skladací (sptfjn005)

Košíky na bedminton

Detail

Pri bedmintonovej hre sú potrebné aj košíky. Stáva sa často, že sa košík stratí alebo sa potrhá. Preto ponúkame tieto náhradné košíky. Cena je za 1 ks / 1 košík. Varianty sú určené podľa farby gumennej čiapočky košíka. (najlepsiehracky.sk)

Podobné produkty ako Košíky na bedminton , Master súprava na stolný tenis t30 (mas-t030)

CROSS Sieťka na stolný tenis, univerzálny set

Detail

Stolný tenis kedykoľvek a kdekoľvek? Žiadny problém! S touto perfektnou naťahovacou sieťkou si hrací priestor urobíte naozaj z akéhokoľvek stola! Sieťka je naťahovacia a na každej strane má plastový úchyt, takže jej dĺžku jednoducho prispôsobíte šírke stola.Rozmer sieťky pri roztiahnutí: 180 x 4,5 x 19 cm. Materiál: Etylénvinylacetát (EVA), textília. (4home.sk)

Podobné produkty ako CROSS Sieťka na stolný tenis, univerzálny set , Merco barrel popular loptičky na stolný tenis (37301)

Pálky na stolní tenis ULTIMATE S02 SET **

Detail

Pálka na stolní tenis ULTIMATE S02 SET **Set ULTIMATE S02 na stolní tenis se skládá z jedné pálek a dvou míčků. Pálka je s potahy z mandarinu a má pohodlnou konkávní rukojeť. Tento SET rakety s míčky je skvělý pro rekreační a začínající hráče. Pálka je dodávána v černo-zlatém ochranném pouzdře, zajišťujícím bezpečný přenos. Technický popis:- Model: ULTIMATE S02 **- Rotace: 50%- Rychlost: 100%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 1x pálka a 2 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 1x Pálka Ultimate S02 **- 2x Míčky - 1x Ochranné pouzdro pro pálku- 1x Plastové pouzdro na 2 míčky (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis ULTIMATE S02 SET ** , Super mario tenis (5054131074343)

Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET

Detail

Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET Set EXPERT A10 na stolní tenis se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky jsou s potahy z mandarinu a mají pohodlné konkávní držátko. SET je skvělý pro začátečníky. Celý SET je dodáván v transportním pouzdře Technický popis:- Model: EXPERT A10 SET- Rotace: 50%- Rychlost: 70%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 2ks pálek a 3 míčky- WRB- Potah: Mandarin- Dodáváno v transportním úschovném pouzdruObsah setu: - 2x pálka- 3x oranžové míčky - 1x ochranné pouzdro (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET , Rappa kovboj s vestou (s) (8590687207776)

Pálky na stolní tenis PLUS A04 SET

Detail

Pálky na stolní tenis PLUS 04 SET Set PLUS 04 na stolní tenis se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky jsou s potahy z mandarinu a mají pohodlnou konkávní rukojeť. SET je skvělý pro začátečníky. Technický popis:- Model: Plus A04- Rotace: 40%- Rychlost: 30%- Kontrola: 50%- Tvrdost: střední- Balení: 2ks pálek a 3 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 2 pálky- 2 bílé míčky- 1 oranžový míček (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis PLUS A04 SET , Rappa čarodejnica s pavučinou (s) (8590687422124)

Pálky na stolní tenis LEGEND S03 *** SET

Detail

Pálka na stolní tenis LEGEND S03 SET ***Set LEGEND S03 na stolní tenis se skládá z jedné pálek a dvou míčků. Pálka je s potahy z mandarinu a má pohodlnou konkávní rukojeť. Tento SET rakety s míčky je skvělý pro mírně pokročilé hráče. Pálka je dodávána v černo-zlatém ochranném pouzdře, zajišťujícím bezpečný přenos. Technický popis:- Model: Legend S03 ***- Rotace: 50%- Rychlost: 100%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 1x pálka a 2 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 1x Pálka Legend S03 ***- 2x Míčky - 1x Ochranné pouzdro pro pálku- 1x Plastové pouzdro na 2 míčky (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis LEGEND S03 *** SET , Rappa snehuliak s čiapkou (s) (8590687207790)

Tena Umyvacie rukavice s foliou 175 ks

Detail

Tena Umyvacie rukavice s foliou 175 ks Umývacia rukavica s vnútornou fóliou TENA Wash Glove v sebe spája jemnosť látky a pohodlie rukavice pre bezpečnú a účinnú starostlivosť o citlivú pokožku. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Tena Umyvacie rukavice s foliou 175 ks , Rappa snehuliak veľkosť s (8590687198753)

Súprava na bedminton BROTHER GBR24

Detail

Kvalitní Súprava na bedminton BROTHER GBR24 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Ostatné športy. (esat.sk)

Podobné produkty ako Súprava na bedminton BROTHER GBR24 , Rappa námorník veľkosť s (8590687199040)

Súprava na bedminton BROTHER G320

Detail

Kvalitní Súprava na bedminton BROTHER G320 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Ostatné športy. (esat.sk)

Podobné produkty ako Súprava na bedminton BROTHER G320 , Rappa, veterinárka, veľ. s (8590687199439)

Súprava na bedminton BROTHER GBR104

Detail

Podobné produkty ako Súprava na bedminton BROTHER GBR104 , Rappa, kuchárka, veľ. s (8590687199392)

CROSS SIETKA NA STOLNY TENIS, UNIVERZALNY SET /91560/

Detail

SIEŤKA NA STOLNÝ TENIS . Súprava sieťky, pálok a loptičiek je určená pre deti od 5 rokov, ktoré si s týmto setom môžu zahrať stolný tenis. Stačí natiahnuť sieťku na hrací priestor akéhokoľvek stola a môžu začať. . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako CROSS SIETKA NA STOLNY TENIS, UNIVERZALNY SET /91560/ , Rappa pávia víla (s) (8590687198678)

Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805

Detail

Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805Ping-pongový set JOOLA ROSSKOPF SPECIAL obsahuje dvě rakety a tři míčky. Raketa je vyrobena z pětivrstvé překližky a má kvalitní potah schválený ITTF. Je určena prozačínající hráče a pro trénink na školách. SET obsahuje: 2 rakety, 3 míčky Technický popis:- Výrobce: Joola- konstrukce 5 vrstvá dýha- rychlost : 60- kontrola : 90- rotace : 75 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805 , Rappa princezná modrá (s) (8590687208292)

Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 6ks

Detail

Míčky JOOLA SPEZIAL*Běžné herní míčky na stolní tenis od německé společnosti JOOLA.Technický popis:- Výrobce: JOOLA- 6 ks balení- 1 hvězda- Průměr: 40 mm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 6ks , Rappa zlatá princezná (s) (8590687208216)

Pálky na stolní tenis Joola ROYAL SPIRIT set

Detail

Sada na stolní tenis JOOLA ROYAL Sada raket, které jsou vybaveny speciálním gumovým povrchem s tenčí a měkčí houbičkou pro lepší rotaci a kontrolu. Je určena pro amatérskou a rekreační hru. Rukojeť rakety se výborně drží v ruce a proto budete moci bleskově reagovat na útok od protihráče. Technický popis + obsah:- výrobce JOOLA- 2x pálka s nopovým povrchem- 1x síťka s držáky- 2x bílý míček- 1x oranžový míček (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis Joola ROYAL SPIRIT set , Rappa bordó čarodejnica (s) (8590687850804)

Set na plážové hry tenis/badminton 2xraketa, soft miček, badm. Košík, zelená

Detail

Set na plážový tenis Outdoorová raketa s měkkým výpletem, vhodná ke hře s míčkem nebo košíčkem. Sada obsahuje: 2 rakety, 1 míček, 1 košíček. (efitness.sk)

Podobné produkty ako Set na plážové hry tenis/badminton 2xraketa, soft miček, badm. Košík, zelená , Ping pong trainer trenažér na stolný tenis junior (36820)

Badminton/tenis set 6,1m stojany na kurt vč. sítě

Detail

Badmintonový / tenisový set Merco 6,1m je skvělý produkt, který využijí trenéři pro trénink svých svěřenců, kluby a sportovní centra pro turnaje svých členů nebo hotely, penziony a relaxační centra jako rozšíření sportovních aktivit svých hostů. Merco tenisový / badmintonový set 6,1m je vyrobený z lehké kovové, ale dostatečně robustní konstrukce, jejíž sestavení je intuitivní a i bez návodu vám její sestavení včetně sítě nezabere ani tři minuty. To platí i pro složení a uskladnění do přenosného obalu, který je součástí setu. Merco tenisový / badmintonový set 6,1m je konstruovaný pro vnitřní i venkovní použití na jakémkoliv povrchu. Maximální výška pro umístění sítě je 153 cm. Jedinou podmínkou proto, aby vám badmintonový / tenisový set Merco 6,1m dobře sloužil, je dostatek prostoru a rovný povrch. Pokud takový prostor nemáte, nezoufejte a podívejte se na našem e-shopu na zmenšenou variantu Merco badminton / tenis set 3m.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Badminton/tenis set 6,1m stojany na kurt vč. sítě , Rappa princezná ružová s mašľou (s) (8590687208124)

Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 3ks - bílá

Detail

Míčky JOOLA SPEZIAL*Běžné herní míčky na stolní tenis od německé společnosti JOOLA.Technický popis:- Výrobce: JOOLA- 3 ks balení- 1 hvězda- Barva: Bílá- Průměr: 40 mm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 3ks - bílá , Rappa ružová princezná s rukávmi (s) (8590687199569)

Springos Košíky na bedminton - perové - 6ks

Detail

parametre: Značka: Springos® Počet kusov v sade: 6 Farba: biela Typ: Perie Základňa: plast Košík: pierka Rozmery: Celková dĺžka košíka: 7,5 cm Priemer základne: 26 mm Výška základne: cca 25 mm Priemer koša: cca 65 mm Dĺžka pier: cca 60 mm (skvelydarcek.sk)

Podobné produkty ako Springos Košíky na bedminton - perové - 6ks , Ikonka síťka na stolní tenis ping pong palety rakety (ikonka_kx6179)

Súprava na bedminton ACRA GBR12/1

Detail

Kvalitní Súprava na bedminton ACRA GBR12/1 z kategorie Dom a záhrada | Šport a outdoor | Ostatné športy. (esat.sk)

Podobné produkty ako Súprava na bedminton ACRA GBR12/1 , Rappa parkovacia garáž s heliportom (8590687191914)

Merco badminton/tenis set 3m stojany na kurt vč. sítě

Detail

Badmintonový / tenisový set Merco 3 m je skvělý produkt, který využijí trenéři pro trénink svých nejmenších svěřenců, kluby a sportovní centra pro své dětské členy nebo rodiče pro rozšíření sportovních aktiv svých ratolestí a klidně i pro svojí vlastní zábavu, ať už doma nebo třeba na dovolené. Merco tenisový / badmintonový set 3 m je vyrobený z lehké kovové, ale dostatečně robustní konstrukce, jejíž sestavení je intuitivní a i bez návodu vám její sestavení včetně sítě nezabere ani dvě minuty. To platí i pro složení a uskladnění do přenosného obalu, který je součástí setu. Merco badmintonový / tenisový set 3 m je konstruovaný pro vnitřní i venkovní použití na jakémkoliv povrchu. Jedinou podmínkou proto, aby vám tenisový / badmintonový set Merco 3 m dobře sloužil, je rovný povrch. Pokud vás Merco tenisový / badmintonový set 3m zaujal, ale chtěli, potřebovali by jste ho v oficiální velikosti, určitě si na našem e-shopu najděte Merco badminton / tenis set 6,1m.Parametry:délka:300 cmhmotnost:2 kgrozměr:sítě 300 x 70 cmVýška:152 cmZemě původu:ČínaCelní sazebník:95069990 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Merco badminton/tenis set 3m stojany na kurt vč. sítě , Rappa detský kostým sprievodca (s) (210783)

Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - oranžová

Detail

JOOLA ROSSI* - SET 6 ksMíčky na stolní tenis Joola Rossi jsou velice kvalitní míčky normované velikosti. Míčky jsou vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Technický popis:- Výrobce: Joola- Průměr: 40 mm- Počet ks: 6 - Barva: Bílá- Třída: 1 hvězda (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - oranžová

Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - bílá

Detail

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - bílá

Rappa Ninja set zbrane

Detail

Táto senzačná sada nesmie chýbať žiadnemu ninjovi! Set obsahuje 4 rôzne druhy zbraní, ktoré sú absolútne nenahraditeľné pre bojovníkov tohto druhu! Všetko je vyrobené z plastu. Paráda! (4home.sk)

Podobné produkty ako Rappa Ninja set zbrane

Plážový tenis set, růžový

Detail

Set plážových pálek (2 x pálka + 1 x míček) Materiál: pálka - MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty), míček - PVC Velikost: 38 x 24 x 0,8 cm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Plážový tenis set, růžový

Plážový tenis set, sv. modrý

Detail

Podobné produkty ako Plážový tenis set, sv. modrý

RAPPA TRAKTOR PLASTOVY S VLECKOU NA SENO

Detail

TRAKTOROVÁ SADA . Moderný plastový traktor s vlečkou na seno, hračka z kolekcie Moja malá farma. Nepostrádateľný pomocník pre každého malého farmára! Vlečku môžeš jednoducho odpojiť a traktor využiť k ďalším prácam. Traktor (andreashop.sk)

Podobné produkty ako RAPPA TRAKTOR PLASTOVY S VLECKOU NA SENO

Professional síťka s držákem na stolní tenis

Detail

Síťka na stolní tenis společně s robustním držákem Meteor Professional zaručí jednoduchou manipulaci, montáž a hlavně nerušenou hru. Tento model můžete připevnit na většinu druhů pingpongových stolů. Sada Meteor Professional s ocelovými držáky a plastovou síťkou je vhodná pro rekreační i pravidelné hráče.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Professional síťka s držákem na stolní tenis

Allround síťka s držákem na stolní tenis

Detail

Síťka na stolní tenis Allround značky Yashima je vhodná především pro začínající a rekreační hráče, kteří hledají tréninkovou síťku za skvělou cenu. Síťku lze použít pro indoorové i outdoorové stoly. Instalace síťky s kovovými držáky k vašemu stolu zabere jen pár vteřin. K držákům upevníte síťku pomocí postranních gumiček. Výška síťky je 14 cm, maximální rozpětí držáků je 5,4 cm. Pozn.: K nezbytnému čištění použijte molitanovou houbičku (popř. měkký hadřík) namočenou v mýdlovém roztoku a na závěr aplikujte čistou vodu a nechte uschnout. Nesušte na topení a prudkém slunci. Výrobek dlouhodobě nevystavujte teplotám nad 40°C.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Allround síťka s držákem na stolní tenis

National League síťka s držáky na stolní tenis

Detail

Síťka s držáky National League je nesmírně populární kvalitní zápasový set, který se používá při turnajích po celém Česku.Parametry:barva:šedá-černáhmotnost:1.300 grozměr:220 x 42 x 230 mmMateriál:Ocel/ PVC/ PryžPočet kusů:2x držák + 1x síťObal v ceně:bez obaluRoční kolekce:2014www výrobce:www.butterfly-world.comVýkonnost:výkonnostní hráčiHomologováno:ITTFZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako National League síťka s držáky na stolní tenis

Stůl na stolní tenis Joola 300-S - modrá

Detail

Stůl na stolní tenis Joola 300-SStůl na stolní tenis Joola 300-S je výrobkem, u kterého je kladen velký důraz na kvalitu hrací desky. Tento stůl s tloušťkou desky 15 mm a kovovým rámem je vhodný jak pro rekreační využití, tak pro nižší, okresní nebo krajské soutěže. Vyniká též malými rozměry pro skladování a nezabírá tak moc místa. Stůl je dimenzován pro použití v interiérech. Technický popis:- Rozměr stolu normovaný: 2740 x 1525 x 760 mm - Dřevěná hrací deska: 15 mm - 20 mm kovový profilový rám- Skládací rám s práškovým nástřikem- Barva: modrá- Odpovídá evropské normě EN 14468-1B pro školní a klubové sporty - Hmotnost: 60 kg (efitness.sk)

Podobné produkty ako Stůl na stolní tenis Joola 300-S - modrá

Bedminton kovový v puzdre

Detail

Sada bedmintonových rakiet poskytne veľa zábavy pri hre na záhrade alebo na pláži pri vode. Vďaka hraniu bedmintonu sa deti učia zdravé športové súťaže, trávia viac času so svojimi rovesníkmi alebo rodinou a viac času vonku. Šport má veľký vplyv na koncentráciu, presnosť, pohyblivosť a zaisťuje lepšiu fyzickú kondíciu. Hra je vhodná aj pre najmenších, začínajúcich športovcov.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Sada obsahuje:2 rakety2 košíkySieťkované puzdro s ručkouRozmer rakety je cca 59,5 cm x 20 cm / dĺžka x šírkaRakety sú vyrobené v modrej a čiernej farbe. Farba sa dodáva dostupnosťou na sklade. (najlepsiehracky.sk)

Podobné produkty ako Bedminton kovový v puzdre

Náhradní síťka na stolní tenis černá Ostatní: s tyčemi

Náhradní síťka na stolní tenis  černá Ostatní: s tyčemi
Detail

Náhradní černá síťovina na všechny typy sítěk Butterfly (Evropa, National League, Elite Clip). Možnost výběru mezi variantou s železnými tyčemi pro vsunutí do stojánků, nebo bez tyček.Parametry:barva:černáVýkonnost:výkonnostní hráčiZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Náhradní síťka na stolní tenis černá Ostatní: s tyčemi

Wilson Fierce 270 Bedminton Racket

Detail

Rakety Fierce, starostlivo vyrobené pre vynikajúcu konzistenciu a presnosť, s technológiou stabilného rámu, uspokoja chuť strategického hráča, ktorý hľadá na ihrisku maximálnu kontrolu. Ľahký švih a manévrovanie z celého ihriska, Fierce 270 uľahčuje obranu proti smečom a lokalizáciu agresívnych striel. Jej zloženie z mikronizovaných karbónových vlákien dáva tejto rakete prvok ľahkej sily na dokončenie rally v prednej časti kurtu. Vlastnosti Zloženie mikronizovaných karbónových vlákien si zachováva vysokú kapacitu pre ľahký výkon Quad Hoop Shape vylepšuje sweet spot pre väčšiu silu a odpustenie Gumené polstrovanie pre pohodlné umiestnenie palca Vyvážená hlava optimalizuje manévrovateľnosť rakety Vopred navlečená Dĺžka : 67,5 cm Hmotnosť : 85 g Krajina pôvodu : Čína Veková skupina : Dospelý Veľkosť gripu : L4 Farba podľa výrobcu : White/Pink Typ : Racket Počet v balení (ks) : 1 Farba : Biela Veková skupina : Junior Pohlavie : Unisex Farba : Ružová Materiál : Graphite Materiál : Uhlíkové vlákno (muziker.com)

Podobné produkty ako Wilson Fierce 270 Bedminton Racket

BROTHER G8100 Pálka na stolní tenis 2-star s míčky

Detail

Pálka na stolní tenis BROTHER 2-star + 3 míčky v blistru. Kvalita pálky je 2-star neboli mechovka. Jedná se o rekreační kategorii. (efitness.sk)

Podobné produkty ako BROTHER G8100 Pálka na stolní tenis 2-star s míčky

Puška kovbojská na blistru - RAPPA

Detail

Puška kovbojská na blistru Lovecká puška nesmí chybět v žádném chlapeckém pokojíčku! Stisknutím spouště vydává puška opravdový zvuk a to bez použití baterií. Puška v imitaci kovu o délce 50 cm je vyrobena z PVC. Součástí je pásek a hvězda šerifa. (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Puška kovbojská na blistru - RAPPA

Karlie Tenis na Povraze 30cm

Detail

Hračka pre psy - tenisový loptičku na povrazu. (drmax.sk)

Podobné produkty ako Karlie Tenis na Povraze 30cm

Raketa na stolný tenis 400

Detail

Popis Pálka na stolní tenis ARTIS 400 Pálka na stolní tenis pro sportovní hru- 5-vrstvá Nord překližka 5,0 mm, konkávní grip- houba 1,7 mm soft- potah Fight power 3* - schválen ITTFRychlost - Speed 7Rotace - Spin 7Kontrola - 8Hmotnost: 150g (efitness.sk)

Podobné produkty ako Raketa na stolný tenis 400

Junior pálka na stolní tenis

Detail

Pálka na stolní tenis Butterfly Junior je díky své nízké hmotnosti a užšímu gripu určená především pro děti a mladší hráče. Pálka je vhodná jak pro pokročilé, tak i pro začínající hráče, kteří se chtějí naučit základní pingpongové údery. Rychlost – 4, rotace – 10, kontrola – 4. Hmotnost pálky je 140 gramů.Parametry:hmotnost:140 gObal v ceně:neRychlost:4Rotace:10Houba:1,5 mmVýkonnost:rekreační hráčiHomologováno:ITTFPovrch:hladkýGrip podrážky:konkávníKontrola:4Země původu:HongkongCelní sazebník:95064000Držadlo:konkávní (efitness.sk)

Podobné produkty ako Junior pálka na stolní tenis

Pulsion * pálka na stolní tenis

Detail

Pingpongová pálka Merco Pulsion* je určena především pro začínající hráče a rekreační hráče, kteří si s její pomocí osvojí základní údery a techniku. Svou cenou je také vhodnou volbou pro školy. Pálky jsou vyrobené z materiálů – 5ti vrstvé dřevo, PU pěna a pryž – které zaručují dobrou odolnost a životnost. Parametry pálky: Rychlost 7/10, Kontrola 9/10, Rotace 6/10. Dřevěná konkávní rukojeť zaručuje velmi dobrý grip. Délka rukojeti 100 mm, šířka rukojeti 33 mm, tloušťka hlavy 11,5 mm, plášť 2,1 mm, houba 1,2 mm. Hmotnost pálky je 175 g.Parametry:Počet hvězdiček:1Obal v ceně:bez obaluRychlost:7Rotace:6Výkonnost:rekreační hráčiKontrola:9Parametry:stupnice 0-10Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pulsion * pálka na stolní tenis

Popular míčky na stolní tenis

Detail

Pingpongové míčky Merco Popular jsou tréninkové míčky vhodné pro začínající hráče a rekreační hráče, kteří si s jejich pomocí osvojí základní údery a techniku. Díky své ceně jsou i vhodnou volbou pro školy a sportovní kluby. Plastové míčky Popular jsou vyrobené v bílé barvě bez loga, s klasickým průměrem 40 mm. Tato sada šesti míčků je dodávaná v praktickém, plastovém pouzdře pro snadné uskladnění a přenášení. Rozměr balení 24 x 5 cm, hmotnost balení 40 g.Parametry:Počet hvězdiček:0Výkonnost:rekreační hráčiZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Popular míčky na stolní tenis
Hry 2 v 1 Jumbo tenis a bedminton (4893431658829), Set na stolný tenis (8590439606734), Soft tenis (8594022570457), Rappa, vodník (S) (8590687206854), Rappa námorník (S) (8590687207905), Rappa, Indiánka (S) (8590687199880), Rappa vojak (S) (8590687198098), Rappa, Indián (S) (8590687198371), Rappa, veterinárka (S) (8590687206793), Stormred Mini stôl na stolný tenis, skladací (SPTfjn005), Master súprava na stolný tenis T30 (MAS-T030), Merco Barrel Popular loptičky na stolný tenis (37301), Super Mario Tenis (5054131074343), Rappa kovboj s vestou (S) (8590687207776), Rappa čarodejnica s pavučinou (S) (8590687422124), Rappa snehuliak s čiapkou (S) (8590687207790), Rappa Snehuliak veľkosť S (8590687198753), Rappa Námorník veľkosť S (8590687199040), Rappa, Veterinárka, veľ. S (8590687199439), Rappa, Kuchárka, veľ. S (8590687199392), Rappa pávia víla (S) (8590687198678), Rappa princezná modrá (S) (8590687208292), Rappa zlatá princezná (S) (8590687208216), Rappa bordó čarodejnica (S) (8590687850804), Ping Pong Trainer trenažér na stolný tenis junior (36820), Rappa princezná ružová s mašľou (S) (8590687208124), Rappa ružová princezná s rukávmi (S) (8590687199569), IKONKA Síťka na stolní tenis ping pong palety rakety (ikonka_KX6179), Rappa Parkovacia garáž s heliportom (8590687191914), RAPPA Detský kostým sprievodca (S) (210783)