Scrikss marble stolný set

Produkt Scrikss marble stolný set sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Scrikss marble stolný set upraviť a produkt hľadať znova.

Scrikss Marble stolný set

Detail

Krásne podpisové plniace pero Scrikss Marble s masívnym čiernym stojanom. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss Marble stolný set , Set na stolný tenis (8590439606734)

Scrikss White Marble Base GT stolný set pier SC356612

Detail

Elegantný a moderný stolný set kovového guľôčkového a plniaceho pera so základňou z bieleho mramoru. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss White Marble Base GT stolný set pier SC356612 , Stolný futbal (8590439880158)

biOrb Marble pebble set zelená

Detail

Dekorace do akvária - motiv kámen, umělý materiál, do akvária Pro dotvoření konečné podoby akvária využijte nabídku dekorace do akvária. Akvarijní dekorace biOrb - kámen poslouží k výzdobě akvária a k jeho rozdělení na jednotlivá teritoria ryb. Tento umělý typ dekorace poslouží především začátečníkům. Nepotřebuje nijak složité udržování. Nevyžaduje přihnojování, nemusíte hlídat světelné podmínky nebo teplotu vody. Nepodléhá přirozenému rozkladu, a proto vám neznečistí vodu. Zásadní vlastnosti dekorace do akvária biOrb Marble pebble set zelená Dekorace do akvária kámen přispívá k vytvoření jednotlivých teritorií v akváriu Umělá dekorace je určena především začínajícím akvaristům (alza.sk)

Podobné produkty ako biOrb Marble pebble set zelená , Stolný futbal (68301)

biOrb Marble pebble set bílá

Detail

Dekorace do akvária - motiv kámen, umělý materiál, do akvária Vaše rybky budou mít určitě radost z nové dekorace do akvária. Akvarijní dekorace biOrb - kámen poslouží k výzdobě akvária a k jeho rozdělení na jednotlivá teritoria ryb. Tato umělá dekorace je určena zejména začátečníkům. Nepotřebuje nijak složité udržování. Nevyžaduje přihnojování, speciální světelné podmínky či správnou teploty vody. Též vám neznečišťuje vodu svým rozkladem. Klíčové přednosti dekorace do akvária biOrb Marble pebble set bílá Dekorace do akvária kámen uspořádá akvárium na jednotlivá teritoria Umělá dekorace je vhodná především pro začínající akvaristy (alza.sk)

Podobné produkty ako biOrb Marble pebble set bílá , Stolný hokej (8590228091659)

biOrb Marble pebble set černá

Detail

Dekorace do akvária - motiv rostlina, umělý materiál, do akvária Vaše rybky budou mít určitě radost z nové dekorace do akvária. Akvarijní dekorace biOrb - rostlina neslouží jen pro okrasu, ale rozděluje prostor na jednotlivá teritoria ryb. Tento umělý typ dekorace potěší zejména začátečníky. Není potřeba se o ní nijak zvlášť starat. Nepotřebuje mít správnou teplotu vody, světlo a ani nevyžaduje přihnojování. Nepodléhá přirozenému rozkladu, a proto vám neznečistí vodu. Klíčové vlastnosti dekorace do akvária biOrb Marble pebble set černá Dekorace do akvária rostlina se podílí na rozdělení akvária na jednotlivá teritoria Umělá dekorace se doporučuje zejména začínajícím akvaristům (alza.sk)

Podobné produkty ako biOrb Marble pebble set černá , Stolný ľadový hokej (68200)

biOrb Marble pebble set červená

Detail

Dekorace do akvária - motiv kámen, umělý materiál, do akvária Pro dotvoření konečné podoby akvária využijte nabídku dekorace do akvária. Akvarijní dekorace biOrb - kámen se hodí i na rozdělení prostoru na jednotlivá teritoria ryb. Tento umělý typ dekorace se bude hodit hlavně začátečníkům. Nevyžaduje žádnou náročnou péči. Odpadá vám starost s hlídáním světelných podmínek, teploty vody a nevyžaduje ani přihnojování. Též vám neznečišťuje vodu svým rozkladem. Zásadní vlastnosti dekorace do akvária biOrb Marble pebble set červená Dekorace do akvária kámen vytvoří v akváriu jednotlivá teritoria Umělou dekoraci využijí zejména začínající akvaristé (alza.sk)

Podobné produkty ako biOrb Marble pebble set červená , Leifheit stolný špirálový krájač (03222)

Diplomat 10276954 Cherrywood, drevený stolný set na perá

Detail

Precízny stolný set Diplomat z čerešňového dreva dodávaný aj s atramentom a konvertorom. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Diplomat 10276954 Cherrywood, drevený stolný set na perá , Stylies cepheus antikorový stolný ventilátor (7640115593160)

Diplomat D20000477 Wenge, drevený stolný set na perá

Detail

Precízne stolný set Diplomat z dreva Wenge je dodávaný aj s atramentom a konvertorom. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Diplomat D20000477 Wenge, drevený stolný set na perá , Kesper stolný, na ochucovadla, bambus (70855)

Set na stolní tenis JOOLA Family Set

Detail

Set na stolní tenis JOOLA Family SetPingpongový set Joola Family set je sada 4 pálek JOOLA Spirit, určených především pro začátečníky, rekreační hráče a také do škol. Pálky mají dobrou rychlost a excelují hodnotou kontroly. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Sada obsahuje též bílé a oranžové míčky. Pingpongový Family set je uložen v praktickém pouzdře. Technický popis:- Výrobce: Joola- Set obsahuje:- 4 ks pálek Joola Spirit- 5 ks bílých míčků - 5 ks oranžových míčků - praktický obal (efitness.sk)

Podobné produkty ako Set na stolní tenis JOOLA Family Set , Drevené hry – stolný futbal poldi (4020972067074)

Online Lettering-Set Campus Marble Braze, darčeková sada

Detail

Zaujímavé plniace pero zlatočerné farby v darčekovej kazete. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Online Lettering-Set Campus Marble Braze, darčeková sada , Pearhead trojrámik na odtlačok stolný, sivý (698904630074)

Set na stolný tenis (8590439606734)

Detail

Set na stolný tenis – vhodné od 3 rokov Zahrajte si stolný tenis takmer kdekoľvek! S praktickou sadou od Mac Toys sa to dá. Súprava obsahuje sieťku, ktorá ponúka flexibilné rozpätie, dve pálky a loptičky. Ďalej vám potom stačí dlhší stôl, ktorý určite nechýba na žiadnej záhrade, a hra sa môže začať. Sieťku je možné ľahko zmotať a celú sadu jednoducho prenášať. Stolný tenis je hra vhodná do exteriéru aj interiéru.Kľúčové vlastnosti sady na stolný tenisPraktická sada na jednoduché vytvorenie stola pre stolný tenisSúprava Mac Toys obsahuje sieťku, loptičky a dve pálkySieťka sa ľahko rozťahujeStolný tenis je zábavná hra do exteriéru aj interiéruCelú sadu je možné ľahko prenášaťSúprava je vhodná pre deti od troch rokovRozmery sieťky: 148 × 14 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Set na stolný tenis (8590439606734) , Leitz cosy mybox stolný box, žltý (52644019)

Jedálenský set pre 4 osoby Salt&Pepper Marble Stone

Detail

Jedálenský set pre 4 osoby z kolekcie Salt&Pepper. Model vyrobený z porcelánu. (answear.sk)

Podobné produkty ako Jedálenský set pre 4 osoby Salt&Pepper Marble Stone , Stolný futbal 50 × 25 × 13 cm (8590331933785)

KTT-50 set na stolní tenis

Detail

Set na stolní tenis Karakal KTT-50 se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky opatřené konkávní rukojetí jsou vyrobené z topolového dřeva, potaženého 1,8 mm silnou houbou a obranným pryžovým potahem. Obě pálky jsou společně s třemi míčky zabaleny v obdelníkovém obalu na zip. Hmotnost celého setu je 460 g.Parametry:hmotnost:165 gObal v ceně:anoHouba:1,8 mmVýkonnost:rekreační hráčiPovrch:hladkýZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000Držadlo:konkávní (efitness.sk)

Podobné produkty ako KTT-50 set na stolní tenis , Pearhead dvojrámik na odtlačok stolný, biely (698904630043)

Set na stolný tenis Games Room

Detail

Set na stolný tenis z kolekcie Games Room. Model vyrobený z umelej hmoty. (answear.sk)

Podobné produkty ako Set na stolný tenis Games Room , Pearhead trojrámik na odtlačok stolný, biely (698904630067)

Konvertor Scrikss

Detail

Konvertor pre plniace perá značky Scrikss. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Konvertor Scrikss , Lego stolný box 4 so šuplíkom (5711938032074)

Pálky na stolní tenis PLUS A04 SET

Detail

Pálky na stolní tenis PLUS 04 SET Set PLUS 04 na stolní tenis se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky jsou s potahy z mandarinu a mají pohodlnou konkávní rukojeť. SET je skvělý pro začátečníky. Technický popis:- Model: Plus A04- Rotace: 40%- Rychlost: 30%- Kontrola: 50%- Tvrdost: střední- Balení: 2ks pálek a 3 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 2 pálky- 2 bílé míčky- 1 oranžový míček (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis PLUS A04 SET , Doorbird a1101, stolný stojan, biely (db-a8003)

Pálky na stolní tenis LEGEND S03 *** SET

Detail

Pálka na stolní tenis LEGEND S03 SET ***Set LEGEND S03 na stolní tenis se skládá z jedné pálek a dvou míčků. Pálka je s potahy z mandarinu a má pohodlnou konkávní rukojeť. Tento SET rakety s míčky je skvělý pro mírně pokročilé hráče. Pálka je dodávána v černo-zlatém ochranném pouzdře, zajišťujícím bezpečný přenos. Technický popis:- Model: Legend S03 ***- Rotace: 50%- Rychlost: 100%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 1x pálka a 2 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 1x Pálka Legend S03 ***- 2x Míčky - 1x Ochranné pouzdro pro pálku- 1x Plastové pouzdro na 2 míčky (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis LEGEND S03 *** SET , Stormred mini stôl na stolný tenis, skladací (sptfjn005)

Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET

Detail

Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET Set EXPERT A10 na stolní tenis se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky jsou s potahy z mandarinu a mají pohodlné konkávní držátko. SET je skvělý pro začátečníky. Celý SET je dodáván v transportním pouzdře Technický popis:- Model: EXPERT A10 SET- Rotace: 50%- Rychlost: 70%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 2ks pálek a 3 míčky- WRB- Potah: Mandarin- Dodáváno v transportním úschovném pouzdruObsah setu: - 2x pálka- 3x oranžové míčky - 1x ochranné pouzdro (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis EXPERT A10 SET , Master súprava na stolný tenis t30 (mas-t030)

Pálky na stolní tenis ULTIMATE S02 SET **

Detail

Pálka na stolní tenis ULTIMATE S02 SET **Set ULTIMATE S02 na stolní tenis se skládá z jedné pálek a dvou míčků. Pálka je s potahy z mandarinu a má pohodlnou konkávní rukojeť. Tento SET rakety s míčky je skvělý pro rekreační a začínající hráče. Pálka je dodávána v černo-zlatém ochranném pouzdře, zajišťujícím bezpečný přenos. Technický popis:- Model: ULTIMATE S02 **- Rotace: 50%- Rychlost: 100%- Kontrola: 70%- Tvrdost: střední- Balení: 1x pálka a 2 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 1x Pálka Ultimate S02 **- 2x Míčky - 1x Ochranné pouzdro pro pálku- 1x Plastové pouzdro na 2 míčky (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis ULTIMATE S02 SET ** , Merco barrel popular loptičky na stolný tenis (37301)

Pálky na stolní tenis JOOLA DUO - SET

Detail

Pálky na stolní tenis JOOLA DUO - SETPingpongový set Joola Duo je sada pálek Joola Match a Top s potahy TRAMP schválenými Mezinárodní federací stolního tenisu (ITTF). Tyto pálky jsou populární především mezi rekreačními hráči a to díky dobrému vyvážení rychlosti a kontroly. Jsou vhodné pro trénování různých technik. Ergonomický tvar rukojeti zaručuje pohodlné držení. Sada obsahuje též 3 míčky Joola o střední tvrdosti (3 hvězdičky). Pingpongový set Joola Duo je uložen v praktickém průhledném pouzdře. Set obsahuje:- 2 ks pálek Joola Match/TOP- 3 ks míčků Joola ***- Praktický obal Technický popis: - Pingpongová pálka Joola Match:- potah: TRAMP o síle 1,8 mm, schválen ITTF- rukojeť: konkávní (rozšířená)- technologie: Ergo Grip (zaoblená, ergonomická rukojeť, okamžitě se přizpůsobí ruce), Control system (křížové frézování eliminující vibrace)- konstrukce: 5 vrstev kvalitní dýhy- rychlost: 65- spin (točivost): 75- kontrola (ovládání): 91- určeno pro rekreační hráče - Pingpongová pálka Joola Top:- potah: TRAMP o síle 1,8 mm, schválen ITTF- rukojeť: anatomická- technologie: Ergo Grip (zaoblená, ergonomická rukojeť, okamžitě se přizpůsobí ruce), Control system (křížové frézování eliminující vibrace)- konstrukce: 5 vrstev kvalitní dýhy- rychlost: 65- spin (točivost): 75- kontrola (ovládání): 91- určeno pro rekreační hráče (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis JOOLA DUO - SET , Interbaby rámček na odtlačok a foto, stolný (8435440343202)

Pálky na stolní tenis PRIME A03 SET

Detail

Pálky na stolní tenis PRIME A03 SET Set PRIME A03 na stolní tenis se skládá ze dvou pálek a tří míčků. Pálky jsou s potahy z mandarinu a mají pohodlné konkávní držátko. SET je skvělý pro začátečníky. Technický popis:- Model: Prime A03- Rotace: 50%- Rychlost: 40%- Kontrola: 50%- Tvrdost: střední- Balení: 2ks pálek a 3 míčky- WRB- Potah: MandarinObsah setu: - 2 pálky- 2 bílé míčky- 1 oranžový míček (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis PRIME A03 SET , Lego stolný box 4 so zásuvkou – biely (5711938031916)

Pulsion * set na stolní tenis 2+3

Detail

Set na stolní tenis Merco Pulsion* se skládá ze dvou pingpongových pálek Pulsion* a tří tréninkových míčků Popular. Tato sada je určena především pro začínající hráče a rekreační hráče, kteří si tak osvojí základní údery a techniku. Svou cenou je také vhodnou volbou pro školy. Pálky jsou vyrobené z materiálů – 5ti vrstvé dřevo, PU pěna a pryž – které zaručují dobrou odolnost a životnost. Parametry pálky: Rychlost 7/10, Kontrola 9/10, Rotace 6/10. Dřevěná konkávní rukojeť zaručuje velmi dobrý grip. Plastové míčky Popular jsou vyrobené v bílé barvě bez loga, s klasickým průměrem 40 mm. Rozměry balení 31 x 20 x 5 cm, hmotnost 370 g.Parametry:Příslušenství:3 míčkyPočet hvězdiček:1Obal v ceně:bez obaluRychlost:7Rotace:6Výkonnost:rekreační hráčiKontrola:9Parametry:stupnice 0-10Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pulsion * set na stolní tenis 2+3 , Lego stolný box 4 so zásuvkou – čierny (5711938031909)

Set na stolný tenis SunnyLife Casa Fez

Detail

Set na stolný tenis z kolekcie SunnyLife. Model vyrobený z umelej hmoty a dreva. (answear.sk)

Podobné produkty ako Set na stolný tenis SunnyLife Casa Fez , Lego stolný box 8 so zásuvkou – sivá (5711938032050)

CROSS Sieťka na stolný tenis, univerzálny set

Detail

Stolný tenis kedykoľvek a kdekoľvek? Žiadny problém! S touto perfektnou naťahovacou sieťkou si hrací priestor urobíte naozaj z akéhokoľvek stola! Sieťka je naťahovacia a na každej strane má plastový úchyt, takže jej dĺžku jednoducho prispôsobíte šírke stola.Rozmer sieťky pri roztiahnutí: 180 x 4,5 x 19 cm. Materiál: Etylénvinylacetát (EVA), textília. (4home.sk)

Podobné produkty ako CROSS Sieťka na stolný tenis, univerzálny set , Lego stolný box 4 so zásuvkou – sivý (5711938032005)

Zoë Ayla Makeup Brush Set Marble 10 Piece sada štetcov s puzdrom

Detail

Zoë Ayla Makeup Brush Set Marble 10 Piece, 10 ks, sady štetcov na líčenie pre ženy, Profesionálni vizážisti sa pri aplikácii make-upu nezaobídu bez kvalitných štetcov. Inšpirujte sa ich umením a namiesto líčenia pomocou prstov dajte šancu štetcom. Sada štetcov na líčenie Zoë Ayla Makeup Brush Set Marble 10 Piece posunie vaše líčenie o úroveň vyššie a umožní vám vytvoriť akýkoľvek denný i večerný look ako z rúk profesionála. S touto sadou pre vás žiadne líčenie nebude nedosiahnuteľné, či už sa budete upravovať doma alebo hoci aj na cestách. Obsah sady: štetec na lícenku štetec na púder kuželový štetec na make-up štetec na kontúrovanie štetec na pery štetec na očné tiene 4 ks plochý štetec na make-up púzdro Vlastnosti: umožňuje veľmi rozmanité líčenie štetce pre dokonalý make-up pre precíznu aplikáciu make-upu (notino.sk)

Podobné produkty ako Zoë Ayla Makeup Brush Set Marble 10 Piece sada štetcov s puzdrom , Lego stolný box 8 so zásuvkou – čierna (5711938032036)

Net Set síťka s držáky na stolní tenis

Detail

Karakal Net Set je síťka s držáky na stolní tenis s chytrým samonavíjecím systémem, který umožňuje napnout síťku až do šíře 185 centimetrů. Síťka Karakal Net Set je vybavena ochranným obalem na zip.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Net Set síťka s držáky na stolní tenis , Stolný tenis skladací 121 × 63 × 63 cm (8590331935642)

Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805

Detail

Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805Ping-pongový set JOOLA ROSSKOPF SPECIAL obsahuje dvě rakety a tři míčky. Raketa je vyrobena z pětivrstvé překližky a má kvalitní potah schválený ITTF. Je určena prozačínající hráče a pro trénink na školách. SET obsahuje: 2 rakety, 3 míčky Technický popis:- Výrobce: Joola- konstrukce 5 vrstvá dýha- rychlost : 60- kontrola : 90- rotace : 75 (efitness.sk)

Podobné produkty ako Raketa na stolní tenis SET JOOLA ROSSI 54805 , Lego stolný box 8 so šuplíkom červený (5711938032012)

Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 6ks

Detail

Míčky JOOLA SPEZIAL*Běžné herní míčky na stolní tenis od německé společnosti JOOLA.Technický popis:- Výrobce: JOOLA- 6 ks balení- 1 hvězda- Průměr: 40 mm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 6ks , Petite & mars bag marble black (8596202000983)

Pálky na stolní tenis Joola ROYAL SPIRIT set

Detail

Sada na stolní tenis JOOLA ROYAL Sada raket, které jsou vybaveny speciálním gumovým povrchem s tenčí a měkčí houbičkou pro lepší rotaci a kontrolu. Je určena pro amatérskou a rekreační hru. Rukojeť rakety se výborně drží v ruce a proto budete moci bleskově reagovat na útok od protihráče. Technický popis + obsah:- výrobce JOOLA- 2x pálka s nopovým povrchem- 1x síťka s držáky- 2x bílý míček- 1x oranžový míček (efitness.sk)

Podobné produkty ako Pálky na stolní tenis Joola ROYAL SPIRIT set , Guličková dráha - marble run basic (8007905065358)

CROSS SIETKA NA STOLNY TENIS, UNIVERZALNY SET /91560/

Detail

SIEŤKA NA STOLNÝ TENIS . Súprava sieťky, pálok a loptičiek je určená pre deti od 5 rokov, ktoré si s týmto setom môžu zahrať stolný tenis. Stačí natiahnuť sieťku na hrací priestor akéhokoľvek stola a môžu začať. . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako CROSS SIETKA NA STOLNY TENIS, UNIVERZALNY SET /91560/ , Vox mark iii mini marble (vxmk3minimb)

Konvertor Scrikss Heritage

Detail

Konvertor Scrikss s otočným mechanismem pro plnění atramentu. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Konvertor Scrikss Heritage

Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 3ks - bílá

Detail

Míčky JOOLA SPEZIAL*Běžné herní míčky na stolní tenis od německé společnosti JOOLA.Technický popis:- Výrobce: JOOLA- 3 ks balení- 1 hvězda- Barva: Bílá- Průměr: 40 mm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA SPEZIAL* - SET 3ks - bílá

Signes Grimalt Stolové lampy Stolná Lampa Set 6U Viacfarebná

Signes Grimalt  Stolové lampy	 Stolná Lampa Set 6U  Viacfarebná
Detail

Signes Grimalt Stolové lampy Stolná Lampa Set 6U Viacfarebná EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Signes Grimalt Stolové lampy Stolná Lampa Set 6U Viacfarebná

Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET

Detail

Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET Set na stolní tenis MUK se skládá ze dvou pálek a tří žlutých míčků. Tato sada je určena pro začínající a hobby hráče. Konkávní rukojetě jsou vyrobené z pěti vrstev dřeva, pálky mají černo-červenou pogumovanou vrstvu s hladkou úpravou. Oranžové PP míčky mají klasický průměr 40 mm. Uspořádejte s rodinou a přáteli turnaj s touto cenově dostupnou sadou pro začínající a rekreační hráče. Sada dodávána v praktickém uzavíratelném pouzdřeTechnický popis:- 2 pálky- 3 oranžové PP míčky - 40 mm- konkávní rukojeti- pro začínající a hobby hráče- sada dodávána v praktickém uzavíratelném pouzdře (efitness.sk)

Podobné produkty ako Sada pálek s míčky na stolní tenis MUK SET

Set na stolný tenis SunnyLife The Resort Coastal Blue

Detail

Podobné produkty ako Set na stolný tenis SunnyLife The Resort Coastal Blue

Scrikss SC391774 Metropolis Black

Detail

Guľôčkové pero Scrikss Metropolis s čierno lakovaným celokovovým telom sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC391774 Metropolis Black

Scrikss SH712 5 ks

Detail

Súprava 5 farieb zvýrazňovačov Scrikks v ergonomickom dizajne. Odolný zrezaný hrot z vlákien umožňuje dlhodobé používanie. Pre všetky druhy papiera. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SH712 5 ks

Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - oranžová

Detail

JOOLA ROSSI* - SET 6 ksMíčky na stolní tenis Joola Rossi jsou velice kvalitní míčky normované velikosti. Míčky jsou vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Technický popis:- Výrobce: Joola- Průměr: 40 mm- Počet ks: 6 - Barva: Bílá- Třída: 1 hvězda (efitness.sk)

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - oranžová

Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - bílá

Detail

Podobné produkty ako Míčky na stolní tenis JOOLA ROSSI* - SET 6 ks - bílá

Scrikss SC375002 Calligraphy, kaligrafická sada

Detail

Kaligrafický set Scrikss obsahuje pero, 4 hroty, konvertor a atramentové bombičky. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC375002 Calligraphy, kaligrafická sada

Scrikss náplň do keramického pera

Detail

Náhradná náplň vhodná do keramických per Scrikss. Je štandardizovaná, takže náplň pasuje aj do per iných značiek. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss náplň do keramického pera

Scrikss SH712 Pastel 5 ks

Detail

Súprava 5 pastelových farieb zvýrazňovačov Scrikks v ergonomickom dizajne. Odolný zrezaný hrot z vlákien umožňuje dlhodobé používanie. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SH712 Pastel 5 ks

Scrikss Sapeli Wood kazeta na perá

Detail

Zberateľský box Scrikss na 24 per je vyrobený z dreva Sapeli, ktoré je zalakované a leštené do vysokého lesku. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss Sapeli Wood kazeta na perá

Scrikss Heritage Platinum 380792, plniace pero

Detail

Masívne plniace pero Scrikss Heritage Platinum v časovo limitované edícii vydanej k príležitosti 50. rokov značky Scrikss. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss Heritage Platinum 380792, plniace pero

Scrikss tuhy do mechanickej ceruzky 0,5mm

Detail

Tuhy 0,5 mm vhodné pre všetky štandardné mikroceruzky. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss tuhy do mechanickej ceruzky 0,5mm

Scrikss SC355523 Vintage Black, mechanická ceruzka

Detail

Mechanická ceruzka 0,7 mm Scrikss Vintage s telom z čierneho akrylátu sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC355523 Vintage Black, mechanická ceruzka

Scrikss SC363573 Vintage Black, plniace pero

Detail

Plniace pero Scrikss Vintage s telom z čierneho akrylátu sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC363573 Vintage Black, plniace pero

Scrikss SC357572 Vintage Blue, guľôčkové pero

Detail

Guľôčkové pero Scrikss Vintage s telom z modrého akrylátu sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC357572 Vintage Blue, guľôčkové pero

Scrikss SC357558 Vintage Bordó , guľôčkové pero

Detail

Guľôčkové pero Scrikss Vintage s telom z akrylátu v bordovej farbe sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC357558 Vintage Bordó , guľôčkové pero

Scrikss SC363580 Vintage Bordó, plniace pero

Detail

Plniace pero Scrikss Vintage s telom z akrylátu vo farbe bordó sa vyznačuje elegantnou jednoduchosťou a ideálnym vyvážením. (luxusne-pera.sk)

Podobné produkty ako Scrikss SC363580 Vintage Bordó, plniace pero
Set na stolný tenis (8590439606734), Stolný futbal (8590439880158), Stolný futbal (68301), Stolný hokej (8590228091659), Stolný Ľadový hokej (68200), LEIFHEIT Stolný špirálový krájač (03222), Stylies Cepheus antikorový stolný ventilátor (7640115593160), Kesper Stolný, na ochucovadla, bambus (70855), Drevené hry – Stolný futbal Poldi (4020972067074), Pearhead Trojrámik na odtlačok stolný, sivý (698904630074), Leitz Cosy MyBox stolný box, žltý (52644019), Stolný futbal 50 × 25 × 13 cm (8590331933785), Pearhead Dvojrámik na odtlačok stolný, biely (698904630043), Pearhead Trojrámik na odtlačok stolný, biely (698904630067), LEGO stolný box 4 so šuplíkom (5711938032074), DoorBird A1101, stolný stojan, biely (DB-A8003), Stormred Mini stôl na stolný tenis, skladací (SPTfjn005), Master súprava na stolný tenis T30 (MAS-T030), Merco Barrel Popular loptičky na stolný tenis (37301), INTERBABY rámček na odtlačok a foto, stolný (8435440343202), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – biely (5711938031916), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – čierny (5711938031909), LEGO stolný box 8 so zásuvkou – sivá (5711938032050), LEGO stolný box 4 so zásuvkou – sivý (5711938032005), LEGO stolný box 8 so zásuvkou – čierna (5711938032036), Stolný tenis skladací 121 × 63 × 63 cm (8590331935642), LEGO stolný box 8 so šuplíkom červený (5711938032012), PETITE & MARS Bag Marble Black (8596202000983), Guličková dráha - Marble Run Basic (8007905065358), VOX Mark III Mini Marble (VXMK3MINIMB)