Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 4 mm farba zirkonu cervena r

Produkt Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 4 mm farba zirkonu cervena r sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop cierny tunel do ucha z titanu so zirkonovym kruhom ab105ab106 hrubka 4 mm farba zirkonu cervena r upraviť a produkt hľadať znova.

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM

Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM
Detail

(najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý KRÍŽIK SO ZIRKÓNOVÝM KRÍŽIKOM

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70
Detail

Tunel na posuv do pouzdra jilm pre dvere o šírke 70 cm pre hrúbku steny 10 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Tunel na posuv do pouzdra Naturel 70 cm pre hrúbku steny 10 cm T100J70

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80

Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80
Detail

Tunel na posuv do pouzdra biela matná pre dvere o šírke 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Tunel na posuv do pouzdra Naturel 80 cm pre hrúbku steny 12,5 cm T125BM80

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 čierne , Španělština do ucha

Kruh z maličkých (978-80-870-8133-4)

Kruh z maličkých (978-80-870-8133-4)
Detail

E-kniha - autor Milena Kolmanová, 160 stran Cyklus povídek evangelické spisovatelky starší generace, publikující ve 40. letech dvacátého století, násilně umlčené komunistickým režimem. Povídky z prostředí lyrické jihočeské krajiny zachycující mozaiku příběhů z období válečných a poválečných let pohledem dvou klíčových postav – učitele a moudré prosté ženy. Laskavý, jemný humor, nenásilný duchovní podtext, výjimečný smysl autorky pro poetiku a její výrazové prostředky poskytují nevšední čtenářský zážitek. Ponoření do světa chudobných, maličkých, bídných tohoto světa očima zralé víry dává tušit konečné vítězství Kristovy lásky a pravdy. (alza.sk)

Podobné produkty ako Kruh z maličkých (978-80-870-8133-4)

Italština do ucha

Italština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Italština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Italština do ucha

Francouzština do ucha

Francouzština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Francouzština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Francouzština do ucha

Nemčina do ucha

Nemčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 – rôzni autori, rôzni interpreti Nová Nemčina do ucha je učebnica na počúvanie, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a „dohliadne“ na to, aby ste ju správne používali. Nielen, že s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale tiež vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď s pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné „bifľovanie“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha , Nemčina do ucha 1

Ruština do ucha

Ruština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Jedná se o ucelený výukový materiál pro začátečníky až po pokročilé, který je sestavený podle platných didaktických pravidel, kdy způsob vlastní výuky je založen na metodě „drilu“. Zaměřuje se na všechny podstatné prvky výuky cizího jazyka – výuku slovní zásoby a frází, výuku gramatiky (vysvětlení gramatického jevu) a dokonalé procvičení pomocí nepřeberného množství příkladových vět. Audioučebnice Ruština do ucha je vhodná, jak pro samouky, tak pro účastníky jazykových kurzů. (alza.sk)

Podobné produkty ako Ruština do ucha

Španělština do ucha

Španělština do ucha
Detail

Audiokniha MP3 Různí autoři, čte Různí interpreti Nová španělština do ucha je poslechová učebnice, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Španělština do ucha , Nemčina do ucha 2

Španielčina do ucha

Španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčiny Španielčina do ucha: audiokniha obsahuje výučbový materiál pre začiatočníkov až mierne pokročilých študentov španielčinyŠpanielsko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Španielčina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Španielčina do ucha , Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Taliančina do ucha

Taliančina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Pre začiatočníkov až mierne pokročilých. Taliančina do ucha: audiokniha obsahuje taliansko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Taliančina do ucha je veľmi rozsiahly výučbový materiál, ktorý obsahuje 3500 ozvučených príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Všetky produkty sú vytvorené na základe praktických skúseností s výučbou cudzích jazykov, v spolupráci s tímom lektorov jazykovej školy Eddica. Vydavateľstvo Eddica je zakladateľom a priekopníkom výučby prostredníctvom audioučebníc. Vykonávame vlastný vývoj a zdokonalenie audioučebníc, do ktorého zapracovávame praktické námety a pripomienky užívateľov. Preto sú naše výrobky z... (alza.sk)

Podobné produkty ako Taliančina do ucha , Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Nemčina do ucha 1

Nemčina do ucha 1
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka narazNemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Sloveso Sein / Kladná a záporná oznamovacia veta / Tvorenie otázkyČasovanie pravidelných slovies / Sloveso kommenČlen určitý a neurčitýSkloňovanie podstatných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 1 , Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Obchodná španielčina do ucha

Obchodná španielčina do ucha
Detail

Audiokniha MP3 - Posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii. Obchodná španielčina do ucha: posluchová cvičebnica odbornej slovnej zásoby a fráz vyskytujúcich sa v obchodnej terminológii.Obchodná španielčina je zameraná na odbornú slovnú zásobu používanú v obchodnej praxi, pomôže rozšíriť slovnú zásobu, zlepší porozumenie a umožní aktívne používať obchodnú terminológiu v praxi. Audio učebnica je založená na jednoduchom (ale o to efektívnejšom) princípe vypočutia si výrazu v cudzom jazyku, po ktorom nasleduje krátka (2s) pauza a potom jeho slovenský preklad. Každý tematický okruh je rozdelený na dve základné časti. V prvej nájdete slovnú zásobu - tzn. slovíčka, slovné spojenia a frázy. Druhá sa skladá zo vzorových viet (obsahujúcich slovnú zásobu z prvej časti), ktoré sú uvážene vybrané z hľadiska obsahu a frekvencie používania a tiež obsahuje typické frázy, vyskytujúce sa v obchodnej terminológii.Obsah:1. Predaj... (alza.sk)

Podobné produkty ako Obchodná španielčina do ucha , Playmobil dovolenkár s plávacím kruhom (4008789701121)

Nemčina do ucha 2

Nemčina do ucha 2
Detail

Audiokniha MP3 - Nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Nemčina do ucha 2: nemecko-slovenský audiokurz, ktorý sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz.Nemčina do ucha je výukový materiál, ktorý obsahuje rozsiahlu zásobu príkladových viet, slov a fráz a ďalej výstižné vysvetlenie všetkých gramatických javov v audio forme. Prehľadné a systematické radenie gramatických i konverzačných okruhov (nájdete vždy rýchlo a presne to, čo práve potrebujete). Audioučebnica sa zameriava na všeobecnú výučbu jazyka. Výučba je založená na metóde drilu, kedy sa cudzí jazyk učíte pomocou množstva príkladových viet systematicky radených podľa jednotlivých gramatických okruhov, čo má trojaký účinok: zlepšenie porozumenia, výučba gramatiky, rozšírenie slovnej zásoby.Gramatika:Minulý čas pravidelných (slabých) sloviesMinulý čas nepravidelných (silných) sloviesZpodstatněná prídavné menáPríčastie prítomnéPríčastie minuléTrpný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nemčina do ucha 2 , Kesper z úpletu, farba hnedá (77698)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Holubí tunel (9788025730423)

MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z"

MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z"
Detail

Je vyrobená z ušľachtilých odrôd viniča hroznorodého z viníc integrovanej výroby. Obsahuje oxid siričitý. (drmax.sk)

Podobné produkty ako MATYSAK HROZNOVA STAVA CERVENA 250ML "Z" , Potíže na titanu (999-00-035-3309-8)

Faller 282960 Z trubicový tunel

Faller 282960 Z trubicový tunel
Detail

(flexibilné) Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Faller 282960 Z trubicový tunel , Kesper z plastového pletiva, farba biela (77541)

Angličtina do ucha 3 - pokročilí

Angličtina do ucha 3 - pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 3 - pokročilí , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-3000 (2415131)

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci

Angličtina do ucha 1 - začiatočníci
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, číta Eddica Angličtina do ucha je posluchová učebnica angličtiny, ktorá sa zameriava na všetky zložky štúdia jazyka naraz. Naučí vás nové slovíčka a frázy, vysvetlí gramatiku a "dohliadne" na to, aby ste ju správne používali. Nielenže s vami precvičí najpoužívanejšie konverzačné frázy, ale aj vás naučí, ako na ne správne a pohotovo reagovať. Prevedie vás tréningom počúvania od najnižšej po najvyššiu obtiažnosť tak, aby ste už nikdy nezaváhali, a to hneď pomocou niekoľkých rôznych typov hlasov. A navyše, to všetko zaujímavou formou s dôrazom na praktické využitie a nie obyčajné "bifľovanie".Súčasťou audioknihy nie je výukový program. (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 1 - začiatočníci , Leitz trusens hepa filter do prostredia so zvieratami, z-1000 (2415127)

Hensel LDM 32 B káblový vstup Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks

Hensel LDM 32 B káblový vstup  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks
Detail

Káblový vstup pre vyrazenie základne M 32. Rozsah tesnenia Ø 12-24 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel LDM 32 B káblový vstup Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm čierna 1 ks , Ham stake hl bylinkový tunel so semienkami a platanom 11 cm (5907222880395)

Richco VG-1 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.45 mm čierna 1 ks

Richco VG-1 antivibračné objímka  Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.45 mm čierna 1 ks
Detail

S touto vibračnou dýzou je možné optimálne absorbovať vibrácie všetkých druhov. Oblasť použitia: napr. Pre ventilátory, pevné disky atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Richco VG-1 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 1.45 mm čierna 1 ks , Pěšky z paříže do santiaga (978-80-264-3559-4)

Richco VG-3 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 0.79 mm čierna 1 ks

Richco VG-3 antivibračné objímka  Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 0.79 mm čierna 1 ks
Detail

S týmto vibračným puzdrom je možné ideálne absorbovať vibrácie každého druhu. Oblasť použitia: napr. Pre ventilátory, pevné disky atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Richco VG-3 antivibračné objímka Priemer svorky (max.) 4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 0.79 mm čierna 1 ks , Z kopce do kopce

Guttasyn 2594 Zástera z PVC Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm

Guttasyn 2594 Zástera z PVC  Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm
Detail

Tento ochranný odev spĺňa normu EN 467 a zaručuje ochranu časti tela pred chemikáliami, ako aj v súvislosti s normou EN 340 všeobecné požiadavky na ochranný odev. Ochranný účinok sa testoval na kyseline sírovej 96%, hydroxidu sodnom 40%, kyseline chlorovodíkovej 32%, kyseline dusičnej 65%. Chemické ochranné zástery Guttasyn® nie sú vhodné na manipuláciu s teplom a otvoreným ohňom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Guttasyn 2594 Zástera z PVC Materiál PVC, hrúbka 0,3 mm , Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)

Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498)
Detail

E-kniha - autor Chris Priestley, 232 stran Třetí várka "příšerných příběhů" pro mladé čtenáře se tentokrát veze po kolejích, v kupé strašidelného vlaku. Robert Harper cestuje z otcovského domu do internátní školy. Poprvé jede sám vlakem; kupé, do kterého se posadil, se postupně zcela zaplní. Vlak náhle zastaví, právě před tunelem, a Robert nedokáže zjistit, proč nejedou dál. Všichni v kupé usnuli, až na krásnou a trochu podivnou dámu, která sedí naproti Robertovi. Dají se do řeči; dáma pak chlapci začne vyprávět děsivé příběhy, při kterých stydne krev v žilách. Roberta během vyprávění kdoví proč přemáhá spánek. Dokáže se mu ubránit? A dojede do cílové stanice? (alza.sk)

Podobné produkty ako Příšerné příběhy z temného tunelu (9788025709498) , Bazén s kruhom a loptou 122 × 25 cm (6941057454603)

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí

Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí
Detail

Audiokniha MP3 Eddica, čte Eddica Angličtina do ucha je poslechová učebnice angličtiny, která se zaměřuje na všechny složky studia jazyka najednou. Naučí vás nová slovíčka a fráze, vysvětlí gramatiku a „dohlédne“ na to, abyste ji správně používali. Nejen, že s vámi procvičí nejpoužívanější konverzační fráze, ale také vás naučí, jak na ně správně a pohotově reagovat. Provede vás tréninkem poslechu od nejnižší po nejvyšší obtížnost tak, abyste již nikdy nezaváhali, a to hned za pomoci několika různých typů hlasů. A navíc, to vše zajímavou formou s důrazem na praktické využití a nikoli pouhé „biflování“. Součástí audioknihy není výukový program (alza.sk)

Podobné produkty ako Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí , Trixie závesný rebrík s peleštekom a bavlneným kruhom (4011905062983)

PB Fastener H-1861 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 10.4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1

PB Fastener H-1861 odľahčenie ťahu  Priemer svorky (max.) 10.4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1
Detail

Odľahčenie tahu je vopred namontované na kábli. Po namontovaní na kábel je možné odľahčenie tahu a kábel ľahko namontovať do montážneho otvoru bez použitia ďalšieho nástroja (zacvaknutie). Predbežná montáž na kábli môže byť čiastočne automatizovaná, čo vedie k úspore nákladov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PB Fastener H-1861 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 10.4 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1 , Bino preliezací tunel húsenica (4019359828056)

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha

BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha
Detail

Neinvazívny teplomer do ucha s infračerveným detektorom na rozpoznanie telesnej teploty v ušnom kanáliku u detí a dospelých. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako BEURER FT 58 digitálny teplomer do ucha , Tunnel 1 preliezací tunel (8591792220759)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ TRAVELER K20 , Tunnel color preliezací tunel (8591792387544)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K1 , Tunnel tent preliezací tunel (spt167808nad)

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K5

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15 z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha KRUGER & MATZ Traveler K15

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele
Detail

Kvalitní HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele z kategorie Audio, video, SAT | Mobilné telefóny a príslušenstvo | Handsfree do ucha. (esat.sk)

Podobné produkty ako HandsFree do ucha SWISSTEN UL-9 biele

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks
Detail

Sada obojkov značky Modelcraft. V pevnej kvalite, povrchovo upravené. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Modelcraft stavacie krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 8 mm Hrúbka: 5 mm 10 ks

PB Fastener H-1857 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 9.8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1 k

PB Fastener H-1857 odľahčenie ťahu  Priemer svorky (max.) 9.8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1 k
Detail

Odľahčenie tahu je vopred namontované na kábli. Po namontovaní na kábel je možné odľahčenie tahu a kábel ľahko namontovať do montážneho otvoru bez použitia ďalšieho nástroja (zacvaknutie). Predbežná montáž na kábli môže byť čiastočne automatizovaná, čo vedie k úspore nákladov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PB Fastener H-1857 odľahčenie ťahu Priemer svorky (max.) 9.8 mm Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm polyamid čierna 1 k

Hensel EDKF 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 20 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 20. Rozsah tesnenia Ø 6-13 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 20 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 5 ks

Hensel EDKF 40 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  5 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 40. Rozsah tesnenia Ø 11-30 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 40 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 5 ks

Hensel EDKF 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 25 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 25. Rozsah tesnenia Ø 9-17 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 25 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

Hensel EDKF 32 káblová priechodka  Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm  1 ks
Detail

Nástrčné káblové priechodky, oranžové, RAL 2003 pre vyrazené otvory M 32. Rozsah tesnenia Ø 8-23 mm. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Hensel EDKF 32 káblová priechodka Hrúbka montážnej dosky (max.) 4 mm 1 ks

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm
Detail

Hrúbka materiálu: 38 mm Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb Vážení zákazníci, ak porovnávate našu borovicovú masívny zostavu s konkurenčným produktom, opýtajte sa predajcu na čistú silu materiálu po opracovaní! Naša sila všetkých materiálov po opracovaní robí naozaj 38 mm (ostatní predajcovia neuvádza pravdivé hodnoty!) Čo je základným ukazovateľom kvality produktu. Pred opracovaním sila nášho materiálu robí 42mm. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 38 mm

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Tschechisches Produkt aus Kiefernholz ist sehr hochwertig, Materialdicke von 30 mm. Die Lieferung erfolgt zerlegt (Selbstmontage), inkl. Verbindungsmaterial und Montageanleitung (Montage ca. 10 Minuten) Die Sitzgruppe aus Kiefernholz ist auch für Restaurants, Bistros, Pubs, Gärten geeignet. Extra robuste und formschöne Gartengruppe aus massivem Kiefernholz. Das Holz ist bei 80 ° C getrocknet und bietet somit höchste Stabilität und größtmögliche Festigkeit. Verwendet werden 30 mm starke Hölzer, dadurch ist die Garnitur auch für höchste Belastungen geeignet. Vorteile: Das Holz hat ein geringes Gewicht Die Verarbeitungseigenschaften sind gut Holz kommt aus tschechischen Wäldern Günstiger Preis schnelle und einfache Montage Tschechisches Produkt aus Kiefernholz mit FSC-Zertifikat. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 220 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 180 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)
Detail

Pivný set sa skladá zo stola a dvoch lavíc, ktoré sú spojené k stolu. Certifikát FSC zákazníkom zaručuje, že drevo je kvalitné a zdravé. (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako Masívny drevený pivný set z borovice 200 cm hrúbka 30 mm (morený)

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm
Detail

Vysoko kvalitný český výrobok z masívnej borovice Drevo je pasterizované sušením na 80 ° C. Pivný set je až pre 8 osôb (i-zahradnynabytok.sk)

Podobné produkty ako DEOKORK Masívny drevený pivný set z borovice 160 cm hrúbka 28 mm

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár
Detail

Upínacie krúžky z hliníka na absolútne bezpečné uchytenie na hriadele upnutím na celom obvode. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako upínací krúžok Vhodné pre hriadeľ: 4 mm Vonkajší Ø: 12 mm Hrúbka: 6 mm M2.5 Modelcraft 1 pár

Špička z tvrdokovu so stredovým dierovačom 120x10x3mm Rennsteig Werkzeuge 430 121 0 (Ø x d) 4 mm x 130 mm

Špička z tvrdokovu so stredovým dierovačom 120x10x3mm Rennsteig Werkzeuge 430 121 0 (Ø x d) 4 mm x 130 mm
Detail

Tvrdokovová špička s hrotom 120x10x3mm bez ochrany rúk, brúsený a leštený povrch, bezpečnostná nárazová hlava, špeciálna nástrojová oceľ, kalená, lakovaná, vyrobené v Nemecku Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Špička z tvrdokovu so stredovým dierovačom 120x10x3mm Rennsteig Werkzeuge 430 121 0 (Ø x d) 4 mm x 130 mm

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00
Detail

Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00 Tieto pravé bezdrôtové slúchadlá sú ideálne od ranného behania až po popoludnia v kancelárii. Pýšia sa dizajnom s odnímateľnou úchytkou okolo ucha, takže si ich môžete presne prispôsobiť. Vďaka nabíjaciemu puzdru získate 20 hodín prehrávania a sú vodotesné podľa normy IPX7. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Philips Bezdrôtové športové slúchadlá do ucha TAA5205BK/00

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R MP označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R MP označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm
Detail

Značkovače vodičov. 4 x 7 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Značkovače vodičov CLI C sú namontované na nespojených vodičoch. Prierezy vodičov od 0,5 mm² do maximálne 70 mm² možno identifikovať v štyroch rôznych veľkostiach. Značky sú vytlačené pripravené na použitie. Uzavreté značky, bezpečné a nastaviteľné na odpojených vedeniach. Veľká oblasť použitia vďaka špeciálnemu profilu vlnovca s pružinovým efektom. Rýchla a ľahká montáž v niekoľkých jednoduchých krokoch. Trvalé vysoko kvalitné značenie. Najlepšie kontrasty pre optimálnu čitateľnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R MP označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm

Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm
Detail

Značkovače vodičov. 4 x 7 mm, PVC, mäkký, bez kadmia, farba: žltá. Značkovače vodičov CLI C sú namontované na nespojených vodičoch. Prierezy vodičov od 0,5 mm² do maximálne 70 mm² možno identifikovať v štyroch rôznych veľkostiach. Značky sú vytlačené pripravené na použitie. Uzavreté značky, bezpečné a nastaviteľné na odpojených vedeniach. Veľká oblasť použitia vďaka špeciálnemu profilu vlnovca s pružinovým efektom. Rýchla a ľahká montáž v niekoľkých jednoduchých krokoch. Trvalé vysoko kvalitné značenie. Najlepšie kontrasty pre optimálnu čitateľnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weidmüller CLI C 2-4 GE/SW R CD označovacie krúžok Odtlačok (Káblový značkovač) R Rozsah vonkajšieho priemeru 4 do 10 mm
Španělština do ucha, Nemčina do ucha 1, Nemčina do ucha 2, Angličtina do ucha 3 - pokročilí, Angličtina do ucha 1 - začiatočníci, Angličtina do ucha 2 - mírně pokročilí, Playmobil Dovolenkár s plávacím kruhom (4008789701121), Kesper z úpletu, farba hnedá (77698), Holubí tunel (9788025730423), Potíže na Titanu (999-00-035-3309-8), Kesper z plastového pletiva, farba biela (77541), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-3000 (2415131), Leitz TruSens HEPA filter do prostredia so zvieratami, Z-1000 (2415127), Ham Stake HL bylinkový tunel so semienkami a platanom 11 cm (5907222880395), Pěšky z Paříže do Santiaga (978-80-264-3559-4), Z kopce do kopce, FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005), Bazén s kruhom a loptou 122 × 25 cm (6941057454603), Trixie Závesný rebrík s peleštekom a bavlneným kruhom (4011905062983), Bino Preliezací tunel húsenica (4019359828056), Tunnel 1 preliezací tunel (8591792220759), Tunnel Color preliezací tunel (8591792387544), Tunnel Tent preliezací tunel (SPT167808nad)