Sperky eshop leskly prsten z ocele obrucka so sikmymi ryhami znizene okraje bb1010 velkost 57 mm

Produkt Sperky eshop leskly prsten z ocele obrucka so sikmymi ryhami znizene okraje bb1010 velkost 57 mm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop leskly prsten z ocele obrucka so sikmymi ryhami znizene okraje bb1010 velkost 57 mm upraviť a produkt hľadať znova.

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu

K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Čistý vzduchový filter K&N sa podieľa na čo najlepšom stave motora. Nielenže nevpúšťa nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Navyše, keď sa výmena filtra oneskorí, môže to zhoršiť výkon motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vplyv na výkonnosť motora Vzduchový filter K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je určený pre Vzduchový filter treba vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1720 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3ja)

K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, pokiaľ nedôjde k nutnej výmene filtra, môže to ublížiť výkonu motora. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje spotrebu a hluk Starý filter môže zaviniť zníženie výkonu Vzduchový filter K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je vhodný pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1710 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm , Dremel kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2ja)

K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N má pozitívny vplyv na kondíciu motora. Nielenže nevpúšťa nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto znižuje hlučnosť a riziko poškodenia motora vodou. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je určený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1700 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2ja)

K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm

K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm
Detail

Vzduchový filter univerzální Čistý vzduchový filter K&N udrží váš motor v perfektnej kondícii. Zachytí nielen špinu z nasávaného vzduchu, ale takisto znižuje hlučnosť a neprepustí dovnútra vodu. Zároveň keď sa o výmenu filtra nepostaráte včas, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a poistí jeho bezproblémový chod. Čistý vzduchový filter sa stará o bezproblémový chod motora a minimalizuje hluk Starý filter môže zaviniť zníženie výkonu Vzduchový filter K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm sa hodí pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K & N RC-0650 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 64 mm , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8ja)

K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter univerzální Nový vzduchový filter K&N napomáha tomu, aby váš motor zostal v perfektnej kondícii. Nielenže dokáže zachytiť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môžete si všimnúť zhoršený výkon motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Čistý vzduchový filter sa stará o bezproblémový chod motora a obmedzuje hlučnosť Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je určený pre Filter požaduje výmenu raz za čas podľa podmienok stanovených výrobcom (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0990 univerzálny oválny filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm , Sixtol univerzálne hlavice z crv ocele, 5 – 14 mm (sx3015)

K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N pozitívne pôsobí na kondíciu motora. Nielenže zastavuje prenikanie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môžete sledovať zhoršený výkon motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže zhoršiť výkon motora Vzduchový filter K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je navrhnutý pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0630 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele (chpmf0326nad)

K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N zabezpečuje kondíciu vášho motora. Nielenže sa postará o zachytenie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale čiastočne znižuje hlučnosť a bráni vniknutiu vody do motorového priestoru. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môžete sledovať zhoršený výkon motora. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a poistí jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je uspôsobený pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0610 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm , Sixtol univerzálna hlavica z crv ocele, červená, 11 – 32 mm (sx3012)

K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nový vzduchový filter K&N slúži na zachovanie čo najlepšej kondície motora. Nielenže predchádza zaneseniu nečistotami z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Navyše, keď sa výmena filtra oneskorí, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter prispieva k dobrej kondícii vášho motora a postará sa o jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vplyv na výkon motora Vzduchový filter K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je vyrobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0600 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm , Zásnubní prsten

K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. Zároveň keď výmenu filtra vynecháte, môžete si všimnúť zhoršený výkon motora. Kvalitný vzduchový filter sa podieľa na dobrom stave motora a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a znižuje spotrebu a hluk Používanie starého filtra môže spôsobiť zníženie výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je uspôsobený pre Filter požaduje výmenu raz za čas podľa podmienok stanovených výrobcom (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-0620 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (chpmf0336nad)

K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter pre vybrané modely NISSAN Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže sa postará o to, aby nečistoty z nasávaného vzduchu neprenikli dovnútra, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď k výmene filtra nedôjde včas, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter zaisťuje dobrú kondíciu vášho motora a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a znižuje hluk, opotrebovanie motora Starý filter môže mať vplyv na výkon motora Vzduchový filter K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm sa hodí pre Filter musíte raz za čas vymieňať podľa podmienok výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1090 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm , Prsten sněhového krále

K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm

K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže dokáže zachytiť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Zároveň pri podcenení včasnej výmeny filtra môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a poistí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm je prispôsobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-1080 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 127 mm , Equa smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, latte

K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N pozitívne pôsobí na kondíciu motora. Nielenže zastavuje prenikanie nečistôt z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Zároveň keď výmenu filtra vynecháte, môžete pociťovať zhoršenie výkonu motora. Odolný vzduchový filter pozitívne pôsobí na kondíciu motora a zaručí jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter má pozitívny vplyv na kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vplyv na výkonnosť motora Vzduchový filter K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm je vhodný pre Filter si vyžaduje pravidelnú výmenu podľa pokynov výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1950 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm , Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm

K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora. Nielenže predchádza zaneseniu nečistotami z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď sa výmena filtra zanedbá, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter pomôže udržať motor v lepšom stave a postará sa o jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a minimalizuje hluk Starý filter môže mať vinu na znížení výkonu Vzduchový filter K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm je určený pre Filter je nutné raz za čas vymeniť podľa pokynov výrobcu (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1900 univerzálny okrúhly filter so vstupom 57 mm a výškou 51 mm , Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (nh22cj005)

MBZ 86143 Z Okraj plošiny

MBZ 86143 Z Okraj plošiny
Detail

Laserom vyrezávaná súprava z lepenky. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako MBZ 86143 Z Okraj plošiny , Banquet súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele rondel 6 ks (a14056)

K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm

K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm
Detail

Vzduchový filter Neznečistený vzduchový filter K&N prispieva k dobrej kondícii vášho motora. Nielenže nepustí dovnútra nečistoty z nasávaného vzduchu, ale takisto minimalizuje hlučnosť a šancu na vniknutie vody. K tomu je nutné podotknúť, že keď sa filter nevymení včas, môže to spôsobiť zníženie výkonu motora. Kvalitný a odolný vzduchový filter udrží motor v dobrom stave a zabezpečí jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter zaručuje prvotriednu kondíciu motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm je prispôsobený pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-0790 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 35 mm a výškou 57 mm , Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele

K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora. Zachytí nielen špinu z nasávaného vzduchu, ale pomáha znižovať hlučnosť a čiastočne chráni systém pred vniknutím vody. Navyše, keď budete výmenu filtra odkladať, môže dôjsť k zníženiu výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter dokáže motor udržať v lepšom stave a umožňuje jeho bezproblémový chod. Kvalitný vzduchový filter sa podieľa na čo najlepšom stave motora a obmedzuje hlučnosť Používanie starého filtra môže ublížiť výkonu motora Vzduchový filter K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm je vhodný pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RU-3560 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 152 mm

K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm
Detail

Vzduchový filter Nezanesený vzduchový filter K&N pomáha zachovať dobrý stav vášho motora. Nielenže nenechá prejsť nečistoty z nasávaného vzduchu, ale tiež obmedzuje hlučnosť aj riziko vniknutia vody do motorového priestoru. Navyše, keď sa filter nevymení včas, môžete pociťovať zhoršenie výkonu motora. Kvalitný vzduchový filter dokáže motor udržať v lepšom stave a umožňuje jeho bezproblémový chod. Odolný vzduchový filter pozitívne ovplyvňuje kondíciu motora a minimalizuje hluk Používanie starého filtra môže spôsobiť zníženie výkonu motora Vzduchový filter K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm je navrhnutý pre Filter treba pravidelne meniť, konkrétne podmienky určuje výrobca (alza.sk)

Podobné produkty ako K&N RC-1250 univerzálny okrúhly skosený filter so vstupom 57 mm a výškou 102 mm

WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm

WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm
Detail

Otvorená toaleta pre mačky s vysokým okrajom, rôzne farby (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako WC pre mačky Shuttle s okrajom, 57 cm

TOOLCRAFT 137500 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 137500 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093  pružinová ocel 1 ks
Detail

Diskové pružiny DIN2093 z pružinovej ocele Rozmery: 112 x57,0x4,0 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako TOOLCRAFT 137500 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 137501 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 137501 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093  pružinová ocel 1 ks
Detail

Diskové pružiny z pružinovej ocele DIN2093 Rozmery: 112 x57,0x6,0 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako TOOLCRAFT 137501 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 105656 pérové podložky Vnútorný Ø: 57 mm DIN 127 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 105656 pérové podložky Vnútorný Ø: 57 mm DIN 127  pružinová ocel 1 ks
Detail

DIN127 pružinová oceľ forma B pružné podložky B, hladké Rozmery: B 56 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako TOOLCRAFT 105656 pérové podložky Vnútorný Ø: 57 mm DIN 127 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 137498 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

TOOLCRAFT 137498 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093  pružinová ocel 1 ks
Detail

Diskové pružiny DIN2093 z pružinovej ocele Rozmery: 112 x57,0x3,0 Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako TOOLCRAFT 137498 tanierové pružiny Vnútorný Ø: 57 mm DIN 2093 pružinová ocel 1 ks

Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah

Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah
Detail

Vhodný náhradný spájkovací hrot pre kompaktnú spájkovaciu stanicu Basetech JLT-13. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Basetech T-3 spájkovací hrot ceruzková forma Veľkosť hrotov 4.9 mm Dĺžka hrotov 57 mm obsah, množstvo obsiahnutého obsah

Blickle 574251 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm guľkovým ložiskom

Blickle 574251 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm guľkovým ložiskom
Detail

Gehäuse:Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder:Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574251 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm guľkovým ložiskom

Lievik z antikoro ocele so sitkom Kilner

Lievik z antikoro ocele so sitkom Kilner
Detail

Kto vymyslel nádobu na zaváranie? Bol to John Kilner vo svojej sklárni na severe Anglicka, a to už v roku 1842. Jeho meno je dnes už synonymum pre dokonalé spracovanie potravín. Použité sklo nemá žiadne vzduchové bubliny, je technicky vysokoodolné a vrchnáky dokonale tesnia. Značka Kilner navyše vyrába aj celý rad užitočných doplnkov na zaváranie, ktoré vám uľahčia prácu. Odteraz už iné ako domáce sirupy a džemy chcieť nebudete! (bonami.sk)

Podobné produkty ako Lievik z antikoro ocele so sitkom Kilner

Blickle 574392 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm s guľkovým ložiskom

Blickle 574392 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm s guľkovým ložiskom
Detail

Gehäuse: Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder: Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá, s plastovou ochranou závitov a tesnením ložiska kolesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574392 Otočné koliesko z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm s guľkovým ložiskom

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop , Kesper misa z nehrdzavejúcej ocele, priemer 20 cm, výška 11 cm (90890)

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu

Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu
Detail

Lampa na stenu –, moderný štýl, sivá, so senzorom pohybu, materiál: oceľ a plast na žiarovku E27 (nie je súčasťou), max. príkon 60W, výška 29cm, šírka 9cm, IP44 Máte radi kvalitne a dokonale osvetlený exteriér domu, príjazdovú cestu, garáž alebo vás viac zaujíma osvetlenie pri večerných párty a oslavách na terase? V takej situácii vám príde vhod lampa na stenu SHUMEE. Materiálom konštrukcie lampy je oceľ a plast. K praktickým výhodám sa radí to, že je vybavená senzorom pohybu. Vďaka nemu sa nestane, že by ste svetlo zabudli vypnúť. Svietidlo na stenu SHUMEE má stupeň krytia IP44. Túto lampu tak môžete bez obáv použiť vonku, keďže je odolnejšia než interiérové svetlo. Bude si rozumieť s ľubovoľnou žiarovkou s päticou E27 s maximálnym príkonom 60 W. Dokúpiť si musíte jednu žiarovku, ktorá sa v balení nenachádza. Aby ste mohli produkt nainštalovať, potrebujete poznať rozmery. Tie sa pri ponúkanom variante vyšplhali na 9 × 23 × 29 cm. Správnu funkčnosť zaistíte... (alza.sk)

Podobné produkty ako Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu

Blickle 574640 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom

Blickle 574640 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom
Detail

Gehäuse:Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder: Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá, s plastovou ochranou závitov a tesnením ložiska kolesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574640 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom

Blickle 574327 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm klzné ložisko

Blickle 574327 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm klzné ložisko
Detail

Gehäuse:Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder: Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá, s plastovou ochranou závitov a tesnením ložiska kolesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574327 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 80 mm klzné ložisko

Blickle 574624 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom

Blickle 574624 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom
Detail

Gehäuse:Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder: Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá, s plastovou ochranou závitov a tesnením ložiska kolesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574624 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 125 mm guľkovým ložiskom

Blickle 574509 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm guličkovým ložiskom

Blickle 574509 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm guličkovým ložiskom
Detail

Gehäuse:Lisované z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej chrómniklovej ocele, s otvorom pre skrutky, s dvojitými guličkovými ložiskami v otočnom krúžku, so stabilným stredovým čapom, všetky vstavané časti odolné voči hrdzi a kyselinám, zaskrutkovaná os kolesa, povrchovo kĺzané. Räder: Pneumatika / behúň: Vyrobené z termoplastickej gumy, farba šedá, neznačkujúca, 85 ° Shore A. Stred ráfika / kolesa: polypropylén, farba svetlošedá, s plastovou ochranou závitov a tesnením ložiska kolesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Blickle 574509 Otočná koliesková brzda prístroja z nehrdzavejúcej ocele so zadným otvorom Ø 100 mm guličkovým ložiskom

PFERD SPB DIN 338 HSSG N 2,5 STEEL 25203514 oceľ špirálový vrták Celková dĺžka 57 mm 10 ks

PFERD SPB DIN 338 HSSG N 2,5 STEEL 25203514 oceľ špirálový vrták  Celková dĺžka 57 mm 10 ks
Detail

Vysokovýkonné vŕtacie nástroje vo verzii STEEL v HSSG (M2) pre priemyselné použitie. Plne brúsená verzia pre pravé rezanie s krížovým úkosom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PFERD SPB DIN 338 HSSG N 2,5 STEEL 25203514 oceľ špirálový vrták Celková dĺžka 57 mm 10 ks

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57024.0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0
Detail

Páková nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57065.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozteč batérie 100 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 100 mm chróm 57037.0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0

Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0
Detail

Páková nástenná vaňová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozstup batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57020,0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0

Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0
Detail

Páková nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Rozstup batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Novaservis Metalia 57 so sprchovacím setom 150 mm chróm 57060,0

PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka 57 mm 1 ks

PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka 57 mm 1 ks
Detail

Vŕtacie píly vyrobené z húževnatého, nerozbitného a stabilného bimetalu HSS na vytváranie otvorov. Závit: LS 14 - LS 30 = 1 / 2–20 LS 32 - LS 152 = 5 / 8–18 Zhodné hriadele: LS 14 - LS 30 = LSS 1 , LSS 4LS 32-LS 152 = LSS 2 Typy diskov: - Vŕtačka - zvislý vŕtací stroj Použitie: - vŕtanie - Vytváranie prielomov Materiál: - hliník - Tvrdý neželezný kov - Neželezný kov mäkký - nehrdzavejúca oceľ (INOX) - plasty - Oceľ, liata oceľ Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PFERD LS 57 57 mm 2 1/4 25101757 vŕtacia korunka 57 mm 1 ks

COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1200 mm x 900 mm 1 ks

COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1200 mm x 900 mm 1 ks
Detail

Ochranné rohože z polykarbonátu (PC) a polyetylénu (PE) · Ergonomické, pretože na pracovisku sa zvyšuje mobilita · Rohožky na ochranu podlahy s gombíkmi na koberce · Ploché rohože pevne ležia na tvrdej podlahe. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1200 mm x 900 mm 1 ks

COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1500 mm x 1200 mm 1 ks

COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1500 mm x 1200 mm 1 ks
Detail

Ochranné rohože z polykarbonátu (PC) a polyetylénu (PE) · Ergonomické, pretože na pracovisku sa zvyšuje mobilita · Rohožky na ochranu podlahy s gombíkmi na koberce · Ploché rohože pevne ležia na tvrdej podlahe. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako COBA Europe Rohože z polykarbonátu s plochým okrajom (d x š) 1500 mm x 1200 mm 1 ks

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: M

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: M
Detail

Vesta z ovčej merino vlny si určite nájde miesto vo vašej skrini. Bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, preto je príjemná a jemná na dotyk, disponuje jednoduchým vzhľadom a je vhodná na každé ročné obdobie. Má nielen vynikajúce termoregulačné vlastnosti, ale aj tie zdravotné. Merino je 100 % prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Merino vlna je zložená z prírodného proteínu nazývaného keratín a tuku lanolínu. Získava sa zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec, ktoré sa celý rok pasú v chladnejších oblastiach Austrálie a Nového Zélandu. Vlákna merino vlny sú omnoho jemnejšie ako vlákna z tradičnej vlny. Štruktúra vlákien merino vlny je nepravidelná a práve nepravidelnosť vlákien je dôležitá, pretože vďaka tomu má merino vlna tak skvelé vlastnosti. Vďaka ovčiemu tuku - lanolínu, merino vlna dokáže eliminovať škodlivé látky, baktérie, roztoče aj mikroorganizmy. Okrem toho je vhodná pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku alebo trpia na rôzne alergie. Vďaka nepravidelnej povrchovej štruktúre vlneného vlákna a prirodzenému zakrúteniu, dokáže merino vlna dýchať. Pri produktoch z merino vlny nemáte pocit lepkavosti. To syntetické vlákna nedokážu vždy zaručiť. Prečo sa rozhodnúť pre ovčiu merino vlnu? Podporuje úľavu od bolesti Reguluje telesnú teplotu Prospieva pokožke a pohybovému aparátu Minimalizuje baktérie a iné patogény Je hypoalergénna (antialergická) Má schopnosť odvádzať vlhkosť Podporuje dobrý spánok Minimalizuje potenciálne ochorenie Zlepšuje krvný obeh Je odolná a vydrží roky Ak sa chcete o merino vlne dozvedieť viac, pripravili sme si pre vás tento odborný článok. Starostlivosť/údržba: Údržba produktov z ovčej vlny je nenáročná. Vlna má schopnosť samočistenia, stačí ju prevetrať na čerstvom vzduchu. Ak ju predsa potrebujete oprať, tak maximálne na 30 stupňov, používať na pranie prípravok na to určený: lanolin (tekutý). Je možné prať v pračke na programe na to určenom (vlna). Materiál: 100% ovčia merino vlna Velkosť: XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL Veľkosť Dĺžka vpredu (cm) Dĺžka vzadu (cm) Obvod hrudníka(cm) Obvod pása (cm) Obvod bedier (cm) XS 64 69 98 98 98 S 66 73 102 102 102 M 68 74 106 106 106 L 70 75 110 110 110 XL 71 76 114 114 114 2XL 73 78 122 122 122 3XL 75 80 126 126 126 4XL 76 81 132 132 132 Upozornenie: Vesty z ovčej vlny majú rovný strih, takže sú po celej dĺžke takmer rovnako široké. Odporúčame preto, aby ste sa odmerali v mieste, kde máte najväčší obvod tela. Vestu si vyberte aspoň o niekoľko centimetrov väčšiu, aby sa pod ňu vošla ešte jedna vrstva oblečenia. Krajina pôvodu: EU (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: M

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: XS

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: XS
Detail

Vesta z ovčej merino vlny si určite nájde miesto vo vašej skrini. Bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, preto je príjemná a jemná na dotyk, disponuje jednoduchým vzhľadom a je vhodná na každé ročné obdobie. Má nielen vynikajúce termoregulačné vlastnosti, ale aj tie zdravotné. Merino je 100 % prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Merino vlna je zložená z prírodného proteínu nazývaného keratín a tuku lanolínu. Získava sa zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec, ktoré sa celý rok pasú v chladnejších oblastiach Austrálie a Nového Zélandu. Vlákna merino vlny sú omnoho jemnejšie ako vlákna z tradičnej vlny. Štruktúra vlákien merino vlny je nepravidelná a práve nepravidelnosť vlákien je dôležitá, pretože vďaka tomu má merino vlna tak skvelé vlastnosti. Vďaka ovčiemu tuku - lanolínu, merino vlna dokáže eliminovať škodlivé látky, baktérie, roztoče aj mikroorganizmy. Okrem toho je vhodná pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku alebo trpia na rôzne alergie. Vďaka nepravidelnej povrchovej štruktúre vlneného vlákna a prirodzenému zakrúteniu, dokáže merino vlna dýchať. Pri produktoch z merino vlny nemáte pocit lepkavosti. To syntetické vlákna nedokážu vždy zaručiť. Prečo sa rozhodnúť pre ovčiu merino vlnu? Podporuje úľavu od bolesti Reguluje telesnú teplotu Prospieva pokožke a pohybovému aparátu Minimalizuje baktérie a iné patogény Je hypoalergénna (antialergická) Má schopnosť odvádzať vlhkosť Podporuje dobrý spánok Minimalizuje potenciálne ochorenie Zlepšuje krvný obeh Je odolná a vydrží roky Ak sa chcete o merino vlne dozvedieť viac, pripravili sme si pre vás tento odborný článok. Starostlivosť/údržba: Údržba produktov z ovčej vlny je nenáročná. Vlna má schopnosť samočistenia, stačí ju prevetrať na čerstvom vzduchu. Ak ju predsa potrebujete oprať, tak maximálne na 30 stupňov, používať na pranie prípravok na to určený: lanolin (tekutý). Je možné prať v pračke na programe na to určenom (vlna). Materiál: 100% ovčia merino vlna Velkosť: XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL Veľkosť Dĺžka vpredu (cm) Dĺžka vzadu (cm) Obvod hrudníka(cm) Obvod pása (cm) Obvod bedier (cm) XS 64 69 98 98 98 S 66 73 102 102 102 M 68 74 106 106 106 L 70 75 110 110 110 XL 71 76 114 114 114 2XL 73 78 122 122 122 3XL 75 80 126 126 126 4XL 76 81 132 132 132 Upozornenie: Vesty z ovčej vlny majú rovný strih, takže sú po celej dĺžke takmer rovnako široké. Odporúčame preto, aby ste sa odmerali v mieste, kde máte najväčší obvod tela. Vestu si vyberte aspoň o niekoľko centimetrov väčšiu, aby sa pod ňu vošla ešte jedna vrstva oblečenia. Krajina pôvodu: EU (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Béžová, Veľkosť: XS

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XL

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XL
Detail

Vesta z ovčej merino vlny si určite nájde miesto vo vašej skrini. Bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, preto je príjemná a jemná na dotyk, disponuje jednoduchým vzhľadom a je vhodná na každé ročné obdobie. Má nielen vynikajúce termoregulačné vlastnosti, ale aj tie zdravotné. Merino je 100 % prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Merino vlna je zložená z prírodného proteínu nazývaného keratín a tuku lanolínu. Získava sa zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec, ktoré sa celý rok pasú v chladnejších oblastiach Austrálie a Nového Zélandu. Vlákna merino vlny sú omnoho jemnejšie ako vlákna z tradičnej vlny. Štruktúra vlákien merino vlny je nepravidelná a práve nepravidelnosť vlákien je dôležitá, pretože vďaka tomu má merino vlna tak skvelé vlastnosti. Vďaka ovčiemu tuku - lanolínu, merino vlna dokáže eliminovať škodlivé látky, baktérie, roztoče aj mikroorganizmy. Okrem toho je vhodná pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku alebo trpia na rôzne alergie. Vďaka nepravidelnej povrchovej štruktúre vlneného vlákna a prirodzenému zakrúteniu, dokáže merino vlna dýchať. Pri produktoch z merino vlny nemáte pocit lepkavosti. To syntetické vlákna nedokážu vždy zaručiť. Prečo sa rozhodnúť pre ovčiu merino vlnu? Podporuje úľavu od bolesti Reguluje telesnú teplotu Prospieva pokožke a pohybovému aparátu Minimalizuje baktérie a iné patogény Je hypoalergénna (antialergická) Má schopnosť odvádzať vlhkosť Podporuje dobrý spánok Minimalizuje potenciálne ochorenie Zlepšuje krvný obeh Je odolná a vydrží roky Ak sa chcete o merino vlne dozvedieť viac, pripravili sme si pre vás tento odborný článok. Starostlivosť/údržba: Údržba produktov z ovčej vlny je nenáročná. Vlna má schopnosť samočistenia, stačí ju prevetrať na čerstvom vzduchu. Ak ju predsa potrebujete oprať, tak maximálne na 30 stupňov, používať na pranie prípravok na to určený: lanolin (tekutý). Je možné prať v pračke na programe na to určenom (vlna). Materiál: 100% ovčia merino vlna Velkosť: XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL Veľkosť Dĺžka vpredu (cm) Dĺžka vzadu (cm) Obvod hrudníka(cm) Obvod pása (cm) Obvod bedier (cm) XS 64 69 98 98 98 S 66 73 102 102 102 M 68 74 106 106 106 L 70 75 110 110 110 XL 71 76 114 114 114 2XL 73 78 122 122 122 3XL 75 80 126 126 126 4XL 76 81 132 132 132 Upozornenie: Vesty z ovčej vlny majú rovný strih, takže sú po celej dĺžke takmer rovnako široké. Odporúčame preto, aby ste sa odmerali v mieste, kde máte najväčší obvod tela. Vestu si vyberte aspoň o niekoľko centimetrov väčšiu, aby sa pod ňu vošla ešte jedna vrstva oblečenia. Krajina pôvodu: EU (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XL

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XXL

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XXL
Detail

Vesta z ovčej merino vlny si určite nájde miesto vo vašej skrini. Bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, preto je príjemná a jemná na dotyk, disponuje jednoduchým vzhľadom a je vhodná na každé ročné obdobie. Má nielen vynikajúce termoregulačné vlastnosti, ale aj tie zdravotné. Merino je 100 % prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Merino vlna je zložená z prírodného proteínu nazývaného keratín a tuku lanolínu. Získava sa zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec, ktoré sa celý rok pasú v chladnejších oblastiach Austrálie a Nového Zélandu. Vlákna merino vlny sú omnoho jemnejšie ako vlákna z tradičnej vlny. Štruktúra vlákien merino vlny je nepravidelná a práve nepravidelnosť vlákien je dôležitá, pretože vďaka tomu má merino vlna tak skvelé vlastnosti. Vďaka ovčiemu tuku - lanolínu, merino vlna dokáže eliminovať škodlivé látky, baktérie, roztoče aj mikroorganizmy. Okrem toho je vhodná pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku alebo trpia na rôzne alergie. Vďaka nepravidelnej povrchovej štruktúre vlneného vlákna a prirodzenému zakrúteniu, dokáže merino vlna dýchať. Pri produktoch z merino vlny nemáte pocit lepkavosti. To syntetické vlákna nedokážu vždy zaručiť. Prečo sa rozhodnúť pre ovčiu merino vlnu? Podporuje úľavu od bolesti Reguluje telesnú teplotu Prospieva pokožke a pohybovému aparátu Minimalizuje baktérie a iné patogény Je hypoalergénna (antialergická) Má schopnosť odvádzať vlhkosť Podporuje dobrý spánok Minimalizuje potenciálne ochorenie Zlepšuje krvný obeh Je odolná a vydrží roky Ak sa chcete o merino vlne dozvedieť viac, pripravili sme si pre vás tento odborný článok. Starostlivosť/údržba: Údržba produktov z ovčej vlny je nenáročná. Vlna má schopnosť samočistenia, stačí ju prevetrať na čerstvom vzduchu. Ak ju predsa potrebujete oprať, tak maximálne na 30 stupňov, používať na pranie prípravok na to určený: lanolin (tekutý). Je možné prať v pračke na programe na to určenom (vlna). Materiál: 100% ovčia merino vlna Velkosť: XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL Veľkosť Dĺžka vpredu (cm) Dĺžka vzadu (cm) Obvod hrudníka(cm) Obvod pása (cm) Obvod bedier (cm) XS 64 69 98 98 98 S 66 73 102 102 102 M 68 74 106 106 106 L 70 75 110 110 110 XL 71 76 114 114 114 2XL 73 78 122 122 122 3XL 75 80 126 126 126 4XL 76 81 132 132 132 Upozornenie: Vesty z ovčej vlny majú rovný strih, takže sú po celej dĺžke takmer rovnako široké. Odporúčame preto, aby ste sa odmerali v mieste, kde máte najväčší obvod tela. Vestu si vyberte aspoň o niekoľko centimetrov väčšiu, aby sa pod ňu vošla ešte jedna vrstva oblečenia. Krajina pôvodu: EU (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XXL

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XS

Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XS
Detail

Vesta z ovčej merino vlny si určite nájde miesto vo vašej skrini. Bola vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, preto je príjemná a jemná na dotyk, disponuje jednoduchým vzhľadom a je vhodná na každé ročné obdobie. Má nielen vynikajúce termoregulačné vlastnosti, ale aj tie zdravotné. Merino je 100 % prírodná ovčia vlna bez syntetických prísad. Merino vlna je zložená z prírodného proteínu nazývaného keratín a tuku lanolínu. Získava sa zo špeciálne vyšľachteného druhu oviec, ktoré sa celý rok pasú v chladnejších oblastiach Austrálie a Nového Zélandu. Vlákna merino vlny sú omnoho jemnejšie ako vlákna z tradičnej vlny. Štruktúra vlákien merino vlny je nepravidelná a práve nepravidelnosť vlákien je dôležitá, pretože vďaka tomu má merino vlna tak skvelé vlastnosti. Vďaka ovčiemu tuku - lanolínu, merino vlna dokáže eliminovať škodlivé látky, baktérie, roztoče aj mikroorganizmy. Okrem toho je vhodná pre ľudí, ktorí majú citlivú pokožku alebo trpia na rôzne alergie. Vďaka nepravidelnej povrchovej štruktúre vlneného vlákna a prirodzenému zakrúteniu, dokáže merino vlna dýchať. Pri produktoch z merino vlny nemáte pocit lepkavosti. To syntetické vlákna nedokážu vždy zaručiť. Prečo sa rozhodnúť pre ovčiu merino vlnu? Podporuje úľavu od bolesti Reguluje telesnú teplotu Prospieva pokožke a pohybovému aparátu Minimalizuje baktérie a iné patogény Je hypoalergénna (antialergická) Má schopnosť odvádzať vlhkosť Podporuje dobrý spánok Minimalizuje potenciálne ochorenie Zlepšuje krvný obeh Je odolná a vydrží roky Ak sa chcete o merino vlne dozvedieť viac, pripravili sme si pre vás tento odborný článok. Starostlivosť/údržba: Údržba produktov z ovčej vlny je nenáročná. Vlna má schopnosť samočistenia, stačí ju prevetrať na čerstvom vzduchu. Ak ju predsa potrebujete oprať, tak maximálne na 30 stupňov, používať na pranie prípravok na to určený: lanolin (tekutý). Je možné prať v pračke na programe na to určenom (vlna). Materiál: 100% ovčia merino vlna Velkosť: XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL Veľkosť Dĺžka vpredu (cm) Dĺžka vzadu (cm) Obvod hrudníka(cm) Obvod pása (cm) Obvod bedier (cm) XS 64 69 98 98 98 S 66 73 102 102 102 M 68 74 106 106 106 L 70 75 110 110 110 XL 71 76 114 114 114 2XL 73 78 122 122 122 3XL 75 80 126 126 126 4XL 76 81 132 132 132 Upozornenie: Vesty z ovčej vlny majú rovný strih, takže sú po celej dĺžke takmer rovnako široké. Odporúčame preto, aby ste sa odmerali v mieste, kde máte najväčší obvod tela. Vestu si vyberte aspoň o niekoľko centimetrov väčšiu, aby sa pod ňu vošla ešte jedna vrstva oblečenia. Krajina pôvodu: EU (herbatica.sk)

Podobné produkty ako Vesta z merino vlny so zipsom - Ovecha Farba: Modrá, Veľkosť: XS
Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu, DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3JA), DREMEL Kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8JA), SIXTOL univerzálne hlavice z CrV ocele, 5 – 14 mm (SX3015), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele (CHPmf0326nad), SIXTOL univerzálna hlavica z CrV ocele, červená, 11 – 32 mm (SX3012), Zásnubní prsten, DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (CHPmf0336nad), Prsten sněhového krále, Equa Smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, Latte, Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283), Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (NH22CJ005), BANQUET Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele RONDEL 6 ks (A14056), Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele, Kesper Misa z nehrdzavejúcej ocele, priemer 20 cm, výška 11 cm (90890)