Mackie element wave xlr (hn232529)

Produkt Mackie element wave xlr (hn232529) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Mackie element wave xlr (hn232529) upraviť a produkt hľadať znova.

MACKIE EleMent Wave XLR (HN232529)

MACKIE EleMent Wave XLR (HN232529)
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, obal v balení, vhodný pre spev Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, nemal by vám chýbať mikrofón. Je to klopový mikrofón, ktorý sa pripevňuje k odevu. V balení nájdete obal. Možno ho pripojiť cez 3,5 mm Jack. Zásadné vlastnosti mikrofónu MACKIE EleMent Wave XLR Klopový mikrofón je určený na pripevnenie na odev Prepojenie cez 3,5 mm Jack Napájanie: Zabudovaný akumulátor Obsah balenia: obal (alza.sk)

Podobné produkty ako MACKIE EleMent Wave XLR (HN232529) , Mackie element wave xlr (hn232529)

Mackie EleMent Wave XLR

Mackie EleMent Wave XLR
Detail

Ultrakompaktné bezdrôtové mikrofónové systémy EleMent Wave využívajú legendárnu kvalitu zvuku Mackie a najnovšie technológie, vďaka ktorým je vytváranie obsahu, produkcia videa, podcasty a ďalšie funkcie ešte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.Je čas zbaviť sa toho nemotorného, zamotaného mikrofónového kábla. Od streamovania smartfónov a vytvárania obsahu cez podcasty až po produkciu videa sú bezdrôtové mikrofónové systémy nevyhnutné pre mobilitu a upravený vzhľad na kamere. Bezdrôtový systém Wave sa nastavuje v priebehu niekoľkých sekúnd, znie skvele a na pochopenie nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti.Bezdrôtové mikrofónové systémy EleMent Wave využívajú legendárnu kvalitu zvuku Mackie a najnovšie technológie, aby bola bezdrôtová komunikácia jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Vďaka digitálnemu dizajnu 2,4 GHz ponúka Wave jasný a spoľahlivý výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť až 7 hodín na jedno nabitie.Zostavený na vytváranie obsahu, živé vysielanie, produkciu videa a ďalšie, zbavte sa káblov pomocou EleMent Wave. K dispozícii v konfiguráciách lavalieru alebo ručného mikrofónu. Displej : Áno Šírka (cm) : 3.8 Rádius (m) : 70.0 Kompatibilné s : Smartfón Farba : Čierna Hĺbka (cm) : 2.8 Balenie obsahuje : Kábel USB-C Napájanie : Batéria Prijímač : Áno Hmotnosť : 31 g Systém : Digitálna Balenie obsahuje : Manuál Typ batérie : Integrované Krajina pôvodu : Čína Vysielač/mikrofón : Áno Konektor typu B : Jack TRS 3,5 mm Female Konektor typu A : XLR Female Prevádzka na batérie : Áno Výška (cm) : 5.1 Balenie obsahuje : Deluxe Case Balenie obsahuje : Audio kábel Prepínač : Áno Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Výdrž batérie : 7 h Typ : Bezdrôtový systém Kompatibilné s : Kamera (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie EleMent Wave XLR , Mackie element carbon (hn219329)

Mackie EleMent Wave LAV

Mackie EleMent Wave LAV
Detail

Ultrakompaktné bezdrôtové mikrofónové systémy EleMent Wave využívajú legendárnu kvalitu zvuku Mackie a najnovšie technológie, vďaka ktorým je vytváranie obsahu, produkcia videa, podcasty a ďalšie funkcie ešte jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.Je čas zbaviť sa toho nemotorného, zamotaného mikrofónového kábla. Od streamovania smartfónov a vytvárania obsahu cez podcasty až po produkciu videa sú bezdrôtové mikrofónové systémy nevyhnutné pre mobilitu a upravený vzhľad na kamere. Bezdrôtový systém Wave sa nastavuje v priebehu niekoľkých sekúnd, znie skvele a na pochopenie nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti.Bezdrôtové mikrofónové systémy EleMent Wave využívajú legendárnu kvalitu zvuku Mackie a najnovšie technológie, aby bola bezdrôtová komunikácia jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Vďaka digitálnemu dizajnu 2,4 GHz ponúka Wave jasný a spoľahlivý výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť až 7 hodín na jedno nabitie.Zostavený na vytváranie obsahu, živé vysielanie, produkciu videa a ďalšie, zbavte sa káblov pomocou EleMent Wave. K dispozícii v konfiguráciách lavalieru alebo ručného mikrofónu. Hĺbka (cm) : 5.1 Typ displeja : LED Externá anténa : Nie Šírka (cm) : 3.8 Typ kapsule : Kondenzátorový Krajina pôvodu : Čína Počet kanálov : 1 Výstupy : Slúchadlový jack 3,5 mm TRS Balenie obsahuje : Kábel USB-C Rádius (m) : 70.0 Prepínač : Áno Napájanie : Batéria Výdrž batérie : 7 h Vysielač/mikrofón : Áno Frekvenčné pásmo : 2,4 GHz Displej : Áno Hmotnosť (g) : 0.3 Prijímač : Áno Smerová charakteristika : Cardioid Typ : Prijímač Balenie obsahuje : Audio kábel Balenie obsahuje : Manuál Farba : Čierna Systém : Digitálna Typ batérie : Integrované Prevádzka na batérie : Áno Balenie obsahuje : Deluxe Case Výška (cm) : 2.8 Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Výstupy : Jack 3.5 mm TRS (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie EleMent Wave LAV , Elgato wave xlr (10mag9901)

Mackie EleMent Carbon (HN219329)

Mackie EleMent Carbon (HN219329)
Detail

Mikrofón – stolný, pripojenie cez USB a USB-C, kondenzátorový, úzko smerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz, prepínač smerovej charakteristiky a tlačidlo Mute, stojanček v balení Pokiaľ pracujete so záznamom zvuku počas spevu či natáčania videí, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Mackie EleMent Carbon je kondenzátorový (elektretový). Záznam zvuku je veľmi presný, preto svoje miesto nájde napríklad v nahrávacích štúdiách. Ide o stolné vyhotovenie, ideálne ako mikrofón k PC. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón Mackie je ideálny, ak používate mikrofón sám, napríklad pri moderovaní, blogovaní, streamovaní. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. Mikrofón je vybavený prepínačom smerovej charakteristiky. Vy sami si tak zvolíte, z ktorých smerov sa bude zvuk zaznamenávať. V balení sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako Mackie EleMent Carbon (HN219329) , Mackie element em-91cu (hn219328)

Mackie EleMent EM-91CU (HN219328)

Mackie EleMent EM-91CU (HN219328)
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez USB, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 17000 Hz Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Mackie EleMent EM-91CU je kondenzátorový (elektretový). Je ideálny na štúdiové nahrávanie, pretože perfektne a citlivo zachytí najmenší zvuk. Mikrofón sa pripája na statív pomocou závitu. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón Mackie je ideálnou pomôckou, pokiaľ blogujete, moderujete či streamujete. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. Mikrofón má rozsah frekvencie od 20 do 17000 Hz. Pripája sa cez USB. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Mackie EleMent EM-91CU Mikrofón Mackie je kondenzátorový (elektretový) Upevníte ho na statív pomocou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Mackie EleMent EM-91CU (HN219328) , Aq xlr-xlr 5m (xlr5)

Elgato Wave XLR (10MAG9901)

Elgato Wave XLR (10MAG9901)
Detail

Externá zvuková karta – pripojenie cez USB-C, Phantomové napájanie +48 V, s LED indikáciou, s potenciometrami, vzorkovacia frekvencia 96 kHz, bitová hĺbka 24 bit, vstup 1× XLR, vrátane kábla s konektorom USB-A, software súčasťou balenia Elgato Wave XLR dodá vášmu mikrofónu XLR tú poriadnu šťavu. S týmto jediným kompaktným externým zariadením zastúpite celý rad iných zariadení, ktoré by ste inak potrebovali na zlepšenie zvuku. Po pripojení mikrofónu XLR k tomuto zariadeniu získate krištáľovo čistý zvuk s nulovou latenciou a veľmi nízkym šumom, takže váš mikrofón bude znieť špičkovo. Podpora phantomového napájanie dá vášmu kondenzátorovému mikrofónu silu a umožní využiť jeho plný potenciál.Kľúčové vlastnosti externej zvukovej karty Elgato Wave XLRVysoká kvalita zvuku 48/96 kHz Dynamický rozsah až 120 dBElegantný dizajn s odnímateľným panelomIntuitívny softvér Wave Link na dokonalé streamyElgato Wave XLR obsahuje USB-C port a slúchadlový jackPokročilá technológia... (alza.sk)

Podobné produkty ako Elgato Wave XLR (10MAG9901) , Aq xlr-xlr 1 m (xlr1)

Prologic čln element wave rider 240 cm

Prologic čln element wave rider 240 cm
Detail

Je vybavený dvojitým priečnikom, vďaka čomu je tento čln s dĺžkou 240 cm mimoriadne priestranný a naozaj ľahko sa doň nastupuje a vystupuje. Čln je vyrobený v štýlovej olivovo zelenej farbe, ktorá je pre lov kaprov typická. • Nafukovacia podlaha (nie sú potrebné žiadne ťažké hliníkové podlahové dosky) • 0,90 mm hrubé PVC v olivovo zelenej farbe • 105cm dlhé hliníkové sedadlo • Konštrukcia katamaránu pre lepšie a hospodárnejšie jazdné vlastnosti • Dodáva sa s dvoma 2-dielnymi hliníkovými veslami s dĺžkou 171cm • Hmotnosť: cca 37kg • Vonkajšie rozmery: dĺžka 240cm, šírka 185cm, výška 52cm • Vnútorné rozmery: dĺžka 185cm, šírka 93cm, výška 25cm • Vrátane praktickej transportnej tašky • Certifikát CE • Maximálna sila motora: 6hp • Maximálna nosnosť: 350kg (parys.sk)

Podobné produkty ako Prologic čln element wave rider 240 cm , Aq xlr-xlr 2 m (xlr2)

MACKIE DRM18S

Detail

Výkon: 2000 W Výkon RMS: 1000 W Citlivosť: 135 dB Impedancia: 8 ohm Basový reproduktor : 18" Frekvenčný rozsah: 33 Hz - 250 Hz Hniezdo 36 mm : Áno Rozmery (Š x V x H) v mm: 584 x 790 x 592 Hmotnosť: 40,8 kg Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE DRM18S , Shure pga98h-xlr (s pga98h-xlr)

MACKIE ProFX22v3

Detail

Počet mikrofónnych vstupov: 17 Počet vstupov: 22 Počet AUX: 1 Počet podskupín: 4 Inzerty: 14 Direct out: 0 EQ mikrofónnych kanálov: 3 pásma Montáž 19": Nie Multiefekt: Áno Kompresor: Áno FW: Nie USB: Áno Softvér: ProTools, Waveform OEM Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE ProFX22v3 , Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr)

MACKIE MX3500

Detail

Výkon: 2700 W Impedancia: 4/8 ohm Počet kanálov: 2 Vstupy: 2 x XLR Výstupy: 2 x XLR, 2 x Speakon Montáž 19": Áno Hmotnosť: 18,3 kg Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE MX3500 , Shure pga57-xlr (s pga57-xlr)

MACKIE DL32S

Detail

Počet mikrofónnych vstupov: 16 Počet vstupov: 16 Počet AUX: 6 Počet podskupín: 6 Inzerty: 0 Direct out: 0 EQ mikrofónnych kanálov: 4 pásma s parametrom Montáž 19": Áno Multiefekt: Áno Kompresor: Áno FW: Nie USB: Áno Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE DL32S , Shure pga48-xlr-e (s pga48-xlr-e)

MACKIE MR624

Detail

Výkon: 65 W Basový reproduktor : 6,5" Výškový reproduktor : 1" Frekvenčný rozsah: 38 Hz - 20 kHz Max. SPL: 105 dB Vstupy: XLR, TRS, RCA Rozmery (Š x V x H ) v mm: 210 x 328 x 284 Hmotnosť: 7,5kg Farba: Black Cena je uvádzaná za 1 ks (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE MR624 , Argo wave (191070186 wave)

MACKIE Mix8

Detail

• Počet mikrofónových vstupov: 2• Počet vstupov: 8• Počet AUX: 1• Počet podskupín: 0• Inzerty: 0• Direct out: 0• EQ mikrofónových kanálov: 3 pásma• Montáž 19": Nie• Multiefekt: Nie• Kompresor: Nie• FW: Nie• USB: Nie• Počet kanálov: 8 (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE Mix8 , Tgi tgm320 mikrofónny kábel xlr - xlr 6 m (bmtgm320x)

MACKIE Mix12FX

Detail

• Počet mikrofónových vstupov: 4• Počet vstupov: 12• Počet AUX: 1• Počet podskupín: 0• Inzerty: 0• Direct out: 0• EQ mikrofónových kanálov: 3 pásma• Montáž 19": Nie• Multiefekt: Áno• Kompresor: Nie• FW: Nie• USB: Nie• Počet kanálov: 12 (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MACKIE Mix12FX , Mackie chromium (hn219330)

Mackie 1202VLZ4

Mackie 1202VLZ4
Detail

mixpult 12 kanálový, mikrofónové vstupy: 4x XLR, linkové vstupy: 4x 6,3mm jack, 8x 6,3mm jack stereo, 2x RCA, výstupy: 2x XLR, 2x 6,3mm jack, 2x RCA, 2x 6,3mm pre control room, výstup pre slúchadlá, 2x send, 4x return, kanály 1-4 poskytujú 48V phantom napájanie, 3 pásmový EQ na pre každý kanál, Aux sends: 1-2, BUS: 3-4, mixpult je inštalovateľný do racku (rackové lišty nie sú súčasťou balenia) FW : Nie AUX IN : 2 Inzerty : 4 Vstup na mikrofón : 4 Vstavané efekty : Nie EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový Počet vstupov : 12 Možnosť montáže do racku : Áno Počet podskupín : 1 Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie 1202VLZ4 , Mackie profx6v3 (hn207445)

Mackie MC100

Mackie MC100
Detail

Profesionálne slúchadlá Mackie MC-100 vám pomôžu pri odvádzaní najlepšej práce tým, že poskytujú optimálnu rovnováhu medzi izoláciou a presnou reprodukciou zvuku. Tieto slúchadlá majú veľké na mieru navrhnuté meniče, ktoré poskytujú jasný a podrobný signál na všetkých úrovniach. Nerobte si starosti s nepríjemnými pocitmi pri dlhých sedeniach - tieto ľahké slúchadlá majú ergonomicky tvarované odpruženie na náušníkoch a čelenke. Môžete si byť istí, že sa s týmito slúchadlami budete cítiť pohodlne celé hodiny. A za ich neuveriteľne prijateľnú cenu sa môžete zásobiť viacerými Mackie MC-100, takže každý v štúdiu môže mať vysoko kvalitnú sadu odposluchov. Hmotnosť (g) : 233.0 Farba podľa výrobcu : Čierna Konštrukcia : Zatvorené Dĺžka kábla : 3 m Impedancia : 32 Ohm Citlivosť : 95 dB Krajina pôvodu : Čína Frekvenčný rozsah : 15 Hz - 20 kHz Citlivosť (dB) : 95.0 Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Balenie obsahuje : Adaptér Farba : Čierna Typ : Slúchadlá na uši Impedancia (Ohm) : 32.0 Mikrofón : Nie Prevádzka na batérie : Nie Aktívne odhlučnenie : Nie Typ : Studio Variant : MC100 Balenie obsahuje : Taška (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MC100 , Mackie mix8 (hn152859)

Mackie MRS10

Mackie MRS10
Detail

Profesionálny aktívny štúdiový subwoofer s výkonom 120W. Subwoofer je zasadený v pevnej a odolnej drevenej konštrukcii, ktorá je vybavená jedným basovým reproduktorom s priemerom 10''. Reproduktor pracuje so zvukom vo frekvenčnom pásme od 40 Hz do 180 Hz. Výkon 120W má na starosti zosilňovač triedy D. Zadný panel zaradenia je vybavený vstupnými konektormi typu TRS a XLR pre oba kanály a dvojicou výstupov typu TRS a XLR. K dispozícii je aj prepínač polarity, Auto Power, potenciometer pre nastavenie frekvencie crossoveru a potenciometer pre ovládanie celkovej hlasitosti. Výkon : 240W Basový reflexný port : Áno Adaptér súčasťou balenia : Áno Balenie obsahuje : Napájací kábel Deliaca frekvencia : 40 Hz - 180 Hz Výkon (Watt) : 240.0 Výkon RMS : 120W Typ : Aktívny subwoofer Farba : Čierna Koncový zosilňovač pre basový reproduktor : Trieda AB Napájanie : 240V Maximálny akustický tlak (SPL) : 119 dB Výstupy : Balanced Jack 6.3 mm TRS Vstupy : Balanced Jack 6.3 mm TRS Typ LF reproduktora : Glass Aramic Maximálny akustický tlak - SPL (dB) : 119.0 Šírka (cm) : 32.1 Ovládače : Crossover Frequency Ovládače : Hlasitosť Vstupy : Nožný spínač Ovládače : Polarity Switch Balenie obsahuje : Nožný spínač Výškový reproduktor : Nie Hĺbka (cm) : 39.6 Výška (cm) : 38.2 Reproduktory : 1x 10 " Frekvenčný rozsah : 28 Hz - 180 kHz Basový reproduktor : 10" Výstupy : Balanced XLR Male Vstupy : Balanced XLR Female Ovládače : Auto Power Switch Balenie obsahuje : Manuál Hmotnosť netto (kg) : 15.0 Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MRS10 , Mackie mix12fx (hn152860)

Mackie MR824

Detail

Profesionálny aktívny štúdiový monitor s výkonom 85W. Monitor je zasadený v pevnej a odolnej drevenej konštrukcii, ktorá je vybavená dvojicou reproduktorov. O projekciu čistých a jasných výškových frekvencii sa stará 1'' výškový menič, o basové pásmo sa stará 8'' polypropylénový reproduktor. Reproduktory pracujú so zvukom vo frekvenčnom pásme od 35 Hz do 20 kHz a vďaka špeciálnemu dizajnu s logaritmickým vedením zvukových vĺn ponúkajú monitory ultra široký zvukový rozptyl. Vo svojom štúdiu sa tak môžete spoľahnúť na nesmierne široký stereo obraz a dokonalý prehľad o zvuku. Výkon 80W má na starosti bi-amp zosilňovač triedy A/B. Zadný panel monitoru je vybavený vstupnými konektormi typu TRS, RCA a XLR. K dispozícii je aj prepínač Acoustic Space pre prispôsobenie sa miestnosti, High Frequency filter pre boost alebo cut výškových frekvencii a ovládanie hlasitosti. Farebné prevedenie: Black. Basový reflexný port : Áno Hĺbka (cm) : 32.0 Napájanie : 240V Počet v balení (ks) : 1 Typ HF reproduktora : Silk Dome Krajina pôvodu : Čína Výkon (Watt) : 85.0 Výkon : 85 W Basový reproduktor : 8" Konfigurácia zosilnenia : Trieda AB Vstupy : XLR Výška (cm) : 40.0 Reproduktory : 1x 8 " Farba : Čierna Výškový reproduktor : 1" Typ : 2-pásmová Ovládače : HF Trim Ovládače : Trim Ovládače : Acoustic space EQ : Áno Adaptér súčasťou balenia : Áno Frekvenčný rozsah : 35 Hz - 20 kHz Hmotnosť netto (kg) : 10.4 Vstupy : RCA Maximálny akustický tlak - SPL (dB) : 107.0 Vstupy : TRS Šírka (cm) : 25.6 Variant : 8" Koncový zosilňovač pre basový reproduktor : 110W Deliaca frekvencia (kHz) : 1.9 Typ LF reproduktora : Polypropylene Woofer (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MR824 , Mackie profx10v3 (hn207446)

Mackie MR624

Mackie MR624
Detail

Profesionálny aktívny štúdiový monitor s výkonom 65W. Monitor je zasadený v pevnej a odolnej drevenej konštrukcii, ktorá je vybavená dvojicou reproduktorov. O projekciu čistých a jasných výškových frekvencii sa stará 1'' výškový menič, o basové pásmo sa stará 6,5'' polypropylénový reproduktor. Reproduktory pracujú so zvukom vo frekvenčnom pásme od 38 Hz do 20 kHz a vďaka špeciálnemu dizajnu s logaritmickým vedením zvukových vĺn ponúkajú monitory ultra široký zvukový rozptyl. Vo svojom štúdiu sa tak môžete spoľahnúť na nesmierne široký stereo obraz a dokonalý prehľad o zvuku. Výkon 65W má na starosti bi-amp zosilňovač triedy A/B. Zadný panel monitoru je vybavený vstupnými konektormi typu TRS, RCA a XLR. K dispozícii je aj prepínač Acoustic Space pre prispôsobenie sa miestnosti, High Frequency filter pre boost alebo cut výškových frekvencii a ovládanie hlasitosti. Farebné prevedenie: Black. Maximálny akustický tlak (SPL) : 105 dB Maximálny akustický tlak - SPL (dB) : 105.0 Farba : Čierna Deliaca frekvencia (kHz) : 3.0 Adaptér súčasťou balenia : Áno Basový reflexný port : Áno Počet v balení (ks) : 1 EQ : Áno Hmotnosť netto (kg) : 7.5 Výkon : 65 W Napájanie : 240V Ovládače : Trim Ovládače : HF Trim Hĺbka (cm) : 28.4 Šírka (cm) : 21.0 Frekvenčný rozsah : 38 Hz - 20 kHz Výškový reproduktor : 1" Typ : 2-pásmová Basový reproduktor : 6,5" Reproduktory : 1x 6,5 " Typ HF reproduktora : Silk Dome Vstupy : XLR Výška (cm) : 32.8 Konfigurácia zosilnenia : Trieda AB Typ LF reproduktora : Polypropylene Woofer Koncový zosilňovač pre basový reproduktor : 80W Variant : 6,5" Vstupy : TRS Výkon (Watt) : 65.0 Vstupy : RCA Ovládače : Acoustic space Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MR624 , Mackie mix5 (hn152858)

Mackie MR524

Mackie MR524
Detail

Profesionálny aktívny štúdiový monitor s výkonom 50W. Monitor je zasadený v pevnej a odolnej drevenej konštrukcii, ktorá je vybavená dvojicou reproduktorov. O projekciu čistých a jasných výškových frekvencii sa stará 1'' výškový menič, o basové pásmo sa stará 5'' polypropylénový reproduktor. Reproduktory pracujú so zvukom vo frekvenčnom pásme od 45 Hz do 20 kHz a vďaka špeciálnemu dizajnu s logaritmickým vedením zvukových vĺn ponúkajú monitory ultra široký zvukový rozptyl. Vo svojom štúdiu sa tak môžete spoľahnúť na nesmierne široký stereo obraz a dokonalý prehľad o zvuku. Výkon 50W má na starosti bi-amp zosilňovač triedy A/B. Zadný panel monitoru je vybavený vstupnými konektormi typu TRS, RCA a XLR. K dispozícii je aj prepínač Acoustic Space pre prispôsobenie sa miestnosti, High Frequency filter pre boost alebo cut výškových frekvencii a ovládanie hlasitosti. Farebné prevedenie: Black. Ovládače : Acoustic space Počet v balení (ks) : 1 Výškový reproduktor : 1" Maximálny akustický tlak - SPL (dB) : 102.0 Maximálny akustický tlak (SPL) : 102 dB Adaptér súčasťou balenia : Áno Basový reflexný port : Áno EQ : Áno Ovládače : HF Trim Šírka (cm) : 18.0 Reproduktory : 1x 5 " Vstupy : XLR Deliaca frekvencia (kHz) : 2.0 Hĺbka (cm) : 22.1 Napájanie : 240V Farba : Čierna Výška (cm) : 28.1 Typ : 2-pásmová Vstupy : TRS Ovládače : Trim Krajina pôvodu : Čína Frekvenčný rozsah : 45 Hz - 20 kHz Hmotnosť netto (kg) : 4.6 Výkon (Watt) : 50.0 Výkon : 50 W Basový reproduktor : 5,25" Variant : 5.25" Konfigurácia zosilnenia : Trieda AB Typ HF reproduktora : Silk Dome Koncový zosilňovač pre basový reproduktor : 60W Typ LF reproduktora : Polypropylene Woofer Vstupy : RCA (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MR524 , Mackie profx12v3 (hn207447)

Mackie Mix8

Mackie Mix8
Detail

Kompaktný, prenosný 8-kanálový mixážny pult zo série MixSeries s vysokou svetlou výškou, nízkym levelom hlučnosti a zabudovanými mikrofónovými predzosilňovačmi. Disponuje 3-pásmovým ekvalizérom, pevnou kovovou konštrukciou, hlavnými L/R výstupmi, 2 mikrofónovými/linkovými vstupmi s prenosom zvukom v štúdiovej kvalite, indikáciou preťaženia či levelu, 2 stereo 6,3 mm linkovými vstupmi, stereo RCA vstupom/výstupom pre playback alebo nahrávanie, výstupom pre slúchadlá a stereo kontrolnú miestnosť a možnosťou fantómového napájania pre kondenzátorové mikrofóny. Rozmery: 53 x 198 x 244 mm, hmotnosť: 1,1 kg. Stereo vstupy : 2 Napájanie : 240V Vstavané efekty : Nie Krajina pôvodu : Čína Možnosť montáže do racku : Nie Vstup na mikrofón : 2 Počet vstupov : 8 FW : Nie Počet kanálov : 8 EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový AUX OUT : 1 AUX IN : 1 Adaptér súčasťou balenia : Nie (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie Mix8 , Mackie profx16v3 (hn207448)

Mackie MIX12FX

Mackie MIX12FX
Detail

Kompaktný, prenosný 12-kanálový mixážny pult s efektami zo série MixSeries s vysokou svetlou výškou, nízkym levelom hlučnosti a zabudovanými mikrofónovými predzosilňovačmi. Disponuje 3-pásmovým ekvalizérom, pevnou kovovou konštrukciou, hlavnými L/R výstupmi s 60 mm faderom, 12 efektami (vrátane reverbov, chorusov, delayov), 4 mikrofónovými/linkovými vstupmi s prenosom zvukom v štúdiovej kvalite, low-cut filterom (75 Hz), indikáciou preťaženia či levelu, 4 stereo 6,3 mm linkovými vstupmi (+4 dB/-10 dB) s indikáciou vyváženia či leveli, stereo RCA vstupmi/výstupmi pre playback alebo nahrávanie, výstupmi pre slúchadlá a stereo kontrolnú miestnosť a možnosťou fantómového napájania pre kondenzátorové mikrofóny. Rozmery: 53 x 297 x 244 mm, hmotnosť: 1,7 kg. Počet vstupov : 12 Vstup na mikrofón : 4 Vstavané efekty : Áno EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový AUX IN : 1 Možnosť montáže do racku : Nie Krajina pôvodu : Čína FW : Nie (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie MIX12FX , Mackie cr3-xbt

Mackie Mix5

Mackie Mix5
Detail

Výnimočne kompaktný, prenosný 5-kanálový mixážny pult zo série MixSeries s vysokou svetlou výškou, nízkym levelom hlučnosti a zabudovanými mikrofónovými predzosilňovačmi. Disponuje 2-pásmovým ekvalizérom, pevnou kovovou konštrukciou, hlavnými L/R výstupmi, 1 mikrofónovým/linkovým vstupom s prenosom zvuku v štúdiovej kvalite, 2 stereo 6,3 mm linkovými vstupmi, stereo RCA vstupom/výstupom pre playback alebo nahrávanie, výstupom pre slúchadlá so samostatným ovládaním zvuku a možnosťou fantómového napájania pre kondenzátorové mikrofóny. Rozmery: 43 x 140 x 196 mm, hmotnosť: 0,6 kg. Napájanie : Adaptér Počet kanálov : 5 EQ mikrofónnych kanálov : 2 band Napájanie : 18V Krajina pôvodu : Čína Počet vstupov : 5 Stereo vstupy : 2 Vstavané efekty : Nie Vstup na mikrofón : 1 Možnosť montáže do racku : Nie FW : Nie Adaptér súčasťou balenia : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie Mix5 , Mackie mr824 (hn200842)

Mackie ONYX8

Mackie ONYX8
Detail

Prémiový analógový mixer Mackie Onyx s USB je dokonalým kompaktným riešením pre živý zvuk, domáce nahrávanie a tvorbu.24-bitové / 96 KHz viacstopové nahrávanie a oceňované mikrofónové predzosilňovače Onyx s mimoriadne nízkym šumom zabezpečujú požiadavky profesionálov na kvalitu zvuku.Obsahuje funkcie vrátane výkonných efektov DSP, Perkins EQ v britskom štýle, plnofarebný displej a integrované nahrávanie a prehrávanie z SD karty. Balenie obsahuje : Adaptér Hĺbka (cm) : 27.9 Stereo vstupy : 5 Výkon (Watt) : 30.0 Typ : Mixpult Adaptér súčasťou balenia : Áno AUX IN : Áno Bluetooth : Áno FW : Áno Slúchadlový výstup : Áno Vstavané efekty : Áno Slot pre pamäťovú kartu : Áno Vstup na mikrofón : Áno MP3 / Line In : Áno Rozhranie : USB Fantómové napájanie : Áno Vstup na SD kartu : Áno USB : Áno Počet kanálov : 8 Výstupy : Jack 6,3 mm Hmotnosť : 3,2 kg Počet vstupov : 12 Analógové vstupy : 12 Inzerty : 2 Výška (cm) : 26.7 Typ : Stereo Softvér : Waweform OEM Krajina pôvodu : Čína Prevádzka na batérie : Nie Softvér : Pro Tools Balenie obsahuje : Manuál LAN : Nie Vstupy : Jack 6,3mm Šírka (cm) : 11.5 Možnosť montáže do racku : Nie Napájanie : 240V WiFi : Nie EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový Vstupy : Balanced XLR/TRS kombi Výstupy : Konektor pre slúchadlá 6,3 mm Analógové výstupy : 5 Výstupy : Balanced XLR Počet výstupov : 5 Vstupy : LINE IN Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie ONYX8 , Mackie cr4-xbt

Mackie ONYX12

Mackie ONYX12
Detail

Prémiový analógový mixer Mackie Onyx s USB je dokonalým kompaktným riešením pre živý zvuk, domáce nahrávanie a tvorbu.24-bitové / 96 KHz viacstopové nahrávanie a oceňované mikrofónové predzosilňovače Onyx s mimoriadne nízkym šumom zabezpečujú požiadavky profesionálov na kvalitu zvuku.Obsahuje funkcie vrátane výkonných efektov DSP, Perkins EQ v britskom štýle, plnofarebný displej a integrované nahrávanie a prehrávanie z SD karty. Možnosť montáže do racku : Áno Výkon (Watt) : 40.0 Počet výstupov : 6 Analógové výstupy : 6 Rozhranie : USB Softvér : Waweform OEM Počet kanálov : 12 Vstupy : LINE IN Balenie obsahuje : Adaptér EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový Typ : Stereo Adaptér súčasťou balenia : Áno AUX IN : Áno Bluetooth : Áno Vstavané efekty : Áno Slot pre pamäťovú kartu : Áno Vstup na mikrofón : Áno MP3 / Line In : Áno Fantómové napájanie : Áno Vstup na SD kartu : Áno USB : Áno Balenie obsahuje : Manuál Krajina pôvodu : Čína Napájanie : 240V WiFi : Nie LAN : Nie Prevádzka na batérie : Nie FW : Nie Výstupy : Konektor pre slúchadlá 6,3 mm Vstupy : Balanced XLR/TRS kombi Výška (cm) : 35.6 Stereo vstupy : 5 Výstupy : Balanced XLR Analógové vstupy : 19 Počet vstupov : 19 Vstupy : Jack 6,3mm Softvér : Pro Tools Výstupy : Jack 6,3 mm Hmotnosť : 5,5 kg Typ : Mixpult Inzerty : 4 Šírka (cm) : 13.6 Hĺbka (cm) : 37.6 (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie ONYX12 , Mackie cr5-xbt

Mackie ONYX16

Mackie ONYX16
Detail

Prémiový analógový mixer Mackie Onyx s USB je dokonalým kompaktným riešením pre živý zvuk, domáce nahrávanie a tvorbu.24-bitové / 96 KHz viacstopové nahrávanie a oceňované mikrofónové predzosilňovače Onyx s mimoriadne nízkym šumom zabezpečujú požiadavky profesionálov na kvalitu zvuku.Obsahuje funkcie vrátane výkonných efektov DSP, Perkins EQ v britskom štýle, plnofarebný displej a integrované nahrávanie a prehrávanie z SD karty. Rozhranie : USB Typ : Mixpult Šírka (cm) : 13.6 Možnosť montáže do racku : Áno Vstup na SD kartu : Áno Typ : Stereo LAN : Nie USB : Áno Výkon (Watt) : 45.0 Balenie obsahuje : Adaptér EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový WiFi : Nie Hĺbka (cm) : 47.6 FW : Nie Vstupy : LINE IN Napájanie : 240V Vstupy : Balanced XLR/TRS kombi Výstupy : Jack 6,3 mm Vstupy : Jack 6,3mm Počet vstupov : 27 Balenie obsahuje : Manuál Softvér : Pro Tools Výstupy : Konektor pre slúchadlá 6,3 mm Krajina pôvodu : Čína Analógové vstupy : 27 Počet kanálov : 16 Softvér : Waweform OEM Adaptér súčasťou balenia : Áno Výstupy : Balanced XLR AUX IN : Áno Inzerty : 4 Bluetooth : Áno Počet výstupov : 6 Vstavané efekty : Áno Analógové výstupy : 6 Slot pre pamäťovú kartu : Áno Vstup na mikrofón : Áno Prevádzka na batérie : Nie MP3 / Line In : Áno Fantómové napájanie : Áno Stereo vstupy : 5 Hmotnosť : 6,9 kg Výška (cm) : 35.6 (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie ONYX16 , Mackie mr624 (hn175001)

Mackie ONYX24

Mackie ONYX24
Detail

Prémiový analógový mixer Mackie Onyx s USB je dokonalým kompaktným riešením pre živý zvuk, domáce nahrávanie a tvorbu.24-bitové / 96 KHz viacstopové nahrávanie a oceňované mikrofónové predzosilňovače Onyx s mimoriadne nízkym šumom zabezpečujú požiadavky profesionálov na kvalitu zvuku.Obsahuje funkcie vrátane výkonných efektov DSP, Perkins EQ v britskom štýle, plnofarebný displej a integrované nahrávanie a prehrávanie z SD karty. Počet výstupov : 6 Fantómové napájanie : Áno Vstup na SD kartu : Áno Softvér : Waweform OEM USB : Áno Počet vstupov : 39 EQ mikrofónnych kanálov : 3-pásmový Vstupy : LINE IN Vstupy : Balanced XLR/TRS kombi Balenie obsahuje : Adaptér Balenie obsahuje : Manuál Analógové vstupy : 39 Typ : Stereo Hmotnosť : 12,7 kg Rozhranie : USB Prevádzka na batérie : Nie Napájanie : 240V Typ : Mixpult Adaptér súčasťou balenia : Áno Inzerty : 4 FW : Nie Stereo vstupy : 5 Analógové výstupy : 6 AUX IN : Áno LAN : Nie Počet kanálov : 24 Bluetooth : Áno Možnosť montáže do racku : Nie Vstavané efekty : Áno WiFi : Nie Výkon (Watt) : 55.0 Krajina pôvodu : Čína Slot pre pamäťovú kartu : Áno Vstup na mikrofón : Áno Softvér : Pro Tools Vstupy : Jack 6,3mm MP3 / Line In : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Mackie ONYX24 , Mackie mr524 (hn175000)

Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka 1 ks

Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka  1 ks
Detail

3-kolíková zásuvka XLR na 3-kolíkovú zásuvku XLR. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka 1 ks , Mackie thrash215 (hn233914)

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná
Detail

Čo sa nezmestí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov príslušným pripojením. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná , Mackie thump115s (3472305)

Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná
Detail

Čo sa nezmestí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov príslušným pripojením. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná , Mackie thump118s (3472306)

Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka 1 ks

Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka  1 ks
Detail

Adaptéry Neutrik sú všestranné, už zapojené a pripravené na okamžité použitie na spoľahlivé pripojenie rôznych konektorových systémov. · Profesionálny vzhľad a kompaktný dizajn vychádza zo série XX · Robustný kryt tlakového odliatku zaisťuje absolútnu spoľahlivosť Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka 1 ks

Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka 1 ks

Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka  1 ks
Detail

3-pólová XLR káblová zástrčka na 5-kolíkovú XLR káblovú zásuvku pre ľahké aplikácie (DMX) pre ľahké aplikácie (DMX)-vyriešte problémy s prepojením medzi starým (3-kolíkovým) a novým (5-pólovým) štandardom DMX. Vychádza z celosvetovo uznávaných štandardných konektorov XLR. Spoľahlivé a robustné telo tlakovo liateho telesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka 1 ks

Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna

Monacor XLR-703JSM Konektor XLR

Monacor XLR-703JSM Konektor XLR
Detail

Odpružená základňa s XLR pripojením. Vďaka gumenej konštrukcií redukuje šum, otrasy a vibrácie. Pripojenie: 1,2 m kábel s 3-pólovým XLR jack konektorom, Hmotnosť: 183 g, Farba: čierna Krajina pôvodu : Filipíny (muziker.com)

Podobné produkty ako Monacor XLR-703JSM Konektor XLR

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 5 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3, rovné zakončenie Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 5 metrov a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 5m (XLR5)

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná
Detail

To, čo sa nehodí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov pomocou vhodného pripojenia. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná

Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M)
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M)
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna
Detail

Kábel reproduktora pre použitie na pódiu, štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna
Detail

Kábel reproduktora pre použitie na pódiu, štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna

AQ XLR-XLR 1 m (XLR1)

AQ XLR-XLR 1 m (XLR1)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 1 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3, rovné zakončenie Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 1 meter a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 1 m (XLR1)

AQ XLR-XLR 2 m (XLR2)

AQ XLR-XLR 2 m (XLR2)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 2 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3 Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 2 metre a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 2 m (XLR2)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,5 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre dychové nástroje Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, nemal by vám chýbať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98H-XLR je kondenzátorový (elektretový). Obľúbený je pri nahrávaní v štúdiách, pretože vyniká vysokou presnosťou a citlivosťou počas zaznamenávania zvuku. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. V balení sa nachádza obal. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 60 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98H-XLR Mikrofón SHURE je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre bicie Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98D-XLR je kondenzátorový (elektretový). Hodí sa na štúdiové nahrávanie, pretože disponuje veľkou citlivosťou pre najmenší zvuk. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. V balení nájdete obal. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 60 do 20000 Hz. Pripája sa cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98D-XLR Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Je to... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)

Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 70 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal v balení, vhodný pre Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure PGA57-XLR je dynamický. Nešliapnete s ním vedľa, pretože tento univerzálny druh sa hodí na takmer akékoľvek zaznamenanie zvuku aj spevu. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo potlačí nežiaduce zvuky z okolia. V balení nájdete obal. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 70 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA57-XLR Mikrofón SHURE je dynamický Mikrofón môžete držať v ruke alebo umiestniť do objímky So... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR)
MACKIE EleMent Wave XLR (HN232529), Mackie EleMent Carbon (HN219329), Elgato Wave XLR (10MAG9901), Mackie EleMent EM-91CU (HN219328), AQ XLR-XLR 5m (XLR5), AQ XLR-XLR 1 m (XLR1), AQ XLR-XLR 2 m (XLR2), Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR), Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR), Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR), Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E), ARGO WAVE (191070186 WAVE), TGI TGM320 mikrofónny kábel XLR - XLR 6 m (BMTGM320X), MACKIE CHROMIUM (HN219330), MACKIE ProFX6v3 (HN207445), MACKIE Mix8 (HN152859), MACKIE Mix12FX (HN152860), MACKIE ProFX10v3 (HN207446), MACKIE Mix5 (HN152858), MACKIE ProFX12v3 (HN207447), MACKIE ProFX16v3 (HN207448), Mackie CR3-XBT, MACKIE MR824 (HN200842), Mackie CR4-XBT, Mackie CR5-XBT, MACKIE MR624 (HN175001), MACKIE MR524 (HN175000), MACKIE Thrash215 (HN233914), MACKIE Thump115S (3472305), MACKIE Thump118S (3472306)