Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr)

Produkt Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr) upraviť a produkt hľadať znova.

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre bicie Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98D-XLR je kondenzátorový (elektretový). Hodí sa na štúdiové nahrávanie, pretože disponuje veľkou citlivosťou pre najmenší zvuk. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. V balení nájdete obal. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 60 do 20000 Hz. Pripája sa cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98D-XLR Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Je to... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR) , Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr)

Shure PGA98D-XLR

Shure PGA98D-XLR
Detail

Profesionálny, kardioidný kondenzátorový mikrofón. Je ideálny pre snímanie zvuku bubnov a perkusií. Má vysoko odolnú konštrukciu, ktorá prináša excelentný zvuk, frekvenčnú odozvu 60 - 20 000 Hz, impedanciu 850 Ohm, citlivosť -52 dBV/Pa, upravenú vložku pre čisté snímanie bubnov a perkusií, flexibilný krk pre ľahké umiestnenie na nástroj a lisovaný úchyt z jedného kusu, pre rýchlu manipuláciu. Kardioidná smerová charakteristika vyzdvihuje audio zo zdroja a eliminuje nežiadúce zvuky. Obsahuje zabudovaný predzosilovač, ktorý poskytuje priame XLR pripojenie (vyžaduje 11-52 VDC fantómové napájanie). Mikrofón je vyhotovený v čiernom metalickom prevedení s čiernou mriežkou. Prípája sa pomocou XLR-XLR kábla s dĺžkou 4,6 m. Je dodávaný spolu s praktickým obalom. Hmotnosť: 210 g. Frekvenčný rozsah : 60 Hz - 20 kHz Vstup na mikrofón : Nie Slúchadlový výstup : Nie Puzdro/kufor v cene : Áno Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana Citlivosť : -52 dBV/Pa Balenie obsahuje : Microphone Clip Rozhranie : XLR Balenie obsahuje : Mikrofón Maximálny akustický tlak (SPL) : 130 dB Prevádzka na batérie : Nie Typ kapsule : Elektretový Mikrofón USB : Nie Smerová charakteristika : Cardioid Prepínač : Nie Typ : Kondenzátorový Impedancia : 850 Ohm Hmotnosť : 210 g Použitie : Nahrávanie Použitie : Nástroje (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure PGA98D-XLR , Shure pga98h-xlr (s pga98h-xlr)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,5 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre dychové nástroje Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, nemal by vám chýbať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98H-XLR je kondenzátorový (elektretový). Obľúbený je pri nahrávaní v štúdiách, pretože vyniká vysokou presnosťou a citlivosťou počas zaznamenávania zvuku. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. V balení sa nachádza obal. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 60 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98H-XLR Mikrofón SHURE je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR) , Shure pga57-xlr (s pga57-xlr)

Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 70 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal v balení, vhodný pre Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure PGA57-XLR je dynamický. Nešliapnete s ním vedľa, pretože tento univerzálny druh sa hodí na takmer akékoľvek zaznamenanie zvuku aj spevu. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo potlačí nežiaduce zvuky z okolia. V balení nájdete obal. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 70 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA57-XLR Mikrofón SHURE je dynamický Mikrofón môžete držať v ruke alebo umiestniť do objímky So... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR) , Shure pga48-xlr-e (s pga48-xlr-e)

Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E)

Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 70 do 15000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre hovorené slovo, spev Kvalitný zvuk pri rôznych vystúpeniach zaistí mikrofón PGA48-XLR-E. Dynamický mikrofón disponuje kardioidnou smerovou charakteristikou, teda presne zameria zdroj zvuku a utlmí ruch z boku aj z pozadia. Je tak ideálny pre živé vystúpenia, na konferencie aj pre karaoke. Shure mikrofón zaručuje zrozumiteľnosť reči a ochrana proti nárazom zabráni vibráciám. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure PGA48-XLR-EShure mikrofón ponúkne kvalitný zvukMožno využiť na konferencie aj pre karaokeKardioidná charakteristika sníma iba zdrojTichú manipuláciu zaistí bezhlučný vypínačPerfektný zvuk v spektre 70 Hz až 15 kHzZdvih stredových frekvencií sa postará o zrozumiteľnosťOchrana proti nárazom a poškodeniuSúčasťou balenia je držiak na mikrofón a puzdro Kvalitný zvuk kdekoľvek a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E) , Aq xlr-xlr 5m (xlr5)

Shure PGA98H-XLR

Shure PGA98H-XLR
Detail

Profesionálny, kardioidný kondenzátorový mikrofón so svorkovým úchytom. Je ideálny pre snímanie zvuku dychových nástrojov. Má odolnú konštrukciu, ktorá prináša excelentný zvuk, frekvenčnú odozvu 60 - 20 000 Hz, impedanciu 850 Ohm, citlivosť -52 dBV/Pa, upravenú vložku pre čisté snímanie dychových nástrojov, flexibilný krk pre ľahké umiestnenie na nástroj a upevňovaciu svorku, pre rýchlu manipuláciu. Kardioidná smerová charakteristika vyzdvihuje audio zo zdroja a eliminuje nežiadúce zvuky. Obsahuje zabudovaný predzosilovač, ktorý poskytuje priame XLR pripojenie (vyžaduje 11-52 VDC fantómové napájanie). Mikrofón je vyhotovený v čiernom metalickom prevedení s čiernou mriežkou. Prípája sa pomocou XLR-XLR kábla s dĺžkou 4,6 m. Je dodávaný spolu s praktickým obalom. Hmotnosť: 210 g. Balenie obsahuje : Protiveterná ochrana USB : Nie Balenie obsahuje : Microphone Clip Maximálny akustický tlak (SPL) : 130 dB Typ : Kondenzátorový Vstup na mikrofón : Nie Prevádzka na batérie : Nie Impedancia : 850 Ohm Hmotnosť : 210 g Rozhranie : XLR Prepínač : Nie Citlivosť : -52 dBV/Pa Použitie : Nahrávanie Typ kapsule : Elektretový Mikrofón Frekvenčný rozsah : 60 Hz - 20 kHz Použitie : Nástroje Slúchadlový výstup : Nie Balenie obsahuje : Mikrofón Smerová charakteristika : Cardioid Puzdro/kufor v cene : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure PGA98H-XLR , Aq xlr-xlr 1 m (xlr1)

SHURE PGA48-XLR-E

Detail

• Frekvenčná odozva: 70 - 15 000 Hz• Impedancia: 600 Ohm• Citlivosť: -53,5 dBV/PA• On/Off prepínač• Dodávaný s objímkou a obalom• Hmotnosť: 300 g (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE PGA48-XLR-E , Aq xlr-xlr 2 m (xlr2)

Shure PGA48-XLR-E Vokálny dynamický mikrofón

Shure PGA48-XLR-E Vokálny dynamický mikrofón
Detail

Profesionálny, dynamický vokálny mikrofón. Jeho odolná konštrukcia poskytuje excelentný zvuk. Je ideálny na snímanie hovoreného slova a karaoke. Má upravenú membránu pre jasný zvuk v štandardnej frekvencii ľudskej reči, frekvenčnú odozvu 70 - 15 000 Hz, impedanciu 600 Ohm, citlivosť -53.5 dBV/Pa a on/off prepínač pre diskrétne ovládanie. Jeho kardioidná polárna charakteristika vyzdvihuje audio zdroj a potláča nežiadúce zvuky. Pripája sa pomocou XLR-XLR kábla s dĺžkou 4,6 m. Je vyhotovený v čiernom metalickom prevedení so striebornou mriežkou. Je dodávaný spolu s adaptérom na mikrofónny stojan a praktickým obalom. Hmotnosť: 300 g. Výstupy : XLR Impedancia : 600 Ohm Puzdro/kufor v cene : Áno Použitie : Vokály Rozhranie : XLR Balenie obsahuje : Prenosné puzdro USB : Nie Balenie obsahuje : Držiak Smerová charakteristika : Cardioid Frekvenčný rozsah : 70 Hz - 15 kHz Balenie obsahuje : Mikrofón Typ : Dynamický Typ kapsule : Dynamický Prepínač : Áno Hmotnosť : 310 g Prevádzka na batérie : Nie Balenie obsahuje : XLR-XLR Cable Slúchadlový výstup : Nie MP3 / Line In : Nie Vstup na mikrofón : Nie Citlivosť : -53,5 dBV/Pa (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure PGA48-XLR-E Vokálny dynamický mikrofón , Tgi tgm320 mikrofónny kábel xlr - xlr 6 m (bmtgm320x)

Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka 1 ks

Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka  1 ks
Detail

3-kolíková zásuvka XLR na 3-kolíkovú zásuvku XLR. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3FF XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zásuvka 1 ks , Elgato wave xlr (10mag9901)

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná
Detail

Čo sa nezmestí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov príslušným pripojením. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] strieborná , Peavey pvi 2w xlr

Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná
Detail

Čo sa nezmestí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov príslušným pripojením. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zásuvka - 1x XLR zásuvka] strieborná , Peavey pvi 2 xlr

Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka 1 ks

Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka  1 ks
Detail

Adaptéry Neutrik sú všestranné, už zapojené a pripravené na okamžité použitie na spoľahlivé pripojenie rôznych konektorových systémov. · Profesionálny vzhľad a kompaktný dizajn vychádza zo série XX · Robustný kryt tlakového odliatku zaisťuje absolútnu spoľahlivosť Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3FM XLR adaptér XLR zásuvka - XLR zástrčka 1 ks , Peavey pvi 2g xlr

Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka 1 ks

Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka  1 ks
Detail

3-pólová XLR káblová zástrčka na 5-kolíkovú XLR káblovú zásuvku pre ľahké aplikácie (DMX) pre ľahké aplikácie (DMX)-vyriešte problémy s prepojením medzi starým (3-kolíkovým) a novým (5-pólovým) štandardom DMX. Vychádza z celosvetovo uznávaných štandardných konektorov XLR. Spoľahlivé a robustné telo tlakovo liateho telesa. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Neutrik NA3M5F XLR adaptér XLR zástrčka - XLR zásuvka 1 ks , Mozos mcable-xlr (hn227424)

Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 5m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 5 m čierna , Rode xlr-id (mrod701)

Monacor XLR-703JSM Konektor XLR

Monacor XLR-703JSM Konektor XLR
Detail

Odpružená základňa s XLR pripojením. Vďaka gumenej konštrukcií redukuje šum, otrasy a vibrácie. Pripojenie: 1,2 m kábel s 3-pólovým XLR jack konektorom, Hmotnosť: 183 g, Farba: čierna Krajina pôvodu : Filipíny (muziker.com)

Podobné produkty ako Monacor XLR-703JSM Konektor XLR , Mackie element wave xlr (hn232529)

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)

AQ XLR-XLR 5m (XLR5)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 5 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3, rovné zakončenie Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 5 metrov a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 5m (XLR5) , Mozos mcable-xlr-fj (hn227425)

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná

Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná
Detail

To, čo sa nehodí, je vyrobené tak, aby sa zmestilo. Adaptér na prispôsobenie káblov pomocou vhodného pripojenia. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR adaptér [1x XLR zástrčka - 1x mini XLR zástrčka] strieborná , Adam hall sled 1 b xlr 3

Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M)
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 5 m REAN XLR-F / XLR-M 5 m čierna XLR (F) / XLR (M) , Adam hall led 2 ultra xlr 3

Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M)

Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M)
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 10 m REAN XLR-F / XLR-M 10 m čierna XLR (F) / XLR (M) , Adam hall sled 1 ultra xlr 3

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 20 m XLR Female / XLR male 20 m čierna , Adam hall sled 1 ultra xlr 4

Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 2,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 2.5 m čierna , Adam hall led 2 ultra xlr 4

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial REAN XLR Female / XLR male 10 m XLR Female / XLR male 10 m čierna , Adam hall sled 1 b xlr 4

Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 7,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 7.5 m čierna , Adam hall sled 1 ultra xlr 3 ac

Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna

Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna
Detail

Séria Cordial CCM presvedčí optimálnym pomerom cena-výkon a je vhodná na živé použitie, ako aj v štúdiu. Zátky REAN sú čisto a spoľahlivo uzavreté a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Mikrofónny kábel Cordial 1,5 m REAN XLR Female / XLR male XLR Female / XLR male 1.5 m čierna , Adam hall sled 1 ultra xlr 3 c

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna
Detail

Kábel reproduktora pre použitie na pódiu, štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 10.00 m čierna , Adam hall sled 1 ultra xlr 4 c

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna

Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna
Detail

Kábel reproduktora pre použitie na pódiu, štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR kábel [1x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 15.00 m čierna , Adam hall sled 1 ultra xlr 3 a

AQ XLR-XLR 1 m (XLR1)

AQ XLR-XLR 1 m (XLR1)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 1 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3, rovné zakončenie Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 1 meter a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 1 m (XLR1) , Adam hall sled 1 ultra xlr 4 a

AQ XLR-XLR 2 m (XLR2)

AQ XLR-XLR 2 m (XLR2)
Detail

Audio kábel – predlžovací, dĺžka 2 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3 Prepojovací kábel značky AQ typu XLR-XLR je určený predovšetkým pre profesionálne použitie a zaistí vždy tie najlepšie výsledky. Ponúkne dĺžku 2 metre a značnú mechanickú odolnosť. Tento kábel vás skrátka nikdy nesklame. (alza.sk)

Podobné produkty ako AQ XLR-XLR 2 m (XLR2) , Vention xlr audio extension cable 1,5 m black (bbfbg)

Paccs XLR káblový adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna

Paccs XLR káblový adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna
Detail

Kábel reproduktora pre použitie na pódiu, štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR káblový adaptér [1x XLR zástrčka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna , Vention xlr audio extension cable 3 m black (bbfbi)

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m čierna
Detail

Na patch panely, rackovú kabeláž, gitarové efekty, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m čierna , Vention xlr audio extension cable 15 m black (bbfbn)

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m červená
Detail

Na patch panely, rackovú kabeláž, gitarové efekty, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m modrá
Detail

Na patch panely, rackovú kabeláž, gitarové efekty, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 1.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m čierna
Detail

Paccs káble z európskej výroby presvedčia svojou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m čierna

Paccs XLR Y kábel [2x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 0.60 m čierna

Paccs XLR Y kábel [2x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 0.60 m čierna
Detail

Adaptérový kábel hudobníka pre rôzne oblasti použitia v štúdiu, na pódiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR Y kábel [2x XLR zástrčka - 1x XLR zásuvka] 0.60 m čierna

Paccs XLR Y kábel [2x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 0.60 m čierna

Paccs XLR Y kábel [2x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 0.60 m čierna
Detail

Adaptérový kábel hudobníka pre rôzne oblasti použitia v štúdiu, na pódiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR Y kábel [2x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 0.60 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m zelená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m zelená
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m zelená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna
Detail

S kovovými zátkami. Kábly Paccs vyrobené v Európe zaručujú veľmi dobré spracovanie a odolnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m červená
Detail

Paccs káble z európskej výroby presvedčia svojou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m modrá
Detail

Káble Paccs z európskej produkcie zaujmú svojou dobrou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 4.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 15.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 15.00 m čierna
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 15.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 20.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 20.00 m čierna
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 20.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 25.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 25.00 m čierna
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónový kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 25.00 m čierna

Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m biela

Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m biela
Detail

Séria Cordial CCM zaujme optimálnym pomerom ceny a výkonu a je vhodná na živé použitie aj do štúdia hudobných staníc. Zátky REAN sa čisto a spoľahlivo zatvárajú a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m biela

Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m biela

Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m biela
Detail

Séria Cordial CCM zaujme optimálnym pomerom ceny a výkonu a je vhodná na živé použitie aj do štúdia hudobných staníc. Zátky REAN sa čisto a spoľahlivo zatvárajú a majú dlhú životnosť. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Cordial XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m biela

Kash XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 2.00 m strieborná

Kash XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 2.00 m strieborná
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Kash XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 2.00 m strieborná

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m žltá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m žltá
Detail

Veľmi kvalitný mikrofónny kábel pre použitie na pódiu, v štúdiu atď. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m žltá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna
Detail

Paccs káble z európskej výroby presvedčia svojou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m čierna

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m červená
Detail

Káble Paccs z európskej produkcie zaujmú svojou dobrou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m červená

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m modrá
Detail

Káble Paccs z európskej produkcie zaujmú svojou dobrou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 5.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m modrá

Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m modrá
Detail

Káble Paccs z európskej produkcie zaujmú svojou dobrou kvalitou za veľmi atraktívnu cenu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Paccs XLR prepojovací kábel [1x XLR zásuvka - 1x XLR zástrčka] 10.00 m modrá
Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR), Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR), Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR), Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E), AQ XLR-XLR 5m (XLR5), AQ XLR-XLR 1 m (XLR1), AQ XLR-XLR 2 m (XLR2), TGI TGM320 mikrofónny kábel XLR - XLR 6 m (BMTGM320X), Elgato Wave XLR (10MAG9901), Peavey PVi 2W XLR, Peavey PVi 2 XLR, Peavey PVi 2G XLR, MOZOS MCABLE-XLR (HN227424), RODE XLR-ID (MROD701), MACKIE EleMent Wave XLR (HN232529), MOZOS MCABLE-XLR-FJ (HN227425), Adam Hall SLED 1 B XLR 3, Adam Hall LED 2 ULTRA XLR 3, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 3, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 4, Adam Hall LED 2 ULTRA XLR 4, Adam Hall SLED 1 B XLR 4, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 3 AC, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 3 C, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 4 C, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 3 A, Adam Hall SLED 1 ULTRA XLR 4 A, Vention XLR Audio Extension Cable 1,5 m Black (BBFBG), Vention XLR Audio Extension Cable 3 m Black (BBFBI), Vention XLR Audio Extension Cable 15 m Black (BBFBN)