Shure pgadrumkit4 (s pgadrumkit4)

Produkt Shure pgadrumkit4 (s pgadrumkit4) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shure pgadrumkit4 (s pgadrumkit4) upraviť a produkt hľadať znova.

Shure PGADRUMKIT4 (S PGADRUMKIT4)

Shure PGADRUMKIT4 (S PGADRUMKIT4)
Detail

Mikrofóny na bicie – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, kufrík v balení, vhodný pre bicie Pokiaľ natáčate videá či akokoľvek inak zaznamenávate zvuk, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Mikrofón Shure PGADRUMKIT4 je dynamický. S univerzálnym typom neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Dôležitým parametrom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je perfektným parťákom v prípade, že streamujete, blogujete či moderujete. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. V balení sa nachádza kufrík. Frekvenčný rozsah mikrofoóu pokryje pásmo od 50 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu Shure PGADRUMKIT4 Mikrofón SHURE je dynamický Ide o mikrofón do ruky So schopnosťou zachytiť zvuk pred mikrofónom... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGADRUMKIT4 (S PGADRUMKIT4) , Shure pgadrumkit4 (s pgadrumkit4)

Shure PGADRUMKIT4 Sada mikrofónov pre bicie

Shure PGADRUMKIT4 Sada mikrofónov pre bicie
Detail

Sada mikrofónov profesionálnej kvality, pre snímanie bubnov. Je ideálna pre snímanie basového bubna, rytmického bubna a tomu pri živom hraní a nahrávaní. Sada obsahuje mikrofóny: 1 x PGA52, 2 x PGA56 a 1 x PGA57. Súčasťou sady je protiotrasový úchyt na mikrofón A25D, dva protiotrasové úchyty na obruč bubna AP56DM , 4 XLR káble s dĺžkou 4,6 m, a praktický obal. (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure PGADRUMKIT4 Sada mikrofónov pre bicie , Shure sm7b (s sm7b)

Shure MV7-S

Shure MV7-S
Detail

MV7, inšpirovaný legendárnym SM7B, je dynamický mikrofón s výstupmi USB aj XLR pre použitie s počítačmi aj profesionálnymi rozhraniami. Pripojte sa pomocou USB a preskúmajte ďalšie funkcie nastavenia a režim automatickej úrovne v našej aplikácii ShurePlus ™ MOTIV, aby ste ovládali svoj hlasový tón a vzdialenosť od mikrofónu. V režime automatickej úrovne môžete nechať mikrofón pracovať za vás. Použitie : Studio Použitie : Nahrávanie Použitie : Broadcast Hmotnosť : 0,55 kg Citlivosť : USB: -47 dBFS/Pa at 1 KHz Použitie : Hovorený prejav Vzorkovacia frekvencia : 44.1 kHz / 16 bit Prepínač : Áno Vzorkovacia frekvencia : 48 kHz / 24 bit Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Smerová charakteristika : Cardioid Kompatibilné s : Windows Citlivosť : XLR: -55 dBV/Pa (1,78 mV) 1kHz Použitie : Podcasting Ponúkaná konfigurácia : Štandardná ponuka Prevádzka na batérie : Nie Rozhranie : USB-C Softvér : ShurePlus™ MOTIV Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 16 kHz Maximálny akustický tlak (SPL) : 132 dB Kompatibilné s : macOS Kompatibilné s : iOS Šírka (cm) : 15.36 Napájanie : USB Použitie : Interview Použitie : Vokály Typ : Studio Microphone Hĺbka (cm) : 9.02 Impedancia : 314 Ohm Puzdro/kufor v cene : Nie Kompatibilné s : Android USB : Áno Slúchadlový výstup : Áno Typ kapsule : Dynamický Telo : Celokovové Farba podľa výrobcu : Strieborná Použitie : Radio Výška (cm) : 16.4 Balenie obsahuje : Kábel USB-C (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure MV7-S , Shure vp82 (s vp82)

SHURE BETA 98D/S

Detail

Len máloktorý mikrofón môže ponúknuť takú kvalitu a variabilitu pri snímaní bicích a perkusií ako Shure Beta 98D/S. Je to miniatúrny kondenzátorový mikrofón určený pre profesionálne aplikácie pri živom ozvučovaní a pre nahrávacie štúdiá. jeho kardioidná smerová charakteristika umožňuje veľké zosilnenie bez rizika vzniku spätnej väzby a zároveň eliminuje nežiadúce zdroje signálu či ruchu v pozadí. . V prípade požiadavok na zmenu smerovej charakteristiky je vložka ľahko vymeniteľná za alternatívnu s kardioidnou smerovou charakteristikou. Súčasťou dodávky je transportný obal, 7,6 m dlhý špeciálny dvojito-tienený kábel, predzosilňovač a adaptér pre montáž na ráf bubna s husím krkom A98D. Použitie * Malý bubon * Tomy * Conga * Perkusie * ďalšie nástroje Technické údaje * Konštrukcia. kondenzátorová * Smerová charakteristika: superkardioidná * Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz * Celkový odpor: 160Ohm * Max SPL: 160dB * Dynamický rozsah: 125dB * Vlastný šum: 35dB (pri zaťažovanej úrovni A) * SNR: 59 dB (@ 94 dB SPL) * Citlivosť (na 1 kHz): -64 dBV/Pa * Napájenie: Phantómové napájanie 48V (+/- 4V) * Telo: kovové * Integrovaný kábel 4,6m, dvojité tienenie * Oddelený predzosilňovač * Hmotnosť: 0,12kg (mikrofón), 0,96kg (predzosilňovač) * Rozmery: 117x35,6mm (mikrofón), 20x99 mm (predzosilňovač) * Príslušenstvo: obal, kábel 7,6m , predzosilňovač, adaptér pre montáž na ráf bubna s husím krkom A98D (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE BETA 98D/S , Shure vp83f (s vp83f)

SHURE BETA 181/S

Detail

Shure Beta 181 je kompaktní malomembránový kondenzátorový mikrofon určený pro ozvučování a nahrávání nástrojů. Je vhodný pro záznam akustických i elektrických nástrojů, zejména pak klavíru, varhan, akustické baskytary, akustické i elektrické kytary a bicích nástrojů. Díky velmi malým rozměrům je velmi diskrétní a nepřekáží. Model Beta 181 je svými vlastnostmi více než skvěle vybaven pro pódiové využití. Kromě mechanické odolnosti, na kterou jsou uživatelé výrobků Shure zvyklí, disponuje velmi vysokým maximálním SPL, vysokou výstupní úrovní signálu a velice přesné reprodukcí zvuku, a to včetně nízkofrevenčních pásem. Kapsle jsou navíc výměnné, standardní kardiodní lze vyměnit za superkardiodní, všesměrovou nebo osmičkovou. Díky tomu je možné použít tento model nejen na záznam smyčců nebo jako room mikrofon, ale skvěle se hodí i pro stereo záznam za použití různých technik. Použití: • Klavír • Akustické nástroje • Smyčce • Elektrické nástroje • Bicí nástroje • Stereo záznam Technické údaje: • Konstrukce: kondenzátorová (elektret) • Směrová charakteristika: superkardiodní • Výměnné kapsle (kardiodní, superkardiodní, všesměrová a osmičková) • Impedance: 110 Ohm • Vlastní šum: 20,5 dB (A) • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz • Max SPL: 149dB • Dynamický rozsah: 131 dB • Odstup signálu od šumu: 73,5 dB • Citlivost: -46,5 dBV/Pa • CMRR: >55 dB • Tělo: kovové • Napájení: 11-52V phantomové • Konektor: XLR • Hmotnost: 145 g • Příslušenství: obal, držák, ochrana proti větru (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE BETA 181/S , Shure sm58se (s sm58se)

Shure MV7-S SET

Shure MV7-S SET
Detail

Zvýhodnený set s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby všetky výrobky tvorili spolu dokonalú harmóniu. Kúpou setu zároveň ušetríš, pretože je lacnejší než jednotlivé produkty samostatne. Hlavný obrázok setu je ilustračný. Výška (cm) : 16.4 Kompatibilné s : iOS Použitie : Interview Vzorkovacia frekvencia : 44.1 kHz / 16 bit Použitie : Broadcast Telo : Celokovové Použitie : Studio Ponúkaná konfigurácia : Set Typ : Studio Microphone Set : Áno Impedancia : 314 Ohm Balenie obsahuje : Mikrofónový stojan - stolový Balenie obsahuje : Nabíjací kábel USB Balenie obsahuje : Kábel USB-C Použitie : Radio Šírka (cm) : 15.36 Rozhranie : USB-C Prevádzka na batérie : Nie Maximálny akustický tlak (SPL) : 132 dB Citlivosť : USB: -47 dBFS/Pa at 1 KHz Kompatibilné s : macOS Napájanie : USB Hmotnosť : 0,55 kg Citlivosť : XLR: -55 dBV/Pa (1,78 mV) 1kHz Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 16 kHz Použitie : Nahrávanie Smerová charakteristika : Cardioid Kompatibilné s : Windows Softvér : ShurePlus™ MOTIV Použitie : Podcasting Slúchadlový výstup : Áno USB : Áno Farba podľa výrobcu : Strieborná Prepínač : Áno Použitie : Vokály Vzorkovacia frekvencia : 48 kHz / 24 bit Hĺbka (cm) : 9.02 Typ kapsule : Dynamický Puzdro/kufor v cene : Nie Kompatibilné s : Android Použitie : Hovorený prejav (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure MV7-S SET , Shure sv100 (s sv100)

Shure SM7B (S SM7B)

Shure SM7B (S SM7B)
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 20000 Hz, impedancia 150 Ohm, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre spev Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Shure SM7B žne úspechy u pop starMikrofón Shure SM7B je v dnešnej dobe už neodmysliteľnou súčasťou popkultúry, pretože sa využíva nielen v štúdiách na nahrávanie vokálov, ale je neoddeliteľnou súčasťou aj mnohých podcastov. Model SM7 používal na nahrávanie albumu Thriller Michael Jackson a teraz mikrofón Shure SM7B používa napríklad aj taká hviezda, akou nesporne je Anthony Kiedis z Red Hot Chilli Peppers. Týmto sa len potvrdzujú kvality a spoľahlivosť mikrofónu Shure.Nahrávací mikrofón Shure SM7B zachytí váš hlas úplne čistoVýrazná smerovosť a vstavané filtre sa postarajú o odstránenie všetkého okolitého hluku a rušenia. Celokovové telo mikrofónu Shure SM7B je prichytené pomocou pneumatického závesu, ktorý ďalej pomáha s odstránením... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SM7B (S SM7B) , Shure wh20qtr (s wh20qtr)

Shure VP82 (S VP82)

Shure VP82 (S VP82)
Detail

Mikrofón – pre kameru, pripojenie cez XLR, kondenzátorový, úzko smerové snímanie, frekvencia od 90 do 20000 Hz, impedancia 144 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), vhodný pre hovorené slovo Ak natáčate videá, spievate či blogujete, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure VP82 je kondenzátorový (elektretový). Je veľmi citlivý a presný, preto svoje miesto nájde v nahrávacích štúdiách. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón SHURE je ideálnou pomôckou, pokiaľ blogujete, moderujete či streamujete. Zvuk priamo pred mikrofónom bude zbavený nežiaducich zvukov v okolí. Frekvencia má rozsah od 90 do 20000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure VP82 Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Vhodný pre kameru Prispôsobený na zachytenie zvuku pred mikrofónom Vlastnosti mikrofónu SHURE: nutnosť fantómového... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure VP82 (S VP82) , Shure 565sdlc (s 565sdlc)

Shure VP83F (S VP83F)

Shure VP83F (S VP83F)
Detail

Mikrofón – pre kameru, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, úzko smerové snímanie, frekvencia od 50 do 20000 Hz, impedancia 47 Ohm, low-cut filter, slúchadlový výstup, vhodný pre hovorené slovo Ak vám robí radosť natáčanie videí a streamovanie, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure VP83F je kondenzátorový (elektretový). Je veľmi citlivý a presný, preto svoje miesto nájde v nahrávacích štúdiách. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón SHURE je skvelou pomôckou, pokiaľ sa zaoberáte blogovaním, streamovaním či moderovaním. Zachytí zvuk pred mikrofónom a zvuky z okolia potlačí. Frekvencia má rozsah od 50 do 20000 Hz. Pripája sa cez 3,5 mm Jack. Zásadné prednosti mikrofónu Shure VP83F Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Je to mikrofón, ktorý sa pripája ku kamere So schopnosťou zachytiť zvuk pred mikrofónom Nízke frekvencie odfiltruje integrovaný... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure VP83F (S VP83F) , Shure sv200 (s sv200)

Shure SV100 (S SV100)

Shure SV100 (S SV100)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 12000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre spev Kvalitný zvuk zaistí mikrofón Shure SV100. Dynamický mikrofón je ideálny pre nenáročné činnosti, ako je napríklad podcasting alebo spievanie karaoke. Shure mikrofón je veľmi jednoduchý na ovládanie a disponuje tlačidlom pre vypnutie a zapnutie. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure SV100Shure mikrofón ponúkne kvalitný zvukMožno ho využiť na jednoduché činnostiIdeálny pre karaoke či podcastyPerfektný zvuk v spektre 50 Hz až 12 kHzOdolné spracovanie chráni pred poškodenímNa zapojenie možno využiť XLR konektor (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SV100 (S SV100) , Shure sm86 (s sm86)

Shure SV200 (S SV200)

Shure SV200 (S SV200)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre spev Kvalitný zvuk zaistí mikrofón Shure SV200. Dynamický mikrofón je ideálny pre podcasting, bežný spev aj pre karaoke. Shure mikrofón je veľmi jednoduchý na ovládanie a disponuje tlačidlom pre vypnutie a zapnutie. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure SV200Shure mikrofón ponúkne kvalitný zvukMožno ho využiť na jednoduché činnostiIdeálny pre karaoke či podcastyPerfektný zvuk v spektre 50 Hz až 15 kHzOdolné spracovanie chráni pred poškodenímNa zapojenie možno využiť XLR konektor (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SV200 (S SV200) , Shure wh20tqg (s wh20tqg)

Shure WH20TQG (S WH20TQG)

Shure WH20TQG (S WH20TQG)
Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez Mini XLR, dĺžka kábla 1,2 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo, spev Ak natáčate videá, spievate či blogujete, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure WH20TQG je dynamický. Tento univerzálny typ využijete pri zaznamenávaní takmer akéhokoľvek zvuku, a to aj spevu. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón SHURE je skvelou pomôckou, pokiaľ sa zaoberáte blogovaním, streamovaním či moderovaním. Zvuk priamo pred mikrofónom bude zbavený nežiaducich zvukov v okolí. V balení nájdete ochrana proti vetru ("vinšus"). Dokáže tlmiť nárazy vetra, takže je ideálny na vonkajšie použitie. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 50 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez mini XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure WH20TQG (S WH20TQG) , Shure wh20xlr (s wh20xlr)

Shure WH20XLR (S WH20XLR)

Shure WH20XLR (S WH20XLR)
Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 1,2 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo, spev Pokiaľ streamujete, spievate či blogujete, rozhodne sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure WH20XLR je dynamický. Pri výbere tohto univerzálneho typu neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer všetkých zvukov vrátane spevu. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je perfektným parťákom v prípade, že streamujete, blogujete či moderujete. Zvuk priamo pred mikrofónom bude zbavený nežiaducich zvukov v okolí. V balení nájdete ochrana proti vetru ("vinšus"). Môžete ho bez obáv využiť aj vonku, keď použijete ochranu proti vetru. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 50 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Kľúčové... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure WH20XLR (S WH20XLR) , Shure rk143g (s rk143g)

Shure 565SDLC (S 565SDLC)

Shure 565SDLC (S 565SDLC)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre hovorené slovo, spev Pokiaľ pracujete so záznamom zvuku počas spevu či natáčania videí, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure 565SDLC je dynamický. Tento univerzálny typ si vás získa, pretože s ním môžete zaznamenávať v podstate akýkoľvek zvuk, a to aj spev. Dôležitým hľadiskom pre správny výber je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je skvelou pomôckou, pokiaľ sa zaoberáte blogovaním, streamovaním či moderovaním. Zameriava sa na zachytenie zvuku pred mikrofónom a potláča zvuky z okolia. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 50 do 15000 Hz. Pripája sa cez XLR. Zásadné vlastnosti mikrofónu Shure 565SDLC Mikrofón SHURE je dynamický Mikrofón môžete držať v ruke alebo umiestniť do objímky Navrhnutý na zachytenie zvuku... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure 565SDLC (S 565SDLC) , Shure a25d (s a25d)

Shure WH20QTR (S WH20QTR)

Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez 6,3 mm Jack, dĺžka kábla 1,2 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Mikrofón Shure WH20QTR je dynamický. S výberom tohto typu mikrofónu budete spokojní, pretože je univerzálny a hodí sa na zaznamenanie akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je perfektným parťákom v prípade, že streamujete, blogujete či moderujete. Zaznamenáva zvuk pred mikrofónom, a naopak, potláča zvuky v jeho okolí. V balení nájdete ochrana proti vetru ("vinšus"). So schopnosťou tlmiť nárazy vetra je ideálnym pomocníkom na vonkajšie použitie. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 50 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure WH20QTR (S WH20QTR) , Shure mv5c-usb (s mv5c-usb)

Shure RK143G (S RK143G)

Shure RK143G (S RK143G)
Detail

Príslušenstvo pre mikrofóny – náhradná mriežka pre mikrofón Shure SM58 Náhradní mřížka Shure RK143G je určená na mikrofony. Kompatibilní je s mikrofony typu Shure SM58. Vyrobená je z velmi kvalitního materiálu a jednoduše se nasazuje. Náhradní mřížka Shure RK143G představuje nepostradatelný doplněk pro mikrofony. Klíčové vlastnosti náhradní mřížky Shure RK143GNáhradní mřížka určená na mikrofonyKompatibilní je s mikrofony typu Shure SM58Vyrobená z velmi kvalitního materiáluNáhradní mřížka Shure RK143G se jednoduše nasazujeBarevné provedení: stříbrné (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure RK143G (S RK143G) , Shure beta 91a (s beta 91a)

Shure A25D (S A25D)

Shure A25D (S A25D)
Detail

Príslušenstvo pre mikrofóny – objímka, pre mikrofóny s priemerom 25 – 30mm Objímka Shure A25D umožní spolehlivé upevnění mikrofonu na stojan. Kompatibilní je s mikrofony Shure SM58, SM57, Beta 58A, 57A, 87A, 87C a dalšími s průměrem 25-30 mm. Vyrobená je z velmi kvalitního plastu a opatřená nastavitelným otočným čepem, který můžete jednoduše utáhnout či uvolnit. Objímka Shure A25D zaručí upevnění mikrofonu na stojan. Klíčové vlastnosti objímky Shure A25DObjímka určená pro upevnění mikrofonu na stojanKompatibilní je s mikrofony Shure SM58, SM57, Beta 58A, 57A, 87A, 87C a dalšími s průměrem 25-30 mmVyrobená je z velmi kvalitního plastuNastavitelný otočný čep lze jednoduše utáhnout či uvolnitBarevné provedení: černé (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure A25D (S A25D) , Shure 520dx green bullet (s 520dx)

Shure S MV7-K-BNDL

Shure S MV7-K-BNDL
Detail

The Shure S MV7-K-BNDL is a bundle package that includes the Shure MV7 dynamic microphone along with various accessories to enhance your recording experience. The bundle includes a desktop tripod stand, a XLR cable, a USB cable, and a windscreen to reduce unwanted noise and breath sounds.The Shure MV7 microphone features a unidirectional polar pattern, which helps to minimize background noise and focus on the sound source directly in front of the microphone. The MV7 has a built-in headphone output with volume control, allowing users to monitor their audio in real-time without any latency issues.The microphone has a frequency response range of 50Hz to 16kHz, which is suitable for capturing a wide range of vocal tones and instruments. It also has a switchable "auto level mode" that helps to adjust the gain levels automatically, making it easier to use for beginners. Additionally, the MV7 can connect to both USB and XLR inputs, giving users the flexibility to use it with a variety of recording devices.Overall, the Shure S MV7-K-BNDL bundle is a convenient and comprehensive package that provides all the necessary accessories to get started with high-quality recording. Vzorkovacia frekvencia : 44.1 kHz, 48 kHz Hmotnosť : 0,55 kg Použitie : Studio Použitie : Podcasting Impedancia : 314 Ohm Typ : Studio Microphone Citlivosť (dB) : -55.0 Typ kapsule : Dynamický Výstupy : USB-B Použitie : Interview Kompatibilita : Windows Maximálny akustický tlak (SPL) : 132 dB Balenie obsahuje : Tripod Stand Kompatibilita : iOS Výstupy : XLR Male Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 16 kHz Použitie : Livestream Použitie : Vokály Smerová charakteristika : Smerová Výstupy : Konektor pre slúchadlá 3,5mm Kompatibilita : Mac OS Použitie : Nahrávanie Farba podľa výrobcu : Čierna USB : Áno Slúchadlový výstup : Áno Kompatibilita : Android Rozhranie : USB-C Použitie : Hovorený prejav Softvér : ShurePlus™ MOTIV Prepínač : Áno Použitie : Broadcast Ponúkaná konfigurácia : Bundle Balenie obsahuje : USB kábel (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure S MV7-K-BNDL , Shure sm57-lce (s sm57-lce)

Shure MX412/S Gooseneck mikrofón

Shure MX412/S Gooseneck mikrofón
Detail

Mikrofón s husím krkom ponúka vymeniteľné kapsuly a vylepšenú dĺžku a flexibilitu pre spoľahlivo čistú reprodukciu zvuku. Vyznačuje sa vysokou citlivosťou a maximálnou odolnosťou voči elektromagnetickému brumu a RF rušeniu, a to aj cez dlhé káble. Dĺžka husieho krku: 12 palcov (30,5 cm) Vymeniteľné kapsuly poskytujú správny polárny vzor pre každú aplikáciu Držiak s poistnou prírubou pre trvalé upevnenie mikrofónu Penový windscreen na zacvaknutie Shock-mount poskytuje viac ako 20 dB izoláciu od hluku z vibrácií povrchu Široký dynamický rozsah a frekvenčná odozva pre presnú reprodukciu zvuku v celom audio spektre Vyvážený výstup bez transformátora pre zvýšenú odolnosť voči šumu pri dlhých kábloch Nové RF filtrovanie Použitie : Congress Rozhranie : XLR USB : Nie Prepínač : Nie Slúchadlový výstup : Nie Adaptér súčasťou balenia : Nie Typ : Gooseneck microphone Použitie : Hovorený prejav Smerová charakteristika : Superkardioidný Použitie : Conference Balenie obsahuje : Manuál Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 17 kHz Typ kapsule : Kondenzátorový Kompatibilita : Shure MXC Kompatibilita : Shure MXCW Balenie obsahuje : Windshield (muziker.com)

Podobné produkty ako Shure MX412/S Gooseneck mikrofón , Shure pga98h-xlr (s pga98h-xlr)

Shure MV5C-USB (S MV5C-USB)

Shure MV5C-USB (S MV5C-USB)
Detail

Mikrofón – stolný, pripojenie cez 3,5 mm Jack a USB, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz, stojanček v balení, vhodný pre hovorené slovo Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, budete sa musieť poobzerať po mikrofóne. Mikrofón Shure MV5C-USB je kondenzátorový (elektretový). Je ideálny na štúdiové nahrávanie, pretože perfektne a citlivo zachytí najmenší zvuk. V tomto prípade je to stolné vyhotovenie, ktoré možno použiť ako mikrofón k PC. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón SHURE je skvelou pomôckou, pokiaľ sa zaoberáte blogovaním, streamovaním či moderovaním. Zaznamenáva zvuk pred mikrofónom, a naopak, potláča zvuky v jeho okolí. V balení sa nachádza stojanček. Frekvencia má rozsah od 20 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez 3,5 mm Jack a USB. Kľúčové prednosti mikrofónu Shure MV5C-USB (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure MV5C-USB (S MV5C-USB) , Shure pga98d-xlr (s pga98d-xlr)

Shure BETA 91A (S BETA 91A)

Shure BETA 91A (S BETA 91A)
Detail

Mikrofón – stolný, pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz, impedancia 146 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre Ak natáčate videá, venujete sa spevu alebo ak pracujete so záznamom zvuku, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Mikrofón Shure BETA 91A je kondenzátorový (elektretový). Disponuje veľkou presnosťou a citlivosťou, preto sa hodí do nahrávacích štúdií. Ponúkané vyhotovenie je ako stvorené na pripevnenie na stôl, vhodný bude teda napríklad ako mikrofón k PC. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón SHURE je perfektným parťákom v prípade, že streamujete, blogujete či moderujete. Dokáže zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo potlačí nežiaduce zvuky z okolia. V balení sa nachádza obal. Frekvencia má rozsah od 20 do 20000 Hz. Pripája sa cez XLR.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure BETA 91A (S BETA 91A) , Shure pga98h-tqg (s pga98h-tqg)

Shure 520DX Green Bullet (S 520DX)

Shure 520DX Green Bullet (S 520DX)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez 6,3 mm Jack, dĺžka kábla 6,1 m, dynamický, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 5000 Hz, impedancia 100 Ohm, vhodný pre ústnu harmoniku Pokiaľ natáčate videá či akokoľvek inak zaznamenávate zvuk, rozhodne sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure 520DX Green Bullet je dynamický. Tento univerzálny typ využijete pri zaznamenávaní takmer akéhokoľvek zvuku, a to aj spevu. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE bude perfektným pomocníkom, pokiaľ chcete zaznamenať debatu či rozhovor. Zaznamená totiž zvuk z viacerých smerov. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 100 do 5000 Hz. Pripája sa cez 6,3 mm Jack. Hlavné vlastnosti mikrofónu Shure 520DX Green Bullet Mikrofón SHURE je dynamický Tento mikrofón sa drží v ruke Schopný zachytiť zvuk z viacerých smerov Rozsah frekvencií od 100 až 5000 Hz... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure 520DX Green Bullet (S 520DX) , Shure beta 57a (s beta 57a)

Shure SM57-LCE (S SM57-LCE)

Shure SM57-LCE (S SM57-LCE)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 40 do 15000 Hz, impedancia 310 Ohm, vhodný pre spev, bicie Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Mikrofón Shure SM57-LCE zaistí skvelý zvuk bez kompromisovMikrofón Shure SM57-LCE je vyrobený pre tých, čo nechcú robiť kompromisy. Časom otestovaný a vysoko univerzálny mikrofón, vhodný ako do štúdia, tak aj na živé koncerty, vás nikdy nenechá v štichu. Mikrofón Shure SM57-LCE je skonštruovaný tak, aby bez problémov zvládal aj vysoký akustický tlak z hudobných nástrojov a aparatúr.Mikrofón Shure SM57-LCE ustojí aj divokejšie koncertyShure SM57-LCE je vhodný pre bicie, gitary a oveľa širšiu škálu hudobných nástrojov. Taký mikrofón často zažije aj poriadne divokú šou, a preto nie je divu, že kvalitná konštrukcia mikrofónu Shure SM57-LCE vydrží aj hrubšie zaobchádzanie.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SM57-LCE (S SM57-LCE) , Shure sm31fh-tqg (s sm31fh-tqg)

Shure PGA98H-TQG (S PGA98H-TQG)

Shure PGA98H-TQG (S PGA98H-TQG)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez Mini XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 600 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre dychové nástroje Pokiaľ vám robí radosť spievanie, blogovanie alebo inak pracujete so záznamom zvuku, budete sa musieť poobzerať po mikrofóne. Mikrofón Shure PGA98H-TQG je kondenzátorový (elektretový). Svoje miesto nájde v nahrávacích štúdiách, pretože je schopný veľmi presne zaznamenať aj ten najmenší zvuk. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE vám pomôže s blogovaním, streamovaním alebo moderovaním. Zachytí zvuk pred mikrofónom a zvuky z okolia potlačí. V balení sa nachádza obal. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 60 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez mini XLR. Zásadné vlastnosti mikrofónu Shure PGA98H-TQG Mikrofón... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98H-TQG (S PGA98H-TQG) , Shure beta 58a (s beta 58a)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)

Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,5 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre dychové nástroje Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, nemal by vám chýbať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98H-XLR je kondenzátorový (elektretový). Obľúbený je pri nahrávaní v štúdiách, pretože vyniká vysokou presnosťou a citlivosťou počas zaznamenávania zvuku. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. V balení sa nachádza obal. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 60 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98H-XLR Mikrofón SHURE je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR) , Shure 55sh-ii (s 55sh-ii)

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)

Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 850 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), obal v balení, vhodný pre bicie Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure PGA98D-XLR je kondenzátorový (elektretový). Hodí sa na štúdiové nahrávanie, pretože disponuje veľkou citlivosťou pre najmenší zvuk. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. V balení nájdete obal. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 60 do 20000 Hz. Pripája sa cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA98D-XLR Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Je to... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR) , Shure pga31-tqg (s pga31-tqg)

Shure BETA 58A (S BETA 58A)

Shure BETA 58A (S BETA 58A)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, úzko smerové snímanie, frekvencia od 50 do 16000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal a stojanček v balení, vhodný pre spev Kvalitný zvuk pri nahrávaní audio záznamu zaistí mikrofón Shure BETA 58A. Dynamický mikrofón disponuje superkardioidnou smerovou charakteristikou, teda presne zameria zdroj zvuku a utlmí okolitý ruch. Je tak ideálny do miest s väčším hlukom. Navyše sa vďaka kvalite a odolnosti hodí na nahrávanie do štúdia aj na pódium. Shure mikrofón zaručuje zrozumiteľnosť reči a ochrana proti nárazom zabráni vibráciám. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure BETA 58AShure mikrofón s pop filtrom ponúkne kvalitný zvukMožno ho využiť na pódium aj do štúdiaSuperkardioidná charakteristika sníma iba zdrojJe vhodný do priestorov s rušivým okolímPerfektný zvuk v spektre 50 Hz až 16 kHzZdvih stredových frekvencií sa postará o zrozumiteľnosťOchrana proti nárazom a poškodeniuVyššiu citlivosť... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure BETA 58A (S BETA 58A) , Shure 545sd-lc (s 545sd-lc)

Shure SM58-LCE (S SM58-LCE)

Shure SM58-LCE (S SM58-LCE)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 300 Ohm, vhodný pre spev Legenda s názvom Shure SM58-LCEAk ste niekedy počuli niekoho naživo spievať alebo rečniť do mikrofónu, je pravdepodobné, že to bol práve mikrofón Shure SM58. Rockeri, popové hviezdy, komici, prezidenti či pápeži – tí všetci pravdepodobne používajú tento mikrofón. Ide o produkt, ktorý už dlhé roky diktuje tempo na trhu s mikrofónmi. Na svete asi nenájdete hudobníka, ktorý by mikrofón Shure SM58-LCE nepoznal. Získa si vás smerovým snímaním, precíznym zvukom a odolnou konštrukciou, takže vydrží aj hrubé zaobchádzanie a nárazy.Mikrofón Shure SM58-LCE reprodukuje čistý zvukZabudovaný pop filter v mikrofóne Shure SM58-LCE sa postará o redukciu vplyvu vetra či vášho dychu a tým zaistí čistotu a zrozumiteľnosť hlasového prejavu. Kardioidná smerová charakteristika izoluje hlavný zdroj zvuku od okolitých ruchov. Súčasťou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SM58-LCE (S SM58-LCE) , Shure super 55 (s super 55)

Shure SUPER 55 (S SUPER 55)

Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 6 m, dynamický, úzko smerové snímanie, frekvencia od 60 do 17000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal a odpružený držiak (pavúk) v balení, vhodný pre hovorené slovo, spev Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure SUPER 55 je dynamický. Nešliapnete s ním vedľa, pretože tento univerzálny druh sa hodí na takmer akékoľvek zaznamenanie zvuku aj spevu. Mikrofón sa pripája na statív pomocou závitu. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. V balení nájdete obal a odpružený držiak (pavúk). Odpružený držiak zaistí, že sa do záznamu zvuku neprimiešajú rušivé hluky spôsobené otrasom. Frekvenčný rozsah mikrofónu je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SUPER 55 (S SUPER 55) , Shure pga57-xlr (s pga57-xlr)

Shure 545SD-LC (S 545SD-LC)

Shure 545SD-LC (S 545SD-LC)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 300 Ohm, tlačidlo Mute, odpružený držiak (pavúk) v balení, vhodný pre hovorené slovo, dychové nástroje, bicie Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Mikrofón Shure 545SD-LC je dynamický. S univerzálnym typom neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je ideálnou pomôckou, pokiaľ blogujete, moderujete či streamujete. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. V balení nájdete odpružený držiak (pavúk). Odpružený držiak zaistí, že sa do záznamu zvuku neprimiešajú rušivé hluky spôsobené otrasom.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure 545SD-LC (S 545SD-LC) , Shure sm58-lce (s sm58-lce)

Shure 55SH-II (S 55SH-II)

Shure 55SH-II (S 55SH-II)
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre hovorené slovo, spev Pokiaľ natáčate videá či akokoľvek inak zaznamenávate zvuk, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure 55SH-II je dynamický. Tento univerzálny typ sa hodí na snímanie rôznych druhov zvukov vrátane spevu, a jeho výberom rozhodne neurobíte chybu. Mikrofón je určený na pripevnenie na statív pomocou závitu. Dôležitým hľadiskom pre správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón SHURE je perfektným parťákom v prípade, že streamujete, blogujete či moderujete. Zaznamenáva zvuk pred mikrofónom, a naopak, potláča zvuky v jeho okolí. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 60 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu Shure 55SH-II Mikrofón SHURE je dynamický Disponuje závitom na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure 55SH-II (S 55SH-II)

Shure PGA31-TQG (S PGA31-TQG)

Shure PGA31-TQG (S PGA31-TQG)
Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez Mini XLR, dĺžka kábla 1,3 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 60 do 20000 Hz, impedancia 600 Ohm, nutnosť fantómového napájania (+48 V), ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo, spev Pokiaľ vám robí radosť spievanie, blogovanie alebo inak pracujete so záznamom zvuku, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure PGA31-TQG je kondenzátorový (elektretový). Je ideálny na štúdiové nahrávanie, pretože perfektne a citlivo zachytí najmenší zvuk. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Zvuk priamo pred mikrofónom bude zbavený nežiaducich zvukov v okolí. V balení sa nachádza ochrana proti vetru ("vinšus"). Dokáže tlmiť nárazy vetra, takže je ideálny na vonkajšie použitie. Frekvenčný rozsah mikrofoóu pokryje pásmo od 60 do... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA31-TQG (S PGA31-TQG)

Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 4,6 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 70 do 15000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal v balení, vhodný pre Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure PGA57-XLR je dynamický. Nešliapnete s ním vedľa, pretože tento univerzálny druh sa hodí na takmer akékoľvek zaznamenanie zvuku aj spevu. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón SHURE je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Dokáže zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo potlačí nežiaduce zvuky z okolia. V balení nájdete obal. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 70 do 15000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu Shure PGA57-XLR Mikrofón SHURE je dynamický Mikrofón môžete držať v ruke alebo umiestniť do objímky So... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR)

Shure SM31FH-TQG (S SM31FH-TQG)

Shure SM31FH-TQG (S SM31FH-TQG)
Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez Mini XLR, dĺžka kábla 3 m, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 45 do 20000 Hz, impedancia 600 Ohm, vhodný pre hovorené slovo Pokiaľ streamujete, spievate či blogujete, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure SM31FH-TQG je kondenzátorový (elektretový). Je veľmi citlivý a presný, preto svoje miesto nájde v nahrávacích štúdiách. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Zvuk zaznamenáva pred mikrofónom, pričom okolité zvuky nebudú zachytené. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 45 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez mini XLR. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure SM31FH-TQG Mikrofón SHURE je kondenzátorový (elektretový) Headset – hlavový typ, vhodný ako mikrofón k PC Zaznamenáva zvuk pred mikrofónom Frekvenčný rozsah je od 45 až... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SM31FH-TQG (S SM31FH-TQG)

Shure A58WS-BLK (S A58WS-BLK)

Shure A58WS-BLK (S A58WS-BLK)
Detail

Príslušenstvo pre mikrofóny – ochrana proti vetru vindšus, vhodné pre mikrofóny PGA48, PGA58, SM48, SM58, Beta 58A a 565SD Protivětrný kryt Shure A58WS-BLK je určený na mikrofony. Kompatibilní je s většími mikrofony Shure s kulovou hlavou, jako jsou modely SM48, SM58, Beta 58A a 565SD. Vyrobený je z velmi kvalitní pěny a jednoduše se nasazuje. Protivětrný kryt Shure A58WS-BLK eliminuje šumy způsobené větrem ve zvukové stopě. Klíčové vlastnosti krytu Shure A58WS-BLKProtivětrný kryt určený na mikrofonyKompatibilní je s většími mikrofony Shure s kulovou hlavouVyrobený z velmi kvalitní pěnyProtivětrný kryt Shure A58WS-BLK se jednoduše nasazujeEliminuje šumy způsobené větrem ve zvukové stopěBarevné provedení: černé (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure A58WS-BLK (S A58WS-BLK)

Shure MV7 K čierny (S MV7-K)

Shure MV7 K čierny (S MV7-K)
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez 3,5 mm Jack, Micro USB a XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 16000 Hz, impedancia 314 Ohm, vhodný pre spev Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure MV7 K čierny je dynamický. Tento univerzálny typ využijete pri zaznamenávaní takmer akéhokoľvek zvuku, a to aj spevu. Mikrofón je určený na pripevnenie na statív pomocou závitu. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktorá slúži na vytýčenie smeru, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať. Mikrofón SHURE je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 50 do 16000 Hz. Pripája sa cez 3,5 mm Jack, micro USB a XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu Shure MV7 K čierny Mikrofón SHURE je dynamický Upevníte ho na statív vďaka závitu Zaznamenáva zvuk pred mikrofónom (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure MV7 K čierny (S MV7-K)

SHURE MV7 PODCAST KIT (S MV7-K-BNDL)

SHURE MV7 PODCAST KIT (S MV7-K-BNDL)
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez Micro USB a XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 16000 Hz, impedancia 314 Ohm, stojanček v balení, vhodný pre hovorené slovo Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Mikrofón SHURE MV7 PODCAST KIT je dynamický. S univerzálnym typom neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Závit vám poslúži na pripojenie mikrofónu na statív. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón SHURE je ideálny, ak používate mikrofón sám, napríklad pri moderovaní, blogovaní, streamovaní. Zvuk zaznamenáva pred mikrofónom, pričom okolité zvuky nebudú zachytené. V balení sa nachádza stojanček. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 50 do 16000 Hz. Možno ho pripojiť... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHURE MV7 PODCAST KIT (S MV7-K-BNDL)

Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E)

Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 70 do 15000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute, vhodný pre hovorené slovo, spev Kvalitný zvuk pri rôznych vystúpeniach zaistí mikrofón PGA48-XLR-E. Dynamický mikrofón disponuje kardioidnou smerovou charakteristikou, teda presne zameria zdroj zvuku a utlmí ruch z boku aj z pozadia. Je tak ideálny pre živé vystúpenia, na konferencie aj pre karaoke. Shure mikrofón zaručuje zrozumiteľnosť reči a ochrana proti nárazom zabráni vibráciám. Kľúčové vlastnosti mikrofónu Shure PGA48-XLR-EShure mikrofón ponúkne kvalitný zvukMožno využiť na konferencie aj pre karaokeKardioidná charakteristika sníma iba zdrojTichú manipuláciu zaistí bezhlučný vypínačPerfektný zvuk v spektre 70 Hz až 15 kHzZdvih stredových frekvencií sa postará o zrozumiteľnosťOchrana proti nárazom a poškodeniuSúčasťou balenia je držiak na mikrofón a puzdro Kvalitný zvuk kdekoľvek a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA48-XLR-E (S PGA48-XLR-E)

Shure PGA58-QTR-E (S PGA58-QTR-E)

Shure PGA58-QTR-E (S PGA58-QTR-E)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez 6,3 mm Jack a XLR, dĺžka kábla 7,6 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 16000 Hz, impedancia 150 Ohm, obal v balení, vhodný pre spev Pokiaľ pracujete so záznamom zvuku počas spevu či natáčania videí, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón Shure PGA58-QTR-E je dynamický. Tento univerzálny typ si vás získa, pretože s ním môžete zaznamenávať v podstate akýkoľvek zvuk, a to aj spev. Dôležitým parametrom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón SHURE je skvelou pomôckou, pokiaľ sa zaoberáte blogovaním, streamovaním či moderovaním. Zvuk priamo pred mikrofónom bude zbavený nežiaducich zvukov v okolí. V balení sa nachádza obal. Frekvenčný rozsah mikrofónu je od 50 do 16000 Hz. Pripojíte ho cez 6,3 mm Jack a XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu Shure PGA58-QTR-E Mikrofón SHURE je dynamický Tento mikrofón je určený na drženie v ruke... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure PGA58-QTR-E (S PGA58-QTR-E)

Shure SM58 QUALITY BUNDLE (S SM58-KM-SOM)

Shure SM58 QUALITY BUNDLE (S SM58-KM-SOM)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dĺžka kábla 6 m, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 15000 Hz, impedancia 300 Ohm, stojanček v balení, vhodný pre spev Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, celkom určite sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón Shure SM58 QUALITY BUNDLE je dynamický. S výberom tohto typu mikrofónu budete spokojní, pretože je univerzálny a hodí sa na zaznamenanie akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Pre správny výber je potrebné sledovať aj smerovú charakteristiku, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón SHURE vám pomôže s blogovaním, streamovaním alebo moderovaním. Zachytí zvuk pred mikrofónom a zvuky z okolia potlačí. V balení sa nachádza stojanček. Frekvenčný rozsah mikrofoóu pokryje pásmo od 50 do 15000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Kľúčové prednosti mikrofónu Shure SM58 QUALITY BUNDLE Mikrofón SHURE je dynamický Ide o mikrofón do ruky... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shure SM58 QUALITY BUNDLE (S SM58-KM-SOM)

SHURE WH20QTR

SHURE WH20QTR
Detail

Odolný, ľahký, dynamický náhlavný mikrofón, ktorý poskytuje vysokokvalitné snímanie hlasu Hodí sa pre aktívnych používateľov mikrofónu, ako sú inštruktori aerobiku a hudobníci, s nízkou viditeľnosťou pri vystupovaní na pódiu Rozhranie: Jack 3,5 mm TRS Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 15 kHz Impedancia: 150 Ohm Hmotnosť. 100 g (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE WH20QTR

SHURE WH20TQG

Detail

Dynamický náhlavný mikrofón SHURE WH20TQG Ľahší drôtený rám a čelenka poskytujú bezpečné a pohodlné nosenie Tenký, extra silný kábel mikrofónu, odolný voči rozbitiu Spoľahlivý aj pri extrémnych teplotách a vysokej vlhkosti Vysoká ochrana proti korózii Konektivita: TQG Plug 4-pinové (samice) miniatúrne konektory pre priame pripojenie k bezdrôtovému bodypack vysielaču Shure Charakteristika: kardioidná Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 15 kHz Výstupná impedancia: 200 Ohm Citlivosť otvoreného obvodu: - 67,0 dBV/Pa (0,45 mV) Hmotnosť: 100 g Farba: Black Súčasťou je protiveterná clona (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE WH20TQG

Shure SB900B

Detail

Nabíjateľná lítium-iónová batéria Shure SB900B vhodná pre bezdôtové vysielače a prijímače Shure Nabíjacie napätie: 4,2 V (± 0,05 V) Nabíjací prúd: 750 mA Menovité napätie: 3,7 V Nominálna kapacita: 1320 mAh Telo: Lexan (lisovaný polykarbonát) Rozsah teplôt nabíjania: 0 ° C až 45 ° C Hmotnosť: 0,045 kg Rozmery (V x Š x H) v mm: 50 x 32 x 18 Kompatibilné s Axient Digital (AD1, AD2 & AD3), ULX-D a QLX-D Wireless a osobnými monitorovacími systémami PSM 1000, PSM 900 a PSM 300 (P3RA) (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Shure SB900B

SHURE SLX4E

Detail

SLX4 je bezdrôtový prijímač poskytujúci bezkonkurenčnú jednoduchosť použitia vďaka funkciám Automatic Frequency Selection a Automatic Transmitter Setup. Prijímač obsahuje odnímatelné antény a je nastavený na použitie priamo po vybalení z krabice. * Automatic Frequency Selection * Automatic Transmitter Setup * 960 nastavitelných frekvencií cez 24MHz pásmo * Odnímatelné antény * Diverzita kontrolovaná mikroprocesorom * Multifunkčný podsvietený LED displej * 5-segmentový audio indikátor * Indikátor stavu batérie * Ovládanie hlasitosti * Pevná kovová konštrukcia * 1/2 rackový dizajn * Protišmykové nôžky * XLR a 1/4" výstupy (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SLX4E

SHURE SM87A

Detail

SM 87A je profesionálny mikrofón určený pre nasadenie pri živom ozvučovaní, rozhlasovom a TV vysielaní a nahrávacích štúdiách. Úzka superkardioidná smerová charakteristika sa podieľa na ešte väčšom oddelení snímaného signálu od nežiadúcich zvukov v pozadí, než je bežné u štandardných kardioidných mikrofónoch. Vďaka zdôraznenej smerovosti je mikrofón ideálny pre snímanie individuálnych zdrojov signálu v prostrediach so šumom alebo nevyhovujúcou akustikou. SM 87 A má precízne navrhnutú charakteristiku snímania nízkych frekvencií, čo umožňuje umiestnenie veľmi blízko snímaného zdroja. Trojstupňový pop filter zamedzuje snímanie nežiadúceho dychu a explozívnych hlások. Odpružené uchytenie kapsule minimalizuje manipulačný hluk a rázy vznikajúce pri umiestnení mikrofónu na stojan v nevyhovujúcom prostredí (dunivá dlážka a pod.). Mikrofón nie je príliš citlivý na zmenu okolitých podmienok a tak môže byť využívaný v prostrediach so širokou škálou hodnôt teploty a vlhkosti. Použitie * Sólový spev * Vokály Vlastnosti: * Viacsmerová superkardioidná charakteristika * Veľmi nízke RF a náchylnosť na magnetický šum * Zabudovaný veterný a pop filter * Odolná konštrukcia pre výbornú spoľahlivosť * Široké pole použiteľnosti pri tepelných a vlhkostných podmienkach * Akceptuje širokú škálu phantómových zdrojov napájania, vrátane DIN45 596 Technické údaje * Konštrukcia: kondenzátorová (elektrétová) * Smerová charakteristika: úzky superkardioid * Frekvenčný rozsah: 50Hz - 20kHz * Impedancia: 150 Ohm *Citlivosť (na 1kHz): -52,5 dBV/Pa -*Max SPL: 140, 5 dB -*Vlastný šum: 24 dB (pri zaťaženej úrovni A) * SNR: 70 dB (na 94 dB SPL) * Dynamický rozsah: 116,5 dB * Napájanie: 11 - 52 V phantómové * Telo: kovové * Konektor: XLR * Hmotnosť: 0,2 kg * Príslušenstvo: úchytka na stojan, transportný obal (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SM87A

SHURE SLX14E

Detail

Shure SLX14E je bezdrôtový komplet určený predovšetkým pre gitary, bass gitary a elektronické nástroje. Systém obsahuje prijímač SLX4, vysielač SLX1 a kábel WA302. SLX4 Prijímač pre radu SLX. Obsahuje automatické volenie frekvencií, automatické nastavenie vysielača, 1/4 antény, mikroprocesor kontrolujúci diverzitu, LED indikátory, multifunkčný displej LCD, indikátor stavu batérie, ovládanie hlasitosti, možnosť diaľkovej kontroly stavu batérie, výstupy 1/4" a XLR konektor. SLX1 Spoľahlivý SLX1 bezdrôtový bodypack vysielač je navrhnutý tak aby obstál aj v tých najtvrdších podmienkach. SLX1 môže byť použitý so širokou škálou bezdrôtových systémov SLX vrátane klopových, náhlavných, inštrumentálnych či gitarových/basových. Všetky bezdrôtové systémy SLX obsahujú patentovanú technológiu Audio Reference Companding poskytujúci krištáľovo čistý zvuk mimo možností konvenčných bezdrôtových technológií. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SLX14E

SHURE SM58SE

SHURE SM58SE
Detail

Legendárny mikrofón SM58 je prvou voľbou pre spevákov, zvukárov a hudobných profesionálov po celom svete. Jeho zvuk zdôrazňuje jemné detaily spevu a dodáva hlasu na priezračnosti a zrozumiteľnosti. Je obľúbený už celé desaťročia. Kardioidná smerová charakteristika odpovedá náročnému profesionálnemu nasadeniu na živých vystúpeniach aj v štúdiovej praxi. Veľmi efektívne zabudovaný sférický pop filter minimalizuje snímanie dychu a explozívne znejúce hlásky, čím prispieva k väčšej čistote hlasového prejavu. Smerová charakteristika prispieva k izolácii hlavného zdroja zvuku, teda spevu, od nežiadúcich ruchov a zvuku v pozadí. Frekvenčná charakteristika SM58 zdôrazňuje kmitočet medzi 2kHz - 5kHz dodávajúca hlasu zrozumiteľnosť a jas, v priebehu rokov sa SM58 stala uznávaným svetovým štandardom. Robustná konštrukcia a pneumaticky zavesená mikrofónová vložka odolávajú aj veľmi hrubému zaobchádzaniu behom vystúpenia, zaisťujú dlhodobú životnosť aj spoľahlivosť a naviac minimalizujú manipulačný hluk.Využitie: Sólový spev VokályVlastnosti a technické špecifikácie: Frekvenčná odozva ladená pre vokály, s rozžiarenými stredmi Jednotná kardioidná charakteristika izoluje hlavný zdroj zvuku a minimalizuje hluk pozadia Pneumatický protiotrasový systém znižuje manipulačný hluk Efektívny, zabudovaný sférický veterný a pop filter Legendárna Shure kvalita, robustný a spoľahlivý Konštrukcia: dynamická Smerová charakteristika: kardioidná Frekvenčný rozsah: 50Hz - 15kHz Odpor: 150Ohm Citlivosť (na 1 kHz): -54,5dBV/Pa Telo: kovové s vypínačom Konektor: XLR Hmotnosť: 0,298 kg Príslušenstvo: držiak na stojan, transportný obal (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SM58SE

SHURE SRH840

Detail

Navrhnuté pre profesionálnych audio zvukárov a hudobníkov, profesionálne monitoringové slúchadlá SRH840 od Shure sú optimalizované pre štúdiový recording a kritický odposluch. Frekvenčná miera presná na mieru a 40 mm neodymiový dynamický driver skombinované s úplným pohodlím a odolnosťou poskytujú maximálny zážitok pri počúvaní. Nahraditeľný kábel a pribalený set náhradných ušníc zaisťujú dlhotrvajúcu životnosť pri používaní. Taktiež je pribalený aj 1/4" (6.3 mm) pozlátený konektorový adaptér. Vlastnosti: * Presne ušitá frekvenčná odozva na mieru poskytuje bohaté basy, čisté stredy a rozšírené výšky * Široká, čalúnená čelenka poskytuje ergonomické upevnenie pre maximálny komfort aj počas dlhej doby * Skladací dizajn pre jednoduchosť skaldovania a prepravy * Legendárna Shure kvalita odoláva nástrahám každodenného používania * Bajonetový klip bezpečne uzamyká kábel v slúchadlách * Odoberateľné ušnice zaisťujú dlhú životnosť výrobku * 3 metrový stočený pripojiteľný kábel poskytuje dostatočnú voľnosť pri používní * Ochraný obal chráni slúchadlá počas ciest Technická špecifikácia: * Typ prevodníka: Dynamický neodymiový magnet * Veľkosť drivera: 40 mm * Citlivosť (1 kHZ): 102 dB/mW * Impedancia (1 kHz): 44 Ohm * Max vstupné napätie: 1000 mW * Frekvenčný rozsah: 5 Hz - 25 kHz * Hmotnosť: 318 g * Dĺžka kábla: 3 m * Konektor: pozlátený 1/8" (3.5 mm) stereo mini jack (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SRH840

SHURE SRH1440

Detail

Typ: otvorené Nastaviteľná cirkulárna konštrukcia Frekvenčný rozsah: 15Hz – 27kHz Impedancia: 37Ohm Citlivosť: 101 dB/mW Hmotnosť: 343g Dĺžka kábla: 2,1m Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE SRH1440

SHURE WA330

SHURE WA330
Detail

4-kolíkový minikonektor SHURE WA330 Určený pre pripojenie kábla s malým priemerom k bodypacku s konektorom TQG 4 pin Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako SHURE WA330
Shure PGADRUMKIT4 (S PGADRUMKIT4), Shure SM7B (S SM7B), Shure VP82 (S VP82), Shure VP83F (S VP83F), Shure SM58SE (S SM58SE), Shure SV100 (S SV100), Shure WH20QTR (S WH20QTR), Shure 565SDLC (S 565SDLC), Shure SV200 (S SV200), Shure SM86 (S SM86), Shure WH20TQG (S WH20TQG), Shure WH20XLR (S WH20XLR), Shure RK143G (S RK143G), Shure A25D (S A25D), Shure MV5C-USB (S MV5C-USB), Shure BETA 91A (S BETA 91A), Shure 520DX Green Bullet (S 520DX), Shure SM57-LCE (S SM57-LCE), Shure PGA98H-XLR (S PGA98H-XLR), Shure PGA98D-XLR (S PGA98D-XLR), Shure PGA98H-TQG (S PGA98H-TQG), Shure BETA 57A (S BETA 57A), Shure SM31FH-TQG (S SM31FH-TQG), Shure BETA 58A (S BETA 58A), Shure 55SH-II (S 55SH-II), Shure PGA31-TQG (S PGA31-TQG), Shure 545SD-LC (S 545SD-LC), Shure SUPER 55 (S SUPER 55), Shure PGA57-XLR (S PGA57-XLR), Shure SM58-LCE (S SM58-LCE)