Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Aspirin C 10 šumivých tabliet
Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin-C môžu užívať dospelí pri miernych až stredne silných bolestiach (napr. hlavy, zubov, hrdla, svalov, kĺbov, chrbta, a menštruačných bolestiach), pri miernych bolestiach pri artritíde, pri prechladnutí alebo chrípke na zmiernenie bolesti a horúčky a pri zápaloch. Deti nad 9 rokov môžu užívať liek iba na odporučenie lekára. Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin-C, keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin-C , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Aspirin-C sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiacov) tehotenstva. Aspirin-C sa nemá užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva vzhľadom na zvýšené riziko komplikácií pre matku i dieťa počas pôrodu. Do materského mlieka prechádzajú malé množstvá liečiva kyseliny acetylsalicylovej a jej metabolitov. Pri krátkodobom použití sa nepozorovali nepriaznivé účinky na dojča, preto nie je nevyhnutné ukončiť dojčenie. Pri pravidelnom užívaní vysokých dávok sa má dojčenie včas prerušiť. Dávkovanie: Dospelí užívajú obvykle 1 až 2 šumivé tablety 3 až 4-krát denne. Maximálna denná dávka 10 šumivých tabliet sa nesmie prekročiť. Deťom nad 9 rokov (iba vo výnimočných prípadoch na lekársky predpis a za stálej kontroly lekárom) sa obvykle podáva 1 šumivá tableta denne, t.j. 400 mg kyseliny acetylsalicylovej. V prípade potreby možno jednotlivú dávku opakovať až 3-krát denne v odstupoch 4 až 8 hodín. Maximálna denná dávka 3 šumivé tablety sa nesmie prekročiť. Šumivá tableta sa musí pred užitím rozpustiť v pohári vody. Neužívajte nalačno.
Pozrite sa aj ASPIRIN-C tbl eff 1x10 ks
ASPIRIN - C 10 šumivých tabliet
Aspirin - C 10 šumivých tabliet Aspirin® - C pomáha pri prechladnutí, prejavoch chrípky, pri nádche, bolesti hrdla, znižuje teplotu, potláča stavy malátnosti, tlmí bolesť a pôsobí protizápalovo. Okrem 400 mg kyseliny acetylsalicylovej, obsahujú tablety Aspirinu® - C naviac 240 mg kyseliny askorbovej (vitamín C).
Pozrite sa aj ASPIRIN-C tbl eff 1x20 ks
ASPIRIN®-C 10 šumivých tabliet
Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti (od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí).
Pozrite sa aj Validol - 10 tabliet - HealthNA
Pozrite sa aj
- Vitamín C - Celevit - Vitamir - 30 tabliet
- Aktívne uhlie - Farmakom Balenie: 10 tabliet
- Kyselina askorbová - vitamín C - 200 tabliet - HealthNA
- Baby Vitamin C - 15 šumivých tabliet-Evalar
- Nutrend Vitamín C so šípkami, 100 tabliet (8594014864465)
- GymBeam Vitamín C 1 000 mg 20 tabliet (8588007570020)
- Silymarin 250 mg + vitamín D3 80 + 10 tabliet (8595026105706)
- HG 637 - Univerzálne tablety na čistenie kávovarov 10 tabliet
- Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
- Drvička tabliet KRUUSE
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- MILTON 28 tabliet (5010527585169)
- Allnature Moringa 60 tabliet
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- Nutrend Carbonex, 12 tabliet (8594014865868)
- KetoDiet HEAT 60 tabliet (8594181010610)
- GymBeam Synefrín, 90 tabliet (8588006139082)
- Stroj na delenie tabliet KRUUSE
- Mastofit - Evalar - 100 tabliet/ 0,2g
- Garcinia forte - Evalar - 80 tabliet
ASPIRIN®-C 20 šumivých tabliet
Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti (od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí).
Objav podobné ako ASPIRIN®-C 20 šumivých tabliet
ASPIRIN ®-C, 20 šumivých tabliet
Aspirin ®-C, 20 šumivých tabliet Aspirin® - C pomáha pri prechladnutí, prejavoch chrípky, pri nádche, bolesti hrdla, znižuje teplotu, potláča stavy malátnosti, tlmí bolesť a pôsobí protizápalovo. Okrem 400 mg kyseliny acetylsalicylovej, obsahujú tablety Aspirinu® - C naviac 240 mg kyseliny askorbovej (vitamín C).
Objav podobné ako ASPIRIN ®-C, 20 šumivých tabliet
Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s vitamínom C 10 šumivých tabliet
Charakteristika: Výživový doplnok Magnesium 375 mg + B6 forte s vitamínom C može prispieť k správnemu fungovaniu nervového systému a správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.Zároveň ako zdroj horčíka prispieva k správnemu fungovaniu svalov a k udržaniu zdravých kostí a zubov.Vitamín B6 a vitamín C sú prospešné pre správne fungovanie imunitného systému. Nepoužívať: U detí do 3 rokov. Ako náhradu pestrej stravy. Pri alergii na zložky prípravku. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Dospelí denne 1 tableta vo forme nápoja. Pre deti od 3 rokov ½ tablety denne vo forme nápoja. Nápoj sa pripraví rozpustením tablety v pohári pitnej vody.Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Magnesium (horčík) (375,0 mg), Vitamín B6 (1,4 mg), Vitamín C (150,0 mg), Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Generica Magnesium 375mg + B6 Forte s vitamínom C 10 šumivých tabliet
GENERICA Magnesium citrát 375 mg + B6 forte + vitamín C 10 šumivých tabliet
Výživový doplnok obsahuje okrem horčíka aj vitamín C a vitamín B6 a je obsiahnutý vo forme organickej - citrátu horečnatého.
Objav podobné ako GENERICA Magnesium citrát 375 mg + B6 forte + vitamín C 10 šumivých tabliet
Aspirin 10 tabliet
Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Dospelí pri zápalových ochoreniach užívajú liek iba na odporúčanie lekára. Na odporučenie lekára sa môže Aspirin podávať deťom od 7 rokov. Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin, keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Aspirin sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiacov) tehotenstva. Aspirin sa nemá užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva vzhľadom na zvýšené riziko komplikácií pre matku i dieťa počas pôrodu. Do materského mlieka prechádzajú malé množstvá liečiva kyseliny acetylsalicylovej a jej metabolitov. Pri krátkodobom použití sa nepozorovali nepriaznivé účinky na dojča, preto nie je nevyhnutné ukončiť dojčenie. Pri pravidelnom užívaní vysokých dávok sa má dojčenie včas prerušiť. Dávkovanie: Pre dospelého je jednorazová dávka 1 až 2 tablety. Maximálna denná dávka 8 tabliet (4 g liečiva) sa nesmie prekročiť. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3 až 4-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín. Deti od 7 do 12 rokov môžu užívať Aspirin len po výslovnom odporúčaní lekára a pod stálym lekárskym dohľadom! Tablety sa majú užívať s dostatočným množstvom tekutín. Neužívajte nalačno.
Objav podobné ako Aspirin 10 tabliet
GENERICA Calcium + Vitamin C 1000 mg 10 šumivých tabliet
Generica Calcium + Vitamin C 1000 mg 10 šumivých tabliet Minerálny, vitamínový prípravok bez farbív, s náhradnými sladidlami.
Objav podobné ako GENERICA Calcium + Vitamin C 1000 mg 10 šumivých tabliet
ASPIRIN ® 500mg, 10 tabliet
Aspirin ® 500mg, 10 tabliet Tablety na rýchlu úľavu od bolestí rôzneho pôvodu (napr. bolesti hlavy, chrbta, svalov). Liek pomáha znižovať horúčku.
Objav podobné ako ASPIRIN ® 500mg, 10 tabliet
ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet
AMBROBENE 60 mg šumivé tablety, 10 šumivých tabliet
Ambrobene 60 mg šumivé tablety, 10 šumivých tabliet Ambrobene - pre rýchlu a účinnú úľavu od vlhkého kašľa.
Objav podobné ako AMBROBENE 60 mg šumivé tablety, 10 šumivých tabliet
ACYLPYRIN + C 12 šumivých tabliet
Acylpyrin + C 12 šumivých tabliet Liek sa používa na zníženie horúčky a zmiernenie bolesti pri chrípke a prechladnutí. Môže sa tiež použiť na liečbu miernej a strednej bolesti.
Objav podobné ako ACYLPYRIN + C 12 šumivých tabliet
GENERICA Multivitamin & mineral complex 10 šumivých tabliet
Výživový doplnok s obsahom 13-tich vitamínov v 100% RVH a 10-tich minerálov.
Objav podobné ako GENERICA Multivitamin & mineral complex 10 šumivých tabliet
Generica Multivitamin & mineral complex 10 šumivých tabliet
Charakteristika: Výživový doplnok, multivitamínový a minerálny prípravok so sladidlami a s arómou tropic. Zmes 13 vitamínov a 10 minerálnych látok v 1 šumivej tablete a dennej odporúčanej dávke. Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 1 tabletu denne vo forme nápoja, najlepšie po jedle. Nápoj sa pripraví rozpustením tablety v pohári pitnej vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: objemové činidlo: izomalt; regulátory kyslosti: kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný; citrát horečnatý, uhličitan vápenatý, nosič: maltodextrín; kyselina L-askorbová, difosforečnan železitý, protihrudkujúca látka: polyetylénglykol; farbivá: cviklové farbivo, riboflavín-5´-fosfát; aróma tropic, DL-alfa-tokoferylacetát, zahusťovadlá: xantánová guma, arabská guma; glukonát zinočnatý, menachinón-7, jodid draselný, glukonát mangánatý, nikotínamid, seleničitan sodný, retinylacetát, D-pantotenát vápenatý, glukonát meďnatý, D-biotín, sladidlá: sukralóza, glykozidy steviolu, sacharinát sodný; kyanokobalamín, pyridoxín hydrochlorid, cholekalciferol, kyselina listová, molybdénan sodný, tiamín mononitrát, riboflavín, chlorid chromitý hexahydrát. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Generica Multivitamin & mineral complex 10 šumivých tabliet
Aspirin 20 tabliet
Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napr. bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch. Dospelí pri zápalových ochoreniach užívajú liek iba na odporúčanie lekára. Na odporučenie lekára sa môže Aspirin podávať deťom od 7 rokov. Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin, keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Aspirin sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiacov) tehotenstva. Aspirin sa nemá užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva vzhľadom na zvýšené riziko komplikácií pre matku i dieťa počas pôrodu. Do materského mlieka prechádzajú malé množstvá liečiva kyseliny acetylsalicylovej a jej metabolitov. Pri krátkodobom použití sa nepozorovali nepriaznivé účinky na dojča, preto nie je nevyhnutné ukončiť dojčenie. Pri pravidelnom užívaní vysokých dávok sa má dojčenie včas prerušiť. Dávkovanie: Pre dospelého je jednorazová dávka 1 až 2 tablety. Maximálna denná dávka 8 tabliet (4 g liečiva) sa nesmie prekročiť. V prípade potreby sa môže jednotlivá dávka opakovať 3 až 4-krát denne v odstupe 4 až 8 hodín. Deti od 7 do 12 rokov môžu užívať Aspirin len po výslovnom odporúčaní lekára a pod stálym lekárskym dohľadom! Tablety sa majú užívať s dostatočným množstvom tekutín. Neužívajte nalačno.
Objav podobné ako Aspirin 20 tabliet
GENERICA Vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Výživový doplnok má blahodarné účinky pre Vaše kosti, kĺby ale aj na zníženie únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako GENERICA Vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
JutaVit Vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Charakteristika: Vitamín C prispieva k: udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg naviac k odporúčanému dennému príjmu vitamínu C.) správnemu fungovaniu imunitného systému správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky ochrane buniek pred oxidačným stresom zníženiu vyčerpania a únavy zvýšeniu vstrebávania železa Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: 1 tableta 1x denne zapiť pohárom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: vitamín C kyselina L-askorbová 1000 mg Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako JutaVit Vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Naturprodukt Zdrovit Vitamín C 1000mg 20 šumivých tabliet
Charakteristika: Šumivé tablety s citrónovou príchuťou sú vhodné na doplnenie nedostatočného prísunu vitamínu C a posilnenie imunitného systému. Nepoužívajte: U detí do 15 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: u dospievajúcich ( vo veku 15-18 rokov) v množstve1/2 tablety denne. Dospelým sa odporúča užívať 1 tabletu 1x denne. Tableta sa nechá rozpustiť v pohári s vodou a pripravený nápoj sa vypije. Výživový doplnok sa odporúča užívať iba obmedzenú dobu (max. 6 týždňov), počas rôznych záťaží organizmu.Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: regulátory kyslosti: kyselina citrónová, hydrogénuhličitan sodný; vitamín C: kyselina L-askorbová 1000 mg (1250 % RVH*); objemové činidlá: sorbitol, kukuričný škrob; sladidlo: aspartám; citrónová aróma; farbivo: riboflavín 5`-fosfát sodný. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Naturprodukt Zdrovit Vitamín C 1000mg 20 šumivých tabliet
GENERICA Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Generica Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tabliet Prípravok s obsahom vitamínu C. Prípravok obsahuje 20 šumivých tabliet s príchuťou limetky a vynikajúcou rozpustnosťou bez sedimentu.
Objav podobné ako GENERICA Vitamin C 1000 mg 20 šumivých tabliet
GS Extra C 500 citron 25 šumivých tabliet
GS Extra C 500 citron 25 šumivých tabliet Extra šumivé tablety na prípravu lahodného nápoja s citrónovou príchuťou. Obsahuje 500 mg vitamínu C v jednej tablete.
Objav podobné ako GS Extra C 500 citron 25 šumivých tabliet
GENERICA Vitamín C 600 mg + zinok 20 šumivých tabliet
Výživový doplnok vo forme šumivý tabliet pomarančovej príchuti.
Objav podobné ako GENERICA Vitamín C 600 mg + zinok 20 šumivých tabliet
REVITAL Botanicals vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet
Exkluzívna edícia na podporu imunity s vitamínom C a extrakty zo zázvoru a zeleného čaju.
Objav podobné ako REVITAL Botanicals vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 1000 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Vysoká dávka vitamínu C v šumivých tabletách so skvelou príchuťou pomaranča.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 1000 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
Revital® C obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou zvlášť v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérií a pri nachladnutí.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg Pomaranč 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 1000 mg Citrón 20 šumivých tabliet
Extra vysoká dávka vitamínu C v šumivých tabletách so skvelou príchuťou citróna.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 1000 mg Citrón 20 šumivých tabliet
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet jahoda
Charakteristika: Revital® Cé obsahuje 500 mg vitamínu C. Táto zvýšená dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pobyte v znečištenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy, u detí do 6 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: deti od 6 rokov 1/2 tablety denne. Dospelí a deti od 12 rokov 1 tableta denne. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 500,0 mg (625 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v jednej tablete): 41,47 kJ (9,9 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 500 mg 20 šumivých tabliet jahoda
REVITAL Botanicals vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Exkluzívna edícia pre podporu imunity s vitamínom C a extrakty z echinacei a bazy.
Objav podobné ako REVITAL Botanicals vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet
Revital vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Charakteristika: Revital® Vitamín C obsahuje 1000 mg vitamínu C. Táto vysoká dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pohybe v znečistenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: dospelí 1 tableta denne, deti od 12 rokov ½ tablety denne. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Pre mladšie deti odporúčame výrobok Revital® Cé 500 mg. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 1 000,0 mg (1 250 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v 1 tablete): 35,2 kJ (8,4 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet pomaranč
Revital vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet citrón
Charakteristika: Revital® Vitamín C obsahuje 1000 mg vitamínu C. Táto vysoká dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pohybe v znečistenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď. Obsiahnutá aktívna látka (vitamín C) prispieva k: normálnej funkcii imunitného systému zníženiu miery únavy a vyčerpania normálnej činnosti nervovej sústavy normálnej psychickej činnosti ochrane pred oxidatívnym stresom normálnemu energetickému metabolizmu normálnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu krvných ciev, pokožky, ďasien, zubov, chrupaviek a kostí zvýšeniu vstrebávania železa Výživový doplnok – tablety s obsahom vitamínu C. Informácia pre diabetikov: neobsahuje cukor. So sladidlami. Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek produktu, ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: dospelí 1 tableta denne, deti od 12 rokov ½ tablety denne. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Pre mladšie deti odporúčame výrobok Revital® Cé 500 mg. Tabletu rozpustite v 200 ml vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Zloženie: Aktívne zložky v 1 tablete - v 200 ml nápoja (% RVH*) vitamín C 1 000,0 mg (1 250 %) vláknina – inulín 120 mg *RVH - referenčná výživová hodnota Energetická hodnota v 200 ml (v 1 tablete): 35,2 kJ (8,4 kcal).
Objav podobné ako Revital vitamín C 1000 mg 20 šumivých tabliet citrón
REVITAL Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet
Revital Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet Revital Botanicals Vitamín C 500 mg šumivé tablety obohatené o bylinné extrakty zo zeleného čaju a zázvoru a vlákninu z čakanky. S príchuťou zázvoru a citrónovej trávy.
Objav podobné ako REVITAL Botanicals vitamin C 500 mg, 20 šumivých tabliet
BIOTTER Vitamín C 1000 mg FORTE 20 šumivých tabliet
Biotter Vitamín C 1000 mg FORTE 20 šumivých tabliet Výživový doplnok vo forme šumivých tabliet s citrónovou príchuťou je určený dospelým osobám, ako doplnenie každodennej stravy o vitamín C. Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému. Užívanie produktu je odporúčané v prípade zvýšenej potreby vitamínu C.
Objav podobné ako BIOTTER Vitamín C 1000 mg FORTE 20 šumivých tabliet
MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + Acerola 20 šumivých tabliet
MedPharma Vitamín C 600 mg + Acerola 20 šumivých tabliet Výživový doplnok, vitamín C a acerola, s višňovou príchuťou sa používa na prípravu šumivého nápoja.
Objav podobné ako MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + Acerola 20 šumivých tabliet
ACC LONG 10 x 600 mg šumivých tabliet
ACC long sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu.
Objav podobné ako ACC LONG 10 x 600 mg šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 500 mg príchuť jahoda 20 šumivých tabliet
Doplnok stravy s vysokou dávkou vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, s príchuťou jahôd.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 500 mg príchuť jahoda 20 šumivých tabliet
GS Extra C 500 mg citrón 20 + 5 šumivých tabliet
Výživový doplnok so silnou dávkou vitamínu C vo forme šumivých tabliet, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg citrón 20 + 5 šumivých tabliet
PROBRANDS VitaminPro Vitamín C s príchuťou citrónu 20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s vysokým obsahom vitamínu C.
Objav podobné ako PROBRANDS VitaminPro Vitamín C s príchuťou citrónu 20 šumivých tabliet
PROBRANDS VitaminPro Vitamín C s príchuťou pomaranča 20 šumivých tabliet
Šumivé tablety s vysokým obsahom vitamínu C.
Objav podobné ako PROBRANDS VitaminPro Vitamín C s príchuťou pomaranča 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C + multivitamín + horčík 3 x 20 šumivých tabliet
Revital Vitamín C + multivitamín + horčík 3 x 20 šumivých tabliet Výhodné balenie výživových doplnkov obsahuje kombináciu 3 druhov šumivých tabliet, ktoré sú pre ľudský organizmus veľmi dôležité.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C + multivitamín + horčík 3 x 20 šumivých tabliet
GS Extra C 500 červený pomaranč 20+5 šumivých tabliet
GS Extra C 500 červený pomaranč 20+5 šumivých tabliet Extra šumivé tablety na prípravu lahodného nápoja s príchuťou červeného pomaranča. Obsahuje 500 mg vitamínu C v jednej tablete.
Objav podobné ako GS Extra C 500 červený pomaranč 20+5 šumivých tabliet
CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
Celaskon Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet Prípravok Celaskon 500 mg Červený pomaranč sa užíva na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívaní tohto prípravku zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a prechladnutia. Podporte svoju imunitu pravidelným užívaním.
Objav podobné ako CELASKON Vitamín C 500 mg Červený pomaranč 30 šumivých tabliet
Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
Vitamín – určené pre dospelých a deti od 14 rokov Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživu Swiss Energy Vitamín C 550 mgŠumivé tablety 20 ks Vitamín Swiss Energy Vitamín C je vhodné konzumovať pri športovej či fyzickej záťaži. Obsahuje 550 mg vitamínu C, naproti tomu jeho súčasťou nie je lepok, laktóza ani umelé farbivá. V balení je 20 tabliet, ktoré vystačia na 20 dní užívania. Kľúčové vlastnosti vitamínu Swiss Energy Vitamín CVitamín v tabletáchObsahuje 550 mg vitamínu CBez lepku, laktózy a umelých farbívBalenie vystačí na 20 dní užívaniaKeďže nám súčasné legislatívne opatrenia EÚ neumožňujú podať vám detailnejší popis výhod tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr, odporúčame nahliadnuť do odbornej literatúry či na internetové stránky. Oba zdroje ponúkajú dostatok dostupných informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.ZloženieMomentálne nie je k dispozícii.Výživové údajeEnergetická hodnota: - Kj/- KcalTuky: - g– z toho nasýtené mastné...
Objav podobné ako Swiss Energy Vitamín C 550 mg, 20 šumivých tabliet (7640162322980)
Aspirin-C tbl.eff.20 x 400mg/240mg
Indikácie: Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu), a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Aspirin-C môžu užívať dospelí pri miernych až stredne silných bolestiach (napr. hlavy, zubov, hrdla, svalov, kĺbov, chrbta, a menštruačných bolestiach), pri miernych bolestiach pri artritíde, pri prechladnutí alebo chrípke na zmiernenie bolesti a horúčky a pri zápaloch. Deti nad 9 rokov môžu užívať liek iba na odporučenie lekára. Kontraindikácie: Neužívajte Aspirin-C, keď ste alergický (precitlivený) na kyselinu acetylsalicylovú, na iné salicyláty alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku Aspirin-C , keď ste mali v minulosti alergickú reakciu s astmatických záchvatom alebo podobnú reakciu na salicyláty alebo iné nesteroidové protizápalové lieky, keď máte žalúdkové alebo dvanástnikové vredy, keď máte nezvyčajnú náchylnosť na krvácanie (hemoragickú diatézu), keď máte závažnú nedostatočnosť obličiek alebo pečene, keď máte závažnú srdcovú nedostatočnosť, v kombinácii s metotrexátom v dávke 15 mg/týždeň alebo vyššie, v posledných troch mesiacoch tehotenstva. Nepoužívajte u detí do 15 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Aspirin-C sa bez konzultácie s lekárom nemá užívať v prvom a druhom trimestri (prvých šesť mesiacov) tehotenstva. Aspirin-C sa nemá užívať v posledných troch mesiacoch tehotenstva vzhľadom na zvýšené riziko komplikácií pre matku i dieťa počas pôrodu. Do materského mlieka prechádzajú malé množstvá liečiva kyseliny acetylsalicylovej a jej metabolitov. Pri krátkodobom použití sa nepozorovali nepriaznivé účinky na dojča, preto nie je nevyhnutné ukončiť dojčenie. Pri pravidelnom užívaní vysokých dávok sa má dojčenie včas prerušiť. Dávkovanie: Dospelí užívajú obvykle 1 až 2 šumivé tablety 3 až 4-krát denne. Maximálna denná dávka 10 šumivých tabliet sa nesmie prekročiť. Deťom nad 9 rokov (iba vo výnimočných prípadoch na lekársky predpis a za stálej kontroly lekárom) sa obvykle podáva 1 šumivá tableta denne, t.j. 400 mg kyseliny acetylsalicylovej. V prípade potreby možno jednotlivú dávku opakovať až 3-krát denne v odstupoch 4 až 8 hodín. Maximálna denná dávka 3 šumivé tablety sa nesmie prekročiť. Šumivá tableta sa musí pred užitím rozpustiť v pohári vody. Neužívajte nalačno.
Objav podobné ako Aspirin-C tbl.eff.20 x 400mg/240mg
ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
Pomáha pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok.
Objav podobné ako ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet
ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
Aspirin ® 500 mg, 20 tabliet Aspirin® v klasickej forme je vhodný pre liečbu ľahkých a stredne silných bolestí, obzvlášť pri bolesti hlavy, bolesti zubov, bolestiach spôsobených zápalmi alebo teploty pri prechladnutí.
Objav podobné ako ASPIRIN ® 500 mg, 20 tabliet
GENERICA Magnesium citrát 250 mg s vitamínom C 20 šumivých tabliet
Výživový doplnok je minerálny prípravok s obsahom horčíka a vitamínu C so sladidlami a pomarančovou príchuťou.
Objav podobné ako GENERICA Magnesium citrát 250 mg s vitamínom C 20 šumivých tabliet
MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tabliet
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej tvorbe kolagénu.
Objav podobné ako MEDPHARMA Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tabliet
GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
Výživový doplnok so silnou dávkou vitamínu C vo forme šumivých tabliet, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg červený pomaranč 20 + 5 šumivých tabliet
ADDITIVA Magnesium 375 mg + B-Komplex + vitamín C 20 šumivých tabliet
Výživový doplnok pre prísun horčíka, vitamínov B a vitamínu C, na prípravu nealkoholického nápoja.
Objav podobné ako ADDITIVA Magnesium 375 mg + B-Komplex + vitamín C 20 šumivých tabliet
REVITAL Vitamín C 1000 mg s príchuťou citrón 20 šumivých tabliet
Revital Vitamín C 1000 mg s príchuťou citrón 20 šumivých tabliet Revital® Vitamín C obsahuje 1000 mg vitamínu C. Táto vysoká dávka je pre telo významnou oporou najmä v období zvýšeného výskytu vírusov a baktérii, pri nachladnutí, strese, vysokej fyzickej aktivite, pohybe v znečistenom prostredí, pri rekonvalescencii, atď.
Objav podobné ako REVITAL Vitamín C 1000 mg s príchuťou citrón 20 šumivých tabliet
Pozrite sa aj
- Fitolax 0,5g - 20 tabliet - Evalar
- Vitamín B12 - 30 tabliet - HealthNA
- Vlasový expert - 60 tabliet - Evalar
- Vitamín Dihydroquercetin - Vitamir - 50 tabliet
- MULTI-GYN VAGINAL DOUCHE COMBIPACK pomôcka na výplach pošvy + 10 tabliet, 1x1 set
- Stagg STB-10 C (25016519)
- Spirulina 2 000 tabliet bio (14330)
- GymBeam Iron complex 120 tabliet (8588007709789)
- Zerex Daily Gummy, 120 tabliet (8588007981918)
- Nutrend Isodrinx TABS, 12 tabliet (nadSPTnut0303)
- Nupreme BIO Chlorella 1500 tabliet (8594176063355)
- Zerex Magnesium chelate, 90 tabliet (8588007981284)
- Nutrend Zerodrinx Tabs, 18 Tabliet (SPTnut11322nad)
- Enervit Salt Caps, 120 tabliet (8007640909023)
- MyProtein TRIBULUS PRO – 270 tabliet (5055534304259)
- MyProtein TRIBULUS PRO – 90 tabliet (5055534304266)
- Gym Beam Caffeine 90 tabliet (8588006139099)
- HealthNA Kyselina jantárová - 20 tabliet - ViolaHerb
- Olidžim- inulín + gymnema - Evalar -100 tabliet
- Sixtol Ford C-Max I (C214) (03-10)/Ford Grand C-Max (10-) (HBC08542)
- Adam Hall K 8C 10 (K 8 C 10)
- HUSKY HUSKY -10 °C 2020 (8592287142969)