Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Cetalgen 500 mg/200 mg tbl.flm.20 x 500 mg
Indikácie: Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol. Kontraindikácie: Precitlivenosť na ibuprofén, paracetamol alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok. U pacientov s precitlivenosťou na kyselinu acetylsalicylovú alebo iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID) v anamnéze (napr. bronchospazmus, angioedém, astma, rinitída alebo urtikária). Anamnéza gastrointestinálneho krvácania alebo perforácie v súvislosti s predchádzajúcou liečbou NSAID. Aktívny peptický vred alebo anamnéza rekurentného peptického vredu/krvácania (dve alebo viac rôznych epizód preukázanej ulcerácie alebo krvácania). U pacientov s poruchami zrážanlivosti krvi. U pacientov so závažným zlyhávaním pečene, závažným zlyhaním obličiek alebo závažným zlyhávaním srdca (NYHA trieda IV). Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi NSAID, vrátane selektívnych inhibítorov cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávok kyseliny acetylsalicylovej nad 75 mg denne. Súbežné užívanie s inými liekmi obsahujúcimi paracetamol. Počas posledného trimestra tehotenstva. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: Len na krátkodobé použitie. Tablety sa majú prehltnúť v celku a zapiť pohárom vody. Na minimalizovanie vedľajších účinkov sa odporúča podávanie s jedlom. Najnižšia účinná dávka sa má použiť na čo najkratšiu dobu potrebnú na úľavu od príznakov. Užívajú sa 1-2 tablety najviac 3x denne. Interval medzi dávkami má byť najmenej 6 hodín. Počas 24 hodín sa nemá užiť viac ako 6 tabliet (3 000 mg paracetamolu, 1 200 mg ibuprofénu). U pacientov s poruchou funkcie obličiek sa má dávka znížiť: rýchlosť glomerulárnej filtrácie 10 - 50 ml/min: 1 tableta každých 6 hodín rýchlosť glomerulárnej filtrácie < 10 ml/min: 1 tableta každých 8 hodín U pacientov s poruchou funkcie pečene alebo Gilbertovým syndrómom sa musí dávka znížiť alebo sa musí predĺžiť dávkovací interval. Ak príznaky pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo ak je potrebné tento liek užívať viac ako 3 dni, pacient sa má poradiť s lekárom. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Pozrite sa aj Fotbal Standard (8595018900111)
Combogesic 500 mg/150 mg
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén. Používa sa na dočasné zmiernenie bolesti spojenej s: bolesťou hlavy, migrénou, bolesťou chrbta, bolesťou počas menštruácie, bolesťou zubov, bolesťou svalov, prechladnutím a s príznakmi chrípky, bolesťou hrdla, horúčkou.
Pozrite sa aj Seachem de*nitrate 500 ml (8595092806064)
Combogesic 500 mg/150 mg
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén. Používa sa na dočasné zmiernenie bolesti spojenej s: bolesťou hlavy, migrénou, bolesťou chrbta, bolesťou počas menštruácie, bolesťou zubov, bolesťou svalov, prechladnutím a s príznakmi chrípky, bolesťou hrdla, horúčkou.
Pozrite sa aj Merco Agility Slats skladacie agility lamely (P24666)
Pozrite sa aj
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks
- E01.2690.23 Koník (E01.2690.92 Fotbal)
- Muc-Off De Greaser 500 ml (5037835948004)
- Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1x20 ks
- Fototapeta 368 × 254 Fotbal (C3383V8)
- Piňata fotbal lopta – rozbíjacia (11179066339)
- Fotbal (80-247-0821-3)
- Sensas Aromix Vers de Vase 500 ml (3297830712518)
- Sensas Aromix Vers de Terre 500 ml (3297830150617)
- Select Agility ladder (5703543291472)
- Head Agility Ladder (726423521976)
- Girlanda vlajky fotbal - 365 cm (11179272822)
- FEBREZE osvěžovač textilií Coup De Foudre 500 ml (8001090188793)
- Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
- Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
- Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
- Merco Jump agility rebrík (P25237)
- Slalom 4.0 agility súprava (43086)
- Select Agility ladder indoor (592_ORANGE)
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x12 ks
1/21 Panadol Novum 500 mg tbl.flm.24 x 500 mg
Indikácie: Panadol Novum 500 mg je určený na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napr. pri bolesti hlavy, migréne, bolesti chrbta, zubov, bolesti pri menštruácii. Panadol Novum 500 mg prináša úľavu pri nepríjemných príznakoch chrípky a prechladnutia, ako je bolesť svalov, kĺbov a bolesť hrdla a znižuje horúčku. Len na odporučenie lekára sa liek môže užívať na potlačenie bolesti pri niektorých reumatických ochoreniach, napr. artróze (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgii (bolesť pociťovaná v oblasti nervu). Kontraindikácie: Neužívajte Panadol Novum 500 mg, keď ste alergický na paracetamol alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku, keď máte žltačku, ťažké zlyhávanie pečene a pri ťažkej hemolytickej anémii (málokrvnosť z rozpadu červených krviniek). Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Tehotné ženy môžu liek užívať len po porade s lekárom. Počas dojčenia možno liek užívať jeden deň, dlhšie len po porade s lekárom. Dávkovanie: Dospelí (vrátane starších osôb) a mladiství od 15 rokov 1-2 tablety podľa potreby s časovým odstupom najmenej 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pre osoby s telesnou hmotnosťou 34-60 kg, 2 tablety pre osoby s telesnou hmotnosťou nad 60 kg. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 g (2 tablety), maximálna denná dávka sú 4 g (8 tabliet). Pri dlhodobej liečbe (dlhšie ako 10 dní) nemá počas 24 hodín dávka prekročiť 2,5 g (5 tabliet). Mladiství 12-15 rokov: 500 mg paracetamolu (1 tableta) s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Maximálna denná dávka sú 3 g (6 tabliet). Deti 6-12 rokov: 250 – 500 mg paracetamolu (pol tablety až 1 tableta). Jednotlivá dávka je pol tablety pre deti s hmotnosťou 21-32 kg, 1 tableta pre deti s hmotnosťou od 33 kg. Jednotlivé dávky podávajte s časovým odstupom najmenej 4-6 hodín. Maximálna denná dávka pri hmotnosti 21-24 kg je 1,25 g (2 a pol tablety), maximálna denná dávka pri hmotnosti 25-32 kg je 1,5 g (3 tablety), pri hmotnosti 33-40 kg je maximálna denná dávka 2 g (4 tablety). Medzi dávkami sa musí dodržať minimálny interval 4 hodiny. U pacientov s poškodením funkcie obličiek určí dávkovanie lekár. Upozornenie: Užívanie vyšších než odporučených dávok môže viesť k riziku závažného poškodenia funkcie pečene. Neužívajte tento liek bez odporučenia lekára, ak máte problémy s požívaním alkoholu alebo máte ochorenie pečene či užívate akékoľvek iné lieky, ktoré obsahujú paracetamol. Počas liečby nepite alkoholické nápoje.
Objav podobné ako 1/21 Panadol Novum 500 mg tbl.flm.24 x 500 mg
ORGANIKA Benedikt lekársky 500 mg 60 kapsúl + Senovka grécka 500 mg 60 kapsúl
Výživový doplnok z prírody, obsahuje Senovku grécku a Benedikt lekársky vhodné pre dojčiace mamičky.
Objav podobné ako ORGANIKA Benedikt lekársky 500 mg 60 kapsúl + Senovka grécka 500 mg 60 kapsúl
PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
Liek obsahuje 2 liečivá: paracetamol a ibuprofén a je vhodný najmä pri bolesti, na ktorú nepostačuje samotný paracetamol alebo ibuprofén.
Objav podobné ako PANADOL DUO 500 mg/200 mg 20 tabliet
Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
Liek obsahuje dve liečivá - paracetamol a ibuprofén. Ibuprofén patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). NSAID zmierňujú bolesť, znižujú opuch a horúčku. Paracetamol je analgetikum, ktoré účinkuje iným spôsobom na zmiernenie bolesti a horúčky ako ibuprofén. Používa sa u dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti, ako je: bolesť hlavy (nie migrény), bolesť chrbta, menštruačná bolesť, bolesť zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky a bolesť hrdla.
Objav podobné ako Brufen Combi 500 mg/200 mg 20 tbl
BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
Pre dospelých na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej bolesti hlavy, chrbta, zubov a svalov, príznaky prechladnutia a chrípky.
Objav podobné ako BRUFEN Combi 500 mg/200 mg 20 tabliet
Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Vitamín C – s minerálom Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako Vitamín C 500 mg + 10 mg zinku (8592310701590)
Paracut 500 mg
Liek patrí do skupiny liekov proti bolesti a horúčke nazývaných analgetiká a antipyretiká. Používa sa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti: hlavy, vrátane migrény zubov svalov v hrdle pri menštruácii reumatického pôvodu chrbta a kĺbov. Liek sa používa proti horúčke a na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Tiež sa používa na liečbu miernej a stredne silnej bolesti spojenej s osteoartritídou.
Objav podobné ako Paracut 500 mg
Tasectan 500 mg
Tasectan kapsuly pre dospelých Obsahuje komplex želatíny a tanínu, ktorý chráni zapálenú sliznicu čreva pri akútnej hnačke.
Objav podobné ako Tasectan 500 mg
Diozen 500 mg
Liek zvyšuje tonus žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok. Tento liek sa používa u dospelých: na liečbu príznakov chronickej žilovej nedostatočnosti dolných končatín, t.j. pocitu ťažkých nôh, bolesti alebo nočných kŕčov v nohách, opuchov, kožných zmien v dôsledku nedostatočného prekrvenia alebo zhoršenej výživy tkanív. Ak máte aj vred na nohách, iné kožné zmeny či hemoroidy, vždy sa o liečbe poraďte so svojím lekárom. na liečbu akútneho stavu hemoroidálneho ochorenia (hemoroidy sú zväčšené cievne vankúšiky v oblasti konečníka). Zvyčajne vznikajú v dôsledku dlhodobého zvýšeného tlaku na žily v oblasti konečníka, čo vedie k roztiahnutiu, vydutiu, krvácaniu až prolapsu (vyklenutiu) žíl v dolnej časti konečníka. Hemoroidy sú sprevádzané svrbením, bolesťou alebo krvácaním v oblasti konečníka a ťažkosťami pri vyprázdňovaní. Ak sa po 6 týždňoch pri chronickej žilovej nedostatočnosti stav nezlepsí alebo pri akútnom stave hemoroidálneho ochorenia po 7 dňoch nedôjde k zlepšeniu je potrebné obrátiť sa na lekára.
Objav podobné ako Diozen 500 mg
Paracut 500 mg
Liek patrí do skupiny liekov proti bolesti a horúčke nazývaných analgetiká a antipyretiká. Používa sa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti: hlavy, vrátane migrény zubov svalov v hrdle pri menštruácii reumatického pôvodu chrbta a kĺbov. Liek sa používa proti horúčke a na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Tiež sa používa na liečbu miernej a stredne silnej bolesti spojenej s osteoartritídou.
Objav podobné ako Paracut 500 mg
Fluxoven 500 mg
Liek obsahuje obsahuje ako liečivo mikronizovanné flavonoidy, najmä diosmín a flavonoidy vyjadrené ako hesperidín. Tieto flavonoidy pôsobia na funkciu žíl a chránia žily; zvyšujú napätie žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižujú výskyt opuchu a majú protizápalové účinky. Používa sa u dospelých na liečbu prejavov a príznakov: chronického žilového ochorenia, ako sú bolesť, pocit ťažkých nôh, opuch nôh a členkov, nočné kŕče a trofické zmeny dolných končatín. súvisiacich s akútnym hemoroidálnym ochorením, ako sú bolesť, krvácanie a opuch v oblasti konečníka.
Objav podobné ako Fluxoven 500 mg
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
TOTO Detské Kolostrum 500 mg + Vitamín C 40 mg
Výživový doplnok určený pre deti s obsahom kolostra a vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie: Kolostrum kravské 500 mg (mlieko a mliečne výrobky), Quali-C® Vitamín C 40 mg ( 50%) vo forme kyselina L-askorbová, celulóza (kapsula rastlinného pôvodu). (RVH = referenčná výživová hodnota ak bola stanovená.)
Objav podobné ako TOTO Detské Kolostrum 500 mg + Vitamín C 40 mg
PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Panadol Femina tablety na úľavu pri menstruačných bolestiach.
Objav podobné ako PANADOL Femina flm 500 mg/10 mg 10 tabliet
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov na úľavu od bolesti hlavy, pri migréne, od bolesti chrbta, zubov a menštruačnej bolesti. Na odporúčanie lekára sa liek môže užívať na zmiernenie bolesti pri reumatických ochoreniach, ako je artritída (degeneratívne ochorenie kĺbov) a neuralgia (bolesť lokalizovaná v nervovom vlákne).
Objav podobné ako Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg
VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
Vitabalans Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet Prípravok obsahuje dve liečivé látky, paracetamol a kofeín. Paracetamol zmierňuje bolesť a znižuje horúčku a kofeín zvyšuje účinok na zmiernenie bolesti.
Objav podobné ako VITABALANS Paramax Combi 500 mg/65 mg 30 tabliet
COLONUTRIN SR 500 mg
Potravina na osobitné medicínske účely s butyrátom vápenatým, zinkom a kyselinou listovou. Má sa používať pod lekárskym dohľadom a je určený pre diétnu liečbu ochorení hrubého čreva s postihnutím trofizmu črevnej sliznice. Neobsahuje glutén. Vhodný pre osoby s intoleranciou laktózy.
Objav podobné ako COLONUTRIN SR 500 mg
JAMIESON Quercetin 500 mg s vitamínom C 250 mg 45 tabliet
Kvercetín je rastlinný bioflavonoid so silnými antioxidačnými účinkami.
Objav podobné ako JAMIESON Quercetin 500 mg s vitamínom C 250 mg 45 tabliet
JutaVit Vitamín C 500 mg + D3 400 IU + Zinok 15 mg
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a D3, zinku a extraktu zo šípok. S postupným uvoľňovaním vitamínu C. Vitamín C, vitamín D3 a zinok prispievajú k udržaniu správneho fungovania imunitného systému. Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg naviac k odporúčanému dennému príjmu vitamínu C.) Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky, správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky, ochrane buniek pred oxidačným stresom, zníženiu vyčerpania a únavy a zvýšeniu vstrebávania železa. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/ využitiu vápnika a fosforu a normálnej hladine vápnika v krvi, udržaniu zdravých kostí a udržaniu zdravých zubov, udržaniu správneho fungovania svalov. Zohráva úlohu v procese delenia buniek.
Objav podobné ako JutaVit Vitamín C 500 mg + D3 400 IU + Zinok 15 mg
Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg)
Roztok na kvapkanie na kožu. Číry roztok žltkastej až hnedastej farby. Cieľový druh: Psy (od 4kg do 10 kg) Liečba a prevencia napadnutia blchami (Ctenocephalides felis). Liek sa môže použiť ako súčasť terapie alergickej dermatitídy vyvolanej blchami (FAD). Každá 1 ml pipeta obsahuje: Účinná látka: Permethrinum 500 mg Imidaclopridum 100 mg Pomocné látky: Butylhydroxytoluenum ( E321) 1 mg
Objav podobné ako Ataxxa 500 mg/100 mg (psy od 4kg do 10 kg)
DEVENAL 500 mg 180 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 180 tabliet
DEVENAL 500 mg 60 tabliet
Liek sa používa u dospelých na liečbu príznakov súvisiacich s chronickou žilovou nedostatočnosťou dolných končatín.
Objav podobné ako DEVENAL 500 mg 60 tabliet
FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
Liek znižuje výskyt opuchu a má protizápalové účinky.
Objav podobné ako FLUXOVEN 500 mg 60 tabliet
TASECTAN 500 mg 15 kapsúl
Zdravotnícka pomôcky pre dospelých, používaná na normalizáciu fyziologickej funkcie črevnej steny.
Objav podobné ako TASECTAN 500 mg 15 kapsúl
FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
Flebaven je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl.
Objav podobné ako FLEBAVEN 500 mg 90 tabliet
MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
Liek obsahuje minerálny prvok horčík. Liek sa používa pri poruchách svalovej a srdcovej činnosti spôsobených nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 50 tabliet
DIOZEN 500 mg 60 tabliet
Liek zvyšuje tonus žíl a odolnosť krvných kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok.
Objav podobné ako DIOZEN 500 mg 60 tabliet
MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
Magnerot je liek určený na liečbu porúch svalovej a srdcovej činnosti vyvolaných nedostatkom horčíka.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 100 tabliet
MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Liek s obsahom minerálneho prvku horčíka, podieľa sa na regulácii priepustnosti buniek a prenose signálov medzi nervovou sústavou a svalstvom.
Objav podobné ako MAGNEROT 500 mg 200 tabliet
Calcii carbonas Galvex 500 mg
Liek obsahuje vápnik, ktorý má význam pre stavbu kostí a pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Je dôležitý pre udržanie fyziologickej funkcie srdca, obličiek, dýchania, krvnej zrážanlivosti, pri hormonálnej regulácii, pri vstrebávaní vitamínu B12 a pri vylučovaní žalúdočnej kyseliny. Liek sa užíva ako prevencia: na doplnenie hladiny vápnika pri jednostrannej výžive, počas rastu, v tehotenstve a pri dojčení, pri dlhodobej liečbe kortikoidmi, u starších osôb ako prevencia zlomenín (spoločne s vitamínom D). Ďalej sa užíva ako súčasť liečby: pri osteoporóze (rednutí kostí), osteomalácii (mäknutí kostí), poruchách metabolizmu vápnika, pri alergických opuchoch hrtana a hltana, pri chronických zápalových ochoreniach, rôznych kožných chorobách, tetanii (zvýšenej nervosvalovej dráždivosti).
Objav podobné ako Calcii carbonas Galvex 500 mg
VIRDE KOLOSTRUM FORTE 500 mg
Výživový doplnok obsahujúci bovinné kolostrum. Zloženie v 1 kapsule: bovinné kolostrum (30% imunoglobulínov, mliečny výrobok) 500 mg.
Objav podobné ako VIRDE KOLOSTRUM FORTE 500 mg
PANENSKÉ KAPSULY 500 mg - Amazonas
Panenský čaj - kapsuly. Zloženie: Panenský čaj, garcinia cambogia výťažok, biela moruša a želatína.
Objav podobné ako PANENSKÉ KAPSULY 500 mg - Amazonas
MedPharma L-Methionin 500 mg
Výživový doplnok v kapsulách, s obsahom aminokyseliny L-metionín. Metionín je jedna zo základných aminokyselín tvoriacich bielkoviny. Zasahuje do biosyntézy bielkovín, cysteínu, karnitínu a kreatínu, základného stavebného kameňa vlasov a nechtov. Ľudské telo si nedokáže túto aminokyselinu vytvoriť samo, preto ju musíme do organizmu dodávať z vonkajších zdrojov.
Objav podobné ako MedPharma L-Methionin 500 mg
Zerex Vitamín C 500 mg
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C s postupným uvoľňovaním a extraktu z plodu ruže šípovej. 1 tableta obsahuje: 500 mg kyseliny L-askorbovej 10 mg extraktu zo šípok Vitamín C prispieva: k správnemu fungovaniu imunitného systému. k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k zníženiu únavy a vyčerpania.
Objav podobné ako Zerex Vitamín C 500 mg
GS Extra C 500 mg
Výživový doplnok so sladidlami, bez umelých farbív. Je určený všetkým, ktorí chcú dodržiavať pitný režim a zároveň doplniť vitamín C.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg
PARALEN 500 mg 24 tabliet
Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke, nedráždi žalúdok. Vhodný aj pre diabetikov. Pre dospelých, dospievajúci a deti od 6 rokov.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg 24 tabliet
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu pri chrípke a prechladnutí.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Flebaven 500 mg 90 tbl
Indikácie: Diosmín patrí do skupiny látok nazývaných bioflavonoidy a používa sa na stabilizáciu malých krvných ciev (kapilár). Liek obsahuje liečivo ovlyvňujúce aktivitu žíl a chrániace stenu žíl; zvyšuje tonus žíl a rezistenciu kapilár. Znižuje výskyt opuchu a má protizápalový účinok. Liek je indikovaný dospelým na liečbu prejavov a príznakov chronického ochorenia žíl, ako bolesť, pocit ťažkých nôh, únava nôh, nepokoj v nohách, nočné kŕče, opuch a trofické zmeny (zmeny kože v dôsledku porušenej výživy a odolnosti tkaniva). Je indikovaný aj na liečbu príznakov spojených s akútnym stavom hemoroidálneho ochorenia (hemoroidy), ako bolesť, krvácanie a opuch konečníka. Kontraindikácie: Precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok Tehotenstvo a dojčenie: Neodporúča sa. Dávkovanie: Chronické venózne ochorenie: Zvyčajná denná dávka je 2 tablety 1x denne alebo 1 tableta 2x denne. Trvanie liečby: Ak sa po 6 týždňoch samoliečby pacient necíti lepšie, mal by sa obrátiť na lekára. Samoliečba bez konzultácie s lekárom môže trvať 3 mesiace. Akútny stav hemoroidálneho ochorenia: Počas prvých 4 dní liečby je denná dávka 6 tabliet. Počas nasledujúcich 3 dní je odporúčaná denná dávka 4 tablety. Odporúčaná denná dávka pri udržiavacej liečbe je 2 tablety. Trvanie liečby: Ak sa po 7 dňoch samoliečby pacient necíti lepšie, mal by sa obrátiť na lekára. Samoliečba môže trvať 15 dní. Ak príznaky neustúpia, je potrebné kontaktovať lekára. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Flebaven 500 mg 90 tbl
GS Extra C 500 mg
Výživový doplnok so sladidlami, bez umelých farbív. Je určený všetkým, ktorí chcú dodržiavať pitný režim a zároveň doplniť vitamín C.
Objav podobné ako GS Extra C 500 mg
JutaVit Vitamín C 500 mg
Výživový doplnok. Kombinácia dvoch foriem vitamínu C 500 mg (kyseliny L-askorbovej a L-askorbanu sodného), vitamínu D3 2000IU a extraktu zo šípok 25 mg. Žuvacie tablety s príchuťou pomaranča so sladidlami. Vitamín C prispieva k: udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg naviac k odporúčanému dennému príjmu vitamínu C), správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii psychiky, správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky, ochrane buniek pred oxidačným stresom, zníženiu vyčerpania a únavy, zvýšeniu vstrebávania železa.
Objav podobné ako JutaVit Vitamín C 500 mg
ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet Liek na zníženie teploty pri ochoreniach chrípkového charakteru a akútnych zápaloch horných ciest dýchacích. Užíva sa pri horúčke a bolesti, najmä pri chrípkových ochoreniach, ďalej pri bolestiach hlavy, kĺbov, svalov, zubov, nervov a pri bolestiach chrbtice rôzneho pôvodu.
Objav podobné ako ACYLPYRIN 500 mg 10 tabliet
PARALEN 500 mg, 24 tabliet
Paralen 500 mg, 24 tabliet Paracetamol, liečivo obsiahnuté v lieku, pôsobí proti bolesti a znižuje horúčku. Liek nezhoršuje žalúdočné ťažkosti a nevyvoláva krvácanie, môžu ho užiť aj chorí s vredmi žalúdka a dvanástnika a chorí, ktorí neznášajú kyselinu acetylsalicylovú.
Objav podobné ako PARALEN 500 mg, 24 tabliet
DETRALEX 500 mg 60 tabliet
Detralex 500 mg 60 tabliet DETRALEX lieči prejavy chronického žilového ochorenia ako bolesť, pocit ťažkých či unavených nôh. Tiež lieči príznaky akútnej hemoroidálnej epizódy. Detralex je liek s účinnou látkou, čistená mikronizovaná flavonoidná frakcia.
Objav podobné ako DETRALEX 500 mg 60 tabliet
Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
Kĺbová výživa pre psov - a mačky, vhodná pre plemená všetkých veľkostí, kapsuly, 60 tabliet v balení, hmotnosť balenia 66 g, vitamíny a minerály pre celkové zdravie a pre zdravé kĺby a chrupavku Váš maznáčik si zaslúži kvalitnú starostlivosť o kĺby. Vhodnú voľbu predstavuje kĺbová výživa pre psov Alavis. Má pozitívny efekt na stav väzov a kĺbov. Prednosťou kĺbovej výživy je tiež obsah dôležitých vitamínov. Obsahuje látky veľmi dôležité pre zdravie psov. Jej zloženie je navrhnuté priamo pre psie, ale aj mačacie potreby. Ponúkaná kĺbová výživa patrí medzi univerzálnejšie, pretože poslúži akémukoľvek plemenu. Pri výbere vás môže zaujímať aj hmotnosť balenia. V tomto prípade bude vážiť 66 g. Výživa na kĺby pre psov Alavis má podobu kapsúl. Takých kapsúl sa v balení ukrýva 60 ks. Výrobok nie je svojím zložením špecifikovaný pre určitý vek zvieraťa, je teda nepodstatné, koľko má váš štvornohý kamarát rokov. Základné funkcie kĺbovej výživy pre psov Alavis Kĺbová...
Objav podobné ako Alavis Celadrin 500 mg (8594191410042)
Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
Superpotravina – spirulina Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživuZerex Spirulina 500 mg120 kapsúlSuperfood Zerex sú kapsuly zo sladkovodnej riasy Spirulina. V jednej kapsule je 500 mg riasy, ktorej užívanie je vďaka rastlinnému pôvodu vhodné pre vegetariánov aj vegánov.Ideálna je aj pre športovcov. Denne sa užíva 2 – 6 tabliet, pričom balenie so 120 kapsulami pri odporúčanom dávkovaní vydrží na minimálne 20 dní.Kľúčové vlastnosti superfood Zerex Spirulina 500 mgKapsuly zo sladkovodnej riasy SpirulinaVhodné pre vegetariánov i vegánovDenne sa užíva 2 – 6 tablietBalenie obsahuje 120 kapsúlSuperfood Zerex v jednej kapsule ukrýva 500 mg riasyIdeálne pre športovcovPri odporúčanom dávkovaní vydrží na minimálne 20 dníPretože nám súčasné legislatívne opatrenia EÚ neumožňujú podať vám detailnejší popis výhod tohto produktu tak, ako to bolo možné skôr, odporúčame vám nahliadnuť do odbornej literatúry, alebo na internetové stránky. Oba zdroje ponúkajú dostatok...
Objav podobné ako Zerex Spirulina 500 mg (8588007981888)
Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Indikácie: Paralen 500 tablety užívajú dospelí, mladiství a deti od 6 rokov veku pri bolestiach rôzneho pôvodu, napr. pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, ďalej pri chrípkových ochoreniach, na zníženie zvýšenej telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii. Kontraindikácie: Paralen 500 tablety sa nesmú užívať pri známej precitlivenosti na liečivo, alebo na niektorú zložku lieku, ďalej pri ochorení pečene alebo pri akútnej žltačke. Pri ochorení obličiek možno Paralen 500 tablety užívať len so súhlasom lekára. Vzhľadom na vysoký obsah liečiva nie sú tablety Paralen 500 vhodné pre deti mladšie ako 6 rokov (alebo pre deti s telesnou hmotnosťou nižšou ako 20 kg). Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné ženy môžu užívať tablety Paralen 500 len so súhlasom lekára. Dojčiace ženy môžu liek užívať 1 deň, dlhšie ako 1 deň môžu liek užívať len so súhlasom lekára. Paralen 500 sa nesmie užívať v 1. trimestri gravidity. Dávkovanie: Dospelí a mladiství užívajú 1- 2 tablety Paralen 500 niekoľko ráz denne podľa potreby v časových odstupoch najmenej 4 hodiny. Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety, najvyššia denná dávka 8 tabliet. Chorí so zníženou funkciou obličiek užívajú so súhlasom lekára nižšie dávky. Deťom od 6 rokov (alebo s telesnou hmotnosťou vyššou ako 20 kg) do 15 rokov sa podáva 1/2 – 1 tableta 3 -krát denne v časových odstupoch najmenej 6 hodín. Tablety Paralen 500 sa užívajú pri jedle, užitie pred jedlom zvýši rýchlosť nástupu účinku. Tablety možno poliť alebo drviť, zapíjajú sa malým množstvom tekutiny. Počas liečby nesmiete piť alkoholické nápoje. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Paralen 500 tbl.24 x 500 mg
Pozrite sa aj
- PARALEN 500 tbl 500 mg (blis.Al/PVC) 1x24 ks
- Merco Fotbal 40 magnetická trénerská tabuľa (P25257)
- Merco Fotbal 39 magnetická trénerská tabuľa (P25255)
- Repsol Guard Liquido de Frenos – DOT 5.1 – 500 ml (RPP9136ZID)
- PARALEN 500 SUP sup 500 mg (strip Al) 1x5 ks
- Amix L-Leucine 500 mg (8594159536791)
- Tasectan 500 mg cps 1x15 ks
- TURTLE WAX DE-ICER ROZMRAZOVAC SKIEL 500 ML + 250 ML GARTIS
- Zdraví jako fotbal (978-80-260-6041-3)
- FABER-CASTELL Connector design fotbal 33 farieb (4005401555384)
- Party sada pro 8 osob fotbal - gól (11179273072)
- MSI AGILITY GD80 (J02-VXXXX12-EB9)
- Soft agility rebrík 3 m (27627)
- Soft agility rebrík 6 m (27628)
- Merco Flat agility rebrík preskakovačka (P20222)
- Merco Cube Ladder agility prekážka (P43377)
- Merco Jump Box agility prekážka (P39582)
- Merco Flat agility rebrík preskakovačka (P20223)
- MSI Agility GD20 (J02-VXXXXX4-EB9)
- MSI Agility GD30 (J02-VXXXXX2-EB9)
- MSI AGILITY GD70 (J02-VXXXXX1-EB9)
- Labky Agility veľ. XS Junior (616323202924)