Kde sa rozmanitosť stretáva s hodnotou - Katalo.sk
Solmucol 100 mg pastilky 24 past
Indikácie: Solmucol obsahuje N-acetylcysteín, ktorý má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, čím rozpúšťa všetky druhy molekúl zodpovedné za väzkosť hlienu. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu. Solmucol je vhodný pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, sprevádzaných intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), na doplnkovú liečbu laryngitídy (zápal hrtana), tracheitídy (zápal priedušnice), sinusitídy (zápal prínosových dutín), otitis media (zápal stredného ucha), mucoviscidózy (cystická fibróza), astmy bronchiale ( priedušková astma), bronchiolitídy (zápal priedušničiek), emfyzémy (rozdutie pľúc). Kontraindikácie: Precitlivenosť na N-acetylcysteín alebo inú pomocnú látku podľa zloženia lieku. Aktívny peptidický vred. Pri intolerancii fruktózy, napr. u pacientov s vrodeným deficitom fruktózo – 1, 6 difosfatázy, nie sú z dôvodu prítomnosti sorbitolu pastilky tvrdé odporúčané. Tehotenstvo a dojčenie: Bezpečnosť užívania lieku v gravidite a počas laktácie nebola dokázaná. Aj keď pokusy na zvieratách nepotvrdili možnosť rizika pre dieťa, u gravidných žien neboli prevedené kontrolované klinické štúdie. Užívanie v gravidite môže doporučiť lekár len v závažných prípadoch. Nie je známe, či sa liečivo vylučuje do materského mlieka, preto sa nedoporučuje užívať liek počas laktácie. Dávkovanie: Pastilka tvrdá sa nechá voľne rozpustiť v ústnej dutine. Pastilka tvrdá sa nehryzie, ani neprehĺta v celku. Deti od 2 do 12 rokov: 3x denne 1 pastilku. Dospelí a deti nad 12 rokov: 600 mg N-acetylcysteínu denne. Táto denná dávka môže byť rozdelená na 3 dávky denne alebo ako 1 podanie (vhodné večer). t.j. 3x denne 2 pastilky. Dávkovanie u chronických ochorení, mukoviscidózy stanoví lekár alebo farmaceut. V prípade, že zvýšená tvorba hlienu, ktorá je charakterizovaná napr. kašľom, neustúpi po liečbe v rozsahu 2 týždňov, je potrebné navštívíť lekára na prípadné vylúčenie zhubného ochorenia dýchacích ciest. Počas liečby je vhodný dostatočný príjem tekutín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Pozrite sa aj Solmucol pastilky 100 mg pas ord 1x24 ks
SOLMUCOL 100 mg pastilky 24 ks
Liek sa používa na liečbu všetkých druhov ochorení dýchacích ciest sprevádzaných zvýšenou tvorbou hustého a väzkého hlienu.
Pozrite sa aj Solmucol 100 mg gra 1x20 vrecúšok
SOLMUCOL 100 mg 24 pastiliek
Solmucol 100 mg 24 pastiliek Liek na všetky druhy ochorení dýchacích ciest sprevádzaných zvýšenou tvorbou hlienu, ktorý sa nedostatočne vykašliava, ako akútny a chronický zápal priedušiek, priedušková astma, zápal prínosových dutín, laryngitída (zápal hrtana), zápal priedušnice a chrípka. Je vhodný aj ako doplnková liečba chronických ochorení, ako je napr. cystická fibróza.
Pozrite sa aj Solmucol 200 mg gra 1x20 vrecúšok
Pozrite sa aj
- Past
- HERBALMED PASTILKY - Dr.Weiss (šalvia, ženšen, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1x30 ks
- HERBALMED PASTILKY pri nádche - Dr.Weiss (eukalyptus, mäta, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1x30 ks
- Samizdat Past and Present (9788024640396)
- HERBALMED PASTILKY pri kašli - Dr.Weiss (skorocel, mat.dúš, lipa, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1x30 ks
- HERBALMED PASTILKY pre posilnenie imunity - Dr.W. (echinacea, rakytník, 20 bylín, vit.C) pastilky 24+6 navyše (30 ks)
- HERBALMED PASTILKY pre odkašliavanie - Dr.Weiss (isl. lišajník, tymian, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1x30 ks
- Bros - past trubková se signalizací (720029)
- Past (978-80-243-4896-4)
- GASTERIN pastilky - RosenPharma žuvacie pastilky 1x30 ks
- Solmucol 180 ml plv sir (liek.PE) 1x180 ml
- Solmucol 90 ml plv sir (liek.PE) 1x90 ml
- HERBALMED PASTILKY BEZ CUKRU - Dr.Weiss pri prechladnutí (šalvia, ženšen, extrakt 20 bylín a vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1x30 ks)
- Mean Well MDR-100-24
- Mean Well HDR-100-24
- Mean Well LRS-100-24
- MedPharma PAPAYA ENZÝM cmúľacie pastilky 100+7 zadarmo (107 ks)
- NEO-ANGIN ČEREŠŇA 1,2 mg/0,6 mg/5,9 mg pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al) 1x24 ks
- Císařova past (978-80-749-8552-2)
- Osudová past (978-80-7260-552-1)
Orofar pastilky 24 past
Indikácie: Orofar obsahuje látku proti infekcii - benzoxóniumchlorid (antiseptikum) a látku na znecitlivenie - lidokaíniumchlorid (lokálne anestetikum). Používa sa pri bolestiach hrdla, spôsobených prechladnutím, zápalom hltana alebo hrtana (s problémami alebo bez problémov s prehĺtaním), pri liečbe áft a zápale ďasien. Orofar sa môže taktiež používať ako pomocná liečba pri angíne. Orofar roztok sa tiež odporúča na odstránenie zubného plaku. Orofar nedráždi ústnu dutinu a hrdlo. Orofar je určený pre dospelých a pre detí a dospievajúcich vo veku od 4 do 18 rokov. Kontraindikácie: Ak ste alergický na liečivá alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Ak ste alergický na antiseptické lieky obsahujúce kvartérne amóniové soli. Orofar sa neodporúča používať deťom mladším ako 4 roky. Tehotenstvo a dojčenie: V priebehu gravidity a počas laktácie má byť Orofar užívaný s opatrnosťou, len po porade s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Každé 2 - 3 hodiny nechajte pomaly v ústach rozplynúť 1 pastilku. Dávkovanie je možné zvýšiť na 1 pastilku každú 1 až 2 hodiny. Neprekročte dávku 10 pastiliek denne. Pastilky sa nemajú žuť ani prehĺtať. Liečba áft: pastilku nechajte pomaly rozplynúť v kontakte s aftou. U detí od 4 rokov sa dávkovanie musí znížiť: denne sa nemá prekročiť dávka 6 pastiliek. Po užití pastiliek sa nesmie aspoň 1/2 hod jesť a piť. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Orofar pastilky 24 past
SOLMUCOL 100 mg 20 vreciek
Solmucol sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu.
Objav podobné ako SOLMUCOL 100 mg 20 vreciek
Solmucol 100 mg granulát 20 sáčkov
Indikácie: Solmucol obsahuje N-acetylcysteín, ktorý má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, čím rozpúšťa všetky druhy molekúl zodpovedné za väzkosť hlienu. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu. Solmucol je vhodný pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, sprevádzaných intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), na doplnkovú liečbu laryngitídy (zápal hrtana), tracheitídy (zápal priedušnice), sinusitídy (zápal prínosových dutín), otitis media (zápal stredného ucha), mucoviscidózy (cystická fibróza), astmy bronchiale ( priedušková astma), bronchiolitídy (zápal priedušničiek), emfyzémy (rozdutie pľúc). Kontraindikácie: Precitlivenosť na N-acetylcysteín alebo inú pomocnú látku podľa zloženia lieku. Aktívny peptidický vred. Tehotenstvo a dojčenie: Užívanie v gravidite môže doporučiť lekár len v závažných prípadoch. Nie je známe, či sa N-acetylcysteín vylučuje do materského mlieka, preto sa nedoporučuje užívať liek počas laktácie. Dávkovanie: Deti od 1 do 2 rokov: 3x denne 50 mg N-acetylcysteínu, t.j. 3x denne ½ vrecka granulátu 100 mg. Deti od 2 do 12 rokov: 3x denne 100 mg N-acetylcysteínu, t.j. 3x denne 1 vrecko granulátu 100 mg. Dávkovanie u chronických ochorení, mukoviscidózy stanoví lekár alebo farmaceut. Príprava roztoku z granulátu: obsah vrecka vysypať do prázdneho pohára a potom zaliať vodou. Počas liečby treba piť dostatok tekutín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Solmucol 100 mg granulát 20 sáčkov
SOLMUCOL 100 mg granulát 20 x 5 g
Solmucol 100 mg granulát 20 x 5 g Liek na všetky druhy ochorení dýchacích ciest sprevádzaných zvýšenou tvorbou hlienu, ktorý sa nedostatočne vykašliava, ako akútny a chronický zápal priedušiek, priedušková astma, zápal prínosových dutín, laryngitída (zápal hrtana), zápal priedušnice a chrípka. Je vhodný aj ako doplnková liečba chronických ochorení, ako je napr. cystická fibróza.
Objav podobné ako SOLMUCOL 100 mg granulát 20 x 5 g
OCTENIDINE Klosterfrau 2.6 mg pastilky 24 kusov
Na krátkodobú podpornú liečbu zápalu sliznice úst a hrdla s typickými príznakmi ako bolesť, sčervenanie a opuch.
Objav podobné ako OCTENIDINE Klosterfrau 2.6 mg pastilky 24 kusov
HERBALMED pastilky pri nachladnutí Dr Weiss 24 + 6 past ZDARMA
Charakteristika: Výživový doplnok HERBALMED pastilky pri nachladnutí Dr Weiss sú pastilky,ktoré obsahujú osvedčenú kombináciu 20 bylinných extraktov obohatených o šalviu a ženšen,ktoré sú vhodné pri kašli.HERBALMED pastilky pri nachladnutí Dr Weiss upokojujú podráždený krk , hltan a hlasivky,posilňujú obranyschopnosť organizmu. Mechanizmus účinku: HERBALMED pastilky Dr Weiss je vhodné zvoľna rozpúšťať v ústach .Uvoľnené účinné zložky pokrývajú povrch sliznice , kde súčasne niekoľkými mechanizmami účinku pôsobia priaznivo a blahodarne . Pri opakovanom použití sa tiež posilňuje obranyschopnosť sliznice a následne celého organismu.Pastilky majú príjemnú tradičnú chuť , čo prispieva k pohodlné, príjemné a účinné aplikáciu. Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Pre dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 6 krát denne po 2 až 3 hodinách. Deti od 3 do 12 rokov môžu užívať maximálne 4 pastilky denne. Pre vyššiu účinnosť nechajte pastilku voľne rozpustiť v ústach a odporúčame pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Pastilky je vhodné užívať hneď pri prvých príznakoch prechladnutia a v priebehu prechladnutia. Zloženie: Hlavné účinné látky : šalviový extrakt 50,0 mg ,šalviový olej 8,0 mg, ženšenový extrakt 25,0 mg , eukalyptový olej 0,8 mg ,menthol 2,0 mg , extrakt 20 bylín 11,3 mg , vitamin C 32 , 5 mg, včelí med. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako HERBALMED pastilky pri nachladnutí Dr Weiss 24 + 6 past ZDARMA
HERBALMED pastilky pri nádche Dr Weiss 24 + 6 past ZDARMA
Charakteristika: Výživový doplnok HERBALMED pastilky pri nádche Dr Weiss sú pastilky,ktoré obsahujú osvedčenú kombináciu 20 bylinných extraktov obohatených o eukalyptus a mätu,ktoré uvoľňujú dýchacie cesty.HERBALMED pastilky pri nádche Dr Weiss upokojujú nosovú sliznicu,podporujú jednoduché dýchánie. Mechanizmus účinku: HERBALMED pastilky Dr Weiss je vhodné zvoľna rozpúšťať v ústach. Uvoľnené účinné zložky pokrývajú povrch sliznice, kde súčasne niekoľkými mechanizmami účinku pôsobia priaznivo a blahodarne. Pri opakovanom použití sa tiež posilňuje obranyschopnosť sliznice a následne celého organismu.2 Pastilky majú príjemnú tradičnú chuť, čo prispieva k pohodlné, príjemné a účinné aplikáciu. Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Pre dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 6 krát denne po 2-3 hodinách. U detí od 3-12 rokov užívať maximálne 4 pastilky denne. Pastilka sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Pastilky je vhodné užívať hneď pri prvých príznakoch nádchy alebo upchatého nosa. Zloženie: Hlavné účinné látky: 1eukalyptový olej 15,0 mg, mentol 15,0 mg, extrakt 20 bylín 68,2 mg,vitamin C 26,0 mg,včelí med. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako HERBALMED pastilky pri nádche Dr Weiss 24 + 6 past ZDARMA
Walmark Septofort 2 mg 24 past
Indikácie: Liek je určený na prevenciu a lokálnu liečbu infekcií ústnej dutiny a horných dýchacích ciest (afty, zápaly ďasien, jazyka, nosohltana, stavy po operáciách v dutine ústnej alebo v hltane, po extrakciách zubov, erózie sliznice ústnej dutiny rôzneho pôvodu a pod). Liek môžu používať dospelí, mladiství a deti od 5 rokov. Kontraindikácie: Liek nesmú používať pacienti precitlivení na chlorhexidín, sorbitol, aspartam alebo chorí s fenylketonúriou. Tehotné a dojčiace ženy môžu liek používať iba so súhlasom ošetrujúceho lekára. Nepodávať deťom do 5 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Tehotné a dojčiace ženy môžu liek používať iba so súhlasom ošetrujúceho lekára. Dávkovanie: V prípade, že lekár neurčí inak, užívajú dospelí 3 krát denne 1 pastilku po jedle. Pastilky sa nechajú voľne rozplynúť v ústach. Deťom od 5 do 12 rokov sa podáva 2x denne 1/2 až 1 pastilka. Deťom od 12 rokov a mladistvým sa podáva 3x denne jedna pastilka. Po použití pastilky sa nesmie jesť a piť asi 1 až 2 hodiny. Rovnako ako jedlo, tak aj zubná pasta, môže rušiť účinok lieku, preto medzi použitím pastilky a čistením zubov musí uplynúť najmenej 1/2 hodiny. Príznaky zápalu sa zmiernia a vymiznú spravidla počas niekoľkých dní, napriek tomu je potrebné v používaní pastiliek pokračovať 2-3 dni, aby sa predišlo recidívam. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Walmark Septofort 2 mg 24 past
OCTENIDINE Klosterfrau tvrdé pastilky 2,6 mg 24 ks
Octenidine Klosterfrau tvrdé pastilky 2,6 mg 24 ks Liek obsahuje liečivo oktenidínium-dihydrochlorid. Je to antiseptická látka, ktorá účinkuje proti patogénom tým, že narušuje ich bunkovú funkciu.
Objav podobné ako OCTENIDINE Klosterfrau tvrdé pastilky 2,6 mg 24 ks
HERBALMED pastilky pre posilnenie imunity Dr Weiss 24+ 6 past ZDARMA
Charakteristika: Výživový doplnok HERBALMED pastilky pre posilnenie imunity Dr Weiss sú pastilky obsahujú osvedčenú kombináciu 20 bylinných extraktov obohatených o echinaceu a rakytník, ktoré posilňujú imunitu počas nachladnutí.HERBALMED pastilky pre posilnenie imunity Dr Weiss upokojujú podráždenú sliznicu krku,zvyšujú obranyschopnosť organizmu. Mechanizmus účinku: HERBALMED ® pastilky Dr Weiss je vhodné zvoľna rozpúšťať v ústach. Uvoľnené účinné zložky pokrývajú povrch sliznice, kde súčasne niekoľkými mechanizmami účinku pôsobia priaznivo a blahodarne. Pri opakovanom použití sa tiež posilňuje obranyschopnosť sliznice a následne celého organismu.2 Pastilky majú príjemnú tradičnú chuť, čo prispieva k pohodlné, príjemné a účinné aplikáciu. Nepoužívať: Ak ste alergický/á na ktorúkoľvek zložku,ako náhradu pestrej stravy, u detí do 3 rokov. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Pre dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 5-6 krát denne po dobu asi 7 dní. Pre dlhodobé užívanie sa u dospelých odporúča jedna pastilka 2-3 krát denne. U detí od 3-12 rokov užívať maximálne 4 pastilky denne. Pastilka sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Zvýšené dávkovanie je vhodné užívať hneď pri prvých príznakoch únavy, prechladnutia a slabosti. Zloženie: Hlavné účinné látky: 1echinaceový extrakt 50,0 mg, rayktníkový extrakt 75,0 mg, extrakt 20 bylín 32,0 mg, 2vitamin C 32,0 mg, včelí med. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako HERBALMED pastilky pre posilnenie imunity Dr Weiss 24+ 6 past ZDARMA
SOLMUCOL 200 mg 20 vreciek
Solmucol sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu.
Objav podobné ako SOLMUCOL 200 mg 20 vreciek
Solmucol 600 mg 10 vrecúšok
Indikácie: Solmucol obsahuje N-acetylcysteín, ktorý má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, čím rozpúšťa všetky druhy molekúl zodpovedné za väzkosť hlienu. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu. Solmucol je vhodný pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, sprevádzaných intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), na doplnkovú liečbu laryngitídy (zápal hrtana), tracheitídy (zápal priedušnice), sinusitídy (zápal prínosových dutín), otitis media (zápal stredného ucha), mucoviscidózy (cystická fibróza), astmy bronchiale ( priedušková astma), bronchiolitídy (zápal priedušničiek), emfyzémy (rozdutie pľúc). Kontraindikácie: Precitlivenosť na N-acetylcysteín alebo inú pomocnú látku podľa zloženia lieku. Aktívny peptidický vred. Tehotenstvo a dojčenie: Užívanie v gravidite môže doporučiť lekár len v závažných prípadoch. Nie je známe, či sa N-acetylcysteín vylučuje do materského mlieka, preto sa nedoporučuje užívať liek počas laktácie. Dávkovanie: Dospelí a deti nad 12 rokov: 600 mg N-acetylcysteínu denne, t.j. 1 sáčok (najlepšie večer). Dávkovanie u chronických ochorení, mukoviscidózy stanoví lekár alebo farmaceut. Príprava roztoku z granulátu: obsah vrecka vysypať do prázdneho pohára a potom zaliať vodou. Počas liečby treba piť dostatok tekutín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Solmucol 600 mg 10 vrecúšok
SOLMUCOL 200 mg granulát 20 ks
Solmucol 200 mg granulát 20 ks Liečivo N-acetylcysteín má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, ktoré sú zodpovedné za väzkosť hlienu, čím rozpúšťa všetky druhy hlienov. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu.
Objav podobné ako SOLMUCOL 200 mg granulát 20 ks
Golden zlaté pastilky 12 past
Charakteristika: Golden zlaté pastilky je čisto prírodný produkt na hrdlo, kašeľ a hlasivky. Obsahuje jedinečnú kombináciu výťažkov siedmich bylín, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty a zabezpečujú rýchlu úľavu. Sú to: plod kanária, kvet zemoleza, mentol, eukalyptový olej, plod momordica, oplodie citrónovníka červeného a anízový olej. Nepoužívajte: Pri precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Spôsob použitia: Pastilky necmúľajte, nechajte ich volne rozpúšťať v ústach. Pre lepší účinok, po použití asi 30 minút nejedzte ani nepite. Zloženie: Fructus Canarii, Oleum Eucalypti, Flos Lonicerea, Mentholum, Fructus Momordicae, Oleum Anisi Stellati, Exocarpium Citri Rubrum, Suitable Amount Of Cane Sugar.
Objav podobné ako Golden zlaté pastilky 12 past
JUNIOR-ANGIN Pastilky 24 kusov
Vďaka prírodnému zloženiu jemne a citlivo uľavujú od bolesti v krku.
Objav podobné ako JUNIOR-ANGIN Pastilky 24 kusov
NEO-ANGIN Šalvia tvrdé pastilky 24 kusov
Neo-angin šalvia je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla, na podpornú liečbu pri zápaloch sliznice dutiny ústnej v oblasti hltanu.
Objav podobné ako NEO-ANGIN Šalvia tvrdé pastilky 24 kusov
NEO-ANGIN Čerešňa tvrdé pastilky 24 kusov
Neo angin na podpornú liečbu zápalov slizníc hltana sprevádzaných typickými príznakmi, ako sú bolesti hrdla, sčervenanie alebo opuch.
Objav podobné ako NEO-ANGIN Čerešňa tvrdé pastilky 24 kusov
STREPFEN Med a citrón pastilky 24 pastiliek
Strepfen Med a citrón pastilky 24 pastiliek Zmierňujú bolesť a opuchy hrdla pri angíne, ktorá sa môže objaviť pri zápalových ochoreniach horných ciest dýchacích bakteriálneho aj vírusového póvodu. Strepfen prináša úľavu od bolesti v krku spojenú zvyčajne s bolestivým prehĺtaním a zmierňuje zápalové opuchy hrdla.
Objav podobné ako STREPFEN Med a citrón pastilky 24 pastiliek
NEO-ANGIN Bez cukru tvrdé pastilky 24 kusov
Liek na podpornú liečbu zápalov slizníc hltana, sprevádzaných typickými príznakmi, ako sú bolesti hrdla, sčervenanie alebo opuch.
Objav podobné ako NEO-ANGIN Bez cukru tvrdé pastilky 24 kusov
SEPTOLETE Extra eukalyptus 3 mg/1 mg pastilky 16 ks
Tvrdá pastilka je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.
Objav podobné ako SEPTOLETE Extra eukalyptus 3 mg/1 mg pastilky 16 ks
Dr Müller Panthenol 100 mg 24 tabliet
Kyselina pantoténová je látka zo skupiny vitamínov B. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Prispieva k normálnej mentálnej činnosti.
Objav podobné ako Dr Müller Panthenol 100 mg 24 tabliet
Müllerove pastilky s Islandským lišajníkom a vitamínom C 12 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky s islandským lišajníkom a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Islandský lišajník má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje imunitný systém Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: 1-2 pastilky 3x denne. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), Cetraria islandica (lichen islandicus, islandský lišajník) Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky s Islandským lišajníkom a vitamínom C 12 past
Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C 30+6 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so šalviou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Šalvia má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje obranyschopnosť organizmu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 6krát denne a deti od 3 rokov 3krát denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt listu šalvie lekárskej [čistená voda, šalvia lekárska (Salvia offi cinalis L.), maltitol], výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, včelí med), včelí med, kyselina askorbová, esenciálny olej šalvie lekárskej, mentol, anetol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C 30+6 past
Müllerove pastilky s Islandským lišajníkom a vitamínom C 30+6 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky s islandským lišajníkom a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Islandský lišajník má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje imunitný systém Nepoužívajte: U detí do 12 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: 1-2 pastilky 3x denne. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), Cetraria islandica (lichen islandicus, islandský lišajník) Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky s Islandským lišajníkom a vitamínom C 30+6 past
Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C bez cukru 12 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so šalviou a ďalšími bylinnými extraktmi. Šalvia má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje obranyschopnosť organizmu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 6krát denne a deti od 3 rokov 3krát denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: isomalt, extrakt listu šalvie lekárskej [čistená voda, šalvia lekárska (Salvia officinalis L.), maltitol], výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, maltitol), kyselina askorbová, esenciálny olej šalvie lekárskej, sladidlo (acesulfam K), menthol, anethol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C bez cukru 12 past
Müllerove pastilky so Skorocelom, Materinou dúškou a vitamínom C 12 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so skorocelom, materinou dúškou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 6krát denne a deti od 3 rokov 3krát denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt listu skorocelu kopijovitého [glukózový sirup, skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata L.), čistená voda], extrakt vňate materinej dúšky úzkolistej [čistená voda, glukózový sirup, materina dúška úzkolistá (Thymus serpyllum L.)], esenciálny olej tymianu, včelí med, výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, včelí med), kyselina askorbová, menthol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky so Skorocelom, Materinou dúškou a vitamínom C 12 past
Müllerove pastilky so Zázvorom 24 ks
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so zázvorom a vitamínom C. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. vďaka zázvoru napomáha dezinfikovať ústnu dutinu, odporúča sa aj pri problémoch a nevoľnosti pri cestovaní. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí každé 3 – 4 hodiny 1 pastilku, max. 6 pastiliek denne rozpustiť v ústach, deti 10 – 15 rokov max. 5 pastiliek denne, deti 3 – 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy max. 3 pastilky denne. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), včelí med, kyselina askorbová, extrakt zázvoru. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky so Zázvorom 24 ks
STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek
Charakteristika: Originálne bylinné pastilky obsahujú zmes 5 bylinných extraktov (skorocel, boswelliu, materinú dúšku, bazalku, eukalyptus), ktoré pomáhajú zmierniť príznaky pri kašli a bolesti v krku. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: sú vhodné pre celiakov, diabetikov, môžu ich užívať tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: každé 2 -3 hodiny nechajte voľne rozpustiť v ústach 1 pastilku. Pastilky sa nemajú žuvať ani prehĺtať. Neprekročte 10 pastiliek denne. Deti od 3 do 12 rokov môžu užívať maximálne 5 pastiliek denne. Podávajte len deťom, ktoré zvládnu pastilky bezpečne vycmúľať!Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: Sladidlá: glukózový sirup, sacharóza; extrakt boswéllie (Boswellia serrata), extrakt skorocelu (Plantago lanceolata), eukalyptový olej (Eucalyptus globulus), mentol, extrakt bazalky (Ocimum basilicum), olej materinej dúšky (Thymus zygis), seleničitan sodný pentahydrát (selén). Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako STOPKAŠEL Medical pastilky Dr.Weiss 24 pastilek
Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C bez cukru 30+6 past
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so šalviou a ďalšími bylinnými extraktmi. Šalvia má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje obranyschopnosť organizmu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 6krát denne a deti od 3 rokov 3krát denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: isomalt, extrakt listu šalvie lekárskej [čistená voda, šalvia lekárska (Salvia officinalis L.), maltitol], výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, maltitol), kyselina askorbová, esenciálny olej šalvie lekárskej, sladidlo (acesulfam K), menthol, anethol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky so Šalviou a vitamínom C bez cukru 30+6 past
DR.MÜLLER Urosept pastilky bez cukru 24 ks
Pastilky obsahujú šťavu z kanadskej brusnice, prírodné extrakty a vitamín C, ktoré prispievajú k normálnej funkcii močových ciest.
Objav podobné ako DR.MÜLLER Urosept pastilky bez cukru 24 ks
STREPSILS pastilky bez cukru citrón 24 pastiliek
Strepsils pastilky bez cukru citrón 24 pastiliek Pastilky Strepsils Citrón bez cukru sa užívajú na zmiernenie alebo miestne preliečenie zápalov v ústnej dutine a nosohltanu, pri zápaloch sliznice dutiny ústnej (stomatitída, múčnivka, afty), pri zápaloch ďasien (gingivitída) a ako podporná liečba pri angíne.
Objav podobné ako STREPSILS pastilky bez cukru citrón 24 pastiliek
MÜLLEROVE pastilky ŠALVIA A VITAMÍN C 24 ks
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky® so šalviou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Šalvia má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky, vitamín C podporuje obranyschopnosť organizmu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Dávkovanie: dospelí 6krát denne a deti od 3 rokov 3krát denne rozpustiť v ústach jednu pastilku. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Po aplikácii je vhodné 15-20 minút nejesť a nepiť. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt listu šalvie lekárskej [čistená voda, šalvia lekárska (Salvia offi cinalis L.), maltitol], výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, včelí med), včelí med, kyselina askorbová, esenciálny olej šalvie lekárskej, mentol, anetol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako MÜLLEROVE pastilky ŠALVIA A VITAMÍN C 24 ks
APOROSA Bylinné pastilky s islandským lišajníkom 24 pastiliek
Aporosa Bylinné pastilky s islandským lišajníkom 24 pastiliek Bylinné pastilky napomáhajúce k normálnej činnosti dýchacích ciest. Majú antibakteriálne účinky, pomáhajú rozpúšťať hlieny, uvoľňujú dýchanie a podporujú vykašliavanie. Navyše tíšia bolesti kĺbov aj svalov a posilňujú organizmus.
Objav podobné ako APOROSA Bylinné pastilky s islandským lišajníkom 24 pastiliek
Müllerove pastilky s Echinaceou a vitamínom C 24 pastiliek
Charakteristika: Výživový doplnok Müllerove pastilky s echinaceou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. vitamín E a chinacea C podporuje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy. Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Dávkovanie: Prípravok sa obvykle používa v dávke 1-2 pastilky 3x denne. Pastilky je potrebné užiť po jedle a nechať rozpustiť v ústach. Dodržujte doporučené dávkovanie! Zloženie: sacharóza, sladidlo (glukózový sirup), extrakt echinacey purpurovej [glukózový sirup, čistená voda, echinacea purpurová (Echinacea purpurea)], výťažok zmesi bylín (čistená voda, zmes bylín, včelí med), včelí med, kyselina askorbová, anethol, menthol. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Müllerove pastilky s Echinaceou a vitamínom C 24 pastiliek
PANADOL Pre deti jahoda 24 mg/ml perorálna suspenzia 100 ml
Panadol suspenzia pre deti jahoda na bolesť zúbkov, ucha, krku a zniženie horúčky u detí. Pre deti a dojčatá už od 1 mesiaca. Jahodová príchuť.
Objav podobné ako PANADOL Pre deti jahoda 24 mg/ml perorálna suspenzia 100 ml
VOCAL HA pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 24 kusov
Pastilky bez cukru pre starostlivosť o krk a hlasivky s kyselinou hyalurónovou. vhodné pre deti od 4 rokov a dospelých.
Objav podobné ako VOCAL HA pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 24 kusov
DR. MÜLLER Müllerove pastilky s propolisom a zázvorom 24 ks
Cmúľavé pastilky pre dospelých a deti od 6-tich rokov so zázvorom pre normálnu činnosti dýchacích ciest.
Objav podobné ako DR. MÜLLER Müllerove pastilky s propolisom a zázvorom 24 ks
DR. MÜLLER Müllerove pastilky s propolisom a Aloe vera 24 ks
Cmúľavé pastilky pre dospelých a deti od 6-tich rokov s aloe vera pre normálnu činnosti dýchacích ciest.
Objav podobné ako DR. MÜLLER Müllerove pastilky s propolisom a Aloe vera 24 ks
MÜLLEROVE PASTILKY s propolisom, aloe vera a vitamínom C 24 pastiliek
Müllerove pastilky s propolisom, aloe vera a vitamínom C 24 pastiliek Pastilky napomáhajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu.
Objav podobné ako MÜLLEROVE PASTILKY s propolisom, aloe vera a vitamínom C 24 pastiliek
APOROSA Bylinné pastilky šalvia, ženšen, vitamín C 18+6 pastilek 24 ks
Aporosa Bylinné pastilky šalvia, ženšen, vitamín C 18+6 pastilek 24 ks Výživový doplnok s príjemným účinkom na ústa, krk, hltan a hlasivky.
Objav podobné ako APOROSA Bylinné pastilky šalvia, ženšen, vitamín C 18+6 pastilek 24 ks
DR.WEISS Stopkašel Medical pastilky - pri kašli a bolesti v krku 24 pastilek
Dr.Weiss Stopkašel Medical pastilky - pri kašli a bolesti v krku 24 pastilek Bylinný prípravok pre dospelých a deti, ktorý vytvára ochrannú vrstvu na sliznici úst a hrdla. Týmto spôsobom prípravok zmierňuje podráždenie a kašeľ a znižuje pocit škrabania v krku.
Objav podobné ako DR.WEISS Stopkašel Medical pastilky - pri kašli a bolesti v krku 24 pastilek
Simply You HerbalMed pastilky Dr. Weiss pri kašli 24 pastiliek + 6 pastiliek ZADARMO
HerbalMed® pastilky Dr. Weiss - originálne švajčiarskej bylinné pastilky sa vyrábajú podľa pôvodnej receptúry vo Švajčiarsku. Účinnosť a jedinečnosť zaručuje starostlivo kontrolovaná kvalita a unikátna kombinácia viac než 20 extraktov z liečivých bylín, medu a vitamínu C.
Objav podobné ako Simply You HerbalMed pastilky Dr. Weiss pri kašli 24 pastiliek + 6 pastiliek ZADARMO
DR. WEISS Herbalmed pastilky bez cukru šalvija + ženšeň + vitamín C 24 + 6 kusov
Výživový doplnok s obsahom šalviového extraktu, ženšenového extraktu, eukalyptu a vitamínu C, ktoré priaznivo pôsobia na funkciu dýchacieho systému.
Objav podobné ako DR. WEISS Herbalmed pastilky bez cukru šalvija + ženšeň + vitamín C 24 + 6 kusov
SOLMUCOL Sirup 180 ml
Liek obsahuje acetylcysteín. Používa sa pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest.
Objav podobné ako SOLMUCOL Sirup 180 ml
SOLMUCOL Sirup 90 ml
Liek obsahuje acetylcysteín. Používa sa pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest.
Objav podobné ako SOLMUCOL Sirup 90 ml
Solmucol sirup 180 ml
Indikácie: Solmucol obsahuje N-acetylcysteín, ktorý má depolymerizujúci účinok na mukopolysacharidy a vlákna DNK, čím rozpúšťa všetky druhy molekúl zodpovedné za väzkosť hlienu. N-acetylcysteín pôsobí antioxidačne a tým podporuje obranné mechanizmy organizmu. Solmucol je vhodný pri všetkých ochoreniach horných a dolných dýchacích ciest, sprevádzaných intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu, akútna a chronická bronchitída (zápal priedušiek), na doplnkovú liečbu laryngitídy (zápal hrtana), tracheitídy (zápal priedušnice), sinusitídy (zápal prínosových dutín), otitis media (zápal stredného ucha), mucoviscidózy (cystická fibróza), astmy bronchiale ( priedušková astma), bronchiolitídy (zápal priedušničiek), emfyzémy (rozdutie pľúc). Kontraindikácie: Precitlivenosť na N-acetylcysteín. Tehotenstvo a dojčenie: Užívanie v gravidite môže doporučiť lekár len v závažných prípadoch. Nie je známe, či sa N-acetylcysteín vylučuje do materského mlieka, preto sa nedoporučuje užívať liek počas laktácie. Dávkovanie a spôsob podávania: Účinok Solmucolu po perorálnom podaní sa prejaví po 1-2 dňoch liečby. Dĺžka liečby stredne ťažkých prípadov je 1 týždeň, u závažnejších prípadov 2 týždne. Deti do 2 rokov: 3-krát denne 2,5 ml sirupu. Deti od 2 do 6 rokov: 3-krát denne 5 ml sirupu. Dospelí a deti od 6 rokov: 3-krát denne 10 ml sirupu. Pred prvým užívaním je potrebné pripraviť sirup tak, aby liečivo z nádoby na zátke sa dostalo do číreho sirupu. Príprava sirupu: Po odstránení uzáveru sa zátka zatlačí smerom dolu. Tým sa dostane prášok zo zátky do tekutiny. Roztok je potrebné krátko zatrepať, až kým sa prášok úplne rozpustí. Na užívanie lieku sa používa priložená odmerka. Sirup sa užíva po jedle a zapije sa vodou. Po nariedení sa sirup musí spotrebovať do 14 dní. Počas liečby treba piť dostatok tekutín. Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!
Objav podobné ako Solmucol sirup 180 ml
SOLMUCOL sirup 90 ml
Solmucol sirup 90 ml Pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého, väzkého hlienu ako akutný a chronický zápal priedušiek, hrdla, priedušnice, priedušková astma, mucoviscidóza, emfyzém, bronchiektázie, chrípka a zápaly prinosových dutín.
Objav podobné ako SOLMUCOL sirup 90 ml
SOLMUCOL sirup 180 ml
Solmucol sirup 180 ml Pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého, väzkého hlienu ako akutný a chronický zápal priedušiek, hrdla, priedušnice, priedušková astma, mucoviscidóza, emfyzém, bronchiektázie, chrípka a zápaly prinosových dutín.
Objav podobné ako SOLMUCOL sirup 180 ml
Pozrite sa aj
- Technologická past (978-80-275-0674-3)
- Rafinovaná past (978-80-277-1305-9)
- Hedvábná past (978-80-906-7766-1)
- Past lží (978-80-269-1417-4)
- Bílá past (978-80-766-1158-0)
- Dokonalá past (978-83-276-5742-8)
- Medová past (999-00-032-7105-1)
- SWISS NATUREVIA MAX BRUSNICE 250 mg pastilky (20% zdarma) 1x36 ks
- NEO-ANGIN BEZ CUKRU 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky pas ord (blis.PVC/PVDC/Al) 1x24 ks
- Imunoglukán 100 mg 60cps
- Tempish TW 100 × 24 88A (8592678076187)
- Past na knihomolku (978-80-253-6186-3)
- Naturprodukt Šalviové past. s kamilkami a slezom (8595026108219)
- Králíček a past (978-80-000-5580-0)
- Past na korunu (978-80-000-5254-0)
- Past na medvěda (978-80-745-6063-7)
- Past na panovníka (978-80-759-4073-5)
- Past na královnu (978-80-736-2737-9)
- Vitabalans VITA B12 + kyselina listová (1 mg/ 400 mcg) pastilky 1x100 ks
- Panthenol 100 mg JENAPHARM tbl 20x100 mg (liek.skl.hnedá)
- Past na sňatkového podvodníka (978-80-264-4610-1)
- SHUMEE sivý 100 × 24 × 32 cm (809163)