Sperky eshop piercing do jazyka z ocele motivy girl power aa30813 symbol mier smajlik a srdce

Produkt Sperky eshop piercing do jazyka z ocele motivy girl power aa30813 symbol mier smajlik a srdce sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Sperky eshop piercing do jazyka z ocele motivy girl power aa30813 symbol mier smajlik a srdce upraviť a produkt hľadať znova.

EGOCHEF Gombíky do rondonu EGOchef - rôzne vzory Vzor - smajlík SRDCIA

EGOCHEF Gombíky do rondonu EGOchef - rôzne vzory Vzor - smajlík SRDCIA
Detail

Gombíky na kuchársky rondon (profikuchar.sk)

Podobné produkty ako EGOCHEF Gombíky do rondonu EGOchef - rôzne vzory Vzor - smajlík SRDCIA , Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581)

MAKRO - Anjel so srdcom 11,5cm různé motivy

PartyDeco Servítky srdce - Girl Power 16 x 15cm 20 ks

PartyDeco Servítky srdce - Girl Power 16 x 15cm 20 ks
Detail

Servítky srdce - Girl Power Každá oslava môže mať výzdobu vyladenú do najmenších detailov. Ak pripravujete párty výzdobu na oslavu dámsku párty nesmie Vám chýbať originálne stolovanie v podobe servítok v tvare srdiečok. rozmer: 16 x 15 cm obsah: 20 ks (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Servítky srdce - Girl Power 16 x 15cm 20 ks , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele (chpmf0326nad)

Vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 45 x 45 cm

Vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 45 x 45 cm
Detail

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami. O značke Butter Kings Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika. Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Vankúš Butter Kings z bavlny Girl Power, 45 x 45 cm , Duvo+ miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (chpmf0336nad)

PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl

PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl
Detail

Fóliový balón ružové srdce - It's a girl počet: 1 ks rozmery: 45 cm Ak chystáte oslavu na príchod nového člena rodiny, nesmie Vám chýbať balónová výzdoba. Vďaka fóliovým balónikom ako je tento fóliový balón s nápisom It's a girl, bude Vaša oslava nezabudnuteľná. (heliumking.sk)

Podobné produkty ako PartyDeco Fóliový balón ružové srdce - It's a girl , Kultura a struktura českého jazyka (9788024625492)

Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0)

Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0)
Detail

Elektronická kniha ze série Corianův svět, autor Petr Vyhlídka, 120 stran Zapadlá kolonie na planetě Fisaga má problém, do kterého Pietu Corianovi nic není. Až na to, že má odvést do bezpečí jistý náklad. (alza.sk)

Podobné produkty ako Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0) , Spejblova a hurvínkova učebnice jazyka českého

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII
Detail

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII , Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0)

Indera Mieru 509 Ø45 cm Black Umývadlo z prírodného kameňa

Indera Mieru 509 Ø45 cm Black Umývadlo z prírodného kameňa
Detail

Indera Mieru 509 Ø45 cm Black Umývadlo z prírodného kameňa z kategórie Dom a bývanie | Kamenné umývadlá kúpite na Kokiskashop.sk za 79.99 €. Designové umývadlo Mirum 509 na dosku je vyrobené z jedného kusu kameňa, pri spracovaní sa nepoužíva žiadne lepidlo, tmel ani farba. Toto luxusné kamenné umývadlo je okrúhle, vnútorná časť je ručne leštená, vonkajšie bočné steny majú hrubý, štokovaný povrch. Tieto prirodzené umelecké diela sa často objavujú v luxusných hoteloch, reštauráciách alebo kúpeľoch. Sú vhodné do moderných, ale aj prírodne ladených kúpeľní. Odtokové otvory sú v štandardnej európskej veľkosti. Upozornenie! Každý kus je originál, preto sa môže odlišovať rozmermi, odtieňom farby a ryhovaním kameňa - to berte ako výhodu - nikto iný už nebude mať rovnaké umývadlo ako máte Vy! Umývadlo nie je možné vybrať podľa fotografie pri produkte. Jedná sa o ilustratívne fotografie a nemôžeme zaručiť aké umývadlo dostanete práve Vy. Vzhľadom k uskladneniu a baleniu nie je možné všetky krabice otvárať a vyberať konkrétne umývadlo. Ďakujeme za pochopenie. Technické údaje: priemer: 45 cm výška: 17 cm materiál: ručne leštený mramor čierny Marble Black hmotnosť: 24 kg +/- 1 kg dodáva sa bez integrovaného odpadu umývadlo na dosku Kamenné umývadlá nie sú mrazuvzdorné, preto ich neodporúčame mať cez zimné mesiace vo vonkajších priestoroch. Obsah balenia: 1 x umývadlo z prírodného kameňa bez dekorácie, odpadu a batérie (kokiskashop.sk)

Podobné produkty ako Indera Mieru 509 Ø45 cm Black Umývadlo z prírodného kameňa , Jedálenský stôl z recyklovaného teaku a ocele 180 × 90 × 76 cm 245415

Compactor Odpudzovač molí z cédrového dreva srdce do zásuvky, 15 ks

Compactor Odpudzovač molí z cédrového dreva srdce do zásuvky, 15 ks
Detail

Srdiečka môžete položiť na dno skrine, do šuplíkov alebo nimi ochrániť oblečenie uložené na pôde. Cédrové drevo je skvelé riešenie pre milovníkov ekológie a pre domácnosti s deťmi. Vaše oblečenie, posteľná bielizeň aj uteráky budú v bezpečí pred šatňovými moľami aj bez použitia zbytočnej chémie. Navyše nám ľuďom, na rozdiel od molí, cédrová aróma krásne vonia. Aróma pôsobí ako silný a napriek tomu čistý prírodný repelent. Jedno srdiečko meria 2 x 1 x 2,5 cm. (4home.sk)

Podobné produkty ako Compactor Odpudzovač molí z cédrového dreva srdce do zásuvky, 15 ks , Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu

Pásová miera pre ošípané a hovädzí dobytok Rondo

Pásová miera pre ošípané a hovädzí dobytok Rondo
Detail

Kombinované pásové opatrenie pre ošípané a hovädzí dobytok (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Pásová miera pre ošípané a hovädzí dobytok Rondo , Equa smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, latte

Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581)

Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581)
Detail

Elektronická kniha - autor Vanda Obdržálková, Tomáš Duběda a David Mraček, 236 stran, česky Profesně tolerovaná a hojně uplatňovaná praxe překládání do nemateřského jazyka (tzv. nerodilý překlad) patří mezi málo popsané fenomény. Předkládaná kolektivní monografie proto nejprve mapuje názory translatologů a aktérů překladatelského trhu na nerodilé překládání, jeho možnosti a omezení. Jádro knihy pak představuje empirický výzkum zahrnující čtyřicet českých překladatelů z/do angličtiny a francouzštiny, jehož cílem je charakterizovat celkovou kvalitu překladů, typologii chyb a konkrétní strategie a postupy s ohledem na směr překladu, cizí jazyk, pokročilost překladatele a druh textu. Výzkum je doplněn údaji získanými od překladatelů prostřednictvím dotazníků a také polostrukturovanými rozhovory s rodilými mluvčími cizích jazyků se zkušeností s revizí nerodilých překladů. Publikace tak přináší empiricky podložené poznatky a nabízí prakticky zužitkovatelná zjištění o... (alza.sk)

Podobné produkty ako Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581) , Spejblova a hurvínkova učebnice jazyka českého 2

Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň ZŠ (978-80-253-3818-6)

Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň ZŠ (978-80-253-3818-6)
Detail

Elektronická kniha - autor František Brož, 208 stran Sáhni po našem slovníčku! Díky němu snadno pochopíš pojmy z českého jazyka a literatury, které ti jsou nejasné! Každému heslu je věnována jedna stránka. Vše je jednoduše vysvětleno a nechybí tu ani kontrolní úlohy, na kterých si otestuješ, jestli už všemu rozumíš. Pokud se připravuješ na státní přijímací zkoušky, jistě oceníš příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT. (alza.sk)

Podobné produkty ako Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň ZŠ (978-80-253-3818-6) , Sixtol vaňa do kufra plastová renault thalia i/symbol/clio i symbol (99 – 10) (hbc08230)

Jazyk a slovník (9788024626727)

Jazyk a slovník (9788024626727)
Detail

Elektronická kniha - autor František Čermák, 526 stran, česky V souborné knize Jazyk a slovník se představuje výbor menších studií z autorova padesátiletého přemýšlení o jazyce, českém i řadě dalších, z okruhů tematicky základních i opomíjených, především však stojících mimo tradiční čistě gramatické pohledy. Pozornost je zaměřena zvláště na oblasti klasické lingvistiky a v intencích "pražského" myšlení také na otázky nepříliš často řešeného pojmenování v rámci široce pojatého lexikonu. Důstojné místo zaujímá připomenutí klasiků moderní lingvistiky, především strukturalistické, jak je rozpracovávala už předválečná Pražská škola, jež zásadně ovlivnila vývoj domácí i světové lingvistiky v řadě pojmů a postupů, které přinesla. Uvádějí se tu i největší osobnosti jejích dějin – otec moderní lingvistiky Ferdinand de Saussure či z "domácích" pozoruhodný obecný lingvista a typolog Vladimír Skalička. Konečně tu hrají svou... (alza.sk)

Podobné produkty ako Jazyk a slovník (9788024626727) , Weber sklápací postranný stolček z nerez ocele, pre smokefire ex4 a ex6 (7001)

Jazyk a jazykověda (9788024623603)

Jazyk a jazykověda (9788024623603)
Detail

Elektronická kniha - autor František Čermák, 382 stran, česky Druhé vydání zavedené jazykovědné publikace přináší ucelený přehled běžných i méně běžných poznatků o jazyce a jazykovědě. Kniha je pojata jako synchronní a primárně strukturní. Autor klade důraz na klasické lingvistické pohledy a na bohatou empirii. Ilustrativní materiál byl vybrán ze známějších a češtině bližších jazyků. (alza.sk)

Podobné produkty ako Jazyk a jazykověda (9788024623603) , Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7)

Jazyk a myšlení (9788024636948)

Jazyk a myšlení (9788024636948)
Detail

Elektronická kniha - autor Mucumi Imaiová, 142 stran, česky Prostřednictvím jazyka se díváme na svět kolem nás a přemýšlíme. Znamená to tedy, že způsob chápání reality a myšlení jednoho národa, který hovoří svým rodným jazykem, se liší od chápání a myšlení lidí ostatních národností, kteří hovoří jazyky jinými? Autorka monografie Jazyk a myšlení na pozadí výsledků mnoha zajímavých experimentů (týkajících se například vyjádření pozice v prostoru v jazycích, které nemají slova jako před, za, vpravo, vlevo, vlivu osvojování si jazyka na myšlení dětí apod.) nabízí odpověď na tuto otázku z pohledu kognitivní psychologie. (alza.sk)

Podobné produkty ako Jazyk a myšlení (9788024636948) , Weber čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283)

Jazyk a jazykověda (9788024654324)

Jazyk a jazykověda (9788024654324)
Detail

Elektronická kniha - autor František Čermák, 382 stran, česky Třetí vydání zavedené jazykovědné publikace přináší ucelený přehled běžných i méně běžných poznatků o jazyce a jazykovědě. Kniha je pojata jako synchronní a primárně strukturní. Autor klade důraz na klasické lingvistické pohledy a na bohatou empirii. Ilustrativní materiál byl vybrán ze známějších a češtině bližších jazyků. (alza.sk)

Podobné produkty ako Jazyk a jazykověda (9788024654324) , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3ja)

Všetky zvieratá catkopes steak z hovädzieho jazyka 100g

Všetky zvieratá catkopes steak z hovädzieho jazyka 100g
Detail

Luxusné 100% mäsové konzervy pre psy a mačky (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Všetky zvieratá catkopes steak z hovädzieho jazyka 100g , Dremel kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2ja)

Darčekový poukaz 12 € pre eshop

Darčekový poukaz 12 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 12 € pre eshop , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2ja)

Darčekový poukaz 30 € pre eshop

Darčekový poukaz 30 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 30 € pre eshop , Dremel drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8ja)

Darčekový poukaz 40 € pre eshop

Darčekový poukaz 40 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 40 € pre eshop , Shumee nočný stolík z ocele a tvrdeného skla 45 × 30,5 × 60 cm biely, 246728

Darčekový poukaz 20 € pre eshop

Darčekový poukaz 20 € pre eshop
Detail

Prinášame Vám jedinečnú príležitosť potešiť svojich blízkych, priateľov či kolegov našim krásnym darčekovým poukazom. Darčekový poukaz po online úhrade dostanete vo formáte PDF jednoducho do Vašej e-mailovej schránky. Poukaz vo formáte PDF je možné použiť iba online. Platnosť 6 mesiacov. Svoju požiadavku PDF zadajte prosím do poznámky v objednávke. (feedo.sk)

Podobné produkty ako Darčekový poukaz 20 € pre eshop , Z kapitalismu do socialismu a zpět (9788024623863)

Osuška Srdce z ruží

Osuška Srdce z ruží
Detail

Osuška s potlačou o rozmere 70x140cm. Ideálny darček pre milovanú drahú polovičku. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Osuška Srdce z ruží , Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň zš (978-80-253-3818-6)

Bonboniéra Srdce z ruží

Bonboniéra Srdce z ruží
Detail

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Bonboniéra Srdce z ruží , Divoký symbol (9788075940940)

DOIY Sada kartičiek 30 Day Girl Power Challenge

DOIY Sada kartičiek 30 Day Girl Power Challenge
Detail

Sada kartičiek z kolekcie DOIY. Každá kartička má farebnú potlač, ktorá je navrhnutá tak, aby vám pomohla nájsť aktivity podporujúce silné ženy. (answear.sk)

Podobné produkty ako DOIY Sada kartičiek 30 Day Girl Power Challenge , Ztracený symbol (9788025706206)

Hrnček Nerušiť – srdce z kvetin

Hrnček Nerušiť – srdce z kvetin
Detail

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Hrnček Nerušiť – srdce z kvetin , Ztracený symbol (8594072278211)

Bonboniera Nevesta – srdce z kvetin

Bonboniera Nevesta – srdce z kvetin
Detail

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Bonboniera Nevesta – srdce z kvetin , Zapichovátka do cupcaku, 8 ks - baby shower its a girl - holka (11179136605)

Hrnček Nevesta – srdce z kvetin

Hrnček Nevesta – srdce z kvetin
Detail

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Hrnček Nevesta – srdce z kvetin , Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (nh22cj005)

ALL ANIMALS Kočkopes konzerva steak z hovädzieho jazyka 100 g

ALL ANIMALS Kočkopes konzerva steak z hovädzieho jazyka 100 g
Detail

Plnohodnotné vlhké krmivo pre psy a mačky bez obilnín sa 100% deklarovaným zdrojom živočíšneho proteínu. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako ALL ANIMALS Kočkopes konzerva steak z hovädzieho jazyka 100 g , Banquet súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele rondel 6 ks (a14056)

Kultura a struktura českého jazyka (9788024625492)

Kultura a struktura českého jazyka (9788024625492)
Detail

Elektronická kniha - autor František Daneš, 512 stran, česky Tematicky řazený výbor prací nestora jazykové bohemistiky dokumentuje 60 let vývoje spisovné češtiny a jejího studia. Prof. Daneš vybral práce publikované časopisecky, přednášky a příspěvky z konferencí (tiskem poprvé), které považuje za významné pro současné i budoucí studenty. Obsahuje výběrovou bibliografii časopiseckých i knižních publikací autora. (alza.sk)

Podobné produkty ako Kultura a struktura českého jazyka (9788024625492) , Sixtol univerzálne hlavice z crv ocele, 5 – 14 mm (sx3015)

Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého

Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého
Detail

Audiokniha MP3 - autor Helena Štáchová a Miloš Kirschner, čte Helena Štáchová, Miloš Kirschner a Jan Bošela Seriál Spejblova a Hurvínkova učebnice českého jazykaHurvínek dělal v diktátech spoustu chyb, což rozčilovalo paní Kateřinu (Bábinku), a tak se Hurvínek se Spejblem a Máničkou rozhodli, že v rámci sebevzdělávání vytvoří učebnici jazyka českého a dají ji Bábince jako dárek k narozeninám. V prvním díle Bábinku „učili“ všichni tři a zadali jí také domácí úkol. V dalších částech řady žactva rozšířil Spejbl a svéráznými učiteli se stali Hurvínek s Máničkou.Osmidílný seriál Spejblova a Hurvínkova učebnice českého jazyka 1993 byl poslední rozsáhlejším rozhlasovým počinem Miloše Kirschnera(zemřel v roce 1996). Napsal ho Ladislav Dvorský a byl určen pro rozhlasový cyklus Vysílání pro školy.Na tomto CD najdete první tři ze zachovaných šesti dílů seriálu, které určitě pobaví i dnes.Seriál se tehdy natáčel a vysílal nepravidelně, neměl tedy pevnou koncepci, což se v... (alza.sk)

Podobné produkty ako Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého , Sixtol vaňa do kufra gumová renault symbol 2002 ->, sed. (hbc10434)

Sauter AC 02 Guľová hlava z nehrdzavejúcej ocele pre tlakové a lomové skúšky do 5 kN

Sauter AC 02  Guľová hlava z nehrdzavejúcej ocele pre tlakové a lomové skúšky do 5 kN
Detail

- na tlakové a lomové skúšky do 5 kN (napr. pena, sklo) - 2 kusy Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Sauter AC 02 Guľová hlava z nehrdzavejúcej ocele pre tlakové a lomové skúšky do 5 kN

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTES DALUCHA Čierna

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTES DALUCHA Čierna
Detail

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTES DALUCHA Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Betty London Jazyky do topánok LANGUETTES DALUCHA Čierna

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTE DEOPAR Béžová

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTE DEOPAR Béžová
Detail

Betty London Jazyky do topánok LANGUETTE DEOPAR Béžová Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR One size. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Betty London Jazyky do topánok LANGUETTE DEOPAR Béžová

Another Me Sada kartičiek 100 Curious Facts, Girl Power, English

Another Me Sada kartičiek 100 Curious Facts, Girl Power, English
Detail

Sada kartičiek z kolekcie Another Me. Model vyrobený z kovu a papieru. (answear.sk)

Podobné produkty ako Another Me Sada kartičiek 100 Curious Facts, Girl Power, English

Pexetrio - EURÓPA - ŠTÁTY a ich symboly

Detail

Náš mozog potrebuje neustále podnety, aby sa udržiaval svieži. U seniorov to platí dvojnásobne. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným a nepotešiť rodičov či prarodičov s originálnou a zábavnou vedomostnou hrou? Pexetrio je obdoba klasického pexesa, ktorá má trochu odlišné pravidlá. Kartičky sú vyrobené z tvrdého a odolného kartónu. Nedôjde teda k ich zničeniu alebo pokrčeniu. Celá rodina si tak môže oprášiť vedomosti ohľadom európskych štátov a ich symbolov. Schválne, kto to uhádne, a kto by si mal prečítať zemepis základnej školy? Zábava pre všetky generácie môže začať. Učenie hrou zabáva deti, dospelých i babičku s dedkom. (babickarstvo.sk)

Podobné produkty ako Pexetrio - EURÓPA - ŠTÁTY a ich symboly

Vana do kufru gumová RENAULT Symbol 2002->, sed.

Vana do kufru gumová RENAULT Symbol 2002->, sed.
Detail

Snadné použití Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením. Kvalita Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie). Údržba Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí. Stabilita Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření. Bezpečnost Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik. Ochrana Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod. Přesné rozměry Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla. Design Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a elegantní vzhled v daném typu vozidla. Materiály Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - mikroporézní pryž SBR zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru. (torriacars.sk)

Podobné produkty ako Vana do kufru gumová RENAULT Symbol 2002->, sed.

Hrnček Team nevesty – srdce z kvetin

Hrnček Team nevesty – srdce z kvetin
Detail

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Hrnček Team nevesty – srdce z kvetin

Zlatý prívesok písmenko Z v srdci

Zlatý prívesok písmenko Z v srdci
Detail

Potešte svojich blízkych krásnym darčekom v podobe zlatého prívesku v tvare písmena Z, vyrobeného zo 14 karátového kombinovaného zlata. Jagavé zirkónové písmenko z bieleho zlata je dokonale osadené vo vysokom leštenom žltom srdci. Nádherná harmónia kombinovaného zlata s ligotom bielych kamienkov očarí nielen Vaše oči, ale aj srdce. Šírka prívesku je 22 mm, výška 18 mm a priemer očka prívesku má 3 mm. (najzlato.sk)

Podobné produkty ako Zlatý prívesok písmenko Z v srdci

Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého 2

Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého 2
Detail

Audiokniha MP3 - Tentokrát budeme třeba počítat slabiky podle dílků čokolády nebo se s našimi hrdiny vydáme na výlet vlakem. Hodina českého jazyka začíná... - autor Miloš Kirschner a Helena Štáchová, čte Miloš Kirschner a Helena Štáchová Hodina českého jazyka začíná...Hurvínek dělal v diktátech spoustu chyb, což paní Kateřinu rozčilovalo, a tak se Hurvínek se Spejblem a Máničkou rozhodli, že v rámci sebevzdělávání vytvoří učebnici jazyka českého a dají ji paní Kateřině – Bábince – k narozeninám. V prvním díle Bábinku „učili“ všichni tři a zadali jí také domácí úkol. V dalších částech řady žactva rozšířil Spejbl a svéráznými učiteli se stali Hurvínek s Máničkou.Osmidílný seriál Spejblova a Hurvínkova učebnice českého jazyka z roku 1993 byl posledním rozsáhlejším rozhlasovým počinem Miloše Kirschnera (zemřel v roce 1996).Napsal ho Ladislav Dvorský a byl určen pro rozhlasový cyklus. Vysílání pro školy.Na tomto CD najdete druhou trojici ze zachovaných... (alza.sk)

Podobné produkty ako Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého 2

Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7)

Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Spisy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, autor Zuzana Šalamounová, 188 stran, česky Na první pohled by se mohlo zdát, že ve škole se hovoří stejně jako všude jinde. Školní jazyk je však natolik specifický, že se o něm mnohdy uvažuje jako o cizím jazyce svého druhu. Od chvíle, kdy děti vstupují do školy a stávají se žáky, se proto spolu s učením konkrétních poznatků učí také to, jakým způsobem o nich hovořit. Tento proces, označovaný jako socializace do školního jazyka, přibližuje předložená monografie. Prostřednictvím empirického výzkumu ukotveného ve vyučovacích hodinách českého jazyka na druhém stupni základních škol nejprve popisuje, jak se žáci seznamují se školními pojmy a poté jakým způsobem pronikají do používání jazyka při práci s učebními postupy. Kniha tak ilustruje, jak se žáci stávají součástí specifického jazykového společenství, které je škole vlastní. (alza.sk)

Podobné produkty ako Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7)

Hrkálka - lopta smajlík

Detail

Hrkálka s loptičkou je Ideálna hračka pre dieťa, pretože ovplyvňuje zmyslovú integráciu dieťaťa. Hrkálka je vyrobená z bezpečného odolného materiálu. Modrá a červená časť sú gumené, vďaka čomu ju dieťa môže jemne zatlačiť. Hračku je možné stláčať, kotúľať a hádzať, čo je prirodzená fáza vývoja bábätka. Smajlík vo vnútri lopty je hrkálka. Spojenie gumených častí lopty je plastové. Lopta pri hrkotaní vydáva výrazný zvuk, ktorý povzbudzuje dieťa k hre a stimuluje jeho zmysly. Hrkálka sa ľahko drží a možno sa s ňou hrať v interiéri aj exteriéri. Hrkajúca loptička je skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť jednoduchú a efektívnu formu zábavy. Hrkotajúci zvuk deti upokojuje a navyše stimuluje rozvoj sluchu, hmatu a tiež zraku. Priemer gule cca 10 cm,Hračka je vhodná pre deti od 6 mesiacov. (najlepsiehracky.sk)

Podobné produkty ako Hrkálka - lopta smajlík

Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: NE)

Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: NE)
Detail

Urobte radosť touto krásnou hrejivou dekou, ktorá ľahko nájde využitie v každodennom živote. Materiál deky je fleece 360g / m a rozmer deky je 140x200 cm. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: NE)

Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: ÁNO)

Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: ÁNO)
Detail

Deka je vyrobená z Fleecu 190g/m² a z druhej strany je deka podšitá imitáciou baránka, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Rozmer deky 140x200cm. (dekyzfotiek.sk)

Podobné produkty ako Deka Srdce z ruží (Podšitie baránkom: ÁNO)

Záves z bio bavlny s potlačou srdca

Záves z bio bavlny s potlačou srdca
Detail

Roztomilý záves vo vidieckom štýle. Záves sa postará o peknú atmosféru. S vidieckym štýlom a pozostáva z čistej bio bavlny. Vrchný lem je s malými srdiečkami. So šnurovnaím. Na viazanie a fixovanie výšky. Ľahko sa kombinuje. (bonprix.sk)

Podobné produkty ako Záves z bio bavlny s potlačou srdca

Gaira Maľovanie podľa čísiel Srdce z kvetov

Gaira Maľovanie podľa čísiel Srdce z kvetov
Detail

Maľovanie podľa čísel je ideálna aktivita pre deti aj dospelých, vďaka ktorej podporíte svoju kreativitu, manuálne zručnosti a koordináciu pohybu. Oddýchnite si od každodenného stresu a doprajte si terapiu pomocou farieb. Výsledkom bude nádherný obraz, ktorý vás bude tešiť dlhé roky. Balenie obsahuje: kvalitné plátno s rozmermi 40x50 cm s predtlačenou číselnou schémou 3 štetce rôznych veľkostí akrylové farby označené číslami Rámovanie : Bez rámu a bez vypnutia plátna Typ : Maľovanie podľa čísiel Téma : Abstraktné Veľkosť : 40 x 50 cm Úroveň obtiažnosti : Stredné Téma : Kvety Variant : Srdce z kvetov Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Gaira Maľovanie podľa čísiel Srdce z kvetov

Maľovanie podľa čísel - Srdce z vetiev (HRAbz33264nad)

Maľovanie podľa čísel - Srdce z vetiev (HRAbz33264nad)
Detail

Maľovanie podľa čísel – tematika romantika, ľahká náročnosť, plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor súčasťou balenia Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísel Maľovanie podľa čísel - Srdce z vetiev Maľovanie podľa čísel očarí všetkých tvorivých jedincov Materiálom plátna je ľan Námet: romantika V balení sa nachádza plátno, súprava štetcov, farby a vymaľovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomôže 19 akrylových farieb Variant vhodný pre deti alebo začiatočníkov (alza.sk)

Podobné produkty ako Maľovanie podľa čísel - Srdce z vetiev (HRAbz33264nad)

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá
Detail

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 23. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá
Detail

Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 25. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Geox Nízka obuv do mesta B EACH GIRL A Modrá

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna
Detail

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 19. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna
Detail

Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 20. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Geox Nízka obuv do mesta B BIGLIA GIRL A Čierna
Překlad do nemateřského jazyka (9788024642581), Sada nástenných políc 5 kusov z masívnej akácie a ocele, DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele (CHPmf0326nad), DUVO+ Miska z nehrdzavejúcej ocele protišmyková (CHPmf0336nad), Kultura a struktura českého jazyka (9788024625492), Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého, Víra z kamene a srdce z kovu (978-14-764-9773-0), Jedálenský stôl z recyklovaného teaku a ocele 180 × 90 × 76 cm 245415, Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele, so snímačom pohybu, Equa Smart – smart fľaša z nehrdzavejúcej ocele, Latte, Spejblova a Hurvínkova učebnice jazyka českého 2, SIXTOL Vaňa do kufra plastová Renault Thalia I/Symbol/Clio I Symbol (99 – 10) (HBC08230), Weber Sklápací postranný stolček z nerez ocele, pre SmokeFire EX4 a EX6 (7001), Socializace do školního jazyka (978-80-210-8060-7), Weber Čistiaca sada na plynové grily z ocele (18283), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 3,2 mm (2.615.044.3JA), DREMEL Kefa z nerezovej ocele priama 3,2 mm (2.615.053.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 13 mm (2.615.044.2JA), DREMEL Drôtená kefa z uhlíkovej ocele 19 mm (2.615.042.8JA), SHUMEE Nočný stolík z ocele a tvrdeného skla 45 × 30,5 × 60 cm biely, 246728, Z kapitalismu do socialismu a zpět (9788024623863), Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň ZŠ (978-80-253-3818-6), Divoký symbol (9788075940940), Ztracený symbol (9788025706206), Ztracený symbol (8594072278211), Zapichovátka do cupcaku, 8 ks - baby shower its a girl - holka (11179136605), Naturehike súprava riadov z nehrdzavejúcej ocele 1 372 g (NH22CJ005), BANQUET Súprava riadu z nehrdzavejúcej ocele RONDEL 6 ks (A14056), SIXTOL univerzálne hlavice z CrV ocele, 5 – 14 mm (SX3015), SIXTOL Vaňa do kufra gumová RENAULT Symbol 2002 ->, sed. (HBC10434)