Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

Produkt Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604) upraviť a produkt hľadať znova.

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou stolíka sú klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Dolu sú umiestnené klasické... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604) , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Pri upratovaní vám zaistí pohodlný prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE vašu izbu perfektne oživí. Zásadné prednosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610) , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Súčasťou je pridaný úložný priestor, kam môžete uložiť menšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605) , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Stolík má naspodku umiestnené klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom na uloženie menších vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Súčasťou je pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom podčiarkne váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611) , Shumee 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, dekor dreva dub, viac kusov v balení, rozmery 50 × 30 × 55 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Dolu sú umiestnené klasické nožičky na výbornú stabilitu Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581) , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, a navíc dobře vypadá. Při správném výběru nezapomeňte na to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, kterým je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Celkový design stolku podtrhla v tomto případě matná povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 bude pro vás ideálně vhodný, pokud jste si oblíbili čtvercové kousky nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Důležité přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 50 × 30 (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532 , Shumee hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, přijde vám vhod konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že co do rozměrů naměříte 50 × 30 × 61 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 bude pro vás vhodný, jestliže máte v oblibě čtvercové kusy nábytku. Tento konkrétní stolek je dodáván v setu. Zásadní funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu činí 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek SHUMEE má desku, kterou tvoří dřevotříska Dodáván je v setu (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541 , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry činí 50 × 30 × 46 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 bude pro vás vhodný, jestliže vás těší čtvercové kusy nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Podstatné funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE výrobce zhotovil s... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538 , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem SHUMEE, který je navýsost praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při správném výběru nezapomeňte na to, že je o rozměrech 50 × 30 × 46 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 se vám bude hodit, pokud vás těší čtvercové kusy nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Nejdůležitější vlastnosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 50 × 30 × 46 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533 , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek? Jestliže ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který vás překvapí svou praktičností, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že nabízí rozměry 50 × 30 × 61 cm. Co se týká desky konferenčního stolku, výrobce pro ni zvolil materiál, kterým je dřevotříska. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost čtvercové kusy nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Důležité parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540 , Shumee 3 ks čierny, drevotrieska (808586)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. V balení sa nachádza súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zahŕňa úložný priestor V balení nájdete súpravu stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie:... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808599)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který je naprosto praktický, a navíc skvěle vypadá. Pro správné umístění berte v potaz, že disponuje rozměry 50 × 30 × 46 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je dřevotříska. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevotříska. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks dub sonoma dřevotříska, 808534 bude pro vás perfektní, jestliže máte v oblibě čtvercové kusy nábytku. K uskladnění oceníte skutečnost, že jej lze snadno rozložit. Základní parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks dub sonoma dřevotříska, 808534 Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534 , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Vo výbave je úložný priestor V balení sa nachádza celá súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na uloženie drobných vecí. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Obsahuje úložný priestor V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594) , Shumee hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo (282677)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže je vaše odpověď kladná, nenechte si ujít konferenční stolek SHUMEE, který je navýsost praktický, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá úprava povrchu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vám činí radost čtvercové kousky nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Zajímavé přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil výrobce deskou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539 , Shumee 3 ks sivý, drevotrieska (808587)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, hnedá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Obsahuje pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Balenie tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Je vybavený úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Výrobným materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje hnedá farba Rozmery najväčšieho stola v... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597) , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biela a dub sonoma drevotrieska, 808536

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biela a dub sonoma drevotrieska, 808536
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: biela a hnedá Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud odpovídáte ano, okouzlí vás konferenční stolek SHUMEE, který vás překvapí svou praktičností, a navíc bude dobře vypadat. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že disponuje rozměry 50 × 30 × 46 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, jímž je dřevotříska. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Celkový design stolku podtrhla v tomto případě povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé a dub sonoma dřevotříska, 808536 bude pro vás vhodný, jestliže vás těší čtvercové kusy nábytku. K uskladnění oceníte skutečnost, že jej lze snadno rozložit. Rozhodující přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé a dub sonoma dřevotříska, 808536 Vybavte... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biela a dub sonoma drevotrieska, 808536 , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele a dub sonoma drevotrieska, 808545

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele a dub sonoma drevotrieska, 808545
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: biela a hnedá Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? V případě, že je vaše odpověď kladná, zcela jistě vás potěší konferenční stolek SHUMEE, který oplývá praktičností, a navíc dobře vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že jeho rozměry jsou 50 × 30 × 61 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, jímž je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé a dub sonoma dřevotříska, 808545 bude pro vás vhodný, jestliže jste si zamilovali čtvercové kousky nábytku. Tento konkrétní stolek je dodáván v setu. Důležité funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé a dub sonoma dřevotříska, 808545 Podpořte styl svého domova novým konferenčním... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele a dub sonoma drevotrieska, 808545 , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808599)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808599)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom na ukladanie drobných vecí. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Disponuje úložným priestorom V balení je obsiahnutá súprava stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808599) , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Súčasťou je úložný priestor V balení je obsiahnutá súprava stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600) , Shumee 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808590)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602) , Shumee 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

SHUMEE 3 ks čierny, drevotrieska (808586)

SHUMEE 3 ks čierny, drevotrieska (808586)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Kľúčové prednosti produktu SHUMEE 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom V balení sa nachádza celá súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje čierna farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 × 45 cm (v × š × h) Dizajn a vzhľad odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks čierny, drevotrieska (808586) , Shumee 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE Hniezdové stolíky 3 ks hrubé mangovníkové drevo, 338002

Detail

Konferenčný stolík okrúhly, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 45 × 60 cm farba: čierna a hnedá Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud souhlasíte, zalíbí se vám konferenční stolek SHUMEE, který je naprosto praktickým kouskem, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má od výrobce rozměry 45 × 60 × 60 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, kterým je dřevo. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. SHUMEE Hnízdové stolky 3 ks hrubé mangovníkové dřevo, 338002 bude dělaný jako pro vás, jestliže jste si zamilovali kulaté kusy nábytku. Tento stolek obdržíte v setu. Klíčové znaky u produktu SHUMEE Hnízdové stolky 3 ks hrubé mangovníkové dřevo, 338002 Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 45 × 60 × 60 cm Konferenční stolek SHUMEE byl vyroben s deskou, kterou tvoří dřevo... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové stolíky 3 ks hrubé mangovníkové drevo, 338002 , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534

SHUMEE Hniezdové stolíky 3 ks masívne recyklované drevo, 338003

SHUMEE Hniezdové stolíky 3 ks masívne recyklované drevo, 338003
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 45 × 60 cm farba: čierna a hnedá Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Pokud souhlasíte, zalíbí se vám konferenční stolek SHUMEE, který je navýsost praktický, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Při jeho pořizování byste neměli zapomínat na to, že jeho rozměry dělají 45 × 60 × 60 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, kterým je dřevo. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. SHUMEE Hnízdové stolky 3 ks masivní recyklované dřevo, 338003 bude pro vás skvělý, jestliže vám činí radost kulaté kousky nábytku. Nezapomeňte, že je tento stolek dodávaný v setu. Základní funkce u produktu SHUMEE Hnízdové stolky 3 ks masivní recyklované dřevo, 338003 Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 45 × 60 × 60 cm Konferenční stolek SHUMEE byl zhotoven s deskou, kterou tvoří dřevo Prodáván je v setu Je pro vás jako dělaný, pokud... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové stolíky 3 ks masívne recyklované drevo, 338003 , Shumee 2 čajový 2 ks tvrdené sklo čierny (331615)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks čierne masívne borovicové drevo, 813529

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks čierne masívne borovicové drevo, 813529
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 47 × 40 cm farba: čierna Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď kladná, vaši pozornost upoutá konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický, a navíc se bude u vás doma skvěle vyjímat. Při jeho pořizování byste neměli zapomínat na to, že disponuje rozměry 47 × 50 × 40 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je dřevo. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří dřevo. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks černé masivní borové dřevo, 813529 bude dělaný jako pro vás, jestliže vás těší čtvercové kousky nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Významné funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks černé masivní borové dřevo, 813529 Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Tento konkrétní model nabízí rozměry 47 × 50 × 40 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks čierne masívne borovicové drevo, 813529 , Shumee čajový 2 ks tvrdené sklo čierny (331614)

SHUMEE Hniezdové stolíky 2 ks hrubé mangovníkové drevo, 337999

Detail

Konferenčný stolík okrúhly, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 40 × 50 cm farba: hnedá Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud souhlasíte, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, a ještě přináší úžasný design. Při správném výběru myslete na to, že má rozměry 40 × 50 × 50 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, kterým je dřevo. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá úprava povrchu. SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks hrubé mangovníkové dřevo, 337999 bude pro vás vhodný, jestliže vám činí radost kulaté kousky nábytku. Tento konferenční stolek je dodávaný v setu. Zásadní parametry u produktu SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks hrubé mangovníkové dřevo, 337999 Pořiďte si domů praktický konferenční stolek Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 50 × 50 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové stolíky 2 ks hrubé mangovníkové drevo, 337999 , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538

SHUMEE - Hniezdové stolíky 2 ks masívne recyklované drevo, 338000

Detail

Konferenčný stolík okrúhly, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 40 × 50 cm farba: čierna a hnedá Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud odpovídáte ano, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž zaujme svou praktičností, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při jeho pořizování byste neměli zapomínat na to, že má rozměry 40 × 50 × 50 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, kterým je dřevo. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří kov. SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo, 338000 bude pro vás vhodný, pokud se vám líbí kulaté kusy nábytku. Tento stolek obdržíte v setu. Podstatné vlastnosti u produktu SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks masivní recyklované dřevo, 338000 Doplňte svůj nábytek novým konferenčním stolkem Pokud jde o rozměry, naměříme 40 × 50 × 50 cm Konferenční stolek SHUMEE byl zhotoven s deskou, kterou tvoří dřevo Dostanete jej v setu... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE - Hniezdové stolíky 2 ks masívne recyklované drevo, 338000 , Shumee hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539

SHUMEE hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo (282677)

SHUMEE hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo (282677)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, lesklá povrchová úprava, dekor dreva borovica, viac kusov v balení, rozmery 53,5 × 40 × 56 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Atypické vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne V balení nájdete súpravu stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevo Materiál konštrukcie: drevo Lesklá povrchová úprava Dekor dreva: borovica Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery najväčšieho... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo (282677) , Shumee nočné stolíky 2 ks čierne 60 × 35 cm drevotrieska , 3079682

SHUMEE Hniezdové stolíky 2 ks masívne sheeshamové drevo, 287331

SHUMEE Hniezdové stolíky 2 ks masívne sheeshamové drevo, 287331
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, súprava, materiál dosky: drevo a sheesham, rozmery: 80 × 30 × 55 cm farba: hnedá Uvažujete o pořízení nového nábytku? Jestliže je vaše odpověď kladná, zcela jistě vás potěší konferenční stolek SHUMEE, který je navýsost praktický, a navíc dobře vypadá. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že jeho rozměry dělají 30 × 80 × 55 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, kterým je dřevo a sheesham. Ke konečnému vzhledu tohoto stolku přispěla lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks masivní sheeshamové dřevo , 287331 bude dělaný jako pro vás, jestliže vám přináší radost obdélníkové kusy nábytku. Tento stolek očekávejte v setu. Významné vlastnosti u produktu SHUMEE Hnízdové stolky 2 ks masivní sheeshamové dřevo , 287331 Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 30 × 80 × 55 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil výrobce deskou, kterou tvoří dřevo a sheesham K perfektnímu... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové stolíky 2 ks masívne sheeshamové drevo, 287331

SHUMEE 3 ks sivý, drevotrieska (808587)

SHUMEE 3 ks sivý, drevotrieska (808587)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové vlastnosti výrobku SHUMEE 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie je nadčasové V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 × 45 cm (v × š × h) Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivý, drevotrieska (808587)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne borovicové drevo, 813525

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne borovicové drevo, 813525
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 47 × 40 cm farba: hnedá Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Pokud kýváte hlavou, že ano, přijde vám vhod konferenční stolek SHUMEE, který bude praktickým kusem nábytku, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při jeho pořizování byste neměli zapomínat na to, že nabízí rozměry 47 × 50 × 40 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, kterým je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní borové dřevo, 813525 bude pro vás perfektní, jestliže vám činí radost čtvercové kousky nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Klíčové funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní borové dřevo, 813525 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 47 × 50 × 40 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne borovicové drevo, 813525

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne mangovníkové drevo, 320389

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne mangovníkové drevo, 320389
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 68 × 27 × 70 cm farba: hnedá Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Jestliže je vaše odpověď kladná, radost vám udělá konferenční stolek SHUMEE, který s sebou přináší praktičnost, a ještě přináší úžasný design. Pokud zvažujete, kam jej umístíte, neměli byste zapomenout, že co do rozměrů naměříte 27 × 68 × 70 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, jímž je dřevo. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní mangovníkové dřevo, 320389 bude pro vás skvělý, jestliže vám přináší radost čtvercové kousky nábytku. Tento konkrétní kousek je dodáván v setu. Důležité parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní mangovníkové dřevo, 320389 Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne mangovníkové drevo, 320389

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne akáciové drevo, 320391

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne akáciové drevo, 320391
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 68 × 27 × 90 cm farba: hnedá Uvažujete o pořízení nového nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, zcela jistě vás potěší konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud zvažujete, kam jej umístíte, neměli byste zapomenout, že co do rozměrů naměříte 27 × 68 × 90 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, kterým je dřevo. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří kov. Konečný vzhled stolku podtrhla lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní akáciové dřevo, 320391 bude pro vás skvělý, pokud se vám líbí čtvercové kusy nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Významné přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks masivní akáciové dřevo, 320391 Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Tento konkrétní model nabízí rozměry 27 × 68... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks masívne akáciové drevo, 320391

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks biele masívne borovicové drevo, 813526

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks biele masívne borovicové drevo, 813526
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 47 × 40 cm farba: biela Uvažujete o pořízení nového nábytku? Pokud ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku SHUMEE, který je naprosto praktickým kouskem, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že jeho rozměry činí 47 × 50 × 40 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevo. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks bílé masivní borové dřevo, 813526 bude jako dělaný pro vás, jestliže vás těší čtvercové kusy nábytku. Tento stolek očekávejte v setu. Podstatné funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks bílé masivní borové dřevo, 813526 Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 47 × 50 × 40 cm Konferenční... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks biele masívne borovicové drevo, 813526

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks sivé masívne borovicové drevo, 813527

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks sivé masívne borovicové drevo, 813527
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 47 × 40 cm farba: sivá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud je vaše odpověď ano, radost vám udělá konferenční stolek SHUMEE, který bude praktickým kusem nábytku, a ještě skvěle vypadá. Při správném výběru myslete na to, že má rozměry 47 × 50 × 40 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je dřevo. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevo. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks šedé masivní borové dřevo, 813527 bude pro vás ideálně vhodný, pokud vám dělají radost čtvercové kusy nábytku. Konferenční stolek obdržíte v setu. Základní přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks šedé masivní borové dřevo, 813527 Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Tento model disponuje rozměry 47 × 50 × 40 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil výrobce deskou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks sivé masívne borovicové drevo, 813527

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks medovo hnedé masívna borovica, 813528

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks medovo hnedé masívna borovica, 813528
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 50 × 47 × 40 cm farba: hnedá Přemýšlíte o koupi nového nábytku? V případě, že je vaše odpověď kladná, okouzlí vás konferenční stolek SHUMEE, který s sebou přináší praktičnost, a navíc perfektně doplní celkový styl vašeho domova. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že pokud jde o rozměry, naměříte 47 × 50 × 40 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks medově hnědé masivní borovice, 813528 bude ideální právě pro vás, pokud máte oblíbené čtvercové kousky nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Rozhodující přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 2 ks medově hnědé masivní borovice, 813528 Pořiďte si domů praktický konferenční stolek Rozměry tohoto modelu jsou 47 × 50 × 40 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 2 ks medovo hnedé masívna borovica, 813528

SHUMEE 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808590)

SHUMEE 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808590)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti produktu SHUMEE 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Balenie je tvorené súpravou stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje biela farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808590)

SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Lesklá povrchová úprava Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje biela farba Rozmery najväčšieho... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie je nadčasové V balení nájdete súpravu stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 60 × 35 cm drevotrieska , 3079682

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 60 × 35 cm drevotrieska , 3079682
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, so zásuvkami, rozmery 15,5 × 60 × 35 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Pokud chcete mít v ložnici lampičku či oblíbenou knihu na dosah, jistě oceníte praktický noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Součástí stolku jsou klasické nožičky, které se postarají o výbornou stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Disponuje přidanými šuplíky, kam lze umístit menší věci. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér doladí k dokonalosti. Klíčové vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks černé 60 × 35 cm dřevotříska , 3079682 Moderní noční stolek SHUMEE vám nabídne dostatek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 60 × 35 cm drevotrieska , 3079682

Shumee Nástenné 2 ks čierne 40 × 11,5 × 18 cm drevotrieska, 807299

Shumee Nástenné 2 ks čierne 40 × 11,5 × 18 cm drevotrieska, 807299
Detail

Polica – do spálne, materiál drevotrieska, čierna farba, rozmery 180 × 115 × 400 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti poličky na stenu Shumee Nástenné 2 ks čierne 40 × 11,5 × 18 cm drevotrieska, 807299 Polica na stenu SHUMEE vám pomôže zaplniť miesta na stene vo vašom interiéri Nástennú policu najlepšie umiestnite do spálne Pripevnenie tohto produktu je závesné Materiálom police na stenu je drevotrieska Rozmery poličky na stenu sú 180 × 115 × 400 mm Farba police na stenu je čierna Súčasťou balenia je aj montážny materiál (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee Nástenné 2 ks čierne 40 × 11,5 × 18 cm drevotrieska, 807299

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 60×11,5×18 cm drevotrieska, 807317

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 60×11,5×18 cm drevotrieska, 807317
Detail

Polica – do spálne, materiál drevotrieska, čierna farba, rozmery 180 × 115 × 600 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti poličky na stenu Shumee - Nástenné 2 ks čierne 60×11,5×18 cm drevotrieska, 807317 Polička na stenu SHUMEE vám umožní zaplniť miesto na stene účelným spôsobom Polica je určená predovšetkým do spálne Spôsob prichytenia je v tomto prípade závesné Materiálom police na stenu je drevotrieska Rozmery police na stenu sú 180 × 115 × 600 mm Farba police na stenu je čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee - Nástenné 2 ks čierne 60×11,5×18 cm drevotrieska, 807317

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 90×18×20 cm drevotrieska, 807197

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 90×18×20 cm drevotrieska, 807197
Detail

Polica – do detskej izby, materiál drevotrieska, čierna farba, lesklá povrchová úprava, rozmery 200 × 180 × 900 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti police na stenu Shumee - Nástenné 2 ks čierne 90×18×20 cm drevotrieska, 807197 Polička na stenu SHUMEE môže byť nielen úložným priestorom, ale aj ozdobnou súčasťou interiéru Nástennú policu najlepšie umiestnite do detskej izby Prichytenie je pri tomto modeli závesné Materiálom poličky na stenu je drevotrieska Elegantné lesklé vyhotovenie povrchu Rozmery police na stenu sú 200 × 180 × 900 mm Farba police na stenu: čierna Materiál na montáž nie je obsiahnutý v balení (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee - Nástenné 2 ks čierne 90×18×20 cm drevotrieska, 807197

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 80×11,5×18 cm drevotrieska, 807335

Shumee - Nástenné 2 ks čierne 80×11,5×18 cm drevotrieska, 807335
Detail

Polica – materiál drevotrieska, čierna farba, rozmery 180 × 800 × 115 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti police na stenu Shumee - Nástenné 2 ks čierne 80×11,5×18 cm drevotrieska, 807335 Polička na stenu SHUMEE vám umožní zaplniť miesto na stene účelným spôsobom Primontovanie je závesné Materiálom police na stenu je drevotrieska Rozmery police na stenu sú 180 × 800 × 115 mm Farba police na stenu je čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee - Nástenné 2 ks čierne 80×11,5×18 cm drevotrieska, 807335

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 35 × 50 cm drevotrieska, 805872

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 35 × 50 cm drevotrieska, 805872
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov a drevotrieska, klasické nohy, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 35 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek SHUMEE. Líbit by se vám mohl jeho moderní styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Součástí jsou klasické nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Umožňují dobrou cirkulaci vzduchu a pohodlný úklid pod stolkem. Je vyroben s přidanými šuplíky, kam lze umístit menší věci. K umístění osobních věcí vám poslouží odkládací část nočního stolku. Součástí balení je set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně doladí vzhled vašeho interiéru. Zásadní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks černé 40 × 35 × 50 cm dřevotříska, 805872 Moderní noční stolek SHUMEE poskytne dostatek místa pro vaši... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 35 × 50 cm drevotrieska, 805872

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 45 × 34 × 44,5 cm drevotrieska, 809866

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 45 × 34 × 44,5 cm drevotrieska, 809866
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, s dvierkami, s úložným priestorom, rozmery 44,5 × 45 × 34 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Zespodu se nachází klasické nožičky, jež vám zajistí perfektní stabilitu. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Součástí jsou přidaná dvířka a úložný prostor k uložení menších věcí. Pro osobní věci využijete odkládací část nočního stolku. V balení je obsažen set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Hlavní vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks černé 45 × 34 × 44,5 cm dřevotříska, 809866 Praktický noční stolek SHUMEE vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové provedení je... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 45 × 34 × 44,5 cm drevotrieska, 809866

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326726

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326726
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky MDF a drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, klasické nohy, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Ve spodní části se nacházejí klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Jeho součást tvoří přidané šuplíky k umístění drobných věcí. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. Obsah balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE svým vzhledem oživí váš interiér. Zásadní vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks černé 40 × 40 × 50 cm dřevotříska, 326726 Moderní noční stolek SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 326726

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 35 × 35 × 55 cm drevotrieska, 806349

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 35 × 35 × 55 cm drevotrieska, 806349
Detail

Nočný stolík – čierna farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, matný povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 55 × 35 × 35 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které je vkusně řešeno. Stolek má vespod umístěny klasické nožičky, které jsou zárukou stability. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Disponuje přidaným úložným prostorem, kam lze umístit menší věci. Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru nočního stolku. V balení je obsažen set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Klíčové vlastnosti produktu SHUMEE Noční stolky 2 ks černé 35 × 35 × 55 cm dřevotříska, 806349 Moderní noční stolek SHUMEE přináší... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 35 × 35 × 55 cm drevotrieska, 806349
SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601), SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597), SHUMEE 3 ks čierny, drevotrieska (808586), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808599), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600), SHUMEE hniezdový 2 ks sivý masívne borové drevo (282677), SHUMEE 3 ks sivý, drevotrieska (808587), SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532, SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533, SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541, SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540, SHUMEE 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808590), SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591), SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593), SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks dub sonoma drevotrieska, 808534, SHUMEE 2 čajový 2 ks tvrdené sklo čierny (331615), SHUMEE čajový 2 ks tvrdené sklo čierny (331614), SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538, SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539, SHUMEE Nočné stolíky 2 ks čierne 60 × 35 cm drevotrieska , 3079682