Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

Produkt Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611) upraviť a produkt hľadať znova.

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Súčasťou je pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom podčiarkne váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611) , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Stolík má naspodku umiestnené klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom na uloženie menších vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609) , Shumee 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Pri upratovaní vám zaistí pohodlný prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE vašu izbu perfektne oživí. Zásadné prednosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610) , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Súčasťou je pridaný úložný priestor, kam môžete uložiť menšie veci. Balenie je tvorené súpravou odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605) , Shumee 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)

SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie je nadčasové V balení nájdete súpravu stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery najväčšieho stola v súprave sú 45 × 45 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Balenie obsahuje súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Súčasťou je úložný priestor V balení je obsiahnutá súprava stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. V balení sa nachádza súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zahŕňa úložný priestor V balení nájdete súpravu stolíkov Materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie:... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601) , Shumee 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 47 × 28 × 61 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou stolíka sú klasické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Zahŕňa pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Dolu sú umiestnené klasické... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604) , Shumee 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591)

Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Obsahom balenia je súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Lesklá povrchová úprava Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje biela farba Rozmery najväčšieho... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591) , Shumee hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže je vaše odpověď kladná, nenechte si ujít konferenční stolek SHUMEE, který je navýsost praktický, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá úprava povrchu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vám činí radost čtvercové kousky nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Zajímavé přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé vysoký lesk dřevotříska, 808539 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE vybavil výrobce deskou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé vysoký lesk drevotrieska, 808539 , Shumee 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, sivá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako praktický kus nábytku, ktorý využijete napríklad na odloženie časopisu alebo novín, vám odporúčame odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Vo výbave je úložný priestor V balení sa nachádza celá súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596) , Shumee sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska (806704)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: sivá Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem SHUMEE, který je navýsost praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při správném výběru nezapomeňte na to, že je o rozměrech 50 × 30 × 46 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, jímž je dřevotříska. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila povrchová úprava v matu. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 se vám bude hodit, pokud vás těší čtvercové kusy nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Nejdůležitější vlastnosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks šedé dřevotříska, 808533 Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 50 × 30 × 46 cm... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks sivé drevotrieska, 808533 , Shumee sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska (803028)

SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798

SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks, sivá s vysokým leskom, 3079798 , Shumee sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806713)

SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 100 × 30 × 30 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 3079542 , Shumee sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska (806695)

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry činí 50 × 30 × 46 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled lesklá povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 bude pro vás vhodný, jestliže vás těší čtvercové kusy nábytku. Tento stolek dostanete v setu. Podstatné funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé vysoký lesk dřevotříska, 808538 Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 46 cm Konferenční stolek SHUMEE výrobce zhotovil s... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne vysoký lesk drevotrieska, 808538 , Shumee sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806812)

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)

SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, matná povrchová úprava, dekor dreva dub, viac kusov v balení, rozmery 50 × 30 × 55 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sú umiestnené klasické nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Dolu sú umiestnené klasické nožičky na výbornú stabilitu Obsah balenia tvorí súprava stolíkov Na výrobu dosky... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový 3 ks biely a dub sonoma, drevotrieska (808581) , Shumee sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806390)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 40 × 40 × 30 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho klasický styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Součástí stolku jsou klasické nožičky, které vám garantují skvělou stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Zahrnuje přidaný úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE perfektně oživí váš interiér. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks šedé s vysokým leskem 40 × 30 × 40 cm dřevotříska, 806345 Klasický noční stolek SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 30 × 40 cm drevotrieska, 806345 , Shumee sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806300)

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192

SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 60 × 35 × 40 cm (V׊×H), 2 kusy v súprave Pokud chcete mít v ložnici lampičku či oblíbenou knihu na dosah, jistě oceníte praktický noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Vespod se nachází klasické nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Umožní vám tak pohodlný přístup při úklidu. Je zhotoven s přidaným úložným prostorem k umístění drobných věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Balení tvoří set dvou kusů pro manželskou postel. Noční stolek SHUMEE bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Hlavní vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolky 2 ks šedé s vysokým leskem 40 × 35 × 60 cm dřevotříska, 806192 Moderní noční stolek SHUMEE vyniká dostatečným... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočné stolíky 2 ks sivé s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806192 , Shumee 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331

SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762

SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762 , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, rozmery 80 × 30 × 30 cm (Š × H × V), balenie obsahuje 3 × TV skrinka Tato SHUMEE nástěnná nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti bude nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňka se připevňuje ke zdi a do vašeho domova vnese nadčasový styl. Je ideální pro ukládání a přehledné uspořádání všech vašich věcí, které si přejete mít po ruce. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541 , Shumee 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543

Detail

Obývacia stena – farba sivá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, rozmery 100 × 30 × 30 cm (Š × H × V), balenie obsahuje 3 × TV skrinka Tato SHUMEE nástěnná nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti bude nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňka se připevňuje ke zdi a do vašeho domova vnese nadčasový styl. Je ideální pro ukládání a přehledné uspořádání všech vašich věcí, které si přejete mít po ruce. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543 , Shumee 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 2 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753 , Shumee 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834

SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834
Detail

Obývacia stena farba šedá s vysokým leskom, materiál drevotrieska, balenie obsahuje 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 37 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 107 cm (Š × H × V), 1 × TV skrinka: 37 × 37 × 142,5 cm (Š × H × V) Tyto nástěnné TV skříňky nabízí spoustu úložného prostoru pro organizaci různých věcí a ve vaší domácnosti budou nepochybně praktickým i poutavým doplňkem. TV skříňky se připevňují ke zdi a vnesou do vašeho domova nadčasový styl. Jsou ideální pro ukládání a vystavení všech věcí, které si přejete mít hezky po ruce nebo na očích. Stereo skříňka se snadno čistí vlhkým hadříkem. (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834 , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753

SHUMEE sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806300)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806300)
Detail

Odkladací stolík – atypický, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, sivá farba, rozmery 40 × 40 × 40 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. Príručný stolík SHUMEE perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Atypické vyhotovenie má nadčasový vzhľad Obsahuje úložný priestor Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery odkladacieho stolíka sú 40 × 40 × 40 cm (v × š × h) Dizajn a vzhľad odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806300) , Shumee 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806390)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806390)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, sivá farba, rozmery 45 × 50 × 50 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom oživí váš interiér. Hlavné prednosti výrobku SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Obdĺžnikové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Je zhotovený s úložným priestorom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery odkladacieho stolíka dosahujú 45 × 50 × 50 cm (v × š... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806390) , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska (806695)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska (806695)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklá povrchová úprava, sivá farba, rozmery 50 × 50 × 26 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Je zhotovený s pridaným úložným priestorom na umiestnenie drobných vecí. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné prednosti produktu SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Disponuje úložným priestorom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Lesklá povrchová úprava Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska (806695) , Shumee 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834

SHUMEE sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska (806704)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska (806704)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, sivá farba, rozmery 38 × 59 × 36 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. V spodnej časti stolíka sú umiestnené klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Vyznačuje sa pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Súčasťou sú klasické nožičky zaisťujúce... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska (806704) , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska (803028)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska (803028)
Detail

Odkladací stolík – atypický, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, sivá farba, rozmery 50 × 50 × 30 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré dodá každému priestoru eleganciu. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. Príručný stolík SHUMEE bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Hlavné vlastnosti produktu SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Atypické vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Je vyrobený s úložným priestorom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje sivá farba Rozmery odkladacieho stolíka majú... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska (803028) , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796

SHUMEE sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806713)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806713)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, sivá farba, rozmery 45 × 60 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Na spodnej strane stolíka sú klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. K dispozícii je pridaný úložný priestor na uloženie menších vecí. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku SHUMEE sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Dolu sú umiestnené klasické... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806713) , Shumee 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330

SHUMEE sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806812)

SHUMEE sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806812)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, lesklá povrchová úprava, sivá farba, rozmery 48 × 45 × 45 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík SHUMEE. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Súčasťou sú klasické nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Disponuje pridaným úložným priestorom na uloženie drobných vecí. Príručný stolík SHUMEE svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti produktu SHUMEE sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Štvorcové vyhotovenie je elegantné Súčasťou stolíka sú klasické nožičky na správnu stabilitu Je... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806812)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, čierna farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. K dispozícii je pridaný úložný priestor, kam môžete umiestniť drobnejšie veci. V balení nájdete súpravu odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Obdĺžnikové vyhotovenie je nadčasové Je vyrobený s úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny, drevotrieska (808595)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, biela farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je populárny pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na uloženie drobných vecí. Obsah balenia tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie je elegantné Obsahuje úložný priestor V balení je súprava stolíkov Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely, drevotrieska (808594)

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 51,5 cm drevotrieska, 806380

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 51,5 cm drevotrieska, 806380
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, s úložným priestorom, rozmery 51,5 × 50 × 30 cm (V׊×H) Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek SHUMEE. Mohl by vás oslovit jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí jsou klasické nožičky, které jsou garancí skvělé stability. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Je vyroben s přidaným úložným prostorem pro uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolek šedý s vysokým leskem 50 × 30 × 51,5 cm dřevotříska, 806380 Moderní noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 51,5 cm drevotrieska, 806380

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806173

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806173
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, lesklý povrch, klasické nohy, so zásuvkami, rozmery 50 × 40 × 40 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek SHUMEE. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Zespodu se nachází klasické nožičky, které jsou zárukou stability. Usnadní vám úklid pod stolkem a zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Součástí jsou přidané šuplíky k uložení menších věcí. Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE doladí interiér k dokonalosti. Klíčové vlastnosti výrobku SHUMEE Noční stolek šedý s vysokým leskem 40 × 40 × 50 cm dřevotříska, 806173 Moderní noční stolek SHUMEE poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 50 cm drevotrieska, 806173

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806191

SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806191
Detail

Nočný stolík – sivá farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, rozmery 60 × 35 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek SHUMEE. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které svou elegancí oživí každou místnost. Na spodní straně stolku jsou klasické nožičky, které zajišťují skvělou stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek SHUMEE váš interiér dovede k dokonalosti. Hlavní přednosti výrobku SHUMEE Noční stolek šedý s vysokým leskem 40 × 35 × 60 cm dřevotříska, 806191 Moderní noční stolek SHUMEE přináší dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové provedení působí nadčasovým a elegantním dojmem Zespodu se nachází klasické nožičky pro výbornou... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Nočný stolík sivý s vysokým leskom 40 × 35 × 60 cm drevotrieska, 806191

Shumee sivá s vysokým leskom 100 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809178

Shumee sivá s vysokým leskom 100 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809178
Detail

Knižnica – z drevotriesky, otvorená, bez nožičiek, rozmery 63 × 100 × 24 cm (V׊×H), sivá farba Praktickou knihovnu ocení každý vášnivý čtenář. Nebude zastávat jen funkci místa pro knihy, ale bude mezi vaším nábytkem vyjímat jako stylový kousek. Mohla by vás oslovit klasická knihovna SHUMEE a již se nebudete muset potýkat s nedostatkem prostoru. Výrobce zvolil variantu otevřeného designu, tak se zvýrazní obsah uvnitř. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska. Převládá na ní šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE dělají 63 × 100 × 24 cm (vך×h). Klíčové přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 100×24×63 cm dřevotříska, 809178 Klasické provedení knihovny SHUMEE vám pomůže s uložením vašich knih Otevřený design dá vyniknout vašim knihám Materiálem vybraným pro zhotovení knihovny SHUMEE je dřevotříska Celkový vzhled zvýrazňuje šedá barva Rozměry knihovny činí 63 × 100 × 24 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 100 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809178

Shumee sivá s vysokým leskom 40 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803406

Shumee sivá s vysokým leskom 40 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803406
Detail

Knižnica – z drevotriesky, otvorená, bez nožičiek, rozmery 180 × 40 × 35 cm (V׊×H), sivá farba Každému vášnivému čtenáři se hodí jeho vlastní knihovna. Udělá vám radost nejen jako místo na knihy, ale dodá vašemu domovu i stylový šmrnc. Zvažte koupi klasické knihovny SHUMEE a problém s nedostatkem prostoru bude minulostí. Byla vyrobena s otevřeným designem, tak knihy v prostoru lépe vyniknou. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska. Převládá na ní šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE činí 180 × 40 × 35 cm (vך×h). Hlavní přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 40×35×180 cm dřevotříska, 803406 Klasické provedení knihovny SHUMEE se bude skvěle hodit pro ukládání vašich knih Otevřený design dá vyniknout všem knihám Materiálem zvoleným pro zhotovení knihovny SHUMEE je dřevotříska Konečný design zvýrazňuje šedá barva Rozměry knihovny dosahují 180 × 40 × 35 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 40 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803406

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803433

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803433
Detail

Knižnica – z drevotriesky, otvorená, s nožičkami, rozmery 180 × 60 × 35 cm (V׊×H), sivá farba Praktickou knihovnu ocení každý vášnivý čtenář. Ta nemusí být pouze skrýš na knížky, ale stane se i designovým kouskem vašeho domova. Zvažte koupi klasické knihovny SHUMEE a problém s nedostatkem prostoru bude minulostí. Zespodu jsou namontovány nožičky, což zlepšuje stabilitu skříně. Umožní vám také snadný úklid podlahy a dobrou cirkulaci vzduchu pod skříní. Byla vyrobena s otevřeným designem, tak se zvýrazní obsah uvnitř. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska. Sluší jí šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE činí 180 × 60 × 35 cm (vך×h). Zásadní přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 60×35×180 cm dřevotříska, 803433 Klasické provedení knihovny SHUMEE vám bude nápomocno při uspořádání knih Knihovnu dostanete s nožičkami Otevřený design zvýrazní její obsah Materiálem vybraným pro výrobu knihovny SHUMEE je dřevotříska O celkový vzhled se stará šedá barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803433

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809070

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809070
Detail

Knižnica – z drevotriesky, otvorená, bez nožičiek, rozmery 63 × 60 × 24 cm (V׊×H), sivá farba Praktickou knihovnu ocení každý vášnivý čtenář. Nemusí být vhodná pouze k uspořádání knih, ale dodá vašemu domovu i stylový šmrnc. Mohla by vás oslovit klasická knihovna SHUMEE, která se postará, aby každá kniha měla své místo. Při výrobě byl vybrán otevřený design, tak se zvýrazní obsah uvnitř. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska. Vévodí jí šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE dělají 63 × 60 × 24 cm (vך×h). Zásadní přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 60×24×63 cm dřevotříska, 809070 Klasické provedení knihovny SHUMEE vám pomůže uspořádat vaše knihy Na knihy jde dobře vidět díky otevřenému designu Materiálem použitým pro zhotovení knihovny SHUMEE je dřevotříska O celkový vzhled se stará šedá barva Rozměry knihovny jsou 63 × 60 × 24 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 24 × 63 cm drevotrieska, 809070

Shumee sivá s vysokým leskom 82,5 × 30,5 × 80 cm drevotrieska, 802713

Shumee sivá s vysokým leskom 82,5 × 30,5 × 80 cm drevotrieska, 802713
Detail

Knižnica – z drevotriesky, z MDF, uzatvorená, bez nožičiek, rozmery 80 × 82,5 × 30,5 cm (V׊×H), sivá farba Každý, kdo miluje knihy, určitě potřebuje knihovnu. Nejenže v ní vaše knihy najdou své místo, ale také se stane vzhledným kouskem vašeho domova. Zvažte koupi klasické knihovny SHUMEE, která se postará, aby každá kniha měla své místo. Výrobce zvolil variantu uzavřeného designu, který je praktickým řešením proti usazování prachu. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska a MDF. Dominuje jí šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE jsou 80 × 82,5 × 30,5 cm (vך×h). Hlavní přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 82,5×30,5×80 cm dřevotříska, 802713 Klasické provedení knihovny SHUMEE bude skvělým pomocníkem pro ukládání knih Uzavřený design nedovolí prachu znehodnotit vaše knihy Materiálem použitým pro zhotovení knihovny SHUMEE je dřevotříska a MDF Konečný design dotváří šedá barva Knihovna má rozměry 80 × 82,5 × 30,5 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 82,5 × 30,5 × 80 cm drevotrieska, 802713

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803415

Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803415
Detail

Knižnica – z drevotriesky, otvorená, s nožičkami, rozmery 180 × 60 × 35 cm (V׊×H), sivá farba Každému čtenáři se zajisté hodí praktická domácí knihovna. Neposlouží pouze jako úschovna knih, může se stát i výrazným designovým kouskem. Mohla by vás oslovit klasická knihovna SHUMEE a problém s nedostatkem prostoru na knihy budete mít vyřešen. Je postavena na nožičkách, které zajišťují skvělou stabilitu skříně. Umožní vám také pohodlný úklid podlahy a dobrou cirkulaci vzduchu pod skříní. Výrobce zvolil variantu otevřeného designu, díky čemuž vynikne její obsah. Materiálem knihovny SHUMEE je dřevotříska. Sluší jí šedá barva. Rozměry knihovny SHUMEE dělají 180 × 60 × 35 cm (vך×h). Zásadní přednosti produktu Shumee šedá s vysokým leskem 60×35×180 cm dřevotříska, 803415 Klasické provedení knihovny SHUMEE bude šikovným pomocníkem při ukládání knih Knihovnu dostanete s nožičkami Otevřený design dá vyniknout obsahu knihovny Materiálem použitým na výrobu knihovny... (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee sivá s vysokým leskom 60 × 35 × 180 cm drevotrieska, 803415

SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 37 × 35 × 37 cm (805523)

SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 37 × 35 × 37 cm (805523)
Detail

Skrinka – rozmery 37×37×35cm (V׊×H), farba sivá Na skrinke prevláda sivá farba. Rozmery skrinky SHUMEE sú 37 × 37 × 35 cm (vך×h). Hlavné prednosti produktu SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 37 × 35 × 37 cm Skrinka disponuje polohovateľnými policami K zaujímavému vyhotoveniu prispieva sivá farba Jej rozmery dosahujú 37 × 37 × 35 cm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE 2 ks sivá s vysokým leskom, 37 × 35 × 37 cm (805523)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)

SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, viac kusov v balení, hnedá farba, rozmery 45 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík SHUMEE. Je veľmi obľúbený pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Obsahuje pridaný úložný priestor, kde možno umiestniť menšie veci. Balenie tvorí súprava odkladacích stolíkov. Príručný stolík SHUMEE perfektne oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska Praktický príručný stolík SHUMEE prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Obdĺžnikové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Je vybavený úložným priestorom Obsahom balenia je súprava stolíkov Výrobným materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku SHUMEE dominuje hnedá farba Rozmery najväčšieho stola v... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks dub sonoma, drevotrieska (808597)

Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 100×18×53 cm drevotrieska, 807168

Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 100×18×53 cm drevotrieska, 807168
Detail

Polica – do spálne, materiál drevotrieska, sivá farba, lesklá povrchová úprava, rozmery 530 × 1000 × 180 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti police na stenu Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 100×18×53 cm drevotrieska, 807168 Polica na stenu SHUMEE vám pomôže zaplniť miesta na stene vo vašom interiéri Nástenná polica je určená predovšetkým do spálne Spôsob prichytenia je v tomto prípade závesné Materiálom poličky na stenu je drevotrieska Lesklá povrchová úprava Rozmery police na stenu sú 530 × 1000 × 180 mm Farba police na stenu je sivá Materiál na montáž nie je obsiahnutý v balení (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 100×18×53 cm drevotrieska, 807168

Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 102×30×17 cm drevotrieska, 806255

Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 102×30×17 cm drevotrieska, 806255
Detail

Polica – do kuchyne, materiál drevotrieska, sivá farba, rozmery 170 × 1020 × 300 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti poličky na stenu Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 102×30×17 cm drevotrieska, 806255 Polica na stenu SHUMEE vám umožní zaplniť miesto na stene účelným spôsobom Polica je určená predovšetkým do kuchyne Prichytenie je pri tomto modeli závesné Materiálom poličky na stenu je drevotrieska Rozmery police na stenu sú 170 × 1020 × 300 mm Farba police na stenu: sivá Montážny materiál nie je súčasťou balenia (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee nástenná sivá s vysokým leskom 102×30×17 cm drevotrieska, 806255

Shumee, nástenná sivá s vysokým leskom, 102 × 30 × 29 cm, drevotrieska, 806264

Shumee, nástenná sivá s vysokým leskom, 102 × 30 × 29 cm, drevotrieska, 806264
Detail

Polica – do detskej izby, materiál drevotrieska, sivá farba, lesklá povrchová úprava, rozmery 290 × 1020 × 300 mm (V׊×D) Kľúčové vlastnosti police na stenu Shumee, nástenná sivá s vysokým leskom, 102 × 30 × 29 cm, drevotrieska, 806264 Polica na stenu SHUMEE môže byť nielen úložným priestorom, ale aj ozdobnou súčasťou interiéru Nástennú policu najlepšie umiestnite do detskej izby Primontovanie je samonosné (vnútorné konzoly) Materiálom poličky na stenu je drevotrieska Lesklá povrchová úprava Rozmery poličky na stenu sú 290 × 1020 × 300 mm Farba police na stenu je sivá Materiál na montáž nie je obsiahnutý v balení (alza.sk)

Podobné produkty ako Shumee, nástenná sivá s vysokým leskom, 102 × 30 × 29 cm, drevotrieska, 806264

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, rozkladací, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 46 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, jenž je výjimečně praktický, a navíc dobře vypadá. Při správném výběru nezapomeňte na to, že jeho rozměry dělají 50 × 30 × 46 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, kterým je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří dřevotříska. Celkový design stolku podtrhla v tomto případě matná povrchová úprava. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 bude pro vás ideálně vhodný, pokud jste si oblíbili čtvercové kousky nábytku. Můžete jej i snadno rozložit. Důležité přednosti u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808532 Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 50 × 30 (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808532

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek? Jestliže ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek SHUMEE, který vás překvapí svou praktičností, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že nabízí rozměry 50 × 30 × 61 cm. Co se týká desky konferenčního stolku, výrobce pro ni zvolil materiál, kterým je dřevotříska. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost čtvercové kusy nábytku. Tento konferenční stolek obdržíte v setu. Důležité parametry u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks bílé dřevotříska, 808540 Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks biele drevotrieska, 808540

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541

SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, súprava, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 30 × 50 × 61 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, přijde vám vhod konferenční stolek SHUMEE, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že co do rozměrů naměříte 50 × 30 × 61 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, kterým je dřevotříska. SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 bude pro vás vhodný, jestliže máte v oblibě čtvercové kusy nábytku. Tento konkrétní stolek je dodáván v setu. Zásadní funkce u produktu SHUMEE Hnízdové konferenční stolky 3 ks černé dřevotříska, 808541 Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu činí 50 × 30 × 61 cm Konferenční stolek SHUMEE má desku, kterou tvoří dřevotříska Dodáván je v setu (alza.sk)

Podobné produkty ako SHUMEE Hniezdové konferenčné stolíky 3 ks čierne drevotrieska, 808541
SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808611), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808609), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808610), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808602), SHUMEE 3 ks sivý s vysokým leskom, drevotrieska (808593), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808600), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks čierny s vysokým leskom, drevotrieska (808601), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks sivý, drevotrieska (808605), SHUMEE 3 ks biely s vysokým leskom, drevotrieska (808591), SHUMEE hniezdový s úložným priestorom 3 ks sivý, drevotrieska (808596), SHUMEE 2 hniezdový 3 ks čierny, drevotrieska (808604), SHUMEE sivý s vysokým leskom 59 × 36 × 38 cm, drevotrieska (806704), SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 30 × 50 cm, drevotrieska (803028), SHUMEE sivý s vysokým leskom 60 × 40 × 45 cm, drevotrieska (806713), SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 26 × 50 cm, drevotrieska (806695), SHUMEE sivý s vysokým leskom 45 × 45 × 48 cm, drevotrieska (806812), SHUMEE sivý s vysokým leskom 50 × 50 × 45 cm, drevotrieska (806390), SHUMEE sivý s vysokým leskom 40 × 40 × 40 cm, drevotrieska (806300), SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079331, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079541, SHUMEE 3 ks biela s vysokým leskom, 3079751, SHUMEE 3 ks, čierna s vysokým leskom, 3079761, SHUMEE 3 ks, sivá s vysokým leskom, 3079762, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079753, SHUMEE 3 ks čierna s vysokým leskom, 3079833, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079543, SHUMEE 3 ks sivá s vysokým leskom, 3079834, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079332, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079796, SHUMEE 2 ks biela s vysokým leskom, 3079330